Liga Europejska 2008

Posted by: Giertyszek

Liga Europejska 2008 - 27/06/2008 04:58

Strona główna:

http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/volleyball/european_league/index_EN.html

Livescore:

http://www.cev.lu/mmp/online/website/highlights/index_EN.html
Posted by: Giertyszek

Re: Liga Europejska 2008 - 27/06/2008 04:58

Originally Posted By: Fab
LIGA EUROPEJSKA MĘŻ. Gr.B

Niemcy-Białoruś 1 1.60

Z tego co sie orientuję, to Niemcy mozolnie probuja nawiazywac do tej swiatowej czołówki, a Białorus w wydaniu meskim jest mi mało znana.

Co panowie na to? Może jakieś własne propozycję?
Posted by: KaPrYs

Re: Liga Europejska 2008 - 27/06/2008 05:05

Originally Posted By: Giertyszek
Originally Posted By: Fab
LIGA EUROPEJSKA MĘŻ. Gr.B

Niemcy-Białoruś 1 1.60

Z tego co sie orientuję, to Niemcy mozolnie probuja nawiazywac do tej swiatowej czołówki, a Białorus w wydaniu meskim jest mi mało znana.

Co panowie na to? Może jakieś własne propozycję?


moim zdanie no bet. Po pierwsze Bialorusini pokazali ze sa w dbrej formi ogrywajac Turków i Niemców tydzien temu, a Niemcy? Porazki z Turkami i wspomnianymi Bialorusinami oraz wymeczone zwyciestwo z Austria.
Posted by: harris73

Re: Liga Europejska 2008 - 27/06/2008 05:14

Poprzedni turniej byl w Bialorusi wiec porazka 2-3 Niemcow ujmy nie przynosi a oni tez z Austria meczyli sie w 5 setach,najlepiej rzucic moneta:)
Posted by: Twin Peaks

Re: Liga Europejska 2008 - 27/06/2008 05:50

Wszystko zalezy jaki skład wystawią Niemcy.
Podobno na Białorusi była kadra C :).

Jeśli Niemcy pojadą lepszym skladem wciągną nosem Białorusinów.
Posted by: mamuska26

Re: Liga Europejska 2008 - 27/06/2008 06:00

Skład praktycznie taki sam Der Kader für das Turnier in der Türkei: Lukas Kampa (VfB Friedrichshafen), Patrick Steuerwald, Ferdinand Tille, Max Günthör (alle Generali Haching), Dirk Westphal (SCC Berlin), Lukas Bauer (SG Eschenbacher Eltmann), Eugen Bakumovski (Kedzierzyn/POL), Sebastian Schwarz (Crema/ITA), Jan Umlauft, Alexander Mayer (beide evivo Düren)
Posted by: Giertyszek

Re: Liga Europejska 2008 - 28/06/2008 03:18

Czy ktoś się orientuje czy dzisiejsza wygrana Wielkiej Brytanii to ich historyczny sukces w oficjalnych rozgrywkach?
Posted by: Cendruś

Re: Liga Europejska 2008 - 04/07/2008 16:31

Holandia w pelnym skladzie czy drugi garnitur?
Posted by: Kellthorn

Re: Liga Europejska 2008 - 04/07/2008 18:01

Originally Posted By: Giertyszek
Czy ktoś się orientuje czy dzisiejsza wygrana Wielkiej Brytanii to ich historyczny sukces w oficjalnych rozgrywkach?


http://www.cev.lu/mmp/online/website/news/news_online/755/2621/12274_EN.html

czyli jak można przeczytać tak ;\)
Posted by: mamuska26

Re: Liga Europejska 2008 - 04/07/2008 18:22

tutaj wszystkie składyhttp://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.27367
Posted by: wariot22

Re: Liga Europejska 2008 - 05/07/2008 19:03

te sklady sa dzieki mnie bo napisalem do portalu siatka.org czy by nie dali rady pisac skladow przed kazdym turniejem \:\)
dzis seta holandia 1,4 sie mi zdaje \:D
Posted by: Kellthorn

Re: Liga Europejska 2008 - 05/07/2008 19:52

coś ciekawego na dzisiaj z LE ?
Niemcy przypieczętują 3 zwycięstwo, Holendrzy pokażą kto jest górą w tym co "Eurosport uważa za najlepsze", a może Austryjacy sprawią niespodziankę i ograją Białorusinów?
Posted by: wariot22

