Betfair [25]

Posted by: Piostar

Betfair [25] - 14/03/2011 15:54

Kontynuacja tematu

Niby kontynuacja ale lepiej nie kontynuować wink

Proszę skupić się na Betfair, odstawić przepychanki i wojenki słowne z guru Pawciasem. Dziękuje z góry.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 14/03/2011 16:57

Nie byloby cale dyskusji,gdyby tylko zachowano elementarna przyzwoitosc,jest awaria-anulowanie zakladow.Jezeli tego nie ma to sie robi jak sami sie chwala 15 ingerencji w system,tygodniowo ,a pozniej uuups ,znowu awaria.Przepraszamy,pracujemy ciezko nad poprawa jakosci uslug,ale ryzyka nie ponosimy zadnego,wiec mija kilka dni i mamy usss awaria,przepraszamy,pracujemy ciezko....przeciez to qrwa jest smiech na sali.
Posted by: Piostar

Re: Betfair [25] - 14/03/2011 17:03

Zgadzam się z Tobą całkowicie w kwestii BF smile
Mnie w sobotę oszczędziło, bo zwyczajnie net mi padł i dopiero późnym popołudniem odzyskałem.

Bardziej mi chodzi o przepychanki słowne z Pawciasem z których niewiele wynika poza zawaleniem tematu zbędnymi postami, to wszystko.

Pozdrawiam.
Posted by: Vega1

Re: Betfair [25] - 14/03/2011 18:42

heheh jak czytam tego Pawciasa to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Człowieku od pługa odjęty, jak grasz za 10% wartości konta to po co Ci pozostałe 90%?? laugh
Co za debilizm.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 14/03/2011 21:02

Originally Posted By: Rysio Ochudzki
Nie byloby cale dyskusji,gdyby tylko zachowano elementarna przyzwoitosc,jest awaria-anulowanie zakladow.
Rozumiem, że chodzi o te nieprzyjęte. Bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. Zawrę z Tobą zakład po czym wieczorem sprawdzam - anulowany, bo była awaria i nie mogłeś "skontrować", tak? Zachowajmy elementarną powagę.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 14/03/2011 21:09

Nie mam na mysli jakies tam awarii ,jakie bywaly do tej pory tylko takie pierdo...cie jak ostatnio.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 14/03/2011 21:18

No i co z tego? Zakład zawierasz z drugim człowiekiem, nie z giełdą. Jeśli faktycznie masz takie żądania to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Już widzę te maile od Betfair:

"Drogi użytkowniku. Twój zakład nr xxx został anulowany. 8 godzin po jego zawarciu mieliśmy awarię i Rysio Ochudzki nie mógł skontrować (czy zrobić coś innego, co on tam robi). W związku z tym uznaliśmy, że zgodnie z duchem fair play anulujemy Twój zakład. Pozdrawiamy serdecznie".
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [25] - 14/03/2011 21:30

Po prostu BF powinien udostępnić platformę rezerwową, która byłaby przeznaczona tylko do giełdy, w najprostszej formie, coś w stylu Lite, ale takie rozwiązanie jest dość kłopotliwe w wykonaniu, chyba, że dane o rynkach byłyby składowane na serwerach tylko do giełdy, może sami do tego dojdą, a może nie.


A może Betdaq ich wygryzie?
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 14/03/2011 21:44

Originally Posted By: zmarcin

A może Betdaq ich wygryzie?
Zasypujcie ich mailami w sprawie tenisa. Są dosyć otwarci. Kiedyś rzuciłem im luźno jakąś sugestię i sam się zdziwiłem, jak szybko wzięli ją pod uwagę.

Jeśli chodzi o piłkę to jest tam ciągły progres. Prowizja 2,5% od początku roku do końca marca (niby dla nowych, ale ja też jednak dostałem, więc może dla wszystkich). Powinni tę promocję przedłużyć. Dobrze byłoby gdyby standardowo mieli prowizję wyraźnie niższą od Betfair.
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [25] - 14/03/2011 21:52

Jak wygląda płynność na tenisie in-play?
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [25] - 14/03/2011 23:46

Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: zmarcin

A może Betdaq ich wygryzie?
Zasypujcie ich mailami w sprawie tenisa. Są dosyć otwarci. Kiedyś rzuciłem im luźno jakąś sugestię i sam się zdziwiłem, jak szybko wzięli ją pod uwagę.

Jeśli chodzi o piłkę to jest tam ciągły progres. Prowizja 2,5% od początku roku do końca marca (niby dla nowych, ale ja też jednak dostałem, więc może dla wszystkich). Powinni tę promocję przedłużyć. Dobrze byłoby gdyby standardowo mieli prowizję wyraźnie niższą od Betfair.


zasypywałem
skutek taki,że nawet zdjęli zakłady na sety blush
a na żywo tenisowo to jest bida z nędzą frown
kosz to dla nich tylko NBA smirk
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 02:50

Juz zaczyna sie cos sypac,bledy na fairbocie wyskakuja.
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 05:56

Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: zmarcin

A może Betdaq ich wygryzie?
Zasypujcie ich mailami w sprawie tenisa. Są dosyć otwarci. Kiedyś rzuciłem im luźno jakąś sugestię i sam się zdziwiłem, jak szybko wzięli ją pod uwagę.



Z o R r o , napisz za nas smile Twoje jedno słowo jest więcej warte niż te nasze wszystkie maile razem wzięte smile
Posted by: ozon

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 08:32

Witam
Bardzo malo sie na tym forum udzielam , ale czesto wpadam i lubie sobie poczytac.
Co do bf i ich awarii to zarobili oni na niej krocie , zamiast prowizji od stawki samego skontrowanego tradu , zarobili prowizje od (zakladu ) ktory byl za kwote tradu , a wiec nie trzeba mowic jak grube kwoty tam weszly w gre i ile gotowy zmienilo wlascicieli.
W regolaminie o zwrotach w czasie awarii tez nic nie bedzie , to jest firm i ma zarabiac , nie zrezygnuja z prowizji i tym bardziej przy takiej ilosci zakladow , nie beda dochodzic , kto jest traderem, a kto kombinuje bo mu zaklad nie wszedl.
Oni doskonale zdaja sobie sprawe , ze sa jedyni na rynku , a klienci zaraz zapomna i wroca , nie majac wyboru , tym bardziej to jest branza hazardowa wiec niema co sie oszukiwac.

Betdaq to niestety tragedia , patrzac przez moj pryzmat , czyli pilke inplay , malo rynkow z fatalna plynnoscia.
Zero konkorencji, moze tylko konie podczas waznych imprez.

Dla traderow preplay ,problem z awariamii jest w sumie bardzo znaczacy , zwykle takie osoby maja wiekszosc bankrola na bf .
Wychodzi na to , ze jednak czesc musi byc poza .

W sumie w tej zabawie , najwazniejsza jest ochrona bankrolla.
Pamietajcie , nie wazne ile sie zarobi ,tylko ile sie z tego zachowa
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 15:54

Originally Posted By: ozon

Co do bf i ich awarii to zarobili oni na niej krocie , zamiast prowizji od stawki samego skontrowanego tradu , zarobili prowizje od (zakladu ) ktory byl za kwote tradu , a wiec nie trzeba mowic jak grube kwoty tam weszly w gre i ile gotowy zmienilo wlascicieli.
Popełniasz ten sam błąd co Rysiu. Patrzysz na świat przez pryzmat własnej gry w efekcie czego piszesz śmieszne rzeczy. Tak jakby jedynym celem każdego zawsze i wszędzie było zrobienie greena (i to koniecznie w ten sposób, że otwiera pozycję przed a zamyka w trakcie). Jak sprzedasz 0:0 i strzelą bramkę to też robisz greena? A niech Was będzie nawet 15% co tak grają. Faktu, że BF na tych awariach traci i to sporo raczej to nie zmieni.

Cytat:

W regolaminie o zwrotach w czasie awarii tez nic nie bedzie , to jest firm i ma zarabiac , nie zrezygnuja z prowizji i tym bardziej przy takiej ilosci zakladow , nie beda dochodzic , kto jest traderem, a kto kombinuje bo mu zaklad nie wszedl.
Ale o jakich zwrotach tu ma być mowa? Mają komuś anulować zakład bo Ty nie dałeś rady "skontrować"? A co drugiego gracza to obchodzi? Zawarłeś z nim zakład o danej godzinie po danym kursie i nikogo nie powinno interesować co będziesz dalej z nim wyczyniał (choćby i awaria była 5 sekund później).


Cytat:

Betdaq to niestety tragedia , patrzac przez moj pryzmat , czyli pilke inplay , malo rynkow z fatalna plynnoscia.
Zero konkorencji, moze tylko konie podczas waznych imprez.

To wejdź na rynek i sam stwórz tę płynność. Gdyby przynajmniej 20% z tych którzy tak narzekają, mówiąc kolokwialnie, ruszyło tyłki to płynność zwiększyłaby się wyraźnie. Przy obecnej prowizji w BQ bardziej opłaca się zagrać u nich po kursie 2 niż w BF po 2,02.

Cytat:

Dla traderow preplay ,problem z awariamii jest w sumie bardzo znaczacy , zwykle takie osoby maja wiekszosc bankrola na bf .
Wychodzi na to , ze jednak czesc musi byc poza .
Tłumaczył to wyżej Pawcias. Awaria (choćby brak prądu) powinna być wkalkulowana w ryzyko. Ale dziwi mnie, że trzeba to przypominać ludziom, których jedynym celem jest zrobienie greena (wnoszę, że nie lubią zbytnio ryzyka).
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 16:32

Cytat:
Ale dziwi mnie, że trzeba to przypominać ludziom, których jedynym celem jest zrobienie greena (wnoszę, że nie lubią zbytnio ryzyka).


Nie rozrozniasz traderow od hazardzistow,ale to juz szczegol smile

Powiadasz ,ze jest ich 15 % to powiedz dlaczego te tysiace po pierwszym gwizdku juz znikaja? smile
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 18:02

A czym to niby różni się "trader" od hazardzisty? Tym, że lubi sobie zamknąć pozycję na tym samym rynku? Ma mniejszą skłonność do ryzyka? A może tym, że jest go bardziej świadomy? Właściwie nie wiadomo. To jakiś nowomodny wyraz dla tych, którzy są piętro wyżej od 2-złotówkowców i chcą sobie tym poprawić samopoczucie. Ja też robię na BF wiele rzeczy, które można by opisać tym wyświechtanym słowem nie chciałbym jednak żeby mnie tak przezywano smile

To, że znikają (przesadzone) wynika ze stałości zależności między ryzykiem a stawką smile
Posted by: artbledo

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 19:28

https://promotions.betfair.com/outage-terms-pl
Posted by: Piostar

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 19:38

Przeczytałem ich przeprosiny i aż z ciekawości zerknąłem na Cheltenham i koniki. Nie dziwne że nie chcą nic robić w tym tygodniu. Pierwsza gonitwa do której godzinka - obrót 2,7mln euro.

