Tenis - konkurs III edycja zapisy itd.

Posted by: Kura

Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 05:31

Witam - w tym temacie proszę o zapisy oraz o informacje czy dana osoba gra z wpisowym (30zł) czy nie - osoby które nie posiadają moich danych prosze o informacje - prześle na priv

Zaczynamy od 1 lipca do 8 września ostatnie 3 tygodnie września przeznaczone na play-off

mam nadzieję że sponsorzy niebawem się odezwą
Posted by: Kura

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 05:34

Regulamin:

1. Każdy z uczestników ma do dyspozycji 5 typów na tydzień. Podajemy wszystkie możliwe mecze tenisowe ( single, deble męzczyzn oraz kobiet, typy na dokładny wynik meczu itd.)

2. Ranking będzie prowadzony na zasadzie: typ trafiony-typ nietrafiony.

3. Jeżeli uczestnik poda mniej typów niż 5 - zostanie mu to zaliczone jako typ nietrafiony . Jezeli poda więcej niż 5 - jako typ nieważny. Liczy się data wysłania pierwszych 5 typów.

4. Każda propozycja musi mieć kurs przynajmniej 1.45 ( nie mniejszy niż 1.45)

5. Korzystamy z oferty następujących bukmacherów : STS, Profesjonal, Expekt,Unibet

6. Mecz typowany musi zostać podany przed jego rozpoczęciem oraz przed godziną wyznaczoną przez wybranego bukmachera.

7. Nie edytujemy postów w tym temacie ( za wyjątkiem postu z regulaminem). Każdy post edytowany bedzie równoważny z typem nietrafionym.

8. Mecz który rozpoczyna się przed godziną 0.00 (niedziela/poniedziałek) ( i o tej godzinie) zaliczany jest do starego tygodnia a mecz który się rozpoczyna się po 0.00 liczony jest do nowego tygodnia.
W tym przypadku decyduje godzina podana u bukmachera - lecz pomijamy STS i prof patrzymy na godzinę podaną przez Expekt i UNibet. Oczywiście mecz może być podany z kursem z STS czy też profa.

9.W przypadku jeżeli ktoś poda typ z kursem poniżej 1.45 ma możliwość zmiany do momentu rozpoczęcia meczu ( godziny podanej przez bukamchera).Jeżeli tego nie zrobi typ niezależnie od wyniku będzie uważany za nietrafiony

10.Nagrodę (suma wpłat wszystkich osób) wpisowego otrzyma osoba która wygra edycję

11. Każdy uczestnik musi podać liczbę typów wymienionych w regulaminie jeżeli z jakiś przyczyn mecz podany się nie odbędzie nie ma takiej możliwości żeby przełożyc go na następny tydzień

12. Decydująca faza (najlepsza ósemka) zostanie rozegrana metodą play-off - regulamin taki jak w play-off

Kursy bierzemy z 4 buków wymienionych w pkt 5 w przypadkich polskich buków uwzględniamy podatek.
Posted by: kuba81

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 08:17

Oczywiscie wchodze w to z wpisowym iwo:
Posted by: vonseb

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 14:10

Staje w szranki rywalizacji wraz z wpisowym.
Podaj mi prosze Kura namiary , bo nie posiadam namiarow.
Posted by: RVI

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 15:54

ja tez w to wchodze z wpisowym. termin obojetny.
Posted by: funkymc

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 16:25

A co jesli ktos chce wejsc bez wpisowego??
Posted by: Drak

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 16:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał funkymc:
[qb]A co jesli ktos chce wejsc bez wpisowego??[/qb][/QUOTE]Mozesz wejsc spokojnie bez wpisowego,roznica jest taka : jak wygrasz ten turniej to bierzesz wygrana tylko od sponsorow.Jezeli wygra ten kto wplacil wpisowe to bierze wygrana sponsorow + cala kwote za wpisowe od wszystkich co wplacili.
Posted by: Drak

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 16:46

Prosba do KURY...!!!!

Byl by duzy problem przesunac rozpoczecie 3 edycji turnieju na date 8.7.2002....????

Mysle ze ten tydzien przerwy miedzy 2 i 3.edycja bedzie dla graczy odpoczynkiem i moze sledzenie pierwszego tygodnia Wimbledonu przyciagnie troche wiecej graczy do nowej edycji.

