Euroliga - Final Four

Posted by: Amkwish

Euroliga - Final Four - 15/04/2005 21:04

Pary półfinałowe:

CSKA - Tau
Maccabi - Panathinaikos
Posted by: mmichaal

Re: Euroliga - Final Four - 16/04/2005 06:37

Quote:

Pary półfinałowe:

CSKA - Tau
Maccabi - Panathinaikos




nie będe zbytnio oryginalny:
CSKA - Tau 1
Maccabi - Panathinaikos 1
Posted by: mtudor

Re: Euroliga - Final Four - 16/04/2005 06:41

finał może byc tylko jeden CSKA - Maccabi Ameryki nie odkryłem na ten mecz czekamy wszyscy.
Posted by: ziomek-domek

Re: Euroliga - Final Four - 17/04/2005 11:04

Final Four 6-8 maja - jeszcze sporo czasu

pewnie kursy beda po 1.2 - 1.30
Posted by: coca

Re: Euroliga - Final Four - 26/04/2005 17:41

Panowie wiem że jeszcze dwa tygodnie ale kursy są zachęcające i można już dzisiaj zainwestować kase bo hendi napewno zwrosną im bliżej finału. Ciekawie się ma sprawa w expekcie. Myśle że oba mecze można z hendi zagrać kurs około 3,5 za duża kase:) Mam na mysli CSKA i Macabi ja już zainwestowałem i czekam jak na wypłate odsetek:)
Posted by: bynio

Re: Euroliga - Final Four - 26/04/2005 18:29

Inwestowanie w tej chwili jakichkolwiek pieniedzy obarczone jest sporym ryzykiem.Ligi krajowe w toku ryzyko kontuzji ktoregos z czolowych graczy spore .Zreszta kontuzji nie mozna wykluczyc nawet na dzien przed F4.
Na dzis wiadomo ze Maccabi stracilo Thomasa kto wie co przyniosa najblizsze dni ?
Tak wiec wole wygrac mniej ,ale wygrac.

Mam przeczucie ,ze TAU bedzie "czarnym koniem" tej imprezy.
Jak siegam pamiecia to CSKA zawsze mialo z nimi problemy.
Spokojnie poczekam az handi na Hiszpanow wzrosnie i o ile dojdzie do +8-9 pkt nie zawacham sie tego zagrac .
Posted by: _Korver_

Re: Euroliga - Final Four - 05/05/2005 10:27

No panowie jakieś uwagi co do meczy? Bo Final Four już jutro
Posted by: tokara

Re: Euroliga - Final Four - 05/05/2005 11:00

jak dla mnie final cska-macabi i cska ten final wygra
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga - Final Four - 05/05/2005 21:30

na wygraną całej Euroligi przez Żydków jest obecnie kurs koło 5,ja w to wchodzę,moim zdaniem pejsiaki mają spore szanse na sukces,choć oczywiście faworytem jest CSKA.Jednak przy dobrym dniu za 3 i zdominowaniu deski,oraz doskonałej grze podkoszowych żydków,ich wygrana w finale z CSKA(lub Ceramiką ) jest całkiem prawdopodobna,bo może i czerwonogwardziści grają u siebie,ale to i tak dwie wyrównane ekipy i napewno będzie ekscytujący finał,a przy kursie 5 może on sie okazać jeszcze ciekawszy,pozdrawiam
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga - Final Four - 05/05/2005 21:55

mi sie widzi zaklad w betan
Theodoros Papaloukas (Mos) - Over/Under Points
Over 6,5 1.85

papaloukas nie jest graczem pierwszej piatki ale jako zmiennik holdena lub browna rzuci jakies pkt ma przewage wzrostu nad rozgrywajacymi tau lubi on wejsc pod kosz i rzucic pkt z faulem wiec linia 7 pkt jest dosc nisko ustawiona
Posted by: Goldi

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 07:27

Ja zagralem
...
CSKA - Tau ( 0 : 6,5 )... 1 ... 1,87 ... Expekt
Posted by: seba stop

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 07:59

to sie zapytam kurde czy oni naprawde beda tak niewiele rzucac w tych meczach???????
160 , 161........w sumie punktow????
hmmmmmmmm
Posted by: quiet82

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 09:12

prosilbym o godziny meczy i link do live thx
Posted by: Goldi

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 09:17

Quote:

prosilbym o godziny meczy i link do live thx




www.euroleague.net


tam masz wszystko.
Posted by: seba stop

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 09:29

goldiiiiiii moize ty mnie oswiec
czy oni az tak malo zamierzaja rzucic punktow?????????
tylko do 160????????
Posted by: Zabielany

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 09:37

Ja mogę tylko powtórzyć do co wszyscy. Dwie jedynki na Cska i Macabi. Jeżeli CSKA może z kimkolwiek przegrać .... to tylko z samym sobą. Jedynym ich zagrożeniem są oni sami. Jeżeli wytrzymaja psychicznie, i trema oraz presją jaka jest na nich wywierana nie przeszkodzi im, to nie przeszkodzi im nikt !!
Co do MACABI to nie jest juz taki dobry typ jak CSKA, jednak mysle ze dadza rade.

cska @1,15 9/10
macabi @1,45 75/100

Pozdro
Posted by: pixies

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 09:41

Quote:

to sie zapytam kurde czy oni naprawde beda tak niewiele rzucac w tych meczach???????
160 , 161........w sumie punktow????
hmmmmmmmm




Przypomnę, że chyba wszystkie mecze w finale kobiet były underowe. W kosza wygrywa się obroną, a szczególnie w finale chyba nikt nie pozwoli sobie na wymianę ciosów.Myślę, że szczególną opiekę będą mieli gracze "trójkowi", w ogóle można się spodziewać agresywnej obrony.
Choć linię ciut za niskie, to over bardziej ryzykowny.

pozd
Posted by: seba stop

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 09:49

no wlasnie tego to ja sie tez domyslam ze to juz nie grupa i nie ma miejsca na otwarta walke ale linnie sa zdecydowanie niskie.......dzieki pixies za info
chyba jednak sie zastanowie nad graniem overa przynajmniej w meczu CSKA
Posted by: Zabielany

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 10:11

a co myślicie zagrać CSKA że wygra Eurolige za @1,5 ???

