M¦ - I Dywizji - (Amiens FRA , Tallinn EST)

Posted by: Ralph

M¦ - I Dywizji - (Amiens FRA , Tallinn EST) - 12/04/2006 22:20

Witam!
Już niedługo rozpoczynaj± się M¦ Dywizji I więc chyba czas założyć taki temat

Grupa A
Amiens, FRANCE
24.04.2006 - 30.04.2006
1. Francja
2. Wielka Brytania
3. Węgry
4. Niemcy
5. Japonia
6. Izrael


MON 24 APR 2006 13:00 Round Robin Game 1 - ISR vs. GER
MON 24 APR 2006 16:30 Round Robin Game 2 - GBR vs. HUN
MON 24 APR 2006 20:00 Round Robin Game 3 - JPN vs. FRA
TUE 25 APR 2006 13:00 Round Robin Game 4 - HUN vs. ISR
TUE 25 APR 2006 16:30 Round Robin Game 5 - GER vs. JPN
TUE 25 APR 2006 20:00 Round Robin Game 6 - FRA vs. GBR
THU 27 APR 2006 13:00 Round Robin Game 7 - ISR vs. JPN
THU 27 APR 2006 16:30 Round Robin Game 8 - GER vs. GBR
THU 27 APR 2006 20:00 Round Robin Game 9 - FRA vs. HUN
SAT 29 APR 2006 13:00 Round Robin Game 10 - JPN vs. GBR
SAT 29 APR 2006 16:30 Round Robin Game 11 - FRA vs. ISR
SAT 29 APR 2006 20:00 Round Robin Game 12 - HUN vs. GER
SUN 30 APR 2006 13:00 Round Robin Game 13 - GBR vs. ISR
SUN 30 APR 2006 16:30 Round Robin Game 14 - HUN vs. JPN
SUN 30 APR 2006 20:00 Round Robin Game 15 - GER vs. FRA


Grupa B
Tallinn, ESTONIA
23.04.2006 - 29.04.2006
1. Estonia
2. Litwa
3. Holandia
4. Polska
5. Chorwacja
6. Austria


SUN 23 APR 2006 13:00 Round Robin Game 1 - LTU vs. NED
SUN 23 APR 2006 16:30 Round Robin Game 2 - EST vs. POL
SUN 23 APR 2006 20:00 Round Robin Game 3 - CRO vs. AUT
MON 24 APR 2006 13:00 Round Robin Game 4 - POL vs. LTU
MON 24 APR 2006 16:30 Round Robin Game 5 - NED vs. CRO
MON 24 APR 2006 20:00 Round Robin Game 6 - AUT vs. EST
WED 26 APR 2006 13:00 Round Robin Game 7 - AUT vs. LTU
WED 26 APR 2006 16:30 Round Robin Game 8 - POL vs. NED
WED 26 APR 2006 20:00 Round Robin Game 9 - CRO vs. EST
FRI 28 APR 2006 13:00 Round Robin Game 10 - POL vs. CRO
FRI 28 APR 2006 16:30 Round Robin Game 11 - NED vs. AUT
FRI 28 APR 2006 20:00 Round Robin Game 12 - EST vs. LTU
SAT 29 APR 2006 13:00 Round Robin Game 13 - AUT vs. POL
SAT 29 APR 2006 16:30 Round Robin Game 14 - LTU vs. CRO
SAT 29 APR 2006 20:00 Round Robin Game 15 - NED vs. EST


Zdecydowałem się założyć ten temat aby rozwinęła się konstruktywna dyskusja, szczególnie dotycz±ca szans naszych "Orłów" w tych mistrzostwach. Jak na razie to krew mnie zalewa po wczorajszej i dzisiejszej porażce Polaków w Sanoku z Madziarami 1:0 i 4:2 ...

Na pocz±tek zacytuję kilka fragmentów wypowiedzi i komentarzy ze znanego polskiego portalu hokejowego, bo chyba warto...

"wszyscy ida do przodu z hokejem ale nie polacy..."

"To co pokazaliscie to nie hokej lecz kabaret."

"i po co oni jad± na mistrzostwa ,chyba tylko się skompromitować"

"To byla tragedia.(...)Z taka gra to moga grac o utrzymanie.Gra wygladala jakby pierwszy raz wyjechali na lod ,każdy gral co innego .(...)Polski hokej trawi choroba zwana nieudolnoscia i brakiem koncepcji gry zespolowej.Mistrzostwa beda totalna kompromitacja."

"Matko Boska !!! To już nawet Madziarzy nas lej± i to u siebie w domu?!W takich warunkach trudno być optymist± odno¶nie mistrzostw.Gratulacje dla "dziadków" z PZHL.Niedługo trzeba będzie jechać do Papui-Nowej Gwinei żeby wygrać jaki¶ mecz."

"a może to sen? a może taka zagrywka przed mistrzostwami?"

"Polski hokej potrzebuje szybkich zmian - i nalezy je rozpczac od zmiany trenerów kadry narodowej. Te dwie (pierwsze w historii na wlasnym terenie) porazki z Madziarami to kompromitacja naszej ligi."

"Tokaje zlały nam dupe i tyle.Nie ma co obwiniać samych zawodników , bo oni może i chcieli.Tyle tylko że same chęci już dzisiaj nie wystarcz± nawet na Madziarów.Te dwa mecze w Sanoku to w zasadzie wykładnik siły polskiego hokeja."

"Panowie...staczamy sie coraz bardziej"


Nie wiem na ile te wypowiedzi s± "nasycone" żalem po nieudanych występach Polaków z Węgrami a na ile przedstawiaj± faktyczny stan polskiego hokeja na krótko przed kolejnymi mistrzostwami. Zastanówmy się jakie s± rzeczywi¶cie szanse Polaków na turnieju w Tallinie i co nasza ekipa może tam faktycznie zdziałać...

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!!!



Posted by: pw85

Re: M¦ Dywizji I - 14/04/2006 11:00

witam.

czy ma ktos linki do tych turniejow?

jakies sklady itp. ja szuklem ale jakos nie potrafilem znalezc a juz w nastepny weekend zaczynaja:/
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 14/04/2006 15:19

Wszystko jest tu:

http://www.iihf.com//hockey/tournam/tournaments.htm#
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 16/04/2006 11:52

Witam!
W wolnej chwili trzeba trochę "ruszyć" temat...
Gwoli ¶cisło¶ci należy podać ,że spadkowiczami w Dywizji I s± zespoły Niemiec i Austrii za¶ awans do niej uzyskali w poprzednim sezonie zespoły Izraela i Chorwacji.

Nasi przed ¶więtami dogadali się ze zwi±zkiem w sprawie premii za mecze w Tallinie. Znane s± już także nazwiska 22 polskich hokeistów, którzy zagraj± w przyszłym tygodniu w dwóch meczach sparingowych z reprezentacj± Francji. Oba mecze będ± ostatnim sprawdzianem naszych hokeistów na najważniejszej dla nich imprezie w tym roku.Oto wybrańcy Rohaczka:
bramkarze: Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia Kraków), Tomasz Wawrzkiewicz (TKH Toruń), Tomasz Jaworski (Dwory Unia O¶więcim)

obrońcy: Bartłomiej Piotrowski, Mariusz Dulęba (Cracovia), Krzysztof ¦miełowski, Sebastian Gonera (GKS Tychy), Łukasz Sokół (TKH Toruń), Jarosław Kłys, Grzegorz Piekarski (Dwory Unia)

napastnicy: Leszek Laszkiewicz, Damian Słaboń, Piotr Sarnik, Michał Piotrowski, Martin Voznik (Cracovia), Adam Bagiński (GKST Tychy), Tomasz Proszkiewicz (TKH Toruń), Marcin Kolusz, Zbigniew Podlipni, Jarosław Różański (Wojas Podhale Nowy Targ), Mikołaj Łopuski (Slovan Usti nad Łab±), Michał Garbocz (Anglet Hormadi).

