2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania

Posted by: Ghost

2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/05/2010 21:46



Strona Mistrzostw

Temat do ogólnej dyskusji, dawajcie linki do jakichś ciekawych stron, wpisujcie newsy itp...
Posted by: Krystian

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/05/2010 23:13

Kapitan reprezentacji Niemiec Michael Ballack z powodu kontuzji kostki nie zagra w finałach mistrzostw świata - poinformowała Niemiecka Federacja Piłkarska. Doświadczony pomocnik Chelsea Londyn doznał urazu podczas sobotniego finału Pucharu Anglii z Portsmouth.

Przeprowadzone w poniedziałek badania wykazały naderwanie więzadła w prawej nodze.
Posted by: pl_kd

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/05/2010 00:22

O której będą mecze rozgrywane abstrahując do różnicy czasowej?
Posted by: kardynal20

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/05/2010 00:24

11,30 14 18,30
Posted by: kardynal20

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/05/2010 00:25

http://liveonsat.com/LJsport_foot_fifa_W...010&selTZ=0

polecam stronke
Posted by: Quiebaxotl

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/05/2010 00:47

naszego czasu: 13:30, 16:00, 20:30 !!!
Posted by: cantona7

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/05/2010 03:25

ktos wie czy torres bedzie gotowy juz na 1 mecz mundialu?
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 19/05/2010 16:12


Rozkład jazdy meczów towarzyskich na najbliższe dni

Monday 24 May
Japonia - Korea Południowa
Argentina - Canada
Australia - New Zealand
Portugal - Zielonego Przylądka
England - Mexico
Republika Południowej Afryki - Bulgaria

Tuesday 25 May
Greece - Korea Północna
Ireland Republic - Paraguay
United States - Czech Republic
Georgia - Kamerun
Nigeria - Arabia Saudyjska

Wednesday 26 May
France - Costa Rica
Netherlands - Mexico
Uruguay - Israel
Chile - Zambia

Thursday 27 May
Denmark - Senegal
Republika Południowej Afryki - Colombia
Belarus - Honduras

Friday 28 May
Ireland Republic - Algieria
Paraguay - Wybrzeże Kości Słoniowej

Saturday 29 May
Hungary - Germany
Spain - Arabia Saudyjska
United States - Turkey
Slovakia - Kamerun
New Zealand - Serbia

Sunday 30 May
Tunezja - France
Japonia - England
Chile - Northern Ireland
Nigeria - Colombia
Belarus - Korea Południowa

Tuesday 1 June
Netherlands - Ghana
Switzerland - Costa Rica
Portugal - Kamerun
Australia - Denmark

Wednesday 2 June
Poland - Serbia
Greece - Paraguay
Azerbaijan - Honduras

Thursday 3 June
Germany - Bosnia-Herzegovina
Spain - Korea Południowa
Italy - Mexico

Friday 4 June
France - Chiny
Slovenia - New Zealand
Japonia - Wybrzeże Kości Słoniowej
Nigeria - Korea Północna

Saturday 5 June
Netherlands - Hungary
Switzerland - Italy
Slovakia - Costa Rica
Republika Południowej Afryki - Denmark
Romania - Honduras
United States - Australia
Serbia - Kamerun
Ghana - Latvia
Algieria - Zjednoczone Emiraty Arabskie

Tuesday 8 June
Spain - Poland
Portugal - Mozambik

Wednesday 9 June
Chile - New Zealand
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 19/05/2010 19:10

O bardzo przydatne info z meczami towarzyskimi piwo

Ciekaw jestem kiedy wykrystalizują się pierwsze '11' w drużynach Brazylii i Argentyny... Czy może ktoś już dotarł do takich informacji, choćby wstępnych? Nie wiem czy jest sens wertować składy konkretnych ekip z meczów eliminacyjnych, bo jak wiadomo koncepcja na turniej finałowy z reguły jest zgoła odmienna, niż ta na mecze eliminacyjne.
Posted by: Big Ben

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 19/05/2010 19:33

Originally Posted By: _Korver_
bo jak wiadomo koncepcja na turniej finałowy z reguły jest zgoła odmienna, niż ta na mecze eliminacyjne.


Korver no co Ty?

nie pamietasz, że "selekcja była prosta"

grin
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 19/05/2010 19:47

Originally Posted By: _Korver_
O bardzo przydatne info z meczami towarzyskimi piwo

Ciekaw jestem kiedy wykrystalizują się pierwsze '11' w drużynach Brazylii i Argentyny... Czy może ktoś już dotarł do takich informacji, choćby wstępnych? Nie wiem czy jest sens wertować składy konkretnych ekip z meczów eliminacyjnych, bo jak wiadomo koncepcja na turniej finałowy z reguły jest zgoła odmienna, niż ta na mecze eliminacyjne.


Meksyk sobie znalazł całkiem niezłych sparingpartnerów: Anglia, Holandia, Włochy crazy Idą na całość...

A co do składów, to trzeba poczekać do 1 czerwca, wtedy drużyny muszą ogłosić 23-osobową kadrę. Do tego czasu to na razie tyle wiadomo, że w bramce Argentyny ma stanąć Sergio Romero.
Posted by: Szewa

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 19/05/2010 19:59

Originally Posted By: _Korver_


Ciekaw jestem kiedy wykrystalizują się pierwsze '11' w drużynach Brazylii i Argentyny... Czy może ktoś już dotarł do takich informacji, choćby wstępnych?

http://sport.wp.pl/kat,86078,title,Marad...ml?ticaid=1a314

Maradona odkrył również skład w jakim reprezentacja wystąpi w meczu przeciwko Nigerii 12 czerwca, w pierwszym meczu mistrzostw. W bramce wystąpi Sergio Romero, w obronie Nicolas Otamendi, Martin Demichelis, Walter Samuel i Gabriel Heinze. "Będziemy się bronić czwórką obrońców. Chcę żeby boczni - Otamendi i Heinze uczestniczyli aktywnie w akcjach ofensywnych" - komentuje Maradona. W pomocy zagrają Jonas Gutierrez, Angel Di Maria, Javier Mascherano i Juan Sebastian Veron. "Bardzo cieszy mnie rozwój piłkarski Di Marii, który stał się świetnym lewoskrzydłowym" - dodaje Maradona.

