Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg

Posted by: palazzi

Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 27/11/2005 23:19

XVII Women's World Handball Championship


Data : 5 - 18 grudzień 2005r.

Miejsce rozgrywania zawodów : St. Petersburg

LIVE ZNAJDUJE SIE TUTAJ -->> LIVE do mistrzostw swiata KLIKNIJ

Oficjalna strona turnieju : >>>> TUTAJ <<<<

Drużyny występujące w MŚ będą podzielone na 4 grupy :

GRUPA A
-Japonia , Rosja , Holandia , Chiny , Chorwacja , Urugwaj

GRUPA B
-Norwegia , Węgry , Słowenia , Angola , Korea , Australia

GRUPA C
-Dania, Polska , Austria , Brazylia , Wybrzeże Kości Słoniowej , Niemcy

GRUPA D
-Francja , Ukraina , Rumunia , Macedonia , Argentyna , Kamerun

Do następnej rundy kwalifikują się po 3 najlepsze drużyny z każdej grupy.

Bezpośrednie transmisje z Mistrzostw Świata jeśli chodzi o stacje polskojęzczyne będzie przeprowadzał Eurosport , Eurosport 2 , Polsat Sport i Polsat Sport Extra
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 28/11/2005 16:38

Pisałem że za pare zlotych zagram patriotycznie ze nasze dziewczyny wygraja grupę-kurs 34 w betawin.Chcialem sobie postawic teraz,a tu kurs 15.Szkoda.Polki na pewno sa w stanie powalczyc z Niemkami,Dania też bardzo chimeryczna.
Może komus bedzie zależec na drugiej lub 3 pozycji w grupie.
Moim głownym faworytem do mistrzostwa jest Korea,pożniej Rosja.Obawiam się sedziowania.Radzę tez uwazac na ekipe Brazylii .Warto będzie zagrac handi+ na te drużynę
Posted by: palazzi

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 29/11/2005 19:54

BAW wystawił ciekawe zakłady na ilość bramek podczas całych Mistrzostw Świata Kobiet.

Ile bramek rzuci drużyna Ukrainy podczas całych Mistrzostw (wliczając również dogrywki ) ?

- over 290 >>>>> 3.40
- 270-290 >>>>> 2.30
-under 270 >>>>> 2.50

Symulacyjnie na kartce przedstawiłem sobie drogę Ukrainy na tych Mistrzostwach i dużą niespodzianką będzie dla mnie jeśli Ukrainki zdobędą więcej niż 270 bramek !
Zacznę od tego ,że Ukrainki według mojej osobistej są drużyną wybitnie underową ! Pamiętam jak na poprzednich mistrzostwach ,zdaje się Europy notorycznie obstawiałem undery Ukrainek i to przy liniach 45-48...

Nawet pomijając ten fakt,prześledźmy sobie w skrócie jak będzie grała Ukraina i jak daleko zajdzie.

I Faza Grupowa : Ukrainki rozegrają tutaj 5 spotkań,gdzie widzę jedynie 2 mecze w który mmogą zdobyć więcej niż 30 bramek : to są spotkania z Kamerunem i Argentyna.

Załóżmy najbardziej pesymistyczny wariant : w meczu z Kamerunem i Argentyną rzucają po 35 bramek , z Francją , Macedonią i Rumunią po 30 daje nam 160 bramek po I fazie.

II Faza Grupowa : Ukrainki rozgrywają tutaj 3 spotkania : będą to potyczki z 1 ,2 i 3 zespołem grupy C ( teoretycznie ktoś z 4 : Dania, Polska , Niemcy , Austria ) i nie będą to łatwe spotkania !!! Zakładam w tych 3 spotkaniach,żę Ukrainki nie zdobędą więcej niż 80 bramek - wychodzi średnio 27 bramek na mecz..

Razem mamy już 240 bramek

I zostaje nam ostatni mecz o któreś z miejsc 12-5 ... bo nie sądzę,żeby Ukrainki zakwalifikowały się do półfinałów - są lepsze zespoły na tych Mistrzostwach.

Do granicy 270 bramek brakuje 29...

Może niektórym wyda się to zbyt "czysto statystyczny " bet , jednak ja już obstawiłem ten zakład i to za całkiem poważną kwote.

under 270 @ 2.50
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 29/11/2005 20:14

niestety,juz to zdjęli.bardzo dobry typ,ale bylem zajęty meczem kiel-lemgo i nie zdażylem.Wcale bym sie nie zdziwił,gdyby Ukrainki odpadly w 1 rundzie!!
Posted by: palazzi

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 29/11/2005 21:40

Co ten Betandwin robi ??

Czyżby śledził forum ??

Niemożliwe,żeby w tak krótkim czasie od podania typu , tyle osób nagle zagrało "under 270" ,że automat wycofał zakład !!
Posted by: palazzi

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 29/11/2005 22:02

Kolejny typ z cyklu " dwutygodniowych " na Mistrzostwa Świata Pań !

To finish in the top 4 ?

Dania @ 2.20

Nawoj tutaj mamy chyba inne zdanie , jednak dla mnie Dania w pierwszej czwórce za 2.20 to promocja ze strony BAW.

Dla mnie Dania to drużyna typowo turniejowa.Bardzo dobrze poukładany zespół , konsekwetnie prowadzony od dłuższego czasu przez Jana Pytlika nie może powrócić do Skandynawii bez medalu !

Dunki nie powinny mieć problemów z wygraniem grupy.Nie sądzę ,żeby Niemki , Austriaczki czy Polki mogły zagrozić teamowi z półwyspu.

Po rozegraniu I fazy Dunki spotkają się najprawdopodobniej z ekipami : Rumunii , Francji , Ukrainy bądź Macedonii...W tych zespołach również nie widzę "mega zagrożenia" dla Skandynawek.

Dużo pomocne może okazać się sędziowanie...Nie od dziś wiadomo,że cała Skandynawia "trzyma" władze.

Pomijając fakt,że dla mnie osobiście Dania potencjalnie jest zespołem lepszym od każdego z wyżej wymienionych , to będzie miała za sobą publiczność.Ci co oglądają mistrzostwa pań czy panów wiedzą jak liczne grupy kibiców jeżdzą ze swoim narodowym zespołem.Trąbki,śpiewy,oklaski towarzyszą każdemu meczu z udziałem zespołu Danii.
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 09:10

Witam.

BAW proponuje zaklad na jakiej fazie turnieju zakoncza udzial Polki. Jestem po lekturze wywiadu z trenerem Kuchtą, z którego za bardzo optymizmem nie wieje. Toteż skoro do II fazy grupowej awansują 3 z 6 zespołów to ja tam miejsca dla Polek nie widzę. Toteż czytając ów wywiad, i wypowiedzi Kuchty o grupowych rywalkach dochodzę do wniosku że to przygotowywanie kibiców na slabszy występ. Panowie, to co dajemy że Polki nie wyjda z grupy (BAW) - kurs 1,75 ?
Posted by: Maciek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 09:46

Quote:

Co ten Betandwin robi ??

Czyżby śledził forum ??

Niemożliwe,żeby w tak krótkim czasie od podania typu , tyle osób nagle zagrało "under 270" ,że automat wycofał zakład !!




Tylko ty zagrałeś ,wystarczy żeby wycofali .
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 09:48

a jaka to byla kwota?
Posted by: palazzi

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 10:03

Już z powrotem typ na " under 270" jest w ofercie BAW z takim samym kursem.

Wczoraj wycofali wszystkie linie , pozostawiając jedynie u/o na liczbę bramek w całych mistrzostwach , także to raczej nie zasługa forum

pozdrawiam
palazzi
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 10:24

Under na ukraine limit 63zł.Ales Ty,Giertyszek,pesymista!!!
Myślę,że Polki są w stanie pokonac którys z krajów z j.niemieckim.Kości i Brazil też.A Dania wydaje sie być poza zasiegiem,ale to b.chimeryczna drużyna.Na pewno zagram na Polki z nastepczyniami Adolfa H.
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 10:26

Nawoj wziąłem pod lupę twój typ na Ukrainę, i tak: zakładając tak jak piszesz że Ukraina rozegra w MŚ 9 spotkań (5 w I fazie, 3 w II fazie oraz mecz o miejsce 5-8) aby typ siadł Ukraina nie może przekroczyć średniej 29 bramek na mecz. Przy takim założeniu jak mówisz typ jak najbardziej bardzo atrakcyjny, choć należy pamiętać że Kamerun, Argentyna to na tyle słabe zespoły że mogą tracić i 40 bramek w meczu. Ale w sumie typ 269 bramek max na 9 spotkań jak najbardziej OK.

Tyle że cała analiza bierze w łeb jeśli Ukraina awansuje do półfinału. Pytanie czy to jest w ogóle możliwe? Jeśli przyjrzymy się układom grup to da się zauważyć że grupy C i D mają słabszą obsadę niż grupy A i B. A więc najsilniejsze rywalki na ewentualnej drodze Ukrainy do 1/2 finalu to Rumunki i Dunki.
Oto kursy na zwycięzcę grupy II drugiej fazy grupowej (po trzy najlepsze zespoły z grup C i D z I fazy)

II faza grupowa
Denmark 2.85
Romania 3.40
Ukraine 4.20
Germany 8.00
Fyro Macedonia 12.00
France 14.00
Austria 14.00
Poland 40.00

Zakladając że Ukrainki przejdą do II fazy grupowej i przegrają tam na pewno z Danią to rezerwujemy dla Danii I miejsce w grupie II w II fazie rozgrywek ( przy założeniu dobrego bilansu Dunek w I fazie). A więc Ukrainki walczyć będą o II miejsce dające awans do pólfinału - z kim? z Rumunkami (mecz w grupie D zaliczony do bilansu w II fazie rozgrywek) oraz z Niemcami i 3 zespołem z grupy C (AUT lub BRA). Oba zespoł z grupy C Ukrainki są w stanie pokonać. A więc decydujący okazuje się mecz z Rumunią w I fazie rozgrywek oraz odniesienie zwyciestwa nad zespołem który wydjzie jako 3 z grupy D (Francja? Macedonia?).

Awans Ukrainek do półfinału nie jest wcale tak niemożliwy jak by się mogło wydawać. Wynika to z układu sił w poszczególnych grupach. Tym też, myślę kierowali się analitycy BAW wystawiając takie wysokie linie na ilosc bramek Ukrainy (270-290).
Gdyby Ukraina grała w grupie A lub B to typ nawoja wzialbym bez wahania, w tej sytuacji proponuje się "ubezpieczyć" typem że Ukraina awansuje do pólfinału - w tej chwili w BAW - TOP 4 Ukraina 7,50, moze ktos znajdzie gdzies lepiej?

I wtedy przy zagraniu na zwrot - awansu Ukrainy do TOP4 - dostajemy kurs na zdarzenie proponowane przez nawoja 2,16 netto.

Pozdrawiam.
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 10:44

Tu bym sie z Tobą nie zgodzil,że Kameru a szczegolnie Argentyna to straszne cieniasy.Ale jak pisał Palazzi,Ukraina to drużyna ktora opiera swoja siłę głownie na obronie.Doskonała taka grubsza bramkarka(Makarenko?).
Ogla dałem turniej w danii i ukraina zrobila na mnie jak najgorsze wrażenie.Ale pewnie jak bym gral to wysoko,to zagralbym to tak,jak radzisz.A za 63 zeta to raz kozie smierć!!
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 10:49

Nawoj grając to za 63zl to i ja nie bede grał na zwrot dodatkowo

Ciekawe czy tylko Ty masz taki limit czy dla kazdego taki jest?
Posted by: palazzi

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 10:56

Hmm...

Jeśli chodzi o limity w BAW to przy obstawianiu piłki ręcznej czy to polskiej czy zagranicznej czy międzynarodowej nie zdarzyło mi się ,żebym nie mógł zagrać za kwotę jaką sobie życzę.

Wczoraj jedynie zdarzyło mi się że maksymalnie mogłem zagrać za 44zł , ale to był FIBAEUROCUP i mecze Kaleev - PAOK Saloniki.

Żeby się uchronić przed limitowaniem , to mam konta w filiach Betandwinu : Playit i Betoto
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 11:02

Teraz na under 270 dali kurs 2.4.Warto to zagrac jak się da!!
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 11:08

W niedzielę zagralem na remisy w betawinie za 80 zl i puknalem ich cos na 2200zl.To może sie zdenerwowali?
Ale wracając do mistrzostw,to trzeba grac b.ostroznie na faworytow,szczególnie w fazie eliminacyjnej.I moja rada:
nie grac kursow ponizej 1.5!!.Licze też na remisy!!
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 12:16

Ja gram Ukraine z tym zwrotem na awans do TOP4, tak jak pisalem Ukraina z racji rozłożenia sił w grupach ma nie takie male szanse na awans do TOP4, z Rumunia i Niemkami jest w stanie wygrac, z innymi tym bardziej.

A jesli ukrainki awansuja do TOP4 to chocby graly megadefensywnie to typ under 270 nie ma szans wejsc.
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 13:40

To jest ,Giertyszek,b.madry i dobry typ.Ja tego nie zagram-limit.Lose the semi-final 4.60 ,To finish in the top 4-7.5.
Czym sie roznia te dwa typy?oba dotycza Ukrainy
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 15:35

Lose the semi final tzn ze dojda do polfinalu i odpadna wlasnie w polfinale.

TOP4 oznacza ze dojda przynajmiej do polfinalu.

Tak wiec jesli Ukraina zdobedzie zloty medal to wygrywasz grajac TOP4 a przegrywasz przy 1 opcji.

Pozdrawiam
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 20:58

Dzięki,rozumiem.Ilość bramek -Ukraina kursy zawieszone.Na pozycję końcową Danii kursy mocno w dół.Ja zagrałem przy bandzie-Dania w "6"-bylo 1.6-teraz 1.15.Ale nie lubie zakladow dlugoterminowych,ekipy Danii z tym ślepawym trenerkiem zreszta też.Mysle ze cos jeszcze mozna pokombinowac z il.bramek Austrii i ew.meczem Polska-Austria.
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 21:08

nawoj jesli uwazasz ze polki wyjda z grupy to over 140 bramek czeka, a do tego under 199 austriaczek bo niemki i dunki to chyba nie masz watpliwosci ze wyjda?
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 30/11/2005 21:19

No wlasnie te niemki sa jezyczkiem u wagi.Wystarczy jakis uraz tej Jurack czy jak jej tam,a Niemki tyły.
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 01/12/2005 20:11

Mnie panowie zastanawia taki zakładzik:

Kto zajmie wyższe miejsce w rozgrywkach:
France 1.75
Poland 2.00

Nawoj dasz pare groszy na nasze?
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 01/12/2005 20:51

Gdzieś widziałem wyżej.Pewnie że dam!!!
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 01/12/2005 21:01

Rozumiem że zakladasz ze nasze wyjda a francuzki albo wyjda z 3 miejsca i wtedy ze walka rozstrzygnie sie w II fazie grupowej w bezposrednim meczu albo tez ze francuzki zajma 4 miejsce ?
Posted by: tokara

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 01/12/2005 21:02

a podobno mialy byc mecze mistrzostw na zywo na eurosporccie ale w programie tego nie widze wiec lipa czy sie moze myle?
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 01/12/2005 21:16

E,chyba będą,może na 2
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 01/12/2005 21:52

Ja tam gram 1x na Polskę z Germany.Kurs 2.55 w unibet.
Na Polskę z fra kurs 2.05 w unibet
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 01/12/2005 21:57

nawoj poczekaj, jak chcesz na nasze grac, to bedzie kurs w gore szedł...ja niemki biore póki przyzwoity kurs
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 01/12/2005 21:58

aha i mowiles o graniu handicapow na brazylie, z dunkami widze dali +6,5...
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 02/12/2005 13:01

Myślę ,ze na Brazil bedzie wiekszy handi,moze ok 8.
Natomiast staram sie nie grac przeciwko Naszym ,bo co to za kibicowanie.Polki na turnieju w Kijowie wcale nie wypadły tragicznie-pokonały zawsze nieobliczalną hiszpanię,a porażki z Rumunią
czy Ukrainą to nie byly jakies klęski.Wynikaly raczej z prostych błędów i braku zgrania.Mnie najbardziej martwi atmosfera wokół Zwiazku,oby to się nie odbiło na wynikach.
Wierzę w nasz zespół.Do boju Polsko!!!
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 02/12/2005 13:08

A ja oddzielam grubą kreską sympatie wobec polskich klubow i reprezentacji od bukmacherki. Dla mnie to podstawa, aby coś zarobić - nie kierować sie emocjami tylko kalkulacja. A poniewaz Polki sa slabe to dlatego śmiało stawiam na Niemki.

