Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!!

Posted by: toro

Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 16:27

Witajcie bracia meczu .pl
Szykuje sie na wojne z bukami Marzy mi sie wielka armia pod zielonym sztandarem meczu.pl ktorej beda baly i docenialy wszystkie buki na swiecie. Przygotowalem system chcialbym polaczyc nasze sily jesli chodzi o wiedze analize gre i finanse
Kto chetny do walki ...
Walke zamierzam rowniez podjac na forex,hypi i kasynach . Tu zbieram chetnych na wojne z bukami .
Licze na wielkie zdobycze wojenne

Kto chetny do walki prosze niech tu podniesie swoj miecz

Strzegoly co do armii juz za nie dlugo moze nawet zaraz
Posted by: Lokus

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 16:31

Dawaj te strzegoly
Posted by: Brygadzista

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 16:39

Daje miecz
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 16:41

No jasne szczegoly najwaznijesze

Najpierw powiem co chce zrobic co jest nasza sila i slaboscia....
Nasza sila beda ludzie ktorzy zechca przylaczyc sie do ARMII
Jak zamierzam to wykorzystac mam zamiar na mojej www utworzyc oddzialy specjalne do korzystania z bonusow u bukow jesli bedziesz szukal jakiegos bonusy bedziesz mogl tam zajrzec!!!

Wszystkiego dochody z linkow bede przeznaczone na wzmacnianie sily bractwa od strony organizacyjnej i nie tylko Ja Tobie by dzieki armii zarabiac a nie na swoich braciach !!! Chyba ze za uczciwa robote wtedy OK
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 16:49

Nastepna nasza sila beda surbety...

Nastepna nasza sila beda wkoncu beda wspolne systemy typowania

Inna sila ktora chce bezwzglednie wykorzystac to tak by dobrzy typyrzy mieli swoje ujednolicone systemy typu HYPI kazdy bedzie mogl wesprzec danego typera w jakie trudach i zarobic na tym

Aby takie systemy byly wiarygodne bez obaw bedziesz mogl wplacic swoje 1$ czy 10 czy 100$ system bedzie uwiarygodniany przez RADE - osoby zaufane
Obowiazywac by mialy rowniez zasady wewnatrz systemow pojedynczych zolnierzy czy dewizji
Posted by: jerome

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 16:57

o ile dobrze pamiętam to miałeś swój wielki projekt na giełdzie, co z nim?
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 16:57

Ty jako pojedynczy zolnierz co powinienes robic dla bractwa jakie sa Twoje obowiazki jakie zasady powinies przestrzegac !!!

Kazdy zolnierz bedzie mial swoja bron!!!
Rozdanie broni bedzie oznaczalo ze jestes w armii i zgadzasz sie na zasady w niej obowiazujace

O to jak bedzie dzialala najsilniejsza czesc armii
Wczesniej mowilem o jednostkach specjalnych czyli o surbetach bonusach

Teraz o jednostkach piechoty a pozniej o zmechanizowanych i lotnictwie oraz jednstkach marynarki wojennej oraz radzie dowodzacej
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 16:58

0,6 % na dzien jeremy on dziala i ma sie dobrze zaniedlugo pewnie bedziesz mogl o nim sobie poczytac na http://www.hyipforum.pl/forum/portal.php jego autamatyzacja bedzie odbywac sie za nie dlugo narazie ja wykonuje czynosci i jest to walka na forexie ktore rozpoczne zaniedlugo platforma forexowa oanda i VT http://www.cms-forex.com/ polaga on na tworzeniu i automatyzacji systemow gieldowych
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 17:35

Piechota ta szara piechota:)
w tej armi bede nastepujace stopnie bojowe
brat
starszy brat
typer
starszy typer
i rada typerow
oczywiscie kto ma ciekawsze propozycje na stopnie chetnie sie skorzyst

Na poczatku kazdy z nas jest bratem
Zolnierzem ktory zobowiazany jest do walki
Kazdy zolnierz dostaje nastepujaca bron, ktory jest zobowiazany przestrzegac i pracowac nad nia dzien w dzien sumiennie i wytrwale