Sponsoring BEDZIE. iwo:

Kwoty napisze pozniej,ale moge juz teraz powiedziec ze bedzie znow o pare groszy wiecej. :zobacz:

Pozdrawiam
Posted by: norbi_071

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 16:47

hejka witam wszystkich
chce wziasc udzial, ale poniewaz to moj debiut - to bez wpisowego
moj mail: norbi071@interia.pl /> al: iwo:
Posted by: Kura

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 17:11

Drak dla mnie też byłoby to na rękę żeby zacząć o tydzień później - w przyszłym tygodniu kończe studia i czasu na przyjemności bedzie trochę mniej . Jeżeli reszta bedzie za to zaczniemy poźniej - dostosuje sie do głosów większości

Drak takiego sponsora jak ty tylko pozazdrościć
Posted by: kuba81

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 17:18

Zgadzam sie zacznijmy od 8 lipca bedzie ok!Drak dzieki za sponsorke znowu! iwo: Kura kaske wplace w nastepnym tyg a tak mi sie wydaje,ze moze jeszcze bardziej urozmaicic zeby nie bylo nudno?2,5 miesiaca grac o play-off to troche dlugo a moze by tak po 2 miesiacach ulozyc dwie grupy i grali by tam kazdym z kazdym i z kazdej grupy awansowalo by dwoch najlepszych do polfinalu?Co o tym sadzisz?
Posted by: Anonymous

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 17:24

ja tez chciałbym wejsc bez wpisowego.
Posted by: McKracken

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 17:37

Zglaszam swoj akces bez wpisowego, bo po pierwsze nie bede mogl podac typow przez dwa tygodnie wrzesnia a po drugie param sie tenisem dopiero od miesiaca

Przy okazji mam pytanie odnosnie:

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]

Kursy bierzemy z 4 buków wymienionych w pkt 5 w przypadkich polskich buków uwzględniamy podatek.[/qb][/QUOTE]tzn. ze jak np. STS poda kurs 1.45 to w konkursie jest to 1.3 i nie mozna dac takiego typu?

Pozdrawiam

McKracken
Posted by: funkymc

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 17:43

To ja tez sie wbijam na te impreze tylko ze na żura(bez wpisowego )
Tez jestem za tym ze zaczac od 08.07
Pozdr
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 19:22

gram z wpisowym i zgadzam się na dowolny termin rozpoczęcia
Posted by: Kura

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 21:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Zgadzam sie zacznijmy od 8 lipca bedzie ok!Drak dzieki za sponsorke znowu! iwo: Kura kaske wplace w nastepnym tyg a tak mi sie wydaje,ze moze jeszcze bardziej urozmaicic zeby nie bylo nudno?2,5 miesiaca grac o play-off to troche dlugo a moze by tak po 2 miesiacach ulozyc dwie grupy i grali by tam kazdym z kazdym i z kazdej grupy awansowalo by dwoch najlepszych do polfinalu?Co o tym sadzisz?[/qb][/QUOTE]Na pewno propozycja gona rozważenia - mam nadzieję że reszta uczestników też się wypowie jeżeli zaczniemy 8.07 to mamy jeszcze troche czasu na ustalenie nowych zasad

[QUOTE]Oryginalnie wysłał McKracken:
[qb]

Kursy bierzemy z 4 buków wymienionych w pkt 5 w przypadkich polskich buków uwzględniamy podatek.tzn. ze jak np. STS poda kurs 1.45 to w konkursie jest to 1.3 i nie mozna dac takiego typu?

[/qb][/QUOTE]W tym przypadku do konkursu można podać kurs 1.45 wystawiony przez STS i Profesonal - nie uwzględniamy 10% podatku
Posted by: slav007o

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 21:49

Zgłaszam się ale narazie bez wpisowego bo najprawdopodobniej w czasie gdy będzie rozgrywana trzecia edycja, nie zawsze będę miał czas (wakacje, workin and stuff al: )

SLAV
Posted by: vonseb

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 24/06/2002 22:38

Co do terminu dostsuje sie do wiekszosci.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 25/06/2002 02:07

jestem jak zawsze w formie zabawy (czytaj:bez wpisowego)
Posted by: raf

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 25/06/2002 02:09

wchodze z wpisowym - termin obojetny
Posted by: ciacho

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 25/06/2002 02:21

I ja rowniez sie zabawie, lecz bez wpisowego. Pozdrawiam iwo:
Posted by: Set Fisher

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 25/06/2002 03:06

Wchodzę w ten interes z wpisowym. Kura - nie mam danych do przesłania kasy - zapodaj na priva .
Posted by: Drak

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 26/06/2002 02:07

Jezeli turniej rozpocznie sie 8.7. to tez wchodze w ten interes z wpisowym./nie gram takim sposobem w realu ,ale chetnie wyprobuje to jezeli poszedlem inna lepsza droga /

Kura napisz prosze gdzie wyslac pieniadze

moj email: drakfender@interia.pl />
Pozdrawiam i ciesze sie na rywalizacje z zagranicznymi przeciwnikami iwo:
Posted by: kk0202

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 26/06/2002 13:36

Cze

Wchodzę z wpisowym. Czas rozpoczęcia bez znaczenia. Kura prześlij mi namiary: krystiankiw@interia.pl
Posted by: ssebol

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 26/06/2002 18:27

zgłaszam się , lecz bez wpisowego
Posted by: norbi_071

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 26/06/2002 18:32

Kura jeszcze raz potwierdzam swoj udzial bez wpisowego, poniewaz ni eotrzymalem potwierdzenia
moj email: norbi071@interia.pl />narka iwo:
Posted by: Kura

