GRAND PRIX 2006

Posted by: [g]um[p]

GRAND PRIX 2006 - 19/04/2006 09:02

Zawodnicy w Grand Prix w 2006 roku

Nr startowe zawodników zakwalifikowanych:

1. Tony Rickardsson SVEMO - Szwecja
2. Jason Crump MA - Australia
3. Leigh Adams MA - Australia
4. Nicki Pedersen DMU - Dania
5. Greg Hancock AMA - USA
6. Bjarne Pedersen DMU - Dania
7. Tomasz Gollob PZM - Polska
8. Andreas Jonsson SVEMO - Szwecja
9. Scott Nicholls ACU - Anglia
10. Antonio Lindback SVEMO - Szwecja
11. Jarosław Hampel PZM - Polska
12. Lee Richardson ACU - Anglia
13. Matej Zagar AMZS - Słowenia
14. Piotr Protasiewicz PZM - Polska
15. Niels Kristian Iversen DMU - Dania
16. Dzika Karta

Rezerwa toru:
numery startowe 17 i 18

Zakwalifikowani zawodnicy rezerwowi:

19. Hans Andersen DMU - Dania
20. Ryan Sullivan MA - Australia
21. Tomasz Chrzanowski PZM - Polska
22. Kenneth Bjerre DMU - Dania
23. Rune Holta NMF - Norwegia
24. Stefan Andersson SVEMO - Szwecja

Kalendarz FIM Speedway Grand Prix 2006

22 kwiecień - Krsko (Słowenia)
6 maj - Wrocław (Polska)
20 maj - Eskilstuna (Szwecja)
3 czerwiec - Cardiff (Wielka Brytania)
24 czerwiec - Kopenhaga (Dania)
29 lipiec - Lonigo (Włochy)
12 sierpień - Malilla (Szwecja)
26 sierpień - Praga (Czechy)
9 wrzesień - Daugavpils (Łotwa)
23 wrzesień - Bydgoszcz (Polska)

GP Live - Sportowe Fakty
GP Live
Posted by: [g]um[p]

Re: GRAND PRIX 2006 - 19/04/2006 09:14

GP Słowenii - 22 kwiecień - Krsko

Lista startowa:
1. Jarosław Hampel (Polska) (11)
2. Greg Hancock (USA) (5)
3. Tomasz Gollob (Polska) (7)
4. Niell Kristian Iversen (Dania) (15)
5. Leigh Adams (Australia) (3)
6. Jason Crump (Australia) (2)
7. Piotr Protasiewicz (Polska) (14)
8. Matej Ferjan (Słowenia) (16)
9. Antonio Lindback (Szwecja) (10)
10. Lee Richardson (Wielka Brytania) (12)
11. Tony Rickardsson (Szwecja) (1)
12. Andreas Jonsson (Szwecja) (8)
13. Bjarne Pedersen (Dania) (6)
14. Matej Zagar (Słowenia) (13)
15. Nicki Pedersen (Dania) (4)
16. Scott Nicholls (Wielka Brytania) (9)

Rezerwowi
17. Izaak Santej (Słowenia) (17)
18. Jernej Kolenko (Słowenia) (18)

Obsada biegów
1. Hampel, Hancock, Gollob, Iversen
2. Adams Protasiewicz, Crump, Ferjan
3. Richardson, Rickardsson, Lindback, Jonsson
4. N. Pedersen, Zagrar, Nicholls, B. Pedersen
5. B. Pedersen, Hampel, Adam, Lindback
6. Zagar, Richardson, Hancock, Crump
7. Rickardsson, N. Pedersen, Protasiewicz, Gollob
8. Iversen, Ferjan, Jonsson, Nicholls
9. Crump, Nicholls, Hampel, Rickardsson
10. Jonsson, Adams, N. Pedersen, Hancock
11. Ferjan, Lindback, Gollob, Zagar
12. B. Pedersen, Iversen, Richardson, Protasiewicz
13. Protasiewicz, Jonsson, Zagar, Hampel
14. Hancock, B. Pedersen, Ferjan, Rickardsson
15. Nicholls, Gollob, Richardson, Adams
16. Lindback, Crump, Iversen, N. Pedersen
17. Hampel, Ferjan, N. Pedersen, Richardson
18. Lindback, Hancock, Protasiewicz, Nicholls
19. Gollob, Jonsson, B. Pedersen, Crump
20. Adams, Zagar, Rickardsson, Iversen
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/04/2006 22:23

Gdyby ktos dysponowal jakis relacji na zywo z tego turnieju na internecie, gdyz jeszcze sie canal+ nie dorobilem, to poprosze o linka ...

Sorry ze tutaj ale nie wiedzialem gdzie sie z tym wrzucic.

Pozdrawiam
Posted by: ivo

Re: GRAND PRIX 2006 - 21/04/2006 00:04

http://www.speedwayworld.tv/en/qual06slov/m2074
Posted by: ANTEK

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 08:34

no to zaczynamy


w stsie dosc ciekawie

CRUMP-HAMPEL 1 1,30 crump wedlug mnie w tej chwili glowny faworyt do tytulu

GOLLOB- RICHARDSON 1 1,4 tomek w niezlej formie i do tego potrafi jechac w krsko

HANCOCK-LINDBAECK 1 1,35 hancocok jak zwykle solidnie a
lindbaeck cos na razie srednio w tym roku

NICHOLLS-IVERSEN 1,35 Nicholls bardzo ladnie w tym sezonie do tego brak doswiadczenia Iversena w GP

kurs:3,32 stawka 7/10
Posted by: fart?

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 09:09

ZAGAR-GOLLOB KL1 1.85 6.00 1.85 jak dla mnie ten typek 7/10 ale moze ktos mi napisze jak w tym sezonie jezdzi Zagar? bo mysle ze to ostatni sezon Tomka w GP i bedzie sie chcial pokazac
Posted by: zxraq

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 09:12

znalazlem surebeta

Crump, J - Rickardsson, Tony

w Unibecie na Tony'ego kurs 1,85

w Betadnwin kurs na Crump'a 2,4

pozdrawiam
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 09:38

nie wie ktoś czy sts zamierza wystawic biegów? Bo kur...nie widze w ofercie...ale nie wiem, może jakoś doszły czy cos, ale nei zaktualizowali...

Największą zyłe złota skasowali?
Posted by: pixies

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 09:41

Quote:

znalazlem surebeta

Crump, J - Rickardsson, Tony

w Unibecie na Tony'ego kurs 1,85

w Betadnwin kurs na Crump'a 2,4

pozdrawiam




Nie ma żadnego surebeta. A Uni jest to zakład na GP Słowenii, w BW na cały cykl GP.
Posted by: jarko 33

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 09:41

Quote:

znalazlem surebeta

Crump, J - Rickardsson, Tony

w Unibecie na Tony'ego kurs 1,85

w Betadnwin kurs na Crump'a 2,4

pozdrawiam



dziwny ten twoj surebet
w unibet masz kursy na grand prix slovenia a w baw sa kursy na caly sezon
Posted by: zxraq

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 09:50

sorry za wprowadzenie w blad! to mam nadzieje, ze dzis Rickardsson bedzie lepszy od Crumpa!
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 10:16

Quote:

http://www.speedwayworld.tv/en/qual06slov/m2074





dzieki ale bardzie mi chodzi o jakiejs relecji telewizyjnej. dla mnie faworyt murowany to Crump. i tego sie trzymam ...
Posted by: LEWY

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 10:16

W Milenium Hancook z Adrenaliną 1.8 , tylko pytanko czy trzeba tam grac to w 3 kombinacjach ale chyba nie ?
Posted by: Green Arrow

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 10:20

GP SERIES czas zacząć.
Stadion Matije Gubca w KRSKO (słownie"Kyrszko" )geometria przypomina Rzeszowskie lotnisko.
O ile w poprzednich latach walka rozgrywała sie na calej szerokości toru fantastyczne pojedynki Golloba z Sullim i Bajera ('02,'03) do samej kreski o tyle w roku ubiegłym rządził niestety dla kibicow start+ krawężnik :/

Propozycje z sts-u (reszta narazie śpi lub wyrównane pary)

Jason Crump 1-3 1.90 szanse 5/10 dla mniej odważnych 1-6 1.35 bądz w parze z Hampelem 1.30 8/10

Każdy widzi jak Jason przygotowal sie do sezonu W Anglii prawie niepokonany, w Polsce również pokazne zdobycze.
Arena dzisejszych zmagań rownież mu pasuje 3m po serii zasadniczej w roku ubiegłym 4 w Finale
.

Tony Rckardsson w parze z Adamsem 1.30 8/10 Róznica u progu sezonu znaczacą .Lee nie wszedł dobrze w Polske a w SłowenIi bedzie liczyla sie rakieta.


Greg Hancock od kilku lat nie mial takiego staru w Polsce jak w tym .Kapitalne starty + walka na dystansie to jest to czego brakowało mu w poprzednich.

Myśle że stac go na pierwszą ósemkę łącznie z podium

typ 1-8 1.60 7/10

o parze z toninio to już nie wspomne 1.35 9/10

A jeśli macie jakies grosze to 2.40 w parze z Adamsem to dla mnie troche przeszacowana propozycja buka 2-3/10


Tomasz Gollob

JAWA CZY GM na co zdecyduje sie pan Tomasz w tym roku.

W poprzednim po 2 słabszych biegach(Słowenia)na GM gdzie "nie ciagło" przesiadka i o niebo lepiej spokojnie wszedl do semis JAwą .
Jak sam podkreśla w tym sezonie zdecydowanie GM choć ma kilka Jaw na czarną godzine.

Na co stać go w dzisiejszej rundzie?

1-8 1.75 to dobry pomysł 6-7/10

a w parze z Richim 1.40 8/10. Richardsson średniak ktory w GP. nie może poza Bydgoszczą wow przebic bariery 6p na turniej.

Powodzenia wszystkim.

PS co do kombinacji sts nic nie narzucił byłem 15 minut po otwarciu punktu i hulaj dusza
Posted by: muppet

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 10:57

1-8 czy 1-10 ?
Posted by: Green Arrow

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 11:08

na necie jest 1-10 ale w punkcie sie okazało że na kuponach drukuja w pierwszej ósemce czyli 1-8.

Pozdro
Posted by: harris73

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 11:08

Ale sie BAW zeszmacil,wszyscy prawie maja zuzel w ofercie a Ci olewaja...
Posted by: Aros88

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 11:27

o ktorej dzisiaj sie zaczynają zawody ?
Posted by: boca juniors

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 11:33

no STS dziś ładnie się popisał

Ricki-Adams 1

Tony ostatni sezon,ale napewno będzie w czubie,sprzęcicho jak zwykle mocne,mistrz to mistrz,a Adams z sezonu na sezon słabiej,nawet w Lesznie go objeżdżają...


Crump-Hampel 1

Crumpie w tym roku rewelka,wysoka forma,zajebiste silniki,jakieś laptopy odpalające maszyne,pełen kosmos,moim zdaniem dziś będzie na pudle,Jarek też pewnopowalczy,ale z Australijczykiem raczej nie wygea


N.Pedersen-M.Zagar 1

Nie wiem czy to jakaś podpucha,ale 1,35 na Duńczyka biore pewnie,niby GP w Słoweni,ale co Zegar może zdziałać w takim towarzystwie.

Adams-Hancock 2

2,4 na Yankesa biore w ciemno,w tym sezonie doskonała forma jak narazie,a Lee rozczarowuje.

Hancock -Lindbeack 1

Tutaj tak samo jak powyżej,tylko szwed to parówa przy Adamsie,drugi dobry sezon w GP mu się nie fartnie...

Protasiewicz -Ferjan 1

Pepe pewno jak zwykle oczaruje nas w GP:) , ale z Ferjankiem chyba sobie poradzi...
Posted by: muppet

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 11:57

Zagar moze zdzialac to co rok temu. A nicki nie jest w pelni sil - jutro czy tam pojutrze zostanie poddany operacji nadgarstkow. Aua.

Reszta jes jes joł... a STS tymi oznaczeniami przycial niesamowicie i im zle zycze bo caly mitserny plan poszedl w tzw. pizdu :/
Posted by: ury25

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 12:03

Witam.

Greg Hancock - Matej Zagar

Na Grega kurs 2.20- ja biorę z pocałowaniem w ...


Pozdrawiam.
Posted by: boca juniors

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 12:17

Quote:

Zagar moze zdzialac to co rok temu. A nicki nie jest w pelni sil - jutro czy tam pojutrze zostanie poddany operacji nadgarstkow. Aua.

