Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009)

Posted by: HenkSiracius

Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 00:14


Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 00:54

Na pierwszy rzut oka nasuwa się typ na Milan. Werder po zimowej przerwie odnotowuje fatalne rezultaty, czego kontynuację możemy mieć w tym spotkaniu. 2 dnb wydaje się ciekawym rozwiązaniem

Lech Udinese. Obie drużyny o ofensywnym usposobieniu gry, zarówno w Lechu jak i Udinese obroba to najsłabsza formacja, a w napadzie ma kto strzelać, dlatego over wydaje się tutaj całkiem rozsądnym wyborem, tym bardziej, że Kolejorz musi sobie zdawać sprawę, że jeśli w Poznaniu nie osiągnie odpowiedniej zaliczki to w rewanżu ciężko będzie to nadrobić. Kursy na powyżej 2.5 odziwo atrakcyjne.

Jakoś nie mam zaufania do Sampy, która spisuje się w kratkę. Trudno spekulować które oblicze tym razem ujrzymy. Metalist w grupie namieszał, sensacyjnie odnosząc 3 zwycięstwa i 1 remis, wydaje się więc, że w konfrontacji z przeciętną w tym sezonie Sampą, może pokusić się o kolejną niespodziankę.

to wstępne spostrzeżenia, aczkolwiek wokół tych typów będę koncentrował swoją uwagę, oczekując na przedmeczowe doniesienia
Posted by: Szewa

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 02:57

Warto zastanowić się nad Dynamem. Valencia się sypie, piłkarze nie dostają wypłat, generalnie atmosfera nie do pozazdroszczenia. Z resztą już po wynikach w lidze widać, że coś jest nie tak. A na pewno puchar pocieszenia będzie przez nich traktowany ulgowo, więc diametralnej poprawy gry nie ma co się spodziewać. Poza tym w Kijowie piździ, a to na pewno nie wpłynie na gości mobilizująco.

Ja spróbuję smile
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 03:05

Originally Posted By: Szewa
Warto zastanowić się nad Dynamem. Valencia się sypie, piłkarze nie dostają wypłat, generalnie atmosfera nie do pozazdroszczenia. Z resztą już po wynikach w lidze widać, że coś jest nie tak. A na pewno puchar pocieszenia będzie przez nich traktowany ulgowo, więc diametralnej poprawy gry nie ma co się spodziewać. Poza tym w Kijowie piździ, a to na pewno nie wpłynie na gości mobilizująco.

Ja spróbuję smile

Ale skąd ma niby te pieniądze mieć.Tylko sukces w UEFA gwarantuje im część spłat długów.W Ukrainie jest teraz zastój ligowy i jedynie w sparingach ekpa z Kijowa gra wink

Według mnie warto zagrać graczy Fiorentiny.W lidze włoskiej u siebie solidni i większych problemów kadrowych nie mają,atak Gilardino-Mutu to atomowa siła zespołu.A jak Ajax gra to samy dobrze wiemy.W trakcie okna transferowego odszedł snajper Huntelaar i nie mają godne następcy.Suarez jest graczem marnującym mnóstwo sytuacji.Nawet w lidze ostatnio zadyszkę mają.W meczu z Feyenoordem niczym wielkim nie popisali się poza nie skutecznością.Może dni Van Bastena w Ajaxie są już policzone smirk i dodać należy,że jeśli chcą powalczyć gracze Violi w tych rozgrywkach to pierw trzeba wygrać u siebie cool
Posted by: mefistofeles

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 03:15

zgodze sie z typem co do Milanu i probuje czyste 2 i chciałem to zagrać w dublu z Aston Villa bo sezon w Anglii wre w Rosji przerwa, Villa gra dobry futbol i beda chcieli u siebie wygrac bo u ruskich bedzie niesamowicie ciezko, tylko zastanawia co pokaze CSKA ktore w grupowych rozgrywkach gralo dobrze i jaka prezentuja teraz forme oraz na ile Villi zalezy na wystepach dalej w tych rozgrywkach, zobacze jeszcze moze dwa single puszcze, a ciekawie tez wyglada over w tym meczu i kursy takie same na over jak na win anglikow wiec moze dubelek Milan + over w Angli - co o tym sadzicie?
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 03:16

Postawa Lecha w czwartek to niespodzianka. Wiadomo - przerwa zimowa, brak meczy o stawkę w tym roku. W niedzielnym sparingu z Wisłą Płock w 1 połowie grał skład jaki wybiegnie na Udinese i ponoć wyglądało to b.dobrze. Tylko, Włosi to nie Płock smile

Lech zagra bez Peszki (pauzuje za kartki). W jego miejsce zagra Lewandowski. Jedyną niewiadomą wydaje się Wilk/Bandrowski, ze wskazaniem na tego pierwszego (choć doznał lekkiej kontuzji we wspomnianym sparingu).

Udinese w trakcie sezonu, po serii bez zwycięstw zaczęło zdobywać punkty (m.in wygrana z Juventusem na własnych śmieciach). Oglądałem kawałek ich ostatniego meczu w Serie A i gra wyglądało co najwyżej przeciętnie. Do tego Udinese w czwartek wyjdzie trochę osłabione - wypadł jakiś obrońca.

Dla mnie - NO BET, choć im bliżej meczu szanse Lecha oceniam coraz wyżej. Gdybym miał coś grać, to Lecha w opcji DNB po niezłym kursie ~2.
Posted by: royalflush

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 03:29

Jak dla mnie kuszące typki to
Fiorentina-Ajax (kursiwo coraz marniejsze ale pomyslalem o wczesniejszym postawieniu tego zakładu
No i mimo wszystko
Bordoaux-Galatasaray

Obie w/w propozycje troszke w podobnej sytuacji nienajlepsza forma gości gospodarze forma dosyć przyzwoita na własnym terenie są mocni no i raczej powinni wykorzystac tą przewage

Zagram równiez na Udinese od początku sezonu miałem zdanie że Lech zagra dobrze tylko jedną runde i dalej trzymam sie tego zdania pozatym przerwa zimowa zawsze w jakims stopniu wybija druzyne z rytmu, jak zremisują to i tak będzie dobrze smile

To taka wstępna diagnostyka zeby przypadkiem znowu jakis Winamp sie nie czepial smile


Zagram też na Udinese
Posted by: pawka85

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 03:55

Witam

Fiora - Ajax 1

Tu powiem jak kolega wyzej napisal fiora w lidze ładnie sobie radzi na swoim boisku a dokłądnei atak maja niezły ostatnio nawet mutu i jego forma wystrzelily w gore smile do tego dobry gili i duet jak ta lala smile mysle ze powinni wygrac przewaga z Ajaxem i przewiduje wynik 2:0

Aalborg - Deportivo x2

Tutaj stawiam na Depor dlatego gdyz sa juz w rytmie ligowy mczego nie mozna powiedziec o Aalborgu do tego dochodza statystyki ktore chcociaz nie graja ale historia jednak pokazuje ze hiszpanskie druzyny rzadka przegrywaja na wyjazdach w pucharach a jak przegrywaja to mała iloscia bramek ale z druzynami ze znacznie wyzszej półki niż aalborg ... przewiduje bramkowy remis 1:1

Werder - Milan x2

Tutaj kazdy bedzie pewnie kierowal sie overem gdyz wiadomo werder strzela gole ale i traci sporo bramek ale akurat w tym meczu widze lekki plus na strone Milanu ktory jest w dobrej formie do tego jest faworytem całego P. UEFA mysle ze bedzie 0:1 lub ewentualnie 1:1

Kopenhaga - Manchester City x2

Tutaj takze widze remis ale bramkowy 2:2 Manchester w lidze nie prezentuje sie jakos specjalnie ma w zespole znakomitych piłkarzy ale jakos nei tworza oni kolektywu i troche sie obawiam o zbyt indywidualne akcje robinho... ale jestem dobrej mysli i city jakso mi sie widzi 2:2
Posted by: aker

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 04:29

Braga-St.Liege

Braga to przecietna portugalska druzyna która swoja gre skupia głównie na defensywie stad spotkania z jej udziałem najczęsciej koncza sie underem.
St.Liege to lider ligii belgijskiej grajacy szybki, błyskotliwy i ofensywny futbol.
Moim zdaniem Belgowie prezentuja poziom duzo wyzszy od zespołu portugalskiego i juz jutro zagwarantuja sobie awans.
Obstawiam czysta 2, under oraz awans Belgów.
Posted by: 19marcin08

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 04:40

@Aker witam na początek piwo

Nie zgodzę się z Tobą odnośnie Bragi.
Oglądałem kilka spotkań tej drużyny w tym sezonie i powiem Ci, że nie jest do końca tak jak mówią wyniki.
Sporting u siebie gra bardzo dobrze, chociażby cały czas wracam do meczu u siebie z Porto, kiedy to zaczęli mecz z wielkim animuszem, 45 minutach gry mieli posiadanie piłki coś w granicach 65-70% non stop atakowali, oddawali ogromną ilość strzałów, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Porto wyprowadziło dwie kontry i 2:0.
I nie graja wcale defensywnie.
Tacy piłakrze jak Peixoto, Renteria co mecz rozgrywają super zawody.
Braga u siebie nieobliczalna, gdy mają dzień mogą pokonać każdego.
Być może awans będzie należał do Belgów ale pierwszy mecz może zakończyć się po myśli Bragi.
Wstrzymam się jeszcze z typem na Bragę bo chce zobaczyć składy smile
Posted by: aker

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 05:18

Originally Posted By: 19marcin08
@Aker witam na początek piwo

Nie zgodzę się z Tobą odnośnie Bragi.
Oglądałem kilka spotkań tej drużyny w tym sezonie i powiem Ci, że nie jest do końca tak jak mówią wyniki.
Sporting u siebie gra bardzo dobrze, chociażby cały czas wracam do meczu u siebie z Porto, kiedy to zaczęli mecz z wielkim animuszem, 45 minutach gry mieli posiadanie piłki coś w granicach 65-70% non stop atakowali, oddawali ogromną ilość strzałów, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Porto wyprowadziło dwie kontry i 2:0.
I nie graja wcale defensywnie.
Tacy piłakrze jak Peixoto, Renteria co mecz rozgrywają super zawody.
Braga u siebie nieobliczalna, gdy mają dzień mogą pokonać każdego.
Być może awans będzie należał do Belgów ale pierwszy mecz może zakończyć się po myśli Bragi.
Wstrzymam się jeszcze z typem na Bragę bo chce zobaczyć składy smile


Witaj Marcin piwo
Ja ogladałem dwa meczyki Bragi na jesieni i dla mnie druzyna jest mało wyrazista opierajaca sie na taktyce byle nie stracic a moze cos wpadnie.
Jak dla mnie jutro Braga nie wygra ale co bedzie to zweryfikuje boisko.
PS Trzymie kciuki za tydzien za wygraną w Wodzisławiu
Posted by: WERDER12

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 05:18

Originally Posted By: Hakan
Na pierwszy rzut oka nasuwa się typ na Milan. Werder po zimowej przerwie odnotowuje fatalne rezultaty, czego kontynuację możemy mieć w tym spotkaniu.


Na drugi rzut oka wink to nie jest mecz Bundesligii!

Werder na Weserstadionie w 11 spotkaniach z Wloskimi druzynami jeszcze nie przegrala zadnego meczu! (6 zwyciestw i 5 remisow).

Milan w Niemczech w 17 meczach tylko 4 razy wygral! (6 remisow i 7 porazek).

Milan w Bremie gral juz 2x 1-1 i 0-0.

Werder zagra bez Fringsa,ale grac bedzie Diego.
Milan bez Kaki,Shevchenko i pod znakiem zapytania jest Pato.

Jak juz napominamy rezultaty ligowe (ktore w/mnie w tym meczu nie maja znaczenia),to ostatnie 2 wyniki Milanu nie byly duzo lepsze od zespolu z Bremy.
Przypomne,ze Milan (jak i Werder) tylko zremisowal z ostatnia druzyna w lidze,a w meczu z Interem odniesli zasluzona porazke.

Podsumowac ten mecz napewno nie jest latwo,druzyna Milanu jest bardzo doswiadczona,ciezko bedzie Werderowi dojsc do sytuacji strzeleckich,ale i druzyna gospodarzy nie bedzie chciala popelnic bledu w defensywie a szukac w stalych fragmentach gry szanse na zdobycie gola.

Ja w tym meczu nie szukam overu i nie postawie ani na gosci,ani na gospodarzy.

(mojego zakladu brak jeszcze w ofercie) ooo
Posted by: Szewa

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 05:29

Brak Szewczenki to żadne osłabienie. Andrzej w tym sezonie częściej przesiadje na ławce rezerwowych, niż biega po boisku.

Kaka już drugi sezon z rzędu gra poniżej swoich możliwości (po części jest to spowodowane trapiącymi go kontuzjami). W meczu przeciwko Interowi świetnie zastąpił go Dinho, więc na tej pozycji o osłabieniu również nie może być mowy.

Nic mi ni wiadomo o tym, żeby Pato miał nie zagrać. Tzn. bardzo możliwe, że mecz zacznie na ławce, ale o ile będzie taka potrzeba, to Carlo wpuści go na boisko w trakcie meczu.

Tak się składa, że p. UEFA to jedyne trofeum, o które Milan może jeszcze realnie powalczyć w tym sezonie. Nie wiem jakie będzie nastawienie zawodników do meczu, ale wydaje mi się, że nie zlekceważą rywala i będą chcieli wywieźć w miarę korzystny rezultat.

Ja tradycyjnie zagram over w meczu Milanu, bo to żyła złota w tym sezonie laugh
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 05:43

Originally Posted By: WERDER12
Originally Posted By: Hakan
Na pierwszy rzut oka nasuwa się typ na Milan. Werder po zimowej przerwie odnotowuje fatalne rezultaty, czego kontynuację możemy mieć w tym spotkaniu.


Na drugi rzut oka wink to nie jest mecz Bundesligii!

Werder na Weserstadionie w 11 spotkaniach z Wloskimi druzynami jeszcze nie przegrala zadnego meczu! (6 zwyciestw i 5 remisow).

Milan w Niemczech w 17 meczach tylko 4 razy wygral! (6 remisow i 7 porazek).





Uważasz że nie warto przywiązywać wagi do słabej dyspozycji ligowej Werderu? Wg mnie jest to pewien wyznacznik, który pokazuje że Bremeńczycy kiepsko przepracowali zimową przerwę i jeszcze nie weszli w rytm meczowy. Idąc Twoim tokiem myślenia, po co przytaczasz te liczby, skoro mecz meczowi nierówny. W obecnym momencie sytuacja Werderu nie jest kolorowa i cyferki, które są na ich korzyść meczu za nich nie wygrają. Każda passa kiedyś się kończy, może więc pora na pierwszą przegraną Werderu z włoską ekipą na własnum boisku?
Posted by: WERDER12

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 05:50

Originally Posted By: Szewa

Nic mi ni wiadomo o tym, żeby Pato miał nie zagrać.


"Attualmente abbiamo l’indisponibilità di Kakà e forse quella di Pato. Ci appoggeremo in ogni caso al nostro gioco, anche su un campo difficile come questo. Beckham insieme a Pato ha ancora qualche problema e quindi aspettiamo l’allenamento di oggi e la giornata di domani per decidere il loro impiego".

Ze strony acmilan.com
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 06:05

Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Szewa
Warto zastanowić się nad Dynamem. Valencia się sypie, piłkarze nie dostają wypłat, generalnie atmosfera nie do pozazdroszczenia. Z resztą już po wynikach w lidze widać, że coś jest nie tak. A na pewno puchar pocieszenia będzie przez nich traktowany ulgowo, więc diametralnej poprawy gry nie ma co się spodziewać. Poza tym w Kijowie piździ, a to na pewno nie wpłynie na gości mobilizująco.

Ja spróbuję smile

Ale skąd ma niby te pieniądze mieć.Tylko sukces w UEFA gwarantuje im część spłat długów.W Ukrainie jest teraz zastój ligowy i jedynie w sparingach ekpa z Kijowa gra wink

Według mnie warto zagrać graczy Fiorentiny.W lidze włoskiej u siebie solidni i większych problemów kadrowych nie mają,atak Gilardino-Mutu to atomowa siła zespołu.A jak Ajax gra to samy dobrze wiemy.W trakcie okna transferowego odszedł snajper Huntelaar i nie mają godne następcy.Suarez jest graczem marnującym mnóstwo sytuacji.Nawet w lidze ostatnio zadyszkę mają.W meczu z Feyenoordem niczym wielkim nie popisali się poza nie skutecznością.Może dni Van Bastena w Ajaxie są już policzone smirk i dodać należy,że jeśli chcą powalczyć gracze Violi w tych rozgrywkach to pierw trzeba wygrać u siebie cool


czy zdajesz sobie sprawe, jak marne pieniadze zarabia sie w UEFA ?

nie przypadkowo ten puchar traktowany jest dosc poblazliwie, w wielkich klubach coraz czesciej wybiegaja zawodnicy grzejacy lawe lub ligowe ogony - najbardziej rece zacieraja male klubiki, gdy wpadaja na czolowe zespoly -> dosc spory przychod z biletow i transmisji, ktory dla tych "kopciuszkow" stanowi niezly zastrzyk finansowy

Valencia ma dosc kiepska sytuacje w lidze, gonic musza Seville, na plecach czuc oddech Villarealu i Atletico - tabela jest niesamowicie splaszczona

wyciek o zaleglych wyplatach tlumczylby coraz gorsza forme Los Che

jedno jest pewne : gra na oblodzonej murawie, wygladem przypominajacej bardziej lodowisko, najlepiej wychodzi naszym wschodnim sasiadom - przypominaja mi sie mecze Spartaka w LM grin

Pare meczy Kijowa mialem pod koniec tamtego roku okazje obejrzec, ich gra nie wygladala wcale tak przecietnie - jestem swiecie przekonany, ze w kiepskich warunkach zarowno stanu murawy jak i atmosferycznych poradza sobie o klase lepiej

mowi sie otwarcie, ze jesli Valencia chce uniknac klopotow, trzeba bedzie sprzedawac najwieksze dziala, zapewne na pierwszy ogien pojdzie Villa badz Silva

w wywiadach zawodnicy otwarcie przyznaja, ze zespol przezywa ciezkie chwile, co musi znaczyc, ze jest naprawde fatalnie

popieram Szewe, Kijow 1 - ja napewno zagram to grubo, bo czuje, ze nietoperze przegraja i to roznica przynajmniej 2 goli smile


przyszlosc Valencii widze kiepsko,wyprzedaz zawodnikow jest nieunikniona, rozbudowa stadionu wstrzymana przez zaleglosci ... a dlugi zamiast sie kurczyc, rosna z dnia na dzien ...
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 06:10

Originally Posted By: bitnap
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Szewa
Warto zastanowić się nad Dynamem. Valencia się sypie, piłkarze nie dostają wypłat, generalnie atmosfera nie do pozazdroszczenia. Z resztą już po wynikach w lidze widać, że coś jest nie tak. A na pewno puchar pocieszenia będzie przez nich traktowany ulgowo, więc diametralnej poprawy gry nie ma co się spodziewać. Poza tym w Kijowie piździ, a to na pewno nie wpłynie na gości mobilizująco.

