Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy

Posted by: Misiek

Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 21/08/2006 18:50

Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy (Final Four)






____________________________________________________________

>>>Oficjalna strona <<<

I tutaj równie¿ znajduje siê LIVE

____________________________________________________________


FF ju¿ w ¶rodê

¯yczê Wysokich Wygranych





Posted by: aker

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 21/08/2006 21:38

Troche dziwna ta formu³a.
Po co sa stworzone grupy jak np Brazylia ma w swojej grupie W³ochów i Bu³garie a gra tez na koncu z Rosja ????
A Francja gra dwa mecze z W³ochami?????????????????????????
Posted by: boca juniors

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 22/08/2006 02:38

A jeszcze dziwniejszy jest kurs 3,15 na Francje z tymi W³ochami,pzrecie¿ w grupie ich jechali i to na wyje¼dzie,W³osi s± s³abi-graja tu bo dostali promocje od Akosty,ja to biore...
Posted by: silo

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 22/08/2006 06:07

a gdzie s± juz kursy na lige swiatowa i czy bed± pokazywac w telewizji bo wiem ze polfinal i final w tvp a grupy?
Posted by: buster

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 22/08/2006 06:34

no i wszystko jasne z t± dzik± kart±:

Wbrew deklaracjom prezydenta FIVB Acosty &#8211; W³osi znacznie wcze¶niej dowiedzieli siê, ¿e zagraj± w turnieju fina³owym.
Ju¿ przed pi±tym weekendem Ligi ¦wiatowej w³oskie media obieg³a informacja, ¿e prezydent FIVB obieca³ "dzik± kartê" szefowi tamtejszego zwi±zku. Potem obaj panowie dementowali te informacje, ale fakty wskazywa³y na co¶ innego.

- Ju¿ przed trzema tygodniami mój w³oski mened¿er opowiada³ mi, ¿e dzia³acze tamtejszej federacji g³o¶no i bez ogródek informowali wszystkich, ¿e dzika karta trafi w ich rêce &#8211; powiedzia³ &#8222;Przegl±dowi Sportowemu&#8221; Sebastian ¦widerski.

Ale to nie koniec. W³osi jad±c na mecze ostatniego weekendu do Moskwy, zarezerwowali powrotne bilety na 29 sierpnia, a trener Montali zabra³ ze sob± Alberto Cisollê, który leczy³ niedawno kontuzjê i przeciwko Rosji nie zagra³. Lekarze twierdz± jednak, ¿e do ¶rody bêdzie ju¿ zdolny do gry. A w³a¶nie w ¶rodê rozpoczyna siê turniej fina³owy&#8230;
Posted by: kamasss

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 22/08/2006 07:10

dok³adnie jestem zdania, ¿e w meczu W³ochów z Francj± mo¿e pa¶æ ka¿dy wynik...

zreszt± du¿o spotkañ wg. mnie bêdzie wyrówanych...
a Francja i W³ochy to podobne potencj³y...
i po takim kursie jak pisze Juan Roman maj±c 50% szans grzechem jest nie spróbowaæ...
Posted by: mikey2spikey

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 22/08/2006 09:55

Quote:

dok³adnie jestem zdania, ¿e w meczu W³ochów z Francj± mo¿e pa¶æ ka¿dy wynik...

zreszt± du¿o spotkañ wg. mnie bêdzie wyrówanych...
a Francja i W³ochy to podobne potencj³y...
i po takim kursie jak pisze Juan Roman maj±c 50% szans grzechem jest nie spróbowaæ...



Nie s±dzisz chyba, ¿e brazylia bêdzie siê mêczy³a z Bu³gari±, byæ mo¿e strac± seta i to wszystko
Posted by: kamasss

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 22/08/2006 10:03

Quote:

Quote:

dok³adnie jestem zdania, ¿e w meczu W³ochów z Francj± mo¿e pa¶æ ka¿dy wynik...

zreszt± du¿o spotkañ wg. mnie bêdzie wyrówanych...
a Francja i W³ochy to podobne potencj³y...
i po takim kursie jak pisze Juan Roman maj±c 50% szans grzechem jest nie spróbowaæ...



Nie s±dzisz chyba, ¿e brazylia bêdzie siê mêczy³a z Bu³gari±, byæ mo¿e strac± seta i to wszystko




to oczywiste, mia³em na my¶li np. takie spotkania jak
Rosja - Serbia
Serbia - Bulgaria
Serbia - Francja
Posted by: antyfutbol

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 22/08/2006 14:53

Francja - W³ochy 1 2.55 BaW
Bardzo ciekawe spotkanie. Wlosi dostali sie do turnieju finalowego dzieki dzikiej karcie.Obydwa zespoly graly ze soba w grupie. 3 razy wygrala Francja, w tym 2 razy we Wloszech. Wlosi w tym sezonie bardzo slabo.Beda grali pod olbrzymia presja, natomiast Francuzi zagraja na luzie i wygraja ten mecz. Szanse oceniam 45%-55%, wiec value. Nic tylko grac
Posted by: antyfutbol

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 07:25

Wie moze ktos, na jakim kanale jest transmitowna liga swiatowa?
Posted by: Scobas

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 08:27

Ciekawy kurs w sportingbecie na over, 25/22 25/22 25/22 i wchodzi, nie mowiac o tym, ze Bulgaria moze urwac seta Brazylii.

Brazylia - Bulgaria Under/Over
-----------------------------
Expekt linia 179.5 1.87 1.87
Gamebookers linia 179.5 1.85 1.85
Fonbet linia 177.5 1.8 1.9
Sportingbet linia 140,5 2.025 1.727
Posted by: aye

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 08:35

Postanowi³em zagraæ, ¿e Bu³garia wygra pierwszy set z Brazyli±. Ch³opaki bêd± napewno mocno zmobilizowani, bo to dla nich pierwsza taka impreza od dawien dawna. A i Brazylia traci³a sety i to z dru¿ynami potencjalnie s³abszymi ni¿ Bu³garia czyli Finlandia czy Portugalia. W kontek¶cie ca³ego spotkania mimo wszystko liczê, ¿e Brazylia nie da powoch±æ Bu³garom zwyciêstwa. Za drobne

23/08/2006 12.00 Brazil-Bulgaria (1st set) 2 4.30 (Betandwin)
Posted by: Giertyszek

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 08:47

Turniej Fina³owy czas zacz±æ...

Prawdê mówi±c to buki siê za bardzo nie wysili³y z ofert±, jedynie expekt i gb dali standardow± ofertê jak na siatkówkê, bwin ograniczy³ siê tylko do samych meczów i I setow a unibet to kompletnie ola³ temat póki co... no nic trzeba braæ to co daj±.

A po sporach i rozwa¿aniach na temat przyznania dzikiej karty W³ochom (punkt widzenia zale¿y oczywi¶cie od punktu siedzenia) pora na rozpoczêcie rozgrywek, sze¶æ zespo³ów , dwie grupy i faza grupowa od dzi¶ do pi±tku, graj± ka¿dy z ka¿dym w ramach grupy oraz po jednym meczu z jedn± dru¿yn± z drugiej grupy wg rozstawienia, tak wiêc pojedynki miêdzygrupowe to Bu³garia-Serbia, W³ochy-Francja oraz Rosja-Brazylia.