Re: Liga Europejska 2008 - 05/07/2008 21:47

te sklady sa dzieki mnie bo napisalem do portalu siatka.org czy by nie dali rady pisac skladow przed kazdym turniejem \:\)
dzis seta holandia 1,4 sie mi zdaje \:D
Posted by: Kellthorn

Re: Liga Europejska 2008 - 12/07/2008 21:55

Ostatnia kolejka Ligi Europejskiej przed turniejem finałowym w Turcji. Z interesujących spotkań wybrałem 1, które upatrzone miałem już od 2 tygodni. Portugalia z Grecją spotkała się już dwukrotnie. Raz w Neapolis (grecja) zwyciężyli Grecy 3:0, by następnie 2 tyg później ulec Portugali 1:3 na neutralnym terenie. Teraz przyjdzie im się zmierzyć po raz trzeci w Povoa de varzim. To co różni te ostatnie spotkania to na pewno fakt, że prócz korzyści wynikając z grania w hali przy 1500 sprzyjających gardłach Portugalia dysponuje pełnym składem, którym gra już od pewnego czasu, w przeciwieństwie do Greków. Z drużyny Helwetów po ostatniej rundzie wypadł na skutek kontuzji stawu skokowego- kapitan drużyny Tsergas. Wcześniej Grecy stracili najlepiej puktującego w 1 meczu z Portugalią Roumeliotisa, a braki w składzie pogłębił jeszcze występującego w obu tych spotkaniach Kandis.

Portugalia po dzisiejszym zwycięstwie zajmie 3 miejsce w grupie, wyprzedzając na kolejkę przed końcem Grekom. O motywacji gospodarzy wypowiedział się oficjalnie trener Jorge Schmidt: (tłumaczenie z translatora): “ Tomorrow, we have a game, practically decisive for the attribution of the third place, with Greece, a selecção with which we keep a healthy rivalry. We are prepared to be successful”

Kursy na zwycięstwo gospodarzy wahania się w okolicach 1.45-1.5
Posted by: Cendruś

Re: Liga Europejska 2008 - 13/07/2008 00:00

W grupie B tegorocznej ligi europejskiej trwa zacieta walka o awans do final four i w tej bitwie uczestnicza 3 zespoly - Niemcy,Turcy i Bialorus. Czwarty zespol Austrii (gdzie odbywa sie ostatni turniej) juz jest bez szans na awans.
Przed przedostatnia seria spotkan mam takie typy:


Germany-Austria

Austria jak wspomnialem wczesniej gra juz tylko o zachowanie twarzy ,ktorej chyba i tak juz nie ma - na 10meczow tylko dwie wygrane i daleko daleko w tyle.
Fakt faktem zespol Niemiec gra drugim skladem ,ale kazdy z tych chlopakow chce sie pokazac z jak najlepszej strony zeby zalapac sie do skladu na IO - a ten turniej to juz ostatnia szansa na przekonanie trenera. Wczoraj od trzeciego seta w meczu z Turcja ''zmiennicy'' zagrali koncertowo! Dzis mysle,ze Niemcy w trzech , gora czterech setach spakuja miejscowyc...
Poza tym dzis jak reprezentacja Niemiec wygra zapewni sobie awans do finalu. W h2h w tegorocznej LE 2:1 dla Germanów.



Turkey-Belarus

Tutaj @1,8 na Turcje jest wedlug mnie dobra promocja. Moze nie graja super ,ale co jak co z druzyna pokroju Bialorusi trzeba wygrywac. Wczoraj Bialorus wygrala 3:0 z Austria , mimo ze wynik pokazuje ,ze bezproblemowo to jednak przebieg meczu i wyniki setow neguja ta teze...
Szanujmy sie 8-) , bo dla mnie osobiscie nasi wschodni sasiedzi to znajduja sie o przynajmniej 1dna lige nizej niz kebaby. Dzis z nozem na gardle (porazka=odpadniecie z LE) poradza sobie ze slaba Bialorusia.
W h2h w tegorocznej LE 2:1 dla Turków.


typy:

Niemcy @1,25
Turcja @1,8
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga Europejska 2008 - 18/07/2008 18:25

ma ktoś z Was dojście do składów ekip z finałowej czwórki Ligi Europejskiej?
Posted by: AdamsGkP

Re: Liga Europejska 2008 - 19/07/2008 05:02

Panowie jak tam na Jutro typki Holandia+Niemcy za 1000 czy nie...:)?