Ja spróbuję smile

Ale skąd ma niby te pieniądze mieć.Tylko sukces w UEFA gwarantuje im część spłat długów.W Ukrainie jest teraz zastój ligowy i jedynie w sparingach ekpa z Kijowa gra wink

Według mnie warto zagrać graczy Fiorentiny.W lidze włoskiej u siebie solidni i większych problemów kadrowych nie mają,atak Gilardino-Mutu to atomowa siła zespołu.A jak Ajax gra to samy dobrze wiemy.W trakcie okna transferowego odszedł snajper Huntelaar i nie mają godne następcy.Suarez jest graczem marnującym mnóstwo sytuacji.Nawet w lidze ostatnio zadyszkę mają.W meczu z Feyenoordem niczym wielkim nie popisali się poza nie skutecznością.Może dni Van Bastena w Ajaxie są już policzone smirk i dodać należy,że jeśli chcą powalczyć gracze Violi w tych rozgrywkach to pierw trzeba wygrać u siebie cool


czy zdajesz sobie sprawe, jak marne pieniadze zarabia sie w UEFA ?

nie przypadkowo ten puchar traktowany jest dosc poblazliwie, w wielkich klubach coraz czesciej wybiegaja zawodnicy grzejacy lawe lub ligowe ogony - najbardziej rece zacieraja male klubiki, gdy wpadaja na czolowe zespoly -> dosc spory przychod z biletow i transmisji, ktory dla tych "kopciuszkow" stanowi niezly zastrzyk finansowy

Valencia ma dosc kiepska sytuacje w lidze, gonic musza Seville, na plecach czuc oddech Villarealu i Atletico - tabela jest niesamowicie splaszczona

wyciek o zaleglych wyplatach tlumczylby coraz gorsza forme Los Che

jedno jest pewne : gra na oblodzonej murawie, wygladem przypominajacej bardziej lodowisko, najlepiej wychodzi naszym wschodnim sasiadom - przypominaja mi sie mecze Spartaka w LM grin

Pare meczy Kijowa mialem pod koniec tamtego roku okazje obejrzec, ich gra nie wygladala wcale tak przecietnie - jestem swiecie przekonany, ze w kiepskich warunkach zarowno stanu murawy jak i atmosferycznych poradza sobie o klase lepiej

mowi sie otwarcie, ze jesli Valencia chce uniknac klopotow, trzeba bedzie sprzedawac najwieksze dziala, zapewne na pierwszy ogien pojdzie Villa badz Silva

w wywiadach zawodnicy otwarcie przyznaja, ze zespol przezywa ciezkie chwile, co musi znaczyc, ze jest naprawde fatalnie

popieram Szewe, Kijow 1 - ja napewno zagram to grubo, bo czuje, ze nietoperze przegraja i to roznica przynajmniej 2 goli smile


przyszlosc Valencii widze kiepsko,wyprzedaz zawodnikow jest nieunikniona, rozbudowa stadionu wstrzymana przez zaleglosci ... a dlugi zamiast sie kurczyc, rosna z dnia na dzien ...

dobry i taki grosz dla nich wink
a o sytuacji finansowej doskonale wiem tongue
ale mam taką nadzieję,że wskurają i nie oddadzą łatwo zwycięstwa wink
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 06:28

potrzebny to im napewno awans do LM, a zeby awansowac musza sie zalapac do 4 - co w aktualnej sytuacji staje sie powoli "mission impossible" ... wcale sie nie zdziwie, jesli wyladuja po sezonie na aktualnym miejscu Deportivo

Barcelona nie ma kasy to bierze kredyt, Valencii takiego kredytu juz nawet nikt nie chce dac

22-go wyjazd na El Riazor, kadra bardzo waska do tego po reprezentacjach - nie zdziwia mnie roszady w meczu z Ukraincami
Posted by: WERDER12

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 07:19

Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: WERDER12
Originally Posted By: Hakan
Na pierwszy rzut oka nasuwa się typ na Milan. Werder po zimowej przerwie odnotowuje fatalne rezultaty, czego kontynuację możemy mieć w tym spotkaniu.

Na drugi rzut oka wink to nie jest mecz Bundesligii!

Werder na Weserstadionie w 11 spotkaniach z Wloskimi druzynami jeszcze nie przegrala zadnego meczu! (6 zwyciestw i 5 remisow).

Milan w Niemczech w 17 meczach tylko 4 razy wygral! (6 remisow i 7 porazek).


Uważasz że nie warto przywiązywać wagi do słabej dyspozycji ligowej Werderu? Wg mnie jest to pewien wyznacznik, który pokazuje że Bremeńczycy kiepsko przepracowali zimową przerwę i jeszcze nie weszli w rytm meczowy. Idąc Twoim tokiem myślenia, po co przytaczasz te liczby, skoro mecz meczowi nierówny. W obecnym momencie sytuacja Werderu nie jest kolorowa i cyferki, które są na ich korzyść meczu za nich nie wygrają. Każda passa kiedyś się kończy, może więc pora na pierwszą przegraną Werderu z włoską ekipą na własnum boisku?


@Hakan,

widziales w tym roku wszystkie mecze Werderu?

,jezeli tak,to i Ty powinienes zauwazyc,ze Werder od wielu juz lat w Tureckim Belek przegrywa prawie zawsze,to sa tylko mecze sparingowe i niema mowy o zlym przygotowaniu sie do rundy wiosennej.

Allofs popelnil jednak blad i znowu nie byl w stanie sprowadzic dobrego pilkarza,ktory moglby osiagnac taki status jak ma Diego czy Pizarro.Wlasnie Ci pilkarze pokazali (po raz kolejny) jak bardzo sa kluczowymi zawodnikami dla Werderu
.W pucharze w Dortmundzie Werder zagral z nimi dobry mecz wygrywajac 2-1.Nastepny mecz w domu z Arminia byl juz bez nich,brak tych 2 kreatywnych zawodnikow i porazka (1-2) Warto przypomniec 14-1 w rogach.

Nastepny mecz w Schalke,ktory rowniez nie powinien byc przegrany(0-1) bez kluczowych graczy P i D.
W ostatnim ligowym meczu gral znowu Pizarro ,Werder zagrala bardzo dobry mecz ,o ile sie nie myle 35 strzalow na bramke Gladbach i 19 do 2 rogow! Niestety skutecznosc i wynik 1-1 byl katastrofalny.

Jutro do skladu powraca Diego,a w takim skladzie Werder byla juz w stanie pokonac Inter,Real czy Chelsea.

Staty te pokazuja w/mnie wyraznie,ze Wloskie druzyny jeszcze na Weserstadionie nie wygraly,a powodem jest to,ze dla Werderu mecze pucharowy zawsze byly czyms szczegolnym,takich meczy oni nigdy nie odpuszczaja!

Jak zauwazyles,sytuacja w lidze nie jest za ciekawa i o puchary jest ciezko,zostalo wiec juz tylko UEFA i DFB puchar,w tych wlasnie zawodach beda szukac swojej szansy. papa
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 08:24

A moze zamiast zastanawiac sie nad pierwszymi spotkaniami warto sprobowac zagrac na awans?.O ile pierwszy mecz np.Milanu moze byc faktycznie niewiadoma to o sam awans jestem raczej spokojny.Nie wyobrazam sobie by glowny kandydat do zdobycia pucharu odpadl w 1/8 finalu.Podobnie jest z kilkoma innymi spotkaniami,Olympiakos,Deportivo,Zenit,Fiora,Marseile,Sampdoria to moje typy.Dla wytrwalych,mozna sprobowac polaczyc cos z LM..ciekawe ako moze wyjsc.Ja sprobuje bo jest w czym wybierac.
Posted by: Szewa

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 08:39

Grać Sampdorię to samobójstwo wink

Chłopaki ostatnio nie zachwycają, a samą nazwą zespołu nie ma co się kierować.

Gdyby to była jesień albo wiosna, gdy rozgrywki wszędzie trwają w najlepsze, to Dynamo czy Metalista grałbym przynajmniej za dwa razy większą stawkę. Problemem tych zesołów na pewno jest brak ogrania w meczch o stawkę od dłuższego czasu, ale z drugiej strony widać, że poważnie podeszli do obozów przygotowawczych, rozegrali sporo sparingów, co może świadczyć o tym, że poważnie podejdą do europejskich rozgrywek. Zresztą pszykład Zenita pokazuje, że nawet w tak niesporzzyjających okolicznościach można osiągnąć sukces.

Dlatego też gram zwycięstwa Dynama i Zenita w pierwszych meczach oraz awans Metalista.
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 09:11

Ja rozumiem ze Sampdoria nie gra moze rewelki i faktycznie nie blyszczy w lidze,ale nie robmy z Metalista druzyny europejskiego formatu.Wiem ze pierwsze miejsce w grupie to osiagniecie nie lada dla takiego zespolu,ale to by bylo na tyle w/g mnie...Nawet przy rownych szansach za wlochami przemawia trwajacy sezon i ich cwaniactwo..
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 09:17

mi sie Metalist w Uefie kojarzy z jednym slowem : UNDER

widac, ze zelazna konsekwencja w grze obronnej moze przynosic sukcesy

Sampa w p.Uefa bez Pazziniego, ktory w ost 3 meczach ligowych zdobywal bramki

0-0 0-1 1-1 nawet by tutaj pasowalo

zdecydowanie bede drazyl w tym meczu temat undera i X2
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 09:26

Patrzac na poczynania Metalista w grupie to faktycznie under jak nic...Do tego Wlosi z natury grajacy ostrozny futbol w tylach..moze to i dobry typ,chyba lepszy niz typowanie win....
Posted by: Don Fifone

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 18:09

P.UEFA: Werder vs Milan
Jeden z najciekawszych pojedynków w środowych meczach Pucharu UEFA zostanie rozegrany na Weserstadion w Bremie. Miejscowy Werder podejmować będzie faworyta do końcowego triumfu w tych rozgrywkach, zespół AC Milan.

Fatalnie spisujący się w tym sezonie zespół Werderu Brema stoi przed bardzo trudnym zadaniem, jakim jest pokonanie AC Milanu. Choć może to być już jedyna okazja dla wicemistrzów Niemiec na to, by w przyszłym sezonie grać w europejskich pucharach. Podopieczni Thomasa Schaafa zajmują 10. lokatę w tabeli, a ostatnie wyniki nie wróżą niczego pozytywnego.

Dlatego szkoleniowiec Werderu Brema Thomas Schaaf asekuruje się w przypadku porażki. – Wszyscy wiedzą jak silnym i klasowym zespołem jest AC Milan – przyznał trener gospodarzy.

Werder od rozpoczęcia rundy wiosennej zdobył tylko jeden punkt, z najsłabszym zespołem ligi Borussią Moenchengladbach. Pozostałe pojedynki - z Arminią Bielefeld i Schalke 04 Gelsenkirchen przegrali.

Goście z Mediolanu mają bardzo napięty harmonogram, przeplatany pojedynkami towarzyskimi. W nowym roku rozegrali już siedem pojedynków ligowych. Bilans jest bardzo dobry. Podopieczni Carlo Ancelottiego wygrali cztery mecze, dwa zremisowali. Przegrali jeden, ten najbardziej prestiżowy w derbach Mediolanu z Interem. Po tym pojedynku trener ekipy z San Siro przyznał, że już nie myślą o wygraniu Scudetto w tym sezonie.

Sytuacja kadrowa w Bremie nie napawa optymizmem. Mimo tego, że do gry wraca Diego, zawieszony na trzy mecze w rozgrywkach Bundesligi, Thomas Schaaf nie skorzysta z usług Torstena Fringsa, pod znakiem zapytania stanął występ Jurica Vranješa i Daniela Jansena.

Podobne problemy ma szkoleniowiec Milanu. Ze składu wypadli Alessandro Nesta, Gennaro Gattuso i Marco Borriello. Najprawdopodobniej zabraknie też Brazylijczyka Kaki.

Do składu włączony został David Beckham, mimo to, że władze klubu nie wiedzą jak długo Anglik pozostanie w Mediolanie. Bowiem wypożyczenie obowiązuje tylko trzy miesiące, a szefowie Los Angeles Galaxy nie chcą się zgodzić na odejście 108-krotnego reprezentanta kraju.

20:30, Werder Brema - AC Milan

Werder Brema: Wiese - C. Fritz, Mertesacker, Naldo, Boenisch - Baumann - Tziolis, Özil - Diego - Pizarro, Hugo Almeida

AC Milan: Abbiati - Zambrotta, Senderos, Kaladze, Jankulovski - Beckham, Flamini, Ambrosini - Ronaldinho, Seedorf - Pato

Sędzia: Michael Dean (Anglia)
Posted by: Don Fifone

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 18:11

P.UEFA: Zenit vs Stuttgart
Broniący trofeum Zenit Sankt Petersburg już bez Andrieja Arszawina zmierzy się w środę w pierwszym spotkaniu 1/16 finału z VfB Stuttgart. Niemcy szanują swojego przeciwnika, jednak zapowiadają walkę o awans do kolejnej rundy.

Zenit do rozgrywek Pucharu UEFA trafił po zajęciu trzeciego miejsca w grupie H, w której musiał uznać wyższość Juventusu Turyn oraz Realu Madryt. Jedenastka ze Stuttgartu zajęła natomiast drugie miejsce w grupie C Pucharu UEFA.

Rosjanie do środowego spotkania przystąpią poważnie osłabieniu. Zimą z drużyny odeszła największa gwiazda zespołu - Andriej Arszawin. Klub opuścili również Władysław Radimow, Aleksandr Gorszkow oraz Alejandor Dominguez. Na domiar złego do dyspozycji trenera Dicka Advocaata nie będą również kontuzjowani środkowi obrońcy Tomas Hubocan i Nicolas Lombaerts. Szansę debiutu w nowym zespole otrzymają być może sprowadzeni Szabolcs Huszti oraz Igor Siemszow.

W Sankt Petersburgu pamiętają jednak bardzo udane konfrontacje Zenitu z niemieckimi drużynami podczas poprzedniej edycji Pucharu UEFA. Wówczas Rosjanie w drodze do finału wyeliminowali Bayer Leverkusen oraz Bayern Monachium. - Zmierzy się z zorganizowanym młodym zespołem, z ambitnym trenerem. Ale jestem pewny, że jesteśmy w stanie wygrać Puchar UEFA nawet bez Arszawina - powiedział podczas konferencji prasowej Igor Siemszow.

Trener Stuttgartu Markus Babbel również nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. Z powodu urazów na boisku zabraknie Matthieu Delpierre'a, Timo Gebharta, Yildiraya Basturka oraz Sebastiana Rudy'ego. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Samiego Khediry.

- Zenit jest obrońcą trofeum i oczywiście będzie to dla nas trudne zadanie, aby awansować do kolejnej rundy. Mają bardzo silny zespołów. Będziemy jednak starali się wykorzystać naszą szansę i awansować do najlepszej szesnastki - stwierdził dość ostrożny trener niemieckiej drużyny, Markus Babbel.
Posted by: Don Fifone

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 18:13

Oba wyżej opisane mecze będzie można obejrzeć na kanale ZDF (Cyfra+ kanał 201)

P.UEFA: Zenit vs Stuttgart godzina 18,15
P.UEFA: Werder vs Milan godzina 20.30
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 18:20

może jeszcze "" bo możesz zostać posądzony o plagiat tongue [ no chyba że faktycznie jesteś autorem to zwracam honor wink ]
Posted by: Dreju

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 19:15

A teraz coś co się może przyda niektórym. Prognoza pogody na dzisiejsze mecze Pucharu UEFA (w godzinach meczu):

18:00 Dynamo Kyiv-Valencia -1 stopień, lekkie opady śniegu, słaby wiatr 11km/h
18:15 Zenit St. Petersburg-Stuttgart -4 stopnie, słabnące opady śniegu, słaby wiatr 13km/h
18:30 Olympiakos Piraeus-Saint-Etienne +10 stopni, lekkie zachmurzenie, brak opadów, słaby wiatr 10 km/h
20:00 Aston Villa-CSKA Moscow +7 stopni, częściowe zachmurzenie, bez opadów, bezwietrzenie
20:35 Werder Bremen-AC Milan -3 stopnie, pochmurno, ale bez opadów, bezwietrznie
20:45 Bordeaux-Galatasaray +7 stopni, niebo zachmurzone, bez opadów, słabiutki wiatr
20:45 NEC Nijmegen-Hamburger SV +2 stopnie, duże zachmurzenie, bez opadów, bezwietrznie
20:45 Paris S.G.-Wolfsburg +4 stopnie, lekkie zachmurzenie, bezwietrznie
20:45 Sampdoria-Metalist Kharkiv +4 stopnie, niebo bezchmurne, delikatny wiaterek
21:00 Aalborg BK-Deportivo La Coruna -2 stopnie, lekkie opady śniegu, bezwietrznie
21:45 Braga-Standard Liege +10 stopni, bezchmurne niebo, zero wiatru
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 19:21

Sięgając pamięcią wstecz nietrudno jest przypomnieć sobie niezliczoną liczbę rzygów, laugh etc etc gdy spoglądano na rezulaty w tych rozgrywkach. Zarówno typujący, jak i włodarze większości klubów podkreślali, że ten puchar to wiadomo co jest wart... Na pierwszy plan wysuwa się typ na Fiorę, bo ta mocna u siebie ( warto dodać, że w lidze, bo w LM pomimo przyzwoitej gry nie zawsze przekładało się to na wynik końcowy) plus Ajax, który ostatnimi czasy mocno zawodził. Kursy na x2 wyglądają interesująco. Sam też zapędziłęm się w Milan. Zdrowy rozsądek podpowiadał, że Milan minimum remis powienien ugrać z Werderem. Tyle że stwierdziłem, że przełamanie Bremeńczyków może nastąpić właśnie w tak nieoczekiwanym momencie jak dzisiaj. Dlatego chyba podaruje sobie to spotkanie, ewentualnie rozważę overka. Valencia ma kłopoty finansowe, a Puchar Uefa ich nie rozwiąże. Może lepiej pokombinować w tej konfrontacji, żeby buki miały zarobek, a przy okazji i Nietoperze miały jakiś zastrzyk gotówki. Trzeba być czujnym przy tej parze, bo mogą ( ale wcale nie muszą) dziać się różne cyrki. Dużą popularnością cieszy się też Oly. No bo nie bądźmy śmieszni, Grecy u siebie przeciwko Saint Etienne, które na głowie ma walkę o byt w Lique 1, to jak tu nie wygrać spotkania? Normalnie, jest też rewanż, więc "przypadkowy" remis wielki krzywdy nam nie wyrządzi, a i buki będą zacierały ręce.

dla niektórych ten post może nadawać się do umieszczenia na półkę z SF wink
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 20:12

Co do Milanu i Valenci wszystko mozliwe,ale ze wzgledow czysto sportowych.Dla mnie porazka Hiszpanow w Kijowie nie bedzie jakas wielka niespodzianka,zawsze jest rewanz.Natomiast patrzac na to co gra Ajax do tej pory to nie sadze by Fiora nie wygrala tego meczu.Ajax nie ma kim straszyc w lidze a dopiero co w Europie..Olympiakos - fakt nie wierze tej nacji bo to sprzedawczyki ale jak zremisuja w domu to trzeba wygrac we Francji dla swietego spokoju,a to juz takie proste moze nie byc...Nie zmienia to faktu ze jakies cuda moga sie w tej kolejce przytrafic,dlatego ja bardziej niz na dzisiejszych meczach skupie sie na grze na awans.To wydaje sie bezpieczniejsze,choc kursy nie rozpieszczaja.
Posted by: Dreju

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 21:32

Myślę nad zagraniem właśnie Olympiakosu. Po pierwsze ligę mają praktycznie wygraną. Moim zdaniem musiałby się stać cud by tego nie osiągnęli. Po drugie Grecy to nie Hiszpanie i Anglicy etc żeby uważać, że UEFA to puchar pocieszenia. Podejdą do tego bardzo poważnie, bo wiedzą, jaka kara może ich spotkań ze strony kibiców etc gdy dadzą ciała na własnym stadionie.