Do kadry doł±czy jeszcze obrońca Adam Borzęcki (Bad Toelz) i Mariusz Czerkawski (Boston Bruins).

Celem Polaków będzie (jak co rok ) awans do ¶wiatowej elity hokeja. Dla niektórych możliwe, dla innych mniej ale fakt pozostaje faktem, że do elity nie możemy przebić się już kilka ładnych lat grzebi±c szanse nawet w turniejach o awans odbywanych w Polsce (2000r. Katowice, 2004r. Gdańsk).
Prawda jest taka, że polski hokej stoi w miejscu i wg mnie w tym sezonie o awansie także będzie można pomarzyć.I chociaż Polscy hokei¶ci s± bardzo waleczni, co pokazali ostatnio na dyskotece w Krynicy, to w Tallinie nie przyjdzie im prawdopodobnie ¶więtować sukcesu.Ostatnie wyniki z Węgrami już daj± do my¶lenia (chociaż skład jeszcze nie "optymalny") a dwa najbliższe mecze z Francuzami (Caen 18.04 i Paryż 19.04) powinny pokazać "siłę" polskiego hokeja. Poczekamy więc jeszcze na wyniki sparringów z "Trójkolorowymi" i zaczynamy działać w temacie, bo na pocz±tku takich imprez można czasami "wyłuskać" niezłe perełki bo i sami bukmacherzy (wcale nie dziwota) sprawiaj± wrażenie "zakręconych" .

Pozdrawiam
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 20/04/2006 09:10

Witam!
"Cisza na morzu, wicher wieje kto się odezwie ten ..."


Mam nadzieję, że pisz±c tu posty nie będę prowadził monologu, bo nie po to ten temat założyłem...Mamy wspólnie prowadzić dyskusje, która ma przynie¶ć okre¶lone korzy¶ci.

Po pierwsze pojawiły się już kursy w B&W, po drugie Polska przegrała z Francj± 3:0 i zremisowała w rewanżu 2:2.To już wiemy. Na pierwszy ogień dostajemy gospodarzy, zespół Estonii z którym w 2004 roku w Gdańsku zremisowali¶my 6:6. Kurs na gospodarzy 5.20 i my¶lę, że tu trochę B&W przesadził. Gospodarze w pierwszym meczu na pewno nie odpuszcz±. Ciężko powiedzieć jak zaprezentuj± się nasze Orły na inaugurację ale na pewno łatwo nie będzie. Punkt w dwumeczu z Francuzami nie zachwyca, bo wg mnie Francja w tym roku jest "słabsza". Co wniesie do drużyny Czerkawski ? Na pewno Mariusz poci±gnie trochę atak ale czy to wystarczy na walkę o awans? Po pierwszym meczu trochę się "rozja¶ni". Jest jeszcze trochę czasu ale ogólnie to ja widzę Polaków na pierwszym miejscu w grupie.Co do pierwszego meczu to kurs na gospodarzy kusi, bo jak pamiętam nasi raczej słabo zaczynali takie turnieje a póĽniej już była musztarda po obiedzie...

Pozdr i zapraszam do dyskusji...
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 20/04/2006 09:12

Oczywi¶cie , miało być, że nie widzę naszych na pierwszym miejscu w tych mistrzostwach. Nie można jednak edytować...
Posted by: Ralf.

Re: M¦ Dywizji I - 20/04/2006 12:22

No cóż optymizmem nie wieje - nasi narazie graj± słabo. Grupę nie mamy mocna bo w innej dywizji graj± teoretycznie lepsze zespoły. 4 sparingi z zespolami o zblizonych umiejetnosciach w tym 3 do tyłu i jeden remis. W naszej grupie i tak Polska nie powinna zajac gorszego niz 3 miejsce. Liczyc sie beda chyba 3 zespoly - Austria, Polska i Estonia. Jezeli uda nam sie wygrac mecz inauguracyjny to moze nie bedzie zle. Ciekawi mnie jednak w jakim skladzie przyjedzie austria , bo gdzies obiło mi sie o uszy ze w tym roku była czesciowa wymiana pokolen zawodników bo blamażu w poprzednim roku. No ale jakby nie było lige maja o klase mocniejsza niz nasza.
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 20/04/2006 12:43

Wła¶nie tak jak napisałe¶. Wg mnie też o awans powinni walczyć gospodarze, Austriacy i nasze Orły ale będzie ciężko wygrać te mistrzostwa.Austriacy chyba będ± poza naszym zasięgiem.
Druga grupa faktycznie wydaje się być trudniejsza a o awans z pewno¶ci± powalcz± Niemcy, Francuzi i Węgrzy.

Pozdr
Posted by: polskignom

Re: M¦ Dywizji I - 20/04/2006 14:06

Wydaje mi sie, ze druga grupa jest nieporownywalnie silniejsza od naszej<wow>, dla mnie bardzo nierowne losowanie, ael to jest nasza szansa, Estonia nie jest zadna wielka potega i zaryzykuje stwierdzenie, ze Czerkawski na nich starczy. Polski hokej chyba stoi w miejscu, choc liga chyba ruszyla do przodu, wydawalo sie, ze poziom tez, a tu chyba nic z tego. W kazdym badz razie mamy Mariusz, ktory powinien wystarczyc na Estonie, wiadomo, ze taki zawodnik zupelnie inaczej sie porusza, nieporownywalna technika, wydaje mi sie, ze zaden Estonski obronca nie bedzie go w stanie zatrzymac.
Problem dla mnie pozostaje w druzynie Austrii, ciezko powiedziec co soba reprezentuja, choc wczorajszy wynik, jesli dobrze pamietam 3:2 na wyjezdzie z Niemcami pokazuje, ze nie jest z nimi tak zle i mozliwe, ze beda nie do przeskoczenia. Jesli chodzi o same mistrzostwa to poziom jak to jest od podzialu gr. B na 2 podgrupy bedzie slaby, moim zdaniem powieksza sie tylko roznica miedzy druzynami tutaj sobie pykajacymy a grupa A. Ale to nie ja decyduje.
Osobiscie obstawiam dla Polakow 2. miejsce z tym, i wydaje mi sie, ze wieksze szanse maja znalezc sie na 1. niz na 3. miejscu. Moze nie doecniam troche Estonczykow, ale bez przesady. Zarowno Madziarzy jak i Francuzi (podobno sporo slabsi niz w latach ubieglych) to jednak wyzsza polka niz Estonia.
Posted by: vonseb

Re: M¦ Dywizji I - 20/04/2006 14:31


Jezeli chodzi o Austriakow to zagrali sparingi przygotowujac sie do MS
w Austrii z:
10.04 Dania 4-0
13 i 15.04 z Francja 2-1 i 1-2
i w NIemczech z reprezentacja tego kraju
19.04 z Niemcami 4-3
i dzis 20.04 rewanz

Jesli chodzi o "legionistow austraickich" to do reprezentacji kandyduja:
Robert Lukas (Kloten Flyers/SUI), Jeremy Rebek (HC Ambri-Piotta/SUI), Bernd Brückler (Espoo Blues/FIN), Reinhard Divis (St. Louis/NHL), Thomas Pöck (Hartford/AHL), Thomas Vanek (Buffalo/NHL), Thomas Koch (Lulea/SWE) und Daniel Welser (Skelleftea/SWE).
NA pewno zabraknie Vanka, ktorego Buffalo gra dalej - pozostali raczej beda.

Sklad Austriakow z meczu z Francja:
Brückler (32. Prohaska)

Reichel, Pfeffer;
Philipp Lakos, Stewart;
Robert Lukas, Rebek;
Brunnegger, Ulrich

Kalt, Pewal, Trattnig;
Schuller, Horsky, Selmser;
Setzinger, Koch, Mössmer;
Wilfan, Kaspitz, Peintner

Zwraca uwage mocno reprezentowana pozycja - newralgiczna w kazdej druzynie tzn. bramkarz. Kandyduja:
1--szy bramkarz Bluesmenow Bernd Brückler i przylatujacy z NHL-a z St.Louis Blues Reinhard Divis
Posted by: vonseb

Re: M¦ Dywizji I - 20/04/2006 14:39

Jesli chodzi o nasza reprezentacje do Estonczykow pokonalismy w tym roku w lutym 2006 na Bialorusi grajac w turnieju w ramach Euro Ice Hockey Challenge 5-2.