Natomiast co do hcp na Bra to zgoda nawoj, poczekajmy
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 02/12/2005 13:21

Awans niemek do MS przy zielonym stoliku.W Polsce nasze rozjechały niemki w play off i zasłuzenie awansowały.Jak będzie,zobaczymy..
Posted by: gremlin 2

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 02/12/2005 13:32

nawoj jak mozesz zerknij na privat-(post do kasacji)
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 02/12/2005 13:32

Nawoj jak rozjechały, taki mecz jak ten wygrany 40-30 to wychodzi raz na czterdzieśći lat - coś jak ten remis na wembley 1-1 z 1973r...wszystko naszym wychodzilo a Niemkom nic....

Poza tym jak czytam wypowiedzi trenera Kuchty to jedno mi przychodzi na myśl, on juz sie usprawiedliwia czemu tak slabo wypadniemy....

Dla mnie to typ ktory zagram za wiecej - Niemki spokojnie wypunktuja nasze.
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 02/12/2005 18:09

Quote:

Nawoj jak rozjechały, taki mecz jak ten wygrany 40-30 to wychodzi raz na czterdzieśći lat - coś jak ten remis na wembley 1-1 z 1973r...wszystko naszym wychodzilo a Niemkom nic....

Poza tym jak czytam wypowiedzi trenera Kuchty to jedno mi przychodzi na myśl, on juz sie usprawiedliwia czemu tak slabo wypadniemy....

Dla mnie to typ ktory zagram za wiecej - Niemki spokojnie wypunktuja nasze.




Oglądałem ten mecz w Kielcach (Giertyszek ma rację), oglądałem też mecz w Oldenburgu - tam Niemki do 40 minuty wręcz zdeklasowały naszą reprezentację. Później stanęły, nasze rzuciły kilka bramek i dlatego weszły do MŚ.

Rozmawiałem dzisiaj na dosłownie dwie godziny z trenerem Kuchtą i wiem, że obawia się tego meczu z Niemkami. Chcemy wyjść z grupy - nie kosztem Niemek i Dunek lecz Austriaczek, WKS i Brazylii. Myślę, że spokojnie można stawiać na Niemki - taki mecz jak w Kielcach się nie powinien powtórzyć, a wspomniana tutaj Grit Jurack jest wręcz nie do zatrzymania. Pozdrawiam i na pewno kilka słówek jeszcze w tym temacie napiszę.
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 02/12/2005 18:12

Szkoda, ze nie można edytować.

Rozmawiałem dzisiaj na dosłownie dwie godziny (przed wyjazdem ze Spały) z trenerem Kuchtą i wiem, że obawia się tego meczu z Niemkami.
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 02/12/2005 19:14

Prof dal kursy-ja widziałbym dubelek na CH-Chiny +Chorwacja.
Kursy po 1.5.Jak koniecznie chcecie grac niemki z Polkami to kurs na nie 1.71-1.54 netto,chyba najwyzszy jaki widzialem.Ale to dobrze,bo analityk profa jest calkiem,całkiem...
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 03/12/2005 08:57

Dzis będzie duzo pracy bo BAW wlasnie zaczyna dawać handicapy, linie itd juz np dal +/-19,5 na Wegry-Ausralie, ale to dopiero poczatek...moze jakis rodzynek wyłowimy
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 03/12/2005 14:30

Ja na ogól soboty spędzam w samochodzie ,ale dzisiaj zrobilem sobie przerwę,tez mam troche czasu.Ciekawe handi,szczegolnie na HT.Wracajac do meczu Polek,to najwyższy kurs na niemki chyba dalej w profie-1.71.
Mysle,ze do 500 zł nie beda robic problemow z przyjeciem.
Jak prof dostanie w tyłek,to sie nawet uciesze,bo mam z nimi na pieńku.Tym niemniej podtrzymuję typ 1x Polska.
Inne mecze-gram tylko kursy^1.5.Wczoraj Chorwacja wydawala mi sie pewnym faworytem,ale zapomnialem że Holland wygrały dwa mecze z Hiszpanią.Chinki tez faworytem z Japan,ale malo info szczegolnie o ekipie Japonii.Cos wybiore z handi,moze under?over
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 03/12/2005 16:20

Ja staram sie nie robić sobie sztucznych podziałów że od 1,50 gram a 1,49 to już nie, przecież jesli bedzie 1,48 a dobry typ to 48% tez jest dobrym zyskiem od kapitału..prawda?

Więc chyba nie w tym rzecz?

nawoj jak duzo osob zacznie grać to kurs w profie spadnie, ja w necie znalazlem 1,55 a to lepiej
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 03/12/2005 18:44

Albo się ma zasady albo nie..Nie gram kursów ponizej 1.5 i juz!!!Handi na p.reczna tylko dodatnie.Przeciwko Naszym nie gram,wole odpuścic .P.s Na brazil handi +7.5.Jeszcze czekam
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 03/12/2005 18:49

ja też mam zasady, gram tylko handi dodatnie, tu nawoj pełna zgoda a na Nasze nie lubie grac, jesli juz to rzadko, handi na brazil bardzo ladne tylko troszke male co?:)
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 03/12/2005 19:02

Analizowalem mecze brazyli,one wysoko nie przegrywaly z faworytkami,tylko nie wiadomo co z danią.u siebie beznadziejne,a za tydzien rozwalaja norwegię.Jeszcze poczekam,jak bedzie +8.5 to gram!!
Posted by: Ares96.

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 03/12/2005 19:20

Quote:

Ja staram sie nie robić sobie sztucznych podziałów że od 1,50 gram a 1,49 to już nie, przecież jesli bedzie 1,48 a dobry typ to 48% tez jest dobrym zyskiem od kapitału..prawda?

Więc chyba nie w tym rzecz?





Tak nie w tym rzecz Sugerujesz innym, że przykładowy typ o kursie 1.48 posiada prawdopodobieństwo wejścia 100%, co jest herezją Co do zasad plusowych handicapów też tylko sztuczna teoria, którą można obalić bardzo szybko. Są ligi gdzie hc minusowe wchodzi w oparciu o najniższe linie u buków, minimum 2razy częściej niż plusowe. Do sprawdzenia dla ambitnych , ale każdy oczywiście może mieć własne zdanie.
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 03/12/2005 19:57

"Co do zasad plusowych handicapów też tylko sztuczna teoria, którą można obalić bardzo szybko. Są ligi gdzie hc minusowe wchodzi w oparciu o najniższe linie u buków, minimum 2razy częściej niż plusowe"
Inne jest spojrzenie na zagadnienia buchmacherskie nie zawodowca(za takiego sie uwazam) a inne osoby która sie tym zajmuje stale,zawodowo.O ile dobrze pamietam,Ty jestes taka osobą.Pisząc o handi+,miałem na mysli ligę niemiecką,szwedzką ew.wieksze imprezy.Wszystko to dotyczy p.recznej.Gracze zawodowi podchodza do zagadnienia "na chłodno",bardziej opierają sie na statystyce niz na własnym nosie.Jezeli masz jakies informacje to prosze,zamieść je tutaj,moze ktos to wykorzysta.
Posted by: winiacz

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 16:57

Jestem raczje laikiem w dziedzinie pilki recznej wiec spaytam sie was bo wdize ze macie o tym duze pojecie korea powinna ograc jutro slowenie czy nie?? Czy ta slowenia gra cokolwiek w pilke reczna bo ja sobei ich nei przypominam a Koreanki to nawet ja wiem ze swiatowa czolowka
Posted by: winiacz

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 17:27

korea chinki niemki co z tego jest najpewniejsze mozecie mi pomoc??? a i czy austria ogra wks wiem ze kurs 1,1 ale mi nawet takie sa potrzebne bo chce na jutrio uzbierac kurs kolo 2....
Posted by: Gregorian

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 17:51

Panowie skonczmy te dyskusje o kursach 1,49 1,50. Kazdy gra to co uwaza za dobre, kazdy ma swoje zasady i trzeba te zasady szanowac.
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 18:16

Wiem ze MS transmituje Eurosport,ale chyba tylko niemiecki.Czy jest ta stacja gdzies na cyfra+ ?
Czy ew.któras ze stacji (np.Slovenia,HRT,Rumunia itp)ma w programie transmisje.Ja chyba napisze do polskiego eurosportu ,niech nie robią jaj i niech dają szczypiora a nie odgrzewane kotlety.
Posted by: Terefere

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 18:44

Quote:

Witam.

Jestem po lekturze wywiadu z trenerem Kuchtą, z którego za bardzo optymizmem nie wieje. Toteż skoro do II fazy grupowej awansują 3 z 6 zespołów to ja tam miejsca dla Polek nie widzę. Toteż czytając ów wywiad, i wypowiedzi Kuchty o grupowych rywalkach dochodzę do wniosku że to przygotowywanie kibiców na slabszy występ. Panowie, to co dajemy że Polki nie wyjda z grupy (BAW) - kurs 1,75 ?





Lepiej bys dal link aby kazdy mogl poczytac = czekamy !



gdzie mozna poczytac o kadrze naszych pan na ten turniej ??


http://www.pilkareczna.pl/ NIC
http://www.zprp.org.pl/serwis/ NIC
Posted by: winiacz

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 18:49

www.sportowefakty.pl tam mozna poczytac napewno bo ja czytalem a czy gdzie sjeszcze tego nie wiem
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 19:04

Obszerna zapowiedz grupy C (z udziałem Polek) :

http://www.sportowefakty.pl/index.php?dy...p;news_id=93230

A wywiad z Kuchtą czytałem na http://www.reczna.pl

Pozdrawiam
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 19:23

U "moich"bukow max handi na Brazil-+7.5 w betawin .No to gram!
Posted by: winiacz

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 19:24

a co z korea jutro czemu nikt ich nei chce grac ...mozna jakies argumenty oprocz niskiego kursu???
Posted by: Rivaldinho

Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 19:58

  • Opisy ekip wystepujacych na MŚ w Rosji :


    Grupa A


    Grupa B


    Grupa C



    źródło: sportowefakty.pl
  • Posted by: kewin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 20:02

    pokusiłem sie o pierwsze typki ... na początek dla rozeznania sytuacji poszedł taki kupon..

    Austria -7.5 -- Wyb. Koś. Sło
    Ukraina -17.5 -- Kamerun
    Węgry -12.5 -- Australia /1 połowa
    Rosja -13.5 -- Urugwaj /1 połowa

    za skromne 2/10
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 20:07

    korea przegrała 3 tygodnie temu 1 mecz z Rumunia 11-oma bramkami w danii(kłopoty z aklimatyzacją?),by póżniej grac b.dobrze.To po pierwsze.Po drugie Słowenia to nie australia,a kurs niezbyt wysoki.
    Posted by: winiacz

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 20:25

    dzieki nawoj pozneij graly bardzo dorbze co to znaczy masz jakies jescz ewyniki ich przygotowan .... amoze jakeis info o slowenkach bo ja mam tylko to co ze sportowych faktow z gory dizeki z pomoc!!!!
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 20:32

    Wejdz na temat World cup tam sa potrzebne info
    Posted by: onda

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 21:03

    Quote:

    pokusiłem sie o pierwsze typki ... na początek dla rozeznania sytuacji poszedł taki kupon..

    Austria -7.5 -- Wyb. Koś. Sło
    Ukraina -17.5 -- Kamerun
    Węgry -12.5 -- Australia /1 połowa
    Rosja -13.5 -- Urugwaj /1 połowa

    za skromne 2/10




    Witam - eh - zaczyna się ..........

    W expekcie Ukraina -12,5 only @1,50 - ale wolę taki niż 18-o bramkową agresję.

    Z resztą dobra muszę się jeszcze przespać , w sumie buki przy parach niebo-ziemia wystawili hc i u/o raczej zgrabnie i pytanie czy graćmocniej czy raczej łagodnie wejść w ten turniej .
    Pozdrawiam wszystkich miłośników w nadzieji dobawienia pod choinkę paru "żółtych" czy też zielonych papierków .
    Posted by: Misiek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 21:12



    A unibet zaoferował:

    Kamerun 9.5 1.85
    UKRAINA -9.5 1.85


    , ciekawe

    Tylko teraz pytanie gdzie mamy 'promocję' ?


    Pozdrawiam

    Posted by: Misiek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 21:17

    Hmmm, to naprawdę jakieś chore...

    Baw : Ukraina -17.5 @1.85

    Expekt Ukraina -12.5 @1.50

    Unibet Ukraina -9.5 @1.85

    A GB zgłupiało i nie dało

    Ciekawe,ciekawe...

    Posted by: onda

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 21:33

    Quote:

    Hmmm, to naprawdę jakieś chore...

    Baw : Ukraina -17.5 @1.85

    Expekt Ukraina -12.5 @1.50

    Unibet Ukraina -9.5 @1.85

    A GB zgłupiało i nie dało

    Ciekawe,ciekawe...






    Hm - a sprawdzałeś Misiek wyniki z Afryki i takie inne fiki-miki ?
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 21:41

    O zespole Kamerunu wiemy najmniej. Start na Mistrzostwach Świata w Rosji będzie debiutem w tak wielkiej imprezie. Kamerunki do mistrzostw zakwalifikowały się na ostatnim trzecim miejscu premiującym awans. Uległy reprezentacjom Angoli oraz Wybrzeża Kości Słoniowej.
    Posted by: Arcy

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 22:39

    Eliminacje Afryki z udziałem Kamerunek - miało to miejsce rok temu:

    Egipt - Kamerun 27:33
    Kamerun - COD 31:19 (nie wiem jakiego kraju to skrót )

    i następnie turniej finałowy, gdzie pierwsze 3 zespoły uzyskały awans do MŚ:

    Finał
    Angola - Kamerun 31:20 (14:10)

    o 3 miejsce:
    Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 26:22 (11:13)

    półfinały:
    Kamerun - Wybrzeże Kości Słoniowej 27:25 (14:13)
    Tunezja - Angola 28:31 (13:14; 26:26)
    Posted by: Arcy

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 22:40

    Przed mistrzostwami Kamerunki stacjonowały w Niemczech więc moze tam coś grały

    Posted by: Gregorian

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 23:21

    No coz trzeba zaczac bardzo pwoaznie myslec o zagraniu meczykow

    Norwegia - Angola hc -4,5 po kursie 1,55

    CHoc Angolki wyszl ze swojej strefy z pierwszego miejsca, pokonaly miedzy innymi Kamerunki i Wybrzeze Kosci Sloniowej, jednak mysle ze Norwezki to jednak zdecydowanie wyzsza polka i warto zagrac ten handicapek ktory nie jest wysoki a kursik 1,55 zawsze ciekawy

    Korea - Slowenia hc -4,5 po kursie 1,85

    Mysle jednak ze skusze sie postawic na Koreanki, choc jak tutaj niektorzy z was mowili ze Slowenki nie sa takim slabem zespolem, jednak trzeba pamietac ze w Norwegii Koreanki slabo zagraly pierwszy mecz, ale z kazdym bylo juz coraz lepiej, takze aklimatyzacja w Europie przebiegla dosyc dobrze, wiec mysle ze w Rosji nie bedzie najgorzej, mysle ze pokonaja pewnie SLowenki bo sa lepsze
    Posted by: Gregorian

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 23:26

    Rosja - Urugwaj hc - 24,5 1,65

    Bardzo wysokihandicap, ale o czym tu mowimy, druzyna Urugwaju weszla do tych mistrzostw z trzeciego miejsca swojego kontynenty przegrywajac rywalizacja z Brazylijkami i Argentynkami, z Brazylijkami przegrala bardzo wysoko, a zatem Rosjanki ktore sa zdecydowanie lepszym zespolem i kandydatem do medalu nie powinny miec zadnego problemu z pokonaniem Urugwaju roznica co najmniej 15 goli, ja mysle ze ROsjanki powinny pokonac Urugwajki nawet 25 bramkami choc to handicap dosc niespotykany
    Posted by: palazzi

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 23:31

    Widzę ,że wytworzyła się dyskusja na temat meczu Ukrainy z Kamerunem...

    Ja omijam ten mecz dużym łukiem , buki sami dobrze nie wiedzą jaka jest forma Kamerunek ,czego można sie po ich grze spodziewac stąd takie rozbieżności w handicapach.

    Interesuje mnie natomiast spotkanie Dania - Brazylia i linia jaką wystawił BAW - 50.5...

