M¦-Men`s -Victoria - Curling

Posted by: aifedar

M¦-Men`s -Victoria - Curling - 01/04/2005 09:36

Od jutra startujemy

DATE TIME DRAW A B C D
SATURDAY 11:00 AM 1 USA vs AUS NZL vs SWE GER vs CAN DEN vs SUI
April 2 6:30 PM 2 CAN vs NZL FIN vs ITA NOR vs SCO GER vs SWE
SUNDAY 9:30 AM 3 -- SUI vs USA DEN vs AUS --
April 3 2:00 PM 4 ITA vs NOR SWE vs CAN NZL vs GER FIN vs SCO
6:30 PM 5 AUS vs SUI NOR vs FIN SCO vs ITA USA vs DEN
MONDAY 9:00 AM 6 DEN vs GER SUI vs NZL USA vs CAN AUS vs SWE
April 4 3:00 PM 7 NZL vs SCO GER vs ITA SWE vs NOR CAN vs FIN
7:30 PM 8 FIN vs USA NOR vs AUS ITA vs DEN SCO vs SUI
TUESDAY 9:00 AM 9 ITA vs AUS SCO vs USA FIN vs SUI NOR vs DEN
April 5 3:00 PM 10 SUI vs SWE DEN vs CAN AUS vs NZL USA vs GER
7:30 PM 11 CAN vs NOR SWE vs FIN GER vs SCO NZL vs ITA
WEDNESDAY 9:00 AM 12 GER vs FIN NZL vs NOR CAN vs ITA SWE vs SCO
April 6 3:00 PM 13 SCO vs DEN ITA vs SUI NOR vs USA FIN vs AUS
7:30 PM 14 USA vs NZL AUS vs GER DEN vs SWE SUI vs CAN
THURSDAY 9:00 AM 15 SWE vs ITA CAN vs SCO NZL vs FIN GER vs NOR
April 7 3:00 PM 16 AUS vs CAN USA vs SWE SUI vs GER DEN vs NZL
7:30 PM 17 NOR vs SUI FIN vs DEN SCO vs AUS ITA vs USA



Tie-Breakers: One Draw 9:00 AM Friday, April 8 - if necessary


Play-Off: Page Play-Off 3:00 PM Friday, April 8
7:30 PM Friday, April 8

Semi-Final: 11:00 AM Saturday, April 9

Final: 9:30 AM Sunday, April 10
Posted by: Pawka

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 01/04/2005 11:30

Witam!
Od soboty tj. 2 kwietnia rozpoczynaja się w kanadyjskiej Viktorii mistrzostwa ¶wiata mężczyzn w curlingu. Czy podobnie jak damskie m¶ przynios± przypływ gotówki zobaczymy a narazie przydatne linki.

http://www.worldcurling.org bardzo dobra strona o curlingu min relacje z m¶ obecnych i minionych a także mistrzostw kontynentalnych a także obecny ranking kwalifikacji do igrzysk.

http://www.fordworldcurling.com/ oficjalna strona mistrzostw

Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: retoox

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 01/04/2005 13:19

na pierwszy rzu wystartuja:
USA vs AUS
Moim zdaniem w tym spotkaniu dosyc łatwe i przekonujace zwyciestwo USA ware zagrania za 1.3 lub ich prowadzenie po 5 partiach za 1.75 (unibet)
NZL vs SWE
Mecz podobny jak w/w spodziewam sie dosyc łatwego zwyciestwa Szwecji jedynka za 1.18 a prowadzenie po 5 partiach za 1.5

Zwyciestwa w tych dwoch parach oceniam na 9/10 a prowadzenie po 5 partiach na 6/10

GER vs CAN Kanada mocna ekipa i gra u siebie, teoetycznie sa zespołem duzo mocniejszym, ale... Niemcy lubia zaskakiwac a wiec moim zdaniem kurs 1.35 raczej nie do gry. Trzeba poczekac co pokaza obie ekipy.
DEN vs SUI W tym meczu tez mi trudno wskazac jakiegos faworyta juz teraz dlatego wole sobie narazie to spotkanie odpuscic.
Posted by: Maciek

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 01/04/2005 20:37

skoro 1,35 na Kanade nie do gry to poroponuje 4 na Niemcy w baw.
Posted by: muppet

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 01/04/2005 20:43

to USA chyba takie niezbyt dobre jest mykn± Australię?
Bo Szwedzi wydaj± się być 'pewni'
Posted by: aifedar

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 06:29

na rano USA, Szwecja , Kanada
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 07:26

jak na rano jak mecze pierwsze sa chyba dopiero wieczorem ?? albo zle patrze
Posted by: aifedar

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 07:42

Quote:

jak na rano jak mecze pierwsze sa chyba dopiero wieczorem ?? albo zle patrze



ranne-czasu kanadyjskiego
Posted by: ermano

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 08:24

czy ma ktos informacje, które druzyny beda konczyly pierwszego enda??
Posted by: aifedar

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 08:52

strona, ale jeszcze nie ma informacji, pewnie będ± póĽniej
http://www.worldcurling.org/CurlHome/Results/2004-2005/WCC-M/default.asp
Posted by: KRAJAN

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 09:47

Quote:

na pierwszy rzu wystartuja:
USA vs AUS
Moim zdaniem w tym spotkaniu dosyc łatwe i przekonujace zwyciestwo USA ware zagrania za 1.3 lub ich prowadzenie po 5 partiach za 1.75 (unibet)
NZL vs SWE
Mecz podobny jak w/w spodziewam sie dosyc łatwego zwyciestwa Szwecji jedynka za 1.18 a prowadzenie po 5 partiach za 1.5

Zwyciestwa w tych dwoch parach oceniam na 9/10 a prowadzenie po 5 partiach na 6/10

GER vs CAN Kanada mocna ekipa i gra u siebie, teoetycznie sa zespołem duzo mocniejszym, ale... Niemcy lubia zaskakiwac a wiec moim zdaniem kurs 1.35 raczej nie do gry. Trzeba poczekac co pokaza obie ekipy.
DEN vs SUI W tym meczu tez mi trudno wskazac jakiegos faworyta juz teraz dlatego wole sobie narazie to spotkanie odpuscic.