Pewnie dycha będzie lekko smile
Posted by: ozon

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 19:40

Zorro , ale ja nie patrze wlasnie przez pryzmat swojej gry . Ja nie jestem pre play traderam. chodzi mi o to , ze osoby z bardzo duzym kapitalem , czekaja na weekend na mecze z ogromna plynnoscia zeby , zarobic np . kilka tickow na spadku jakigos waznego meczu i w ten rynek wpychaja z 50k i jak nie zamkna pozycji i przegraja to prowizja jest o wiele wieksza ,niz od 3-4 % tradu , ja wiem ze sa rozne rodzaje gry , roznych osob , ale strategia traderow preplay jest czesto ta sama .I tu wchodzily w gre duze pieniadze.Zwykle inne strategie wykorzystuja mniejszy kapital , i na nich awaria nie wplywa , a z tych co obstawiali prowizja i tak byla , poniewaz dla nich to bez roznicy.
Przykladem wlasnie takiej gry jest historia , jakis czas temu , znany trader wzial pieniadze od ludzi i przegral 70k , bo zasnal przes meczem , ktory nie skontrowal .
Przez awarie moze byc to samo.
Ja doskonale wiem ze awarie trzeba wkalkulowac , mnie to nie dotyczy pisze raczej do osob , ktore to czytaja i graja pre i to wlasnie probuje im przekazac, na moja gre to nie ma zadnego wplywu , raczej w razie awarii nie strace , moge jedynie sie wkur.... ze trace czas , bo nie moge zagrac.

Co do zwrotow , wlasnie pisze ze ta krucjata o zmiany w regulaminie jest zabawna , bo to sa marzenia , a nie realne rzeczy.

Do stworzenia plynnosci na betdaq , sa potrzebne osoby z duzym kapitalem i odpowiednim softem do tworzenia rynku , zeby na tym zarabiala , ze stawkami i kurzami kroczacymi , przy takiej ilosci rynkow jest to niemozliwe (betdaq sam tto uniemozliwia) a tym bardziej patrzac na plynnosc nawet na tych dobrych rynkach , nikt nie poswieci czasu ani softu na takie cos, jej cale wysilki poszedlby na nic bo i tak tego by nie wyciagnal
Ja nie stworze plynnosci , bo po pierwsze ja nie psiocze na bf , dla mnie to calkiem niezla platforma i mam w sumie gdzies betdaq.
Awarie nie wplywaja na moja gre,, jedynie tak jak pisalem zabieraja czas , bo nie moge zagrac.
Posted by: ozon

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 20:03

z tym jak najbardziej sie zgadazm ,trading jest poprostu jednym ze sposobow gry tak jak zwykle obstawianie , surbety itd. Robienie z tego czegos wiecej jest na wyrost i chyba troche nobilitujace dla osob sie tym zajmujacych .Licza sie zyski , a nie sposoby , robimy wszyscy w jednej branzy i nic tego nie zmieni.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 20:59

Originally Posted By: ozon

Do stworzenia plynnosci na betdaq , sa potrzebne osoby z duzym kapitalem i odpowiednim softem do tworzenia rynku , zeby na tym zarabiala , ze stawkami i kurzami kroczacymi , przy takiej ilosci rynkow jest to niemozliwe (betdaq sam tto uniemozliwia) a tym bardziej patrzac na plynnosc nawet na tych dobrych rynkach , nikt nie poswieci czasu ani softu na takie cos, jej cale wysilki poszedlby na nic bo i tak tego by nie wyciagnal
A ja myślałem, że wystarczy po prostu wpisać stawkę, kurs i kliknąć "Confirm". Zbierze się 50 osób i już jest ciekawie.

Soft? Kursy kroczące? Przecież to tam dokładnie jest. To nie jest kwestia market-makerów. Sam market-maker płynności nie zrobi. To grających brakuje. Brakuje właśnie Twojego 500 euro na lay.

Rynków in-play jest mało bo małe są obroty na tych istniejących. Jeśli to się poprawi na pewno będzie więcej.
Posted by: ozon

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 21:40

Ktos kiedys do nich pisal, wlasnie o wiecej rynkow inplay, to Wiesz jaka byla odpowiedz , ze nie widza oni takiej potrzeby , bo nie widza oni w tym potencjalnego zysku.I tu sprawa sie zamyka.
Nawet podczas tej awari plynnosci tam poprostu nie bylo.
Wiekszosc osob na gieldazie jednak jest backerami i nie wystawiaja , tylko czekaja na kursy dlatego z ta plynnoscia bez marketmakerow bedzie trudno.
Jeszcze jedno glowne zagrozenie dla osob , robiacych to na malo plynnaych rynkach , zdradzenia swojej strategii , nie oszukujmy sie ,wszedzie siedza inteligentne osoby i gdy po danym kursie pojawiaja sie nqgle jakas ilosc pieniedzy , przesledza to zachowanie i wyciagna wnioski.
Takie rynki sa najlepsze do sledzenia zachowan innych osob.
Mozna na ten temat gadac dlugo , niestety ja sie nie przeskocze na betdaq , szkoda mi czasu na walke w przegrasnej sprawie , wole poswiecic czas na gre tam gdzie ona jest pewna i spokojna.
Wiekszosc osob podchodzi do tego tak samo , bo najwazniejszy jest zysk , a nie rewolucja.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 22:26

To że nie widzą w tym potencjalnego zysku jest zrozumiałe. Każdy moderowany rynek in-play to koszty. Dlatego recepta "wystarczy dać więcej rynków" nie jest wcale taka prosta jak się ma dużej bazy klientów. Niemoderowany jest prawie za darmo i takich mają dużo.

W BF też nie wszystko dają in-play choć mogliby. I to dokładnie z tego samego powodu - nie widzą w tym potencjalnego zysku. Przy ich liczbie klientów optymalne jest, powiedzmy, 40 rynków piłkarskich w sobotę a przy liczbie klientów BQ - 4. I na pewno nie pojawi się od razu 40. Ale jeśli baza klientów będzie rosła to za jakiś czas może być 6 a później 8, 12 itd.
Posted by: Warka

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 22:53

Originally Posted By: z o R r o
Popełniasz ten sam błąd co Rysiu. Patrzysz na świat przez pryzmat własnej gry w efekcie czego piszesz śmieszne rzeczy. Tak jakby jedynym celem każdego zawsze i wszędzie było zrobienie greena (i to koniecznie w ten sposób, że otwiera pozycję przed a zamyka w trakcie). Jak sprzedasz 0:0 i strzelą bramkę to też robisz greena? A niech Was będzie nawet 15% co tak grają. Faktu, że BF na tych awariach traci i to sporo raczej to nie zmieni.

Ale o jakich zwrotach tu ma być mowa? Mają komuś anulować zakład bo Ty nie dałeś rady "skontrować"? A co drugiego gracza to obchodzi? Zawarłeś z nim zakład o danej godzinie po danym kursie i nikogo nie powinno interesować co będziesz dalej z nim wyczyniał (choćby i awaria była 5 sekund później).


Zarzucasz komus, ze pisze o BF przez pryzmat stylu swojej wlasnej gry, a sam robisz dokladnie to samo laugh Hipokryzja ?

Originally Posted By: z o R r o
Awaria (choćby brak prądu) powinna być wkalkulowana w ryzyko. Ale dziwi mnie, że trzeba to przypominać ludziom, których jedynym celem jest zrobienie greena (wnoszę, że nie lubią zbytnio ryzyka).


O jakich awariach mowisz ? Bo w gre wchodzi tylko kompletna awaria platformy - dla gracza pre-play. W innym wypadku lapie za telefon do BF i jestem w stanie wyjsc z rynku bez straty / z mala strata.
I tylko o kompletnej awarii tutaj mowimy - gracz pre-play, ktory wrzucil cala kase na rynek (przed zdarzeniem), nie jest w stanie juz nic zrobic, jesli rynek "nie wstanie" w odpowiednim czasie.
Posted by: Goget

Re: Betfair [25] - 15/03/2011 23:26

Originally Posted By: artbledo


Świetna okazja do zniwelowania Premium Charge.

Originally Posted By: ozon
Co do zwrotow, wlasnie pisze, ze ta krucjata o zmiany w regulaminie jest zabawna, bo to sa marzenia, a nie realne rzeczy.


Czy ja wiem, czy takie nierealne. Dałbym spokojnie 1% szans, że Betfair pójdzie na rękę traderom w tej kwestii smile

Dopóki jednak nie będzie jakieś konkretnej, zorganizowanej akcji to raczej nic się nie zmieni. Przeciw zmianom oburzają się głównie gamblerzy, którzy powinni zrozumieć, że giełda zakładów to specyficzny twór i pewne kwestie, nie powinny być rozwiązywane tylko z myślą o ich interesie.

Osobiście byłbym za anulowaniem wszystkich zakładów na rynku, w sytuacji, gdy awaria API miała miejsce w trakcie trwania meczu (lub pojawiła się przed startem i do pierwszego gwizdka nie została naprawiona).

Wiadomo jedni na tym zyskają, inni stracą. Każdy typowy gambler skwituje to słowami "śmiech na sali, że przez Rysia mam zwrot". Podobnie jak część traderów, która zdążyła przed awarią zrobić greena. Quasi-podobna zasada obowiązuje na rynkach tenisowych, gdzie wszystkie zakłady są anulowane jeżeli pierwszy set nie został rozegrany w całości. Kilka razy miałem taką sytuację, że zrobiłem ładnego greena przed meczem, ale krecz mnie pozbawił zysku. Dla mnie ten zapis nie jest na rękę (dla Betfair podobnie), ale niektórym gamblerom może odpowiadać.

Jeżeli chodzi o aspekt czysto finansowy dla Betfair to sprawa nie jest taka jednoznaczna. Jasne, że anulowanie całego rynku wiąże się z brakiem zysków z prowizji. Z drugiej strony wielu traderów z dużym kapitałem w chwili obecnej inwestuje bardziej ostrożnie, w obawie przed awarią. Sam jakiś czas temu zrezygnowałem z ustawiania się w kolejce i zawsze jestem przygotowany na ewentualną kontrę w Pinnacle (co i tak najczęściej będzie się wiązało ze stratą). Gdyby wprowadzono zmianę, o której wspomniałem, mógłbym handlować bardziej agresywnie. Z pewnością nie jestem jedyny w tej kwestii, co przełożyłoby się na większe obroty na rynkach. Betfair miałoby przy okazji większą motywację, żeby nie grzebać po 15 razy w tygodniu w sofcie, a na tym skorzystaliby i traderzy i gamblerzy. Dwa ostatnie miesiące to masakra, w porównaniu z drugą połową 2010 roku.

Originally Posted By: ozon
z tym jak najbardziej sie zgadzam, trading jest poprostu jednym ze sposobow gry tak jak zwykle obstawianie, surbety itd. Robienie z tego czegos wiecej jest na wyrost i chyba troche nobilitujace dla osob sie tym zajmujacych. Licza sie zyski, a nie sposoby, robimy wszyscy w jednej branzy i nic tego nie zmieni.


piwo

Nic tylko skopiować i wklejać przy każdej próbie rozpoczęcia tej bezsensownej dyskusji o przewadze jednego sposobu gry nad drugim.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 00:59

Originally Posted By: Warka

Zarzucasz komus, ze pisze o BF przez pryzmat stylu swojej wlasnej gry, a sam robisz dokladnie to samo laugh Hipokryzja ?

Ja pierniczę, Warka, czy wymaganie aby uczciwie zawarta transakcja była honorowana również godzinę czy dwie później jest stylem gry? To jest główna zasada wolnego rynku, aksjomat, świętość, podstawa. To nie jest styl gry! Ja również mogę zrobić z tego zakładu greena - i co wtedy? Też będę "trader".