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 26/06/2002 19:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]Kura jeszcze raz potwierdzam swoj udzial bez wpisowego, poniewaz ni eotrzymalem potwierdzenia
moj email: norbi071@interia.pl />narka iwo: [/qb][/QUOTE]norbi - nie musisz czekać na moje potwierdzenie - na maila wysyłam tylko moje dane do osób które grają z wpisowym a osoby które grają bez wpisowego wystarczy tylko post w tym temacie
Posted by: Lamberciak

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 28/06/2002 04:56

I ja się przyłączę, lecz bez wpisowego, gdyż po 10 lipca frunę za ocean i nie wiem, jak tam będzie z dostępem do netu (czy w Kanadzie mają kafejki???).
Posted by: Maciejev

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 28/06/2002 12:59

Gram!... z wpisowym... al:
Posted by: pczyra

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 28/06/2002 13:35

zagram z wami ale bez wpisowego .
Posted by: Anonymous

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 28/06/2002 19:56

Gram z wami!! Z wpisowym
Chcę sie tylko dowiedziec szczegółów na temat wpisowego.
Posted by: Dejw

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 28/06/2002 22:20

Zagram równiez z wami lecz bez wpisowego
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 29/06/2002 18:20

Ja tez wezne udzial adam ,ale bez wpisowego!
Posted by: ZAPP

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 29/06/2002 18:45

gram - towarzysko
Posted by: RAFTER

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 30/06/2002 01:29

Sprobuje swoich sil w 3 edycji oczywiscie gram za friko,aby sobie nie zaprzatac glowy drobnymi sumami
Posted by: RAFTER

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 30/06/2002 01:31

Kura jak juz bedziesz wiedzial to podaj dokladny START konkursu.
Posted by: Kura

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 30/06/2002 01:38

Jako że kilka osób wolałoby zacząć od 8.07 a sprzeciwów nie ma to zaczynamy 8.07

ostateczna forma konkursu zostanie podana pod koniec przyszłego tygodnia
Posted by: lukboj

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 30/06/2002 01:42

Gram z wami, ale bez wpisowego bo wiadomo wakacje i wszystko może się zdarzyć !!!

Termin obojętny !!!
Posted by: RyanGiggs

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 30/06/2002 03:50

Gram z wami bez wpisowego , no a termin wszystko jedno. iwo:
Posted by: Drak

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 30/06/2002 18:45

Uwaga....OSTATECZNA PULA NAGROD OD DRAKA DO III EDYCJI TURNIEJU TENISOWEGO JEST :

1.MIEJSCE.........1100+110 Kc
2.MIEJSCE.........PREMIOWY KUPON DO OBSTAWIENIA W
FIRMIE PROFESJONAL O WARTOSCI
30 ZL.
3.MIEJSCE......... 200+20 Kc

Wygrane dostana ode mnie i Ci ktorzy nie wplacili wpisowe i zajma ktores z 1-3 miejsca.

ZYCZE CIEKAWEJ RYWALIZACJI iwo:
Posted by: slav007o

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 30/06/2002 22:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Sprobuje swoich sil w 3 edycji oczywiscie gram za friko,aby sobie nie zaprzatac glowy drobnymi sumami[/qb][/QUOTE]Ty chyba Rafter nigdy się nie zmienisz co nie ?

SLAV
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 01/07/2002 01:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Sprobuje swoich sil w 3 edycji oczywiscie gram za friko,aby sobie nie zaprzatac glowy drobnymi sumami[/qb][/QUOTE]rafter zaproponuj stawkę "dla zawodowców" i pobawimy się w wąskim gronie... tylko wiesz kasę wpłacamy przed grą :zobacz:
to tak dla przypomnienia bo mi się odświeżyły w pamięci pewne fakty i wpisy i printscreeny które sobie zrobiłem na wieczną rzeczy pamiątkę
(expekt.com)
Posted by: kuba81

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 01/07/2002 02:17

Rafter ma tylko jedna prosbe do ciebie....w konkursie pisz tylko swoje typy i bez komentarzy bardzo cie prosze bo naprawde juz czasami nie moge na monitor patrzec bo typy to moze i masz czasem i dobre ale bzdury jakie wypisujesz pozostaw dla siebie...nie odpisuj bo nie mam zamiary z toba w konwersacje wchodzic...

