Oryginalna randka

Posted by: ZniczPruszkow

Oryginalna randka - 18/11/2008 04:03

Wiem, ze jest temat jak wyrwac LACHONA jednak wydaje mi się iz temat który chce poruszyć nie koniecznie tam pasuje.

Chciałbym tutaj pogadac na temat "oryginalnej randki", czyli zabrania dziewczyny gdzieś indziej niż wszystkie oklepane pomysly typu kino, restauracja, spacer... aby ja poprostu zaskoczyć.

Dzisiaj główkowałem co by tu wymyślić, aby ją pozytywnie zaskoczyć i wpadłem na takie pomysły:

GOKARTY - wiem że są droższe od wypadu do kina, gdyż 8 minut kosztuje 25 zł, ale myślę ze 4 jazdy (po dwa dla mnie i dla niej) to koszt 100 zł a jakąs kolacyjke najwyżej mozna zjesc w domu

strzelnica - mysle ze to tez jest cos nowego i niespotykanego, oczywiscie I tutaj jest problem jak dziewczyna by podeszła do takiego pomysłu, koszt 45 minut na strzelnicy to 80 zł + amunicja (1,20 szt) płacimy wtedy za tor, instruktor, broń.

GOLF tutaj kojarzy mi sie z oczywiscie nie normalnym golfem na dworku ale z takim który widac czasami na filmach w jakims pomieszczeniu z jakimiś smiesznymi sztucznymi matami MINIGOFL tylko nic takiego typowego nie znalazłem. teoretycznie jest coś takiego

jednak nie wyglada to tak kolorowo i fajnie jak na filmach.

WSPINACZKA na sztucznej ściance, sprawa takżde indywidualna, gdyż wymagana sporo siły i sprawności fizycznej, koszt takiej zabawy to 12 zł za wejscie a wiadomo że amatorzy duzo razy nie dadzą rady wejść na taka scianke.

To były pierwsze pomysły na które wpadłem moze ktoś juz je wykorzystał to chetnie poczytam opinie, albo moze ktoś ma jakies ciekawe pomysly albo rady.

Prosiłbym o poważniejsze podejscie do tematu \:\)

Pozdrawiam
Posted by: Szewa

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 04:08

Narty/snowboard, paintball, aquapark, bungee ;\)

To takie pierwsze z brzegu przykłady.
Posted by: Sturmwind

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 04:11

zabierz ja do stsu i zasponsoruj kupon - juz tej nocy bedzie Twoja ...
Posted by: ZniczPruszkow

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 04:14

Originally Posted By: Szewa
Narty/snowboard, paintball, aquapark, bungee ;\)

To takie pierwsze z brzegu przykłady.



No tak tylko narty/snowboard to trzeba umiec smigac i mieć gdzie, chyba ze mówimy o jakims sztucznym stoku

paintball we dwójkę ? tez o tym myslalem tylko czy nie bedzie nudno ? oczywiscie mozna zabrac znajomych wiec pomysł mysle jest niezły chociarz chyba tez troche drogawy jakies 80 zl za zabawe dla jednej osoby

bungee mocne, podobne do strzelnicy i hcyba najdroższe skok dla jednej osoby 100 zł chyba.

Jednak własnie o takie pomysły chodzi mi najbardziej przypadł do gustu paintball !
Posted by: kasparov

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 04:15

Originally Posted By: Sturmwind
zabierz ja do stsu i zasponsoruj kupon - juz tej nocy bedzie Twoja ...


hahaha leze \:D
Posted by: Chaoz

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 04:46

Originally Posted By: Sturmwind
zabierz ja do stsu i zasponsoruj kupon - juz tej nocy bedzie Twoja ...

\:D
Posted by: fala

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 04:55

pewien znaffca i casanova mecz.pl proponował swego czasu randkę na przystanku MPK ponoć panny cholernie wtedy miękną bo się wychodzi na oryginalnego czy jakoś tak ;\)
Posted by: Skiper

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 04:57

Originally Posted By: ZniczPruszkow

GOLF tutaj kojarzy mi sie z oczywiscie nie normalnym golfem na dworku ale z takim który widac czasami na filmach w jakims pomieszczeniu z jakimiś smiesznymi sztucznymi matami MINIGOFL tylko nic takiego typowego nie znalazłem. teoretycznie jest coś takiego

(...)

jednak nie wyglada to tak kolorowo i fajnie jak na filmach.


Z całym szacunkiem ale golf w hali to coś jak zakupy przez szybę. Jak tylko zrobi się cieplej (czyli za jakieś 4-5 miesięcy \:D kalendarz tu ci niestety nie pomógł) to bierz ją na golfa tylko normalnego bo nie ma nic lepszego jak pograć sobie na słoneczku przy pięknej pogodzie. Panny lubią spacery a golf to taki 'rozbudowany' spacer zresztą pewnie nigdy nie grała (jak 99.9% ludzi w naszym kraju) więc na pewno ją to zaciekawi (to akurat wiem \:\) ). Przy każdym polu masz driving range plus jakiś practice green czy bunkry a przy niektórych 'małe' pola (dołki po 80-200m) w sam raz dla niezaawansowanych. Tylko wcześniej radzę ci się troche podszkolić, przynajmniej żebyś nie miał problemów z trafianiem w piłeczkę \:\)
Posted by: kewin

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 05:06

mysle ze romantyczny wieczor w milej restauracji ... świece , dobre wino , cos do jedzenia ... mysle ze powinno zrobic na niej wrazenie

PS: tylko nie ubieraj sie w (oryginalny \:D ) dres adasia \:\)
Posted by: Szewa

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 05:07

Właśnie, naucz się grać w golfa, a później będziesz mógł pannie udzielić lekcji:

http://www.youtube.com/watch?v=AjiwQt0LcBo

Posted by: zxp

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 05:10

Originally Posted By: kasparov
Originally Posted By: Sturmwind
zabierz ja do stsu i zasponsoruj kupon - juz tej nocy bedzie Twoja ...


