Betfair [17]

Posted by: Conrad

Betfair [17] - 27/10/2008 19:23

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: jinx

Re: Betfair [17] - 01/11/2008 17:42


Nie mogę zawrzeć zakładu, przy potwierdzeniu wyskakuje "Błąd wewnętrzny".

Też tak macie ???
Posted by: Sabre

Re: Betfair [17] - 01/11/2008 17:46

Originally Posted By: jinx

Nie mogę zawrzeć zakładu, przy potwierdzeniu wyskakuje "Błąd wewnętrzny".

Też tak macie ???

Też tak mam
Posted by: Safinho

Re: Betfair [17] - 01/11/2008 18:30

a ja mogę
Posted by: eclipse1977

Re: Betfair [17] - 06/11/2008 05:32

mam pytanie

jak chce wejsc juz na konkretne kursy to pojawia mi sie komunikat "trwa wczytywanie rynku" i juz nic sie nie zmienia.

na innym kompie odpala bez problemu

ma ktos pojecie co trzeba zrobic?
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 07/11/2008 18:43

No,bez przesady,żeby czytać forum BF trzeba być zalogowany na koncie...co za debilizm.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 07/11/2008 20:06

Traktują forum widocznie jako usługę i nie chcą by zbędny ruch generowali nie-klienci. Tak samo jest przy live-video. Swoją drogą ciekawe jak długo jeszcze kino pozostanie darmowe. Czuję, że już wkrótce może się to zmienić. Przy dużym monitorze i dobrym łączu to już prawie jak TV a leci między innymi Serie A (większość meczy). Szkoda tylko, że nie pojawia się u mnie opcja pełny ekran i muszę zmieniać rozdzielczość na 480p ;\)
Posted by: Ojro

Re: Betfair [17] - 08/11/2008 03:36

Czy ktokolwiek orientuje sie czy Betsafe wyplaca srodki na Neteller podczas weekendu ?

pozdr
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 10/11/2008 01:06

Jak można dać in-play taki gówniany mecz Pucharu FA Havant-Brentford a nie dać Villareal-Almeira
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 10/11/2008 01:11

Brak na "live" Austrii T-Mobile oraz dzielenie 2 Bundesligi na piątek in-play i poniedziałek a w niedziele nie też wyprowadza Mnie z równowagi \:o
Posted by: Lord Devastator

Re: Betfair [17] - 10/11/2008 01:34

Originally Posted By: AGASSI
Jak można dać in-play taki gówniany mecz Pucharu FA Havant-Brentford a nie dać Villareal-Almeira

monopol jest zly zawsze dla rynku \:p
Posted by: Marcel

Re: Betfair [17] - 10/11/2008 21:11

z karty debetowej na betfair można wpłacić?
Posted by: bynio

Re: Betfair [17] - 10/11/2008 22:50

czy tylko ja mam problem z otwarciem zakładki "my Account" ?
to samo przy próbie wpłatu depozytu...
Posted by: bynio

Re: Betfair [17] - 10/11/2008 23:12

Originally Posted By: bynio
czy tylko ja mam problem z otwarciem zakładki "my Account" ?
to samo przy próbie wpłatu depozytu...


Juz ok
pomogło wylogowanie i ponowne zalogowanie
Posted by: ComeWithMe

Re: Betfair [17] - 11/11/2008 02:18

Dziala wam strona BETFAIR ? Czy ich zaduzo ogolocilem ...
Posted by: globus

Re: Betfair [17] - 11/11/2008 02:44

nie dziala, co jest ?
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [17] - 11/11/2008 02:45

Nawalił im serwer. Pewnie przerwa potrwa trochę.
Posted by: D@mian

Re: Betfair [17] - 11/11/2008 02:52

Zapowiadano prace techniczne na dzisiaj ;\)
Posted by: Fortunado

Re: Betfair [17] - 11/11/2008 02:52

o 20,30 będzie już działało
Posted by: ComeWithMe

Re: Betfair [17] - 11/11/2008 02:53

dzieki ;\)
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 12/11/2008 02:24

Wracając do gorącego ostatnio tematu.

Suma zapłaconych przeze mnie prowizji w stosunku do zysku za zeszły tydzień wyniosła 2,7%.

Płacę prowizję 4,5% od zysku.

Nie wszystkie moje zakłady w zeszłym tygodniu były wygrane.

To kolejny sprytny zabieg, z którego nie wszyscy zdają sobie zapewne sprawę. Kruczek tkwi w formule liczenia "prowizji wygenerowanej" (która w moim przypadku jest zawsze niższa od "prowizji zapłaconej". To sprawia, że mogłem i zapłacić 20% prowizji od zysku przez ostatnie 60 tygodni, ale "wygenerowałem" tylko 15% więc muszę dopłacić.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 12/11/2008 02:34

Stres musi być zawsze \:p ps. "musisz dopłacić" czy "dopłaciłeś" ;\) chociaż za spokojnie piszesz więc raczej "gdybasz"
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 12/11/2008 02:42

Narzekałem, że zrobili to wstecz, ale tak po prawdzie to ten fakt mnie właśnie uratował. Płaciłbym dziś i to słono, gdyby nie chroniły mnie straty z poprzednich kilkudziesięciu tygodni. No ale zobaczymy bo straty będą powoli wychodzić tyłem a nie wiadomo co wejdzie przodem. W sumie moje odczucia są takie, że te opłaty mogą w mniejszym lub większym stopniu dotknąć prawie każdego.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 13/11/2008 07:08

Quote:
przy okazji zdeklarowali, że opcja generowania raportu dotyczącego opłat premium z poziomu "Moje konto" zostanie udostępniona w ciągu 2 tygodni - poczekamy, zobaczymy.

Czekamy, nadal czekamy... Cytowany post ma już 18 dni.
Posted by: oli

Re: Betfair [17] - 13/11/2008 07:12

Odliczaj codziennie dni w tym temacie
Posted by: SSS

Re: Betfair [17] - 13/11/2008 17:13

Jest rozwiazanie aby uniknac tego 20% haraczu narzuconego przez Betfair inna firma gieldowa Betdaq . Obroty sa juz przyzwoite choc ciagle jeszcze mniejsze od bf ale z tego co udalo mi sie zaobserwowac w ostatnim czasie zwiekszaja sie . Dodatkowym argumentem przemawiajacym za Betdaq jest tylko 2% prowizja od asianow natomiast minusem prowizja 2% od wplat mb natomiast wyplaty sa wolne od oplat . Noi co najwazniejsze nie ma zadnych oplat typu Premium Charge 20% ktore w praktyce mogą objac nieporowynalnie wiekszy procent niz tzw. 0.5% najlepiej zarabiajacych klientow co tydzien .
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 13/11/2008 19:37

Originally Posted By: SSS
Betdaq jest tylko 2% prowizja od asianow natomiast minusem prowizja 2% od wplat mb natomiast wyplaty sa wolne od oplat . Noi co najwazniejsze nie ma zadnych oplat typu Premium Charge 20% ktore w praktyce mogą objac nieporowynalnie wiekszy procent niz tzw. 0.5% najlepiej zarabiajacych klientow co tydzien .
Betdaq to na razie żadna alternatywa. Wpłaty przez mb i netellera obciążone 2% prowizją to jakiś relikt. A są giełdy gdzie tego nie ma a kursy porównywalne - na przykład Betsson.

Musi powstać najlepiej zupełnie nowa firma z nowatorskim pomysłem na zapewnienie płynności na rynkach. Bo nawet obniżenie prowizji do 0% nic tym firmom nie da, co pokazał dobitnie przykład Mansion Exchange. To musi być nowatorski pomysł systemu nagród za tworzenie płynności przez klientów. Bo jak tylko pojawi się płynność (nawet przy identycznej prowizji) to przepływ klientów z betfair będzie już rzeczą naturalną.
Posted by: Adik

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 02:08

Witam po dłuższej przerwie,

Z jakiego adresu e-mail skorzystać w sprawie zapomnianego hasła (konto dodatkowo zablokowane przy próbie skorzystania z opcji przypomnij hasło)? Minęło już kilka dni po tym jak wysłałem maila w wersji PL/ENG na adresy polska@betfair.com oraz info@betfair.com ale niestety ciągle brak odpowiedzi...
Posted by: Boomber

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 02:15

załóż nowe konto \:\) zakładam ze jesli nie pamietasz hasła to nie masz tam środow
Posted by: Adik

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 03:33

Chyba nie mówisz poważnie. \:\) A co z danymi osobowymi, przecież będą takie same.
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 03:37

na BF możesz mieć over 1,5 kont
legalnie
Posted by: Boomber

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 04:12

Originally Posted By: Adik
Chyba nie mówisz poważnie. \:\) A co z danymi osobowymi, przecież będą takie same.

Originally Posted By: zmarcin
na BF możesz mieć over 1,5 kont
legalnie
nie wiedziałeś ;\)
Posted by: Ezquerro

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 06:17

jak takie cos obliczyc.
Wystawiam LAY kurs 10, chce dac 100zł jaki bedzie mój zyk ??
oczywiscie wiem ze bedzie to 10zł ale chciałbym wiedziec jak to policzyc np. jaka bedzie formuła w excelu
Posted by: Szewa

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 06:19

kurs/(kurs - 1)
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 06:22

Originally Posted By: Boomber

Originally Posted By: zmarcin
na BF możesz mieć over 1,5 kont
legalnie
nie wiedziałeś ;\)


to do mnie? \:\)
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 06:29

Originally Posted By: z o R r o
A są giełdy gdzie tego nie ma a kursy porównywalne - na przykład Betsson.

Musi powstać najlepiej zupełnie nowa firma z nowatorskim pomysłem na zapewnienie płynności na rynkach. Bo nawet obniżenie prowizji do 0% nic tym firmom nie da, co pokazał dobitnie przykład Mansion Exchange. To musi być nowatorski pomysł systemu nagród za tworzenie płynności przez klientów. Bo jak tylko pojawi się płynność (nawet przy identycznej prowizji) to przepływ klientów z betfair będzie już rzeczą naturalną.
cały czas kłania się magiczny klucz : "in-play" ps. co ci da "system nagród" jak będziesz w myślach kontrował \:D
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 07:16

Originally Posted By: AGASSI
cały czas kłania się magiczny klucz : "in-play" ps. co ci da "system nagród" jak będziesz w myślach kontrował \:D
Myślę, że brak in-play nie jest tu na tyle kluczowy co brak płynności.

A dwa, że nie ma tu żadnej przewagi konkurencyjnej betfair. Posadzić paru ludzi żeby wciskali w odpowiednim momencie czerwony przycisk (którą to czynność wykonają ledwie parokrotnie w ciągu meczu, a jeden może kontrolować nawet 2-3 mecze jednocześnie) to już najmniejszy problem jeśli ma się płynność na rynkach. Można by konkurować z betfair rozszerzając ofertę live w porównaniu do nich - ale to też dopiero w dalszej perspektywie, jak już zaczną się spore obroty na rynkach.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 07:27

Jeśli chodzi o innowacje to w tej dziedzinie też można by coś wykombinować. Na przykład każdy mecz do grania na żywo (ale tylko wybrane pod nadzorem, z zawieszaniem rynku). Nie wiem na ile technicznie zwiększyłoby to obciążenie strony, ale przypuszczam, że nie na tyle by nie dać temu szansy).
Posted by: Ezquerro

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 21:56

dzieki szewa, to jeszcze jedno pytanie:
powiedzmy ze stawiam na jedną druzyne po kursie 2 za 50$
ale potem zmieniam zdanie odprzedaje ten zakład ale juz za 100$ po takim samym kursie., czyli mam do wygrania 50$. Wygrywa druzyna nr 2, i wygrywam te 50$
i teraz czy prowizje 5% zapłace od tej wygranej sumy czyli 50$? czy od całości zakładu czyli 100$. bo w historii bede miał 2 zakłady najpierw jeden za 50 na jedną drużyne ,a potem w drugą strone ten wygrany 100$
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 22:14

Sytuacja -$50 v +$50. Od przegranych nie płacisz prowizji.
Albo stracisz $50, albo wygrasz $50 minus prowizja 5%, chyba, że masz zniżkę.


Powyższy przykład dotyczy rynków, gdzie jest do wytypowania jeden zwycięzca!
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 14/11/2008 22:29

Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: AGASSI
cały czas kłania się magiczny klucz : "in-play" ps. co ci da "system nagród" jak będziesz w myślach kontrował \:D
Myślę, że brak in-play nie jest tu na tyle kluczowy co brak płynności.

A dwa, że nie ma tu żadnej przewagi konkurencyjnej betfair. Posadzić paru ludzi żeby wciskali w odpowiednim momencie czerwony przycisk (którą to czynność wykonają ledwie parokrotnie w ciągu meczu, a jeden może kontrolować nawet 2-3 mecze jednocześnie) to już najmniejszy problem jeśli ma się płynność na rynkach. Można by konkurować z betfair rozszerzając ofertę live w porównaniu do nich - ale to też dopiero w dalszej perspektywie, jak już zaczną się spore obroty na rynkach.

skoro nie ma tu żadnej przewagi konkurencyjnej Betfair to po prostu skończ te gadki i graj na Betsson ps. sorry ale tam ilość live to bida z nędzą \:D BTW : może tam siedzą idioci i nie wiedzą,że wystarczy tylko kilka osób do wciskania czerwonego guzika \:D
Posted by: teni$God

Re: Betfair [17] - 17/11/2008 19:45

Witka. Jak to jest z tym obecnym bonusem betfair. Czy te 30 euro które dodają później na konto trzeba obrócić kilka razy czy gramy raz i dla nas jest kwota wygrana bez tych 30 ojrosów.
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 17/11/2008 19:50

Grasz raz bonusem i jak wygrasz, to dostajesz całość, to nie jest freebet, tylko bonus!!
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 18/11/2008 05:26

Originally Posted By: AGASSI
może tam siedzą idioci i nie wiedzą,że wystarczy tylko kilka osób do wciskania czerwonego guzika \:D
Oni (Betsson) nie mają płynności na rynkach. A pisałem, że to podstawa. Po cholerę płacić ludziom od czerwonych przycisków jeśli po drugiej stronie nie będzie nikogo? Czytaj bardziej uważnie. Bo odnoszę wrażenie, że od pewnego czasu wszystkie moje posty w tym temacie chcesz za wszelką cenę skomentować. Masz do tego prawo, ale bardziej konstruktywnie proszę. Bez urazy oczywiście
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 18/11/2008 06:18

Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: AGASSI
może tam siedzą idioci i nie wiedzą,że wystarczy tylko kilka osób do wciskania czerwonego guzika \:D
Oni (Betsson) nie mają płynności na rynkach. A pisałem, że to podstawa. Po cholerę płacić ludziom od czerwonych przycisków jeśli po drugiej stronie nie będzie nikogo? Czytaj bardziej uważnie. Bo odnoszę wrażenie, że od pewnego czasu wszystkie moje posty w tym temacie chcesz za wszelką cenę skomentować. Masz do tego prawo, ale bardziej konstruktywnie proszę. Bez urazy oczywiście
o cholera wydało się ;\) ps. co tu komentować skoro gołym okiem widać,że o konkurencji dla BF możesz jak na razie sobie pogdybać co zresztą robisz BTW mam nadzieję,że będzie okazja aby wszelkie ewentualne niedomówienia omówić osobiście
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 18/11/2008 08:00

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: AGASSI
może tam siedzą idioci i nie wiedzą,że wystarczy tylko kilka osób do wciskania czerwonego guzika \:D
Oni (Betsson) nie mają płynności na rynkach. A pisałem, że to podstawa. Po cholerę płacić ludziom od czerwonych przycisków jeśli po drugiej stronie nie będzie nikogo? Czytaj bardziej uważnie. Bo odnoszę wrażenie, że od pewnego czasu wszystkie moje posty w tym temacie chcesz za wszelką cenę skomentować. Masz do tego prawo, ale bardziej konstruktywnie proszę. Bez urazy oczywiście
o cholera wydało się ;\) ps. co tu komentować skoro gołym okiem widać,że o konkurencji dla BF możesz jak na razie sobie pogdybać co zresztą robisz BTW mam nadzieję,że będzie okazja aby wszelkie ewentualne niedomówienia omówić osobiście


Oby tylko przy piwie, a nie ręcznie
Posted by: Llama

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 04:22

nadal - federer.

gram nadala po 1,2
gram po chwili nadala po 1,4
za pół godziny gram nadala po 1,3.


czy bf traktuje to jako JEDEN rynek?
Posted by: Fortunado

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 04:38

tak
Posted by: Llama

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 05:13

ok,
jak dobrze rozumiem, KAŻDY kto przekroczy linię 250 zagranych rynków i osiągnie zysk (pierwszy tysiąc zysku bez opłaty premium), jest zobowiązany do opłacenia 15% od zysku wstecznie z 60 tygodni gry?

dobrze to rozumiem?
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 05:58

Originally Posted By: Llama
ok,
jak dobrze rozumiem, KAŻDY kto przekroczy linię 250 zagranych rynków i osiągnie zysk (pierwszy tysiąc zysku bez opłaty premium), jest zobowiązany do opłacenia 15% od zysku wstecznie z 60 tygodni gry?

dobrze to rozumiem?


To jest dużo bardziej skomplikowane. Podatek jest płatny nie od zysku ale od nadmiernego zysku. A nadmierny jest wtedy kiedy suma wygenerowanych przez gracza prowizji jest mniejsza niż 20% zysku, który osiągnął gracz na przestrzeni ostatnich 60 tygodni. Wtedy ten podatek jest pobierany tak aby suma wygenerowanych prowizji zmierzała do 20%. Dodatkowo są jeszcze liczne warunki i obostrzenia. Musiałbym chyba wypracowanie na 3 strony napisać, żeby to dokładnie wyjaśnić. Poczytaj w poprzednim temacie.
Posted by: Llama

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 06:05

no właśnie.

przeczytałem zasady, które dla mnie są bardzo pokrętne i niewiele z tego ogarniam, bo po czwartym warunku, już nie pamiętam o pierwszym.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 06:07

W uproszczeniu jest to podatek nie dla tych, którzy zarabiają, ale dla tych, którzy ZA SZYBKO zarabiają. Szybkość z jaką wolno zarabiać została arbitralnie określona przez betfair.