Jestem ciekaw jak bedzie kurs na CSKA w finale jeżeli beda grali z Macabi ?

wydaje mi sięże w granicach 1,3 -1,4

a Wy jak myslicie ?
Posted by: tokara

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 10:13

co do pytania czy beda tak malo rzucac wydaje mi sie ze tak ze moga byc ddwa undery druzyny zapewne bardziej przyloza sie do obrony i ja licze gora na laczna sume punktow okolo 148
Posted by: darros

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 10:16

Co do meczu CSKA to ja bym uważał:
Niby bilans jest korzystny z zespołem TAU(5-0-1),ale po zobaczeniu wyniku spotkań owych zespołów(widać że TAU potrafi grać z tym zespołem)
Euroleague - Men-2004/2005
Tau Ceramica CSKA Moscow 81:85 12.01.2005
CSKA Moscow Tau Ceramica 88:83 17.11.2004
Euroleague - Men 2003/2004
CSKA Moscow Tau Ceramica 84:82 31.03.2004
Tau Ceramica CSKA Moscow 77:80 17.03.2004
Euroleague - Men 2001/2002
CSKA Moscow Tau Ceramica 73:90 11.04.2002
Tau Ceramica CSKA Moscow 73:87 20.03.2002
Obserwując cała edycję ligi zaopserwowałem że CSKA niestety gorzej się spisywała w spotkaniach u siebie,niż na wyjeżdzie
Jak dla mnie to to spotkanie będzie miało podobny przebieg do poprzednich czyli wynik będzie na styku a wtedy o niespodziankę nie trudno.
I jeszcze jedno wszyscy stawiali na zespół Chelsea za głównego kandydata do zdobycia LM a tu taka klapa i tu może być podobnie gdyż CSKA może nie udzwignąć tego ciężaru(zapewne wszyscy wiedza że to główny kandydat do wygrania całej imprezy).
Posted by: pixies

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 10:24

Zernąłem na wyniki z poprzednich finałów.

Padało odpowiednio (mecze pólfinałowe, trzecie m-ce, finał):
2004 - 178,180,191,192 pkt
2003 - 141,157,127,147 pkt
2002 - 160,172,172 pkt

Pytanie : czy TAU i Panata mogą sobie pozwolić na ofensywny styl gry ? Grają z drużynami, które pewnie chętnie taki wariant przyjmą i Tau oraz Panata z góry byłyby skazane na porażkę. Chyba myśląc o liniach trzeba spojrzeć na to od strony możliwych rozwiązań taktycznych. Inny problem to sprawa wyniku, gdy w koncówce któraś z drużyn będzie miała 3-4 pkt przewagi. Wtedy zaczną się faule i undery może szlag trafić. Osobiście bliżej jestem undera w meczu CSKA, ale to jeszcze problem do przemyślenia.

Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz. W ostatnich trzech latach żaden mecz pólfinałowy nie skończył się różnicą większą niż 8 pkt (8,0,3,5,8,6). Sądzę, że jeśli handi na Tau dojdzie do 9 - 9,5 pkt, to warto pomysleć o zagraniu na Ceramikę.

Ja wstępnie :

CSKA - TAU under 160
CSKA - TAU (+9,5 - jeśli będzie) - 2

pozd
Posted by: pixies

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 10:33

W Bukmachersporcie linia na CSKA 162,5.

No to chyba sie przejdę.

pozd
Posted by: seba stop

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 16:52

pixies w pierwszym juz jest prawie over w stosunku 161 punktow.......jeszcze 2 minutki grania
Posted by: seba stop

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 16:55

no to jednak sie spodziewalem ze to 161 w sumie to nisko bardzo nisko mam nadzieje ze cska tez dzis porzuca troche
minutka do konca i maca prowadzi 88-78
Posted by: seba stop

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 17:06

no sie skonczylo 91-82........ladny over co nieeeeee
pozdro
Posted by: pixies

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 17:31

No widzę, widzę Jak grałeś, to gratuluję ,ja tego nie tykałem, z zasady żydków nie ruszam (zawsze mnie przekęcą).

Zagrałem CSKA - under 162,5 i handi na TAU (8,5)

pozd
Posted by: seba stop

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 17:35

ozesztyyyyy pixies to walczymy wieczorem bo ja rzecz jasna mam overa na ruskie armaty......
pozdro
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 17:59

w zespole tau debiutuje dzis najlepszy strzelec ligi wloskiej Drew Nicholas handi na tau wydaje sie dobrym typem
sorry ze tak pozna ale dopiero teraz w tv widze ze jest w skladzie
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 18:03

Quote:

w zespole tau debiutuje dzis najlepszy strzelec ligi wloskiej Drew Nicholas handi na tau wydaje sie dobrym typem
sorry ze tak pozna ale dopiero teraz w tv widze ze jest w skladzie



sorry za wprowadzenie w blad ale jednak niema jeszcze nicholasa na dzis w skladzie
Posted by: rokus

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 18:27

kurwa cos cska smierdzi niespodzianka ,jednak nie gra sie na tak smieszne kursy
Posted by: Goldi

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 18:56

narazuie jest bardzo niebezpiecznie i zle

do przerwy
CSKA - TAU 40 : 47

Za duzo prob rzutow za 3 pkt u gospodarzy, musza sie opanowac, sa w stanie to wygrac !!!
Posted by: rokus

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:32

no to czeka nas dramatyczna koncowka
Posted by: Goldi

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:37

nie ma co sie oszukiwac

35 minuta gry

CSKA - TAU 62 : 65

Rosjanie graja fatalnie, na fatalnym procencie skutecznosci, tylko cud moze tutaj uratowac tych ktorzy zagrali na Rosjan
Posted by: rokus

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:39

go0ldi ty ten ogladasz w tv?
Posted by: rokus

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:41

no to juz po cska 62-70 37 min nie wierze w to ze to odrobia.Na szczescie postawilem tylko 14 zl
Posted by: Edgar Cayce

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:45

Quote:

no to juz po cska 62-70 37 min nie wierze w to ze to odrobia.Na szczescie postawilem tylko 14 zl




Ja dzis w Toto-mixie w centrum Warszawy byłem świadkiem jak panienka przyjmujaca kupony dzwoniła do centrali z pytaniem o zgodę na zagranie .... powyżej dozwolonej stawki ... a na ile dostał gośc zgodę nie wiem
Posted by: Goldi

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:45

ogladam w tv i jestem zalamany postawa CSKA, gwizdy na trybunach wcale sie nie dziwie kibicom 1:50 min do konca 66:73
Posted by: rokus

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:46

Edgar Cayce a na co postawil?
Posted by: rokus

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:46

a na jakim kanale jest ten mecz?
Posted by: Goldi

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:47

CSKS skutecznosc rzutow wolnych 9 / 24 38 % !!!!
Panowie juz po meczu, TAU zwycieza !
Posted by: Edgar Cayce

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:48

Quote:

Edgar Cayce a na co postawil?