Kazdy dostaje system ktorym ma sie opiekowac z korzyscia dla bractwa i nasz wszystkich
A dzialac ma to tak Nasi przeciwnicy buki pobieraja prowizje od kazdej zagrywki w wysokosci 5-10% Co sprawia ze wiekszosc braci ponosi kleske

Mozemy temu jednak przeciw dzialac i zwyciezac!!
W systemi kazdy powinien przestrzegac nastepujacych rzeczy !!!
Gra stawka kazdy brat ma ustalic jak ta gra bedzie wygladala. I na jaki kurs bedzie gral.
jak to wyglada jak ja gram
5-6-7-8-10/-12-14-17-20 kapitalu 5-6-7-8-10 do osiagniecia +++ 12-14-17-20 do trafienia typy ostrozne 1X
Kazdy kto chce byc ze mna swoj system musi ustalic minimum 8 poziomow
strona organizacyjna gdzie bede podawal bonusy i przy okazji prosze kto chce sie przylaczyc jak to ma wygladac
http://www.geocities.com/greybetting2004/
kazdy moj zolnierz musi miec www z zasadmi wplaty
wyniki w tabeli wystarczy ze bedzie data ile zostalo dopisanie lub odjete z konta ile zostalo wyplacone i jak system dziala ogolnie
kazdy zolnierz powinien miec swoj temat do typowania i w tej tabeli powinien byc ujety
tak by kazdy mogl do kazdego wplacac nawet 1$
zadanie RADY
to aby ktos nie wpadl na wspanialy pomysl znikniecia z funduszami
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 18:15

Zolnierz dba tylko o
O swoja tabelke na www
tabelka ma wygladac nastepujaco
NAZWA twoj pseudonim np
opis systemu
gra stawka (minimum 8 poziomow ) i tyle srodkow na jedna zagrywke
rodzaj typow ich ilosc np gram na faworytow 1,1-1,25
temat na forum jaki typ za ile gdzie po jakim kursie wystawione czy dane Najpierw kurs powinno sie wystawic inni sprawdzaja czy aby nie mozna go zagrac gdzie lepiej wtedy nalezy wesprzec barata

np Coria, G - Herman, T 1 1,11 * 5% gamebookers wystawnione

za prowadzenie systemu kazdy ma prawo odciagnac sobie swoje 5% z osiaganych zyskow

na stronie ma byc flaga bractwa

i system depozytu na egold money lub inny

wszystkie rozliczenia odbywac sie beda przez
glownie egold
moneybookers
mbank
inteligo

DATA BILANS WYPLATY RAZEM STAWKA

zyski z kazdego systemu beda odbywaly sie codziennie
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 18:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bryg@dzista: />[qb]Daje miecz[/qb][/QUOTE]To dobrze ze sie przylanczas milo mi Cie powitac

czy chcesz bym Ci pomogl przyszykowac sie do walki
Zapisuje Cie witaj bracie

TA WALKA BEDZIE TRUDNA - poswiece sie zeby byla zwyciezka
Posted by: zbychal

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 18:26

Najpierw stocz pierwszą bitwę ze słownikiem ortograficznym.
Pozdro
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 18:30

Nadchodziiii TERROR wez to na serioooo )))))))))
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 18:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zbychal:
[qb]Najpierw stocz pierwszą bitwę ze słownikiem ortograficznym.
Pozdro[/qb][/QUOTE]Pieprze slownik interesuje mnie tylko wojna i zwyciestwa hehehe Teror nigdy w zyciu ale kroja sie duze zdobycze wojenne
Posted by: [T]-error

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 18:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]:
[qb]Nadchodziiii TERROR wez to na serioooo )))))))))[/qb][/QUOTE]... etam tetam, nie przesadzajcie ... siedzę w chacie, pada deszcz,popijam browarek, nigdzie się nie wybieram
pzdr)
Posted by: [T]-error

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 18:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał toro:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał zbychal:
[qb]Najpierw stocz pierwszą bitwę ze słownikiem ortograficznym.
Pozdro[/qb][/QUOTE]Pieprze slownik interesuje mnie tylko wojna i zwyciestwa hehehe Teror nigdy w zyciu ale kroja sie duze zdobycze wojenne [/qb][/QUOTE]... nie przeginajcie też w drugą stronę ... samego mnie chyba nie zostawicie?
Posted by: grimero

