Kwalifikacje IO 2008 - Halle

Posted by: Misiek

Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 13/01/2008 21:08

Tym razem czas na panieny... które to już we wtorek zaczynają turniej w niemieckim Halle, oczywiście... każda reprezentacja walczyć będzie o bilety do Pekinu...

Europejskie Olympijskie Kwalifikacje - IO 2008 - Halle

Data: 15.01 - 20.01

Oficjalna strona:: >>> Tutaj <<<
klikamy oczywiście na:



GRUPA 'A'

Chorwacja
Rosja
Rumunia
Serbia


GRUPA 'B'


Niemcy
Turcja
Holandia
POLSKA

=====

Jakie zasady, czyli co i jak i kto z kim?




Awans do Pekinu, otrzymuje tylko i wyłącznie zwycięzca tego turnieju

Zapraszam do dyskusji oczywiście na temat :-)

Posted by: choto

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 14/01/2008 20:48

znalazłem ciekawą informacje dotyczaca reprezentacji chorwacji http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.22976&PHPSESSID=a4a8095c8e7b0bc3070374d915731866

Jeżeli Dugandzić i Gligorović nie zagraja to typ na zwycięstwo Rumunek po 1.9 wydaje sie dosyć ciekawy
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 18:45

ja dzis postawilem na zlotka bo nasze to wygraja. najlepsza jest baranska i mocno serwuje i w ogule dobrze gra. iine dziewczyny takze. postawilem 27 zl po kursie 2 zl
Posted by: barciu

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 19:48

Nie rozumiem troche tych kursow w meczu Niemki - Turcja. Wedlug mnie powinny byc bardziej wyrownane. Owszem Niemki graja u siebie, ale Turczynki to przeciez nie ogorki. Wygraly gladko wszystkie 4 mecze turnieju prekwalifikacyjnego, pokonujac miedzy innymi 3-0 Chorwatki. Mysle ze mozna zagrac +2,5 seta na Turczynki jesli jakis bukmacher oferuje takie zaklady. Pozostale 2 mecze rowniez wydaja mi sie bardzo wyrownane i jesli juz to sklanialbym sie ku Chorwatkom - Rumunek nigdy chyba nie widzalem w akcji, a i kurs lepszy.

PS: Trzeba rozruszac ten temat \:p
Posted by: Muczaczo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 19:50

Polska- Holandia Typ: 1 Kurs: 1.90

Turniej kwalifikacyjny w Halle, w którym przepustką jest awans do Igrzysk Olimpijskich. Pierwszy mecz polki rozegrają z Holenderkami. Jak trudny jest to przeciwnik można było się przekonać w Finale Grand Prix, gdzie zwyciężyły.

W składzie Polski zabraknie Doroty Świeniewicz, dla której nie znalazło się miejsce w kadrze.(nareszcie)." Nowe" nazwiska w kadrze to środkowa Gajgał, oraz przyjmująca Cieszakiewicz.

Jednak największym wzmocnieniem kadry jest powrót Anny Barańskiej. Jak ważna i pożyteczna jest to zawodniczka przekonaliśmy sie w ostatnim sparingu Reprezentacj przeciwko Gwiazdom Ligi Polskiej.Jej głównuym atutem jest wspaniała gra w zagrywce. Razem z Glinką powinna stworzyć podstawowy duet przyjmujących. W razie słabszej dyspozycji zastąpić je mogą Anna Podolec i Milena Rosner.

Wobec problemów z plecami Marii Liktoras bardzo prawdopodobny jest występ Katarzyny Gajgał. Obok niej zagra Lena Dziękiewicz.

Skład uzupełniają Skowronek w ataku, Sadurek jako rozgrywająca i libero Zenik.

Holenderki zagrają swoim "żelaznym" składem z atakującą
Manon Flier, środkową Visser i przyjmującą Chaine Staelens.

Atuty Polek:
- dobra forma w sparingu z GLP, wiele ciekawych zagrań
- mocniejsza ławka rezerwowych
- lepsze zaangażowanie techniczne
- nie wiem czy to jest atut ale osoba M. Bonitty


Atuty Holenderek
- dobry serwis i silny atak
- wzrost (wiele zawodniczek powyżej 1.90 cm)
- atakująca Manon Flier, która jest w stanie w pojedynke wygrać spotkanie

Podsumowując będzie to z pewnością zacięty mecz, z którego mam nadzieję zwycięsko wyjdą podopieczne M. Bonnity. Jeśli nasze dziewczyny zagrają mądrzę w ataku powinno być dobrze.
Wierzac słowom trenera awans jest w zasiegu ręki. Dziś trzeba zrobić pierwszy krok.
Posted by: Lopez

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 19:52

Barciu w Turcji nie graja dwie liderki. Neslihan Demir i Natalia \:\)
Posted by: sports

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 19:54

co to jest zaangazowanie techniczne ???? bo to moze jakas tajna bron >?
Posted by: barciu

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 20:01

Originally Posted By: Lopez
Barciu w Turcji nie graja dwie liderki. Neslihan Demir i Natalia \:\)


wlasnie sprawdzam sklady \:\) bo ten kurs mi ewidentnie nie pasowal..

co do kursu na Polki to chocby w Unibet jest 2,20 na nasze, a pewnie znajdzie sie wyzszy.
Posted by: szymon0305

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 20:02

Lopez skad info?
Posted by: Lopez

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 20:06

Originally Posted By: szymon0305
Lopez skad info?
Neslihan jest w ciazy a Natalia urodzila niedawno dziecko. Info nie pamietam ale czytalem na jakies stronie wywiad ze Skwronska ktora mowila ze Turczynki nie odegraja wiekszej roli w naszej grupie ze wzgledu na oslabienia
Posted by: szymon0305

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 20:17

dzieki, dzieki

Pierwsze slysze, nie wiedzialem,
Posted by: Muczaczo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 20:37

Originally Posted By: sports
co to jest zaangazowanie techniczne ???? bo to moze jakas tajna bron >?


zaangazowanie technicze czyli nie walenie cały czas na pałe, ale zmiana rytmu ataku, kiwki, obijanie itp.
Posted by: dwazwierzatka

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 20:43

Zobaczcie tylko co sie dzieje z kursami na mecz Chorwacja - Rumunia
Wczoraj Rumunki można było grać po kursie 1,9 Dla porównania teraz w Fortunie 1,42
Chorwatki ponoć bez swoich najlepszych graczek i dodatkowo niezbyt ciekawa atmosfera w drużynie (gwiazdy reprezentacji ponoć sie wypieły na gre cos w stylu naszego Grzesia)
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 21:00

czemu takie rzeczy piszesz dwa zwierzatka. no powiedz dlaczego. grzesiu wcale sie nie wypiol tylko on ma grozna kontuzje i nie mugl grac. co by sie stalo jak by on pojechal i nie gral ablo tez zagral slabo to by wszyscy na niego napadli.
mi sie takze zdaje ze chorwacja i tak jest lepsza od rumunek ale rumnek nie widzialem jak graja. za to chorwacja gra dobra gre i chyba na nich cos postawie. jak ktos obeznany ie wypowie fachowo w temacie czy warto, bo pieniedzy mi szkoda przegrac, wienc poczekam jeszcze
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 21:11

No to teraz ja cos skrobne...

Niemcy(-1,5) - Turcja 1
Niemki na mistrzostwach Europy ograly Turczynki 3-0. Dzisiaj druzyna Turcji oslabiona jest dodatkowo dwoma podstawowymi zawodniczkami natomiast ekipa Niemiecka w najsilneijszym zestawieniu z jednym powrotem na przyjecie a do tego u siebie. Mysle ze spokojna wygrana naszych zachodnich sasiadek

Holandia - Polska 2 Nasz dziewczyny w gazie co pokazal sobotni sparing z gwiazdmi ligi. Druzyne wzmocnila Baranska co oznacza kolejna zawodniczke z mocnym serwisem, co bedzie mialo dosc sporo znaczenie ze slabo rpzyjmujacymi Holenderkami ( srednia wzrostu powyzej 1,90) jesli Polki zagraj madrze i uda im sie ominac blok bedzie latwo i przyjemnie \:\)
Posted by: dwazwierzatka

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 21:26

Ok Dmucha, możesz miec inne zdanie co do Grzesia, nie o to chodzi w tym temacie.
Wracajac do gry Rumunek to sadze, ze nikt albo malo kto widzial ich gre w ostatnim czasie, bo nigdzie w tv nie bylo relacji z meczow z ich udzialem. Jednak ich wyniki z listopada 2007 musza budzic respekt. Praktycznie zmiotly w pył po 3:0 takie ekipy jak Belgia, Słowacja i Białorus (wygrywajac wiekszosc setow w tych meczach baaardzo zdecydowanie), na koniec turnieju preeliminacyjnego przegrały tylko z gospodyniami czyli z Bulgarkami 2:3, ale jesli sie nie myle to w tym meczu wystarczylo im wygrac tylko seta do zajecia pierwszego miejsca w tej grupie.
Chorwatki moze i nie takie zle, ale jesli wezmiemy pod uwage sklad, którym maja zagrac w Halle, to sadze, ze Rumunki sa faworytkami tego meczu.
Posted by: Misiek

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 15/01/2008 23:47

20:00 v

To dziś najciekawiej zapowidający się pojedynek w Halle. Biało czerwone podejmą zespół pomarańczowych.

Może parę słów o obu ekipach...

Holenderki w najmocniejszym składzie... nie mają żadnych kontuzji podstawowych zawodniczek, tak więc drużyna podobna do tego co grały ostatnio w GP oraz ME.

Poprzedni rok Holenderki miały udany. Wygrały turniej finałowy Grand Prix, co jest zaskoczeniem dla wszystkich sympatyków siatkówki... Wygrały w Japonii, pięć spotkań i po tym turnieju były jednymi z faworytek do wygrania ME, które odbywały się we wrześniu.

Jednak nie wszystko było tak jak zaplanowały sobie... Odpadnięcie z grupy, to był szok dla wszystkich kibiców holenderskiej siatkówki.. po tak udanych GP. .. Warto podkreślić, że sporą w tym rolę miała reprezentacja Polski, która mają już awans... mogła wyjść składem 'B' na spotkanie o 'życie' dla pomarańczowych, jednak Bonitta postąpił inaczej... 3-1 dla nas i 'bajo' Holandia

Polki? Cóż...grały również w GP, jednak tam nie osiągnęły nic nadzwyczajnego... słaba postawa co by tutaj dużo mówić... Ale wielkim sukcesem jest na pewno fakt, że Polki zagrały w FF po raz pierwszy!

ME jednak były już bardzo dobre... świetny początek... same wygrane... aż do półfinałowego spotkania z Serbią... przegrana 1-3 o III miejsce porażka z Rosjankami i ostatecznie zajmujemy IV miejsce.

Ale to już było...

Dziś mamy 2008 i najważniejsze przed nami, czyli bilety na IO w Pekinie.

Tak krótko jeszcze o reprezentacji Holenderek:

Holenderki to obecnie bardzo wysoki zespół, złożony w dużej części z zawodniczek powołanych na WGP mierzy ponad 190 centymetrów. Nad technikę i wyrafinowane rozwiązania taktyczne przedkładają siłę ataku i mocną zagrywkę. Słabiej radzą sobie w obronie czy przyjęciu. Kluczowe zawodniczki holenderskiej reprezentacji to piękna atakująca Manon Flier, środkowa Ingrid Visser, skrzydłowa Chaine Staelens i libero Janneke van Tienen. Wiele do zespołu wnosi też zwykle "superrezerwowa" Alice Blom.