Kolejny mecz to typ na AV w starciu z CSKA. Za AV przemawiają dwa fakty, raz, że są w środku sezonu, wiedzą, że nie mają szans na mistrza, a UEFA jest dla nich okazją do powalczenie poza własnym śmietnikiem i dania trochę dodatkowych emocji swoim kibicom. CSKA to nie jest już ten zespół co choćby dwa lata temu i do tego ta przerwa w rozgrywkach. Będzie im ciężko na wyjeździe. U siebie ruscy mogą coś zdziałać, ale mecz w Birmingham przegrają.
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 18/02/2009 21:42

Wybieram sie dzis na Villa Park,ale nie sadze by CSKA latwo sprzedalo skore,to o wiele bardziej doswiadczony zespol w europejskich pucharach.Dla Villi to praktycznie debiut w tym sezonie.I najwazniejsze...Nie zgodze sie ze Villa nie gra o nic w lidze.Nikt nie oczekuje od nich mistrzostwa co oczywiste,ale maja realne szanse na miejsce w 4-ce i Lige Mistrzow w przyszlym sezonie.To jest priorytet dla Oneila i druzyny.W perspektywie sobotnie spotkanie z Chelsea na wlasnym podworku co moze miec kluczowe znaczenie w walce o 4-ke na koniec cezonu...CSKA bedzie bardzo grozne dzisiaj....
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 02:06

W Birmingham wroble cwierkaja ze Villa ogolnie P.Uefa odpusci ze wzgledu na walke o pierwsza czworke w lidze.Dzisiaj pewnie sie przyloza dla kibicow ale jesli chodzi o awans to raczej grac na Rosjan.Kurs ciekawy 2,10....(przebakuja o tym ludzie pracujacy w klubie).
Posted by: soadhead

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 02:54

PSG może też odpuścić dzisiejszy mecz. Chyba dekadę temu byli tak wysoko w Ligue 1. Skład mają niezły ale nie na tyle by walczyć na 2 frontach. Dla ryzykantów dziś CSKA i WOLFSBURG.
Ja wybieram opcję bezpieczną, obie ekipy strzelą gola!!!
Posted by: royalflush

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 03:40

A mi sie wydaje ze tak dawno nic nie osiągneli ze pucharu nie odpuszczą ...co nie znaczy ze ten mecz wygrają Wolf to tez dobry zespol
Posted by: Banik

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 07:07

Jesli ktos chce grac mecz Lech - Udine polecam zlozyc zaklad w betsson smile

Postaw zaklad za minimum 10 zl na mecz Lech Poznan - Udinese i wez udzial w losowaniu prawdziwej beczki piwa Lech oraz 20 nagród pienieznych (999 zl do wygrania!)
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 08:33

Originally Posted By: Hakan
Sięgając pamięcią wstecz nietrudno jest przypomnieć sobie niezliczoną liczbę rzygów, laugh etc etc gdy spoglądano na rezulaty w tych rozgrywkach. Zarówno typujący, jak i włodarze większości klubów podkreślali, że ten puchar to wiadomo co jest wart... Na pierwszy plan wysuwa się typ na Fiorę, bo ta mocna u siebie ( warto dodać, że w lidze, bo w LM pomimo przyzwoitej gry nie zawsze przekładało się to na wynik końcowy) plus Ajax, który ostatnimi czasy mocno zawodził. Kursy na x2 wyglądają interesująco. Sam też zapędziłęm się w Milan. Zdrowy rozsądek podpowiadał, że Milan minimum remis powienien ugrać z Werderem. Tyle że stwierdziłem, że przełamanie Bremeńczyków może nastąpić właśnie w tak nieoczekiwanym momencie jak dzisiaj. Dlatego chyba podaruje sobie to spotkanie, ewentualnie rozważę overka. Valencia ma kłopoty finansowe, a Puchar Uefa ich nie rozwiąże. Może lepiej pokombinować w tej konfrontacji, żeby buki miały zarobek, a przy okazji i Nietoperze miały jakiś zastrzyk gotówki. Trzeba być czujnym przy tej parze, bo mogą ( ale wcale nie muszą) dziać się różne cyrki. Dużą popularnością cieszy się też Oly. No bo nie bądźmy śmieszni, Grecy u siebie przeciwko Saint Etienne, które na głowie ma walkę o byt w Lique 1, to jak tu nie wygrać spotkania? Normalnie, jest też rewanż, więc "przypadkowy" remis wielki krzywdy nam nie wyrządzi, a i buki będą zacierały ręce.

dla niektórych ten post może nadawać się do umieszczenia na półkę z SF wink



Co do tych psow Grekow trafiles Hakan w dziesiatke....nawet remisu nie ugrali.Widocznie na porazce u sieie ugrali wiecej u bukow niz na ewentualnym dojsciu do finalu....
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 09:26

Fiorentina-Ajax

Fiora raczej sie po Ajaxie przejedzie, bez watpienia bija Holendrow i kadrowo i jesli chodzi o forme, w jakiej sie oba zespoly aktualnie znajduja

unibet spi, wiec trzeba korzystac

Mutu strzeli @2.55 10/10
over 1.5 HT @2.94 4/10


inne ciekawe wg mnie opcje:
Mutu min 2 gole @9
Gila strzeli z glowki @6.5


-----------------------------------------------------------------

Redknapp jak zwykle pokazuje, ze p.Uefa ma gleboko w powazaniu :


"Eight regulars from our table-topping Under-18 side - defeated just once all season and FA Youth Cup quarter-finalists - have made the trip as we face Shakhtar Donetsk in the first leg of our last 32 tie."

"Roman Pavlyuchenko, Robbie Keane and Vedran Corluka are all ineligible for the UEFA Cup while Aaron Lennon (groin), Ledley King (hamstring), Jermain Defoe (foot), Jamie O'Hara (hip) and Alan Hutton (foot) remain injured.

Gareth Bale has also picked up a virus and has not travelled.

Harry also revealed that Jonathan Woodgate, Carlo Cudicini, Wilson Palacios and Luka Modric have been rested for this game with such a heavy schedule upon us.

He added: "Lennon has a slight groin problem, I didn't want to risk Modric or Palacios - we've got six games in such a short space of time and it makes it very difficult."


mysle, ze Bentley w pojedynke nic nie zdziala i brazylijski zaciag odprawi Anglikow z kwitkiem smile

Szachtar @2.02 8/10
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 17:20

Originally Posted By: bitnap
Fiorentina-Ajax

Fiora raczej sie po Ajaxie przejedzie, bez watpienia bija Holendrow i kadrowo i jesli chodzi o forme, w jakiej sie oba zespoly aktualnie znajduja



Wytnij podkreślone i wstaw odpowiedno Olympiakos i St Etiene wink Niemalże identyczna sytuacja, a wiemy jak się skończyło. Ludzie masowo rzucili się na Violę, bo Ajax w lidze gra piach. Jednak po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu, że ten puchar rządzi się własnymi prawami i analizowanie go pod kątem formy i kadry może okazać się mimo wszystko zgubne. Ja tutaj pograłem x2 po fajnym kursie 2.50.

Jedna ukraińska ekipa dała wczoraj swój "popis". Info też bardzo rozpowszechnione, zrobiła się z tego też masówka, więc przy takiej stawce wolałbym to zagrać z opcją DNB. Nie ukrywam, że w tym spotkaniu też po głowie chodzi mi x2.
Posted by: MazurXP

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 17:38


Originally Posted By: Hakan

Jedna ukraińska ekipa dała wczoraj swój "popis". Info też bardzo rozpowszechnione, zrobiła się z tego też masówka, więc przy takiej stawce wolałbym to zagrać z opcją DNB. Nie ukrywam, że w tym spotkaniu też po głowie chodzi mi x2.


Granie na Tottenham to najwieksza głupota, wiadomo jak Angielskie kluby traktują P.UEFA, tam dużo ważniejszy jest nawet puchar kraju, a jeśli chodzi o trenera Tottenhamu to traktuje mecze w P.U jako zło konieczne, Szachtar po 2.1(sportingbet) to spore value
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 17:49

Originally Posted By: MazurXP

Originally Posted By: Hakan

Jedna ukraińska ekipa dała wczoraj swój "popis". Info też bardzo rozpowszechnione, zrobiła się z tego też masówka, więc przy takiej stawce wolałbym to zagrać z opcją DNB. Nie ukrywam, że w tym spotkaniu też po głowie chodzi mi x2.


Granie na Tottenham to najwieksza głupota, wiadomo jak Angielskie kluby traktują P.UEFA, tam dużo ważniejszy jest nawet puchar kraju, a jeśli chodzi o trenera Tottenhamu to traktuje mecze w P.U jako zło konieczne, Szachtar po 2.1(sportingbet) to spore value


Biorąc pod uwagę, że dzisiaj zagrają zmiennicy, którzy będą chcieli się pokazać ( no chyba że uważasz że skoro Uefa jest taki lipny, bo nie da się ukryć, że jest, to nie będą się starali udowodnić swojej przydatności dla klubu?). Po za tym napisałem, że od strony czysto sportowej wygrana Szachtaru jak najbardziej, ale nie będę po raz setny powtarzał, że najwidoczniej nie tylko to się liczy... St Etienne, dla których liga jest ważniejsza, pomimo roszad w składzie ograła Olympiakos i też głupotą wydawało się granie x2 w tym meczu, a jednak jestem do przodu.
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 17:52

* Oczywiście nie musi się skończyć tak jak wczoraj, ale poprostu daje do myślenia, żeby ślepo nie ufać każdej informacji, do której dostęp ma bardzo serokie grono typujących i buki. Po wyczynach w dniu wczorajszym, poprostu byłbym ostrożny i w tym pucharze nie szalał ze stawkami.
Posted by: MazurXP

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 18:08

Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: MazurXP

Originally Posted By: Hakan

Jedna ukraińska ekipa dała wczoraj swój "popis". Info też bardzo rozpowszechnione, zrobiła się z tego też masówka, więc przy takiej stawce wolałbym to zagrać z opcją DNB. Nie ukrywam, że w tym spotkaniu też po głowie chodzi mi x2.


Granie na Tottenham to najwieksza głupota, wiadomo jak Angielskie kluby traktują P.UEFA, tam dużo ważniejszy jest nawet puchar kraju, a jeśli chodzi o trenera Tottenhamu to traktuje mecze w P.U jako zło konieczne, Szachtar po 2.1(sportingbet) to spore value


Biorąc pod uwagę, że dzisiaj zagrają zmiennicy, którzy będą chcieli się pokazać ( no chyba że uważasz że skoro Uefa jest taki lipny, bo nie da się ukryć, że jest, to nie będą się starali udowodnić swojej przydatności dla klubu?). Po za tym napisałem, że od strony czysto sportowej wygrana Szachtaru jak najbardziej, ale nie będę po raz setny powtarzał, że najwidoczniej nie tylko to się liczy... St Etienne, dla których liga jest ważniejsza, pomimo roszad w składzie ograła Olympiakos i też głupotą wydawało się granie x2 w tym meczu, a jednak jestem do przodu.



Wczorajszego meczu Olympaikosu nie grałem, nawet nie myslałem żeby zagrać na Oly, co do dzisijszego meczu nie wydaje mi się że żeby Tottenham nawet w podstawowym składzie w ważniejszym meczu pokonał Szachtar, wiadomo nie ma co porównywać lig w których obydwie drużyny grają, jest to przepaść, ale mi osobiście bardzo podoba się gra <Ukrainców>

Zmiennicy? czy wydaje ci się że zmiennicy będą w stanie nawiążać RÓWNORZĘDNĄ walkę w Doniecku, bo ja szczerze w to wątpie

Dla mnie Szachtar D z handi -1,5 do grania jak najbardziej


UWAGA to tylko moje zdanie(osoby która nie ma o tym zielonego pojęcia)
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 18:15

Już nie rób z siebie ofiary smile

Każdy ma swój pogląd, ja nie przekonam Ciebie do swojego, Ty mnie do swojego. Poprostu mam "uraz", bo wiele razy naciąłem się na tego typu spotkaniach. Ja prawdopodobnie odpuszczę granie tego spotkania, więc życzę, żeby racja była tym razem po Twojej stronie wink

Rouzmiem gdyby to był rewanż, to można próbować Szachtar, ale mając w perspektywie drugie spotkanie ( i mało istotne, że w Anglii skoro im nie zalezy), to mozna "pokombinowac" wink

moze tym razem teoria spiskowa sie nie sprawdzi, ale lepiej przeanalizowac kazdy mozliwy wariant, nawet ten najbardziej irracjonalny smile
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 19:04

Znowu nie przekreślajcie szans Spurs smirk
Pamiętajcie,że to puchar pocieszenia,a w lidze lokatę zapewniającą grę w europejskuch pucharach napewno nie zajmą tongue
Dla nich celem w tym meczu jest wywiezienie jak najbardziej korzystnego rezultatu.A tu jeden kolega pisał,że Bentley sam nie zdziała.Doskonale niech poczyta sobie o tym,że Darren Bent oczekuje częstych występów i może udowodni to w dzisiejszym meczu,że zasługuje na grę w pierwszym składzie.Nie należy lekceważyć Spurs w końcu to Żydzi cool
Posted by: mura

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 19:16

gram dziś na Ukraińców, u siebie w pucharach nigdy nie odpuszczają, motywacja jest, zagrają o zwycięstwo, zimno tam okrutnie i w tej czesci Europy atut boiska przeważnie ma spory wpływ na wynik
Angolom nie wiem czy się chce tak latać po Europie za takim pucharkiem, nie sądzę by byli bardzo zaangażowani w grę dziś, nie twierdzę że przejdą obok meczu ale jednobramkowa porażka ich nie zaboli, jak górnicy nie popełnią głupich błędów w obronie to powinni wygrać,
wczoraj Dynamo tylko zremisowało, może inny klub ze Wschodniej Europy pokaże się ciut lepiej
Posted by: Fro_Lech

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 19:27

No przecież Metalist ograł Sampdorię smile Sampdoria [0 - 1] Metalist Kharkiv
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 19:31

wynik OLY nie robi az takiego wrazenia z jednego prostego powodu - St. Etienne w p.Uefa nie czuje respectu przed nikim, graja pierwszym skladem i walcza w kazdym meczu, choc pozycja w lidze swiadczy niby, ze nie maja wiekszych szans z europejskimi sredniakami


greckie zespoly trzeba zawsze traktowac z przymruzeniem oka - nie pierwszy i nie ost raz ktorys z nich wydymal pol swiata

a co do grania na ajax ... coz, ich obrona jest bardziej dziurawa od sera, ktory kupuje na codzien(a ma on niemalo dziur), w polu karnym rywali Suarez wyprawia istne cuda - czuje, ze Mutu i Gila dobitnie dzis pokaza, co i gdzie w grze obronnej gosci trzeba poprawic smile

ps : Hakan przestan zyc juz meczem Grekow z Francuzami, bo mamy czwartek 19-ego grudnia - i nie plec bzdur, ze zabojady graly rezerwami bo :

sklad z meczu ligowego z PSG:
Janot, Varrault, Sall, Benalouane, Dabo, Matuidi, Machado (Mirallas 66), Dernis, Payet (Rivi&#232;re 84), Ilan, Gomis

a to sklad z wczorajszego meczu z Pireusem:
Janot, Varrault, Sall, Tavlaridis (Benalouane 74), Dabo, Matuidi, Machado, Mirallas, Ilan (Gomis 46), Payet, Dernis (Hautcoeur 54)

procz Tavlaridisa, ktory narzekal na uraz w weekend, roszady dosc niewielkie, zeby nie powiedziec, ze praktycznie ich w ogole nie bylo ... wink
Posted by: mura

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 19:32

Originally Posted By: Fro_Lech
No przecież Metalist ograł Sampdorię smile Sampdoria [0 - 1] Metalist Kharkiv


celna riposta.
miałem oczywiście na myśli pojedynki domowe. to oczywiście uproszczony i lekko groteskowy sposób myślenia że jak Dynamo nie dało rady to Szachtjor sobie poradzi:)
dla mnie to najlepsza propozycja z uefy na dzisiaj,
Leszka widzę x2, z naciskiem na 1:1
a co do wczorajszego meczu to typowałem x2, już ładnych parę miesięcy temu @sebechiv pisał o metaliscie że to b.silny klub i nie wolno ich lekceważyć, a jego wiedza o Ukrainie i tamtejszym sporcie jest, jak zauważyłem, dość spora

pzdr.
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 20:01

Skoro mówicie o tym,że Anglicy odpuszczają Puchar Uefa to Man City też pójdzie w losy AV smirk
Przecież Robinho nie gra to kto ma strzelać smirk
Zabraknie Dunne.Owszem wystąpią Given,Bridge,Bellamy.
Ale gracze ze Skandynawii to nieobliczalnny zespół wink
Wczoraj Aalborg zlał graczy La Coruni cool
A City już w tej edycji mieli problem z duńskimi graczami w tej edycji tego pucharu tongue
Odważnym typem wydaje się under 2.5 tongue lub gra 1X smile
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 20:14

Bezdomny ...

wiem, ze najlatwiej i najprosciej wejsc na nizej podana stronke i czytac glupoty, jakie tam wypisuja : http://www.anglia.goal.pl/index.php?strona=news&artykul=134026

ale ...

Robinho raczej zagra, Dunne na 100 %

" Record signing Robinho has been cleared to play despite limping off with a thigh strain in the lacklustre 2-0 defeat at Fratton Park, while skipper Richard Dunne and Shaun Wright-Phillips are both back in action in the Danish capital.

City will travel without midfielder Gelsen Fernandes, whose slight hamstring injury rules him out for a week, but otherwise Hughes takes the squad that is being counted among the favourites to reach the Istanbul final on May 20.

Republic of Ireland rock Dunne is back after suspension, and Hughes said: "Four games out is a long period but we expect him to be refreshed and make an impact."
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 20:28

Hughes jest coraz bardziej krytykowany, ostrzal mediow nie ustaje - szejkom nie zalezy na kasie, tylko na tym, zeby o City bylo glosno w Anglii, Europie i na swiecie crazy

sprawa jest prosta - trzeba dmuchnac w dwumeczu Dunczykow

tyle, ze jak sobie przypomne mecze Manchesteru, ktore ost ogladalem, tj. ze Stoke oraz Boro ... mam mocno mieszane uczucia

na horyzoncie mecz z Poolem, a pkt brakuje - mysle, ze remis w perspektywie rewanzu na wlasnym stadionie bardzo realny(ewentualnie jednobramkowa wygrana "roponosnych" Anglikow"
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 20:30

Originally Posted By: bitnap
Bezdomny ...

wiem, ze najlatwiej i najprosciej wejsc na nizej podana stronke i czytac glupoty, jakie tam wypisuja : http://www.anglia.goal.pl/index.php?strona=news&artykul=134026

ale ...

Robinho raczej zagra, Dunne na 100 %

" Record signing Robinho has been cleared to play despite limping off with a thigh strain in the lacklustre 2-0 defeat at Fratton Park, while skipper Richard Dunne and Shaun Wright-Phillips are both back in action in the Danish capital.