Dozwolone jest zarabianie z taką na przykład prędkością (zakładając że płacimy prowizję 4-5%):

+100
-80
+100
-80
+100
-80

Natomiast

+100
-50
+100
-50
+100
-50

to już za szybko i podatek trzeba uiścić.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 06:13

Poprawka

+100
-85
+100
-85
+100
-85

bo w pierwszym podanym przeze mnie przykładzie też jest jednak za szybko.
Posted by: Llama

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 07:08

jak rozumiem, zaprezentowałeś grę płaską stawką 85j przy yieldzie koło 8%?
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 07:43

Podałem taki przykład żeby był czytelny. Stawka, wiadomo, nie musi być płaska i wygrane i przegrane też nie muszą być koniecznie naprzemiennie \:\)

Ale dobrze, że napisałeś o tym yieldzie. Na przykładzie yieldu też można to dosyć dobrze wytłumaczyć. Właśnie mniej więcej 8%-owy yield jest wartością progową, po przekroczeniu której trzeba płacić (przy standardowej prowizji 5% - bo im niższą płacisz prowizję tym niższy yield wpędza Cię w podatek - przy prowizji 2% wartość progowa yieldu była bodajże 2,5-3%).
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 07:48

Nie wiem czy dobrze napisałem bo nie operuję pojęciem yieldu na co dzień. Miałem na myśli sytuację gdy 58% zakładów po średnim kursie 2 jest wygranych a 42% przegranych. To wtedy jest yield 8% czy 16%?

Jeśli to drugie to przy prowizji 2% też trzeba podaną przeze mnie wartość pomnożyć przez 2 a więc progowa wartość yieldu była by około 5-6%.
Posted by: Szewa

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 07:56

Originally Posted By: z o R r o
Miałem na myśli sytuację gdy 58% zakładów po średnim kursie 2 jest wygranych a 42% przegranych. To wtedy jest yield 8% czy 16%?

16% \:\)
Posted by: Llama

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 08:04

Czyli po przekroczeniu 250 rynków i yieldzie na poziomie około 16% bf obcina zyski wstecz o 15%?
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 08:21

Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: z o R r o
Miałem na myśli sytuację gdy 58% zakładów po średnim kursie 2 jest wygranych a 42% przegranych. To wtedy jest yield 8% czy 16%?

16% \:\)


100-42+58
________ x 100% = 16%
100
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 08:24

Originally Posted By: Llama
Czyli po przekroczeniu 250 rynków i yieldzie na poziomie około 16% bf obcina zyski wstecz o 15%?


1) po przekroczeniu 250 rynków - tak, ale liczonych wstecz (ostatnie 60 tygodni)

2) yield progowy zależy od prowizji

prowizja 5% - yield progowy około 16%
prowizja 2% - yield progowy 5-6%

wszyskie pośrednie wartości prowizji proporcjonalnie

3) Nie obcinają zysków o 15% ale po prostu zabierają (niekoniecznie od razu, ale stopniowo - patrz dodatkowe warunki premium charges) to co wygrasz ponad progowy yield.
Posted by: Llama

Re: Betfair [17] - 21/11/2008 23:07

dzięki za uproszczone wyjaśnienie.
szokująca praktyka monopolisty, cóż póki nie mają prawdziwej konkurencji...
Posted by: Lord Devastator

Re: Betfair [17] - 22/11/2008 01:17

Ale (to moze zle slowo na poczatku pytania) co takiego jest w Betfair czego nie mozna puscic np w Pinnacle?
Nie wiem czy w Pin nie jest nawet nizsza marza, jedyna roznica to zeby mecz byl 'valid' to trzeba rozegrac 2 sety, ale za to w bukach mozna walic ako.
Nie mowcie mi ze sypiecie po 10 koła na 1 mecz za jednym zamachem
Wezmy np Del Potro-Lopez
BF 1.3-4.2
pinnaclesports 1.27-4.38
golym okiem widac ze kurs w pin jest lepszy o tym ze tam nie ma prowizji plus pokrętnych prowizji nie wspomne - limit jakies 20 tysiecy na polskie z tym ze za 30 sekund mozna od nowa przykladac
Nie trzeba czekac az ktos'zmatchuje' oferte wiec dla mnie nawet gdyby w BF prowizja byla ujemna lub np refundowali czesciowo przegrane zaklady byliby nieatrakcyjni w porownaniu do bukmacherow
Czy ktos moze wymienic argumenty do gry na Betfair bylbym bardzo zobowiazany
Posted by: Llama

Re: Betfair [17] - 22/11/2008 01:20

livebetting
dokładny wynik
lay


starczy.
Posted by: Lord Devastator

Re: Betfair [17] - 22/11/2008 01:41

co do dokladnego wyniku i lay w Pin tez masz czy wygra 2-0 itp i warianty 'yes' i 'no' przy bez porownania wiekszych limitach w pin (jakies 10 razy) niz to co w danej chwili 'lezy' na BF mowiac o tym meczu
Live przemawia za BF zapomnialem ze nie gram tenisa juz \:p Przez takie gieldy zawodnicy pokroju Dawidenki koszą kryl i inna drobnice niemilosiernie buki po jednym-dwoch ustawionych meczach by zareagowaly - gieldzie jest niby wszystko jedno choc czasem zrobia promocyjna pokazowke jak to 'sa przeciwko oszustwom' i potem trzeba rakiem sie wycofywac bo nic nikomu nie udowodniono
Posted by: Llama

Re: Betfair [17] - 22/11/2008 01:51

owszem ma,
ale w ostatniej chwili,
beż możliwości kontry,
na niewiele spotkań.

nie patrzę na innych, tylko na swoje konto i własną grę. dziś w Helsinkach Tursunov mógł wyczyścić bf na około 1000000$, mógł. gdybanie.
Posted by: kamtek

Re: Betfair [17] - 24/11/2008 05:12

dlaczego nie moge wyplacac na mb wiekszej sumy niz ta ktora wplacilem ? przeciez to jest czysty idiotyzm ;/

istnieje jakis sposob na obejscie tego ?
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betfair [17] - 24/11/2008 05:13

bo musisz wyzerowac reszte depozytow.
Posted by: kamtek

Re: Betfair [17] - 24/11/2008 05:15

ok, dzieki
Posted by: bodescu_wampir

Re: Betfair [17] - 24/11/2008 20:13

witam ostatnio spogladalem na temat prowizji i kolosalnych 20 % na BETFAIR....

mam zagranych 30 rynkow

zarobione ponad 500 euro w niespelna 2 tygodnie....

czy i kiedy ewentualnie bede musial placic jakies "wieksze" niz 5 % prowizje....

dostepne punkty niespelna 300

i 1 punkt wakacje w betfair....

Pytam , aby w pore sie ewakuowac i nie placic az tyle...

thx za info
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 25/11/2008 01:21

Z tego co napisałeś nie można jednoznacznie wywnioskować kiedy i czy w ogóle będziesz musiał płacić.

Twój zysk netto - 500 euro.

Policz sobie jeszcze:

a) sumę przepływów zielonych (rynków, na których miałeś plus) i pomnóż ją przez stawkę prowizji, która Ciebie obowiązuje

b) sumę przepływów czerwonych i pomnóż ją przez 4% a następnie przez -1 żeby wyszła liczba dodatnia

Następnie dodaj a i b i podziel tę sumę przez 2. Jeśli suma a i b podzielona przez 2 jest mniejsza niż 20% Twojego zysku netto (500 euro) to jesteś na dobrej drodze, żeby płacić. Jeśli utrzymasz tę dynamikę zysku to zaczniesz płacić w momencie przekroczenia liczby 250 rynków. Jednak pierwsze 1000GBP opłat zostanie Ci darowane.

Wzór który podałem jest trochę przybliżony. Podobno już wkrótce, na stronie betfair ma zostać udostępnione narzędzie do generowania raportów. Na dziś takie raporty można dostawać drogą mailową - w razie takiej chęci napisz do ANGIELSKIEGO supportu z prośbą o "60-week statement".
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 25/11/2008 05:03

Ktoś się pomylił?

[URL=www.fotosik.pl][/URL]
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 25/11/2008 05:33

Czy jest możliwe, że zakłady mimo, że zostały zmatchowane, zostaną anulowane?
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 25/11/2008 05:42

Nie pytaj tylko graj.
Posted by: bodescu_wampir

Re: Betfair [17] - 25/11/2008 05:55

Originally Posted By: z o R r o


czyli rozumiem , ze mam czas 60 tygodnii , lub 250 rynkow , bez extra prowizji???
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 25/11/2008 05:56

Gdyby to był Betsson na 100% by anulowali. Tu raczej nie powinni, choć kto wie. W każdym razie dzięki za info \:\) Też parę groszy dałem.
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 25/11/2008 05:58

Originally Posted By: z o R r o
Nie pytaj tylko graj.


Grałeś? \:\)
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 25/11/2008 06:02

Originally Posted By: zmarcin
[/quote]

Grałeś? \:\)
No, szkoda tej bramki w ostatniej minucie Jednak czasem opłaca się czytać to forum. Jeszcze raz dzięki

Myślę, że w najgorszym razie czeka nas "śledztwo" (choć to mało prawdopodobne) ale pieniędzy zabrać nie powinni.

Originally Posted By: bodescu_wampir


czyli rozumiem , ze mam czas 60 tygodnii , lub 250 rynkow , bez extra prowizji???

Tak.
Posted by: bodescu_wampir

Re: Betfair [17] - 25/11/2008 06:23

Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: zmarcin


Grałeś? \:\)
No, szkoda tej bramki w ostatniej minucie Jednak czasem opłaca się czytać to forum. Jeszcze raz dzięki

Myślę, że w najgorszym razie czeka nas "śledztwo" (choć to mało prawdopodobne) ale pieniędzy zabrać nie powinni.

Originally Posted By: bodescu_wampir


czyli rozumiem , ze mam czas 60 tygodnii , lub 250 rynkow , bez extra prowizji???

Tak.

[/quote]

to ja poki co mam jeszcze ponad 200 rynkow przed soba \:\)
Posted by: kamtek

Re: Betfair [17] - 26/11/2008 14:52

grrr

zebu moc wyplacac na mb, musialem wyzerowac wszystkie wplaty/wyplaty roznymi srodkami. wszystko ok, gdyby nie to, ze mam zarejestrowana stara karte z mbanku ktorej okres waznosci juz minal, oczywiscie suma wplat jest wieksza niz wyplat. I teraz mam problem, bo wyplacac na nia nie moge, usunac tez jej nie moge, a wyplaty innymi metodami mam zablokowane ;/ jakies pomysly ?
Posted by: Piostar

Re: Betfair [17] - 26/11/2008 15:43

piszesz do nich, wyjaśniasz sytuację i oni sami usuwają, potem zarejestrujesz sobie nową
Posted by: ice18

Re: Betfair [17] - 26/11/2008 19:29

ile idzie wplata przelewem bankowym jak wplacam przez PEKAO
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 26/11/2008 19:51

max. 3 dni bankowe powinna iść. Po dwóch można się spodziewać
Posted by: ice18

Re: Betfair [17] - 26/11/2008 19:53

sadzilem ze jak maja konto w PEKAO to jeden dzien :> ;/
lipnie bo mam tam konto i niewiem czy wpisywalem ten kod zeby otrzymac 30 euro ;>
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 26/11/2008 19:56

A, zapomniałem, że mają tam teraz konto, nie w raiffeisenie.
To może skróci się o jeden dzień, ale wątpię mimo wszystko,,
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betfair [17] - 29/11/2008 18:55

Witam , mam pytanie odnosnie "multizakladow" , o co biega z tymi kursami po skleceniu np dubli ze sa orientacyjne i moga ulec zmianie a w historii nie mam kursu na te duble / jak duze roznice moga byc tak pi razy ?
Posted by: Piostar

Re: Betfair [17] - 01/12/2008 17:14

po zatwierdzeniu kuponu nie zmienią się
Posted by: Boomber

Re: Betfair [17] - 03/12/2008 03:31

jest ktoś z bf na forum? bo chciałbym skontaktować sie z konkretną osoba
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [17] - 03/12/2008 05:13

mozna dodac drugi rynek na dole ??

Posted by: andrzejek_84

Re: Betfair [17] - 05/12/2008 15:55

mozesz zalogowac sie w drugim oknie i pokombinowac z wielkosciami okien zeby poustawiac pod soba \:\)
Posted by: laser

Re: Betfair [17] - 07/12/2008 20:59

Dlaczego betfair tak dlugo rozlicza biathlon? Już 2h a zaklady dalej wisza nierozliczone \:\(
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [17] - 08/12/2008 01:17

czy wie ktoś kiedy wprowadzą polską walutę ?
Posted by: Gandhi

Re: Betfair [17] - 08/12/2008 01:53

Originally Posted By: DOMINICCA
czy wie ktoś kiedy wprowadzą polską walutę ?
Po wstąpieniu Polski do strefu euro.
Posted by: globus

Re: Betfair [17] - 08/12/2008 06:34

qrwa mac co za przekleta firma, taki haracz bierze a serwis wciaz pada, eh zebym mialo wybor...
Posted by: Vega1

Re: Betfair [17] - 08/12/2008 06:34

masakra. Taki kur... mecz. Ale wtopa. Aż żal...
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 08/12/2008 11:10

Originally Posted By: Vega1
masakra. Taki kur... mecz. Ale wtopa. Aż żal...


Co się stało?



Kiedyś wysyłali prezenty (Johnny Walker chyba), ile trzeba było mniej więcej zapłacić im prowizji, by otrzymać prezent takowy? Czy w tym roku też się spodziewacie?
Posted by: Vega1

Re: Betfair [17] - 09/12/2008 06:00

teraz też wysyłają prezenty... ale zamienili na Jack Daniels...
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 09/12/2008 06:18

Napisz o tym coś więcej - kiedy i za ile prowizji zapłaconych \:\)
Może być na priv
Posted by: MR.FREESTYLE

Re: Betfair [17] - 09/12/2008 09:35

Originally Posted By: Gandhi
Originally Posted By: DOMINICCA
czy wie ktoś kiedy wprowadzą polską walutę ?
Po wstąpieniu Polski do strefu euro.


odpowiedź tygodnia
Posted by: Dejmien

Re: Betfair [17] - 10/12/2008 21:37

Wie ktoś może czy są jakieś problemy ze zmiana adresu moneybookers w betfair?
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 12/12/2008 18:26

Ile czasu czekaliście na zaksięgowanie wypłaty na konto bankowe?
Posted by: noel

Re: Betfair [17] - 12/12/2008 21:42

Z powodu wyjazdu i niepewnego netu nie moge sie logować na stronce, ale ciekawość mnie zjada. Jest już zakładka Premium Charges? \:\)
Posted by: Prezes_1

Re: Betfair [17] - 13/12/2008 00:46

Originally Posted By: noel
Z powodu wyjazdu i niepewnego netu nie moge sie logować na stronce, ale ciekawość mnie zjada. Jest już zakładka Premium Charges? \:\)

Nie.
Posted by: rosom

Re: Betfair [17] - 13/12/2008 17:51

zweryfikowal juz ktos u nich konto ? mam na mysli ze dostal list z unikalnym kodem ? jesli tak to po jakim czacie ?
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 03:27

Witam
Mam pytanie jak wystawie lay np. za 2000zł mecz po kursie np. 3.20, czy jest tam problem z kupowaniem? ze np nikt nie kupi , jesli oferta z pilki, dosc popularne ligi, czy raczej biora bez problemu?
Posted by: Boomber

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 03:28

nie kupią odrazu ale pewnie zejdie ci to, jesli liga jest na tyle popularna to wszystko wezma
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 03:34

Dzieki Boomber za odpowiedź, ale np liga angielska wezmą np kurs chelsi - sunderland 2 8.50, ? (taki przykład) przecież to ryzyko \:\) i rozumiem że mogą brac kilku czy tylko 1 musi kupic za 2000?
Posted by: HoMiK155

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 03:42

Originally Posted By: Loony25
Dzieki Boomber za odpowiedź, ale np liga angielska wezmą np kurs chelsi - sunderland 2 8.50, ? (taki przykład) przecież to ryzyko \:\) i rozumiem że mogą brac kilku czy tylko 1 musi kupic za 2000?

Trochę niski kurs ustaliłeś i mogą być problemy, na taki mecz kursy na gości powinny oscylować koło 12-14. Nikt przy zdrowych zmysłach kursu <10 nie ruszy w tym meczu, aczkolwiek szaleńcy na BF czasem się zdarzają.

Oczywiście, że nie musi tylko jedna osoba brać tych 2 tys. Może kilka lub kilkanaście naraz po 10zl kazda
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 03:49

ok zły przykłąd pdoałem, ok np kurs chelsi - sunderland 2 u buków średnia 13, ja wystawiam za 2000 po kursie 14, jest pewność , że to kupią? jak szybko zazwyczaj, kwestia godzin jesli mecz w tym samym dniu? i dlaczego to kupują skoro wynik jest nierealny żeby weszło 2? jakieś sury graja czy jak?
Posted by: Boomber

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 03:54

tak to jest ryzyko, ale i kasa, to jest giełda, kurs idzie w gore albo w dół, jesli osoba siedzi i kupuje i sprzedaje po niewielkich różnicach kursu zbierajac tym samym malutkie sumy, to jesli zrobi kilka albo kilkanascie takich operacji na danym meczu to juz jest całkiem niezła sumka bez ryzyka \:\)
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 03:57

aha czyli generalnie taki kurs 13 to kupią bez problemu za np 2000 ?:)
Posted by: HoMiK155

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 03:59

Originally Posted By: Loony25
ok zły przykłąd pdoałem, ok np kurs chelsi - sunderland 2 u buków średnia 13, ja wystawiam za 2000 po kursie 14, jest pewność , że to kupią? jak szybko zazwyczaj, kwestia godzin jesli mecz w tym samym dniu? i dlaczego to kupują skoro wynik jest nierealny żeby weszło 2? jakieś sury graja czy jak?