Na pocz±tek jeden typ na ca³y turniej, oryginalny zbytnio nie bêdê ale nie ma co na si³ê szukaæ sensacji, w finale uwa¿am ¿e zagraj± Rosja - Brazylia a ca³y turniej skoñczy siê wygran± "Kanarków". Brazylia nie mia³a trudnej grupy w fazie eliminacyjnej, sprawê pierwszego miejsca rozstrzygnê³a de facto ju¿ w pierwszych dwóch kolejkach grupowych po czterech wygranych z Argentyn± wiêc tak naprawdê dopiero teraz bêd± mecze w których siatkarze z kraju samby bêd± musieli wznie¶æ siê na wy¿yny umiejêtno¶ci. I staæ ich na to aby zagraæ mecze grupowe a przede wszystkim pó³fina³ i fina³ "na maxa" i zapewniæ sobie zwyciêstwo w turnieju. Ponadto przypominam ¿e w ostatni weekend z Portugali± gra³y rezerwy bo pierwszy sk³ad Brazylii przebywa³ ju¿ na zgrupowaniu we W³oszech aby spokojnie przej¶æ aklimatyzacjê w Europie. Równa forma, zgranie zespo³u no i siatkarskie indywidualno¶ci powinny wystarczyæ na zwyciêstwo w turnieju który rozpocznie siê za godzinê.
Ja zagram - Brasil to win @1,95 /Expekt/.

Co do dzisiejszych spotkañ to zgadzam siê z kolegami co do typu hcp 1,5 seta na Francjê. Francja gra³a z W³ochami cztery razy w grupie, trzy razy wygra³a a raz przegra³a 2-3. A wiêc w ka¿dym z tych spotkañ ugra³a 2 sety. Czy fakt otrzymania "dzika" spoowoduje nag³± metamorfozê Italii? Nie wydaje mi siê , choæ mobilizacji nie zabraknie. Dlatego typ +1,5 seta na Francjê godny uwagi, dodam ¿e kurs na to zdarzenie w Expekcie spad³ z 2,12 na pocz±tku do 1,75 obecnie.

Pozdrawiam
Posted by: aye

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 08:56

Co to dzikiej karty W³ochów to ja nie widzê ¿adnej niespodzianki. W³ochy s± tysi±c razy bardziej utytu³owan± dru¿yn± ni¿ Polska i to im siê nale¿a³a dzika karta. Je¿eli chcieliby wypromowaæ tak± dru¿ynê jak Polska czy Kuba to by ustalili regulamin np. taki ¿e wchodzi druga dru¿yna z najlepsz± liczb± punktów. Ju¿ po rozk³adzie grup wiedzia³em ¿e bêdzie to która¶ dru¿yna z pary W³ochy-Francja. Z jednej strony szkoda, ¿e nie ma naszych w Turnieju Fina³owym, ale tak prawdê mówi±c chyba mogliby¶my siê tylko niemi³o rozczarowaæ, bo jak przypomnê sobie mecze z Serbi±, która hipotetycznie przyjmuj±c nie jest faworytem to za wiele szans naszym nie dawa³em. Przychylam siê równie¿ do typu +1.5 na Francjê, która mo¿e siê okazaæ czarnym koniem turnieju. Pozdrawiam
Posted by: Kamikaze

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 09:35

Giertyszek jaka nagla metamorfoze ?
05-Aug FRA-ITA 2-3
06-Aug FRA-ITA 3-2
11-Aug ITA-CHN 3-0
12-Aug ITA-CHN 3-0
19-Aug RUS-ITA 0-3
20-Aug RUS-ITA 2-3

Do tego ostatnie mecye grali w Rosji, wiedzieli ze maja dzika karte wiec zapewne tam zostali. Wedlug mnie to Wlosi dzis wygrywaja. Tym bardziej ze jutro chyba graja z Brazylia, a tam juz bedzie ciezej.
Posted by: Bask

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 11:30

Niez³± padline odstawi³a Brazylia !!! pozdro
Posted by: mefistofeles

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 11:40

Po tej przegranej dzi¶ Brazyli jutro bêd± siê musieli sprêzyæ z W³ochami. Bu³garzy napewno podniesli sobie dzi¶ sporo morale i wygl±da na to ¿e poma³u kreuj± siê na czarnego konia tych fina³ów. Co do dzisiejszego meczu Francji z W³ochami myslê ¿e bêdzie to zaciêty bój i stawiam tu na Francjê (choæ w³osi napewno skóry tanio nie sprzedadza - my¶lê ¿e wynik 3:2 jest ca³kiem realny wiêc mo¿na by tak¿e zaryzykowaæ handi na sety). W drugim meczu mo¿na lekko postawiæ na Serbów bo napewno Rosjanie z nimi ³atwo mieæ nie bêd±.
Wiêc moje typy za ma³a stawkê rzecz jasna na Francjê i Serbiê.
Posted by: Unibet

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 11:41

Quote:

Niez³± padline odstawi³a Brazylia !!! pozdro




no co ty przesatn wystarczylo spojrzec w statystyki pomiedzy tymi druzynami i bylo wiadomo ze nie bedzie to latwy mecz dlabrazyli. ALe co jak co 0:3 to sie nie spodziewalem. Bulgarzy juz nie raz grali jak rowny z rownym z Brazylia.
Posted by: rafako

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 11:55

Pierwszy mecz i pierwsza niespodzianka (sensacja?). Mozna bylo sie spodziewac ze Bu³garia ugra seta, ale ze wygra i to do 0(25-17,25-23,25-20) a wiec bardzo latwo. Mecz pokazywany byl na rosyjskiej tv rtr planeta. Bu³garzy zagrali ¶wietnie na zagrywce i bloku (skutecznosc Brazyli w ataku wynosila ponizej 40 % wynikalo to jak juz wspomnialem ze swietnego serwisu bu³garow ktory odrzucal od siatki brazylijczyków). Bu³garzy natomiast grali bardzo kombinacyjnie i szybko, obijajac pilk± blok w aut(ich firmowe zagranie). Mam nadzieje ze Bu³graia sprawi jeszcze niejedna niespodzinke na tych finalach.
Posted by: Kellthorn

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 12:27

Quote:

Quote:

Niez³± padline odstawi³a Brazylia !!! pozdro




no co ty przesatn wystarczylo spojrzec w statystyki pomiedzy tymi druzynami i bylo wiadomo ze nie bedzie to latwy mecz dlabrazyli. ALe co jak co 0:3 to sie nie spodziewalem. Bulgarzy juz nie raz grali jak rowny z rownym z Brazylia.




A móg³by¶ szanownie wyja¶niæ o jakich statystykach piszesz, bo jako¶ nie mogê natkn±æ siê na ¿adne statystyki, mówi±ce o tym ¿e ten mecz Brazylia mog³a przegraæ. Ja bym raczej upatrywa³ dzisiejsz± s³ab± dyspozycje canarinios w problemach aklimatyzacyjnych.
Posted by: LART

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 13:33

Quote:

Quote:

Quote:

Niez³± padline odstawi³a Brazylia !!! pozdro




no co ty przesatn wystarczylo spojrzec w statystyki pomiedzy tymi druzynami i bylo wiadomo ze nie bedzie to latwy mecz dlabrazyli. ALe co jak co 0:3 to sie nie spodziewalem. Bulgarzy juz nie raz grali jak rowny z rownym z Brazylia.




A móg³by¶ szanownie wyja¶niæ o jakich statystykach piszesz, bo jako¶ nie mogê natkn±æ siê na ¿adne statystyki, mówi±ce o tym ¿e ten mecz Brazylia mog³a przegraæ. Ja bym raczej upatrywa³ dzisiejsz± s³ab± dyspozycje canarinios w problemach aklimatyzacyjnych.





