Betandwin [7]

Posted by: LuNo

Betandwin [7] - 18/06/2004 04:07

Kontynuacja dyskusji związanej z Betandwin...
Posted by: Marcin

Re: Betandwin [7] - 18/06/2004 05:00

Co by złego o nich nie mowic to dzis mnie zaskoczyli. Zaliczycili handicap 0:1 na Chorwacje po kursie 8, ktory dalem przy stanie 1:1. Mam tylko nadzieje ze nie zmienia zdania......
Posted by: maxima

Re: Betandwin [7] - 18/06/2004 15:44

Mam pytanie czy kartą Inteligo Visa Elektron da sie wpłacac w tym buku i czy ma ona kod CVC2 bo on jest niezbedny do płatnosci ??
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 18/06/2004 18:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał maxima:
[qb]Mam pytanie czy kartą Inteligo Visa Elektron da sie wpłacac w tym buku i czy ma ona kod CVC2 bo on jest niezbedny do płatnosci ??[/qb][/QUOTE]tak - da sie
Posted by: Marcin

Re: Betandwin [7] - 18/06/2004 23:24

No i zmienili zdanie. Po bilsko 20 godzinach. Jesli ktos z Was ma przerobione jak postepowac z bukami (z jakims szansami na sukces) w takiej sytuacji to prosze o info na priv
Posted by: kiel44

Re: Betandwin [7] - 18/06/2004 23:50

Witam,

B&W robią sobie jaja. Wpłaciłem do nich kaske. Postawiłem na euro pare razy i zablokowili mi konto. Na moje pytanie napisali lakonicznie:

---------------------------
Thank you for your e-mail.

Your account is temporarily closed due to bet corrections. Whenever security department is finished with it, we will reopen your account.

Best regards,

Your support team at betandwin.com
mailto:support.en@betandwin.com
URL: www.betandwin.com
-----------------------
może ktoś mi wyjasnic co u nich znaczy "bet corrections" ? Że niby jak wygrałem na za wysokim kursie to mi go obniżą teraz?

Pozdrawiam
kiel44
Posted by: SyKo

Re: Betandwin [7] - 19/06/2004 00:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kiel44:
[qb]Witam,

B&W robią sobie jaja. Wpłaciłem do nich kaske. Postawiłem na euro pare razy i zablokowili mi konto. Na moje pytanie napisali lakonicznie:

---------------------------
Thank you for your e-mail.

Your account is temporarily closed due to bet corrections. Whenever security department is finished with it, we will reopen your account.

Best regards,

Your support team at betandwin.com
mailto:support.en@betandwin.com
URL: www.betandwin.com
-----------------------
może ktoś mi wyjasnic co u nich znaczy "bet corrections" ? Że niby jak wygrałem na za wysokim kursie to mi go obniżą teraz?

Pozdrawiam
kiel44[/qb][/QUOTE]Prawdopodobnie policzyli Ci jakis zaklad za wygrany gdy w rzeczywistosci byl przegrany - ale to tylko jedna z hipotez.. Pozdr
Posted by: kiel44

Re: Betandwin [7] - 19/06/2004 00:41

Właśnie ze nie. NA bierząco sprawdzałem i nic takiego nie miało miejsca a to dlatego ze grałem livebet-y tylko.
Posted by: M_a_r_i_o

Re: Betandwin [7] - 19/06/2004 01:08

Mam pytanie:

Czy jezeli zarejestrowalem sie w betandwin wchodzac normalnie z www.betandwin.com a nie z zadnego innego linka polecajacego moge skorzystac z promocji 30 EUR = 60 EUR.
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 19/06/2004 02:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał M_a_r_i_o:
[qb]Mam pytanie:

Czy jezeli zarejestrowalem sie w betandwin wchodzac normalnie z www.betandwin.com a nie z zadnego innego linka polecajacego moge skorzystac z promocji 30 EUR = 60 EUR.[/qb][/QUOTE]hmmm watpliwe, aczkolwiek mozesz napisac do supportu i poprosic...
Posted by: lucAs

Re: Betandwin [7] - 19/06/2004 03:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał M_a_r_i_o:
[qb]Mam pytanie:

Czy jezeli zarejestrowalem sie w betandwin wchodzac normalnie z www.betandwin.com a nie z zadnego innego linka polecajacego moge skorzystac z promocji 30 EUR = 60 EUR.[/qb][/QUOTE]Tak mozesz ja tak dostalem 30=60 to bylo chyba w lutym czy jakos tak ale zapewne tez dostaniesz.
Posted by: Legol

Re: Betandwin [7] - 19/06/2004 15:47

Witam!
Czy ktos moze ma jakies problemy z naliczaniem zakladow w baw? U mnie nie dodali kasy za jeden wygrany zaklad, choc jest on juz zaznaczony na zielono..., no i w ogole cos jest nie tak z licznikiem ilosci zakladow i kasy w toku ( jest tego za duzo...) Ma ktos podobnie?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 19/06/2004 16:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Legol:
[qb]Witam!
Czy ktos moze ma jakies problemy z naliczaniem zakladow w baw? U mnie nie dodali kasy za jeden wygrany zaklad, choc jest on juz zaznaczony na zielono..., no i w ogole cos jest nie tak z licznikiem ilosci zakladow i kasy w toku ( jest tego za duzo...) Ma ktos podobnie?[/qb][/QUOTE]hmmmm w takim razie tylko sie cieszyc ... )
Posted by: Legol

Re: Betandwin [7] - 19/06/2004 17:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Legol:
[qb]Witam!
Czy ktos moze ma jakies problemy z naliczaniem zakladow w baw? U mnie nie dodali kasy za jeden wygrany zaklad, choc jest on juz zaznaczony na zielono..., no i w ogole cos jest nie tak z licznikiem ilosci zakladow i kasy w toku ( jest tego za duzo...) Ma ktos podobnie?[/qb][/QUOTE]hmmmm w takim razie tylko sie cieszyc ... )[/qb][/QUOTE]Nie tak do konca- bo ta kasa co mi nie doliczyli jest mi teraz potrzebna....wyslalem maila do ang supportu ale na razie echo :/
Posted by: kiel44

Re: Betandwin [7] - 20/06/2004 06:24

Ludziska tem B&W to jawni złodzieje. W czsie meczu obstaiłem LIVE BET i co sie okazuje ze na drugi dzień nie go nei uznali!!!!!
No przeciesz to już jest szczyt. Albo oni lecą w .... no bo jak tu grać jak w każdej chwili firma może ci powiedzieć "sory ale to że wygrałeś nam sie nie podoba", a oni właśnie to zrobili. Odradzam wszystkim tego tym bardziej że postawiłem 30EU i wygrałem 65EU. Wiec nie jest to mało.
Posted by: kiel44

Re: Betandwin [7] - 20/06/2004 06:33

Przepraszam wszystkich za ten chaotyczny post ale poprostu krew mnie zalała. Ciekawi mnie czy jak bym przegrał ten zakład to też by mi kaske zwrócili. Śmiem wątpić. Gram od jakiegoś czasu ale to jest poprostu szczyt który kosztował mnie 140zł z ich strony. Mimo iż maja super LIVE BETY rozwiązane zamykam jakie kolwiek kontakty z ta stroną i wam tesz odradzam.
Posted by: Pitersson

Re: Betandwin [7] - 21/06/2004 15:53

Mi nie uznali dwóch typów w kuponie systemowym 3/4, miałem zakłady na ilość zmian w 2 połowie (ciekawy typ nie? ale ładne kursy: 1,95-2,25). Oto te mecze:
1/ Hiszpania - Grecja
2/ Rosja - Portugalia (tu przez głupi faul bramkarza Rosjanie musieli dokonać zmiany w 45 minucie!!! )
3/ Anglia - Szwjcaria
4/ Francja - Chorwacja
Oglądałem te mecze i wiem że oprócz Rosji, w pozostałych meczach wszystkie zmiany były w drugich połowach. B&W przysłał mi bet notification a w nim uznana tylko Francja! Czyli zamiast niewielkiego zysku z trafienia 3 meczy, mam 0. Na wysłane 3 maile do tej pory ani jednej odpowiedzi. Bądź tu mądry i baw się w Don Kichota!
Posted by: kamil3r

Re: Betandwin [7] - 21/06/2004 20:49

No i którego bukmachera online wybrać? Jeden mówi BetandWin, z kolei tutaj są głosy że b&W jest do dupy.
W tematach sąsiednich opinie o expekt i unibecie też są negatywne.
I co tu wybrać? Od razu muszę dodać, że interesują mnie tylko buki w języku PL. Może ktoś obeznany, kto popróbował każdego z ww. doradzi mi który jest najlepszy... który nie będzie (bądz bedzie robil najmniej) walkow, typu znikajaca kasa z konta.
Z góry dzieki za odpowiedź.
Posted by: qaz1

Re: Betandwin [7] - 21/06/2004 23:53

A dlugo sie czeka u BAW na kase gdy sie chce przelac od nich na swoje konto bankowe?
Posted by: davccio

Re: Betandwin [7] - 22/06/2004 01:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kamil3r:
[qb]No i którego bukmachera online wybrać? Jeden mówi BetandWin, z kolei tutaj są głosy że b&W jest do dupy.
W tematach sąsiednich opinie o expekt i unibecie też są negatywne.
I co tu wybrać? Od razu muszę dodać, że interesują mnie tylko buki w języku PL. Może ktoś obeznany, kto popróbował każdego z ww. doradzi mi który jest najlepszy... który nie będzie (bądz bedzie robil najmniej) walkow, typu znikajaca kasa z konta.
Z góry dzieki za odpowiedź.[/qb][/QUOTE]po polsku jest jeszzce sportingbet gram od tygodnia i nie narzekam poza tym maja promocje bonus 150 zl, jak na razie jedynym minusem jest brak ofrety live a kasa srednio od 5 dni w gore
Posted by: lukasz654

Re: Betandwin [7] - 22/06/2004 02:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qaz1:
[qb]A dlugo sie czeka u BAW na kase gdy sie chce przelac od nich na swoje konto bankowe?[/qb][/QUOTE]zlecasz w niedziele i masz na srode w mbanku
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 22/06/2004 03:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tasia_79:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał kamil3r:
[qb]No i którego bukmachera online wybrać? Jeden mówi BetandWin, z kolei tutaj są głosy że b&W jest do dupy.
W tematach sąsiednich opinie o expekt i unibecie też są negatywne.
I co tu wybrać? Od razu muszę dodać, że interesują mnie tylko buki w języku PL. Może ktoś obeznany, kto popróbował każdego z ww. doradzi mi który jest najlepszy... który nie będzie (bądz bedzie robil najmniej) walkow, typu znikajaca kasa z konta.
Z góry dzieki za odpowiedź.[/qb][/QUOTE]po polsku jest jeszzce sportingbet gram od tygodnia i nie narzekam poza tym maja promocje bonus 150 zl, jak na razie jedynym minusem jest brak ofrety live a kasa srednio od 5 dni w gore[/qb][/QUOTE]Jakie warunki trzeba spelnic by otrzymac ten bonus ?
Posted by: Fox_Mulder

Re: Betandwin [7] - 22/06/2004 16:33

Witam, mam takie oto pytanie: czy betandwin.com i betandwin.de są traktowane jako 2 różne buki? bo tak się składa, że mam konto w obu (kiedyś była jakaś promocja w betandwin.de to sie zapisałem, a później jak w betandwin.com zrobili polski język to też się zapisałem ) no i w obu gram... Czy mogą byc przez to jakieś kłopoty ze względu na posiadanie 2 kont? Bo moim zdaniem obie te strony sa tak jakby niezależne od siebie...
Posted by: donic

Re: Betandwin [7] - 24/06/2004 01:53

Tak, BW.com i BW.de satrakotowane osobno.