Holandia i Litwa prezentuja podobny poziom ale i na nich trzeba uwazac vide zwyciestwo Litwinow w Euro Ice Hockey Challenge nad silna Norwegia 3-1 (choc w strzalach 13-46 dla Wikingow - pamietam bo stracilem troszke kasy ) i porazka tylko 2-4 z Francja.
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 23/04/2006 01:15

witam!
Już dzi¶ pierwsze mecze więc trzeba co¶ "pograć".
Oczywi¶cie pierwsze koty za płoty ale ja upatrzyłem sobie to:


Estonia-Polska 1 5.20 B&W
Estonia (+1,5) -Polska 1 1.95 B&W
Estonia-Polska 1X 2.55 B&W

Jako¶ nie chce mi się wierzyć, że nasi "rozjad±" Estonię.Wygl±da na to ,że "Orły" nie s± chyba w optymalnej formie a sam Mariusz oblicza drużyny nie zmieni.Generalnie to kurs na estończyków "zachęcił" mnie do zagrania na nich.Wydaje mi się ,że jako gospodarze M¦ Div 1 powalcz± o dobre miejsce. Zreszt± w poprzednich mistrzostwach okazali się niezłym "walczakiem", bo patrz±c na ich wyniki to wcale łatwo się nie poddawali:
EST - ITA 0 - 2
FRA - EST 3 - 3
LTU - EST 4 - 4
EST - ROM 6 - 3
NED - EST 3 - 3
Przegrali tylko z Włochami, którzy z tej grupy awansowali.Na pewno Polska jest faworytem, ale to co zobaczyłem na Polsacie z Węgrami naprawdę nie napawa optymizmem.Gry kontrolne czy sparringi nie s± wyznacznikiem możliwo¶ci drużyny lecz czy w tydzień czasu można zbudować formę aby dobrze zaprezentować się na tych mistrzostwach? Dla mnie bynajmniej w±tpliwe. Z drugiej strony być może ,że dla Estończyków rozgrywanie tego turnieju u siebie wcale nie musi być handicapem a wręcz przeciwnie.Zagrałem to za niewielkie stawki, bo to pocz±tek turnieju a jutro zobaczymy co nam zaprezentuj± oba teamy na lodzie.

Pozdr
Posted by: Gregov

Re: M¦ Dywizji I - 23/04/2006 07:59

W BAW linia bramek na mecz Austrii z Chorwacj± wynosi 6,5, kurs 1.65. Moim zdaniem nast±pi deklasacja ekipy Chorwacji , innej możliwo¶ci nie ma, a taka ilo¶ć goli spokojnie do przekroczenia. 9/10
Posted by: HAGIi

Re: M¦ Dywizji I - 23/04/2006 08:28

goget a co myslisz hanid -2 na austrie po kursie 1,4
warto grac po takim kursie?
dzieki za opdowiedz
Posted by: HAGIi

Re: M¦ Dywizji I - 23/04/2006 08:28

ehh edit sorki mialobyc gregov oczywiscie:)
Posted by: Kylo

Re: M¦ Dywizji I - 23/04/2006 09:14

Quote:

Wszystko jest tu:

http://www.iihf.com//hockey/tournam/tournaments.htm#




A dokladnego linka do livescor'a mozna prosic? Troche nie czytelna ta strona.
Posted by: Gregov

Re: M¦ Dywizji I - 23/04/2006 09:33

Kylo , troche wysiłku , przecież wszystko masz przed nosem , ( kategoria IIHF WORLD CHAMPIONSHIPS i dwie grupy do wyboru WS I A lub WS I B ) . I tam masz wszystko rozpisane )

A co do handicapu -2,5 to jest wielce prawdopodobny, kurs niezawysoki, ale bior±c pod uwage ze w innych bukach mamy hc -5,5 lub -6 po kursach 1.8, to te -2,5 po 1.4 jest bardzo opłacalne.
Posted by: HAGIi

Re: M¦ Dywizji I - 23/04/2006 09:38

dzieki gregov za odpowiedz
Posted by: polskignom

Re: M¦ Dywizji I - 23/04/2006 21:41

Moglbys ktos napisac jak wygladal mecz Polski? Oczywiscie ktos kto ogladal, a nie ma jakiestam staty przed nosem?

A tak a propo mamy juz 2. miejsce i bedzie walka o 1., tak przynajmniej wnisokuje po wyniku Austriakow, ze sa do pukniecia , chociaz chyba nie ma co rozdzielac juz teraz miejsc koncowych.
Posted by: polskignom

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 07:39

Z tego co sie dowiedzialem, to tylko II tercja byla ryzykowna, ale ogolnie gra Polakow niezla w porownaniu ze sparingami.

Na dzis zagram sobie:
Estonia-Austria 2 1.2 - Austriacy nie moga stracic punktow z tego wzgledu, ze walcza o awans z Polakami, a tamci raczej juz ich nie straca, przynajmniej nie powinni, poza tym sa lepsi od gospdoarzy i tyle
Polska - Litwa 1 1.3 (wow) - czegos takiego dawno nie widzialem, dla niektorych moze ten kurs jest niski, dla mnie to duza promocja i zagram to na otwarciu sts-u, bo szybko spadnie, chyba tak nisko sie jeszcze nie stoczylismy, zeby takimi kursami sypali .
Chorwacja - Holandia 2 1.15 - myslalem,z e Holendrzy spokojnie ograja Litwinów, tymczasem oni ledwo remis uratowali, mimo przewagi w strzalach, mimo wszytsko Pomaranczowi chyba powalcza jeszcze o 3. miejsce, przed M¦ pokonali GBR 5:1, wiec tym bardziej powinni wygrac z Cro.

Niemcy - Izrael 1 1.05- kurs bez rewelki, pewnie dla wiekszosci nieoplacalny, ale bez przesady dobra podbitka, Zydki sa 100 lat za murzynami w hokeja i nawet jakby robili postepy to i tak w tym roku spadana , tym bardziej, ze sa w trudniejszej grupie, Niemców z kolei typuje tyllko na rok wegetacji w nizsze dywizji
Węgry - GBR 1x 1.22 - tu tez w miare spokojnie, powtorze manewr, ktory wczoraj zagralaem w meczu Hol-Lit, Wegrzy ladnie graja nawet, w miare szybko, natomiast GBR jak juz wspomnailem 1:5 z Hol, a wiec 1x mozna zagrac, w kraju Królowej Elzbiety hokej jest w gorszej kondycji niz kilka lat temu raczej i chyba wyzej niz 5. miejsce nie ugraja w tym roku, ale sie okaze .

Nikogo nie interesuja te M¦, przeciez to jest latwiejsza kasa od lig(tak bylo oczywiscie w zeszlych sezonach, mam nadzieje,z e nic sie nie zmieni), panowie do roboty!!
Posted by: italodisco70

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 08:04

czy jest gdzies handi u bukow w necie? moze w b&w,bet24,10bet,sportingbecie na Niemcow i inne druzyny.prosilbym o podanie i jakie kursy ,bo nie wszyscy w pracy maja dostep ,z gory dziekuje
Posted by: managerart

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 08:15

Jak Polska radzila sobie z dzisiejszym przeciwnikiem w poprzednich meczach?
Posted by: Kiwi

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 08:19

BetAndWin

Niemcy - Izrael -6,5/+6.5 1.65/2.10
GB - Wegry +0,5/-0,5 1.90/1.80
Japonia - Francja +1.5/-1.5 2.30/1.55


Polska - Litwa -1.5/+1.5 1.55/2.30
Holandia - Chorwacja -2.5/+2.5 1.65/2.10
Austria - Estonia -2.5/+2.5 1.75/1.95


Prosze
Posted by: italodisco70

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 09:42

na dzis ewidentnie Francja z przecietna japonia,ktora jest w stanie porywalizowac chyba tylko z Izraelem.Zwyciestwo Holandii nie ulega watpliwosci.Reprezentuje ona poziom Litwy i Chorwacja zakonczy mistrzostwa z zerowym dorobkiem,tymbardziej patrzac na zeszloroczne wyniki 3 ligi,widac olbrzymia roznice poziomow.A beniaminek 3 ligi zawsze dostaje ostre lanie.No i Austria,ktora nie moze tracic pktow z takimi druzynami jak Estonia,tymbardziej ze jej najwiekszy rywal-Polska latwo sobie poradzila
Posted by: Ralf.