W ataku zagrają Messi i Higuain, przy czym tylko ten drugi ma być klasycznym snajperem. "Chciałbym, żeby Gonzalo cały czas absorbował uwagę środkowych obrońców rywali" - zakończył uzasadnienie takiej a nie innej formacji początkowej Maradona.
Posted by: hugo_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 19/05/2010 23:50

u mnie 1 selekcja wygląda tak:

Zwycięzca: Argentyna @ 7
Zwycięzca: Anglia @ 8

Które zespoły awansują z grupy A: Meksyk i Urugwaj @ 9 w tej grupie upatruje niespodzianki i szybkiego pożegnania się z turniejem żabojadów

Które zespoły awansują z grupy B: Argentyna i Korea Płd. @ 4.45 lub w jakiej kolejności 1stArgentyna/2nd Korea @ 6.2 wg mnie za bardzo nie doceniana jest Korea buki wyżej stawiają Grecję i Nigierię a wg mnie tak łatwo im nie będzie

ktoś myśli podobnie smile ?
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 19/05/2010 23:54

Podobnie myślę co do A i B.

RPA za słaba , mogli sobe chcoiaż grupę inną ''ustawić'' podczas losowania
Francja - dajcie spokój , żenada jak wyjdą. Euro pokazało , że sa za słabi , a na ostatnich mieli Zidana

Niegria - najsłabsza ekipa z Afryki obok RPA - NIC nie pokazali na PNA , a z Zambią czy innymi kolesiami męczyli się do karnych w 1/4.
Posted by: juancarlos

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 20/05/2010 00:14

Originally Posted By: hugo_
u mnie 1 selekcja wygląda tak:

Zwycięzca: Argentyna @ 7
Zwycięzca: Anglia @ 8

Które zespoły awansują z grupy A: Meksyk i Urugwaj @ 9 w tej grupie upatruje niespodzianki i szybkiego pożegnania się z turniejem żabojadów

Które zespoły awansują z grupy B: Argentyna i Korea Płd. @ 4.45 lub w jakiej kolejności 1stArgentyna/2nd Korea @ 6.2 wg mnie za bardzo nie doceniana jest Korea buki wyżej stawiają Grecję i Nigierię a wg mnie tak łatwo im nie będzie

ktoś myśli podobnie smile ?



gdzie grasz takie zaklady? Sama ich forma wyglada bardzo ciekawie.

Pzdr piwo
Posted by: hugo_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 20/05/2010 00:17

bwin
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 20/05/2010 07:04

Originally Posted By: hugo_


Które zespoły awansują z grupy B: Argentyna i Korea Płd. @ 4.45 lub w jakiej kolejności 1stArgentyna/2nd Korea @ 6.2 wg mnie za bardzo nie doceniana jest Korea buki wyżej stawiają Grecję i Nigierię a wg mnie tak łatwo im nie będzie

ktoś myśli podobnie smile ?


Odnośnie grupy B w innym temacie pisałem w podobnym tonie, więc w pełni popiera. piwo
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 21/05/2010 15:36

Hiszpania i Argentyna już ogłosiły swoje 23-osobowe kadry. U Hiszpanów kontuzjowani są Torres, Fabregas, Xavi i Iniesta ale wszyscy mają być gotowi na 100% na rozpoczęcie turnieju.

Spain squad
Goalkeepers: Iker Casillas (Real Madrid), Jose Reina (Liverpool), Victor Valdes (Barcelona)

Defenders: Raul Albiol (Real Madrid), Alvaro Arbeloa (Real Madrid), Joan Capdevila (Villarreal), Carlos Marchena (Valencia), Gerard Pique (Barcelona), Carles Puyol (Barcelona), Sergio Ramos (Real Madrid)

Midfielders: Xabi Alonso (Real Madrid), Sergi Busquets (Barcelona), Cesc Fabregas (Arsenal), Andres Iniesta (Barcelona), Javi Martinez (Athletic Bilbao), David Silva (Valencia), Xavi (Barcelona), Jesus Navas (Sevilla), Juan Manuel Mata (Valencia), Pedro Rodriguez (Barcelona)

Forwards: Fernando Llorente (Athletic Bilbao), Fernando Torres (Liverpool), David Villa (Valencia).



Argentina squad

Goalkeepers: Sergio Romero (AZ Alkmaar/NED), Mariano Andujar (Catania/ITA), Diego Pozo (Colon)

Defenders: Nicolas Otamendi (Velez Sarsfield), Martin Demichelis (Bayern Munich/GER), Walter Samuel (Inter Milan/ITA), Gabriel Heinze (Marseille/FRA), Nicolas Burdisso (AS Roma/ITA), Clemente Rodriguez (Estudiantes), Ariel Garce (Colon)

Midfielders: Jonas Gutierrez (Newcastle/ENG), Maximiliano Rodriguez (Liverpool/ENG), Javier Mascherano (Liverpool/ENG), Juan Sebastian Veron (Estudiantes), Angel Di Maria (Benfica/POR), Javier Pastore (Palermo/ITA), Mario Bolatti (Fiorentina/ITA)

Forwards: Lionel Messi (Barcelona/ESP), Gonzalo Higuain (Real Madrid/ESP), Martin Palermo (Boca Juniors), Sergio Aguero (Atletico Madrid/ESP), Diego Milito (Inter Milan/ITA), Carlos Tevez (Manchester City/ENG)
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 25/05/2010 22:02

Przeglądam sobie zakłady w pinnaclu i jest coś takiego: Who will be selected to the All-Star Team?
Kursy śmieszne, na Rooneya 1.33 itp. ale dlaczego kurs na Naniego jest 13 skoro na C. Ronaldo jest 1.40? To większy kurs niż np. na Diego Forlana czy Stevena Pienaara. Nani będzie siedział na ławie, nogę mu urwało czy o co tu chodzi?
Posted by: mura

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 25/05/2010 22:17


wiadomo, że miernikiem jest "Wartość" gwiazdy. jeśli portugalce zajdą daleko (po zajęciu 2miejsca w gr. trafiają prawodpodobnie na hiszpanów i tu w tych "derbach" dostrzegam szansę na niespodziankę) to najwiekszy wkład czysto teoretycznie (np. na podstawie obserwacji z przeszlosci) bedzie miał krystek

wiadomo- rzuty wolne, karne --> krystek, czyli gole i medialny szum

nani miał genialne mecze w tym sezonie, pewnie coś pohasa na skrzydle, ale i żeluś bedzie robił swoje. jeśli portugalcom wyjdzie mundial (obok serbii są moimi cichymi faworytami do zamieszania smile to mysle, że najwiekszy wklad bedzie mial krystek. poza tym "all star" to plebiscyt, a tam nie wygrywają zazwyczaj ci, ktorzy na to zaslużyli na ten moment, a raczej dzieki laurkom z przeszlosci smile

p.s. 0-0 z zielonym przyladkiem nic dla mnie nie znaczy smile
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 26/05/2010 22:47

Co powiecie o takim zakładzie?

