Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#5815409 - 28/03/2013 16:01 Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :)
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Pewnie większość z was używa na co dzień jakiś kosmetyków czy też po goleniu czy przed pójściem spać. Jestem ciekaw jakie firmy polecacie i czy w rzeczywistości po użyciu można spodziewać się fajerwerków smile?

Do góry
Bonus: Unibet
#5815414 - 28/03/2013 16:08 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: simons1986]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Korzystając z okazji chciałem się podpytać szanownych forumowiczów, o to gdzie chodzicie do kosmetyczyki, jaki rodzaj lakierów ochronnych do paznokci stosujecie, i czy po postawieniu klocka podcieracie dupę papierem zwykłym czy może nasączanym w rumianku??
Ostatnio zauważłem że po powrocie z wychodka, niestety mam jeszcze na dworze, ciągnie się za mna często papier, doszedłem do wniosku że ten szary który wymieniam w punkcie skupu makulatury jest najzwyczajeniej w śwecie zbyt szorstki i przykleja się do hemoroidów, jakies sugestie jak zmienić ów stan rzeczy? laugh

kurwa, brakuje jeszcze tematu "najmodniejsze fryzury, co i dlaczego polecacie?"
gej klub pełną gębą laugh

Do góry
#5815416 - 28/03/2013 16:11 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: simons1986]
fechu Offline
I love mecz.pl

Meldunek: 12/03/2003
Postów: 51170
Skąd: ze wsi
laugh

Do góry
#5815417 - 28/03/2013 16:12 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: Biszop]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: Biszop
Korzystając z okazji chciałem się podpytać szanownych forumowiczów, o to gdzie chodzicie do kosmetyczyki, jaki rodzaj lakierów ochronnych do paznokci stosujecie, i czy po postawieniu klocka podcieracie dupę papierem zwykłym czy może nasączanym w rumianku??
Ostatnio zauważłem że po powrocie z wychodka, niestety mam jeszcze na dworze, ciągnie się za mna często papier, doszedłem do wniosku że ten szary który wymieniam w punkcie skupu makulatury jest najzwyczajeniej w śwecie zbyt szorstki i przykleja się do hemoroidów, jakies sugestie jak zmienić ów stan rzeczy? laugh

kurwa, brakuje jeszcze tematu "najmodniejsze fryzury, co i dlaczego polecacie?"
gej klub pełną gębą laugh


jeśli uważasz, że osoba która używa kremu po goleniu czy też kremu do golenia jest gejem - to szacun smirk

Do góry
#5815420 - 28/03/2013 16:18 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: simons1986]
Self-Confident Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 2374
Skąd: Sydney
Cytat:
kurwa, brakuje jeszcze tematu "najmodniejsze fryzury, co i dlaczego polecacie?"
gej klub pełną gębą


laugh

nie zapomne jak ktorys mial dylemat jakie rekawiczki na co dzien sobie kupic laugh

Do góry
#5815421 - 28/03/2013 16:20 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: simons1986]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
A jakich fajerwerkow oczekujesz po uzyciu kremu do golenia? wink

Do góry
#5815423 - 28/03/2013 16:21 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: simons1986]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: simons1986
Originally Posted By: Biszop
Korzystając z okazji chciałem się podpytać szanownych forumowiczów, o to gdzie chodzicie do kosmetyczyki, jaki rodzaj lakierów ochronnych do paznokci stosujecie, i czy po postawieniu klocka podcieracie dupę papierem zwykłym czy może nasączanym w rumianku??
Ostatnio zauważłem że po powrocie z wychodka, niestety mam jeszcze na dworze, ciągnie się za mna często papier, doszedłem do wniosku że ten szary który wymieniam w punkcie skupu makulatury jest najzwyczajeniej w śwecie zbyt szorstki i przykleja się do hemoroidów, jakies sugestie jak zmienić ów stan rzeczy? laugh

kurwa, brakuje jeszcze tematu "najmodniejsze fryzury, co i dlaczego polecacie?"
gej klub pełną gębą laugh


jeśli uważasz, że osoba która używa kremu po goleniu czy też kremu do golenia jest gejem - to szacun smirk