Drak mam prosbe wyjasnij dokladnie ile jest za pierwsze miejsce bo wydaje mi sie iz ludzie mysla iz za pierwsze miejsce jest 1000 zl +120 kc... i mysla blednie Dzieki

Pozdrawiam iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 01/07/2002 23:54

gram bez wpisowego (wakacje i pewnie wyjade na troche w sierpniu)
Posted by: Anonymous

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 02/07/2002 18:20

Witam Wszystkich Niestety jako Junior Member wchodze bez wpisowgo Życze powodzenia!Q!! iwo:
Posted by: skunks

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 02/07/2002 19:57

Witam,chcę wejśc bez wpisowego-debiut
mój mail:j.piech@multispedytor.com.pl
Posted by: RAFTER

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 02/07/2002 21:48

witam.Ktos zaproponowal aby zagrac za profesjonalne stawki.Nie widze problemu w 4 edycji mozemy pograc o powazniejsze sumy.Wszystkim tak jak teraz moze sie zajmowac kura aby niebylo zadnych pomowien.Wplacamy do niego kase i kto wygra ten moze sie cieszyc.Proponuje jesli uczestnikow bedzie mniej niz 11 to po 350zl-400zl jesli natomias "graczy bedzie wiecej jak 19 to moze byc wpisowe po 150 zl.Jestem jak najbardziej gotow zagrac za takie stawki.I jako pierwszy moge wplacic dla kury kase w 4 edycji.Panowie wy wplacacie po 30 czy cos takiego zl.Moim zdaniem gra nie jest warta swieczki z taka pula nagrod.W tym samym czasie mozna ugrac u bukmachera duzo wiecej.Przemyslcie stawki na 4 edycje a ja gwarantuje wplacic jako pierwszy i dopiero sie powaznie zabrac za konkurs.Chyba ze przeraza was strata kilkuset zlotych.Ktos wygra zgarnie ciekawa sume warta swieczki,ktos przegra-bedzie mogl powiedziec "tak przegralem ale konkurs byl wart tych 3 -4 stow" nastepnym razem moze sie uda.I co ciekawe gdyby konkurs o takie stawki tu wypalil a np ktos by wygral 3-4 kolejne edycje to mozna powiedziec"chej mam nowa prace ze srednia krajaowa 2000zl-do 3500zl" wiec zastanowcie sie bo wcale nie zartuje tylko pisze powaznie .Wieksze wplaty nie nizsze niz to pisze wyzej i gramy profesjonalny konkurs.
Posted by: Piwosz

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 02/07/2002 22:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[/QB]Przemyslcie stawki na 4 edycje a ja gwarantuje wplacic jako pierwszy i dopiero sie powaznie zabrac za konkurs.[/QB][/QUOTE]Mamy rozumiec ze teraz bedziesz ten konkurs traktowal niepowaznie? Czy to aby nie wytlumaczenie dla twojego ewentualnego niepowodzenia w tej edycji?
Posted by: RAFTER

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 02/07/2002 22:26

wiesz piwosz daj juz spokuj i ic wytrzezwiej,bo takich jak ty tu na forum jest zbyt duzo.Jedno co wiem to ty napewno nie zagrasz w czwartej edycji czuje to.A czemu moja intuicja.I 3 edycje potraktuje bardzo powaznie to bedzie byc moze rozgrzewka na potem.
Posted by: Wernychora

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 02/07/2002 22:40

Rafter nie krzycz na kolegów!
Miast tego może byśmy zaczęli sprzedawać udziały w gazetce bukmacherskiej? iwo:
A widzę, że sa już pierwsi chętni...
Posted by: Luke66

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 02/07/2002 22:43

Witam , spróbuję swoich sił bez wpisowego .
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 02/07/2002 23:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]witam.Ktos zaproponowal aby zagrac za profesjonalne stawki.Nie widze problemu w 4 edycji mozemy pograc o powazniejsze sumy.Wszystkim tak jak teraz moze sie zajmowac kura aby niebylo zadnych pomowien.Wplacamy do niego kase i kto wygra ten moze sie cieszyc.Proponuje jesli uczestnikow bedzie mniej niz 11 to po 350zl-400zl jesli natomias "graczy bedzie wiecej jak 19 to moze byc wpisowe po 150 zl.Jestem jak najbardziej gotow zagrac za takie stawki.I jako pierwszy moge wplacic dla kury kase w 4 edycji.Panowie wy wplacacie po 30 czy cos takiego zl.Moim zdaniem gra nie jest warta swieczki z taka pula nagrod.W tym samym czasie mozna ugrac u bukmachera duzo wiecej.Przemyslcie stawki na 4 edycje a ja gwarantuje wplacic jako pierwszy i dopiero sie powaznie zabrac za konkurs.Chyba ze przeraza was strata kilkuset zlotych.Ktos wygra zgarnie ciekawa sume warta swieczki,ktos przegra-bedzie mogl powiedziec "tak przegralem ale konkurs byl wart tych 3 -4 stow" nastepnym razem moze sie uda.I co ciekawe gdyby konkurs o takie stawki tu wypalil a np ktos by wygral 3-4 kolejne edycje to mozna powiedziec"chej mam nowa prace ze srednia krajaowa 2000zl-do 3500zl" wiec zastanowcie sie bo wcale nie zartuje tylko pisze powaznie .Wieksze wplaty nie nizsze niz to pisze wyzej i gramy profesjonalny konkurs.[/qb][/QUOTE]rafter wreszcie merytoryczny post
wpłacam jako drugi ale myślę że chętnych znajdzie się góra kilku... mimo tego uważam że gra o stawkę w granicach nawet 1000 zł będzie bardzo atrakcyjna... nie wiem czemu nie wpłacisz tych 30 zł... wpłać i trenuj przed może nie tyle IV edycją co troszkę innym mniejszym konkursem jaki możemy zrobić niezależnie i w mniejszym gronie
Posted by: RAFTER