Individual FIFA Awards - Best Young Player Award
T. Walcott (ENG)
@11,75 pinn 2,75/10

Pograłem przed chwilą w pinnacle. Jak dla mnie szok, jeśli przyjrzeć się konkurentom do tego tytułu. Cała lista dostępna tutaj:

http://www.fifa.com/worldcup/awards/bestyoungplayer/index.html


Zakłam, że Anglia coś zdziała na tych MŚ, drabinkę mają przyzwoitą, grupę izi. Theo jest jednym z motorów napędowych, nawet jeśli nie będzie wychodził w I składzie myślę, że sporo namiesza. Główny przeciwnik do tego tytułu? Chyba Muller.

Jak myślicie?
Posted by: Ryan20

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/05/2010 00:49

ciekawy kurs jeśli Anglicy coś zdziałają, moze to wygrać. Osobiście nie wątpie jednak że Javier Pastore ma wiekszy talent piłkarski niz Theo i Muller razem wzieci. Złoty dzieciak argentyńskiej piłki, znakomita kiwka, żelazne płuca, pytanie tylko czy Maradona wynajdzie mu gdzies miejsce na lewej pom, bo jak silną konkurencje ma do składu lepiej nie wspominac...

tylko ze nie ma na niego kursów w pinn tongue
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/05/2010 02:41

Walcott zabłyśnie o ile będzie grał , a z tym nie wiem. A jak gra Cappelo z 2 czy z 1 napastnikiem ??.

Najbardziej to mi sie w oczy rzucili z tej listy - Walcott , Vela , Ghańczyk i jeszce , któryś Meksykanin.
Ale jak dla mnie 60-65 % , że to zgranie. Tyle bo w innych ekipach się nie orientuje
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/05/2010 03:14

Originally Posted By: Ludwiczek
Walcott zabłyśnie o ile będzie grał , a z tym nie wiem. A jak gra Cappelo z 2 czy z 1 napastnikiem ??.

Najbardziej to mi sie w oczy rzucili z tej listy - Walcott , Vela , Ghańczyk i jeszce , któryś Meksykanin.
Ale jak dla mnie 60-65 % , że to zgranie. Tyle bo w innych ekipach się nie orientuje

Rooney w każdym meczu będzie w wyjściowym
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/05/2010 04:28

To też mi się tak wydaje , że Cham i Prostak będzie w podstawowej 11-stce co mecz
Posted by: Akhu

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/05/2010 04:35

Originally Posted By: Ludwiczek
To też mi się tak wydaje , że Cham i Prostak będzie w podstawowej 11-stce co mecz

Eee przecież Totti nie jedzie na Mundial confused
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/05/2010 05:45

stary przydomek Rooneya - jakis mecz oglądałem niedawno z 06 czy 07 gdzie pyskował do sędziów co chwile.

I tu prawde mówiąc Capello będzie musiał zdyscyplinować , tych zawodników , którzy lubią popyskowac , żeby w 1/4 czy w 1/8 nie wyszli z czerwienią - patrz mecz z Portugalią 4 lata temu.
Rooney już jedną czerowna kartke ma chyba na MŚ.

Mnie osobiście ciekawi średnia bramek na MŚ - nie szukałem , ale wątpie by były takie zakłady. Gorsza niż 4 lata temu nie powinna być , osobiście myślę że będzie coś koło 2.5 - 2.65 w najlepszym razie
Posted by: juancarlos

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/05/2010 05:56

Originally Posted By: Ludwiczek


Mnie osobiście ciekawi średnia bramek na MŚ - nie szukałem , ale wątpie by były takie zakłady. Gorsza niż 4 lata temu nie powinna być , osobiście myślę że będzie coś koło 2.5 - 2.65 w najlepszym razie


na srednia bramek nie ma. Natomiast na u/o w sumie bramek calego turnieju juz sa, i to w wielu bukach. A ze srednia wynika z ogolu strzelonych goli, a meczow lacznie bedzie tyle samo co 4 lata temu, to moze z tym kombinuj wink
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/05/2010 05:57

Originally Posted By: Ludwiczek
To też mi się tak wydaje , że Cham i Prostak będzie w podstawowej 11-stce co mecz


nie wiem co masz do niego ale to jeden z faworytów do króla strzelców
ale czy zauważyłeś,że po odejściu Cristiano ile mógł załatać dziurę w klubie
a jaki ma charakter taki ma
oczywiste,że pupilkiem jest
skrzydła Anglii wiedzą gdzie zagrać piłkę
oby nie wyszło,że Frank czy Gerrard też o koronę powalczą grin
bo jeden czy ty drugi ''kopyto'' ma
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/05/2010 06:04

warto pomyśleć nad grą Niemców



last 16 w bet365
3.00
kuszące cool
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/05/2010 07:01

Teamy zaczynają się już zjeżdżać do RPA. Jako pierwsi zameldowali się Australijczycy, jutro rano pojawi się Brazylia a w ciągu następnych dni Dania, Argentyna i USA. Zdziwiła mnie natomiast wiadomość, że Hiszpanie mają zamiar przyjechać do RPA dopiero 11 czerwca! Przecież pierwszy mecz grają 16, więc niewiele sobie dają czasu na aklimatyzację. Głupota czy dobrze wiedzą co robią?
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/05/2010 07:11

Originally Posted By: Ghost
Teamy zaczynają się już zjeżdżać do RPA. Jako pierwsi zameldowali się Australijczycy, jutro rano pojawi się Brazylia a w ciągu następnych dni Dania, Argentyna i USA. Zdziwiła mnie natomiast wiadomość, że Hiszpanie mają zamiar przyjechać do RPA dopiero 11 czerwca! Przecież pierwszy mecz grają 16, więc niewiele sobie dają czasu na aklimatyzację. Głupota czy dobrze wiedzą co robią?


