Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf

Posted by: tomo

Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 11/01/2006 22:53



Punkt konstrukcyjny - 185 m.
Wielkość skoczni - 200 m.
Rekord skoczni - 214 m. (31.01.2003)
Rekordzista skoczni - Sven Hannawald


Program zawodów:

12.01.2006 - 12:00 - Trening
12.01.2006 - 14:30 - Kwalifikacje
13.01.2006 - 12:30 - Seria próbna
13.01.2006 - 13:45 - Konkurs indywidualny (1 i 2 seria)
14.01.2006 - 12:30 - Seria próbna
14.01.2006 - 13:45 - Konkurs indywidualny (3 i 4 seria)
15.01.2006 - 12:30 - Seria próbna
15.01.2006 - 13:45 - Konkurs drużynowy



Zapraszam do dyskusji.
Posted by: piotr34

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 12/01/2006 11:58

stawiajcie na Jandę . on zostanie mistrzem swiata . Wspomnicie moje słowa .
Posted by: buszmen

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 12/01/2006 18:32

heh to dla równowagi napiszę, że nie dostanie.

A zostanie nim człowiek o inicjałach R.L.
Posted by: phantom

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 12/01/2006 20:30

mysle ze spore szanse ma aktualny mistrz w lotach lyokalsey co potwierdzil dzis oddajac najdluzszy skok,kurs 4 na niego choc wolalbym w parze zarzucic go
Posted by: marekm

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 07:32

co oni zrobili z adama teraz to nie wejdzie do 30 a bylo ok byl w 10 przez tyle lat tylko pozazdroscic a te tajnery chcieli zeby zawsze byl no pudle fochowcy rozwolili wszystko ww kilko dni w zokoponym i tok bedie no pudle
Posted by: Salvador Dali

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 09:25

wiadomo cos o wrunkach pogodowych? Nigdzie nie moge znalezc prognozy dla tej miejscowosci
Posted by: kfjatek

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 09:49

W Profie wg mnie bardzo interesujące pary to:

Kuettel-Malysz 1 1.25
Uhrmann-Hautemeki 1 1.8 - Niemiec regularnie skacze daleko, fin też regualrnie w granicach 172metra. Nie wiem skąd kursy w na takich poziomach..
Posted by: jazdagz

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 10:14

czy buki takie jak prof toto unibet i baw rozliczaja po dzisiejszym dniu czy po 4 seriach ..bo z tego co widze to konkurs tak bedzie sie skladal
pozdrawiam
Posted by: kfjatek

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 10:26

koncowa klasyfikacja - tj. po 4 seriach
Posted by: TEO

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 10:43

Toto mix cała oferta na dzisiejszy dzień.
Posted by: gremlin

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:14

zastanawiam sie nad para ahonen-janda z tego co pamietam to janda raczej nie jest obskakany na mamutach i chyba w zeszlym roku mial problemy z odleglosciami wiec chyba jednak zdecydowanie ahonen jezeli sie myle w sprawie jandy to mnie poprawcie bo pamiec ludzka jest zawodna-pozdrawiam
Posted by: TEO

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:16

Rekord życiowy ma nie całe 200m.
Posted by: Danielos

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:18

Quote:

koncowa klasyfikacja - tj. po 4 seriach



bledna odpowiedz rozliczaja wylacznie po dzisiejszym dniu:) chodzi tutaj mi o toto mix bo inaczej to nie wiem..
Posted by: TEO

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:20

Toto mix po dzisiejszym.
Sts i prof po jutrzejszym.
Pozdrawiam Teo
Posted by: sebkos

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:21

Quote:

Rekord życiowy ma nie całe 200m.




Bo nigdy w życiu nie był w takiej formie
Przecież jest tyle innych fajnych zdarzeń a wy akurat najrudniejszą ...
Posted by: buszmen

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:23

a pary z profka tez rozliczane jutro? No nawet lepiej by bylo, bo wieksza pewnosc.
Posted by: Oli2424

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:26

A wie ktoś jak rozlicza skoki Expekt?Czy po dzisiejszym dniu czy trzeba czekać też na jutrzejszą serię?Prosze o szybką odpowiedź
Posted by: tomo

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:28

Masz napisane bardzo wyraźnie:

Best placed in FIS Skiflying World Championship 2006, Kulm (AUT)
Posted by: Oli2424