___

Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie i mam nadzieję, że dziś nasze panie wezmą rewanż za mężczyzn... czyli pokonamy Holandię.

Holandia - Polska 2 @2.25 Pinnacle
Posted by: kiki1981

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 04:00

odnośnie meczów dzisiejszych:

Niemcy - Turcja 3-0

Bardzo wyrównany pojedynek. Turczynki pokazały że mimo młodego wieku jest w nich potencjał. Wynik świadczy że było to łatwe zwycięstwo Niemek, ale kto oglądał widział jak było. Drużyny są w naszej grupie i na pewno są w naszym zasięgu.

Rumunia - Chorwacja 3-2

Tu był pokaz siatkówki kobiecej czyli nagłe trwonienie przewagi.
Praktycznie można powiedzieć był to mecz Popovic - Rumunia i dobrze się stało że Rumunki wygrały bo jednak ten sport jest drużynowy. Mecz ten przyniósł też niezły dochód

Zaraz Holandia - Polska. Moje zdanie jest takie: Rozum podpowiada Holandia a serce Polska zobaczymy jak to będzie wyglądać
Posted by: hrabia

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 06:30

Polska Holandia 3:1!!!!!!!!
Naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczony sczerze mówiąc grałem to spotkanie dosyć asekuracyjnie.Miałem pewne obawy także wybrałem na kilku kuponach opcje Polska +1.5 seta ale mniejsza z tym Kilka słów o zakończonym przed paroma minutami spotkaniu

Patrząc na ten mecz przypomniały się czasy Złotek które dominowały w Europie przez kilka lat Ale jak wszyscy wiemy to już troche inny zespół co wcale nie przeszkadza aby grały dobrze albo bardzo dobrze tak jak dziś

Gajgał Barańska tylko się cieszyć że obie panie wreszcie w reprezentacji szczególnie zaskoczyła Gajgał Barańska kilka razy zablokowana ale świetne serwisy kilka razy pomogły drużynie (A pomyśleć że nie chciała już grać z orzełkiem na piersi

Reszta Pań też bardzo mi się podobała a w szczególności zaangażowanie i ich wola walki Tak trzymać
Wygrany set 2 ze stanu 21-24 Wspaniała gra na bloku sczególnie Lena!!!!!
Mariola co za obrony !!!
Wygląda to naprawde bardzo dobrze,co prawda to dopiero 1 spotkanie a kobieta jak wiemy zmienną jest.
Ale gorąco wierze że awansujemy
Zresztą półfinał jest już praktycznie pewny Bo nawet ewentualnej porażce z Niemkami Turczynki zostaną przez Polki zgniecione

Pisze przy ewentualnej porażce jutro bo wykluczyć jej nie można Niemki to cholernie nie wygodna drużyna, jednak po tym co dziś widziałem jestem dobrej myśli
Najlepiej by było w półfinale srogo zemścić się na Serbkach
Jescze słóko o naszym trenerze Bonicie Włoch ma jedną bardzo pozytwną ceche GRA CAŁY CZAS Z ZESPOŁEM MOTYWUJE PRZEZ CAŁY CZAS DZIEWCZYNY 100procent zaangażowania
Ma pozytywny wpływ na drużyne
Te wszystkie elementy układanki dają nam duże szanse na końcowy sukces.(Ja wiem Holederki grały dziś słabo ale Polki potrafiły to świetnie wykorzystać i to sie liczy)

Ale powoli....koniec z emocjami jutro czas na następny krok do awansu........
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 06:38

Holenderki nie graly slabo zagraly na swoim normalnym poziomie a nasze panie potrafily wykorzystac swoje wieksze umiejetnosci i tak jak pisalem pred meczem w tym momencie nic zlego sie nam nie moglo stac. Jutro.... a o tym co jutro to jutro ;\)
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 18:00

dzis tez zlotka wygraja, bo sa naprawde dobre i dobrze seruja a szczegulnie baranska ale to bylo wiadomo. niemki wczoraj oglondalem i powiem wam ze mi sie wcale nie podobaly to znaczy za bardzo. nie daje im duzych szans i zlotka wygraja 3:0 a najwyzej jednego seta moga stacic
Posted by: barciu

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 18:15

jeny człowieku zainwestuj w słownik bo rence opadywują...
Posted by: Muczaczo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 18:55

v

Drugie spotkanie polek w turnieju w Halle. Tym razem przyjdzię się mierzyć z gospodarzami, reprezentacją Niemiec.

Wczoraj obie ekipy odniosły zwycięstwa , Niemki ponkonały 3-0 Turczynki a Polki jak wiemy 3-1 Holenderki. Nie warto jednak przykładać większej wagi do wygranej Niemek, gdyż zespół Turcji to czerwona latarnia naszej grupy.

Gra Niemek wczoraj nie zachwyciła, mecz stał na niskim poziomie, a gospodarzynie popełniły wiele błędów.

Jak grają Niemki ?
Gra opiera się przede wszystkim na rudowłosej Angelinie Grun, do której kierowana jest większośc piłek. (wczoraj 21 pkt). Skład uzupełniają nieprzewidywalna Dumler, która potrafi skonczyć najtrudnijszą piłkę aby za chwilę zostać zablokowana na pojedynczym bloku, Pachale, Fürst, Ssuschke, oraz Hart. Na libero gra w tym turnieju Beier. Jak niepewna jest to zawodniczka można było przekonać się o tym wczoraj.

Podsumowując:

Mimo atutu własnej hali i kibiców to polki są faworytkami tego spotkania.

Jeżeli będą grały swoją grę , czyli silna zagrywka + skuteczne ataki Glinki, Barańskiej i Skowrońskiej powinno być dobrze. Rywalki takiej siły w ataku nie posiadają. Liczę przede wszsytkim na Małgorzatę Glinkę, która wczoraj nie zagrała na swoim optymalnym poziomie (tylko 6 pkt).

Dzisiaj drugi krok do awansu na IO ..Do boju Polki !

Typ: Polska Kurs: 1.70
Posted by: Misiek

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 19:12


15:00 Chorwacja - Rosja

Tutaj za bardzo nie ma nad czym się zastanawiać, jeśli chodzi o zwycięzcę w tym spotkaniu, bo może być on tylko jeden... Podumać można nad opcjami u/o,hc set/pkt.

HC setowe, oczywiście wszędzie ustawione na -2.5 po mizernym kursie jakim jest @1.30, osobiście nie lubię grać 3-0 po tak niskim kursie, więc i tym razem odpuszczę... Ruskie to Ruskie i mogą sobie troszkę zacząć kombinować np. przy prowadzeniu 2-0 w setach...

HC pkt, ustawione również na bardzo wysoką linię jaką jest -22.5, straaaasznie wysoko postawiona poprzeczka, a ja nie ufam sbornej aż tak \:\)

U/O. I tutaj wreszcie skusiłbym się na zagranie opcji over 125.5 @1.50. Myślę, że w sam raz można to dołożyć do jakiegoś combosa, jako główny typ... Aż taaaaaakiego lania po stronie Rosji nie przewiduję, więc myślę, że powinnien wyjść nam ładnie 126 minimum


17:30 Polska v Niemcy

Polki jak wszyscy wiemy, wczoraj świetne zawody z Holenderkami i wygrana 3-1. Świetnie zagrała cała drużyna, ja osobiście jestem pod wrażeniem występu Ani Barańskiej, która wystąpiła bez żadnego stresu... to cieszy \:\)

Niemki wczoraj pokonały.. najsłabszy zespół w naszej grupie - Turcję w stosunku 3-0. Najlepsza na boisku była oczywiście Grun i to na nią szczególnie musimy zwrócić uwagę w dzisiejszym spotkaniu... Wczoraj również zauważyłem, że niezbyt dobrze przyjmuje Beier, która zastępuje na tej pozycji Tzscherlich, tak więc można troszkę poserwować na II libero \:\)

Polki po kursie @1.80, myślę, że możemy spróbować \:\)

Tak więc na dziś, jak na razie:


Rosja v Chorwacja, over 125.5 @1.50 Unibet

Rosja v Chorwacja over 130.5 @1.85 WH

Polska v Niemcy, Polska @1.80 Pinnacle


Co do spotkania Serbek z Rumunkami, to jakoś na razie nie mam w ogóle koncepcji... , ale oczywiście faworytkami są vice-mistrzynie Europy.
Posted by: imarcel

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 19:53

Wczoraj bardzo udany dzień.Dzieki Misiek za utwierdzenie mnie w typie na naszą reprezentację, pełna stawka i wygrana.Dzisiaj co do meczu polek ,nasi zachodni sąsiedzi raczej nie będą nam pomagali i nie położą się na boisku.Typ do zagrania to lay 3:0 dla naszych pań.Powodzenia i pamiętajmy że cuda mogą sie zdarzyc tak jak na imprezie w Izmirze
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 22:00

Polska - Niemcy

Polki wczoraj świetny mecz, widać, że są zmobilizowane. Niemki pomimo wczorajszego 3-0 troche męczyły z osłabioną Turcją. I dzisiaj upatruję, że Polki odniosą kolejne zwyciestwo. Kursy już spadają. W Expekcie już tylko @ 1.65, więc gram póki jeszcze jest tyle. I delikatnie na Polska (-1,5) za 2.05, było wcześniej 2.40 ale nie zdążyłem już.

Serbia - Rumunia

Rumunki wczoraj straszne męki też z osłabioną Chorwacją. Seryjnie tracone punkty i chaotyczna gra. Serbki na pewno sportowo lepsze i nie pozwolą dziś na wiele Rumunkom. Tutaj gram Serbia (-1,5) po kursie @1,30. Deliktanie można spróbowac 3-0 po kursie 1,85, ale to z tym 3-0 różnie bywa.
Posted by: RiKi

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 22:02

panowie dzis chyba kazdy zrzuci sie na polki bo kurs dobry bo weczoraj wygraly. ja mam jednak male obaswy.wczoraj zagraly ekstra oki holenderki tak naprawde troche same przegraly bo 2 segt i prowadzenie 24:22 i przegrywa sie seta to jest jaki jest wynik.Niemki nie graja zlej siatkowki wczoraj graly srednio ale rywalki slabsze nie to co kiedys ( turcja) dzis polki moga odczuc skutki meczu z holenderkami juz moze nie bhyc tak rozowo obym sie mylil \:\)
Posted by: kasparov

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 22:03

Zdecydowanie zgadzam sie z Miśkiem. Serwowanie na ta slabiutka libero na pewno przyniesie nam sporo punktow. Wogole zespol niemiecki slabo przyjmowal , gubily sie w obronie , w ataku Grun trzymala poziom , Pachale slabiutka strasznie , moze jeszcze srodkowe zagraly przyzwoicie. Gdyby Turczynki graly w optymalnym skladzie , to prawdopodobnie wygralyby ten mecz.

POLSKA-NIEMCY 1,75 STS
POLSKA-NIEMCY (+1,5) 2,40 STS

Serbki tez nie powinny miec klopotow z pokonaniem Rumunek , przewiduje gladkie 3-0. Postawilem wczoraj na Rumunki , ale do tej pory nie wiem jak one to wygraly. Niektore zawodniczki nawet na wyczyszczonej siatce potrafily wywalic pilke na kilometrowy aut. Popovic dziurawila blok Rumunek z kazdej pozycji , blokujace byly tak bezsilne , ze az mi ich bylo szkoda. Rumunki praktycznie zdobywaly punkty srodkiem , dzis tak latwo nie bedzie , srodkowe serbii to duza sila tego zespolu i to bedzie klucz do zwyciestwa.