//Ja te¿ jestem ciekawy tych statystyk Przyjacielu Brazylia w siatkê jest przez wielu uwa¿ana za wiêksz± potêgê ni¿ w pi³kê no¿n±. Jak zwa³ tak zwa³ ale du¿o w tym prawdy. Porównywanie Brazylii do Bu³garii i jeszcze twierdzenie ¿e gra³y równe zespo³y to conajmniej nietakt !! Wiem ¿e ta przegrana to meeeega sensacja ale takie s± fakty. Jak los sprawi, ¿e spotkaja siê obydwa zespo³y raz jeszcze w tym turnieju Brazylia nie da szans Bu³garom i jestem o tym przekonany. Dobrze ¿e nie gra³em bo mia³em graæ 3-1 i 3-2 dla Brazylii na singlach Pozdrawiam LART
Posted by: wariot22

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 14:24

No sensacja jest jak cholera Bulgaria chyba trafila z forma zobaczymy jak nastepny mecz zagraja! Bulgarzy jak by nie bylo do ogorkow nie naleza. Porazki chyba bym raczej szukal w aklimatyzacji Brazyli! Bulgaria ma nawet dobry sklad w porownaniu do tego sprzed kilku lat a Brazylia praktycznie gra caly czas tym nie zmiennym skladem juz kilka lat. No zobaczymy moze to byl wypadake przy pracy:D Jestem tez ciekawy kto wygra L¦ w tym roku stawiam na Wlochow makranom zawsze sie jakos piznie Polecam granie na handicapy na niefaworytow
Posted by: Unibet

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 15:11

Quote:

Przyjacielu Brazylia w siatkê jest przez wielu uwa¿ana za wiêksz± potêgê ni¿ w pi³kê no¿n±




to wiesz ja taka potege mam gdzies,Jesli tak j± nazywasz to co powiesz na fakt przegrania przez ta potegê. Zaraz wam zamieszcze staty (bo czasu nie mam)bulgarow zreszta na fivb.org jest ten wykaz ostatnie mecze 3:2 dla Brazyli w meczu z Balgarami
Posted by: Giertyszek

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 15:18

Tak jak pisa³em kursy na mecz Francja-W³ochy to by³o nieporozumienie - prezent od buków na Francjê, oba zespo³y gra³y ze sob± pi±ty raz w tej edycji L¦, Francja wygra³a 4 raz, a dwa sety ugra³a w ka¿dym z tym meczów. Udane popo³udnie z hcp +1,5

Co do meczu Brazylii to oczywi¶cie olbrzymia niespodzianka na pocz±tek turnieju, pytanie czy to problemy z aklimatyzacj±, s³abszy dzieñ czy te¿ Brazylia bêdzie rozczarowaniem turnieju - odpowied¼ poznamy jutro o 12.00 - mecz Brazylia - W³ochy. Dla obu zespo³ów mecz o wszystko.
Posted by: Kellthorn

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 16:24

Trochê pó¼niej, ale mo¿e to info przyda siê przy analizie najbli¿szych meczy canarinios. (news z wczoraj)

"We did not have so difficult adversaries in the first phase. Still we are feeling a little the fatigue of the trip. We were the teams who came of more far, since all the others were in the Europe ', commented Bernardinho
Posted by: LART

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 23/08/2006 21:45

Quote:

Quote:

Przyjacielu Brazylia w siatkê jest przez wielu uwa¿ana za wiêksz± potêgê ni¿ w pi³kê no¿n±




to wiesz ja taka potege mam gdzies,Jesli tak j± nazywasz to co powiesz na fakt przegrania przez ta potegê. Zaraz wam zamieszcze staty (bo czasu nie mam)bulgarow zreszta na fivb.org jest ten wykaz ostatnie mecze 3:2 dla Brazyli w meczu z Balgarami





//No wiesz to nie cyborgi tylko ludzie - a nikt nie kaza³ koledze o ile gra³e¶ bo nie wiem tego - graæ Brazylii po 1,14 Powiedz ile Brazylia meczy przegra³a nie wiem od roku? My¶lê ¿e do liczenia na palcach druga rêka nie bêdzie Ci potrzebna. Ale tak jak mówisz to co siê sta³o to du¿a sensacja i tutaj siê zgadzamy. Piwo dla kolegi za dyskurs
Posted by: Unibet

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 05:16

Ja nie gralem no cost ty nie gram siatki po kursie 1.14 hehe
zaluje tylko ze nie zaryzykowalem i nie dalem bulgarow. Ale ja gram osobiscie za spore stawki dlatego nie dalem na bulgarow bo to za duze ryzyko bylo hehe

dzis na Brazylie 1.3 a ja po wczoranszym skusze sie na Wlochow przynajmniej w opcji +1.5. Uwazam ze Brazylia moze miec klopoty nie tylko aklimatyzyjne ale ogolnie z dyspozycjia fizyczna a moze i juz nawet psychiczna.
Posted by: Unibet

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 05:34

Serbia - Bulgaria cholibka niby 1 Ale po tym co wczoraj serbia zrobila w 2 secie to anty siatkowka z 9-16 rosjanie zrobil 17:16 LOL jakich malo. Tak sie zastanawiam i wychodiz mi ze nie po to Bulgarzy wygrali z Brazylia by przegraz z Serbami hehe. ALe mysle ze polegna bo Brazylia gra miekka pilke a Serbowie twardsza hehe.Opieraja swoj± gre na sile przedewszystkim. W tamtym roku Serbowie wygrali 1 seta z Brazylia do 15, by nstepne 3 sety polec gladko. Dzis mysle ze palaja checia zemsty wiec trzeba sioe dostac do finalu.Wczoraj przegrali dzis wygraja to takijuz narod jest

Francja - Rosja +1.5 typ 1
Rosja kolejne 3:0 ?? Nie nie wierze. Francja niepopelni bledu Serbi,Rosja nie zagra tak jak wczoraj nie moze juz tak zagrac bo ile tak bedzie serwowaæ?Nie dzis.Zeby te mece byly w tv to by mozna bylocos powiedziec czy francja wygrala wczoraj bo grala na dobrym poziomie czy raczej wlosi podekscytowani prowadzenie 2:1 oddali mecz. RTR PLANETA SPORT cholera idzie to gdzies na necie ogladac???
Posted by: aye

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 06:01

Po wczorajszym sukcesie Bu³garów w pierwszym secie po kursie 4.25 mam trochê rezerwowego kapita³u ¿eby zagraæ ponownie na W³ochy w taki sam sposób.

24/08/2006 12.00 Italy-Brazil (1set) 1 3.00 (Expekt)


W przypadku Brazyli mo¿e wyst±piæ efekt pierwszej krwi. Jak inni zobacz±, ¿e Bu³garia mo¿e to dlaczego my nie. Pozdrawiam
Posted by: Kellthorn

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 06:54

Quote:

Ja nie gralem no cost ty nie gram siatki po kursie 1.14 hehe
zaluje tylko ze nie zaryzykowalem i nie dalem bulgarow. Ale ja gram osobiscie za spore stawki dlatego nie dalem na bulgarow bo to za duze ryzyko bylo hehe

dzis na Brazylie 1.3 a ja po wczoranszym skusze sie na Wlochow przynajmniej w opcji +1.5. Uwazam ze Brazylia moze miec klopoty nie tylko aklimatyzyjne ale ogolnie z dyspozycjia fizyczna a moze i juz nawet psychiczna.




Hey Unibet móg³by¶ jednak podaæ ¼ród³o sk±d czerpa³e¶ statystyki przy analizie meczu Bul- Bra, bo chyba wczoraj zapomnia³e¶, czy co¶.Ta stronka mo¿e siê tu wszystkim przydaæ przy nastêpnych tego typu meczach, gdzie historia spotkañ bêdzie decydowa³a o wygranej.