Nic dodać nic uj±ć - juz wczoraj pu¶cilem dubelka USA+SWE, a dzi¶ zastanawiam sie nad "połówkami?" spotkań?
Co do dwoch pozostałych spotkań 9narazie ich nie ruszałem) my¶lę, że canadyjczycy powinni sobie poradzić, a Dan-Szwaj ??? Poczekamy na rozwój wypadków. Zainteresownych zapraszam na czat o 20.00.
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: tomo

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 11:03

U mnie poszedł identyczny dubel, a zastanawiam się jeszcze bardzo poważnie nad Szwajcarami, którzy wyst±pi± w tym samym składzie w jakim graj± od lat ze ¶wietnym Andreasem Schwallerem.

Je¶li za¶ chodzi o całe mistrzostwa to przynajmniej na samym pocz±tku największ± zagadk± będzie dla mnie postawa Niemców, którzy pokonuj±c na krajowym podwórku ekipę Sebastiana Stocka wyst±pi± w c±łkiem nowym składzie.
My¶lę również, że niejednokrotnie w tych mistrzostwach będzie można wyłożyć spore pieni±dze na Finów graj±cych w żelaznym skł±dzie z legendarnym już Markku Uusipaavalniemim, któy to jest moim osobistym idolem, je¶li chodzi o męskie wydanie curlinga.
Posted by: muppet

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 11:22

Fajnei by bylo, gdyby ktos przedstawil po krotce swoje przewidywania co do kazdego zespolu... Szanse, poprzednie dokonania itd. Wiem, ze to sporo roboty, ale moze ktos znajdzie chwile czasu i pomoze 'zielonym' ?
Posted by: talson

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 15:58

czy kots zna wyniki dzisiejszych sptkan ???????
poprosze i z gory dzieki
Posted by: aifedar

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 16:05

Quote:

czy kots zna wyniki dzisiejszych sptkan ???????
poprosze i z gory dzieki




musisz jeszcze poczekać, bo jeszcze nie grali. o 20 startuj±
Posted by: talson

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 16:11

wielkie dzieki a znasz jakas stronke na zywo gdzie wydac a co bys dal w meczu kanada -niemcy??
Posted by: muppet

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 16:17

Wła¶nie, będzie jaki¶ live z tego?
Posted by: czepek

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 16:33

o 21:15 na Eurosporcie live mecz kanada - niemcy
Posted by: aifedar

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 16:35

podałem live patrz wyżej, jak również moje typy na dzien dzisiejszy
Posted by: Pawka

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 16:51

Tomo ja do twojego opisu dodałbym jeszcze postawę Szwedów, którzy po detronizacji Petera Lindholma w wewnętrznej kwalifikacji wyst±pi± w składzie ze skippem Ericiem Carlsenem. Mam nadzieję, ze te młode wilczki szwedzkiego curlingu pokaża sie z dobrej strony chociażby tak jak młode amerykanki 2 tygodnie wcze¶niej. Carlsen to dwukrotny finalista juniorskich mistrzostw ¶wiata moze będzie chciał udowodnić, że może na niego przyszła pora, mam tak± nadzieję.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: tomo

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 17:53

I wła¶nie z powodu nieznajomo¶ci drużyny niemieckiej powstrzymuje sie od typowania na Kanadę w dzisiejszym meczu. A skoro Andreass Kapp wygrał rywalizację na krajowym podwórku z Sebastianem Stockiem to musi zbaczyć, iż ta ekipa jest naprawdę mocna. Dlatego tez wolę na spokojnie zobaczyć, co Niemcy zaprezentuj± w dzisiejszym pojedynku.
Posted by: seitedo

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 17:57

tomo polujesz na jakis remis tu czy na b&W
Posted by: retoox

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 18:21

Kanada pewnie wygra, ale po walce dlatego kolejnym ciekawym typem na pierwsza runde jest dla mnie:
Kanada over 11.5 za 1,70 - kurs taki sobie, ale moim zdaniem adekwatny do ryzyka, dlatego zagrałem to zdarzenie tak zeby sie mecz lepiej ogladało. Ogólnie zagrałem troszke zaduzymi stawkami na dzisiejsza serie ale cóż, poszło cos takiego:

USA - Australia 1
New Zealand - Sweden 2
stawka: 10/10

Germany - Canada powyzej 11.51.70
USA - Australia 1
stawka: 5/10
Posted by: marekm

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 19:11

CZY MA KTOS STRONE Z LIVE ZEBY BYL PRZEBIEG GRY Z GORY DZIEKI
Posted by: aifedar

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 19:11

Quote:

czy ma ktos informacje, które druzyny beda konczyly pierwszego enda??



USA, Niemcy, Szwajcaria, NZL
Posted by: Pawka

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 02/04/2005 22:17

No i Szwecja zaczęła od blamażu.
Posted by: sotr*

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 04/04/2005 08:45

moze by kto¶ napisał co¶ ciekawego o dzisiajeszych spotkaniach na mistrzostawch ¶wiata w carlingu mężczyzn!! z góry wielkie dzięki!
Posted by: Logan

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 04/04/2005 10:59

nie wiecie czy w toto-mixie mecze tej samej druzyny mozna dac na 1 kupon?i czy jest jakas minimalna liczba zdarzen/kombinacji?
Posted by: tomo

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 04/04/2005 12:55

Na dzisiejszy poranek (czasu miejscowego) rozs±dnym wydaje się być dubel Kanada + Niemcy (1.69 w B&W).

Jakby kto¶ bł tak miły to bardzo proszę o zasyłanie mi na bież±co informacji o owych spotkaniach na nr 604 846 261
Posted by: xqwzts

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 04/04/2005 14:05

A co s±dzicie o tym:
Szwajcaria - Nowa Zelandia -2- 3.00
Nie znam się na curlingu za bardzo, ale chciałbym dać to do rozpisu.
Posted by: seba stop

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 04/04/2005 19:02

no to jak na nie znajacego sie naprawde wielkie slowa uznania i gratulacje!!!!!!!!!!!!!
Posted by: tomo

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 04/04/2005 19:25

Po dzisiejszym cudownym wyczynie Kanadyjczyków postanawiam zakończyć swoje typowanie w tych mistrzostwach, jako że jestem po 2 gigantycznych wtopach z rzędu (Kanada dzisiaj i wczesniej Szwecja która wtopiła z Now± Zelandi±) i je¶li tak dalej to się potoczy to strace wszystko to co zarobiłem na kobitkach. Wolę sobie w spokoju od tej chwili poogl±dac zawody, a nie kurwiać co chwila na c±ły ¶wiat, tym bardziej że w obecnej chwili szczególnie nie wypada. No może od czasu do czasu złapie co¶ na livebecie, ale to się jeszcze zobaczy...