City will travel without midfielder Gelsen Fernandes, whose slight hamstring injury rules him out for a week, but otherwise Hughes takes the squad that is being counted among the favourites to reach the Istanbul final on May 20.

Republic of Ireland rock Dunne is back after suspension, and Hughes said: "Four games out is a long period but we expect him to be refreshed and make an impact."

oj sorki nie lukałem jeszcze na BBC
a ten portal z anglia.goal.pl to kicha już widzę totalna,ludzi w balona robią i głupoty piszę wink
szacun tongue
ale co do meczu to i tak ciężka przeprawa czeka City smile
Posted by: mura

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 20:30

dokladnie tak samo uważam jak bitnap.

Skandynawski atletyczny futbol bywa jednak niewygodny dla Wyspiarzy.

wg mnie obie drużyny strzelą gola w tym meczu izi.
Posted by: di.canio

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 20:32

Originally Posted By: Bezdomny
Nie należy lekceważyć Spurs w końcu to Żydzi cool


Podoba mi się ten typ poczucia humoru tongue A do meritum. Osobiście staram się dziękować za takie pefffki na które kurs leci o połowę w ciągu kilkudziesięciu godzin. Teraz już miejscami 1.5 na zwycięstwo z było nie było zespołem z Premierleague? Absencje absencjami a ci którzy dziś wyjdą w koszulkach Tottenhamu na murawę w Doniecku też nie są wyjęci sroce spod ogona. Do tego dochodzi zagadkowa forma miejscowych po przerwie zimowej. O czynnikach pozasportowych nie będę się rozwodził aczkolwiek mam nieodparte wrażenie że pieniążki za triumf w PUEFA są co najmniej porównywalne z tymi jakie dziś buki przyjmą na ów mecz. A w czasach kryzysu każda hrywna na wagę złota wink Nie twierdzę że Szachtar tego nie wygra, po prostu kursy na HW są wg mnie nieopłacalne co w połączeniu z owczym pędem na to spotkanie zapala mi czerwone światło przed oczami smile Kto wie czy gdy nie polecą jeszcze bardziej nie spróbuję jakiejś opcji np z handi na gości.
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 20:44

czy teraz do kazdego pojedynczego meczu w p.Uefa beda lecialy teksty, ze wiecej faworyt zarobi na kreceniu lodow nizeli wygraniu go ?

bo takie bzdety mozna dopisac do powtorze raz jeszcze KAZDEGO meczu smile

tymczasem pora na mnie papa
Posted by: di.canio

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 20:49

Originally Posted By: bitnap
czy teraz do kazdego pojedynczego meczu w p.Uefa beda lecialy teksty, ze wiecej faworyt zarobi na kreceniu lodow nizeli wygraniu go ?

bo takie bzdety mozna dopisac do powtorze raz jeszcze KAZDEGO meczu smile

tymczasem pora na mnie papa


Do każdego może nie ale do takiego na który jest owczy pęd grającego luda owszem smile
Posted by: sebechiv

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 21:10

Szachtar jest w stanie przemielić Spurs, jest także w stanie dostać po dupie. Wszystko w Doniecku jest chaotyczne, chociaż sprawia wrażenie poukładanego. Najbardziej porąbany jest Lucescu. Nie lubię typów o manierach Mourinho, a na takiego kreuje się Cygan. Wciąż pieprzy farmazony, a z Angolami nigdy nie wygrał. Brak tam porządku i solidnego fachowca z autorytetem, bo gdyby poukładać grę Górników można myśleć o sukcesach.
Jeżeli Szachtar nie będzie marnował setek i strzeli w pierwszej połowie to wygra, jeżeli zacznie bić głową w mur, to kolejny dobrze zapowiadający się sezon skończy jak zawsze.
Posted by: bolektp

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 21:12

Ogladalem wczoraj wywiad z Harrym Redknappem w przerwie meczu AV-CSKA i on mowil ze zostawil 8 podstawowych pilarzy (ze skladu przeciwko Arsenalowi) bo dla niego wazniejsza jest liga no i Curling Cup final. Do tego mowil o pogodzie na ukrainie i o tym ze jego pilkarze musza byc sprawni na tamte rozgrywki. Oczywiscie nie powiedzial otwarcie ze Uefa im kolo dupy lata ale tak mozna bylo wywnioskowac...
Brac Shaktar poki dobry kurs bo leci w dol caly czas... Ja ma zagrane za 2.25 , a dzisiaj juz widzialem 1.80 laugh
Posted by: Szewa

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 21:49

Ja tylko zwrócę uwagę na jedną sprawę, w kontekście podejścia do P. UEFA przez zespoły ze wschodu i zachodu Europy.

Wczoraj zanotowaliśmy takie wyniki:

Dynamo - Valencia 1:1
Zenit - Stuttgart 2:1
Sampdoria - Metalist 0:1
Aston Villa - CSKA 1:1

Tak się składa, że niekorzystny wynik ze wschodnich zespołów zanotowało tylko Dynamo. A śmiem twierdzić, że tylko dlatego, iż dostali czerwoną kartkę. Gdyby grali w komplecie to spokojnie byliby w stanie ten mecz wygrać.

Weźmy pod uwagę jeszcze jedną sprawę. ŻADEN z rosyjskich i ukraińskich zespołów nie był w takim rytmie meczowym jak ich rywale. To też daje do myślenia. Dlatego też jeżeli wszędzie pisze się, że Koguty olewają UEFA, to tak pewnie będzie. Wiele będzie zależeć od Szachtara, ale myślę, że zagrają na maksa i odniosą zwycięstwo, bo na pewno bardziej im zależy niż Anglikom.
Posted by: connor

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 21:57

Originally Posted By: Bezdomny
Nie należy lekceważyć Spurs w końcu to Żydzi cool


Dobra analiza smile

Odnosnie Lecha to widze wielka szanse przed nimi, a czy ja wykorzystaja... Cale szczescie ze w Poznaniu gra sporo obcokrajowcow, dzieki temu powinnismy powalczyc grin
Posted by: connor

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 22:22

Lech wygra do zera kursy ponad 5, lech nie straci bramki kursy ponad 3 oraz lech nie przegra cos ponad 1,7. To zagram aby zmusic sie do ogladania tego meczu. Tak troche buki dosc mocno wierza w to Udine, patrzac na staty to Lech u siebie prezentuje sie naprawde niezle.
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 22:31

Originally Posted By: Experto
Lech wygra do zera kursy ponad 5, lech nie straci bramki kursy ponad 3 oraz lech nie przegra cos ponad 1,7. To zagram aby zmusic sie do ogladania tego meczu. Tak troche buki dosc mocno wierza w to Udine, patrzac na staty to Lech u siebie prezentuje sie naprawde niezle.

Polskie zespoły mają u siebie patent na klub z silniejszych lig europejskich,a przykładów dużo można by pokazać i zresztą to jest sport cool
w siatę wczoraj SKRA pokonała giganta z Rosji,a to czemu w piłkę nie może coś być,nic tylko wierzyć w sukces Lecha tongue
Posted by: juancarlos

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 23:19

ja dzis na mecz Lechitow szukam raczej mniej standardowych rozwiazan, ktore pogram sobie za stawki bardziej symboliczne, anizeli majace przynosic niewiadomo jakie zyski wink I tak:

Will the player get at least one yellow or red card in the match?

Arboleda @ 4.25 Expekt
Bosacki @ 4.50 Unibet

Dwaj srodkowi obroncy Lecha beda miec dzis nielatwa przeprawe z atakiem Udine, ktorego najsilniejsza strona jest wlasnie ofensywa. Quagliarella, czy Di Natale beda niezwykle ciezcy do powstrzymania i odpowiedzialni za ich krycie srodkowi defensorzy Poznaniakow, 'zoltko' moga zarobic. Kolumbijczyk juz 2 razy zolty kartonik w tym sezonie w PUEFA zgarnal, Bosacki - raz. A presja coraz wieksza, oczekiwania rosna, poziom rywali coraz wyzszy i meska gra na powaznie dzis zagosci na Bulgarskiej na pewno.

Cos mi pachnie tez dzis bramkowym remisem. Takie 1:1 @ 6.50 chyba tez pobiore dla zabawy. I z jednej, jak i drugiej strony potencjal ofensywny przewazajacy nad defensywa - obie powinny wcisnac. Po ile? Nie wiem czemu, ale remis 1:1 chodzi za mna juz od jakiegos czasu.

Bardziej na powaznie gram both to score. Lech aby o czymkolwiek myslec musi strzelic u siebie, a Udine latwo skory nie sprzeda. Na Bulgarskiej Lechitom strzelali juz pilkarze Lankorana, Austrii Wieden, Deportivo i Nancy. Nie udalo sie to tylko Szwajcarom z Zurichu. Udinese potrafilo strzelic w Moskwie Spartakowi oraz w Dortmundzie tamtejszej Borussii. Sztuka ta nie udala im sie tylko w Nijmegen. Mysle, ze spore sa szanse, ze dzis i Lech i Udinese beda cieszyc sie z goli.


Pozdrawiam i uciekam na plac boju grin piwo
Posted by: grzesol

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 23:23

Lech-Udinese ZDECYDOWANIE NO BET chyba, ż epatriotycznie 1x
Wszelkie wasze analizy na temat tego meczu są naprawdę kompletnie bez sensu. Jest to typowy mecz, którego nie wrato ruszać,a spokojnie oglądać. Wiadomo, że Lech grał tylko sparingi i nie wiadomo czy wybiegną dzisiaj na świeżości czy na braku ogrania w meczach o stawkę bo nie oszukujmy się ale sparing,a mecz to 2 różne mecze i nie przywiązywałbym większej uwagi do sparingów Lecha. Jedyne co mi przychodzi na myśl w tym meczu 1x ale tylko dlatego, że jestem kibicem Lecha. Naprawdę nie wiadomo czego się po tym meczu spodziewać możecie sobie pisać, że ten typ jest dobry tamten ale tak naprawdę nawet jeżeli go traficie to będzie czysty fart akurat wam się udało bo nie tego meczu nie można po prostu analizować. Ja se kupuję piwko, słonecznik i oglądam w spokoju jak lech osiąga dobry rezultat z Udie chociaż nie jestem tego do końca pewny. Udinese to naprawdę dobra drużyna i Lech ma się czego obawiać. jedynego czegow tym meczu nie rpzewiduję i jest dla mnie mało prawdopodobne to wysokie zwycięstwo Lecha jak już zwyciężą to raczej skromnie jedną bramkę 1-0 lub 2-1 ale czy wogóle bęzie wygrana tego dowiemy się około 20:00. Kolejorz, Kolejorz do BOJU po honor polskiej piłki !
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 23:40

sorry za OT, ale zupelnie powaznie : grzesol powinien miec kategoryczny zakaz wpisow we wszystkich dzialach procz QC oraz TiO ...
Posted by: Szewa

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 23:41

Grzesol pozamiatał piwo
Posted by: drfocus

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 23:51

Lech - Udinese Typ 2 5/10

Dokładny wynik 0:1, 0:2 1/10 po kursach 7.00 i 11.00

Odkąd pamiętam to Franz, zawsze miał problemy z wynikami po przerwie zimowej. Do tego Leo zabrał mu na kilka dni Wilka, Murawskiego i Lewandowskiego, który zagra na lewym skrzydle zamiast Peszki (A to baaardzo duże osłabienie i dziwne, że o tym nikt nie wspomina). Warto poraz kolejny przypomnieć, że ma jakiegoś niefarta do Udinese i ja teraz wcale nie widze większych szans niż w innych jego potyczkach. Udine w bardzo silnym składzie z wyżej wspomnianymi Quagliarella oraz Di Natale.
Nie pamiętam kiedy ostatnio jakaś druzyna Polska grająca w pucharze wygrała mecz na wiosne - chyba Legia z Panathinaikosem.

2.60 na Udinese śmiało biore. Nie wierze, źe Smuda tym razem potrafił przygotować polski klub tak żeby mógł powalczyć już pod koniec lutego z ekipą z czołowej ligi zagranicznej. Włosi ro cwaniaczki i skrżetnie to wykorzysztają, wcisną jakaś brameczke na 1-0 i to im wystarcy. Ew jakas kontra pod koniec i 0-2.

Ale obym się mylił.

Tak na marginesie to kiedy właśnie ostatnio nasza drużyna wygrała w pucharach na wiosne??
Posted by: buszmen

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 23:53

Wisła z Parmą, Schalke... laugh
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 23:56

yhm, bylo to chyba w 2003r.

Wisla w 1/8 p.Uefa z Lazio(3-3 wyjazd i 1-2 dom)
Posted by: niedzwiadek1981

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 19/02/2009 23:56

Grzesol dotarł do sedna materii cool z takim podejściem to ty sobie lepiej to zajęcie odpuść hehe.

Lech pokazał że nie boi się mocnych rywali a już szczególnie u siebie, nie są w rytmie meczowym to prawda ale mają 12 zawodnika i to z pewnością im pomoże i wypełni luki spowodowane nieograniem .

Dla mnie zagadką jest tylko czy dadzą radę wygrać ale nawet jeśli nie to myślę że na remis to z pewnością ich stać. To że Lewandowski zagra od początku to nawet lepiej bo jest to bardzo ofensywny chłopak z niezwykłym instynktem.

Tak więc dość grubo jak dla mnie 1X i lece już po browara.
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 00:01

Originally Posted By: bitnap
yhm, bylo to chyba w 2003r.

Wisla w 1/8 p.Uefa z Lazio(3-3 wyjazd i 1-2 dom)


w sumie chodzilo o wygrany mecz - no ale 3-3 w Rzymie i prowadzenie 1-0 w Krakowie to prawie jak wygrana crazy laugh
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 00:09

Originally Posted By: bitnap
wynik OLY nie robi az takiego wrazenia z jednego prostego powodu - St. Etienne w p.Uefa nie czuje respectu przed nikim, graja pierwszym skladem i walcza w kazdym meczu, choc pozycja w lidze swiadczy niby, ze nie maja wiekszych szans z europejskimi sredniakami


greckie zespoly trzeba zawsze traktowac z przymruzeniem oka - nie pierwszy i nie ost raz ktorys z nich wydymal pol swiata


ps Hakan przestan zyc juz meczem Grekow z Francuzami, bo mamy czwartek 19-ego grudnia - i nie plec bzdur, ze zabojady graly rezerwami bo :




Ta teraz wynik Oly nie robi wrażenia, a w trakcie meczu mało kto był happy z takiego obrotu spraw i rzyg gonił rzyga...

Radzę najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a później poprawiaj innych. Nigdzie nie napisałem, że grali rezerwami, tylko że były roszady w składzie, bo takie niewątpliwie miały miejsce, może nie tak duże jak w przypadku Kogutów, ale jednak...

Faktycznie Wschód to kopalnia czystych pieniędzy...

St Etienne nie czuje respektu przed nikim, za to zmiennicy Tot drżą od dawna na myśl, że przyjdzie im się zmierzyć z wielkim Szachtarem...
Posted by: crossmen

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 00:24

Panowie , mógłby ktoś wkleić skład Tottenhamu na dziś,ewentualnie podać stronkę ,dzięki z góry. Pilne !!!
Posted by: Neal Caffrey

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 00:26

Originally Posted By: crossmen
Panowie , mógłby ktoś wkleić skład Tottenhamu na dziś,ewentualnie podać stronkę ,dzięki z góry. Pilne !!!


http://www.tottenhamhotspur.com/news/articles/teamnews180209.html
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 00:40

Originally Posted By: bitnap
czy teraz do kazdego pojedynczego meczu w p.Uefa beda lecialy teksty, ze wiecej faworyt zarobi na kreceniu lodow nizeli wygraniu go ?

bo takie bzdety mozna dopisac do powtorze raz jeszcze KAZDEGO meczu smile

tymczasem pora na mnie papa


Faktycznie zarobią kokosy na wygraniu w Uefa Kup

Wiadomo nie ma co popadać w paranoję, ale o wiele więcej zarobiłem grając na niespodzianki w tym pucharze, niż na fawortyów. czy zadecydowały o tym czynnki sportowe czy jak to nazywasz kręcenie lodów, tego nie wiem, ale wiem, że wyniki budziły spore kontrowersje, więc skoro wszyscy tak narzekają na te rozgrywki a później dzieją się takie cyrki, to można się pokusić o teorię spiskową.
Posted by: drfocus

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 00:42

Originally Posted By: buszmen
Wisła z Parmą, Schalke... laugh


Listopad i grudzień 2003 r. Pytałem o wiosne smile

Originally Posted By: bitnap
Originally Posted By: bitnap
yhm, bylo to chyba w 2003r.

Wisla w 1/8 p.Uefa z Lazio(3-3 wyjazd i 1-2 dom)


w sumie chodzilo o wygrany mecz - no ale 3-3 w Rzymie i prowadzenie 1-0 w Krakowie to prawie jak wygrana crazy laugh


Nawet prowadzili 3:2 w Rzymie.

Także chyba tak jak pisałem ostatnio Polska ekipa wygrała wiosną jak Legia grała z kończynkami na Łazienkowskiej 1-0 (Podbrożny) tylko nie pamiętam który rok. 1/4 Ligi miszczów. Tak pisze z pamięci smile bo to było jeszcze w XX wieku grin . Ale kto wie może to własnie dzisiaj Lech osiągnie jakże ważne bo historczyne zwycięzstwo w XXI wieku na wiosne. Wg mnie NIET
Posted by: connor

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 00:44

Hakan dobrze zauwazyl ze puchar UEFA jest dosc obciachowy, malo kto traktuje te rozgrywki powaznie, tu kolejna szansa Lecha bo dla nich to walka o honor Polskiej pilki, o najwieksze osiagniecie w 21 wieku laugh
Posted by: 11kera11

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 00:46

Originally Posted By: bitnap
Originally Posted By: bitnap
yhm, bylo to chyba w 2003r.

Wisla w 1/8 p.Uefa z Lazio(3-3 wyjazd i 1-2 dom)


w sumie chodzilo o wygrany mecz - no ale 3-3 w Rzymie i prowadzenie 1-0 w Krakowie to prawie jak wygrana crazy laugh

w Rzymie to nawet 3-1 Wisła prowadziła, albo 3-2 juz nie pamiętam grin
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 00:49

Originally Posted By: Experto
Hakan dobrze zauwazyl ze puchar UEFA jest dosc obciachowy, malo kto traktuje te rozgrywki powaznie, tu kolejna szansa Lecha bo dla nich to walka o honor Polskiej pilki, o najwieksze osiagniecie w 21 wieku laugh

jeszcze dodać,że Franz śrubuje rekord tongue
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 01:03

Lech juz tyle razy rozczarowywal ... pozytywnie, ze ja dzis napewno ani centa przeciwko nim nie postawie

BTS(opcjonalnie over) wydaje mi sie mocno prawdopodobny, mimo faktu, ze nie do konca wiadomo jak dzis bedzie wygladala gra Lecha w porownaniu z ta z fazy grupowej

moim zdaniem bardzo podobnie, czyli szalenstwo w ataku i ... niestety takze w obronie

w Udinese male problemy z linia defensywna, natomiast w Lechu na bramce "nietuzinkowy" Turina ... ten gosc jest tak tragiczny, ze ogladajac mecze Lecha, drzalem przy kazdym dosrodkowaniu lecacym w pole karne Poznaniakow - przypomina mi sie Marcin "rece z kauczuku" Manka
Posted by: ___On

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 01:19

Niewiem Panowie czy pamietacie dwumecz Wisły z Lazio.
Lazio pokonało wtedy Wisłe w dwumeczu takim zwykłym boiskowym cwaniactwem ograniem w europejskich pucharach i faktem ze byli (tak jak i dzis UDINE ) w trakcie sezonu...