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 18:58

toro chcesz isc na wojne a nawet zdan poprawnie nie potrafisz sklecic
co to znaczy??
"Gra stawka kazdy brat ma ustalic jak ta gra bedzie wygladala. I na jaki kurs bedzie gral.
jak to wyglada jak ja gram
5-6-7-8-10/-12-14-17-20 kapitalu 5-6-7-8-10 do osiagniecia +++ 12-14-17-20 do trafienia typy ostrozne 1X
Kazdy kto chce byc ze mna swoj system musi ustalic minimum 8 poziomow"
"zyski z kazdego systemu beda odbywaly sie codziennie "
Posted by: -FoX-

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 18:59

Hehe widze ze szykuje sie swiatowa wojna .
A mam pytanko: czy systemy ktorymi beda grac "bracia" badz tez Wasza jednostka lub cala armia bedzie mozna je poznac ludziom z poza armii ? Pojedyncze jednostki (partyzantka) tez kca wygrywac .

P.S. Czas pokaze czy to tworzy sie prawdziwa armia czy tez pospolite ruszenie .
pozdroo
Posted by: ryf

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 19:12

Ja pitole... To jest forum czy strona dla psychicznie chorych? Hehe...

Jakieś wojny, partyzantki,
Bracia, siostry i ziomkowie,
Co Wam kryje się w tej głowie?
Wszędzie Sachi, inne ludki,
Ale zysk wciąż jest malutki!
Toro daje nam nadzieje,
Kazdy buk nas jednak zleje.
Bo to walka na całego,
Dostaniemy w łeb kolego.
Szybko zwinąć trza manatki
I powrócić pod dach matki!!
Lecz nie składaj wcześnie broni
Niech Ci bracia będą hojni, zdrowi!
Niech nam buki popadają
I pieniądze nam oddają!!!

Brat w służbie Toro!!!
Posted by: -FoX-

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 19:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ryf:
[qb]Ja pitole... To jest forum czy strona dla psychicznie chorych? Hehe...

Jakieś wojny, partyzantki,
Bracia, siostry i ziomkowie,
Co Wam kryje się w tej głowie?
Wszędzie Sachi, inne ludki,
Ale zysk wciąż jest malutki!
Toro daje nam nadzieje,
Kazdy buk nas jednak zleje.
Bo to walka na całego,
Dostaniemy w łeb kolego.
Szybko zwinąć trza manatki
I powrócić pod dach matki!!
Lecz nie składaj wcześnie broni
Niech Ci bracia będą hojni, zdrowi!
Niech nam buki popadają
I pieniądze nam oddają!!!

Brat w służbie Toro!!![/qb][/QUOTE]brzmi lepiej niz inwokacja iwo:
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 19:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał grimero:
[qb]toro chcesz isc na wojne a nawet zdan poprawnie nie potrafisz sklecic
co to znaczy??
"Gra stawka kazdy brat ma ustalic jak ta gra bedzie wygladala. I na jaki kurs bedzie gral.
jak to wyglada jak ja gram
5-6-7-8-10/-12-14-17-20 kapitalu 5-6-7-8-10 do osiagniecia +++ 12-14-17-20 do trafienia typy ostrozne 1X
Kazdy kto chce byc ze mna swoj system musi ustalic minimum 8 poziomow"
"zyski z kazdego systemu beda odbywaly sie codziennie "[/qb][/QUOTE]Dobra biore sie za wyjasnienie gra stawka kazdy musi ustalic procentowa jak bedzie gral minimum 8 poziomow
Dam przyklad ktory to rozjasni
najpierw grasz za 5% twojego kapitalu bezwzgledu czy jest to 10$ 1000$ czy masz juz 10 0000$ w twoim systemie
dajesz typ jesli typ wejdzie robisz wyplate jesli nie nastepnym razem nie grasz za 5 tylko np za 6% i tak mozesz grac az trafisz badz az wyjdziesz na ++ badz padniesz kazdy musi takie cos sobie ustalic jeslli chce byc ze mna
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 19:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał -=FoX=-:
[qb]Hehe widze ze szykuje sie swiatowa wojna .
A mam pytanko: czy systemy ktorymi beda grac "bracia" badz tez Wasza jednostka lub cala armia bedzie mozna je poznac ludziom z poza armii ? Pojedyncze jednostki (partyzantka) tez kca wygrywac .