Reszta jes jes joł... a STS tymi oznaczeniami przycial niesamowicie i im zle zycze bo caly mitserny plan poszedl w tzw. pizdu :/




ta tylko od tego roku jest nowa formuła GP i Zegar już się nie ślizgnie
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 12:19

jaka nowa formuła, co ty mówisz?

branie Nickiego przeciwko Zagarowi w Krsko to trochę jednak wolny żart. Moim zdaniem Matej będzie na podium, a to jak on jest spasowany do tego toru można porównać do Tomka Golloba i Bydgoszczy. Oczekiwania są duże, sam Matej liczy zapewne tylko na V, jesli sie nie spali - bedzie wysoko.
Posted by: ociep

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 12:42

Quote:

Witam.

Greg Hancock - Matej Zagar

Na Grega kurs 2.20- ja biorę z pocałowaniem w ...


Pozdrawiam.




Ury u ktorego buka ???
Posted by: gacektyper

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 12:50

Expekt
Posted by: Rafik 25

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 13:05

Quote:

jaka nowa formuła, co ty mówisz?

branie Nickiego przeciwko Zagarowi w Krsko to trochę jednak wolny żart. Moim zdaniem Matej będzie na podium, a to jak on jest spasowany do tego toru można porównać do Tomka Golloba i Bydgoszczy. Oczekiwania są duże, sam Matej liczy zapewne tylko na V, jesli sie nie spali - bedzie wysoko.




Z całym szacunkiem do Mateja ale porównanie go do Golloba i jazdy jego w Bydzi. to jakiś żart. Spasowany do toru? przecież warunki za każdym razem są inne a ktoś z GP kieruje przygotowaniem toru. Widzisz go na podium hmm będą potrzebne Tobie bardzo dobre okulary(obym się nie mylił bo będę musaił to odstrzekac hahah). Sam Matej liczy tylko na V dobry żart jak będzie w 8 to napewno będzie jego dobrym osiągnięciem.
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 13:17

No chyba kpisz sobie.

"Warunki są zawsze inne' - taaaa, takie teksty to tam może w Gnieznie przechodzą. Porównanie do Golloba, może jest trochę na wyrost, bo z Gollobem w Bydgoszczy to by nie wygral nawet Chuck Norris - ale chodzi o sam mechanizm. Wiadomo Matej to nie Gollob, ale spasowany będzie niesamowicie i nawet nie mysl, że nie - bo sie rozczarujesz.

On ma bardzo dobrą baze sprzętową a jesli chodzi o przygotowanie silników do tego toru, cóż - wątpie aby ktos by szybszy - chyba tylko Rcikardsson.

Matej w wywiadach mówi, że liczy na podium, ale nie jest wielką tajemnicą , że tak naprawdę liczy na zwyciestwo. Podium już ma za sobą, pora na wiekszy sukces.
Posted by: Cholo

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 13:20

Quote:

Quote:

Zagar moze zdzialac to co rok temu. A nicki nie jest w pelni sil - jutro czy tam pojutrze zostanie poddany operacji nadgarstkow. Aua.

Reszta jes jes joł... a STS tymi oznaczeniami przycial niesamowicie i im zle zycze bo caly mitserny plan poszedl w tzw. pizdu :/




ta tylko od tego roku jest nowa formuła GP i Zegar już się nie ślizgnie




co za nowa forumla od tego roku chyba o czyms nie wiem ahh ci niedzielni fani zuzla


a wiec tak...

DZIS TYP DNIA u mnie to GREG HANCOCK

Swietne wejscie w sezon.. dobry szybki walczacy.. jak sam zapowiada czuje sie na silach powtorzyc sezon 1997

Wiadomo inaczej zawodnicy jada w lidze inaczej w GP. Ale jezeli on zaczyna tak szalec juz na poczatek w lidze to na pewno dzis nie bedzie chłopcem do bicia... po cichu licze na podium HERBIEGO

STS 1-8 - 1,60
PROF 1-6 - 2,80

skusilem sie na oba bo warte ryzyka...
osmeka mysle bez problemu jest w zasiegu Amerykanina.. a jezeli nie wejdzie do finalu to bedzie w polfinale trzeci i bedzie $$$$$


Poza tym PEWKI jak co sezon to Crump+Rickardsson

Reszta no bet.
N.Pedersen jakas operacja, ale chyba finał dziś walnie.
Adams powinien byc w tej ósemce chodz... .
Zagar dobry w Krsko ale kto go tam wie.
B.Pedersen niby dobry ale jednak w GP nie jest stabilny na maxa.
Jonsson 6 punktow to max. Dobry na torze w BDG nic poza tym.
Nicholls siódmy.
Gollob ośmy.
Hampel dziewiaty.
PePe gleba w pierwszym łuku = standart. dzis 12.
Iversen&Lindback - bez rewelacji 2-3 pkt.
Ferjan ostatni na polewaczce.


Pozdro.
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 13:24

może byc trzeci w półfinale i być poza 6. Hancock w Anglii szału aż takiego nie robi, wczorja ogladalem GP z Krsko 2005 i też jednak specjalnie nie szalał. Ale no nie wiem, w 8 to chyba jednak będzie.
Posted by: Rafik 25

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 13:26

Quote:

No chyba kpisz sobie.

"Warunki są zawsze inne' - taaaa, takie teksty to tam może w Gnieznie przechodzą.

Wytłumacz mi to proszę !!!
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 13:31

Gniezno to dygresja była, żart. Natomiast taki tekst to kpina, bo jak to są zawsze inne?
Posted by: Rafik 25

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 13:31

Quote:

może byc trzeci w półfinale i być poza 6.

Napewno będac 3 w półfinale będzie 5 lub 6
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 13:34

tak? Od kiedy niby?

Sorry, ja nie chce nikogo urazic, ale poczytajcie troche regulamin zanim gracie takie rzeczy.

O miejsach poniżej 4 decyduje suma pktow zdobyta przed półfinalami, a msc z 1/2 nie ma nic do rzeczy i tak to rozliczaly zawsze buki. Wiec jesli dajmy na to Hancock zrobi w zasadniczej 8, bedzie w 1/2 3, a 4 bedzie Zagar który zrobi w zasadniczej 9 -> Zagar przed Hancockiem
Posted by: Rafik 25

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 13:40

Quote:

tak? Od kiedy niby?

Sorry, ja nie chce nikogo urazic, ale poczytajcie troche regulamin zanim gracie takie rzeczy.

O miejsach poniżej 4 decyduje suma pktow zdobyta przed półfinalami, a msc z 1/2 nie ma nic do rzeczy i tak to rozliczaly zawsze buki. Wiec jesli dajmy na to Hancock zrobi w zasadniczej 8, bedzie w 1/2 3, a 4 bedzie Zagar który zrobi w zasadniczej 9 -> Zagar przed Hancockiem




Przyznaje mój błąd.
To mówisz że dzsiaj warunki na torze w Krsko będą takie same jak rok temu. Dlaczego podważasz większośc typów innych forumowiczów. Twój styl pisania też jest dośc przemądrzały. A po zawodoach napewno coś wymyślisz jeśli Zagara nie będzie na pudle. Pozdro i powodzenia.
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 13:49

No nie przemądrzały, tylko wskazuje niebezpieczenstwo w graniu pary Hancock - Zagar, bo uważam, że może tam byc i 1 i 2. I wcale nie mówie, że Zagar na tym pudle będzie, ale mysle ze trzeba sie z tym liczyc i jest to mozliwe.

Warunki nie musza byc takie same, ale na pewno zostanie ten sam typ nawierzchni i taka sama geometria, a jak ktos zna takie rzeczy od podszewki bo jezdzi tam cale zycie totez wie w jakis sposób warunki sie zmieniaja w zaleznosci od pogody np.
Posted by: HAGIi

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 13:56

buszmen jakbys mial pattrzec na dany bet w ten sam sposob czyli ze moze byc 1 i 2 to nic bys nie pogral. To jest zuzel wszystko sie moze zdazyc. Musisz nauczyc sie robic wycene procentowa, zgadzma sie ze w parze Hancock - Zagar jest wszystko mozliwe ale po kursie pow 2 to zal nie xzagrac na Hancocka tymbardziej ze w tym roku jest zdecydowanie mocniejszy od Slowenca.
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 14:03

dla mnie jest 58-42 dla Zagara - w mojej ocenie, także nie wiem czy przy takim podejsciu opłacalne jest granie Hancocka. Zresztą, ja tego nie ruszam po prostu, wzialem Zagara z STS w 8 i mi wystarczy,a tu zwyczajnie ostrzegam przed jakims grubym graniem.
Posted by: Chagall

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 14:15

sorky, ze nie na temat, ale zagrałem Crumpa w sts do trojki, zagrał mi to znajomy wiec nie sprawdziłem, ze na kuponie symbolem x jest Crump do 2, a na stronce sts symbol x Crump w 3, wiec jak mam to rozumiec bład czy oszustwo zmanipulowane przez StS?
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 14:20

oszustwo zamanipulowane przez sts - tez to dzis przeszedłem;] Brzydkie metody bardzo, jakos nie chce mi sie wierzyć, że sie pomylili.
Posted by: Chagall

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 14:25

raczej sie nie pomylili skoro nadal na stronce maja x do 3 , a pozatym zazwyczaj symbol x oznacza do 3, heh tzn, ze wtopa prawdopodobna , niech no ja jutro zdobędę numer to tych cinkciarzy!
Posted by: maker

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 15:05

tez mialem nadzieje zagrac 1-10 ale na tablicach opis prawidlowy co nie zmienia faktu ze "chlopaki z stsu" naginaja wszystko co sie da w swoja strone - zreszta wkrotce czeka mnie sadowa przeprawa z nimi mniej wiecej w podobnej sprawie - jednak musze przyznac ze po zmianie polityki w mixie - sts ma najlepsza dla mnie oferte.
Posted by: krisek

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 16:52

Znawcy zuzlowi co powiecie na pare jonson - ferjan 1 bo mi sie wydaje to dosc pewny typ poprossze o jakeis sugestie bo mam zmaira zagrac za dosc duza stawke;)
Posted by: Geremi

Re: GRAND PRIX 2006 - 22/04/2006 16:57

Ja powiem krotko T.GOLLOB -A.Jonsson typ 1 kurs 1,85 Expekt

Tomek w formie, od poczatku sezonu widac ze jego fury sa dobrze przygotowane. Andreas forma iscie nierowna, w Bydzi ladnie jezdzi ale poza nia juz kiepsko. Licze ze nasz Tomek zacznie ten sezon Grand Prix bardzo dobrze, podium moim zdaniem bardzo realne.
Posted by: [g]um[p]

Re: GRAND PRIX 2006 - 01/05/2006 09:39

GP EUROPY - 6 MAJ - WROCLAW

Lista startowa:
1. (3) Leigh Adams (Australia)
2. (6) Bjarne Pedersen (Dania)
3. (10) Antonio Lindbaeck (Szwecja)
4. (2) Jason Crump (Australia)
5. (8) Andreas Jonsson (Szwecja)
6. (9) Scott Nicholls (Wielka Brytania)
7. (5) Greg Hancock (USA)
8. (7) Tomasz Gollob (Polska)
9. (11) Jarosław Hampel (Polska)
10. (13) Matej Zagar (Słowenia)
11. (1) Tony Rickardsson (Szwecja)
12. (4) Nicki Pedersen (Dania)
13. (16) Krzysztof Kasprzak (Polska)
14. (14) Piotr Protasiewicz (Polska)
15. (15) Niels Kristian Iversen (Dania)
16. (12) Lee Richardson (Wielka Brytania)

Rezerwowi:
17. Janusz Kołodziej (Polska)
18. Tomasz Gapiński (Polska)

Obsada biegów
1. Adams, B.Pedersen, Lindbaeck, Crump
2. Jonsson, Hancock, Nicholls, Gollob
3. Zagar, Rickardsson, Hampel, N.Pedersen
4. Iversen, Protasiewicz, Richardson, Kasprzak
5. Kasprzak, Adams, Jonsson, Hampel
6. Protasiewicz, Zagar, B.Pedersen, Nicholls
7. Rickardsson, Iversen, Hancock, Lindbaeck
8. Crump, Gollob, N.Pedersen, Richardson
9. Nicholls, Richardson, Adams, Rickardsson
10. N.Pedersen, Jonsson, Iversen, B.Pedersen
11. Gollob, Hampel, Lindbaeck, Protasiewicz
12. Kasprzak, Crump, Zagar, Hancock
13. Hancock, N.Pedersen, Protasiewicz, Adams
14. B.Pedersen, Kasprzak, Gollob, Rickardsson
15. Richardson, Lindbaeck, Zagar, Jonsson
16. Hampel, Nicholls, Crump, Iversen
17. Adams, Gollob, Iversen, Zagar
18. Hampel, B.Pedersen, Hancock, Richardson
19. Lindbaeck, N.Pedersen, Kasprzak, Nicholls
20. Jonsson, Protasiewicz, Rickardsson, Crump

Półfinały:
21. miejsca 1, 4, 6, 7.
22. miejsca 2, 3, 5, 8.

Finał:
23. Dwaj pierwsi zawodnicy z obu półfinałów.