Na szczęście żądania tej akurat grupy są właściwie równie absurdalne co kogoś, kto domaga się anulowania zakładu, bo kurs poszedł w nie tę stronę co trzeba. Poza tym ma ona zbyt duże mniemanie o ważkości swojej roli na rynkach BF. Tymczasem to właśnie na nią kręcony jest bicz w postaci PC. BF prędzej by się tej mniejszości (tak mniejszości, bez zabawnych podziałów typu "my som trejderzy a cała reszta to...") pozbyło niż zaczęło ją forować w tak skrajnie drastyczny sposób.

Dziwi mnie, że tyle osób ma tak naiwne podejście do tematu. Co jeszcze byście chcieli? żeby banknoty rosły na drzewach zamiast liści? laugh
Posted by: Warka

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 01:11

Zorro - ale czy ja Ci kaze "placic" (zwrot, zamiast wygranej) za brak stabilnosci dzialania platformy ?
NIE
Natomiast Ty chcesz, czy tez wali Cie to, ze ja zaplace (grubo) za brak tej stabilnosci i ciagle, coraz powazniejsze awarie.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 01:19

Czyli jeśli mam zwrot zamiast wygranej to nie płacę smile Tu już wprawiłeś mnie w bardzo dobry humor laugh
Posted by: Warka

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 01:23

Originally Posted By: z o R r o
Czyli jeśli mam zwrot zamiast wygranej to nie płacę smile Tu już wprawiłeś mnie w bardzo dobry humor laugh



Kurva mac, czytaj ze zrozumieniem.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 01:37

Staram się. Sugerujesz w takim razie, że mnie awarie dotykają w mniejszym stopniu niż Ciebie? Czy też oczekujesz więcej empatii z mojej strony?
Posted by: Warka

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 02:07

Originally Posted By: z o R r o
Staram się. Sugerujesz w takim razie, że mnie awarie dotykają w mniejszym stopniu niż Ciebie? Czy też oczekujesz więcej empatii z mojej strony?


Ciebie wali jakas awaria na BF - oby tylko ta awaria nastapila sekunde po tym, jak zawrzesz zaklad. Zapominasz oczywiscie o fakcie, ze dzieki takim graczom jak ja (plynnosc), mozesz - po satysfakcjonujacej cenie i odpowiednio wysokiej stawce - ten zaklad zawrzec.
I w tym momencie Twoje ryzyko sie konczy, teraz juz tylko "que sera, sera".
Ja natomiast, w nagrode za zapewnienie Ci plynnosci i odpowiedniej ilosci kapitalu na rynku, zaczynam sie modlic o niewykrzaczenie sie API.
Sprawiedliwe to, nie ?

Jesli BF zacznie placic za starty poniesione przez graczy trejderow, a spowodowane "zawaleniem sie" platformy tranzakcyjnej, wtedy moze wyplaca wygrane takim jak Ty.
Kwestia, komu zwracac poniesione straty. Proste rozwiazanie - platforma sie wali, ja jestem na rynku z grubsza kasa. Jesli rynek nie wstanie do powiedzmy 30min. przed poczatkiem zdarzenia - telefon do BF, po ktorym firma MUSI odkupic moj zaklad ("domkniecie go") po ostatniej cenie na rynku.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 02:21

Bez szufladkowania. Jasne, Ty robisz mi jeszcze pewnie łaskę wystawiając swoje oferty. A ja zapewne klikam tylko niebieskie i obojętne mi czy jest tam 1,20 czy 1,5. Trochę za daleko Cię poniosło.

Co do pomysłu to wybacz, ale też jestem przeciw. Wolę chyba jednak raz na jakiś czas awarię ze wszystkimi jej konsekwencjami niż miliony wypływające z BF przy każdej takiej okazji (a tak by to niestety wyglądało). Mimo że sam bym oczywiście korzystał z takich awarii skrzętnie (żądał zwrotu czy "odkupienia") wtedy kiedy by mi się to opłacało - myślę, że nie tędy droga.
Posted by: Warka

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 02:35

Koncze ta jalowa dyskusje, bo nawet nie myslisz nad tym, co sam piszesz. Walisz farmazon za farmazonem. Idziesz w zaparte, broniac tylko swojej - a jakze - slusznej racji, wedlug zasady "by zylo sie lepiej ... mi zylo sie lepiej".

"Jasne, Ty robisz mi jeszcze pewnie łaskę wystawiając swoje oferty. A ja zapewne klikam tylko niebieskie i obojętne mi czy jest tam 1,20 czy 1,5. Trochę za daleko Cię poniosło."

Bu ha ha - tak czlowieku, robie Ci laske. Poniewaz chcac zarobic tick, czy kilka tickow, nie doprowadzam do powstania jebitnego spreedu na rynku. Skumales ? Czy dalej bedziesz glupoty wypisywal ?
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 02:38

Kończ sobie kończ laugh
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 02:48

Cytat:
tak czlowieku, robie Ci laske

Cytat:
Kończ sobie kończ

idżcie gdzie indziej homosie grin
Posted by: Goget

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 03:04

Zorro sam Bożydar zachwala możliwości giełdy - https://promotions.betfair.com/in-play-pl3

"Odbierz wygraną kiedy chcesz, jedyne co musisz zrobić to zdecydować się kiedy"

Mógł jeszcze dodać "...oczywiście przy założeniu, że nasi informatycy nie będą akurat zmieniać wystroju kasyna".

Nie ma się co siłować jakiej grupie "zawodowej" bardziej awarie doskwierają. Jeden będzie miał pecha, bo przegapi value, drugi nie będzie miał możliwości kontry. Obaj mogą na tym stracić tyle samo kasy i jeden bez drugiego się na giełdzie obejdzie. Jeżeli ktoś reprezentuje postawę "mnie nie przeszkadza, śmieszne jest to że innym nie pasuje" to o jakiej dyskusji tu ma być mowa.

Skoro są jednak udogodnienia w regulaminie dla gamblerów (krecze w tenisie) skutkujące anulowaniem zakładów, to równie dobrze może się pojawić punkt, na którym skorzystają traderzy, a stracą gamblerzy.

Opcji, że Betfair samo zapłaci za swoją nieudolność nie ma co nawet brać pod uwagę smile
Posted by: ozon

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 03:45

Tu juz niema co wnikac ,awarie nie sa dobre dla nikogo , na jednych dzialaja mocniej , na innych mniej.
Tak naprawde wszystko zalezy od dobrej woli bf , jezeli wprowadza jakis soft monitorujacy zposob gry gracza to moze jakies szanse beda.
Raczej nie ma co na to liczyc , bo to nie jest w ich interesie .
Jest jsk jest i trzeba sie dostosowac.
Podniesione glosy po kazdej awarii i tak nic nie daja.
Posted by: ozon

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 03:52

Powielilem w sumie post Gogeta , nie odswiezajac strony.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 03:54

Bo i jakaż tu może być dyskusja? W sumie można by i zacząć taką, że skoro ja zagrałem Man U. po 1,20 a teraz jest po 1,22 to żądam zwrotu. Można o tym dyskutować, pytanie tylko po co smile

A pisząc "mnie nie przeszkadza" (użyłem wyrażenia "nikogo nie powinno interesować") nie mam na myśli swoich odczuć (bo mogę Ci bardzo współczuć i co z tego) ale wyłącznie elementarne prawa, które przysługują obu stronom transakcji. Przy okazji: osobiście znam nikogo, kto po wygranej rozpacza bo ktoś inny przez niego przegrał ale może mam zbyt wąskie grono znajomych.

Tenisa w to nie mieszaj. Krecz to przerwanie spotkania i rozstrzygnięcie go walkowerem. W takiej sytuacji w piłce są również zwroty. To porównanie jest zupełnie nieuprawnione. Po drugie zakładasz, iż w momencie kreczu w 1. secie "gambler" zawsze będzie w czerwonym, a Ty akurat będziesz miał zamkniętego "trejda" i to na zielono oczywiście. Równie dobrze może być na odwrót.
Posted by: Goget

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 04:50

Originally Posted By: ZoRro
Tenisa w to nie mieszaj. Krecz to przerwanie spotkania i rozstrzygnięcie go walkowerem. W takiej sytuacji w piłce są również zwroty. To porównanie jest zupełnie nieuprawnione.


Z pewnością bardziej trafione niż to twoje z reklamacją po spadku kursu wink

Czyli co mam rozumieć, że przy *5-4 to walkower, a przy 6-4 już nie (skoro gra się do dwóch wygranych setów) ? Nie wszyscy bukmacherzy traktują krecz jako zwrot, więc ta zasada z pierwszym setem w Betfair to typowy ukłon w stronę gamblerów.

Originally Posted By: ZoRro
Po drugie zakładasz, iż w momencie kreczu w 1. secie "gambler" zawsze będzie w czerwonym, a Ty akurat będziesz miał zamkniętego "trejda" i to na zielono oczywiście. Równie dobrze może być na odwrót.


Nic nie zakładam. Po prostu twierdzę, że ta zasada nie została stworzona pod traderów, tylko pod gamblerów. Co tradera obchodzi co się wydarzy na korcie. Dla mnie akurat jest ona mocno niekorzystna, ale zdaję sobie sprawę, że na giełdzie są ludzie grający w inny sposób i jest to dla nich bardziej fair-play niż zasada "1 ball" jak w BAHu. Dla ciebie niekorzystna jest ewentualna zasada z anulowaniem w przypadku awarii i nie dziwię się, że bronisz swojego zdania jak mundurowi przedwczesnej emerytury.
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 05:31

Jako mocno naciągane te Twoje argumenty mi się jawią smile Twierdzenie, że wymieniona regulacja jest dla mnie korzystna (w ogóle niby na jakiej podstawie smile ) to wielkie nieporozumienie. Nie do końca też rozumiem dlaczego dla Ciebie jest ona szczególnie niekorzystna (jeśli zamierzasz kontynuować dyskusję mógłbyś to wyjaśnić).

Już pisałem, mogę powtórzyć. Ja nie bronię swojego interesu tylko elementarnych zasad. To coś takiego jak zasada "prawo nie działa wstecz". Zawierając transakcję powinieneś być świadomy tego co robisz oraz konsekwencji. Wiedzieć ile ryzykujesz, ile możesz wygrać i na czym polega ta zabawa. Osobiście rozumiem Twoją frustrację ewentualną awarią, ale to nie jest powód by aż tak fundamentalnie zmienić cały system. Wybacz, ale porównywanie tego do do jakichś zasad tenisa (które nota bene są różne u różnych buków, takie jak w BF też się zdarzają) to dla mnie nieporozumienie wręcz kolosalne smile
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 05:44

Ja się już w tym pogubiłem confused laugh

pozdro dla traderów i gamblerów piwo piwo
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 06:13

A ja nie . Oczywiście z o R r o ma rację smile
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 15:33

20 przykazań tradera:

1. Weźmiesz te dwadzieścia przykazań i będziesz ich przestrzegał.
2. Dlaczego dwadzieścia? Gamblerzy dostali dziesięć. Ty jesteś lepszy.
3. Ludzie dzielą się na traderów i gamblerów.
4. Trader to zawód, gambling to w najlepszym wypadku nałóg.
5. Trejd swój będziesz otwierał nim zacznie się mecz i zamykał go tuż przed początkiem lub w trakcie.
6. Najlepszy moment do zamknięcia trejdu to bramka lub przełamanie serwisu. Jeśli zamykasz wtedy trejd jesteś dobrym trejderem w oczach Boga.
7. Bez twojego cennego wkładu Betfair szybko by upadło.
8. A wszyscy gamblerzy poumierali.
9. Kochaj siebie samego.
10. W trejd będziesz zawsze wchodzić all-in. Jeśli pożyczysz dodatkowe pieniądze będzie nawet lepiej.
11. Jeśli nie wchodzisz all-in to jesteś krypto-gamblerem.
12. Utworzysz nowy dział Sports Trader na mecz.pl, najlepiej jeśli będzie zamknięty dla gamblerów.
13. Każdy kto nie zagląda do działu Sports Trader na mecz.pl to gambler.
14. Każdy kto na koniec dnia ma po jednej stronie czerwone a po drugiej zielone to gambler.
15. Gamblerami będziesz gardzić.
16. Każdy kto nazwie cię gamblerem musi zostać ukamienowany.
17. Jeśli to niemożliwe zwyzywaj go przynajmniej na forum.
18. Jeśli inny trader ma zastrzeżenia do twojej gry jest krypto-gamblerem.
19. Będziesz używał terminologii giełdowej żeby się odróżnić.
20. Autor tych przykazań musi zostać ukamienowany za żarty z tradingu.