P.S. Czas pokaze czy to tworzy sie prawdziwa armia czy tez pospolite ruszenie .
pozdroo[/qb][/QUOTE]Jak najbardziej wszystkie systemy nie tylko bedzie mozna poznac ale rowniez sie do nich przylaczyc np wplacasz cos do danego brata ktorego gra Ci sie podoba nawet 1$ i uzyskujesz pasywny dochod bez kiwania nawet palcem wszystko platne przez egold bedziesz mogl przylaczyc do pojedynczych osob odzialow czy nawet calej armii wszystko bedzie jawne Wiec jesli wiesz co to jest egold to nie ma sprawy 449766 do mnie juz mozesz sie przylaczyc 1$ gram systememy 5-6-7-8-10-12-14-17-20 na rozne spotkania 1X kurs 1,15-1,20 Kto bedzie w armii do tego bedziesz mogl sie przylaczyc o ile on bedzie wygrywal Ty tez takie sa zalozenia
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 20:05

Powiedzcie mi jak kto sie przylacza bo narazie troszke piprzycie od rzeczy

Jesli ktos chce sie przylaczyc co powinien zrobic
1. Powiedziec ze sie przylacza !!!
2.Zalozyc swoj tamat na forum w priwat piks - podac mi go !!!
3. Zalozyc oficjalna storne www (wzor jest na mojej www) jak ktos nie umie to moge to zaniego zrobic tam beda oficjalne wyplaty i komentarze
4. Ustalic swoja strategie co do stawki uzgodnic ze mna i zapisac na www
5. Ustalic jakiego rodzaju typy bedzie dawal
6. Wyniki bede podawal tu na forum i na www

Ma stronie http://www.geocities.com/greybetting2004/ jest dzial bracia i wzor jak ma wygladac tabelka i Twoja www . Tam tez bede umieszal wszystkie znane mi bonusy wraz z opisamioraz wszystkie znane mi buki WSZYSTKIE systemy braci z wynikami
ich systemow
Posted by: Łukaszek

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 20:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał toro:
[qb]Ty jako pojedynczy zolnierz co powinienes robic dla bractwa jakie sa Twoje obowiazki jakie zasady powinies przestrzegac !!!

Kazdy zolnierz bedzie mial swoja bron!!!
Rozdanie broni bedzie oznaczalo ze jestes w armii i zgadzasz sie na zasady w niej obowiazujace

O to jak bedzie dzialala najsilniejsza czesc armii
Wczesniej mowilem o jednostkach specjalnych czyli o surbetach bonusach

Teraz o jednostkach piechoty a pozniej o zmechanizowanych i lotnictwie oraz jednstkach marynarki wojennej oraz radzie dowodzacej[/qb][/QUOTE]a tak poza tym to wszyscy w rodzinie zdrowi? :rolleyes:
Posted by: grimero

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 20:42

na jakiej podstawie zakladasz ze to przyniesie zysk?
to wyglada mi na masową progresję w systemie argentyńskim
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 21:26

Na jakie podstawie to proste progresja jest tylko jednym elementem to nieweluje przewage buka ktora ma przewage 10% pilka 5% tenis nba reszta zalezy tylko od typow Powtarzam niweluje lagodzi nie znaczy ze nadal jej nie ma TAK NAPRAWDE ZALEZY OD TYPOW nie ma gwarancji a system argetynski to zupelnie jest cos innego to sa pozyczki ... To jest zupelnie co innego ja proponuje wzajemne systemy tak by jesli uwazasz ze np moj spob gry Ci sie podoba moglbys sie do mnie przylaczyc np za 1$ na probe a ja wyplacalbym Ci np 0,01 dziennie a Ty nic nie robisz i tak samo z innymi typerami itd itp
Lukaszek co Ty tak wszystko powaznie traktujesz chodzi o to by zarabianie polaczyc z dobra zabawa:)
Posted by: z o ® r o