Sędziuje - Anthony Steele (Wielka Brytania)

GP Live
GP Live - Sportowe Fakty
Posted by: Cholo

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 08:43

http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/wxdetail/SWXX0004?dayNum=3

pogoda nienajlepsza na dzis ale coz z tego pare lat temu w Berlinie byl prawie motocross (wiadomo kto wtedy wygral, moze i dzis powtorzy ) wiec i dzis pojada tyle ze wowczas moze byc loteria... uwaznie ze stawkami
Posted by: Nicki Pedersen

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 09:50

Panowie zaprawde powiadam wam jestem przekonany pewny swego ,
dzisiejszym zwyciezcom Grand Prix Szwecji zostanie Tony Rickardsson
Szwecja ! Pięknym kursem nas uraczono na to zdarzenie celowo nic
nie grałem przez cały miesiąc z myślą o tym zdarzeniu i dzisiaj
biore wygrana Tonego za 2500

Lets go TONY !

Alez to beda emocje oby szczesliwe
Posted by: kardynal20

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 09:55

czy bedzie pogoda czy nie znalazlem tylko 2 typy godne uwagi z stsu

lindback - protas 1.4
n.pedersen - t.gollobo 1.35

protas wiadomo do gp sie nigdy nienadawal i dalej podtrzymuje to zdanie. co do lindbaecka to wirtuozem speedwaya nie jest ale jezdzi u siebie i prezentuje dobra forme w tym sezonie chociaz glownie przemawia fakt wlasnej publicznosci

nicki jezdzi prawie u siebie prawie bo jezdzil tutaj w zeszlym sezonie. wyrownana forma z tego sezonu + znajomosc toru stawia go w swietle zwyciezcy tej pary

dorzuce do tego bondarenko i bedzie AKO na podwojenie
Posted by: Kameleon

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 11:01

Ale sts sobie poleciał.... . Patrze a tu na kuponie Pedersen 1-3, a na necie 1-3... sts luje
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 11:08

norma, od początku sezonu tak oszukują.

Bez dłużysz opisów, bo spiesze sie do tych frajerów.

Hancock - Hampel 1 - jak będzie trudny tor, przemoczony, to Hampel nie ma czego szukać, ogólnie róznica klasy. Greg jest w swietnej formie spokojnie powinien uzyskac 1/2, czego Hampelowi nie wrożę.

Scott - BP 1 - coż, Bjarne jakos sie posypał, nie ma formy, a Nicholls? Nicholls jest jednym z faworytów. U siebie, mocny, jestw stanie pokonać kazdego, 1/2 to absolutne minimum i to z wysokim dorobkiem punktowym.

I zastanawiam sie nad Lindbackiem z PePe oraz nad Tonym z Adamsem - ale tu w zasadzie zdecyduje pewnie jeden bieg = półfinał.
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 11:10

oczywiscie pewny wydaje sie być typ na Nickiego z T. Gollobem, ale mam taka zasadę, że nei gram przeciw Tomaszowi, nigdy.
Posted by: Master Blaster

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 11:15

Sadze, ze bardzo ciekawe kursy sa na dzisiejsze zawody. Na pewno warto wybrac cos z tych propozycji:

L.Richardson-P.Protasiewicz - 1 1,65 - polecam szczegolnie
J.Crump-N.Pedersen - 1 1,60
T.Gollob-M.Zagar - 1 1,70
L.Adams-S.Nicholls - 1 1,55
G.Hancock - miejsce 1-8 1,32
T.Rickardsson-J.Hampel - 1 1,32
Posted by: Dymek265

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 15:22

Czy ktos moze wypisac wszystkie stacje, na ktorych bedzie transmisja ? Albo przynajmiej wiekszosc z tego.
Posted by: Robertino

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 15:24

.
Posted by: Dymek265

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 15:30

.
Posted by: Robertino

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 15:42

.
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 16:13

Witam.

Podobnie jak kol.N.Pedersen obstawiam:

win zawodow T.Rickardsson 4,25(exp)
+
Crump - Rickardsson 2 2,2 (exp)

Jezeli w pierwszym typie cos nawali , licze ze Tonny wygra rywalizacje z Crumpem,gdyz australijczyk mimo kapitalnej formy ostatnio, to Szwecja cos mu nie "lezy".Jednak licze na zwyciestwo Ricardssona w calych zawodach.Pozdrawiam i zycze powodzenia wszytkim grajacym.
Posted by: Kris5

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 16:13

Mnie zaciekawila para Linback jonson 2 jonson w tym sezonie zawodzi we wrocalwiu jechal kontuzjowany moze w koncu sie przelamie i u siebie w szwecji pojedize dobrze bo to ze jets lepszym zuzlowcem od linbacka to chyba nei podlega rzadnej dyskuji.

nicki - Adams 1 nicki dzis powinien pojechac w finale bo mu crump zaczyna uciekac a admas w tm sezonie jakos mnie nie przekonuje swoja jazda

Nichols - Zagar 1 Scott na wlansym tor napewno bedize grozny i powinien sobie spokojnie poradzic z zaskakujaco dorbze jezdzacym zagarem

I na koniec Tomek - zagar1 oraz tomek - hampel 1 co wy na to powiecie:) krytyka mile widziana oraz jakiekolwiek sugestie:)
Posted by: ivo

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 16:32

Quote:

Czy ktos moze wypisac wszystkie stacje, na ktorych bedzie transmisja ? Albo przynajmiej wiekszosc z tego.




Jezeli chodzi o przekaz Free,to tu powinny sie pojawic namiary.

http://www.sat-benelux.nl/forum/viewtopic.php?t=105381
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 16:38

Jeszcze zastanawiam sie nad typem:

Zagar - Hampel 1 2,4 (exp)

a czemu nie? Zagar naprawde prezentuje rowna wysoka forme, nie tylko w lidze ale i w G.P. Jednak musze ten typ szybko jeszcze przemyslec.
Posted by: mihal

Re: GRAND PRIX 2006 - 20/05/2006 16:49

speedway'06 9w 6p +8,83j
Adams-Hampel 1
1,7 betandwin 4j
1 Adams jest lepszym żużlowcem
2 Adams jest w formie
3 Adams pokazał w Częstochowie na lidze jak jeździ się na trudnym torze
Posted by: e-pieniadze

Re: GRAND PRIX 2006 - 21/05/2006 00:15

widze, ze ten odcinek GP wiele osob pozbawił porzadnych sum bo dużo jest nietrafionych typów. Sam nie trafiłem pary Niels Kristian-Iversen - Lee Richardson. Lee nie jest czołowym zawodnikiem GP i zazwyczaj nie awansuje do półfinałów ale myślałem, ze zdobędzie te 5 pkt, a skompromitował się na całej linii. Jestem zawiedziony jego postawą. Jest bardzo nierówny i to był pierwszy i ostatni raz kiedy zagrałem na Niego. Myślałem, ze z Iversenem który tylko statystuje w GP da sobie spokojnie rade. Jak widać srogo się pomyliłem. Pocieszam sie tylko tym, ze mała stawka.
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 02/06/2006 14:52

Pedersen, Bjarne - Gollob, T 2 @1.85 6/10 Unibet

Tomek na swoich GM`ach w tym sezonie zajedzie moim zdaniem na pudlo GP. Bjarne bezbarwnie jezdzacy w GP. Raz tylko wszedl do 8 ( ostatnio na mega farcie) Sadze ze Tomek wejdzie do 8 wiec zagranie w tej parze polaka warte 6units
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 02/06/2006 20:23

Jonsson, A - Lindback, A 1 @1.80 4/10 Unibet

W pojedynku 2 szwedow typuje Adrenaline - jedneog z moich ulubionych jezdzcow. Ostatnimi czasy AJ notuje zwyzke formy i sadze ze na torze w Cardiff znajdzie sie w czolowej 8. Lindack z koleji to zawodnik chimeryczny i nieprzewidywalny i moim zdaniem za slaby jak na GP. Nigdy nie bylem jego fanem moze dlatego tak negatywnie podchodze do niego. Uwazam jednak ze AJ zaliczy jutro lepszy wystep niz brazylijski szwed i stawia na niego 4 units
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 02/06/2006 20:34

J.Hampel - B.Pedersen - A.Jonsson 1 @2.70 3/10 Centrebet

Na sztucznym torze w Cardiff najwazniejszy bedzie start a ten element Jarek ma najlepiej opanowany z tej trojki zawodnikow. Rok temu byl 2 , jutro mysle ze bez problemow wejdzie do polfinalow. Ciekawostka jest ot ze wszyscy spotkaja sie w biegu 16 ( w tym biego dojdzie tez Crump z 4 pola). Jarek wystartuje z pola A i sadze ze w tym biegu przywiecie conajmniej 2 pkt. Jesli zatem Bjarne lub AJ przyjechlaiby ostatni to praktycznie jeden rywal odchodzi Jarkowi. W Bjarne jakos jutro nie wierze , AJ`a stac na wejscie do 8ki. Jarek moim zdaniem znajdzie sie tam na pewno. Po cichu licze nawet na final.
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 07:43

S.Nicholls- miejsce: 1-8 @1.60 10/10 Betgun

Gdzie jak gdzie ale u siebie sadze ze Scottie powinien bez problemu wejsc do czolowej 8ki. Zawodnik ten jest dla mnie jednym z faworytow dzisijeszego turnieju ( moze nie do wygrania ale powiedzmy do wejscia na podium) zatem bet ze wejdzie do 8ki biore w ciemno
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 07:47

S.Stead- miejsce: 1-8 @3.30 3/10 Betgun

W kazdym GP gram ze zawodnik z dzika karta wejdzie do 8ki , narazie jeszcze w tym sezonie sie nie udalo ( mega pechowo ostatnio Lindgren sie nie zalapal) no ale sadze ze dzis to sie zmieni. Mlody gniewny angielskiego speedwaya , doskonale jezdzacy w barwach Belle Vue Aces Simon Stead o swoich szansach dzis wypowaida sie tak : ``Jestem lepiej przygotowany niz kiedykolwiek i licze na cos spektakularnego`` Ja mu wierze a wejscie do 8ki jest jak najbardziejw jego zasiegu
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 07:51

T.Rickardsson-S.Nicholls- kto lepszy 2 @2.99 3/10

Nie ukrywam ze dzis mocno gram na Nichollsa i w wielu parach ogrywam Rickardssona choc moze byc to dziwnym zagraniem ale licze na efekty. Scott tak jak juz wyzej pisalem , wielkie ambicje dzis , wystep u siebie , dobra forma i jedyne co moze mu przeszkodzic to psychika i tzw spalenie sie. Tony moim zdaniem choc moze to zabrzemic jako absurd powolutku chyba zmierza juz ku emeryturze. Ostatnie 2 wystepy w GP to katastrofa. We wtorek w Szwecji przeciw Luxo tez rewelacji nie zrobil. Sadze ze w tej parze warto zagrac Anglika
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 07:54

S.Nicholls-B.Pedersen- kto lepszy 1 @1.68 6/10 Betgun

O Nichollsie wystarczajaco duzo juz chyba napisalem. Bjarne moim zdaniem nie wjedzie dzis do 8ki , jest ot zawodnik niezwykle chimeryczny, w tym seoznie tylko raz udalo mu sie wejsc do polfinalow. Rok temu byl tutaj 3. Jedzie juz w 1 biegu z 4 pola a wszyscy wiemy ze najlepiej na poczatkq zawodow startowac od kraweznika. Jesli w 1 biegu Bjarne przywiezie 0 sprawa jego ewntualnego wejscia do 8ki praktycznie zostanie przesadzona
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 07:59

N.K.Iversen-P.Protasiewicz- kto lepszy 1 @1.75 6/10 Betgun

Tutaj mamy mojego ulubionego zawodnika do ogrywania w GP Pepe ostatnio w barwach Ippo osmieszyl sie zdobywajac 3 pkt przeciw Coventry. Ponadto jak jezdzi w GP kazdy widzi. Dostal zaproszenie od BSI do cyklu jako pelnoprawny uczestnik i z pewnoscia to bylo ostatnie zaproszenie dla niego. Pozatym zawodnik ten ma o wiele slabyszy sezon niz chociazby poprzedni. Nie sadze aby na torze w Cardoff zrobil wiecej niz 4pkt. Iversen to tez nie jest jaki wielki zawodnik ale uwazam ze lepiej spisze sie od lidera Bydgoskiej poloni. Przyzwoicie spisuje sie w barwach panter z Peterborough (ostatnio 7 + bonus w 4 startach przeciw Wolverhampton).
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 08:01

L.Richardson-P.Protasiewicz- kto lepszy 1 @1.60 6/10 Betgun

A Pepe pisalem wyzej. Richardsson to taka sama tragedia w GP jak Protas. Ostatni ``olimpijski wystep`` potwierdza to. Ale gdzie Lee ma uciulac jakies punkty jak nie usiebie w Wlk Brytani ? W tej porze moze nie gram na Lee ale raczej przeciw Protasowi.
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 08:05

T.Rickardsson-L.Adams- kto lepszy 2 @2.10 4/10 Betgun

Tak jak pisalem wczesniej ogrywam dzis TOnego. W tej parze jest jego partner z Masarny Leigh Adams ktorego nie ukrywam fanem nie jestem. Leigh na Wyspach zawsze kozaczyl. W tym sezonie rowniez dobrze prezentuje sie w barwach Swindon Robins , ostatni wystep przeciw Belle Vue i 11pkt ( wpadka mega 1 1 biegu) to potwierdza. Byl na tyle szybki ze w 15 biegu pozostawil za soba Crumpa. Uwazam ze warto probowac tutaj austrlaijczyka , choc Tony to TOny. Mam jednak jakies przeczucie ze Rickardsson dzis znow nie zachwycie w GP
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 08:07

G.Hancock- miejsce: 1-3 @2.20 2/10 betgun

Jesli bedzie dysponowal takimi rakietowymi startami jak podczas ostatnich 2 GP to jedynie Crump jest w stanie go zatrzymac. Wierze w Herbiego ktory przezywa 2 mlodosc i w tym sezonie zajedzie na podium w koncowym rozrachunku GP
Posted by: Cholo

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 08:08

Przed tygodniem GP Szwecji mozna bylo na zywo obstawiac w BaW tym razem GP z Cardiff bedzie na zywo w SB
Posted by: Nicki Pedersen

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 10:53

Witam dzisiaj jezeli nie do pomylki to doszlo napewno do przeoczenia
analitykow czeskiego Tipsortu ktory w Polsce figuruje jako MEGATYP.