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 10:14

dzisiaj zobaczymy jaki potencjał posiada austria. Estonia na pewno łatwo skóry nie sprzeda. Jezeli estonczycy beda grali tak jak w 2 tercji - dokladnie przez pól 2 tercji jak z Polska to wynik moze byc rozny. Austria wydaje sie byc faworytem. Jezeli łatwo ograja estonie to Polacy moga miec bardzo duze problemy z uzyskaniem dobrego wyniku z austiakami.

moje typy na dzisiaj:
izrael - niemcy 2 ( roznica min 5 bramek)
wlk brytania - wegry 2 ( aczkolwiek wlk brytania to niewygodny rywal ale wegrzy o pół klasy lepsi.
francja - japonia 1

nasz grupa
Polska - Litwa 1 - mecz sie zaczał narazie 0:0
Holandia - Chorwacja 1 roznica 3 bramki min
Austria - Estonia 1 lub 1x chociaz moze byc roznie.
Posted by: Goferrr

Re: M¦ Dywizji I *DELETED* - 24/04/2006 10:24

Post deleted by g00niek
Posted by: yampoy86

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 10:48


hmm widze kolega Ralf. z tych samych okolic i w tej samej okolicy teraz mieszka zgodze sie z Toba we wszystkich typach ale co do jednego mam watpliwosci Mianowice chodzi o mecz Austria - Estonia sadze ze bedzie to baaaardzo proste zwyciestwo autriakow poniewaz maja bardzo dobry sklad nie rozniacy sie od tego ktory wystepowal przez dluzszy okres czasu w gr A z Kaltem na czele a Estonia hmm no coz nie moge o niej duzo powiedziec jedynie to ze graja u siebie to moze byc dla nich jakis handicap pozyjemy zobaczymy jak dla mnie Austria - Estonia 1 9/10 Pozdrawiam
Posted by: managerart

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 11:55

Jak narazie patrze na spotkanie Polska-Litwa i widze ze nasza reprezentacja gra bardzo slabo, nie wykorzystuje okazji strzeleckich i juz mamy 1:2 dla Litwy.Jak tak dalej beda grali to bardziej sie bedzie oplacalo stawianie na przeciwnika naszej reprezentacji, bardzo nieudolna gra.
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 12:12

Ja napsize tylko jedno KOMPROMTACJA amatorzy z litwy z jednym profesjoinalnym klubem ogrywaja POLAKOW cos jest nei tak WYCOFAC reprezentacje z rozgrywek KOMPROMITACJA!!!!
Posted by: Lopez

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 12:37

Co ten Rohaczek zrobil przeciez oni nie potrafia pozadnie zamka zalozyc.Nastene mecze gram przeciwko Polakom bo te MS sie juz dla nich skonczyly
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 12:42

Oni nic nie potrafili zrobic byli bezradni a to co zorbil nasz wspanilay bramkarz przy osatneij bramce to KALCETWO roku!!!!!

Wycofac zamknac lodowiska zdymisjonaowac wszystkich zakonczyc posmiewisko pod tytulem POLSKI HOKEJ!!!!
Posted by: Lopez

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 13:50

Szkoda ze w kadrez nie gra wiecej zawodnikow Cracovii wtedy zapewne nawet z estonia bysmy sobie nie poradzili.Trener klubowy nie moze byc trenerem reprezentacji
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 15:02

Quote:

Jak narazie patrze na spotkanie Polska-Litwa i widze ze nasza reprezentacja gra bardzo slabo, nie wykorzystuje okazji strzeleckich i juz mamy 1:2 dla Litwy.Jak tak dalej beda grali to bardziej sie bedzie oplacalo stawianie na przeciwnika naszej reprezentacji, bardzo nieudolna gra.




To, że bardziej się będzie opłacało grać przeciwko naszym w tym turnieju to wiedziałem już wcze¶niej. Nie trafiłem w meczu z Estoni± ale dzi¶ już nasi pokazali "siłę" polskiego hokeja. Niestety nie widziałem ich w akcji ale od jutra już będę miał czas ¶ledzić poczynania naszych "Orłów" na żywo w Polsacie.
A to ,że zamka nie umi± chłopaki założyć to już było widać w meczach z Węgrami...

Pozdr
Posted by: Lopez

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 15:49

Ralph jutro jest przerwa
Posted by: jacek

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 19:53

francja izzziii
Posted by: terrorist

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 21:46

A Polacy wlasnie pija na umor w mojej ulubionej knajpie Nimecie. Takie info dostalem od kumpla ktory przez przypadek tam sie dzis znalazl. Mialem wlasnie isc i im podziekowac za zlapanie kursu 25.00 na wygrana Litwy na Live, ale jednak olalem bo mam jutro sporo obowiazkow, a zapewne bede mial szanse ich spotkac tam po nastepnym meczu
Posted by: terrorist

Re: M¦ Dywizji I - 24/04/2006 21:52

a tu stronka tej knajpy jakby ktos chcial dolaczyc
http://www.nimetabaar.ee/
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 25/04/2006 06:50

No to ładne newsy nam terrorist dostarczyłe¶...
Swoj± drog± to dlaczego tak działacze ukrywali wyskoki naszych w Krynicy? Rohaczek nie panuje nad niczym...
Dzi¶ dzień przerwy to pewnie chłopcy Rohaczka robi± zakupy,bo jutro przecież mecz ze słab± holandi± a trenować na kacu "nie nada".Awans naszym nie grozi, spadek raczej też nie, bo chyba Chorwację "zmęczymy" więc o co grać??? Premie Cracowianie mieli większe kilka razy za zdobycie mistrza niż te, które ma otrzymać reprezentacja za awans do elity.A może to specjalna zagrywaka "Orłów" aby co nie którzy działacze przejrzeli na oczy o co w naszym rodzimym hokeju chodzi? Hajduga pewnie i tak nawet w telewizji meczów nie ogl±dał...
Pozdr
Posted by: sebkos

Re: M¦ Dywizji I - 25/04/2006 07:26

Tak, Polacy s± nieĽli
Ale tak naprawdę fakt pozostaje jeden - o awansie zadecyduje mecz Polska-Austria i nasze orełki zdaj± sobie z tego sprawę.
A Austria wczoraj mnie rozwaliła jak przez bodaj 4 min grali 5-3 w 2 tercji i nie mogli bramki Estonii pykn±ć. Wogóle nie umieli przewag wykorzystywać co mnie troszku kosztowało niestety
Dzi¶ kolejne mecze w grupie A...
Posted by: aker

Re: M¦ Dywizji I - 25/04/2006 10:29

Na dzisiaj prawie bankowymi typami wydaje sie byc zwyciestwo Francji i Austrii.
Nie widze tu innej opcji.
Posted by: aker

Re: M¦ Dywizji I - 25/04/2006 10:43

Sorry miało byc Francji i Niemiec
Posted by: managerart

Re: M¦ Dywizji I - 25/04/2006 11:03

Niby tak to sa najlepsze typy na dzis ale kursy tak niskie ze trzeba by bylo zagrac do tego jakies jutrzejsze spotkanie np x2 dla Holandii to wtedy kurs jest do grania i do tego Austria.
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 25/04/2006 17:00