hahaha leze \:D


zlecialem z krzesla dobre!! \:D
Posted by: SOUDAL

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 05:22

Originally Posted By: Szewa
Właśnie, naucz się grać w golfa, a później będziesz mógł pannie udzielić lekcji:

http://www.youtube.com/watch?v=AjiwQt0LcBo



TO jest raczej mini - golf
Posted by: Master.com back

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 05:37

Ja bym polecał żniwa \:\)
W Polsce żniwa trwają przeważnie dwa miesiące, od 15 czerwca do 15 sierpnia - jak kocha to poczeka i są dzielone na dwie części: żniwa małe i żniwa duże. Podczas żniw małych zbiera się jęczmień ozimy i rzepak, natomiast podczas żniw dużych zbiera się pszenicę, owies, jęczmień jary, żyto.


Posted by: lelu

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 05:42

Master jak zwykle zmiazdzyl \:D zniwa, kkkk##@$rwa \:D
Posted by: loipop

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 05:53

master.....10/10 \:D

slonce ,unoszace sie feromony , sianko....wiadomo jak taka randka musi sie skonczyc.
Posted by: Amkwish

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 05:59

Originally Posted By: Master.com back
Ja bym polecał żniwa \:\)
W Polsce żniwa trwają przeważnie dwa miesiące, od 15 czerwca do 15 sierpnia - jak kocha to poczeka ...


Tia...tylko ,zdaje się ,jesienia trzeba wywieźć gnój ,a potem...wykopki.

Uważam wiec ,ze taka "logistyka" jest dobra dla tych ,co lubią często wymieniać lachony.
Posted by: lupus

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:02

Originally Posted By: Szewa
Narty/snowboard, paintball, aquapark, bungee ;\)


Nie sadze aby w pruszkowie byly jakies stoki, co najwyzej zmarszcki na ktorych mozna zjechac na jabłku ;\)

Lepszym pomyslem wydaja sie juz łyżwy, koszt niewielki, a super techniki tez nie trzeba miec.

Bungee chyba nie ta pora roku, a na basen nie kazda pojdzie na 1sza randke ;\)
Posted by: wafe(L)nica

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:10

idzcie na orlen na hot dogi po 24:00
Posted by: lelu

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:20

co do paintballu, we dwojke odpada, nie ma zabawy (sprawdzalem kiedys bo kulki w pistolecie zostaly kiedys bylismy wieksza grupa)
Lupus dobrze wspomnial, lyzwy sa bardzo ok \:\) Poprzytulac tez sie mozna jak nie umie jezdzic i w ogole ;] tylko slabo jak sie na dupe spadnie
Posted by: True02

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:21

A propos golfa, jakie są koszty gry w Pl? Pracowałem kiedyś w USA na polu golfowym polubiłem cholernie tą grę,ale najbliższe pole w Krakowie chyba,więc od tamtej pory nie grałem.

Sorry za off topic. Wracając do tematu,to ja z podrywaniem kobiet mam tyle wspólnego co zjedzeniem pinezek,wiec nie pomogę \:D
Posted by: adriano

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:24

Originally Posted By: pawel Wafel
idzcie na orlen na hot dogi po 24:00
\:D \:D
Posted by: fala

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:28

Originally Posted By: adriano
Originally Posted By: pawel Wafel
idzcie na orlen na hot dogi po 24:00
\:D \:D

to nie jest śmieszne ;\)

ja swego czasu z koleżanka z grupy ze studiów chodziliśmy na StatOil czy jak to sie pisze koło 2-3 w nocy na piwo ;\)
Posted by: Sturmwind

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:28

nie piszcie mu glupot bo dostaniecie takiego priwa jak ja od niego ze ROBIE SOBIE JAJA NIE POTRAFIE ZACHOWAC POWAGI I SYFIE MU W TEMACIE \:D
Posted by: Skiper

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:28

Originally Posted By: True02
A propos golfa, jakie są koszty gry w Pl? Pracowałem kiedyś w USA na polu golfowym polubiłem cholernie tą grę,ale najbliższe pole w Krakowie chyba,więc od tamtej pory nie grałem.

Sorry za off topic. Wracając do tematu,to ja z podrywaniem kobiet mam tyle wspólnego co zjedzeniem pinezek,wiec nie pomogę \:D


Zależy oczywiście od pola. Koło Krakowa są dwa, 9-dołkowe i 18-dołkowe, odpowiednio green fee w tygodniu to 145zł (2x9) i 170zł. Z tym że wiadomo przejście takiego 18 dołkowca to troche zabiera, w zależności od tempa gry 4-6 godzin. W reszcie kraju podobnie, w zależności od pola można zagrać i taniej, i drożej. Jeśli chodzi o jakość pól to są to chyba są to jedyne obiekty sportowe w PL o standardach światowych (naturalnie nie patrząc np.na salki do ping-ponga).
Posted by: Master.com back

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:33

Originally Posted By: Sturmwind
nie piszcie mu glupot bo dostaniecie takiego priwa jak ja od niego ze ROBIE SOBIE JAJA NIE POTRAFIE ZACHOWAC POWAGI I SYFIE MU W TEMACIE \:D



Bo prawda!!!

Ja jeszcze znalazłem alternatywę dla żniw!

Sianokosy - koszenie traw na siano, suszenie traw, zbieranie siana na stogi i zwożenie siana do gospodarstw. Dawniej koszono trawę kosami, potem kosiarkami.

Zebrane siano zwozi się do gospodarstw i przechowuje w stodołach i brogach, w niektórych regionach jednak część siana zostawia się na polach w stogach i zwozi do gospodarstwa w miarę potrzeb dopiero zimą.

Posted by: wafe(L)nica

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:34

Master to może lepiej na wykopki ???
Posted by: Master.com back

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:38

Originally Posted By: pawel Wafel
Master to może lepiej na wykopki ???