Jak widać wbrew pozorom panie okaz±ły się o wiele bardziej przewidywalne niż faceci.

Dzięki wszystkim za SMS-y.


Pozdrawiam,
tomo
Posted by: seba stop

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling *DELETED* - 04/04/2005 20:10

Post deleted by Misiek
Posted by: xqwzts

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 04/04/2005 20:19

Quote:

A co s±dzicie o tym:
Szwajcaria - Nowa Zelandia -2- 3.00
Nie znam się na curlingu za bardzo, ale chciałbym dać to do rozpisu.



fajnie weszło. Chyba zaczne się interesować
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 04/04/2005 20:19

no ja po wcozrajszym udany dniu, dzis niestety sie spoznielm z obstawieniem ale to dobrze bo bym tez na kanadzie padl...Ale zagrałem teraz na Kanade z Finlandia na przelamnie plus Niemcy z beznadziejnymi Włochami. Te dwa typki moga dac mi 50% zysku wiec zobaczymy co z tego wyjdzie dzis w nocy

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: KRAJAN

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 04/04/2005 21:19

Quote:

no ja po wcozrajszym udany dniu, dzis niestety sie spoznielm z obstawieniem ale to dobrze bo bym tez na kanadzie padl...Ale zagrałem teraz na Kanade z Finlandia na przelamnie plus Niemcy z beznadziejnymi Włochami. Te dwa typki moga dac mi 50% zysku wiec zobaczymy co z tego wyjdzie dzis w nocy

Pozdrawiam Kiwi



Mam identyczny kuponik w BaW AKO 1.50 - zwiększyłem stawkę dwukrotnie (oczywi¶cie po wtopie na Kanadzie ktor± miałem w dublu z fantastycznie graj±cymi Niemcami) Miejmy nadzieję że limit niespodzianek na dzisiejsze rundy został wyczerpany.
Na razie bilans po 6 turach wygl±da następuj±co:
Round Robin Standings After Draw 6
Team Wins Losses
USA (Fenson) 4 0
Scotland (Murdoch) 3 0
Germany (Kapp) 3 1
New Zealand (Becker) 3 1
Norway (Trulsen) 2 1
Canada (Ferbey) 2 2
SUI (Schwaller) 2 2
FIN(Uusipaavalniemi) 1 2
Australia (Millikin) 1 3
Sweden (Carlsen) 1 3
Italy (Ferronato) 0 3
DEN (Frederiksen) 0 4
Jak widać - te M¦ obfituj± w duż± ilo¶ć niespodzianek (w przeciwieństwie do Pań)
Zdecydowanie najlepsze wrażenie (jak do tej pory) pozostawiaj± - Niemcy i młodzi Amerykanie oraz rewelacyjnie graj±ca NZ (dzi¶ będzie mała weryfikacja czy naprawdę s± tacy mocni? - mecz ze Szkotami!)
Co do in minus - największym postawa słabiuteńkich Szwedów i nie najlepsza Kanadyjczyków którzy aby my¶leć o walce o medale nie mog± pozwolić sobie na żadn± przegran± (jedn± przy skomplikowanym układzie tabeli), a nie chce mi się wierzyć że najlepsza drużyna ostatnich lat graj±c w M¦ przed własn± publiczno¶ci± podzieli losy koleżanek z reprezentacji. Tę ewentualno¶ć wykluczam.
Na chwilę obecn± typuję do pierwszej czwórki - Niemców, Amerykanów (jeżeli nie przystopuj±?), Kanadyjczyków i Szkotów lub Norwegów tu będzie walka!
Na razie tyle trzeba pomy¶leć o sesji wczesnorannej (naszego czasu) co¶ zapodać i lulu - bo rano niestety do pracy.
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 05/04/2005 04:09

No i udało sie

Niemcy - Włochy 7-5
Kanada - Finlandia 8-6
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 05/04/2005 10:24

Dzis w popołudniowej sesji wydaja sie byćciezkie pary do typowania poza oczywiscie meczem Norwegia - Dania gdzie faworyt jest murowany

Zainteresowal mnie meczyk Finlandia - Szwajcaria i tutaj sklanialbym sie jednak ku Finom pomimo tego ze buki preferuja w roli faworyta szwajacarow.
A tutaj troche ciekawostek odnosnie tej pary

W zeszłym roku na mistrozstwach swiata w Gavle (Szwecja) Szawajcarzy wystapili w skaldzie B. Werthemann, T. Lips, D. Widmer, T. Hoch, S. Traub i nie zrobili furrory, konczac mistrzostwa w fazie eliminacyjnej na 6 miejscu z dorobkiem 3-6 (przegrywajac mecz z ostatnia druzyna mistrzostwa 2-7), finowie natomiast nie startowali w zeszlym roku.

Obie ekipy spotkaly sie natomiast na mistrzostwach w roku 2003
Szwacjaria w skaldzie R. Stockli, C. Pescia, P. Sieber, S. Strubin, M. Battliana
Finlandia w skladzie Markku Uusipaavalniemi, Kalle Kiiskinen, Aku Kauste, Teemu Salo, Tony Träskelin

I na tych mistrzostwach Szwajacria juz zdobyla srebrny medal a finalandia zakonczyla mistrzostwa chbya na najgorszym z mozliwych miejsc czyli na 4 ustepuajc tylko norwegii po bezposrendim meczu gdzie przegrala 1-10. W bezposrierdinm meczu pomiedzy Finalndia oraz Szwajcaria padl wynik 8-7.