    Dla mnie osobiście są co najmniej 3 powody,dla ktorych rozważam granie overa w tym meczu :

    1.Dania to druzyna turniejowa ,a wiec niekoniecznie musi zagrac w tym meczu ze 100% zaangażowaniem w obronie ,wiedząc ,że mają solidne siły w ataku i grają bardzo szybko kontrą.
    2.Jest to piewszy mecz w obu ekip w tych Mistrzostwach ,a wiadomo jak to jest w inauguracyjnych spotkaniach.
    3.Nawoj twierdzi,że "Canarinhos" mają mocną ekipę , a więc bramki powinny jakoś zdobywac

    Nawoj co o tym sadzisz ?
    Posted by: Gregorian

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 04/12/2005 23:43

    chcialbym poruszyc tez dyskusje o takich wysokich handicapach, Roznica klas jest bardzo duza, Argentynki weszly z drugiegoi miejsca w swoim kontynencie, przegrywajac z Brazylia. Mysle ze Argentyna i Australia to beda dostarczyciele punktow, o ile Rumunki moga miec problem z pookonaniem ARgentyny 23 bramkami, ( choc mysle ze nie powinny ) o tyle Wegierki powinny pokonac roznica 24 bramek Australijki.

    Rumunia - Argentyna hc -22,5

    Wegry - Australia hc -23,5
    Posted by: Rivaldinho

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 00:12

    Wreszcie dodali opis grupy D


    Quote:

  • Opisy ekip wystepujacych na MŚ w Rosji :


    Grupa A


    Grupa B


    Grupa C


    Grupa D



    źródło: sportowefakty.pl





  • Pozdro i GL
  • Posted by: Tomasz Frankowski

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 03:07

    na dzis dobrym typem wydaje sie mi FRANCJA-MACEDONIA NA 1 Z tego wzgledu ze mase kontuzji w macedoni
    Kastratovic, Cupic, Naceva, Velkova .Pecevska.Natalija Todorovska (ex. Malahova)A POZATYM JESZCZE DOCHODZI Olga Bujanova lktora dozala kontuzki w tow z ukraina (stanowi podobno 75 %reprez macedoni)

    a wiec ja zdecydowanie na 1 co sadzicie otym ?
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 07:24

    Obowiązkowo z remisem!!!Chociaz francja na turnieju w Danii tez miała mocno przetrzebiony skład.Co do meczu Danii,to one sa mocne w obronie,a przy wyrownanym (?) meczu wiele bramek moze nie paść.Ale gralbym over50.5!!Mysle ze obie druzyny cisna ok25-28 bramek.Handi na Ukrainę zagram w obie strony.
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 07:29

    Betawin -korekta kursów.Dania-Brazil 51.5u/o,Ukraina handi 11.5-nie gram
    Posted by: onda

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 07:52

    Witam - ciekawa rzecz wpadła w oko

    Ukraina - zwycięzca grupy @4.25

    hm. wyżej cenione francuzki (?) - a dla mnie to praktycznie zakład o wynik meczu ukraina - rumunia - ukrainki dla mnie to naprawdę bardzo dobry zespół i ja taki becik dobawiam za 3/10 .

    Kto lepszy Korea - Rumunia @1.65 na skosne - 8/10
    - trudno mi uwierzyć,że koreanki nie bedą mieszaćw strefie medalowej ( jak zwykle ) - za takie piniążki zagramy .
    Posted by: sebkos

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 08:18

    Awans do kolejnej rundy z Grupy B: Korea, Norwegia, Węgry za 1,45 po prostu nie wyobrażam sobie innej opcji w tej grupie która można śmiało rzec jest "grupą śmierci". Co by nie napisać Słowenkom i Angolkom troszkę do w/w trójcy brakuje. Cza dobawić
    Posted by: sebkos

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 08:24

    Awans do dalszej rundy z grupy C: Dania, Niemcy, Austria - Nie za 2,0 Czytałem o dużo słabszych wynikach laluchn z Austrii w ostatnim czasie, parę dziewczyn porezygnaowało i trener Kuchta widzi szansę awansu dalej kosztem właśnie tej drużyny, Nie można zapomnieć także o ekipie Brazyli w naszej grupie. Ja ten zakład po tuym kursie zaryzykuję
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 08:36

    Quote:

    Witam - ciekawa rzecz wpadła w oko

    Ukraina - zwycięzca grupy @4.25

    hm. wyżej cenione francuzki (?) - a dla mnie to praktycznie zakład o wynik meczu ukraina - rumunia - ukrainki dla mnie to naprawdę bardzo dobry zespół i ja taki becik dobawiam za 3/10 .

    Kto lepszy Korea - Rumunia @1.65 na skosne - 8/10
    - trudno mi uwierzyć,że koreanki nie bedą mieszaćw strefie medalowej ( jak zwykle ) - za takie piniążki zagramy .



    oj z ta ukraina to chyba masz racje! szczegolnie ze widze na bramce niesamowita ZASPE napewno warto zaryzykowac pare zl. co do drugiego zakladu rowniez podpisuje sie pod nim
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 08:39

    Widzę że zaczynacie doceniać Ukrainę...to teraz już wiecie czemu dali under 270 goli na cały turniej...półfinał możliwy dla zespołu Ukrainy a wtedy 270 goli przekroczone jak nic.
    Posted by: Gregorian

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 08:41

    oficjalna strona mistrzostw swiata pozostawia bardzo wiele do zyczenia, ale co sie dzisiwc skoro mistrzostwa sa w Rosji.

    Czy ktos moze wrzucic tutaj jakis dobry LIVE do mistrzostw swiata ?? (inny niz betandwin, albo tbwsports )
    Posted by: palazzi

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 09:30

    Jeżeli ktoś ma zagrany typ,który podawałem "under 270 bramek Ukrainy" to bardzo łatwo można go skontrowac.

    BAW oferuje teraz linie :

    - over 244 ----> 2.60
    - 228 -244 ----> 2.60
    -under 228 ----> 2.60

    Także grając over 244 za 2.60 i mając już under 270 za 2.50 mamy surebet 27.45 %

    Przy dużym szczęsciu jest szansa,że nawet oba typ wejda
    Posted by: palazzi

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 09:53

    Linia w meczu Dunek już 53.5 !!
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 09:56

    palazzi, przeciez wiadomo ze inni graja twoje typy wiec buki kursy podnosza, kiper tez szybko spadl na 1,50...:)
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 09:56

    wiec buki kursy obnizaja i linie podnoszą - mialo byc

    pozdrawiam
    Posted by: sebkos

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 09:58

    No toś Romek ładną tezę walną - kurde jednak toć on jest z komisji śledczej
    PS. Czy ta linia na Dunki palazzi wydajęci się już dość wysoka? Możecie podać linka do wyników z MŚ 2003 roku
    Posted by: Arcy

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 10:05

    LIVE do mistrzostw swiata
    Posted by: palazzi

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 10:06

    sebkos : przy linii 53.5 ja już bym zrezygnował z grania overa...

    Oficjalnej strony z poprzednich mistrzostw świata w Chorwacji nie udało mi się znaleźc ,ale na tej wyniki sa

    WYNIKI z POPRZEDNICH MISTRZOSTW ŚWIATA KOBIET - 2003
    Posted by: redson19

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 10:26

    Post deleted by Gregorian
    Posted by: borysek 78

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 10:41

    Post deleted by Gregorian
    Posted by: sebkos

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 10:47

    Quote:

    sebkos : przy linii 53.5 ja już bym zrezygnował z grania overa...




    No rozumiem, ale ja tu widzę ostry under patrząc na wyniki Dunek i Brazylijek z poprzednich dużych imprez. Brazyljki overovo szły tylko z megaoverovymi Węgierkami.
    Apropo madziarek - zakładam że i one i Ruskie rzucą min. po 40 bramek najsłabszym ekipom imprezy tak że zaryzykuję overy w tych meczach
    Posted by: redson19

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 10:48

    Post deleted by Gregorian
    Posted by: sebkos

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 10:55

    Choć jak czytam żę głównym sponsorem imprezy jest niejaki Expekt.com to mi się troszku odniechciewa grać Tak naprawdę to skandal że Firmy bukmacherskie są sponsorami rozgrywek ligowych czy też ważnych mistrzowskich zawodów - ale cóż taką mamy rzeczywistość
    Posted by: imarcel

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 10:57

    według mnie francuzki powinny dzisiaj wygrać ....a kurs w sts 1.8 jest zachęcający ...oczywiście można się zasugerować że na ostatnim turnieju miały problemy z formą ale wyrównane mecze jakie toczyły min.z norwegią, i wpadka z ukrainkami ....to był turniej to są mistrzostwa świata ..zupełnie inna mobilizacja ...francuzki bronią tytułu, choc go nie obronią gdyz ich na to poprostu nie stać są za słabe ....to uważam że dzisiaj ograją macedonię...
    co sądzą o tym meczu experci ?
    Posted by: wluczykij&

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 10:58

    to jak z tą Francją? czemu jej nie polecacie grać, jak było wyżej Macedonia ma duże braki w składzie, wiec czemu nie grać Francji.
    Posted by: borysek 78

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 10:58

    Quote:

    Choć jak czytam żę głównym sponsorem imprezy jest niejaki Expekt.com to mi się troszku odniechciewa grać Tak naprawdę to skandal że Firmy bukmacherskie są sponsorami rozgrywek ligowych czy też ważnych mistrzowskich zawodów - ale cóż taką mamy rzeczywistość


    sebkos przeciez to teraz jest na porzadku dziennym . Sa to mistrzostwa w dodatku swiata zadnych podtekstow nie bedzie za wysokie progi mozna smialo smigac pozdrowienia i do zobaczenia na qasi
    Posted by: borysek 78

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 11:01

    Quote:

    według mnie francuzki powinny dzisiaj wygrać ....a kurs w sts 1.8 jest zachęcający ...oczywiście można się zasugerować że na ostatnim turnieju miały problemy z formą ale wyrównane mecze jakie toczyły min.z norwegią, i wpadka z ukrainkami ....to był turniej to są mistrzostwa świata ..zupełnie inna mobilizacja ...francuzki bronią tytułu, choc go nie obronią gdyz ich na to poprostu nie stać są za słabe ....to uważam że dzisiaj ograją macedonię...
    co sądzą o tym meczu experci ?


    akurat ten mecz omijam dalekim lukiem dlaczego slabo opracowana Macedonia mozna powiedziec wogole ale kurs warty jest ryzyka ale za drobne dla zabawy
    Posted by: Giorgio

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 11:09

    Quote:

    Choć jak czytam żę głównym sponsorem imprezy jest niejaki Expekt.com to mi się troszku odniechciewa grać Tak naprawdę to skandal że Firmy bukmacherskie są sponsorami rozgrywek ligowych czy też ważnych mistrzowskich zawodów - ale cóż taką mamy rzeczywistość




    Trochę Cię nie rozumiem. Portal bukmacherski to sponsor taki sam, jak każdy inny... Ciężko wymagać też od oraganizatorów takiej imprazy, jak chociażby mistrzostwa swiata w piłce ręczej kobiet, by mieli jakiekolwiek wyrzuty sumienia - skoro expekt.com dał najwięcej kaski to jest głównym sponsorem - prawa rynku.

    Pomijając kwestie sponsoringu to uważam, że można dzisiaj za niewielkie pieniądze zagrać na Polki, które są bardzo zdeterminowane i zrobią wszystko, żeby ograć Niemki i powalczyc o wyjście z grupy, bo wcale nie stoją na straconej pozycji. Trzymam kciuki.

    Mój typ: Niemcy - Polska 2 (delikatnie)

    Pozdrawiam.
    Posted by: andj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 11:14

    Kurs na Francje jest dosc wysoki nie dlatego, ze Macedonia taka znakomita (choc niektorzy typuja ten zespol na czarnego konia turnieju), ale dlatego, ze Francuzki to juz zupelnie inny zespol!

    Po dość pechowym występie na IO w Atenach (4 miejsce, porażka 1 bramką w półfinale z Koreą, 3 bramkami w meczu o brąz z Ukrainą) Francja to zupełnie nowy zespół. Na ME pojechały tylko cztery doświadczone zawodniczki: bramkarka Valérie Nicolas (189 występów w kadrze) oraz Myriam Borg-Korfanty (135), Raphaëlle Tervel (118) i środkowa Isabelle Wendling (273). Pozostałe zawodniczki nie zagrały nawet 50 meczow w kadrze. Celem Francuzek są igrzyska w 2008 r. (tak jak celem naszych koszykarzy są ME w 2009 r. ). Dlatego nikt tam nawet nie mysli o powtorzeniu sukcesu z 2003 r.

    Jak ktos zna francuski, niech sobie poczyta tekst z L'Equipe: "Les Bleus nouvelle version"

    pozdruffki!
    Posted by: bolo_lacznik

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 11:17

    Rumunia, Francja i Ukraina - zakwalifikują się z grupy D do rundy przed-eliminacyjnej? - 19:00
    Will teams qualify?
    Tak za 1.9. Z tego co piszecie wydaje mi sie ze to bedzie kwestia dzisiejszego meczu Francja - Macedonia.(nie sądze zeby Kamerun czy Argentyna namieszały) Moze ktos mi przypomniec co decyduje o awansie w przypadku rownej liczby punktow ?
    Posted by: Ares96.

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 11:22

    Quote:

    według mnie francuzki powinny dzisiaj wygrać ....a kurs w sts 1.8 jest zachęcający ...




    Jeśli kurs 1.80 brutto w sts jest zachęcający, to jaki jest kurs w pierwszym lepszym expekcie po 2.0 bez podatku ? mega zachęcający Dzisiaj trudno ocenić co się nadaje do gry, lepiej odpuscić i zacząć od jutra.
    Posted by: Egzorcysta

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 11:25

    Post deleted by Gregorian
    Posted by: Scobas

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 11:27

    Post deleted by Gregorian
    Posted by: onda

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 11:35

    No to pogramy ale delikatnie - 1 rundka zobaczymy .

    Długoterminowe dałem wcześniej - teraz dzisiejsze meczyki

    Niemcy - Polska 1 - 3/10
    Niestety moja wiara w nasze laluchny jest mocno ograniczona , pierwszego Maja już się odbyło - to nastawienie i wypowiedzi trenera ( najwazniejszy mecz z Austrią... ) - przesłanek na bardzo dobry mecz naszych jest malutko - bez sentymentów .
    Holandia -Chorwacja - 1 - 2/10
    Zakład z typu TRZA spróbować - kurs na chorwatki dziadowski - 2 lata temu na swoich smieciach dały popisowo dupy a holenderki ambitnie pną się do góry - z drugiej strony gdyby naprziwko Chorwatek stanęły Hiszpanki - no bet jak byk..... powyżej @3.3 must bet ale delikatnie .
    Węgry _ Australia - 23,5 - 1 -- 5/10
    Australia to wyjątkowe kalectwo - najbardziej smakowity dla mnie hc i damy .
    Korea - Słowenia - 1 - 5/10 - do combo
    Koreankom zdarzają się wpadki - ale na MŚ nie wierzę ,zeby w pierwszym meczu nie dobawiły - różnica jednej klasy - obaczym.

    Na początek wystarczy - obejrzymy - popatrzymy na dyspozycję innych laluchn .
    Po namyśle jednak u/o odpuszczam - poczekamy na pomyłki analityków.

    pozdrawiam
    Posted by: sebkos

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 11:42

    No to małe podsumowanko co poszło:
    Dania - Brazil - Brazil +7,5
    Dania - Brazil - under 53,5
    Niemcy - Polska - over 26,5 HT
    Niemcy - Polska - over 54,5 HT
    Węgry - Australia - over 53,5
    Rosja - Urugwaj - over 54,5
    To by było na tyle - powodzenia
    PS. Uwagi mile widziane...
    Posted by: rafal08

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 11:44

    Quote:

    No to małe podsumowanko co poszło:
    Dania - Brazil - Brazil +7,5
    Dania - Brazil - under 53,5
    Niemcy - Polska - over 26,5 HT
    Niemcy - Polska - over 54,5 HT
    Węgry - Australia - over 53,5
    Rosja - Urugwaj - over 54,5
    To by było na tyle - powodzenia
    PS. Uwagi mile widziane...




    Co do uwag


    Niemcy - Polska - over 54,5 HT ten nie wejdzie

    Reszta spoko
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 11:52

    A ja bym u sponsora zagral,że wiecej bramek wpadnie w 2 połowie-mecz Dania-Brazil-kurs 1.8.Przy remisie zwrot.
    Posted by: onda

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 11:56

    Quote:

    No to małe podsumowanko co poszło:
    Dania - Brazil - Brazil +7,5
    Dania - Brazil - under 53,5
    Niemcy - Polska - over 26,5 HT
    Niemcy - Polska - over 54,5 HT
    Węgry - Australia - over 53,5
    Rosja - Urugwaj - over 54,5
    To by było na tyle - powodzenia
    PS. Uwagi mile widziane...