A tak w ogóle to dostałem maila o 100% cashback do kwoty 50 euro. Nie wiem tylko czy to dla wszystkich, czy dla nowych. Promocja trwa do konca ME. Nie wiem tylko na jakich zasadach bo znaleźć nie mogę.
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 24/06/2004 01:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Tak, BW.com i BW.de satrakotowane osobno.

A tak w ogóle to dostałem maila o 100% cashback do kwoty 50 euro. Nie wiem tylko czy to dla wszystkich, czy dla nowych. Promocja trwa do konca ME. Nie wiem tylko na jakich zasadach bo znaleźć nie mogę.[/qb][/QUOTE]siemanko donic .. napisz moze stary czy chodzi o b&w.com czy b&w.de ? I jaki byl charakter maila etc..jestem ciekaw czy dla wszystkich czy tylko nowych userow..
Posted by: [g]um[p]

Re: Betandwin [7] - 30/06/2004 14:18

up
Posted by: [g]um[p]

Re: Betandwin [7] - 30/06/2004 15:10

[QUOTE][qb]Oryginalnie wysłał Marcin:[/qb]
30$ wpłacił i 30$ dostał ?

Wplacil wiecej ale dostal tylko 30$. Wplata przez MB, bonus automatyczny[/QUOTE]
Posted by: [g]um[p]

Re: Betandwin [7] - 30/06/2004 15:11

[QUOTE][qb]Oryginalnie wysłał galernik:[/qb]
ze przez moneybookers automatycznie to wiem bo wczesniej tak mialem ,tylko raz mi sie zdarzylo ze przez ich jakies problemy dopiero na moim koncie pojawil sie po 3 dniach po interwencji w supporcie[/QUOTE]
Posted by: galernik

Re: Betandwin [7] - 01/07/2004 01:39

no niestety mija 9 dzien a ze strony b@w zero odezwu ,na moje maile zero odpowiedzi kaski na koncie ni widu ni slychu czy ktos wyplacal w ostatnim czasie kaske z tej firmy ?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 01/07/2004 14:39

noooo dzis dostalem odpowiedz z ich supportu, ale ten support jest po prostu po****aaaany....zobaczcie co mi odpisali w zwiazku z premia +20% od bonusa (info nie dawno wysylali):

Szanowny Panie xxx!

Do 4 lipca 2004 oferujemy promocje EURO 2004 w wysokosci 20% od minimalnej wplaty 30 euro.

Aby otrzymac maksymalny bonus w wysokosci 50 euro- nalezy dokonac wplaty w wysokosci 1000 euro.

Chetnie odpowiemy na dalsze pytania.

Z powazaniem,

---

taaaa wplata 1000 euro to by wychodzilo 5% bonusa...matolki jedne...heheheheh
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [7] - 01/07/2004 16:59

ALe jak pomnozysz 50 eu przez 20 to wychodzi 1000 eu Wyzsza matematyka
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 01/07/2004 17:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]ALe jak pomnozysz 50 eu przez 20 to wychodzi 1000 eu Wyzsza matematyka [/qb][/QUOTE]noooo moze dlatego...juz wszystko jasne...
buhahahahah
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [7] - 01/07/2004 17:41

A jak dlugo czekales na odpowiedz od supportu. Ba mi nie odpisuja od tygodnia i nie wyplacaja kasy...
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 01/07/2004 19:44

czy zakladajac konto w zlotowkach mozna liczyc na promocje dla nowych userow ?
Posted by: DIDZEJ JANEK

Re: Betandwin [7] - 01/07/2004 20:09

do mnie dzisiaj kasa doszla czekalem 3 dni
Posted by: galernik

Re: Betandwin [7] - 01/07/2004 21:20

no ja wreszcie po 12 dniach od zlecenia wyplaty dostalem maila z potwierdzeniem ze kaske wyslali ,mam nadzieje ze szybko znajdzie sie na koncie ,podobno mieli problemy z wysylaniem maili na interie ale cosik mi sie nie chce wierzyc
Posted by: xmind

Re: Betandwin [7] - 01/07/2004 21:23

zadam gupie pytanie czy ten bonus jest tylko w euro czy przeliczaja to tez na zlotowki?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 01/07/2004 21:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xmind:
[qb]zadam gupie pytanie czy ten bonus jest tylko w euro czy przeliczaja to tez na zlotowki?[/qb][/QUOTE]no xmind stary pytalem o to wyzej i wciaz czekam na odp...czekam..
Posted by: xmind

Re: Betandwin [7] - 01/07/2004 21:31

hehe faktycznie tak czytalem czytalem.. i opuscilem 3 ostatnie posty..
Posted by: Aksamitny Sen

Re: Betandwin [7] - 02/07/2004 20:27

Qrde myślałem że można wpłacać kasę do B@W E-kartą mBanku , a tu mi wyskakuje jak biorę formę płatności kartę Visa (chyba to?), że nie można.. To można E-kartą mBanku wpłacać czy nie? :
Posted by: Aksamitny Sen

Re: Betandwin [7] - 02/07/2004 20:30

A może nie E-kartą tylko kartą Visa Electron ? (choć ona chyba tylko do bankomatów jest?)
Posted by: kaiser

Re: Betandwin [7] - 02/07/2004 20:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]czy zakladajac konto w zlotowkach mozna liczyc na promocje dla nowych userow ?[/qb][/QUOTE]Przy wpłacie 65 zł dostajesz 65 bonusu, przy wpłacie 140 zł dostajesz 140 bonusu
Posted by: arizona

Re: Betandwin [7] - 02/07/2004 20:44

ile kosztuje wpłata w western union do baw, i ile kosztuje przelew bankowy?
Posted by: arizona

Re: Betandwin [7] - 02/07/2004 20:51

i czy ktoś może podać link promocyjny 30+30=60$
Posted by: arizona

Re: Betandwin [7] - 02/07/2004 20:53

i czy po wpłacie w pln można później kase przelać do netellera, czy buk robi wymiane?
Posted by: kaiser

Re: Betandwin [7] - 02/07/2004 22:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał arizona:
[qb]i czy ktoś może podać link promocyjny 30+30=60$[/qb][/QUOTE] https://www.betandwin.com/default.aspx?aid=4603&page=homepage&****115&PT=2&CurrentLanguageId=9

Zamiast **** nalezy wpisac "P I D =" bez spacji
Jest to link przyslany przez support Betandwin, niewiedziec czemu nie przepuszczony przez cenzure forum
Posted by: Ronni

Re: Betandwin [7] - 03/07/2004 12:35

Witam
czy moze ktos mi odpowiedziec na pytanie ile powinna isc kasa z Moneybookers do B&W wyslalem wczoraj o 17 a dzis jeszcze bida nic niema .Wysylalem przez ta zakladke moneybookers na strone B&W wiec powinna to byc kwestia godzin bo wszystko zostalo juz zaksiegowane jak tam bylo napisane ale kasy ciagle brak .
Wczesniej czekalem na kase z WBK do Moneybookers ale doszla wiec jestem dobrej mysli ale wam na oko ile idzie z Moneybookers do B&W
Dzieki z gory za odpowiedz Pozdrawiam
Posted by: heymen

Re: Betandwin [7] - 03/07/2004 14:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ronaldinho:
[qb] Witam
czy moze ktos mi odpowiedziec na pytanie ile powinna isc kasa z Moneybookers do B&W wyslalem wczoraj o 17 a dzis jeszcze bida nic niema .Wysylalem przez ta zakladke moneybookers na strone B&W wiec powinna to byc kwestia godzin bo wszystko zostalo juz zaksiegowane jak tam bylo napisane ale kasy ciagle brak .
Wczesniej czekalem na kase z WBK do Moneybookers ale doszla wiec jestem dobrej mysli ale wam na oko ile idzie z Moneybookers do B&W
Dzieki z gory za odpowiedz Pozdrawiam
[/qb][/QUOTE]natychmiast
Posted by: Blazzz

Re: Betandwin [7] - 03/07/2004 16:40

czy jak na moneybookersie z konta na mojego brata prześlę pieniądze na bet&win.com, na którym jestem zarejestrowany, to czy pieniądze dojdą ? czy się nie da pane havranku ?
Posted by: end

Re: Betandwin [7] - 03/07/2004 19:11

Dobry,
[QUOTE]Oryginalnie wysłał heymen:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Ronaldinho:
[qb] ile powinna isc kasa z Moneybookers do B&W ... wam na oko ile idzie z Moneybookers do B&W
Dzieki z gory za odpowiedz
[/qb][/QUOTE]natychmiast[/qb][/QUOTE]ja czekam 3 dzien. wyslelem 3 x 10pln z moneysow i sobie czekam
Posted by: Ronni

Re: Betandwin [7] - 05/07/2004 16:43

i co doszla komus kasa kto wysylal w tamtym tygodniu na b&w z moneybookers bo ja od piatku czekam a support jak milczy tak milczy
Posted by: Marcin

Re: Betandwin [7] - 05/07/2004 17:43

Kasa dodawana jest automatycznie. Sprawdzone w poprzednim tygodniu
Posted by: end

Re: Betandwin [7] - 05/07/2004 18:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ronaldinho:
[qb].. ja od piatku czekam a support jak milczy tak milczy[/qb][/QUOTE]Doszla. z czwartku w niedziele po poludniu.
Posted by: Ronni

Re: Betandwin [7] - 05/07/2004 18:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał end:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Ronaldinho:
[qb].. ja od piatku czekam a support jak milczy tak milczy[/qb][/QUOTE]Doszla. z czwartku w niedziele po poludniu.[/qb][/QUOTE]to jak ja w piatek wieczorkiem to moze dzis dojdzie juz sie zglosili do mnie i napisalem jeszcze raz wiec czekam iwo:
Posted by: Ronni

Re: Betandwin [7] - 05/07/2004 20:04

oki kasa doszla ale znow teraz niema bonusa kurde ja to mam pocha wszystko musze im zwrocic uwage ehh iwo:
Posted by: sam21

Re: Betandwin [7] - 05/07/2004 22:56

czy można zmienić konto gracza z euro na polskie złotówki?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 06/07/2004 00:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sam21:
[qb]czy można zmienić konto gracza z euro na polskie złotówki?[/qb][/QUOTE]raczej nie, ewentualnie mozesz poprosic o zamkniecie konta euro i zapytanie o ponowne otwarcie w PLN, choc nie wiem czy to bedzie mozliwe...
Posted by: heymen

Re: Betandwin [7] - 06/07/2004 00:36

a wiecie moze skad oni biora kurs euro ?
Posted by: Arczi

Re: Betandwin [7] - 06/07/2004 03:58

Czy ktos sie orientuje czy aby jest mozliwosc przesłania kasy z Moneybookers lub Nettlera na konto w B&W dwoch roznych uzytkowników - bo aby przesłac kase poczebny jest ten sam emeil - wie kto czy to jest mozliwe ( no zeby kumpel z moneybookers wysłal mi kase na moje konto w B&W)
Posted by: The Boss

Re: Betandwin [7] - 06/07/2004 17:19

Jest mozliwe zamkniecie konta w Euro. Musisz napisac do nich wtedy wykasuja twoje dane z systemu i bedziesz mogl otworzyc nowe konto w PLN. Sprawdzone iwo:
Posted by: Marcin

Re: Betandwin [7] - 06/07/2004 17:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Arczi:
[qb]Czy ktos sie orientuje czy aby jest mozliwosc przesłania kasy z Moneybookers lub Nettlera na konto w B&W dwoch roznych uzytkowników - bo aby przesłac kase poczebny jest ten sam emeil - wie kto czy to jest mozliwe ( no zeby kumpel z moneybookers wysłal mi kase na moje konto w B&W)[/qb][/QUOTE]Zaloz konto w MB na siebie i zrobcie przelewy miedzy swoimi kontami. 10 min roboty. Koszt 0,5 EUR.
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 06/07/2004 17:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Tigeer:
[qb]Jest mozliwe zamkniecie konta w Euro. Musisz napisac do nich wtedy wykasuja twoje dane z systemu i bedziesz mogl otworzyc nowe konto w PLN. Sprawdzone iwo: [/qb][/QUOTE]a co w tym przypadku z bonusem ?
przyznaja go raz jeszcze ?
Posted by: Arczi