Dużo zależy od stonki!!!

Stonka- uważajmy!!!


Posted by: SOUDAL

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:41

Originally Posted By: Sturmwind
nie piszcie mu glupot bo dostaniecie takiego priwa jak ja od niego ze ROBIE SOBIE JAJA NIE POTRAFIE ZACHOWAC POWAGI I SYFIE MU W TEMACIE \:D


A to dziwne bo twoj pomysl byl jak do tej pory najbardziej ORYGINALNY \:D
Posted by: Goget

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:49

Sposoby na udaną randkę wg mecz.pl :

Na Raftera - wykup wspólny przelot helikopterem
Po Artkowemu - zabierz ją na grilla lub pingponga
Na Hagiego - weź ją na stok snowboardowy
Na Zvonka - pożycz od niej kasę i pobaw się w chowanego
Na Cylke - pożycz od niej kasę i daj jej w zastaw legitymację
Na Nirtza - zabierz ją na wiec polityczny PISu
Na Blackmana - zdemoluj jej mieszkanie i powiedz, że to wina policji
Na Wafla - zostańcie w domu, rozbierzcie się do majtek i nakręcie filmik jak tańczycie
Na Pierniczka - zabierz ją w romantyczną podróż Polonezem pod las

Żeby nie narazić się na priva -> polecam kręgle.
Posted by: Mindman

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:53

@Goget

\:D \:D

Posted by: HoMiK155

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:53

Originally Posted By: Goget
Sposoby na udaną randkę wg mecz.pl :

Na Raftera - wykup wspólny przelot helikopterem
Po Artkowemu - zabierz ją na grilla lub pingponga
Na Hagiego - weź ją na stok snowboardowy
Na Zvonka - pożycz od niej kasę i pobaw się w chowanego
Na Cylke - pożycz od niej kasę i daj jej w zastaw legitymację
Na Nirtza - zabierz ją na wiec polityczny PISu
Na Blackmana - zdemoluj jej mieszkanie i powiedz, że to wina policji
Na Wafla - zostańcie w domu, rozbierzcie się do majtek i nakręcie filmik jak tańczycie
Na Pierniczka - zabierz ją w romantyczną podróż Polonezem pod las

Żeby nie narazić się na priva -> polecam kręgle.





Na Miedzioryta - Szybkie rozwiązanie "przylegającego" problemu \:D \:D \:D
Posted by: anfa_

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 06:57

Originally Posted By: adriano
Originally Posted By: pawel Wafel
idzcie na orlen na hot dogi po 24:00
\:D \:D

juz sobie przypomnialem te wycieczki \:D

ostatnio o 2 w nocy w mc drive byłem na piechote tez sie patrzyli jak na debili \:D
Posted by: anfa_

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 07:03

Goget k*rwa pozamiatałeś \:D \:D
ja bym brał podryw na Wafla \:D \:D \:D

zeby nie było ot to moze kajaki. u mnie cos takiego jest plynie sie smierdzaca rzeka spod politechniki pod oczyszczalnie sciekow \:D ale chodzi o pomysł.
Posted by: adriano

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 07:11

stary pomogę Ci, bierz w plecak dobre wino i lampki,jakiś kocyk, idz na dach jakiegoś bloku, najlepiej wieżowca, rozjeb kudkę i jazda, najlepiej żeby było niebo pełne gwiazd albo ładny księżyc...

pomysł lepiej wypaliłby latem w ciepły wieczór, ale jakby się uparł to teraz też do zrealizowania, wino Was rogrzeje \:\)
Posted by: wafe(L)nica

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 07:12

Originally Posted By: adriano
stary pomogę Ci, bierz w plecak dobre wino i lampki,jakiś kocyk, idz na dach jakiegoś bloku, najlepiej wieżowca, rozjeb kudkę i jazda, najlepiej żeby było niebo pełne gwiazd albo ładny księżyc...

pomysł lepiej wypaliłby latem w ciepły wieczór, ale jakby się uparł to teraz też do zrealizowania, wino Was rogrzeje \:\)


tak opiją sie i zaczną skakać na Mateje ,wpadnie im pomysł do głowy głupi i tyle ,puszczą sonde jak kiedyś w akademiku jacyś wariaci
Posted by: juancarlos

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 07:26

Originally Posted By: Anfalast
Originally Posted By: adriano
Originally Posted By: pawel Wafel
idzcie na orlen na hot dogi po 24:00
\:D \:D

juz sobie przypomnialem te wycieczki \:D

ostatnio o 2 w nocy w mc drive byłem na piechote tez sie patrzyli jak na debili \:D


my tak cala grupa poszlismy. Tlumaczylismy nawet panu w okienku kto jest kolami, kto kierownica, itd. \:D \:D bylo ubawu co niemiara ;\)
Posted by: gnacik

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 07:31

Originally Posted By: juancarlos
Originally Posted By: Anfalast
Originally Posted By: adriano
Originally Posted By: pawel Wafel
idzcie na orlen na hot dogi po 24:00
\:D \:D

juz sobie przypomnialem te wycieczki \:D

ostatnio o 2 w nocy w mc drive byłem na piechote tez sie patrzyli jak na debili \:D


my tak cala grupa poszlismy. Tlumaczylismy nawet panu w okienku kto jest kolami, kto kierownica, itd. \:D \:D bylo ubawu co niemiara ;\)


My też kiedys udawalismy samochód pod McDrive \:D
Posted by: anfa_

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 07:40

eee to u nas wjezdzali jeden drugiemu na plecach
Posted by: Adammm

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 08:24

Originally Posted By: adriano
stary pomogę Ci, bierz w plecak dobre wino i lampki,jakiś kocyk, idz na dach jakiegoś bloku, najlepiej wieżowca, rozjeb kudkę i jazda, najlepiej żeby było niebo pełne gwiazd albo ładny księżyc...