wink (ikonka z przymkniętym oczkiem oznacza żart) Życzę trochę więcej dystansu do siebie i do tego co robicie.
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 22:39

Na razie nikt nie zgłasza obiekcji. Chyba skumali smile

W każdym razie najważniejsze , że ja rozumiem hura
Posted by: Warka

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 23:36

Originally Posted By: DOMINICCA
Na razie nikt nie zgłasza obiekcji. Chyba skumali smile

W każdym razie najważniejsze , że ja rozumiem hura


Idz kobieto sprawdz, czy nie ma Cie w dziale "polityka" wink
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [25] - 16/03/2011 23:55

Originally Posted By: Warka
Originally Posted By: DOMINICCA
Na razie nikt nie zgłasza obiekcji. Chyba skumali smile

W każdym razie najważniejsze , że ja rozumiem hura


Idz kobieto sprawdz, czy nie ma Cie w dziale "polityka" wink


Ale tu jest ciekawiej [ to po pierwsze ] . A po drugie - a to już tajemnica smile
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [25] - 17/03/2011 18:29

Spowiedź decydentów

https://promotions.betfair.com/qa-pl

"Dlaczego zakłady nie zostały po prostu unieważnione?

W sytuacjach, gdy strona nie jest dostępna z powodu awarii, istnieje grupa klientów, którzy uważają, że rynki powinny zostać unieważnione w całości. Jednak nasze zasady na tonie zezwalają i gdybyśmy anulowali dotknięte awarią rynki w sobotę, otrzymalibyśmy masę skarg od klientów, którzy z kolei ‘straciliby’ wygrane zakłady. W przypadku awarii rzadko się zdarza, aby odzew ze strony wszystkich klientów był zgodny i uważany za fair. Jednak jakiekolwiek zakłady przyjęte przed awarią zostały przyjęte zgodnie z zasadami i nie uważamy, że klienci chcieliby unieważniać wszystkie przyjęte zakłady w podobnych okolicznościach."
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 17/03/2011 19:05

Najlepsze jest to ,ze lite zamykaja sami.Pytanie po cholere im to jezeli w razie awarii nie mozna spokojnie zamknac pozycji na lite,gdyby tylko zapewnili stabilne dzialanie tej "rezerwowej stronki" nie byloby calego szumu.Kto chce zamyka sobie pozycje i po bolu.
Posted by: Iwdakuno

Re: Betfair [25] - 18/03/2011 13:34

Chciałbym zapytać Was czy można po założeniu konta wpłacić do Betfair kasę w polskiej walucie i czy realizują wypłaty na konto bankowe w złotówkach przeliczając z euro?
Z góry dzięki za info.
Posted by: [a]domaitis

Re: Betfair [25] - 18/03/2011 13:38

przeliczaja, sam wplacam w zlotowkach, maja konto w polskim banku (pekao sa_)
Posted by: Iwdakuno

Re: Betfair [25] - 18/03/2011 14:06

Jeszcze tylko prośba o info czy można wpłacać przez Przelewy 24?
Posted by: [a]domaitis

Re: Betfair [25] - 18/03/2011 14:07

Tak, maja te opcję wplaty...
Posted by: Zaixi

Re: Betfair [25] - 18/03/2011 17:34

Zrobiłem screena ze stroną BF i programem BF Rapid, możecie mi wyjaśnić dlaczego w tej samej chwili na stronie BF wyświetlane są inne kursy i inna ilość pieniędzy niż w programie BF Rapid.

Posted by: Loko06

Re: Betfair [25] - 21/03/2011 02:36

Mieliśmy nie mieć transmisji w BF poza chyba jakimiś gonitwami, a tu patrze moge sobie oglądać mecz Valencia - Sevilla. Coś się zmieniło czy z La Ligi w ostatnich tygodniach też były streamy? bo nie zwracałem na to uwagi.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 25/03/2011 23:39

Originally Posted By: Rysio Ochudzki
Najlepsze jest to ,ze lite zamykaja sami.Pytanie po cholere im to jezeli w razie awarii nie mozna spokojnie zamknac pozycji na lite,gdyby tylko zapewnili stabilne dzialanie tej "rezerwowej stronki" nie byloby calego szumu.Kto chce zamyka sobie pozycje i po bolu.


Od kiedy Lite jest rezerwową stronką? Lite jest podpięte pod całość, okrojone ze wszystkiego, co błyszczy, miga i kolorowo świeci.
Posted by: rwschod

Re: Betfair [25] - 26/03/2011 03:13

ktoś wpłaca i wypłaca do betfair przez PayPal?

Jak z przewalutowaniem bardzo kroją?
Posted by: eini

Re: Betfair [25] - 02/04/2011 03:56

Co oni taką zwiechę złapali na St Pauli - Schalke..
Posted by: chim123

Re: Betfair [25] - 02/04/2011 03:58

Powodem to



Kwestia tego, czy sędzia zakończył mecz przed czasem, czy go przerwał? I jak to będzie rozliczone...

Z regulaminu BF:

If a match starts but is later abandoned or postponed and is not completed (i.e. 90 minutes of play according to the match officials, plus any stoppage time) within three days of the scheduled start date, all bets will be void except for those on markets which have been unconditionally determined.
Posted by: eini

Re: Betfair [25] - 02/04/2011 04:02

Dzięki, gamebookers rozliczył normalnie, mam nadzieję że w bf nie będą za długo zastanawiać się..
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 03/04/2011 02:01

Promocja w Betdaq przedłużona do 30 czerwca. 2.5% prowizji dla wszystkich.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [25] - 03/04/2011 02:31

Originally Posted By: z o R r o
Promocja w Betdaq przedłużona do 30 czerwca. 2.5% prowizji dla wszystkich.


Kapicowa data 1 lipca pasuje jak ulał do promocji laugh wink
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [25] - 03/04/2011 05:03

aggasi gadasz jak Trol grin
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 03/04/2011 20:22

Originally Posted By: rwschod
ktoś wpłaca i wypłaca do betfair przez PayPal?

Jak z przewalutowaniem bardzo kroją?



Przewalutowanie bardziej zależy od PayPal, niż od Betfair. Tak samo jak wpłacasz x Euro polską kartą złotówkową. Bank rozlicza po swoim kursie, nie Betfair przecież.
Posted by: zmarcin

Re: Betfair [25] - 05/04/2011 04:17

Od kiedy umożliwili wpłatę przez paypala? Dawniej tego nie było, no i nie widzę tej metody złożenia depo na BF - WTF?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 07/04/2011 05:19

Originally Posted By: zmarcin
Od kiedy umożliwili wpłatę przez paypala? Dawniej tego nie było, no i nie widzę tej metody złożenia depo na BF - WTF?


Dla Polaków nie ma takiej możliwości...
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 07/04/2011 05:35

Originally Posted By: Zaixi
Zrobiłem screena ze stroną BF i programem BF Rapid, możecie mi wyjaśnić dlaczego w tej samej chwili na stronie BF wyświetlane są inne kursy i inna ilość pieniędzy niż w programie BF Rapid.




Wałkowałem to już w tym temacie i trochę nudne te pytania.

Mówiąc w skrócie: to jest tak zwane cross-matching. Czyli np. dajesz back za 100 Euro na faworyta po kursie 1,5 i pojawia się to na stronie underdoga po kursie 3,0 z woluminem 50 Euro. Niewidoczne przez wszelkie programy tradingow'e, ale widoczne przez stronę. Stąd róznice.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 07/04/2011 05:43

Originally Posted By: Vega1
heheh jak czytam tego Pawciasa to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Człowieku od pługa odjęty, jak grasz za 10% wartości konta to po co Ci pozostałe 90%?? laugh
Co za debilizm.


Nie wiem. Jestem debilem i wilkołakiem. Może po to, żeby mieć czym grać w przypadku straty tej jednej dziesiątej? nauka
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 07/04/2011 05:45

Originally Posted By: Piostar
Kontynuacja tematu

Niby kontynuacja ale lepiej nie kontynuować wink

Proszę skupić się na Betfair, odstawić przepychanki i wojenki słowne z guru Pawciasem. Dziękuje z góry.


Z guru dziękuję za nobilitację tongue
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 07/04/2011 05:58

Originally Posted By: zmarcin
Po prostu BF powinien udostępnić platformę rezerwową, która byłaby przeznaczona tylko do giełdy, w najprostszej formie, coś w stylu Lite, ale takie rozwiązanie jest dość kłopotliwe w wykonaniu, chyba, że dane o rynkach byłyby składowane na serwerach tylko do giełdy, może sami do tego dojdą, a może nie.


A może Betdaq ich wygryzie?


zmarcin ma rację. Przydałaby się prawdziwa awaryjna platforma do kontrowania. Niestety BF zarabia na prowizjach, czyli na zakładach, które są przyjęte i od których można zgarnąć prowizję. Z ich punktu widzenia możliwość kontrowania przez klientów, kosztem utrzymywania backup'u dla trader'ów w sytuacjach awaryjnych jest nieopłacalna.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 07/04/2011 06:41

Originally Posted By: Rysio Ochudzki
Cytat:
Ale dziwi mnie, że trzeba to przypominać ludziom, których jedynym celem jest zrobienie greena (wnoszę, że nie lubią zbytnio ryzyka).


Nie rozrozniasz traderow od hazardzistow,ale to juz szczegol smile

Powiadasz ,ze jest ich 15 % to powiedz dlaczego te tysiace po pierwszym gwizdku juz znikaja? smile


Kto jak kto na tym forum, ale zorRoro raczej rozróżnia.