SERBIA - RUMUNIA (+2,5) 1,80 STS
Posted by: RiKi

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 22:08

Originally Posted By: RiKi
panowie dzis chyba kazdy zrzuci sie na polki bo kurs dobry bo weczoraj wygraly. ja mam jednak male obaswy.wczoraj zagraly ekstra oki holenderki tak naprawde troche same przegraly bo 2 segt i prowadzenie 24:22 i przegrywa sie seta to jest jaki jest wynik.Niemki nie graja zlej siatkowki wczoraj graly srednio ale rywalki slabsze nie to co kiedys ( turcja) dzis polki moga odczuc skutki meczu z holenderkami juz moze nie bhyc tak rozowo obym sie mylil \:\)


acha a dodam ze jesli niemki by dzis przegraly to ostatnie spotkanie graja z holenderkami dla ktorych beda to tez mecze ostatniej szansy. Takze ja dzisiaj win Niemki 2.00
Posted by: Sergio1

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 22:21

Originally Posted By: RiKi
Originally Posted By: RiKi
panowie dzis chyba kazdy zrzuci sie na polki bo kurs dobry bo weczoraj wygraly. ja mam jednak male obaswy.wczoraj zagraly ekstra oki holenderki tak naprawde troche same przegraly bo 2 segt i prowadzenie 24:22 i przegrywa sie seta to jest jaki jest wynik.Niemki nie graja zlej siatkowki wczoraj graly srednio ale rywalki slabsze nie to co kiedys ( turcja) dzis polki moga odczuc skutki meczu z holenderkami juz moze nie bhyc tak rozowo obym sie mylil \:\)


acha a dodam ze jesli niemki by dzis przegraly to ostatnie spotkanie graja z holenderkami dla ktorych beda to tez mecze ostatniej szansy. Takze ja dzisiaj win Niemki 2.00


A jaki ma to związek z Polską, to co Polki przegrają z Niemkami, bo jak nie to gospodynie nie awansują, a Polki to g**** obchodzi, dla nas nikt nie był taki dobry podczas Izmiru
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 22:23

Ludzie o czym wy pieprzycie znowu co to za argumenty .... BREDNIE piszecie i tyle.
Posted by: RiKi

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 22:51

to nie oto chodzi. pisze o tym ze dla niemek to wlasnie dzisiejsze spotkanie bedzie arcy wazne. wczoraj to bylo pewne ze pokonaja turcje. Teraz wiedza ze polki pokonaly holenderki wiec jesli dzis nie dadza z siebie wszystkiego jesli przegraja to pozostanie walka o drugie miejsce w grupie z holenderkami. Tylko oto mi chodzilo.

a tak p.s to chyba dzis warto zagrac over 185.5 i patrzec na gre zawodniczek bez gryzienia paznokci po seryjnych punktach \:\)
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 22:55

Ja tam ogaldalem wczoraj obydwa mecze no i widze wygrana Polek i to gladko powinno byc. Zreszta wystarczyc spojrzec na poszczegolne nazwiska w ekipie. No i do tego ta salbiutko przyjumjaca libero ktora powinna zosatc znisczone rpzez nasze serwujace. U nas przyjecie prawie ze wzorowe za co odpowiada Baranska i siwetna Zenik. Jak dla mnie nei mam pytan co do meczu i szkoda szukac dziury w calym zreszta podobnie jak przed wczorajszym meczem.
Posted by: El D1ablo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 23:25

Originally Posted By: RiKi
to nie oto chodzi. pisze o tym ze dla niemek to wlasnie dzisiejsze spotkanie bedzie arcy wazne. wczoraj to bylo pewne ze pokonaja turcje. Teraz wiedza ze polki pokonaly holenderki wiec jesli dzis nie dadza z siebie wszystkiego jesli przegraja to pozostanie walka o drugie miejsce w grupie z holenderkami. Tylko oto mi chodzilo.

a tak p.s to chyba dzis warto zagrac over 185.5 i patrzec na gre zawodniczek bez gryzienia paznokci po seryjnych punktach \:\)


Wg mnie jeżeli nagrodą za wygranie turnieju jest udział w IO kazde spotkanie jest arcyważne i nie ma co się oszukiwać - Polki nie bedą mniej zmotywowane tylko dlatego, że w ostatniej kolejce mają słabszego rywala od Niemek. Złotka are back!!:D
Posted by: Dindek

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 23:29

Ja rowniez gram Polske, wczoraj mialem Hol, ale miłe zaskoczenie Polek. Jesli tak bedziemy grac jak wczoraj to powinno byc gladko i przyjemnie,dobre przyjecie, bardzo dobrze rozgrywana pilka przez Sadurek,Baranska rowniez wysoki poziom ataku, Glinka mogla by sie poprawic wczoraj zaledwie jak ktos wyzej wspomnial 6pkt, dzis powinno byc lepiej.Nawet Kasia S. zagrala mysle na 70% swych mozliwosci, srodek u nas pracowal ok, zas Niemki mnie nie zachwycily z oslabiona Turcja i tutaj przewiduje 3-0 3-1 dla Zlotek:)
Posted by: jarkow

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 23:47

Originally Posted By: krycha84
Ja tam ogaldalem wczoraj obydwa mecze no i widze wygrana Polek i to gladko powinno byc. Zreszta wystarczyc spojrzec na poszczegolne nazwiska w ekipie. No i do tego ta salbiutko przyjumjaca libero ktora powinna zosatc znisczone rpzez nasze serwujace. U nas przyjecie prawie ze wzorowe za co odpowiada Baranska i siwetna Zenik. Jak dla mnie nei mam pytan co do meczu i szkoda szukac dziury w calym zreszta podobnie jak przed wczorajszym meczem.


Obyś miał rację. Ja chciałbym tylko uspokoić "zbyt rozgrzane głowy" przed zbyt daleko idącym wnioskowaniem. Podobnie rozumowało wielu użytkowników tego forum podczas niedawno zakończonego turnieju w Izmirze.
Przypomnieć? Proszę bardzo.
Oto Włosi bez żadnych problemów odprawiaj z kwitkiem Holendrów 3:0.
W następnej kolejce Polacy niemal deklasują Włochów 3:0.
Gdyby tak rozumować dalej, to Holendrzy zamiast wychodzić do pojedynku z Polska powinni szybciutko wracać do domu. Sami wiemy, jak to się skończyło.
Panowie mecz meczowi nierówny i to, że Niemki wczoraj nie zachwyciły wcale nie znaczy, że są słabe.

A tak w ogóle to ja też wierzę, że Polki powinny sobie dziś poradzić, choć mam w pamięci wiele meczów z dzisiejszymi rywalkami, które wcale nie były dla "złotek" łatwe.
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 23:51

JA nie pisze tylko o wcozrajszym meczu ale rowneiz ogolenie w skladzie personalnym w ekipie niemieckiej glwonia wyroznia sie Grun reszta to przecietne zawodniczki a u nas cala szostka odgrywa podstawowe role w czolowych klubach Europy....
Posted by: grajus87

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 16/01/2008 23:58

Rozgrywające Niemiec wystawiały wczoraj fatalnie piłki...!
Połowa piłek szła tak że Grun musiała się cofac albo atakowac ze stojącej piłki... No ale szkoda że Turczynki miały słaby blok ;\)
Pozatym Rep.Niemiec w ataku to Andzelina no i może Pachale a gdzie reszta ? \:p
Mamy wiekszą siłę w Ataku mysle że także w bloku ;\)
stawiam 3-0 3-1 ;\)

Niemki moim zdaniem nie wyjdą z grupy ;\)
Posted by: gremlin

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 17/01/2008 00:24

Przyznaje sie bez bicia ze wczoraj gralem Holandia! a dfzis zdecydowanie gram Polska ! o tym przekonala mnie nijaka Pani Baranska u ktorej lekcje serwisu powinni pobierac panowie z naszej reprezentacji - no z drobnymi wyjatkami.
Posted by: voltiix

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 17/01/2008 00:57

[color=red]Mecz: Polska-Niemcy
KURS: 1,75
Buk : UNIBET
Stawka 8/10
[/color]

Już dzisiaj o godzinie 17:30 czasu polskiego odbędzie się spotkanie Polska-Niemcy. Nasze panie wygrały wczoraj z silną Holandią 3-1, co spowodowało poprawę nastroju w naszej ekipie. Natomiast niemki , bardzo łatwo rozprawiły się z Turczynkami , 3-0. Niewątpliwie dzisiejszym atutem niemek, będzie własny obiekt i własna publiczność (turniej rozgrywany w Halle, w specyficznej hali posiadające pomarańczowe światła). Wczoraj z bardzo dobrej strony pokazały się Anna Barańska i Kasia Skowrońska, bardzo wychodził im serwis. Są filarem naszej reprezentacji. Reprezentacja Niemiec to 15 zespół na świecie, a Polki to 9 zespół na świecie. Czytając wywiad z Małgorzatą Glinką na jednym z portali, dowiedziałem się iż, Polki chcą bardzo wygrać z Niemkami. Niewątpliwie mecz będzie bardzo zacięty i będzie to wspaniałe widowisko. Typuję wynik 3-1 dla POLEK !
Myślę,że po wygranym tym meczu nasza reprezentacja zbliży się do półfinału turnieju, a następnie w kolejnych meczach do gry na IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH W PEKINIE. W końcu awansu nik nie da za darmo.

Skład Polski :


1. Katarzyna Skowrońska
2. Mariola Zenik
3. Eleonora Dziękiewicz
4. Katarzyna Gajgał
6. Anna Podolec
7. Małgorzata Glinka
8. Karolina Ciaszkiewicz
11.Anna Barańska
12.Milena Sadurek
13.Milena Rosner

14.Maria Liktoras
15.Katarzyna Skorupa

PODKREŚLONY wyjściowy skład POLEK ! Pozdrawiam i życzę powodzenai w typowaniach !
Posted by: Dindek

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 17/01/2008 00:57

Ja rowniez gralem Hol, rozgrywajaca Holenderek tez dawala pilki 4metry w gore:D a Sadurek bardzo dobrze rozgrywala.. a Niemki nie widzialem w akcji , no moze chwile:d
Posted by: RiKi

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 17/01/2008 01:41

panowie zaryzykuje ze 60% gralo wczoraj hiolenderki dzis polki a takie zagrania bynajmniej u mnie lubia sie czesto mscic. p.s zagralem jednak polki przekonaly mnie wasze wypowiedzi \:\)
Posted by: RiKi

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 17/01/2008 02:49

Originally Posted By: RiKi
panowie zaryzykuje ze 60% gralo wczoraj hiolenderki dzis polki a takie zagrania bynajmniej u mnie lubia sie czesto mscic. p.s zagralem jednak polki przekonaly mnie wasze wypowiedzi \:\)


no to juz jestem pewien ze jednak wtopilem, jak to mowia "masz rozum rob tak jak sam myslisz" tom se typka podol na niemki a zagrol na polki w profie heheh parodia z mojej strony. zeby nie bylo spamu

serbia - rumunia 160,5 under kurs 2.05
wydaje mi sie ze rumunki dzis podziela mlos chorwatek i dostana gladkie 3:0 juz wczoraj bylo widac ze rumunki trudzily sie z chorwatkami .dzis serbia nie pozostawii zludzen rumunka i wygra to spotkanie szybka gladko i przyjemnie \:\)
Posted by: Dindek

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 17/01/2008 04:26

Riki ja tez nie wierzylem juz, ale wszystko sie super skonczylo, bardzo wiele zawdzieczamy szczesciu w tym meczu, Polki zagraly srednioo, gra sie tak jak przeciwnik pozwala:)
Posted by: hrabia

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 17/01/2008 04:58

Sczerze mówiąc to nawet za bardzo niewiem co napisać: Emocje jak cholera \:D \:D \:D



Mecz miał różne oblicza a dla grających na live to niezła gratka Polki dały zarobić troche grosza i poprawiły mi humor ale to naprawde jest nieważne w tym momencie Liczy się to że 2 krok do AWANSU ZOSTAŁ ZROBIONY!!!!!