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 03/07/2002 00:11

masz racje juan_ carlos zrobimy ten konkurs po 3 edycji.A czemu niewplace tych 30zl.Poprostu wygrana jest mala,a i wygrac nie jest latwo.Wiec wole poczekac na powazne stawki i wtedy zagrac.Bo za 30 zl wole sobie wypic dobrego drinka niz liczyc miesiac czy dwa na malutka wygrana.A sam wiesz ze na forum jest kilku dobrych typerow i wygrac nie jest latwo.Szansa wygrania takiego konkursu jest dosyc duza (zrobilem nawet pewna symulacje) ale wiadomo prorokiem sie nikt nie urodzil i nawet najwiekszy znawca moze przegrac.Wiec jesli juz grac to za wieksza kase bo wtedy warto ryzykowac,a zabawe mozna sobie zostawic komus innemu.Przynajmniej ja do tego tak podchodze szkoda czasu na male wygrane w tak dlugim okresie czasu.Oczywiscie gratuluje kurze wygrania ostatniej edycji.Zobaczymy jak bedzie w tej za pare dni i byc moze w nastepnej 4 o wieksza pule .
Posted by: kuba81

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 03/07/2002 00:39

hm rafter skoro myslisz ze jesli wplaci okolo 10 osob te 300-400 zl i bedzie tobie latwiej wygrac to naprawde jestes w błedzie...to ja zdecydowanie wole za te 300-400 zl sobie wypic 100 drinkow niz miec mala szanse na zwyciestwo...ale skoro ty wolisz za 30 zl napic sie 1 drinka to twoj problem bo ja zdecydowanie wole wypic 100 drinkow i ostro poimprezowac pare dni...
Posted by: xeo

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 03/07/2002 01:44

Chyba rozumie o co chodzi Rafterowi , choć nie potrafie tego opisać , to jest to co się czuje grajac o wysokie stawki , a czego brakuje przy małej ewentualnej stracie bądz zysku .

Dlatego pisałbym sie na wyzsze stawki w granicach 300 zł (min. 10 osób) .

Po długim namysle postanowiłem wziąśc udział w III edycji z wpisowym .

Moje miejsce w II edycji (jedno z ostatnich) było spowodowane frustracja po koszmarnym początku , później grałem tylko na nazwiska , ale wytrwałem do końca

Tym razem postaram się nie być gorszym niż w I edycji .

Adam podeslij mi swoje dane bo znowu je straciłem

Pozdrawiam .

PS. Kura moze mała agitacja na forum , duzo nowych osób może nie wiedza o konkursie .
Posted by: Kura

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 03/07/2002 02:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Chyba rozumie o co chodzi Rafterowi , choć nie potrafie tego opisać , to jest to co się czuje grajac o wysokie stawki , a czego brakuje przy małej ewentualnej stracie bądz zysku .

Dlatego pisałbym sie na wyzsze stawki w granicach 300 zł (min. 10 osób) .

Po długim namysle postanowiłem wziąśc udział w III edycji z wpisowym .

Moje miejsce w II edycji (jedno z ostatnich) było spowodowane frustracja po koszmarnym początku , później grałem tylko na nazwiska , ale wytrwałem do końca

Tym razem postaram się nie być gorszym niż w I edycji .

Adam podeslij mi swoje dane bo znowu je straciłem

Pozdrawiam .

PS. Kura moze mała agitacja na forum , duzo nowych osób może nie wiedza o konkursie .[/qb][/QUOTE]xeo dane podeśle jutro bo dziś nie jestem u siebie

co do agitacji - myśle że nie jest potrzebne i tak jak widać po zgłoszeniach dużo osób już to zrobiło ale ile wytrwałych wytrzyma do końca to się okaże niebawem - a poza tym nie lubie na siłę kogoś zapraszać do wspólnej rywalizacji

co do rywalizacji za większe pieniązki propozycja bardzo atrakcyjna ciekawe ile osób na to by się zdecydowało
Posted by: WIKTOR_69

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 03/07/2002 12:41

Witam!