    Witam MISZCZA

    dla mnie lekko nerwowo z Wegierkami - trza założyć ,że dadzą z 14-15 sobie rzucić....a to może byc nerwowo , ale przy 40-15 wchodzi .....
    Cos w kangurskie kalectwo nie wierzę coby się tak rozstrzelały cholery ......
    Ale kciuki będę ściskał - chociaż dla mnie hc bezpieczniejsze .
    Mam nadzieję , że uwaga została mile odebrana
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 12:40

    a tak po analizie kursow w expekcie jakos cholernie mi nie pasuja te hendicapy!!! mysle ze sa to klasyczne miny!!!ale jeszcze czas i trzeba to obbadac- mysle ze bedzie malo meczy ktore zakoncza sie az takimi wielkimi roznicami bramek
    Posted by: _potepiony_

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 12:50

    Wogole dla mnie te handicapy co dali to jest smiech na sali. Jaka mozna miec pewnosc ze np. druzyny mierzace w najwyzsze miejsca zagraja w 100 procentach skoncetrowane i gdy beda prowadzily roznica 10 bramek nie wkradnie sie rozluznienie lub trenerzy beda wpuszczac rezerwy. Trzeba pamietac ze jest to bardzo "kontuzyjna" dyscyplina, a druzyny takie jak Australia braki w umiejetnosciach beda chcialy nadrobic ostra walka w obronie i walecznoscia.

    Dlatego ja nie ruszam handi typu -20, -25 nawet jakby tam miala grac ekipa Watykanu

    Pozdro.

    P.S. Na poczatek lekko puszczam singla na over 53.5 w meczu Polek.
    Posted by: leksander888

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 12:58

    moze czegos nie wiem, ale bardzxo ladnie dla mnie wyglada norwegia -5,5 za 1,6
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 13:09

    Zeby cos wygrac na poczatek,proponuje sure miedzy unibetem a betawinem.mecz Dania-Brazil-ktora druzyna strzeli pierwsza 5 bramek/? kurs 1.27 i 5. Sure ok.3%
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 13:13

    Sorry,na brazil 5.5-prawie 4%
    Posted by: kewin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 13:59

    LIVESCORE

    tu jest link do live jakby ktos niemógł znaleść ... albo niechciało mu sie szukać ...

    ja na teraz zagrałem jeszcze ...

    Węgry-Australia --> over 26.5 /1 połowa --> 1.70... 5/10
    Austria-WKS --> under 27,5 /1 połowa --> 1.85... 4/10
    Posted by: kewin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 14:45

    Quote:

    LIVESCORE

    tu jest link do live jakby ktos niemógł znaleść ... albo niechciało mu sie szukać ...

    ja na teraz zagrałem jeszcze ...

    Węgry-Australia --> over 26.5 /1 połowa --> 1.70... 5/10 27:5
    Austria-WKS --> under 27,5 /1 połowa --> 1.85... 4/10 18:7





    ..typki na sucho bez analiz.. tuż po wejsciu do domu .. z ostatniej chwili
    Posted by: imarcel

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 14:45

    Quote:

    LIVESCORE

    tu jest link do live jakby ktos niemógł znaleść ... albo niechciało mu sie szukać ...

    ja na teraz zagrałem jeszcze ...

    Węgry-Australia --> over 26.5 /1 połowa --> 1.70... 5/10
    Austria-WKS --> under 27,5 /1 połowa --> 1.85... 4/10





    dobre typy-trafione
    Posted by: kewin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 15:07

    Quote:

    Hmmm, to naprawdę jakieś chore...

    Baw : Ukraina -17.5 @1.85

    Expekt Ukraina -12.5 @1.50

    Unibet Ukraina -9.5 @1.85

    A GB zgłupiało i nie dało

    Ciekawe,ciekawe...







    heh .. chyba BaW troszke przesacował .. handi ... na Kamerun ..no ja złapałem się na "-" i niestety taki ładniutki kupon do kosza ...
    Unibet .. wyczaił .. najlepsze handi ... gdybym wczoraj pojezdził po ofertach .. z grą na -17.5 bym sie powaznie zastanowił ... ..pierwsze koty za płoty ..

    jak narazie ... BUKI 1-2 Piotr
    Posted by: JuN

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 15:11

    Post deleted by Gregorian
    Posted by: Gregorian

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 15:24

    Mistrzostwa swiata sa bardzo emocjonujace, ale temperatura wsrod niektorych i adrenalina jest zdecydowanie za wysoka i przelewaja to tutaj na forum, a czegos takiego nie moze byc.

    Tutaj na forum wymieniamy poglady, typy, opinie, recenzje. Nie chwalimy sie typami ktore nam weszly a ktore nie, do tego jest Quasi Czat.

    Niedopuszczalnym jest wzajemnie obrazanie sie, kazdy post zawierajacy slowa uznawane za niecenzuralne bedzie usuwany, tak samo jak kazdy post nie na temat i nie wnoszacy nic do dyskusji.

    Zapraszam do kulturalnej, rzeczowej i potrzebnej nam wsyztskim rozmowy i wymiany pogladow na temat meczy rozgrywanych na mistrzostwach swiata w pilce recznej kobiet.
    Posted by: kewin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 15:29

    ... lekko ..

    under 26.5 /1 połowa.. Rumunia-Agrentyna ... 3/10

    Agretynki mało rzucaja... patrzac na ostatnie mistrzostwa.. do przerwy trzymały sie jako tako ... dopóki sił starczało ... 6 bramek dla ARG to max ... Rumunki mysle ze w granicach 18-19 powinny rzucic ...

    2 lata temu rownież na inaugarcje 43:13 dla Rumuni
    Posted by: Gregorian

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 15:35

    Najwazniejsze potrzebne informacje, dla tych co jeszcze nie wiedza i nie trafili na strone 1.

    XVII Women's World Handball Championship


    Data : 5 - 18 grudzień 2005r.

    Miejsce rozgrywania zawodów : St. Petersburg

    LIVE ZNAJDUJE SIE TUTAJ -->> LIVE do mistrzostw swiata KLIKNIJ

    Oficjalna strona turnieju : >>>> Oficjalna strona mistrzostw swiata <<<<
    Posted by: Gregorian

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 15:44

    Wyniki dotychczas zakonczonych spotkan


    UKRAINA - KAMERUN 34-23 (18-10)

    AUSTRIA - WYBRZEZE KOSCI SLONIOWEJ 32-21 (18-7)

    WEGRY - AUSTRALIA 57-9 (27-5)

    HOLANDIA - CHORWACJA 29-27 (17-11)
    Posted by: kewin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 15:55

    po ciezkich przemysleniach ...

    Polki odpuszczam ..

    Rosja-Urygwaj -< under 57.5 ..5/10 *1.85 ..mysle że linia dośc wysoka.. patrzac na klase obu ekip ... Urugwaj rzucic moze max 15 bramek .. a Rosjanki ... nieobliczalne ... ale wiecej niż 42 to na pewno niezainkasuja .. sprawdzałem kilka ostatnich mistrzostw ... i linia 57.5 była bardzo rzadko przekaczana przez "ruskie"

    Korea-Słowenia over 58.5 .. 4/10 *1.85
    azjatki niezwykle ofensywny handball ... potrafia rzucic grubo powyzej 30 goli ... Słowenki powinny im dorównać ..jesli chca powalczyc o zwyciestwo ... dla tego zapowiada sie ostra walka na bramki ...
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 16:42

    Tak
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 17:09

    kurwa czy cos soe dzieje na tym zajebanum forum
    Posted by: Gregorian

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 17:32


    Wyniki dotychczas zakonczonych spotkan


    UKRAINA - KAMERUN 34-23 (18-10)

    AUSTRIA - WYBRZEZE KOSCI SLONIOWEJ 32-21 (18-7)

    WEGRY - AUSTRALIA 57-9 (27-5)

    HOLANDIA - CHORWACJA 29-27 (17-11)

    RUMUNIA - ARGENTYNA 31-15 (17-7)

    ROSJA - URUGWAJ 43-16 (25-8)

    SLOWENIA - KOREA 42-35 (20-18)

    NIEMCY - POLSKA 33-21 (16-12)
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 17:35

    Pierwszy mecz Polek za nami. Miałem okazję obejrzeć,więc widziałem kiepskie popisy naszych Pań. Tak jak pisałem przed truniejem wygrana 40-30 była czymś w rodzaju "remisu na wembley" co zdarza sie raz na 30 lat. Ale to dobrze ze Polki wtedy tak wygrały bo dzięki temu mielismy dziś 1,5 a nie 1,2 na Niemki. Gładko weszło, czekam co pokażą Brazylijki z Dunkami i pomyślimy nad jutrem...pomyślimy.
    Posted by: kewin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 18:14

    Angola +4.5 .. za 5/10 ... Patrzac na ostatnie wyniki Norwerzek przed mistrzostwami jestem spokojny o wynik HT ... Afrykanki niesa takie słabe jak pokazuja buki .. [kursy] ..mysle ze moga namieszac w tej grupie ...

    under 27.5 Chiny - Japonia .. tutaj kierowałem sie wyczuciem ...

    Dan-Bra under 53.5..mysle że mecz bedzie na styk a handi niewejdzie ... do tego dunki niezła obrona...

    juz weszło ... macedonia-francja under 25.5 ht ...
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 05/12/2005 18:17

    kto zna wynik meczu Francja - mAcedonia??
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 18:34

    Quote:

    Pierwszy mecz Polek za nami. Miałem okazję obejrzeć,więc widziałem kiepskie popisy naszych Pań. Tak jak pisałem przed truniejem wygrana 40-30 była czymś w rodzaju "remisu na wembley" co zdarza sie raz na 30 lat. Ale to dobrze ze Polki wtedy tak wygrały bo dzięki temu mielismy dziś 1,5 a nie 1,2 na Niemki. Gładko weszło, czekam co pokażą Brazylijki z Dunkami i pomyślimy nad jutrem...pomyślimy.



    rowniez ogladalem ten mecz i wyciagnolem wniosek ze niemki sa w nienajwyzszej formie wynik wynikiem tylko ze jakos tak wolno rozgrywaja akcje o naszych dziewczynach sie nie wypowiadam bo jaki kon jest kazdy widzi-aktualnie bede polowal na wpadke niemek a mysle ze to nastapi!!!
    Posted by: kewin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 19:51

    .. krotkie podsumowanie .. okiem kewina ..

    dwie "niespodzianki" ... porażka Chorwatek z Holenderkami .. no i Koreanki ..wtopa ze Słowenią .. która pokazała lwi pazurek ..

    Polki totalny falstart .. ze może teraz sie obudzą ... oby .. bo grupa silna ..

    "męczarnie" ..dunki do przerwy niewyglądały zbyt dobrze .. ale druga odsłona pokazała miejsce w szeregu Brazylii ..
    Norweżki .. mimo 6 bramek przewagi ... cały mecz nieodskoczyły na zbyt wiele .. Angola może namieszać...
    ..faworyzowane Chinki też .. o 1/HT powinny jak najszybciej zapomnieć .. ale watpie zeby odegrały jakas znaczaca role w tej grupie ..małe szanse na wyjście ..

    "zgodnie z planem" ..krótko .. Rosja..Węgry..bez apelacyjnie .... Rumunia i Ukraina wysoko ... ale handi nieweszło ...

    ...dla mnie 1 dzień jak najbardziej udany ... teraz czekamy na kursy jutrzejszych meczyków
    Posted by: Gregorian

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 19:58

    Ostatnie wyniki dzisiejszych spotkan


    FRANCJA - MACEDONIA 25-22 (9-13)

    NORWEGIA - ANGOLA 36-30 (19-16)

    DANIA - BRAZYLIA 31-22 (12-13)

    CHINY - JAPONIA 33-27 (14-18)

    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 20:11

    Polska duże rozczarowanie,ale niezbyt duzo na tym meczu stracilem.Brazylia doskonała,ale tylko przez 30 min-tez minus.Francja nie zawiodła-plus po dobrym kursie.I jeszcze więcej bramek-2 połowa mecz Danii i Brazylii.
    Ukraina dzisiaj nie rzuciła zbyt wiele bramek jak na klase przeciwnika-34.Cieszę się ze prof dostał w tyłek,bo tam zapewne wiekszość grała win Niemek.
    Jutro ciekawy mecz Korea Norwegia i Ukraina- Macedonia.W drugim meczu gram under 50.5 jak takowy sie pojawi.
    Natomiast Korea dzisiaj wcale nie grała tragicznie,to raczej Słowenii wszystko wychodziło.
    Natomiast obawiam sie jutrzejszego meczu Polek,bo co by nie powiedziec,to Brazylia wypadła dzisiaj zdecydowanie lepiej.
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 21:41

    Co do dnia jutrzejszego to kursy w BAW tragedia na moneyline same 1,01-1,10 poza trzema meczami:

    POL-BRA, MKD-UKR oraz KOR-NOR.


    Polki 1,45 hmm, dzisiaj mnie nie przekonaly ze moga pokonac Brazylijki, poczekam na handicapy...

    Ukraina tylko 1,25? a dlaczego tak? Czekamy na u/o...

    Kor-Nor , hmm druga porazka koreanek? calkiem mozliwe, ale chyba skosne po 2,15 warto...poczekamy na u/o

    tyle wstepnie
    Posted by: Maciek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 22:20

    japonia za 9 w bawie okazja ,Austria 5,25 też troche za dużo .
    Posted by: kewin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 05/12/2005 22:37

    hmmm ..myśle że handi na Austrie... bedzie w okolicach 7-8 pkt ... wezme z pocałowanie rączki ...

    ..Ukrainki jak najbardziej [bez handi] ... Macedonkom troszke w nóżkach zostanie po meczu z Francuskami

    spróbujemy handi na Słowenie ... ale mam nadzieje że sie niewygłupia i niedadza -25 ...

    Koreanki .. handi ..mysle ze 2.5, 3.5 powinno być ... i tez sie zastanowie ..

    Co do Japonek .. to niewidze żadnych szans ...
    bo liczy sie Europa ... poźniej Korea .. i długo długo nic ...
    Posted by: zenekk

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 05:14

    Quote:

    hmmm ..myśle że handi na Austrie... bedzie w okolicach 7-8 pkt ... wezme z pocałowanie rączki ...




    a ja z pocalowaniem raczki wezme Niemki -3.5 bo taki bedzie zapewne handicap przy kursie 1.4@. Niemki w tym roku trzykrotnie graly z austryjaczkami(raz na ich terenie)i trzykrotnie skopaly im dupsko minimum 6 bramkami!
    Posted by: zenekk

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 05:23

    Quote:

    Quote:

    hmmm ..myśle że handi na Austrie... bedzie w okolicach 7-8 pkt ... wezme z pocałowanie rączki ...




    a ja z pocalowaniem raczki wezme Niemki -3.5 bo taki bedzie zapewne handicap przy kursie [E-mail]1.4@.[/E-mail] Niemki w tym roku trzykrotnie graly z austryjaczkami(raz na ich terenie)i trzykrotnie skopaly im dupsko minimum 6 bramkami!