Czym innym jest granie czy nawet wygrywanie w sparingacgh a czym innym granie (wygrywanie) meczy w lidze.

Pamietajcie Panowie tylko jedno ze od wygranych meczy z Feye czy remisie z Deportivo upłyneło juz ok 2 miesiece. Dzis zamiast ofensywnie grajacej druzyny i dobrego zgrania mozemy zobaczyc zupełnie inną niz tą ogladaną jeszcze pod koniec zeszłego roku...i niestety tego sie boje... Afera z Reissem Lechowi tez raczej nie pomoze.

Dla mnie za srednia stawke UDINESE kurs 2.6
Posted by: kardynal20

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 01:34

Wedle wszelkich znaków na niebie, ziemi i we włoskich mediach Udinese zagra dziś bez swojej największej gwiazdy - Antonio Di Natale.
Posted by: Jimmy

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 20/02/2009 01:41

Lech: Turina - Wojtkowiak, Arboleda, Bosacki, Djurdjević - Lewandowski, Injac, Stilić, Murawski, Wilk - Rengifo

Udinese: Handanović - Zapata, Domizzi, Coda, Pasquale - Isla, Asamoah, D&#8217;Agostino, Inler - Sanchez, Quagliarella
Posted by: connor

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 23/02/2009 07:48

Ehhh, rece opadaja, 2:2 w meczu w ktorym Lech mogl wygrac 2bramkami, juz po pierwszej polowie powinnismy prowadzic 2:0. Szkoda niewykorzystanej szansy, cwaniactwo rywali i to 2:2 daje nam tylko cien szansy, trzeba liczyc na fart w rewanzu. Schrzanili mecz u siebie niemilosiernie, szkoda frown
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 23/02/2009 17:37

Taaa......Lech mogl wygrac 2 bramkami gdyby byl w 100% skuteczniejszy i w 100% bezbledny w tylach,tyle ze wtedy kazda druzyna wygra,a Lech takiej gry nie prezentowal w zadnym meczu grupowym bo nie potrafi.Jak powiedzial trener Udine,jest zly na druzyne bo strzelili 2 bramki ,a meczu mimo to nie wygrali.I tu jest sedno sprawy,bo by myslac o zwyciestwach ,najpierw trzeba pomyslec o tylach.Nie jest sztuka zaatakowac na hurrra i liczyc ze sie strzeli wiecej jak straci,a Franek Smuda niby dobry trener a jedyne co im wpaja to taki styl gry.Jak ktos nie potrafi z trzech meczy u siebie ( Nancy,Deportivo,Udinese )wygrac chocby jednego to o czym mowic....Ale to juz historia,lepiej skupmy sie na meczach rewanzowych bo jest w czym wybierac....
Posted by: royalflush

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 23/02/2009 19:05

no gdyby w przerwie nie odśniezali bocznych sektorów boiska to mogli by wygrac laugh
Posted by: s_LP

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 23/02/2009 19:49

Originally Posted By: kamasutra
Jak ktos nie potrafi z trzech meczy u siebie ( Nancy,Deportivo,Udinese )wygrac chocby jednego to o czym mowic....


no więc o czym mówić?
zważywszy, że rezultaty z dwoma pierwszymi ekipami wystarczyły do awansu z grupy, gdzie wielu stawiało całe dobytki, twierdząc, że to nierealne, a remis z Udine sprawił, że kwestia awansu nie jest sprawą zamkniętą

A jakby spojrzeć na to z drugiej strony i napisać, że Lech podczas swoich wojaży w PU, w 11 spotkaniach przegrał dwukrotnie - i to różnicą zaledwie jednej bramki...
co wtedy mówić?
mów, mów...
chętnie posłucham

uprzedzając
tak - jestem z Lecha
tak - patrzę subiektywnie
lecz czekam na obiektywne opinie z którymi jestem skłonny się zgodzić, a nie wybiórcze przedstawianie faktów i wnioski, no właśnie - nie wiadomo jakie

pierwsza kolejka dobitnie pokazała, że dziwne rzeczy dzieją się w tym pucharze.
według mnie warto jedynie szukać dogów.
Posted by: di.canio

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 23/02/2009 20:06

Originally Posted By: kamasutra
Taaa......Lech mogl wygrac 2 bramkami gdyby byl w 100% skuteczniejszy i w 100% bezbledny w tylach,tyle ze wtedy kazda druzyna wygra,a Lech takiej gry nie prezentowal w zadnym meczu grupowym bo nie potrafi.Jak powiedzial trener Udine,jest zly na druzyne bo strzelili 2 bramki ,a meczu mimo to nie wygrali.I tu jest sedno sprawy,bo by myslac o zwyciestwach ,najpierw trzeba pomyslec o tylach.Nie jest sztuka zaatakowac na hurrra i liczyc ze sie strzeli wiecej jak straci,a Franek Smuda niby dobry trener a jedyne co im wpaja to taki styl gry.Jak ktos nie potrafi z trzech meczy u siebie ( Nancy,Deportivo,Udinese )wygrac chocby jednego to o czym mowic....Ale to juz historia,lepiej skupmy sie na meczach rewanzowych bo jest w czym wybierac....


Myślę że przegrywając dwoma golami nie ma na co czekac lecz trzeba podjąc ryzyko więc może była to jedyna słuszna taktyka w tym momencie. Wcześniej, przy wyniku bezbramkowym jakoś nie zauważyłem żeby atakowali na hurra. Nie jest łatwym zadaniem wyciągnąc wynik z 0:2 grając z włoską drużyną i właśnie gra vabank, ostry pressing i siła woli w ostatnim kwadransie się do tego przyczyniły. Spychając Włochów do głębokiej defensywy i strzelając 2 bramki Lech przedłużył nadzieję na awans, jak duża ona jest i czy zostanie wykorzystana to już inna sprawa. Skoncentrujmy się lepiej na tym co przed nami bo to co było jest w tym momencie nieważne.
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 23/02/2009 20:28

Zgadza sie...Lech awansowal i to trzeba mu oddac.Ale rownie dobrze moge stwierdzic ,ze ten awans wywalczyl nie dzieki remisom na wlasnym podworku,ale zwyciestwu w Holandi z Feyenoordem ktory:

a) byl bity niemilosiernie przez kazda ekipe w grupie ,w okresie gdy jeszcze o awans walczyl

b)z Lechem zagral w ostatnim swym wystepie w grupie,gdzie nie mial zadnych szans na awans,a w perspektywie wazny mecz w lidze za 3 dni.

Do tego chce dodac dla przypomnienia ,ze Lech mimo zwyciestwa czekal na wynik meczu Deportivo - Nancy (remis eliminowal Poznaniakow z dalszych rozgrywek)...

Co do 11 spotkan w P.Uefa - pisze o fazie grupowej bo to jest ta prawdziwa gra,jesli mowimy o druzynie na europejskim poziomie to nie zaglebiam sie w problemy zwiazane z wansem do grupy,to oczywiste.

Nie przekonasz mnie wiec pod zadnym wzgledem ze druzyna ktora chce sie liczyc w pucharach,bedzie cos znaczyla jesli nie potrafi wygrywac u siebie....Owszem jest jeden warunek moze tego dokonac jesli zacznie wygrywac na wyjezdzie.Tego z calego serca Lechitom zycze w rewanzu w Udine.....Jesli tego dokona to odszczekam wszystko co wczesniej napisalem publicznie na forum.

Tez kibicuje Lechowi tak jak kazdej naszej ekipie w pucharach,choc nie jestem z Poznania,a moje wypociny sa jak najbardziej obiektywne.Moja teza nie wygrywasz - nie awansujesz jest jak najbardziej prawidlowa w kontekscie fazy pucharowej (mecz - rewanz).Faza grupowa nie jest tak selektywna pod tym wzgledem....
Pozdrawiam...
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 23/02/2009 20:37

Lech odrabiając dwubramkową stratę, zyskał przewagę psychologiczną nad rywalem, który teraz nawet obejmując prowadzenie nie będzie na tyle wyluzowany by poczuć się pewny swego, mając w pamięci to co stało się w Poznaniu. Udinese zwalało winę na aurę,boisko ( chociaż niektóre włoskie też nie "ropieszczają" piłkarzy) piłkę, oczywiście nie można tego całkowicie negować, ale nie oszukujmy się to przede wszystkim wina samych zawodników, ich brak dekocentracji doprowadził do zaprzepaszczenia szasa na zwycięstwo. Udinese zbytnio zlekeceważyło Lecha i teraz losy awansu, dalej są sprawą otwartą.
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 23/02/2009 20:41

oczywiście koncentracji * smile
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 23/02/2009 20:53

Oczywiscie....awans lezy na murawie i trzeba go podniesc.W tym celu nalezy wygrac lub zremisowac minimum 2:2, lub wyzej.Co do murawy w Poznaniu to dla mnie jest oczywiste ze Wlosi w takich warunkach u siebie nie grywaja.Druzynie grajacej bardziej techniczny ,szybki futbol oparty na krotkich podaniach i grze z klepy ,takie warunki nie sprzyjaja.Kazdy moze sobie odpowiedziec ktora z tych dwoch druzyn taki styl gry preferuje i jest w nim lepsza.Dla mnie sorry ale ta ekipa sa Wlosi,wiec normalne boisko to dla nich wiekszy handicap. Wynik osiagniety przez Udinese w w Poznaniu sprawi ze lekcewazyc Lecha nie beda.Mowil o tym trener Udine przypominajac mecz w fazie przedgrupowej z Borussia D.(wygrana w pierwszym meczu na wyjezdzie 2:0 i porazka w takich samych rozmiarach u siebie).
Wszystko w nogach Lechitow....
Posted by: s_LP

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 23/02/2009 21:31

no to od rozpoczęcia fazy grupowej przegrał w taki razie tylko raz smile
z tym remisem, który eliminowałby Lecha - nieco uprościłeś, bowiem warunków było dużo więcej do spełnienia, a nie że sobie zremisują i awansują

ani Lech, ani żadna inna Polska drużyna nie jest potentatem europejskim
zresztą, już w pierwszych rundach, zarówno w meczu z Grasshoppers, jak i Austrią, nie był faworytem, mimo to udało mu się wygrac, później w grupie dużo mocniejsze zespoły i znów awans.
oczywiście - piłkarsko widać różnicę, między Udine a Lechem, jedyna szansa - to fakt, który już decydował o sukcesie tej druzyny - nie bywała determinacja serce do gry i walka przez 90 minut - te aspekty mogą zneutralizować różnicę wynikające z umiejętności czy też wyszkolenia. właśnie z tego względu tak ważne było ostatnie 10 minut meczu w Poznaniu, psychologicznie i mentalnie Lech w dobrej sytuacji, w takiej jakiej lubi.
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 23/02/2009 21:35

Posted by: connor

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 24/02/2009 07:56

Originally Posted By: kamasutra
Taaa......Lech mogl wygrac 2 bramkami gdyby byl w 100% skuteczniejszy i w 100% bezbledny w tylach


Nie mogl a powinien, w pierwszej polowie zdecydowanie lepsi od Udine, niestety jak to ma miejsce w przypadku polskich pilkarzy za madrzy to oni nie sa. Niewykorzystanie takich swietnych sytuacji zemscilo sie w drugiej polowie. Oczywiscie typ nr 1 w Polsce to gra na Wlochow i pewnie nie jeden ksiegowal przy 0-2 laugh brawa dla Lecha przynajmniej za walke do konca, ale minus to wlasnie brak pilkarskiego cwaniactwa, bo ten mecz powinni wygrac, przypomnial mi sie mecz Wisly z Tottenhame gdzie wislacy bedac lepszym zespolem przegrali w dosc zalosny sposob. Jakby nie potrafili myslec na boisku.
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 24/02/2009 07:59

Originally Posted By: Experto
Originally Posted By: kamasutra
Taaa......Lech mogl wygrac 2 bramkami gdyby byl w 100% skuteczniejszy i w 100% bezbledny w tylach


Nie mogl a powinien, w pierwszej polowie zdecydowanie lepsi od Udine, niestety jak to ma miejsce w przypadku polskich pilkarzy za madrzy to oni nie sa. Niewykorzystanie takich swietnych sytuacji zemscilo sie w drugiej polowie. Oczywiscie typ nr 1 w Polsce to gra na Wlochow i pewnie nie jeden ksiegowal przy 0-2 laugh brawa dla Lecha przynajmniej za walke do konca, ale minus to wlasnie brak pilkarskiego cwaniactwa, bo ten mecz powinni wygrac, przypomnial mi sie mecz Wisly z Tottenhame gdzie wislacy bedac lepszym zespolem przegrali w dosc zalosny sposob. Jakby nie potrafili myslec na boisku.


to dziwne, bo odrazu po losowaniu, pozbawione gwiazd Udinese, miało być łatwą przeprawą dla Lecha...
Posted by: connor

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 24/02/2009 08:05

no nie wiem, z tego co widzialem to kilka osoib jedynie pisalo ze Lech ma wielka szanse, a reszta robila swoje, a juz przed samym meczem widac bylo picki na Udine, nie tylko na forach.
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 24/02/2009 08:19

ja tam daleki jestem od stwierdzenia, ze Lech byl zdecydowanie lepszy i powinien wygrac min 2 golami

murawa byla fatalna ale obroncy Kolejorza pewnego poziomu niestety nie przeskocza nigdy, chocby nadchodzil kuniec swiata

Lech gra aktualnie najbardziej technicza pilke ze wszystkich naszych zespolow ale jakos dziwnie jestem przekonany, ze rewanz dobitnie pokaze ile lat wstecz jestesmy za Wlochami ...

choc naprawde chcialbym sie mylic, bo "to" Udinese jest zespolem zdecydowanie w naszym zasiegu

a co do Wisly ... grala z Tottenhamem bedacym w zupelnym dolku - karygodnym byl fakt, ze takiej okazji nie wykorzystala

Udinese jest w trakcie "powolnego podnoszenia sie z desek po KO" - wyjazdy kuleja zupelnie, ale u siebie zawsze bardzo grozni
Posted by: wafe(L)nica

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 24/02/2009 08:34

wstępnie CSKA według mnie typem numer 1

AV wiadomo co jest piorytetem walka o LM na przyszły sezon, upragniona.
Mają chłopaki szanse bo Arsenal zawodzi póki co i mogą odskoczyć bo Arsenal zacznie gonić.
Dodam tylko że w tym sezonie jest tak że miejsca od 1 do 3 mają bezpośredni awans a miejsce 4 gra w Eliminacjach.
W lidze naprawde jest o co grać bo LM to wielki pieniądze a taki klub jak AV ich potrzebuje.
Marzec będzie ciężkim miesiącem dla AV : Man City (A) , Tottenham (H) , Liverpool (A) , a początek kwietnia Man Utd (A) jak widać napięty kalendarz.
Chodz nie mówię że AV wyjdzie w Moskwie i sie położy, nie nie coś tam będą grać ale myślę że w głowach będzie jednak liga i sen o LM w przyszłym sezonie.Tak długo oczekiwana.A himeryczna postać O.Neila by chyba nie zniosła faktu że byli tak blisko a jednak się nie udało.

Aaa...CSKA przygotowuje się do sezonu, mecz na Villa Park pokazał że nie jest zle, najważniejsze Vagner Love skuteczny chyba forma z końcówki seoznu nie poszła na ryby czy tam grzyby.
Do tego trudny teren, Moskwa to nie Villa Park gra się inaczej, tam nawet Lech przegrał...

Polecam ten typ jeszcze przyjże się składom bliżej meczu.

CSKA nawet może wygrać ten puchar pocieszenia.
Posted by: wafe(L)nica

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 24/02/2009 08:39

nie dodałem zdania...

jak dla mnie nie ma sensu grać w pucharze UEFA dalej mając tak napięty kalendarz marcowy i myśleć o miejscu w 1-4 w lidze.
Po co tracić siły, czas, nerwy, jakieś kontuzje by np dojść do finału i go przegrać i nie zająć miejsca w pierwszej 4 sezonu.

tyczy się to Aston Villi
Posted by: di.canio

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 24/02/2009 08:46

Originally Posted By: Hakan
to dziwne, bo odrazu po losowaniu, pozbawione gwiazd Udinese, miało być łatwą przeprawą dla Lecha...


To dziwne bo jakoś nie słyszałem tych głosów o łatwej przeprawie dla Lecha. Również z faktem czy mający w składzie 3 reprezentantów Włoch z niedawnego meczu przeciw Brazylii zespół Udine jest pozbawiony gwiazd można polemizowac.
Posted by: s_LP

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 24/02/2009 18:36

Udine - Lech over 2,5 @1,95 188bet

Pierwszy mecz widzieli w zasadzie wszyscy odwiedzający to forum. Postrzelali i skończyło się 2-2, mimo niekorzystnej aury piłkarze strzelili w sumie 4 bramki, a stworzonych zostało jeszcze parę ciekawych sytuacji. Nie ma co ukrywać - Lech jest obecnie zepołem, który lubi grać ofensywnie, narzucając swój styl gry rywalowi. Niestety mimo sporego potencjału w przednich formacjach, obrona pozostawia wiele do życzenia. Włosi - lepsi czysto piłkarsko, w pierwszym meczu również gubili się w defensywie, umożliwiając przeprowadzanie groźnych akcji graczom z Poznania.
Wynik pierwszego meczu, a szczególnie jego końcówka, sprawia, że nikt nie będzie próbować grać na 0-0. Lechowi taki rezultat nic nie daje, a nie chce mi się wierzyć, żeby nie próbowali walczyć, natomiast Udine zdaje sobie sprawę, że poznaniacy będą groźni do ostatniego gwizdka, więc sprawę awansu warto rozstrzygnąć wcześniej.
Uważam, że mimo zapowiedzi Smudy, że zagra spokojnie zobaczymy otwarty, ofensywny futbol, a 3 bramki są jak najbardziej do przeskoczenia i ze względy na wyżej opisane aspekty, poszukanie overa w tym meczu jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza, że kurs lekko zawyżony jak na moje oko.
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 24/02/2009 21:32

Z tego co ludzie mowia w Birmingham to raczej Aston o P.Uefa nie mysli zbyt powaznie,z reszta te same glosy daly sie slyszec przed pierwszym meczem.Priorytety z gory ustalone.Liga najwazniejsza w tym momencie. Typ na CSKA wydaje sie byc dobry.Ale ja mysle o czym innym.Zastanawiam sie nad gra na awans w przypadku Metalista,Ajaxu,Twente,Milanu,Stuttgartu i PSG.Zastanawiam sie nad Galatasaray.Pojedyncze kursy nie powalaja ale ako niezle.

Co do meczu Lecha...Over niekoniecznie.Wydaje mi sie ze Wlosi mimo wszystko bardzo uwaznie w obronie majac bardzo dobry wynik z Poznania,ale nie zapewniajacy awansu,strzelac duzo bramek nie musza (czyt.2 lub wieej),wazne by nie stracili.Dobre warunki do gry nie tylko ulatwiaja dobra gre w przodzie,pozwalaja tez uniknac bledow w tyle.Nie jestem jeszcze przekonany ale chyba zagram under 2,5.
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 24/02/2009 22:13

Originally Posted By: di.canio
Originally Posted By: Hakan
to dziwne, bo odrazu po losowaniu, pozbawione gwiazd Udinese, miało być łatwą przeprawą dla Lecha...