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:31

Czyli dzisiaj i jutro dobrze rozumiem Chciałem się tylko upewnić
Posted by: Danielos

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:32

Salumae-Hajek 1 1,55
Estonczyk na skoczni Kulm na treningach spisywał sie lepiej anizeli czech. Takze mozna bylo to zauwazyc w kwalfikacjach. Ztego co wiem to zarowno Salumae i Hajek i wyczytałem na stronie skispringen.com to bede ich pierwsze starty w lotach narciarskich w kulm w konkursie glownym ale tego zbytnio nie ejstem pewny co podkreslam w swojej wypowiedzi. Jednak zwyciezce w tej parze upatruje w Salumae 8/10

Koch-Kranjec 1 1,55
Koch zdumiewajaco dobrze czuje sie tutaj, co mozna było zauwazyc w treningach i kwalfikacji. Kranjec katastrofa w tym sezonie nic nie pokazuje. I takze nic nie pokazal w dwoch pierwszych treningach. Jedynie kwalfikacje w ktorych skok mu wyszedł. Koch jest jdnym z najlepszych technikow w skokach, potrafi szukac wiatru jak mowia komentatorzy.. Dlatego na duzych skoczniach gdzie loty sa dalekie bardzo sie to przydaje. Dlatego w tej parze nie widze innego zwyciezcy jak Koch 9/10

Benkovic poza 15 1,3
Benkovic w tym sezonie to nie to samo co w zeszlym gdy stawał na podiumi oddawał najlepsze skoki w swojej karierze. Teraz kompletnie nie mzoe sie podniesc. Chociaz zdarzaja mu sie dobre skoki to czesciej sa te złe. Na skoczni w Kulm jego skoki byly katastrofalne dlatego jego pozycje byly ro\wneiz dalekie 31 ,37 55.Lecz upatruje ze Rok w tym konkursie zajmie pozycje od 23 i nizej.. 9/10

Ponadto:
Ljoekelsoey-Widhoelz 1 Roar jest moim faworytem do wygrania lotow. janda i Ahonen dobzre sie tutaj zbytnio nie czuja.. Ahonen jeszcze moze powalczy o pudło zas Janda nie sadze..

Romoeren-Matti Hautamaeki 1 Matti zdumiewajaca słabo na skoczni w Kulm co mnie bardzo dziwi.. gdyz jak pamietam Matti zawsze lubiał oddawac daleki skoki i lubiał skakac na duzych skoczniach.. Jednak tutaj jest kompletnie bez formy a Bjorn skacze srdnio przejawia skoki dobre srednimi i w nim upatruje zwyciezce..

Ahonen Kuettel 1 Na czuje Ahonen skacze rowno Andreas przejawia dobre skoki slabszymi.. Licze ze doswiadczenie Janne wezmie gore...

I tak dla zabawy:
Herr-Kofler 1
Damjan-Peterka 1
Malysz poza 15 niestety
Hautamaeki poza 13
Posted by: jamar0

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:33

Quote:

zastanawiam sie nad para ahonen-janda z tego co pamietam to janda raczej nie jest obskakany na mamutach i chyba w zeszlym roku mial problemy z odleglosciami wiec chyba jednak zdecydowanie ahonen jezeli sie myle w sprawie jandy to mnie poprawcie bo pamiec ludzka jest zawodna-pozdrawiam




Całkowicie się z Tobą zgadzam. Janda nigdy nie byl dobry na mamutach. W Planicy dopiero 48 miejsce. Ahonen najwieksze doswiadczenie z całej stawki na tego typu skoczniach. Skok w kwalifikacjach potraktował bardzo na luzie,nie walczył z odległością, skrócił skok lądując na dwie nogi. Widać ,ze jest mocny i ze powalczy o tytuł miszta swiata. Mysle,ze powinien być wyżej od Jandy
Posted by: tomo

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:33

A ja tymczasem przeglądam te wszystkie oferty, porównuje, analizuje i ...chyba niczego w końcu nie zagram.

Bo czegoś naprawdę konkretnego z przyzwoitym kursem to ja nie widzę a za te śmieszne 1.3-1.4 to ja serdecznie podziękuję...