Re: Betandwin [7] - 06/07/2004 18:55

Czy ktos sie orientuje jaki jest dokladny numer do suportu B&w na polska infolinie( dokladnie co krecic)
Posted by: mlody

Re: Betandwin [7] - 07/07/2004 21:09

Kiedyś już ktoś się chyba o to pytał, ale nie moge znaleźć.
Dopiero się zarejestrowałem. Wybrałem jako walutę PLN, ale na formularzu z "numerem odniesienia" kwota wpłaty ze złotówek przeliczana jest na Euro. Na stronie jest napisane, że trzeba dokonać wpłaty dokładnie identycznej kwoty. A jak bank przeliczy inaczej to będzie dupa?
Chciałem zaraz skoczyć do banku więc jak komuś się nudzi to proszę o szybką odp.
Thx
Posted by: Adik

Re: Betandwin [7] - 08/07/2004 00:06

Mam pytanie: ile czasu czekaliscie na pieniadze z b&w na ekarte mBanku, wyplate zlecilem w niedziele, do dzisiaj nic nie ma.
Posted by: BBOOSS

Re: Betandwin [7] - 08/07/2004 13:01

Mam pytanie: ile czasu czekaliscie na pieniadze z b&w na ekarte mBanku, wyplate zlecilem w niedziele????Przelewa sie kase w chwile ale zeby od nich wyplacic to ile trzeba czekac????Kurcze???
Posted by: galernik

Re: Betandwin [7] - 08/07/2004 15:37

kurcze czekam 9 dzien roboczy na przelew pieniazkow z b@w na konto w citibanku i nadal kasy nie ma choc dzioen pozniej zlecilem wyplate z innego konta do mbanku i pieniazki juz sa , czy wyplacal ktos z was moze na citibank i ile czekal na kaske ?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 08/07/2004 16:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]kurcze czekam 9 dzien roboczy na przelew pieniazkow z b@w na konto w citibanku i nadal kasy nie ma choc dzioen pozniej zlecilem wyplate z innego konta do mbanku i pieniazki juz sa , czy wyplacal ktos z was moze na citibank i ile czekal na kaske ?[/qb][/QUOTE]z tego co wiem kaska dosc szybko trafia na banki internetowe..vide mbank & inteligo...a co do innych niestety trzeba czekac troche dluzej...
Posted by: avi

Re: Betandwin [7] - 08/07/2004 19:48

jak wypelnić polecenie zapłaty...żeby to doszło do b&w. Chcę wpłacić 140zł i otrzymać tyle samo bonusa...pozdro
Posted by: Qcz

Re: Betandwin [7] - 09/07/2004 21:38

Dostaliscie na maila info o darmowym 5E do wykorzystania w kasynie baw?? Trza wpisac tylko kod podeslalny w mailu. Probuje od kilku min i ...jakis blad wyskakuje
Komus sie udalo?
Posted by: maxima

Re: Betandwin [7] - 09/07/2004 21:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Qcz:
[qb]Dostaliscie na maila info o darmowym 5E do wykorzystania w kasynie baw?? Trza wpisac tylko kod podeslalny w mailu. Probuje od kilku min i ...jakis blad wyskakuje
Komus sie udalo?[/qb][/QUOTE]chyba nikomu, wyskuje runtime error
Posted by: Bzyku

Re: Betandwin [7] - 09/07/2004 21:48

Cze mam pytanie czy mogl by wplacic kolega ze swojej e-karty m banku na moje konto?Czy nie beda robili problemu z posiadaczem karty?
Posted by: galernik

Re: Betandwin [7] - 09/07/2004 22:26

udalo sie na moim koncie ale juz na drugim koncie juz nie tak jakby blokowal ip
Posted by: Aksamitny Sen

Re: Betandwin [7] - 09/07/2004 22:37

Takie proste pytanie.. Można E-kartą mBanku wpłacić kasę do tego buka? Lub visą electron? Mi jakoś się nie udaje, a przelew bankowy za dużo kosztuje.. Plizz o odpowiedź, gdyż chcę się załapać na promocję 30 E ... :rolleyes:
Posted by: maxima

Re: Betandwin [7] - 09/07/2004 22:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał AksamitnySen:
[qb]Takie proste pytanie.. Można E-kartą mBanku wpłacić kasę do tego buka? Lub visą electron? Mi jakoś się nie udaje, a przelew bankowy za dużo kosztuje.. Plizz o odpowiedź, gdyż chcę się załapać na promocję 30 E ... :rolleyes: [/qb][/QUOTE]e-kartą wpłacisz ale zwykła "Ekltronką" (nie ma kody cvc2)
Posted by: Michauek

Re: Betandwin [7] - 09/07/2004 23:08

Galernik- mylisz sie Z innego kompa tez nie idzie.
Mnie sie udalo. Zamienilem 5 euro na 5 czipsów
Pogralem w pokerka- zrobilem z tego 8 euro, a pozniej ruletka na czerwone (tradycyjnie) tylko ze min stawka na kolory jest 5 euro ale weszlo i zrobilem z tego 28 ojro. Dalej nie ryzykowalem, tylko doplacilem 3 ojro z MB i dzieki przekroczeniu min wyplaty 30eu wyplacilem
Posted by: domin

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 01:09

Mam pytanie jaki trzeba zrobic obrót, żeby wypłacić ten bonus?
Posted by: aaadams

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 01:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Galernik- mylisz sie Z innego kompa tez nie idzie.
Mnie sie udalo. Zamienilem 5 euro na 5 czipsów
Pogralem w pokerka- zrobilem z tego 8 euro, a pozniej ruletka na czerwone (tradycyjnie) tylko ze min stawka na kolory jest 5 euro ale weszlo i zrobilem z tego 28 ojro. Dalej nie ryzykowalem, tylko doplacilem 3 ojro z MB i dzieki przekroczeniu min wyplaty 30eu wyplacilem [/qb][/QUOTE]gratualcje iwo:

Po wpisaniu tego numerku pojawiła się informacja że można 5 euro wykorzystać w betandwin i/lub w kasynie... nie bardzo chcę się bawić w kasynie czyli mogę normalnie postawić w zakładach sportowych ??
Posted by: ermol

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 02:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał @dams:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Galernik- mylisz sie Z innego kompa tez nie idzie.
Mnie sie udalo. Zamienilem 5 euro na 5 czipsów
Pogralem w pokerka- zrobilem z tego 8 euro, a pozniej ruletka na czerwone (tradycyjnie) tylko ze min stawka na kolory jest 5 euro ale weszlo i zrobilem z tego 28 ojro. Dalej nie ryzykowalem, tylko doplacilem 3 ojro z MB i dzieki przekroczeniu min wyplaty 30eu wyplacilem [/qb][/QUOTE]gratualcje iwo:

Po wpisaniu tego numerku pojawiła się informacja że można 5 euro wykorzystać w betandwin i/lub w kasynie... nie bardzo chcę się bawić w kasynie czyli mogę normalnie postawić w zakładach sportowych ??[/qb][/QUOTE]Tak mozesz postawic w zakladach sportowych
Posted by: artbledo

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 02:48

W mailu który dostałem jest napisane że tylko w kasynie...
Posted by: President

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 03:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Galernik- mylisz sie Z innego kompa tez nie idzie.
Mnie sie udalo. Zamienilem 5 euro na 5 czipsów
Pogralem w pokerka- zrobilem z tego 8 euro, a pozniej ruletka na czerwone (tradycyjnie) tylko ze min stawka na kolory jest 5 euro ale weszlo i zrobilem z tego 28 ojro. Dalej nie ryzykowalem, tylko doplacilem 3 ojro z MB i dzieki przekroczeniu min wyplaty 30eu wyplacilem [/qb][/QUOTE]Jak to możliwe ze wplaciles do Betandwin tylko 3 euro? Na ich stronie są podane dużo większe kwoty minimalnych wpłat.
Myslalem o zarejestrowaniu się w tym buku, ale na poczatek nie chce wplacac tam duzo pieniedzy, dlatego zrezygnowałem.
Coś pokreciłem czy mozna jednak wplacac mniejsze kwoty?
Posted by: spagetti21

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 03:55

Mam pytanie.Wlasnie planuje zrobic jakis wiekszy obrot kasa zeby wypolacic bonusa.Czy nie beda robili problemow jak dam np tenisa za 20 ojro na 1 i 20 ojro na 2?
Posted by: pkubik

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 04:13

na pewno nie będą robić problemów, bo to dla nich zysk i tak
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 16:36

Najlepiej zalozyc konto z promocyjnego linka np. tutaj:
https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=1330

wplacic 30 euro, otrzymac drugie tyle kasy za darmo - mamy juz 60 euro i..obrocic tym bonusem na zdarzeniach live, ktorych notabene betandwin oferuje naprawde duzo...a obrocenie 3 krotne tym bonusem nie jest trudne na live - mamy np. nawet w 80-85 minucie meczu przy stanie 1:0 kurs na gospodarza 1.02 - 1.05, zatem obrocenie bonusem jest naprawde latwe...

do tego dochodzi bezproblemowa wplata karta inteligo czy ekarta mbanku, przelewy od nich ida w ciagu 2 dni i wydaje mi sie, ze jest to jedna z lepszych promocji online
Posted by: galernik

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 20:47

mi sie udalo jednak z kompa kumpla pograc na kilku kontach , polecam gre w ruletke odrazu czarne - czerwone ja dociagnalem na jednym z kont do 40 euro ale oczywiscie bawilem sie dalej i przegralem ,ale coz fajna zabawa za free
Posted by: galernik

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 20:49

spagetii w regulaminie promocji jest wyraznie napisane ze nie wolno stawiac np na pilke nozna 3-drogowo tzn tez obrot kaski nie liczy sie
Posted by: langak

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 20:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]przelewy od nich ida w ciagu 2 dni [/qb][/QUOTE]Albo dawno nie wypłacałes, albo tylko do Ciebie,
bo ostatnio sie wyraznie popsuli jezeli chodzi o przelewy - na 3 ostatnie czekałem ponad tydzień
Posted by: Templariusz

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 22:28

Warunki uczestnictwa Bonus rejestracyjny

* W celu otrzymania bonusu należy zaakceptować poniższe warunki udziału i klikając na powyższy przycisk zarejestrować się w betandwin.com. Następnie na nowo otwarte konto należy wpłacić co najmniej EUR 15,- i oddać typ(y). Bonus sign-up przyznawany jest jedynie tym osobom, które nie posiadają konta w betandwin.com i od 2003-10-13 09:00 (GMT + 1) po raz pierwszy zarejestrują się w betandwin.com.

** Bonus w wysokości EUR 15,- zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wpłaty pomiędzy 2003-10-13 09:00(GMT + 1) i 2004-12-31 23:59(GMT + 1). Pierwsza wpłata musi wynosić co najmniej EUR 15,-. Jeśli wpłata dokonana w czasie trwania akcji nie wyniesie co najmniej EUR 15,-, prawo do wzięcia udziału w promocji przepada.

*** Akcja marketingowa dotyczy zarówno wpłat kartą kredytową jak i wpłat dokonanych w systemie paybox, paypal, kartą paysafecard, a także wpłat przelewem bankowym. W akcji uwzględnione będą tylko te wpłaty, które do betandwin.com trafią pomiędzy 2003-10-13 09:00 (GMT + 1) i 2004-12-31 23:59 (GMT + 1). W przypadku wpłat przelewem bankowym bonus sign-up zostanie przyznany, jeśli data przelewu będzie się mieścić w czasie trwania akcji.