Mowice ze francja nei bedzie miala problemow z wlk brytania?? Widze ze wyspiarze chyab nei grali wogole spotkan w tym roku i pod koniec zeszlego bonigdzie nei moge znalezc wynikow ich spotkan wczoraj porazka z madziarami a chyab francuzi mimo wszystko sa mocniejsi czyz nie??? No i wczroaj latwa wygrana z japoonia ktora dzis w mimo ze pregrala z niemcami 4-0 zaprezentowala sie calkeim dobrze i niemiaszki bardoz dlugo sie z nimi meczyli (ogladalem mecz na dsf) Napiszcie mi cos na temat osatneigo dzisiejszego spotkania bede wdzieczny oraz jakie swyniki wielkiej brytanii jak macie....DZIEKI
Posted by: Twin Peaks

Re: M¦ Dywizji I - 25/04/2006 17:21

24/04/2006 GREAT BRITAIN vs. HUNGARY L - 3:4
20/04/2003 NORWAY vs. GREAT BRITAIN L - 3:2
18/04/2003 GREAT BRITAIN vs. CROATIA W - 7:1
17/04/2003 ESTONIA vs. GREAT BRITAIN L - 4:3
15/04/2003 ITALY vs. GREAT BRITAIN L - 4:2
14/04/2003 FRANCE vs. GREAT BRITAIN D - 2:2
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 25/04/2006 17:34

widze ze wyniki z 2003 roku takei tonie zawiele mowia czyzby wileka brytania byla beniaminkiem naszej grupy???Wydawalo mi sei ze sa nia chorwaci......
Posted by: Master.com back

Re: M¦ Dywizji I - 25/04/2006 17:36

Quote:

Mowice ze francja nei bedzie miala problemow z wlk brytania?? Widze ze wyspiarze chyab nei grali wogole spotkan w tym roku i pod koniec zeszlego bonigdzie nei moge znalezc wynikow ich spotkan wczoraj porazka z madziarami a chyab francuzi mimo wszystko sa mocniejsi czyz nie??? No i wczroaj latwa wygrana z japoonia ktora dzis w mimo ze pregrala z niemcami 4-0 zaprezentowala sie calkeim dobrze i niemiaszki bardoz dlugo sie z nimi meczyli (ogladalem mecz na dsf) Napiszcie mi cos na temat osatneigo dzisiejszego spotkania bede wdzieczny oraz jakie swyniki wielkiej brytanii jak macie....DZIEKI





24/04/2006 GREAT BRITAIN vs. HUNGARY L - 3:4
20/04/2003 NORWAY vs. GREAT BRITAIN L - 3:2
18/04/2003 GREAT BRITAIN vs. CROATIA W - 7:1
17/04/2003 ESTONIA vs. GREAT BRITAIN L - 4:3
15/04/2003 ITALY vs. GREAT BRITAIN L - 4:2
14/04/2003 FRANCE vs. GREAT BRITAIN D - 2:2

zrodło: Betandwin.

Wg mni Francja rowniez powinna odniesc dzisiaj zwyciestwo, nie wiem czy łatwe, ale wlasnie tak mi sie wydaje, przede wszystkim gra u siebie, "najwiekszy" rywal- Niemcy, dwa mimo wszystko pewne zwyciestwa 11-2 z Izraelem i 4-0 z Japonia, takie mecze jak tezn z Wlk. Brytania musza byc wygrane, dodam ze Francja wygrala z Japonia podobnym wynikiem 4-1, tracac bramke gey jap. grala w przewadze 5 na 3, Francja przy 38 strzalach Japoni 4 wykorzystane, i az 25 obronionych, byc moze to "az" to lekka przesada, ale wierze ze Francja to spotkanie po prostu Wygra, bo kazdy inny wynik oddalal by ja od Niemiec, ktorzy jak pokazali sa jednak w formie.
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 25/04/2006 21:12

No nic czas sie zajca jutrem

Austria podejmuje naszych pogormcow czyli litwe i w rpzeciwnienstwie do orlow nei powinna iec rzadnych problmow z wygraniem tego meczu bo to co litwini zaprezentowali z nami bylo kalectwem hokeja jzu o naszych nei wpsomne bo nei o to chodzi.

Wegry - Izreal msyel ze tutaj kkomentarz zbedny.....

no i na koniec nasze orly mimo wszystko mysel ze jutro zmarza blamaz i pkonaja tulipany bo innej mozliwosci epoprostu nie widze i nei wyobrazam sobei zebysmy mogli rpzegrac z holendrami w hokej(choc z litwinami tez sobie nei wyobrazalem ale dwa emcze z takimi rpzeciwnikami to chyab nawet dla naszych hokeistow zaduzo czyz nie???)
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 25/04/2006 21:14

No i zapomnaielm o ostanim mecz w naszej grupie w ktorej gospodarze zmierza sie z chorwatami i jak wygraja zapenwia sobei utrzymanie bo neisety ale o to przyszlo walczyc estonczykom jak dla mnie mzona grac na gospodarzy zapraszam do dyskusji bo naprawde mozna fajne sianko na miedzynarodowym hoku robic pozdro
Posted by: managerart

Re: M¦ Dywizji I - 25/04/2006 21:46

Ja na jutro podobnie jak kolega @krisek wczesniej napisal zagram wszystkie spotkania procz naszych orłów ktorym ostatnio przycieto skrzydel.
Chorwacja od poczatku byla skazana na spadek po takich wynikach tragedia a gospodarze powinni ich ograc bez problemu,chociaz tez nie zachwycaja.
Austria po dosyc pewnych wygranych, spisuje sie bardzo dobrze a Litwa w meczu z naszymi miala troche szczescia i wygrala ale drugi raz im sie to nie powtorzy.
Wegry w meczu z Izraelem powinny tylko sobie dostarczyc punktow ale patrzac na bardzo niski kurs tego meczu nie zagram do wczesniejszych doloze cos z tenisa aby kursik troche podniesc.Pozdrawiam
Posted by: sebkos

Re: M¦ Dywizji I - 26/04/2006 08:02

Austria wcale nie pokazuje sie z dobrej strony i odradzam granie na nich po tak marnym kursie. Lepiej próbować łapać co¶ z tego meczu na live
Estonia powinna ograć Chorwatów choć fajerwerków bym się nie spodziewał, za to Madzairy powinny zrobić sobie poligon...
Co do naszych asów - chyba under z tak± skuteczno¶ci±
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 26/04/2006 08:32

Sebkos tio hcyba nei widziales jak grala litwa skoro odradzasz ten mecz dla mnie taki kursik to promocyjna sprawa. Litwa grala fatalnie tylko ze POLACY sie nadaja ale do .....a sszkdoa gadac
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 26/04/2006 08:54

Witam!
Ja dzi¶ zagrałem sobie :

Węgry- Izrael under 8,5 za 2.10 B&W
Różnica klas jest na pewno, ale czy padnie aż 9 bramek ?
Ja biorę, że nie. Nie przypuszczam aby Węgrzy co¶ stracili a maj±c jutro w perspektywie mecz z Francj±, liczę ,że po zdobyciu odpowiedniej przewagi powinni się trochę oszczędzać. Jak będzie zobaczymy...

Chorwacja-Estonia over 5,5 i 2
Zwycięstwo gospodarzy nie powinno chyba podlegać dyskusji a i goli też powinno trochę pa¶ć, bo jak na razie Estonia zawodzi strzelecko. Dzi¶ powinno nast±pić przełamanie i over przy tej linii jak najbardziej do wzięcia... Tym bardziej,że gospodarze po dwóch porażkach graj± już tylko o "twarz".

Polskę obejrzę w Polsat Sport i jakby co¶ to na live się będę bawił ale na zacięty mecz mi to wygl±da i raczej z mał± ilo¶ci± bramek.