To dziwne bo jakoś nie słyszałem tych głosów o łatwej przeprawie dla Lecha. Również z faktem czy mający w składzie 3 reprezentantów Włoch z niedawnego meczu przeciw Brazylii zespół Udine jest pozbawiony gwiazd można polemizowac.



poczytaj archiwum to będziesz wiedział ocb, a że Udinese pozbawione jest gwiazd to była ironia dotycząca także przeszłości
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 24/02/2009 22:24

Oly odwaliło manianę w pierwszym meczu, tym razem kurs zdecydowanie do gry. St Etienne mimo iż w komfortowej sytuacji przede rewanżem to nie wiem czy będzie im tak bardzo zależało na awansie. Ja po takim kursie za lekka stawkę zagram Greków.

Cska to będzie masufka, po takim kursie się nie przyłączę bo 0-0 ich premiuje, 1-1 po dogrywce też, więc jak coś to bym się zabezpieczył tymi wariantami wink

Kursy na Dynamo są zdecydowanie przesacowane, dlatego x2 wydaje się jak najbardziej do gry, "czysta" 2 po kursie 6 za lekką stawkę też godna uwagi .
Posted by: di.canio

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 25/02/2009 01:14

Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: di.canio
Originally Posted By: Hakan
to dziwne, bo odrazu po losowaniu, pozbawione gwiazd Udinese, miało być łatwą przeprawą dla Lecha...


To dziwne bo jakoś nie słyszałem tych głosów o łatwej przeprawie dla Lecha. Również z faktem czy mający w składzie 3 reprezentantów Włoch z niedawnego meczu przeciw Brazylii zespół Udine jest pozbawiony gwiazd można polemizowac.



poczytaj archiwum to będziesz wiedział ocb, a że Udinese pozbawione jest gwiazd to była ironia dotycząca także przeszłości


Rozumiem że z naciskiem na także. Domyślam się też że głosy o łatwiej przeprawie dla Lecha pochodziły głównie od tych, którzy nie mogą się doczekac aż Kolejorz skończy przygodę z PUEFA aby rozprawiac z jakimi to przeciętniakami odpadli.
Posted by: kfjatek

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 25/02/2009 21:08

Peszko prawdopodobnie będzie jutro gotowy do gry.
Posted by: Szczypior

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 25/02/2009 21:28

CSKA - AV 1

Wyjazdowa kadra Aston Villi mówi jasno. O'Neill odpuszcza PU na rzecz ligi i szansy awansu do LM. Kursy poleciały, za późno się przyjrzałem temu meczowi, po obecnym dostępnym na bf i tak walę grubo.
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 25/02/2009 21:58

Tottenham - Szachtar 1
Pora na rewanż za porażkę w Doniecku.Ukraińcy tylko u siebie groźny a na wyjazdach nie zachwycają.Kurs zachęcający i warty ryzyka.A na upartego h(0-1.5).Koniec sukcesów klubów ze wschodu w UEFA cool
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 25/02/2009 22:09

gosciu myslales o przedwczesnym przejsciu na emeryture ?

nie wiesz nawet jaki sklad wystawi Redknapp, a juz piszesz, ze kursy na Spurs sa zachecajace i warte ryzyka laugh

http://goal.com/en/news/9/england/2009/0...rling-cup-final

czy wiesz, ze aktualnie Anglikom zalezy duzo bardziej na Carling Cup niz na awansie w Uefie ?

a final z Manu juz w niedziele


wiec powiem krotko: SKONCZ
Posted by: Szczypior

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 25/02/2009 22:11

bitnap ma racje. Bezdomny troche walisz te analizy masowo, ale bez - przeanalizowania...
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 25/02/2009 22:32

Originally Posted By: bitnap
gosciu myslales o przedwczesnym przejsciu na emeryture ?

nie wiesz nawet jaki sklad wystawi Redknapp, a juz piszesz, ze kursy na Spurs sa zachecajace i warte ryzyka laugh

http://goal.com/en/news/9/england/2009/0...rling-cup-final

czy wiesz, ze aktualnie Anglikom zalezy duzo bardziej na Carling Cup niz na awansie w Uefie ?

a final z Manu juz w niedziele


wiec powiem krotko: SKONCZ

składy składami ale nikt mi nie powie jak to ten Szachtar gra na wyjazdach smirk to już nie boiska na Ukrainie do którego przywykli.W edycji LM w tym sezonie też nawet w Lizbonie polegli a czemu by nie w Londynie.Owszem mają finał w pucharze.I tak mają człowieku ustawione start w pucharze UEFA tongue Sama gra w finale im daje start.MU idzie po kolejnym tytuł mistrza w UK cool
więc czego mają sobie żałować.
a jakby im nie zależało to po co wychodzili z grupy
nie raz pomyśl ty co piszesz smirk
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 25/02/2009 22:44

chcesz sie zalozyc, ze w rewanzu z Szachtarem zagraja takie same rezerwy jak w pierwszym meczu ?

chcesz sie zalozyc, ze Modric, Palacios, Woodgate czy tez Lennon beda oszczedzani na final z Manchesterem?

ja poczekam na sklady, ty graj Spurs - ale przestan sie osmieszac, bo twoje teksty irytuja nie tylko mnie smile
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 25/02/2009 22:52

Originally Posted By: bitnap
chcesz sie zalozyc, ze w rewanzu z Szachtarem zagraja takie same rezerwy jak w pierwszym meczu ?

chcesz sie zalozyc, ze Modric, Palacios, Woodgate czy tez Lennon beda oszczedzani na final z Manchesterem?

ja poczekam na sklady, ty graj Spurs - ale przestan sie osmieszac, bo twoje teksty irytuja nie tylko mnie smile

jakie znowe ośmieszanie smirk
mówię co myśle smirk
potrafię się przyznać do błędu
a ty takim typerem jesteś że wczoraj beształeś z kolesia z Highbury i później nawet dał wpisa na LM i jakoś nie potrafiłeś nic napisać.Pewnie szczena Ci opadła bo twoje kalkulacje nie weszły i głupio Ci nie odpisać na tamto lub ambicja nie pozwala Ci na to wink
papa
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 25/02/2009 22:59

ciekawi mnie ogolnie, na czym bazujesz podajac typ na gospodarzy?

h2h?

bilans spotkan angielsko-ukrainskich w Europie?

ja obstawiam ze na takiej samej zasadzie, na jakiej wchodzi 14-latek do STS-u i wpisuje na kartke "Manchester,Chelsea,Barcelona,Real,Lyon,Ajax,Inter,Milan" @3.5

ps: tak gwoli scislosci kibicowi z Highbury napisalem PW z gratulacjami - nie jestem z tych, co po trafieniu picka leca do tematu w SP i musza pokazywac swoja "wyzszosc" (i nie besztalem, a krytykowalem stawkowanie) smile
Posted by: Szewa

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 01:21

Bezdomny, siedzisz na Wyspach, a zdajesz się nie dostrzegać pewnych oczywistości.

Weź do ręki pierwszą, lepszą gazetę i zobacz ile miejsca poświęcają tam P. UEFA a ile Carling Cup. Przecież tam każdy ma w głębokim poważani jakiś drugorzędny europejski puchar. I gazety, i kibice, i piłkarze, i trenerzy.

Dla Kogutów o niebo ważniejszym i bardziej prestiżowym będzie zwycięstwo nad MU w finale Carling Cup, niż nawet zwycięstwo w P. UEFA. Z resztą wystarczy spojrzeć na historię zwycięzców tych ostatnich rozgrywek. Kiedy ostatni raz wygrał tam angielski zespół ? Z pamięci strzelam, że jeszcze w XX w.

O ile jeszcze jestem w stanie wyobrazić sobie, że Koguty wygrają, to nie sądzę żeby walczyli o awans, bo jest im to po prostu nie na rękę. Oni więcej kasy zgarną za uplasowanie się w górnej połowie ligowej tabeli, niż za zwycięstwo w P. UEFA. A jak wiadomo jeszcze nikt dobrze nie wyszedł na łapaniu dwóch srok za ogon.

Myślę, że podobnie może być w Valencii. O ich problemach powszechnie wiadomo (pisałem o tym tydzień temu). Od dłuższego czasu nie dostają kasy za mecze, więc nie sądzę, żeby chciało im się charytatywnie zapierdzielać po boisku w P. UEFA. Lepiej skupić się na lidze i zająć miejsce premiowane grą w kwalach do LM. Mimo braku Milevskiego w składzie ja sobie za drobną stawkę zagram awans Dynama.

Do tego można pobrać zwycięstwa CSKA i Metalista.

Wschodnie zespoły tydzień temu dały zarobić i liczę na powtórkę jutro.

Może ranga tego pucharu zmieni się wraz ze zmianą nazwy i formuły rozgrywek, ale póki co tuzy futbolu mają go w głębokim poważaniu.
Posted by: Szypii

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 01:53

właśnie co do formuły rozgrywek. Ma ktoś jakiegoś linka gdzie wszystko ładnie jest opisane ( w języku polskim). Bo wiem że teraz dużo zmieniło się też w h kwalifikacjach do LM
Posted by: Biszop

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 02:02

Bezdomny, masz wielką szansę stać się "bezforumowym",
nic nie wnosisz jak dla mnie, a jak widać nie tylko dla mnie,
latasz po wszystkich tematach i śiorbiesz.

Poluzuj trochę, nie żartuję.
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 02:19

Dla wiadomości tyczących Tottenhamu chcę wam przypomnieć,że istnieje coś jak The Barclays Premier Reserve League South.
I niech ludzie nie czytają tych bzdetów z http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=134540
Jak co do tego artykuły.Dla tych ciekawych co niewiedzą co to za te cztery nazwiska nowe to ja mogę napisać : Adam Smith,John Bostock,Ryan Mason i Jonathan Obika wink
Warto luknąć też na listę kontuzjowanych w Spurs.
Dziś rezerwy Tottenhamu mają spotkanie z West Hamem.A podam wam nawet kadrę:Alnwick, Button, Hughton, Mtandari, Berchiche, Rocha, Caulker, Byrne, Cox, Kasim, Gilberto, Hutchins, D Hutton, Maghoma, Oyenuga, Taarabt, Nicholson.
jutro się przekonamy co będzie papa


Nie dość że straszą to jeszcze spełnią, apropos banów
Wiesz co to jest składnia?? Poprawna najlepiej??


nie da się Ciebie czytać, wysil się bo ja naprawdę nie żartuje.
Posted by: chicane

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 08:38

Bezdomny
Widziałeś mecz w Doniecku ?
mogło się skończyć 5tke i powinno gdyby nie luzacko-olewackie podejście graczy Szachtara (co dziwne jeszcze przy stanie 0:0) klepali Tottenham jak chcieli do pola karnego a jak już była czysta sytuacja,to wykończenie żałosne,ale koniec końców to 2:0 się skończyło,ale powinno wyżej ...
Wszystko zależy od składu jakim wyjdą Koguty,ja to tak rozumuje że jeżeli wyjdą drugim składem najlepiej zagrać under 2.5,bo gospodarze takim składem personalnym za wiele nie zdziałają a i goście nie będą za bardzo zdeterminowani do szarpania mając bardzo komfortowy wynik z pierwszego meczu ...
Jeżeli wyjdzie pierwszy skład Londyńczyków to wtedy najlepszym dla mnie typem jest że obie strzelą
Posted by: MR.FREESTYLE

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 08:58

Prawda jest taka, że większość zespołów ma w d. puchar UEFA a prym wiodą w tym angielskie zespoły. Tottenham wyraźnie odpuścił sobie mecz w Doniecku a dzisiaj podobnie zrobi Aston Villa w meczu z CSKA Moskwa. Martin O'Neill już podał zresztą kadrę i...najlepsi zawodnicy zostają w Anglii i przygotowują sie do weekendowego meczu ze Stoke.
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 09:24

Originally Posted By: chicane
Bezdomny
Widziałeś mecz w Doniecku ?
mogło się skończyć 5tke i powinno gdyby nie luzacko-olewackie podejście graczy Szachtara (co dziwne jeszcze przy stanie 0:0) klepali Tottenham jak chcieli do pola karnego a jak już była czysta sytuacja,to wykończenie żałosne,ale koniec końców to 2:0 się skończyło,ale powinno wyżej ...
Wszystko zależy od składu jakim wyjdą Koguty,ja to tak rozumuje że jeżeli wyjdą drugim składem najlepiej zagrać under 2.5,bo gospodarze takim składem personalnym za wiele nie zdziałają a i goście nie będą za bardzo zdeterminowani do szarpania mając bardzo komfortowy wynik z pierwszego meczu ...
Jeżeli wyjdzie pierwszy skład Londyńczyków to wtedy najlepszym dla mnie typem jest że obie strzelą

Dyspozycja Gomesa duże znaczenie do tego meczu będzie miała.A co do meczu w Doniecku to Szachtar wymęczył ten mecz.Za skuteczni gracze Szachtaru to nie są.Sprzedali w tym oknie transferowym snajpera i nie ma teraz kto po nim załatać tej dziury.Raczej plamy u siebie Spurs nie powinni dać.Napewno nie zobaczymy w tym widowisku : Michael Dawson ,Woodgate'a i O'Hary.
Ale nie oznacza to,że znowu nie ma godnych zastępców.Wiem,że Spurs walczą o ligowy byt,ale nie przekreśla ich szans na walkę o UEFA.Lekką przewagę nad strefą spadkową już mają.Zobaczymy dziś co ten Szachtar na wyjazdach wyprawia.A jeszcze liga na Ukrainie nie ruszyła tongue Kursy na Szachtar gwałtownie maleją. Trzymam kciuki za Spurs
papa
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 10:27

"O'Neill has left behind stand-in skipper Gareth Barry, Brad Friedel, Emile Heskey, James Milner, Ashley Young, Gabriel Agbonlahor, Carlos Cuellar and Stiliyan Petrov"

"Included in a 19-man squad are six youngsters - Elliott Parish, Eric Lichaj, Ciaran Clark, Shane Lowry, Barry Bannan and Mark Albrighton - whose average age is 19 and who will relish an opportunity to shine in front of the Villa gaffer."

Szachtar nie zawiodl, pora sprawdzic podejscie Rosjan grin

CSKA-1.5 @2.87 5/10
Love strzeli @2.25 2/10


-----------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------

Lech over 2.5 @1.94 7/10

dosc dziwny kurs biorac pod uwage to co sie dzialo na beznadziejnej murawie w Poznaniu - nie wierze, ze w Udine pilkarze obniza loty ... Lech musi cos strzelic, a wobec tego co widzielismy do tej pory, 3 bramki w meczu z ich udzialem moga pasc w ciagu parudziesieciu sekund( w obie strony laugh )

-----------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------

Charkov @2 8/10
Charkov-1.5 @4 2/10


"Portieri: Castellazzi, Fiorillo, Mirante.
Difensori: Accardi, Campagnaro, Da Costa, Ferri, Gastaldello, Pondaco, Raggi.
Centrocampisti: Dessena, Franceschini, Padalino, Pieri, Sammarco, Stankevicius, Ziegler.
Attaccanti: Bellucci, Marilungo, Mustacchio."

Pazzini nie moze grac w Uefie, nie ma tez Cassano, ktory aktualnie stanowi 70-80% sily calego zespolu,dwoch podstawowych pomocnikow Palombo i Delvecchio oraz takze postawowego, obroncy Lucchiniego(powolania dostali natomiast: 19-letni bramkarz Fiorillo, Marilungo 20l./do tej pory 25min. w Serie A, Mustacchio 20l./50min. czy takze 20-letni junior, Pandaco) - trener piszczy o tym, ze zespol ma za waska kadre i nie wytrzymuje obciazen zwiazanych z gra w Uefie, pucharze Wloch i lidze

+ bardzo ale to bardzo przecietna forma calego zespolu

jakby ktos chcial przeczytac krotka relacje z pierwszego meczu: http://eng.metallist.kharkov.ua/content/view/687/97/

-----------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------

Fiorentina @2.56 4/10

awizowany sklad Fiory:

Frey - Zauri, Gamberini, Dainelli, Pasqual - Donadel, Felipe Melo, Montolivo - Semioli, Gilardino, Mutu

jak widac, zestawienie najmocniejsze z mozliwych, co znaczy, ze nie ma mowy o odpuszczaniu i widac chec awansu do dalszych rund

pierwszy mecz ogladalem, Wlosi zaprezentowali sie przecietnie szczegolnie jesli chodzi o aspekt wykanczania akcji, z przebiegu gry byli zdecydowanie lepsi i aktywniejsi/strzaly: 15(8)-5(2)

przy odrobinie "madrzejszej" grze w polu karnym Ajaxu, maja spore szanse awansowac ... nawet bez dogrywki

a Holendrzy ? poprawili ostatnimi czasy gre w defensywie, choc akurat zawodnicy "Violi" nie mieli wiekszych problemow z wejsciem w pole karne-oddaniem strzalu, w ofensywie dalej antyfutbol pokazuje Suarez ... na moje oko 2 wygrane(ew. 1w.,1r.) Ajaxu bylyby zbyt prostym rozwiazaniem w tym dwumeczu




prawdopodobnie zagram tez cos w stylu: City+Szachtar x2 - ale tu poczekam na to co zrobi Redknapp
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 17:48

MANCHESTER CITY manager Mark Hughes has made qualifying for the last 16 of the UEFA Cup a priority.

"Hughes intends to name his strongest possible team for the second leg match against FC Copenhagen at Eastlands tonight.

The Welshman&#8217;s selection policy is in stark contrast to that of Aston Villa&#8217;s Martin O&#8217;Neill and Tottenham&#8217;s Harry Redknapp, who are resting key players though their teams have a chance of progressing in the competition against CSKA Moscow and Shakhtar Donetsk respectively. "
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 18:06

Monday

"Galatasaray have appointed former captain Bulent Korkmaz as their new coach in place of Michael Skibbe who was sacked after a poor run of results."

"FC Girondins de Bordeaux coach Laurent Blanc may have to turn to his third-choice goalkeeper for Thursday's crucial UEFA Cup Round of 32 second-leg meeting with Galatasaray AŞ after Matthieu Valverde joined Ulrich Ramé on the sidelines"
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 18:23

Originally Posted By: Hakan
Oly odwaliło manianę w pierwszym meczu, tym razem kurs zdecydowanie do gry. St Etienne mimo iż w komfortowej sytuacji przede rewanżem to nie wiem czy będzie im tak bardzo zależało na awansie. Ja po takim kursie za lekka stawkę zagram Greków.

Cska to będzie masufka, po takim kursie się nie przyłączę bo 0-0 ich premiuje, 1-1 po dogrywce też, więc jak coś to bym się zabezpieczył tymi wariantami wink

Kursy na Dynamo są zdecydowanie przesacowane, dlatego x2 wydaje się jak najbardziej do gry, "czysta" 2 po kursie 6 za lekką stawkę też godna uwagi .


Zacząłem się głeboko zastanawiać nad tym typem. Na korzyść gospodarzy przemawia fakt, że Oly w niedzielę gra z Panatą. Podstawowe pytanie czy skupią się wyłącznie na ligowym spotkaniu? Gospodarze są w komfortowej sytuacji po pierwszym spotkaniu, więc uważam, że nastapią znacznie większe roszady, niz te które miały miejsce w pierwszym meczu. Chyba jednak wychodzi no bet wink

Zastanawia mnie czy MC pójdzie po najmniejszej linii oporu. Granie 1.45 w tych rozgrywach, przy zapewne dużej rzeszy grających ten wariant, to chyba nienajelpszy pomysł. CS 1-1 lub 0-0
Posted by: MagiK

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 18:35

Originally Posted By: Hakan
Monday

"Galatasaray have appointed former captain Bulent Korkmaz as their new coach in place of Michael Skibbe who was sacked after a poor run of results."