Na zdarzenie Andreas Jonsson 1-8 Tipsport propnuje 3,0 natomiast
na anlogicznie to samo zdarzenie BetGun tylko 1,55.

Polecam zagrac.
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 11:32

Quote:

G.Hancock- miejsce: 1-3 @2.20 2/10 betgun

Jesli bedzie dysponowal takimi rakietowymi startami jak podczas ostatnich 2 GP to jedynie Crump jest w stanie go zatrzymac. Wierze w Herbiego ktory przezywa 2 mlodosc i w tym sezonie zajedzie na podium w koncowym rozrachunku GP





sorry ale czy nie mozna napisac wszystkiego w jednym poscie ?? po ... wysyalac ich 100 co 2 minuty ?? chcesz pobic as romka czy co ??
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 12:19

J.Crump-N.Pedersen- kto lepszy 1 @1.60 4/10 Betgun
N.Pedersen-G.Hancock- kto lepszy 2 @1.95 6/10 Betgun
N.Pedersen-L.Adams- kto lepszy 2 @2.22 3/10 Betgun

Dogrywam jeszcze dzis przeciw Nickiemu ktory chyba nie jest w pelnej dyspozyycji
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 12:20

N.Pedersen-T.Gollob- kto lepszy 2 @2.77 3/10 Betgun
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 14:12

Chauncey rzeczywiscie nie rozumiem, dlaczego nie dajesz typów w 1 poscie, to jedno - a po drugie suche typy to do PP.

No ale, teraz do rzeczy.

Dziś może bez szaleństw, ale sporo betów z b&w nadaje sie do zagrania za średnią stawkę.

#1 Niels Kristian Iversen - Pepe 1 1.85 7/10

Cóż, Niels w GP póki co nie zachwyca, ale mimo wszystko sprawia wrażenie po dwakroć lepsze od PePego, bo walczy. Lubi on dosc sztuczne tory, o ile można tka powiedziec, o czym swiadcza jego wyniki gdy jezdził z DK w Kopenhadze. Jeździ mądrzej i te 5 oczek powinien dowiezc, po cichu liczę nawet na więcej. A PePe? Całkowicie bez wiary, calkowicie bez formy. Do tego na sztucznych torach nigdy szału nie robił. Jak dla mnie outsider dzisiejszych zawodów.

#2 Nicholls - Zagar 1 1.5 7/10

Zastanawiałem się czy nie lepiej zagrac przeciwko Zagarowi, na Hampela, ale stwierdziłem, że Hampelek to chyba najbardziej nieprzewidywalny zawodnik cyklu i kto wie...co on tam pokaze. Nicholls chyba trochę sie ogarnął co sugerują jego wyniki z Anglii, jedzie w końcu u siebie i chyba powinien wejsc do 8. Zaś dla Zagara to debiut na sztucznym torze i nie sądze by daleko zajechał.

bieg 1 - Tomasz Gollob winner 2.20 4/10

Heh, Tomek jest w formie i nawet sztuczny tor tego nie zmieni, tym bardziej że wreszcie silniki zdają sie do niego pasować. 1 tor, słabi rywale z wyjątkiem Rickardssona[ale ten na 3 polu], nie widze przeszkód, tym bardziej że w ostatnim meczu w Szwecji Tomasz Gollob startował jak armata, dosłownie. Wyjscia spod tasmy jak z innej planety.

bieg 5 - Tomasz Gollob winner 2.50 4/10

Podobna sytuacja, rywale też ogólnie średni - na 1 torze Iversen, na 3 Adams, na 4 Hampel. Moim zdaniem wystarczy aby Tomasz założył się na Iversena i dowiezie 3 punkty, bo w tym roku nie traci już pktów na trasie. Hampelek z 4 toru wszystkich nie zamknie, a i Adams takiej armaty nie ma na starcie.


bieg 6 - Nicki Pedersen winner 1.7 7/10

Nicki z 1 pola raczej nie żartuje i wypycha wszystkich. Przeciwnicy: Lindback, Stead i słaby na startach Jonsson. W tej fazie zawodów ten ostatni na dystansie wyprzedzac nie bedzie, tym bardziej szybkiego Nickiego.

bieg 8 - Greg Hancock winner 1.85 6.5/10

Greg z 2 pola, startowiec to wybitny. Zamyka Bjarne z 1 toru, ktory nie imponuje i odjeżdża reszcie tj. Zagarowi i Pepe, którzy dzis 1 skrzypiec grać nie będą.

bieg 16 - Jason Crump winner 1.7 7.5/10

Crump z 4 pola na swoich kosmicznych maszynach. Bjarne i Andreas jadący ze srodkowych pól to nie startowcy, a Hampelek nawet jesli ucieknie, to prawdopodobnie już na drugim miejscu będzie połknięty przez Jasona.

bieg 19 - Tony Rickardsson winner 1.8 5/10

Tony pierwsze pola uwielbiam rywale słabi: Zagar, Iversen oraz Jonsson[z 4]. Jak wygra start to dowiezie. Jedyne co martwi to ostatni regres formy Tony'ego w miare zawodów.
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 14:15

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

i bym zapomniał, upomniałem Chauncego a sam daje post pod postem, wybaczcie

Tomek Gollob - zwycięstwo w zawodach @15.00 1/10!!
Posted by: galeon

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 14:54

Buszmen zasadniczo zgadzam sie z Toba co do zwyciezców biegów ale nie po takich kursach!
@2,20 w pierwszym biegu na Tomasza to duzo za mało @3,15 masz w sportingbecie i tutaj mozna ruszyc ale leciutko moim zdaniem
Za to 5 bieg owszem również gram, ale po @ 3,75 w stanjames, @2,50 majac Adamsa i Hampela za rywali to za mało.
Bieg 8 tutaj tez nie mam watpliwosci ze Hancock jest zdecydowanym faworytem biegu, ale znowu grasz po kursie nieopłacalnym 2,40 w sj i tu mozna ruszyc nieco grubiej.
6 Bieg Nicki po @2,00 w sj ale ja sie boje dzisiaj ruszac Nickiego, jaakos nie mam przekonania do jego formy,

Baw ma najgorsze kursy na biegi (szczególnie faworytów) i nie warto tutaj ruszać w ogóle tego typu zakładów.
Posted by: harris73

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 17:32

Mam juz kursy w BAW,ale doprawdy nic nie zrobilem ku temu...
Na live znalazlem dla mnie ok kurs i typ-
Bieg 1
Pan Tomasz 3-4 m za 3,35.
Analizowac nie ma co,to jeden bieg ale jesli Pan Tomasz nie wygra startu typ bedzie trafny.
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 22:27

Pedersen, Bjarne - Gollob, T 2 @1.85 6/10 - 6
Jonsson, A - Lindback, A 1 @1.80 4/10 + 3.20
J.Hampel - B.Pedersen - A.Jonsson 1 @2.70 3/10 -3
S.Nicholls- miejsce: 1-8 @1.60 10/10 +6
S.Stead- miejsce: 1-8 @3.30 3/10 -3
T.Rickardsson-S.Nicholls- kto lepszy 2 @2.99 3/10 -3
S.Nicholls-B.Pedersen- kto lepszy 1 @1.68 6/10 -6
N.K.Iversen-P.Protasiewicz- kto lepszy 1 @1.75 6/10 +4.50
L.Richardson-P.Protasiewicz- kto lepszy 1 @1.60 6/10 +3.60
T.Rickardsson-L.Adams- kto lepszy 2 @2.10 4/10 -4
G.Hancock- miejsce: 1-3 @2.20 2/10 -2
J.Crump-N.Pedersen- kto lepszy 1 @1.60 4/10 +2.40
N.Pedersen-G.Hancock- kto lepszy 2 @1.95 6/10 +5.70
N.Pedersen-L.Adams- kto lepszy 2 @2.22 3/10 +3.66
N.Pedersen-T.Gollob- kto lepszy 2 @2.77 3/10 +5.31

Typy : 15
Poprawne : 8
Przegrane : 7
Zainwestowane units : 69
Bilans : +13.37
Yield : +19.37 %
Posted by: Nicki Pedersen

Re: GRAND PRIX 2006 - 03/06/2006 22:31

Quote:

Witam dzisiaj jezeli nie do pomylki to doszlo napewno do przeoczenia
analitykow czeskiego Tipsortu ktory w Polsce figuruje jako MEGATYP.

Na zdarzenie Andreas Jonsson 1-8 Tipsport propnuje 3,0 natomiast
na anlogicznie to samo zdarzenie BetGun tylko 1,55.

Polecam zagrac.




3,0 gratis
Posted by: [g]um[p]

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 08:32

H.Andersen - B.Pedersen 1 @1.55/1.50 mil./prof. 5/10

H.Andersen 1-6 @2.1 prof. 4/10

A.Jonsson 1-6 @3.60 prof. 2/10
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 10:25

ja od siebie dorzuce jeszcze

H.Anderesen na wygranie GP 12,00 1/10 bet-at-home <tam znalazlem najwyzszy>

H.Andersen - miejsce: 1-3 3,30 3/10 BetGun
Posted by: harris73

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 10:28

Widze ze wszyscy wierza w Hansa,nie powiem,ja rownież ale liczylem na wieksze kursy biorac pod uwage to ze to"dzikus"

P.S.
Dzieki Szachus,za wiadomosc,dzisiaj dopiero zauwazylem.
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 12:10

ja dorzuce jeszcze na hansa:

Leigh Adams - Hans N Andersen 2 1,95 3/10 Expekt

twardo brnac w przekonanie ze moze dzisiaj odegrac znaczaca role ...

Leigh Adams - Hans N Andersen 2 1,95+
Niels-Kristian Iversen - Antonio Lindbäck 1 1,45
AKO 2,83 1/10 EXPEKT
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 12:12

aha czy ktos moze dysponuje jakims linkiem na relacje z GP ale audio nie pisane typu sportowefakty.pl. wiekszosc stacji radiowych nie daje GP przez internet, ale moze jest jakas ktora to prowadzi. moze cos z zagranicy? jezyk i kraj nie ma znaczenia. dzieki
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 12:38

Quote:

ja dorzuce jeszcze na hansa:

Leigh Adams - Hans N Andersen 2 1,95 3/10 Expekt

twardo brnac w przekonanie ze moze dzisiaj odegrac znaczaca role ...