Wierzyłem prawie cały czas poza sytuacja 12-8 w 4 dla Niemek (wtedy zaczałem mieć wątpliwości ) Oglądałem mecz z kumplem i oboje wiedzieliśmy jedno jeśli tylko Polki porawią skuteczność w Ataku Będzie dobrze!!!!!! bo przecież i to napisze Dużymi literami :JEDNĄ ZAWODNICZKĄ OBOJĘTNIE JAKIEJ KLASY BY NIE PREZENTOWAŁA MECZU WYGRAĆ SIĘ NIE MOŻNA!!!!!!!

Mowa tutaj oczywiście o Grun musiała się w końcu zmęczyć bo przez pierwsze 3 sety robiła praktycznie wszystko Ataki bloki serwisy Mecz Grun vs Polska \:D
Reszta niemek była tylko do podbijania,bronienia słabszych ataków Polek
Trzeba pochwalić Lene Najchęyniej bym dziewczyne gorąco ucałował \:D Dzięki niej wróciliśmy do meczu w 4 secie do tego obudziła sie Gosia a Dzieło zniszczenia dokończyła Podolec -ZAGRYWKA W TAJBREAKU MASAKRA!!!!!!
Mecz przejdzie do historii polskiej siatkówki a jak pozytywnie nakręci dziewczyny do dalszej gry

Kilka gorzkich słów kieruje tylko i wyłącznie do Kasi Skowrońskiej no coż może dziś poprostu nie miała swojego dnia (jakieś kobiece sprawy kto wie ;))
Skończyło się Pięknie ale droga Do AWANSU jescze daleka ale z tym zaangażowaniem szanse są spore

A Serbki coż: Strach się bać jaka zemsta za ME Europy sie szykuje \:p I oby te słowa były prorocze.........cdn........

Ps.Laskowski poprostu rządzi
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 17/01/2008 20:55

Macie już kursy gdzieś? Bo Expekt po raz kolejny leci w kulki. Myślę, że dziś Rosjanki bezproblemowo powinno być 3-0 zobaczymy co wystawią. Do tego Holenderki i mimo wszystko Serbki. Chorwatki jednak najsłabsze moim zdaniem w tej grupie, osłabienia kadrowe wychodzą.
Posted by: grzesol

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 17/01/2008 21:07

U naziemnych już są wszędzie. Bukmacherzy wystawili same hc +/- 2,5 i w sumie ciężko coś typować. Myślę, jednak, że Rosjanki powinni wygrać gładko 3:0 są naprawdę w świetnej dyspozycji,a Rumunii brak jeszcze doświadczenia żeby walczyć z najlepszymi co pokazał mecz z Serbią. NO i ja bym ryzykował +2,5 w meczach Holenderek z Turcją i Serbii z Chorwacją. Turczynki mimo tak powaznych osłabień pokazały się z dobrej strony w meczu z gospodyniami Niemkami, a Holenderki mimo lepszej drużyny seta mają szanse stracić. Serbki męczyły się niemiłosiernie z Rumunkami ale mimo wszystko wygrały widać, że nie są w najlepszej dyspozycji,a w Chorwacji jeżeli Popovic będzie miała dzień i kończyła piłki set Chorwatki powinny urwać.
Posted by: arvid

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 17/01/2008 21:07

Kursy już są prawie wszędzie. Mnie zastanawia tylko 1.05-1.1 na Holenderki. Trochę nisko, ogladałem Turczynki w meczy z Niemkami i nawet nienajgorzej się zaprezentowały. Zagram +15,5 na Turcję , stawka średnia 4/10
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 17/01/2008 21:08

Kursy po 1,05 oprocz rosjanek tam jest 1,01 no i oczywisc ehcp na -2,5 wszedzie. Cyzli tak jak mozna bylo sie spodziewac. Zreszta co bede pisal kursy wystawil Unbet.

co do meczy to nie wiem chyba wszedzie powinno byc gladko.
Posted by: grzesol

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 17/01/2008 22:50

Postawiłem na dokładny wynik Holenderek 3:1 bo jeżeli nie 3:0 to jest to najbardziej prawdopodobny wynik 2 setów Turczynki nie urwą faworyzowanej Holandii. 3,5 za to zdarzenie w profesjonalu.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 02:54

Quote:
Turcja niespodziewanie pokonała 3:1 Holandię, triumfatorki Grand Prix 2007, w meczu grupy B turnieju kwalifikacyjnego do IO, rozgrywanego w niemieckim Halle. Polska w czwartek miała dzień przerwy.
Holenderki, triumfatorki ostatniej Grand Prix, zawiodły. Słabo zagrała ich liderka Manon Flier. W trzecim secie Holandia prowadziła 19:13 i wydawało się, że opanowała sytuację. Jednak po serii błędów cała przewaga została roztrwoniona. W czwartej partii Turcja objęła prowadzenie 3:0 i zasłużenie wygrała całe spotkanie.

Wygrana Turcji oznacza, że polski zespół, który odniósł dwa zwycięstwa - 3:1 nad Holandią i 3:2 nad Niemcami, nie może być jeszcze pewny awansu do półfinału.


-> skoro Polki muszą wygrać to wygrają, jaki kurs stawiacie że będzie na Nas? ;\)
Posted by: Cholo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 03:03

Originally Posted By: DJ SOSNA
Quote:
Turcja niespodziewanie pokonała 3:1 Holandię, triumfatorki Grand Prix 2007, w meczu grupy B turnieju kwalifikacyjnego do IO, rozgrywanego w niemieckim Halle. Polska w czwartek miała dzień przerwy.
Holenderki, triumfatorki ostatniej Grand Prix, zawiodły. Słabo zagrała ich liderka Manon Flier. W trzecim secie Holandia prowadziła 19:13 i wydawało się, że opanowała sytuację. Jednak po serii błędów cała przewaga została roztrwoniona. W czwartej partii Turcja objęła prowadzenie 3:0 i zasłużenie wygrała całe spotkanie.

Wygrana Turcji oznacza, że polski zespół, który odniósł dwa zwycięstwa - 3:1 nad Holandią i 3:2 nad Niemcami, nie może być jeszcze pewny awansu do półfinału.


-> skoro Polki muszą wygrać to wygrają, jaki kurs stawiacie że będzie na Nas? ;\)


1,25


"Polki muszą wygrać dwa sety z Turcją" gazeta.pl
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 03:10

przeciez nie zakonczy sie 2:3. Turczynki sa 2 klasy nizej od nas i niepotrzebne nam dodatkowe uszczerbki sil, wygrywamy jutro latwo i w 1/2 rownie latwo z tragicznymi Serbkami.
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 03:12

i w finale rowniez wygramy bo w koncu cala druzyna zagra dobrze ;\)
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 03:13

Originally Posted By: krycha84
i w finale rowniez wygramy bo w koncu cala druzyna zagra dobrze ;\)


ciekawe jeszcze z kim...osobiscie wolalbym Rosjanki, ale Niemek nie stawiam na straconej pozycji.
Posted by: Cholo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 03:14

Originally Posted By: polskignom
przeciez nie zakonczy sie 2:3. Turczynki sa 2 klasy nizej od nas i niepotrzebne nam dodatkowe uszczerbki sil, wygrywamy jutro latwo i w 1/2 rownie latwo z tragicznymi Serbkami.


a czy ja napisałem ze wtopimy 2-3 \:p ? napisałem tylko ze potrzebne dwa sety do awansu ;\)
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 04:30

Mała refleksja...

To że Polki wygrają grupę nie oznacza że trafimy od razu na Serbki w półfinale...
To Rosjanki a nie Polki będą sobie wybierać przeciwnika w półfinale bo grają później.
Jak czytam wywiady z trenerem Ruskich (przed turniejem) to mówi że obawia się głównie Holenderek i Niemek, więc nie można wykluczyć że im przyjdzie do głowy pomysł zajęcia II miejsca w grupie aby właśnie w półfinale trafić na Polki.

Tyle do przemyśleń...
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 05:07

co prawda nie sadze, by Rosja chciala wybrac Polske, ale byc moze masz racje. To by nam strasznie utrudnilo sprawe, bo najpierw Rosja, potem Niemcy, mogloby byc ciezko...w kazdym badz razie Rosja i tak bedzie pokutowac za slabiutka grupe. I moga miec ciezko z wygraniem turnieju, a nawet zaryzykuje teze, ze turnieju nie wygraja.
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 06:06

Originally Posted By: Giertyszek
Mała refleksja...

To że Polki wygrają grupę nie oznacza że trafimy od razu na Serbki w półfinale...
To Rosjanki a nie Polki będą sobie wybierać przeciwnika w półfinale bo grają później.
Jak czytam wywiady z trenerem Ruskich (przed turniejem) to mówi że obawia się głównie Holenderek i Niemek, więc nie można wykluczyć że im przyjdzie do głowy pomysł zajęcia II miejsca w grupie aby właśnie w półfinale trafić na Polki.

Tyle do przemyśleń...


Takl tylko ze trener mogl sie tak wypowiadac glownie dlatego ze to my dosatlismy dizka karte a nei oni na puchar swiata. I chcail pokazac co mysli o naszej ekipie. Ja tutaj na jakies uklady bym nie liczyl. Choc ruskich z Serbkami nei tkne kijem \:\)
Posted by: s_LP

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 14:21

dodam tylko, że równie dobrze można wyjść z założenia, że to serbki, a nie rosjanki będą wybierać sobie przeciwniczki ;\)

bardzo pokręcony ten turniej, no cóź poczekajmy na kursy jakie wystawią buki
Posted by: Mloda_Torca

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 17:11

Witam jakoś nigdy nie wypowiadam się w tym temacie,ale tym razem muszę,ponieważ rozśmieszyła mnie jedna sytuacja a chodzi mi o kursy wystawione w meczu Niemcy-Holandia 1,6 2,0.

Dlaczego bukmacherzy wystawili taki wysoki kurs na Niemki,przecież grają u siebie i są zdecydowanymi faworytkami w tym meczu nawet porównując wyniki spotkań w tym turnieju nic nie przemawia za Holandią,dla mnie to zbyt duży kurs i ja sobię to postawię,a więc:

Niemcy 1 1,60
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 17:19

Originally Posted By: s_LP
dodam tylko, że równie dobrze można wyjść z założenia, że to serbki, a nie rosjanki będą wybierać sobie przeciwniczki ;\)

bardzo pokręcony ten turniej, no cóź poczekajmy na kursy jakie wystawią buki


Serbki jedyne co moga sobie wybierac to bilety ktora linia samolotowa w sobote chca wracac do domu bo na inne wybory sa zdecydowanie zaslabe.