W tym roku w misrzostwach w Kanadzie Szwajcaria znowu wystepuje w kolejnym skladzie a mianowicie: Andreas Schwaller, Markus Eggler, Marco Ramstein, Christof Schwaller, Stefan Karnusian A Finlandia w skaldzie: Markku Uusipaavalniemi, Wille Mäkelä, Kalle Kiiskinen, Teemu Salo, Perttu Piilo, jak widac Finowie wprowadzili kilku nowych zawodnikow ale glowny mozg druzyny czyli Markku Uusipaavalniem pozostal dalej I wlasnie chcoiaz by dlatego sklaniam sie w tym meczu do zagrania na finow
Oczywiscie nie polecam tego meczu jako super pewny ale sadze ze ze srednia stawke mozna go puscic i miec emocje
Dla mnie osobiscie Finlandia - Szwajcaria 1 6/10

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 05/04/2005 10:31

w innych meczach jak dla mnie trudno wskazc faworyta...Usa-Szkocja hmm zapowiada sie wyrownany mecz i niemam pojecia kto go wygra Natomiast w parze Wlochy - Australia sklanialbym sie ku kangurom bo to co pokazuja włosi na tych mistrzostwach to zenada i tragedia jednym slowem Ale to tylko takie moje przypuszczenia, prosze sie tym zabardzo nie sugerowac hehe

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: KRAJAN

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 05/04/2005 12:24

Ja po dzisiejsze wczesnoporannej odróbce strat troszkę zbastuje ze stawkami, ale zagrać co¶ trzeba - coby to nie wyj¶ć z wprawy:
Na sesję wieczorn± rozpis 2/3 (pierwszy raz curling gram rozpisem):
1) Włochy MężczyĽni - Australia MężczyĽni 2 1.50
2) Finlandia MężczyĽni - Szwajcaria MężczyĽni 2 1.55
3) Szkocja MężczyĽni - USA MężczyĽni 1 1.65

Ad1) Włosi w tych mistrzostwach graj± bardzo niemrawo, zdecydowanie bez polotu i obok Duńczyków s± niew±tpliwie najsłabszym zespołem w tych M¦.
Ad2) Trudny mecz do wytypowania. Szwajcarzy po dzisiejszej wygranej ze Szkotami pewnie nabior± pewno¶ci siebie i będ± próbowali wł±czyć się do walki o medale, ale nie zapominajmy że Finowie chłopcami do bicia nie s±. Przewiduję zaciete spotkanie i 1,2 pkt. wygran± Szwajcarów
Ad3) Tu znów mocni Szkoci po porażce z ww Szwajcarami będ± starali się szybko zatrzeć niemiłe poranne wydarzenie, a Amerykanie jeszcze nie przegrali w tym turnieju spotkania, tak więc pora najwyższa to zmienić.

1) Szwajcaria MężczyĽni - Szwecja MężczyĽni 1 1.60
2) USA MężczyĽni - Niemcy MężczyĽni 2 1.60
Tu stawka znowu trochę do góry
Nie chce mi się wierzyć, że dennie graj±ca reprezentacja Trzech Koron jest w stanie nawi±zać wyrównan± walkę z drużyn± której aspiracje zdecydowanie wzrosły.
Nie wiem czy ten meczyk nie jest przedsmakiem przed meczem w bezpo¶redniej walce o medale. liczę na do¶wiadczenie Niemców - których upatruję jako głównych kandydatów do finałowego spotkania (chyba z Kanadyjczykami?)
Tak widzę dzisiejsze pierwsze dwie tury (wieczorn± i nocn± - naszego czasu oczywi¶cie)
Pozdrawiam
KRAJAN


Szwajcarzy
Posted by: fart?

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 05/04/2005 16:17

KANADA-NORWEGIA 1.80 - 1.80
SZWECJA-FINLANDIA 1.70 - 1.90
SZKOCJA-NIEMCY 1.70 - 1.90
WLOCHY-NOWA ZELANDIA 2.4 -1.4
SZWECJA-SZWAJCARIA2.30 -1.45
KANADA-DANIA 1.10 - 5.00
AUSTRALIA-NOWA ZELANDIA 2.30 -1.45
USA-NIEMCY 2.20 --- 1.50


warto cos z tego postawic jak sadzicie panowie
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 05/04/2005 16:28

jak dla mnie do grania Włochy - Nowa Zeladnia 2 oraz Szwecja - Szwajcaria jednak chyba 2

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 05/04/2005 20:14

Mam nadzieje ze komus sie przydala moja krotka analiza meczu Finlandia - Szwajcaria 6-5

Pozdrawiam Kiwi

PS

i czekamy na sesje wieczorna ) tez sie szykuje granie
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 06:31

No i tym razem jednak nie obeszlo sie bez niespodzianki, kiepsko grajacy wlosi uporali sie z nowa zelandia...
Włochy - Nowa Zelandia 6-4
Szwecja - Szwajcaria 6-8

Tragicznie nie jest ale moglo byc duzo lepiej ...:)

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 10:54

Witam o 18 mamy kolejna sesje curlingu wiec postaram sie troche przedstawic sytuacje przed dzisijeszymi meczami:)

Niemcy (5-2) - Finlandia (4-3) Wczesniej gralbym zdecydowanie na niemców ale obawiam sie troche nieprzemyslanych zagran skipa Kaap'a, naprawde potrafi zagrac fantastycznie a za kilka minut potrafi to totalnie schrzanic, hmm moze jakies klopoty z koncentracja ...??, natomiast finowie ostatnio cos tam zaczynaja grac i chyba maja apetyt na strefe medalowa. Jednak dla finow wazne jest na tych mistrzostwach wyprzedenie Nowej Zelandii aby zdobyc pkt umozliwiajace wystep na igrzyskach olimpijksich. Jednak porazka niemiaszkow w tym meczu bardzo skomplikuje im sytuacje w grupie a pamietjamy ze maja przed soba jeszcze trudne mecze z Norwegia oraz Szwajcaria. Sadze ze tutaj jednak wezmie gora doswiadczenie niemiaszkow i jesl itylko bedzie pelna koncentracja w meczu to powinni wygrac z finami. Kursow jeszcze nie znam ale jesli bede to gral to na Niemcy aczkolwiek nie tak grubo jak myslalem wczesniej.

Nowa Zelandia (4-3) - Norwegia (6-1) Dzis w nocy Nowa Zelandia zaskoczyla mnie in minus przegrywajac z Australia, myslalem ze z ich defensywna gra poradza sobie z kangurami ale jednak przeliczylem sie. Niema co tutaj zaduzo sie rozpiywac o tym pojedynku - Nowa Zelandia to raczej srednia ekipa i po bardzo udanym poczatku mistrzostwa ostatnio bardzo spuscial z tonu. Natomiast Norwegia ze skipem Trulsenem w wybornej formie jest liderem jak narazie mistrzostw i sadze ze po tej serii nadal nim pozostanie. Typ - Norwegia

Kanada (4-3) - Włochy (1-6) heh Kanada zawodzi jak narazie na tych mistrzostwach i taki mecz poprostu sie wygrywa ! Nie ma co duzo pisac. Pewniak ale sadze ze wiecej niz 1.1 nie dostaniemy na Kanade tutaj.