Leigh Adams - Hans N Andersen 2 1,95+
Niels-Kristian Iversen - Antonio Lindbäck 1 1,45
AKO 2,83 1/10 EXPEKT





oczywiscie nie Iversen tylko Lindback wiec nie 1 tylko 2
Posted by: knopsi

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 12:56

Co do relacji live, to o ile sie nie myle, to leszczynskie Radio Elka relacjonuje live.
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 13:20

Quote:

Co do relacji live, to o ile sie nie myle, to leszczynskie Radio Elka relacjonuje live.





ok ale czy przez internet tez? oni maja jakies dziwnie podpisane umowy na relacjonowanie GP ze niby nie moga przez internet. nie wiem tylko czy wszyscczy tylko "wybrani". tak bylo na poprzedniej GP w radiu pik bodajze.
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 14:22

Tony Rickardsson - Andreas Jonsson 2 @2.40 2/10 Sportingbet

Dla mnie warto sprobowac za 2 units. Ricki to juz nie ten sam zawodnik co czarowal rok temu. AJ natomiast swietna forma i mysle ze dzis to potwierdzi

Tomasz Gollob - Andreas Jonsson 2 @1.85 6/10 Nordicbet

Tomek zupelnie bez formy , problemy z maszynami , do tego jakas alergia. No i oczywiscie wiadomo jak jezdzi na sztucznych torach. Adrenalina easy powinien wygrac ten h2h

Antonio Lindbäck - Matej Zagar 2 @1.85 2/10 Nordicbet

NIgdy nie bylem fanem Lindbacka. Jezdzi potwornie nierowno choc ostatnio w Angli zazkakuje. Matej w tym sezonie prezentuje sie dosyc przyzwoicie i mysle ze bedzie lepszy od Tonino

Hampel, J - Pedersen, Bjarne 1 @1.80 3/10 Unibet

Dla mnie Jarek jest jednym z 3 najlepszych startowcow swiata. Sztuczny tor gdzie glownie bedzie liczyl sie start preferuje tego typu zuzlowcow. Bjarne u siebie , przygotowany na pewno dobrze ale wierze ze nie wystarczy to na Polaka.
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 14:34

N.K.Iversen-L.Richardson- kto lepszy 1 @1.80 4/10 Betgun

Co Lee prezentuje w GP wszyscy wiemu , ostatnio nawet w BEL zawodzi. Iversen tez jakos rewelacyjny nie jest ale wg mnie jest lepszym zawodnikiem niz Anglik, do tego jezdzi dzis u siebie
Posted by: [g]um[p]

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 14:40

Crump/N. Pedersen - Pick: Nicki Pedersen @2.70 b&w 2/10
Posted by: italodisco70

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 15:18

[
Antonio Lindbäck - Matej Zagar 2 @1.85 2/10 Nordicbet

NIgdy nie bylem fanem Lindbacka. Jezdzi potwornie nierowno choc ostatnio w Angli zazkakuje. Matej w tym sezonie prezentuje sie dosyc przyzwoicie i mysle ze bedzie lepszy od Tonino

Hampel, J - Pedersen, Bjarne 1 @1.80 3/10 Unibet

Dla mnie Jarek jest jednym z 3 najlepszych startowcow swiata. Sztuczny tor gdzie glownie bedzie liczyl sie start preferuje tego typu zuzlowcow. Bjarne u siebie , przygotowany na pewno dobrze ale wierze ze nie wystarczy to na Polaka.




W zeszlym roku lindback byl 3.......
Posted by: nawoj

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 15:34

Obok p.ręcznej drugą dyscypliną którą typuję i gram jest żużel.Gdybym miał kase w nordicu,to parę Lindback-Zagar zagrałbym win pana L.Może gdzies jeszcze jest taka para?
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 15:36

Quote:

Obok p.ręcznej drugą dyscypliną którą typuję i gram jest żużel.Gdybym miał kase w nordicu,to parę Lindback-Zagar zagrałbym win pana L.Może gdzies jeszcze jest taka para?





a to ci historia ... proponuje sprawdzic ... najlepiej wchodzac na strony bukmacherow
Posted by: nawoj

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 15:41

Dziekuje za dobrą radę.Chyba tak zrobię.
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 15:49

Quote:

Dziekuje za dobrą radę.Chyba tak zrobię.




nie ma sprawy. masz w betgunie do grania ta pare po 2,10 na lindbacka. zagara oceniaja na 1,85.
Posted by: nawoj

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 15:57

Znalazłem w betawinie
Head-to-Head M. Zagar/T. Gollob/A. Lindback
Matej Zagar (SLO) 2.45
Tomasz Gollob (POL) 2.45
Antonio Lindback (SWE) 3.30

To bedzie ciekawsze,bo Gollob słaby strasznie
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 16:01

Quote:

Znalazłem w betawinie
Head-to-Head M. Zagar/T. Gollob/A. Lindback
Matej Zagar (SLO) 2.45
Tomasz Gollob (POL) 2.45
Antonio Lindback (SWE) 3.30

To bedzie ciekawsze,bo Gollob słaby strasznie





nie bralbym za bardzo slabosci golloba z ostatniej kolejki ligii polskiej jako podstawe do dzisiejszego startu. Przyouszczalne oklicznosci takiej a nie innej postawy zostaly podane w temacie Liga Polska. Spodziewam sie dzisiaj po nim dobrego wystepu z duzymi szansami na 8.
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 16:06

słabosc Tomka może wynikać z tego, że nie lubi sztucznych torów + sam mówi ze jest 'srednio przygotowany'. To nic dobrego nie wróży, ale Tomek to Tomek - ja NIGDY przeciw niemu nie zagram mimo że 1.61 na Hampela to chyba promocja
Posted by: Kris5

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 16:07

Ja wybralem sobie cos takiego z par w baw:

Scott nicholss - Iversen 1 Nichols jezdzi bardzo poprawnie w GP jak do tej pory zawsze byl przed iversenem dzis powinno byc podobnie. Iversen jest bardzo rpzeceitnym zuzlowcem i mysle ze dzis zjmnie miejsce na koncu stawki:)

Kurs:1,45 10/10

Gollob - Linbeck 1 Tomek to Tomek:) a Linbeck mnie zuplenie nei przekonuje jedynym minusem jest to ze w zeszlym roku an tym torze byl trzeci ale mysle ze dzis nei ma szans an p[owtorke wroze mu miejsce przy koncu stawki:)

Kurs:1,8 7/10

Richardson - PEPE Pojedynek gigantow mimo wszystko lepiej w GP spisuje sie ten peirwszy i tez dlaetego na niego stawiam:)

Kurs: 2,0 7/10

Hampel - Bjarne tutaj mma najwiecej watpliwoscie do tego kurs neizbyt ciekawy chyba osttecznei odpuszcze ten typ

Kurs:1,65 4/10

Wszelkie sugestie na temat mojego wyboru bardzo mile widziane;) pozdrawiam
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 19:52

Quote:

ja od siebie dorzuce jeszcze

H.Anderesen na wygranie GP 12,00 1/10 bet-at-home <tam znalazlem najwyzszy>

H.Andersen - miejsce: 1-3 3,30 3/10 BetGun





ogolnie sie nie chwale ale teraz nie wytrzymiem

Brawo HANS !
Posted by: nawoj

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 20:24

Gollob+Zagar tez nie "zawiedli" w pojedynku z Lindbekiem.P.s.Na bajkopisarza kursy były nieco lepsze w profie.
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 20:35

byc moze, ale jesli cos podaje to tylko tam gdzie zagralem, a zagralem w betathome.
Posted by: mlodyGKS

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 20:37

Gratuluje wszystkim,ktorzy zagrali na Hansa Andersena. Ja niestety nie do konca wierzylem w jego mozliwosci,ale jak widac w zuzlu nie ma przypadku - swietna postawa w Anglii i Szwecji mowia same za siebie i musialo sie to odbic na GP. Brawo Hans!!!
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 24/06/2006 21:40

Tony Rickardsson - Andreas Jonsson 2 @2.40 2/10 +2.80
Tomasz Gollob - Andreas Jonsson 2 @1.85 6/10 +5.10
Antonio Lindbäck - Matej Zagar 2 @1.85 2/10 -2
Hampel, J - Pedersen, Bjarne 1 @1.80 3/10 -3
N.K.Iversen-L.Richardson- kto lepszy 1 @1.80 4/10 -4

Typy : 20
Poprawne : 10
Przegrane : 10
Zainwestowne units : 86
Bilans : +12.27
Yield : +14.27%
Posted by: Kris5

Re: GRAND PRIX 2006 - 25/06/2006 07:12

Nie wiecie moze kiedy super BAW rozliczy mi zakaldy z wczorajszego GP??
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 11:55

Witam.

Dzisiaj w Tarnowie runda kwalifikacyjna do G.P.2007r.! godz.19-sta (ciekawa obsada) - sportowe fakty.

1 Christian Hefenbrock (Niemcy) 0
2 Hans Andersen (Dania) 0
3 Henrik Moller (Dania) 0
4 Danis Gizatulin (Rosja) 0
5 Rune Holta (Norwegia) 0
6 Janusz Kołodziej (Polska) 0
7 Tobias Kroner (Niemcy) 0
8 Renat Gafurov (Rosja) 0
9 Kenneth Bjerre (Dania) 0
10 Rory Schlein (Australia) 0
11 Bohumil Brhel (Czechy) 0
12 Mikke Bjerk (Norwegia) 0
13 Wiesław Jaguś (Polska) 0
14 Lukas Dryml (Czechy) 0
15 Kai Laukkanen (Finlandia) 0
16 Sebastian Ułamek (Polska) 0
17 Krzysztof Słaboń (Polska) 0
18 Mariusz Węgrzyk (Polska)
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 13:41

raczej watpliwa sprawa zeby ktos to wystawil ...
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 13:54

Quote:

raczej watpliwa sprawa zeby ktos to wystawil ...




baw wystawia , ale...na jutro Miszkolc !
Posted by: harris73

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 14:13

Wrócilem wlasnie z treningu,wlasciwie to wyszedlem bo Nasi +Holta nie trenowali(a moze pozniej ale sie wkurzylem i poszedlem)
Jesli nie trenowali to sprawa jasna ze o 19.00 bedzie inny tor niz teraz.
Teraz najlepsze wrazenia sprawiali Hans i Rory,Kenneth-pewni kandydaci do awansu,potem Brhel,Hefen.
P.S.Ale daja po jajach w tym BAWie:)
Posted by: harris73

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 14:31

Z tego co BAW wystawil warto zagrac:
Hefe-Laukanen 1
Dryml-Brhel 2
Bjerre-Schlein 2
To jesli chodzi o Tarnów.
Posted by: harris73

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 14:35

Schlein top 5-----4,0
Koldi top 5-------1,25
Hans top 5--------1,2
Seba top 5--------1,55
Posted by: Kris5

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 14:52

Dalej przechodzi 5 zuzlowcow tak?
Posted by: jarko 33

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 15:32

Quote:

Dalej przechodzi 5 zuzlowcow tak?



tak 5 zawodnikow przechodzi do finalu w szwedzkiej Vetlandzie
Posted by: Kris5

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 15:35

Ten Laukanen to gdzie jezdzi bo go peirwszy raz slysze i mam ochpote dac na Hafenbrock poweidzmy za 200zl
Posted by: zenekk

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 15:47

Falubaz i Indianerna
Posted by: harris73

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 15:52

Krisek ,widze ze zmieniles Nicka:)Co tam Hefe za marne 1,7,pojedz "po bandzie" i Schleina top 5 za 4,00...:)
pozdro
Posted by: jarko 33

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 15:59

Quote:

Krisek ,widze ze zmieniles Nicka:)Co tam Hefe za marne 1,7,pojedz "po bandzie" i Schleina top 5 za 4,00...:)
pozdro



to kogos by wyrzucil z piatki by wszedl schlein ( holta andersen ulamek jagus kolodziej )
i 2 pytanie jak na torze tarnowa jezdzil ulamek w lidze bo chce dac go w 5
dzieki za odpowiedz
Posted by: harris73

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 16:04

Ja Ulamka widze w 5...Da sobie rade,ktos wypasc musi.Z grona
Holta,Andersen,Bjerre,Schlein,Jagus,Kolodziej,Ulamek-odpadnie dwoch ,mysle ze bedzie to Holta i Jagus.
Schleina widzialem drugi raz ale wywarł ogromne wrazenia zwlaszcza teraz na tym torze,wiadomo-w turnieju moze byc inaczej-dlatego widze go w top 5 a kurs tez dobry.
To moje typy-a jak bedzie zobaczymy.
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 16:21

Mysle ze do pierwszej "5" jest jeszcze jeden kandydat- Lukas Dryml, wiem ze slabo jezdzil w Tarnowie , jednak w jednym z wywiadow mowil ze bardzo zalezy mu na awansie i mial specjalnie na ten turniej zainwestowac w nowy sprzet(z tym co mial nie mogl sie spasowac).Oczywiscie nr 1 H.Andersen, mysle rowniez ze Holta awansuje, teskni za swiatowym sciganiem w dodatku po niepowolaniu go reprezentacji ma cos do udowodnienia.Nie wiem czemu , ale w tym gronie nie widze ...Jagusia, bowiem taki awans wiaze sie z wielkimi inwestycjami w sprzet i tu trzeba byc bardzo ..zdeterminowanym."moja 5-tka" :H.Andersen , R.Holta,J.Kolodziej,S.Ulamek, L.Dryml i R.Schlein jako "rezerwowy" (zart)
Posted by: mihal

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 16:46

16w 10p +8,06j
holta 1-5
1,55 baw 10j

holta - jaguś 1
1,85 baw 10j
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 16:50

Quote:

16w 10p +8,06j
holta 1-5
1,55 baw 10j

holta - jaguś 1
1,85 baw 10j





Tez teraz zobaczylem ten drugi typ jednak Byles o blysk szprychy szybszy chodzi o zaklad Holta - Jagus 1 1,85
Posted by: zenekk

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 16:54

Haffenbrock-laukanen 1 1.8 6/10
Laukanen nie ma sprzetu na takie zawody,juz nawet Zielonka i Indianerna nie korzystaja z jego uslug taka jezdzi zenade,Niemiec bardzo lubi zawody indywidualne,powinien zdobyc kilka punktow wiecej!
Posted by: mihal

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 16:58

Wasp nie szkodzi, to nie wyścig. To oni mają się ścigać, nie my.
Posted by: Nicki Pedersen

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 18:46

Quote:

Haffenbrock-laukanen 1 1.8 6/10
Laukanen nie ma sprzetu na takie zawody,juz nawet Zielonka i Indianerna nie korzystaja z jego uslug taka jezdzi zenade,Niemiec bardzo lubi zawody indywidualne,powinien zdobyc kilka punktow wiecej!