Torres jeszcze nie w pełni sił i Fabregas jeszcze nie wie jaką decyzję podjąć gdzie w przyszłym sezonie zagra,niby rozmowy z Barcą ucichły,ale Jose stery objął w stolicy więc ....
tylko o to chodzi
Posted by: Szewa

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/05/2010 15:53

Originally Posted By: Ghost
Zdziwiła mnie natomiast wiadomość, że Hiszpanie mają zamiar przyjechać do RPA dopiero 11 czerwca! Przecież pierwszy mecz grają 16, więc niewiele sobie dają czasu na aklimatyzację. Głupota czy dobrze wiedzą co robią?


Pogoda w RPA jest obecnie niemal identyczna jak w Europie, strefa czasowa też podobna, a warunki do przygotowań mimo wszystko lepsze na Starym Kontynencie, niż w Afryce. Stąd pewnie decyzja o tak późnym przylocie. Myślę, że sporo innych europejskich ekip zrobi podobnie.
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 28/05/2010 00:29

USA World Cup squad:

Goalkeepers

Brad Guzan (Aston Villa (ENG) )

Marcus Hahnemann ( Wolves (ENG) )

Tim Howard ( Everton (ENG) )

Defenders

Jonathan Bornstein ( Chivas USA)

Carlos Bocanegra ( Rennes (FRA) )

Steve Cherundolo ( Hannover (GER) )

Jay DeMerit ( Watford (ENG) )

Clarence Goodson ( Start (NOR) )

Oguchi Onyewu ( AC Milan (ITA) )

Jonathan Spector ( West Ham (ENG) )

Midfielders

DaMarcus Beasley ( Rangers (SCO) )

Michael Bradley ( Moenchengladbach (GER) )

Ricardo Clark ( Eintracht Frankfurt (GER) )

Clint Dempsey ( Fulham (ENG) )

Landon Donovan ( Los Angeles Galaxy )

Maurice Edu ( Rangers (SCO) )

Benny Feilhaber ( AGF Aarhus (DEN) )

Stuart Holden ( Bolton (ENG) )

Jose Francisco Torres ( Pachuca (MEX) )

Forwards

Jozy Altidore ( Villarreal (ESP) )

Edson Buddle ( Los Angeles Galaxy )

Robbie Findley ( Real Salt Lake )

Herculez Gomez ( Pachuca (MEX) )
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 28/05/2010 02:53

Essien nie zagra w MŚ uwaga
spora strata dla Ghany
Posted by: marzano

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 28/05/2010 04:20

Jakie TV ogólnodostępne transmitować będą mecze Mistrzostw "live"?
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 28/05/2010 04:27

TVP ma dać 54 na żywca [+ te 8 ostatnich grupowych] chyba na TVP Sport
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 28/05/2010 04:48

kolejno info co składów :

Holland squad


Goalkeepers:
Sander Boschker (FC Twente), Maarten Stekelenburg (Ajax), Michel Vorm (FC Utrecht)

Defenders:
Khalid Boulahrouz (Stuttgart), Edson Braafheid (Bayern Munich), John Heitinga (Everton), Joris Mathijsen (Hamburg), Andre Ooijer (PSV Eindhoven), Giovanni van Bronckhorst (Feyenoord), Gregory van der Wiel (Ajax)

Midfielders:
Ibrahim Afellay (PSV Eindhoven), Nigel de Jong (Manchester City), Demy de Zeeuw (Ajax), Stijn Schaars (AZ Alkmaar), Wesley Sneijder (Inter Milan), Mark van Bommel (Bayern Munich), Rafael van der Vaart (Real Madrid)

Forwards: Ryan Babel (Liverpool), Eljero Elia (Hamburg), Klaas Jan Huntelaar (AC Milan), Dirk Kuyt (Liverpool), Arjen Robben (Bayern Munich), Robin van Persie (Arsenal).
Posted by: Gibon

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 28/05/2010 07:25

Originally Posted By: Ludwiczek

Mnie osobiście ciekawi średnia bramek na MŚ - nie szukałem , ale wątpie by były takie zakłady. Gorsza niż 4 lata temu nie powinna być , osobiście myślę że będzie coś koło 2.5 - 2.65 w najlepszym razie


Na bet365:
Puchar Świata 2010 - Gole
Poniżej 155 2.75
155 - 160 włącznie 5.00
Powyżej 160 1.83
Posted by: dragon

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 29/05/2010 17:31

Panowie a co do tych goli to gdzie znajde stare dane dotyczące ilości bramek właśnie na mundialach ??
Posted by: sebkos

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 29/05/2010 17:38

Tak wpadłem na to apropo underowych Piłki z supermarketu
Posted by: dragon

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 29/05/2010 17:39

dobra to bylo głupie pytanie :P:P
Italia'90 - 115 bramek
USA'94 - 141 bramek
Francja'98 - 171 bramek
Korea&Japonia 2002 - 161 bramek
Niemcy 2004 - 147 bramek

wcale nie jest powiedziane, że nastrzelają overowo tych bramek
Posted by: sebkos

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 29/05/2010 18:10

chwila, sprawdź sobie jeszcze odkąd grają 32 zespoły bo i meczy więcej cool
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 29/05/2010 19:50

Następne info

Dania :

Goalkeepers

Thomas Sorensen ( Stoke City (ENG)

Stephan Andersen ( Brondby )

Jesper Christiansen ( Copenhagen )

Defenders

William Kvist ( Copenhagen )

Lars Jacobsen ( Blackburn Rovers (ENG) )

Simon Kjaer ( Palermo (ITA) )

Per Kroldrup ( Fiorentina (ITA) )

Daniel Agger ( Liverpool (ENG) )

Patrick Mtiliga ( Malaga (ESP) )

Simon Poulsen ( AZ (NED) )

Midfielders

Martin Jorgensen ( Aarhus )