Pozdr
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 26/04/2006 09:02

Ralph gospodarze nei graja o twarz ale o utrzyamnie jak dzis nei wygraja z chorwatami to najprawdopodbniej pozegnaja sie z 1 dywizja tak na marginesie:) pozdrawiam i mam nadizej ze austriacy nei zawioda dzis!!!!
Posted by: forty

Re: M¦ Dywizji I - 26/04/2006 09:20

Mecze Austrii live na TW1-19.2
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 26/04/2006 09:31

Quote:

Ralph gospodarze nei graja o twarz ale o utrzyamnie jak dzis nei wygraja z chorwatami to najprawdopodbniej pozegnaja sie z 1 dywizja tak na marginesie:) pozdrawiam i mam nadizej ze austriacy nei zawioda dzis!!!!




No ja sobie to tak nazwałem, bo jako¶ nie wierzę żeby gospodarze spadli do niższej dywizji...
Posted by: sebkos

Re: M¦ Dywizji I - 26/04/2006 09:33

Krisek zgadza się nie widziałem Litwy w akcji aleprawie 2 zwycięstwa (bo remis z Tulipanami był pechowy) nakazuj± lekki "szacunek". A Austria skoro przez 4min graj±c 5-3 zEstoni± nie potrafila wbić gola to co¶ chyba nie tak...
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 26/04/2006 18:32

No to dzień dzi¶ udany chociaż Estonia jeszcze gra to over 5,5 już zaksięgowany. Nie ogl±dn±łem dzi¶ Polaków z Holandi±, bo Polsat transmitował Puchar Polski w PN ale zobaczyłem powtórkę meczu z Litw±. Swoje odczucia na temat tego meczu mam. Poziom naszej grupy jest rzekłbym asekuracyjnie przeciętny. Polacy z Litw± powinni wygrać mimo wszystko. Całe szczę¶cie, że Austria dzi¶ ich pokonała , bo wygl±da na to, że o awans będziemy grali wła¶nie z Austriakami.Jutro mecz z Chorwatami i powinno być łatwe zwycięstwo, bo mimo wszystko Chorwacja to "3 liga".
Nasi się trochę dzi¶ rozstrzelali więc może to nie będzie wygl±dać tak tragicznie, bo skuteczno¶ć w meczu z Litw± była żenuj±ca... Zobaczymy jak± linię i jakie handi wystawi B&W na mecz naszych. My¶lę, że 6,5 jest do wzięcia jutro. Je¶li będzie 5,5 biorę na pewno. Niestety nie widzimy co prezentuj± Austriacy ale s±dz±c po wynikach to też idzie im jak po "grudzie". Ale to jest turniej i pamiętajmy, że słabszy mecz może się zdarzyć. Jak na razie to wszystko na niebie i ziemi wskazuje, że o awansie będzie decydował ostatni mecz czyli Austria - Polska...

Pozdr
Posted by: polskignom

Re: M¦ Dywizji I - 26/04/2006 18:38

Od razu sie na to zapowiadalo, ze ten mecz bedzie decydowal, nawet jak Polacy sie bawia to i tak sa faworytami we wszystkich meczach poza Austria, moim zdaniem Litwa to byl wypadek przy pracy podparty duza nieskutecznoscia, mimo, ze meczu z Holendrami rowniez nie ogladalem z wyzej wymienionych powodow przez Ralpha to jego opis oraz statytsyki wskazuja na to, ze Polacy sie lekko wnerwili. Jutro Chorwacja spacer, z Austriakami nie jestesmy na straconej pozycji i juz dzis mowie,z e zagram tam x2 w wypadku gdy faworytem bukow bedzie Austria. Szkoda tylko, ze remis urzadza Austrie, bo mimo ze to zwieksza szanse wejscia mojego typu, to jednak zmniejsza nasze szanse na awans.
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 26/04/2006 18:43

Faktycznie musieli się nasi wnerwić...Mecz Polaków dopiero pojutrze i trochę obawiam się, że mog± się jednak oszczędzać.Zreszt± poczekajmy do oferty i linii jakie wystawi buk, to wtedy się pomy¶li...
Na pojutrze widziałbym jeszcze overa w meczu gospodarzy z Litw±.

Pozdr
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 08:22

wiem ze kursy niziutkie i zaraz spotkam sie z krytyka ale ja gram to co chce i to co lubie wiec dubel japonia ktora gra z izraelem i mysle ze nie powinna miec najmniejszych problmow z outsiderem grupy. Zolci z niemcami zaprezentowali sie naprawde bardzo dobrze szczegolnei w pierwszych 2tercjach(wiem bo ogladalem) Drugi mecz to Niemcy z brytyjczykami tutaj rowniezroznica klas i nie mozliwosci zeby Niemcy nei wygrali tego meczu.
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 08:32

Izrael-Japonia under 7,5 B&W 1,65

Japończycy powinni się raczej uporać ale mały kurs a handi jako¶ nie czuję. My¶lę, że 8 bramek nie padnie w tym meczu , bo z napastnikami Izraela co¶ nie tak. Raczej żydki będ± chciały mniej stracić niż ostatnimi czasy a Japonia to chyba też nie zawojuje tak jak Węgry czy Niemcy. Mecz istotne znaczenie będzie miał dla dolnych rejonów tabeli, chociaż Japonia i Angole powinny wygrać z Izraelem...
Posted by: sebkos

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 09:21

No dzi¶ pierwsze dwie pary s± oczywiste, bez dyskusji lecz cały czas dumam jak je podej¶ć głębiej i ... undera Ralpha nie wezmę ponieważ Kitajce jak moga sobie postrzelać to to zrobi± (przypomnę wynik 10-1 z Chinami na poprzednich M¦ gr.B gdzie Chiny to też był zespoł który awansował z gr. C) Liczę że s± w stanie udowodnić Japońce swoj± wyrzszo¶ć i przejd± handi 4,5. To samo powinny zrobić Niemcy z GBR.
Posted by: Logan

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 09:26

Ja czekam jakie linie wystawi GB. Wczoraj under 8,5 w meczu Wegry-Izrael wszedl i wydaje mi sie ze i dzis moze sie udac. Widzi mi sie jakies 5-6:0. Handi -3,5 tez wzialbym
Posted by: Komentator

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 09:31

A co s±dzicie o meczu Niemcy -Wielka Brytania. Czyżby pewna wygrana Niemców??
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 09:56

Ja dlatego gram under , bo przecież Izrael nie może bez przerwy dostawać po d... aż tyloma bramkami. Wyższo¶ć Kitajców nie powinna podlegać dyskusji ale Żydki jak się postawi± to może być ciężko. Zreszt± zobaczymy za niedługo...

Pozdr
Posted by: italodisco70

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 10:35

czy moglibyscie podac handi na te mecze dzisiejsze w B7w ,,Gb i moze sportingbet ma?
Posted by: Logan

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 10:53

Czekam na kursy w GB ale cos nie kwapia, jest tylko 1x2 i podwojna szansa
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 12:04

baw dal na niemcy 2,5 handi mysle ze jest to spokojnei do rpzeskoczenia a kursik ladny po 1,5 bierzemy??
Posted by: Logan

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 12:14

Ja bym bral
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 12:58

Troceh zniechecaja mnie do tego handica nikle porazki z wegrami i francja oraz nei zbyt przekonujaca gra niemcow z kitajcami....chyba jednak odpuszcze.....
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 13:10

Jednak under 7,5 w meczu Izraela przekroczony. Gdyby nie 4 bramki w 2 minuty w 2-giej tercji pewnie by wlazło. Na jutro zagrałem Polaków z handi i over 6,5. Z kim jak z kim ale z Chorwatami to niespodzianki nie ma co szukać i bez względu jak nasi graj± to chyba jeszcze trzeci± lig± hokejow± na ¶wiecie nie jeste¶my...