Maccabi + CSKA +Nadal i ....

kurwa ale musi teraz być wkurwiony
Posted by: rokus

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:48

musialby nastapic cud nad wisla zeby cska to wygralo ale wsryd przed wlasna publicznoscia taki numer
Posted by: rokus

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:49

a mialem takie przeczucie ze jeden mecz moze nie wejsc z kosza no ale niestety
Posted by: Goldi

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:49

Quote:

musialby nastapic cud nad wisla zeby cska to wygralo ale wsryd przed wlasna publicznoscia taki numer



cudu nie ma i nie bedzie, kibice nie wierza, mecz jest LIVE na C+ SPORT 2
Posted by: rokus

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:50

dobrze ze petrowa w tenisa dala mi dzisiaj zarobic
Posted by: rokus

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:52

cos kiepski ten dzin dla ruskow.W tenisa 2 juz odpadle, jeszcze nie wiadomo czy jutrp bowina nie odpadnie ,cska w kosza i hokeisci sie mecza ze szwajcarami na razie 3-3
Posted by: rokus

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 19:56

ten macijauskas jest niesamowity chyba postawie w finale na tau
Posted by: Amkwish

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 20:00

Quote:


Mam przeczucie ,ze TAU bedzie "czarnym koniem" tej imprezy.
Jak siegam pamiecia to CSKA zawsze mialo z nimi problemy.
Spokojnie poczekam az handi na Hiszpanow wzrosnie i o ile dojdzie do +8-9 pkt nie zawacham sie tego zagrac .




Brawo Byniu

Twój post sklonił mnie do postawienia +8,5 na TAU ,ale apetyt rośnie w miare jedzenia,wiec przy stanie 65:62 dołozyłem na live B&W na wygrana Hiszpanów po kursie 2,55

Teraz jak wszyscy zaczną rozpływac sie w zachwytach nad pogromcami ruskich,mam mysl postawić w finale na ...zyduff.
Posted by: RafaL_TSW

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 21:20

Quote:

Quote:


Mam przeczucie ,ze TAU bedzie "czarnym koniem" tej imprezy.
Jak siegam pamiecia to CSKA zawsze mialo z nimi problemy.
Spokojnie poczekam az handi na Hiszpanow wzrosnie i o ile dojdzie do +8-9 pkt nie zawacham sie tego zagrac .




Brawo Byniu

Twój post sklonił mnie do postawienia +8,5 na TAU ,ale apetyt rośnie w miare jedzenia,wiec przy stanie 65:62 dołozyłem na live B&W na wygrana Hiszpanów po kursie 2,55

Teraz jak wszyscy zaczną rozpływac sie w zachwytach nad pogromcami ruskich,mam mysl postawić w finale na ...zyduff.




Zdecydowanie popieram w Finale beda triumfowac poraz drugi z zedu Zydki...na szczescie dzis w Kraku była TYLKO WISŁA
Posted by: muppet

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 21:27

Kto ma mnie na gg, ten widzial jaki sklad finalu widzialem

Po cichu liczylem ze CSKA sobie jednak poradzi, bo fajniej by bylo gdyby MAccabi zmiazdzylo ich w bezposrednim pojedynku

no ale nie ma co wybrzydzac - Maccabi full stake, oni sa niesamowici po prostu... A to ze wygrali stosunkowo nisko ? nie ma sie co tym sugerowac

10/10, TAU to swietny zespol, ale nie ma jutro szans, zwyczajnie... PAO tez by pokonalo TAU, ale z kolei 'koniczynki' wtopilyby z CSKA... co nie znaczy ze uczynia to jutro

przypomne tylko topik o 'top 16' euroligi, 1 strona...

BOCA JUNIORS: 'Drugi mecz to jak dla mnie Bologna,która powinna pokonać innego przereklamowanego cieniasa-Ceramikę.Hiszpanie ledwo wyszli z grupy,ponadto akurat cyfra uparła się pokazywać ich beznadziejne mecze i to co widziałem wystarczy,aby grubiej wyłozyć pęgę na Włochów,którzy powinni sobie spoko poradzić z cieniasami z TAU.'

i taki komentarz do tego... 'Nie zgodzę się co do Tau, zobaczycie ze oni jeszcze pokażą na co ich stać. Uważajcie :> '

No i mamy psikusa - i dobrze i super i ekstra!

Ale nie jutro.

pozdrawiam
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 21:58

Quote:

mi sie widzi zaklad w betan
Theodoros Papaloukas (Mos) - Over/Under Points
Over 6,5 1.85

papaloukas nie jest graczem pierwszej piatki ale jako zmiennik holdena lub browna rzuci jakies pkt ma przewage wzrostu nad rozgrywajacymi tau lubi on wejsc pod kosz i rzucic pkt z faulem wiec linia 7 pkt jest dosc nisko ustawiona



no i weszlo papalukas wszyskie pkt rzucil spod kosza dwa razy ladne wjazdy raz nawet z faulem ale nie wykorzystal raz podanie od browna i wsad i jeden pkt z rzutow osobistych
a teraz kilka slow o meczu
tau zaczelo z wysokiego "C" madra gra na poczatku calderona znakomita gra macijauskasa kilka pkt dorzucil calderon i hansen i tau schodzilo na koniec 1 kwarty z bezpieczna przewaga
poczatek 2 kwarty to znakomita gra holdena i jego rzuty za 3 pkt zniwelowaly strate cska pozniej tau otrzasnelo sie po chwilowym kryzysie i uzyskalo bezpieczna przewage
3 kwarta to znow dobra gra holdena ktory samodzielnie doprowadzil cska do wyniku na styku
a w 4 kwarcie znow blysnal bohater 1 kwarty macijauskas a decydujaca akcja meczu byla akcja przy przewadze tau 4 pkt mieli hiszpanie pilke i tylko 2 sekundy na rozegranie akcji i rozegrali perfekcyjnie podanie do litwina a on oddaje celny rzut za 3 pkt z naroznika boiska
ogolnie mecz ciekawy z nieoczekiwana koncowka
nie widzialem dzis maccabi ale tau zaskoczylo mnie bardzo madra gra i nie jest powiedziane ze stoja na straconej pozycji w niedzielnym finale
Posted by: bynio

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 22:20

Quote:

Quote:


Mam przeczucie ,ze TAU bedzie "czarnym koniem" tej imprezy.
Jak siegam pamiecia to CSKA zawsze mialo z nimi problemy.
Spokojnie poczekam az handi na Hiszpanow wzrosnie i o ile dojdzie do +8-9 pkt nie zawacham sie tego zagrac .




Brawo Byniu

Twój post sklonił mnie do postawienia +8,5 na TAU ,ale apetyt rośnie w miare jedzenia,wiec przy stanie 65:62 dołozyłem na live B&W na wygrana Hiszpanów po kursie 2,55

Teraz jak wszyscy zaczną rozpływac sie w zachwytach nad pogromcami ruskich,mam mysl postawić w finale na ...zyduff.




Dzieki amkwish

Ja niestety skorzystalem tylko polowicznie
Tak sie zlozylo, ze na dzis praktycznie wiekszosc mojego budzetu to kasa w expekcie i pomimo tego ,ze czekalem niemal do ostatnich minut handi na TAU nie drgnal tzn. pozostal na poziomie +6.5 Wzrosl jedynie lekko kurs.Dlatego zdecydowalem sie postawic tylko 50 % tego co planowalem ,ale i tak nie jest zle!