PS Turniej bardzo fajny i dochodowy a nei pokrecony
Posted by: grajus87

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 17:28

Dziś :
Niemcy Holandia 2 ;\)
Kurs zachęcający
Jedno zadanie dla Holenderek zatrzymac w połowie Grun i mysle że wygrają \:\)
Typ troszke też intuicyjny \:\)
Posted by: Muczaczo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 17:36



Bardzo ciekawie zapowiadające sie spoitkanie w grupie B. O awans od półfinałów walczą jeszcze wszysykie zespoły ( Polska, Turcja i właśnie Niemcy). Holandia aby mieć jeszcze jakiekolwiek szanse musi pokonać Niemki 3-0 i liczyć, że Polki wysoko pokonają Turczynki. W tym momencie zadecyduje stosunek małych punktów.

1. Polska 2 4 pkt. 6:3
2. Niemcy 2 3 pkt. 5:3
3. Turcja 2 3 pkt. 3:4
4. Holandia 2 2 pkt. 2:6

Polki mają trzy możliwości, by awansować do najlepszej czwórki: pierwsza i najlepsza, to oczywiście wygrana z dzisiejszym rywalem. Druga to wygranie dwóch setów z Turcją (jeśli przegramy 0:3 lub 1:3, to rywalki wyprzedzą nas w tabeli.
Trzecia i najgorsza możliwość przy porażce do zera lub jednego, to wygrana Holenderek z Niemkami.


Przejdźmy jednak do meczu Niemek z Holednerkami.
Patrząc na wczorajszy mecz Holenderek można jasno powiedzieć ten zespół nie ma pomysłu na grę. Widać brak jakiejkolwiek organizacji. Słabo zagrała przede wszystkie Flir (tylko 14 pkt) choć kierowana była do nie większość piłek.

Holadnia na pewno będzie chciała dziś pokonać niemki aby mieć jeszcze nadzieję na awans. Moim zdaniem jednak to rozwiązanie nie wchodzi w grę. Samę chęci nie wystarczą o czym wczoraj się dobitnie przekonały...

Niemki, na tym turnieju odnisły jedno zwycięstwo (3-0 z Turcją) i jedną porażkę (2-3 z Polską)
Do awansu potrzebne jest im zwycięstwo dzisiaj nad Holenderkami.
Mecz z Polską pokazał że gospodarzynie turnieju potrafią grać na bardzo wysokim poziomie. Bryluje oczywiście Grun, jak w zagrywce tak i w ataku. Do tego atut własnej hali, publiczność która zagrzewa do walki. Ładnie do pewnwgo momenttu w mecz z Polską zagrała Pachale , która jest bardzo doświadczoną zawodniczką, potrafi obić plok przeciwniczek.

Naród Niemiecki potrafi sprężyć się na takie ważne spotkania i nie chodzi mi tutaj o siatkówke, mają mentalność zwycięzców.

Kurs zaproponowany przez buki 1.60 na win Niemek jest dla mnie w pewnym sensie bonusem na koniec fazy grupowej. Ja dzisiaj ostro "wale" na NIemcy i mam nadzieję że się nie zawiodę. Holenderki mocno rozbitę psychiczne dzisiaj doznaja kolejnej porażki.

TYP: NIEMCY KURS: 1.60 TOTO MIX
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 17:49

Originally Posted By: Muczaczo

Naród Niemiecki potrafi sprężyć się na takie ważne spotkania i nie chodzi mi tutaj o siatkówke, mają mentalność zwycięzców.


co udowodniły w meczu z Polkami \:D
A tak poważnie...rozważania o meczu Niemek można będzie zacząc dziś około 16.40 myślę jak Polki rozjadą Turczynki ;\)
Posted by: Muczaczo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 18:06

Originally Posted By: sebkos
Originally Posted By: Muczaczo

Naród Niemiecki potrafi sprężyć się na takie ważne spotkania i nie chodzi mi tutaj o siatkówke, mają mentalność zwycięzców.


co udowodniły w meczu z Polkami \:D
A tak poważnie...rozważania o meczu Niemek można będzie zacząc dziś około 16.40 myślę jak Polki rozjadą Turczynki ;\)


spotkanie z Polkami niee było najważniejsze i kluczowe, dopiero dzisiejszy mecz taki jest. Walczyli ale przegrali, Anna Podolec rozbiła Niemcy a takie przypadki się zdarzają. Niemcy to naród o takiej mentalności której nie posiada nikt inny (patrz inne dyscypliny)
Posted by: drfocus

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 19:36

Dzisiaj w Unibecie spodobał mi się taki typ:

Polska - Turcja
Jaki będzie wynik po pierwszych dwóch setach?
Typ: 1
Kurs: 1.70

Jak wiemy naszym zawodniczkom do awansu potrzebne są 2 sety, a potem niech się dzieje wola nieba :). Prawdopodobnie wygraja ale kurs na zwycięzstwo jest w granicach 1.20. Nasze dziewczyny miały dzień odpoczynku w przeciwieństwie do Turczynek, które wczoraj o dziwo wygrały z Oranje, ale to chyba raczej trzeba rzec to Holenderki przegrały na własne zyczenie prowadząc już w 3 secie 19:13. Myśle, że Polski sie w pełni zmobilizują żeby ugrać te 2 sety i mieć pewny awans.

Drugi mecz, jak napisał sebkos, trzeba poczekać co Nasze złotka wykombinują
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 20:20

Originally Posted By: drfocus
Dzisiaj w Unibecie spodobał mi się taki typ:

Polska - Turcja
Jaki będzie wynik po pierwszych dwóch setach?
Typ: 1
Kurs: 1.70

Jak wiemy naszym zawodniczkom do awansu potrzebne są 2 sety, a potem niech się dzieje wola nieba :). Prawdopodobnie wygraja ale kurs na zwycięzstwo jest w granicach 1.20. Nasze dziewczyny miały dzień odpoczynku w przeciwieństwie do Turczynek, które wczoraj o dziwo wygrały z Oranje, ale to chyba raczej trzeba rzec to Holenderki przegrały na własne zyczenie prowadząc już w 3 secie 19:13. Myśle, że Polski sie w pełni zmobilizują żeby ugrać te 2 sety i mieć pewny awans.

Drugi mecz, jak napisał sebkos, trzeba poczekać co Nasze złotka wykombinują

ty sie za dobrze nie znasz na siatkowce dobry czlowieku. dziewczyny dzis sie podlozom turcji no bo wtedy turcja moze miec awans a wiadomo ze niemcy i holandia sa mocne wienc trzeba je wywalic by juz potem z nimi nie grac. potem zostanom tylko dwie mocne polska i rosja ale rosja to jest slaba i awans jest dla polski. z tymze polska nie moze sie tak podlozyc ze najpierw wygra dwa sety a potem turcja 3 no bo to by byly za duze jaja i inni by siem pokapowali. po dwuch setach bedzie 1;1
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 20:24

dobry czlowieku, wygrana turczynek 3-2 nic im nie da bo wieczorem niemki zleja holenderki i to one awansuja.
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 20:30

dmucha a ja mysle ze powinienes poszkuac sobei dobrego lekarza bo przecietny tu juz nic nie pomoze \:\(
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 20:32

dmucha czemu takie głupoty piszesz....co nam da wyeliminowanie Niemek i Holenderek To ja ci powiem - nic ...tylko da to że Ruskie w 1/2 by miały spacerek. W naszym interesie jest by drugi półfinał był bardzo zacięty i długi a to na pewno nie gwarantują Turczynki.
Polki 3-0....3-1 w naczarniejszym scenariuszu
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 20:34

Originally Posted By: Giertyszek
dobry czlowieku, wygrana turczynek 3-2 nic im nie da bo wieczorem niemki zleja holenderki i to one awansuja.

niewiadomo czy zleja bo holandia grac umie tylko sie podlamaly jak dostaly lanie od naszych zlotek. u niemcow tylko ta wysoka grun dobrze gra no ale ona sama nie wygra no i tez niewiadomo czy bendzie jej wychodzic a holenderki wysokie sa
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 20:38

Originally Posted By: sebkos
dmucha czemu takie głupoty piszesz....co nam da wyeliminowanie Niemek i Holenderek To ja ci powiem - nic ...tylko da to że Ruskie w 1/2 by miały spacerek. W naszym interesie jest by drugi półfinał był bardzo zacięty i długi a to na pewno nie gwarantują Turczynki.
Polki 3-0....3-1 w naczarniejszym scenariuszu

ale ja grasz w pokera no to wtedy trzeba tych lepszych szybko sie pozbyc. i tak zlotka poinn postompic bo one tez beda miec latwy polfinal z rumunia. no albo z rosja wygraja w polfinale a w finale z rumunia lub turcja
Posted by: Sergio1

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 20:40

Originally Posted By: dmucha

ale ja grasz w pokera no to wtedy trzeba tych lepszych szybko sie pozbyc. i tak zlotka poinn postompic bo one tez beda miec latwy polfinal z rumunia. no albo z rosja wygraja w polfinale a w finale z rumunia lub turcja


A teraz napisz w jaki sposób awansuje Rumunia, bo z tego co się orientuję w półfinale zagrają Rosjanki i Serbki.
Posted by: marekm

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 20:59

jeżeli polki wygrają z turcją to niemką wystarczy wygrać seta do awansu z 2 pozycji dlatego taki wysoki kurs 1,60 bo na 1 nie maja szans mecz warty zagrania za duze piniądze tylko w przypadku porazki polek a oto bedzie trudno niemki - holandia 2
Posted by: drfocus

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 21:07

dmucha ale pierdoły piszesz szok.

Polki, żeby mieć pewny awans muszą wygrać dwa sety, tak?? - Tak
Jesli przegrają 0-3, lub 1-3 to Turczynki będą przed nami (lepsze ratio) . Wtedy Holandia gra już o czapke gruszek a Niemki o awans gdyż Holandia nawet jak wygra nie minie ani nas ani Turcji, a każda wygrana Niemek 3-2,3-1,3-0 daje im awans. Proste. Jeśli tego nie kumasz to daj sobie spokójz bukmacherką. Troche matmy, troszkę polskiego najpierw proponuje.

Aha może i będzie 1-1 po pierwszych 2 setach, bo to też nie przekreśla awansu. My potrzebujemy 2 setów i na tym opierammój zakład.
Posted by: Muczaczo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 21:09

Ma ktoś info jakim składem wyjdą Ruskie z Serbkami ?
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 21:11

Dla mnie dzisiaj typem numer jeden jest zagranie Polek (-1,5) po kursie @ 1.45. Nasze nie będą się oglądały na nikogo, a juz wogóle myślenie, że puszczą mecz Turczynkom, po to by awansowały jest co najmniej śmieszne. Jaka logika tutaj? Puścić mecz po to, by ewentualy rywal w finale miał spacerek? Głupota!!! Nasze zrobią wszystko, by przeciwniczki w drugim półfinale wymęczyły się tyle ile się tylko da. A dzisiaj same zapewne męczyć za bardzo się nie chcą, więc prawdopodobnie szybkie 3-0, ale wole się ubezpieczyć na wypadek jakiegoś słabszego seta i zagrać Polska (-1,5). Wiadomo kobikti ;\)

POLSKA (-1,5) @ 1,45

Co meczu Niemcy - Holandia wstrzymam się. Wiadomo co było w Izmirze, gdzie Hiszpanie potrzebowali seta by wygrac grupę. Wtedy zagrałem 3-1 po kursie @3.80 i kasiorka wpadła $$$ ;\)
Więc jeśli Nasze wygrają, to uderzam podobnie na 3-1 dla Oranje. W Izmirze weszło, więc cemu ma nie wejść teraz \:p A kursik @ 6.30 \:o na chwile obecną.