Masz widze spore problemy z mysleniem,
nie napisałem, że taka osoba jest gejem, uzywam kosmetyków, takich lub innych, gorszych lub lepszych, a może popiołu z ogniska, no i chuj z tego?
tylko co jeszcze mam Ci napisać, używaj tego bo jest zajebiste?
uzyjesz i wyjda Ci parchy i załozysz kolejny temat "Jak usunąć parchy które mi wyszły po użyciu kremu Nivea?"
Bez internetu nie jesteś w stanie poradzić sobie z kremem do twarzy lub po goleniu?
no to szacun laugh

no chyba, że na każdą porę dnia uzywasz innego...
no i wracamy do gej klubu grin

Do góry
#5815426 - 28/03/2013 16:25 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: Biszop]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: simons1986
Originally Posted By: Biszop
Korzystając z okazji chciałem się podpytać szanownych forumowiczów, o to gdzie chodzicie do kosmetyczyki, jaki rodzaj lakierów ochronnych do paznokci stosujecie, i czy po postawieniu klocka podcieracie dupę papierem zwykłym czy może nasączanym w rumianku??
Ostatnio zauważłem że po powrocie z wychodka, niestety mam jeszcze na dworze, ciągnie się za mna często papier, doszedłem do wniosku że ten szary który wymieniam w punkcie skupu makulatury jest najzwyczajeniej w śwecie zbyt szorstki i przykleja się do hemoroidów, jakies sugestie jak zmienić ów stan rzeczy? laugh

kurwa, brakuje jeszcze tematu "najmodniejsze fryzury, co i dlaczego polecacie?"
gej klub pełną gębą laugh


jeśli uważasz, że osoba która używa kremu po goleniu czy też kremu do golenia jest gejem - to szacun smirk


Masz widze spore problemy z mysleniem,
nie napisałem, że taka osoba jest gejem, uzywam kosmetyków, takich lub innych, gorszych lub lepszych, a może popiołu z ogniska, no i chuj z tego?
tylko co jeszcze mam Ci napisać, używaj tego bo jest zajebiste?
uzyjesz i wyjda Ci parchy i załozysz kolejny temat "Jak usunąć parchy które mi wyszły po użyciu kremu Nivea?"
Bez internetu nie jesteś w stanie poradzić sobie z kremem do twarzy lub po goleniu?
no to szacun laugh

no chyba, że na każdą porę dnia uzywasz innego...
no i wracamy do gej klubu grin


ja pierdole puke

Do góry
#5815430 - 28/03/2013 16:29 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: simons1986]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
nie zapomnij wytrzeć buzi po pawiu, strasznie żrące sa wymiociny, wyżre Ci kawałek skóry i za parę lat może Ci zarost nierówno rosnąć;-)

Do góry
#5815436 - 28/03/2013 16:37 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: Biszop]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: Biszop
nie zapomnij wytrzeć buzi po pawiu, strasznie żrące sa wymiociny, wyżre Ci kawałek skóry i za parę lat może Ci zarost nierówno rosnąć;-)


widze ze jest problem ...

Do góry
#5815441 - 28/03/2013 16:44 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: simons1986]
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Co do podmycia żopy nie odwazylem sie usiasc na bidet... Starych przyzwyczajen czyli normalne porzadne podtarcie dupy jest mega dobre i skuteczne.

Do góry
#5815452 - 28/03/2013 16:55 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: Kylo]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Proszę admina o usunięcie mojego tematu bo widzę że tu co niektórzy nadal mają mleczko pod nosem.