Sam mecz podsumowac mozna krotko, Ruscy po prostu nie udzwigneli ciezaru oczekiwan.
Wielki final, wlasna hala , publika - jednym slowem ogromna presja - i co ??? 10 na 28 z "osobistych" !!! Żałosne.
Do finalow doszli z jedna tylko porazka i juz im pewnie wmowiono ze wygrali a oni widac w to uwierzyli

Ciekawie zapowiadaja sie decydujace pojedynki .
CSKA juz bez tej calej presji "rozjedzie" PAO .handi w granicach - 7-8 pkt bedzie jak najbardziej do zagrania .
A final ? Hmm, Maccabi mowicie ?
Maccabi wcale nie musi tego wygrac .Po tym co dzis zobaczylem szanse oceniam 50-50.
Szczerze mowiac nie widzialem pierwszego polfinalu(nic straconego jutro bede mial kasete ) widzialem za to TAU i to TAU bez slabych punktow.Maja moze slaba lawke ale czy lawka Maccabi jest taka mocna...
Poczekamy zobaczymy co zaproponuja buki.
Posted by: Amkwish

Re: Euroliga - Final Four - 06/05/2005 23:56

Maccabi - TAU 1(-2,5)
/1,95 - Betandwin/

Bez opisu,ale co tu mozna jeszcze napisac:-)
Posted by: sebkos

Re: Euroliga - Final Four - 07/05/2005 05:48

Quote:

Maccabi - TAU 1(-2,5)
/1,95 - Betandwin/

Bez opisu,ale co tu mozna jeszcze napisac:-)




TAU gra świetnie od kilku tygodni już, mają świetnego trenera który mądrze kieruje zespołem. Zespół dobrze zbilansowany który po tym co wczoraj zrobił jeszcze bardziej nabierze pewności siebie.
Co można napisać Amkwish - ano TAU CERAMICA winner
Posted by: HAGIi

Re: Euroliga - Final Four - 07/05/2005 06:20

ehh a ja sie zgodze z amkwishem. TAU wczoraj duzo szczescia, zeby nie wolne Rosjan i presja ktora nad nimi ciazyla to bysmy ich nie widzieli w finale. Kurs na Macabi bardzo ladny i nie wyobrazam sobie aby ktos z wielkiej dwojki CSKA lub Macabi nie wygralo tego prestizowego turnieju
Pozdrawiam
Posted by: sebkos

Re: Euroliga - Final Four - 07/05/2005 06:44

Nie rozumiem argumentów takich jak "presja ciążyła nad CSKA". A to co oni niby dzieci specjalnej troski - to są zawodowi korzykarze zarabiający grube milony. W CSKA gra trzech świetnych amerykanów (sorki jeden z nich to czarny rusek ) a taki Brown zęby zjadł na koszu już.
Nikt nie dał Tau tego zwycięstwa - po prostu je wywalczyli.
Maccabi to faworyt tu się zgadzam, ale ...
Posted by: Zabielany

Re: Euroliga - Final Four - 07/05/2005 08:37

Cska zawiodło ... był to typ masowy.... pewnie 3/4 świata grało po kursie ostylujacym w granicach @1.15 - @1,25
Ja również grałem

Macabi - to drugie 1 @1,7

high stake

jak to drugie wygra to bedzie klęska
Posted by: Amkwish

Re: Euroliga - Final Four - 07/05/2005 11:18

Kurs na żydów spada,a spread rośnie - ludziska graja na Maccabi i nie słuchaja Sebkosa:-)))

Seb,jak TAU wygra dzis z żydkami to uznam to za jeszcze wieksza niespodzianke niż ta wczorajsza.

Owszem,w sporcie wszystko mozliwe vide Euro'2004 :-),czekalismy kiedy Grecy przegraja i...dopiero na jesieni przegrali z Albania ,hehe.

Ja mysle czekac na porażke Hiszpanów tylko pare godzin:-)

Jak TAU wygra (odpukać !) to strace to ,co zarobiłem na ....TAU,wczoraj:-)
Posted by: muppet

Re: Euroliga - Final Four - 07/05/2005 11:30

Sebkos, widziales wczorajsze polfinaly?

Not against this jewish defence maaaaan!

Maccabi 10/10 pamparampam
Posted by: Macias

Re: Euroliga - Final Four - 07/05/2005 14:07

Quote:

Kurs na żydów spada,a spread rośnie - ludziska graja na Maccabi i nie słuchaja Sebkosa:-)))

Seb,jak TAU wygra dzis z żydkami to uznam to za jeszcze wieksza niespodzianke niż ta wczorajsza.

Owszem,w sporcie wszystko mozliwe vide Euro'2004 :-),czekalismy kiedy Grecy przegraja i...dopiero na jesieni przegrali z Albania ,hehe.

Ja mysle czekac na porażke Hiszpanów tylko pare godzin:-)

Jak TAU wygra (odpukać !) to strace to ,co zarobiłem na ....TAU,wczoraj:-)





Jedno ale Amkwish, i 3 m. i fianl sa jutro w 8br.

P.S.Maccabi i CSKA
Posted by: bartnik1

Re: Euroliga - Final Four *DELETED* - 07/05/2005 19:58

Post deleted by amkwish
Posted by: yacub

Re: Euroliga - Final Four *DELETED* - 07/05/2005 20:33

Post deleted by amkwish

Yacub - 1 ostrzeżenie !
"Słownictwo" jakiego uzywasz nie pasuje do tego i innych tematów na "Parkiecie".
Posted by: tokara

Re: Euroliga - Final Four *DELETED* - 07/05/2005 21:21

ja na jutro nie jestem tak do konca pewny typu na macabi ale na 100% zwyciezy cska z grekami
Posted by: zw1

Re: Euroliga - Final Four - 07/05/2005 21:43

seba i tak postawisz na Macabi
Posted by: bynio

Re: Euroliga - Final Four - 07/05/2005 23:46

Coz, po obejrzeniu drugiego z polfinalow ja nadal szanse obu ekip oceniam 50/50.
I wcale nie pisze tego tylko dlatego ,ze wczesniej przydzielilem Hiszpanom role "czarnego konia" i teraz niejako nie wypada mi sie z tego wycofywac.
Pomijajac aspekt czysto sportowy trzeba sobie zdac sprawe z tego, ze to to jest final , 40 minut ktore zadecyduja o wszystkim.Wszystkie poprzednie mecze w tym momencie to juz historia .
Hiszpanie eliminujac Ruskow i tak zrobili juz duzo wiecej niz od nich oczekiwano .
W finale znowu przez wszystkich skazywani sa na pozarcie i ...paradoksalnie ... to moze im tylko pomoc.
To raczej koszykarze Maccabi "musza" to na nich bedzie spoczywala wieksza presja.
Ze mistrzowie ? Poradza sobie ?
No nie wiem .Tak samo wielu myslalo przed potyczka CSKA z TAU ...Wystarczy ze hiszpanom wpadna 2,3 "trojki" pod rzad a moze byc ciekawie...
Ja ten mecz odpuszczam tzn.zagram sobie Ceramike ,ale tylko symbolicznie dla emocji przy ogladaniu ...