**** Na jedno konto betandwin.com może zostać zapisany bonus sign-up wynoszący maksymalnie EUR 30,-. Bonus zostanie zapisany na konto użytownika w przeciągu 24 godzin po otrzymaniu wpłaty.

***** Wpłacona kwota, zanim może zostać wypłacona, w całości musi zostać wniesiona co najmniej jeden raz na jeden lub kilka zakładów tylko i wyłącznie w betandwin.com. Natomiast bonus sign-up, zanim może zostać wypłacony, musi zostać wniesiony co najmnniej 3 raz(y) na jeden lub kilka zakładów tylko i wyłącznie w betandwin.com – zarówno w przypadku wpłaty jak i wypłaty najpóźniej do 2 miesięcy po zakończeniu akcji. W przeciwnym razie bonus traci swoją ważność

****** Akcja promocyjna jest ważna do: 2004-12-31 23:59 (GMT + 1).
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 10/07/2004 22:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Templariusz:
[qb]Warunki uczestnictwa Bonus rejestracyjny

* W celu otrzymania bonusu należy zaakceptować poniższe warunki udziału i klikając na powyższy przycisk zarejestrować się w betandwin.com. Następnie na nowo otwarte konto należy wpłacić co najmniej EUR 15,- i oddać typ(y). Bonus sign-up przyznawany jest jedynie tym osobom, które nie posiadają konta w betandwin.com i od 2003-10-13 09:00 (GMT + 1) po raz pierwszy zarejestrują się w betandwin.com.

** Bonus w wysokości EUR 15,- zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wpłaty pomiędzy 2003-10-13 09:00(GMT + 1) i 2004-12-31 23:59(GMT + 1). Pierwsza wpłata musi wynosić co najmniej EUR 15,-. Jeśli wpłata dokonana w czasie trwania akcji nie wyniesie co najmniej EUR 15,-, prawo do wzięcia udziału w promocji przepada.

*** Akcja marketingowa dotyczy zarówno wpłat kartą kredytową jak i wpłat dokonanych w systemie paybox, paypal, kartą paysafecard, a także wpłat przelewem bankowym. W akcji uwzględnione będą tylko te wpłaty, które do betandwin.com trafią pomiędzy 2003-10-13 09:00 (GMT + 1) i 2004-12-31 23:59 (GMT + 1). W przypadku wpłat przelewem bankowym bonus sign-up zostanie przyznany, jeśli data przelewu będzie się mieścić w czasie trwania akcji.

**** Na jedno konto betandwin.com może zostać zapisany bonus sign-up wynoszący maksymalnie EUR 30,-. Bonus zostanie zapisany na konto użytownika w przeciągu 24 godzin po otrzymaniu wpłaty.

***** Wpłacona kwota, zanim może zostać wypłacona, w całości musi zostać wniesiona co najmniej jeden raz na jeden lub kilka zakładów tylko i wyłącznie w betandwin.com. Natomiast bonus sign-up, zanim może zostać wypłacony, musi zostać wniesiony co najmnniej 3 raz(y) na jeden lub kilka zakładów tylko i wyłącznie w betandwin.com – zarówno w przypadku wpłaty jak i wypłaty najpóźniej do 2 miesięcy po zakończeniu akcji. W przeciwnym razie bonus traci swoją ważność

****** Akcja promocyjna jest ważna do: 2004-12-31 23:59 (GMT + 1).[/qb][/QUOTE]o kurde - bylo juz walkowane pare razy wiec po co piszesz to samo ??????
Posted by: fighter1976

Re: Betandwin [7] - 11/07/2004 20:23

Witam wszystkich,
Mam konto w Lukas Banku. Wiadamo, oni prowadzą tylko i wylącznie rachunki w złotówkach, nie ma w ogóle waluty obcej. Czy mając konto internetowe w złotówkach mogę przesłać pieniądze na konto Betandwin i w ten sposób prowadzić tam konto - czytaj w złotówkach ? A jeśli tak, to czy wtedy załapię się na promocję, o której tu piszecie. Czyli wpłacając np. 200 czy 300 zł mam szansę otrzymać jakiś bonus, a jeśli tak to jaki ?
Wszystkim dobrym ludziom dziękuję z góry za pomoc i szybką odpowiedź
iwo:
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 11/07/2004 21:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał fighter1976:
[qb]Witam wszystkich,
Mam konto w Lukas Banku. Wiadamo, oni prowadzą tylko i wylącznie rachunki w złotówkach, nie ma w ogóle waluty obcej. Czy mając konto internetowe w złotówkach mogę przesłać pieniądze na konto Betandwin i w ten sposób prowadzić tam konto - czytaj w złotówkach ? A jeśli tak, to czy wtedy załapię się na promocję, o której tu piszecie. Czyli wpłacając np. 200 czy 300 zł mam szansę otrzymać jakiś bonus, a jeśli tak to jaki ?
Wszystkim dobrym ludziom dziękuję z góry za pomoc i szybką odpowiedź
iwo: [/qb][/QUOTE]Witam, wiec przy wplacie w zlotowkach rowniez dostaniesz bonus, wplacajac 70 PLN dostaniesz drugie tyle gratis wiec stan konta bedzie wynosil 140 PLN, badz jesli wplacisz 140 PLN dostaniesz maksymalnie 140 PLN za friko zatem stan konta bedzie wynosil 280 PLN...

Jednak co do wplat proponuje depozyt karta visa electron lub poprzez moneybookers, poniewaz z tego co wiem przelewy ida okolo 2 tygodni na ich konto, bo sa to przelewy zagraniczne, a i prowizja w tym przypadku przyprawia o zawrot glowy - okolo 20 USD...
Posted by: gsm

Re: Betandwin [7] - 11/07/2004 23:09

Rozumiem, ze ta promocja w betandwin jest jeszcze aktualna ?
Posted by: gsm

Re: Betandwin [7] - 11/07/2004 23:11

Aha aby wyplacic sianko i bonus trzeba obrocic 3 krotnie czyli na 420 zł ?
Posted by: fighter1976

Re: Betandwin [7] - 11/07/2004 23:33

Witam, wiec przy wplacie w zlotowkach rowniez dostaniesz bonus, wplacajac 70 PLN dostaniesz drugie tyle gratis wiec stan konta bedzie wynosil 140 PLN, badz jesli wplacisz 140 PLN dostaniesz maksymalnie 140 PLN za friko zatem stan konta bedzie wynosil 280 PLN...

Jednak co do wplat proponuje depozyt karta visa electron lub poprzez moneybookers, poniewaz z tego co wiem przelewy ida okolo 2 tygodni na ich konto, bo sa to przelewy zagraniczne, a i prowizja w tym przypadku przyprawia o zawrot glowy - okolo 20 USD...[/QB][/QUOTE]

Dzięki wielkie, ale mam kolejne pytanie
1. kto pobiera ode mnie tę prowizję ? Bo skoro jest to przelew z mojego banku, a ja mam tam przelewy bezpłatne to jak mam to rozumieć ?
2.W jaki sposób mogę dokonać depozytu katrą visa elektron ? I czy to coś kosztuje ? I monybookres ? Jak to działa ? I co z tych dwóch rzeczy jest korzystniejsze finansowo ?
3.W jaki sposób można wypolacić pieniądze i czy to znowu nie kosztuje 20 dolców jak pisałeś wcześniej, bo wtedy ten interes staje się trochę mało opłacalny
z góry dzięki za odpowiedzi iwo:
Posted by: milipop

Re: Betandwin [7] - 12/07/2004 00:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał fighter1976:
[qb]Witam, wiec przy wplacie w zlotowkach rowniez dostaniesz bonus, wplacajac 70 PLN dostaniesz drugie tyle gratis wiec stan konta bedzie wynosil 140 PLN, badz jesli wplacisz 140 PLN dostaniesz maksymalnie 140 PLN za friko zatem stan konta bedzie wynosil 280 PLN...

Jednak co do wplat proponuje depozyt karta visa electron lub poprzez moneybookers, poniewaz z tego co wiem przelewy ida okolo 2 tygodni na ich konto, bo sa to przelewy zagraniczne, a i prowizja w tym przypadku przyprawia o zawrot glowy - okolo 20 USDDzięki wielkie, ale mam kolejne pytanie
1. kto pobiera ode mnie tę prowizję ? Bo skoro jest to przelew z mojego banku, a ja mam tam przelewy bezpłatne to jak mam to rozumieć ?
2.W jaki sposób mogę dokonać depozytu katrą visa elektron ? I czy to coś kosztuje ? I monybookres ? Jak to działa ? I co z tych dwóch rzeczy jest korzystniejsze finansowo ?
3.W jaki sposób można wypolacić pieniądze i czy to znowu nie kosztuje 20 dolców jak pisałeś wcześniej, bo wtedy ten interes staje się trochę mało opłacalny
z góry dzięki za odpowiedzi iwo: [/qb][/QUOTE]ad.1 Masz przelewy bezplatne, ale w obrebie polskich bankow, zas B&W ma konto w banku zagranicznym, a wiec musisz skorzystac z SYSTEMU LACZNOSCI MIEDZYBANKOWEJ (SWIFT), a to kosztuje i to niekiedy nawet sporo, w zaleznosci od banku.

ad.2 Aby wplacic kaske do B&W najlatwiej jest sie posluzyc MONEYBOOKERS (musisz sie tam zarejestrowac), ktory jest "posrednikiem" miedzy toba a B&W. MONEYBOOKERS ma zalozone konto w polskim banku, wiec robisz przelew ze swojego konta w Lukas banku do MONEYBOOKERS, na ktory czekasz 2-3 dni, a pozniej z MONEYBOOKERS do B&W.

ad.3 Wyplacasz pieniadze juz bezposrednio na swoje konto w Lukas banku i jest to bezplatne (oczywisci jest ustalona jakas minimalna kwota wyplaty bez prowizji, zeby nie wyplacac ciagle jakis drobnych sumek, nie wiem ile to jest w B&W, ale w UNIBECIE to jest jakies kilkadziesiat PLN)

.... poprawcie mnie jesli sie myle..........

Pozdrawiam.
Posted by: milipop

Re: Betandwin [7] - 12/07/2004 00:55

Czy ktos wie jaka prowizje pobiera MONEYBOOKERS, przy przelewie z MONEYBOOKERS do BET&WIN ??

Przykładowo mam 140 PLN na koncie w MONEYBOOKERS i chce dokladnie tyle przelac do B&W.
Da rade ??
Czy potraci jakas czesc z tego (jak tak to ile) ??

Pozdrawiam.
Posted by: spagetti21

Re: Betandwin [7] - 12/07/2004 01:25

Mam pytanie moze glupie ale szukalem w poprzednich topicach i nie znalazlem./Wplacilem 30 ojro dostalem 30 ojro bonusa.I teraz zeby wyplacic to musze obrocic depozytem 1x a bonusem 3x?Czyli na laczna kwote 120 ojro?Z gory dzienx za odpowiedz
Posted by: heymen

Re: Betandwin [7] - 12/07/2004 01:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał milipop:
[qb]Czy ktos wie jaka prowizje pobiera MONEYBOOKERS, przy przelewie z MONEYBOOKERS do BET&WIN ??

Przykładowo mam 140 PLN na koncie w MONEYBOOKERS i chce dokladnie tyle przelac do B&W.
Da rade ??
Czy potraci jakas czesc z tego (jak tak to ile) ??

Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]MB nie pobiera zadnej prowizji
Posted by: spidzio

Re: Betandwin [7] - 12/07/2004 02:16

to chyba jakiś żart!!!!!!!