Po łowie chodzi mi jedynie Ingebrigtsen - to jest typowy lotniarz i sądzę, że będzie naprawde bardzo wysoko.
Posted by: sebkos

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:42

Zapraszam do działu Private Picks.
Posted by: mazinho

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:42

Panowie powiedzcie jak to sie liczy kto jest lepszy ? Liczy sie tylko dzisiejszy konkurs czy cale 4 skoki , czyli na wyniki trzeba czekac do jutra/??
Posted by: borysek 78

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:46

Quote:

Panowie powiedzcie jak to sie liczy kto jest lepszy ? Liczy sie tylko dzisiejszy konkurs czy cale 4 skoki , czyli na wyniki trzeba czekac do jutra/??



NO rece opadaja k.... spojrz wyzej ludziku
Posted by: gremlin

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:47

expekt wycofal skoki z oferty- mysle ze dadza tylko pozmieniaja kursy!!!!!
Posted by: Danielos

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:49

Quote:

expekt wycofal skoki z oferty- mysle ze dadza tylko pozmieniaja kursy!!!!!



a mi sie wydaje ze juz nie dadza bo o 12:30 zaczeła sie seria probna:)i juz wycofali wogole:P
Posted by: gremlin

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:56

Quote:

Quote:

expekt wycofal skoki z oferty- mysle ze dadza tylko pozmieniaja kursy!!!!!



a mi sie wydaje ze juz nie dadza bo o 12:30 zaczeła sie seria probna:)i juz wycofali wogole:P



dwa zdarzenia juz sa- chyba beda dawac w trakcie serii probnej
Posted by: TEO

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 11:56

Na dzisiaj Z toto ( tylko dzisiejszy dzień ):
Ljoekelsoey-Widhelzl 1 1,37
Romoeren-Hautameaki 1 1,37
Koch-Kranjec 1 1,55
Ingebrigtsen-Pettersen 1 1,40
Happonen-Stoch 1 1,60
Salumae-Hajek 1 1,55
Główny kupon to trzy pierwsze pary.
Nie chcę powielać analiz bo o tych parach już pisano.
Pozdrawiam Teo
Posted by: gremlin

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 12:07

w expekcie juz jest prawie wszystko!!!! tylko trzeba wejsc w opcje KURSY
Posted by: tomo

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 12:40

Ostatecznie zdecydowałem się zagrać 2 pary przeciwko Kuettelowi.
Dałem na Roomorena @1.85 i Uhrmanna @2.50 - po prostu ten młody i drobny Szwajcar nie widzi mi się za specjalnie na tym mamucie, jest młody i brak mu doświadczenia na takich skoczniach. Nie mam jednak jakiegoś specjalnie mocnego przekonania do tych par i gram je lekko.
Oba zakłady są wyłącznie na dzień dzisiejszy.
Posted by: tomo

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 12:45

I dla zabawy jeszcze na Ahonena @1.75 w parze z Jandą.

O tej parze zostało już sporo powiedziane, mi pozostaje ejdynie zgodzić się z tym, że mamuty to nie jest to co Janda lubi najbardziej.


I jeszcze taka mała uwaga na zakończenie - jak tylko pojawią się kursy na drużynówkę to z pełnym przekonaniem gram zwycięstwo Norwegów.
Niebardzo widzę kto mógłby im podskoczyć...
Posted by: kfjatek

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 12:55

..Austria (Koch, Kofler, Widhoelz, Morgenstern)
Posted by: Twin Peaks

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 18:19

Quote:


Sts i prof po jutrzejszym.






czy to jest pewne (sts) ?
a już się cieszyłem
Posted by: jazdagz

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 13/01/2006 18:30

Quote:

Quote:


Sts i prof po jutrzejszym.






czy to jest pewne (sts) ?
a już się cieszyłem



dzwonila dzis babka przy mnie i odpowiedzieli jej ze po jutrzejszych rozliczaja
Posted by: Martin Eden

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 14/01/2006 10:10

kursy z toto
klasyfikacja końcowa

które najbezpieczniej dorzućić do combo?