Juz zglaszam swoj udzial w IV edycji z wyzszym wpisowym (kwota niema znaczenia), ale mam kilka zastrzezen:
- ma to byc konkurs wylacznie dla zawodowcow (ktorzy wplaca kase);
- gra BEZ play-off-ow!!! (patrzac na II edycje, kazdy z graczy mial w pewnym okresie slabszy tydzien (nawet KURA :-)) i odpadniecie w play-off-ach w tym okresie byloby dla niego (KURY) IMHO troche niesprawiedliwe, poniewaz byl w calym konkursie bezapelacyjnie najlepszy)

PS. Czy slav007 nadal jest sklony oferowac nagrode za drugie miejsce w II edycji, bo jak narazie otrzymalem nagrode tylko od XEO, za co mu jeszcze raz dziekuje?!
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 03/07/2002 13:14

jeśli dobrze liczę to mamy już 5 chętnych co wg mnie jest super wynikiem
zgadzam się że w tym deathmatchu powinni brać udział tylko zawodnicy z wpisowym... natomiast niezależnie możemy rozegrać IV edycję na tradycyjnych zasadach z mniejszym wpisowym
Posted by: denis

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 03/07/2002 14:32

Dawno tu nie byłem i widze cikawe propozycje. Osobiscie bylbym zainteresowany taka rywalizacja (ale jest to uzaleznione od finansow wiec nie mowie na razie ze wchodze na 100 %)
Ja widze to troche inaczej, bezsensu jest robic to jako IV edycje, bo konkurs powinien isc swoja droga poniewaz wiele osob gra bez wpisowego i czemu niszczyc cos co ma juz jakas tradycje .
Dlatego konkurs o "wieksza stawke" powinien byc dla osob ktore wplaca kase i dopiero wtedy ruszy, bez zadnych odstepst ze wplace pozniej i takie tam. Jest kasa u skarbnika (Kury) to grasz nie mam nie grasz.
I jeszcze 2 sprawy:
1- sposob liczenia, kto jest lepszym typerem? ten kto wiecej meczow trafil czy ten który wiecej zarobil kasy? Mi osobiscie bardzo sie podoba system jaki jest uzywany w konkursach w USA:
czyli kazdy typ jest grany tak by wygrac 100 przy kursach ponizej 2:
kurs 1.5 x 100 wygrasz +100 przegrasz -200
kurs 1.2 x 100 wygrasz +100 przegrasz -500
kurs 2.2 x 100 wygrasz +120 przegrasz -100
kurs 1.9 x 100 wygrasz +100 przegrasz -110
kurs 3.4 x 100 wygrasz +240 przegrasz -100
itd...

czyli grajac maly kurs masz wieksze szanse na trafienie ale jak wtopisz to dostajesz bardziej po dupie....
Ale sprawa jest do uzgodnienia oczywiscie.

2 sprawa dobrze by byo zaczac turniej po wakacjach, chociaz juz 26 sierpnia US Open rusza...

W tej edycji nie biore udzialu ze wzgledu na wakacje...

Pozdrowienia
Posted by: Anonymous

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 03/07/2002 19:07

wchodzę do gry -- ale bez wpisowego
Posted by: raf

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 04/07/2002 00:50

denis dobrze gada, dac mu wodki! iwo:
a tak powaznie to ja rowniez chetnie zagram za wieksze stawki (coz to by byla za rywalizacja, gdyby do wygrania bylo 3-4 tys zl!!), ale zalezy to od finansow, na pewno nie bede lal wody i jesli kasa bedzie to zagram! moze byc bardzo ciekawie, a system jest do uzgodnienia chociaz tradycyjne "trafiony-nietrafiony" wg mnie sprawdza sie najlepiej..
Rafter- nie to zebym Cie chwalil, ale zapodales ciekawy pomysl i mysle, ze spokojnie znajdzie sie 10 osob, ktore nie chca sie bawic i grac od niechcenia (bo tak sie gra jesli sie 30 osob bawi o 200zl przez 2 miesiace, a z tego z tych 30 osob tylko nieliczni cos wplacili..). Trzeba wszystko przemyslec, ustalic i wg mnie super terminem na rozpoczecie bylby start tegorocznego US Open..
Pozdrawiam wszystkich maniakow tenisa! iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 04/07/2002 01:41

ja rowniez jestem chetny aby zagrac za wieksza kase i juz zglaszam swoj udzial ...
a co do tej edycji to jutro wysylam pieniazki i potwierdzenie wplaty ( do kury )
Posted by: RAFTER

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 04/07/2002 16:52

Witam graczy.
Fajnie widze ze w koncu bedzie mozna pograc o ciekawe pieniazki.Wiec proponuje aby nastepny konkurs odrebny czyli "nasz" ten drozszy zagrac po zakonczeniu 3 edycji.I trzeba oczywiscie ustalic wszystkie zasady gry.Niech ktos to zrobi -czyli poda wszystkie zaakceptowane szczegoly np czy gramy na bilans jak dotychczas ,a moze na uzyskany zysk .Startujemy z okreslonym kredytem i wygrywa ten kto na finiszu ma najwiecej zarobione.Niech ktos ustali wszystkie zasady a my"gracze" ci ktorzy na 100% zagraja zaakceptujemy je badz ustalimy wspolnie inne.Wazne jest aby najpier dowiedziec sie na 100%kto zagra (ile osob) i dopiero wtedy ustalic kwote wpisowego.Bedziemy wtedy wiedziec ile zarobi ten kto wygra.I np wplacac mozna do np tego i tego dnia ,pozniej juz nie.Wtedy kura liczy kase i w terminie mowi"wplacilo tyle i tyle osob do wygrania jest tyle i tyle wplat juz nie przyjmuje wiec gramy.I graja tylko ci co wplacili nie ma "no many play" nie wplaciles nie grasz.Ustalcie wszystkie zasady tylko zrobcie to profesjonalnie a gra bedzie ekscytujaca i ciekawa do ostatniego momentu.Wiadomo wieksze pieniadze do wygrania wieksza wola gry i wygrania.Wiec czas zaczac ustalanie zasad.
START...(IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ)
Posted by: Pat