Wieksza kasa poszla juz na CSKA (-9) do tego typu jestem bardziej przekonany.
Jestem pewien ze Ruski zagraja ten mecz tak jakby to byl final.
Beda chcieli udowodnic wszystkim ze ta wczesniejsza porazka to byl tylko wypadek przy pracy.
Posted by: Macias

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 06:29

Ja dzisiaj wiekszosc swojego kapitalu postawilem na Jewish'ow. Jestem do nich bardzo przekonany.Powinni odjechac na kilka...nascie pkt w ciagu 30 min. A w 4 kw.juz z pewnoscia TAU nie bedzie w stanie nawiazac walki.Potencjal i lawka jest bardzo zdecydowanie na korzysc Maccabi(Sharp, Shelef, Kommatos) kontra (Betts, Gabini, Pigoni). Jednak podstawowym agrumentem, dzieki ktoremu gram grubo na Maccabi z handi -2 jest pozycja srodkowych. Wegier nie bedzie mial najmniejszych szans z jednym z najlepszych centrow na starym kontynencie(Vujcic) oraz jednym z najlepszych centrow w historii Euroligii (Burstein). pozatym wylaczenie Parkera (w co nie wierze za bardzo...) nie pomoze za duzo TAU. Jesli jednak tego nie zrobia, to porazka moze byc bardzo dotkliwa...

CO do spotkania o 3m. to zagralem CSKA. Jednak handi-8 to juz zdecydowanie za wysokie progi, na zmeczonych dlugim sezonem (euro i liga rosyjska) internacjonalow Abramowicza.


Pozdro!
Maciek
Posted by: Adik

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 07:25

Quote:

10/10, TAU to swietny zespol, ale nie ma jutro szans, zwyczajnie... PAO tez by pokonalo TAU, ale z kolei 'koniczynki' wtopilyby z CSKA... co nie znaczy ze uczynia to jutro




Pana nie mialby szans z Ceramika, to najslabszy zespol z czworki finalistow, wymeczony awans w 3 meczach do final four, poza tym to druzyna wlasnego parkietu.

Dla mnie dzis CSKA bierze rewanz za piatkowa porazke z Victoria a Tau zdobywa tytul. Pojedynek Macijauskas z Sharpem moze byc ozdoba tego meczu. Dodatkowo zagram chyba over (w zeszlym sezonie w finale 118-74 dla Maccabi)
Posted by: Macias

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 07:32

... Dodatkowo zagram chyba over (w zeszlym sezonie w finale 118-74 dla Maccabi)





I dzisiaj bedzie podobnie, moze nie ponad 40 pkt, ale w okolicy 15-20 zwyceistwo Maccabi powinno miec miejsce.

P.S.Do poki w grze... to ... Maccabi bedzie dzisiaj panowalo i dzielilo na parkiecie
Posted by: pete99

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 07:34

Quote:

Ja dzisiaj wiekszosc swojego kapitalu postawilem na Jewish'ow. Jestem do nich bardzo przekonany.Powinni odjechac na kilka...nascie pkt w ciagu 30 min. A w 4 kw.juz z pewnoscia TAU nie bedzie w stanie nawiazac walki.Potencjal i lawka jest bardzo zdecydowanie na korzysc Maccabi(Sharp, Shelef, Kommatos) kontra (Betts, Gabini, Pigoni). Jednak podstawowym agrumentem, dzieki ktoremu gram grubo na Maccabi z handi -2 jest pozycja srodkowych. Wegier nie bedzie mial najmniejszych szans z jednym z najlepszych centrow na starym kontynencie(Vujcic) oraz jednym z najlepszych centrow w historii Euroligii (Burstein). pozatym wylaczenie Parkera (w co nie wierze za bardzo...) nie pomoze za duzo TAU. Jesli jednak tego nie zrobia, to porazka moze byc bardzo dotkliwa...

CO do spotkania o 3m. to zagralem CSKA. Jednak handi-8 to juz zdecydowanie za wysokie progi, na zmeczonych dlugim sezonem (euro i liga rosyjska) internacjonalow Abramowicza.


Pozdro!
Maciek



A od kiedy Burstein jest centrem ? Chyba mówisz o innym sporcie
Posted by: Macias

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 07:40





A od kiedy Burstein jest centrem ? Chyba mówisz o innym sporcie




Sorowencja!

Moj blad, nie Burstein, a Thomas Deon, ktory 3 lata temu mial znakomity sezon grajac na pozycji 4-5.
Posted by: Goldi

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 07:49

ja dzis polecam OVER

16:40 Maccabi - Tau Ceramika ... OVER 165,5 ... 1,80
Posted by: muppet

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 08:46

no to MAcias kolejna wtopa, bo Deon Thomas jest kontuzjowany i nie gra w F4

a co do Adika - szkoda, ze nie mozemy zobaczyc meczu TAU - PAO, ale jestem w 90% przekonany, ze Hiszpanie by pofruneli. i nie jest to kwestia tego czy ktos tu jes tslabszy, czy lepszy, tylko jaki zespol ma charakter, styl rozgrywania akcji i na czym opiera gre - Maccabi jest najbardziej wszechstronne i niemal idealne jesli chodzi o potencjalna siłę w KAŻDYM aspekcie gry - Tau natomiast (mowimy tu w kontekscie walki z MACCABI, a nie ogolnie, w Europie) jest slabsze pod koszem, a jakos nie potrafie sobie wyobrazic by doskonale zorganizowana defensywa żydków pozwoliła im na masowe oddawanie rzutow za 3

Stąd moj teksto tym, ze MAccabi wygra dosyć pewnie.