B&W uznało mecz Unia Tarnow - P. Bdg
jako zwyciezce POLONIE!!! i mam ten mecz na czerowno
k.... co za debile
mam nadzieje ze zaraz to zmienią
Posted by: fighter1976

Re: Betandwin [7] - 12/07/2004 03:45

No to wiem już więcej. Teraz kolejne pytania :
1. Jak mam wejść i zarejestrować się do Moneybookers ? Czy to jest jedna firma, czy to jest rodzaj firm, które zajmują się pośredniczeniem. I co ewentualnie musze tam wpisać, dane koonta itd.?Pewnie już gdzieś ktoś o tym pisał - może macie link do jakiejś strony ?
2. I skoro zajmuje się ta firma pośredniczeniem, a ktoś tu napisał, że nie pobiera żadnej prowizji to wydaje mi się to dziwne.No ale może tak jest. Stąd rozumiem, że wpłacając złotówki za pośrednictwem Monybookers do Betandwin nie zapłacę złotówki prowizji ? Zgadza się ?

Jak możecie napiszcie jak to jest
dzięki
iwo:
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 12/07/2004 13:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał fighter1976:
[qb]No to wiem już więcej. Teraz kolejne pytania :
1. Jak mam wejść i zarejestrować się do Moneybookers ? Czy to jest jedna firma, czy to jest rodzaj firm, które zajmują się pośredniczeniem. I co ewentualnie musze tam wpisać, dane koonta itd.?Pewnie już gdzieś ktoś o tym pisał - może macie link do jakiejś strony ?
2. I skoro zajmuje się ta firma pośredniczeniem, a ktoś tu napisał, że nie pobiera żadnej prowizji to wydaje mi się to dziwne.No ale może tak jest. Stąd rozumiem, że wpłacając złotówki za pośrednictwem Monybookers do Betandwin nie zapłacę złotówki prowizji ? Zgadza się ?

Jak możecie napiszcie jak to jest
dzięki
iwo: [/qb][/QUOTE]fighter priv...czekam i czekam za odpowiedzia i cos nie moge sie doczekac... ((((
Posted by: SyKo

Re: Betandwin [7] - 12/07/2004 23:41

Pytanie: czy nie bedzie problemu przelac kase do betandwin majac konto w moneybookers w zlotowkach. Czy betandwin przewalutuje zlotowki na euro? Z gory dzieki za odpowiedz
Posted by: galernik

Re: Betandwin [7] - 13/07/2004 00:30

z przeliczeniem kasy nie bedzie roblemu tylko jak zlecasz przelew wybierz euro kwota 30 i juz mb przeliczy twoje zlotowki i wysle w postaci euro do b@w
Posted by: Cyprian

Re: Betandwin [7] - 13/07/2004 14:45

Witam.
Mam pytanie.
Czy w Betandwin w pełni sezonu ligowego jest szeroka oferta under-over 2,5? Bo przeglądałem ofertę i za wielu takich zakładów nie znalazłem może źle szukałem.
Czy jak wpłacę do nich depozyt kartą Visa Electron Inteligo to pieniądze będą na moim koncie już po kilu sekundach tak jak jest np. w GB, czy trzeba czekac dłużej.
Z góry dziekuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 13/07/2004 17:33

Jesli wplacisz karta visa electron - kaska zaraz sie znajdzie na koncie gracza.
Posted by: Cyprian

Re: Betandwin [7] - 13/07/2004 18:25

Dzięki iwo:
Posted by: sted

Re: Betandwin [7] - 14/07/2004 00:41

Witam,
Mam taki problem, mam konto w Betandwin i chcialem przed chwila wplacic kase na to konto, ale dostalem komunikat "Ze względu na zastosowane przez nas środki bezpieczeństwa wpłata nie mogła zostać przeprowadzona. Wybierz inny sposób wpłaty! Z dalszymi pytaniami zwróć się do naszego Support Team."

Co jest grane??? Wczoraj jeszcze dalo sie normalnie wplacic, a teraz jakies problemy robia, dodam, ze dzis zmienilem konto, tzn chcialem sobie zmienic z USD na Euro i napisali mi zebym zalozyl nowe konto z nowym loginem a tamto stare usuneli i dzis zalozylem, chce deponowac kase i lipa.. ktos wie o co moze chodzic?
Pozdro
Posted by: Piwosz

Re: Betandwin [7] - 14/07/2004 20:26

Co jest z tych ich supportem. Wyslalem im 3 dni temu skan paszportu do weryfikacji dancyh bo nie udawalo mi sie wyplacici nic na netellera. Do chwili obecnej zadnej odpowiedzi z ich strony.
Posted by: jaca102

Re: Betandwin [7] - 18/07/2004 06:09

Gnojki z betandwin znowu nie wystawili polskiej ligi żużlowej. Traktują nas po macoszemu i kompletnie zlewają Polaków. Albo mają w ofercie żużel polski albo niech nie zawracają dupy bo czekam całą sobotę na kursy a tu wielki ch**
****ć betandwin
Posted by: HAGIi

Re: Betandwin [7] - 18/07/2004 13:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał jaca102:
[qb]Gnojki z betandwin znowu nie wystawili polskiej ligi żużlowej. Traktują nas po macoszemu i kompletnie zlewają Polaków. Albo mają w ofercie żużel polski albo niech nie zawracają dupy bo czekam całą sobotę na kursy a tu wielki ch**
****ć betandwin[/qb][/QUOTE]za czym tu czekać. Ograniczenie 5 euro to se c***a pograsz. *******e ten betandwin!! uke:
Posted by: Templariusz

Re: Betandwin [7] - 19/07/2004 20:55

Mam pytanko do zacnych graczy ...czy w betandwinie mozna obstawiac 1x lub x2 ..jezeli tak, to prosze o wskazówki
Posted by: milipop

Re: Betandwin [7] - 19/07/2004 21:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Templariusz:
[qb]Mam pytanko do zacnych graczy ...czy w betandwinie mozna obstawiac 1x lub x2 ..jezeli tak, to prosze o wskazówki[/qb][/QUOTE]Niestety bezposredniego dwudrogowego obstawiania nie uswiadczysz...

Pozdrawiam.
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 19/07/2004 21:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał milipop:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Templariusz:
[qb]Mam pytanko do zacnych graczy ...czy w betandwinie mozna obstawiac 1x lub x2 ..jezeli tak, to prosze o wskazówki[/qb][/QUOTE]Niestety bezposredniego dwudrogowego obstawiania nie uswiadczysz...

Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]choc czasami jest cos takiego jak podwojna szansa...
Posted by: Lecki mc

Re: Betandwin [7] - 19/07/2004 22:22

A ja mam problem z wyslanie kaski przez mbank. Nie wiem jak wypelnic poprawnie przekaz!!Kto pomoze!!??!!
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 19/07/2004 22:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lecki m'c:
[qb]A ja mam problem z wyslanie kaski przez mbank. Nie wiem jak wypelnic poprawnie przekaz!!Kto pomoze!!??!![/qb][/QUOTE]hmmm ze co ? Chyba chodzi ci o wplate z mbanku do baw bo nie mozna wysylac przelewow chyba na rachunki zagraniczne...jesli wiec chodzi o wplate to tylko ekarta z tego banku...
Posted by: maxima

Re: Betandwin [7] - 20/07/2004 12:23

czy dalej macie problemy z supportem ?? czy odpowiadaja na wasze meile ?? ile mniej wiecej idzie wam kaska na konto jesli wypłacacie z B&W za pomoca Visy ??/ z góry dzieki za odpowiedz
Posted by: milipop

Re: Betandwin [7] - 20/07/2004 18:35

Witam szanownych forumowiczow!

Chcialbym przedstawic swoje pierwsze wrazenia z korzystania z uslug B&W.
Nie bede owijal w bawelne, wiec powiem wprost, ze jestem kompletnie zawiedziony.

Zalozylem tam konto ze wzgledu na bardzo bogata oferte, duzo zakladow LIVE i oczywiscie bonus aktywacyjny, jednak sytuacja jaka mnie spotkala ich strony jest po prostu KURIOZALNA.

Otoz wplaty dokonalem pezproblemowo przez MoneyBookers, po czym otrzymalem promocyjne nalezne podwojenie stawki.

Zaczalem grac obstawiajac zdarzenia live - trwalo to 3 dni po czym firma ta zablokowala mi konto BEZ PODANIA JAKIEJKOLWIEK PRZYCZYNY I POMIMO CIERPLIWYCH MAILI Z PYTANIAMI "dlaczego moje konto zostalo zablokowane?" ODPOWIEDZ BRZMIALA ZGOLA HUMORYSTYCZNIE, JAKBY NIE ROZUMIELI PO POLSKU: "dzial bezpieczenstwa zablokowal Panu konto, prosze przeslac skan dokumentu w celu wyplacenia srodkow...ble...ble ...ble" - KPINA!!!

Jak mozna bez podania przyczyny blokowac komus konto? To tylko swiadczy o firmie... :stop:

Jednak do teraz nawet nie potrafie sie domyslic o co im moglo chodzic i pozostaje cierpliwie czekac na ewentualne wyjasnienia z ich strony.
Moze jak napisze do angielskiego supportu to beda bardziej doinformowani.... ehh

Swoja droga w tym watku na pierwszej stronie juz ktos mial podobny problem z blokada konta (chyba post z drugiej polowy czerwca), wiec sytuacja ta nie jest incydentalna, jednak poki co nie moge sie skontaktowac z tamtym forumowiczem.

Wszystkim radze sie dobrze zastanowic czy warto podejmowac z nimi wspolprace, i chociaz mnie nie okradli to powazna firma nie postepuje w ten sposob z klientami !!! :stop:

Pozdrawiam wszystkich i moze mial ktos podobna sytuacje...
Posted by: donbagino

Re: Betandwin [7] - 21/07/2004 13:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Lecki m'c:
[qb]A ja mam problem z wyslanie kaski przez mbank. Nie wiem jak wypelnic poprawnie przekaz!!Kto pomoze!!??!![/qb][/QUOTE]hmmm ze co ? Chyba chodzi ci o wplate z mbanku do baw bo nie mozna wysylac przelewow chyba na rachunki zagraniczne...jesli wiec chodzi o wplate to tylko ekarta z tego banku...[/qb][/QUOTE]Potwierdzam info: Mbank nie realizuje przelewów zagranicznych, więc jedynym wyjsciem jest ekarta albo skorzystanie z innego banku
Posted by: maxima

Re: Betandwin [7] - 21/07/2004 18:55

panowie ile wam idzie kaska na konto jak wpłacacie karta na swoje konto (Inteligo) z BW??
Posted by: kiwka

Re: Betandwin [7] - 26/07/2004 12:56

witam!
od niedawna jestem userem B&w , i mam pytanko czy WYPŁATA na kartę Visa Electron(z Inteligo )
jest równie szybka jak wpłata z powyższej??????

bardzo ,ale to bardzo dziękuję za szybką odpowiedź!!!!!!!
Posted by: Furi

Re: Betandwin [7] - 26/07/2004 19:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał donbagino:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Lecki m'c:
[qb]A ja mam problem z wyslanie kaski przez mbank. Nie wiem jak wypelnic poprawnie przekaz!!Kto pomoze!!??!![/qb][/QUOTE]hmmm ze co ? Chyba chodzi ci o wplate z mbanku do baw bo nie mozna wysylac przelewow chyba na rachunki zagraniczne...jesli wiec chodzi o wplate to tylko ekarta z tego banku...[/qb][/QUOTE]Potwierdzam info: Mbank nie realizuje przelewów zagranicznych, więc jedynym wyjsciem jest ekarta albo skorzystanie z innego banku[/qb][/QUOTE]Ja skorzystałem właśnie z ekarty w mBanku i moje pieniążki były po 5 minutach na koncie B&W.Nie wiem jeszcze jak z wypłatą(napewno nie jest taka szybka),ale wpłatę e kartą bardzo polecam
Posted by: yogimacko