    Freitag, 27. Mai, Allensbach:
    Deutschland &#8211; Österreich 40:32 (20:13)

    Samstag, 28. Mai, Tuttlingen:
    Deutschland &#8211; Österreich 40:23 (19:11)

    Freitag, 28. Oktober:
    Österreich &#8211; Deutschland 26:31 (13:16)
    Posted by: Gregorian

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 06:16

    MISTRZOSTWA SWIATA 6.12.2005

    14:30 Kamerun - Rumunia
    15:00 Australia - Slowenia
    15:00 Brazylia - Polska
    15:00 Urugwaj - Holandia
    16:30 Macedonia - Ukraina
    17:00 Angola - Wegry
    17:00 Niemcy - Austria
    17:00 Chiny - Rosja
    18:30 Argentyna - Francja
    19:00 Korea - Norwegia
    19:00 Dania - Wybrz.K.Sl.
    19:00 Chorwacja - Japonia
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 07:18

    Korea -Norwegia 2 9.75 2.1 .-expekt.jedynie sponsor widzi faworyta w zespole korei.To moze remis?
    Posted by: imarcel

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 07:56

    Szukamy remisów?....tak dla przykładu, na ostatnich mistrzostwach w drugim dniu turnieju wpadły 2 remisy :
    HUN-NOR 24:24 i RUS-ESP 25:25 ;
    byc może dzisiaj to się powtórzy - tylko trzeba takie mecze znaleźć....oby były...
    Jak podkreśla nawoj w meczu Korei z Norwegią a dla mnie w meczu Polek z Brazylijkami - już raz zremisowały,zobaczymy.
    Dyskusja mile wskazana.
    Posted by: MorpheusI

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 08:09

    na dzisiaj combosek z nordica
    slovenia over 47.5 @ 1.85
    wczoraj sie podmeczyly ale skoro wegierki 57 goli to slo przekroczy z kalekami te 47,5 gola
    cameroon ov 20,5 @1,85
    mysle ze to jest realna granica dla czarnych
    holland ov 36.5 @1.85
    gdyby w 2 pol ruskie nie odpuscily tez mialyby 50 goli to mysle ze holenderki spokojnie rzuca 40
    5/10
    Posted by: sebkos

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 08:55

    Ja wybrałem na razie 4 typy, w tym dwa pierwsze mocno:
    Polska - Brazil - 2(+4,5) - chyba BAW przesadził
    Niemcy - Austria - 1 (-3,5) - tu chyba też fajna sprawa
    Rumunia - Kamerun - over 54,5 - jak najbardziej to zrobienia
    Holandia - Urugwaj - 1 (-9,5 HT) - skoro Rosjanki miały po 10 min 10-0 to pomarańcze powinny po 30 mieć podobną różnicę
    Posted by: sebkos

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 09:02

    Ojojoj i jeszcze jedno:
    Rosja - Chiny - 2 (+13,5) no to chyba przesada, Chinki to nie Urugwaj
    Posted by: sebkos

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 09:26

    Jeszcze jeden typek do przemyśleń:
    Węgry - Angola over 59,5 - egierki są bardzo overovym teamem i trafiająna bezprzecznie najlepszy Afrykański zespół co wczoraj powalczył z Norweżkami rzucając 30 bramek
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 09:47

    czy ktos z was widzial brazylijki w meczu z dunkami bo powaznie zastanawiam sie nad zagraniem 1 w meczu z polkami ??? prosze o opinie w mojej ocenie po tym co wczoraj pokazaly polki ten typ ma pewne uzasadnienie-a kurs kusi!!!
    Posted by: imarcel

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 10:04

    przyłączam si edo kolegi gremlina ...czy ktoś widział mecz dunek....z przebiegu suchego live na stronie turnieju nie można podjąć ostatecznej decyzji co zagrać
    Posted by: palazzi

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 10:14

    Witam !

    Dzisiaj kolejny dzień Mistrzostw Świata Pań...

    Przyznam szczrze,że trochę nie bardzo rozumiem Wasz hura-optymizm w graniu na Brazylijki...

    Okej,zgodzę ,że Polki zagrały wczoraj beznadziejne zawody,ale weźcie pod uwagę takie fakty :
    1.Był to pierwszy mecz naszych dziewczyn w tych Mistrzostwach.Polki "spaliły się" mówiąc delikatnie,przecież niektóre mają po 20 lat,a i te starsze powiedzcie kiedy ostatnio zagrały w tak dużej międzynarodowej imprezie ?
    To moim zdaniem był główny powód naszej porażki.Niemki również zagrały bardzo dobrze defensywie,to nie tylko zauważył trener Kuchta...Ruchoma,szczelna i wysoka obrona sprawiała masę problemów naszym Paniom.

    Dzisiaj mecz na pewno będzie wyglądał inaczej !

    Jestem pewien,że nasze dziewczyny,które dostały wczoraj "zimny prysznic" zrehabilitują się ! Dla mnie Brazylia to żadna rewelacja,wnioskują po wczorajszym meczu z Danią.Panie ze Skandynawii(one tak lubią czasem) po prostu zlekceważyły "canarinhos",myślały,że "mecz się wygra sam" stąd wynik do przerwy 13:12 dla Brazylii...Przerwa wystarczyła,żeby Jan Pytlik "zebrał" dziewczyny w szatni i jaki był końcowy rezultat wszyscy wiemy...

    Jest coś takiego jak sportowa złość.Wierzę w nasze dziewczny i według mnie Polki powinny wygrać 5-6 bramkami z Brazylijkami, dlatego

    Polska -2.5 @ 1.95 oczywiście BAW
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 10:15

    mam pytanko w sprawie chorwacji czy one tak kiepsko grały wczoraj czy to holenderki mialy swój dzień z gory dzieki
    Posted by: Scobas

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 10:20

    Quote:

    czy ktos z was widzial brazylijki w meczu z dunkami bo powaznie zastanawiam sie nad zagraniem 1 w meczu z polkami ??? prosze o opinie w mojej ocenie po tym co wczoraj pokazaly polki ten typ ma pewne uzasadnienie-a kurs kusi!!!



    Widzialem druga polowe tego meczu. Brazylijki zero gry, zero pomyslu na wykonczenie akcji. W desperacji rzucaly z dalszych odleglosci, nie probujac przedrzec sie przez broniace dunki, przez co wszystkie rzuty byly bardzo niecelne lub tez zatrzymywaly sie na rekach dunek.
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 10:22

    pallazzi nikt tu nie przejawia chura optymizmu-a faktycznie to moze i polki wczoraj nie zagraly az tak slabo poprostu niemki zagraly super bezblednie w defenzywie stad taki wynik, tylko ze jakos dziwnie nasze dziewczeta wolno poruszaly sie po tym boisku, bardzo duzo pudlowaly itd. naprawde trudno napisac cos dobrego! wiec stad bierze sie moje podejrzenie ze moga miec ogromny problem dzis z brazylijkami no ale pozyjemy zobaczymy
    Posted by: onda

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 10:22

    Quote:

    Ja wybrałem na razie 4 typy, w tym dwa pierwsze mocno:
    Polska - Brazil - 2(+4,5) - chyba BAW przesadził
    Niemcy - Austria - 1 (-3,5) - tu chyba też fajna sprawa
    Rumunia - Kamerun - over 54,5 - jak najbardziej to zrobienia
    Holandia - Urugwaj - 1 (-9,5 HT) - skoro Rosjanki miały po 10 min 10-0 to pomarańcze powinny po 30 mieć podobną różnicę




    Seba - pod typami 2,3 i 4 sie podpisuję - natomiast meczyk Polek dzisiaj sobie odpuść - tu duzo się może zdarzyć - nie czuję tego i nie tykam .

    Ukrainki powinny dobawić ml i hc .

    pozdrawiam
    Posted by: rodrigo

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 10:26

    ... w 100% zdadzam się z dwoma Panami wyżej. Dunki zlekceważyły we wczorajszym meczu drużynę z południaowej ameryki i stąd taki wynik. Dzisiaj zgodnie z planem Europa (czyli Polki) górą. Z kim mają wygrywać jak nie z żywiołowo i mało zdyscyplinowanymi taktycznie Brazylijkami.
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 10:38

    Brazylijki to nie Urugwaj czy Australia a u nas w ekipie nastroje minorowe po wczorajszym meczu. Laluchny z kraju kawy robią stałe postępy, trzon zespołu gra w Europie, styl podobny do Hiszpanek z którymi nasze Panie nie za bardzo sobie radzą (pomijajm ostatni mecz na Ukrainie). No nie wiem wg mnie kursy powiny być ułożone 1,7-2,0 a linia 1,5
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 10:39

    Ostatecznie zagrałem Ukr-Mac under 25.5-betawin,+0.5 norw expekt-1.75,remis Polska,Ukraina,korea,austria,win holland-rozpis 2/5
    Posted by: sebkos

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 10:48

    Się ciekawie kursy na BAwie pozmieniały na mecz Polek. Z hanid +4,5 na Brazil za 1,95 teraz na - 2,5 Polki za 1,95. Tak wogóle to laluchny od samby też wiedzą na jakie mecze cza sie sprężyć maksymalnie aby z grupy wyjść
    Posted by: MorpheusI

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 10:56

    i jeszcze 1 combosek tym razem solidniej:
    wegry over 32 @1.85
    tutaj sila ognia wegierek jest porazajaca i linia 35 goli peknie
    niemki over 29 @1.85
    niemki zrobia jeszcze wieksza masakre z austriaczkami niz z naszymi a z kontry beda graly czesto i nie beda sie zbytnio mylic
    dunki over 35.5 @1.85
    slabe austriaczki wrzucily najslabszej czarnej druzynie 32 a dunki juz nie raz potrafily slabeuszowi dolozyc 40 goli
    7/10 kursy z NB
    Powodzenia
    Posted by: Ares96.

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 11:37

    Świetny refleks Morpheus1

    Dla mnie jeszcze te dwa typy wyglądają na opłacalne.

    BRAZIL v POLAND Over 52.5 1.90
    ARGENTINA v FRANCE Over 48.5 2.10
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 12:44

    a co uważacie za najpewniejsze zdarzenie na dziś ? oczywiście bez kursów typu 1,01
    Posted by: JuN

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 13:15

    Cameroon (14,5) - Romania (0) 1.80 1.90

    warto sadze ze jakby dodac te 14,5 bramki do Kamerun wygra
    Posted by: Skorpion BB

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 13:18

    Jeżeli ktoś może sprawdzić w BaW pomyłka.Kurs na wynik do przerwy na Holenderki +11.5 za 1.85.Czy kupon rozliczą???
    Posted by: Macias

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 13:26

    Siemano:) Co prawda szczypiorniak to nie jest "moja" dyscyplina, ale co nieco sie troche orientuje, szczegolnie w wiekszych imprezach. Jesli ktos gra w Bet365, to jest znakomita oferta:

    Wegry-7.5 2.4 oraz ov61 3.0

    Węgierki to druzyna stawiajaca na ofensywe, same powinny rzucic okolo 40 pkt, a Angola to rowniez najbardziej ofensywnie grajacy team z Afryki(i najmniej odbiegajacy poziomem). Jednak handi -7.5 po takim kursie prezencik na Mikolaja. Angolki wczoraj juz do przerwy przegrywaly 11 bramkami.Dzis powinny Węgierki wygrac okolo 15 bramkami.

    Norwegia-Korea ov63 3.0

    Koreanki to najbardziej ofensywnie grajacy zespol na swiecie. w prawie kazdym meczu zdobywaja ponad 30 bramek, a ze same rowniez duzo traca, to linia wydaje mi sie zdecydowanie zanizoan jak na ten kurs. Laczna suma pkt powinna byc dzisiaj w przedziale 65-70.

    Wiecej typow z reki i nie tylko na: www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2136424&Main=2136424#Post2136424

    Pozdro!
    Pokój
    Maciek...
    Posted by: Scobas

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 13:34

    Quote:

    Angolki wczoraj juz do przerwy przegrywaly 11 bramkami.Dzis powinny Węgierki wygrac okolo 15 bramkami.



    NOR:ANG 36:30 19:16 17:14
    Posted by: Macias

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 13:45

    Quote:

    Quote:

    Angolki wczoraj juz do przerwy przegrywaly 11 bramkami.Dzis powinny Węgierki wygrac okolo 15 bramkami.



    NOR:ANG 36:30 19:16 17:14




    Sory, moj blad wynik WKS zobaczylem, ale nie zmienia to proporcji przyszlego zwyciestwa Dunczynek
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 13:45

    Jeszcze Korea -Norw over 58.5 u sponsora-1.65.Ale limit 77zł
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 13:48

    Ja proponuje over w meczu Niemek, co panowie na to?
    Posted by: Silent

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 13:53

    Mam pytanie do speców z dziedziny pilki recznej
    Czy warto dzisiaj zagrac na Niemki (mam kurs 1.40)? Zastanawiam sie nad grubszym zagraniem tego, ale chcialbym sie jeszcze Was poradzic.
    Pozdrawiam
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 14:00

    Quote:

    Ja proponuje over w meczu Niemek, co panowie na to?



    oj chyba nie po tym jak widzialem wczoraj jak sa swietne w defenzywie to obawiam sie!!! a z rzucaniem mowiac delikatnie maja problemy!!!chyba wygraja to i nie dadza sobie duzo rzucic bramek ale i same nie osiagna jakiegos gigantycznego wyniku
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 14:01

    Quote:

    Mam pytanie do speców z dziedziny pilki recznej
    Czy warto dzisiaj zagrac na Niemki (mam kurs 1.40)? Zastanawiam sie nad grubszym zagraniem tego, ale chcialbym sie jeszcze Was poradzic.
    Pozdrawiam



    nie jestem specem ale warto!!!
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 15:40

    "Polska awansuje do II rundy"

    hurraoptymizm niektórych użytkowników był zadziwiający, realny poziom polskiego handballa to nie panowie mecz wygrany 40-30 tylko ten drugi przegrany w Niemczech oraz wczorajszy. A dzisiejszy to już wstyd i hańba. Można powiedzieć wymądrzam się po fakcie, nie, bo już przed turniejem pisałem że wygramy jedno spotkanie co najwyzej dwa i szans na awans nie mamy...nie spodziewalem sie tylko ze przegramy z Brazylia...a wiec to nie jest już plan minimum...to jest katastrofa.
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 16:36

    polki zawaliy ladnie mi siana
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 06/12/2005 19:34

    Polska mnie bardzo zawiodla.Przed druzyną brazylii ostrzegalem przed mistrzostwami,radząc grac handi na tę ekipę.Dzisiaj,niestety,nie zagrałem.Z moich dzisiejszych typów na MS weszły mi dwa za 1.01 i za 15(remis Ukrainy).Reszta pała.Ale za to Mikołaj przyniosł prezent w LM panów.Chociaz bardzo lubię Panie,to raczej zostanę przy facetach.
    Posted by: Zebras Fan

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 00:12

    Quote:

    Chociaz bardzo lubię Panie,to raczej zostanę przy facetach.




    Oj nawoj Giertyszek z całym LPR zbanuje cie za twoje wyznania
    Posted by: Rivaldinho

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 00:36

    Ja jutro mysle nad zagraniem za drobne na Polki.. Zapowiada sie nerwowe, wyrownane spotkanie.. mimo wszystko widze cien szansy na powodzenie tego typu..
    Dodatnie handi na Nasze panie napewno zagram.. i jesli bedzie w okolicach +5.5 to grubiej..

    (jest to typ glownie wynikajacy z tego co obejrzalem w dwoch meczach Polek i w dziejszym meczu Austria - Niemcy)
    Obie ekipy slabe.. i ten mecz ma dla nich kluczowe znaczenie w kontekscie marzen o wyjsciu z grupy..
    Podsumowujac.. kurs na Austrie mocno zawyzony i dlatego glownie skusze sie na nasze Orlęta


    czy ktos podziela moje zdanie ??
    Posted by: Maciek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 06:14

    Zagrałem wczoraj Polki po3.9 w betawinie i 15 remis.
    Nawoj
    Posted by: KRAJAN

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 07:11

    To że Polska namoczy dziś z Austrią to dla mnie niemal pewnik (dlaczego?) - po prostu do tych mistrzostw zespół nie został dobrze przygotowany - a porażki z Niemcami (tu niespodzianki nie było) i "mocną" Brazylią nie dodadzą naszym skrzydeł - AUS(-hp???) do rozpisu - liczę na linię ok. -3,5/-4,5)
    Z innych meczyków zaciekawiły mnie Węgierki po kursie od. 1.60-1.85 - nie wiem dlaczego kurs taki wysoki - czy Słowenki na tych mistrzostwach takie mocne??? Nie sądzę.
    3 spotkanie to mecz Chorwatek z Chinkami - tu kursy po 2.00 - spróbujemy zaryzykować europejki - do skośnych nie mam przekonania - szansę rozkładam 65-35%, a że kursy zbliżone - dołożę to do rozpisu.

    i ostatni meczyk - Angola - South Korea - tu lekko zagramy Angolki - typ na nosa - jakieś niespodziewanki mogą być (jak co roku) - kursik koło 10.00, a jeżeli linia hp będzie ustalona na pow. +10,5 - dodatni hp dorzucę do poważniejszego rozpisu
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 08:13

    KRAJAN ja jestem bardzo daleki od stwierdzenia ze Polki sa mocne (hehe), jak na razie graja tragicznie (szczegoolnie wczoraj) ale powiedz mi co graja Austriaczki? Dostały manto od Niemek mniej wiecej takiego rzedu jak Polki i wygrały ze słabym WKS. Poza tym w meczach przed MS prezentowaly sie słabo. Więc na jakiej podstawie chces zgrac ujemne handi na Austriaczki to ja w żaden sposób nie mogę się domyślić.
    Posted by: Macias

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 08:24

    Strasznie zroznicowanie w kursach u naziemnych:

    Austria TOTO-1.8 STS-1.5

    Węgry TOTO-1.7 STS 1.55

    Rumunia TOTO 1.55 STS 1.3

    Moj Bet365 jeszcze nie wystawil kursow.