Od kursu 14 należy jeszcze odjąć 5% marży, po drugie BF to giełda i nie da sie przewidzieć jak postąpią gracze. Wystarczy mały implus (np. brak Lamparda), żeby kursy na Chelsea skoczyły z 1,25 na 1,3 i wyżej... Liga angielska charakteryxuje się jednak tym, że bardzo szybko "wchłania" stawki

Kolego, NIE MA czegoś takiego jak wynik nieralny. Sam gram na nie wygraną faworyta i wychodzę na tym na yield koło 60-70% miesięcznie. Swego czasu prowadziłem temat w PP. (przykład z ostatniego weekendu celtic, pool, chelsea)
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 04:05

5% marży od kursu 14, czy 5% marzy od wygranej? czyli np wystawiam za 2000zł i ten co kupił przegrywa to dostaje 2000zł - 5% marży tak?
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 07:12

Originally Posted By: Loony25
5% marży od kursu 14, czy 5% marzy od wygranej? czyli np wystawiam za 2000zł i ten co kupił przegrywa to dostaje 2000zł - 5% marży tak?

Proponuję zapoznać się z demo dostępnym na stronie betfair, zadajesz pytania bardzo podstawowe, a odpowiedzi na nie znajdziesz na stronie betfair w pomocy lub na konkretnych rynkach
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 08:27

tak ale na demo nie zobacze jak kupują, w jakim czasie zazwyczaj itp to raczej przemawia przez doświadczenie kupujących
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 08:58

w jakim czasie?
zależy od ligi, od drużyn, od dnia tygodnia, etc., ale przede wszystkim od kursu
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 09:04

Podałem więc przykład z Chelsi, zobaczylem demo i wychodzi ze 5% od naszej stawki w razie wygranej, a wyzej pisze ze 5% od kursy np 14
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 10:56

Ech, jeżeli nie rozróżniasz stawek, kursów, wygranej brutto i netto, to nie pakuj się w obstawianie
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 19:02

Do zachęcania klientów to byś się nie nadawal
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 19:11

Panowie w ciagu jakiego czasu robia zwrot(nie moge znalezc w regulaminie) jesli spotkanie zostało przerwane konkretnie wczorajszy mecz Chesterfield ?
Posted by: ubbe

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 19:33

Originally Posted By: Loony25
Do zachęcania klientów to byś się nie nadawal


Spróbuj na betfairinfo.pl Niedawno dostałem newsletter, że otworzyli stronę dla graczy. Powinni Ci wszystko wyjaśnić, podobno po to jest.
Posted by: Piostar

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 20:17

Na youtubie są filmiki pokazujące jak grać, jak green zrobić itp.
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 22:13

ubbe dzięki, właśnie po to jest to forum i ten wątek, żeby sobie pomagać a nie pisac , żeby nie brać się za obstawianie zamiast normalnie odpowiedzieć w dwóch zdaniach, ale nie po co lepiej pokazac jakim się jest wielkim znaFcą i zjechać nowicjusza w tym temacie, .

Zamiast tych kilku postów krytykujących mogłby napisać 1 konkretny z odpowiedzią w 2 zdaniach. Natura Polaka:-/
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 22:14

Piostar dzięki, przejrzę , o taką pomoc mi chodziło:)
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 17/12/2008 22:42

Originally Posted By: Loony25
Zamiast tych kilku postów krytykujących mogłby napisać 1 konkretny z odpowiedzią w 2 zdaniach. Natura Polaka:-/

Nie chce mi się pisać długiego posta, w którym znalazłoby się to, co jest w temacie o nazwie Betfair.
To Tobie się nie chce ruszyć dupska o poczytać, więc dlaczego nam miałoby się chcieć?
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 19/12/2008 06:37

a czy ja Ci kaze? jak ktoś chce to odpisze jak nie chce to nie odpisze proste, i na poytanie moje oczekiwalem odpowiedz TAK/NIE wiec to nie bylby dlugi post raczej
Posted by: laser

Re: Betfair [17] - 19/12/2008 06:46

@Zmarcin - betfair to gielda wzajemnych zakladow - Ty zebys mogl wygrac, to po drugiej stronie musi byc ktos, kto przegra - Loony sie nadaje laugh
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 19/12/2008 07:03

laser a ty jesteś na betfair zawsze na letkim plusie? smile ja gram tylko same peffki i mam letki plus
Posted by: Loony25

Re: Betfair [17] - 19/12/2008 07:12

Dlaczego Piostar i ubbe potrafili pomóc pisząc tylko jedno zdanie? pomogło mi to i to bardzo za co dziękuję , a takie posty jak zmarcin czy laser to o kant dupy roztrzaskać, nie macie zamiaru pomóc to się nie udzielaj
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 19/12/2008 07:32

Originally Posted By: laser
@Zmarcin - betfair to gielda wzajemnych zakladow - Ty zebys mogl wygrac, to po drugiej stronie musi byc ktos, kto przegra - Loony sie nadaje laugh

Toteż chcę go przed tym ustrzec smile
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betfair [17] - 19/12/2008 07:46

Kolego Marcinie , po to chyba forum i temat o bf zeby sie zapytac i dostac prosta odpowiedz " placisz 5% od zysku netto" inaczej mozna w ogole temat podkleic i zamknac klodka z jednym odnosnikiem do supporu BF .
w necie mozna wszystko znalezc jak sie chce i sie szuka ale jest forum wiec....;-)
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 19/12/2008 09:21

No wiesz, jak na 4 lata od rejestracji na forum, to mało wie o Betfair. Owszem, temat jest do pomagania sobie, tylko że odpowiadanie po raz n-ty na te same pytania jest nużące smile
Z bukmacherskim pozdrowieniem,
zmarcin tongue puke ooo
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betfair [17] - 19/12/2008 16:34

Quote:
odpowiadanie po raz n-ty na te same pytania jest nużące
spojrz na to z tej strony : gdzies tam na swiecie jest zagubiona istota ktora potrzebuje Twojej/naszej pomocy .... grin
co do BF i stazu na forum to sam zadawałem pytania ktore w tej chwili wydaja mi sie banalne a jednak Szanowne Grono mnie nie skopalo ;-)
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 19/12/2008 18:53

Originally Posted By: bolo_lacznik
Quote:
odpowiadanie po raz n-ty na te same pytania jest nużące
spojrz na to z tej strony : gdzies tam na swiecie jest zagubiona istota ktora potrzebuje Twojej/naszej pomocy .... grin
co do BF i stazu na forum to sam zadawałem pytania ktore w tej chwili wydaja mi sie banalne a jednak Szanowne Grono mnie nie skopalo ;-)

Nie trafiłeś na mnie laugh
A tak na serio, chętnie pomagam, wystarczy przejrzeć ten czy inny temat, no i ostatnią zwłaszcza pomoc koledze startującemu na Betfair
Posted by: Szewa

Re: Betfair [17] - 21/12/2008 01:33

Oni odpowiadają czasem na maile, czy ni ch...a ? laugh
Posted by: yaaho

Re: Betfair [17] - 21/12/2008 02:46

Originally Posted By: Szewa
Oni odpowiadają czasem na maile, czy ni ch...a ? laugh


czasem im sie zdarza, jak odpowiedz nie pasuje do zadnego z ich "szablonow" odpowiedzi to mozesz troche poczekac i pisz od razu do angielskiego supportu, jest troche szybszy
Posted by: nalewa777

Re: Betfair [17] - 21/12/2008 05:52

siemka czy miał ktoś z was taki problem jak ja , ktoś zalogował sie na moje konto betfair (sprawdziłem w ostatnich logowaniach ip pochodzi z włoch) podczas gdy mialem kompa wyłączonego, przelał sobie 200 funtów na kasyno i przegrał w black jacka, wysłałem maila do nich i czekam na odpowiedz, myslicie ze jest jakas szansa zeby to pozytywnie wyjaśnic, bo w sumie ciezko mi udowodnic ze to nie ja to przegrałem:P
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 21/12/2008 06:00

szansa jest, ale na 99,99% straciłeś kasę. Pilnuj lepiej loginu i hasła na przyszłość. Cała kasa zniknęła z konta?
Posted by: nalewa777

Re: Betfair [17] - 21/12/2008 06:16

miałem 205 funtów czyli ktoś wpłacił 200 do kasyna i przegrał z tego 195.50 , wiem że szanse są małe bo jak mam im udowodnić ze to nie ja, a hasła i loginu na bank nikomu nie podawałem a gram w betferze dlugi czas i u innych buków netowych i nic mi nigdy takiego sie nie działo
Posted by: markii

Re: Betfair [17] - 21/12/2008 08:05

Originally Posted By: nalewa777
miałem 205 funtów czyli ktoś wpłacił 200 do kasyna i przegrał z tego 195.50 , wiem że szanse są małe bo jak mam im udowodnić ze to nie ja, a hasła i loginu na bank nikomu nie podawałem a gram w betferze dlugi czas i u innych buków netowych i nic mi nigdy takiego sie nie działo


Lepiej zmień szybko hasło.
Posted by: cero

Re: Betfair [17] - 21/12/2008 21:23

witam,
nie mialem okazji grac jeszcze w betfair wiec pytam
czy betfair mial do tej pory duzo ofert w tenisa i jak wypadal na tle innych jesli chodzi o kursy
sezon tenisowy sie jeszcze nie zaczal wiec nie mam jak porownac a przed styczniem chcialbym juz miec tam kaske wiec czekam na odpowiedz i z gory dzieki smile
Posted by: travis

Re: Betfair [17] - 21/12/2008 21:40

Originally Posted By: nalewa777
siemka czy miał ktoś z was taki problem jak ja , ktoś zalogował sie na moje konto betfair (sprawdziłem w ostatnich logowaniach ip pochodzi z włoch) podczas gdy mialem kompa wyłączonego, przelał sobie 200 funtów na kasyno i przegrał w black jacka, wysłałem maila do nich i czekam na odpowiedz, myslicie ze jest jakas szansa zeby to pozytywnie wyjaśnic, bo w sumie ciezko mi udowodnic ze to nie ja to przegrałem:P


Miałem kiedyś podobną historię tylko w drugą stronę.Zalogowałem się swoim loginem i hasłem a pokazało zupełnie innego nicka(zresztą co ciekawe brzmiał właśnie jakoś włosko) i zupełnie inny stan konta.Za dużo to tam nie było smile Nawet jak wchodziłem w depozyt to była inna historia zakładów,inne punkty itd. Nic z tym nie zrobiłem bo jak się wylogowałem i wszedłem ponownie za parę godzin to było już w porządku.To było około 2 lata temu,nie wiem jak to się stało,ale od tej pory za dużo kasy tam nie trzymam.
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 21/12/2008 23:06

Originally Posted By: cero
witam,
nie mialem okazji grac jeszcze w betfair wiec pytam
czy betfair mial do tej pory duzo ofert w tenisa i jak wypadal na tle innych jesli chodzi o kursy
sezon tenisowy sie jeszcze nie zaczal wiec nie mam jak porownac a przed styczniem chcialbym juz miec tam kaske wiec czekam na odpowiedz i z gory dzieki smile

Zdecydowana większość, jeśli nie wszystkie, mecze in-play (zakłady na żywo).
Zakłady na mecz, sety, w najlepszych imprezach także na gemy, liczbę gemów, liczbę setów, zwycięzców setów...
Posted by: globus

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 00:45

czy wam tez wyswietla bledy podczas zawierania zlecenia, w rodzaju tego:
The system is experiencing some technical difficulties. Please refresh the view of your current bets on this market in the bet manager.
???
Posted by: Vega1

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 00:49

Wyświetla i to coraz częściej. Znikają w tym czasie wskaźniki zysku/strat. Strona działa, odświeża się, ale nie można nic postawić/skontrować.
Żenada, coraz częściej... właśnie zdupczył się mi przez to mecz Man City frown
Posted by: oli

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 00:50

Straszne


Chyba interes zwijaja frown
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 01:14

Originally Posted By: globus
czy wam tez wyswietla bledy podczas zawierania zlecenia, w rodzaju tego:
The system is experiencing some technical difficulties. Please refresh the view of your current bets on this market in the bet manager.
???
ciekawe jak to jest ,że zagrac nie można a widać,że kursy i kwoty na rynkach się zmieniaja ?
Posted by: Vega1

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 01:34

Wczoraj na meczu Interu było tak samo. Coś chyba polali temat spece z Betfair...
Posted by: Vega1

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 01:52

Nasuwa się pytanie jednak, skoro my nie możemy to kto obstawia??? Bo kwota postawionych zakładów ciągle rośnie szybko.
*** grać??????
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 01:54

***,kwoty przyjete na rynkach rosną a nic nie idzie zagrać czy wystawić........ mad
Posted by: oli

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 02:01

Mnie działa
Posted by: Vega1

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 02:02

AGASSI próbuj, mi za 9-tym razem weszło. Widać, trzeba trafić na odpowiedni moment laugh
Ot całe BETFAIR...

Kolejne dwa mecze w pałę bo nie można było kontry dać frown
Posted by: oli

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 02:02

i juz nie smile
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 02:04

Próbowałem grać lay 1-1 Newcastle-Totenham przez dobre 5 minut i się nie dało frown
Posted by: hanele

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 02:08

wyloguj, zaloguj ... można fioła dostac... przyjmują po jednym zakładziku
Posted by: Vega1

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 02:17

od kilku latek już są problemy techniczne ze stroną Betfair. Z czasem zamiast coraz lepiej, robi się coraz gorzej. Ja nie rozumiem, jak oni sobie na to mogą pozwolić. Nie stać ich na lepszych speców??
Posted by: CarlosMarc

Re: Betfair [17] - 22/12/2008 02:37

Normalnie w glowach im sie przewrocilo i robia olewke. Konkurencji nie maja i tyle. Zamiast kombinowac jak wyczaic od ludzi jakas dodatkowa kase powinni se serwery zmienic...
Posted by: Olimp5

Re: Betfair [17] - 23/12/2008 22:27

mam pytanie, kupilem zaklad na darts, ktory zaczyna sie za 25 minut i nie moge bo sprzedac bo pisze ze nie mam srodkow, albo przekroczylem limit ryzyka, zawsze kupowalem zaklady i sprzedawalem a teraz nie moge
Posted by: dragon

Re: Betfair [17] - 28/12/2008 01:35

Proszę sie nie denerwowac bo pytanie zadaje laik jesli chodzi o zaklady w obcej walucie smile A mianowicie jak zaloe sobie konto w funtach i wplacę kartą ale w złotowkach to oni szybciutko mi to przewalutują i zaksięgują odrazu na koncie tak ?? Dziekuje z gory za odp smile
Posted by: Boomber

Re: Betfair [17] - 28/12/2008 01:41

zaksiegują odrazu, ale w banku rozliczą ci po kilku dniach, zreguły po wiekszym kursie smile przynajmniej tak było zawsze u mnie
Posted by: laser

Re: Betfair [17] - 28/12/2008 01:48

Betfair zaksieguje Ci od razu, bank w chwili wplaty zablokuje Ci zlotowki przeliczajac po kursie dnia sprzedazy funta w Banku wystawiajacym karte, natomiast ostateczne rozliczenie nastapi po kursie sprzedazy funta z dnia gdy przyjdzie obciazenie z brytyjskiego banku betfair.
Posted by: piwochlej

Re: Betfair [17] - 30/12/2008 02:25

Znacie może przyczynę dla której betfair, czyli brytyjski serwis nie ma w swojej ofercie ligi walijskiej, a ma np. australijską, cypryjską czy choćby polską?
Posted by: MR.FREESTYLE

Re: Betfair [17] - 30/12/2008 02:30

może dlatego że w tej lidzie zespół przegrywający do 70min 1-5 wygrywa mecz 6-5? smile
Posted by: piwochlej

Re: Betfair [17] - 30/12/2008 02:52

Tak - to był niezły numer, ale myślę, że ten powód odpada, bo dużo bardziej "kolorowe" rzeczy wyprawiają w cypryjskiej czy tureckiej lidze.
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [17] - 02/01/2009 21:52

Ze względów bezpieczeństwa Moneybookers poprosił mnie o zmianę loginu na koncie.
Jak wiadomo na koncie betfair przypisane jest sztywno jedno konto Moneybookers. Aktualnie jest inne niż po zmianie. Miał ktoś podobne problemy i wie jak to rozwiązać? Bo za nic w tej chwili nie mogę przelać środków za pośrednictwem Moneybookers gdyż dane konta się nie pokrywają....
Z góry dziękuję za odp.
Posted by: globus

Re: Betfair [17] - 03/01/2009 02:26

Ja mam podobny problem, support odpisal mi ze nic sie nie da zrobic, ew zalozyc nowe konto a stare usunac. Ja przerzucilem sie na inne metody platnosci
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 04/01/2009 19:05

Kurde nawet automat przestał na mejle odpowiadać laugh to support może też się zawinął laugh
Posted by: Dejmien

Re: Betfair [17] - 07/01/2009 22:47

Originally Posted By: XsebaX
Ze względów bezpieczeństwa Moneybookers poprosił mnie o zmianę loginu na koncie.
Jak wiadomo na koncie betfair przypisane jest sztywno jedno konto Moneybookers. Aktualnie jest inne niż po zmianie. Miał ktoś podobne problemy i wie jak to rozwiązać? Bo za nic w tej chwili nie mogę przelać środków za pośrednictwem Moneybookers gdyż dane konta się nie pokrywają....
Z góry dziękuję za odp.