A co jesli 'pozwola im na masowe oddawanie rzutow za 3'? Wtedy wygraja po prostu nizej...

pozdr
Posted by: Adik

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 09:19

Quote:



a co do Adika - szkoda, ze nie mozemy zobaczyc meczu TAU - PAO, ale jestem w 90% przekonany, ze Hiszpanie by pofruneli. i nie jest to kwestia tego czy ktos tu jes tslabszy, czy lepszy, tylko jaki zespol ma charakter, styl rozgrywania akcji i na czym opiera gre - Maccabi jest najbardziej wszechstronne i niemal idealne jesli chodzi o potencjalna siłę w KAŻDYM aspekcie gry - Tau natomiast (mowimy tu w kontekscie walki z MACCABI, a nie ogolnie, w Europie) jest slabsze pod koszem, a jakos nie potrafie sobie wyobrazic by doskonale zorganizowana defensywa żydków pozwoliła im na masowe oddawanie rzutow za 3





ogladalem praktycznie wszystkie mecze Pana u siebie i dla mnie wlasnie ten zespol gra schematyczne utarte akcje, szczegolnie gdy Batiste ma slabszy dzien, wchodzi drewniak Femerling i praktycznie kazda akcja grana do niego konczy sie niecelnym rzutem. Diamantidis i Lakovic (czasami rzuci cos za 3 grecki bog Alvertis) nie maja szans z szybka gra Tau
Posted by: muppet

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 09:27

Quote:


ogladalem praktycznie wszystkie mecze Pana u siebie i dla mnie wlasnie ten zespol gra schematyczne utarte akcje




no wlasnie! kreatywnosc Tau latwo zabić

i dzis Maccabi zneutralizuje ich glowne atuty
Posted by: Macias

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 09:41

Quote:

no to MAcias kolejna wtopa, bo Deon Thomas jest kontuzjowany i nie gra w F4

a co do Adika - szkoda, ze nie mozemy zobaczyc meczu TAU - PAO, ale jestem w 90% przekonany, ze Hiszpanie by pofruneli. i nie jest to kwestia tego czy ktos tu jes tslabszy, czy lepszy, tylko jaki zespol ma charakter, styl rozgrywania akcji i na czym opiera gre - Maccabi jest najbardziej wszechstronne i niemal idealne jesli chodzi o potencjalna siłę w KAŻDYM aspekcie gry - Tau natomiast (mowimy tu w kontekscie walki z MACCABI, a nie ogolnie, w Europie) jest slabsze pod koszem, a jakos nie potrafie sobie wyobrazic by doskonale zorganizowana defensywa żydków pozwoliła im na masowe oddawanie rzutow za 3

Stąd moj teksto tym, ze MAccabi wygra dosyć pewnie.

A co jesli 'pozwola im na masowe oddawanie rzutow za 3'? Wtedy wygraja po prostu nizej...


Kolejna z twojej strony

Deon byl wczoraj na lawce, a na stronie Maccabi jest napisane, ze w razie wyjatkowej sytuacji(kontuzji Nicoli) bedzie gral.

pozdr


Posted by: muppet

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 09:49

to nie wiem, ja go nie widzialem na ławce ani na rozgrzewce, ponadto pamietam, ze jak doznal kontuzji to byla to hardkorowa kontuzja (cos tam polamane, czy pozrywane wiezadla czy juz nie pamietam - w kazdym razie wykluczalo go to na dlugieeeeeeee tygodnie, miesiace, rowniez z racji jego wieku (34 o ile sie nie myle), kmentatorzy przedwczoraj tez cos wspominali o braku Thomasa.

Tak czy siak, dzis nie wystapi na 99% wiec argument o Thomasie jest troche bez sensu

I tak czy siak Maccabi wygra

pozdrawiam
Posted by: Macias

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 09:53

Nicola nie dostanie kontuzji, a on, Parker, Sharp i Baston sa w stanie ograc w 4 TAU!!! to oczywiscie zart, jednak dzisiaj Maccabi pokaze, ze sa najlepsza ekipa na starym kontynencie
Posted by: Zabielany

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 10:26

Panowie Cska po tej wpadce przedwczoraj, dzisiaj zagra zajebisty mecz !!! Jak dla mnie do te handi co wystawiaja buki to jest nic. Spodziewam sie takiego pogormu jak dzisiaj zaprezentowaly pacers i mavs w NBA .

Cska (-4,5) - pao 111 @1,85

cska (-8,5) - pao 1111 @1,85

kursy z baw

gruboooo

i do tego jeszcze grubiej :

macabi - pau 1111

Powodzenia
Posted by: muppet

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 10:51

zapomniales o Jasikievicusie, dla mnie MVP meczu z PAO

Statsy moze nie imponujace, ale kto widzial ten mecz, powinien sie zgodzic - profesor

To llllllubie

szacunek za taka gre, ciekawe czy dzis zagra jeszcze lepiej?
Posted by: TEKSANSKI

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 12:34

jest transmisja na SLO-2 np z HOT BIRDa ?
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 12:38

Quote:

jest transmisja na SLO-2 np z HOT BIRDa ?



tak ale tylko finalu
Posted by: Goldi

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 13:42

BRAWO CSKA tak dalej

Prowadzili 20 punktami i co ??

34 minuta i jaki wynik ???

63 : 63 !!!!!!!
Posted by: djLukee

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 13:54

no super sprawa z tym CSKA , ehhh nie ma jak posluchac czyjegoś typowania
Posted by: Goldi

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 14:00

78 :78 bedzie dogrywka jeszcze nie wsyztsko stracone dla tych co grali handicapy w necie.

ja zagralem handicap (0 :8,5) na CSKA, jeszcze wierze ze sa w stanie rozjechac ich w dogrywce i wygrac 9 punktami, CSKA do WALKI !!!!
Posted by: tomo

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 14:03

CSKA właśnie zrobiło wałek stulecia!!!

Posted by: Goldi

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 14:15

84 : 84 !!!!!

Bedzie druga dogrywka !!! nadal wierze ale moje nadzieje sa coraz mniejsze teraz juz minimalne
Posted by: mihal

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 14:19

druga dogrywka . obie drużyny sięgają dna na zmianę . najpierw cska tracąc megaprzewagę , póżniej pana mając 78-73 i piłkę w niecałą minutę daje cska doprowadzić do dogrywki . a wdogrywce brown nie trafia w końcówce wolnego i mamy drugi overtime. a w drugiej konkurs który team więcej strat osiągnie .cyrk trwa...88-87
Posted by: camel1984

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 14:24

90:89......i czas dla panathinaikosu....co za koncowka!!!
Posted by: camel1984

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 14:26

Granger Antonio z CSKA nie trafia 2 rzutow wolnych!!!!!!!w takim momencie!!!!
Posted by: mihal

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 14:32

koniec żenującego meczu uffff 91-94
Posted by: Macias

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 14:32

czy to co zrobil Granger(oddanie pilki) to nie jest dowod na sprzedanie meczy?!!
Posted by: muppet

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 14:36

To żałosne
Naprawdę

Szacunek dla CSKA stracilem bezpowrotnie, te dogrywki to chyba tylko po to, zeby na zlosc Maccabi zrobić i opoznic ich mecz
Posted by: Goldi

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 14:39

jakim wynikiem sie wreszcie skonczyl mecz bo mi livescore siadl ?
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 14:43

za moment final euroligi wiec podam swoje typy
Sarunas Jasikevicius (Mac) - Over/Under Points
Over 13,5 1.70

jasiek wymusza duzo fauli wiec linia 14 pkt jest dosc nisko ustawiona wczoraj niezaduza zdobycz pkt wiec dzis poprawi sie
Luis Scola (Tau) - Over/Under Points
under 17.5 pkt
scola ma klopoty z faulami w kazdym meczu a dzis bedzie mial pod koszem niezlych obroncow vujcica i bastona na na zmiane pewnie wejdzie yanniv green wiec nie bedzie mial latwo zdobyc tyle pkt
Posted by: Amkwish

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 14:56

Quote:

To żałosne
Naprawdę

Szacunek dla CSKA stracilem bezpowrotnie, te dogrywki to chyba tylko po to, zeby na zlosc Maccabi zrobić i opoznic ich mecz






Nie rozumiem i chyba długo nie zrozumiem,skąd sie bierze wiara,że ruski ma jakąś ambicję.
Ma....jak mu zapłacą albo odnosi inna wymierna korzyść.