Ja osobi¶cie dzisiaj spróbuje Brazylie. Kurs mizerny ale W³ochy to ¿aden przeciwnik w fina³owej 6, nie powinno ich tu byæ i tyle.
Posted by: LART

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 07:09

Witam dla mnie dzi¶ Brazylia jest 100% faworytem. Makarony ten ostatio zawodz± i s± jak dla mnie najs³abszym zespo³em tych fina³ów. Bu³garia naprawdê wczoraj namiesza³a na tej imprezie. Jednak wracaj±c do tematu. Proponujê na dzi¶ co¶ takiego co wystawi³ GB:

0-3 Brazylia kurs 3,00
1-3 Brazylia kurs 3,50
2-3 Brazylia kurs 5,50

I teraz tak:

- dla pewno¶ci (bo jak mówiê zak³adam zdecydowanie ¿e Brazylia wygra) mo¿na daæ 3 single i w najgorszym wypadku mamy zwrot
- dla bardziej odwa¿nych polecam 0-3 oraz 1-3 wiadomo dlaczego.
- dla wybitnie odwa¿nych polecam 0-3 - Brazylia dzis moim zdaniem zagra perfekcyjnie i pojadzie makaronów g³adko i w³a¶nie to rozwi±zanie polecam.

*******************************

Odno¶nie dwóch pozosta³ych spotkañ to my¶lê, a nawet jestem przekonany ¿e Rosjanie dzi¶ za wszelka cene zechc± pokonaæ Francjê ¿eby nie szukaæ ostatniej szansy w meczu z Brazyli±.

Serbia - Bu³garia to raczej no bet.
Posted by: LART

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 07:53

Ju¿ GB siê zorientowa³ i na 1-3 spad³ kurs z 3,50 na 2,85
Posted by: kamasss

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 08:42

kurs na Serbiê pospada³... s± nawet po 1,6

jak kogo¶ interesuje betsson 1,85



Popieram zdanie Unibeta... zreszt± mo¿e pa¶æ ka¿dy wynik, ale wygl±da to tak jakby mia³a wygraæ Serbia, która mo¿e to zrobiæ...
Tak samo dobrym wyj¶ciem jest granie na Francjê... widaæ, ¿e s± w formie... jak musieli to przycisnêli W³ochów i wygrali... mo¿e pa¶æ ka¿dy wynik, wiêc biorê wiêkszy kurs... bodaj¿e 3,4
Posted by: Unibet

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 08:42

Quote:

Quote:

Ja nie gralem no cost ty nie gram siatki po kursie 1.14 hehe
zaluje tylko ze nie zaryzykowalem i nie dalem bulgarow. Ale ja gram osobiscie za spore stawki dlatego nie dalem na bulgarow bo to za duze ryzyko bylo hehe

dzis na Brazylie 1.3 a ja po wczoranszym skusze sie na Wlochow przynajmniej w opcji +1.5. Uwazam ze Brazylia moze miec klopoty nie tylko aklimatyzyjne ale ogolnie z dyspozycjia fizyczna a moze i juz nawet psychiczna.




Hey Unibet móg³by¶ jednak podaæ ¼ród³o sk±d czerpa³e¶ statystyki przy analizie meczu Bul- Bra, bo chyba wczoraj zapomnia³e¶, czy co¶.Ta stronka mo¿e siê tu wszystkim przydaæ przy nastêpnych tego typu meczach, gdzie historia spotkañ bêdzie decydowa³a o wygranej.

Ja osobi¶cie dzisiaj spróbuje Brazylie. Kurs mizerny ale W³ochy to ¿aden przeciwnik w fina³owej 6, nie powinno ich tu byæ i tyle.




standardowo z fivb.org tam w historiach trzeba szukac. Historia spotkan nie decyduje o wyniku lecz stwierdza fakt ze jaki bedzie mecz. Bo jesli 5 razy Brazylia grala np z Finlandia i wygrala 5 razy to raczej ale 6 raz nei przegra. Oto mi chodzilo.

Szukajcie az znajdziecie
Posted by: Kamikaze

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 09:26

Unibet podaj linka , a nie piszesz szukacjie a znajdziecie. Pierw wypisujesz ze czytales , widziales , podasz jak bedziesz mial czas a teraz krecisz z tymi statystykami.
Posted by: Radek_89

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 10:05

Quote:

Quote:

Niez³± padline odstawi³a Brazylia !!! pozdro




no co ty przesatn wystarczylo spojrzec w statystyki pomiedzy tymi druzynami i bylo wiadomo ze nie bedzie to latwy mecz dlabrazyli. ALe co jak co 0:3 to sie nie spodziewalem. Bulgarzy juz nie raz grali jak rowny z rownym z Brazylia.


Po meczu to ka¿dy nagle wie wszystko, tylko jako¶ na tyle m±dry przed meczem nie by³e¶, ¿eby chocia¿ jedno zdanie napisaæ.
Posted by: Unibet

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 11:13

hehe ja sie nie wymadrzam tylko pisze nie moja wina ze mam wakacje nad polskim morzem i nie mam czasu na pisanie. Stronke wam podalem fivb.org tam macie wszytskie informacje nawet te sprzed 5 lat Stwierdzilem tylko ze ostatni mecz Brazyli z Bulgaria to wynik 3:2 i to wszytsko. A juz napewno nie wymadrzam sie.
Posted by: Unibet

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 11:15

Wy mi lepiej powiedzcie czemu nagle kursy na Serbow zmienily kolejnosc hehe bylo 1.8 do 1.,98 a teraz to na Bulgarow jest 1.8 ??? czyzby kolejny walek z seria ala serbia
Posted by: KRAJAN

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 12:44

Serbia 3-0 /6.75/

Wczoraj Serbowie wcale tak g³adko z Rosj± przegraæ nie powinni (oprócz pierwszego seta) - pozosta³e powinny pa¶æ ich ³upem, ale psyche wysiada³o?
Dzi¶ trener pwinien odpowiednio ich zmotywowaæ.

Bu³grzy wczoraj trafili na niedyspozycjê Brazyli (po prostu wypadek przy pracy) - dzi¶ bêd± pewni siebie i oby ta pewno¶æ im nie zaszkodzi³a.

Wg mnie nie ugraj± seta - bo jak narzuc± swoje granie Serbom (np. wygrywaj±c 1 set) - mecz mo¿e ponownie pa¶æ ich ³upem - ale Serbowie to nie ogórki - przynajmniej mam tak± nadziejê.
Posted by: Zabielany

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 20:57

Mam pytanie: co decyduje o wyzszej pozycji, przy rownej ilosci punktów ?

Roznica setów, male punkty czy mecz bezposredni ?

Jezeli bulgaria nie ma zapewnionego jeszcze pierwszego miejsca, to zagram ich jutro zdecydowanie. Widac, ze sa w gazie...gb wystawil ich za @1.95. Jezeli pierwsze miejsce maja zapewnione to raczej nie ma sensu, bo z pewnoscia beda grac rezerwy. W tym wypadku wypalona Italia za @1.75 wyglada smacznie.

Nie ma jeszcze kursów na 2 pozostale spotkania...jednak jezeli doczekam sie kursu w granicach @1.6 na Brazylia to z pewnoscia nie omieszkam zagrac.