Ja mialem z 2-3 tygodnie temu taki sam problem. Ciężej było się z moneyem dogadać o zmianę loginu niż z Betfairem.
U buka jeden mejl i już miałem do dodania nowy mejl z moneybookersa smile
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 08/01/2009 20:48

Originally Posted By: piwochlej
Tak - to był niezły numer, ale myślę, że ten powód odpada, bo dużo bardziej "kolorowe" rzeczy wyprawiają w cypryjskiej czy tureckiej lidze.
Jeśli chodzi o notowania u buków to z ww lig zdecydowanie najwyższe ma turecka. Ja bym wyróżnił 8 kategorii jeśli chodzi o Europę (z punktu widzenia bukmacherskiego, nie sportowego)

1) Anglia, Włochy, Niemcy itd...
2) Holandia, Belgia, Portugalia...
3) Turcja, Grecja, Szwajcaria...
4) Polska, Czechy, Rumunia...
5) Słowacja, Islandia...
6) Węgry, Słowenia, Cypr...
7) Walia, Bułgaria, Ukraina...
8) Albania, Macedonia, Gruzja...

Z innej beczki. Co to jest to tradefair? Ma ktoś konto? Co oferują do gry?
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 08/01/2009 23:01

Originally Posted By: z o R r o
Z innej beczki. Co to jest to tradefair? Ma ktoś konto? Co oferują do gry?


http://tradefair.com/

Spread betting
Posted by: The Boss

Re: Betfair [17] - 16/01/2009 03:59

Ale kicha z tym Betfair sie robi, od godziny wisi mi nierozliczona siatkówka, srodki zablokowane, masakra
Posted by: eclipse1977

Re: Betfair [17] - 17/01/2009 07:15

a ksieguja depozyty w sobote i niedziele jesli ktos wyslal przelewem ?
Posted by: roman_expert

Re: Betfair [17] - 18/01/2009 04:32

kaput

rynki ładuja się pół godz i nie moga się załadować (
Posted by: Zaixi

Re: Betfair [17] - 18/01/2009 04:38

Originally Posted By: roman_expert
kaput

rynki ładuja się pół godz i nie moga się załadować (


u mnie normalnie
Posted by: oli

Re: Betfair [17] - 18/01/2009 04:42

śmiga wsio
Posted by: Vega1

Re: Betfair [17] - 19/01/2009 05:17

czy jest jakaś aplikacja która bez potrzeby otwierania przeglądarki,w małym okienku pokaże mi i poinformuje dźwiękiem że zakład został przyjęty (kiedyś Betfair miało na swojej stronie do ściągnięcia, ale już tego nie ma)
Posted by: Marcin

Re: Betfair [17] - 20/01/2009 20:40

We are writing to inform you that last week, for the first time, you would have been required to pay Premium Charges. However, in line with our policy for customer&#8217;s that incur the charge for the first time, last week&#8217;s Premium Charges have been waived. The charges should appear on your account statement as both a &#8216;Debit&#8217; and a &#8216;Credit&#8217; of exactly the same amount.

Please be aware that in future, if your betting continues to be as successful as it has been, you may be required to pay Premium Charges.


I to wszystko w momencie gdy praktycznie od 6 tygodni tam nie gram na tym koncie. Masakra jakas.
Posted by: ݀$

Re: Betfair [17] - 20/01/2009 21:31

Originally Posted By: Marcin


I to wszystko w momencie gdy praktycznie od 6 tygodni tam nie gram na tym koncie. Masakra jakas.


Tak jest jak się wprowadza "prawo" działające wtecz.

Gdybyś przegrywał jak ro ktemu nie płaciłbyś

BetUnFairTAX.
Posted by: Marcin

Re: Betfair [17] - 21/01/2009 01:18

Przez kolejne 3 tygodnie, nawet jesli nie zrobie ani jednego zakladu - bede placil oplate za wygrane sprzed 60 tygodni gdy w ogole nie bylo mowy o jakimkolwiek premium charge, nawet einsteini z betfair jeszcze o niej nie snili.
Ktos tu kiedys bronil Betfair, nadal ma jakies argumenty?
Posted by: kurson

Re: Betfair [17] - 21/01/2009 03:18

Czy ktoś z Was korzystał w ostatnich 2-3 dniach z mobile.betfair.com?

Ja od wczoraj mam dziwne "przejścia" - 2 dni temu miałem komunikat serwisowy o niedostępności serwisu, wczoraj po wejściu na mobile.betfair.com i wybraniu "browse all sports" zostaje przekierowany na strone http://betfair.com i oczywiscie wyswietla mi sie sieczka. A teraz właśnie wchodzę na mobile.betfair.com wybieram "browse all sports" i zostaje przekierowany na strone http://nofrills.betfair.com

Dajcie znać jak jest u Was, bo support mnie ściemnia, że u nich jest wszystko OK, a winny jest mój HTC TyTN II, którego nie ma na liście telefonów kompatybilnych z mobile.betfair - dziwne tylko, że od roku korzystałem z mobile.betfair bez żadnych problemów korzystając z softu dla "nieznanych" modeli HTC.
Posted by: noel

Re: Betfair [17] - 22/01/2009 03:04

Czy ktoś mi może pomóc rozkminić arkusz z opłatami premium, który dostaje od BF. Chodzi mi o następujące rzeczy:

- co to jest commision generated, dlaczego jest mniejsza od commision paid
- dlaczego do total charges liczona jest commision generated a nie commison paid, którą w rzeczywistości zapłaciłem (jeśli dobrze myślę)
- co to jest pozycja Premium Charges, która jest dodawana do Commision genetated w celu obliczenia Total Charges. I w tym punkcie to już zupełnie niczego nie rozumiem. Bo total charges ma służyć do wyliczenia opłaty premium jaką powinienem za dany okres zapłacić, więc dlaczego zawiera już pozycje premium charges (masło maślane)
- czy avaiable allowance to kwota jaka przysługuje mi z racji rabatu 1000 funtów na 60 tygodni?

Pytanie do Marcina: W jaki sposób jesteś stanie wyliczyć wielkość opłat jakie poniesiesz w najbliższych tygodniach.

Wiem że to co napisałem jest strasznie poplątane, ale siedzę nad tym już drugą godzinę i nie mogę rozgryźć tego arkusza. Objaśnienie któregokolwiek punktu będzie bardzo pomocne i zgóry dziękuję.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 22/01/2009 21:15

Originally Posted By: Marcin
Ktos tu kiedys bronil Betfair, nadal ma jakies argumenty?
Agassi, do tablicy!
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 22/01/2009 22:56

Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: Marcin
Ktos tu kiedys bronil Betfair, nadal ma jakies argumenty?
Agassi, do tablicy!
a juz miałem czarne myśli,że coś Cie dopadło bo tak ucichłeś tongue ps. a co do powyższego no cóż : chamstwo,skandal w biały dzien,pisz do SBR,zaskarż do sadu no i oczywiście rób wypad z BF i wróć do ziemniaków,gdzie będziesz płacił podatek kulturalnie za samą chęć gry grin BTW ZoRro pisałem wyraxnie,że dopóki Mnie to nie dotyczy to rybka i nie pieprz głupot ,że Ich broniłem bo widać,że nijak Ci nie przeszło po tym słynnym Pucharze Polski papa
Posted by: tomo

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 00:42

Te spece z Betfair nawet piłki ręcznej od siatkówki nie odróżniają...
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 02:18

Originally Posted By: noel

- co to jest commision generated, dlaczego jest mniejsza od commision paid

Wygenerowaną prowizję liczy się bodajże uwzględniając rynki zielone i czerwone.

Fizycznie płacisz prowizję tylko na zielonych. Generujesz ją natomiast i na zielonych i na czerwonych. W przypadku czerwonych liczą Ci po średniej prowizji jaka była na rynku. A ponieważ liczą zarówno z czerwonych i zielonych to dzielą sumę przez 2.

A skoro dzielą tę sumę przez 2 to jak masz dodatni wynik tygodnia to prowizja wygenerowana będzie mniejsza od zapłaconej. Jeśli masz natomiast wynik ujemny to będzie na odwrót.

Na stosunek zapłaconej do wygenerowanej wpływ ma jeszcze średnia prowizja rynkowa, po której liczą, ale jest on minimalny.


Przykład 1:

-suma zielonych rynków w tygodniu: 500
-prowizja zapłacona (5%): 25
-suma czerwonych rynków w tygodniu: 300
-prowizja ukryta (dajmy na to 4%- średnia rynkowa): 12
-prowizja wygenerowana: (25 + 12)/2 = 18,5

WYGENEROWANA < ZAPŁACONA

Przykład 2:

-suma zielonych rynków w tygodniu: 300
-prowizja zapłacona (5%): 15
-suma czerwonych rynków w tygodniu: 500
-prowizja ukryta (4%- średnia rynkowa): 20
-prowizja wygenerowana: (15 + 20)/2 = 17,5

WYGENEROWANA > ZAPŁACONA

Cytat:

- dlaczego do total charges liczona jest commision generated a nie commison paid, którą w rzeczywistości zapłaciłem (jeśli dobrze myślę)

Głównym powodem jest zapewne filozofia Betfair. Jeśli zapłaciłeś prowizję to zawarłeś zakład z drugą stroną, która jej nie zapłaciła. Betfair ma z Waszego zakładu pewne pieniądze i przyjmuje, że wygenerowały je obie strony. (Fakt, że ten sposób liczenia prowizji trochę zakłamuje opis Premium Charge pominę milczeniem.

Cytat:

- co to jest pozycja Premium Charges, która jest dodawana do Commision genetated w celu obliczenia Total Charges. I w tym punkcie to już zupełnie niczego nie rozumiem. Bo total charges ma służyć do wyliczenia opłaty premium jaką powinienem za dany okres zapłacić, więc dlaczego zawiera już pozycje premium charges (masło maślane)
Nie wiem czy jest to szczególnie istotne. Nie patrząc do arkusza domyślam się, że pozycja Total Charges jest podstawą do wyliczenia ile można mieć do dopłacenia w kolejnych tygodniach, jako że tygodniowa Premium Charge jest ograniczona przez wygrane z ostatniego tygodnia (więc nie zawsze wyrówna opłaty do pożądanego 20% od zysku za ostanie 60 tygodni).

Cytat:

- czy avaiable allowance to kwota jaka przysługuje mi z racji rabatu 1000 funtów na 60 tygodni?
tak
Posted by: eclipse1977

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 02:31

mam pytanie - co to jest "rynek" ?

(tu w kontekscie prowizji premium powyzej zagranych 250 rynków)
Posted by: eclipse1977

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 02:43

chodzi mi konkretnie o to czy mam to traktowac jako kazdy zaklad grany czy kazdy mecz zagrany

np
gram kilka zakladow w meczu X np kolejno : powyzej 1,5 2,5 3,5

to jest jeden rynek bo w jednym meczu czy trzy rynki bo 3 zakłady?

jest wazne czy moj zakład przyjela jedna osoba czy kilka ?
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 02:56

Originally Posted By: eclipse1977
chodzi mi konkretnie o to czy mam to traktowac jako kazdy zaklad grany czy kazdy mecz zagrany
Jeśli mam być precyzyjny to ani zakład ani mecz.

Mecz może obejmować kilka rynków (match odds, half time, total goals itd).

Każda pozycja, która pojawia Ci się w "Betting P&L" to rynek.
Posted by: eclipse1977

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 03:06

Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: eclipse1977
chodzi mi konkretnie o to czy mam to traktowac jako kazdy zaklad grany czy kazdy mecz zagrany
Jeśli mam być precyzyjny to ani zakład ani mecz.

Mecz może obejmować kilka rynków (match odds, half time, total goals itd).

Każda pozycja, która pojawia Ci się w "Betting P&L" to rynek.


rozumiem, ze mowisz o np kolejnych overach - a jak jest w przypadku zagrania kilku roznych wynikow w pozycji "dokladny wynik"?
Posted by: laser

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 03:14

Originally Posted By: eclipse1977
rozumiem, ze mowisz o np kolejnych overach - a jak jest w przypadku zagrania kilku roznych wynikow w pozycji "dokladny wynik"?


"Dokładny wynik" - to jeden rynek z kilkunastoma możliwościami typu
"Kurs meczu" = to jeden wynik z 3 możliwościami
over 2.5; over 3.5; over 4.5 - to 3 różne rynki, ale np. 1+ goli, 2+ goli, 3+ goli itd. to różne możliwości w jednym rynku zwanym "suma goli"
Posted by: eclipse1977

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 03:27

Originally Posted By: laser
Originally Posted By: eclipse1977
rozumiem, ze mowisz o np kolejnych overach - a jak jest w przypadku zagrania kilku roznych wynikow w pozycji "dokladny wynik"?


"Dokładny wynik" - to jeden rynek z kilkunastoma możliwościami typu
"Kurs meczu" = to jeden wynik z 3 możliwościami
over 2.5; over 3.5; over 4.5 - to 3 różne rynki, ale np. 1+ goli, 2+ goli, 3+ goli itd. to różne możliwości w jednym rynku zwanym "suma goli"


ale dajac lay na kolejne wyniki np 3 razy (lay 1-0, lay 2-0, lay 3-0) to jeden rynek ?
Posted by: laser

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 03:29

Dokładnie tak
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 18:09

Ale to badziewie wolno działa in-play. Przełączanie się między rynkami - masakra, wysyłanie zakładu - czasami się udaje, czasami zakład "znika". Może coś dopłacić trzeba żeby było normalnie?
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 18:19

...Processing your bets...

...Retrieving your bets...

...Http/1.1 Service Unavailable...
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 18:21

...Loading...
...Please wait while the market loads...
...
Posted by: Piostar

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 18:50

Wyjątkowo Cię nie lubią, bo u mnie śmiga jak należy.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 23/01/2009 19:06

U mnie też działa. Problemem jest tempo.
Posted by: ComeWithMe

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 02:31

Moze mi ktos wytlumaczyc jak grac lay np 3-3 gdy tam jest np. 200 a ja mam tylko 30 euro, wiem ze minimalna stawka to 4 euro X 200 to musialbym miec 800 euro.

Ale jak zagrac zeby postawic tylko te 30 euro i wygrac odpowiednio mniej np. 0.15 euro , jak nie bedzie 3-3? Bo wiem ze graja takimi systamami ale jak przy tak niskim stanie konta ?
Posted by: Marcin

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 03:06

Wystaw zaklad za 4Eur po kursie 1,01. Pozniej zmodyfikuj go na 4,15 Eur. Masz dwa aktywne zaklady. Kasujesz ten gdzie masz 4 EUR a kurs tego ze stawka 0,15 zmieniasz na taki za jaki chcesz zagrac.
Posted by: dfal

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 03:58

... tylko pamiętaj, że podpada to pod regulamin, mówiący o minimalnym zakładzie wysokości 4Euro. Poczytaj trochę forum na betfair, a dowiesz się, że gościowi, który tego nadużywał zablokowali konto.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 04:17

Originally Posted By: z o R r o
U mnie też działa. Problemem jest tempo.
za wolne łącze ? tongue
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 04:45

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: z o R r o
U mnie też działa. Problemem jest tempo.
za wolne łącze ? tongue
Heh, znowu Agassi, czyli szczyt obiektywizmu w temacie smile

Odsyłam do oficjalnego komunikatu Betfair w sprawie dzisiejszych zakłóceń technicznych:

http://site.forum.betfair.com/jive3/bete...me=Service#null

Betfair już pracuje nad rozwiązaniem. Koniec prac przewidziany na 2 lutego.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 04:57

Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: z o R r o
U mnie też działa. Problemem jest tempo.
za wolne łącze ? tongue
Heh, znowu Agassi, czyli szczyt obiektywizmu w temacie smile

Odsyłam do oficjalnego komunikatu Betfair w sprawie dzisiejszych zakłóceń technicznych:

http://site.forum.betfair.com/jive3/bete...me=Service#null

Betfair już pracuje nad rozwiązaniem. Koniec prac przewidziany na 2 lutego.
wybacz,zapomniałem żeś zlośliwiec pozbawiony poczucia humoru frown ps. Ja grałem do południa tenis in-play i kompletnie żadnych problemów nie miałem ale to może dzięki łączu 10Mb\s grin BTW nie mam Sobie nic do zarzucenia w kwestii obiektywizmu w jakimkolwiek temacie cool
Posted by: connor

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 05:05

AGASSI 10MB/S to przeciez swiatowy standard grin

Mi tez betfair dzis dzialalo bez problemow.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 05:11

Mało światowi jesteście smile Nie grałem jakiegoś tam tenisa tylko A-League wink
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 05:15

Pozostałe rzeczy działały normalnie. Australian Open nie sprawdzałem.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 05:16

Originally Posted By: z o R r o
Mało światowi jesteście smile Nie grałem jakiegoś tam tenisa tylko A-League wink
gramy w jednej zweryfikowanej drużynie KYC grin ps. a to podobno elita laugh
Posted by: connor

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 05:38

zorro lepiej bys wrocil do Polityki grin
Posted by: Marcin

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 18:50

Originally Posted By: dfal
... tylko pamiętaj, że podpada to pod regulamin, mówiący o minimalnym zakładzie wysokości 4Euro. Poczytaj trochę forum na betfair, a dowiesz się, że gościowi, który tego nadużywał zablokowali konto.



