Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#877393 - 19/01/2007 17:24 Zarząd PZPN zawieszony...
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
Moim zdaniem bardzo dobrze sie stało że minister Lipiec zawiesił zarzad PZPN , wreszcie skonczy sie kolesiostwo i inne układy (przynajmniej na jakis czas) a wielu ludzi miedzy innymi byly prezez mam nadzieje ze sie juz wiecej w zwiazku nie pojawia. Argumenty ze moze na s Fifa czy Uefa zawiesi sa śmieszne bo co tak naprawde stracimy w pucharach odpadamy z byle leszczami z blokow wschodnich w pierwszych rundach wstepnych latami nie mozemy doczekac sie awansu do LM bo i niby skad taki sukces miałby byc . Jak jest losowanie 3 rundy LM to sie modlimy by wylosowac np Anderlecht czy Rosenborg a to druzyny przewyzszajace nas pod kazdym wzgledem.
I co z tego ze ewentualnie nas zawiesza ? Anglia w pucharach nie grała chyba 4 lata i jakos ze tak powiem zyja a zyczylbym sobie zeby kiedys polska pilka byla tak zorganizowana i na takim poziomie jak na wyspach. Reprezentacja ? no coz nigdy tak naprawde niewiadomo jak zagra a jak udało sie awansowac na MŚ to tylko szkoda ze kibice sie nastawili na emocje bo praktycznie turniej nam sie skonczył po 1 meczu.
Podsumuje to tak BRAWO panie LIPIEC !!! ale mozna było trochę wczesniej...

Do góry
Bonus: Unibet
#877460 - 19/01/2007 17:44 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: MIDA$]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
wlasnie bardzo dobrze sie stalo. we wloskiej pilce jakos potrafili podav sie do dymisji. a tutaj do konca do grobowej dechy na stlkach chciesli sie utrzymac. teraz trzeba podjac gruntowna przebudowe polskiej pilki. zarzadzanie-szkolenie-budowa infrastruktury. zadnego kolesiostwa. a ten blatter to tez kretacz. jego funfel listkieiwcz zalatwil mu zonke to teraz po sam grob bedzie z nim.

Do góry
#877487 - 19/01/2007 17:55 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: mumin]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
tylko dlaczego to tak dlugo trwa?dlaczego wszyscy raptem teraz sa zatrzymywani jak juz dawno mozna bylo to zrobic.Tak jak piszemy we wloskiej pilce tylko tam wszytsko przebieglo szybko a u nas to trwa i trwa i taka prawda ze traci na tym pilka polska ktora jest i tak juz beznadziejnie slaba ale zawsze nasza kopana

Do góry
#877490 - 19/01/2007 17:56 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: CANTORO]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Europejska Unia Piłkarska (UEFA) podjęła decyzję o wykluczeniu w tym sezonie z rozgrywek o Puchar UEFA Feyenoordu Rotterdam. Powodem są zajścia, do jakich doszło podczas meczu z AS Nancy 30 listopada ubiegłego roku.
Holenderski klub został także ukarany grzywną w wysokości 100 tysięcy franków szwajcarskich. Pierwotnie miał zapłacić 200 tysięcy i rozegrać dwa mecze na własnym stadionie bez udziału publiczności (kara została zawieszona na trzy lata), ale Komitet Odwoławczy UEFA zmienił karę po apelacji złożonej przez samą organizację.

W 1/16 finału Feyenoord miał się zmierzyć z Tottenham Hotspur. W poniedziałek UEFA zadecyduje, czy "Koguty" otrzymają w tej fazie rozgrywek wolny los, czy będą musiały rozegrać mecz. W tej sytuacji ich rywalem może być krakowska Wisła, która w grupie E, w której grał Feyenoord, zajęła czwarte miejsce. Holendrzy zajęli trzecie i wywalczyli awans.
- Nie mamy żadnej informacji, czy decyzja Komisji może oznaczać dla nas szansę na powrót do rozgrywek. Czekamy na komunikat federacji w tej sprawie. W poniedziałek rano będziemy kontaktować się z UEFA - powiedział w piątek wieczorem rzecznik prasowy Wisły, Jerzy Jurczyński.

Do góry
#877498 - 19/01/2007 17:59 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
hehehe rene, Wisłe też wykluczą i zagra Fc Basel \:D

Do góry
#878105 - 19/01/2007 21:55 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: MIDA$]
witcher Offline
stranger

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 4
fakt zmiany zarzadu sam w sobie wyjdzie na dobre. tutaj sie z Wami zgodze, ale mam tez pewne obawy. Po pierwsze stalo sie to z zlym dla Polski momencie politycznym, gdzie mozna dostrzec tendencje do przejmowania i tworzenia nowych "stolkow" dla przyjaciol Braci K.
Troche obawiam sie tego, ze w nowym zarzadzie zasiada ludzie merytorycznie do tego nie przygotowani, a z celem takim jak ostatni sklad.
Dochodzi jeszcze sama swiadomosc, ze mozemy nie zobaczyc na wiosne naszej reprezentacji, to mnie martwi, bo to nikomu nie wyjdzie na dobre. Piszesz, ze i tak nie warto, a ja powiem, ze warto!
kibicuje Polsce zawsze, a ostatnio bardzo mi sie podobalo co zrobili portugalskiej druzynie :). moze nadzieja umiera ostatnia, ale jeszcze nie umarla!