Christian Poulsen ( Juventus (ITA) )

Daniel Jensen ( Werder Bremen (GER) )

Jakob Poulsen ( Aarhus )

Thomas Kahlenberg ( Wolfsburg (GER) )

Thomas Enevoldsen ( Groningen (NED) )

Christian Eriksen ( Ajax (NED) )

Mikkel Beckmann ( Randers )

Forwards

Jon Dahl Tomasson ( Feyenoord )

Soren Larsen ( Duisburg (GER) )

Jesper Gronkjaer (Copenhagen)

Dennis Rommedahl (Ajax (NED) )

Nicklas Bendtner ( Arsenal (ENG) )
Posted by: lamps

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 30/05/2010 00:33

Originally Posted By: Bezdomny
warto pomyśleć nad grą Niemców



last 16 w bet365
3.00
kuszące cool


To chodzi o to że Niemcy odpadną zaraz po wyjściu z grupy.Na jaką grupę trafiają ??

Także ten zakład trochę ryzykowny.
Posted by: lamps

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 30/05/2010 00:39

Mnie zaś ciekawi zakład w bet 365.

Puchar Świata 2010 - Niewykorzystane rzuty karne Zamykane 11 Cze 15:00
Poniżej 12 2.00

I teraz pytanie za 100 punktów, czy karne po dogrywce też wchodzą w ten zakład ??
Posted by: sebkos

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 30/05/2010 02:50

Originally Posted By: lamps
Mnie zaś ciekawi zakład w bet 365.

Puchar Świata 2010 - Niewykorzystane rzuty karne Zamykane 11 Cze 15:00
Poniżej 12 2.00

I teraz pytanie za 100 punktów, czy karne po dogrywce też wchodzą w ten zakład ??


chyba żartujesz...no jasne że to 90 min
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 30/05/2010 03:09

Originally Posted By: lamps
Originally Posted By: Bezdomny
warto pomyśleć nad grą Niemców



last 16 w bet365
3.00
kuszące cool


To chodzi o to że Niemcy odpadną zaraz po wyjściu z grupy.Na jaką grupę trafiają ??

Także ten zakład trochę ryzykowny.


Anglia , USA , Algieria , Słowenia.

Ballack nie gra , słaby bramkarz + nie ten sam atak co 4 lata temu.
2 miejsce lub 3 moim zdaniem.

Sorry , drugie miejsce ich urządza jak nie chcą wpaść na Argentynę w 1/4. Jak wyjdą z 2giej pozycji , to najmocniejszym rywalem będzie Brazylia.


Tylko , że możliwe jest ich spotkanie z ewentualnym gospodarzem póżniej.
Ale licząc brak poważniejszych wpadek i Szkopy wychodzą z 1st to w 1/4 => Argentyna , Hiszpania , Włochy , Niemcy [lecą do domu dwie ostatnie]

Osobiście to liczę , że wpadną na Anglię zaraz po wyjściu z grupy i polecą.

P.S. Trzeba wziąść pod uwagę ,,czarne konie'' , drużyny z Afryki i sedziów z Borneo cool

Zalożyłem , że wszyscy faworyci grup wychodza z 1st miejsca.
Posted by: style

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 30/05/2010 05:26

Originally Posted By: sebkos
Originally Posted By: lamps
Mnie zaś ciekawi zakład w bet 365.

Puchar Świata 2010 - Niewykorzystane rzuty karne Zamykane 11 Cze 15:00
Poniżej 12 2.00

I teraz pytanie za 100 punktów, czy karne po dogrywce też wchodzą w ten zakład ??


chyba żartujesz...no jasne że to 90 min

Na Mundialu w sumie rozegranych zostanie 64 spotkań, to ile może być podyktowanych rzutów karnych w regulaminowym czasie?25 to max, under niewykorzystanych poniżej 12 to pewniak no chyba, że wszystkie wykonywał będzie Martin Palermo:)moim zdaniem bet365 liczyć bedzie razem z przestrzelonymi po dogrywce
Posted by: juancarlos

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 30/05/2010 05:59

rozmawialem z doradca z Bet365 i cytuje:

stop"...Tak, liczą się wszystkie rzuty karne; nawet te w konkursie rzutów karnych..."stop

gdyby nie to, typ bylby miodzio. A tak...
Posted by: lamps

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 30/05/2010 21:33

Originally Posted By: juancarlos
rozmawialem z doradca z Bet365 i cytuje:

stop"...Tak, liczą się wszystkie rzuty karne; nawet te w konkursie rzutów karnych..."stop

gdyby nie to, typ bylby miodzio. A tak...


Ja dziś rozmawiałem też z doradcą to mi powiedział że liczą sie łącznie z dogrywką bez konkursu rzutów karnych.Ale dla pewności napisze do głównego działu i mi odpisze na emaila jak to jest dokładnie.
Posted by: Szypii

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 30/05/2010 22:03

Jeśli liczą się z konkursami po dogrywkach to over izi laugh
Posted by: podstawek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 31/05/2010 02:40

a jak bez to under laugh
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 31/05/2010 18:15

England SQUAD :

Goalkeepers

David James (Portsmouth)

Joe Hart (Manchester City)

Robert Green (West Ham)

Defenders

Rio Ferdinand (Man United)

Ledley King (Tottenham)

John Terry (Chelsea)

Michael Dawson (Tottenham)

Ashley Cole (Chelsea)

Jamie Carragher (Liverpool)

Glen Johnson (Liverpool)

Midfielders

Steven Gerrard (Liverpool)

Frank Lampard (Chelsea)

Gareth Barry (Manchester City)

James Milner (Aston Villa)

Shaun Wright-Phillips (Manchester City)

Aaron Lennon (Tottenham)

Theo Walcott (Arsenal)

Adam Johnson (Manchester City)

Joe Cole (Chelsea)

Forwards

Wayne Rooney (Manchester United)

Jermain Defoe (Tottenham)

Peter Crouch (Tottenham)

Darren Bent (Sunderland)
Posted by: Rudzik

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 31/05/2010 19:34

Bezdomny skąd masz info ? Z tego co wiem Capello nie ogłosił jeszcze oficjalnego składu. Ma to zrobić dopiero jutro.
No i jakiś dziwny ten skład.. tylko jeden lewy obrońca, aż trzech ofensywnych prawych pomocników, obecność Benta któremu nie dawano większych szans na wyjazd.
Posted by: spN