    Zagram Niemki +6.5 oraz Polski+5.5

    Wiecej pozniej, jak pojawia sie kursy u mnie
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 08:45

    NO TO JA DORZUCE SWOJE REFLEKSJE W TYM TEMACIE- zgadzam sie z Giertyszkiem ze polki nie stoja na straconej pozycji w meczu z austriaczkami(oby dwie druzyny kiepsko sie prezentuja)co do meczu angoli jezeli bedzie rozsadny hp ok 6-8 bramek wchodze w to!! i jakos dzis mnie cholernie kusi ukraina-ale tu moge nie byc obiektywny (jakos lubie ta druzyne za ZASPE)
    a tak mysle sobie czy nie warto puscic kuponik rozpisowy z
    remisami bo kiedy maja byc jak nie dzis???
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 08:47

    hnadicap +7,5 na Angole, na Polki widzę +3,5
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 08:49

    Quote:

    hnadicap +7,5 na Angole, na Polki widzę +3,5



    to wyglada to niezle w zasadzie zgodnie z moimi oczekiwaniami
    Posted by: Macias

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 08:50

    W spotkaniu Korei z Angola rowniez overek 67 i w dol:P

    Oraz rowniez handi +7.5 Angolek powinno zostac pokryte.

    Co do ukrainek to handi +5.5 zagram
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 08:55

    Quote:

    W spotkaniu Korei z Angola rowniez overek 67 i w dol:P

    Oraz rowniez handi +7.5 Angolek powinno zostac pokryte.

    Co do ukrainek to handi +5.5 zagram



    a gdzie jest taka linia 67 to juz gram under!!!
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 08:55

    Quote:

    W spotkaniu Korei z Angola rowniez overek 67 i w dol:P

    Oraz rowniez handi +7.5 Angolek powinno zostac pokryte.

    Co do ukrainek to handi +5.5 zagram




    gdzie ty masz handi 5,5 na ukrainki?
    Posted by: Macias

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 08:58

    w bet365 mozna ustalac swoja linie:) i handi... oj bedzie overek w korei:P Sory nie 67, a 57;]
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 09:00

    Quote:

    W spotkaniu Korei z Angola rowniez overek 67 i w dol:P

    Oraz rowniez handi +7.5 Angolek powinno zostac pokryte.

    Co do ukrainek to handi +5.5 zagram



    moze jednak wpisuj kursy od bukow ktorzy sami ustalaja kursy a nie gracze co???
    Posted by: MorpheusI

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 09:09

    pierwszy skromny combosek na dzisiaj z NB:

    Norway - Australia H(0.00 - 34.50) 1 1.90
    Denmark - Germany H(0.00 - 1.50) 1 1.82
    Angola - Korea H(6.50 - 0.00) 1 1.90
    Brazil - Ivory Coast H(0.00 - 9.50) 1 1.85
    Russia - Netherlands H(0.00 - 10.50) 2 1.85
    Fyro Macedonia - Argentina H(0.00 - 17.50) 2 1.95
    Poland - Austria H(2.00 - 0.00) 1 1.90
    Hungary - Slovenia H(0.00 - 1.50) 1 1.80

    0.5/10
    Posted by: Macias

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 09:10

    Wczoraj na overek 61 u Węgierek byl kurs 3.0;P!!! Dlatego wielce polecam gre tych MS w Bet365.
    Posted by: ezop

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 09:37

    Mam takie pytanie czy Nadine Krauze ktora dostała czerwoną kartkę z Austrią może zagrać z Danią czy nie?
    Posted by: Zabielany

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 09:42

    Quote:

    ... kurs na Austrie mocno zawyzony i dlatego glownie skusze sie na nasze Orlęta

    czy ktos podziela moje zdanie ??




    Wogole nie rozumiem tego zdania i moim zdaniem jest nielogiczne.

    Skoro kurs na Austrie jest zawyżony to chyba warto zagrać... włąsnie Austriaków... a nie jakies Bydleta.

    Jesli chodzi o inne mecze to podoba mi sie typ na Dunki za @1.55. Niemki jak narazie złały dwóch kopciuszków... i nie zachwyciły. Na Dunki to za mało.

    Węgierki za @1.65 też
    Posted by: Ares96.

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 09:50

    Quote:

    Quote:

    ... kurs na Austrie mocno zawyzony i dlatego glownie skusze sie na nasze Orlęta

    czy ktos podziela moje zdanie ??




    Wogole nie rozumiem tego zdania i moim zdaniem jest nielogiczne.

    Skoro kurs na Austrie jest zawyżony to chyba warto zagrać... włąsnie Austriaków... a nie jakies Bydleta.

    Jesli chodzi o inne mecze to podoba mi sie typ na Dunki za @1.55. Niemki jak narazie złały dwóch kopciuszków... i nie zachwyciły. Na Dunki to za mało.

    Węgierki za @1.65 też




    Kursy też nielogiczne, chyba podałeś te najniższe.. choćby w unibet 1.85 węgierki, dunki też można bez problemu wyżej.
    Posted by: palazzi

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 10:17

    W BAW jest coś takiego :

    Linia na cały mecz Ukraina - Rumunia wynosi 53.5

    Linia na 1.połowe wynosi 21.5...

    Podpucha czy błąd BAW ? W każdym bądz razie ja zagrałem over do przerwy...
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 10:19

    czy sa juz gdzies kursy z hp na holenderki z rosjankami bo wydaje mie sie ze dla rosjanek to nie bedzie spacerek- a jezeli ustawia hp w oklicach 15 bramek ( bo tak wychodzi ze zwyklego kursu to ja to biore)- a tak ogolnie to strasznie dzis buki kombinuja nad kursami
    Posted by: Ares96.

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 10:21

    Quote:

    W BAW jest coś takiego :

    Linia na cały mecz Ukraina - Rumunia wynosi 53.5

    Linia na 1.połowe wynosi 21.5...

    Podpucha czy błąd BAW ? W każdym bądz razie ja zagrałem over do przerwy...




    Raczej błąd, przy średnim FT minimum powinno być 26.5
    Posted by: Skorpion BB

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 10:26

    Tylko w meczu Ukraina-Rumunia wcześniej były linie na 1 połowe 27,5 a na cały mecz 57,5. Jakąś godzine temu to spisywałem.
    Posted by: precise

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 10:37

    Wegry - Slowenia 1.60 8.50 2.45

    Co sądzicie o tym spotkaniu?

    data drużyna drużyna wynik
    05.12 Węgry Australia 57:9 (27:5)
    Słowenia Korea Płd. 42:35 (20:18)
    Norwegia Angola 36:30 (19:16)
    06.12 Australia Słowenia 13:41 (4:19)
    Angola Węgry 30:34 (17:14)
    Korea Płd. Norwegia 30:25 (11:13)

    Z tego co wyczytałem to Słowenki w meczu z Australijkami grały głownie 2 składem, czy to im cos pomoże ?

    Macie gdzieś ranking kobiet? i Czy to miejsce 5 co Węgierki zdobyły na Olimpiadzie to tym samym składem co teraz??
    Wie ktoś coś wiecej>?
    Posted by: T3NnIs Chi3F

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 10:37

    Z UNIBETU..

    Węgry - Słowenia
    Całkowita liczba strzelonych bramek.

    Over 60.5 1.70 biore to
    Under 60.5 2.05
    Posted by: onda

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 10:39

    Witam

    krótko , bo praca unfortunately -

    Chiny - Chorwatki - 1 3/10

    Kursy bardzo miłe - nieporównywalnie do sznas - Chorwatki już na inaugurację dały zarobić - to mysle ,że dzisiaj duże szanse - i jeszcze 2 kontuzje ważnych gwiazdeczek - w sumie zagram również 1 HT na skosne .

    Dania - Niemcy - 1 -- 7/10

    Lepsze wygraja z siłowymi toporkami - chociaż nie twierdzę ,że to będzie spacerek .........

    Węgry - Słowenia - 1 -7/10

    Kursy miłe - szybkość , spryt , doswiadczenie - o te 2-3 bramki lepiej .

    Reszty nie ruszam - niech se grają laluchny
    Posted by: maverick

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 10:44

    Quote:

    czy sa juz gdzies kursy z hp na holenderki z rosjankami bo wydaje mie sie ze dla rosjanek to nie bedzie spacerek- a jezeli ustawia hp w oklicach 15 bramek ( bo tak wychodzi ze zwyklego kursu to ja to biore)- a tak ogolnie to strasznie dzis buki kombinuja nad kursami




    Unibet
    Holandia 8.5 2.45
    ROSJA -8.5 1.50
    Posted by: Ares96.

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 10:46

    Hungary - Slovenia (Under/Over Slovenia: 28.50) over 1.80
    Hungary - Slovenia (Under/Over Hungary: 30.50) over 1.80
    Posted by: palazzi

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 11:12

    Ares96. : BAW skorygował już linie , wynosi ona teraz 25.5.
    Posted by: Ares96.

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 11:16

    07-12-2005 17:00 Angola - Korea (Under/Over Korea: 28.00) 1.85 1.85
    07-12-2005 17:00 Angola - Korea (Under/Over Angola: 34.50) 1.90 1.80

    Komentarz zbędny, Korea 10/10
    Posted by: Arcy

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 11:29

    Quote:

    07-12-2005 17:00 Angola - Korea (Under/Over Korea: 28.00) 1.85 1.85
    07-12-2005 17:00 Angola - Korea (Under/Over Angola: 34.50) 1.90 1.80

    Komentarz zbędny, Korea 10/10



    albo załapałeś się na błąd albo to miało być na odwrót tj. 34,50 over/under korea, a nie 28
    Posted by: Ares96.

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 11:32

    Oczywiście na odwrót, dlatego nie komentowałem. Choć mniejszym świrem był under Angoli [trzymany świadomie dłuzej w ofercie]. Mimo, to nie polecam takich zagrań, wiadomo dlaczego
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 11:37

    Ukraina - Rumunia - over 51,5
    Wegry - Slowenia - over 58,5
    Polska - Austria - over 56,5

    typ exp

    co sadzicie o takich typach


    pozdr
    Tom
    Posted by: djLukee

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 11:47

    ja skupiłem się dziś na zagraniu dwóch meczy

    Japonia - Urugwaj

    pojedynek chyba najslabszych druzyn w grupie
    urugwaj przegral oba mecze z rosją i holandią tracąc aż 72 bramki a zdobywając raptem 24 , japonki przegrały tylko 1 punktem z chorwatkami oraz 6cioma z chinkami
    mysle ze w tym meczu faworyt moze byc tylko jeden i sa nimi panie z kraju kwitnacej wisni

    Ukraina - Rumunia

    ukrainki wczoraj remis z macedonia,to chyba mozna uznac za niespodzianke ? przynajmniej ja spodziewalem sie wygranej , dzien wczesniej wygrana z kamerunem roznica 11stu punktow natomiast ich dzisiejsze rywalki rozniosly wczoraj kamerun roznica az 31 punktow ! a dzien wczesniej ograly argentyne roznica 16 punktow , wyniki te pozwalaja stawiac rumunki w roli faworytek a kurs 1,3 jest dla mnie zachecajacy
    Posted by: Arcy

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 12:00

    Jak ktoś ma konto w betbutler to w meczu Norwegia - Australia under 57,5 po 2,00 , podczas gdy np. w unibecie under 56,5 po 1,82.
    Posted by: palazzi

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 12:12

    BAW zrobił zwrot na over 21.5 Ukraina - Rumunia. Wku**** mnie tym posunięciem , a nie była to na pewno pomyłka z ich strony tylko świadome zagranie z wystawieniem takiej linii,bo od razu nie ściągnęli tej pozycji z oferty tylko podwyższyli do 24.5 a dopiero później do 27.5 !! Analitycy się gubią , nie wiedzą jakie linie wystawiać,a klient przez to traci
    Posted by: Farbi

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 12:13

    Quote:

    Quote:

    W BAW jest coś takiego :

    Linia na cały mecz Ukraina - Rumunia wynosi 53.5

    Linia na 1.połowe wynosi 21.5...

    Podpucha czy błąd BAW ? W każdym bądz razie ja zagrałem over do przerwy...




    Raczej błąd, przy średnim FT minimum powinno być 26.5




    postawilem wczesniej jak linia byla niska, teraz patrze a tutaj kasa spowrotem na koncie, ehhh betandwin
    Posted by: arekm

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 13:07

    Tak to jest z tymi bukami. Jak się u nich kasę przegrywa, to jest ok, a jak jest szansa wygrać przez ich niewiedzę (nie nazwałbym tego błędem), to zwrot. Klient oczywiście nie ma nic to gadania, w regulaminie przecież napisane, że mogą robić co im się podoba (tłumaczenie uproszczone:) ).
    Pozdrawiam all i mimo wszystko wysokich wygranych!
    Posted by: zmarcin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 13:34

    Dania - Niemcy u naszych buków kursy w okolicach 1.5 - 1.55, a u internetowych wyższe. Dania powinna to wygrać, ale po b. ciężkiej walce.
    Posted by: gadhet

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 13:41

    chcialbym sie dowiedziec od ekspertow czy linia over 58,5 w meczu Wegry - Slowenia jest mozliwa do przeskoczenia,bo z mojej strony wydaje mi sie ze tak??
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 13:48

    Chcialbym zwrocic uwage wszystkich, ze buki po pierwszym dniu i po promocjach zwiazanych z liniami under/over znacznie zwiekszyly granice. Pierwszego dnia grzechem bylo nie zagrac overu Norwegia - Angola 51,5. Buki zobaczyly co jest grane i zwiekszyly linie. Dlatego odradzam przed graniem overow, jak dla mnie wegierki ze slowenkami to underowa wygrana tych pierwszych.

    Pozdrawiam

    w00fer
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 15:22

    Polki +3,5 easy
    Posted by: T3NnIs Chi3F

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 16:01

    zagrałem sobie

    Over Rosji
    Danie 1X
    Chorwacje 2
    i Under Brazylii

    we will see
    Posted by: Kylo

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 16:10

    A na jutro jakie mecze przewidziane?
    Posted by: TaMaR

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 07/12/2005 16:16

    Quote:

    A na jutro jakie mecze przewidziane?



    Jutro dzień przerwy w MŚ.
    Posted by: imarcel

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 08/12/2005 20:24

    Witam.Oto moje spostrzeżenia czysto amatorskie.
    Na jutro wybrałem dwa mecze godne według mnie uwagi :

    15:00 Holandia - Japonia 1.50 8.50 2.75 sts
    19:00 Norwegia - Slowenia 1.55 9.00 2.60 sts

    ze względu na kurs a także na przeczucie i dyspozycję drużyn.
    1.Holandia - typ 1
    wygrana z Chorwacją,Urugwajem, trochę napsuli krwi
    Rosjankom a Japonki poza bardzo wyrównanym meczem z
    Chorwatkami nic wielkiego nie grają .
    2.Norwegia - typ 1
    po przegranej z Koreankami odbiją to sobie na Słowenkach
    bardzo wyrównana grupa na tych mistrzostwach, dlatego
    każdy mecz będzie ważny.

    Dodam jeszcze trzeci mecz :
    17:00 Korea - Wegry 1.60 9.00 2.45
    Koreanki najwidoczniej rozkręcają się , podobnie jak niedawno na turnieju mistrzyń i jutro "pykną" Węgierki.
    3.Koreanki - typ 1.


    Zobaczymy jutro.Czekam na opinie innych, którzy więcej czasu poświęcają tej dyscyplinie sportu.
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 08/12/2005 21:02

    Win Węgry +Słowenia-u sponsora
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 08/12/2005 21:27

    nawoj jakies rozpisy na remis grasz?
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 08/12/2005 21:30

    Juz zagrałem :to co wyżej +porazka australii
    Posted by: tokara

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 08/12/2005 21:40

    a ja chcialbym zagrac cos takiego i mam pytanie do znajacych sie o pomoc:
    norwegia-slowenia 1 slowenki jakie one wohole maja osiagniecia co to za ekipa

    dania-austria 1 chyba jest tu roznica wyrazna druzyn wydaje mi sie ze dunki powinny spokojnie wygrac

    polska-wks 1 no chyba jeden mecz w grupi wygramy

    rumunia-francja 1 slyszalem ze francuzki maja odlmlodzony zespol a rumunki ostatniompodobno sa w gazie i graja calkiem calkiem

    holandia-japonia 1 oba zespoly cienkie ale jeden moze wyjsc dalej i wydaje mi sie ze handabal europejski jest lepszy od azjatyckiego

    piszcie co o tym sadzicie
    Posted by: nawoj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 08/12/2005 21:51

    Słowenia wygrała Z Koreą,A Norwegia przegrała25-30
    Posted by: tokara

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 08/12/2005 22:02

    nawoj a co sadzisz o rumunkach z franzuzkami i holenderkach z japonkami
    Posted by: NiUNiU

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 00:00

    Zdecydowaie polecal bym zagrac Rumusnki ktore sa w dosc dobrej dyspozycji . wydaj emi se ze po dniu przerwy zdolaja pononac Frnacuski kotre mialy tak napraede 1 mecz i to 1 z macedionia bo reszta ekip znacnzie odstaje od europy 1.56 sporo biore w ciemno . !