W 3 spotkaniu Francja, jednak to uzalezniam od kursu. Serbia przegrala 6 setów, nie wygrywajac ani jednego. W tyh 6 setach przynajmniej w 3 na poczatku spotkania prowadzili dosc zdecydowanie. Widac, ze czegos im brakuje. Jutro dla nich mecz o nic, a Francja z pewnoscia bedzie chciala przypieczetowac 2 miejsce w grupie i awans. Jezeli doczekam sie atrkcyjneg kursu na ¿abojadów to ich zagram.

Prosze o szybkie udzielenie odpowiedzi.
Posted by: Giertyszek

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 24/08/2006 21:03

Przy równej ilo¶ci punktów decyduje tak jak w fazie zasadniczej stosunek ma³ych punktów tzw. ratio.
Posted by: Giertyszek

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 07:42

Witam,

Ostatni dzieñ rozgrywek w grupach turnieju fina³owego.
Po zaskakuj±cych wynikach z udzia³em Bu³garii oraz niez³ej grze Francji sytuacja przed ostatnimi meczami wygl±da ca³kiem interesuj±co, a na pewno inaczej ni¿ spodziewali¶my siê przed turniejem.
Wielu bowiem siê spodziewa³o ¿e dzisiejszy ostatni mecz Brazylia-Rosja to bêdzie spotkanie dru¿yn które zajm± pierwsze miejsca w swoich grupach i w tym meczu bêd± chcia³y tak zagraæ ¿eby nikt z nich nie spad³ na drugie miejsce i ¿eby nie spotykaæ siê ju¿ jutro znowu - w pó³finale.
Tymczasem jedyn± mo¿liwo¶ci± ¿eby Brazylia z Rosj± siê nie spotka³y w pó³finale jest to ¿e oba zespo³y zajm± miejsca...drugie a co wiêcej póki co to Brazylia nie ma jeszcze na 100% pewnego awansu.

Co jeszcze ciekawsze to nie Brazylia z Rosj± bêdzie dzi¶ rozdawaæ karty, tylko...Bulgaria oraz...Francja od których tak naprawdê zale¿y czy wieczorny mecz Bra-Ros bêdzie tylko sparingiem przed jutrzejszym ponownym spotkaniem tych zespo³ów czy te¿ jeszcze bêdzie móg³ co¶ zmieniæ w uk³adzie tabeli.

Ale po kolei...pierwsze spotkanie o 12:00 Bulgaria-Wlochy , Bu³garzy ju¿ awansowali, W³osi szanse maja teoretyczne ale w praktyce niewielkie....potrzeba ich wygranej (wysokiej jesli idzie o ma³e punkty) z Bu³garia oraz wygranej Rosji z Brazylia....moim zdaniem ma³o prawdopodobne ale zobaczymy, ciekawe czy Bu³garzy dzi¶ zagraj± pierwszym skladem i maksymalnie zmobilizowani, wszak awans pewny , jutro znowu kolejny dzieñ meczowy a stawka jutro du¿o wiêksza...

Przy wygranej Bu³garii sprawa jest jasna Bu³garia pierwsza, Brazylia druga.
Przy wygranej W³och wszystko zale¿y od rozmiarów zwyciêstwa , wiadomo tylko ¿e Bu³garia awansuje.

Teraz zak³adaj±c pierwszy wariant mecz o 15.00 bedzie meczem w którym Francja mo¿e sobie wybraæ rywala, je¶li przegra niewysoko z Serbi± to zagra w pó³finale z Bu³gari± ju¿ na pewno, je¶li wygra mo¿e siê okazaæ ¿e rywalem w pó³finale bêdzie Brazylia...z kim lepiej graæ?

Ale najpierw poczekajmy do meczu o 12:00....

Ci±g dalszy nast±pi....
Posted by: sotr*

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 08:07

sam ju¿ nie wiem...moze byc ró¿nie nie wiadomo jak nastawieni do spotkania wyjd± bu³garzy....podobno awans maja pewny juz wiec moga odpu¶ciæ ale...niekoniecznie...

ciekawe jest tylko z kim bu³garzy beda chcieli zagrac w kolejnej fazie rozgrywek,,,z francja czy tez z rosj±...wydaje mi sie ze ta puierwsza wersja jest bardziej prawdopodobna w takim razie bu³garzy wygrywaja z w³ochami a rocjanie przegrywaja z brazylia przy jednoczesnej porazce francji z serbia...ale tu tez do zabawy wchodzi francja która moze sie pod³o¿yc i tym samym zdobyc drugie miejsce w grupie (chociaz nie mog± przegraæ za wysoko) i wtedy zagraj± z bu³garia a brazylia z rosj± .............wiecie co chyba sie juz sam zakrêci³em w tym wszystkim....krótka pi³ka..mo ze ktos to jakos efektywnie rozpisaæ??/
Posted by: Giertyszek

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 08:10

Przecie¿ napisa³em jak ma siê sprawa z pierwszymi meczami, dalej na razie nie ma co pisaæ bo za du¿o wariantów, poczekajmy co zrobi± Bu³garzy z W³ochami...dodam tylko ¿e Bu³garia za bardzo nie mo¿e sobie wybraæ rywala bo gra pierwsza a mecze pó¼niejsze bêd± decydowaæ o uk³adzie w tabeli...
Posted by: sotr*

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 08:14

no w³asnie...hmmmm ja jednak zaryzykuje na bu³garie....brazil powinna wygra æ z ruskimi i wtedy bu³garzy zagraj± najprawdopodobniej z fracj±..

Fakt faktem na bu³garie 1.8
Posted by: adi1910

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 09:54

Mam pytanie czy Serbia ma jakie kolwiek szanse na awans ???
Posted by: sotr*

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 09:56

nie
Posted by: bogdan

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 09:58

Witam.
Ja s±dzê,¿e Bu³garia wiedz±c,¿e to turniej odpu¶ci sobie mecz z W³ochami i zagra rezerwami.Nie znaczy to,¿e s³abi W³osi odnios± zwyciêstwo.Bêd± musieli o nie powalczyæ,ale chc±c wyj¶æ a twarz± z tego turnieju tak zrobi± i wygraj±.
Wygrana W³ochów

W drugim meczu Francja-jak s±dzê- pod³o¿y siê Serbii i przegra nieznacznie.Bêdzie chcia³a spotkaæ siê w pó³finale z Bu³gari±,bo bêdzie obawiaæ siê potencja³u Brazylii.
Wygrana Serbii.

W meczu trzecim Rosja wystawi rezerwy i ka¿e im maksymalnie wymêczyæ Brazylijczyków,którzy bêd± musieli wygraæ ten mecz.
Wygrana Brazylii.

A jak bêdzie-zobaczymy!!!
Posted by: raulito33

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 10:05

Panowie, jesli serbia wysoko (malymi punktami) wygra z Francj±, to czy aby na pewno nie ma szans na awans??? Przeciez nie liczy sie bilans setow, tylko ratio... Prosze o odp. bo dla mnie to ciekawy mecz, Francja 2x 5-setowe spotkania, moga byc podmeczeni, a dla sebow to ostatnia deska ratunku.
Posted by: Giertyszek

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 10:26

Serbowie maj± szanse jak najbardziej pytanie czy bêd± w stanie wygraæ wysoko z Francj±.
Posted by: darros

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 11:52

Witam mój scenariusz jest taki
-Bu³garia awansowa³a ju¿ z 1 miejsca w grupie
-Druga jest Brazylia(nie patrz±c na wynik z Rosj±)
a w drugiej grupie widzê to tak:
Francja pokonujê SiCz
Rosja przegrywa z Brazyli±
Wtedy z tej grupy awansuj±
z pierwszego miejsca(Francja)
z drugiego(Rosja)
pó³fina³y wygl±daj± nastêpuj±co:
Bu³garia-Rosja
Brazylia-Francja
do fina³u awans uzyskaj±(moim zdaniem)
Rosja i Brazylia(przepisowo)
Rosja we¿mie rewan¿ na Brazylii za dzisiejsz± pora¿kê w grupie i wygra ten fina³
Analizy,spostrze¿enia,uwagi mile widziane.
Posted by: Giertyszek

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 11:57

Bu³garia 3-0 wygra³a z W³ochami....