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 31/05/2010 21:05

Czy w betfair zakład tournament hat-trick oznacza czy będzie hat-trick w turnieju? I czy czas doliczony rownież liczy się do hat-tricka? Wydaje mi się, że kurs 4.5 jest niezły. Nie spodziewam się aby były w turnieju jakieś pogromy. No może oprócz meczów z koreą płn.
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 31/05/2010 21:14

Originally Posted By: Rudzik7
Bezdomny skąd masz info ? Z tego co wiem Capello nie ogłosił jeszcze oficjalnego składu. Ma to zrobić dopiero jutro.
No i jakiś dziwny ten skład.. tylko jeden lewy obrońca, aż trzech ofensywnych prawych pomocników, obecność Benta któremu nie dawano większych szans na wyjazd.


oj zapędziłem się jednak
nie doczytałem do końca
ale tak to prawdopodobnie będzie wyglądać
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 31/05/2010 21:19

Kamerun Squad :

Goalkeepers:
Guy Roland N'Dy Assembe (Valenciennes), Idriss Carlos Kameni (Espanyol), Hamidou Souleymanou (Kayserispor)

Defenders: Benoit Assou-Ekotto (Tottenham Hotspur), Sebastien Bassong (Tottenham Hotspur), Gaetan Bong (Valenciennes), Aurelien Chedjou (Lille), Geremi (Ankaragucu), Stephane Mbia (Olympique Marseille), Nicolas Nkoulou (Monaco), Rigobert Song (Trabzonspor)

Midfielders: Achille Emana (Real Betis), Enoh Eyong (Ajax Amsterdam), Jean Makoun (Olympique Lyon), Georges Mandjeck (Kaiserslautern), Joel Matip (Schalke 04), Landry Nguemo (Celtic), Alexandre Song (Arsenal)

Forwards: Vincent Aboubakar (Coton Sport), Eric Choupo-Moting (Nuremburg), Samuel Eto'o (Inter Milan), Mohamadou Idrissou (Freiburg), Achille Webo (Real Mallorca).
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 31/05/2010 21:50

23-osobowa kadra Ghany na mistrzostwa świata:

Bramkarze: Richard Kingson (Wigan Athletic), Daniel Agyei (Liberty Professionals), Stephen Ahorlu (Hearts of Lions).

Obrońcy: Samuel Inkoom (FC Basel), Jonathan Mensah (Free State Stars), Lee Addy (Bechem Chelsea), Rahim Ayew (Zamalek), Hans Sarpei (Bayer Leverkusen), John Mensah (Sunderland), Isaac Vorsah (1899 Hoffenheim), John Paintsil (Fulham).

Pomocnicy: Sulley Ali Muntari (Inter Mediolan), Derek Boateng (Getafe), Anthony Annan (Rosenborg Trondheim), Kwadwo Asamoah (Udinese Calcio), Andre Ayew (Arles-Avignon), Stephen Appiah (Bologna), Quincy Owusu Abeyie (Al-Sadd), Kevin-Prince Boateng (Portsmouth).

Napastnicy:
Matthew Amoah (NAC Breda), Asamoah Gyan (Stade Rennes), Prince Tagoe (1899 Hoffenheim), Dominic Adiyiah (AC Milan).
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 01/06/2010 01:46

Ja bym sie poziomu sedziowania nie obawial lecz:

cytuje:

W ostatnich dniach nasiliły się głosy krytykujące piłkę Jabulani - produkt Adidasa, którym będą rozgrywane Mistrzostwa Świata w Republice Południowej Afryki. Zdobywca bramki dla reprezentacji Hiszpanii w towarzyskim spotkaniu z Arabią Saudyjską, Fernando Llorente, zauważa, że "piłka porusza się w nieprzewidywalny sposób, nie można przewidzieć toru jej lotu, ponadto wszystko dzieje się bardzo szybko. Na szczęście wszyscy będziemy grać taką samą piłką."

Opinię hiszpańskiego napastnika potwierdza Brazylijczyk Luis Fabiano. "Ta piłka jest nienaturalna. Gdy ją uderzysz, nigdy nie wiesz, gdzie pofrunie. Podąża dziwnym torem lotu, dla bramkarzy to koszmar."

Piłkarze, którzy mają indywidualny kontrakt z Adidasem, jak na przykład Arbeloa, są ostrożniejsi w wypowiedziach - "ta piłka jest okrągła, jak wszystkie i nic ponadto". Carlos Marchena dodał, że "jest to bardzo szybka futbolówka, do której trzeba się przyzwyczaić, a bywa zaskakująca".

Według Navasa, skrzydłowego Sevilli, nowy produkt Adidasa "jest trochę szybszy niż pozostałe piłki i trzeba ją lepiej poznać . Wszyscy trenują używając tych piłek, nie ma więc co szukać usprawiedliwień."

Ostrą ocenę wystawił Jabulani Iker Casillas. "To smutne, że turniej tak ważny jak Mistrzostwa Świata, gdzie tak ogromną rolę odgrywa piłka, będzie rozgrywany futbolówkami tak złej jakości. To jak piłka plażowa." Podobną opinię ma brazylijski portero Julio César, "Straszna, okropna, niczym taniocha z supermarketu".

Pewne jest jedno - nowy produkt Adidasa mocno skomplikuje życie bramkarzom finalistów afrykańskich Mistrzostw Świata.
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 01/06/2010 01:59

Mexico squad :

Goalkeepers

Oscar Perez (Chiapas)

Guillermo Ochoa (America)

Luis Ernesto Michel (Guadalajara)

Defenders

Rafael Marquez (Barcelona (ESP))

Ricardo Osorio (Stuttgart (GER))

Francisco Rodriguez (PSV Eindhoven (NED))

Carlos Salcido (PSV Eindhoven (NED))

Hector Moreno (AZ Alkmaar (NED))

Paul Aguilar (Pachuca)

Efrain Juarez (Pumas UNAM)

Jonny Magallon (Guadalajara)

Joerge Torres Nilo (Atlas)

Midfielders

Andres Guardado (Deportivo La Coruna)

Giovani Dos Santos (Galatasaray (on loan from Tottenham)

Gerrardo Torrado (Cruz Azul)

Israel Castro (Pumas UNAM)

Forwards

Pablo Barrera (Pumas UNAM)

Adolfo Bautista (Guadalajara)

Alberto Medina (Guadalajara)

Cuauhtemoc Blanco (Veracruz)

Carlos Vela (Arsenal (ENG))

Javier Hernandez (Manchester United (ENG))

Guillermo Franco (West Ham United (ENG))
Posted by: lamps

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 01/06/2010 03:17

Mundial tuż tuż i czas pomału mrozić pieniądze.