Do góry
#878136 - 19/01/2007 22:11 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: witcher]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
Moim skromnym zdaniem bardzo dobrze się stało że wszedł kurator do PZPN. Nie ma co ukrywać jestem szczęśliwy. W końcu zrobią porządek w polskiej piłce, oczyszczą środowisko, które dawno wymagało już tego zabiegu. Nawet jak UEFA nas zawiesi, ale wydaje mi się to niemożliwe, ponieważ skompromitowaliby się. Ale gdyby tak się stało warto poświęcić naszą Reprezentacje i polskie kluby aby oczyścić to środowisko/ W końcu oczyszczą PZPN z ludzi, co tu dużo ukrywać z ludzi, którzy niegdyś służyli w SB. Zastanawiam się dlaczego dopiero teraz to się stało? I mam odpowiedź. To jest rząd Kaczyńskiego, który chce coś zrobić dla kraju. Są prawdziwymi patriotami. A nie tak jak tamten rząd SLD, który bronił swoich kumpli z SB piastujących wysokie stanowiska w PZPN. Respect for Kaczyński.

Do góry
#878143 - 19/01/2007 22:12 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: Kibickrk]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
Ciekawe ilu zgodzi się ze mną. Pewnie niewielu, teraz wszyscy przeciwko temu rządowi Kaczyńskiego :/ Niestety.

Do góry
#878153 - 19/01/2007 22:18 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: Kibickrk]
witcher Offline
stranger

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 4
nawet nie wiesz, jak ja bardzo bym sie cieszyl, gdyby tak bylo.
Bracia sa dobrzy, niestety jedynie w propagandzie.
Ale nie miejsce o tym rozmawiac. Zgadzam sie, ze wladze PZPN powinny sie zmienic i mam nadzieje, ze moje obawy sa bezpodstawne.
pozdrawiam

Do góry
#878161 - 19/01/2007 22:23 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: witcher]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
Ale popatrz na to z innej strony. Dlaczego dopiero teraz dochodzi do zmiany zarządu PZPN?? Rząd Kaczyńskiego chce oczyścić sytuacje panującą w kraju, także w sporcie. I mylisz się mówiąc że chce obstawić stanowiska swoimi ludźmi!!

Do góry
#878176 - 19/01/2007 22:32 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: Kibickrk]
witcher Offline
stranger

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 4
chce sie mylic, ale patrzac na "polityke" "rzadu" to ciezko w to wierzyc. przypomnij sobie PKO BP(nauczyciel fizyki prezesem najwiekszego banku w Polsce?!), NBP, RPP, TK, PKN, duzo tego jak na moj gust...
ps: z SB to chyba lekka przesada ;\)
pss: nie jestem za lewica!

Do góry
#878181 - 19/01/2007 22:36 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: witcher]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
No niestety z SB żadna przesada. Oglądałem kiedyś program na temat PZPN. Dość późno leciał. Na tvp 2. Niestety ale prawda.
Pozdrawiam!

Do góry
#881291 - 20/01/2007 21:08 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: Kibickrk]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
Teraz to już zwątpiłem! Nie ale witcher chyba miałeś rację z obsadzaniem stanowisk. Czarniecki na szefa PZPN to jakaś pomyłka, dramat!

Do góry
#881301 - 20/01/2007 21:11 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: Kibickrk]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
sprostowanie Czarnecki \:D

Do góry
#881345 - 20/01/2007 21:30 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: Kibickrk]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: Gall.
Ciekawe ilu zgodzi się ze mną. Pewnie niewielu, teraz wszyscy przeciwko temu rządowi Kaczyńskiego :/ Niestety.

ja się zgodzę - i nie jest to decyzja chwili
w piłce siedzę od naprawdę dawna , i sam byłem obserwatorem meczy sprzedanych w 1 lidze a info miałem z pierwszej ręki - a najzabawniejsze było jak mecz obchnęła stara gwardia a tu młody zawodnik niewtajemniczony zrobił solowa akcję strzela gola a reprezentant polski w tym czasie pokazuję mu palca i klepie się w czoło , młody sgłupiał.
dobrze , że w koncu po tylu latach znalazł się odwazny i r----ł
to towarzystwo ( a ostatni co próbował to niestety już go nie ma )
tylko najdziwniejsze jest to , że zawsze post solidarnościowa ekipa musi sprzątac - a czerwońcy mają się najlepiej - choc operacja odrywania ryja od koryta musi bole.
( jak platini wygra to i tak nas nie zawieszą bo załatwi to boniek , gorzej jak przegra to ta wsza listkiewicz może pomieszac bo układy to on ma całkiem niezłe)
zresztą każdemu grającemu powinno by na rękę aby mecze były czyste