Rozkrêci³a siê Bu³garia oj rozkrêci³a, pytanie co bêdzie z t± maszynk± jutro bo jak siê za mocno sprê¿ynkê nakrêci to mo¿e pêkn±æ...

Ale do rzeczy, w jednej grupie ju¿ wszystko jasne, awans Bu³garia (1 miejsce) i Brazylia(2 miejsce) - tu ju¿ nic siê nie zmieni.

Zmieniæ siê mo¿e za to w drugiej grupie, w tej sytuacji du¿o zale¿y od meczu który rozpocznie siê za godzinê: Francja - Serbia, Francja blisko awansu , mog± nawet przegraæ z Serbami ale minimalnie - je¶li tak siê stanie ¿e Serbowie minimalnie wygraj± (do ok 10-15 punktów w zale¿no¶ci od ilo¶ci setów) to na pewno ju¿ Francja zagra jutro z Bu³gari± a Brazylia z Rosj±.

Je¶li Francja wygra z Serbi± to zachowa szanse na I miejsce, wszystko bêdzie wieczorem w rêkach Rosjan i to oni rozdadz± karty ale je¶li Francja przegra wysoko z Serbi±...to jedzie do domu....

Czy bêd± kombinowaæ?
Posted by: Arsen

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 12:40

przy przewadze serbow 20pkt francja na pewno jedzie do domu. granica jest chyba 17-18 pkt.serbowie graja taka lipe, ze nie sadze zeby oto odrobili, no chyba ze Ivan wezmie wszystko w swoje rece i bedzie mial super dzien.
Posted by: Arsen

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 12:46

darror dla francji chyba lepiej przegrac i grac z bulgaria, a nie wygrac i grac z brazylia o final ls ? nie?
Posted by: Radek_89

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 12:53

W takim razie ja gram over 187,5 pkt. Serbowie na tyle mocni nie s±, ¿eby wygraæ 3:0. To samo raczej z Francj±, a nawet je¿eli Francja zacznie kombinowaæ, to bêdzie chcia³a przegraæ po tie-breaku, ¿eby by³o bezpiecznie.
Posted by: KRAJAN

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 13:04

Wg mnie potencja³ Serbów wiêkszy od ¯abojadów - forma ???
Dwa czynniki zadcydowa³y przy wyborze typu:
1/ Francja nie koniecznie musi to wygraæ.
2/ Serbowie to bardzo wra¿liwy naród - i zaciêty - bêd± walczyæ do koñca o awans do 4-ki - patrz. 1 mecz w ostatniej kolejce grupowej z USA

Typ:
Serbia /2.20/ 8/10
Serbia 3-0 /7.00/ 3/10

PS. Nie zdziwiê siê jak po meczu Francuzi zaczn±³ siê pakowaæ.
Posted by: pettersen

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 25/08/2006 21:32

Jutrzejsze pó³fina³y:
14.00

Bu³garia-Francja 1.55|2.25
Rosja-Brazylia 2.25|1.55

kursy z gamebookers

typ:
Bu³garia-Francja -
9-0, taki bilans setowy maj± bu³garzy w turnieju fina³owym, napewno nie jest to dzie³em przypadku poprostu panowie sa w wysmienitej formie, jutro spodziewam siê wyniku 3-0, 3-1.

Rosja-Brazylia - dzis 2-3, po ¶wietnych dwóch setach w wykonaniu Rosjan, w czwartym dali siê g³upio ograæ, nie wiem czy podzia³a³o to na ich psychê, ale w TB to ju¿ nie by³a ta sama dru¿yna, czy¿by jutro powtórka z rozrywnki , wydaje siê ¿e tak, mój typ: over, warto tak¿e zagraæ dok³adne wyniki w obie strony 2-3, 3-2.

pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
Posted by: lodzianin

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 07:48

dzis polfinaly i wydaje mi sie ze bulgarzy juz nie beda grac tak jak w wczesniejszych meczach i dzis przegraja z francuzami takie mam przeczucie co do drugiego meczu to kurs 1.70 na brazylia bardzo mi sie podoba i gram za wieksza kaske

i caly czas zastanawia mnie bulgaria-francja i chyba zagram na francuzow
Posted by: Arsen

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 07:51

Brazylia - Rosja 1 1,5

Wczoraj stawialem na ruskich, mecz w sumie o nic,a kurs dobry,to bylo przetarcie, zobaczyli co kto moze, dzis kiedy jut trzeba wygrac, Brazylijczycy odprawia Rosjan w lepszym stylu. Stawiam na 3-1 , ruscy sobie nie poradza z ich szybka i dokladna gra.

Bulgaria - Francja 1 1,5

Jesli Bulgarzy utrzymaja poziom z poprzednich spotkan beda w finale. Nie ma szans zeby francuzi poradzili sobie z taka zagrywka jaka maja bulgarzy. z serbami nie wygladali wcale na kogos kto ten mecz odpuszcza zupelnie, grali poprostu slabiej, a jak labo grala serbia w 2 pierwszych meczach, to nawet nie chce mi sie przypominac. 3-1 dla bulgarii, w koncu straca seta, ale to wszystko.
Posted by: KopusDupus

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 08:12

mia³em okazje ogl±daæ wszystkie mecze FF L¦ 2006 i podziele siê moimi spostrze¿eniami na temat sobotnich pó³fina³ów...

1) Brazylia - Rosja - oba zespo³y zaskakuj± mnie bardzo negatywnie i subiektywnie spogl±daj±c na ich gre nie mam ochoty aby którykolwiek z zespo³ów wygra³ moskiewski turniej, jednak osobi¶cie bardziej przekona³a mnie do siebie Rosja, która w newralgicznych momentach potrafi "si±¶æ" na rywalu i rozbiæ go w py³, co ju¿ nie raz udowodni³a, jednak nie potrafie poj±æ, dlaczego tak ³atwo oddaj± sety, które nastêpuj± w³a¶nie po takich druzgoc±cych ma³ych zwyciêstwach, czy¿by deprymowa³a ich w³asna publiczno¶æ (która notabene nie dorasta do piêt polskim fanom). we wczorajszym meczu nie gra³ (chyba tylko przez pierwszy set posta³ na boisku) Baranov, którego serwis, blok czy te¿ atak jest niesamowity, zawodnik kompletny, co by³o sporym os³abieniem w ekipie rosyjskiej, zreszta ostatnie 2 sety grali w mocno okrojonym skladzie.
Brazylijczycy? po poczatkowym falstarcie rozkrecali sie z meczu na mecz, ale ich gra jest kuriozalna, potrafia gladko przegrac by w nastepnym secie latwo (albo i nie) wygrac, nie ma za krzte regularnosci, nie przekonali mnie w zadnym meczu.

i zapewne dzisiejsza konfrontacja obu druzyn skonczy sie podobnie do wczorajszej, czyli tie-break'iem, w ktorym moim zdaniem zwyciezy rosja - glodna sukcesu, grajaca przed wlasna publicznoscia... ale tak czy siak - no bet.