Ja w fortunie widzę ciekawą opcje do zagrania coś takiego :

1.druzyna zdobedzie bramek

Argentyna-Nigeria (1.5) TYP: 2 Kurs 1,6

Anglia-USA (1.5) TYP: 2 Kurs 1,7

Hiszpania-Szwajcaria (1.5) TYP: 2 Kurs 1,47

Te 3 powinny wejść, te 3 drużyny powinny strzelić minimum 2 gole.

Warto również rozważyć : Niemcy 1,62 Serbia 2,52 WKS 2,92 Holandia 1,83

A także :

2.druzyna zdobedzie bramek


RPA-Meksyk (1.5) TYP: 2 Kurs 3,03

Honduras-Chile (1.5) TYP: 2 Kurs 1,8

Meksyk wygląda apetycznie, są wstanie strzelić, grają teoretycznie z najsłabszą drużyną w tej grupie.2:1 powinni wygrać.

Warto rozważyć te opcje gry bo nie wyobrażam sobie że będą słabe wyniki, zaś przeciwnie, dużo goli oczekujemy wszyscy.
Posted by: Big Ben

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 01/06/2010 03:42

Originally Posted By: kaka1981

Pewne jest jedno - nowy produkt Adidasa mocno skomplikuje życie bramkarzom finalistów afrykańskich Mistrzostw Świata.


już co najmniej przed kilkoma imprezami typu MŚ czy ME słyszałem takie historyjki wink
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 01/06/2010 18:22

South Africa

Goalkeepers: Moeneeb Josephs (Orlando Pirates), Itumeleng Khune (Kaizer Chiefs), Shu-Aib Walters (Maritzburg United)

Defenders: Matthew Booth, Siboniso Gaxa (both Mamelodi Sundowns), Bongani Khumalo (SuperSport United), Tsepo Masilela (Maccabi Haifa), Aaron Mokoena (Portsmouth), Anele Ngcongoa (Racing Genk), Siyabonga Sangweni (Lamontville Golden Arrows), Lucas Thwala (Orlando Pirates).

Midfielders: Lance Davids (Ajax Cape Town), Kagisho Dikgacoi (Fulham), Thanduyise Khuboni (Lamontville Golden Arrows), Reneilwe Letsholonyane (Kaizer Chiefs), Teko Modise (Orlando Pirates), Surprise Moriri (Mamelodi Sundowns), Steven Pienaar (Everton), MacBeth Sibaya (Rubin Kazan), Siphiwe Tshabalala (Kaizer Chiefs).

Forwards: Katlego Mphela (Mamelodi Sundowns), Siyabonga Nomvete (Moroka Swallows), Bernard Parker (FC Twente)


W ostatniej chwili ze składu wyleciał Benni McCarthy, a wczoraj RPA rozgromiła Gwatemalę 5-0.
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 02/06/2010 00:12

England

już oficjalny grin

Goalkeepers:
David James (Portsmouth), Robert Green (West Ham United), Joe Hart (Manchester City).

Defenders:
Ashley Cole (Chelsea), John Terry (Chelsea), Rio Ferdinand (Manchester United), Glen Johnson (Liverpool), Ledley King (Tottenham Hotspur), Jamie Carragher (Liverpool), Matthew Upson (West Ham United), Stephen Warnock (Aston Villa).

Midfielders: Steven Gerrard (Liverpool), Frank Lampard (Chelsea), Michael Carrick (Manchester United), James Milner (Aston Villa), Shaun Wright-Phillips (Manchester City), Gareth Barry (Manchester City), Joe Cole (Chelsea), Aaron Lennon (Tottenham Hotspur).

Forwards:
Wayne Rooney (Manchester United), Peter Crouch (Tottenham Hotspur), Emile Heskey (Aston Villa), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur).
Posted by: lamps

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 02/06/2010 00:15

A gdzie Walcott ??
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 02/06/2010 00:15

Originally Posted By: lamps
A gdzie Walcott ??


tak Fabio zadecydował
Posted by: lamps

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 02/06/2010 00:38

Zdziwił mnie bardzo.
Posted by: mirekinter

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 02/06/2010 00:42

Takie małe info odnośnie drużyn afrykańskich to wam pwoiem , ze sa to raczej drużyny underowe..ogładąłem PNA i mało tam było jakis super ofensywnych akcji i gry z polotem a co dopiero tutajk jak na przeciwko staną poukładane taktycznie druzyny z Europy. Szczególnie Kamerun mi zapadł w głowie bo cieżko się oglądąło mecze tej druzyny oraz Nigeriai Ghana co dziwi biorąc pod uwagę wczęsniejsze turnieje tych ekip..
Posted by: mirekinter

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 02/06/2010 00:46

Niemcy jak dla mnie spore problemy z wyjściem z grupy.. Wypadł mózg Ballack a liczyli nie tyle na Jego formę co talenty przywódcze bo w trudncyh moemtnach potrafił poderwać do walki. Napastnicy nie zachwycają i praktycznie nie widze silnego punktu na tyle , żeby mieć pewność ze Serbia , Ghana i Kangury nie zrobią niespodizanki i wywalą Niemców już po fazie grupowej..
Posted by: mirekinter

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 02/06/2010 01:35

5593 Anglia M (Z/1-2/1-3/1-4) 1 6.80
5594 Argentyna M (Z/1-2/1-3/1-4) 10 2.50
6421 Korea Płn. (najwięcej goli straconych) 1 3.50
5681 Francja M (Z/1-2) 1 1.90
6213 Niemcy SP 5,5 (GRUPA D) 1 2.10
6240 Kamerun SP 4,5 (GRUPA E) 1 1.38
5756 Algieria-Słowenia 20 1.30
5830 Szwajcaria-Honduras 1 1.80

Mój kupon długo terminowy na mundial w RPA .