Ja rozumiem ze dostosowanie mozliwosci technicznych strony do regulaminu to dla Betfair syzyfowa praca.
Jest gdzies granica absurdu do ktorego moga sie posunac?
Posted by: mdoodek

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 22:43

Witam. Jako ,ze zaczelo sie Australian Open, przelalem swoje srodki na konto australijskie, aby moc typowac mecze. Mam teraz pytanie : czy ktos wyplacal juz srodki z konta australijskiego ? Bo aby tego dokonac, trzeba przejsc kolejny proces weryfikacyjny, w dodatku przeslane dokumenty maja byc potwierdzone przez kogos na stanowisku publicznym, (nauczyciel/ lekarz itp..). Czy ktos juz sie w to bawil ? Czy da sie jakos obejsc ten wymog weryfikacji dokumentow - nie mam w rodzinie zadnego prawnika, lekarza itd... Bede wdzieczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam
Posted by: oli

Re: Betfair [17] - 24/01/2009 22:49

Wystarczy notariusz
Posted by: Wojtek_

Re: Betfair [17] - 25/01/2009 19:14

Witam!

Mam pytanie czy te transmisje meczów na betfair są dobrej jakości podobnej do jakości z tv??? Ogląda ktoś u nich te mecze?
Pytam się bo musiałbym założyć konto a nie zamierzam tam grać.
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [17] - 25/01/2009 20:56

http://www.atdhe.net/
Posted by: Wojtek_

Re: Betfair [17] - 26/01/2009 02:59

Dzięki za link!

Pozdrawiam
Posted by: Niepoprawny_Pesymista

Re: Betfair [17] - 26/01/2009 03:15

ktos się orientuje ile kosztuje potwierdzenie skanu dowodu tożsamości u notariusza - potrzebne do weryfikacji konta australijskiego (KYC) hmm...? smile
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 26/01/2009 07:58

7 PLN brutto za kazdą stronę.
Posted by: Andrzej5

Re: Betfair [17] - 26/01/2009 18:17

właśnie dzisiaj dostałem maila zachęcającego do weryfikacji konta, z zaznaczeniem że weryfikacja nie jest obowiązkowa, ale muszą oni przeprowadzić weryfikację wszystkich kont, więc rozumiem że pewnego dnia i tak mnie do niej zmuszą
zauważyłem, że coraz więcej buków wymaga zestawu dokumentów typu: dowód i rachunek potwierdzający adres
betfair dodatkowo chce jeszcze potwierdzenie źródła dochodów (?!) w postaci karty kredytowej lub wyciągu bankowego
czy to nie jest już trochę przesada, nie niepokoi was, że buki zbierają aż taką ilość dokumentów i danych o nas
z mojego punktu widzenia jest to o tyle dla mnie uciążliwe, że nie posiadam rachunków na moje imię i nazwisko i za kazdym razem muszę tłumaczyć, że nie płacę rachnuków, niestety mają problemy z ogarnięciem tego
Posted by: dealer_dil

Re: Betfair [17] - 26/01/2009 19:03

Przechodził ktoś z Was uproszczoną weryfikację KYC, polegają na przesłaniu kodu pod adres domowy? Po jakim czasie od pierwszej wpłaty na konto australijskiego dotarł na Wasz adres ten kod??
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 26/01/2009 19:05

Originally Posted By: dealer_dil
Przechodził ktoś z Was uproszczoną weryfikację KYC, polegają na przesłaniu kodu pod adres domowy? Po jakim czasie od pierwszej wpłaty na konto australijskiego dotarł na Wasz adres ten kod??
5 dni
Posted by: kurson

Re: Betfair [17] - 28/01/2009 02:20

Ciekawa sytuacja - zakład na AO "Mężczyźni - Najwięcej asów":

Gilles Muller po stronie LAY kilkadziesiąt $ - przeca gość już odpadł, ma w tej chwili 49 asów, prowadzący Roddick 79 i ... o co kaman? Musi być coś co powoduje, że goście dają na BACK na Mullera w tym zakładzie - pytanie - co?
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 28/01/2009 06:15

Originally Posted By: Wojtek_
Witam!

Mam pytanie czy te transmisje meczów na betfair są dobrej jakości podobnej do jakości z tv??? Ogląda ktoś u nich te mecze?
Pytam się bo musiałbym założyć konto a nie zamierzam tam grać.

Jak dla mnie całkiem porównywalne. Problemem może być co prawda ustawienie niskiej rozdzielczości monitora (bo nie da się powiększyć tego do pełnego ekranu w inny sposób) ale jest to jak najbardziej wykonalne. Wiadomo, że HD to nie jest, ale jak na Internet to moim zdaniem całkiem zadowalające.


Originally Posted By: kurson
Ciekawa sytuacja - zakład na AO "Mężczyźni - Najwięcej asów":

Gilles Muller po stronie LAY kilkadziesiąt $ - przeca gość już odpadł, ma w tej chwili 49 asów, prowadzący Roddick 79 i ... o co kaman? Musi być coś co powoduje, że goście dają na BACK na Mullera w tym zakładzie - pytanie - co?
On ma podobno więcej asów niż pokazują oficjalne statystki. Jest topic na forum betfair.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 28/01/2009 06:36

A po przeczytaniu topica stwierdzam, że - choć jeszcze nie tak blisko - to jesteśmy na drodze do kolejnego tenisowego skandalu z mniejszym lub większym udziałem betfair.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 28/01/2009 10:15

Befair z dumą przedstawia owoce swojej 4-miesięcznej pracy:

Your account has not incurred Premium Charges in the last 60 weeks. If you become eligible to incur Premium Charges in the future, we will contact you before any charges are paid. If you require any further assistance, please contact premiumcharge@betfair.com.

Myślę, że to nowatorskie i wielowarstwowe narzędzie zrewolucjonizuje podejście do opłat i do giełd jako takich. Z takim połączeniem nowoczesnych technologii i kreatywnej myśli mieliśmy do czynienia ostatnio w 1969 przy okazji programu Apollo. Google i Microsoft już zapowiedziały chęć wykupienia licencji. Ciekawe jaka część 1200-osobowych zastępów była zaangażowana w ten przełomowy dla branży projekt. Uważam, że należy im się solidna premia. Pieniążki z premium charge już spływają, więc będzie z czego wypłacić.
Posted by: artbledo

Re: Betfair [17] - 28/01/2009 18:06

Originally Posted By: z o R r o

On ma podobno więcej asów niż pokazują oficjalne statystki. Jest topic na forum betfair.


na stronie Australian Open są tylko zaliczone asy z dwóch meczów Mullera a nie ma z pierwszego ...
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 28/01/2009 18:14

Originally Posted By: z o R r o
A po przeczytaniu topica stwierdzam, że - choć jeszcze nie tak blisko - to jesteśmy na drodze do kolejnego tenisowego skandalu z mniejszym lub większym udziałem betfair.
czyżbyś miał teczki z informacjami,że IBM to spółka córka BF wink
Posted by: ogorek

Re: Betfair [17] - 30/01/2009 04:32

Otwiera sie Wam stronka?
Posted by: neoximek

Re: Betfair [17] - 30/01/2009 04:33

mi tak
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 30/01/2009 08:06

Przytłoczony mnogością opcji nowego narzędzia do kontrolowania opłat premium poprosiłem o wyjaśnienie. Głos zabrała jedna tysiącdwusetna Betfair, niejaki Darren Barnard:

Cytat:
Thank you for your e-mail.

Please note that the data will only appear if you have or will receive a premium charge. If you have not received a premium charge or will received on that week you will only see the message telling that you will not occur a charge.

Please do not hesitate to contact us if you have any further enquiries.


Podobno w Betfair pracują już nad podręcznikiem użytkownika. Wersja beta ma się ukazać w 2014.
Posted by: thxluk

Re: Betfair [17] - 02/02/2009 18:24

Witam.Na jaki adres słać e-mail aby sprawy wypłat/wpłat były jak najszybciej załatwione?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [17] - 03/02/2009 16:47

do tej pory nie rozliczyli Canasa tez tak macie ?
Posted by: kurson

Re: Betfair [17] - 03/02/2009 17:45

Ostatnio czas rozliczania zakładów i multizakładów jest dla większości zdarzeń po prostu ... tragiczny.

Jeszcze kilka tygodni temu niedzielne mecze w sekwencji 12:30, 15:00, 17:00, 19:00 i 21:00 - grałem i wystawiałem tymi samymi pieniędzmi, czasem z kompa, częściej przez mobile.betfair

Teraz można zapomnieć o kilkuminutowym rozliczeniu większości meczów (no może z wyłączeniem najbardziej popularnych zdarzeń z ligi angielskiej). Można również zapomnieć (przynajmniej w moim przypadku) z korzystania z mobile.betfair - coś pogrzebali w sofcie mobile w grudniu i od tamtej pory wszystkie serwisy mi działają z wyjątkiem mobile.betfair

Reasumując - albo nie radzą sobie z liczbą użytkowników czy liczbą zakładów, albo wszystkich pracowników zaangażowali w program Premium Charge ...
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [17] - 03/02/2009 17:59

Canas gral wczoraj o 12stej i do dzis nie rozliczony, tragedia!
Posted by: awax76

Re: Betfair [17] - 03/02/2009 18:16

1200 osób myśli...
Posted by: The Boss

Re: Betfair [17] - 03/02/2009 19:23

Originally Posted By: KUERTEN.
Canas gral wczoraj o 12stej i do dzis nie rozliczony, tragedia!


dzis ma byc decyzja jak to rozlicza
Posted by: mati55

Re: Betfair [17] - 03/02/2009 19:28

Originally Posted By: KUERTEN.
Canas gral wczoraj o 12stej i do dzis nie rozliczony, tragedia!



podejrzewaja w tym meczu przekręt,część buków zablokowała nawet konta graczy z tym meczem
Posted by: The Boss

Re: Betfair [17] - 03/02/2009 19:37

http://www.news.com.au/heraldsun/story/0,21985,25004056-3162,00.html
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [17] - 03/02/2009 21:44

ja gralem juz przed meczem, ze Canas nie wygra 2:0 ale teraz szybko rozliczyli Andrejeva piekny kurs na Dodgid w pierwszym przy 1-3 kurs 3.5 Dodgid
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [17] - 03/02/2009 21:48

za Canasa nie moga zrobic zwrotow w moim przypadku przy kreczu bylby zwrot, ale ogolnie jak ktos gra niespodzianki to sie wkurzy jakby jednak zwroty zrobili tylko na jakiej podstawie ??
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 03/02/2009 22:14

Originally Posted By: KUERTEN.
jakby jednak zwroty zrobili tylko na jakiej podstawie ??
Na jakiejkolwiek. Myślisz, że im to robi różnicę. Może być na przykład na postawie punktu 178 regulaminu ustęp 234 paragraf 732:

178.234.732 Betfair zastrzega sobie prawo do golenia frajerów bez podawania przyczyn.

A jak nie to to znajdzie się inny punkt. O to się nie martw.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [17] - 04/02/2009 01:34

oczywiscie, ze zwrotu nie bylo mecz sie odbyl do konca a ze wygral zawodnik z kursem 7 to co to za roznica dla BF ??

canas rozliczony prawidlowo
Posted by: Marcin

Re: Betfair [17] - 04/02/2009 03:45

Coz...naliczyli mi 894 funtow Premium Charge. Noz w kieszeni sie otwiera.
Posted by: Marcin

Re: Betfair [17] - 04/02/2009 04:09

*** skandal. Co mnie obchodzi jakies comission generated nizsze od mojego zaplaconego? Przeciez to co zaplacilem jest REALNE a nie jakies teoretyczne.
Nie wspomne ze jakos wybitnie luzno potraktowali zasade Big Win - wg ich zestawienia w funtach wynosi 52,9% zyskow z poprzednich 60 tygodni. Burdel nie z tej ziemi.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 04/02/2009 05:08

Pisałem kiedyś o tym, że przy najwyższej zniżce prowizyjnej (czyli przy bardzo dużych obrotach już przy yieldzie rzędu 5,5% wpadało się w premium charge.

Ale! No właśnie. Były to uproszczone obliczenia oparte na faktycznie zapłaconej prowizji (nie na wygenerowanej). A jeśli mamy zyski to wygenerowana jest mniejsza od zapłaconej (o czym też już zresztą pisałem, przypomnienie poniżej):

Cytat:
Wygenerowaną prowizję liczy się bodajże uwzględniając rynki zielone i czerwone.

Fizycznie płacisz prowizję tylko na zielonych. Generujesz ją natomiast i na zielonych i na czerwonych. W przypadku czerwonych liczą Ci po średniej prowizji jaka była na rynku. A ponieważ liczą zarówno z czerwonych i zielonych to dzielą sumę przez 2.

A skoro dzielą tę sumę przez 2 to jak masz dodatni wynik tygodnia to prowizja wygenerowana będzie mniejsza od zapłaconej. Jeśli masz natomiast wynik ujemny to będzie na odwrót.

Na stosunek zapłaconej do wygenerowanej wpływ ma jeszcze średnia prowizja rynkowa, po której liczą, ale jest on minimalny.


Przykład 1:

-suma zielonych rynków w tygodniu: 500
-prowizja zapłacona (5%): 25
-suma czerwonych rynków w tygodniu: 300
-prowizja zakładana (dajmy na to 4%- średnia rynkowa): 12
-prowizja wygenerowana: (25 + 12)/2 = 18,5

WYGENEROWANA < ZAPŁACONA

Przykład 2:

-suma zielonych rynków w tygodniu: 300
-prowizja zapłacona (5%): 15
-suma czerwonych rynków w tygodniu: 500
-prowizja zakładana (4%- średnia rynkowa): 20
-prowizja wygenerowana: (15 + 20)/2 = 17,5

WYGENEROWANA > ZAPŁACONA


To małe uproszczenie istotnie zafałszowało wyniki obliczeń. Próg dopuszczalnego yieldu przy najwyższej zniżce prowizyjnej wynosi prawdopodobnie już 3-4%. Czyli przy większym yieldzie płacimy premium charge.

Dla każdej wartości prowizji można obliczyć taki próg yieldu. Mnie się nie che. Ale prawdopodobnie dla prowizji 4,5% (ja na przykład tyle teraz płacę) wynosi on jakieś 9-10%. Dla 4% może około 7-8%.

Betfair dzięki opłatom premium ŚCIĄGA Z RYNKU co tydzień ogromne sumy pieniędzy.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 04/02/2009 05:23

Obroty na każdym rynku są jawne. Może ktoś pokusi się o oszacowanie sumy pieniędzy jakie Betfair ściąga tygodniowo ze swojej platformy? Z prowizji i z opłat premium łącznie. Jeśli ujmiemy tę kwotę w dolarach amerykańskich to na końcu na pewno będzie mln. Do rozstrzygnięcia pozostaje tylko ile milionów dolarów tygodniowo?

Druga ciekawa kwestia to co z tymi pieniędzmi się dzieje. Te 1200 pracowników to chyba najpoważniejsze koszty. Utrzymanie, konserwacja serwerów i działania marketingowe to przy tym drobnostka. A gdzie idzie reszta?

W Stanach ostatnio bank Citigroup zasłynął z tego, że rządową pomoc postanowił przeznaczyć na nowoczesny samolot. Kiedy sprawa wyszła na jaw transakcja została zablokowana przez administrację Obamy. Po co o tym piszę? Wynika z tego, że jest samolot do wzięcia. Może przydałby się Betfair? A w następnym tygodniu mogą kupić coś innego...
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 04/02/2009 05:50

Na samych koniach spore są obroty, sprawdźcie, na angielskich wyścigach często grubo ponad EUR500k na jeden wyścig.
Strach pomyśleć, ile oni mogą zarabiać miesięcznie.

Ale zawsze warto mieć więcej, stąd Premium Charges laugh
Samolot to by się akurat im mógł przydać, z o R r o, mogliby na przykład dotrzeć na mecz takiego Dawidienki czy tego drugiego co grał wczoraj Vicica czy jak mu tam smile
Posted by: yaaho

Re: Betfair [17] - 04/02/2009 06:32

Originally Posted By: Marcin
Coz...naliczyli mi 894 funtow Premium Charge. Noz w kieszeni sie otwiera.


no to zamiast Ciebie na 2 tygodniowe "ferie" do Egiptu pojedzie pracownik betfair smile
Posted by: Marcin

Re: Betfair [17] - 04/02/2009 06:54

To pojecie "generated comission" to jakis przekret , przyklad z jednego rynku : zaplacona prowizja 333 funty a generated 168. Ktos to moze logicznie wyjasnic? Przeciez jak byk wzieli z konta 333 to po cholere liczyc jakies zanizone teoretyczne wartosci.

Ktos moze orientuje sie gdzie z taka sprawa sie udac? Powodow jest mnostwo : okolicznosci wprowadzenia ( bez akceptacji ze strony uzytkownikow, ktos nie czytajacy forum mogl o tym nie wiedziec, dowolnosc i niesprawdzalnosc naliczanych oplat a w koncu nieprzestrzeganie zapisow odnosnie Big Win).
Posted by: cebi

Re: Betfair [17] - 04/02/2009 12:07

Mam pytanie odnosnie weryfikacji danych w betfair. Wplacilem na Australian Open kase do portfela australijskiego i teraz dostalem list od betfair ze musze zweryfikowac swoja tozsamosc, inaczej nie wyplace tej kasy. Chca ode mnie dokumentow potwierdzonych notarialnie. Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam.
Wie ktos ile kosztuje potwiedzenie dokumentu tozsamosci u notariusza albo czy nie da sie jakos tego obejsc (np jakis dokument z urzedu miasta potwierdzajacy miejsce zameldowania albo cos w tym stylu? Czy konieczny jest dokument potwierdzony przez notariusza?