2) francja - bulgaria - nad tym meczem nie bede sie rozwodzic, absolutnie wszystko przemawia za bulgarami - seriws, przyjecie, regularnosc, czas spedzony na boisku (co w tej fazie moze miec juz znaczenie) bo francja grala 7-8 zawodnikow przez wszystkie 3 mecze, absolutnie uwazam 1.5zl na bulgarow jako doskonala promocje, i tak jak pisal poprzednik - byc moze, byc moze bulgaria straci dzis pierwszego seta w turnieju, bo kiedys musi to nastapic, ale to bedzie wszystko na co stac francozow, zadowolonych juz z siebie...
Posted by: Mr.Eco

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 08:56

a moge sie dowiedzieæ gdzie ogladacie te mecze ?
Posted by:

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 09:03

Rosja - Brazylia TYP 1 2.05

Bu³garia - Francja TYP 1 1.55


Te 2 mecz zagram dzi¶ jako dubla za dosæ grubo jak dla mnie , oglada³em wszystkie mecze tegorocznych rozgrywek L¦ i dlatego tak w³asnie typuje. Bu³agria wrêcz sensacyujnie ogrywa³a koljnych rywali po 3-0, choæ oni zawsze mieli potencja, maj± niesamowicie dobry blok i posiadaj± moim zdaniem najlepszych ¶rodkowych na tym turnieju, w ataku te¿ s± bardzo mocni, ale g³ównym atutem jest dobry blok i ¶wietni srodkowi i to powiino wystarczyæ na schemastycznie grajacych Francuzów.

W 2 meczu upatruje wygranej Rosji, choæ wczoraj Brazylia wygra³a 3-2 z nimi ale mnie to wcale nie przekonuje, Brazylia jest po psrostu s³abo przygotowana do turnieju, Giba wogóle nie ma formy, Rosjanie graj± u sibie i to jest kolejny atut, maj± ¶wietny blok a pozatym bardzo dobr± zagrywkê, na skrzyd³ach ¶wietnych ataku±cych Poltavskiego i baranova (on na poczt±tku turnieju by³ rezerwowym , teraz gra w podstawowej 6)

Moim zdaniem dzi¶ w³a¶nie wygra Rosja i Bu³garia i spotkaj± sie w niedzielnym finale to tyle ode mnie
Posted by: KopusDupus

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 09:05

Planeta Sport - rosyjski kana³ sportowy, niekodowany na Platformie Cyfrowego Polsatu, wystarczy przeszukac oba trnaspondery i znalezc wsord utworzonej listy.

bardzo interesujacy zreszta kana³.
aczkolwiek pó³fina³y bêd± transmitowane juz na antenie TVP i TVP3
Posted by: Mr.Eco

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 09:12

dzieki za info
Posted by: Arsen

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 10:33

brazylijczycy wygrali wczoraj w meczu o nic, to jesli dzis stawka jest final LS zrobia to jeszcze raz, tylko ze wyrazniej. rosyjski blok bedzie rozrzucony w pyl i nawet giba bez formy bedzie konczyl na czystej siatce

Brazil -1,5 2,2 (unibet)
Posted by: Mistrzunio80

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 10:41

To ja te¿ dodam co¶ od siebie - bo narazie final six tegorocznej Ligi ¦wiatowej jest dla mnie zyskowny - poza meczem SiC - Bu³garia )).

Brazylia - Rosja 1 typ na sety 3:1

Bardzo dobrze siê sta³o, ¿e Brazylia przegra³a pierwszy mecz z Bulgari±, to byl dla nich taki lodowaty prysznic dzieki któremu zrozumieli, ¿e ten turniej nie bedzie dla nich spacerkiem i dzieñ pozniej pewnie pokonali W³ochów. W przypadku Canarinhos nie ma mowy o odpuszczaniu meczów, wszyscy wiedz± jak powaznie do swojej pracy podchodzi Bernardo Rezende. My¶lê, ¿e Brazylijczycy bêda chcieli zrewan¿owaæ siê Bu³garii za pora¿kê w pierwszym meczu i bêd± bardzo zdeterminowani w dzisiejszym meczu. Rosja owszem ma ¶wietny blok ale Brazylia tak¿e, jezeli Brazylia bêdzie graæ szybko to jestem spokojny o wynik. Rosja nie przekonuje mnie na tym turnieju (ogl±da³em ich dwa pierwsze mecze). Abramov wykonuje jak±s dziwn± lekk± zagrywkê, Grankine to na pewno nie Wadim Chamucki, do Po³tawskiego nigdy jako¶ specjalnie nie mia³em przekonania. Jak dla mnie mozliwy w tym meczu jest tie-break dlatego handicap -1,5 seta odpuszczam jednak Brazylie zagra³em i mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie
Posted by: Mistrzunio80

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 10:42

Francja - Bu³garia - tutaj mysle, ze bedzie tie-break w którym Bu³garia wygra ale ja odpuszczam ten mecz bo kibicuje Francuzom ale nie jestem pewien wyniku :.
Posted by: yaaho

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 14:24

ja od siebie dodam tylko tyle, ze nie ma co porownywac wczorajszego meczu Rosji z Brazylia do dzisiejszego, bo wczoraj graly rezerwy obu druzyn i wczoraj to nie Brazylia wygrala mecz tylko Rosja go przegrala
Posted by: yaaho

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 14:29

Quote:

Planeta Sport - rosyjski kana³ sportowy, niekodowany na Platformie Cyfrowego Polsatu , wystarczy przeszukac oba trnaspondery i znalezc wsord utworzonej listy.

bardzo interesujacy zreszta kana³.
aczkolwiek pó³fina³y bêd± transmitowane juz na antenie TVP i TVP3




z Cyfrowym Polsatem ten kanal ma tyle wspolnego co ja z Uniwerystetem Warszawskim ten kanal jest po prostu niekodowany na satelicie HB, majac zwykly cyfrowy tuner mozna ten kanal odbierac, szkoda, ze w Polsce nie ma takiego kanalu (moze TVP Sport bedzie czyms takim, zobaczymy po ich starcie), pokazuja mecze rosyjskiego hokeja, kosza, pilki noznej + wiele zawodow miedzynarodowych
Posted by: KopusDupus

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 26/08/2006 17:57

Quote:

Quote:

Planeta Sport - rosyjski kana³ sportowy, niekodowany na Platformie Cyfrowego Polsatu , wystarczy przeszukac oba trnaspondery i znalezc wsord utworzonej listy.

bardzo interesujacy zreszta kana³.
aczkolwiek pó³fina³y bêd± transmitowane juz na antenie TVP i TVP3




z Cyfrowym Polsatem ten kanal ma tyle wspolnego co ja z Uniwerystetem Warszawskim ten kanal jest po prostu niekodowany na satelicie HB, majac zwykly cyfrowy tuner mozna ten kanal odbierac, szkoda, ze w Polsce nie ma takiego kanalu (moze TVP Sport bedzie czyms takim, zobaczymy po ich starcie), pokazuja mecze rosyjskiego hokeja, kosza, pilki noznej + wiele zawodow miedzynarodowych




no tak, u¿y³em skrótu my¶lowego (tak bardzo popularnego ostatnio ) za co przepraszam, bo w gruncie rzeczy chodzilo mi wlasnie nie o sama platforme CP, a dekoder. masz oczywiscie racje. a dodam, ze czesto mozna na Planecie Sport poogladac rozne mistrzostwa w Tancu Towarzyskim, ktore serdecznie polecam, bo sa niesamowite


a co do dzisiejszych mecz, oba wyniki zaskakuj±, ale bior±c pod uwage przebieg meczy nie dziwi± wcale.
Kapitan bu³garów powiedzia³, ze tak bardzio chcieli wygrac, ze az przegrali. naprawde slabo grali mezczyzni rodem ze zlotych piaskow, na co miala wplyw rowniez francja, ktora miala swoj dzien, doskonala obrona i swietny blok, ale czy taki dzien moze powtorzyc sie jutro? nie sadze, brazylia nie opiera swojej gry wylacznie na sile, tak jak zaprezentowali to dzis bulgarzy i ma wiele taktycznych rozwiazan, ktorych u zielonych dzis zabraklo... schemat gonil schemat. odbior prawa - lewa, bomba itd. nie wydaje mi sie, aby francja jutro powalczyla z tak dysponowanymi brazylijczykami, ktorzy rozkrecaja sie z meczu na mecz, a jutro przepowiadam apogeum ich ujmiejetnosci. ot ;]
Posted by: Aslan