7271 LJOEKELSOEY WP 1,20 --- 3,60 --- ---
7279 ROMOEREN-UHRMANN KL 1,37 --- 2,55 --- ---
7284 M.HAUTAMAEKI-KOFLER KL 1,60 --- 2,00 --- ---
7285 SPAETH-MAŁYSZ KL 1,50 --- 2,20 --- ---
7286 MATEJA-MOELLINGER KL 1,37 --- 2,55 --- ---
Posted by: oli

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 14/01/2006 11:24

Chyba nikt niema watpliwosci ze wygra Roar

i troche nie patriotycznie Speath - Malysz bet : Georg
Posted by: Ziomek

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 14/01/2006 11:26

Quote:


I jeszcze taka mała uwaga na zakończenie - jak tylko pojawią się kursy na drużynówkę to z pełnym przekonaniem gram zwycięstwo Norwegów.
Niebardzo widzę kto mógłby im podskoczyć...




post nic nie wnoszacy
Posted by: TEO

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 14/01/2006 12:00

Jeżeli ktoś może podskoczyć Norwegom w drużynówce to Austria.
Wątpie żeby któryś buk wystawił te ekipy z innymi w parach po jakiś normalnych kursach.
A jeżeli takie coś się trafi to można zagrać grubo.
Pozdrawiam Teo
Posted by: tomo

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 14/01/2006 12:53

Quote:

Quote:


I jeszcze taka mała uwaga na zakończenie - jak tylko pojawią się kursy na drużynówkę to z pełnym przekonaniem gram zwycięstwo Norwegów.
Niebardzo widzę kto mógłby im podskoczyć...




post nic nie wnoszacy




A może kolega raczyłby tak zacytować całego posta a nie jego wycinek?
Bo tak to i ja mogę sobie wziąć pierwsze lepsze zdanie z czyjegokolwiek posta i też napisać, że nic ono nie wnosi...
Posted by: Wacoo

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 14/01/2006 13:27

mam pytanie:D czy w totomixie skoki bedą liczone dzisiaj po 4 seriach? czy tyko po 2 dzisiejszych ??
Posted by: Twin Peaks

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 14/01/2006 15:37

Quote:

mam pytanie:D czy w totomixie skoki bedą liczone dzisiaj po 4 seriach? czy tyko po 2 dzisiejszych ??




Częsc oferty (ta większa) była tylko na dzisiaj, a częsć na cały konkurs (czy Roar wygra i kilka par)

Tomo Hagii wyciął post Ziomka, który Ciebie cytował
Posted by: HAGIi

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 14/01/2006 17:16

moj blad bo zle zacytowalem
Ale post byl odpowiedzia do niejakiego Ziomka a nie do Ciebie tomo
Pozdrawiam
Posted by: gremlin

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 09:05

kursy na dzisiejszy konkurs druzynowy z expekta-
AUSTRIA-NORWEGIA 1.4-2.8
FINLANDIA-NIEMCY 1.35-3.05
POLSKA-SLOWENIA 3.05-1.35
CZECHY-ROSJA-SZWAJCARIA 2.75-8.5- 1.5
tak na oko to tylko pozornie wyglada to bardzo latwe do wytypowania mysle nad zagraniem polakow i nad czechami-ale to tak na goraco
Posted by: TEO

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 09:15

Aja bym spróbował na Norwegów.
Po takim kursie warto.
Posted by: Macias

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 09:45

Quote:

Aja bym spróbował na Norwegów.
Po takim kursie warto.




Ljokesloy-Widholz - okej mozesz z 15 m nadrobic w obu skokach Norweg...

Krol BER-Morgi tutaj podobnie na 0

Ingebritsen-Koch 10-20 m przewagi Kocha...

Stensrud-Kofler 5-10 m przewagi Kofly


Lecz przedewszystkim najwazniejsza bedzie moblizilacja i zdeterminowanie gospodarzy, Norwegowie swoje juz tutaj zdobyli... Austria 1.66 8/10
Posted by: gremlin

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 09:47

a ja powaznie zastanawiam sie nad polakami ze slowencami- w zasadzie jezeli stoch skoczy na miare swoich mozliwosci szanse oceniam na 50-50 sily tych drozyn wyjatkowo wyrownane jedynie co mnie powstrzymuje to niemoc naszych zawodnikow oraz dolek malysza
Posted by: phaser