Rosja - Serbia chyba odpuszczę, kurs na Ruskie marny, a też kto wie jak tam one z kim będą chciały grać.
Posted by: szymon0305

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 21:14

Muczaczo wydaje mi sie ze najslilniejszym raczej z Polkami nie beda chcialy grac w polfinale, a porazka z Serbia moze to spowodowac
Posted by: Muczaczo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 21:15

Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Dla mnie dzisiaj typem numer jeden jest zagranie Polek (-1,5) po kursie @ 1.45. Nasze nie będą się oglądały na nikogo, a juz wogóle myślenie, że puszczą mecz Turczynkom, po to by awansowały jest co najmniej śmieszne. Jaka logika tutaj? Puścić mecz po to, by ewentualy rywal w finale miał spacerek? Głupota!!! Nasze zrobią wszystko, by przeciwniczki w drugim półfinale wymęczyły się tyle ile się tylko da. A dzisiaj same zapewne męczyć za bardzo się nie chcą, więc prawdopodobnie szybkie 3-0, ale wole się ubezpieczyć na wypadek jakiegoś słabszego seta i zagrać Polska (-1,5). Wiadomo kobikti ;\)

POLSKA (-1,5) @ 1,45

Co meczu Niemcy - Holandia wstrzymam się. Wiadomo co było w Izmirze, gdzie Hiszpanie potrzebowali seta by wygrac grupę. Wtedy zagrałem 3-1 po kursie @3.80 i kasiorka wpadła $$$ ;\)
Więc jeśli Nasze wygrają, to uderzam podobnie na 3-1 dla Oranje. W Izmirze weszło, więc cemu ma nie wejść teraz \:p A kursik @ 6.30 \:o na chwile obecną.

Rosja - Serbia chyba odpuszczę, kurs na Ruskie marny, a też kto wie jak tam one z kim będą chciały grać.


Moim zdaniem Rosja wygra ano dlatego żeby w półfinale nie spotkać się z Polkami. Trener Ruskich mówił że najbardziej obawia się Holenderek i Niemek ale moim zdaniem była to podpucha. Wie że Polki mają lepszy skład i są w lepszej formie. Dlatego dzisiaj Rosja izi 1.25 mimo że nie wiem jakim składem wyjdą. Serbki w formie nie są.
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 21:17

Originally Posted By: Muczaczo
Ma ktoś info jakim składem wyjdą Ruskie z Serbkami ?


a skad niby ktokolwiek ma to wiedziec? Mysle ze w szatni nikt z ruskimi nei siedzi! Ludzie ogarnijcie sie troche, myslenie nie boli a smiejecie sie z Amerykanow i Anglikow....ehhh
Posted by: Muczaczo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 21:18

Originally Posted By: krycha84
Originally Posted By: Muczaczo
Ma ktoś info jakim składem wyjdą Ruskie z Serbkami ?


a skad niby ktokolwiek ma to wiedziec? Mysle ze w szatni nikt z ruskimi nei siedzi! Ludzie ogarnijcie sie troche, myslenie nie boli a smiejecie sie z Amerykanow i Anglikow....ehhh


może ktoś wyczytał gdzieś na jakiejś stronie... od razu musisz się rzucać ??!
Posted by: blacky82

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 21:24

Bez jaj nie wierze ze niemry beda graly tylko o jednego seta panowie widzieli mecz z Polkami? ja widzialem (jak pewnie wiekszosc z was) i graly swietna siatkowke i to nie tylko Grun. To Polki mialy farta ze wygraly bo po 3 secie i poczatku 4 nic na to nie wskazywalo. Pelna hala, walka o awans nie wierze ze niemry nie beda graly o WIN. Holenderki mialy sie wlaczyc w walke o awans a tu nagle od naszych baty i przegrana z Turcja \:\) moze to one akurat nie trafily w turniej z dyspozycja? Niemki gladko win z Turczynkami, zaciety mecz z naszymi gdzie nie oszukujmy zabraklo im szczescia i zimnej krwi.

bet: Germany to win 7/10
Posted by: grzesol

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 21:43

W 200 % się z Tobą zgadzam, Jaki sens jest odpuszczać mecz żeby dać Serbii i Rosji mięso na pożarcie. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zagranie na 100 % z Turcją chociaz myslę, że to nie bęzie potrzebne bo przy naszej grze 80% sił wystarczy na pokonanie Turczynek. To nie Turczynki były wczoraj takie dobre tylko Holenderki fatalne, gdyby nie stracenie przewagi 19-13 w 3 secie i wygranie go to Holenderki by zwyciężyły. Czyli jeżeli my zwyciężymy to awansują Niemcy jeżeli ugrają tego 1 seta, a jeżeli Holenderki wygrają to awansuje Turcja tak ??
Posted by: Muczaczo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 22:05

Originally Posted By: grzesol
W 200 % się z Tobą zgadzam, Jaki sens jest odpuszczać mecz żeby dać Serbii i Rosji mięso na pożarcie. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zagranie na 100 % z Turcją chociaz myslę, że to nie bęzie potrzebne bo przy naszej grze 80% sił wystarczy na pokonanie Turczynek. To nie Turczynki były wczoraj takie dobre tylko Holenderki fatalne, gdyby nie stracenie przewagi 19-13 w 3 secie i wygranie go to Holenderki by zwyciężyły. Czyli jeżeli my zwyciężymy to awansują Niemcy jeżeli ugrają tego 1 seta, a jeżeli Holenderki wygrają to awansuje Turcja tak ??


zobacz lepiej na tabele

1. Polska 2 4 pkt. 6:3
2. Niemcy 2 3 pkt. 5:3
3. Turcja 2 3 pkt. 3:4
4. Holandia 2 2 pkt. 2:6

Polska- awans gdy : wygrywamy z Turcją, wygrywamy 2 sety z Turcją,Holandia wygrywa z Niemcami

Niemcy- awans gdy: wygrywają z Holenderkami, nawet pry porazce z Holenderkami i przy porażce Turcji z Polkami mają szanse na awans

Turcja- awans gdy wygrywają z Polkami 3-1 lub 3-2 to wyprzedzają Polki,

Holandia awans gdy: wygrana z Niemkami 3-0, Polska wysoko musi pokonac Turcje, wtedy decydują małe punkty
Posted by: drfocus

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 22:11

Muczaczo wkradl się bła u Ciebie

Turcja - awans jak wygraja z Polkami 3-0 lub 3-0 ;\)
Posted by: drfocus

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 22:11

Originally Posted By: drfocus
Muczaczo wkradl się bła u Ciebie

Turcja - awans jak wygraja z Polkami 3-1 lub 3-0 ;\) \:p
Posted by: Muczaczo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 22:13

Originally Posted By: drfocus
Muczaczo wkradl się bła u Ciebie

Turcja - awans jak wygraja z Polkami 3-0 lub 3-0 ;\)


Turcja- awans jak wygrają z Polkami 3-0 lub 3-1 \:\)
Posted by: Kwasigroch

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 22:36

Turczynkom awans daje wygrana 3:1 tylko w wypadky wygrania minimum 10 punktami.

Przy prazce Turczynek (niewazne iloma punktami) awans daje Holenderkom wygranie 3:0 i w małych punktach minimum 11-toma.
Posted by: Kwasigroch

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 18/01/2008 22:59

A i wersja najbardziej jak dla mnie prawdopodobna:

Polska pokonuje Turczynki,

Rosja pokonuje Serbki (watpie, żeby Rosjanki chciały grac z w miare wypoczetymi Polkami, skoro moga trafić na wymęczone dzisiejszym meczem Niemki/Holenderki)

Niemki wygrywają jednego seta (nieważne którego)i na parkiecie pojawiaja sie rezerwowe zawodniczki Niemiec, bo nastepnego dnia czeka ich arcywazny mecz z Rosjankami. No chyba ze Holenderki wygraja pierwszego seta gdzie do 20, to wtedy Niemkom moze sie zaczac robic ciepło... W kazdym razie biorąc powyzsze pod uwage, kurs 2,40 na Holenderki w Unibecie to nieporozumienie jak dla mnie
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 00:35

Originally Posted By: drfocus
dmucha ale pierdoły piszesz szok.

Polki, żeby mieć pewny awans muszą wygrać dwa sety, tak?? - Tak
Jesli przegrają 0-3, lub 1-3 to Turczynki będą przed nami (lepsze ratio) . Wtedy Holandia gra już o czapke gruszek a Niemki o awans gdyż Holandia nawet jak wygra nie minie ani nas ani Turcji, a każda wygrana Niemek 3-2,3-1,3-0 daje im awans. Proste. Jeśli tego nie kumasz to daj sobie spokójz bukmacherką. Troche matmy, troszkę polskiego najpierw proponuje.

Aha może i będzie 1-1 po pierwszych 2 setach, bo to też nie przekreśla awansu. My potrzebujemy 2 setów i na tym opierammój zakład.

no i co. kto mial racje. 1;1 bylo po dwuch setach. i o to mi chodzilo. mozecie sie smiac bo ja slabo pisze, ale na siatkowce sie znam i zawsze sluchajcie co wam muwi fachowiec
Posted by: El D1ablo

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 01:03

Originally Posted By: dmucha
Originally Posted By: drfocus
dmucha ale pierdoły piszesz szok.

Polki, żeby mieć pewny awans muszą wygrać dwa sety, tak?? - Tak
Jesli przegrają 0-3, lub 1-3 to Turczynki będą przed nami (lepsze ratio) . Wtedy Holandia gra już o czapke gruszek a Niemki o awans gdyż Holandia nawet jak wygra nie minie ani nas ani Turcji, a każda wygrana Niemek 3-2,3-1,3-0 daje im awans. Proste. Jeśli tego nie kumasz to daj sobie spokójz bukmacherką. Troche matmy, troszkę polskiego najpierw proponuje.

Gratulacje. Lubie poznawac kozakow - wyslesz mi zaproszenie na naszej-klasie?