Re: Betandwin [7] - 27/07/2004 23:21

Mam pytanie ile idzie kasa z Moneybookers do Betandwin???
Posted by: groobel

Re: Betandwin [7] - 27/07/2004 23:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał yogimacko:
[qb]Mam pytanie ile idzie kasa z Moneybookers do Betandwin???[/qb][/QUOTE]Kiedy ja wplacalem z MB ---> BAW szlo to.... 2 sekundy? No moze trzy ;]
A tak na pozwaznie pieniadze pojawiaja sie w momencie klikniecia potwierdzenia przelewu.
Posted by: kaiser

Re: Betandwin [7] - 27/07/2004 23:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał yogimacko:
[qb]Mam pytanie ile idzie kasa z Moneybookers do Betandwin???[/qb][/QUOTE]Teoretycznie kasa powinna byc od razu, ale w praktyce jesli wplacasz w PLN to zwykle sie musisz dopominac u supportu o zaksiegowanie wplaty, bo jakos sami nie chcą tego zrobić...
Posted by: yogimacko

Re: Betandwin [7] - 28/07/2004 00:02

No to chyba musze im wyslac e-maila bo mi nie chca zaksiegowac w zlotowkach!!!
Posted by: Franky

Re: Betandwin [7] - 28/07/2004 11:40

Jaki obrot nazley zrobic by moc wyplacic pieniazki z B&W? Z tego co czytam an stronie to wystarczy obrót 120 Euro?
Posted by: Sensej

Re: Betandwin [7] - 28/07/2004 13:00

Nie jestem zaresjtrowany i ngdzie nie widze tej promocji gdzie ona jest do kiedy trwa?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 28/07/2004 14:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Sensej:
[qb]Nie jestem zaresjtrowany i ngdzie nie widze tej promocji gdzie ona jest do kiedy trwa?[/qb][/QUOTE]wchodzisz przez link promocyjny, np:
https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=1330

dalej rozwijasz "Zapoznałem się z warunkami uczestnictwa i akcteptuję je" i tam masz napisane, ze "Akcja promocyjna jest ważna do: 2004-12-31 23:59 (GMT + 1)"

Choc niewiadomo jak dlugo bo moga cos zmienic
Posted by: yogimacko

Re: Betandwin [7] - 28/07/2004 17:27

Witam. Wplacilem wczoraj 150 zlotych przez moneybookers i do dzis nie mam ich na koncie choc wyslalem do nich 3 e-maile. Ktos wie dlaczeo tak jest i kiedy pieniadze bede na moim koncie!!!
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 28/07/2004 17:43

temat poruszany wielokrotnie...cos do b&w dosc dlugo idzie kaska z mb w przecwienstwie do innych...pozostaje czekac...
Posted by: ckm55

Re: Betandwin [7] - 28/07/2004 21:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał yogimacko:
Witam. Wplacilem wczoraj 150 zlotych przez moneybookers i do dzis nie mam ich na koncie choc wyslalem do nich 3 e-maile. Ktos wie dlaczeo tak jest i kiedy pieniadze bede na moim koncie!!![/QUOTE]Ja wplacilem 16 a dostalem dopiero dzisiaj 28 tak ze z biegiem czasu ta kasa idzie dluzej i sam nie wiem dlaczego. Maila trzeba im wysylac, bo jakos bez niego to niedopisuja.
Suport tlumaczy sie ze tyle idzie przelew, ale 2 tygodnie to chyba lakka przesada.
Wazne ze wogle dochodzi
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 28/07/2004 22:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał yogimacko:
Witam. Wplacilem wczoraj 150 zlotych przez moneybookers i do dzis nie mam ich na koncie choc wyslalem do nich 3 e-maile. Ktos wie dlaczeo tak jest i kiedy pieniadze bede na moim koncie!!![/QUOTE]Ja wplacilem 16 a dostalem dopiero dzisiaj 28 tak ze z biegiem czasu ta kasa idzie dluzej i sam nie wiem dlaczego. Maila trzeba im wysylac, bo jakos bez niego to niedopisuja.
Suport tlumaczy sie ze tyle idzie przelew, ale 2 tygodnie to chyba lakka przesada.
Wazne ze wogle dochodzi [/qb][/QUOTE]u mnie tlumaczyli sie problemami mojego banku, a jakos w ta watpie przy udziale PKO BP...
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 28/07/2004 22:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał yogimacko:
Witam. Wplacilem wczoraj 150 zlotych przez moneybookers i do dzis nie mam ich na koncie choc wyslalem do nich 3 e-maile. Ktos wie dlaczeo tak jest i kiedy pieniadze bede na moim koncie!!![/QUOTE]Ja wplacilem 16 a dostalem dopiero dzisiaj 28 tak ze z biegiem czasu ta kasa idzie dluzej i sam nie wiem dlaczego. Maila trzeba im wysylac, bo jakos bez niego to niedopisuja.
Suport tlumaczy sie ze tyle idzie przelew, ale 2 tygodnie to chyba lakka przesada.
Wazne ze wogle dochodzi [/qb][/QUOTE]u mnie tlumaczyli sie problemami mojego banku, a jakos w ta watpie przy udziale PKO BP...
Posted by: cage

Re: Betandwin [7] - 29/07/2004 00:30

orientuje sie ktos ile trwa wyplata kasy na konto? np w mbanku? w expie 2-3 dni , a bet&win???
czy szybciej wyplaca na karte czy na konto??
a jak to sie ma do gamebookers? jak dlugo tam trwa wyplata?

dziekuje za odp
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 29/07/2004 02:56

Oj z wyplatami bywa roznie, raz czekasz 2 dni, raz 4 ....zalezy...
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 29/07/2004 03:00

Oj z tym bywa roznie..raz czekasz 2 dni, innym razem 4-5 dni...
Posted by: Sensej

Re: Betandwin [7] - 29/07/2004 13:25

*** Akcja marketingowa dotyczy zarówno wpłat kartą kredytową jak i wpłat dokonanych w systemie paybox, paypal, kartą paysafecard, a także wpłat przelewem bankowym.

A MB??
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 29/07/2004 13:42

chyba też
Posted by: Sensej

Re: Betandwin [7] - 29/07/2004 13:45

A napewno??
Posted by: The Boss

Re: Betandwin [7] - 29/07/2004 20:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał yogimacko:
[qb]Witam. Wplacilem wczoraj 150 zlotych przez moneybookers i do dzis nie mam ich na koncie choc wyslalem do nich 3 e-maile. Ktos wie dlaczeo tak jest i kiedy pieniadze bede na moim koncie!!![/qb][/QUOTE]Ja mam to samo wplacilem 28 o 19.00 i do teraz nie ma kasy uke:
Posted by: Grzes123

Re: Betandwin [7] - 29/07/2004 20:42

Ja wplacilem pieniadze z MB chyba 19 lipca... Pieniadze pojawily sie natychmiast a bonus nastepnego dnia... dla formalnosci wplacalem w Euro.
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 29/07/2004 23:59

Betandwin zrobił czasową promocję....przy postawieniu kombinacji typu betseller minimalnie za 10 euro, po 24 godzinach dają 5 euro za darmo...
Posted by: Franky

Re: Betandwin [7] - 30/07/2004 01:20

Prosze pomożcie! 4 razy wystaczy obrocic bonusem, aby go wypłacić? Z góry serdecznei dziękuję za odpwoiedz.
Posted by: joker111

Re: Betandwin [7] - 30/07/2004 01:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Franky:
[qb]Prosze pomożcie! 4 razy wystaczy obrocic bonusem, aby go wypłacić? Z góry serdecznei dziękuję za odpwoiedz.[/qb][/QUOTE]to co wpłaciles wystarczy 1 raz obrocic a to co dostales gratis 3 razy
Posted by: Sensej

Re: Betandwin [7] - 30/07/2004 01:41

A jaki jest link refferecyjny w tej firmie??
Posted by: Franky

Re: Betandwin [7] - 30/07/2004 02:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał joker111:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Franky:
[qb]Prosze pomożcie! 4 razy wystaczy obrocic bonusem, aby go wypłacić? Z góry serdecznei dziękuję za odpwoiedz.[/qb][/QUOTE]to co wpłaciles wystarczy 1 raz obrocic a to co dostales gratis 3 razy[/qb][/QUOTE]Czyli jesli wplacilem 30 Euro, dostalem bonus 30 Euro i mam obrót 120 Euro to moge pieniazki wyplacic?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 30/07/2004 02:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Sensej:
[qb]A jaki jest link refferecyjny w tej firmie??[/qb][/QUOTE]masz powyzej

co do tej darmowej stawki 5 euro za postawienie kombinacji 5 zakladow - "betseller" to wydaje mi sie nieoplacalna z racji tego, iz daja tam naprawde spotkania ktore przy racjonalnym podejsciu z reguly nie wchodza...
Posted by: palazzi

Re: Betandwin [7] - 30/07/2004 02:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xmind:
[qb]zadam gupie pytanie czy ten bonus jest tylko w euro czy przeliczaja to tez na zlotowki?[/qb][/QUOTE]Tak ,zakładając konto w złotówkach betandwin przyznaje bonus.Zakładałem konto 5 dni temu,wpłaciłem kartą 150zł...a dostałem bonus w wysokości 140zł(myślałem ,że będzie wynosił równowartość depozytu,ale 10zł w drugą stronę to i tak nie jest źle)
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 30/07/2004 02:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Franky:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał joker111:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Franky:
[qb]Prosze pomożcie! 4 razy wystaczy obrocic bonusem, aby go wypłacić? Z góry serdecznei dziękuję za odpwoiedz.[/qb][/QUOTE]to co wpłaciles wystarczy 1 raz obrocic a to co dostales gratis 3 razy[/qb][/QUOTE]Czyli jesli wplacilem 30 Euro, dostalem bonus 30 Euro i mam obrót 120 Euro to moge pieniazki wyplacic?[/qb][/QUOTE]tak, jak najbardziej

zreszta jak moglbys wyplacic mniej to tam podaja przy wyplacie ile mozesz wyplacic min (30) i maksymalnie...
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 30/07/2004 03:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał xmind:
[qb]zadam gupie pytanie czy ten bonus jest tylko w euro czy przeliczaja to tez na zlotowki?[/qb][/QUOTE]Tak ,zakładając konto w złotówkach betandwin przyznaje bonus.Zakładałem konto 5 dni temu,wpłaciłem kartą 150zł...a dostałem bonus w wysokości 140zł(myślałem ,że będzie wynosił równowartość depozytu,ale 10zł w drugą stronę to i tak nie jest źle) [/qb][/QUOTE]dlatego Ci przyznali 140 bonusu przy wplacie 150 PLN, poniewaz ta kwota to maksymalny bonus (rownowartosc 30 euro)..
Posted by: domin11

Re: Betandwin [7] - 31/07/2004 03:04

pallazi!jak wpłacić kartą do betandwin robię to pierwszy raz a z 1-razami różnie bywa ;proszę o pomoc!!!
Posted by: Bet85

Re: Betandwin [7] - 31/07/2004 03:42

Wytłumaczy ktos dokładnie jak z poczty przelac kase na ich konto w BAW no i jak długo to potrwa!!
Posted by: Blazzz

Re: Betandwin [7] - 31/07/2004 03:54

Chcesz i Ty tam być? Nic prostrzego ! Tak zakwalifikujesz się do betandwin Casino Summer Lounge:
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 31/07/2004 05:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał domin11:
[qb]pallazi!jak wpłacić kartą do betandwin robię to pierwszy raz a z 1-razami różnie bywa ;proszę o pomoc!!![/qb][/QUOTE]musisz miec karte visa electron lub vise..podajesz numer karty, kod cvv i sume jaka chcesz wplacic...to all...jakbys mial jakies pytania wal na priv..
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 31/07/2004 05:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bet85:
[qb]Wytłumaczy ktos dokładnie jak z poczty przelac kase na ich konto w BAW no i jak długo to potrwa!![/qb][/QUOTE]nie polecam...raz, ze watpliwe by na poczcie przyjmowali wplaty miedzynarodowe, dwa - koszty, a trzy - przelew chyba szedlby z miesiac..
Posted by: meyde9