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 27/08/2006 08:47

Moja opinia na temat dzisiejszych spotkañ z innego forum:

W dzisiejszych spotkaniach typujê:
- fina³owe zwyciêstwo Brazylijczyków
- triumf Rosji w meczu o trzecie miejsce

Po wczorajszych pó³fina³ach te typy wygl±daj± do¶æ pewnie. Jednak kursy, jakie oferuj± na nie bukmachery s± dla mnie stanowczo zbyt niskie, w zwi±zku z czym szuka³em innego typu. No i znalaz³em.

Brazylia - Francja under 185,5 kurs 1,85 Expekt

Wbrew temu, co zosta³o powiedziane w studiu TVP nie uwa¿am wcale, ¿eby Francuzi grali wczoraj siatkówkê na niebotycznie wyskoim poziomie. Oni zagrali po prostu solidnie i m±drze. Na wynik olbrzymi wp³yw mia³a po prostu niemoc Bu³garów, którzy nie tworzyli monolitu i nie potrafili choæby zbli¿yæ siê do poziomu prezentowanego przez nich samych w dotychczasowych spotkaniach. Brakowa³o lidera, który wzi±³by na siebie ciê¿ar gry, widz±c, ¿e zespo³owi "nie idzie". Próbowa³ miêdzy innymi Kazijski, czasem nawet Mu siê udawa³o, ale trwa³o to maksymalnie kilka pi³ek. Francuzi rozrzucali Bu³garów, czêsto ³atwo odczytywali intencje bu³garskiego rozgrywaj±cego i dobrze blokowali (dla mnie wrêcz bardzo s³abo Bu³garzy atakowali z krótkiej, gdzie byli zatrzymywani zdecydowanie zbyt ³atwo przez francuskich ¶rodkowych bloku, a podwójn± krótk±, która mog³a tu byæ jakim¶ rozwi±zaniem, zastosowali bodaj¿e ... 2 razy :/). W takiej sytuacji Francuzom wystarcza³a po prostu konsekwencja. I tak w³a¶nie grali. M±drze i konsekwentnie. Gdyby spojrzeæ jednak na formê poszczególnych zawodników to nie jest tam ju¿ tak ró¿owo. ¦wietnie co prawda spisuje siê Rouet, Francuzi dobrze rozgrywaj±, ale ju¿ z drugiej strony ataku jest nieco s³abiej. Antiga na boisku jest jaki¶ nieswój, we wczorajszym spotkaniu pokaza³ klasê dos³ownie raz, zagrywaj±c trzy bardzo m±dre, choæ nie za mocne zagrywki z rzêdu. Granvorka nie gra w ogóle, choæ to jest chyba akurat wzmocnienie Les Bleus w obecnej sytuacji.
Naprzeciw Francuzów staje dzi¶ Brazylia. Canarinhos efektownie rozprawili siê wczoraj z Rosjanami, stracony trzeci set by³ w zasadzie chyba tylko efektem rozkojarzenia zespo³u brazylisjkiego. Giba czy Andre atakowali na niewiarygodnych wrêcz wysoko¶ciach posy³aj±c pi³kê ponad blokiem Rosjan, nawet je¶li by³ on naprawdê dobrze ustawiony i trafiaj±c w pole. Brazylijczycy nie bali siê niczego, widzieli, ¿e s± tak dobrze dysponowani, ¿e praktycznie nie zdarza³o im siê w ataku ze skrzyd³a obijanie bloku rywali - zawsze starali siê umieszczaæ pi³kê nad lub miêdzy ich rêkami, tak aby wyl±dowa³a w polu. Po nieudanych zagraniach widaæ by³o pe³n± mobilizacjê, a ten, który b³±d spowodowa³ od razu bra³ za niego pe³n± odpowiedzialno¶æ, na co reszta dru¿yny momentalnie dodawa³a Mu otuchy. Dla mnie atmosfera by³a fantastyczna. W trzecim secie Rosjanie siê przebudzili, Brazylijczycy my¶leli, ¿e jest ju¿ po meczu, st±d grali nieco zbyt lu¼no i to siê zem¶ci³o. Kilka b³êdów na rozegraniu, dobre bloki Rosjan i w efekcie pora¿ka, a na dwie pi³ki prze koñcem seta w¶ciek³o¶æ Giby uderzaj±cego rêkami w s³upek... Uspokojenie i powrót do normalno¶ci przysz³y jednak szybko. Brazylijczycy co prawda musieli w czwartym secie stoczyæ z Rosjanami twardy bój, ale nawet w tej partii byli po prostu zespo³em lepszym, pomimo tego, ¿e to ju¿ by³a zdecydowanie mocniejsza Sborna ni¿ w pierwszych dwóch setach.
Konkluduj±c - wczoraj nie¼le graj±cy Rosjanie byli w stanie Brazylii urwaæ zaledwie jednego seta, dzi¶ Francuzów wed³ug mnie na wiêcej nie staæ, a under 185,5 punktu mo¿e wej¶æ spokojnie nawet przy czterosetowym pojedynku. Jak dobrze pójdzie, to Brazylijczycy wygraj± 3-0 i wynik nawet nie zbli¿y siê do tej linii, a 1-3 to dla mnie maksimum tego, co mog± dzi¶ osi±gn±æ Francuzi...

W drugim meczu zdecydowanie Rosja, ale nie podejmujê siê wytypowaæ tutaj nic wiêcej. Kursy na zwyciêstwo Rosjan zbyt niskie, a co do linii... Niby under je¶li Rosjanie zagraj± tak jak w trzecim i czwartym secie wczoraj, ale oni do¶æ wolno siê rozkrêcaj±, a poza tym mo¿e Bu³garzy przypomn± sobie jak grali w rozgrykwach grupowych. Zdecydowanie wiêc no bet.

Pozdrawiam i mam nadziejê, ¿e dotarli¶cie do koñca
Posted by: Giertyszek

Re: Liga ¦wiatowa 2006 - Turniej Fina³owy - 27/08/2006 19:19

Quote:


Na pocz±tek jeden typ na ca³y turniej... Równa forma, zgranie zespo³u no i siatkarskie indywidualno¶ci powinny wystarczyæ na zwyciêstwo w turnieju który rozpocznie siê za godzinê.
Ja zagram - Brasil to win @1,95 /Expekt/.





Brasil !!!

Dziêkujê siatkarzom za du¿e emocje i poka¼ne wygrane a wszystkim udzielaj±cym siê w temacie za efektywn±, my¶lê wymianê pogl±dów

Teraz je¶li idzie o siatkówkê Panów to dwumiesiêczna przerwa, ale warto czekaæ, bo od 17 listopada Mistrzostwa ¦wiata w Japonii (wcze¶niej, od 31 pa¼dziernika turniej kobiet).

Gratulujê wygranych