Aha może i będzie 1-1 po pierwszych 2 setach, bo to też nie przekreśla awansu. My potrzebujemy 2 setów i na tym opierammój zakład.

no i co. kto mial racje. 1;1 bylo po dwuch setach. i o to mi chodzilo. mozecie sie smiac bo ja slabo pisze, ale na siatkowce sie znam i zawsze sluchajcie co wam muwi fachowiec
Posted by: grzesol

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 01:22

No to teraz Niemkom potrzebny jest 1 set do zakwalifikowania się do kolejnej rundy. Myślę, że w tym momemncie najlepszym rozwiązaniem jes zagranie na wygranie 1 seta przez Niemki. Na pewno wyjdą one bardzo zmotywowane i w podstawowym składzie. Tak jak ktoś wspomniał po 1 secie mogą nastąpić zmiany i zagrać zawodniczki nieco słabsze. Trzeba także pamiętać, że ekipa Holenderska ma już tylko iluzoryczne szanse na wyjście (musi wygrać 3:0) i na pewno jest ona podłamana po przegranym meczu z Turcją. Nie da się zapomnieć prowadzenia 19-13 i przegrania seta,a później całego meczu. Mój typ na ten mecz:

Niemki - Holenderki 1 1set 1.65
Posted by: Bullet

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 02:50

Czy ja dobrze licze? Jak Holenderki wygraja 3-0 to moga być drugie jeszcze? Oto obecna tabela:

1. POLSKA 3 3 0 9-4 2.250 6
3. TURCJA 3 1 2 4-7 0.571 4
3. NIEMCY 2 1 1 5-3 1.667 3
4. HOLANDIA 2 0 2 2-6 0.333 2

Czyli Hol-Nie 3-0 i oba zespoły po 5-6 w setach i co się liczy wtedy? Ratio punktów?
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 02:57

Tak Holandia musi wygrac 3-0 dobrze liczysz
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 02:57

ratio punktow sie liczy sorki ze post pod postem ale brak edycji:( moecie pozneij wykasowac
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 03:00

Holandia 3-0 warto zaryzykować
Posted by: Bullet

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 03:01

W takim razie proponuje do gry:
Niemcy - Holandia
( Czy ten mecz zostanie rozstrzygnięty w 5 setach? (Tak – Nie) )
2
1.42

Po prostu Niemki grają o seta, a Holenderki o 3-0 w związku z tym nie sądzę, aby mecz miał się zakończyć tiebrakiem.
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 03:13

a ja zagram 1-3 w stronę Oranje kurs @6.30. Pisałem to rano i pisze teraz. W Izmirze weszło, więc może teraz też. A tak sobie singielka pyknę za średnią stawkę. Zobayczmy. Kto nie ryzykuje ten nie ma ;\)
Posted by: Pizza-man

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 05:51

Originally Posted By: DJ_wAgLiK
a ja zagram 1-3 w stronę Oranje kurs @6.30. Pisałem to rano i pisze teraz. W Izmirze weszło, więc może teraz też. A tak sobie singielka pyknę za średnią stawkę. Zobayczmy. Kto nie ryzykuje ten nie ma ;\)


gratki !!!!!
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 05:54

Originally Posted By: Pizza-man
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
a ja zagram 1-3 w stronę Oranje kurs @6.30. Pisałem to rano i pisze teraz. W Izmirze weszło, więc może teraz też. A tak sobie singielka pyknę za średnią stawkę. Zobayczmy. Kto nie ryzykuje ten nie ma ;\)


gratki !!!!!


po raz kolejny wyszły turniejowe zasady, BIG $$$$$$$$$$$$$$$$$$

Pozdro dla tych, którzy skorzystali ;\)
Posted by: grajus87

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 07:37

mowilem Holandia rozjedzie GRUN !
Posted by: _Todd

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 18:34

każdy kto widział mecz może mieć podejrenia czy 1-0 21-18 i nagle stanie na parkiecie i patrenie w sufit...to jest czyste.....dodam tylko ze w BWIN kurs na seta byl @12 na NED....
Posted by: grzesol

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle *DELETED* - 19/01/2008 18:36

Post deleted by Giertyszek
Posted by: grajus87

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 18:47

Widze że dzis meczu Polek nie pokażą na ES....ZENADA
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 19:32

W nocy w czasie meczu Agi byly napisy na pasku informacyjnym ze beda oba polfinaly na ES.

A jesli nie to zostaje laola.tv \:\)
Posted by: Pizza-man

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 20:23

potwierdzam mecz polek od 19.50 na eurosport!!!!
Posted by: Kymak

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 20:41

Czyli co Panowie dzis Polki zrewanzuja sie Serbak i gramy w finale...a tam juz bedzie ciezko,bo mysle ze jednak Rosjanki pokaza swoja wyzszosc i ze spokojem ograja Niemki.
Zastanawia sie tylko czy stac Polki na wygrana 3-0 lub 3-1,chodzi mi to po glowie.
A co mysla o tym specjalisci?
Posted by: shaggyr

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 21:17

A skąd takie info, że Polki od 19:50?

Na stronie euro jest napisane, że LIVE jest na euro2, a na euro o 23:30.
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 21:34

Expekt jak zwykle wkulki leci i kursów jeszcze nie wystawił :/ Skoro tak, to biorę się za analizę meczu z udziałem Polek. Oby nie było powtórki z ME. Tam tez Nasze z kompletem zwycięstw uległy Serbkom w PF, a wczoraj Serbki pokazały trochę dobrej siatki, stawiały zaciekły opór Rosjankom. Może jakieś handi na Serbki, zobaczymy co wystawią i po jakich kursach.
Posted by: Pawka

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 21:39

Dla wszystkich zainteresowanych, mecz Polek jest na niemieckim Eurosporcie ogólnodostepnym z satelity i w niektórych kablówkach dzieki Bogu takze mojej, na polskim Eurosporcie czytaj International jest Masters w snookerze, tak wiec albo przestawianie transpondera albo snooker wybór należy do WAS.

Sorki za inna dyscyplinę ale poza tym niemiecki Eurosport ma mnóstwo piłki ręcznej w wydaniu Ligi Mistrzów poza tym polecam bardziej od polskiego czytaj international.

Pozdrawiam Pawka z Kielc
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 22:20

Expekt wystawił póki co tylko Niemcy - Rosja. Po tym co dali decyduję się zagrać na Rosję (-1,5) po kursie @1.50. Rosjanki z pewnościa lepsze i bardziej doświadczone. Jeśli zatrzymają Grun, to może byc nawet 3-0. Z pewnością Helgi tanio skóry nie sprzedadzą zwłaszcza przed swoją publiką, ale uważam, że jeden set ugrany to będzie max na jaki je stać, dlatego proponuję Rosję (-1,5).

Niemcy - Rosja (-1,5) 2 @1,50 expekt
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 22:27

Są już także kursy na mecz Polska - Serbia wystawione dosłownie przez expekt przed chwilką. Gdyby było Serbia (+2.5) wziąłbym bez wahania, ale dali (+1,5). I cóż... Troszkę mam obawy co do tego spotkania. Serbki wczoraj pokazały, że grac umieją, a i historia lubi się powtarzać... Wierzę jednak, że Nasze są żadne rewanżu za ME i wyjdą z nastawieniem, by wbić w parkiet serbskie zawodniczki, tak więc zagram:

Polska - Serbia 1 @1.45 expekt (nie gram handicapu na ten mecz, bo mam dość nerwów w tym turnieju ;\) )
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 22:47

A dla mnie kursik na Niemki fantastyczny. Chyba ogladalem inne spotkania do tej pory, skoro szanse Niemek sa wyceniane na 4.00

Niemki graja u siebie, graja niezla siatkowke, Grun jest w formie, a Rosjanki, maja fantastyczne warunki, srednia forme i mialy prostacka grupe, w ktorej rewelacji nie pokazaly.
Posted by: HAGIi

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 22:53

a Niemki pokazaly rewelacje?
2 mecze przegrane, wystarczy Grun dobrze przykryc i Niemki nie istnieja
owszem kurs wysoki, ale dobrze oszacony
Posted by: mura

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 22:55

@gnomie i inni którzy śledzą turniej

na Polki kurs w bet365 wynosi 1,54. wzrósł!

o co chodzi? jak dla mnie to kurs świetny, myślę że nasze zagrają w finale...

tylko może coś przespałem bo kobieta po wczorajszej imprezie jeszcze nie wyszła i nie śledze świeżych inform.

warto grubo Polki grać?
Posted by: Kwasigroch

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 22:57

W pełni sie z Toba zgadzam. Kursy w okolicach 4 sa wziete z kosmosu i kompletnie nie oddaja prawdopodobieństwa. Gdy Rosjanki grały przeciw Niemkom na neutralnym terenie kurs na Rosjanki zawsze oscylował w granicach 1,25 - 1,3. tym razem Niemki graja u siebie i to dla nich mecz o wszystko bo w ewentualnym finale to one beda dla mnie faworytkami. Jak dla mnie spore value na Niemkach, a kursy ustawione wyłacznie przez pryzmat wczorajszego nienajlepszego meczu Niemek a nie rzeczywistego potencjalu tej druzyny
Posted by: magic321

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 22:59

Niemki nie pokazaly rewelacji Ale tak naprawde w tym turnieju rewelacyjnie to zagrala tylko do tej pory Ania Podolec przez 5 minut w meczu z Niemkami. Gra nawet jak na zenska siatke jest bardzo nie stabilna i dlatego w obu meczach spodziewam sie 5-setowych pojedynków a najlepsza opcja jak zwykle bedzie gra na livie na poszczególne sety po kursach 4 i wiecej
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 23:03

Originally Posted By: HAGIi
a Niemki pokazaly rewelacje?
2 mecze przegrane, wystarczy Grun dobrze przykryc i Niemki nie istnieja
owszem kurs wysoki, ale dobrze oszacony


jesli chodzi o mnie, to Niemki zaprezentowaly sie bardzo korzystnie...no chyba, ze wezmiemy pod uwage wczorajszy mecz.

I kurs dla mnie jest zle oszacowany.

@Mura

Ja zagralem Polki po kursie 1.45, dla mnie bylo value...wiec po 1.54 tym bardziej.

W SB jest 1.57...
Posted by: Bullet

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 19/01/2008 23:36

Originally Posted By: Kwasigroch
W pełni sie z Toba zgadzam. Kursy w okolicach 4 sa wziete z kosmosu i kompletnie nie oddaja prawdopodobieństwa. Gdy Rosjanki grały przeciw Niemkom na neutralnym terenie kurs na Rosjanki zawsze oscylował w granicach 1,25 - 1,3. tym razem Niemki graja u siebie i to dla nich mecz o wszystko bo w ewentualnym finale to one beda dla mnie faworytkami. Jak dla mnie spore value na Niemkach, a kursy ustawione wyłacznie przez pryzmat wczorajszego nienajlepszego meczu Niemek a nie rzeczywistego potencjalu tej druzyny


Rzeczywsity potencjał tej druzyny jest kilkukrotnie mniejszy od potencjały Rosjanek. Niemki opierają grę na Grun i jesli będzie miała ona słabszy dzień jak wczoraj to Rosjanki zdemolują gospodynie. Ponadto trener Niemek chyba nie jest najmądrzejszy skoro widział wczoraj, że mecz się nie układa, a grały Niemki jako ostanie, to powinien wpuścić rezerwowe a nie męczyć podstawowe zawodniczki. Nawet Witek Roman nie kumał o co chodzi.
Jednym słowe Rosja -1,5 seta po 1.55 w Unibet bo godpodynie mają tylko dwa atuty - własną halę i Grun a to zdecydowanie za mało.
Posted by: Inzaghi78

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 02:53

MIAZGA MIAZGA MIAZGA

W zasadzie na tym mozna by zakonczyc podsumowanie pierwszego polfinalu

Ciesze sie ze nie dalem sie zwiesc tej proniemieckiej euforii ktora troche wkradala sie na forum...
Powiedzmy sobie szczerze Rosja i Niemcy to dwa rozne światy i nie ma zadnego tlumaczenia czy ktos zagral lepiej czy slabiej!!