Laukanen nie ma sprzetu ? gratuluje poczucia humoru to chyba jeden z najbardziej
profesjonalnie podchodzacych zawodnikow to sportu zuzlowego w 1 lidze w sezonie
2006 rowniez pod wzgledem sprzetowym
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 20:39

Quote:

Mysle ze do pierwszej "5" jest jeszcze jeden kandydat- Lukas Dryml, wiem ze slabo jezdzil w Tarnowie , jednak w jednym z wywiadow mowil ze bardzo zalezy mu na awansie i mial specjalnie na ten turniej zainwestowac w nowy sprzet(z tym co mial nie mogl sie spasowac).Oczywiscie nr 1 H.Andersen, mysle rowniez ze Holta awansuje, teskni za swiatowym sciganiem w dodatku po niepowolaniu go reprezentacji ma cos do udowodnienia.Nie wiem czemu , ale w tym gronie nie widze ...Jagusia, bowiem taki awans wiaze sie z wielkimi inwestycjami w sprzet i tu trzeba byc bardzo ..zdeterminowanym."moja 5-tka" :H.Andersen , R.Holta,J.Kolodziej,S.Ulamek, L.Dryml i R.Schlein jako "rezerwowy" (zart)




awansowali;Andersen,Holta,Kolodziej,Jagus,Laukkanen
bardzo blisko pierwszej "5" byl L.Dryml jednak w biegu barazowym zostal wykluczony.


ps.
Musze napisac kilka slow sprostowania i zwrocic honor Wiesiowi Jagusiowi.Otoz to ze jest wielki duchem i ma wielkie serce do walki to wiedza nie tylko fani polskiego zuzla.Piszac wczesniej ze nie widze Jagusia w "5" myslalem ze swiadomie "odpusci"ze bedzie wolal skupic sie na krajowym podworku tj.lidze itd.ze bedzie 'kalkulowal" ze nie "oplaca" sie awansowac dalej, tym wieksze uznanie mam za walke fer w jego wykonaniu i za sprawienie bardzo milej niespodzianki.
Posted by: Krompa

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 21:48

Co do Jagusia, to zawsze OK w Tarnowie wystepy. Nie inaczej dzisiaj. Final elim. w "jego" Vetlandzie, gdzie kilka lat startowal. Bedzie Jagoda chcial zamieszac i przy super dniu, kto wie?
Posted by: harris73

Re: GRAND PRIX 2006 - 08/07/2006 22:43

Wrocilem wlasnie z meczu.
Tak porownujac trenig oficjal i zawody to po co wlasciwie robi sie takie treningi?
Z tego co widzialem to bez sensu.
Jesli juz toromistrz Wardzala chcial pomoc polskim jezdzcom ...to wlasnie im zaszkodził.
Malo brakowalo a zamiast Jagody,Kolodzieja mielibysmy w finale Gizatulina,Laukanena,Gafurowa-nie ujmujac tym Panom.
Po co komu panie Wardzala taki beton,komu to pomogło?Na takich torach sie juz nie jezdzi.
Zawody wygladaly jak baraz z Wybrzezem pare lat temu...
Z Rorym sie nie udalo ale to chlopak ktorego widze jaknajbardziej w druzynie!Malo brakło,nawinal sie w biegu na jazdę Holty...
Hans poza wszystkimi,profesjonal na calego ale nie ma sie czemu dziwic.
Przesadzil troche swoimi sarzami w ostatnim biegu i stad Jrego bezsensowny upadek.
Posted by: Krompa

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 00:22

Twardo to musialo przeciez byc... Koldi po kontuzji na twardym najlepiej sobie radzi. Dziwie sie, ze sie dziwisz, ze tak powiem.
Juz w Hallstavik robili beton dla Koldiego po jego powrocie i nieudanym meczu na "bagnie/kopie" (niepotrzebne skreslic) we Wrocku.
W Poole, gdzie jest zawsze dirt i mozna sie scigac, chlopak nie istnial (mniejsza z tym, ze zaraz na dzien dobry skasowal mu motor i wybil z glowy sciganie Antonio L.).
Tak to juz przewaznie w tym sporcie jest, ze jak wracasz po kontuzji, to najlatwiej/najbezpieczniej na poczatku na twardym. Stad zapewne ten beton pod Koldiego. Fart, ze sie wszystko dobrze skonczylo, a Koldi nawet jak nie awansuje z Vetlandy, to raczej ma bankowa dzika karte w miejsce Protasa na przyszly sezon, bo przeciez opiekuje sie nim w Reading sam Wujek John Postlethwaite z BSI. Zatem w jego przypadku jedyne czego potrzeba, by za rok jezdzil w GP, to dobry wystep w finale DPS na torze w "jego" Reading.

Taki off topic odbiegajacy od zakladow troche, a poruszajacy kwestie kogo bedziemy mieli za rok w GP.
Pozdro
Posted by: lleyton

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 07:44

Quote:

Quote:

Haffenbrock-laukanen 1 1.8 6/10
Laukanen nie ma sprzetu na takie zawody,juz nawet Zielonka i Indianerna nie korzystaja z jego uslug taka jezdzi zenade,Niemiec bardzo lubi zawody indywidualne,powinien zdobyc kilka punktow wiecej!




Laukanen nie ma sprzetu ? gratuluje poczucia humoru to chyba jeden z najbardziej
profesjonalnie podchodzacych zawodnikow to sportu zuzlowego w 1 lidze w sezonie
2006 rowniez pod wzgledem sprzetowym





Stary- takie komentarze to sobie mozesz schowac w kieszeń w momencie jak zawody trwaja juz 2 godziny i akurat Kai jezdzi dobrze- szkoda, ze nie zabrales glosu na temat jego jazdy przed 19.
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 08:57

Witam.

Nikt nic nie pisze o ...Miszkolcu to ja sie zabawie w typki

P.Karlsson w "3" za 1,3
A.Dryml w "5" 1,4
S.Stead w "5" 2,0

D.Ruud - S.Stead 2 2,10
Posted by: zasim

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 10:04

Jak dla mnie megapewny typ na dzis na baw to PePe w pierwszej piatce. Kurs 1,35.

PePe jest strasznie slaby w GP, ale w eliminacjach zawsze spisywal sie rewelacyjnie. Ponadto ostatnio Protas jest w dobrej formie (nie wliczajac GP). 17 pkt w Tarnowie i objezdzanie Golloba i Kolodzieja. W Szwecji lideruje Indianernie. Ogolnie pewny typ! Ponadto PePe trenowal wczoraj w Zarnowicy wiec to jego dodatkowy handicap.

Ciekawy typ Edward Kennett - Jurica Pavlic. 1,90 na mlodego Chorwata. Na torach na poludniu Europy Jurica jest niezwykle mocny i kto wie czy dzis nie namiesza najlepszym. Kennett to Anglik, a jak spisuja sie Anglicy poza swoim podworkiem wiedza wszyscy.
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 10:30

Ja dzisiaj cos nie "czuje' Kosciechy, mysle ze jeszcze nie czas na odnoszenie sukcesow w ..."swiecie" tak wiec:

F.Lidgren - R.Kosciecha 1 1,8
N.K.Iversen - R.Kosciecha 1 1,7

Szukalem po ligach, statystykach co obecnie "jezdzi"...T.Topinka, zastanawiajac sie czy nie ma szans na "5", ale nigdzie go nie "widze".Tor napewno zna doskonale , ale czy to moze wystarczyc?Obsada jest bowiem bardzo mocna.
Posted by: jarko 33

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 10:49

Quote:

Jak dla mnie megapewny typ na dzis na baw to PePe w pierwszej piatce. Kurs 1,35.

PePe jest strasznie slaby w GP, ale w eliminacjach zawsze spisywal sie rewelacyjnie. Ponadto ostatnio Protas jest w dobrej formie (nie wliczajac GP). 17 pkt w Tarnowie i objezdzanie Golloba i Kolodzieja. W Szwecji lideruje Indianernie. Ogolnie pewny typ! Ponadto PePe trenowal wczoraj w Zarnowicy wiec to jego dodatkowy handicap.

Ciekawy typ Edward Kennett - Jurica Pavlic. 1,90 na mlodego Chorwata. Na torach na poludniu Europy Jurica jest niezwykle mocny i kto wie czy dzis nie namiesza najlepszym. Kennett to Anglik, a jak spisuja sie Anglicy poza swoim podworkiem wiedza wszyscy.



teoretycznie masz racje ale czy pepe bedzie chcial kolejny raz awansowac do grand prix gdzie ponosi same porazki a starty w grand prix cholernie duzo kosztuja
lepiej poszukac zawodnikow zachodnich dla ktorych starty w grand prix stanowia wieksze wyzwanie czyli lingrena gjedde iversena
Posted by: Krompa

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 13:11

Wyniki z Miskolca:

1.Matej Ferjan 10+3
2.Ales Dryml 15+2
3.Simon Stead 11+1
4.Peter Karlsson 11+0
5.Martin Smolinski 10

reserv
6.David Ruud 9

Ruszyli w Zarnovicy i wyniki 1 serii:

1: Protasiewicz, Lindgren, Pijper, Harris
2: Gjedde, Pavlic, McGowan, Topinka
3: Sullivan, Kennett, Iversen, Visvader
4: Kosiecha, Max, Darkin, Schatzer
Posted by: Krompa

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 13:18

5: Pavlic, Darkin, Pijper, Visvader
6: Max, Lindgren, Kennett, McGowan
7: Harris, Iversen, Kosciecha, Gjedde
8: Sullivan, Protasiewicz, Topinka, Schatzer
Posted by: Krompa

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 13:41

9: Iversen, McGowan, Schatzer, Pijper
10: Sullivan, Kosciecha, Lindgren, Pavlic
11: Max, Harris, Topinka, Visvader
12: Gjedde, Protasiewicz, Darkin, Kennett
Posted by: Krompa

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 14:35

13: Gjedde, Max, Sullivan, Pijper
14: Topinka, Iversen, Lindgren, Darkin
15: Pavlic, Harris, Kennett, Schatzer
16: Kosciecha, Protasiewicz, McGowan, Visvader
Posted by: Krompa

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 15:19

17: Topinka, Kosciecha, Kennett, Pijper
18: Lindgren, Jirout, Schatzer, Visvader (Gjedde excl)
19: Harris, Sullivan, McGowan, Darkin
20: Protasiewicz, Max, Iversen, Pavlic

Pepe i Kostek jada do Vetlandy.
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 15:21

To praktycznie Protasiewicz i Kosciecha awansowali !
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 15:32

Krompa, dziekuje w imieniu wszystkich za relacje! Jak mozesz , to wpisz pozniej klasyfikacje koncowa.Pozdrawiam.
Posted by: Krompa

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 15:41

Jednak cos Slowacy namieszali z 18 biegiem i wykluczeniem Gjedde.Bo nagle znalazl sie w finale, wiec musial miec 11 pkt, zatem prawdopodobnie dwojke w 18 biegu.