Z gory dzieki za odp
Posted by: antyhazardzista

Re: Betfair [17] - 04/02/2009 16:50

Według taksy notarialnej 6 zł + VAT za stronę ksero. Żaden problem, idziesz na 10 minut do notariusza, otrzymujesz kopię + pieczątkę. I nie da rady tego obejść, chyba że tak naprawdę dowodu nie masz wink
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 04/02/2009 17:24

Originally Posted By: Marcin
To pojecie "generated comission" to jakis przekret , przyklad z jednego rynku : zaplacona prowizja 333 funty a generated 168. Ktos to moze logicznie wyjasnic? Przeciez jak byk wzieli z konta 333 to po cholere liczyc jakies zanizone teoretyczne wartosci.
Bo dzielą zapłaconą przez 2, a to dlatego, że do sumy wliczają również wygenerowaną z rynków gdzie miałeś straty i nie zapłaciłeś nic.
Posted by: vwpolo

Re: Betfair [17] - 05/02/2009 06:14

mecz Skry 3 godz po zakonczeniu dalej jest na live...szkoda gadac

a teraz zadam pytanie jakie juz pewnie byly,ile wam szly pieniazki przy wyplacie z BF na karte kredytowa?zlecilem wyplate w niedziele wieczorem,do kiedy powinny sie zjawic na koncie?
Pozdro
Posted by: oli

Re: Betfair [17] - 05/02/2009 06:23

Miałem pisać to jakas paranoja ktos tam wogole pracuje?
Posted by: vwpolo

Re: Betfair [17] - 05/02/2009 06:31

kolejne spotkania w roznych dyscyplinach sie zaczynaja koncza sie rynki sa zamykane a Skra sobie wisi i czuje ze powisi do rana:)jak sie pokoncza wszystkie mecze z nba i zobacza ze tylko Skra zostala
Posted by: oli

Re: Betfair [17] - 05/02/2009 06:33

Betfair na biezaco rozlicza tylko pilłkę nożną i tenis.

Juz nie chce mi sie wspominać o skokach narciarskich czy o F1
Posted by: czepek

Re: Betfair [17] - 05/02/2009 06:51

Originally Posted By: oli
Betfair na biezaco rozlicza tylko pilłkę nożną i tenis.

Juz nie chce mi sie wspominać o skokach narciarskich czy o F1
dalem siatkowke, puchar polski i dalej wisi :/
Posted by: Hajzel

Re: Betfair [17] - 05/02/2009 08:48

Originally Posted By: vwpolo
mecz Skry 3 godz po zakonczeniu dalej jest na live...szkoda gadac

a teraz zadam pytanie jakie juz pewnie byly,ile wam szly pieniazki przy wyplacie z BF na karte kredytowa?zlecilem wyplate w niedziele wieczorem,do kiedy powinny sie zjawic na koncie?
Pozdro


3 dni smile
Posted by: Szewa

Re: Betfair [17] - 05/02/2009 21:46

Jest gdzieś dostępne info odnośnie kursu po jakim w danej chwili bf przelicza euro/usd/gbp na PLN i odwrotnie ?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [17] - 06/02/2009 00:10

DODGID nie ma to jak grac na Chorwatow! I rozliczony natychmiast
Posted by: Boomber

Re: Betfair [17] - 06/02/2009 00:20

Originally Posted By: Szewa
Jest gdzieś dostępne info odnośnie kursu po jakim w danej chwili bf przelicza euro/usd/gbp na PLN i odwrotnie ?
chyba stąd biorą xe.com
Posted by: noel

Re: Betfair [17] - 06/02/2009 19:18

Zorro sory, że dopiero teraz, ale wielkie dzięki za odpowiedzi na moje pytania dotyczące opłat premium. Chyba trochę czasu musiałeś poświęcić na rozgryzienie tego całego sposobu ich naliczania. Ja jeszcze nie do końca poznałem cały algorytm ale dzięki Tobie jestem i tak dużo bliżej.

Co do opłat do odnoszę wrażenie, że BF bardzo długo pracował nad tym jak dodatkowo zarobić na graczach. W zeszłym roku na spotkaniu w Warszawie ich menago stwierdził, że robione były symulacje gdyby pieniądze z kont graczy wpłacać na lokaty nocne, ale że tego nie robią dla bezpieczeństwa graczy smile My mamy wierzyć, że trzymają je w swoim sejfie. I tu mam troche spiskowej teorii. Czy BF przypadkiem nie zainwestował naszych środków w jakieś super przedsięwzięcie, które wraz z nadejściem krachu bankowo-giełdowego w Stanach zakończyło sie stratą środków. Skąd ta myśl? Ano po pierwsze menago sam mówił, że szukają dodatkowej możliwości zarobienia na naszych środkach (troszkę się tu wysypał), dwa - opłaty wprowadzone zostały w podobnym czasie w jakim nastąpił kryzys giełdowy i mają za zadanie wyciągnięcie ogromnej kwoty środków z rynków. Po trzecie wprowadzenie tych opłat było natychmiastowe, bez żadnego wcześniejszego przygotowania technicznego (brak jakiejkolwiek kontroli opłat ze strony gracza, brak informacji o ich wprowadzeniu), a po czwarte czy firma chcąca się rozwijać i zdobywać nowych klientów wprowadzałaby coś tak durnego???

Może i mocno naciągane, ale swoje zdanie można na forum zaprezentować smile

pozdro
Posted by: Marcin

Re: Betfair [17] - 06/02/2009 20:18

Efekt jest taki - pierwszy raz od dawien dawna zajrzalem do betdaq, wbx - nie oczekuje cudow ale pewnie nie bede jedynym i wtedy moze cos sie zmieni.
Okolicznosci wprowadzenia oraz nieprzejrzystosc - mysle ze przed sądem ta sprawa bylaby do wygrania. Mam nadzieje ze kiedys jakas gruba ryba postanowi pojsc ta droga, beda musieli wszystko oddac , najlepiej z premii kierownictwa.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 06/02/2009 23:21

Originally Posted By: noel
lokaty nocne
Cytat:
czy BF przypadkiem nie zainwestował naszych środków w jakieś super przedsięwzięcie, które wraz z nadejściem krachu bankowo-giełdowego w Stanach zakończyło sie stratą środków.

Nic mnie w ich przypadku nie zdziwi. Obecny zarząd a poprzedni to jak ziemia i niebo. Są zdolni zarżnąć nawet kurę znoszącą złote jajka. Będą "pomnażać" czyli grać za nieswoje. Jak to się z reguły kończy wszyscy wiemy. Dlatego spektakularne bankructwo w ciągu najbliższych 5 lat wcale nie jest niemożliwe.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 06/02/2009 23:29

Originally Posted By: Marcin
Efekt jest taki - pierwszy raz od dawien dawna zajrzalem do betdaq
A ja sobie zaraz napiszę do Betdaq w sprawie pomysłu na nową kampanię reklamową. W razie gdyby nie byli na bieżąco z kilkoma faktami a propos konkurencji smile
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 06/02/2009 23:30

A oni są bardzo podatni na sugestie smile Między innymi za moją namową obniżyli marżę na handicapy azjatyckie do 2%.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 00:01

Originally Posted By: z o R r o
A oni są bardzo podatni na sugestie smile Między innymi za moją namową obniżyli marżę na handicapy azjatyckie do 2%.
a takie rzeczy jak in-play dalej są im obce czy poszli do przodu ?
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 00:04

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: z o R r o
A oni są bardzo podatni na sugestie smile Między innymi za moją namową obniżyli marżę na handicapy azjatyckie do 2%.
a takie rzeczy jak in-play dalej są im obce czy poszli do przodu ?
Nie wiem. Najciekawsze, że posłuchali, mimo że w ogóle u nich nie gram smile
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 00:31

Cytat:
Dear Sir/Madam,

I am Betdaq's customer but admittedly not a very active one. This may
however change in the future. Yet I do have an idea which you may find
useful.

I remember Betdaq's "unfair commission department" campaign featuring
Betfair from two years ago. I do not know if it proved profitable for
you in any way but in my opinion this was one of the very few positive
moves in the betting exchanges sector in recent years. Let me make
this clear that in launching such negative campaings against your big
competitor you have my full support as well as full support of
probably most of your customers. Obviously a monopoly is good neither
for you nor for the players.

Now more to the point. You are probably aware of Betfair's new
additional "premium" charges. Just in case you are not they were
introduced last September and are calculated weekly. The charge is put
on top of the standard commission and can go into thousands of pounds
for the most successful players every week. You can read more about
this new charge at
http://content-cache.betfair.com/aboutus/content.asp?sWhichKey=Betfair%20Charges
in 5) Premium Charges. Many of the players are outraged at this new
fee. If you called 2007 charge increase "unfair" how can you call
this?

For players, apart from the charge itself, the biggest outrage was the
fashion in which these fees were introduced. NOT A SINGLE E-MAIL
MESSAGE WAS SENT, NOR WAS THERE ANY QUESTION IF YOU ACCEPTED THE
CHARGES OR NOT. They probably announced it somewhere - most probably in
their forum which hardly anybody reads. I myself learned about this
from external sources. What is more I am certain that after 5 months
more than 70% of their customers are still not even aware of the
additional charge. Even though they can be subject to it at any
moment. Some players learned about it only when they found substanial
sums of money missing from their accounts.

I hope you can handle this piece of information in such way that would
benefit the whole betting community.


Yours Sincerly

Poszło.

Popierajmy zdrową konkurencję i walczmy z monopolami!
Posted by: Qcz

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 01:02

Swojego czasu zagladali tu pracownicy bf...rozumiem, ze w sprawie oplat premium nikt nie wyjasni/pomoze? Moze te 1200 osob zostalo zwolnione i zostalo ich 3 na krzyz, ze tak dlugo rozliczenia ida i nikt juz nie odpowiada w tym temacie....kto wie czy noel nie ma racje i poplyneli na rynku nieruchomosci w USA.
Jakby sie tak 2-3 obecne konkurencyjne gieldy polaczyly - zrobily ladna kampanie i prowizje z 4% (2% na azjany) to mysle ze bf by stracil setki, jak nie tysiace klientow....
Posted by: yaaho

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 01:06

Originally Posted By: Qcz
Swojego czasu zagladali tu pracownicy bf...rozumiem, ze w sprawie oplat premium nikt nie wyjasni/pomoze?


punter UK (pracownik betfair) juz to wyjasnil jakis czas temu... napisal: "przeciez tylko 5% grajacych zostanie obciazone ta oplata" laugh
Posted by: connor

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 01:07

Recesji w zakladach bukmacherskich nie ma, wprost przeciwnie, podczas recesji ludzie szukaja alternatywnych metod inwestowania takich jak zaklady bukmacherskie, wiec ten rynek ma sie dobrze.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 01:57

Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: Qcz
Swojego czasu zagladali tu pracownicy bf...rozumiem, ze w sprawie oplat premium nikt nie wyjasni/pomoze?


punter UK (pracownik betfair) juz to wyjasnil jakis czas temu... napisal: "przeciez tylko 5% grajacych zostanie obciazone ta oplata" laugh
licząc tych co się tutaj wyżalili to bedzie góra under 1% więc jak na razie to punter UK ma rację .
Posted by: Boomber

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 03:26

Originally Posted By: z o R r o

Popierajmy zdrową konkurencję i walczmy z monopolami!


daj znać jaka bedzie odpowiedz
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 06:37

Originally Posted By: Experto
Recesji w zakladach bukmacherskich nie ma, wprost przeciwnie, podczas recesji ludzie szukaja alternatywnych metod inwestowania takich jak zaklady bukmacherskie, wiec ten rynek ma sie dobrze.
Trzeba mieć jeszcze co inwestować. To, że ma się mniej pieniędzy, traci pracę itd raczej nie spowoduje, że zacznie się więcej grać. Przynajmniej nie w normalnych okolicznościach.

W Betfair oznaki stagnacji były jeszcze zanim oficjalnie zaczął się kryzys. Po gwałtownym wzroście (ze stanu gdy obroty powyżej 1 mln euro były praktycznie na mecze typu finał mistrzostw świata do takiego gdzie na większości meczów EPL przekraczały 10 mln euro) mieliśmy spadek (a to już z ponad półtora roku temu było) i od tego czasu wzrostu już nie ma - jest raczej utrzymywanie tego samego poziomu, który nie jest bynajmniej rekordowy.

Co do dwóch pracowników firmy betfair, którzy bez wątpienia monitorują ten temat to nie wywołujmy wilka z lasu. Ich obecność tu jest zbędna a czasami wręcz szkodliwa (że nawiążę do ujawniana danych osobowych przez jednego z nich). Nie pamiętam by któryś napisał coś konstruktywnego, albo pomógł załatwić jakąś sprawę. Deklaracje takiej pomocy oczywiście były, ale potem okazywało się, że brakło jednak chęci albo ręce były za krótkie. Jedyny efekt był taki, że działali ludziom na nerwy. Bierni, mierni ale wierni (swojej żywicielce) a dodatkowo bezproduktywni - tak najkrócej można by podsumować tę ich tu nieciekawą działalność.
Posted by: grey

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 07:01

The market will be suspended at kick off with unmatched bets cancelled. The market will then be re-opened for the half-time interval.


Moze to to, ze rzadko gram pilke, a moze refleks juz nie ten, ale po raz pierwszy w BF widze taki rodzaj zakladow "na żywo"
Posted by: connor

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 07:06

Nie wiem jakie stanowiska maja ludzie z betfair ktorzy tu zagladaja, ale zeby mieli jakis wplyw na dzialanie swojej firmy musieliby byc wysoko, a to nie takie latwe jak sie nie jest rodowitym angolem smile
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 08:33

Originally Posted By: grey
The market will be suspended at kick off with unmatched bets cancelled. The market will then be re-opened for the half-time interval.


Moze to to, ze rzadko gram pilke, a moze refleks juz nie ten, ale po raz pierwszy w BF widze taki rodzaj zakladow "na żywo"


Czyli In-play w czasie przerwy laugh
Daj linka do rynku
Posted by: grey

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 08:56

pilka nozna ---> kupony ---> Saturday Half-Time re-activation
Posted by: FajnyTomek

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 19:48

Sorry za banalne pytania, ale jeszcze nie grałem na betfair, a mnie kilka kwestii nurtuje. Otóż obserwuje sobie rynki, i widzę tam, że jest rynek na niebiesko i na czerwono, a obok są jeszcze dwa inne, niekolorowe rynki, i tam na ten przykład był kurs 1000, a pod spodem 2euro. Czy to znaczy, że wtedy mogłem postawić 2 euro po kursie 1000?! I czy tam może zaistnieć sytuacja, bo oglądałem jakieś filmiki instruktażowe, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że postawie powiedzmy 100euro po kursie 1,9 a wejdzie mi po innym, albo wejdzie tylko 80 euro po tym kursie?
I trzecie pytanie, czy zakład mogę sprzedać? coś jak na unibecie cash in? czy nie ma takiej możliwości?

z góry dzięki za rozwianie nurtujących mnie kwestii
Posted by: Boomber

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 20:15

Cytat:
Sorry za banalne pytania, ale jeszcze nie grałem na betfair, a mnie kilka kwestii nurtuje. Otóż obserwuje sobie rynki, i widzę tam, że jest rynek na niebiesko i na czerwono, a obok są jeszcze dwa inne, niekolorowe rynki, i tam na ten przykład był kurs 1000, a pod spodem 2euro. Czy to znaczy, że wtedy mogłem postawić 2 euro po kursie 1000?!

możesz obstawić 2 euro po kursie 1000, jeśli postawisz wiecej to reszta przejdzie to na strone Lay (nie wygra) i bedzie czekać na chętnego który przyjmie Lay po kursie 1000

Cytat:
I czy tam może zaistnieć sytuacja, bo oglądałem jakieś filmiki instruktażowe, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że postawie powiedzmy 100euro po kursie 1,9 a wejdzie mi po innym, albo wejdzie tylko 80 euro po tym kursie?
jesli postawisz na Back (Wygra) to nie może Ci przyjąc po niższym kursie, np: Jeśli masz po stronie Wygra kurs 1.9 i kwote 100 euro, a ty chcesz obstawić po kursie 1.9 za 200 Euro to przyjmie ci tylko 100 Euro i drugie 100 przejdzie Ci na strone Lay (Nie wygra) i bedzie czekac az ktoś bedzie chciał wziąć po kursie 1.9 za 100


Cytat:
I trzecie pytanie, czy zakład mogę sprzedać? coś jak na unibecie cash in? czy nie ma takiej możliwości?

z góry dzięki za rozwianie nurtujących mnie kwestii

sprzedać tak jak na unibecie nie możesz, ale możesz wystawić kurs po takim samym jak kupiełes i jeśli ktoś ci go przyjmie to bedziesz na zero

to jest trudne do wytłumaczenia jesli nie znasz podstaw BF, jesli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej to napisz na priv
Posted by: yaaho

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 20:45

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: Qcz
Swojego czasu zagladali tu pracownicy bf...rozumiem, ze w sprawie oplat premium nikt nie wyjasni/pomoze?


punter UK (pracownik betfair) juz to wyjasnil jakis czas temu... napisal: "przeciez tylko 5% grajacych zostanie obciazone ta oplata" laugh
licząc tych co się tutaj wyżalili to bedzie góra under 1% więc jak na razie to punter UK ma rację .


racje z tymi 5% to on ma na pewno, ale jesli taka odpowiedz na pytanie "dlaczego zostaly wprowadzone oplaty preminum" Cie zadowala to luzzzzzzz smile to tak jakby sklep w ktorym kupujesz wprowadzil "oplate", w ktorej co 20 klient placi podwojna cene za swoje zakupy, tez by Cie wtedy satysfakcjonowala odpowiedz "ale ta oplata obejmie przeciez tylko 5% klientow..."?
Posted by: janiszelk

Re: Betfair [17] - 07/02/2009 21:54

Czy kasa mi dojdzie jak wysle zwyklym przekazem pocztowym??/czy musi to byc przelew koniecznie z mojego konta.???
Posted by: Marcin

Re: Betfair [17] - 08/02/2009 00:04

Prawda jest taka ze teraz praktycznie mam prowizje 20% od wygranych. Oczywistym jest ze bede gral u konkurencji. Moze nawet w Profesjoal wyjdzie atrakcyjniej.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [17] - 08/02/2009 01:30

Originally Posted By: janiszelk
Czy kasa mi dojdzie jak wysle zwyklym przekazem pocztowym??/czy musi to byc przelew koniecznie z mojego konta.???
dojdzie
Posted by: bajbus

Re: Betfair [17] - 08/02/2009 07:34

Panowie , wyskakuje mi przy transferze pieniędzy co takiego
"You cannot transfer money from the Australian licence wallet until you have confirmed your identity (KYC check)"

Co i gdzie wysłać , bo jak domyślam się chodzi o jakąś weryfikację danych .