Na razie moge sie tylko cieszyc,że nie gralem tego meczu,a za jakis czas wyjasni sie,jak sie wychodzi na tym,ze zaufa sie żydkom
Posted by: Amkwish

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 15:03

Quote:

CSKA właśnie zrobiło wałek stulecia!!!






Absolutnie sie nie zgadzam.
Błedem stulecia natomiast mozna nazwać to,ze Ktoś stawia bardzo powazne pieniadze w meczu o pietruchę,w którym jedna ze stron jest druzyna "wałkotwórcza"

Maccabi-TAU na live,trzeba uwaznie obserwować,bo.....
Posted by: mihal

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 15:07

Quote:

Quote:

To żałosne
Naprawdę

Szacunek dla CSKA stracilem bezpowrotnie, te dogrywki to chyba tylko po to, zeby na zlosc Maccabi zrobić i opoznic ich mecz






Nie rozumiem i chyba długo nie zrozumiem,skąd sie bierze wiara,że ruski ma jakąś ambicję.
Ma....jak mu zapłacą albo odnosi inna wymierna korzyść.

Na razie moge sie tylko cieszyc,że nie gralem tego meczu,a za jakis czas wyjasni sie,jak sie wychodzi na tym,ze zaufa sie żydkom



post na poziomie pawiana(pełny szacunek dla małpek) . modowi nie wypada...
Posted by: tomo

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 15:25

Quote:

Quote:

CSKA właśnie zrobiło wałek stulecia!!!






Absolutnie sie nie zgadzam.
Błedem stulecia natomiast mozna nazwać to,ze Ktoś stawia bardzo powazne pieniadze w meczu o pietruchę,w którym jedna ze stron jest druzyna "wałkotwórcza"

Maccabi-TAU na live,trzeba uwaznie obserwować,bo.....



Żeby była jasność - nie postawiłem na to spotkanie złamanego grosza, na finał zreszta podobnie.

A CSKA zrobiło wałek, dzięki któremu zbiło fortune u buków (wiadomo jakie są kursy na remis w koszu), tyle tylko że sami się na tym przejechali bo dogrywka padła łupem gości a nie ich...
Posted by: muppet

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 15:25

Macias- gdzie jest Thomas?
Posted by: Macias

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 15:40

Quote:

Macias- gdzie jest Thomas?




Na rozgrzewce przedmeczowa wyszedl na chwile, rzucil 2 razy i staw mu sie odezwal

Ale bez niego tez sobie poradza
Posted by: zw1

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 15:54

Quote:

Quote:

Quote:

To żałosne
Naprawdę

Szacunek dla CSKA stracilem bezpowrotnie, te dogrywki to chyba tylko po to, zeby na zlosc Maccabi zrobić i opoznic ich mecz






Nie rozumiem i chyba długo nie zrozumiem,skąd sie bierze wiara,że ruski ma jakąś ambicję.
Ma....jak mu zapłacą albo odnosi inna wymierna korzyść.

Na razie moge sie tylko cieszyc,że nie gralem tego meczu,a za jakis czas wyjasni sie,jak sie wychodzi na tym,ze zaufa sie żydkom



post na poziomie pawiana(pełny szacunek dla małpek) . modowi nie wypada...



dlaczego nie wypada...
Ja się z nim całkowicie zgadzam....a na bazie własnych doświadczeń dodam ,że tutaj nie chodzi tylko o mentalność Rosjan ale wszystkich nacji zepsutch systemem socjlalistycznym...w dzisiejszych już kapitalistycznych czasach...:)
Mniej lub bardziej...

w dzisiejszych już typowo kapitalistycznych czasach...
Posted by: zw1

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 16:01

Jeszcze taki off topic
Przypomina mi się bardzo dobry film ,ktory ogladałem ze swoimi rosyjskojezycznymi przyjaciółmi - "Bumer"...
w Polsce tłumaczenie może brzmieć Bumier czy coś takiego...
W tym filmie pokazana jes cała Rosja....
jak bedziecie mieli okazje go kiedys obejrzeć to skorzystajcie...naprawde warto
Posted by: Amkwish

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 16:03

Quote:


post na poziomie pawiana(pełny szacunek dla małpek) . modowi nie wypada...




Nie pierwszy raz Ktoś nierozgarniety tak odbiera ,co robić,pozostaje zyczyć....zdrowia i opieki społecznej

Modowi nie wypada odpowiedzieć inaczej,więc tym sobie tłumacz,że na tym poprzestane,niesforny dzieciaku

ZW1 - dokładnie to mialem na mysli,bolszewia ciagle żywa

PS.Skontrowałem na TAU na live b&w po kursie 5,00 - maxisurebet powstał w ten sposób
Posted by: mihal

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 17:05

Quote:

Quote:


post na poziomie pawiana(pełny szacunek dla małpek) . modowi nie wypada...




Nie pierwszy raz Ktoś nierozgarniety tak odbiera ,co robić,pozostaje zyczyć....zdrowia i opieki społecznej

Modowi nie wypada odpowiedzieć inaczej,więc tym sobie tłumacz,że na tym poprzestane,niesforny dzieciaku

ZW1 - dokładnie to mialem na mysli,bolszewia ciagle żywa

PS.Skontrowałem na TAU na live b&w po kursie 5,00 - maxisurebet powstał w ten sposób



w tym poście ubodły mnie wyłącznie 'żydki', nic innego . a teraz jeszcze poszły w moją stronę opieki społeczne i niesforne dzieciaki . śmiech tylko śmiech amkwishu
Posted by: Amkwish

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 17:09

Michał,jakbys czytał fora izraelskie czy rosyjskie to pewnie ubodłyby Cie "polaczki"(z malej litery) :-)

A to drugie to za malpki,hehe...PEACE !
Posted by: Amkwish

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 17:18

Maccabi

Jestem naprawde zadowolony,bo słowo honoru,że w tym roku grubiej zadnego zakładu nie grałem

Juz jakis czas temu pisalem tu,ze Maccabi wygra FF i w nocy z piatku na sobote jak obstawiałem,to pozwoliłem sobie na naprawde duuuużą stawke.