pomysł lepiej wypaliłby latem w ciepły wieczór, ale jakby się uparł to teraz też do zrealizowania, wino Was rogrzeje \:\)


teraz nie ma juz szans, ale pomysl jest zajebisty, sam kiedys w lato duzo czasu przesiedzialem na wiezowcu i polecam - zajebisty klimat
Posted by: _Korver_

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 09:06

"Na Wafla - zostańcie w domu, rozbierzcie się do majtek i nakręcie filmik jak tańczycie "

@Goget miszcz \:D


A wracając do tematu. Łyżwy jak najbardziej, szczególnie na pierwszej randce. Gdy brak jeszcze jakiegoś bardziej intensywnego dotyku, wypad na łyżwy daje ku temu okazję. I wcale nie trzeba potrafić jeździć, powywalać się razem też jest sympatycznie, bo naturalnie mowa tu o jeździe w parze, za rękę. Ale to niestety również robi się bardzo oklepanym pomysłem, szczególnie wśród ludzi <20 lat.

Coś z bardziej oryginalnych pomysłów? Hm u mnie w mieście jest np park linowy. Kartingi świetna sprawa, mojej dziewczynie się bardzo podobało, co prawda dość spory wydatek jak na jedną randkę, ale warto bez wątpienia. Na bungee Ci mało, która kobieta pójdzie, basen jak wspomniał @lupus dość krępujące, jak wiadomo kobiety setki kompleksów potrafią sobie stworzyć. Ale idąc dalej tym tropem, gdy już masz jakąś więź z ową dziewczyną i zanika problem wstydu przed swoim ciałem to można spróbować różne sauny, masaże etc. Do tego sympatyczna rozmowa i randka pierwsza klasa.

Ciekawą opcją może być wyjście do teatru, opery. Mało osób z tego korzysta, szczególnie jako wyjście typu - randka. Dla mnie pomysł dość ciekawy i interesujący.

Z takich sprawdzonych przeze mnie pomysłów, ale to też z ograniczonymi możliwościami:

- wyścigi konne (Warszawa, latem Sopot i bodajże Wrocław),
- tenis - bardzo wielu kobietom się podoba, o ile nie miały jeszcze styczności z tym sportem ;\)
- salon gier, automaty etc.

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę.

Posted by: fala

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 09:25

taa, dalej je zagadujcie \:D

Posted by: Sturmwind

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 19:01




" na Kameleona"

ubierzcie sie w koszulki Arki i pospacerujcie Łazienkowską tak godzinkę przed meczem. Emocji bedzie masa.
Posted by: Szewa

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 19:15

Originally Posted By: _Korver_

- salon gier, automaty etc.


Chcesz żeby w nałóg wpadła ? ;\)
Posted by: shane

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 19:31

"Na Kameleona" bardzo trafny pomysł, emocji nie powinno zabraknąć. Ja proponuję jeszcze "Na Bocę Juniorsa" - resztę niech każdy sobie sam dopisze... ;\)
Posted by: wafe(L)nica

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 23:53

Może na Craxaka i idzicie pod Wafel
Posted by: Biszop

Re: Oryginalna randka - 18/11/2008 23:56

Originally Posted By: pawel Wafel
Może na Craxaka i idzicie pod Wafel


\:D na łopatkach
Posted by: koko

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 01:08

Originally Posted By: adriano
stary pomogę Ci, bierz w plecak dobre wino i lampki,jakiś kocyk, idz na dach jakiegoś bloku, najlepiej wieżowca, rozjeb kudkę i jazda, najlepiej żeby było niebo pełne gwiazd albo ładny księżyc...

pomysł lepiej wypaliłby latem w ciepły wieczór, ale jakby się uparł to teraz też do zrealizowania, wino Was rogrzeje \:\)


\:D \:D \:D

kolega chyba testował ten sposób na lekcjach polskiego
Posted by: Cendruś

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 01:16

Originally Posted By: zxp
Originally Posted By: kasparov
Originally Posted By: Sturmwind
zabierz ja do stsu i zasponsoruj kupon - juz tej nocy bedzie Twoja ...


hahaha leze \:D


zlecialem z krzesla dobre!! \:D


Gówno prawda! Moze i dobre, ale nie dziala.
Fakt, ze bylo to Betako, a nie STS :).
Poszlismy - dalem jej 'dwójaka' na kupon, grala po 'śmiesznych' nazwach , nic jej nie weszlo... Aaa i od pól roku nie jestesmy razem ;\) .
Posted by: bazyl

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 01:53

Originally Posted By: shane
Ja proponuję jeszcze "Na Bocę Juniorsa" - resztę niech każdy sobie sam dopisze... ;\)

ten wymiata \:D
do konca zycia tego niezapomnne \:D \:D \:D

Posted by: rivex

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 02:30

Poczekaj aż będą otwierać jakiś nowy market z elektroniką.
Nie ma to jak wspólnie spędzona noc w ... kolejce przed sklepem a potem pełne emocji wyscigi po sklepie w celu złapania przeceniego sprzetu \:\)
Posted by: True02

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 04:14

Originally Posted By: Skiper
Originally Posted By: True02
A propos golfa, jakie są koszty gry w Pl? Pracowałem kiedyś w USA na polu golfowym polubiłem cholernie tą grę,ale najbliższe pole w Krakowie chyba,więc od tamtej pory nie grałem.

Sorry za off topic. Wracając do tematu,to ja z podrywaniem kobiet mam tyle wspólnego co zjedzeniem pinezek,wiec nie pomogę \:D


Zależy oczywiście od pola. Koło Krakowa są dwa, 9-dołkowe i 18-dołkowe, odpowiednio green fee w tygodniu to 145zł (2x9) i 170zł. Z tym że wiadomo przejście takiego 18 dołkowca to troche zabiera, w zależności od tempa gry 4-6 godzin. W reszcie kraju podobnie, w zależności od pola można zagrać i taniej, i drożej. Jeśli chodzi o jakość pól to są to chyba są to jedyne obiekty sportowe w PL o standardach światowych (naturalnie nie patrząc np.na salki do ping-ponga).