Final: Sullivan, Protasiewicz, Gjedde, Max

Koncowa klasyfikacja:
1 Sullivan 12+3
2 Protasiewicz 12+2
3 Gjedde 11+1
4 Max 12+0
5 Kosciecha 11
6 Harris 10
---------------
7 Iversen 9
8 Lindgren 9
9 Pavlic 8
10 Topinka 8
11 Kennett 5
12 McGowan 5
13 Darkin 4
14 Pijper 2
15 Schatzer 2
16 Visvader 0
Posted by: zasim

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/07/2006 15:57

a wiec typy ze protas w 1/5 i pavlic lepszy od kennetta weszly jak w masełko
Posted by: lepusti

Re: GRAND PRIX 2006 - 29/07/2006 01:40

Witam, kiepska oferte na GP ma Expekt:

Niels-Kristian Iversen - Lee Richardson 2.10 1.65
Antonio Lindbäck - Matej Zagar 1.65 2.10
Tomasz Gollob - Jaroslaw Hampel 2.00 1.70
Scott Nicholls - Bjarne Pedersen 2.10 1.65
Greg Hancock - Andreas Jonsson 1.50 2.40
Leigh Adams - Nicki Pedersen 1.90 1.80
Hans N Andersen - Jason Crump 2.20 1.60

Dosc pewne (jesli tu cokolwiek moze byc pewne) czyt. atrakcyjne na dubla wydaja sie kursy na Antonio i Greg'a. wierze ze Hans znow bedzie blyszczal ale czy przeskoczy Crumpa?
Posted by: huntelaar

Re: GRAND PRIX 2006 - 29/07/2006 08:59

To, co warte gry na dzisiejsze GP Włoch - Lonigo:

(oferta Bet-And-Win)


1. Lindbeack - Zagar 1 1,75
2. Adams - B.Pedersen 1 1,75
3. Richardson-Iversen-Protasiewicz - Richardson 1,95
4. Richardson - Protasiewicz 1 1,50
5. Iversen - Carpanese 1 1,15
6. N.Pedersen - B.Pedersen 1 1,50
7. Protasiewicz - Carpanese 1 1,25 (pewka)
8. Crump (1-3) 1,50
Posted by: Cholo

Re: GRAND PRIX 2006 - 29/07/2006 09:08

Totomixowi i Profesjonalowai gratulujemy "Zegar" i "Johnsson"
Posted by: kabak

Re: GRAND PRIX 2006 - 29/07/2006 10:02

Co myslicie o zdarzeniu Lindbeack - Zegar ? kurs w toto na szweda 1,7, o czechu niespecjalnie wiele wiem. Gracie go ?
Posted by: fart?

Re: GRAND PRIX 2006 - 29/07/2006 10:07

Quote:

Co myslicie o zdarzeniu Lindbeack - Zegar ? kurs w toto na szweda 1,7, o czechu niespecjalnie wiele wiem. Gracie go ?




po pierwsze Zagar jest slowencem a co o nim wiadomo a ze zajmuje miejsce w pierwszej osemce klasyfikacji generalnej Gp
Posted by: jarko 33

Re: GRAND PRIX 2006 - 29/07/2006 10:09

Quote:

Co myslicie o zdarzeniu Lindbeack - Zegar ? kurs w toto na szweda 1,7, o czechu niespecjalnie wiele wiem. Gracie go ?



Zagar( nie zegar ) jest slowencem
ja bym niegral szweda bo zagar spisuje sie niezle w grand prix a szwed poza turniejem w danii nic ciekawego niezaprezentowal ( fakt szwed znajduje sie ostatnio w dobrej formie )
a kurs 1.7 niejest adekwanty do ryzyka
z toot-mixa bardziej bym sie sklanial ku parze
iversen-protas dajac na dunczyka po 1.8
protas tradycjnie zawodzi w GP pozatm jest po upadku i ponad tygodniowej przerwie
Posted by: fart?

Re: GRAND PRIX 2006 - 29/07/2006 11:19

dzis z toto wybralbym ze wzgledu na slaba postawe polakow ostatnio takie pary :
G.HANCOCK-T.GOLLOB 1
T.GOLLOB-H.ANDERSEN 2
J.HAMPEL-A.JONSSON 2
M.ZAGAR-P.PROTASIEWICZ 1
N.K.IVERSEN-P.PROTASIEWICZ 1

p.s. protas po kontuzji napewno nie bedzie wpelni sil chodz nawet jak by byl to wiadomo jak jezdzi w Gp
Hancock ,Johnsonn to zawsze solidne miejsce w Gp i tu sadze ze nie beda mieli klopotow z pokonamiem Golloba oraz Hampela
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 29/07/2006 15:39

hello niech mnie ktos oswieci. czy tor w lonigo to jest sztuczny czy naturalny tor? z tego co pamietam to naturalny ale wole to potwierdzic.
Posted by: jarko 33

Re: GRAND PRIX 2006 - 29/07/2006 15:42

Quote:

hello niech mnie ktos oswieci. czy tor w lonigo to jest sztuczny czy naturalny tor? z tego co pamietam to naturalny ale wole to potwierdzic.



naturalny
Posted by: kusi1921

Re: GRAND PRIX 2006 - 29/07/2006 17:25

Witam ...moze nie na temat ale musze zadac to pytanie...
Jest gdzies w necie mozliwosc ogladania SGP?.
Jest w ogole stream do C+ ?
Pozdro z gory dzieki za odpowiedz.
Posted by: mihal

Re: GRAND PRIX 2006 - 29/07/2006 17:28

24w 15p +29,12j +12,87%
jonsson-gollob 1
1,746 10bet 4j
Posted by: mihal

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 09:08

25 w 15p +32,1j +13,9%
jonsson-adams 1
1,7 baw 5j
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 09:14

Witam.

Ja podobnie jak Mihal, uwazam ze A.Jonsson dzisiaj zamiesza troszke i typuje go "bezpiecznie", a jest szansa ze powalczy o cos wiecej:

A.Jonsson m.1-4 2,10 milenium
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 09:53

Dla mnie AJ jest glownym faworytem do zwyciestwa ( poza Crumpem i Hansem). Super forma a do tego zna ten tor jak malo kto.Gram wiec :
Andreas Jonsson 1-6 @1.85
M.Pyrek 1-3 @1.40 ako 2.33 po podatku 6/10 Profesjonal

Taka dubla to na dzis dla mnie podstawa.

Lekko polecam tez w Profie A.Lindback 1-6 po kursie 5.50. MOim zdaniem zdecydowanie zawyzony kurs. Antonio juz w tym roku w GP w Szwecji dotarl do finalu , podobnie jak rok temu. Mysle ze jest w stanie jak najbardziej znalezc sie w nim

A.Lindback 1-6 @5.50
M.Pyrek 1-3 @1.40
ako 6.93 po podatku 2/10
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 10:08

Przyznam sie ze tez myslalem o Lindbacku ale na miejscu 1-8 2,6 buk - milenium
Posted by: Demonisch

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 12:51

Ja dałem na Lindbaecka w parze z Piotrkiem Protasiewiczem, w STS po kursie 1.3
Dla mnie CI dwaj zawodnicy to dwa różne światy . Antonio szwedzkie tory zna jak mało kto, do tego będzie wspierany przez publiczność.
CO do Polaka to nie pamiętam kiedy on dobrze jechał w GP?


A.Lindbaeck - P.Protasiewicz 1 >>> 1.3 ... 10/10
Posted by: Chauncey

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 14:33

Piotrek to nawet na trening wczorajszy nie dolecial ( jak wiemy loty z Anglii i do Anglii poodwowylane sa) i nie mial okazji trenowac na torze Luxo Stars. Tym razem przynajmniej bedzie mial wytlumaczenie na kolejny zapewne tragiczny wystep w GP. Niekoniecznie jednak zgodze sie do Twego zdania ze Antonio zna szwedzkie tory jak malo kto. Jest ``szwedem`` ale jak jezdzi w tamtejszej lidze to wszyscy wiemy. Jednak z Pepe nie powinien miec zadnych problemow. W zasadzie dzis kazde miejsce powyzej 16 bedzie dla Piotrka jakims tam sukcesem
Posted by: lepusti

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 16:17

Ma ktos aktualne info jaka pogoda mad Malilli?? Podobno deszcz pada. Oficjalne info czy GP odbedzie sie wskazane.
dzieki
Posted by: buldog

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 16:30

*********************************************************

Gollob - Hampel / 2 / @2.01

Hampel dużo lepiej od Golloba radzi sobie na Torach w Skandynawi , przywozi tam dużo punktów (np. Ostatni występ w Elitserien ===> 14 pkt). Tomek nigdy nie przepadał za Torami w Szwecji nie czuje się tam jak ryba w Wodzie... Do tego dochodzi wypoczynek ... Jarek przebywa juz od wtorku w Szwecji i nie wracał do domu po ligowym meczu...napewno solidnie przygotował się do tych Zawodów a zarazem odpoczywał... !!

Jednym słowem Polecam !

*********************************************************
Skusiłem się również na Jonssona w 1-6 za @ 1.85 myśle ze solidny zawodnik gospodarzy pokaże klase i nie zawiedzie miejscowych kibiców.

*********************************************************
Posted by: lleyton

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 19:13

Witam, mam pytanie- jak bwin rozliczy zaklad

Protasiewicz- Richardson ( typ bez remisu)

obaj zdobyli po 4pkt- Richardson miał jedna trójkę

jednak na oficjalnej stronce speedwayworld.tv Pepe jest przed nim
co decyduje?
Posted by: buldog

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 19:43

Quote:

*********************************************************

Gollob - Hampel / 2 / @2.01

Hampel dużo lepiej od Golloba radzi sobie na Torach w Skandynawi , przywozi tam dużo punktów (np. Ostatni występ w Elitserien ===> 14 pkt). Tomek nigdy nie przepadał za Torami w Szwecji nie czuje się tam jak ryba w Wodzie... Do tego dochodzi wypoczynek ... Jarek przebywa juz od wtorku w Szwecji i nie wracał do domu po ligowym meczu...napewno solidnie przygotował się do tych Zawodów a zarazem odpoczywał... !!

Jednym słowem Polecam !

*********************************************************
Skusiłem się również na Jonssona w 1-6 za @ 1.85 myśle ze solidny zawodnik gospodarzy pokaże klase i nie zawiedzie miejscowych kibiców.

*********************************************************






Jednym słowem izzzi Brawo dla Jonssona poprostu to czułem

2/2
Posted by: nawoj

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 19:52

Proszę o link do tych zawodów
Posted by: lleyton

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 19:55

http://www.speedwayworld.tv/en/qual06scan/m2721

to jest strona oficjalna
Posted by: nawoj

Re: GRAND PRIX 2006 - 12/08/2006 20:04

Dzięki,warto by było ten link dołożyć do bazy linków live,bo napieprzone tej piłki,a do żużla,pływania ,LA itp nie ma nic.
Posted by: thetom1

Re: GRAND PRIX 2006 - 16/08/2006 13:05

Quote:

Witam, mam pytanie- jak bwin rozliczy zaklad

Protasiewicz- Richardson ( typ bez remisu)

obaj zdobyli po 4pkt- Richardson miał jedna trójkę

jednak na oficjalnej stronce speedwayworld.tv Pepe jest przed nim
co decyduje?





Nie wiem jak bwin, ale expekt podzielil stawke na to zdarzenie na 2 (1.4/2) - w zwiazku z tym doszlo do nienormalnej sytuacji, ze mialem ako 0.95 i dostalem za kupon mniej niz postawilem.
Po 2-dniowych utarczkach przyznali mi racje (ze Rechardson jest wyzej, bo wygraj 1 wyscig) i uznali zderzenie jako zwyciestwo Richardsona.

Pozdrawiam
thetom
Posted by: [g]um[p]

Re: GRAND PRIX 2006 - 19/08/2006 15:39

Grand Prix - Qualifying Final (Vetlanda/Sweden)

P.Karlsson - W. Jagus 2 @2.10 blost 2/10

R.Sullivan - R.Kosciecha 1 @1.80 expekt 4/10


15 minut
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 19/08/2006 16:01

moze ktos podac live do tych zawodow? na www.sportowefakty.pl nie widze nic ...
Posted by: jarko 33

Re: GRAND PRIX 2006 - 19/08/2006 16:03

Quote:

moze ktos podac live do tych zawodow? na www.sportowefakty.pl nie widze nic ...



http://www.vmselit.nu/grandfinal/index.php?page=23&module=news
Posted by: MichuTN

Re: GRAND PRIX 2006 - 19/08/2006 16:07

Quote:

moze ktos podac live do tych zawodow? na www.sportowefakty.pl nie widze nic ...





http://www.espeedway.pl/live_.php

WIESŁAW GO GO GO
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 19/08/2006 16:09

na razie pada deszcz i raczej słabe perspektywy, że w ogóle zawody zostaną rozegrane.
Posted by: jarko 33

Re: GRAND PRIX 2006 - 19/08/2006 16:15

Quote:

na razie pada deszcz i raczej słabe perspektywy, że w ogóle zawody zostaną rozegrane.



gdyby dzis sie nieodbyly i przeloza je na jutro to zielonke mozna dawac w ciemno intar pojedzie wtedy bez braci karlssonow
Posted by: buszmen

Re: GRAND PRIX 2006 - 19/08/2006 16:29

Na razie mówią o tym, że terminy rezerwowe to jutro i poniedziałek, także nie wiem jak to rozwiążą. Ponoć jednak już nie pada i sie przejaśniło, wiec może pojedziemy. Spadają szanse Jagusia w takim układzie...i w ogóle Polaków.
Posted by: [g]um[p]

Re: GRAND PRIX 2006 - 19/08/2006 18:45

Jaga
Posted by: mastercard1

Re: GRAND PRIX 2006 - 26/08/2006 10:41

Dziś bardzo ładny kurs na Jarka ,któremu ten tor wybitnie pasuje 2 lata temu zajął 2 miejsce przegrywając jedynie z Jasonen Crampem zas rok temu zajął 3 miejsce. Dodakowym atutem jest fakt iz Jarek podpisał kontrakt z Olympem Praga co dała mu mozliwośc dodatkowych treninów na tym torze.Hampel obecnie zajmuje 10 pozycje w klasyfikacji ogólnej tracąc zaledwie 5 pkt do 6 miejsca udany występ w dzisiejszym dniu pozwolił mu spokojniej myślec o 8 która ma zagwarantowany start w przyszłorocznych rozgrywkach Gp

prof
N.Peders.-Hampel 1.5 2.19 2

Toto-Mix
Dla mnie promocja
J.Hampel-T.Gollob 1.75 1.85 1

milenium
Hampel 1-4 3.7
Posted by: Grzes123

Re: GRAND PRIX 2006 - 26/08/2006 12:11

Ja wybralem 3 typy z oferty profa...