Z góry dzięki za pomoc
Posted by: Niepoprawny_Pesymista

Re: Betfair [17] - 08/02/2009 08:59

Informujemy, że aby móc swobodnie obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe podlegające licencji australisjkiej, należy przejść proces weryfikacji tożsamości (tzw. KYC). W tym celu należy przesłać do Betfair zestaw dokumentów potwierdzających tożsamość użytkownika.

Na mocy ostatnich zmian w prawie australijskim, wszystkie dokumenty muszą zostać potwierdzone notarialnie (koszt maksymalny to 6 PLN za strone). Prosimy zauważyc, iż nie ma to wpływu na zakłady oraz środki znajdujące się na Koncie brytyjskim Betfair. Wymóg ten dotyczy jedynie Konta australijskiego.

W celu weryfikacji swojego konta (procedura "Know Your Customer") prosimy przesłać po jednym dokumencie z każdej kategorii:

1.Potwierdzający dane osobowe:
- Paszport
- Prawo Jazdy
- DowĂłd Osobisty

2. Potwierdzający adres zamieszkania (tylko wydruk papierowy i nie starszy niż 3 miesiące):
- Rachunek za media np. za wodę, energię elektryczną, telefon komórkowy itd.
- Wydruk bankowy z widocznym imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania
- Zeznanie podatkowe

3. Źrodlo finansowania konta(tylko w przypadku wpłat kartą lub przelewem bankowym):
- Stronę główna karty zarejestrowanej na koncie Betfair - powinny być widoczne 4 ostatnie cyfry numeru karty (reszte cyfr można zakryć), imię i nazwisko właściciela, data wydania i ważności karty
- Wyciąg z konta - musi być widoczna transakcja wpłaty/wypłaty środków do Betfair (nie starszy niż 3 miesiące)
- Wyciag z karty - musi być widoczna transakcja wpłaty/wypłaty środkow do Betfair (nie starszy niż 3 miesiące)

Skanując dokumenty prosimy upewnić się, że są one w formacie JPEG lub GIF i zajmują nie więcej niż 10MB.


Istnieją trzy sposoby przesłania dokumentów potrzebnych do weryfikacji tożsamości:

POCZTA: Kopie/ksero dokumentĂłw na adres: Verification Team, Betfair, Chancellors Road, W6 9HP, Londyn, Wielka Brytania.
EMAIL: skan dokumentów na adres kyc@betfair.com (w tytule wiadomości prosimy podać nazwe użytkownika konta)
FAKS: Faks dokumentów na numer +44 208 834 8011 (w części górnej każdego dokumentu prosimy dopisać nazwe użytkownika konta)

Po przesłaniu wszystkich wymaganych dokumentów Dział Weryfikacji Klienta Betfair zakończy proces KYC w ciągu 48 godzin i każdy użytkownik otrzyma mail z potwierdzeniem.

Uproszczona metoda weryfikacji podkonta australijskiego jest weryfikacja za pomocą kodu weryfikacyjnego. W momencie gdy użytkownik po raz pierwszy przesyła środki na podkonto australijskie nasz system wysyła automatycznie list z kodem na adres podany w profilu konta gracza. Użytkownik może wtedy odesłać nam ten kod wraz z kopią dowodu tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy) potwierdzoną notarialnie.
Posted by: Boomber

Re: Betfair [17] - 08/02/2009 19:11

znalazłem kilka informacji że bf czasem świruje i loguje na zupełnie inne konto niż ktoś sie logował (przeczytałem to na jakimś forum)
na bf jest ograniczenie do logowania sie tylko z danego, wybranego państwa, czy ktoś to stosuje? czy gdybym nie mógł sie zalogować bo np moj dostawca łaczyłby mnie przez inny kraj niż polska, mogłbym dogadać sie przez mail z bf żeby zdjęli chwilowo blokade?
Posted by: Warka

Re: Betfair [17] - 10/02/2009 00:58

W warunkach ogolnych promocji "polecaj i zarabiaj", punkt 2 stanowi: " ...Polecony przyjaciel musi także wpłacić środki na konto Betfair, a także podać informacje takie jak numer karty kredytowej/debetowej, który następnie zostanie zweryfikowany."
Czy Betfair bezwzglednie wymaga podania numeru karty kredytowej/debetowej osobie poleconej, zakladajacej nowe konto ?
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 10/02/2009 01:06

Może wpłacić przelewem dana osoba, nr karty nie jest warunkiem koniecznym!
Skan dowodu czy coś też chyba chcą.
Posted by: john

Re: Betfair [17] - 10/02/2009 01:45

chce załozyc konta na betfair, tyko nie wiem dokladnie jak to z nimi jest, powie mi ktoś tak w kilku zdaniach czym roznia sie od zwyklego bukmachera, zaznaczam ze ja chce normlanie obstawic tak jak u kazdego innego, nie mowie narazie o gieldzie zakładów.

wiec czy gra różni sie np od bet365,betsafe...itd...
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [17] - 10/02/2009 02:02

różni się.Ogólnie mówiąc -strasznie trudne to, bo tam masz do czynienia z lepszymi od siebie.
Posted by: noel

Re: Betfair [17] - 10/02/2009 02:12

Originally Posted By: john
chce załozyc konta na betfair, tyko nie wiem dokladnie jak to z nimi jest, powie mi ktoś tak w kilku zdaniach czym roznia sie od zwyklego bukmachera, zaznaczam ze ja chce normlanie obstawic tak jak u kazdego innego, nie mowie narazie o gieldzie zakładów.

wiec czy gra różni sie np od bet365,betsafe...itd...





Jeżeli nie interesje Cie giełda zakładów no nie zakładaj tam konta. Ich Multizakłady (czyli granie jak u zwykłego buka) są mizerne, a właściwie ich nie ma. Dodatkowo pamiętaj, że każda twoja wygrana pomniejszona będzie w zależności o rynku o prowizję, którą musisz zapłacić BF. Standardowo jest to 5% od wygranej netto na danym rynku. Czyli ich kursy wcale nie są tak dobre jak się reklamują. Jedynym ich plusem jest duża oferta rynków na żywo a tym samym możliwość zrobienia kontry.
Posted by: john

Re: Betfair [17] - 10/02/2009 02:14

ok dzieki bardzo, jeszcze sie zastanowie co robic...
Posted by: igorynka

Re: Betfair [17] - 10/02/2009 21:08

czy wypłata zlecona na karte ma szanse na dojście wczesniej niż te ich "3-5 dni robocze"?
Posted by: Zaixi

Re: Betfair [17] - 10/02/2009 22:12

Originally Posted By: igorynka
czy wypłata zlecona na karte ma szanse na dojście wczesniej niż te ich "3-5 dni robocze"?



zwykle 3 dni i jest na koncie
Posted by: Piostar

Re: Betfair [17] - 10/02/2009 22:16

Originally Posted By: igorynka
czy wypłata zlecona na karte ma szanse na dojście wczesniej niż te ich "3-5 dni robocze"?


Oczywiście wink Mi idzie 2-3 dni.
Posted by: ferdynand

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 01:02

wplacilem 30 euro, ale obstawic moglem za 29.55 gdyz zjadla mi troche prowizja, czy nie bedzie zadnego problemu z bonusem bo w regulaminie pisze ze trzeba obstawic lacznie zakladow za 30 euro, oraz dlaczego promocja nie do tyczy multizakladow, mozna grac tylko single aby by uprawnionym do bonusa?
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 01:29

Jeżeli wygrasz, to możesz dopostawić 4 euro i będzie wymagane 30 euro wniesione na zakłady smile
A ost. pytanie do do bf skieruj, nie do nas laugh
Posted by: unkn0wn

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 03:44

Witam

Czy ktoś weryfikował swoje dane dotyczące gry na rynku australijskim i wie o co chodzi z potwierdzeniem dokumentu tożsamości przez nauczyciela , lekarza czy prawnika ? I orientuje się jak to ma wyglądać?

Z góry dzięki za odpowiedź
Posted by: Boomber

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 03:46

Originally Posted By: unkn0wn
Witam

Czy ktoś weryfikował swoje dane dotyczące gry na rynku australijskim i wie o co chodzi z potwierdzeniem dokumentu tożsamości przez nauczyciela , lekarza czy prawnika ? I orientuje się jak to ma wyglądać?

Z góry dzięki za odpowiedź
wysyłasz skan dowodu potwierdzoną notarialnie (7 zł za strone u notariusza)

patrz strona wcześniej
Posted by: bet on death

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 06:14

Przez weekend parę razy zagrałem (po raz pierwszy u nich) i mam problem z rozliczeniem wpłat. Kasę wpłacałem kartą. Myślałem, że wszystko jest ok, ale przed chwilą sprawdziłem swojego konto bankowe i w historii transakcji mam w sumie 75 euro przelane za dużo. W historii konta na betfair mam zajkłady na sume która pamietam, więc nie ma szans, że grałem po pijaku i po prostu tego nie pamiętam. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Miał juz ktos taki problem z nimi ?
Posted by: bet on death

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 06:17

Sprawdziłem dane karty i też mam sumę którą pamiętam. Wina może być po stronie banku ?
Posted by: bet on death

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 06:26

ma ktoś mail do ich obsługi klienta bo na tej ich cholernej stronie nie moge znaleść
Posted by: sh11

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 06:37

ile razy trzeba obrócić ten bonus 30E ?
Posted by: agr1

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:01

Przed chwila postawilem na live zaklad.
Teraz strona padla. A ja chcialem skontrowac..

Chyba bf w takim wypadku zrobi zwroty?
Posted by: Piostar

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:03

Originally Posted By: agr1
Przed chwila postawilem na live zaklad.
Teraz strona padla. A ja chcialem skontrowac..

Chyba bf w takim wypadku zrobi zwroty?


Oczywiście że nie.
Posted by: Boomber

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:10

Modernizacja strony &#8211; Środa 11 lutego 2009

Prosimy pamiętać o planowanej aktualizacji strony w środe 11 lutego pomiędzy 13:00 a 13:35 czasu polskiego, podczas której Poker nie będzie w pełni dostępny.

Poker &#8211; Gracze nie będą mogli przyłączać się do stołów 'Fun Money'. Modernizacja nie będzie miała wpływu na Real money cash games (gry na prawdziwe pieniądze), turnieje oraz Blackjack.

Modernizacja nie będzie miała wpływu na Giełdę Zakładów Sportowych, Kasyno, Taikai ani Giełdę Gier.

to są kpiny frown
Posted by: Vega1

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:14

Największą wadą BETFAIR są jej zajebiście częste problemy ze stroną.
Aż się płakać chce już od powtarzania itd. Zakłady powinny być anulowane bezwzględnie, w momencie gdy mają awarię.

Masakra. Szlak trafi.
Posted by: agr1

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:17

Originally Posted By: Piostar
Originally Posted By: agr1
Przed chwila postawilem na live zaklad.
Teraz strona padla. A ja chcialem skontrowac..

Chyba bf w takim wypadku zrobi zwroty?


Oczywiście że nie.


Ale dlaczego nie ?
Modernizacja miala NIE miec wplywu na gielde, do tego miala sie skonczyc juz 30min temu.

No nic to w takim razie koncze z nimi przygode juz na stale.
Posted by: Piostar

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:20

Przez całe swoje życie typerskie nie miałem u nich zwrotu z takich powodów, więc i tym razem bym na to nie liczył. Przecież zagrałeś zakład kiedy strona działa. W momencie zawierania było wszystko ok. Buka mało będzie interesować Twoja kontra.
Posted by: Vega1

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:20

najlepsze jet to że te ich upgrady huja dają. I inną sprawą jest że można je robić w innych godzinach, a nie gdy tenis i inne trwają w najlepsze. Żałosne.
Posted by: agr1

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:22

Ale masa ludzi gra na wachania kursow na live.
Liczac na surebeta i kontre.

Gdyby zapowiadana modernizacja miala spowodowac problemy w zakladach na gieldzie to bym nie gral, ale pisalo tylko o pokerze i to, ze 30min.

W takim razie ja im juz dziekuje. Znajomym tez wytlumacze jak robia przy awarii i straca kilku kientow.
Zapewne nie przejma sie tym, ale coz. CO jakis czas ludzie beda na tym tracic i od nich odchodzic kiedy moze zmienia podejscie.
Posted by: Piostar

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:24

Pisać do nich zawsze możesz, ale raczej nic to nie da. Pozdrawiam.
Posted by: agr1

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:27

Napisalem, ale po waszych opiniach widze, ze nic to nie da.
Coz moze mi zaklad wejdzie, tak czy inaczej, jak tylko strona zacznie dzialac wyplacam i nie wracam. Znajomym polece to samo.

Dzieki za opinie.
Posted by: thepilator

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:28

Originally Posted By: agr1
Napisalem, ale po waszych opiniach widze, ze nic to nie da.
Coz moze mi zaklad wejdzie, tak czy inaczej, jak tylko strona zacznie dzialac wyplacam i nie wracam. Znajomym polece to samo.

Dzieki za opinie.


strona już działa
Posted by: agr1

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:29

Udalo mi sie obstawic, zrobilem sobie kontre z lekka strata i juz mam swiety spokoj. Rozlicza i wyplacam.
Posted by: zbycho

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 22:54

mnie też irytują ale niestety nie mają żadnej realnej konkurencji, chociaż ostatnio na Betdaq poprawiły się trochę obroty ( czyżby ludzie zaczeli tam przechodzic ? ) ale niestety ilość rynkow, zakłady live daleko im jeszcze do BF ale może się jeszcze poprawi przynajmniej ja mam taką nadzieję
Posted by: antyhazardzista

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 23:01

Kiedyś byłe skłonny na stałe w betfair trzymać 70-80% swoich środków do gry - a to dość spore kwoty, dzisiaj już nie gram tam - a nawet jak do nich wrócę to wątpię czy w betfair będę trzymał więcej niż 20% środków.
Mam poważne obawy że kiedyś ta bańka pęknie, 1200 ludzi, do tego nie mamy pewności czy betfair z depozytami nie robi coś więcej... znając chciwość to kto wie.

Ciekaw jestem czy może być taka sytuacja, że jakieś pół roku temu gdy intensywnie grałem, mam najprawdopodobniej do zapłacenia dość sporą kwotę tego podatku wstecznego Premium Charge czy jak tam się zwie ..
Czy czasem jak wpłacę teraz to nie skubną mi jakąś kwotę z tego bo kiedyś płaciłem małe prowizje i zarabiałem ?
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 23:14

Originally Posted By: antyhazardzista
Kiedyś byłe skłonny na stałe w betfair trzymać 70-80% swoich środków do gry - a to dość spore kwoty, dzisiaj już nie gram tam - a nawet jak do nich wrócę to wątpię czy w betfair będę trzymał więcej niż 20% środków.
Mam poważne obawy że kiedyś ta bańka pęknie, 1200 ludzi, do tego nie mamy pewności czy betfair z depozytami nie robi coś więcej... znając chciwość to kto wie.

Ciekaw jestem czy może być taka sytuacja, że jakieś pół roku temu gdy intensywnie grałem, mam najprawdopodobniej do zapłacenia dość sporą kwotę tego podatku wstecznego Premium Charge czy jak tam się zwie ..
Czy czasem jak wpłacę teraz to nie skubną mi jakąś kwotę z tego bo kiedyś płaciłem małe prowizje i zarabiałem ?
proszę Cie wpłać bo inaczej nigdy sie nie przekonasz a My umrzemy z ciekawości w dodatku w niewiedzy frown
Posted by: antyhazardzista

Re: Betfair [17] - 11/02/2009 23:49

AGASSI marny prowokatorze tego się na pewno nie dowiesz.
To czy zamierzam się przekonać czy nie to moja sprawa - jedno jest pewne że betfair stacza się po równi pochyłej i nie budzi już zaufania takiego jak kiedyś. Te wszystkie wprowadzane dodatkowe opłaty tylko zaniżają wiarygodność i jasność reguł gry.
Posted by: Conrad

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 00:09

Betfair to jedna z najsolidniejszych firm w całej branży, a sam Betfair jako produkt i marka jest wart więcej niż pewnie każda inna firma hazardowa na świecie.
Posted by: Vega1

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 00:15

z AGASSIM szkoda wchodzić w polemikę odnośnie BETFAIR. Powinien dostać od nich dożywotnią emeryturę laugh
Podziwiam od dłuższego czasu zoRro... Ciekawe kiedy mu się znudzi...
Posted by: antyhazardzista

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 02:15

Originally Posted By: Conrad
Betfair to jedna z najsolidniejszych firm w całej branży, a sam Betfair jako produkt i marka jest wart więcej niż pewnie każda inna firma hazardowa na świecie.