Re: Betandwin [7] - 31/07/2004 13:20

wiecie moze ile bedzie szedl przelew z Kredyt Banku

i po drugie jak wplace 100 zl to bonu wyniesie tez 100 zl ??????
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 31/07/2004 13:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał meyde9:
[qb]wiecie moze ile bedzie szedl przelew z Kredyt Banku

i po drugie jak wplace 100 zl to bonu wyniesie tez 100 zl ??????[/qb][/QUOTE]przelewy zagraniczne to znaczny koszt i dosc dlugi czas oczekiwania...przy wplacie 100 PLN dostaniesz 100 bonusa...ale lepiej wykorzystac gorna granice 140 -> 140
Posted by: meyde9

Re: Betandwin [7] - 31/07/2004 13:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał meyde9:
[qb]wiecie moze ile bedzie szedl przelew z Kredyt Banku

i po drugie jak wplace 100 zl to bonu wyniesie tez 100 zl ??????[/qb][/QUOTE]przelewy zagraniczne to znaczny koszt i dosc dlugi czas oczekiwania...przy wplacie 100 PLN dostaniesz 100 bonusa...ale lepiej wykorzystac gorna granice 140 -> 140[/qb][/QUOTE]a wiesz moze jaki by byl koszt przelewu 100 zl i ile moglby trwac ??????
Posted by: Yarll

Re: Betandwin [7] - 31/07/2004 16:31

wpłaciłem do b&w 160 zł
i nic zero bonusu dlaczego??
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 31/07/2004 17:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał meyde9:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał meyde9:
[qb]wiecie moze ile bedzie szedl przelew z Kredyt Banku

i po drugie jak wplace 100 zl to bonu wyniesie tez 100 zl ??????[/qb][/QUOTE]przelewy zagraniczne to znaczny koszt i dosc dlugi czas oczekiwania...przy wplacie 100 PLN dostaniesz 100 bonusa...ale lepiej wykorzystac gorna granice 140 -> 140[/qb][/QUOTE]a wiesz moze jaki by byl koszt przelewu 100 zl i ile moglby trwac ??????[/qb][/QUOTE]nie mam pojecia, pytaj w oddzialem swojego banku
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 31/07/2004 17:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kogutttttt:
[qb]wpłaciłem do b&w 160 zł
i nic zero bonusu dlaczego??[/qb][/QUOTE]dziwne, napisz do supportu, powinni bez problemu dodac 140 PLN
Posted by: Bet85

Re: Betandwin [7] - 01/08/2004 01:51

No to ja bede bebnic to samo.. ale chce by pokazano mi to na moim przykladzie..

Wpłacam do BAW 70 zeta.. otrzymuej bonus w wysokosci 70 zeta.. wtedy na koncie mamy 140 zeta(wow jakie to proste:P) aby bonus był wazny musze te 70 zeta z bonusu obrócic trzykrotnie jna jendym badz kilku kuponach.. czyli aby bonus byl wazny musze miec 70x3+70zl(moj depozyt)=czyli 280zeta zgadza się? Ale.. jesli majac 280zeta.. strace po tym 15 zeta, to czy bonus zostaje zaliczony?

Druga sprawa.. abym mogl wyplacic kase musze swoje 70 (wplata) obrocic raz.. czyli dodajac bonsu msuze miec 350 zeta bym mogl cokolwiek wyplacac przy zalzoeniu abym nie straci bonusu?

Pozdrawiam
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 01/08/2004 02:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bet85:
[qb]No to ja bede bebnic to samo.. ale chce by pokazano mi to na moim przykladzie..

Wpłacam do BAW 70 zeta.. otrzymuej bonus w wysokosci 70 zeta.. wtedy na koncie mamy 140 zeta(wow jakie to proste:P) aby bonus był wazny musze te 70 zeta z bonusu obrócic trzykrotnie jna jendym badz kilku kuponach.. czyli aby bonus byl wazny musze miec 70x3+70zl(moj depozyt)=czyli 280zeta zgadza się? Ale.. jesli majac 280zeta.. strace po tym 15 zeta, to czy bonus zostaje zaliczony?

Druga sprawa.. abym mogl wyplacic kase musze swoje 70 (wplata) obrocic raz.. czyli dodajac bonsu msuze miec 350 zeta bym mogl cokolwiek wyplacac przy zalzoeniu abym nie straci bonusu?

Pozdrawiam [/qb][/QUOTE]więc sprawa z bonusem ma się tak:

wpłacasz podaną kwotę...vide 70 PLN korzystając z promoji...masz 70 PLN na koncie i od razu dopisują Ci drugie 70 PLN za free (ten proces jest automatyczny),

by mócw wypłacić 70 PLN, które wpłaciłeś musisz postawić 1 raz te 70 PLN, natomiast by móc wypłacić 70 PLN bonusa - musisz nimi obrócić 3-krotnie...zatem całym kapitałem (depozyt + bonus), obracasz 4 razy i już możesz all wypłacić czyli te załóżmy 280 PLN + to co tam ugrałeś...

to w zasadzie tyle..

gdybyś miał jakieś pytania podbij na priv
Posted by: miszczus

Re: Betandwin [7] - 01/08/2004 05:54

Jaka jest najmniejsza kwota jaką musze wplacic do betandwin??
Posted by: helmudo

Re: Betandwin [7] - 01/08/2004 13:14

Chciałem sie zapytac bo tez nieweim co wybrac bo tak expext ma słabą oferte ba bardzo słabą live poprawne ale nienajlepsze i zrypane kasyno w którym dobija mnie ruleta i chcem sie przerzucic na sportingbeta i własnie czy jak pozniej jak uzbieram więcej kasy bede chciał na konto przelac zeby se wypłącic to czego zadają czy rzeczywiscie tych wszytkich pierdół
Posted by: Bet85

Re: Betandwin [7] - 01/08/2004 15:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał helmudo:
[qb]Chciałem sie zapytac bo tez nieweim co wybrac bo tak expext ma słabą oferte ba bardzo słabą live poprawne ale nienajlepsze i zrypane kasyno w którym dobija mnie ruleta i chcem sie przerzucic na sportingbeta i własnie czy jak pozniej jak uzbieram więcej kasy bede chciał na konto przelac zeby se wypłącic to czego zadają czy rzeczywiscie tych wszytkich pierdół[/qb][/QUOTE]pomyliłeś topic.. tutaj dyskujtuje się o BAW
Posted by: Marczello

Re: Betandwin [7] - 02/08/2004 12:48

Czy zaklady live licza sie na pewno do obrotu przy bonusie? Bardzo prosze o szybka odpowiedz.
Posted by: edson

Re: Betandwin [7] - 02/08/2004 19:29

Przelewał moze ktos kaske bezposrednio przez swoj bank,jesli tak to ile czekał i jaka była prowizja, czy rzeczywiscie okolo 20$ ?
Z gory dzieki za odp.
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [7] - 02/08/2004 21:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał miszczus:
[qb]Jaka jest najmniejsza kwota jaką musze wplacic do betandwin??[/qb][/QUOTE]Jak dobrze pamiętam jest to 1EURO.Ale wtedy nie skorzystasz z bonusa.Jak chcesz bonus to przynajmniej 15EURO(65PLN).Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić.
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [7] - 02/08/2004 21:13

Mam pare pytań może banalne ale wolę spytać.
1 Czy w betandwin można stawiać singielki?Bo doszły mnie słuchy że są takie buki gdzie trzeba stawiać przynajmniej 3 mecze.
2 Jak jest najmniejsza stawka w betandwin(w EURO i PLN)
3 W jakiej walucie lepiej wpłacić?W EURO czy PLN?

Proszę o szybką odpowiedź.Z góry dzięki.
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 02/08/2004 22:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Marczello:
[qb]Czy zaklady live licza sie na pewno do obrotu przy bonusie? Bardzo prosze o szybka odpowiedz.[/qb][/QUOTE]tak
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 02/08/2004 22:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał miszczus:
[qb]Jaka jest najmniejsza kwota jaką musze wplacic do betandwin??[/qb][/QUOTE]Jak dobrze pamiętam jest to 1EURO.Ale wtedy nie skorzystasz z bonusa.Jak chcesz bonus to przynajmniej 15EURO(65PLN).Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić. [/qb][/QUOTE]tak - by skorzystac z bonusa nalezy wplacic minimalnie 15 euro badz 70 PLN, jesli jednak chce sie zalapac na maksymalny bonus to wplata musi byc rowna 30 euro lub 140 PLN
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 02/08/2004 22:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]Mam pare pytań może banalne ale wolę spytać.
1 Czy w betandwin można stawiać singielki?Bo doszły mnie słuchy że są takie buki gdzie trzeba stawiać przynajmniej 3 mecze.
2 Jak jest najmniejsza stawka w betandwin(w EURO i PLN)
3 W jakiej walucie lepiej wpłacić?W EURO czy PLN?

Proszę o szybką odpowiedź.Z góry dzięki.[/qb][/QUOTE]AD1. Ktoś Ci nagadał głupoty, bez problemu można obstawiać single.

AD2. Zdaje sie 1 Euro i 1 PLN, ale może sie myle.

AD3. Bez różnicy.
Posted by: GBocian

Re: Betandwin [7] - 02/08/2004 23:16

Chyba nie do końca bez różnicy, bo przecież 30 Euro to nie jest równo 140 zł (w sumie to nawet nie wiem jaka jest różnica). Poza tym są zapewne inne korzyści posiadania konta w określonej walucie. Jak sam napisałeś o minimalnych stawkach: Zdaje sie 1 Euro i 1 PLN, ale może sie myle. To dla niektórych może mieć znaczenie. Znaczenie może mieć też koszt wypłaty pieniędzy, bo np wypłata na Inteligo przy użyciu kodu SWIFT (ten zdaje się jest potrzebny zawsze przy przeliczaniu walut) kosztuje coś koło 12 zł.