Już nie pamiętam komu sugerowałem (w czasie rzeczywistym), że za miesiąc nie będzie pamiętał o awariach z przełomu luty/marzec. W każdym razie Tobie też mogę zadać to fundamentalne pytanie: Gdzie się podziały, tamte awarie; gdzie te unmatched'y, gdzie tamten red? wink
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [25] - 10/04/2011 21:09

Brak rynków na over\under w BBL jest po prostu skandaliczny blush
Za to mamy 25 lige niemiecką hura puke
Posted by: szuwi1

Re: Betfair [25] - 11/04/2011 14:27

Witam. Chcac wyplacic pieniadz z Betfair pojawia sie taki komunikat - "Użytkownik nie ma odpowiednich uprawnień do przeprowadzenia tej operacji". Wczesniej nie mialem takich problemow z wyplatami, napisalem do supportu, ale nie odpowiadaja. Czy mial ktos podobny problem?
Posted by: Kura

Re: Betfair [25] - 11/04/2011 15:52

Być może przelałeś pieniądze na konto australiskie i nie masz zweryfikowanego konta i nie możesz wypłacić.
Posted by: baksiu.jhs

Re: Betfair [25] - 17/04/2011 00:04

Jest jakiś kod na dodatkową kasę przy pierwszej wpłacie, czy tylko standardowy, czyli zakład za 20 i w razie przegranej zwrot 30 ?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [25] - 18/04/2011 22:20

zestawy

chodzi mi o takie zaklady jak sa w NBA, grac przeciwko np

dallas/orlando/sanatonio

gram przeciwko, ktorys przegra zaklad wchodzi

oprocz NBA sa jeszcze jakies takie zaklady, moze pilka/tenis ?

oze w innym buku jest cos podobnego?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [25] - 19/04/2011 16:19

widzialem wczoraj, ze sa tez takie zaklady na Baseball
Posted by: XsebaX

Re: Betfair [25] - 20/04/2011 16:39

BF znowu swiruje? Ktos tez ma teraz problemy z poprawnym dzialaniem witryny?
Posted by: BigMaster

Re: Betfair [25] - 20/04/2011 16:44

u mnie bez problemow
Posted by: Piostar

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 13:55

Ostatnie dwie wypłaty na Moneybookers.

Wypłacam i kasa już nie znajduje się na koncie w ciągu 24h, lecz po dwóch dniach otrzymuje maila, że wypłata została przyjęta do realizacji (sic!) i dopiero wtedy w ciągu 24h jest na Moneybookers.

Z ciekawości zapytam - jakieś nowości weszły? blush
Posted by: Kura

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 14:42

We wtorek zlecałem wypłatę na MB doszła po 12 godzinach, nie było u mnie ostatnio problemów.
Posted by: eini

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 15:04

Potwierdzam, szybko (12-18h), sprawnie (bo 3 wypłatki w sumie zleciłem) i bez problemów (no bo doszło wszystko sekunda po sekundzie) dzisiaj z ranka smile
Posted by: Piostar

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 16:27

Wczoraj poszła trzecia, dzisiaj już jest. Słowem jak zwykle, jakiś dziwny miałem przypadek z tymi dwoma wypłatami.

Dzięki za odzew piwo
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 18:41

awaria
Posted by: Vega1

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 19:15

znowu leżymy i kwiczymy laugh
Posted by: Goget

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 19:20

Oczywiście lite i API też wyłączyli smirk
Posted by: qenius

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 19:32

ja na szczęscie zamknąłem jedyny rynek... parodia po raz 'enty'.
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 19:35

Originally Posted By: Goget
Oczywiście lite i API też wyłączyli smirk



dla wyrownania szans...
Posted by: Vega1

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 19:38

szykuje się zwrot prowizji? laugh
Przegrasz xxxx euro ale dostaniesz za to xx euro jako zwrot prowizji laugh
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 19:41

Ale co za matol wpadl na pomysl zeby blokowac lite? wczesniej jak cos bylo nie hallo zamykalo sie tam i zero problemu.
Posted by: Ahonen

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 19:54

znów lipa, nie zamknálem rynku, grrr
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 20:00

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: zmarcin
Po prostu BF powinien udostępnić platformę rezerwową, która byłaby przeznaczona tylko do giełdy, w najprostszej formie, coś w stylu Lite, ale takie rozwiązanie jest dość kłopotliwe w wykonaniu, chyba, że dane o rynkach byłyby składowane na serwerach tylko do giełdy, może sami do tego dojdą, a może nie.


A może Betdaq ich wygryzie?


zmarcin ma rację. Przydałaby się prawdziwa awaryjna platforma do kontrowania. Niestety BF zarabia na prowizjach, czyli na zakładach, które są przyjęte i od których można zgarnąć prowizję. Z ich punktu widzenia możliwość kontrowania przez klientów, kosztem utrzymywania backup'u dla trader'ów w sytuacjach awaryjnych jest nieopłacalna.


Pawcias juz odpowiedział czemu nawet lite zamknęli
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 20:05

bo to wszystko dla wyrownania szans ,jak chodzilo to lite to byla nierowna walka,trzeba bylo to poprawic.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 20:24

Szybko do kasy póki działa laugh tongue
Posted by: Goget

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 20:30

Co działa ?

Zakładu nie da się postawić ani przez stronę główną, ani przez lite, ani przez API.
Posted by: dave84

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 20:33

Teraz działa, przynajmniej mi xD
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 20:36

Originally Posted By: Goget
Co działa ?

Zakładu nie da się postawić ani przez stronę główną, ani przez lite, ani przez API.


ale chociaz zalogowac się możesz a to już progres wink
sorki napisałem po zalogowaniu nic nie stawiając frown
Posted by: qenius

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 20:41

@1.3 złapane na Safinę laugh

po meczu laugh
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 20:42

Mi lekko chwycilo lay Melzer 2-0 po 2.44 grin
Posted by: dondo

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 20:47

Dlaczego jeszcze nie powstała konkurencja dla Betfair? Coś pokroju Pinnacle, jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo? Tymbardziej, że u takiego monopolisty są co chwile awarie, i sytuacje typu granie Safiny po meczu? Ktoś zna racjonalne wytłumaczenie na to, że tak ogromny biznes, przyszłość bukmacherki ma tylko jednego poważnego przedstawiciela na rynku, który krótko mówiąc nie daje rady?
Posted by: michal_tbg

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 21:39

Panowie czy wpłacając przez przelewy 24 moge wyplate zlecic na MB ?
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 21/04/2011 23:06

przez strone juz nie loguje hura
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [25] - 22/04/2011 02:54

Originally Posted By: Goget
Co działa ?

Zakładu nie da się postawić ani przez stronę główną, ani przez lite, ani przez API.


a probowal ktos przez Betfair mobile ?
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 22/04/2011 03:04

Tak bylo kiedys.Teraz dla"wyrownaia szans" blokuja lite i komoreczki. laugh
Posted by: zbyszeg

Re: Betfair [25] - 25/04/2011 17:10

Witam! Posiadam telefon komórkowy Samsung GT-C3530 i mam problem z
uruchomieniem usługi Betfair Mobile. Aplikacja została ściągnięta na telefon i zainstalowana.Problem polega na tym,że po wpisaniu logina i hasła oraz zaakceptowaniu regulaminu, zamiast już zalogowanej strony Betfair,pojawia się tylko informacja -"Unfortunately your device cannot support Betfair Mobile.Please contact your network operator to arrange an upgrade." Zastanawia mnie fakt,że na stronie - http://mobile.betfair.com/main/compatibilityguide.jsp jest komunikat o następującej treści-"Betfair jest dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych z dostępem do Internetu." Dodam,że z tego samego telefonu,wchodzę na strony różnych firm bukmacherskich bez najmniejszego problemu. Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam !
Posted by: Conrad

Re: Betfair [25] - 25/04/2011 17:42

Warto sprawdzić w warunkach użytkowania tej aplikacji czy można ją używać poza UK. Pamiętam, że na iPhone'a był (jest?) taki zapis i choć można było grać z komórki przez przeglądarkę to nie można było korzystać z aplikacji będąc poza granicami UK.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 30/04/2011 05:07

Originally Posted By: dondo
Dlaczego jeszcze nie powstała konkurencja dla Betfair? Coś pokroju Pinnacle, jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo? Tymbardziej, że u takiego monopolisty są co chwile awarie, i sytuacje typu granie Safiny po meczu? Ktoś zna racjonalne wytłumaczenie na to, że tak ogromny biznes, przyszłość bukmacherki ma tylko jednego poważnego przedstawiciela na rynku, który krótko mówiąc nie daje rady?


Jest konkurencja - betdaq. Jakość, bezpieczeństwo, przejrzysta strona, szybki, rzeczowy support, podobne kursy, podobna prowizja, podobny interfejs... Jest tylko jeden mały problem - płynność rynków "trochę" mniejsza. Ten jeden, malutki, ostatni szczegół zmienia wszystko.
Posted by: dondo

Re: Betfair [25] - 30/04/2011 05:22

No.. Dlatego pisałem coś pokroju Pinnacle wink
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 30/04/2011 06:08

Drugiego Pinnacle nie ma. Są tylko namiastki: Sportbet, 5Dimes, Legends... Tak samo drugiego Betfair nie widać kula
Posted by: rymoholik

Re: Betfair [25] - 30/04/2011 14:01

Panowie szybkie pytanie,

od jakiegos tygodnia probuje sie skontaktowac z Betfair na rozne adresy mailowe z dwoch roznych kont pocztowych i do dzis nie otrzymalem zadnej odpowiedzi (w spamie tez sprawdzalem), czy oni tam czasem wszystkich z supportu nie zwolnili? Czy ktos ostatnio sie z nimi kontaktowal i otrzymal odpowiedz?

dzieki
Posted by: jbrach

Re: Betfair [25] - 02/05/2011 14:47

Witam .
Mam takie pytanko bo stawiam pierwsze kroki na tej platformie do gry. Mianowicie wczoraj miałem zagrane 1 gol lub wiecej w meczu Atletico Nacional - Real Cartagena przy stanie 0-0 . W 82min przy 1-1 jakis koleszka rzucil z trubun w grajka Cartageny jakims przedmiotem i sedzia przerwal mecz. Do dzis nie mam rozliczonego tego zakladu ,a w Paragwaju czekaja na wynik komisji dyscyplinarnej. Czemu mi tego jeszcze nie rozliczono ?
Posted by: allesandros

Re: Betfair [25] - 02/05/2011 14:58

do Betfair to Ty lepiej zadzwon maile to nie jest ich priorytet
Posted by: Piostar

Re: Betfair [25] - 02/05/2011 15:02

Jeśli dobrze pamiętam bo akurat takie zakłady bardzo rzadko grywam to:

Jeśli gramy rynki Dokładny wynik np. Lay 0-0 od razu po bramce jest rozliczane, jeśli gramy rynik Suma goli: 1 gol lub więcej to BF czeka do zakończenia spotkania z rozliczeniem.

Jako że mecz przerwany może to być powodem nierozliczenia zakładu.

Co do maili to w sumie zwykle w ciągu 12 godzin mi odpisują.
Posted by: jbrach

Re: Betfair [25] - 02/05/2011 15:11

Originally Posted By: Piostar
Jeśli dobrze pamiętam bo akurat takie zakłady bardzo rzadko grywam to:

Jeśli gramy rynki Dokładny wynik np. Lay 0-0 od razu po bramce jest rozliczane, jeśli gramy rynik Suma goli: 1 gol lub więcej to BF czeka do zakończenia spotkania z rozliczeniem.

Jako że mecz przerwany może to być powodem nierozliczenia zakładu.

Co do maili to w sumie zwykle w ciągu 12 godzin mi odpisują.


Ok troche lipa ,ale co zrobić .
Posted by: kurson

Re: Betfair [25] - 02/05/2011 15:40

Originally Posted By: Piostar
Jeśli dobrze pamiętam bo akurat takie zakłady bardzo rzadko grywam to:

Jeśli gramy rynki Dokładny wynik np. Lay 0-0 od razu po bramce jest rozliczane [...]