Wybaczcie ale jedna zawodniczka (Grun) nie da sie wygrac z taka ekipa jak Sborna, poza tym zero przyjecia, tak doslownie zero a i rozegranie bardzo czytelne, na zasadzie aby przebic!!
Kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale ja tego potencjalu o ktorym pisaliscie w ekipie Niemieckiej absolutnie nie widze \:p
Posted by: hrabia

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 06:03

UDAŁO SIĘ POLSKA 3:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rewanż na Serbkach w pełni udany nie będe dzisiaj rozkładał meczu na czynniki pierwsze,ujme to w 1 zdaniu:Zwycięstwo wyłoniło się z chaosu A tak na poważnie BLOK BLOK BLOK SKORUPA SKORUPA SKORUPA

Jutro czeka nas cholernie cieżki bój !!!!!! POLSKA!!!
Wierze że będziemy cieszyć się z awansu chodziaż na papierze Rosjanki to zdecydowane faworytki ale w siatkówce pań może zdarzyć się wszystko
POLSKA!!!!!
Posted by: jarkow

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 06:36

Chylę czoła przed ZłOTKAMI i Bonitą

Trudno porównywać na podstawie dzisiejszych meczów szanse Polek i Rosjanek, ale jak dla mnie to wrażenia są optymistyczne.
Przede wszystkim dlatego, że dziś Polki zagrały najrówniejszy mecz w tym turnieju (przynajmniej według mnie). Oznaczałoby to, że są w stanie utrzymać koncentrację przez dłuższą część meczu i w tym upatruję szansy w jutrzejszym finale.
Przyznam, że miałem wiele obaw przed tym meczem związanych z seryjnie traconymi punktami, ale dziś już było dużo lepiej.
Równa gra, bez przestojów będzie moim zdaniem kluczem do zwycięstwa nad Rosjankami, gdyż nie wyobrażam sobie by dało się u nich odrobić kilka z rzędu straconych punktów.

Po tym, co dziś pokazały oba zespoły, jutro czeka nas niezwykle zacięty pojedynek i miejmy nadzieję, że zakończony ukoronowaniem bardzo dobrej postawy Polek w tym turnieju. \:\)
Posted by: gnacik

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 07:20

a o ktorej godzinie ten finał ?
Posted by: Logan

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 07:23

o 15:30
kursy pewnie beda okolo 1,5 - 2,50, wiec trzeba bedzie grac na Polki
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 07:29

Unibet dal 1,35 Ruskie
Posted by: jarkow

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 07:59

To mogą być atrakcyjne handi na Polki. \:\)
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 08:02

Originally Posted By: krycha84
Unibet dal 1,35 Ruskie


Chciałem mocno grac na Ruskie, ale po takim kursie to niech się cmokną w 4 litery \:D

Poczekam na jakieś handi lub under/over, itp.
Posted by: grzesol

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle *DELETED* - 20/01/2008 11:07

Post deleted by OKSfan
Posted by: larsson

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 16:28

2,97 na Polki w profie? ja to biore, niezły value.Mysle ze mamy realne szanse wygrania tego spotkania.
Posted by: Johan

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 18:21

Wydaje się że Rosjanki powinny sobie poradzic z naszymi bez problemu.Poprostu na chwile obecną są zdecydowanie lepsze od naszych dziewczyn ale po takim kursie to tego napewno nie zagram.Czyli jak wiekszośc biore kurs na Polki za niewielką stawke.
Posted by: magic321

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 19:14

Jezeli uda sie Polkom skutecznie zablokowac z 2 ataki Gammowej to mozemy to wygrac. Gwiazda Rosjanek podpala sie psychicznie w takich momentach i czeto zaczyna grac inczaj niz umie i potrafi. Wiec mysle ze tylko nasz blok moze nam pomóc no i Polki musza ryzykowac przy wlasnym serwisie.
Posted by: grzesol

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 19:17

Ja powiem tak przed meczem stawiałem zdecydowanie na Rosjanki no ale bez przesady w finale kursy 1.25 , 1.3 na Rosjanki to już przesada. Polki mają dobrą zagrywkę,a to jest ważne bo jeżeli nie odrzuci się Rosjanek od siatki to będą łatwo kończyły. Przy takich kursach zagram jednak chyba handi na Polki +1,5 bo jeżeli przegramy to raczej nie 3:0. Ewentualnie 3:1 co też można postawić w profesjonalu na dokłądny wynik.
Posted by: _Korver_

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 21:56

Originally Posted By: larsson
2,97 na Polki w profie? ja to biore, niezły value.Mysle ze mamy realne szanse wygrania tego spotkania.


pierwsze z brzegu: 3.00 bwin, 3.20 unibet, 3.40 bet365

Nie powiem, dla mnie to typowy value. Bez wahania biorę Polki po @3.40.
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 22:29

godzina do meczu, a expekt kursów nie dał... co za amatorka :/
Posted by: grzesiaczekd

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 22:32

a ja mysle ze dobrą opcją bedzie under 185.5

mysle ze mecz bedzie wyrównany ale jednak skonczy sie w 4 setach a twtedy duza szansa na trafienie

mam nadzieje że to nasze wyjdą z tego pojedynku zwycięsko \:\)

jakies 3:1 (18:25, 25:22, 25:20, 25:19) i polki po 40 letniej przerwie znów na IO \:\)
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 22:46

ja mysle, ze jednak bedzie dzis set na przewagi. Jak pokazuje hiistoria batalii polsko-rosyjskich w ostatnich latach, takich setow kilka sie znalazlo. ;\)
Posted by: ruben

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 22:50

40 minut do meczu zagrane na Polki
przewaga naszych kibiców na trybunach
i Laskowski ...co on bedzie wyczyniał jak bedziemy mieli meczową \:\)
Posted by: pettersen

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 23:00

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: larsson
2,97 na Polki w profie? ja to biore, niezły value.Mysle ze mamy realne szanse wygrania tego spotkania.


pierwsze z brzegu: 3.00 bwin, 3.20 unibet, 3.40 bet365

Nie powiem, dla mnie to typowy value. Bez wahania biorę Polki po @3.40.


radze szukac u ruskich ;\)

taki fonbecik ma 4.00!
Posted by: barciu

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 23:01

widzePolki... a skonczy sie jak zwykle. Bedzie 3-1 dla Rosji i tyle. choc chcialbym sie mylic
Posted by: aker

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 23:04

Cytat z wypowiedzi Skowronskiej:
"Podchodzimy do meczu spokojnie bo nawet jak przegramy to nic sie nie stanie. W ostatnich kwalifikacjach do Igrzysk wygramy napewno i sie zakwalifikujemy ..."
Tak moim zdaniem nie mowi czołowa zawodniczka przed waznym ciezkim meczem.
Dla mnie ten mecz NO BET
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 23:17

aker troszeczke przeinaczyles wypowiedz ... pewnei dlaetgo ze tak ci bardziej pasuje ....
Posted by: aker

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 20/01/2008 23:32

Originally Posted By: krycha84
aker troszeczke przeinaczyles wypowiedz ... pewnei dlaetgo ze tak ci bardziej pasuje ....


Wiesz pasuje mi jak najbardziej zwyciestwo Polek bo za nimi kibicuje ale taka wypowiedz słyszałem w radiu.
Moim zdaniem to jest troche niefortunna wypowiedz bo takie rzeczy mozna mowic po przegranym meczu ze nic sie nie stało, ze awansujemy napewno w nastepnym turnieju itp.
Pozdr
Posted by: hrabia

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 21/01/2008 02:09

POLSKA-Rosja 2-3 12-15!!!!! \:\( \:\( \:\(

Polki niestety grały falami 2 set przegrany na własne życzenie.Gdyby nasze dziewczyny wygrały tą partie było by zupełnie inaczej.Generalnie przez pierwsze dwie odsłony do 20 pkt polki miały przewage i przegrywały seta w końcówce.

3/4 set Szczególnie trzecia odsłona to poezja w wykonaniu naszych siatkarek Deklasacja mistrzyń świata-Rosjanki bezradne jak dzieci wgniecione w parkiet
Zwraca uwage postawa Gosi Glinki od połowy spotkania poprostu klasa światowa

Niestety Tiebreak był bardzo przykry dla nas z Nieba przy stanie 4:1 spadliśmy w otchłań piekieł 9-1 run dla Rosji
Długo zapamiętam zagrywke Skowrońskiej która nie przeszła przez siatke i potem wszystko roz...,,, się jak domek z kart \:o

Za postawe w turnieju trzeba Polki jednak pochwalić awans był prawie nasz..... cóż może wykorzystamy ostatnią szanse \:\(
Posted by: verbena

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 21/01/2008 02:32

Tak wielka szkoda, że dziewczyny przegrały i nie sprawdziło się powiedzenie, że jak nie wygrywa się 3-0 to się przegrywa 3-2. Tak w tiebreaku zbyt dużo punktów straciły ze stanu 4-1, ale pokazały naprawdę dobrą grę. Miejmy nadzieję, że przy kolejnej okazji wygrają i pojadą do Pekinu.
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 21/01/2008 02:38

W dniach 17-25 maja w Tokio osiem drużyn rywalizować będzie o cztery przepustki do Pekinu. Rywalkami Polek będą: Japonia, Korea Południowa, Tajlandia, Kazachstan, Serbia i Dominikana. Stawkę uzupełnią Kenijki bądź Peruwianki. Jest to uzależnione od wyników kwalifikacji afrykańskich, których rozstrzygnięcia poznamy 30 stycznia. Jeśli z turnieju w Algierze awans na igrzyska wywalczy Kenia - w kwalifikacjach interkontynentalnych zagra Peru. W przeciwnym wypadku w stolicy Japonii wystąpią Kenijki.

Turniej w Tokio zostanie rozegrany systemem "każdy z każdym". Olimpijską kwalifikację wywalczą trzy najlepsze zespoły oraz najwyżej sklasyfikowana (poza czołową "trójką") reprezentacja z Azji.

Będzie dobrze \:\)
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 21/01/2008 02:44

No to tak jakbysmy juz mieli awans ;\)
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 21/01/2008 02:47

Jesli dziewczyny beda w takiej formie na IO, to spokojnie moga tam powalczyc o medal.
Posted by: Lopez

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 22/01/2008 02:05

Jak nasze molgy wygrac skoro u Ruskich gral facet \:D
Posted by: Zulus

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 22/01/2008 07:00

W takiej formie to tylko Serbia może z nami powalczyć \:p
Posted by: Sergio1

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 22/01/2008 07:02

Originally Posted By: Zulus
W takiej formie to tylko Serbia może z nami powalczyć \:p


W takiej formie to tylko Serbia może z nami ugrać seta \:p
Posted by: Twin Peaks

Re: Kwalifikacje IO 2008 - Halle - 22/01/2008 19:42

Originally Posted By: Lopez
Jak nasze molgy wygrac skoro u Ruskich gral facet \:D

\:D
onet.pl
Atakująca siatkarskiej reprezentacji Rosji Natalia Kulikowa przyczyniła się w niedzielę do porażki Polek w przedolimpijskim turnieju w Halle. Wszystko wskazuje, że za rok będzie mogła występować już tylko w zawodach dla... mężczyzn!
Świadczą o tym nie tylko wyraźnie męskie rysy zawodniczki. Sama zawodniczka ma być poważnie zainteresowana zmianą płci w ciągu najbliższego roku - takie rewelacje przekazał z Niemiec korespondent "Przeglądu Sportowego".

Tajemnicą poliszynela jest jednak, że Kulikowa w ostatnich latach wyraźnie się zmieniła. Nosi wyłącznie męskie ubrania i chce, by ją nazywano Maks. Natasza ma zresztą taki pseudonim wśród kibiców Samorodka, komentujących wydarzenia na internetowym forum klubowym.
W oficjalnych wywiadach z Kulikową temat nie istnieje. Zawodniczka opowiada o sporcie, klubie z Chabarowska i zaletach gry w reprezentacji Rosji. Pytana, co będzie robić po zakończeniu kariery, zdradza plany życiowe: - Na pewno nie zostanę trenerką - stwierdziła na łamach "Sowietskiego Sportu". - Po odejściu z siatkówki chcę rozkręcić własny biznes.

I już wiadomo, co to będzie. Natasza albo zajmie się interesem związanym z samochodami, albo otworzy... salon piękności.