Szwecja (1-6) - Szkocja (5-2) Hmm szwedzi totalnie zawiedli na tych mistrzostwach ale chbya nie ma co sie dziwic skoro zupelnie odmlodzili skald a na skipie jest mlodziutki 22-letni Eric Carlsen chbya troche jednak go trema zjadla na tych mistrzostwach i porobil zaduzo glupich bledow, szwedzi juz sie nie licza w walce o strefe medalowa i moga grac tylko o prestiz. Zupelnie inna sytuacja u szkotow ktorzy caly czas mysla o medalu na tych mistrzostwach i wedlug mnie poza meczem ktory ich jeszcze czeka z Kanada reszte powinni wygrac. Typ - Szkocja

To tyle ode mnie na temat meczy o 18, jesli ktos mialby jakies swoje sugestie na tematych tych meczy to zaprazam do dyskusji

Pozdrawiam - Kiwi
Posted by: KRAJAN

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 11:47

Wczorajszy wieczór i noc jak w "melodyjnej loteryjce" - wieczór na zwrot, noc do przodu, poranek spory tył, ale dzi¶ po raz pierwszy gram combosika ze wszystkich zdarzeń - zakładam że wkoryczyli¶my w decyduj±c± fazę i każde z rozgrywanych meczyków mog± mieć kolosalne znaczenie. Dlatego na wieczór zestawiłem combo na faworytów - pu¶ciłem narazie w Unibecie (bo ani EXP, ani BaW jeszcze nie pokazały kursów. Mój kupon na wieczorn± sesję:

Kanada MężczyĽni - Włochy MężczyĽni 1 1.08 050406
Niemcy MężczyĽni - Finlandia MężczyĽni 1 1.40 050406
Nowa Zelandia MężczyĽni - Norwegia MężczyĽni 2 1.28 050406
Szwecja MężczyĽni - Szkocja - mężczyĽni 2 1.28 050406
Zakład przyjęty 2005-04-06 11:52 2.48
STAKE MIDLLE - 4/10
Czyli ponownie - zbieżno¶ć z typami Kiwi-ego oby¶my tym razem wypadli trochę lepiej?!
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 13:42

Krajan heh widze ze podobnie myslimy ja osobiscie chce zagrac dzis jakeigos dubelka i wacham sie co wybrac sposrod Norwegii, Szkocji oraz Niemców sam nie wie mco z tego jest najpewniejsze na dzis...wszyscy powinni wsumie wygrac bez wiekszego problemu
Posted by: retoox

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 13:51

W ubiegłych latach niespodzianki w meczach pan i panow na MS byly podzielone mniejwiecej rownomiernia. W tym roku natomiast u pan takowych niebylo prawie wcale natomiast wsrod mazczycn jest ich od groma, dlatego tez moim zdaniem warto niekiedy zainwestowac cos w under/over niz stawiec na zwyciestwo jakiejs druzyny z kursem 1.20 i do ostatniej chwili martwic sie o rezultat. Co do par grajacych o 18:00 moim zdaniem niewarto stawiac na Niemców. Tak jak wspomnial Kiwi graja bardzo nierowno i to nietylko ich skip (najlepszy przykład ich mecz z Nowa Zelandia). W innych parach chyba niebedzie niespodzinek a co do under over to widze to tak:

Germany - Finland ponizej 11.5 2.25
New Zealand - Norway ponizej 11.5 2.35
Canada - Italy powyzej 11.5 1.60
Sweden - Scotland powyzej 11.5 1.65

Ja na sesje "poranna" wybieram:
Canada - Italy 1 1.12
Sweden - Scotland powyzej 11.5 1.65
AKO: 1.85 5/10
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 14:03

Ja osobi¶cie zdecydowałem sie zagrac dubelka Kanada + Szkocja

Do do Kanady to chbya nikt tutaj nie ma zadnych watpliwosci co do wyniku tego spotkania. Natomaist o Szkocje troche sie obawiam ale patrzac na tabele oni porpostu nei moge tego meczu przegrac. Patrzac na ukald tabeli to w tym momencie ma 8 druzyn realne szanse na zajecie premiowanego miejsca i porazka szkotow w tym meczu bardzo ale to bardzo moze im skomplikowac sytuacje a do konca rozgrywek grupowych coraz mniej meczy. Tak jak wspomnialem wczesniej Szwecja juz nie walczy o nic, no chyba ze tylko o to by nie zajac ostatniego miejsca na mistrzostwach...Tak czy siak decyzja juz u mnie zapadala. Jesli ja zmienie to napisze na co zmienilem Szkotów
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 18:11

no to zapowiada sie sesja niezlych wtop !! Jeszcze w miare udalo sie przewidziec bardzo wyrownany mecz Finow z Niemcami ale to co wyprawia skip kanady to przechodzi ludzkie pojecie, no nic narazie przerwy poczekajmy jak sie rozwnie sytuacja dalej ale jak narazie nie jest nic a nic mietowo...:(
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 19:24

uff po mekach ale kanada wymeczyla 10-7 szkopki jednak nadal graja nierowno i oddaly 10 enda przy stanie 4-9 a teraz szkoci sie mecza w dogrywce ze szwedami ale maja ostatni kamien wiec badzmy dobrej mysli panowie
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 19:35

no i Szkocja - Szwecja 5-4 po dogrywce )

Pierwsza dzisiejsza sesja udana 54% zysku heh

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: manfred78

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 19:36

Uff ale Szkoci zafundowali horror
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 20:52

ok, pozostalo troche czasu wiec zajmijmy sie sesja nocna
Posted by: Franky

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 21:00

Na noc proponuje taki oto dublet:

Finlandia-Australia 1

Finowie po ¶łabym pocz±tku an mistrzostwach wyraĽnie złapali wiatr w zagle i teraz każde zwycięstwo przybliża ich do strefy medalowej. Mysle ze nie powinni miec problemów ze słabeuszami z Australii

Niemcy-Australia 1

Po porazce z Finlandia Niemcy musza pokonać słabych Australijczyków, aby liczyć sie jeszcze w walce o medale na mistrzostwach
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 06/04/2005 21:30

No rozgrywki grupowe wchodza juz powoli w decyduajce rozstrzygniecia i tutaj juz nie mozna sobie pozwolic na przypadkowe porazki. Tym razem juz krotko podam typki bez analizy ale sil juz nie ma na pisanie i dosc pozno
A wiec na sesje rozpoczynajaca sie o godzinie 24 wybralem:

Finlandia - Australia 1 1.33
Włochy - Szwajcaria 2 1.3

A na sesje startujaca o 4:30

USA - Nowa Zelandia 1 1.3
Australia - Niemcy 2 1.2

Niewiem jeszcze jak to poł±cze ale na pewno gram dwa dubelki z tego

Włochy troche zaskoczyly mnie stawiajc dosc twardy opor kanadyjczykom ale sadze ze to bylo tylko zlekcewazenie wlochow przez Kanade, 2 szybkie endy wygrane przez kanade po 3-0 i wszystko wrocilo do normy A Szwajcaria chcac miec jeszcze szanse na awans dalej taki mecz poprostu msuza wygrac, czy im to sie uda ? zobaczymy rano

Finlandia owszem zaczela wkoncu cos grac i gra naprawde dobrze i przekonujaco co pokazal ostatni mecz z niemiaszkami gdzie niecmy oddali jzu bez walki ostatniego enda

Nowa Zelandia zlapala juz widoczna zadyszke na tych mistrzostwach i nie daje jej w meczu z Usa szans na wygranie, no moze minimalne ...:)
Niemiaszki przoduja w nierownej grze ale ten mecz musza potrakotwac bardzo ale to bardzo powaznie i podejsc do niego z pelna koncentracja aby miec o co jeszcze walczyc na tych mistrzostwach

To tak wszystko ladnie wyglada na papierze a jak bedzie w rzeczywistosci to okaze sie dzis w nocy Oby bylo tak jak przewiduje

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 06:05

No wczorajszy dzien oraz noc byla bardzo udana !!! )

Finlandia - Australia 6-5
Włochy - Szwajcaria 5-7

USA - Nowa Zelandia 7-6 (po dogrywce)
Niemcy - Australia 8-6

Oby tak bylo dalej

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: sebkos

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 06:10

Brawo chłopaki - no dzi¶ mamy ostatnie 3 sesje i kilka arcyciekwych meczy o awans /a bardziej o baraż po takie przewiduje - tłok w czołówce okropny/. Arcyważny mecz dla gospodarzy już w 1 sesji ze Szkotami - i tu jest moim zdaniem pewniak dnia jak dla mnie po napewno niezłym kursie.
.
Posted by: sebkos

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 06:13

Z układu meczy wynika że i Finowie i Amerykanie maja b.duże szanse wygrania obu dzisiejszych meczy i skończenia grupy z bilansem 8-3. Zakładam taki sam stosunek dla Szkotów i Kanady. Praktycznie liczy sie już tylko 6 ekip bo Szwajcarzy już chyba po mału mog± sie pakować. Jednak i NIemcy z powodów przedstawionych przez Kiwiego raczej odpadn± ze stawki no chyba że pokonaj± Trulsena i Schwalera
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 08:36

no wcale bym sie nie zdziwil gdyby powoli juz sie pakowaly niemiaszki, skip Niemiec znowu dal popis nieudolnosci i zakonczyl mecz z 56% skutecznosci czyli co drugi kamien tylko trafial do celu !! Maja szczescie ze to byla tylko Australia a nie bardziej poukladana druzyna bo by skonczylo sie to blamazem. Ja im duzo szans nie daje na wejscie do fazy medalowej.

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: KRAJAN

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 09:19

Piękna noc oby i dzisiaj nie było niespodziewanek. jednak co do dzisiejszych meczków mam troszkę inn± wizję dalszych wyników (po raz pierwszy odmienn± - Kiwi):
Jeszcze nie ma kursów ale na sesję wieczorn± (porann±):
Szwecja i Finlandia gładko ew. Canada i do rozpisu NIECY którzy dzi¶ powioz± ekipę Trulsena i dopiero zacznie się zadyma w górnej czę¶ci tabeli

sesja nocna (popołudniowa):
tu typuję tylko 2 meczyki - wygrane Niemaszków ze Szwajcarami i Canady z Australi± (pozostałe mecze jak do tej pory no bet

i sesja poranna (wieczorna) - tu będzie trochę zależało od poprzednich wyników ale w nocy i tak tego nie zmienię:
gładko Norwegia, Finlandia, Szkocja i ew. USA
Czekamy na kursy - po ich ukazaniu jeszcze co¶ dopiszę!
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 09:22

No to pary na sesje o godzinie 18

Szwecja (2-7) - Włochy (1-8)
Kanada (6-3) - Szkocja (7-2)(hit sesji !)
Nowa Zelandia (4-5) - Finlandia (6-3)
Niemcy (6-3) - Norwegia (8-1)

Za jakis czas postaram sie przedstawic swoj punkt widzenia na te meczyki

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 09:27

Hmm Krajan domyslam sie ze masz odmienne zdanie co do meczu Niemcy - Norwegia Ja tutaj tez jeszcze mam duzo znakow zapytania, mamy taka sytuajce ze to jest mecz praktycznie o wszystko dla niemiaszkow a porazka tutaj ekipie Trulsena duzej krzywdy raczej nie wyrzadzi...Ale z drugiej strony porownac wyczyny Kaap'a i Trulsena to wynik nasuwa sie tylko jeden No ale moze dzis akurat w tym meczu bedzie na odwrot z koncentracja - Niemcy na maksa, Norwedzy rozluznieni chociaz troche hehe Jest jeszcze czas wiec mozna podyskutowac

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 10:23

Moze troche wyjasnie potem zasady rozgrywania meczy w fazie medalowej.
Do tej fazy awansuja 4 pierwsze zespoly i potem graja nastepujaca:

1 mecz - druzyny z 1 i 2 miejsca
2 mecz - druzyny z 3 i 4 miejsca

Nastepnie druzyna ktora wygra mecz pomiedzy 1 a 2 druzyna z fazy grupowej automatycznie awansuej do wielkeigo finalu a druzyan przegrana czeka na zwyciezce meczu pomiedzy druzynami 3 i 4.

Druzyna wygrana w meczu pomiedzy 3 i 4 gra mecz z druzyna przegrana w meczu pomiedzy druzynami 1 i 2 o wejscie do wielkiego finalu, natomiast druzyna ktora przegrala mecz pomiedzy druzynami 3 i 4 automatycznie jest sklasyfikowana na 4 miejscu mistrzostw.