Dzięki, wciąż bardzo drogo. U nas to zabawa dla elity, a w USA grać może każdy i niemal każdy gra. Wokół miasteczka, w którym mieszkałem było co najmniej 7-8 pól golfowych. Różny standard, różne ceny. Marzy mi się taka sytuacja w PL, bo przepiękny sport.

Sorry za OT. Już nie będę. \:p
Posted by: Szewa

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 07:43

Zabierz pannę do zoo \:\)
Posted by: Sturmwind

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 16:58

Originally Posted By: Szewa
Zabierz pannę do zoo \:\)


a jak przy szympansach jakas malpa zacznie do niego wołać wujek wujek to bedzie niezly obciach...raczej odpada
Posted by: mura

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 19:14


"na Strumwinda" --> mazakiem na czole WHITE POWER i weekend w ciepłolubnej, malowniczej Nigerii

Posted by: Sturmwind

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 19:30

to bez sensu
do nigerii polecisz 5 dni zeby tam byc 2 dni i wracac nastepne 5 \:D
Posted by: mura

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 19:35

coś w tym jest, mogą być więc wybrane dzielnice Paryża czy Londynu, za wielkiej różnicy to nie robi ;\)

P.S. oczywiście Sturmwind ! :]
Posted by: mura

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 19:37

Originally Posted By: Szewa
Zabierz pannę do zoo \:\)


we Wrocławiu jak się przed małpami tak mlaska wargami to samce zaczynają się bawić swoją fujarką \:D
Posted by: wafe(L)nica

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 19:43

wesołe miasteczko polecam
Posted by: Siemers

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 20:04

Wymyslec cos zeby panna gdzies z nami pojechala autem (do wioski obok, sciemnic ze gdzies trzeba jechac itd.), w miedzyczasie podac jej cos lekkiego na sen albo cokolwiek zrobic by usnela sobie slodziutko na przednim siedzeniu (ja zaserwowalem jej redd'sa, po 20 minutach trasy spala jak zabita ) ... a gdy sie obudzi ma to byc jakias fajna miejscowka (w moim przypadku byly to Miedzyzdroje) ... co potem ? dalej to juz ona sie bedzie starac \:D

Pozdro
Posted by: Sturmwind

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 20:10

Originally Posted By: mura
coś w tym jest, mogą być więc wybrane dzielnice Paryża czy Londynu, za wielkiej różnicy to nie robi ;\)

P.S. oczywiście Sturmwind ! :]


te "wybrane" to 90%. niedlugo Biali beda tam zyli w gettach..
Posted by: mura

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 20:12

1 redds i sen po 20min jazdy?

coś tu nie gra, dziwna kobieta ;\)

ja trafiłem raz na taką która potrafiła przepić nawet mnie, więc ewentualnie mocna dawka ambienu może by zadziałała ;\)
Posted by: Amkwish

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 20:15

Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: pawel Wafel
Może na Craxaka i idzicie pod Wafel


\:D na łopatkach


a¨"Bill Laden" tego samego ...autora widziales ? \:D
Posted by: Siemers

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 20:27

Originally Posted By: mura
1 redds i sen po 20min jazdy?

coś tu nie gra, dziwna kobieta ;\)

ja trafiłem raz na taką która potrafiła przepić nawet mnie, więc ewentualnie mocna dawka ambienu może by zadziałała ;\)


no ja wiedzialem, ze wystarczy; zreszta jeden bro zawsze zamula ... dopiero drugi odmula \:D
Posted by: Amkwish

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 20:36

Kazdy kto ustawia sie z laska i pyta innych o rade jest juz skazany na porazke.

Jak sie nie ma wlasnej inwencji ,to moze lepiej zostac w domu i posiedziec na livescorze \:D
Posted by: adriano

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 22:55

Originally Posted By: koko
Originally Posted By: adriano
stary pomogę Ci, bierz w plecak dobre wino i lampki,jakiś kocyk, idz na dach jakiegoś bloku, najlepiej wieżowca, rozjeb kudkę i jazda, najlepiej żeby było niebo pełne gwiazd albo ładny księżyc...

pomysł lepiej wypaliłby latem w ciepły wieczór, ale jakby się uparł to teraz też do zrealizowania, wino Was rogrzeje \:\)


\:D \:D \:D

kolega chyba testował ten sposób na lekcjach polskiego

kolega to ja z tobą nie jestem towarzyszu, jak ja miałem lekcje polskiego to ty po drabinie na dywan wchodziłeś, głupi błąd, sam jestem zdziwiony, bo z ortografią problemów nigdy nie miałem, ale dobrze, że go skrzętnie wyłapałeś, przynajmniej się troche dowartościowałeś a i ja więcej tego błędu nie popełnię
Posted by: gomes

Re: Oryginalna randka - 19/11/2008 23:51

Originally Posted By: Siemers
Wymyslec cos zeby panna gdzies z nami pojechala autem (do wioski obok, sciemnic ze gdzies trzeba jechac itd.), w miedzyczasie podac jej cos lekkiego na sen albo cokolwiek zrobic by usnela sobie slodziutko na przednim siedzeniu (ja zaserwowalem jej redd'sa, po 20 minutach trasy spala jak zabita ) ... a gdy sie obudzi ma to byc jakias fajna miejscowka (w moim przypadku byly to Miedzyzdroje) ... co potem ? dalej to juz ona sie bedzie starac \:D

Pozdro


jak zaczalem czytac to juz myslalem ze po drodze zabraknie Ci benzyny \:D \:D \:D
Posted by: Cendruś