"FC Girondins de Bordeaux coach Laurent Blanc may have to turn to his third-choice goalkeeper for Thursday's crucial UEFA Cup Round of 32 second-leg meeting with Galatasaray AŞ after Matthieu Valverde joined Ulrich Ramé on the sidelines"
Warto dodać jeszcze,że na mecz nie poleciał napastnik Bordeaux Gourcuff.
Posted by: morski_ptak

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 19:05

futbol Udinese - Poznan AWANS 2 kurs: 4.5 futbol

Nie rozumiem analityków którzy wystawiaja owe kursy na to spotkanie. Zgodna Udinese faworyt juz przed 1 spotkaniem( choc sam nie wiem dlaczego obserwujac ich dokanania w tym sezonie Serie A)musial przywiez z poslki korzystny wynik - fakt przywiózl ale czy oby napewno taki korzystny patrzac na fakt ze prowadzili 0:2 a wywiezli tylko remis?>? Do awansu lecha jak wszyscy wiemy wystarczy nam wygrana lub remis powyzej 4 bramek tongue ( 2:2 - wiadomo co smile ) Dlaczego Lech ma nie strzleic bramki rywalowi i zamurowac swoją ? tongue smile Dobra powazniej to napewno po takim kursie nie widzę az takiej rozbieznosci poziomu klas obu zespołów jakie sugeruja analitycy wiec próbuje sentymentalnie i z głową AWANS LECHA smile
Posted by: anmar

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 19:09

Originally Posted By: morski_ptak
futbol Udinese - Poznan AWANS 2 kurs: 4.5 futbol

Nie rozumiem analityków którzy wystawiaja owe kursy na to spotkanie. Zgodna Udinese faworyt juz przed 1 spotkaniem( choc sam nie wiem dlaczego obserwujac ich dokanania w tym sezonie Serie A)musial przywiez z poslki korzystny wynik - fakt przywiózl ale czy oby napewno taki korzystny patrzac na fakt ze prowadzili 0:2 a wywiezli tylko remis?>? Do awansu lecha jak wszyscy wiemy wystarczy nam wygrana lub remis powyzej 4 bramek tongue ( 2:2 - wiadomo co smile ) Dlaczego Lech ma nie strzleic bramki rywalowi i zamurowac swoją ? tongue smile Dobra powazniej to napewno po takim kursie nie widzę az takiej rozbieznosci poziomu klas obu zespołów jakie sugeruja analitycy wiec próbuje sentymentalnie i z głową AWANS LECHA smile

W 100 % zgadzam sie z kolega smile szkoda taki kurs smile zawsze za drobe mozna zagrac a moze bedzie pozniej radosc zarowno z awansu jak i z pieniazkow smile
Posted by: tyszanin

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 19:16

Uważam że w meczu Udinese-Lech będzie wynik overowy chce sam zagrać na over 2.5. Lech nie ma nic do stracenia i musi atakować bramkę. Wiadomo że jak lokomtywa poznańska się rozpędzi tj. bardzo groźna w ataku.Ostatni 10min pierwszego meczu w poznaniu jest tego dowodem Natomiat uważam że obrona Lecha to już nie jest monolit i uważam że strzelą bramkę zarówno goście jak i gospodarze.
Posted by: kiziorro

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 19:27

Lech wcale nie musi atakowac, Lech bedzie musial atakowac tak od 60 minuty albo jak trener bedzie czul, ze trzeba podkrecic tempo gry. Pewnie bedzie proba zdobycia bramki w pierwszych 15 minutach a potem to ostatnie pol godziny. Tutaj wynik 1-0 moze zadecydowac o awansie.
Posted by: tyszanin

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 19:33

Jakoś nie chce mi się wierzyć że Lech nie będzie atakował bramki Udine oglądam tą drużynę i taktyka taktyką ale over 2.5 jak najbardzij do grania
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 19:37

Czy postawienie na defensywę biorąc pod uwagę, że obrona to największy mankament Kolejorza to taki dobry pomysł? Wg mnie z takim nastawieniem, Lech będzie się źle "czuł", a oddanie inicjatywy Włochom to bad idea. Defensywny Lech to jak byk z czerwoną opaską na oczach, wyklucza się grin. Najlepszą obroną jest atak wink
Posted by: Lampardzik

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 19:50

Man City - Fc Kopenhaga - 1

MArk Hughes wypowiadal sie ze prirytetem jest awans jego druzyny do nastepnej rundy, wskazuje na to najsilniejsza najsilniejsza kadra.Myske ze powinno sie tutaj obejsc bez 0-0 czy 1-1 i powinien MAn City wygrac gladko ten mecz Hc.

Cska -Aston Villa- 1

Tak jak wyzej bylo napisane nie bede sie powtarza.Aston Villa odpuszcza ten mecz .

Ac Milan-Werder - 1

Mimo paru oslabien druzyny Milanu( NEsta,Ronaldinho , KAka,Gatusso) to mysle ze i tak Werder Brema nie ma co liczyc na korzystny wynik.Wiedzac ze w Niedziele czeka ich spotkanie prestizowe z Bayernem.

Valencia- - D.Kijow-1

Podobno Valencia najsilniejszym skladem ma zagrac.Wiec jezeli tak bedzie to powinni ten mecz latwo lekko i przyjemnie wygrac.


a orientuje sie ktos jaki sklad powolal St.Liege i Deportivo???
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 19:56

Originally Posted By: Lampardzik
Man City - Fc Kopenhaga - 1

MArk Hughes wypowiadal sie ze prirytetem jest awans jego druzyny do nastepnej rundy, wskazuje na to najsilniejsza najsilniejsza kadra.Myske ze powinno sie tutaj obejsc bez 0-0 czy 1-1 i powinien MAn City wygrac gladko ten mecz Hc.

Cska -Aston Villa- 1

Tak jak wyzej bylo napisane nie bede sie powtarza.Aston Villa odpuszcza ten mecz .

Ac Milan-Werder - 1

Mimo paru oslabien druzyny Milanu( NEsta,Ronaldinho , KAka,Gatusso) to mysle ze i tak Werder Brema nie ma co liczyc na korzystny wynik.Wiedzac ze w Niedziele czeka ich spotkanie prestizowe z Bayernem.

Valencia- - D.Kijow-1

Podobno Valencia najsilniejszym skladem ma zagrac.Wiec jezeli tak bedzie to powinni ten mecz latwo lekko i przyjemnie wygrac.


a orientuje sie ktos jaki sklad powolal St.Liege i Deportivo???

La Coruna :
Posted by: niedzwiadek1981

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 19:58

macie może już wyjściowe składy bądź przybliżone na mecz Tottenhamu??
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 20:01

Originally Posted By: niedzwiadek1981
macie może już wyjściowe składy bądź przybliżone na mecz Tottenhamu??

Jeszcze nie podał Harry składu.Jamie O'Hara powraca do składu Tottenhamu tongue
Posted by: Lampardzik

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 20:03

Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Lampardzik
Man City - Fc Kopenhaga - 1

MArk Hughes wypowiadal sie ze prirytetem jest awans jego druzyny do nastepnej rundy, wskazuje na to najsilniejsza najsilniejsza kadra.Myske ze powinno sie tutaj obejsc bez 0-0 czy 1-1 i powinien MAn City wygrac gladko ten mecz Hc.

Cska -Aston Villa- 1

Tak jak wyzej bylo napisane nie bede sie powtarza.Aston Villa odpuszcza ten mecz .

Ac Milan-Werder - 1

Mimo paru oslabien druzyny Milanu( NEsta,Ronaldinho , KAka,Gatusso) to mysle ze i tak Werder Brema nie ma co liczyc na korzystny wynik.Wiedzac ze w Niedziele czeka ich spotkanie prestizowe z Bayernem.

Valencia- - D.Kijow-1

Podobno Valencia najsilniejszym skladem ma zagrac.Wiec jezeli tak bedzie to powinni ten mecz latwo lekko i przyjemnie wygrac.


a orientuje sie ktos jaki sklad powolal St.Liege i Deportivo???

La Coruna :


Dzieki Wielkie .
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 20:07

Originally Posted By: Lampardzik
Man City - Fc Kopenhaga - 1

MArk Hughes wypowiadal sie ze prirytetem jest awans jego druzyny do nastepnej rundy, wskazuje na to najsilniejsza najsilniejsza kadra.Myske ze powinno sie tutaj obejsc bez 0-0 czy 1-1 i powinien MAn City wygrac gladko ten mecz Hc.

Cska -Aston Villa- 1

Tak jak wyzej bylo napisane nie bede sie powtarza.Aston Villa odpuszcza ten mecz .

Ac Milan-Werder - 1

Mimo paru oslabien druzyny Milanu( NEsta,Ronaldinho , KAka,Gatusso) to mysle ze i tak Werder Brema nie ma co liczyc na korzystny wynik.Wiedzac ze w Niedziele czeka ich spotkanie prestizowe z Bayernem.

Valencia- - D.Kijow-1

Podobno Valencia najsilniejszym skladem ma zagrac.Wiec jezeli tak bedzie to powinni ten mecz latwo lekko i przyjemnie wygrac.


a orientuje sie ktos jaki sklad powolal St.Liege i Deportivo???



źródło :
http://www.sport.be/nl/voetbal/uefacup/statgame.html?comp=2464&game=117533
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 20:38

Originally Posted By: niedzwiadek1981
macie może już wyjściowe składy bądź przybliżone na mecz Tottenhamu??


Spurs: Gomes, Jansson, Gunter, Bale, Huddlestone, Chimbonda, Palacios, Bostock, Parrett, O'Hara, Giovani, Campbell, Bent, Obika, Townsend, Mason, Butcher, Smith, Gilberto, Dawson, Zokora.

źródło : http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/7900048.stm
Posted by: Krystian

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 20:55

Lampardzik mozesz podac zrodlo tych informacji, ktore napisales?

"Mimo paru oslabien druzyny Milanu( NEsta,Ronaldinho , KAka,Gatusso)"
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 20:57

Originally Posted By: Krystiann
Lampardzik mozesz podac zrodlo tych informacji, ktore napisales?

"Mimo paru oslabien druzyny Milanu( NEsta,Ronaldinho , KAka,Gatusso)"


Abbiati, Dida, Antonini, Bonera, Darmian, Favalli, Jankulovski, Kaladze, Maldini, Senderos, Zambrotta, Ambrosini, Beckham, Flamini, Pirlo, Inzaghi, Pato, Seedorf, Shevchenko.

Unavailable players: Kalac, Nesta, Gattuso, Kak&#224;, Ronaldinho.

Źródło :
http://www.acmilan.com/index.aspx
Posted by: pawka85

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 21:15

Originally Posted By: bitnap
ciekawi mnie ogolnie, na czym bazujesz podajac typ na gospodarzy?

h2h?

bilans spotkan angielsko-ukrainskich w Europie?

ja obstawiam ze na takiej samej zasadzie, na jakiej wchodzi 14-latek do STS-u i wpisuje na kartke "Manchester,Chelsea,Barcelona,Real,Lyon,Ajax,Inter,Milan" @3.5

ps: tak gwoli scislosci kibicowi z Highbury napisalem PW z gratulacjami - nie jestem z tych, co po trafieniu picka leca do tematu w SP i musza pokazywac swoja "wyzszosc" (i nie besztalem, a krytykowalem stawkowanie) smile


A co do twoich przemyslen ze 14 latek stawia na samych faworytow sa nieraz weekendy gdzie wlasnie takie pewniaki wchodza :):)
Posted by: pawka85

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 21:28

kurde nie moge znalezc skladu Manchesteru City... na dzisiejszy mecz bo według mnie to jedyny pewny mecz do obstawienia lkurs1.52 zachecajacy w lidze oscyluja w srodku tabeli maksymalne szanse w lidze to max przy naprawde dobrych wiatrach 6 pozycja ale raczej mysle ze beda w granicach 7-8 miejsce 7 miejsce premiuje startem w uefa takze teraz nie maja tak naprawde czego szukac w lidze moze w przyszlym sezonie ale poki co moga walczyc o P. UEFA mysle ze nie bedzie to piekny mecz ale 2:1 lub 2:0 przewiduje dla City
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 21:32

Originally Posted By: pawka85
kurde nie moge znalezc skladu Manchesteru City... na dzisiejszy mecz bo według mnie to jedyny pewny mecz do obstawienia lkurs1.52 zachecajacy w lidze oscyluja w srodku tabeli maksymalne szanse w lidze to max przy naprawde dobrych wiatrach 6 pozycja ale raczej mysle ze beda w granicach 7-8 miejsce 7 miejsce premiuje startem w uefa takze teraz nie maja tak naprawde czego szukac w lidze moze w przyszlym sezonie ale poki co moga walczyc o P. UEFA mysle ze nie bedzie to piekny mecz ale 2:1 lub 2:0 przewiduje dla City

Man City (from): Given, Hart, Schmeichel, Richards, Onuoha, Dunne, Kompany, Bridge, Garrido, Zabaleta, Elano, Caicedo, Ireland, Wright-Phillips, Fernandes, Robinho, Bellamy, Vassell, Weiss, Logan.

mówisz i masz cool
źródło : http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/7900055.stm
Posted by: wwwujek

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 21:33

Heh.. Over Lecha był dla mnie oczywisty, najlepszy zakład tego wieczoru.. Tylko właśnie przeczytałem wywiad ze Smudą w GW frown

Wkleje trochę..

"Franciszek Smuda zdradza również część strategii, którą przygotował na rewanżowy mecz z Udinese.

- Nie mamy teraz planu grania przez 90 minut pressingiem. Musimy jak najdłużej utrzymać bezbramkowy remis. Jak najdłużej! A co się może potem stać, to... - dodaje tajemniczo Smuda.

Trener Lecha nie uważa, że w meczu rewanżowym jego zespół będzie musiał postawić wszystko na jedną kartę.

- Nie będzie tym razem z naszej strony harakiri, czyli gry na zasadzie wóz albo przewóz. Włosi są na to zbyt cwani. Jakoś inaczej będziemy musieli to rozegrać. Nie na darmo nazywają mnie reżyserem horrorów. Szkoda, że rozdanie Oscarów już za nami, bo mogli by mnie spokojnie nominować - kończy z uśmiechem Smuda."
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 21:46

Moze do Smudy doszlo w koncu ze gra na wymiane ciosow w tym wypadku nie ma sensu,gdyz to Wlosi maja lepszych pilkarzy,sa lepiej wyszkoleni technicznie i nalepiej im grac z kontry,wiec atak za wszelka cene od poczatku moglby byc gwozdziem do trumny..Ja tak jak pisalem wczoraj oczekuje uwaznej gry Wlochow w obronie i zagram undera.
Posted by: Kukis

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 21:48

Originally Posted By: wwwujek
Tylko właśnie przeczytałem wywiad ze Smudą w GW frown
[...]


To są szachy przedmeczowe. Przecież Smuda by nie podawał taktyki Lecha przed meczem. Po drugie, to, że nie będą grać pressingiem cały czas jest oczywiste, bo nie znam drużyny która wytrzymała by taką grę kondycyjnie. Żadnej gry na 0:0 nie będzie, było by to irracjonalne, myślisz, że gdy Stilic, Peszko, ktokolwiek dostanie piłk,ę to przez 60 minut będzie ją tylko wybijał do przodu jak najdalej od bramki ? Przeciwnie Wilk pociągnie po skrzydle dośrodkuje do Rengifo, a ten w 8 minucie zapakuje bramę w okienko smile

Jak dla mnie do grania dzisiaj:
Lech @5.40 2/10
Remis lub Lech @2.15 7/10
Posted by: Biszop

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 21:50

Mam nadzieję że Smuda ściemnia bo zagranie z Udinese na 0-0 do którejś tam minuty to trochę s.f.
Mecz w Poznaniu już był szybki przy takiej pogodzie, a przy lepszej pogodzie, na swoim boisku...
Z drugiej strony Udinese nie musi sie śpieszyć 0-0 dobry wynik:)

Myślę ze ściemniactwo Smudy, może nie pojdzie na wymianę ciosów ale przestqawić nagle swoich zawodników na bronienie wyniku gdzie za każdym razem nakazuje im atakować...
do tego Lech w obronie nie jest zbyt lotny.

Mimo że zrobiła się masówka optuję za overem, choć wstrzymuję się chyba do rozpoczęcia meczu.
Obie strzelą jest tak oczywiste że aż strach to zagrać.
Posted by: Szczypior

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 22:30

over2,5 wydaje się najbardziej logiczny, ale i najbardziej popularny.

lepiej poczekać parenaście minut z jakim faktycznie nastawieniem zespoły podchodzą do tego meczu i wtedy zagrać ale o1,5.

zupełnie małe - ponoć - zainteresowanie w Udinese. kibice srają na piłkarzy, a udinese sra na puchar u. ?
grin
Posted by: AleXK-ce

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 22:31

A co myślicie o typie w meczu Lecha: Połowa w której padnie najwieksza ilosc goli? i typ na 2gą?? kurs 2. Jeżeli do przerwy będzie 0:0 co przynajmniej w 50% jest mozliwe to raczej pewne...
Posted by: Pewniok

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:08

Ja natomiast szukam składów w meczu HSV - NEC. Skłaniam się ku +1.5 na gosci po 1.70. Do tego interesuje mnie czy gra Gilardino, bo rozne informacje czytam a chce sprobowac na Fiorentine. DZieki za pomoc!
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:12

Gila moze grac - jest zawieszony tylko i wylacznie na mecz ligowy z Reggina

http://www.acffiorentina.pl/?a=w&id=1133
Posted by: wwwujek

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:15

Originally Posted By: Pewniok
Ja natomiast szukam składów w meczu HSV - NEC. Skłaniam się ku +1.5 na gosci po 1.70. Do tego interesuje mnie czy gra Gilardino, bo rozne informacje czytam a chce sprobowac na Fiorentine. DZieki za pomoc!


http://www.kicker.de/news/fussball/uefa/spielrunde/spielpaarungsvorschau/object/889300
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:26

Originally Posted By: Pewniok
Ja natomiast szukam składów w meczu HSV - NEC. Skłaniam się ku +1.5 na gosci po 1.70. Do tego interesuje mnie czy gra Gilardino, bo rozne informacje czytam a chce sprobowac na Fiorentine. DZieki za pomoc!



źródło : http://www.sportal.de/fussball/uefa-cup/hamburger-sv/nec-nijmegen/2009-02-26.html
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:26

Originally Posted By: wwwujek
Heh.. Over Lecha był dla mnie oczywisty, najlepszy zakład tego wieczoru.. Tylko właśnie przeczytałem wywiad ze Smudą w GW frown

Wkleje trochę..

"Franciszek Smuda zdradza również część strategii, którą przygotował na rewanżowy mecz z Udinese.

- Nie mamy teraz planu grania przez 90 minut pressingiem. Musimy jak najdłużej utrzymać bezbramkowy remis. Jak najdłużej! A co się może potem stać, to... - dodaje tajemniczo Smuda.

Trener Lecha nie uważa, że w meczu rewanżowym jego zespół będzie musiał postawić wszystko na jedną kartę.