Do góry
#881372 - 20/01/2007 21:39 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: crossmen]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
No masz racje crossmen Listkiewicz ma układy i to niezłe. Ale wydaje mi się, że jeżeli Platini zostanie szefem FIFA to wydaje mi się, że nie zostaniemy zawieszeni tzn. mozna powiedzieć "odwieszeni" bo chyba juz to zrobili, wykluczyli polska reprezentacje. No ale wydaje mi się, że dobrze się stało. Trzeba było dawno oczyścić to środowisko. To było nic innego jak bagno. Ale zaryzykuje i powiem coś więcej.
Zastanawia mnie tylko to dlaczego FIFA nie pozwoliła nam aby wszedł kurator do PZPN. I chyba znam odpowiedź. FIFA tak samo jest powiązana układami. Ręka ręke myje, niestety ale taka jest rzeczywistość. Listkiewicz ma bardzo dobre układy z szefem FIFA. Ale mam nadzieje ze jezeli wygra Platini to wszystko sie zmnieni.
POZDRAWIAM!

Do góry
#881374 - 20/01/2007 21:40 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: witcher]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: witcher
nawet nie wiesz, jak ja bardzo bym sie cieszyl, gdyby tak bylo.
Bracia sa dobrzy, niestety jedynie w propagandzie.
Ale nie miejsce o tym rozmawiac. Zgadzam sie, ze wladze PZPN powinny sie zmienic i mam nadzieje, ze moje obawy sa bezpodstawne.
pozdrawiam

jestem pewwny , że szybko się przekonasz , że tu nie chodzi o propagandę tylko o uzdrowienie piłki - bo dziś w radio słyszałem jak lipca atakowali , że dopingowicz i w ogóle - śmiechu warte -
jak się układ ro---a to tonący brzytwy się chwyta bo co oni z zarządu potrafią innego robi oprócz wałków w piłce - tylko na tym się znają - a kolator sam umoczony w lewe interesy - a p.lato to takie głupoty gada jakby litra wcześniej wypił a szkoda bo zasługi dla naszej piłki ma.

Do góry
#881391 - 20/01/2007 21:47 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: crossmen]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
100% poparcia dla Ciebie. A najlepsze jest to że najpierw dziennikarze atakowali Lipca dlaczego nie zrobi porządków w PZPN.
A teraz bronią Listkiewicza. Istna paranoja.

Do góry
#881396 - 20/01/2007 21:49 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: Kibickrk]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: Gall.
No masz racje crossmen Listkiewicz ma układy i to niezłe. Ale wydaje mi się, że jeżeli Platini zostanie szefem FIFA to wydaje mi się, że nie zostaniemy zawieszeni tzn. mozna powiedzieć "odwieszeni" bo chyba juz to zrobili, wykluczyli polska reprezentacje. No ale wydaje mi się, że dobrze się stało. Trzeba było dawno oczyścić to środowisko. To było nic innego jak bagno. Ale zaryzykuje i powiem coś więcej.
Zastanawia mnie tylko to dlaczego FIFA nie pozwoliła nam aby wszedł kurator do PZPN. I chyba znam odpowiedź. FIFA tak samo jest powiązana układami. Ręka ręke myje, niestety ale taka jest rzeczywistość. Listkiewicz ma bardzo dobre układy z szefem FIFA. Ale mam nadzieje ze jezeli wygra Platini to wszystko sie zmnieni.
POZDRAWIAM!


zgadzam się z tobą - cała nadzieja w bońku i platinim , choc widzew ten w którym grał boniek też kupił mecz od pewnej drużyny a szło o mistrza polski a drużyna ta wzięła kasę z dwóch żródeł - wykręciła akurat tą drużynę której ja kibicuję - i drużyna moja zdobyła tylko wicemistrza( popili wcześniej bo zrobili sobie fetę
myśląc , że jak zapłacili to wszystko załatwione - niestety wykręcili ich- widzew przebił stawkę ) - starsi kibice napewno pamiętają więc nazw nie musze wpisywac , kto sprzedawał a kto kupował

Do góry
#881409 - 20/01/2007 21:54 Re: Zarząd PZPN zawieszony... [Re: crossmen]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
Widze że wszystko zmierza w dobrym kierunku w tym państwie rządzonym przez naprawde patriotów jakimi są niewątpliwie bracia Kaczyńscy i denerwuje mnie to jeśli ktoś cały czas ich krytykuje.
Liczę, że kraj w którym żyje zmieni się na lepsze.
Koniec ukladów!!
Pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23, kemp, Lukasz111, Sensei, pacyfista, 11kera11, VVega, burbon, Akhu, wHiTe_StAr, poozon, ElNinho[mmdea], DePito, armado1), 3120 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585930 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07