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 07/07/2002 15:41

Witam !
Co prawda za dwa tygodnie mam w planach dłuższy wyjazd (nie wiem jak to pogodzę), ale zgłaszam swój akces.

Mam tylko wątpliwości co do sensu rozgrywania końcówki konkursu metodą play-off. Jestem przeciwny, ale oczywiście decyduje większość iwo:
Posted by: hunter

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 08/07/2002 13:26

Witam

Mogę się jeszcze dołączyć bez wpisowego???. Proszę o odpowiedź.

PoZdRaWiAm iwo:
Posted by: Drak

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 08/07/2002 13:32

Hunter....mozna
Posted by: Deszcz

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 08/07/2002 13:44

Ja też mam ochotę wziąść udział w Konkursie Tenisowym. Przyłanczam się (niestety bez wpisowego).

pozdrowko
Posted by: hunter

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 08/07/2002 16:31

Witam

Dzięki, w takim razie wchodzę do gry bez wpisowego.

PoZdRaWiAm iwo:
Posted by: Kafel Jr.

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 08/07/2002 17:34

Chcialbym zglosic swoj udzial do konkursu o wyzsza stawke. Tylko prosilbym organizatorow ( w tym przypadku adama) o rozpoczecie tego konkurs pod koniec wakacji , a moze nawet po US OPEN. ( ze wzgledu na wakacje)

prosze o rozpatrzenie mojej prosby (i nie uciekaj kura nastepnym razem tak szybko z imprezy ....) iwo:

PS. no wreszcie beda wieksze emocje
i jeszcze jedno pytanko - konkurs bedzie przeprowadzany na forum czy na jakies innej stronie?
Posted by: valar

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 08/07/2002 18:25

Witam!
Gram z wpisowym
Posted by: valar

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 18/07/2002 12:39

Ze wzgledu na kompletny brak czasu wycofuję się z konkursu.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Posted by: Kura

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 22/07/2002 17:59

Sosna odpowiem tutaj - znowu mnie stawiasz w trudnej sytuacji ale niestety musze też i teraz pozostać nieugiety mam nadzieję że to zrozumiesz - chciałbym żeby wszyscy byli na równi traktowani
Mam nadzieje że swoje typy bedziesz podawał chociażby w temacie tenis - bo jak widać w poprzednich dwóch edycjach były to w wiekszości trafne propozycje

Jeszcza jedna sprawa co do wpłat troche się pogubiłem co do osób które wpłaciły : na pewno są to :
vonseb,grajek,xeo, Set Fisher , ja , Thom ,Drak , Maciejev (pieniądze w drodze) jeżeli ktos już wpłacił prosze o informacje tu albo na priva

Ja wyjeżdzam w środe ewentualne kwestie sporne ( myśle że takich już nie bedzie ) zostaną rozstrzygniete w niedziele wieczorem .
Posted by: Marcelo

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 23/07/2002 00:28

I ja sie zgłaszam do gry owiększe stawki.Ale jestem za tym żeby zacząć na US Open bo tam jest troche meczy do grania.Ale fajnie że Rafter wymyslił taką fajną gre.
Posted by: olech

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 25/07/2002 05:33

Zglaszam sie moze troche pozno ale lepiej pozno niz wcale. No to zaczynamy od dzisiaj
Posted by: olech

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 25/07/2002 05:34

ale bez wpisowego oczywiscie sie zglaszam sie
Posted by: Kura

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 11/08/2002 21:25

Witam - powoli kończy sie runda zasadnicza i jak widać stawka jest bardzo wyrównana może się tak zdarzyć i pewnie tak będzie że na koniec kilka osób będzie miało ten sam bilans np. na miejscu 8 ( lub tez na innych) nie bedzie czasu na rozgrywanie dogrywek - proponuje żeby przy identycznym bilansie o wyższej pozycji decydował wynik ostatniego tygodnia - a później suma kursów z ostatniego tygodnia - myśle że najlepszym rozwiązaniem byłoby to aby zsumować kursy z całej edycji lecz nie wszyscy je podawali przy swoich typach i teraz tego sprawdzić się nie da

sprawa do przedyskutowania
Posted by: lukboj

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 12/08/2002 16:31

Uważam że wynik ostatniego tygodnia nie jest sprawiedliwy jeśli chodzi o przyznawanie miejsc !!!
Mam propozycje aby zrobić u zainteresowanych osób ranking tygodni gdzie bedzię się brało ilość bilansów 5-0 w całym konkursie i jeżeli ktoś będzie miał ich więcej zajmie odpowiednio wyższą pozycję, a jeżeli to nie pomoże to ilość bilansów 4-1, 3-2 i tak dalej !!!
To jest tylko moja propozycja
POZDRAWIAM
Posted by: Kura