Pozdr
Posted by: sebkos

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 13:11

Uff Kitajce nie zawiedli i poszczelali (7-1 FT) teraz czas na Niemców.
Co by nie mówić handi 2,5 jest jak najbardziej do przeskoczenia, tylko czy nie lepiej brać under. Jednak Madziary włżyli im 4 sztuki - jednak spred...
Posted by: Logan

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 13:28

Ja mam w GB -3,5@ 1,85 na Niemcow a linia jest ustawiona na 6. Sam nie wiem co brac. Z japoncami handi dali rade zrobic...
Posted by: Logan

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 13:40

Angole oddali w 2 spotkaniach 52 strzaly zdobywajac 3 bramki,wszystkie w meczu z Madziarami, wszystkie w PP. Niemcy strzelali az 119 razy zdobywajac 15 bramek z czego 4 w PP. Niemcy powinni zasypac bramke Anglikow gradem strzalow i w zwiazku z tym jednak skusze sie na -3,5
Posted by: sebkos

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 13:46

Angole to poziom mniej więcej Kitajców więc z tym 3,5 to już będ± nerwy tak samo jak z Japoni±. Mam jednak nadzieję że po dniu odpoczynku dadz± Niemce radę tym bardziej że jutro znowu wolne
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 14:57

Dzi¶ jeszcze zagrałem undera 5,5 za 1,85 w maczu Francji z Węgrami. Węgrzy na pewno nie stoj± na straconej pozycji i chc±c co¶ ugrać będ± musieli zagrać na pewno asekuracyjnie. Na jaki¶ festiwal strzelecki więc nie liczę, bo tu już stawka meczu wysoka...

Pozdr
Posted by: Logan

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 16:25

Niemcy zaraz skoncza pogrom a ja tym czasem zastanawiam sie czy nie postawic handi +1,5 na Madziarow
Posted by: Kylo

Re: M¦ Dywizji I - 27/04/2006 17:26

Gram lekko na Wegrow. Wynik w tym meczu jest sprawa otwarta. Brak faworyta. Do tego ten kursik 4,50, przy tym nie wolno przejsc obojetnie
Posted by: Komentator

Re: M¦ Dywizji I - 28/04/2006 06:30

Bet and Win oferuje handi na poziomie +4,5 i -4,5 na mecz Polaków z Chorwatami. Jak my¶licie - to jest do wzięcia? Po naszych "asach" to nigdy nic nie wiadomo....Zastanawiam się bowiem czy zagrać ten bet grubo
Posted by: Komentator

Re: M¦ Dywizji I - 28/04/2006 06:37

My¶lę też nad over 6,5...kurs 1,60(B&W)..Powinno być te 7 goli..Proszę was o jaki¶ komentarz
Posted by: sebkos

Re: M¦ Dywizji I - 28/04/2006 07:16

Jak grasz u tego buka to poczekaj sobie na live i tam staraj się wyłapać co najlepsze w trakcie meczu - taka moja rada.
Na dzi¶ over gospodarzy tak jak już kto¶ wcze¶niej wspomniał - rok temu wynik był 4-4 a i teraz gospodarze tali sobie Chorwatom strzelić 6 sztuk...
Posted by: Komentator

Re: M¦ Dywizji I - 28/04/2006 11:03

Leci druga tercja i 2-0 dla polaków jest co prawda ale te handi i overy to chyba nie powchodza. ogladam mecz na zywo i widze jakie dziadostwo jest. Zreszta polacy to najmniej skuteczna drużyna w turnieju (strzały/gole) a wiec dobrze jesli wogole wygraj±
Posted by: italodisco70

Re: M¦ Dywizji I - 28/04/2006 11:25

W GAMEBOOKERS DAJA NA LIVE NIEZLa linie bramkowa,jaka jest teraz?
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 28/04/2006 12:16

Quote:

Leci druga tercja i 2-0 dla polaków jest co prawda ale te handi i overy to chyba nie powchodza. ogladam mecz na zywo i widze jakie dziadostwo jest. Zreszta polacy to najmniej skuteczna drużyna w turnieju (strzały/gole) a wiec dobrze jesli wogole wygraj±




Dziadostwo nie dziadostwo ale over i handi na naszych jednak weszło.Różnica klas widoczna ale ta skuteczno¶ć to faktycznie nieciekawa. Wygl±dało to tak jakby nasi chcieli wjechać z kr±żkiem do bramki.
Jutro mecz prawdy z Austri± a na dzi¶ już wcze¶niej upatrzony przeze mnie over 5,5 w meczu Estonii z Litw±. Za 1,75 biorę z pocałowaniem ręki.

Pozdr
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 28/04/2006 18:48

Ciekawa sytuacja się tworzy w naszej grupie. Litwa wła¶nie gromi gospodarzy (over jak w masło) i jutro zagra z Chorwacj±. My¶lę, że będzie można spokojnie grać Litwinów. W przypadku zwycięstwa będ± mieli 7 punktów a je¶li nasze Orły nie pokonaj± jutro Austriaków to zajm± w grupie 3 miejsce i...premie poszły się ...Biedne te nasze Orzełki, bo je¶li nawet włoż± w mecz sporo sił i wylej± mnóstwo potu a nie zdobęd± 2 punktów to okaże się , że też nie zarobi±. Można by rzec biednemu wiatr w oczy ale może z takiego obrotu sprawy będzie się cieszył pan Hajduga, bo z serca spadnie mu kamień sk±d te pieni±dze wytrzasn±ć...Z drugiej jednak strony przyjmijmy, że nasi jutro "pykaj±" Austrię 2:1. W tym przypadku zajmujemy pierwsze miejsce w grupie i zawodnicy zbieraj± zwi±zane z tym profity a pan Zenek i jego PZHL będ± "opiewani" przez media i Hokejow± Polskę twórcami sukcesu reprezentacji.
Który scenariusz jutro zamieni się w prawdę zobaczymy za kilkana¶cie godzin. Nie ulega jednak w±tpliwo¶ci, że obojętnie co by się jutro nie wydarzyło zwycięzca będzie jeden:
Pan Zenon i jego PZHL...

Pozdr
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 28/04/2006 21:10

A tak wykorzystuj±c jeszcze chwilę czasu to na jutro "widzę" to tak:

Japonia-Wlk. Bryt. 2 ew. X2
Japonia-Wlk. Bryt. over 5,5
Węgry-Niemcy 2

Z grupy "polskiej" wychodzi mi under naszych i zwycięstwo holendrów nad słabymi jednak gospodarzami.Zastanowimy się jak pojawi± się kursy.

Pozdr
Posted by: managerart

Re: M¦ Dywizji I - 29/04/2006 08:05

Dzis duzo emocji zwiazanych z hokejem:
Austria - Polska tutaj nie mam watpliwosci Austria powinna z nami wygrac,juz to podkreslalem kilka postow wczesniej.1

Węgry - Niemcy w tej grupie zostaly jeszcze po dwa mecze do zagrania a niemcy w grupie prowadza 1 pkt, powinni zagrac swoje i wygrac ten mecz. 2
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 29/04/2006 08:23

Witam!
Kurs na Austrię na pewno zachęcaj±cy. Mimo wcze¶niejszych swoich "zapowiedzi" , że nie daję szans Polakom na awans w tym turnieju to wstrzymam się dzi¶ na granie Austriaków. Im wystarczy remis i to mnie trochę "drażni" w tym wszystkim, bo nasi maj±c nóż na gardle nie wiadomo co pokaż±. To jest tylko sport. Austriacy na pewno lepiej graj± w ataku ale jak ich przycisn±ć do obrony też potrafi± się gubić.
Ja zagrałem sobie w tym meczu undera 5,5 i będę spokojnie ogl±dał mecz na Polsacie.Nasi jak zagraj± bardziej zespołowo to mog± co¶ wskórać, bo Laszkiewicz, Czerka¶ czy Kolusz umiejętno¶ciami na pewno nie odbiegaj± od najlepszych Austriaków. Szczególnie Kolusz robi na mnie wrażenie. Przy odrobinie szczę¶cia może zrobić karierę nie mniejsz± niż Mariusz w NHL. A dzi¶ ma naprawdę szansę się pokazać.