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 21:47

Najpierw mieliśmy Gang Matematyków, a teraz mamy Armię Tor'iego
Posted by: barister

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 21:57

Walcząc kursami 1,15 ta armia skazana jest na porażkę w czsie ok. 20 podanych typków.Nie będzie żołdu raczej z tego
Posted by: grimero

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 21:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał toro:
[qb] jesli uwazasz ze np moj spob gry Ci sie podoba moglbys sie do mnie przylaczyc np za 1$ na probe a ja wyplacalbym Ci np 0,01 dziennie a Ty nic nie robisz i tak samo z innymi typerami itd itp
[/qb][/QUOTE]ok teraz rozumiem a co jesli nie zarobisz lub mi nie wyplacisz? masz jakies zabezpieczenie- nieruchomosci, mieszkanie, samochód, żonę. zebym mógł z czego sciagnąć jakby ci nie wyszło
Posted by: main

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 22:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał grimero:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał toro:
[qb] jesli uwazasz ze np moj spob gry Ci sie podoba moglbys sie do mnie przylaczyc np za 1$ na probe a ja wyplacalbym Ci np 0,01 dziennie a Ty nic nie robisz i tak samo z innymi typerami itd itp
[/qb][/QUOTE]ok teraz rozumiem a co jesli nie zarobisz lub mi nie wyplacisz? masz jakies zabezpieczenie- nieruchomosci, mieszkanie, samochód, żonę. zebym mógł z czego sciagnąć jakby ci nie wyszło [/qb][/QUOTE]hehe, z zony sciagniesz
Posted by: Prezes Adam

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 22:18

Toro a jak się zabezpieczysz przed ewentualnymi defraudacjami? Kto bedzie posiadał fundusz gwarancyjny
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 05/06/2004 22:31

System rozliczeniowy jest dwoch rodzajow
1.Typer X podaje typ poprostu ja go za niego obstawam i robie wyplate
2. Albo jesli typer bedzie zaufany no to przelwam mu gotowke na jego konto on podaje typy wczesniej ja zapisuje sprawdzam kontroluje

Mozliwosci oszustwa nigdy nie mozna wykluczyc . Mozna dodatkowo np zweryfikowac osobe Jesli to bedzie konieczne.
Mam nadzieje ze nie bedzie oszustw ale to tylko nadzieja i nie wykluczam tego .Narazie wszystkie typy ida przezemnie obstawiam gamebookers wyplaty money lub egold - 3%
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 06/06/2004 00:59

Na poczatek postanowilem ulatwic maxymalnie sprawe polega to na tym ze system stawek bedzie jeden dla wszystkich i rozliczenia bede moja gestia
Wasze niech bede TYPY bede sie pytal poszczegolnych typorow czy zgodza sie bym uzywach ich typow i nika w systemie na www i na w jakim temacie beda typowac
Posted by: davccio

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 06/06/2004 19:45

a zyski mozna przeznaczyc na dobrego psychologa, poza tym juz to widze jak wszystcy zarabiaja na forexie
Posted by: toro

Re: Zbieram armie na wielka wyprawe wojenna!! - 06/06/2004 20:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tasia_79:
[qb]a zyski mozna przeznaczyc na dobrego psychologa, poza tym juz to widze jak wszystcy zarabiaja na forexie[/qb][/QUOTE]zyski to ja sobie przeznacze na wyjazd na morze do Sopotu albo Kolobrzegu albo ja wiem teraz muce moim system w kasynku tu itam
bede sie dobrze bawic przy iwo:

projekt armii widze z tego ze nie powstanie bo nie ma chetnych zreszta za nie dlugo pewnie sobie pojade na troszke mozecie obserwowac moja gre ktoa ostatnio jest taka sobie napewno pastaram sie zeby bylo warto zagladnac do dzialu o bonusach u bukow pozbieram wszystko co jest na forum i nie tylko

raczej jednak powiem szczerze ze gre u bukow lubie szczegolnie bonusiki i obserwowac wyniki przy piwku a kaske zarabiam na forexie no taka prawde chce grac do konca moich dni bo to lubie