Re: Oryginalna randka - 20/11/2008 00:02

Originally Posted By: gomes
Originally Posted By: Siemers
Wymyslec cos zeby panna gdzies z nami pojechala autem (do wioski obok, sciemnic ze gdzies trzeba jechac itd.), w miedzyczasie podac jej cos lekkiego na sen albo cokolwiek zrobic by usnela sobie slodziutko na przednim siedzeniu (ja zaserwowalem jej redd'sa, po 20 minutach trasy spala jak zabita ) ... a gdy sie obudzi ma to byc jakias fajna miejscowka (w moim przypadku byly to Miedzyzdroje) ... co potem ? dalej to juz ona sie bedzie starac \:D

Pozdro


Z ta benzyna (czyt.jej brakiem) to kiedys chyba Pierniczek polecal taki pomysl na ''wyrwanie lachona :D''.

jak zaczalem czytac to juz myslalem ze po drodze zabraknie Ci benzyny \:D \:D \:D
Posted by: Cendruś

Re: Oryginalna randka - 20/11/2008 00:03

Originally Posted By: Mario_
Originally Posted By: gomes
[quote=Siemers]Wymyslec cos zeby panna gdzies z nami pojechala autem (do wioski obok, sciemnic ze gdzies trzeba jechac itd.), w miedzyczasie podac jej cos lekkiego na sen albo cokolwiek zrobic by usnela sobie slodziutko na przednim siedzeniu (ja zaserwowalem jej redd'sa, po 20 minutach trasy spala jak zabita ) ... a gdy sie obudzi ma to byc jakias fajna miejscowka (w moim przypadku byly to Miedzyzdroje) ... co potem ? dalej to juz ona sie bedzie starac \:D

Pozdro


Z ta benzyna (czyt.jej brakiem) to kiedys chyba Pierniczek polecal taki pomysl na ''wyrwanie lachona :D''.

jak zaczalem czytac to juz myslalem ze po drodze zabraknie Ci benzyny \:D \:D \:D



Z ta benzyna (czyt.jej brakiem) to kiedys chyba Pierniczek polecal taki pomysl na ''wyrwanie lachona :D''.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Oryginalna randka - 20/11/2008 00:03

Originally Posted By: amkwish
Kazdy kto ustawia sie z laska i pyta innych o rade jest juz skazany na porazke.

Jak sie nie ma wlasnej inwencji ,to moze lepiej zostac w domu i posiedziec na livescorze \:D


czasami amk jak coś powiesz, to nic tylko powiedziec amen
Posted by: lelu

Re: Oryginalna randka - 20/11/2008 00:32

Troche przesadzacie... podal przeciez pewne przyklady, a poprosil o opinie i ew sugestie, wiec to nie do konca tak \:\)
Posted by: Amkwish

Re: Oryginalna randka - 20/11/2008 00:44

Originally Posted By: lelu
Troche przesadzacie... podal przeciez pewne przyklady, a poprosil o opinie i ew sugestie, wiec to nie do konca tak \:\)


No dobrze ,tylko czego spodziewac sie po poradach od ludzi ,ktorzy tej dziewczyny nawet na oczy nie widzieli ?

Dodajmy ,ze najbardziej zagorzali w poradach sa ci ,ktorym z kobietami nie bardzo wychodzi

Jak czytam "traktuj ja ostro ,nie daj sie wziac pod but" to od razu wiem ,ze pisal to ktos ,komu z laska nie wyszlo i w ten sposob wyraza swoje frustracje.

Wracajac do tematu.
Mozesz czasami polegac na radzie kogos kto dana osobe widzial ,poznal ,ale zawsze nalezy przede wszystkim polegac na wlasnych odczuciach.

Zreszta ,czesto bywa tak ,ze jak wszyscy mowia kolesiowi ,ze ta dziewczyna jest nic nie warta ,to on jest tylko jeszcze bardziej zadurzony - takie uczucie modo "na przekor calemu swiatu".

Oczywiscie mozna poradzic dobre miejsce na randke ,ale dla jednego to bedzie swietny pomysl ,a dla drugiego obciachowy.

Polegac na sobie ,a tak zwanych zyczliwych nie dopuszczac do swoich zwiazkow.
Posted by: Amkwish

Re: Oryginalna randka - 20/11/2008 00:49

Chcialem jeszcze dopisac ,ze kto jest szczesliwy w zwiazku powinien stosowac maksyme :

"Chron mnie (i ja) Boze od przyjaciol ,z wrogami sam sobie poradze (poradzimy).

No to ....na randki \:\)
Posted by: lelu

Re: Oryginalna randka - 20/11/2008 03:32

zgadzam sie \:\) chcialem poprostu zauwazyc, ze to nie byla sytuacja w ktorej zaklada temat i jedno zdanie "pomozcie mi cso wybrac bo nie mam pomyslu".
pozdro
Posted by: ZniczPruszkow

Re: Oryginalna randka - 08/12/2008 07:59

Witam

Tak z ciekawości tylko powiem ze wybrałem gokarty !
Zabawa jest rewelacyjna, jej też się podobało niesamowicie.

Wydatek nie najtańszy 25 zł za 8 minut, ale warto !

Pozdro
Posted by: gnacik

Re: Oryginalna randka - 08/12/2008 10:27

Originally Posted By: ZniczPruszkow
Wydatek nie najtańszy 25 zł za 8 minut, ale warto !


1h = 7,5 x 8min

8min = 25pln

Ale skoro byliście we dwójkę to 8min kosztowało 50pln

Za 100pln pojeździlibyście 16 minut

1h = 3,33 x 16min

Aby pojeździć godzinę na gokartach musiałbyś zabulić 187,5 pln za jedną osobą, za dwie 375

Zakładam, że było fajnie bo sobie pojeździłeś na gokartach, ale jeżeli później nie było nic więcej to troche lipa, za 100-150 pln masz dzi*kę na godzinę \:\)
Posted by: crova

Re: Oryginalna randka - 08/12/2008 18:04

Originally Posted By: gnacik
Originally Posted By: ZniczPruszkow
Wydatek nie najtańszy 25 zł za 8 minut, ale warto !