    Romania v France 1.56 prof

    Romania v France 0:3.5 1 1.75 GB
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 00:07

    a ja tam gram slowenkami-w koncu wisza kase za mistrzostwa europy gdzie nie popisaly sie -jezli dobrze pamietam wtedy byla to praktycznie druzyna klubowego mistrza europy widze ze na dzis to extra team i sprawi jeszcze wiele niespodzianek czego im zycze
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 08:26

    Ja tylko przypomnę bo może nie wszyscy wiedzą że awansują dalej po 3 drużyny z grupy(ważne to,to że zespołom zalicza się wyniki rozegranych spotkań w grupach)
    Oto moje typy na dziś:
    14:55 Polska - Ivory Coast-1(1.11)
    14:57 Holandia - Japonia-1(1.35)
    16:55 Wegry - Korea-1(3.05)
    16:55 Niemcy - Brazylia-1(1.14)
    18:25 Rumunia - Francja-1(1.38)
    18:55 Slowenia - Norwegia-2(1.60)
    18:55 Austria - Dania-2(1.18)
    oraz 100% pewniaki
    Macedonia,Angola,Ukraina,Rosja,Urugwaj
    Posted by: darros

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 08:28

    Ja tylko przypomnę bo może nie wszyscy wiedzą że awansują dalej po 3 drużyny z grupy(ważne to,to że zespołom zalicza się wyniki rozegranych spotkań w grupach)
    Oto moje typy na dziś:
    14:55 Polska - Ivory Coast-1(1.11)
    14:57 Holandia - Japonia-1(1.35)
    16:55 Wegry - Korea-1(3.05)
    16:55 Niemcy - Brazylia-1(1.14)
    18:25 Rumunia - Francja-1(1.38)
    18:55 Slowenia - Norwegia-2(1.60)
    18:55 Austria - Dania-2(1.18)
    oraz 100% pewniaki
    Macedonia,Angola,Ukraina,Rosja,Urugwaj
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 09:03

    a jak sadzicie jakies handicapy i liczba punktów???
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 09:27

    tak wstepnie - Twoje pewniaki mnie nie interesuja bo marne kursy chyba ze ktos chce obrucic bonusem
    jak dla mnie najlepiej wyglada rumunia - francja
    i dla mnie niemcy brazylia2 zhp cos ok 8 bramek
    oraz mam niesamowita ochote zagrac wegierki i ewntualnie pozniej skontrowac na live zalezy jak mecz sie bedzie ukladal-pozdrawiam
    Posted by: ogorro

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 09:40

    co sadzicie o zagraniu meczu Ukraina - Argentyna na powyzej 50,5 goli po kursie 1.85 w expekcie??
    Posted by: andj

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 09:52

    Bukmacherzy przeceniają wartość Koeranek i Norweżek... Obie drużyny nie są w formie, co mnie wcale nie martwi Bo pierwszy raz w życiu trafiam kursy 11,5 (taki był w meczu Angola - Korea na prowadzenie Angoli do przerwy).

    Dziś gram mocniej 3 z 4 w profku: (wszystkie typy na wyniki I połowy): Słowenia @2,77, Węgry @2,56, Holandia @1,61 i Rumunia @1,66

    pozdruffki!
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 10:07

    Quote:

    co sadzicie o zagraniu meczu Ukraina - Argentyna na powyzej 50,5 goli po kursie 1.85 w expekcie??



    sadze ze nie wyglada to dobrze-wyglada raczej na under
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 10:15

    Quote:

    co sadzicie o zagraniu meczu Ukraina - Argentyna na powyzej 50,5 goli po kursie 1.85 w expekcie??





    Moim zdaniem nie jest to dobry pomysl. glownie z powodu slabej sily razenia Argentynek : 11 bramek zdobytych z Francja, po 15 z Macedonią i Rumunią. Z Ukraina prawdopodobnie bedzie tak samo: daje Argentynkow okolo 14-15 bramek. W tej sytuacji zeby zaklad wszedl Ukrainki musialby strzelic kolo 36-37 goli. Rumunki strzelily 31, Francuzki 33. Moze jakby graly na 100% zdobyły by więcej ale ten turniej jest długi i naturalne jest że zawodniczki oszczędzają siły na dalszą fazę turnieju.
    Po za tym w sobotę Ukrainki czeka mecz z Francuzkami, bardzo możliwe że o 3 miejsce w grupie więc nie będą grały z Argentynkami na pełnym gazie.
    Podsumowując spodziewam się tutaj wyniku podobnego do meczy Argentyny z Francją, czy Rumunią. Coś koło 30-32 do 14-15 i około 45-47 braemk w tym meczu. Dlatego tutaj raczej zastanawiam się nad zagraniem plusowego handi na Argentynę +19,5.. Argentyna przegrała 22 bramkami z Francją, 17 z Macedonią i 16 z Rumunią, czy mające w pamięci jutrzejszy mecz z Francją Ukrainki będą miażdżyła przeciwniczki ?? szczerze wątpie

    Drugim meczem nad którym myślę jest plusowe handi na Kamerun +18,5 w meczu z Macedonią. Tu sytuacja jest podobna, w sobote pilkarki reczne Macedonii graja wazny mecz z Rumunkami. Macedonki to dla mnie zespół pokroju Ukrainy (27-27) i Francuzek (22-25).. Ukrainki wygrały ze szczypiornistkami z Afryki 11 bramkami, Francuzki 16.

    Do do meczy : Korea - Norwegia i Węgry - Słowenia.. dla mnie 50%-50% zadecyduje dyspozycja dnia i wszelkie kursy powyżej 2.4 na Koreę i Słowenię wskazane.
    Posted by: speedo99

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 10:22

    Zgadzam się z gremlinem. PRzewiduje tutaj wynik w granicach 31-15.. Argentynki mają bardzo słabą siłę rażenia z kolei Ukrainki jutro grają mecz o prawdopodobnie 3 miejsce w grupie z Francuzkami także myślę że nie zagrają na 100% możliwości. Rumunki wygrały z Argentynkami 31-15, Macedonki 32-15, tutaj wynik będzie podobny. Zastanawiam się poważnie nad handicapem +19,5 na zespół Argentyny.
    Posted by: _potepiony_

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 10:25

    Ja dzis oto taki dubelek sobie wypatrzylem. Moze komus sie spodoba.
    1. Rumunia - Francja
    Typ: Francja +4.5
    Kurs: 2.10
    2. Angola - Australia
    Typ: Angola -27.5
    Kurs: 1.90

    1. Bez przesady, Rumunki moze wygraja ale bedzie to twardy mecz. To ze akurat Francja gra odmlodzonym skladem to nie widac za bardzo bo graja swietnie w obronie. Uwazam ze mecz moze byc na pograniczu remisu, a handi 4.5 ciezkie do przeskoczenia.
    2. Skoro Angola potrafila strzelic 30 bramek Wegrom i Norwegii dlaczego ma tego nie zrobic najslabszej Australii. Mysle ze Angolki wygraja wkoncu zasluzenie pierwsze swoje spotkanie i strzela okolo 45 bramek. Australia jak zwykle okolo 10ciu.

    Pozdro
    Posted by: speedo99

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 10:30

    Jednak mecz do którego najbardziej mnie ciągnie i który najprawdopodobniej zagram to spotkanie między ekipami Kamerunu i Macedonii. Handi na ekipę Afrykańską +18,5 z kursem 2 jest bardzo kuszące.
    Macedonia to dla mnie zespół pokroju Ukrainy (27-27) czy Francji (22-25). Ukrainki wygrały z Kamerunkami 11 bramkami, Francuzkami 16. Czy Macedonki stać na pokonanie przeciwnika aż 19 golami ??? Czy będą chciały to zrobić w kontekście sobotniego meczu z Rumunkami, który będzie dla nich spotkaniem o być może (w przypadku zwycięstwa) 3 miejsce w grupie. Coś nie chce mi się wierzyć. Przewiduje wygraną 12-13 bramkami, częstą grę zmienniczek i mobilizację na jutrzejszy mecz.
    Posted by: speedo99

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 10:39

    Ostatecznie poszło po kursie @2 w unibecie. To mój jedyny typ na dziś.

    Co do meczy Norwegia - Słowenia i Węgry - Korea, moim zdaniem zadecyduje dyspozycja dnia. Dlatego kursy powyżej 2,4 na Węgierki i Słowenki wydają się być opłacalne

    Pozdrawiam
    Kuba
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 10:42

    Quote:

    Ostatecznie poszło po kursie @2 w unibecie. To mój jedyny typ na dziś.

    Co do meczy Norwegia - Słowenia i Węgry - Korea, moim zdaniem zadecyduje dyspozycja dnia. Dlatego kursy powyżej 2,4 na Węgierki i Słowenki wydają się być opłacalne

    Pozdrawiam
    Kuba



    i tu z kolei ja sie zgadzam- jezeli w tych dwoch meczach wygraja druzyny faworyzowane przez bukmacherow to juz dzis mozecie zaczac moj proces beatyfikacyjny
    Posted by: marcinosa

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 10:47

    Witam.

    Mam ochote zagrac na dzis takie cos:

    1. Holandia - Japonia 1 1,4
    2. Dania - Austria 1 1,15
    3. Niemcy - Brazylia 1 1,15
    4. Polska - WKS 1 1,10

    Co sadzicie o tych typach za grubsza kase??

    Pozdrawiam
    Marcin
    Posted by: Skorpion BB

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 12:00

    No to poszło.
    Rosja-Chorwacja 1 połowa -3,5
    Rosjanki skoro z Holenderkami potrafiły wygrać 6 do przerwy więc z Chorwacja powinno być łatwiej.
    Rumunia-Francja under 1 poł 26,5
    Francja bardzo underowa druzyna ale i Rumunia szału w strzelaniu bramek nie robi poza meczem z Kamerunem.
    Urugwaj-Chiny -9,5 1 połowa.
    Japonki z Urugwajem 14 do przerwy wiec Chinki nie będą gorsze i już w 1 połowie wypracują sporą przewage.
    Ukraina-Argentyna +18,5.
    Jakoś nie wydaje mi się aby Ukrainki pokonały taką bariere.Argentyna to zespół underowy..Nawet z Rumunią nie przegrały aż takim stosunkiem.
    Posted by: NiUNiU

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 12:26

    Zdecydowanie Polecalbym zagrac Wegierki w Profie 1.98 X2 wydaje mi sie ze Horeanki nie sa az tak zdecydanymi faworytkiami wcalnie ni emialy az tak dobrych druzyn w osniech meczach a Wegrzy z zremisowali tylko z Norwegia wydaj emi sie ze dzis sa wstanie wygrac
    Posted by: CANTORO

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 12:51

    wegierki zremisowały ze Słowenia jak juz!!!
    HUN-SLO 27:27 (11:14)
    piszesz ze koreanki nie miały dobrych druzyn narazie a kogo mialy wegierki???(australie,angole)to nie sa silne zespoly
    koreanki mialy o wiele trudniejsze przeciwniczki jakimi byly
    (slowenia,norwegia)
    Mysle ze Koreanki z meczu na mecz sie beda rozkreca i polecam zagranie w dzisiejszym spotkaniu na nie.

    KOREA-WEGRY 1.66 Prof

    Pozdrawiam
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 13:08

    Quote:

    wegierki zremisowały ze Słowenia jak juz!!!
    HUN-SLO 27:27 (11:14)
    piszesz ze koreanki nie miały dobrych druzyn narazie a kogo mialy wegierki???(australie,angole)to nie sa silne zespoly
    koreanki mialy o wiele trudniejsze przeciwniczki jakimi byly
    (slowenia,norwegia)
    Mysle ze Koreanki z meczu na mecz sie beda rozkreca i polecam zagranie w dzisiejszym spotkaniu na nie.

    KOREA-WEGRY 1.66 Prof

    Pozdrawiam



    a ja sie nie zgadzam!!! jezeli sadzisz ze angola to slaba druzyna to dziekuje obydwie druzyny sa bardzo himeryczne i uwazam ze w tej konfrontacji kazdy wynik jest mozliwy ale ja delikatnie stawiam na wegierki!!!
    Posted by: imarcel

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 13:09

    Przyłączam sie do przemyśleń Cantoro, chociaz i tak wszystkie nasze propozycje zweryfikuje boisko.Przypomina mi się niedawny turniej gdzie Koreanki dostały w pierwszym meczu baty a później dotarły aż do finału.
    Posted by: CANTORO

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 13:19

    Quote:

    Quote:

    wegierki zremisowały ze Słowenia jak juz!!!
    HUN-SLO 27:27 (11:14)
    piszesz ze koreanki nie miały dobrych druzyn narazie a kogo mialy wegierki???(australie,angole)to nie sa silne zespoly
    koreanki mialy o wiele trudniejsze przeciwniczki jakimi byly
    (slowenia,norwegia)
    Mysle ze Koreanki z meczu na mecz sie beda rozkreca i polecam zagranie w dzisiejszym spotkaniu na nie.

    KOREA-WEGRY 1.66 Prof

    Pozdrawiam



    a ja sie nie zgadzam!!! jezeli sadzisz ze angola to slaba druzyna to dziekuje obydwie druzyny sa bardzo himeryczne i uwazam ze w tej konfrontacji kazdy wynik jest mozliwy ale ja delikatnie stawiam na wegierki!!!





    Nie napisałem słaba(angola) tylko ze nie jest to zespół silniejszy od norwezek np.radze lepiej czytac
    Nadal twierdze ze korea jest silniejsza ale boisko nam powie wszystko.
    Posted by: Misquamacus

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 13:58

    na dzisiaj zagram sobie :
    Australia v Angola 2 z handi -27.5 1.80 7.5/10
    Angola szybki zywiolowy zespol, zagrały juz niezłe mecze z kelnerkami z Australii pojada ostro.
    Posted by: Maku

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 13:59

    gdzie moge zneleźć dobrego live z meczów które sie za chwile zaczna ??? z góry dziki za pomoc:)
    Posted by: TaMaR

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 14:00

    Quote:

    gdzie moge zneleźć dobrego live z meczów które sie za chwile zaczna ??? z góry dziki za pomoc:)



    W 1 poscie tego tematu.
    Posted by: Misquamacus

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 14:00

    luknij na 1 strone tam jest
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 14:05

    Quote:

    Quote:

    Quote:

    wegierki zremisowały ze Słowenia jak juz!!!
    HUN-SLO 27:27 (11:14)
    piszesz ze koreanki nie miały dobrych druzyn narazie a kogo mialy wegierki???(australie,angole)to nie sa silne zespoly
    koreanki mialy o wiele trudniejsze przeciwniczki jakimi byly
    (slowenia,norwegia)
    Mysle ze Koreanki z meczu na mecz sie beda rozkreca i polecam zagranie w dzisiejszym spotkaniu na nie.

    KOREA-WEGRY 1.66 Prof

    Pozdrawiam



    a ja sie nie zgadzam!!! jezeli sadzisz ze angola to slaba druzyna to dziekuje obydwie druzyny sa bardzo himeryczne i uwazam ze w tej konfrontacji kazdy wynik jest mozliwy ale ja delikatnie stawiam na wegierki!!!





    Nie napisałem słaba(angola) tylko ze nie jest to zespół silniejszy od norwezek np.radze lepiej czytac
    Nadal twierdze ze korea jest silniejsza ale boisko nam powie wszystko.



    kolego piszac ze angola to nie jest silny zespol juz popelniasz naduzycie poprostu zle im poukladaly sie mecze nawiazuja roznorzedna walke z najsilniejszymi ekipami swiata!!! zgadzam sie jedynie z tym ze boisko zweryfikuje nasze poglady powtarzam ze dla mnie faworytem tego meczu jest cos takiego 50/50
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 14:07

    oczywiscie mowie o meczu korea-wegry
    Posted by: Szewa

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 14:33

    Surebet:

    Sportingbet: Węgry 2.90
    Unibet: Korea 1.72
    Posted by: zenekk

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 14:57

    Dla mnie zdecydowanie Koreanki,pierwszy mecz im nie wyszedl,a Wegierki to nie ta sama ekipa co chociazby na igrzyskach,gdzie zajely 5 miejsce! Nie ma Radulovics i Kulscar ktore rzucaly ponad polowe bramek,a takze Lovasz i Kirsner ktore byly po dwoch liderkach zdecydowanie z przodu pod liczba zdobytych goli w reprezentacji Wegier! Podsumowujac:Nie ma zawodniczek ktore zdobywalo 80% goli podczas igrzysk,a nie wierze jakos w nowe pokolenie wegierskiej pilki recznej!
    Posted by: Skorpion BB

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 15:42

    Na godz 17 spróbuje under Węgierek 29,5 i Niemek 28,5 do przerwy
    Posted by: Misquamacus

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 16:10

    Urugwaj - Chiny -21.5 2.00 7/10
    Handicap moze nie jest taki niski ale kursik zdecydowanie jest za wysoki. Nie wiem czy druzyna Chinska wystapi w pełnym skladzie ale jesli tak jest to swietny mecz do zagrania. Urugwaj to druzyna lepsza jedynie od Australii, jak do tej pory porazki 27 bramkami z Rosjankami, 21 z Holandia i 22 z Japonia. Dla przykladu Chinki wygrały z Japonia 6 bramkami. Jesli Chinki podejda do tego meczu powaznie powinien byc kolejny pogrom Urugwaju.
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 17:23

    Quote:

    Quote:

    Ostatecznie poszło po kursie @2 w unibecie. To mój jedyny typ na dziś.