Crump - N. Pedersen

Crump w wysmienitej formie. Nicki w GP ostatnio troche niepewnie. Dla mnie bez watpienia 1.

L. Adams - Jonsson

Jonsson wraca po upadku we Wroclawiu. Na pewno nie powtorzy wystepu z Malili. Adams caly czas rowny... minimum polfinal i dla mnie 1.

Zagar - Richardson

Lee w tym sezonie w GP jak i w polskiej lidze... srednio. Zagar walczy z kazdym i wszedzie. Powinien sobie bez problemu poradzic.

Jak bedzie zobaczymy dzis wieczorem
Posted by: ludovic 888

Re: GRAND PRIX 2006 - 26/08/2006 14:33

Witam \...dzisiaj postawiłem cos takiego i nie argumentuje bo mi sie nie chce:
-Hampel 1-3 - 3.8;
-Jonsson-Zegar 2 2.9;
-Crump 1-3 1.45;
-Gollob-Iversen 1 1.45;
-Dania<-8,5pkt> - Australia<+8,5pkt> 2 1.95;
That's it...
Posted by: szachus

Re: GRAND PRIX 2006 - 26/08/2006 16:59

witam. ktos zna moze radio ktore nadaje GP na zywo przez internet? wiekszosc przez neta nie moze, ale wiem ze conajmniej jedno tak. kiedys sluchalem ... ale nie pamietam co to za stacja. HELP please !
Posted by: MichuTN

Re: GRAND PRIX 2006 - 02/09/2006 14:51

Quote:

witam. ktos zna moze radio ktore nadaje GP na zywo przez internet? wiekszosc przez neta nie moze, ale wiem ze conajmniej jedno tak. kiedys sluchalem ... ale nie pamietam co to za stacja. HELP please !




http://www.radiopik.bydgoszcz.pl/

choc moze byc kilkusekundowe opoznienie

---------------------------------------------------

Dziś Bwin proponuje kurs 6,0 na zwycięstwo Karola Ząbika w Finale MŚ we włoskim Terenzano.
Trzeba podtrzymać passę zwycięstw młodych zawodników z Polski... więc Ja to biorę

Zwyżkująca forma potwierdzona zdobyciem MIMP oraz Srebrnego Kasku. Choć układ biegów ma dość ciężki...
Bieg 12 Lindgren, a 16 Lindbäck =>> obaj jadą z 1 toru i w tej dwójce upatruje największych przeciwników.

Go go go KAROLLLLLLLLLLL
Go Go MIEDZIAK... wielka niewiadoma po kontuzji:/
Go Hlib

Początek zawodów godz. 21,00http://www.przegladzuzlowy.pl/live20/live.php?r=1
Posted by: polskignom

Re: GRAND PRIX 2006 - 02/09/2006 15:03

Ząbik-Miedziński 1 1.40 Expekt - neistety zaspalem, bo byl kurs wyzszy

Tak jak Kolega wyzej napisal, forma Zabika rosnie, jest zaliczany do faworytow, jesli chodzi o Miedzinskiego, to niestety kontuzja mu rozwalila sezon, jest swiezo wyleczony, to na pewno mu w niczym nie pomoze, mysle, ze nie bedzie w stanie nawiazac walki ze swoim kolega klubowym.

Ciekawa opcja jest rowniez Hlib z Hefenbrockiem, ale nad tym sie jeszcze zastanowie.
Posted by: Cholo

Re: GRAND PRIX 2006 - 02/09/2006 15:47

Quote:

Quote:

witam. ktos zna moze radio ktore nadaje GP na zywo przez internet? wiekszosc przez neta nie moze, ale wiem ze conajmniej jedno tak. kiedys sluchalem ... ale nie pamietam co to za stacja. HELP please !




http://www.radiopik.bydgoszcz.pl/

choc moze byc kilkusekundowe opoznienie

---------------------------------------------------

Dziś Bwin proponuje kurs 6,0 na zwycięstwo Karola Ząbika w Finale MŚ we włoskim Terenzano.
Trzeba podtrzymać passę zwycięstw młodych zawodników z Polski... więc Ja to biorę

Zwyżkująca forma potwierdzona zdobyciem MIMP oraz Srebrnego Kasku. Choć układ biegów ma dość ciężki...
Bieg 12 Lindgren, a 16 Lindbäck =>> obaj jadą z 1 toru i w tej dwójce upatruje największych przeciwników.

Go go go KAROLLLLLLLLLLL
Go Go MIEDZIAK... wielka niewiadoma po kontuzji:/
Go Hlib

Początek zawodów godz. 21,00http://www.przegladzuzlowy.pl/live20/live.php?r=1




jeszcze jedzie MIESIAC wiec tez go
moze miesiac bedzie drugim kujawa

typowaine odpuszczam bo jak wiadomo to final jednodniowy i wszystko tu sie moze zdarzyc patrz KUJAWA

mysle ze zwycestwo rozegra sie miedzy Szwedami moze Zabik wskoczy na trzecie miejsce
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 02/09/2006 16:34

Witam.

Hlib-Hafenbrock 2 2,7 bwin

Uwazam , ze po takim kursie mozna sprobowac na Niemca, zapewne jako "perelka" naszych sasiadow bedzie do zawodow sprzetowo przygotowany super, w dodatku mimo mlodego wieku ma b.duze doswiadczenie zdobyte na torach Anglii, Polski , Szwecji.Jedynym minusem jest odniesiona nie tak dawno kontuzja.Pawel w tym sezonie nie zachwyca, a i nie ma tak potrzebnego doswiadczenia na trudnych, zagranicznych torach.
Posted by: e-pieniadze

Re: GRAND PRIX 2006 - 02/09/2006 18:11

Witam,
również polecam delikatnie sobie zagrać na Hefe. Kurs bardzo fajny, a szanse wcale nie takie małe po tym co ostatnio pokazuje młody niemiec. Hlibek niestety cały sezon bez wyrazu, moze lekko zdołowany bo w 1 lidze wychodziło mu wszystko, a na wyzszej polce juz nie jest tak fajnie.
Posted by: MichuTN

Re: GRAND PRIX 2006 - 02/09/2006 21:46

Dziś Bwin proponuje kurs 6,0 na zwycięstwo Karola Ząbika w Finale MŚ we włoskim Terenzano.
Trzeba podtrzymać passę zwycięstw młodych zawodników z Polski... więc Ja to biorę

Zwyżkująca forma potwierdzona zdobyciem MIMP oraz Srebrnego Kasku. Choć układ biegów ma dość ciężki...
Bieg 12 Lindgren, a 16 Lindbäck =>> obaj jadą z 1 toru i w tej dwójce upatruje największych przeciwników.

Go go go KAROLLLLLLLLLLL
Go Go MIEDZIAK... wielka niewiadoma po kontuzji:/
Go Hlib

Początek zawodów godz. 21,00http://www.przegladzuzlowy.pl/live20/live.php?r=1




DZIĘKUJEMY KAROL
zwycięska passa podtrzymana yeeeeaaahhhh

Jak to mówią szczęście sprzyja lepszym
//powtórka biegu finałowego//

kurs 6,0 nieczęsto wchodzi...

jutro będzie okazja świętować złoty medal na pożegnalnym turnieju ulubieńca toruńskiej publiczności Mirka Kowalika...
będzie też Per Jonsson

Brawa dla pozostałych Polaków za postawę

--------------------
A tak poza tym to i tak dla mnie głupotą jest bieg finałowy... który to już raz zwycięzca rundy zasadniczej nie zdobywa nic.
Posted by: e-pieniadze

Re: GRAND PRIX 2006 - 02/09/2006 22:58

Dokładnie. Zlikwidować te finały w cholere. To samo się tyczy eliminacji do GP i ogólnie wszystkich turniejów indywidualnych, które rozgrywane są tym systemem.

Przy okazji: wasp zaszaleliśmy
Posted by: rafi79

Re: GRAND PRIX 2006 - 09/09/2006 10:22

Dzisiaj GP Łotwy.
Gollob-lindback totomix 1,6- 2,1 , bwin 2,55-1,45
richardsson-iversen totomix 1,9- 1,9 bwin 2,25-1,55

jak widać kursy się znacznie róznia,Co polecacie zagrać?
Posted by: magic321

Re: GRAND PRIX 2006 - 23/09/2006 10:44

GP Bydgoszcz
Expekt proponuje pare Jagus(1.55)-Zagar(2.3). Chyba powinno byc odwrotnie. Sloweniec doswiadczony juz w GP czesto walczyl o czolowe miejsca. Natomiast dla Wiecha to bardziej turystyczny turniej przed arcywaznym meczem w Lesznie. Napewno pojedzie odwaznie i jesli tor pozwoli widowiskowo ale pófinalu raczej nie osiagnie. Z kolei sloweniec jest bardzo zmobilizowany i mysle ze bedzie conajmniej w pólfinale.
Posted by: teges6

Re: GRAND PRIX 2006 - 23/09/2006 10:58

Quote:

GP Bydgoszcz
Expekt proponuje pare Jagus(1.55)-Zagar(2.3). Chyba powinno byc odwrotnie. Sloweniec doswiadczony juz w GP czesto walczyl o czolowe miejsca. Natomiast dla Wiecha to bardziej turystyczny turniej przed arcywaznym meczem w Lesznie. Napewno pojedzie odwaznie i jesli tor pozwoli widowiskowo ale pófinalu raczej nie osiagnie. Z kolei sloweniec jest bardzo zmobilizowany i mysle ze bedzie conajmniej w pólfinale.





Raczej nie abrdzo. Eliminację do GP 2007 pokazały już, że jaguś może wygrac z każdym (zajął 1 miejce pokonał min. Andersena). Napewno doświadczenia mu nie brakuje i będzie chciał przed polska publicznościa się jak najlepiej zaprezentować. A zagar ma przebłyski, ale w Polsce za często nie jeździ. Myślę, że kursy w miare dobrze rozłożone.

Ja proponuję z STSu:
Jonsson - Lindbaek 1 1.4
Hancock - Zagar 1 1.4
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 23/09/2006 16:21

Witam.

J.Crump - G.Hancock 2 2,4 bwin
Zagar - Nicholls 2 1,9 bwin
Gollob - Hancock 2 2,4 bwin
Gollob - N.Pedersen 2 2,55 bwin

Wrocilem dop. z pracy i oto te typki wpadly mi w oko.Licze ze Crump zdobyl co chcial i teraz "pozwala' wyszumiec sie innym.Nicholls jedyny dobry wystep w barwach Unni Tarnow zanotowal wlasnie na torze w Bydgoszcy, wiec mysle ze warto sprobowac.Wiem rowniez iz zdecydowana wiekszosc obstawia dobry wystep Tomka , ja natomiast obawiam sie o jego forme , gdyz zarowno w lidze jak i w G.P.niczym specjalnym sie nie wyroznial, a czy sama znajomosc toru moze dac wygrana?Oczywiscie jest to typ ryzykowny , ale zarowno Hancock jak i N.Pedersen prezentuja o niebo lepsza forma.No okaze sie juz niebawem.Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia!
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 23/09/2006 16:33

Ciekawie wyglada jeszcze zaklad;

Polska-3,5 - Dania+3,5 2 1,9bwin

Osobiscie obstawiam ze wieksza zdobycz punktowa zanotuja Dunczycy.
Posted by: mihal

Re: GRAND PRIX 2006 - 23/09/2006 16:51

jonsson-adams 1
1,7 baw 10j
Posted by: wasp

Re: GRAND PRIX 2006 - 23/09/2006 16:52

Z betgun podoba mi sie;

inny zawodnik zwyciezy Gollob, Crump,Andersen 2,1

Moim skromnym zdaniem ton rywalizacji dzisiaj beda nadawac;N.Pedersen,G.Hancock, Jonsson, moze Adams
Posted by: mihal

Re: GRAND PRIX 2006 - 23/09/2006 16:53

jonsson-hampel 1
1,75 baw 10j