1h = 7,5 x 8min

8min = 25pln

Ale skoro byliście we dwójkę to 8min kosztowało 50pln

Za 100pln pojeździlibyście 16 minut

1h = 3,33 x 16min

Aby pojeździć godzinę na gokartach musiałbyś zabulić 187,5 pln za jedną osobą, za dwie 375

Zakładam, że było fajnie bo sobie pojeździłeś na gokartach, ale jeżeli później nie było nic więcej to troche lipa, za 100-150 pln masz dzi*kę na godzinę \:\)


o fu*k, wtf \:D nie wiem jak można korzystać z usług tego rodzaju, sorry ale dla mnie to nie pojęte ;\)
Posted by: Cendruś

Re: Oryginalna randka - 08/12/2008 18:52

Originally Posted By: crova
Originally Posted By: gnacik
Originally Posted By: ZniczPruszkow
Wydatek nie najtańszy 25 zł za 8 minut, ale warto !


1h = 7,5 x 8min

8min = 25pln

Ale skoro byliście we dwójkę to 8min kosztowało 50pln

Za 100pln pojeździlibyście 16 minut

1h = 3,33 x 16min

Aby pojeździć godzinę na gokartach musiałbyś zabulić 187,5 pln za jedną osobą, za dwie 375

Zakładam, że było fajnie bo sobie pojeździłeś na gokartach, ale jeżeli później nie było nic więcej to troche lipa, za 100-150 pln masz dzi*kę na godzinę \:\)


o fu*k, wtf \:D nie wiem jak można korzystać z usług tego rodzaju, sorry ale dla mnie to nie pojęte ;\)


krótko i na temat \:D

http://pl.youtube.com/watch?v=bK-U1TzcmpQ&feature=related
Posted by: Maldini$$

Re: Oryginalna randka - 08/12/2008 20:04

A co złego jest w gokartach?
Posted by: Szewa

Re: Oryginalna randka - 08/12/2008 20:24

Originally Posted By: gnacik


Zakładam, że było fajnie bo sobie pojeździłeś na gokartach, ale jeżeli później nie było nic więcej to troche lipa, za 100-150 pln masz dzi*kę na godzinę \:\)

Nie mam pojęcia jakie plany ma kolega wobec panny o którą się stara, ale wiem jedno - z dziwką rodziny nie założysz
Posted by: gnacik

Re: Oryginalna randka - 08/12/2008 23:46

Originally Posted By: crova
Originally Posted By: gnacik
Originally Posted By: ZniczPruszkow
Wydatek nie najtańszy 25 zł za 8 minut, ale warto !


1h = 7,5 x 8min

8min = 25pln

Ale skoro byliście we dwójkę to 8min kosztowało 50pln

Za 100pln pojeździlibyście 16 minut

1h = 3,33 x 16min

Aby pojeździć godzinę na gokartach musiałbyś zabulić 187,5 pln za jedną osobą, za dwie 375

Zakładam, że było fajnie bo sobie pojeździłeś na gokartach, ale jeżeli później nie było nic więcej to troche lipa, za 100-150 pln masz dzi*kę na godzinę \:\)


o fu*k, wtf \:D nie wiem jak można korzystać z usług tego rodzaju, sorry ale dla mnie to nie pojęte ;\)


Po porostu potraktuj mojego posta z przymrużeniem oka \:\)
Posted by: D@mian

Re: Oryginalna randka - 18/12/2008 05:44

Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza? smile
Chce się dobrze przygotować laugh
Posted by: ultra1978

Re: Oryginalna randka - 18/12/2008 05:55

Originally Posted By: Damianoon
Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza? smile
Chce się dobrze przygotować laugh

Zapytaj czy umie gotować, potem zapytaj czy jej matka umie gotować a na koniec zapytaj czy jej ojciec pije ;p Po dwóch pierwszy odpowiedziach na nie, trzecia na tak oznacza że skończysz jak ten biedny czlowiek który się ożenił z jej matką ;p
Posted by: zmarcin

Re: Oryginalna randka - 18/12/2008 17:46

Originally Posted By: Damianoon
Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza? smile
Chce się dobrze przygotować laugh

Takie momenty ciszy są fajne, nie paplaj na siłę w czasie spotkania z dziewczynami. One b. łatwo wyczuwają, że jest się spiętym albo właśnie, że chce się unikać momentów ciszy.
Posted by: Cendruś

Re: Oryginalna randka - 18/12/2008 18:38

Originally Posted By: zmarcin
Originally Posted By: Damianoon
Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza? smile
Chce się dobrze przygotować laugh

Takie momenty ciszy są fajne, nie paplaj na siłę w czasie spotkania z dziewczynami. One b. łatwo wyczuwają, że jest się spiętym albo właśnie, że chce się unikać momentów ciszy.

to beda siedziec przykladowo w restauracji 30min w ciszy? smile
Posted by: Szewa

Re: Oryginalna randka - 18/12/2008 20:05

Originally Posted By: Mario_
Originally Posted By: zmarcin
Originally Posted By: Damianoon
Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza? smile
Chce się dobrze przygotować laugh

Takie momenty ciszy są fajne, nie paplaj na siłę w czasie spotkania z dziewczynami. One b. łatwo wyczuwają, że jest się spiętym albo właśnie, że chce się unikać momentów ciszy.

to beda siedziec przykladowo w restauracji 30min w ciszy? smile

Jeżeli w tym czasie jest szansa opierdolić coś na ciepło, to czemu nie wink
Posted by: zmarcin

Re: Oryginalna randka - 19/12/2008 04:39

Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: Mario_
Originally Posted By: zmarcin
[quote=Damianoon]Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza? smile
Chce się dobrze przygotować laugh