I dalej juz prosto druzyna wygrana w 1 meczu gra wielki final z druzyna ktora wygrala mecz pomiedzy przegranym z 1 meczu a wygranym z 2 meczu

hehe troche to zakrecone ale taki wlasnie jest schemat fazy medalowej mistrzostw swiata w curlingu 2005

Pozdrawiam Kiwi

PS

Tak wiec widac ze jednak Norwedzy nie moge bardziej ulgowo potraktowac meczu z niemiaszkami bo jednak bardzo sie liczy rozstawienie w pierwszej 4
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 11:17

Szwecja (2-7) - Włochy (1-8)

Hmmm przed mistrozstwami wiele osob liczylo na to ze szwedzi wlacza sie w walke o strefe medalowa, niestety mlody skald szwedow nie dal rady tak markowym zespolom jak Szkocja, Kanada, Usa, Norwegia...
Szwedzi jednak pomimo wszystkich tych porazek powinni sie uporac z mizerna ekipa Włoch, przeciez wkońcu ekipa Carlsona wyeliminowala z tych mistrzostw tak znana marke w swiecie curlingowym jak ekipa Petera Lindholma. Mlody i jeszcze niedoswiadczony skip Eric Carlsen (dwukrotny uczestnik finalow mistrzostw swiata juniorow) powinien jednak sobie poradzic z druzyna Stefano Ferronato. Mozna chyba zaryzykowac stwierdzenie ze w ostatnich meczach druzyna szwedzka gra jzu troche lepiej niz na poczatku mistrzostw gdzie placili frycowe...wsumie poza druzgocaca porazka z Kanada 1-9 oraz porazka z Norwegia 3-7 w kazdym kolejnym meczu Szwedzi stawiali dosc solidny opor przeciwnikom.

O włochach duzo tutaj napsiac nie mozna - sa słabi i tyle
Wczoraj jzu sie podkrecili ze moga sprawic megasensacje prowadzac z Kanada po 6 endach 6-5 ale potem szybkie 2 endy po 3-0 dla Kanady i nadzieje na niespodzianke prysly...(na szczescie dla nas)
Kursow jeszcze nie znam ale sadze ze mozna sie spodziwac cos kolo 1.6-1.65 na Szwecje co uwazam rozsadnym kursem na ta ekipe i za srednia stawke mozna zagrac

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 11:19

heh wlasnie sie dowiedzialem ze toto-mix oferuej kurs na SZwecje 1.25 ????!!!! To sa jzu jaja az takiego faworyta to w tym meczu nie ma Szczerze odradzam grania tego w toto-mixie po takim beznadziejnym kursie hehehe
Posted by: KRAJAN

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 14:07

Co do meczyków już zapodałem kuponiki - troszkę dziwnie i inaczej niż zawsze:
W baw: 3P+2/3
Eisbären Berlin - ERC Ingolstadt Berlin - A
Kanada - Szkocja (1 2) 1 - B
Szwecja - Włochy (1 2) 1 - C
Nowa Zelandia - Finlandia (1 2) 2 - P
IFK Skövde HK - Hammarby IFK Skövde HK - P
IK Sävehof - HK Drott (1X2) IK Sävehof - P

i w EXP: dubelek AKO 4.04
18:05 Germany - Norway 1 2.45
18:05 Canada - Scotland 1 1.65

Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 15:53

Ja dzis z sesji przewidzianej na 18 zagralem tylko jeden meczyk a mianowcie Kanada - Szkocja 1 jak wynika z tabeli bardzo wazny mecz dla Kanady i ukladu tabeli, obawiam sie tylko o dzisiejsza postawe David'a Nedohin'a czy wkoncu zacznie grac na miare mozliwosci czy znowu bedzie odpierdzial maniane ...

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 19:21

i kolejna sesja zakonczona sukcesem owocne te mistrzostwa sa bardzo !!

Kanada po zacietym meczu i super koncowce wygrala ze szkocja 6-4 a ja znowu jestem dzieki temu zarobiony hehe

W drugim ciekawym meczu Andi Kaap sie przebudzil i zagral fenomelane spotkanie !! i tym samym niemiaszki ostro wlaczyly sie do walki o medale, wogoel robi sie bardzo ciekawie na gorze ) Niemcy - Norwegia 8-5

Krajan gratuluje genialnego dubelka - Niemcy + Kanada Oby tak dalej

Pozdrawiam Kiwi i do wieczora do nastepnej sesji
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 19:51

ehh mala poprawka Kanada - Szkocja 8-4
Posted by: KRAJAN

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 19:54

Dzieki teraz trza cos przytypować na noc a wła¶ciwie juz przytypowałem - dubelek:
Pt 08/04/05 00:05 USA - Sweden Draw 16, WCC 2005, Victoria (CAN) Curling M¦ Mężczyzn 1 1.30
Pt 08/04/05 00:05 Switzerland - Germany Draw 16, WCC 2005, Victoria (CAN) Curling M¦ Mężczyzn 2 1.50
AKO: 1.95
Wyczuwam jeszcze wygrana słabych duńczykow, ale tego typu nie zagram.
pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 07/04/2005 20:02

Identycznie wydumalem ale dodam jeszcze kanade z australia tutaj innego wyniku nie moze byc a co do meczu Niemcy - Szwajcaria to tak jak Krajan przewidziales Kaap sie przebudzil i odwalil kawal dobrej robty w meczu z Norwegia Szwajcarzy jzu stracili szanse na strefe medalowa a Niemcy musza to wygrac aby utrzyamc 4 miejsce bo raczej na trzecie juz nie maja szans bo watpie zeby Finlandia przegrala z Dania.

Co do meczu USA - Szwecja to tez zabardzo jzu nie ma co sie rozpisywac, mlodzi szwedzi juz ugrali tutaj co mieli ugrac i niestety zalicza kolejna porazke...

kurcze jak narazie BAW nie wystawil oferty na mecze ostatniej sesji, nie wiesz czy wogole je wystawi ??
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 08/04/2005 04:48

Co tutaj duzo mowic !!!!