Brawa dla TAU,gdyby nie ich wygrana z CSKA nie byłoby tak doskonałych kursów na Maccabi.

Oczywiscie kazdy madry po meczu,ale mam wrażenie,że buki przeceniły Hiszpanów,a nie doszacowały klasy przeciwnika.

Fantastyczny koniec sezonu eurobasketowego,oby nie gorzej było w nastepnym.

Jeszcze raz wielkie podziekowanie dla Bynia ,Twój post zainspirował mnie do zaangazowania wiekszej kwoty,niz poczatkowo planowałem.

Muppet równiez dla Ciebie,bo stawiajac brałem pod uwage Twoja opinie.
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 17:19

zwyciestwo Maccabi zasluzone
bardzo dobra obrona przeciwko macijauskasowi byla kluczem do zwyciestwa
jasikieviciuc dla mnie mvp spotkania 22pkt i kilka pieknych asyst do bastona jak go wezmie indiana bedzie miala z niego pocieche
w tau b.dobra gra scoli spodziewalem sie ze wczesniej spadnie za faule ale gral b.madrze
Posted by: bynio

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 17:38

Gratki dla wszystkich ktorzy stawiali na Maccabi
Ja niestety "wymieklem"
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 18:33

Quote:

na wygraną całej Euroligi przez Żydków jest obecnie kurs koło 5,ja w to wchodzę,moim zdaniem pejsiaki mają spore szanse na sukces,choć oczywiście faworytem jest CSKA.Jednak przy dobrym dniu za 3 i zdominowaniu deski,oraz doskonałej grze podkoszowych żydków,ich wygrana w finale z CSKA(lub Ceramiką ) jest całkiem prawdopodobna,bo może i czerwonogwardziści grają u siebie,ale to i tak dwie wyrównane ekipy i napewno będzie ekscytujący finał,a przy kursie 5 może on sie okazać jeszcze ciekawszy,pozdrawiam




Maccabi winner i Boca też,ale prezent w dniu zakończenia wojny

sie gra, sie ma
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 18:40

a co do samego meczu, to wyszła klasa i poziom gry żydków,Ceramika dziś już nie miała dnia konia,ponadto Maccabi nie powtórzyło błędów CSKA i zagrali ostro w obronie i wyłączyli Macijauskasa.A że siła Maccabi jest większa,to w sumie całe spotkanie kontrolowali sytuacje na parkiecie.No to dziś Moskwa jest Jude,na trybunach było żółto na maksa, pełno pejsiorów się zjechało, a kto oglądał mecz, to widział trybuny i full rabinów ,nawet flagi żydowskie mieli,choć tyle,że raz to ja zarobiłem na Żydkach brodatych
Posted by: TEKSANSKI

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 18:57

Maccabi z taka gra jaka obecnie prezentuje spokojnie radzila by sobie w NBA smiem twierdzic.
Sa wspaniale poukladani a gwiazdy ich tworza kolektyw bardzo dobrze rozumiejacy sie.

Postawilem na nich ponad 600zl i nie zaluje a kurs 1,5 (exp) byl piekny !
Posted by: Amkwish

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 19:08

Quote:

Maccabi z taka gra jaka obecnie prezentuje spokojnie radzila by sobie w NBA smiem twierdzic.





Heh,o tym samym dzis pomyslałem,ale bardziej w kontekście czy nadaja się do NBA niż pod katem osiagniecia tam sukcesów.

Nadaja sie,to pewne,a pamietacie,że kiedys mowilismy to samo o CSKA ?
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 19:22

Quote:

Maccabi z taka gra jaka obecnie prezentuje spokojnie radzila by sobie w NBA smiem twierdzic.
Sa wspaniale poukladani a gwiazdy ich tworza kolektyw bardzo dobrze rozumiejacy sie.

Postawilem na nich ponad 600zl i nie zaluje a kurs 1,5 (exp) byl piekny !





no może za bardzo nie ulatujmy w chmury,ale z takim poziomem mogliby grać w NBA,choć do czołówki im zapewne daleko,choć tacy gracze jak Jaskievicius,Baston czy Parker prezentują bardzo wysoki poziom i zapewne będą mieli szanse w NBA zaistnieć.

Niektóre zagrania jednak Jaskieviciusa,i kilka akcji Maccabi było dziś megazajebiste i naweet gwiazdy zza oceanu by się z ciekawosciom przyjrzały tym dunkom i zagraniom.
Posted by: TEKSANSKI

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 19:23

Quote:

Quote:

Maccabi z taka gra jaka obecnie prezentuje spokojnie radzila by sobie w NBA smiem twierdzic.





Heh,o tym samym dzis pomyslałem,ale bardziej w kontekście czy nadaja się do NBA niż pod katem osiagniecia tam sukcesów.

Nadaja sie,to pewne,a pamietacie,że kiedys mowilismy to samo o CSKA ?





Z pewnoscia sa gorsi zawodnicy w NBA niz Parker czy inni Amerykanie z Maccabi,center Nikola tez nie bylby najslabszym ogniwem w swojej druzynie gdyby gral w NBA

Nawiasem mowiac to mnie gra Parkera kojarzy sie z wielkim M.Jordanem,ma podobny styl a szczegolnie sposob oddawania zutow,czyli wysoki wyskok,zawieszenie sie w powietrzu....

Anthony Parker to taki europejski M.J.
Posted by: TEKSANSKI

Re: Euroliga - Final Four - 08/05/2005 19:26

Nie wiem czy pamietacie ale kiedys co roku byl organizowany turniej Mc Donalds w ktorym graly o ile sie nie myle najlepsze druzyny swiata w tym z NBA.
Orientujecie sie czy teraz cos takiego jest organizowane gdzie doszlo by do konfrontacji mistrzow kontynentow?
Posted by: sebkos

Re: Euroliga - Final Four - 09/05/2005 06:05

Grtauluję MACCABI tytułu, gratuluję wam wygranych na tym zespole Ja postawilem sobie handi na TAU i ... i przegrałem ale nie żałuję decyzji, choć może była trochę na wariackich papierach.
TAU życzę zdobycia mistrzostwa kraju choć będzie bardzo ciężko ograć Unicaje.
Posted by: sebkos

Re: Euroliga - Final Four - 09/05/2005 06:06

Zamykamy sezon i temat z nim związany - Pozdrawiam wszytskich udzielających sie i wnoszących dobro na Parkiet - czas na odpoczynek od Euroligi i zbieranie informacji na kolejny sezon - oby było nas więcej i temat naprawdę żył - a najważniejsze zebyśmy byli zdrowi

Zgodnie z zyczeniem Sebkos - temat zamkniety.
Podziekowania dla wszystkich,którzy tworzyli tematy zwiazane z Euroligą