Jednak niedobrze pamiętasz wink - rynek dokładny wynik jest rozliczany po zakończeniu meczu lub w trakcie meczu gdy jedna z drużyn zdobędzie 4 bramki (wtedy po prostu rozstrzygnięte są wszystkie zakłady tego rynku i można już rozliczyć cały rynek).
Dodatkowy warunek na rozliczenie po czwartej bramce w trakcie meczu: mecz musi być w ofercie in-play.
Posted by: jad

Re: Betfair [25] - 02/05/2011 21:17

podczas proby wyplaty pieniedzy wyskakuje mi taki oto komunikat "Użytkownik nie ma odpowiednich uprawnień do przeprowadzenia tej operacji." pisalem do nich maila z 4 dni temu i do tej pory nie uzyskalem odpowiedzi co jest grane. Mial ktos cos takiego?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [25] - 02/05/2011 22:01

Originally Posted By: rymoholik
Panowie szybkie pytanie,

od jakiegos tygodnia probuje sie skontaktowac z Betfair na rozne adresy mailowe z dwoch roznych kont pocztowych i do dzis nie otrzymalem zadnej odpowiedzi (w spamie tez sprawdzalem), czy oni tam czasem wszystkich z supportu nie zwolnili? Czy ktos ostatnio sie z nimi kontaktowal i otrzymal odpowiedz?

dzieki


ja nie dostalem zadnej odpowiedzi a minelo juz ponad 3 miesiace
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [25] - 02/05/2011 22:13

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: dondo
Dlaczego jeszcze nie powstała konkurencja dla Betfair? Coś pokroju Pinnacle, jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo? Tymbardziej, że u takiego monopolisty są co chwile awarie, i sytuacje typu granie Safiny po meczu? Ktoś zna racjonalne wytłumaczenie na to, że tak ogromny biznes, przyszłość bukmacherki ma tylko jednego poważnego przedstawiciela na rynku, który krótko mówiąc nie daje rady?


Jest konkurencja - betdaq. Jakość, bezpieczeństwo, przejrzysta strona, szybki, rzeczowy support, podobne kursy, podobna prowizja, podobny interfejs... Jest tylko jeden mały problem - płynność rynków "trochę" mniejsza. Ten jeden, malutki, ostatni szczegół zmienia wszystko.


BETDAQ nigdy nie bedzie konkurencja dla Betfiar

ostrzegam nie lubia tam Polakow i traktuja nas jak Bialorusionow

radze ostroznosc przy wyborze do gry, do tego weryfikacja dowodu to u nich za malo, chyba mysla, ze kazdy Polak to oszust

stawiaja na na rowni z tymi krajami Belarus, Latvia, Portugal, Russia and Greece.
Posted by: jbrach

Re: Betfair [25] - 02/05/2011 22:31

To znowu Ja . Czy to normalne w tej firmie ,ze anulowali zakład ktory byl wygrany jednak mecz w 83min został przerwany ?
Posted by: havai

Re: Betfair [25] - 03/05/2011 04:48

Orientuje się może ktoś z Kolegów czy Betfair zamyka rynek HT/FT po pierwszym gwizdku w każdym meczu,czy tylko w mniej ważnych ligach? Nie mam jak już dziś tego sprawdzić,ale widzę,że w Argentyńskiej Clasurze grać się tego nie da. Dziwne to trochę bo np. w Bet365 są te zakłady do dyspozycji.
Dzięki
Posted by: dragon

Re: Betfair [25] - 03/05/2011 04:59

w każdej
Posted by: havai

Re: Betfair [25] - 03/05/2011 23:54

To słabiutko...dzięki.
Posted by: havai

Re: Betfair [25] - 06/05/2011 13:31

A czy jest może jakiś program umożliwiający zawarcie zakładu live z pominięciem kilkusekundowego okresu oczekiwania?
Posted by: agr1

Re: Betfair [25] - 06/05/2011 14:10

Oczywiscie, sa tez programy omijajace ich prowizje, pady strony, a nawet umozliwiajace postawic wiecej niz ludzie oferuja..

Rece opadaja.
Posted by: havai

Re: Betfair [25] - 06/05/2011 22:42

A co mają do tego prowizje i pieniądze w grze? To jest tylko i wyłącznie techniczna kwestia strony Betfair,coś kiedyś już o tym czytałem i jest to możliwe. Więc nie sil się na ironię tylko dlatego,że coś jest poza możliwością Twojego pojmowania.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 07/05/2011 01:02

Originally Posted By: havai
A czy jest może jakiś program umożliwiający zawarcie zakładu live z pominięciem kilkusekundowego okresu oczekiwania?


Nie ma takiego programu i nie będzie.

Gdyby zniknęło to kilkusekundowe opóźnienie, gra czegokolwiek na live straciłaby sens.
Posted by: agr1

Re: Betfair [25] - 07/05/2011 01:21

Originally Posted By: havai
A co mają do tego prowizje i pieniądze w grze? To jest tylko i wyłącznie techniczna kwestia strony Betfair,coś kiedyś już o tym czytałem i jest to możliwe. Więc nie sil się na ironię tylko dlatego,że coś jest poza możliwością Twojego pojmowania.


Bzdury i gdybys choc troche pomyslal to bys sam doszedl, ze to nie mozliwe.
Mogles conajwyzej czytac o zmianie czasu po jakim odswiezaja sie kursy.
Posted by: havai

Re: Betfair [25] - 07/05/2011 01:23

No nie wiem,być może to moje perfekcyjne opanowanie j.angielskiego wprowadziło mnie w błąd smile Ale tak z ciekawości to czemu tak uważasz? W koszykówce czy tenisie,a nawet w piłce nożnej,przez te 7 czy 8 sekund sporo może się zmienić,więc nie jest to już zawarcie zakładu wg własnej oceny w danym momencie tylko kupowanie losu na loterii pt. "co zdarzy się za kilka sekund".
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 07/05/2011 01:30

Originally Posted By: havai
No nie wiem,być może to moje perfekcyjne opanowanie j.angielskiego wprowadziło mnie w błąd smile Ale tak z ciekawości to czemu tak uważasz? W koszykówce czy tenisie,a nawet w piłce nożnej,przez te 7 czy 8 sekund sporo może się zmienić,więc nie jest to już zawarcie zakładu wg własnej oceny w danym momencie tylko kupowanie losu na loterii pt. "co zdarzy się za kilka sekund".


Spójrz w drugą stronę. Pada bramka, Ty obstawiasz, że będzie bramka już po bramce - pasuje Ci?
Posted by: havai

Re: Betfair [25] - 07/05/2011 01:41

Z tego co zaobserwowałem w momencie gwizdka sędziego i uznania bramki rynki są zawieszane. I przynajmniej w stosunku do transmisji tv opóźnienia nie ma,a jeśli jest to sekunda lub dwie.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 07/05/2011 01:45

Z tego co zauważyłeś na swoim telewizorze/monitorze. Tak naprawdę gwizdek był kilka sekund wcześniej.
Posted by: unkn0wn

Re: Betfair [25] - 07/05/2011 01:50

Originally Posted By: havai
No nie wiem,być może to moje perfekcyjne opanowanie j.angielskiego wprowadziło mnie w błąd smile Ale tak z ciekawości to czemu tak uważasz? W koszykówce czy tenisie,a nawet w piłce nożnej,przez te 7 czy 8 sekund sporo może się zmienić,więc nie jest to już zawarcie zakładu wg własnej oceny w danym momencie tylko kupowanie losu na loterii pt. "co zdarzy się za kilka sekund".


Bo każda transmisja na żywo w TV ma poślizg >+4 sekundy i gdyby nie było opóźnień w składaniu zakładu to dla ludzi będących na stadionie byłby to ogromny handicap i tak jak już ktoś napisał jakikolwiek handel live straciłby sens.
Posted by: havai

Re: Betfair [25] - 07/05/2011 02:08

Rozumiem. Nie zmienia to jednak faktu,że w ten sposób gram w "co będzie za 8 sec",a co do tych na stadionie to miałoby to sens gdyby tylko oni musieli czekać smile Przecież on i tak wciśnie wcześniej więc handicapu to absolutnie nie niweluje.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 07/05/2011 02:18

Zgadza się. Grasz w "co będzie za 8 sekund", ale dzięki temu nie grasz w "co było". Jeszcze raz: grasz "będzie bramka" po bramce, "suspended się spóźnia sekundę. Grasz lay. Powtórzę pytanie: pasuje Ci? smile Obecne rozwiązanie jest optymalnie sprawiedliwe.
Posted by: havai

Re: Betfair [25] - 07/05/2011 02:56

Pasuje bo musi :)Dzięki za objaśnienia.
Posted by: kameleon189

Re: Betfair [25] - 07/05/2011 04:56

Mam takie pytanko doknuje wpłaty na konto w Betfair za pomoca nettelera albo MB , czy muszę przechodzić u nich procedure weryfikacji i jak to mniej więcej wygląda . Nie mam zadnego konta australijskiego tylko zwykłe
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [25] - 07/05/2011 05:25

Originally Posted By: havai
Pasuje bo musi


ja jeszcze skromnie dodam ,że 13- go każdego miesiąca są duzo tańsze bilety na samolot, bo ludzie są przesądni i boją się latać 13 -go smile
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 08/05/2011 20:08

Jaki samolot? Nieskromnie dodam, że 13-tego idziemy na kawę. Zapomniałaś? Mówiłaś coś o wolnym grafiku tego dnia czytam
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 08/05/2011 20:15

Originally Posted By: kameleon189
Mam takie pytanko doknuje wpłaty na konto w Betfair za pomoca nettelera albo MB , czy muszę przechodzić u nich procedure weryfikacji i jak to mniej więcej wygląda . Nie mam zadnego konta australijskiego tylko zwykłe



Oddzielną weryfikację przechodzisz na Betfair, oddzielną na MB i na Netku. Weryfikacja nie ma związku ze sposobem wpłaty. Zarówno Betfair jak i portfele mają przeróżne żądania odnośnie zweryfikowania czy jesteś tym kim jesteś, czy jesteś pełnoletni, czy pijesz mleko itd. Betfair ma taką politykę zapobiegania praniu brudnych pieniążków, że nie wpłacisz przez Netka i wypłacisz na MB. Najpierw będziesz musiał wypłacić to co wpłaciłeś ponownie na Netka. No i nie chce mi się rozpisywać co tam jeszcze smile
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 08/05/2011 20:40

Originally Posted By: havai
Pasuje bo musi :)Dzięki za objaśnienia.


Spoko smile Pamiętaj tylko, że podczas gry live bardziej opłaca się koncentrować na dobrym zaplanowaniu strategii, niż opierać się na "szybkim" dostępie do informacji. Długofalowo samą informacją niewiele ugrasz. Ktoś może Cię wyprzedzić. Skoncentruj się na samych szachach w tej rozgrywce.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 08/05/2011 23:26

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: dondo
Dlaczego jeszcze nie powstała konkurencja dla Betfair? Coś pokroju Pinnacle, jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo? Tymbardziej, że u takiego monopolisty są co chwile awarie, i sytuacje typu granie Safiny po meczu? Ktoś zna racjonalne wytłumaczenie na to, że tak ogromny biznes, przyszłość bukmacherki ma tylko jednego poważnego przedstawiciela na rynku, który krótko mówiąc nie daje rady?


Jest konkurencja - betdaq. Jakość, bezpieczeństwo, przejrzysta strona, szybki, rzeczowy support, podobne kursy, podobna prowizja, podobny interfejs... Jest tylko jeden mały problem - płynność rynków "trochę" mniejsza. Ten jeden, malutki, ostatni szczegół zmienia wszystko.


BETDAQ nigdy nie bedzie konkurencja dla Betfiar

ostrzegam nie lubia tam Polakow i traktuja nas jak Bialorusionow

radze ostroznosc przy wyborze do gry, do tego weryfikacja dowodu to u nich za malo, chyba mysla, ze kazdy Polak to oszust

stawiaja na na rowni z tymi krajami Belarus, Latvia, Portugal, Russia and Greece.