Rozumiem, że dla takiego wyjadacza jak Ty to grosze, ale dla niektórych mogą się liczyć.
Posted by: edson

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 03:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał edson:
[qb]Przelewał moze ktos ostatnio kaske bezposrednio przez swoj bank,jesli tak to ile czekał i jaka była prowizja, czy rzeczywiscie okolo 20$ ?
Z gory dzieki za odp.[/qb][/QUOTE]
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 03:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał edson:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał edson:
[qb]Przelewał moze ktos ostatnio kaske bezposrednio przez swoj bank,jesli tak to ile czekał i jaka była prowizja, czy rzeczywiscie okolo 20$ ?
Z gory dzieki za odp.[/qb][/QUOTE][/qb][/QUOTE]oj watpie by sie ktos znalazl, ale probuj jesli Ci zalezy na tej formie wplaty pieniedzy...raz, ze idzie straaaasznie dlugo taki przelew, dwa - dosc duze pieniadze kosztuje..

nie lepiej sobie wyrobic karty visa electron i w ten sposob wplacic ? W wiekszosci bankow daja ja za friko do konta..
Posted by: palazzi

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 04:17

Czy dla wiarygodności moich danych mogę wysłać skan paszportu zamiast jak podaje oficjalnie na swojej stronie B&W skanu dowodu tożsamości?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
palazzi
Posted by: Don

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 04:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb]Czy dla wiarygodności moich danych mogę wysłać skan paszportu zamiast jak podaje oficjalnie na swojej stronie B&W skanu dowodu tożsamości?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
palazzi[/qb][/QUOTE]Możesz, bo paszport też jest dowodem tożsamości
Posted by: palazzi

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 04:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Don:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb]Czy dla wiarygodności moich danych mogę wysłać skan paszportu zamiast jak podaje oficjalnie na swojej stronie B&W skanu dowodu tożsamości?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
palazzi[/qb][/QUOTE]Możesz, bo paszport też jest dowodem tożsamości [/qb][/QUOTE]Hehe...rzeczywiście Ale jak przeczytałem skan dowodu tożsamości to od razu mi się skojarzyło z tym "normalnym" dowodem
Dzięki don za wyjaśnienie
Pozdro
palazzi
Posted by: bojako5

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 15:18

Witam. Mam pytanko.
Czy moge wypłacić kase z BAW.de na ekarte mbanku ?
Ile średnio idzie od nich kasa ?
Pozdrawiam
Posted by: enrique

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 15:52

mam pytanko(dla bywalcow moze smieszne ) chyba nie ma problemu jesli wplace zlotowki eKarta z konta kumpla ???
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 16:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bojako5:
[qb]Witam. Mam pytanko.
Czy moge wypłacić kase z BAW.de na ekarte mbanku ?
Ile średnio idzie od nich kasa ?
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]na ekarte nie mozesz wyplacic, ale juz na konto mbanku - jak najbardziej..
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 16:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał enrique:
[qb]mam pytanko(dla bywalcow moze smieszne ) chyba nie ma problemu jesli wplace zlotowki eKarta z konta kumpla ???[/qb][/QUOTE]nie
Posted by: apofis

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 16:41

ja też mam małe pytanko

nie mogę znaleźć stronki z nazwą banku i nr konta na które trzeba wplaci pesos

acha i czy można wpłacać przelewem z banku (Kredyt Banku)
Posted by: apofis

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 16:45

ewentualnie niech kto przesypie trochę a ja mu prześlę na konto u nas

gg8374766
Posted by: Farciarz

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 16:54

Pomocy bo stoję na polu waluta przy zakładaniu konta i nie wiem co wybrać. Zamierzam zasilać konto kartą VISA ELECTRON inteligo a wypłaty chciałbym otrzymywać na konto złotówkowe powiedzmy że też inteligo.
To jaką mam walutę wybrać żeby było najmniej przeliczania i żeby skorzystać z promocji (przyznam się szczerze że przyzwyczaiłem się do PLN jednak nie wiem czy $ lub Euro nie będą korzystniejsze - no ale wówczas co z wypłatą ???).
Aha czy jest pobierana prowizja przy wplacie kartą (jaka)?
Posted by: WK

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 16:57

Ja wybralem euro, wplacalem karta Inteligo, wyplacac tez bede na karte Inteligo (nie na konto). Prowizja jest 2% przy wplacie karta.

Wojtek
Posted by: Farciarz

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 16:59

Ale czytałem że przy wypłacie na kartę Inteligo blokuje na miesiąc środki - może ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć ???
Pzdr. Kuba
Posted by: GBocian

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 17:00

A ja przyłączam się do pytania Farciarza. Jak to wygląda w B&W ?
Posted by: bojako5

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 17:59

Jeszcze jedno pytanko.
Jak jest ze skanami? Czy wymagają trego przy wypłacie ? (to moja pierwsza wypłata w BAW.de) Czy napiszą mi maila żebym im je wysłał czy może lepiej od razu je wysłać ?
Czy w ogóle skany są potrzebne ?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 18:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bojako5:
[qb]Jeszcze jedno pytanko.
Jak jest ze skanami? Czy wymagają trego przy wypłacie ? (to moja pierwsza wypłata w BAW.de) Czy napiszą mi maila żebym im je wysłał czy może lepiej od razu je wysłać ?
Czy w ogóle skany są potrzebne ?[/qb][/QUOTE]tak jak ktos wyzej pisal, skan dowodu tozsamosci
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 20:23

Zdecydowałem się zacząć grać w betandwin.Na początek chciałbym wpłacić 65zł(żeby skorzystać z promocji al: ) zwykłym przelewem z mBanku.Mam 2 pytania.
1 Ile zapłacę za przelew ???
2 Ile to będzie trwało???

Z góry dzięki za odpowiedź.
Posted by: KeeP

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 20:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał GBocian:
[qb]Chyba nie do końca bez różnicy, bo przecież 30 Euro to nie jest równo 140 zł (w sumie to nawet nie wiem jaka jest różnica). Poza tym są zapewne inne korzyści posiadania konta w określonej walucie. Jak sam napisałeś o minimalnych stawkach: Zdaje sie 1 Euro i 1 PLN, ale może sie myle. To dla niektórych może mieć znaczenie. Znaczenie może mieć też koszt wypłaty pieniędzy, bo np wypłata na Inteligo przy użyciu kodu SWIFT (ten zdaje się jest potrzebny zawsze przy przeliczaniu walut) kosztuje coś koło 12 zł.

Rozumiem, że dla takiego wyjadacza jak Ty to grosze, ale dla niektórych mogą się liczyć.[/qb][/QUOTE]minimalna stawka nie jest 1euro bo przed chwilą grałem za 0,50 euro

a co do inteligo i SWIFTa
od razu jak zobaczyłem tą pozaycję w cenniku to się spytałem na infolinii o co chodzi i mi odpowiedzieli
ze te 11.99 pobierają tylko wtedy jak przychodzi przelew z zagranicy i jest na tym przelewie zaznaczone ze odbiorca pokrywa koszt
a jeden przelew w miesiącu z B&W jest darmowy więc mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie
zobaczymy niedlugo

aha..i zarejestrowalem sie w B&W jakies dwa miesiace temu ale pierwszą wpłatę zrobiłem dzisiaj i bonusa nie mam...kłócić się??

pzdr
Posted by: KeeP

Re: Betandwin [7] - 03/08/2004 20:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]Zdecydowałem się zacząć grać w betandwin.Na początek chciałbym wpłacić 65zł(żeby skorzystać z promocji al: ) zwykłym przelewem z mBanku.Mam 2 pytania.
1 Ile zapłacę za przelew ???
2 Ile to będzie trwało???

Z góry dzięki za odpowiedź. [/qb][/QUOTE]nie zrobisz przelewu bo nie mozna z mBanku wykonywać zagranicznych przelewów
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [7] - 04/08/2004 04:31

OK.Czyli mBank odpada.Mam jeszcze konto w City Banku a tam można robić przelewy zagranice.Więc ponawiam pytania:
1. Ile zapłacę za przelew?
2. Ile będzie szła kasa?

Pozdra for all!!!Z góry dzięki za odpowiedź! iwo:
Posted by: KeeP

Re: Betandwin [7] - 04/08/2004 12:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]OK.Czyli mBank odpada.Mam jeszcze konto w City Banku a tam można robić przelewy zagranice.Więc ponawiam pytania:
1. Ile zapłacę za przelew?
2. Ile będzie szła kasa?

Pozdra for all!!!Z góry dzięki za odpowiedź! iwo: [/qb][/QUOTE]kolego spytaj się w swoim banku
zalezy od tego jakie masz konto..ale p[rzed chwilką patrzyłem na ich tabelkę opłat i dla zwykłego konta jest tam kwota 1% wartości minimum 20PLN

pzdr
Posted by: lukasz654

Re: Betandwin [7] - 05/08/2004 04:08

ile czasu idzie kasa na karte ?
bo wlasnie godzine temu wyplacilem na ekarte szmal i niewiem ile mam czekac(przelewem moze byloby szybciej).

czy zwroty na karte realizuja w weekendy?(bo przelewy na stowe nie)
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [7] - 06/08/2004 01:27

Ile idzie kaska z mb do betandwin?Chciałbym wpłacić 70PLN do betandwin , więc ile mam wpłacić do mb?Bo chyba pobierają jakąś prowizję???
Z góry dzięki za odpowiedź iwo:
Posted by: domin11

Re: Betandwin [7] - 06/08/2004 03:25

Komu nie chodzi b&w ? Mnie nie chodzi od rana a sobota się zbliza wielkimi krokami.
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 06/08/2004 03:36

Chyba wszystkim nie chodzi - z info na www mozna wnioskowac, ze aktualizuja soft
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 06/08/2004 05:22

no juz betandwin nam ruszylo, mamy gdzie grac w weekend
Posted by: edson

Re: Betandwin [7] - 07/08/2004 00:44

Luno priv
Posted by: Stef

Re: Betandwin [7] - 07/08/2004 01:15

wiem że ten temat jest ciągle poruszany ale mam pytanko. gram na expekt tam przesyłam środki robiąc przelew z bph. czy ktos może mi powiedzieć jak mam zrobić przelew na b&w mam też konto na inteligo? z góry dzięki za odpowiedź i wyrozumiałość.
Posted by: Arczi

Re: Betandwin [7] - 07/08/2004 03:47

jaka jest minimalna stawka zakladu w B&W (konto w euro)
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [7] - 07/08/2004 03:48

Jeżeli się nie mylę to 1E.
Posted by: [g]um[p]

Re: Betandwin [7] - 07/08/2004 03:51

0.5 ojoro
Posted by: [g]um[p]

Re: Betandwin [7] - 07/08/2004 03:52

cd. --> Betandwin [8]
Posted by: Arczi

Re: Betandwin [7] - 07/08/2004 03:53

0.50 Euro
Posted by: sted

Re: Betandwin [7] - 08/08/2004 02:09

Witam, mam pytanie, bede chcial wyplacic kaske z B&W, z regulaminu wynika ze jedna wyplata jest darmowa, mam konto inteligo i chcialbym sie dowiedziec czy moge wyplacic na karte vise elektron zamiast przelewem bankowym? Podobno mozna wyplacic tyle ile sie zdeponowalo, czy to prawda? Ile bedzie szla kasa na karte, a ile idzie przelewem? Czy inteligo blokuje przelewy?
Z gory dzieki
Posted by: [g]um[p]

Re: Betandwin [7] - 08/08/2004 02:25

czy nie widzisz, ze jest juz zalozony nastepny temat Betandwin
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 08/08/2004 02:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sted:
[qb]Witam, mam pytanie, bede chcial wyplacic kaske z B&W, z regulaminu wynika ze jedna wyplata jest darmowa, mam konto inteligo i chcialbym sie dowiedziec czy moge wyplacic na karte vise elektron zamiast przelewem bankowym? Podobno mozna wyplacic tyle ile sie zdeponowalo, czy to prawda? Ile bedzie szla kasa na karte, a ile idzie przelewem? Czy inteligo blokuje przelewy?
Z gory dzieki[/qb][/QUOTE]Podobno mozna wyplacic tyle ile sie zdeponowalo, czy to prawda?
-
Kto ci qrwa takie glupoty nagadal ?

przelew bankowy 2-3 dni
Posted by: mERL

Re: Betandwin [7] - 09/08/2004 14:46

prosze usunac tego posta
Posted by: kazanlublin

Re: Betandwin [7] - 09/08/2004 20:58

Mam pytanko, czy jest w necie jakiś buk, u którego mozna obstawiać 2gą ligę polską???
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [7] - 09/08/2004 21:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kazanlublin:
[qb]Mam pytanko, czy jest w necie jakiś buk, u którego mozna obstawiać 2gą ligę polską???[/qb][/QUOTE]Można w betandwin ale czy gdzieś jeszcze...?
Posted by: LuNo

Re: Betandwin [7] - 09/08/2004 21:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał kazanlublin:
[qb]Mam pytanko, czy jest w necie jakiś buk, u którego mozna obstawiać 2gą ligę polską???[/qb][/QUOTE]Można w betandwin ale czy gdzieś jeszcze...? [/qb][/QUOTE]JUZ JEST NOWY TEMAT CZŁOWIEKU!!!!!!!!!!!!