    Co do meczy Norwegia - Słowenia i Węgry - Korea, moim zdaniem zadecyduje dyspozycja dnia. Dlatego kursy powyżej 2,4 na Węgierki i Słowenki wydają się być opłacalne

    Pozdrawiam
    Kuba



    i tu z kolei ja sie zgadzam- jezeli w tych dwoch meczach wygraja druzyny faworyzowane przez bukmacherow to juz dzis mozecie zaczac moj proces beatyfikacyjny [/quote
    nie bedzie mojego procesu beatyfikacyjnego wegry -korea
    42-29
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 19:05

    niestety poraz kolejny sie sprawdzilo ze kobiety i sport to rzeczy przeciwstawne, odpychajace sie... dlatego kurwom w sportowych dresach mowimy STOP!!! ssijcie paly Dunki brudne!!!
    Posted by: Bartezz

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* *DELETED* - 09/12/2005 19:07

    Post deleted by Feher
    Posted by: Bartezz

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* *DELETED* - 09/12/2005 19:13

    Post deleted by Feher
    Posted by: jacuś

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 09/12/2005 22:40

    hehe w temacie cisza i chyba wiem dlaczego
    troche niespodziankowe sa te mistrzostwa.Pomijajac smieszne kursy rzedu 1.01-1.1 to pozostale mecze z udzialem niby faworytow tak naprawde roznie sie moga zakonczyc.
    Jutro to juz wogole lepiej sobie odpuscic
    Jak dla mnie za duzo analizowania komu moze zalezec a komu nie a i tak pozniej okaze sie ze bylo odwrotnie
    Czekam na druga runde.
    Posted by: speedo99

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 06:16

    Przewidywalne przeze mnie handicapy i linie wystawiane przez bukmachera na dzisiejsze spotkania, zobaczymy czy gdzies jest wyrazna rozbieznosc. Jesli "tak" to powaznie sie zastanowie nad zagraniem takiego zdarzenia:

    Holandia-Chiny (-4), linia 62
    Japonia-Rosja linia 57
    Chorwacja-Urugwaj (-27), linia 57

    Korea Pld - Australia (-40), linia 62
    Słowenia-Angola (-4), linia 64
    Norwegia-Węgry linia 60

    Austria-Brazylia (-6), linia 56
    WKS-Niemcy (-15), linia 57
    Dania-Polska (-8), linia 62

    Argentyna-Kamerun (-4)
    Rumunia-Macedonia (-4), linia 57
    Francja-Ukraina (-3), linia 52
    Posted by: Misquamacus

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 07:47

    na pierwszy rzut oka swietny handicap na Australie + 40 bramek, jesli to prawda i dali takie handi to nic tylko brac. Australia wiadomo najgorsza ekipa ale handicap jest chory, kangury przegrały do tej pory 48 z Wegierkami, 37 z Norwezkami, 28 z Słowenkami i 39 z Angola. Jest w tym mimo wszystko troche ryzyka ale wygrana 41 bramkami to nie taka znowu prosta rzecz nawet z Australia. 2 mecz który mnie wstepnie zainteresował to Chorwacja - Urugwaj handi +27 na Urugwaj. Znowu jak w przypadku meczu Australijek handi troche za wysokie. Urugwaj do tej pory porazki z Rosja 27 bramkami !!!, z Holandia 21, z Japonia 22 i Chinkami wczoraj 27. Chorwacja to dobry zespol ale nie az tak skuteczny by wyrobic taka bramkowa róznice. Dokladne typy po analizie głebszej, zwłaszcza (kto ma szanse na awans i w jakim przypadku)
    Posted by: TEO

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 07:52

    Info Spotkanie 1 0 2 10 02 godz.
    K11 Holandia-Chiny 1.6 8.3 2.75 1.34 2.07 10/15.00
    K12 Rosja-Japonia 1.02 15 16 1.01 7.7 10/17.00
    K13 Chorwacja-Urugwaj 1.01 16.5 17 - 8.4 10/19.00
    K15 Slowenia-Angola 1.1 12 8.4 1.03 4.95 10/17.00
    K16 Norwegia-Wegry 1.96 8 2.11 1.57 1.67 10/19.00
    K17 Austria-Brazylia 1.4 8.7 3.55 1.21 2.53 10/15.00
    K18 Niemcy-Wyb.K.Sl. 1.03 14 15 1.01 7.2 10/17.00
    K19 Dania-Polska 1.15 10 7 1.05 4.15 10/19.00
    K21 Argentyna-Kamerun 2.16 8.2 1.91 1.71 1.55 10/14.30
    K22 Rumunia-Macedonia 1.33 9 4.05 1.16 2.8 10/16.30
    K23 Francja-Ukraina 1.85 8 2.25 1.5 1.76 10/18.30
    Oferta z profa.
    Na pierwszy rzut oka Austria+Rumunia.
    Pozdrawiam Teo
    Posted by: Misquamacus

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 07:54

    poranna niedyspozycja (przewidywalne przeze mnie
    na nordicbecie znalazłem takie handi
    Austria - Brazil H(0.00 - 4.50) 1.80 1.90
    Netherlands - China H(0.00 - 3.00) 1.85 1.85
    Korea - Australia H(0.00 - 35.50) 1.85 1.85
    Romania - Fyro Macedonia H(0.00 - 3.50) 1.80 1.90
    Slovenia - Angola H(0.00 - 3.00) 1.85 1.85
    France - Ukraine H(0.50 - 0.00) 1.85 1.85
    Norway - Hungary H(0.00 - 1.50) 2.00 1.75
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 09:14

    Unibet powoli szykuje oferte... na razie wystawione handicapy na dwa mecze. Mnie ciekawi

    Argentyna +1,5 - Kamerun 1 2,12

    Oba zespoly na tych mistrzostwach prezentuja podobnie mierny poziom:

    Argentyna:
    z Rumunia przegrana 16 bramkami
    z Francja przegrana 22 bramkami
    z Macedonia przegrana 17 bramkami
    z Ukraina przegrana 17 bramkami

    Kamerun:
    z Rumunia przegrana 31 bramkami
    z Francja przegrana 16 bramkami
    z Macedonia przegrana 20 bramkami
    z Ukraina przegrana 11 bramkami

    Zapowiada sie bardzo wyrownane spotkanie i chyba szanse na to ze Argentyna wygra, zremisuje lub przegra jedna bramka wynosza wiecej niz 50%

    Z drugiej strony to spotkanie tak na prawdę o nic, a takze to ze takie prorokowanie na zasadzie kto ile z kim przegral moze okazac sie bardzo mylne. Nie wiadomo jak ukladaly sie te spotkania, a najwazniejsze jaka jest mentalnosc zawodniczek i czy nie bylo po prostu tak ze jeden zespol grajac mecze "bez szans na zwyciestwo" troche odpuszczal a teraz w wyrownanym pojedynku pokaze sie zupelnie z innej strony i bedziemy mieli wysokie zwyciestwo jednej z druzyn.
    Posted by: speedo99

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 09:30

    Argentyna-Kamerun 3,3-13-1,4 Unibet

    Argentyna-Kamerun 2,16-8,2-1,91 Profesjonal po odliczeniu podatku 1,72

    surebet w granicach 4%

    Grac tego nie bede bo dla kilkunastu zlotych musialbym biegac do profesjonala i spowrotem i jeszcze raz dokonywac depozytu w unibecie.. a teraz na powaznie:

    Wydaje sie ze o ile byc moze Kamerun jest delikatnym faworytem to jednak kurs 3,3 na Argentynę to trochę przesada. Oba zespoły prezentują mierny poziom jak na te mistrzostwa, oba przegrywaly swoje spotkania w podobnych stosunkach (zazwyczaj od 15 do 20 bramek roznicy), dzisiejszy mecz ? Dyspozycja dnia, wieksza wola zwyciestwa, mentalnosc zawodniczek ktore w spotkaniu z tym razem wyrownanym rywalem beda umialy zagrac na 100% swoich mozliwosci... Dlatego kurs 3,3 na to spotkanie jest oplacalny, ale poniewaz jest tu naprawde masa niewiadomych zagram go tylko za drobne.
    Posted by: AX87HKS

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 09:51

    a co myslicie o meczu Slowenia - Angola 1 kurs ok 1.45 ?
    Posted by: Anonymous

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 10:08

    Z jednej strony, dla Angolek to mecz o nic, Słowenek o wyjście z grupy. Z wyników dotychczasowych meczy wynika że Europejki są drużyną w tych mistrzostwach lepszą.
    Teoretycznie więc powinna być wygrana.

    Ale z drugiej strony trzeba pamiętać że to są kobiety. Do tej pory Angolki grały wyrównane spotkania z drużynami z czołówki grupy. Z Korę i Węgierkami prowadziły do przerwy 3 pkt. Mogło być tak że sportowo prezentowały podobny poziom do przeciwniczek, a porażki spowodowała ich słaba psychika w końcówkach spotkać. Teraz grają niby o nic, ale też bez obciążenia psychicznego...

    Więc zastanów się czy warto. W każdym razie powodznie )

    Pozdrawiam
    Kuba
    Posted by: Giertyszek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 10:21

    A gdzie Ty masz 1,45 na Słowenię?
    Posted by: Gherman

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 10:23

    W expie @1.50...

    Mysle o rozpisie na HT, same niespodzianki, może 3/5, moze 2/5 na razie tzreba wybrać jakieś mecze...
    Posted by: piorek

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 10:39

    witam
    jak myslicie overki lub underki dzis?
    czy ktos poprze:
    korea-australia under 61,5
    norwegia-wegry over 57,5
    WKS-niemcy over 57,5
    austria-brazylia under59.5
    argentyna-kamerun under 52,5
    francja-ukraina under 53,5
    linie pochodza z BAW
    czekam na opinie madre:)
    Posted by: marekm

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 10:39

    CO DECYDUJE PRZY ROWNYCH PUNKTACH BEZPOSREDNI MECZ CZY BRAMKI Z GORY DZIEKUJE
    Posted by: TaMaR

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 11:47

    Warte zagrania:

    Austria -4,5 (po tym co pokazały wczoraj z Danią wydaje się "pewne")

    Niemcy -14,5 (handi dość wysoki ale jeśli Niemki będą grały na 100% przez całe spotkanie to powinno wejść bez większych problemów)

    Dania -7,5 (Podrażnione wczorajszą porażką z Austrią podejdą poważnie do meczu, więc powinny wykorzystać fatalną grę obronną Polek i wysoko wygrać)

    Kursy po 1,85.
    Posted by: TaMaR

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 13:02

    Na B&W promocja Austria +5,5 po 1,85 i zapewne bedzie zwrot, ale warto spróbować.
    Posted by: TaMaR

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 13:20

    Quote:

    Na B&W promocja Austria +5,5 po 1,85 i zapewne bedzie zwrot, ale warto spróbować.



    Koniec promocji BAW zauważył po dobrych kilkunastu minutach handicapy odwrócone ciekawe jak rozliczą zakład?
    Posted by: KRAJAN

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 13:34

    Na pierwsze uderzenie poszedł dubelek
    - Kamerun(-2,5) + Chiny(+3,5) - ako 3.42
    Kamerun nawrzucał wiecej bramek swoim silnijszym przeciwnikom (również więcej stracił) - mecz bardzo egzotyczny - ale wydaje mi sie że Argentyńczycy posiadają znacznie mniejszą siłę ofensywy - ale jak bedzie - za chwilkę mecz???
    Chiny - porównywalna klasa co zespół pomarańczowych - mecz decydujący o wyjściu z grupy (Chinki muszą wygrać, chorwatki spokojnie pojadą Urugwaj). szanse mizerne - ale Chinki swoją zawziętością powalczą - typuję wynik oscylujący koło remisu - stąd +3,5 wydaje mi sie ok.
    Posted by: Rivaldinho

    Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - 10/12/2005 15:40

  • Warto sie temu przyjrzec.. i wyciagnac pewne wnioski (kto z kim chce, a z kim nie chce zagrac)



  • Posted by: Misquamacus

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 10/12/2005 17:42

    Na dzisiaj wybrałem :
    Denmark - Poland -6.5 1.60 9/10
    Polski sa zenujaco słabe, mało brakowalo a byla by kompromitacja z Civem. Beznadziejna obrona słaby atak i rozegranie mnóstwo strat. Sytucja w grupie zrobiła sie na tyle zakrecona ze Dania nie moze pozwolic sobie na zadne zonki takie jak z Austria pojada z naszymi minimum 10 punktami. Dodatkowy + dla Danii Polski graja o nic.

    Croatia - Uruguay -22.5 1.75 7.5/10
    Biore ten typ ze wzgledu na niskie handi. Urugwajki graja z meczu na mecz słabiej z Chinkami które do poteg nie naleza porazka 27 bramkami. Chorwatki wygrały wyraznie z Chinkami mysle ze podejda dosc powanie do meczu i handicap spokojnie złamia.
    Posted by: retoox

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg - 10/12/2005 18:00

    Zaciekawił mnie zakład z BAW:

    Magdalena Młot (POL) 2.18
    Tie 4.85
    Sabina Włodek (POL) 2.18

    Na wspenie powiem, ze niewidziałem wczorajszego meczu Polski z WKS. Widziałem natomiast wczesniejsze spotkania i na ich podstawie sie wypowiem. Młot grała z dobra skutecznoscia jednak czesto była zmieniana przez Strzałkowska, która pomimo słabszej gry sporo przebywała na parkiecie, dzis moze byc podobnie. Włodek zdobywa dosyc duzo bramek i jest chyba najlepsza zawodniczka w naszej Reprezentacji podczas tych Mistrzostw, wiec dzis spewnoscia niebedzie miec łatwo. Zawodniczka ta bardzo czasto wykancza szybkie ataki jak rowniez w kryzysowych momentach bierze odpowiedzialnosc na swoje barki i decyduje sie rzuty w trudnych momentach. Dzis najprawdopodobniej Dania szybko wypracuje sobie kilkubramkowa przewage i w drugiej czesci zagraja na wiekszym luzie ( co ułatwi gre włodek), dodajac do tego Młot, która trener czasto lokuje na ławce mamy ciekawy zakład o kuszacym kursie.
    Posted by: gremlin

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 18:19

    Quote:

    Na B&W promocja Austria +5,5 po 1,85 i zapewne bedzie zwrot, ale warto spróbować.



    juz tam oni dobrze wiedzieli co robia!!!zwrotow chyba nie bedzie
    Posted by: simon-n

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 18:46

    Witam! Chlopaki napiszcie mi jaki padl wynik w meczu Argentyna - Kamerun, bo na moje 21-20 czyli 41 bramek, ja obstawiłem na under a tu mi BAW pisze, ze typ spudlowany:

    2005-12-10 14:22 Pojedynczy Argentyna - Kamerun (Razem) Mniej niż 49,5 50.00 1.85

    Co mam teraz zrobic?
    Posted by: Nirtz

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 19:20

    panowie ten turniej to jedna wielka beczka do obracania bonusem: dzisiaj spotkania korei i chorwacji, wczoraj np. chiny, wygrane nawet różnicą 30 bramek!! a np. sportingbet daje na to kursy 1.01
    Posted by: Maku

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 19:22

    ludzie warto zagrac na live na norwegie???!!!
    Posted by: Rivaldinho

    Re: Mistrzostwa Świata Kobiet 2005 - St. Petersburg *DELETED* - 10/12/2005 19:25

  • Dzis koncza sie pojedynki grupowe.. proponuje zrobic nowy temat na faze playoff, bo tutaj maly balagan juz panuje i stronka sie wolniej laduje,

    pozdrawiam