Masz mocno zryty beret, albo jakąś traumę. Betdaq normalnie nas (Słowian) traktuje. Goń się ze swoimi insynuacjami.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 09/05/2011 00:03

Originally Posted By: Sylwiaa
Originally Posted By: havai
Pasuje bo musi


ja jeszcze skromnie dodam ,że 13- go każdego miesiąca są duzo tańsze bilety na samolot, bo ludzie są przesądni i boją się latać 13 -go smile



Dlaczego raptem jesteś "also known as". Zawsze byłaś po prostu confused Ma to jakiś związek z niejakim panem w masce? Mogę znać dobrego psychologa. To całkiem realne.

Wspólnie Odnajdziemy Twoje prawdzie "Ja".
Posted by: Goget

Re: Betfair [25] - 09/05/2011 19:25

Problemów ciąg dalszy blush
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [25] - 09/05/2011 20:06

Na tym polega życie. Rozwiązujesz jeden problem , a nagle zjawia się kolejny .
Posted by: Kura

Re: Betfair [25] - 09/05/2011 20:21

Nie ma to jak mądrego posłuchać, dobrze że jesteś z nami w tych trudnych momentach
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 09/05/2011 21:11

Spokojnie to tylko awaria.
W trudzie i znoju dzielni informatycy Bf,udoskonalaja sytem, grzebiac w nim in play hura hura

PS.Dlaczego te angielskie matoly ,blokuja lite? boks
Posted by: Piostar

Re: Betfair [25] - 09/05/2011 21:15

Odpowiedź masz w tej chmurce po zalogowaniu.

Coś tam pisało o awariach i żeby dać równe szanse blokoują API i Lite. grin
Posted by: Piostar

Re: Betfair [25] - 09/05/2011 21:17

Kiedy nastąpiła awaria Betfair.com w marcową sobotę, zapytaliście nas co możemy zrobić aby chronić Wasze zakłady na wypadek nieplanowanych awarii w przyszłości. Wysłuchaliśmy uważnie Waszych opinii i stanowią one dla nas ogromną wartość. Chcielibyśmy przedstawić Wam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

To jest nasza nowa, transparentna polityka postępowania w przypadku awarii, która mamy nadzieję wyjaśni precyzyjnie nasze stanowisko wobec klientów korzystających z naszej strony w trakcie awarii.

1. Jak firma Betfair będzie postępowała w przypadku awarii strony?

Jedna z najbardziej kluczowych wątpliwości dotyczyła faktu, iż podczas awarii część klientów może obstawiać zakłady poprzez inne kanały, tj. Betfair Mobile i API, potencjalnie zyskując nieuczciwie przewagę nad użytkownikami obstawiającymi poprzez stronę www.


W przypadku awarii Giełdy Zakładów, zobowiązujemy się wyłączyć funkcje obstawiania na wszystkich kanałach, zapewniając tym samym równą konkurencję. Jednakże, jeśli awarii ulegnie Betfair Mobile i/lub API, będziesz mógł kontynuować obstawianie na Giełdzie Zakładów i nie będzie to kwalifikowane jako awaria.

2. Czy moje zakłady zostaną anulowane?

Będziemy anulować nieprzyjęte zakłady w następujących przypadkach:

* Nieprzyjęte zakłady na rynkach "na żywo" w dowolnym czasie w trakcie awarii.
* Zakłady na wyścigi konne i wyścigi chartów, które po zakończeniu awarii są nieprzyjęte, jako że odbywają się w ciągu następnych 20 minut; również zakłady na rynkach finansowych, które są nieprzyjęte w momencie rozpoczęcia awarii. Te rynki są uwzględnione z uwagi na szczególną niestabilność i ryzyko znacznych wahań kursowych.
* Zakłady, które w trakcie wyłączenia możliwości obstawiania, są nieprzyjęte na rynkach zwycięzcy, gdyż może wystąpić zmiana kursów, ze względu na odbywające się wydarzenia na żywo. Na przykład, rynek zwycięzcy turnieju tenisowego, kiedy półfinał turnieju jest rozgrywany w trakcie wystąpienia awarii.


Celem takiej polityki jest zapewnienie pełnej klarowności w kwestii statusu Twoich zakładów. Oznacza to, że nieprzyjęte zakłady nie powinny zostać przyjęte po kursie, który nie odzwierciedla wahań rynkowych, które występują w trakcie awarii. Na przykład, jest mało prawdopodobne, aby kurs oferowany na mecz tenisowy, który się właśnie rozpoczął w momencie awarii, był sprawiedliwy i odzwierciedlał kurs na zakończenie awarii, kiedy któryś z graczy może prowadzić różnicą jednego seta.

3. Jaka jest definicja awarii Betfair?

Punkt, kiedy obstawianie zakładów na stronie betfair.com jest niemożliwe, uznaje się za oficjalny początek awarii. Za koniec awarii uznaje się moment wznowienia możliwości obstawiania na Betfair. Informację o początku i końcu awarii opublikujemy najszybciej jak to możliwe, aby zachować transparentność wobec naszych klientów.

Betfair wyłączy możliwość obstawiania kiedy uzna, że strona uległa awarii, czego konsekwencją może być wystąpienie jednej lub więcej z podanych niżej sytuacji:

* Klienci nie mogą zalogować się lub poruszać się po stronie
* Klienci nie mogą zobaczyć kursów na stronie
* Klienci nie mogą obstawiać zakładów na stronie
* Nasz Market Operations team nie jest w stanie zarządzać rynkami


Od czas do czasu, będziemy nieuchronnie zmagali się drobnymi problemami związanymi z funkcjonowaniem strony, a klienci mogą odczuwać wtedy powolne działanie serwisu. NIE jest to traktowane jako awaria.

Następne kroki
To nie jest koniec naszych konsultacji z klientami. Przez najbliższe tygodnie będziemy starali się wykorzystać Wasze wskazówki w wielu aspektach, takich jak możliwość anulowania zakładów w szerszym zakresie, aniżeli zostało to ustalone dotychczas.

Wasze opinie są dla nas bardzo ważne, dlatego mamy nadzieję, że będziecie dzielili się z nami wszystkimi uwagami i sugestiami. Prosimy o kontakt na adres bets@betfair.com


Z poważaniem,

Niall Wass – Chief Commercial Officer
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betfair [25] - 09/05/2011 21:36

Cytat:
Z poważaniem,

Niall Wass Chief Commercial Officer


Zamiast tego pustego sloganu mogli napisac "mamy Was w D...."
Posted by: z o ® r o

Re: Betfair [25] - 10/05/2011 02:12

Wow, to już nawet do zdefiniowania awarii doszło smile Programy usuwające opóźnienie na live smile Propozycje anulowania zawartych zakładów bo "nie mogłem skontrować" smile Robi się powoli jeden z ciekawszych tematów na forum. Oprócz "Polityki" oczywiście, której nic nigdy nie przebije.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 11/05/2011 08:24

Najciekawsze z tego wszystkiego: "nieplanowana awaria" tongue
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 11/05/2011 08:51

I tak jeszcze z innej beczki mi się przypomniało: "posiadasz nieprzyjęte lipca zakłady, na pewno chcesz się wylogować?". Wyśmienite smile
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 12/05/2011 01:53

Originally Posted By: Sylwiaa
Na tym polega życie. Rozwiązujesz jeden problem , a nagle zjawia się kolejny .


No i co z ta kawa 13-tego? Na privaciaku nic się nie odzywasz do mnie.

Daleko masz z tej swojej Jerozolimy pod Benjaminowem/k Ogórkowa do Galerii Mokotów? Proponuję spotkać się na poziomie ryby(to ten niebieski) coś koło południa zanim zaczniemy popołudniowy trading wyścigów konnych tongue
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [25] - 12/05/2011 12:54

Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: Sylwiaa
Na tym polega życie. Rozwiązujesz jeden problem , a nagle zjawia się kolejny .


No i co z ta kawa 13-tego? Na privaciaku nic się nie odzywasz do mnie.

Daleko masz z tej swojej Jerozolimy pod Benjaminowem/k Ogórkowa do Galerii Mokotów? Proponuję spotkać się na poziomie ryby(to ten niebieski) coś koło południa zanim zaczniemy popołudniowy trading wyścigów konnych tongue


daj lepiej namiary na tego psychologa bo trafiłeś, nie wiem tylko jakim cudem to zrobiłeś.

I żeby nie było nie na temat , bo widzę latające chrabąszcze nad moją głową , to pytanie.
Pawcias , Ty grasz tylko konie ?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [25] - 23/05/2011 00:03

dziala to ?
Posted by: kacperek76

Re: Betfair [25] - 23/05/2011 00:10

Originally Posted By: KUERTEN.
dziala to ?

dziala grin
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [25] - 23/05/2011 01:13

to u mnie jakis problem , nowy netbook, nowy windows 7 i firefox i nie smiga

uruchamia sie tylko gorna strona do logowania i nic wiecej
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [25] - 24/05/2011 03:13

zainstalowalem ie9 i jest ok pod firefox4 u mnie nie dziala
Posted by: The Boss

Re: Betfair [25] - 25/05/2011 13:47

sprawdzilby ktos czy otwiera mu sie historia multizakladow?? mi wszystko sie laduje oprocz multi, mam kupon z nocy ostatni mecz akonczony 1h temu, rozliczenia brak, a historia multi sie nie laduje
Posted by: nie@zabawny

Re: Betfair [25] - 29/05/2011 11:59

kasa z MB wysłana, " dziękujemy za zasilenie konta" a na koncie kasy brak laugh

wrrrrr....
Posted by: Vega1

Re: Betfair [25] - 29/05/2011 13:58

no to chyba pora abym i ja coś dodał. Widzę że Betfair zaczyna podupadać na wiarygodności.

Dokładnie tydzień temu wpłacałem poprzez Paysafecard 277 euro. Betfair wyświetliło mi swoją zieloną stronę o tym że transakcja przebiegła pomyślnie. Za jakiś czas (po obiedzie)chcę postawić zakład za 100 euro, a tam wyskakuje mi napis że brak środków na koncie. Normalnie szok.
Tak jak pisałem dziś minął tydzień od sprawy. Betfair nie zrobiło nic żeby wyjaśnić sprawę. Kazali mi se to załatwiać samemu z Pasafecardem. 1200 złotych wisi gdzieś już tydzień i żadna ze stron się nie poczuwa do odpowiedzialności wyjaśnienia.
Posted by: Vega1

Re: Betfair [25] - 30/05/2011 22:06

no cóz, wczoraj rozpoczął się drugi tydzień jak wsiąkło moje 277 euro. Postanowiłem więc napisać do Betfair z pytaniem, czy może zmienili zdanie i pomogą mi wyjaśnić sprawę bo jak by nie patrzyć ich strona wprowadziła mnie w błąd.

W odpowiedzi dostałem:

Betfair nie zawinił w tej sprawie, gdyż nigdy nie otrzymaliśmy środków od PaySafe. Musi się Pan kontaktować z obsługą serwisu PaySafe.

Jest nam niezmiernie przykro lecz nasz Dział Płatności stanowczo powiedział, iż nic więcej w Pańskiej sprawie nie możemy zrobić.

Aby uzyskać więcej szczególowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany email/adres.

Z poważaniem


oraz:


Dziękujemy za nadesłany email.

Może i pojawiła się zielona tablica ale transakcja nie powiodła się. Wina leży po stronie PaySafe i musi się Pan z nimi kontaktować aby odzyskać swoje środki.