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 09:52

Składy drużyn

w Norwegii nie skacze Stensrud tylko Bystoel, nie wiadomo w jakiej jest formie na pierwszych treningach skakal 170-180m nie wiecej, wczoraj podobno ponad 190, konkurs wszystko zweryfikuje Austryjacy maja 3 bardzo mocne punkty Widhoelzl, Morgi oraz Koch, do pelni szczescie brakuje jeszcze dwoch rownych skokow Koflera,

Norge to Roar i daleko nikt ... sam zawodow nie jest w stanie wygrac, reszta zalezy od kolegow z druzyny

jak dla mnie austria za 1,55 warta gry, wlasna publika i mobilizacja do zdobycia najcenneijszego kruszca powinna byc wystarczajaca

7,5/10
Posted by: czuczu1910

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 09:56

Pozwolilem sobie przeanalizowac skoki z BAW moja analiza polegala na sumowaniu pkt z konkursu indywidualnego
NORWEGIA AUSTRIA
Norwegia - 2864 Austria 2952 Roznica pkt dosc duza i mysle z e austria wygra konkurs druzynowy z tak rowna forma 3 zawodnikow
FINLANDIA NIEMCY
Finlandia 2793 Niemcy - 2663 Takze roznice pkt bardzo duze wiec typuje zwyciestwo Finlandii
CZECHY POLSKA
zsumowalem zawodnikow ktorzy byli w 30 i wyszlo tak
Czechy 1314 Polska 1298 mysle z etroszke przesadzili z kursem na czechy 2,20 wiec na nich typuje u nas w zanadrzu sa stoch i hula a u czechow hajek i jeszcze ktos ale mysle z e roznica skokow jandy i malysza bedzie kluczowa
SŁOWENIA SZWAJCARIA
Zsumowalem 3 najlepszych a wiec Słowenia 1899 Szwajcaria 1963 słowencom dobrze na tej skoczni sie nie skacze mimo ze zakwalikowali sie w 4 do 30 to stawiam na szwajcarie kurs 2,3
POZDRO moze komus sie przyda moja analiza
Posted by: Qcz

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 10:17

Quote:


Zsumowalem 3 najlepszych a wiec Słowenia 1899 Szwajcaria 1963 słowencom dobrze na tej skoczni sie nie skacze mimo ze zakwalikowali sie w 4 do 30 to stawiam na szwajcarie kurs 2,3




tylko ze druzyna to 4 zawodnikow a nie 3. Czwartym Szwajcarem jest zawodnik ktory ma 0 pkt w pucharze swiata..mniej niz Stoch czy inny Sliz. W treningach skakal nawet 140, ale w kwalifikacjach jak mial te same bramki jak inni to skoczyl 121m. Za taka bule dostaje sie zamiast 150pkt jakies 80. Straci wiec ponad 140pkt....dla mnie Slowenia 1.55 7/10.
Posted by: maxxey

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 10:18

Austria powinna dzisiaj wygrać - ale na coś innego chciałem zwrócić uwagę.

Betandwin wystawił dzisiaj zakład - czy Austria będzie na podium - kurs 1,08 - hmmm - podobno nikt nie daje pieniędzy za darmo - ale ten zakład ciężko inaczej zakwalifikować. Dlatego nie zastanawiałem się i przyłożyłem bardzo, bardzo grubo - 8 procent od kapitału to wcale nie jest zły wynik.


a na zdrowy rozsądek powinno dzisiaj być tak:
1. Austria
2. Norwegia
3. Finlandia
4. Niemiaszki (słabo skakali oprócz Uhrmanna)

Pozdrawiam
Posted by: Qcz

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 10:33

maksymalnie mozna to zagrac za 1770PLN :>
Posted by: Johny_Jo

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 12:13

Zapraszam do działu Private Picks.
Posted by: gremlin

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 12:17

Quote:

Ja zagrałem na kto lepszy:

Austria - Norwegia 1
Szwajcaria - Polska 2
Finlandia - Niemcy 1
polska - Czechy 1

Ako: 3,1 i poszło za 200zł



oj klamczuszku!!! takiego zakladu zaden buk ci nie przyjmie!!!polska sie dubluje a widzisz nawet klamac nie umiesz -radze uczyc sie czasami sie to w zyciu przydaje
Posted by: tomo

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 12:23

Ja tylko dodam od siebie, że już się dawno z tych swoich Norwegów wycofałem.
To tylko tak dla jasności, żeby potem nie było najeżdżania na mnie.
Posted by: Rafik 25

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 14:43

Quote:

Austria powinna dzisiaj wygrać - ale na coś innego chciałem zwrócić uwagę.

