Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e

Posted by: lucio76

Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 31/03/2007 00:38

MINIATURKI - ALKOHOLE

Mam może inne trochę hobby ale proszę nie kojażyć tego z alkoholizmem \:D ponieważ na razie tego nie piję :lol:
Kolekcjonuję alkohole miniaturki o poj. od 0,01ml do 0,10ml mam już ponad 400sztuk. Czy ktoś może mi pomóc z linkami sklepów w waszych regionach gdzie takie minaturki można kupić. Parę stron znalazłem w internecie ale przydało by się więcej a woj. Świętokrzyskim prawdę mówiąc nie mam już gdzie kupić. Czekam na informacje, dzięki z góry.
Posted by: lupus

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 31/03/2007 04:19

Wow zarejestrowany w 2005 roku, a teraz pierwszy post.
Jestem pod wrazeniem

A pomoc niestety nie potrafie \:\)
Posted by: rafal08

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 31/03/2007 04:23

O tak lucio nie jest zbyt rozmowny \:D


Posted by: Szczypior

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 31/03/2007 09:31

ale popatrzcie jak zaczął \:D
Posted by: [T]-error

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 31/03/2007 18:13

Drugiego wpisu można spodziewać się około lutego 2009 \:D
Posted by: lucio76

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 02/04/2007 15:10

Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum.
Posted by: ciacho1984

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 02/04/2007 15:18

Ja jako ze mam kilka tez takich malych buteleczek z alkoholem, sluza jako dekoracja mam pytanie czy tez z niektorych wietrzeje Ci alkohol, fabrycznie zamknietych, mi po okolo 4 latach 1/3 krolewskiej wyparowala \:\( , jak ewentualnie przeciwdzialasz temu. Zas co do kupowania do w zwyklyc sklepach monopolowych sa czesto takie, ale sam mam ich z 10 i sluza jako dekoracja tylko i wylacznie.
Posted by: zaberek1987

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 02/04/2007 16:13

Originally Posted By: lucio76
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum.


jak chcesz moge ci pare sprzedac jak znajde w domu
za grosze ci sprzedam ;d
Posted by: lucio76

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 02/04/2007 20:25

Originally Posted By: ciacho1984
Ja jako ze mam kilka tez takich malych buteleczek z alkoholem, sluza jako dekoracja mam pytanie czy tez z niektorych wietrzeje Ci alkohol, fabrycznie zamknietych, mi po okolo 4 latach 1/3 krolewskiej wyparowala \:\( , jak ewentualnie przeciwdzialasz temu. Zas co do kupowania do w zwyklyc sklepach monopolowych sa czesto takie, ale sam mam ich z 10 i sluza jako dekoracja tylko i wylacznie.


Dla mnie też wietrzeją niektóre alkohole nawet raz zaznaczyłem flamastrem i po pół roku widać było różnicę ;\) Ja jak kupuję to dokręcam na maksa buteleczki i nawet jest efekt.
Posted by: lucio76

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 02/04/2007 20:26

Originally Posted By: zaberek1987
Originally Posted By: lucio76
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum.


jak chcesz moge ci pare sprzedac jak znajde w domu
za grosze ci sprzedam ;d


To daj znać na priwa jakie masz i jak nie będe miał to na pweno odkupię od Ciebie.
Posted by: rafal08

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 02/04/2007 20:30

Originally Posted By: lucio76
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum.


To wklej ten ostatni kupon na tysiąc to będzie rozmowa o typach a nie o postach
Posted by: lucio76

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 03/04/2007 06:50

Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: lucio76
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum.


To wklej ten ostatni kupon na tysiąc to będzie rozmowa o typach a nie o postach


No kurczę tego kuponu na ponad tysiąc nie wkleję bo kasę już odebrałem a nie zrobiłem kopii Może z tego weekendu coś ustrzelę to się pochwalę. Może Formuła 1.
Posted by: lucio76

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 26/04/2007 07:53

Nikt nie zna żadnej stronki z miniaturkami, nikt nie chce sprzedać ani się wymienić. To może ktoś słyszał o forum które zajmuje się takim hobby. Za info będe wdzięczny.
Posted by: zmudaRTS

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 02/05/2007 01:51

spoko hobby,mam full małych buteleczek ale nie zbieram:)
jakby Cie cos interesowało:Bols,Befeater,Grants,Baileys,Zubrówka,Camus,Remy martin,Gordons,Raynal,wrzuc jakies fotki swojej kolekcji.
Posted by: Misza_SB

Re: Miniaturki - a.l.k.o.h.o.l.e - 02/05/2007 03:47

W google jest tego pełno.

Np.
http://akson.sgh.waw.pl/~es28934/stronka/index.php
http://www.minibottles.friko.pl/

Świetne hobby...takie ciut elitarne \:\)