Takie momenty ciszy są fajne, nie paplaj na siłę w czasie spotkania z dziewczynami. One b. łatwo wyczuwają, że jest się spiętym albo właśnie, że chce się unikać momentów ciszy.

to beda siedziec przykladowo w restauracji 30min w ciszy? smile

Jeżeli w tym czasie jest szansa opierdolić coś na ciepło, to czemu nie wink[/quote]
laugh

Nie no, 30 mins to wariant praktycznie nierealny, chyba, że właśnie będzie się opierdalać albo pierd.olić laugh
Posted by: D@mian

Re: Oryginalna randka - 19/12/2008 22:24

no chyba pozytywnie grin

chociaż pozostał niedosyt, bo mogło być inaczej (lepiej?)
Posted by: zmarcin

Re: Oryginalna randka - 19/12/2008 22:32

Originally Posted By: Damianoon
no chyba pozytywnie grin

chociaż pozostał niedosyt, bo mogło być inaczej (lepiej?)

Przeleciałeś ją czy nie? grin
Posted by: polskignom

Re: Oryginalna randka - 19/12/2008 22:33

Skoro pozostal niedosyt, to sam sobie odpowiedz na to pytanie laugh
Posted by: connor

Re: Oryginalna randka - 19/12/2008 22:39

Originally Posted By: Damianoon
Jakie tematy można jeszcze poruszać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu(kiedy się ją trochę mało zna :P),a gdyby nagle zapanowała niezręczna cisza? smile
Chce się dobrze przygotować laugh


Wtedy powinienes zagadac o tym co ostatnio obstawiles, albo najlepiej opowiedz co pechowo ci nie weszlo, mozesz podrzucic mysl, mam zajebiste pewniaki, nie ma bata we wsi aby nie weszly i zaczynasz nawijac, czelsi musi wygrac bo liverpool prowadzi w tabele, a wiec wyfgrywajac maja szanse na lidera. Bedzie Twoja takiej analizie zadna sie nie oprze wink
Posted by: Master Flamaster

Re: Oryginalna randka - 19/12/2008 22:43

...ale koniecznie musisz dodac, ze ostatecznie wszystko skonczylo sie dobrze i jestes na letkim plusie. Inaczej pomysli, ze jestes loser wink
Posted by: connor

Re: Oryginalna randka - 19/12/2008 22:45

pewnie, najlepiej jak powie, ze pomimo gigantycznego pecha jest na letkim plusie i zarzuci haslem SKILLS!!!
Posted by: mgr

Re: Oryginalna randka - 19/12/2008 22:47

Hej Skarbie..

a wiesz, że regularnie wychodzę na letkiego plusa? :>
Posted by: Master Flamaster

Re: Oryginalna randka - 19/12/2008 22:49

Originally Posted By: mgr
Hej Skarbie..

a wiesz, że regularnie wychodzę na letkiego plusa? :>




nieeee, tak niech nie zaczyna - takie haslo jest dla zawodowcow! Jak lasko to uslyszy to sama rozstawi nogi...
Posted by: connor

Re: Oryginalna randka - 19/12/2008 22:59

no z regularnym letkim plusem niech nie zaczyna, faktycznie to dla prosow wtedy musialby tez mowic ze gra u azjatow.
Posted by: rafal08

Re: Oryginalna randka - 19/12/2008 23:03

laugh laugh laugh

dobre .Lepiej niz w "śmieszne" laugh
Posted by: Maldini$$

Re: Oryginalna randka - 19/12/2008 23:05

No i oczywiście, też jest mistrzem kontry.
Posted by: [T]-error

Re: Oryginalna randka - 20/12/2008 03:19

Oryginalna randka? Połączona z Sylwestrem !
Proszę bardzo laugh

Oryginalna randka
Posted by: AGASSI

Re: Oryginalna randka - 20/12/2008 03:23

Originally Posted By: [T
-error]Oryginalna randka? Połączona z Sylwestrem !
Proszę bardzo laugh

Oryginalna randka
'Wystawiamy faktury Vat.
Dla firm lub zamówienia grupowe udzielamy dodatkowego rabatu.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!' laugh
Posted by: zmarcin

Re: Oryginalna randka - 20/12/2008 05:09

Originally Posted By: polskignom
Skoro pozostal niedosyt, to sam sobie odpowiedz na to pytanie laugh

No mógł chcieć przelecieć na każdy możliwy sposób, a niedosyt mógł pozostać, bo nie zaliczył wszystkich baz laugh
Posted by: Master Flamaster

Re: Oryginalna randka - 20/12/2008 23:47

Originally Posted By: zmarcin
Originally Posted By: polskignom
Skoro pozostal niedosyt, to sam sobie odpowiedz na to pytanie laugh

No mógł chcieć przelecieć na każdy możliwy sposób, a niedosyt mógł pozostać, bo nie zaliczył wszystkich baz laugh


moze za bardzo sie spieszyl? Wszak od polnocy zaczynaja sie wszelkiego rodzaju amerykanskie sporty i trzeba bylo zagrac, zeby byc na letkim plusie...
Posted by: D@mian

Re: Oryginalna randka - 21/12/2008 00:37

To może Wy opowiecie o swoich podbojach... grin
Posted by: Master Flamaster

Re: Oryginalna randka - 21/12/2008 01:17

Ja sobie ostatnio wyczyscilem konto, wiec zadna na mnie nawet nie spojrzy frown Pozostaja Slicznotki I Cichodajki wink
Posted by: Cendruś

Re: Oryginalna randka - 21/12/2008 02:14

4-0 run frown
Posted by: Adammm

Re: Oryginalna randka - 21/12/2008 09:34

Originally Posted By: Damianoon
To może Wy opowiecie o swoich podbojach... grin


kumpel powiedzial wczoraj najebany do laski:

jestes nietypowa jak zielona kupa

laugh laugh laugh