Australia - Kanada 7-8 ( przed ostatnim endem bylo 7-5 dla Australii i fantstyczny end Kanadyjczykow na 3-0 )

Szwajcaria - Niemcy 6-7

Szwecja - USA 8-6

Kolejny kupon trafiony i ogolnie faza grupowa zakonczona na wielkim plussssie:)

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: KRAJAN

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 08/04/2005 05:11

Faza grupowa jeszcze nie zakończona - przed nami baraże! Ale kto z kim to jeszcze zobaczymy!
Pzdrawiam
KRAJAN
Posted by: KRAJAN

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 08/04/2005 05:42

Quote:

Quote:

..............
Na chwilę obecn± typuję do pierwszej czwórki - Niemców, Amerykanów (jeżeli nie przystopuj±?), Kanadyjczyków i Szkotów lub Norwegów tu będzie walka!
......
Pozdrawiam
KRAJAN



Post z przed kilku dni (po 4 rundach) - przczucie mnie nie myliło, jedynie jeszcze rewelacyjni finowie wł±czyli się do walki. Jak bed± ustalane baraże tego nie wiem. na chwile obecna trwa jeszcze mecz Finów (raczej wygraj±) i Norwegów (jest remis ale prawdopodobna ich porażka) i 6 zespołów będzie miało taki sam bilans. moje typy na kolejno¶ć:
1. Kanada
2. Niemcy
3. Norwegia
4. Szkocja
.............
Finlandia i USA (co do amerykanow moge sie mylić)
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 08/04/2005 06:16

Ale sie porobilo na mistrzostwach

Pierwsze 6 druzyn zakonczylo rozgrywki grupowe ze stanemy 8-3 Takiej sytuacji jeszcze nie bylo w mistrzostwach swiata

No ale zajmijmy sie tymi co przeszli dalej, a wiec:

1. Szkocja 8-3
2. Niemcy 8-3
3. Kanada 8-3
4. Finlandia 8-3

Baraze wygladaja nastepujaca:

1 mecz - Szkocja - Niemcy ( zwyciezca ma autoamtyczny awans do wielkiego finalu, przegrany czeka na baraz z wygranym z drugiego meczu)

2 mecz Kanada - Finlandia (zwyciezca gra zprzegranym z peirwszego meczu o awans do wielkiego finalu, przegrany zajmuje automatycznie 4 miejsce na mistrzostwach:)

Jak dla mnie 1 mecz w obecnej chwili no bet (ale jesli Andy Kaap utrzyma ostatnia wysoka forme to lekkie wskaznaie moze na niemiaszkow), 2 mecz chyba jednak Kanada, finowie i tak juz duzo tutaj osiagneli (pamietajmy ze oni awansowali tutaj z grupy B) i sami jak twierdzili przed finalami graja tutaj o pkt na igrzyska...

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: santiago

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 08/04/2005 15:45

Kiwi o co chodzi z meczem Nor-USA? Moze to tez jest baraz i zwyciezca zagra ze zwyciezca meczu Kan-Fin?

Pozdrawiam i dzieki za dobre typy przez cale zawody
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 08/04/2005 16:00

Hej, sorry ze dopeiro teraz odpisuje ale wczesniej mie liame czasu. I postaram sie troche wyjasnic sytuacje
a wiec pierwszy raz sie zdarzyla sytuacja ze pierwsze 6 druzyn zakonczylo rozgrywki z bilansem 8 wygrany 3 porazki.

Obydwa baraze tj. Norwegia - Usa oraz Finlandia - Kanada maja na celu wyłonic zespoły ktore rozegraja mecz jako druzyny z miejsc 3 i 4.

Caly ten metlik z tymi meczami powstal wlasnie przez identyczny bilans az 6 druzyn..Mam nadzieje ze chociaz troche rozjasnilem sytuacje

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: KRAJAN

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 08/04/2005 16:08

Oj Kiwi Kiwi??? Ten mętlik powstał nie dlatego że 6 drużyn miało ten sam bilans, a przez twoj± wcze¶niejsz± wypowiedĽ. Nie chodzi mi o wytykanie błędów tylko zanim się co¶ napisze trzeba troszke więcej się orientować w przepisach - spójrz na mój poprzedni post. Z niego wlasnie wynikaj± moje typy na dzi¶:
1/ singielek Kanada 1.40 stake 15/10
2/ dubelek Kanada + Norwegia /2.24/ stake 5/10
i oczywi¶cie przezemnie faworyzowani niemcy tak w rozpisach jak i jako singielek /1.86/ 5/10
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Nie ma to jak przyznać sie do własnej pomyłki
Posted by: Kiwi

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 08/04/2005 16:14

ehh Krajan masz racje troche zamieszalem hehe no ale grunt ze jest ktos kto moze to poprawic aby wygladalo jakos przyzwoicie

Pozdrawiam i dzieki
Posted by: nawoj

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 08/04/2005 19:11

w expekcie kurs na Niemcy-1.95
Posted by: KRAJAN

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 08/04/2005 20:50

No cóz pozostały do końca już 4 ostatnie meczyki - dwa dzis w nocy i dwa jutro. Ale narazie mecze dzisiejsze. (Wszystko narazie zgodnie z przewidywaniami - oby tak dalej - ale to tylko pobozne życzenie wszystko zweryfikuje tor lodowy.
Jak już wspomnialem mam zagranych Niemcow po kursie 1.86 (Uni). Teraz dokładam Kanadę i komponuję
DUBELKA: Kanada(1.95) + Niemcy(1.90) = AKO 3,70 stake 3/10
i ROZPIS 4z6 z 4 meczykami NBA po 1/10 na kombinację
MEM(-5,5) + IND(-4,5) + MIN(-3,0) + SAC(-6,5) + Niemcy + Kanada.
Nie będę pisał dlaczego bo ciężko tu wymysleć jakie¶ sensowne argumenty (jeżeli chodzi o curling) - po prostu bazuję na własnych przeczuciach i wcze¶niejszych prognostykach.
Jeżeli tak sie stanie to jutro najpierw na Kanadę(ze Szkocj±), a w ¶cisłym finale ponawiam na wygrana z Niemcami.
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: KRAJAN

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 08/04/2005 20:52

Pomyłka:
DUBELKA: Kanada(1.90) + Niemcy(1.95) = AKO 3,70 stake 3/10 EXP, ale na nic nie maj±ca żadnego wpływu.
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: retoox

Re: M¦-Men`s -Victoria - Curling - 08/04/2005 21:07

W dzisiejszych spotkaniach moimi faworytami sa Kanadyjczycy i Szkoci. Kanade gram 5/10 natomiast Szkotów narazie nieruszam, gdyz w cale nieuwazam ich ze ekipe majaca wiekszy potecjał od Niemców. Niemcy graja bardzo nierówno (kilka razy sie na nich juz przejechałem) i dlatego na nich juz na tych MS niepostawie. Typami wartymi zastanowienia sie sa underki w obu spotkaniach kursy w okolicach 2.0 a prawdopodobienstwo duze. Moim zdaniem do jakiegos systemu warto je dołozyc.