Do góry
#5815454 - 28/03/2013 16:57 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: Biszop]
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
Originally Posted By: Biszop
nie zapomnij wytrzeć buzi po pawiu, strasznie żrące sa wymiociny, wyżre Ci kawałek skóry i za parę lat może Ci zarost nierówno rosnąć;-)
Wtedy najrozsądniejszym krokiem moim skromny zdaniem będzie założenie tematu `` Co zrobić jeśli wymiociny wyżrą Ci kawałek skóry - TYLKO POWAŻNE WPISY`` smile

Do góry
#5815463 - 28/03/2013 17:07 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: Biszop]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Biszop
Korzystając z okazji chciałem się podpytać szanownych forumowiczów, o to gdzie chodzicie do kosmetyczyki, jaki rodzaj lakierów ochronnych do paznokci stosujecie, i czy po postawieniu klocka podcieracie dupę papierem zwykłym czy może nasączanym w rumianku??


grin piwo

Biszop, przecież wiesz że każdy szanujący się użytkownik forum używa tylko papieru rumiankowego. Pytanie te jest zadawane podczas rejestracji, kto nie jest na odpowiednim poziomie (np. nie podciera swojego tyłka czymś premium jak papier zapachowy) nie otrzyma hasła do logowania. toast

Do góry
#5815493 - 28/03/2013 17:58 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: simons1986]
fechu Offline
I love mecz.pl

Meldunek: 12/03/2003
Postów: 51170
Skąd: ze wsi
Cytat:
Proszę admina o usunięcie mojego tematu bo widzę że tu co niektórzy nadal mają mleczko pod nosem.


Po czym wpada admin i jeszcze ciupe wali w temacie laugh

simons1986 wyluzuj, trochę niepotrzebnie wyskoczyłeś z tym tematem. Z biegiem czasu zniknie on gdzieś w gąszczu i ludzie może zapomną smile

Do góry
#5815518 - 28/03/2013 18:25 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: simons1986]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: simons1986
Proszę admina o usunięcie mojego tematu bo widzę że tu co niektórzy nadal mają mleczko pod nosem.


Jeśli chcesz podyskutować o kosmetykach to masz do tego prawo, po to jest właśnie TiO by można było gadać choćby o tym kto ma fajną sąsiadkę ze zgrabną pupcią. smile

Trzeba się uzbroić w dobry pancerz bo wiadomo, że trochę się na początku oberwie, ale dobry humor to też część naszej społeczności i trzeba się w to wczuć. smile Przecież Biszop to inteligentny człowiek o świetnym poczuciu humoru, osoba z najwyższej półki, wiedząc to zobaczysz że jego post nie jest ani chamski ani atakiem na Ciebie tylko jest adekwatny do sytuacji. Tak więc luz. toast

Jeśli chodzi o golenie to właśnie dlatego, że poruszyłeś tę kwestią, to dodam że trzeba jednak uważać na podróbki z Allegro. Nigdy, nigdy nie kupuj wkładów Gillette online tylko zapłać ciut więcej ale kup w markecie lub znanej sieci drogeryjnej. Jak dla mnie Gillette Mach 3 (nieważne czy wkłady są z serii Power/Turbo/itd.) i koniecznie z tyłu aby widniało "Made in Germany". Jeśli nie ma kraju produkcji z tyłu to wiadomo gdzie są robione. wink

Przed goleniem AA 40+ żel, po goleniu ten sam krem co jak się nie golę, Iwostin Purritin Rehydrin krem przywracający nawilżenie. To na wieczór.

Rano bez względu na golenie Ziaja, seria "Ulga" (ten na dzień, bo jest też inny na noc). Chyba że już widzę żarówę za oknem to wtedy "bypass" i od razu do gry wchodzi Cetaphil z SPF 50.

Do góry
#5815519 - 28/03/2013 18:28 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: simons1986]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
grubo laugh

biszkopt piwo

do autora tematu mam jedno pytanie: o jakie fajerwerki chodzi? ze dupy same beda klekac czy cos innego?

Do góry
#5815529 - 28/03/2013 18:36 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: Conrad]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: simons1986
Proszę admina o usunięcie mojego tematu bo widzę że tu co niektórzy nadal mają mleczko pod nosem.