Polska-Austria under 5,5 B&W 1,75
Posted by: RONALDINHO_FCB

Re: M¦ Dywizji I - 29/04/2006 08:36

Austria - Polska X2 1.84 ... gram przeciwko Austriakom i autorom postow powyzej ... bo nie wiem czy widzial ktorys mecz Austriakow na tych mistrzostwach i pisze: pierw "nie mam watpliwosci" a dwa slowa dalej "powinna"


Austria - Polska X2 1.84 GB
Posted by: managerart

Re: M¦ Dywizji I - 29/04/2006 08:42

Wyatarczy ze sie widzialo kilka meczy Polaków i to wszystko mowi samo za siebie.Austria wygra!!!
Posted by: RONALDINHO_FCB

Re: M¦ Dywizji I - 29/04/2006 08:46

Spoko powodzenia zycze.
Mam nadzieje ze zagrasz grubiej skoro jestes tego taki pewny.
Posted by: jon83

Re: M¦ Dywizji I - 29/04/2006 09:59

hej mam pytano gdzie na cyfrze+ mozna obejzec na zywo mecz polakow? oprocz TV4 gdzie jest chyba poslizg
Posted by: Logan

Re: M¦ Dywizji I - 29/04/2006 10:02

na polsacie sport jest
Posted by: jon83

Re: M¦ Dywizji I - 29/04/2006 10:04

polsat sport nie jest na cyfrze+ ....... a o cyfre+ pytalem
Posted by: managerart

Re: M¦ Dywizji I - 29/04/2006 11:19

na cyfrze nie ma, niedawno byl odblokowany polsat ale na innym kanale nie znajdziesz.
Posted by: managerart

Re: M¦ Dywizji I - 29/04/2006 12:08

Tak jak pisalem wczesniej 5-3 dla Austrii, nasi powalczyli ale to bylo za malo!
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 30/04/2006 09:13

NIemcy dzis z francja kurs bardzo fajny dla mnie niemcy zdecydowanym faworytem graja naprawde dobry hokej. Co prawda nie widzialem francuzow ale sadzac po ich wynikach dizs nasi zachodni sasiedzi bea cieszyc sie z awansu. Drugi mecz to wileka brytania co do wygranej nie ma chyba nikt obiekcji ale handic 5.5 tez wydaje sie do rpzeskoczenia co wy sadzicie???
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 30/04/2006 09:45

Witam!

Izrael-GBR under 7,5 1,95

Spróbuję po wyższym kursie, bo jak dot±d zagraj± dwie "overowe" (he..he..) drużyny, które w sumie strzeliły 8 bramek na tych mistrzostwach. Mecz o utrzymanie i chociaż jako¶ nie widzę aby Izrael się utrzymał to po cichu liczę, że "batów" tym razem nie będzie...

Pozdr
Posted by: aker

Re: M¦ Dywizji I - 30/04/2006 10:04

Witam!

Moim zdaniem ładnie kursowo wyglada mecz Wegry-Japonia.
Mysle ze po kursie 2 na Madziarów mozna ich zagrac.
W sumie juz nie maja szans na pierwsze miejsce ale moim zdaniem sa zespołem o pól klasy lepszym od Japoni i beda chcieli zwyciesko zakonczyc pozegnanie z tym turniejem.
Mój typ 1

Co do meczu Francji z Niemcami to na papierze Niemcy sa faworytami tylko ze:
- Francuzi graja u siebie i "sciany" moga im pomóc
- po drugie Niemiaszkom wystarczy remis (oczywiscie watpie zeby grali na remis)
Po analizie jak dla mnie ciezki mecz do obstawiania.
Pozdr
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 30/04/2006 10:08

Kitajce zrobili an mnie wrazenie z emczu z Niemcami naprawde zagrli bardzo dobry hokej i dzi wegrzy nei bea mieli tak latwo tymbardizej ze zosatli wczoraj rozbicie rpzez ekipe Niemiecka(wynik odzwierciedla to co dizalo sie na tafli a gdyby nei bramkarz wegierski poirazka mogla byc wyzsza) Sciany moga pomoc ale bez przesady. Skoro zabojady mecza z sie z brytyjczykami i ledwo wyrgaywaja oraz remsiuja z wegrami to nie maja raczje co dzis szuakac ze zdeterminowanymi i naprawde mocnymi Niemcami.
Posted by: aker

Re: M¦ Dywizji I - 30/04/2006 10:35

OK Krisek przekonałes mnie
Madziarów sobie odpuszcze i zagram Niemiaszków jakby co to bedzie no Ciebie
Pozdr
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 30/04/2006 12:18

Połowa meczu i 6:0 dla GBR...
Jednak Izrael w hokeju to prawdziwy trzeci ¶wiat...Prawdziwa amatorka niestety.

Na wieczór id± Niemcy, bez dwóch zdań.

Pozdr
Posted by: LART

Re: M¦ Dywizji I - 30/04/2006 17:20

Wtr±ce od siebie tylko tyle że zdecydowanie NIEMCY !! S± mocni co widać po rozmiarach zwycięskich spotkań na tych mistrzostwach. Dla nich sam fakt spadku do I dywizji był już takim strzałem, że nie będ± nic rachować i grać na żaden remis. Nie s±dzę że żabojadom pomog± nawet ¶ciany. Nie doszła mi kasa na GB ale nawet bym chyba pokusił sie o 1 tercję na Niemców, którzy raczej nie będ± tutaj nic kalkulować. Czekam na ten mecz z niecierpliwo¶ci±.
Posted by: Pierniczek

Re: M¦ Dywizji I - 01/05/2006 07:27

A co z dzisiejszymi meczami?? Finał między Szwecja i Rosj± bedzie z pewno¶ci± bardzo wyrównany ale skłaniałbym się ku Skandynawom...co do meczu o trzecie miejsce to Finlandia jest wg mnie zdecydowanym faworytem zwłaszcza że Czesi nie prezentuj± nic specjalnego...pzdr.
Posted by: Ralph

Re: M¦ Dywizji I - 01/05/2006 07:44

To chyba nie ten temat...Pierniczek.

Zakończę występy Polaków na M¦ w Tallinie wiadomo¶ci±:

"TAKIEJ KOMPROMITACJI DAWNO NIE BYLO. ZAWODNICY CRACOWI RADZISZEWSKI I BRACIA PIOTROWSCY CALKOWICIE PIJANI ODBIERALI BRAZAWE MEDALE W TALLINNIE. W CZASIE UROCZYSTOSCI ZAKONCZENIA NA OCZACH DZIENNIKARZY I 3000 WIDZOW LEDWO STOJACY NA NOGACH RADZISZEWSKI NAJPIERW ODDALIL SIE OD REPREZENTACJI A POTEM NA WPOL OBSCISKIWAL NA POL PRZEPYCHAL SIE Z HOKEISTAMI Z AUSTRI. ZACZEPIAL MASKOTKE A POTEM BIL POKLONY PRZED BRAMKARZEM DIVISEM. ROWNIE WSTAWIENI PIOTROWSCY WTOROWALI MU W ZABAWIE. POWSTRZYMALI GO JEDNAK KIEDY PROBOWAL SCHOWAC POD BLUZE PATERE NA KTOREJ PRZYNIESIONO MEDALE. NA JEGO SKANDALICZNE ZACHOWANIE NIE ZAREAGOWAL NIKT ZE SZTABU SZKOLENIOWEGO ANI ZARZADU PZHL..."

Czy w ¶wietle powyższego tekstu będzie pan panie Rohaczek dalej twierdził, że sprawa w Krynicy to tylko primaaprilisowy żart?
Posted by: maxxey

Re: M¦ Dywizji I - 01/05/2006 08:12

Radziszewski - czy to ten bramkarz, który w meczu z Austri± wpu¶cił trzy gole?.... Widocznie pił przez całe mistrzostwa

A tak na poważnie - dożywotni zakaz reprezentowania polskich barw dla tych trzech panów.
Posted by: krisek

Re: M¦ Dywizji I - 01/05/2006 08:20

tak maxxey to ten sam i to tez ten ktory dal dupy przy druggiej bramce LITWY ....

A co reprezentowania anszych barw to wsyztskim tym pijakom bym dal zakaz ..ale tu jest POLSKA i oczywiscie wszystko rozejdzie sie po kosciach:(