Betandwin wystawił dzisiaj zakład - czy Austria będzie na podium - kurs 1,08 - hmmm - podobno nikt nie daje pieniędzy za darmo - ale ten zakład ciężko inaczej zakwalifikować. Dlatego nie zastanawiałem się i przyłożyłem bardzo, bardzo grubo - 8 procent od kapitału to wcale nie jest zły wynik.


a na zdrowy rozsądek powinno dzisiaj być tak:
1. Austria
2. Norwegia
3. Finlandia
4. Niemiaszki (słabo skakali oprócz Uhrmanna)

Pozdrawiam




Mam nadzieję że tego nie zagrałeś bo dzisiaj nasza kasę wywiał wiatr Pozdro
Posted by: buszmen

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 14:46

Jaki wiatr? Kpisz?

Błędy techniczne a nie wiatr, co nie zmienia faktu że współczuje.
Posted by: maxxey

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 15:07

Quote:

Quote:

Austria powinna dzisiaj wygrać - ale na coś innego chciałem zwrócić uwagę.

Betandwin wystawił dzisiaj zakład - czy Austria będzie na podium - kurs 1,08 - hmmm - podobno nikt nie daje pieniędzy za darmo - ale ten zakład ciężko inaczej zakwalifikować. Dlatego nie zastanawiałem się i przyłożyłem bardzo, bardzo grubo - 8 procent od kapitału to wcale nie jest zły wynik.


a na zdrowy rozsądek powinno dzisiaj być tak:
1. Austria
2. Norwegia
3. Finlandia
4. Niemiaszki (słabo skakali oprócz Uhrmanna)

Pozdrawiam




Mam nadzieję że tego nie zagrałeś bo dzisiaj nasza kasę wywiał wiatr Pozdro




Zagrałem - po raz ostatni na skoki narciarskie w życiu

Sam się teraz śmieję z siebie, że popłynąłem na takim zakładzie. Trudno - nie będę przecież płakał. Trochę mnie tylko rozbolała głowa - raz się wygrywa raz się przegrywa. A Kofler będzie odtąd moim ulubionym zawodnikiem do końca kariery . Jestem z siebie dumny!!!
Posted by: zw1

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 15:48

Quote:

Ja tylko dodam od siebie, że już się dawno z tych swoich Norwegów wycofałem.
To tylko tak dla jasności, żeby potem nie było najeżdżania na mnie.


Posted by: tomo

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 15:53

Quote:

Ja tylko dodam od siebie, że już się dawno z tych swoich Norwegów wycofałem.
To tylko tak dla jasności, żeby potem nie było najeżdżania na mnie.



Posted by: gremlin

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 15:58

ja dodam od siebie ze juz zamykam sezon skokow narciarskich!!! wczoraj wykiwal mnie janda w parze z ahonenem-dzis austriacy!!! zdecydowanie wole zagrac inne dyscypliny bardziej przewidywalne!!!zagnam sie w ten sposob z ta dyscyplina pozostajac biernym obserwatorem -pozdrawiam aha na tej uroczej dyscyplinie nie udalo mi sie wygrac nawet 1 zl od poczatku sezonu!!!!!!
Posted by: andrzejek_84

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 17:28

Quote:

maksymalnie mozna to zagrac za 1770PLN :>




ciekawe czy to zagral kolejny raz sie okazalo ze w sporcie nie ma 100% pewniakow
Posted by: Bullet

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 15/01/2006 19:13

Niestety zagral ale czesc odrobil na live na Slowencach ze Szwajcarami.
Ja na pewno tez skokow dlugo nie rusze bo tez pare zlotych stracilem na tym samym zakladzie.
Posted by: TEO

Re: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach - Bad Mitterndorf - 16/01/2006 20:40

Dopiero dzisiaj mam dostęp do compa.
Mój synek widoczny na zdjęciu ma zabieg w szpitalu w Szczecinie.Szkoda że nie zdążyłem zagrać na Norge bo wyjeżdżałem z Kołobrzegu rano.
Pozdrawiam Teo.
Tomo nie wycofuj się ze swoich typów na samym końcu bo czasem liczy się też przeczucie.