I gwarantujesz mi ze jak za kilka miesięcy temu mam do zapłaty z kilkaset euro jako wsteczne Premium Charge - jak teraz sobie to kilkaset euro wpłacę - to nie zabiorą mi na poczet tego "podatku" ?
Owszem jeszcze są wiarygodni - ale ostatnio strzelają sobie wiele samobójczych goli - i to trzeba sobie powiedzieć szczerze - nie tylko wychwalać pod niebiosa bo ... bannery. Conrad trochę obiektywizmu wink
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 02:38

Originally Posted By: Vega1
z AGASSIM szkoda wchodzić w polemikę odnośnie BETFAIR. Powinien dostać od nich dożywotnią emeryturę laugh
Podziwiam od dłuższego czasu zoRro... Ciekawe kiedy mu się znudzi...
Mi BF nic nie daje i nie musi dawać....sam od nich biorę i nie narzekam bo jakoś nie widzę powodu (jeszcze) grin ps. najbardziej lubię wpisy Tych,którzy w marzeniach sennych widzą Siebie jak zarabiają krocie na BF i muszą płacić PC laugh
Posted by: Marcin

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 03:20

Agaaasi....na waciki od nich bierzesz i wielkie halo robisz;)
Posted by: antyhazardzista

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 03:32

Originally Posted By: AGASSI
nie narzekam bo jakoś nie widzę powodu (jeszcze) grin
To z czasem się przekonasz wink póki co t o szczekasz na daremno grin Wierzyć nie musisz nikomu - a to że żyłka Ci skacze do góry ze inni mogą a Ty nie ... no cóż ...
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 03:47

Originally Posted By: Marcin
Agaaasi....na waciki od nich bierzesz i wielkie halo robisz;)
marna prowokacja papa
Posted by: Marcin

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 04:05

Bardzo marna....sama prawda po prostu
Posted by: chim123

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 04:05

Dobra firma, jeszcze gdybym nie był u nich 2500 na minusie to byłaby idealna grin grin
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 07:50

Originally Posted By: Vega1
z AGASSIM szkoda wchodzić w polemikę odnośnie BETFAIR. Powinien dostać od nich dożywotnią emeryturę laugh
Podziwiam od dłuższego czasu zoRro... Ciekawe kiedy mu się znudzi...
Z Agassim to pół biedy jeszcze. Ale mam przeczucie, że pogarszający się ostatnio klimat wokół Betfair może już wkrótce zaowocować ostrzejszą cenzurą tego tematu i odsiewaniem negatywnych postów. To forum zmierza niestety w takim kierunku. Ktoś daje kasę to ktoś musi pilnować żeby źle nie pisali.

Wracając do tematu to prawdopodobieństwo, że w ciągu najbliższych 6 miesięcy będę musiał przestać grać z powodu Premium Charge wyceniam już na 80%.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 08:02

Originally Posted By: antyhazardzista
Originally Posted By: Conrad
Betfair to jedna z najsolidniejszych firm w całej branży, a sam Betfair jako produkt i marka jest wart więcej niż pewnie każda inna firma hazardowa na świecie.


I gwarantujesz mi ze jak za kilka miesięcy temu mam do zapłaty z kilkaset euro jako wsteczne Premium Charge - jak teraz sobie to kilkaset euro wpłacę - to nie zabiorą mi na poczet tego "podatku" ?
Owszem jeszcze są wiarygodni - ale ostatnio strzelają sobie wiele samobójczych goli - i to trzeba sobie powiedzieć szczerze - nie tylko wychwalać pod niebiosa bo ... bannery. Conrad trochę obiektywizmu wink
Zależy ile rynków masz na liczniku za ostatnie 60 tygodni. Jeśli mniej niż 250 to jesteś znowu chroniony. Jeśli wpłacisz kilkaset euro to prawdopodobnie tego nie zabiorą bo pierwszego 1000 GBP należnych opłat nie zabierają. Po trzecie max co możesz zapłacić to 20% od zysku z ostatniego tygodnia.

Ale czy mogę zagwarantować, że nie zapłacisz? Oczywiście nie. Trzeba na bieżąco monitorować swoją sytuację - to znaczy wypraszać co tydzień w supporcie arkusz ze swoimi statystykami za ostatnie 60 tygodni a następnie go analizować. Niby wprowadzili na stronę jakieś narzędzie, ale jest ono bezużyteczne. Powiadamia chyba tylko, że masz do zapłacenia Premium Charge już po fakcie. Kogoś, kto nie ma wystarczająco zacięcia żeby przeczytać i przyswoić ten skomplikowany system naliczania opłat a następnie cotygodniowo wykonywać wyżej wymienione czynności faktycznie może spotkać dość przykra niespodzianka. I to szybciej niż się spodziewa. Dużo szybciej.
Posted by: antyhazardzista

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 08:20

Dzięki zoRro za odpowiedź, to dla mnie jest gorsze niż sprawdzanie swojej księgi przychodów i rozchodów czy czasem gdzieś złotówka za mało nie uciekła do US, czy jakiś limitów nie przekroczyłem, czy wszystko dobrze naliczone ... No kurde - nie może się betfair zadowolić jasnym prostym i przejrzystym podatkiem (marżą) 2-4%? A nawet niech i 5% będzie i 2% opłaty przy wypłacie. Ale wszystko czytelnie jak na dłoni.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 18:16

Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: Vega1
z AGASSIM szkoda wchodzić w polemikę odnośnie BETFAIR. Powinien dostać od nich dożywotnią emeryturę laugh
Podziwiam od dłuższego czasu zoRro... Ciekawe kiedy mu się znudzi...
Z Agassim to pół biedy jeszcze. Ale mam przeczucie, że pogarszający się ostatnio klimat wokół Betfair może już wkrótce zaowocować ostrzejszą cenzurą tego tematu i odsiewaniem negatywnych postów. To forum zmierza niestety w takim kierunku. Ktoś daje kasę to ktoś musi pilnować żeby źle nie pisali.

Wracając do tematu to prawdopodobieństwo, że w ciągu najbliższych 6 miesięcy będę musiał przestać grać z powodu Premium Charge wyceniam już na 80%.
to może podsumujmy co mamy wink Mamy na mecz.pl słownie Jednego gracza,który zapłacił PC, Ciebie ZoRro,który stałeś się Eldorado w tym temacie i jak On z przyjemnością snujesz ponure wizje przyszlości BF( to chyba wynik tej beczki piwa tongue )i resztę graczy,która jeszcze nie zapłaciła ale jak czyta Twoje przepowiednie to już myśli o ucieczce z BF smile ps. co do kolegi ,który zaplacił PC podał świetny przykład,gdzie z jednego rynku zapłacił 333 funty prowizji co oznacza,że np. przy 3% prowizji Jego zysk to 11 100 funtów a przy 5% 6 660 funtów nie PLN grin nie Mnie oceniać czy dobrze robi Ten Kto ma zysk z jednego rynku ponad 33 000 PLN mówi ,że ucieka do naziemnych bo to Jego sprawa aczkolwiek liczby te są wystarczającym komentarzem cool BTW po wprowadzeniu PC obroty na BF dalej są duże, forum BF kwitnie i nic nie wskazuje końca świata w przeciwieństwie do buków co oferują 10% bonusu i tysiące zeta obrotu grin
Posted by: imarcel

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 18:34

tylko niech ta strona działa jak należy a nie śmigają dzisiaj tak i wczoraj z przerwą techniczną
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 22:04

Originally Posted By: AGASSI
to może podsumujmy co mamy wink Mamy na mecz.pl słownie Jednego gracza,który zapłacił PC,
Nie przesądzam czy świadomie czy też nie ale wprowadzasz ludzi w błąd. Już przynajmniej 3 osoby napisały w tym temacie, że zapłaciły premium. Nie jesteś uważnym czytelnikiem. I podkreślam słowo przynajmniej, bo ja też nie czytam wszystkiego. Kolejnych kilka osób (przynajmniej kilka, jeśli nie kilkanaście, w tym ja) pisało, że niewiele im brakuje i wyraziło swoją dezaprobatę. Może zasugerowałeś się postem swojego kolegi, który swego czasu snuł na tych łamach rozważania czy opłaty premium dotkną jakiegoś Polaka.

Cytat:
ps. co do kolegi ,który zaplacił PC podał świetny przykład,gdzie z jednego rynku zapłacił 333 funty prowizji co oznacza,że np. przy 3% prowizji Jego zysk to 11 100 funtów a przy 5% 6 660 funtów nie PLN grin nie Mnie oceniać czy dobrze robi Ten Kto ma zysk z jednego rynku ponad 33 000 PLN mówi ,że ucieka do naziemnych

Tu chyba zmiksowałeś wypowiedzi dwóch osób (znowu nieuważna lektura tematu?). Ale, z tego co piszesz wynika, że zdanie o wacikach chyba ostatecznie zrozumiałeś smile


Cytat:
BTW po wprowadzeniu PC obroty na BF dalej są duże, forum BF kwitnie i nic nie wskazuje końca świata w przeciwieństwie do buków co oferują 10% bonusu i tysiące zeta obrotu grin
O obrotach pisałem całkiem niedawno (nie zdziwiłbym się gdybyś to przeoczył smile ). Obecny stan można nazwać w najlepszym razie stagnacją. A już na pewno nie rozkwitem.
Posted by: kurson

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 22:31

Originally Posted By: AGASSI
Mamy na mecz.pl słownie Jednego gracza,który zapłacił PC


Gratuluję naiwności - naprawdę myślisz, że jakiś rozsądny gracz, który wygrywa i płaci ten wsteczny podatek będzie się tutaj popisywał cyferkami?

Ja nawet nie mam żalu do betfair, że strzyże swoich klientów - nawet myślę, że długofalowo doprowadzi to do rozkwitu konkurencji, ale pytanie: czy ja jeszcze wtedy będę się w to bawił? tongue

Ja mam do nich pretensję o to:
- że po pierwsze - wprowadzają te opłaty ze skutkiem wstecznym,
- po drugie - mechanizm naliczania opłat nie jest jasny, klarowny i dostępny dla gracza gdziekolwiek w My Betfair (obecnie można oglądnąć jakąś bmp w komunikatem czy jest albo nie ma opłaty, a dostępu do plików z poszczególnymi tygodniami już nie),
- po trzecie wreszcie, że dezinformują klientów, wprowadzają w błąd, mataczą na co mam kilka "wypasionych" dowodów w postaci maili od supportu.

Wierzę w konkurencję i z całą pewnością skorzystam z oferty innego serwisu gdy tylko zaoferuje lepsze warunki od betfair. Pewien promyczek nadzieji widać, ale nie czarujmy się - nikt nie zbuduje takiej pozycji z dnia na dzień - w najlepszym razie potrzeba na to 2-3 lata.
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 12/02/2009 22:57

Originally Posted By: z o R r o
O obrotach pisałem całkiem niedawno (nie zdziwiłbym się gdybyś to przeoczył smile ). Obecny stan można nazwać w najlepszym razie stagnacją. A już na pewno nie rozkwitem.


Spójrzcie na obroty na EPL, nawet na mecze Big 4, już nie ma 10mio, koło 5 jest, więc nie ma stagnacji, ale jest spadek tongue
Posted by: ݀$

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 02:37

Originally Posted By: Conrad
Betfair to jedna z najsolidniejszych firm w całej branży, a sam Betfair jako produkt i marka jest wart więcej niż pewnie każda inna firma hazardowa na świecie.


Solidna jak ZUS naliczający "kapitał początkowy"
Solidna jak OFE pomnazające nasze składki.
Solidna jak PeKaO i inne banki robiące "biznes tu i teraz"

Wprowadzanie "podatku" (wiekszy niż belkowe) od rozliczonych zakładów
z mocą wstecznę jest naruszeniem elementarnych zasad solidności.

Efektem musi być zdjęcie kasy z rynku i odstraszenie
"zarabiających" albo ograniczenie ich aktywności.

Skutkuje to pogorszeniem płynności oferty kursowej.

podsumowując: ßetUnFair
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 03:34

Originally Posted By: z o R r o

Cytat:
ps. co do kolegi ,który zaplacił PC podał świetny przykład,gdzie z jednego rynku zapłacił 333 funty prowizji co oznacza,że np. przy 3% prowizji Jego zysk to 11 100 funtów a przy 5% 6 660 funtów nie PLN grin nie Mnie oceniać czy dobrze robi Ten Kto ma zysk z jednego rynku ponad 33 000 PLN mówi ,że ucieka do naziemnych

Tu chyba zmiksowałeś wypowiedzi dwóch osób (znowu nieuważna lektura tematu?)
poważnie ? ps1. w przeciwieństwie do Ciebie jednak uwazniej czytam temat ale nie musisz przepraszać grin BTW któżby nie chciał mieć tyle na waciki laugh
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 06:33

Originally Posted By: AGASSI
w przeciwieństwie do Ciebie jednak uwazniej czytam temat

Doprawdy?
Originally Posted By: AGASSI
to może podsumujmy co mamy wink Mamy na mecz.pl słownie Jednego gracza,który zapłacił PC

Originally Posted By: noel
***! Bez mojej wiedzy, bez zakładek umozliwiajacych sprawdzenie opłat premium zdjeto mi dziś z konta 150 euro. Ostrzegam wszystkich ze firma Betfair cichaczem kradnie pieniądze z kont graczy. Nie dostałem nawet maila informującego mnie o pobranej opłacie. Czy znów odezwie sie pracownik firmy betfair i pogratuluje że jestem i tak szczesliwcem ze moge ta oplate uiścić?
Dno, złodzieje i nic wiecej.

Originally Posted By: Marcin
Coz...naliczyli mi 894 funtow Premium Charge. Noz w kieszeni sie otwiera



Przy okazji znalazłem trochę ciekawych postów sprzed kilku miesięcy. Powspominajmy:

Originally Posted By: Lord devastator
W ZADNYM RAZIE NIE MOGA ZADAC OPLAT WSTECZ, TO BYLBY ZWYKLY BANDYTYZM I WYMUSZENIE ROZBOJNICZE

Originally Posted By: z o R r o
Nie, wstecz na pewno nie będzie. Skąd ten pomysł?

Originally Posted By: punter uk
dużo hałasu o nic. większość osób, która dostała ten email nigdy nie poniesie tych opłat.
I mały komentarz do tego ostatniego. Czy ktoś dostał jakiegoś maila? Ja na przykład doskonale pamiętam, że nie. Tak więc może faktycznie powysyłali tylko do tych, co do których była pewność, że nigdy nie będą musieli płacić. Na przykład do Agassiego ooo
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 06:52

To żeś Mnie zagiął laugh reasumując ze słownie jednego zrobiło się słownie dwóch czyli dalej margines wink ps.pewnie uszło Twojej uwadze,że nie zmiksowałem postów ale nie dziwię się temu bo podejrzewam,że nocne liczenie przyszłosci musi być bardzo wyczerpujące tongue BTW wyglada na to,że się siłujemy na waciki laugh
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 06:59

Myślę, że ta kłótnia spowoduje spadek opłat premium charge do 0%.
Warto się spierać.
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 07:04

Originally Posted By: zmarcin
Myślę, że ta kłótnia spowoduje spadek opłat premium charge do 0%.
Warto się spierać.


zmarcin, nie mądruj się tak, bo na 26 stronie to pisałeś, bla bla bla
Moja racja jest najmojsza, k...a mać!!!
Obiektywnie, jest źle w Betfair i piszemy to z punktu widzenia KLIENTÓW firmy.
Co robi firma na pozycji lidera w przypadku braku równorzędnych firm na rynku bądź zbliżonych udziałem w rynku firmach?
TO, CO RAPIDSHARE czy BETFAIR.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 08:01

Najgorsze u Ciebie Agassi jest to, że wszystko traktujesz tak personalnie. A my tu o konkretach piszemy.
Posted by: Vega1

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 08:11


Ebbsfleet United v Burton

czy ktoś wie co z tym meczem się podziało, bo wisi i wisi i trwał tylko 60 min. hmm
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 09:47

Originally Posted By: Vega1

Ebbsfleet United v Burton

czy ktoś wie co z tym meczem się podziało, bo wisi i wisi i trwał tylko 60 min. hmm


Zawieszony i chyba będą zwroty, więcej: http://www.ebbsfleetunited.co.uk/eufc/in...&Itemid=100
MECZ PRZERWANY Z POWODU NIEKORZYSTNYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH (OPADÓW ŚNIEGU)
Sędzia spanikował laugh
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 17:22

Originally Posted By: z o R r o
Najgorsze u Ciebie Agassi jest to, że wszystko traktujesz tak personalnie. A my tu o konkretach piszemy.
zrozum,że Ty z tych konkretów zrobiłes telenowelę na miarę Mody Na Sukces,gdzie My jako widzowie czekamy w napięciu na odcinek pt. "ZoRro zapłacił Premium Charge" tongue ps1. jakbyś rzeczywiście czytał uważnie to nie uszłyby Ci wersy,w których piszę,że te opłaty uważam za chamstwo itd. z tą różnicą,że Ty robisz z Tego narodową tragedię bukmacherską co raczej nie przystoi profesjonaliście bo za takiego Cię jeszcze uważam ps2.nie wymagaj abym użalał się nad graczem,który z jednego rynku ma zysk koło 10 000 funtów i przyszło Mu dopłacić 900 funtów i tak lepiej tam niż 75% państwu BTW jeśli piszesz bezpośrednio do Mnie to muszę to traktować personalnie.
Posted by: laser

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 17:37

Originally Posted By: zmarcin
Originally Posted By: zmarcin
Myślę, że ta kłótnia spowoduje spadek opłat premium charge do 0%.
Warto się spierać.


zmarcin, nie mądruj się tak, bo na 26 stronie to pisałeś, bla bla bla
Moja racja jest najmojsza, k...a mać!!!
Obiektywnie, jest źle w Betfair i piszemy to z punktu widzenia KLIENTÓW firmy.
Co robi firma na pozycji lidera w przypadku braku równorzędnych firm na rynku bądź zbliżonych udziałem w rynku firmach?
TO, CO RAPIDSHARE czy BETFAIR.


Następnym razem nie zapomnij się przelogować jak odpowiadasz sam sobie laugh
Posted by: oli

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 18:27

zmarcin 2 konta nie ładnie
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [17] - 13/02/2009 19:34

To był sarkazm, jeśli nie zauważyliście smile