- Nie będzie tym razem z naszej strony harakiri, czyli gry na zasadzie wóz albo przewóz. Włosi są na to zbyt cwani. Jakoś inaczej będziemy musieli to rozegrać. Nie na darmo nazywają mnie reżyserem horrorów. Szkoda, że rozdanie Oscarów już za nami, bo mogli by mnie spokojnie nominować - kończy z uśmiechem Smuda."



Nie rozumiem tego założenia confused przecież 0-0 premiuje Udine, rozumiem że na początku mogą być ostrożni i obędzie się bez szaleńczych ataków, ale po co grać jak najdłużej na taki wynik smirk
Posted by: Krystian

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:31

Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: wwwujek
Heh.. Over Lecha był dla mnie oczywisty, najlepszy zakład tego wieczoru.. Tylko właśnie przeczytałem wywiad ze Smudą w GW frown

Wkleje trochę..

"Franciszek Smuda zdradza również część strategii, którą przygotował na rewanżowy mecz z Udinese.

- Nie mamy teraz planu grania przez 90 minut pressingiem. Musimy jak najdłużej utrzymać bezbramkowy remis. Jak najdłużej! A co się może potem stać, to... - dodaje tajemniczo Smuda.

Trener Lecha nie uważa, że w meczu rewanżowym jego zespół będzie musiał postawić wszystko na jedną kartę.

- Nie będzie tym razem z naszej strony harakiri, czyli gry na zasadzie wóz albo przewóz. Włosi są na to zbyt cwani. Jakoś inaczej będziemy musieli to rozegrać. Nie na darmo nazywają mnie reżyserem horrorów. Szkoda, że rozdanie Oscarów już za nami, bo mogli by mnie spokojnie nominować - kończy z uśmiechem Smuda."



Nie rozumiem tego założenia confused przecież 0-0 premiuje Udine, rozumiem że na początku mogą być ostrożni i obędzie się bez szaleńczych ataków, ale po co grać jak najdłużej na taki wynik smirk



No widocznie se zaplanowali grac na 0 z tylu "jak najdluzej" czyli do 75 - 80 min i wtedy ruszyc wszystkimi silami do przodu i a noz sie uda wygrac 1-0. Woz albo przewoz
Posted by: Krystian

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:32

A to "woz albo przewoz" Smudy tyczylo sie otwartej gry przez CALE spotkanie, dlatego powiedzial ze tak grac nie beda. Rusza w samej koncowce jesli uda im sie wtedy miec to 0-0
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:35

zwykly przedmeczowy belkot - Leszek nawet jakby bardzo chcial, nie jest zespolem potrafiacym grac na 0-0

bardzo realnym wynikiem jest: 2-2 2-3 3-2 4-2

a jesli naprawde zamierzaja grac na 0-0, to dostana 0-2, 0-3 w plecy wink
Posted by: trueneo

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:45

a dla mnie oczywiste ejst ze lech nie awansuje, w pierwszym meczu wlosi zlekcewazyli polakow a po tym jak zdobyli dwie bramki to jzu pomysleli ze dowioza wynik na stojaco, t osie na nich zemscilo i teraz napewno podejda do meczu z doza ostroznosci (szacunku raczej nie)i spokojnie beda prowadzic gre, uplywajacy czas bedzie ich sprzymierzeńcem i im blizej konca lech bedzie coraz bardziej naciskal i odslanial tyly. jedna kontra bramka dla udine i z lokomotywy ujdzie cala para
Posted by: Szczypior

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:48

to prawda.
to tylko wywiad. może smudzie marzy się kontrola 0-0 i bramka w 85 minucie

ale jest to
nie - re - al - ne.

marzyć, chcieć a móc.

wszystko zależy z jakim nastawieniem wyjdą gospodarze. po ostatniej porażce w lidze spadła na nich, a przede wszystkim na trenera duża fala krytyki. pewnie wyjdą usposobieni ofensywnie.
jeśli nie, to sam lech musi prowokować otwartą grę, bo nie ma szans jeśli w tym momencie tak nie zagra.

dla zabawy correct 2:2 grin
bo po mimo wszystko smuda & co nie znoszą nudy i braku wrażeń wink
Posted by: niedzwiadek1981

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:51

ja tam myślę że taktyka Smudy jest bardzo dobra, najlepiej byłoby

przytrzymać ich do 90 min i walnąć na 0-1 i jest awans. Dlatego w

tym meczu oczekuje raczej undera tym bardziej że Udinese nie musi

atakować i raczej nie będzie się odkrywać do końca i na

hura oblegać bramkę Lecha. A "nasi" też nie mają co stawiać

wszystkiego na jedną kartę bo skontrują ich Włosi raz i drugi i

będzie powtórka z Poznania tyle że tu już tak łatwo do remisu

nie doprowadzą.

Tak więc under po 1,90 biorę w ciemno boks

A tak swoją drogą to nie wiem czy Lechowi jest na rękę

przejść do następnej rundy, ich przede wszystkim ineteresuje

Mistrz Polski i awans do następnej rundy mógłby im troszkę

szkodzić.
Posted by: HenkSiracius

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:53

Originally Posted By: bitnap
zwykly przedmeczowy belkot - Leszek nawet jakby bardzo chcial, nie jest zespolem potrafiacym grac na 0-0

bardzo realnym wynikiem jest: 2-2 2-3 3-2 4-2

a jesli naprawde zamierzaja grac na 0-0, to dostana 0-2, 0-3 w plecy wink


naprawdę tak mocno wierzysz w radosny futbol w dzisiejszym meczu? mnie to się wydaje, że włosi raczej nie pozwolą dzisiaj Lechitom na ultraofensywny futbol. choć z drugiej strony ile to już razy Lech zaskakiwał w ostatnim roku.. ja już swoje typy w tym dwumeczu zawarłem dawno, dzisiaj spróbuję dla zabawy zagrać correct score 2:1, a co mi tam.

początkowo myślałem nawet nad under 1,5 bramki, ale ostatecznie odszedłem od tego pomysłu. wydaje mi się jednak, więcej jak 3 bramek dzisiaj nie ujrzymy.
Posted by: Big Ben

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 26/02/2009 23:56

Originally Posted By: niedzwiadek1981
ja tam myślę że taktyka Smudy jest bardzo dobra, najlepiej byłoby

przytrzymać ich do 90 min i walnąć na 0-1 i jest awans.


Takie proste, a jakże genialne! laugh

Originally Posted By: niedzwiadek1981

A tak swoją drogą to nie wiem czy Lechowi jest na rękę

przejść do następnej rundy, ich przede wszystkim ineteresuje

Mistrz Polski i awans do następnej rundy mógłby im troszkę

szkodzić.


confused shocked smirk

PS: przepraszam za taki nic nie wnoszący post,ale po prostu nie mogłem sie powstrzymać grin
Posted by: trueneo

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:01

potrzymac udnine do 90 minuty - jakos ne widze bosackiego czy arbolede w pojedynkach z takim qariallela (?) czy di natale jesli zagra. roznica jakosciowa pilkarzy jest znaczna. z lecha to chyba tylko stillic lapalby sie w udine

najpewniejszy zaklad to awans udine ale kurs marny, czysta jedynka tez wydaje sie pewna ale boje sie ze wlosi nie dadza z siebie 100% skoro remis im wystarczy
Posted by: xqwzts

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:02

mozna tylko gdybac na temat meczu Lecha. Wg mnie wypowiedz Smudy to po czesci 'zaslona dymna'. Lechici rusza z kopyta od samego poczatku chcac pierwsi strzelic bramke i utrzymac wynik jak najdluzej. Jesli sie to nie uda, Wlosi cofna sie troche po atakach Lecha i bedzie czas na odpoczynek, zeby moc przy wyniku 0:0 zaatakowac jeszcze w koncowce wink ciekawe rozwiazanie prawda?
Ze wzgledu ze w meczu tym gra Lech, kazdy chce cos postawic. Normalnie pewnie kazdy przechodzilby obok tego meczu.
Ja jedyne co dzis zagram to over10 roznych. Patrzac obiektywnie, Lech nie ma duzych szans na awans. Ale wszysko moze sie zdarzyc, moze znowu zobaczymy fajny emocjonujacy do konca mecz, miejmy nadzieje ze na korzysc Lecha.
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:03

"przytrzymać ich do 90 min i walnąć na 0-1 i jest awans"

umowmy sie, albo jestesmy realistami, albo piszemy bajki badz marzenia senne

Udinese to zespol grajacy bardzo ofensywnie, wystarczy spojrzec na to ile strzelaja i ile traca

Lech takze nie stroni od radosnej pilki, w defensywie jedynym godnym uwagi zawodnikiem jest Arboleda

Wlosi wygrywaja 2-1 z Juventusem w lidze, a beda grac na 0-0 z Lechem, gdzie jedna bramka w plecak i moga miec po awansie ?

nie sadze ...
Posted by: r@fal

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:06

z chęcią zobaczyłbym skład Stuttgartu myślę, że przy optymalnym zestawieniu są w stanie odrobić straty i pokonać triumfatora z zeszłego roku w PUefa, a kurs 1,90 fajny wink
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:13

Originally Posted By: r@fal
z chęcią zobaczyłbym skład Stuttgartu myślę, że przy optymalnym zestawieniu są w stanie odrobić straty i pokonać triumfatora z zeszłego roku w PUefa, a kurs 1,90 fajny wink



źródło : http://www.sportal.de/fussball/uefa-cup/vfb-stuttgart/st-petersburg/2009-02-26.html
Posted by: barciu

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:17

to co dzisiaj forumowa peffka jest CSKA ? smile O oslabieniach Aston Villa juz wszyscy wiedza, a ma ktos sklad CSKA, jakies kontuzje??
Posted by: barciu

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:19

A i najwazniejsze, jak tam wyglada murawa i zapowiadane warunki atmosferyczne w godzinach meczu?
Posted by: trueneo

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:21

Originally Posted By: barciu
to co dzisiaj forumowa peffka jest CSKA ? smile O oslabieniach Aston Villa juz wszyscy wiedza, a ma ktos sklad CSKA, jakies kontuzje??


i to moze byc jedyny argument przeciw graniu tego typu,juz tyle masowek dalo d... ze staram sie ich unikac, ale zdrowy rozsadek podpowiada ze ruskie nie maja prawa przegrac z rezerwami AV

CSKA i MC to dzisiaj chyba tzw pefkii 3/4 proletariatu to gra, aby nie bylo potem na quasi pelno rzygow
Posted by: Big Ben

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:21

Originally Posted By: barciu
A i najwazniejsze, jak tam wyglada murawa i zapowiadane warunki atmosferyczne w godzinach meczu?


Murawa zapewne sztuczna, więc boisko OK wink
Posted by: Hakan

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:22

Originally Posted By: trueneo
Originally Posted By: barciu
to co dzisiaj forumowa peffka jest CSKA ? smile O oslabieniach Aston Villa juz wszyscy wiedza, a ma ktos sklad CSKA, jakies kontuzje??


i to moze byc jedyny argument przeciw graniu tego typu,juz tyle masowek dalo d... ze staram sie ich unikac, ale zdrowy rozsadek podpowiada ze ruskie nie maja prawa przegrac z rezerwami AV

CSKA i MC to dzisiaj chyba tzw pefkii 3/4 proletariatu to gra, aby nie bylo potem na quasi pelno rzygow


przegrać nie, ale zremisowac tak grin
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:33

Originally Posted By: barciu
to co dzisiaj forumowa peffka jest CSKA ? smile O oslabieniach Aston Villa juz wszyscy wiedza, a ma ktos sklad CSKA, jakies kontuzje??

do składu CSKA powracają Grigoriev i Semberas (pauzowali za kartki)

źródło : http://www.uefa.com/printoutfiles/competitions/uefacup/2009/e/e_304816_pk.pdf
Posted by: kardynal20

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:38

powiem tyle mam lecha to score 1,53 i wierze ze to wejdzie

nic pisal nie bede lech to zespol ofensywny walczacy do samego konca remis ich nie satysfakcjonuje to wiadomo, chocby przegrali toto i tak bramke strzela nawet na 1:4 smile

lech ts 1,53

10/10

za 5 dolcow laugh
Posted by: bitnap

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:41

zupelnie bawi mnie slowo "masowka"

uzywane jest juz czesciej od "czesc" albo "witam" - a uzywa sie go tylko przed meczem i po PRZEGRANYM meczu

jesli nie daj Boze masowka jednak wejdzie, nie bylo tematu bo ... przeciez to nie byla taka prawdziwa masowka laugh

psy szczekaja, karawana idzie dalej
Posted by: (J)

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 00:57

Jedyna zmiana w CSKA w porównaniu z poprzednim meczem to Semberas za Aldonina. Kurs na CSKA marny.
Posted by: wwwujek

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 01:04

A ja wybrałem 4 overy i myślę, że spokojnie powinno wejść..

VfL Wolfsburg v Paris >2.5 1.95

Manchester City v FC Copenhagen >2.5 1.85

Udinese v Lech Poznan >2.5 1.90

VfB Stuttgart v Zenit Petersburg >2.5 1.85
Posted by: Kartongips

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 01:07

zapomnij...mc under jak w dupe strzelił
Posted by: Szczypior

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 01:10

co do cska
jak kurs wynosił 1,95 masówki żadnej nie było grin
zresztą jedni to grają że jest info.

inni ze kurs spada laugh
a inni ze reszta gra laugh

zresztą jeszcze we wtorek pewka to żadna nie była przynajmniej na mecz.pl grin
Posted by: kardynal20

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 01:43

pamietajcie ze av to 4 zespol PL

bilans na wyjezdzie

1. Aston Villa 13 10 0 3 22:12 30

czyli najlepszy w PL

tak mi sie jakos teraz spostrzeglo
Posted by: Niepoprawny_Pesymista

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 01:47

Oglądał ktos mecz Marsylczyków z Twente przed tygodniem? Marsylia przegrala i jak dla mnie byla to najwieksza sensacja sposród pierwszych meczów. Czy jest ma ktos jakies niepokające info z francuskiego obozu, bowiem handi +0,5 po kursie ok2. wyglada co najmniej smakowicie <green>
Posted by: kiziorro

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 01:52

Zwyciesca pary CSKA prawdopodobnie zagra z Szachtarem, tak wiec watpie aby AV chcialo sie znowu latac przez cala Europe.
Posted by: Farciarz

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 01:54

Zarejestrowałem się specjalnie przez mecz Lecha w tworze o nazwie betclick (nawet jakiś śmieszny bonus dają). Mają zakład że obie drużyny strzelą po kursie 1,95. O dziwo przyjęli za ładnych parę złotych (mam nadzieję że poniosą karę za niewiarę w Polaków). Dodatkowo na zwrot cs 0:1 - jakby faktycznie Smuda okazał się wizjonerem smile. Co z tego wyjdzie - zobaczymy ...
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 01:55

Originally Posted By: Niepoprawny_Pesymista
Oglądał ktos mecz Marsylczyków z Twente przed tygodniem? Marsylia przegrala i jak dla mnie byla to najwieksza sensacja sposród pierwszych meczów. Czy jest ma ktos jakies niepokające info z francuskiego obozu, bowiem handi +0,5 po kursie ok2. wyglada co najmniej smakowicie <green>

masz i luknij sobie już na składy bo są podane
http://www.uefa.com/live/competitions/uefacup/matchday=7/day=1/match=304825/index.html
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 07:45

Originally Posted By: wwwujek
A ja wybrałem 4 overy i myślę, że spokojnie powinno wejść..

VfL Wolfsburg v Paris >2.5 1.95

Manchester City v FC Copenhagen >2.5 1.85

Udinese v Lech Poznan >2.5 1.90

VfB Stuttgart v Zenit Petersburg >2.5 1.85


To sie nazywa miec nosa....gratuluje...
Posted by: grzesol

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 09:53

Originally Posted By: kamasutra
Originally Posted By: wwwujek
A ja wybrałem 4 overy i myślę, że spokojnie powinno wejść..

VfL Wolfsburg v Paris >2.5 1.95

Manchester City v FC Copenhagen >2.5 1.85

Udinese v Lech Poznan >2.5 1.90

VfB Stuttgart v Zenit Petersburg >2.5 1.85


To sie nazywa miec nosa....gratuluje...


Chyba maksymalnego farta 3 overy kolegi zostały utrafione dzięki strzałom w ostatnich minutach meczu to trzeba mieć szczęście,a nie nosa smile
Posted by: Szczypior

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 10:24

zawiść czy zazdrość? weź grzesol.
banował bym takich, albo w podpisie dodawał jakiś przymiotnik "szczególnie upierdliwy" "zazdrosny" "zawistny" "jego typy graj na odwrót" itd

no offence grzeszol.
Posted by: Max11

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 19:28

grzesol nie jest upierdliwy tylko po prostu stwierdza fakty. W dwóch z tych czterech meczy overy padły po golach w ostatniej minucie, w meczu Stuttgart-Zenit w 86 min., a jeśli chodzi o mecz City-Kopenhaga to jeszcze do 70 min. było 0-0. To jak to nie był megafart to nie wiem jak to nazwać. Pozdr.
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 19:39

Originally Posted By: Max11
grzesol nie jest upierdliwy tylko po prostu stwierdza fakty. W dwóch z tych czterech meczy overy padły po golach w ostatniej minucie, w meczu Stuttgart-Zenit w 86 min., a jeśli chodzi o mecz City-Kopenhaga to jeszcze do 70 min. było 0-0. To jak to nie był megafart to nie wiem jak to nazwać. Pozdr.
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 19:45

Spokojnie Panowie...Z tego co wiem to gra sie dopoki sedzia nie zakonczy zawodow.Wyliczanie minut jest zalosne bo takich przykladow moglbym podac setki,lub podpierac sie glupawym lamentem typu gdyby strzelil karnego albo nie trafil w slupek...W bukmacherce tak jak w zyciu liczy sie efekt koncowy.Nikt Ci nie broni miec megafarta lub farta jak to nazwales.Tego Ci kolego serdecznie zycze,moze przestaniesz wtedy biadolic..Pozdrawiam...
Posted by: kamasutra

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 19:47

Spokojnie Panowie...Z tego co wiem to gra sie dopoki sedzia nie zakonczy zawodow.Wyliczanie minut jest zalosne bo takich przykladow moglbym podac setki,lub podpierac sie glupawym lamentem typu gdyby strzelil karnego albo nie trafil w slupek...W bukmacherce tak jak w zyciu liczy sie efekt koncowy.Nikt Ci nie broni miec megafarta lub farta jak to nazwales.Tego Ci kolego serdecznie zycze,moze przestaniesz wtedy biadolic..Pozdrawiam...
Posted by: Amkwish

Re: Puchar Uefa 2008/2009 - 1/16 finału (18-19.02.2009) - 27/02/2009 20:20

Originally Posted By: grzesol

Chyba maksymalnego farta 3 overy kolegi zostały utrafione dzięki strzałom w ostatnich minutach meczu to trzeba mieć szczęście,a nie nosa smile


99,9% typow U/O wchodzi na farcie, jednak madre powiedzenie mowi,ze szczescie sprzyja lepszym.

Tu jest wlasnie miejsce dla nosa.

Polecam przyjrzec sie ligom arabskim i grac over 1,5 przy stanie 0:0 po 45 minutach.
To zreszta dotyczy nie tylko tych lig.

Troche zyje na swiecie i nadal nie rozumiem, jak mozna okazywac frustracje tylko dlatego, ze ktos wygral, mial szczescie, udalo mu sie zarobic.

Tymczasem na tym forum takie komentarze staja sie nie tylko codziennoscia, sa wrecz nagminne i, mowiac szczerze, wqrwiajace.