Aby uzyskać więcej szczególowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany email/adres.

Z poważaniem


Jak widać na Betfair pomimo pokazania się zielonej tablicy, i tekstu że transakcja się powiodła, nic nie znaczy. Kasa znika i koniec. A oni umywają ręce.

Nie będę odpuszczał.
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [25] - 31/05/2011 03:49

We wanted to give you advance notice that, due to planned site maintenance and upgrade work, all Betfair products will be unavailable from: 00:01 (BST) on Monday June 6th.

During this time Betfair.com, including our sports exchange, casino, arcade, poker, API, community and mobile products, will be unavailable.

We anticipate that the site will be back up and running by 6am (BST) on Monday June 6th.

The upgrade work is being undertaken to bring long-term benefits to our customers and we will be working hard to get normal service resumed on the site as quickly as possible. We’d like to apologise in advance for any inconvenience caused, and thank you for your understanding.

wow z tygodniowym wyprzedzeniem podali shocked wink
Posted by: allesandros

Re: Betfair [25] - 09/06/2011 14:49

witam

Chccialem wyplacic kase z batfair i dostalem

W związku przepisami mającymi na celu zapobieganie nielegalnemu obrotowi środkami pieniężnymi, należy przejść przez proces weryfikacji tożsamości zanim będzie można wypłacić środki z Twojego konta Betfair.

chce skorzystac z weryfikacji

Procedura weryfikacji adresu:

1. Przyślemy Tobie list zawierający unikalny kod.
2. Następnie należy odesłać nam dany kod wraz z załączoną kopią dokumentu weryfikującego tożsamość i wiek korzystając z jednej z poniższych opcji:

* Pocztą – w opłaconej wcześniej, załączonej kopercie
* Pocztą elektroniczną - addressvalidation@betfair.com

czy ktos z tego korzystal i czy wystarczylo podac ten kod i skan dowodu mailem
Posted by: kacperek76

Re: Betfair [25] - 09/06/2011 16:08

Originally Posted By: allesandros
witam

Chccialem wyplacic kase z batfair i dostalem

W związku przepisami mającymi na celu zapobieganie nielegalnemu obrotowi środkami pieniężnymi, należy przejść przez proces weryfikacji tożsamości zanim będzie można wypłacić środki z Twojego konta Betfair.

chce skorzystac z weryfikacji

Procedura weryfikacji adresu:

1. Przyślemy Tobie list zawierający unikalny kod.
2. Następnie należy odesłać nam dany kod wraz z załączoną kopią dokumentu weryfikującego tożsamość i wiek korzystając z jednej z poniższych opcji:

* Pocztą – w opłaconej wcześniej, załączonej kopercie
* Pocztą elektroniczną - addressvalidation@betfair.com

czy ktos z tego korzystal i czy wystarczylo podac ten kod i skan dowodu mailem

kazdy uzytkownik przechodzi weryfikacje!!
kod i skan chyba wystarczy...
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 10/06/2011 20:21

Originally Posted By: Vega1
no cóz, wczoraj rozpoczął się drugi tydzień jak wsiąkło moje 277 euro. Postanowiłem więc napisać do Betfair z pytaniem, czy może zmienili zdanie i pomogą mi wyjaśnić sprawę bo jak by nie patrzyć ich strona wprowadziła mnie w błąd.

W odpowiedzi dostałem:

Betfair nie zawinił w tej sprawie, gdyż nigdy nie otrzymaliśmy środków od PaySafe. Musi się Pan kontaktować z obsługą serwisu PaySafe.

Jest nam niezmiernie przykro lecz nasz Dział Płatności stanowczo powiedział, iż nic więcej w Pańskiej sprawie nie możemy zrobić.

Aby uzyskać więcej szczególowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany email/adres.

Z poważaniem


oraz:


Dziękujemy za nadesłany email.

Może i pojawiła się zielona tablica ale transakcja nie powiodła się. Wina leży po stronie PaySafe i musi się Pan z nimi kontaktować aby odzyskać swoje środki.

Aby uzyskać więcej szczególowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany email/adres.

Z poważaniem


Jak widać na Betfair pomimo pokazania się zielonej tablicy, i tekstu że transakcja się powiodła, nic nie znaczy. Kasa znika i koniec. A oni umywają ręce.

Nie będę odpuszczał.


No i co tam? Jak tam? Udało się wyjaśnić?
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 10/06/2011 21:35

Originally Posted By: Sylwiaa
Originally Posted By: Pawcias
Originally Posted By: Sylwiaa
Na tym polega życie. Rozwiązujesz jeden problem , a nagle zjawia się kolejny .


No i co z ta kawa 13-tego? Na privaciaku nic się nie odzywasz do mnie.

Daleko masz z tej swojej Jerozolimy pod Benjaminowem/k Ogórkowa do Galerii Mokotów? Proponuję spotkać się na poziomie ryby(to ten niebieski) coś koło południa zanim zaczniemy popołudniowy trading wyścigów konnych tongue


daj lepiej namiary na tego psychologa bo trafiłeś, nie wiem tylko jakim cudem to zrobiłeś.

I żeby nie było nie na temat , bo widzę latające chrabąszcze nad moją głową , to pytanie.
Pawcias , Ty grasz tylko konie ?


Myślałem, że to różowe motylki fruwają.

I żeby nie było nie na temat, gram konie przed, tenis przed, koszykówkę przed, hokej przed, baseball przed, piłkę match odds przed i o/u po starcie(tzw. live). Czasem też konie live. Zależy od ilości płynnych rynków, coś na zasadzie "osiołkowi w żłoby Danone". Najczęściej mam dylemat: piłka over/under live, czy wyścigi pre. To moje dwie koronne dyscypliny tradingowe.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 10/06/2011 21:52

I jeszcze, żeby się całkiem uzewnętrznić, dodam że hokej, baseball, czy koszykówkę grywam głównie jako value bety, rzadko jako trading. Wychodzę na nich trochę powyżej zera, ale gram je głównie po to, żeby zwiększyć swoje Commission Generated i ominąć w ten sposób Premium Charge. Kiedyś myślałem o graniu jednocześnie na Betdaq, żeby nie płacić Premium Charge, ale value bety na samym Betfair bardziej się opłacają i są w pewnym sensie wygodniejsze.
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [25] - 12/06/2011 14:49

Originally Posted By: Pawcias


Myślałem, że to różowe motylki fruwają.


Z myślą o Tobie smile w ciągu tego miesiąca przeprowadziłam casting grin wśród moich koleżanek , ale żadna nie uzyskała wystarczająco dobrej oceny frown

Przyjmuję Cię do rodziny. Będziesz moim bratem smile

Przede wszystkim trzeba skończyć z tym ekshibicjonizmem . Zrób dla mnie miejsce na privie to sobie porozmawiamy jak brat z siostrą smile
Posted by: The Boss

Re: Betfair [25] - 13/06/2011 02:11

jesli zlece wypalte z rana to kiedy dojdzie na MB??? zawsze zlecalem wieczorem dlatego pytam smile
Posted by: KUERTEN.

Re: Betfair [25] - 13/06/2011 02:25

powinna byc miedzy 18 a 21sza
Posted by: The Boss

Re: Betfair [25] - 13/06/2011 05:31

ok, dzieki
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 13/06/2011 22:14

Originally Posted By: The Boss
jesli zlece wypalte z rana to kiedy dojdzie na MB??? zawsze zlecalem wieczorem dlatego pytam smile


Równiutko 12 godzin idzie taka wypłata. Bez względu na porę dnia. Może iść dłużej w przypadku jakichś dziwnych awarii, ale w normalnych warunkach to zawsze jest dokładnie 12 godzin.
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 13/06/2011 22:20

Originally Posted By: Sylwiaa
Originally Posted By: Pawcias


Myślałem, że to różowe motylki fruwają.


Z myślą o Tobie smile w ciągu tego miesiąca przeprowadziłam casting grin wśród moich koleżanek , ale żadna nie uzyskała wystarczająco dobrej oceny frown

Przyjmuję Cię do rodziny. Będziesz moim bratem smile

Przede wszystkim trzeba skończyć z tym ekshibicjonizmem . Zrób dla mnie miejsce na privie to sobie porozmawiamy jak brat z siostrą smile


Miło się fatygnęłaś serdecznie grin Mówiąc o Galerii Mokotów miałem co innego na myśli. Nie powiem co, bo znowu wyjdę na nieprzyzwoitego golasa z fają na wierzchu tongue
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [25] - 13/06/2011 23:07

debilu, kiedy piszę ,że koniec z ekshibicjonizmem, to mam na myśli koniec z pisaniem nie na temat w tym topiku . A Ty dalej swoje ...
papa
Posted by: AGASSI

Re: Betfair [25] - 13/06/2011 23:11

Originally Posted By: Sylwiaa
debilu, kiedy piszę ,że koniec z ekshibicjonizmem, to mam na myśli koniec z pisaniem nie na temat w tym topiku . A Ty dalej swoje ...
papa


Tobie też to by sie przydał urlpo od forum ale nie tygodniowy tylko miesięczny grin
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 14/06/2011 02:48

No właśnie o tym mówię. Nie rozumiemy się. Nie podniecaj się tak Sylwia, Dominika, czy jak Ci tam.

Pozdrawiam
Posted by: Sylwiaa

Re: Betfair [25] - 14/06/2011 03:37

nie wiem w co ty grasz Pawcias .
Siostra ci się nie spodobała czy co ?? laugh
ja cały czas liczyłam na te namiary na tego dobrego psychologa , a ty na co liczyłeś to ja nie chce wiedzieć laugh laugh


moderatorom obiecuję że to już koniec tego brazylijskiego serialu grin
Posted by: invictu$

Re: Betfair [25] - 14/06/2011 07:39

panowie pytanie takie..
czy dokonujac wplaty z MB z tego samego ID konta ale z dwoch roznych adresow emial bedzie mozna bez problemow dokonac wyplaty z betfair? czy betfair ma gdzies zapisane ID konta moneybookers czy tylko adres email?
Posted by: 222

Re: Betfair [25] - 14/06/2011 07:53

Nie zaksiegują wogóle hajsu i na zwrocie stracisz na przewalutowaniu (sprawdzone)
Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 17/06/2011 02:12

Originally Posted By: Sylwiaa
nie wiem w co ty grasz Pawcias .
Siostra ci się nie spodobała czy co ?? laugh
ja cały czas liczyłam na te namiary na tego dobrego psychologa , a ty na co liczyłeś to ja nie chce wiedzieć laugh laugh


moderatorom obiecuję że to już koniec tego brazylijskiego serialu grin

Posted by: Pawcias

Re: Betfair [25] - 17/06/2011 02:28

Originally Posted By: Sylwiaa
nie wiem w co ty grasz Pawcias .
Siostra ci się nie spodobała czy co ?? laugh
ja cały czas liczyłam na te namiary na tego dobrego psychologa , a ty na co liczyłeś to ja nie chce wiedzieć laugh laugh


moderatorom obiecuję że to już koniec tego brazylijskiego serialu grin



Liczyłem na jeden jedyny post "na temat" z Twojej strony i tak sobie myślę, że się nie doczekam. Ja tu zawsze wpadam po pięciu; siedmiu; dziewięciu; jedenastu, czasem trzynastu browarach. Piszę czasem nie w ten czas, ok :-)

Ty nigdy na tym forum nie napisałaś niczego na temat. 95% Twoich postów to farmazony, które przyjemnie się czyta. Nic więcej.