Jeśli chcesz podyskutować o kosmetykach to masz do tego prawo, po to jest właśnie TiO by można było gadać choćby o tym kto ma fajną sąsiadkę ze zgrabną pupcią. smile

Trzeba się uzbroić w dobry pancerz bo wiadomo, że trochę się na początku oberwie, ale dobry humor to też część naszej społeczności i trzeba się w to wczuć. smile Przecież Biszop to inteligentny człowiek o świetnym poczuciu humoru, osoba z najwyższej półki, wiedząc to zobaczysz że jego post nie jest ani chamski ani atakiem na Ciebie tylko jest adekwatny do sytuacji. Tak więc luz. toast

Jeśli chodzi o golenie to właśnie dlatego, że poruszyłeś tę kwestią, to dodam że trzeba jednak uważać na podróbki z Allegro. Nigdy, nigdy nie kupuj wkładów Gillette online tylko zapłać ciut więcej ale kup w markecie lub znanej sieci drogeryjnej. Jak dla mnie Gillette Mach 3 (nieważne czy wkłady są z serii Power/Turbo/itd.) i koniecznie z tyłu aby widniało "Made in Germany". Jeśli nie ma kraju produkcji z tyłu to wiadomo gdzie są robione. wink

Przed goleniem AA 40+ żel, po goleniu ten sam krem co jak się nie golę, Iwostin Purritin Rehydrin krem przywracający nawilżenie. To na wieczór.

Rano bez względu na golenie Ziaja, seria "Ulga" (ten na dzień, bo jest też inny na noc). Chyba że już widzę żarówę za oknem to wtedy "bypass" i od razu do gry wchodzi Cetaphil z SPF 50.


Dzieki o to właśnie mi chodziło smile ja ostatnio zainwestowałem w serie kosmetyków Tołpa, podobno tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, troche drogie ale jestem zadowolony. Szukałem czegoś na nawilżenie więc kupie to co poleciłeś wink

Do góry
#5815534 - 28/03/2013 18:44 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: simons1986]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: simons1986
Dzieki o to właśnie mi chodziło smile ja ostatnio zainwestowałem w serie kosmetyków Tołpa, podobno tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, troche drogie ale jestem zadowolony. Szukałem czegoś na nawilżenie więc kupie to co poleciłeś wink


Generalnie niedoceniane są polskie kosmetyki. Sytuacja trochę podobna do dawnych czasów z... keczupami. wink Wtedy rządził Heinz a kosmetyki to oczywiście tylko zagraniczne. Dziś rodzime produkty okazują się jednak dużo lepsze.

Trzeba tylko uważać z tymi naturalnymi składnikami bo wiele rzeczy można pod to podciągnąć, ale ogólnie to większość rodzimych graczy na rynku robi bardzo dobre produkty jeśli dopasujesz właściwy produkt na swoje potrzeby. Akurat Iwostin to bardziej w aptekach jest czyli jak jestem w kraju to zamawiam dużą paczkę w internetowej aptece aby później wziąć ze sobą do Singapuru, ale inne rzeczy to w dużym markecie znajdziesz jak ten krem Ziaja Ulga (na dzień).

Oczywiście duża przepustowość osób odwiedzających zapewnia tu ciągłość dostaw aby niczego nie zabrakło. wink

Do góry
#5815547 - 28/03/2013 19:02 Re: Kosmetyki dla Panów czyli dla Nas :) [Re: simons1986]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
a rajstopy? jakiego koloru najlepsze?

uprzedzajac pytania: tak czasem lubie ponosic

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
21 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, rafal08, Akhu, VVega, burbon, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, wHiTe_StAr, Huberthg, forty, 11kera11, Ojro, ANZELMO, rymoholik, Emilio, phenomenon, Szuman, kemp, akagi, igea23), 3306 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45053 Tematów
5585050 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07