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 13/08/2002 00:23

lukboj masz racje myśle że Twoja propozycja jest lepsza - w wypadku kiedy i to by nie poskutkowało można by wtedy dopiero spojrzec na wyniki ostatniego tygodnia
Posted by: lukboj

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 13/08/2002 01:44

Uważam, że to będzie najbardziej sprawiedliwe bo komuś nie wyjdzie ostatni tydzień a w poprzednich miał w miare niezłe wyniki i może nie znaleść się w pierwszej "8" !!!
Dzięki za zaakceptowania mojej propozycji

POZDRAWIAM
Posted by: raf

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 27/08/2002 00:01

z przykroscia chcialbym poinformowac organizatorow i uczestnikow, ze musze zerzygnowac z dalszego udzialu w konkursie. Przez te wakcje, ciagle rozjady i brak czasu nie bylem w stanie normalnie typowac. Teraz rowniez srednio z czasem i wole skupic sie na grze w realu oraz na dobrych typach niz na rywalizacji. Tak wiec rezygnuje z tego konkursu, zreszta z innych na forum tez juz sie wycofalem. Zycze wszystkim powodzenia, prosze mnie juz nie uwzgledniac w tabeli.
Mam nadzieje, ze w kolejnej edycji bede juz mogl swobodnie grac.
Posted by: Kura

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 31/08/2002 02:32

Proszę o kontakt na priv nastepujące osoby :

Michał Żurawski
Sławomir Pachucki
Marcin Marszałek

pilne
Posted by: ZAPP

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 05/09/2002 18:23

W kwestii awansu i ustalenia kolejności po I rundzie proponuję następujące rozwiązanie:
Do II rundy awansuje 8-miu czołowych zawodników z I rundy. Gdyby się okazało że na 8 miejscu znajduje się więcej zawodników oni też awansują.
W ciągu najbliższych 4 tygodni co tydzień odpada 2-ch ostatnich zawodników - za tydzień musi pozostać 6-tka [ o kolejności decyduje bilans tygodnia , w razie remisu suma kursów trafionych, i w razie jej identyczności czas podania pierwszego dobrego typu.
Aby docenić klasę zawodnika z I miejsca nad tymi z 8-go po rundzie zasadniczej zawodnicy którzy mieli lepszy bilans [przykładowo np 1.m-ce KURA 32-18, 8 m-ce ZAPP 30-20] KURA +2.wypracowali sobie możliwość użycia 2 dodatkowych typów do zastosowania w każdej fazie turnieju.
Oczywiście wszyscy zaczynają od czystego konta.
Nie będzie żadnych kłopotów z ustaleniem kolejności do końca turnieju.
Poddaję temat pod dyskusję i proponuję błyskawiczną sondę wśród zainteresowanych
Posted by: Kura

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 05/09/2002 19:01

ZAPP - moja odpowiedź brzmi podobnie jak podczas dyskusji przy poprzedniej edycji , myślę że nie powinno zmieniać się zasad podczas trwania konkursu
Posted by: ZAPP

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 06/09/2002 14:28

Kura w takim razie doprecyzuj regulamin np. co w przypadku jężeli dwóch zawodników skończy z takim samym wynikiem tydzień.
Mam nadzieję że drabinka turniejowa będzie ustalona na rano w poniedziałek [ w jaki sposób będziesz dokonywał rozstawienia graczy z tym samym bilansem?] moim zdaniem kryterium powinno być jasne np. alfabetyczny pseudonimów a nie losowanie
Posted by: Kura

Re: Tenis - konkurs III edycja zapisy itd. - 06/09/2002 16:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ZAPP:
[qb]Kura w takim razie doprecyzuj regulamin np. co w przypadku jężeli dwóch zawodników skończy z takim samym wynikiem tydzień.
Mam nadzieję że drabinka turniejowa będzie ustalona na rano w poniedziałek [ w jaki sposób będziesz dokonywał rozstawienia graczy z tym samym bilansem?] moim zdaniem kryterium powinno być jasne np. alfabetyczny pseudonimów a nie losowanie[/qb][/QUOTE]ZAPP już Ci odpowiadam - sprawa była dyskutowana jak się nie myle w tym temacie

w przypadku takiego samego bilansu o wyższym miejscu bedzie decydować liczba bezbłednie typowanych tygodni ( 5-0) a potem 4-1 3-2 itd.
jeżeli i to nie rozstrzygnie to bilans ostatniego tygodnia następnie wyższa suma kursów trafionych w ostatnim tygodniu

Troche piszę w pośpiechu mam nadzieję że zostanie to zrozumiane.

Pozdrawiam Adam