Ad1. Moim faworytem jest Anglia i ich zagram bo gdybym tego nie zrobil a by wygrlai to bym sobie nie darował.
AD2. Argentyna w czwórce bo ufają trenerowi i po ostatnich słabych imprezach muszą gdzieś odpalić. Kilka świetncyh zawodników i drabinka do pólfianłu nie najgorsza..Dadza radę.
Ad3 . Są tutja dzięki świetnej dyscypilinie taktyczenj , w każdym meczu grają żeby przede wszystkim nie stracić gola a mając w grupie Brazylię , POrtugalię czy nawet WKS bramki stracić musza i według mnie straca ich najwięcej.
Ad4. Francuzi wiedżą , że kazde inne miejsce niż pierwsze w swojej grupie będzie oznaczać na 99 procent mecz z Anglią dlatego uważam , że rozpoczną w płeni skonceterowani i grupę swoją wygrają.
Ad5 . Nie czuje Niemców na tym mundialu a jak kurs na to , że zdobeda mniej niż 6 punktów jest aż 2,2 to biorę w ciemno..może wygrają jeden mecz i jeden zremisują o niczym innym nie może być mowy a czuje że się z imprezą szybko pożegnają..
ad6. Widziałem Kamerun na PNA i grają beznadziejnie , bez pomysłu a Eto sma się wraca i próbuje rozgrywać bo widzi że na pomoc reszty nie ma co liczyć. w meczach z Holadnią i Dania , czarni ugrają co najwyzej punkt i nawet jak wygrają z Japonią co też będzie pieileinie trudne to ugraja maksymalnie 4 punkty..
ad 6. pierwszy mecz będzie tak napradę o wszystko...myśle ze zarówno Słoweńcy jak i Algierczycy zdają sobię sprawę że potem bęzie już cięzko o punkty...stawiam na Europejczyków z remsiem..
ad 7. W grupie H walka będzie do ostatniej kolejki o awans pomiędzy chile a szwajacarią.. Helweci na bank nie popuszczą i ze sąłbym Hondurasem wygrają..

Za 50 zł - 35000 Totomix
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 02/06/2010 21:04

Czy moge prosic o strone lub rozpiske kto pozniej trafia na siebie tzn.Zw. grupy A na 2 miejsce z grupy B np?

dzieki

albo jak ktos ma ew.drabinke jesli takowa istnieje smile

pzdr
Posted by: ziomal-111

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 02/06/2010 21:31

http://www.fifa.com/mm/document/tournament/competition/64/42/24/2010fwc_matchschedule_3004_en.pdf
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 03/06/2010 00:49

cosik takiego znalazłem w necie



propozycje ekonomistów
Posted by: tangerine

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 03/06/2010 20:41

Bezdomny --> mogę poprosić o powiększenie obrazka (skąd to pochodzi ?)
Posted by: Drizzd91

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 03/06/2010 20:44

http://www.marca.com/deporte/futbol/mundial/sudafrica-2010/calendario-english.html
Posted by: tangerine

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 03/06/2010 20:44

Dlaczego na stronach TVP nie ma zakładki o mundialu ?
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 00:30

Originally Posted By: tangerine
Bezdomny --> mogę poprosić o powiększenie obrazka (skąd to pochodzi ?)


http://www.flickr.com/photos/36343059@N08/4587514074/sizes/o/
Posted by: tangerine

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 00:44

Myślałem, że te predykcje ekonomiczne będą lepsze. No, cóż Nowa Zelandia wychodzi z grupy i Niemcy wygrywają z Anglią. Fajny temat, ale myślę, że po mistrzostwach Panowie zarzucą projekt.
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 02:44

Coraz bardziej sklaniam sie do zagrania awans Meksyku ,teraz prowadza z makaronami 1-0, tylko jednak grupe maja ciezka bo Urugwaj tez ma ciekawa ekipe a przeciwko zabojadom jakos boje sie zagrac.Wiem ze duzo ludzi gra awans Meksyk+Urugwaj,fajna opcja w sumie.

Ktora z ekip jest mocniejsza na papierze i nie tylko: Meksyk czy Urugwaj ?
Posted by: Piecia

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 03:48

Originally Posted By: tangerine
Dlaczego na stronach TVP nie ma zakładki o mundialu ?


bojkot TVP ze względu iż nie będzie tam Polski
Posted by: Oli2424

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 04:26

Czy widział ktoś zakłady na ilość zmian w meczu?
Posted by: Piotruś Pan

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 06:30

W ostatnim tygodniu odbyło się sporo meczów towarzyskich finalistów MŚ
Dobrą piłkę zaprezentowali płkarze Stanów Zjednoczonych w spotkaniu z Turcją pomimo, iż przegrywali z Turcją do przerwy potrafili wygrać spotkanie grali bardzo składną, szybką piłkę, jeśli poprawią swoją grę w strefie obronnej to spokojnie bedą mogli zagrać w fazie pucharowej MŚ nawet nie przegrać 1 meczu z Anglią.
Algieria grała z Irlandią przegrali 0:3 po słabej grze szczególnie w formacji obronnej bramkarz też niezbyt pewnie bronił. Pozytywna stroną piłkarzy Algierii były dobrze wykoywane stałe fragmenty gry i oddawanie wielu strzałów z dalszej odległości 20- 25 metrów.
Holandia zagrała dobre zawody z Meksykiem i Ghaną taka skuteczna ładna piłka w wykonaniu Pomarańczowych Ghana zagrała słabo mnóstwo błędów w obronie w dodatku błędy i noszalancja tego bramkarza, który stał w bramce irytujące. Ghana nie przekonywała tez w ataku na tle Pomarańczowych pilkarze z Czarnego Ladu wydawali się być jak dzieci zagubione we mgle.
Zaniepokojony jestem ich postawą bo na PNA wydawali się drużyną dojrzałą i grali poukładaną piłkę.
Wybrzeże Kosci Słoniowej i Paragwaj też widać dobrze przygotowane do turnieju w bezpośrednim pojedynku remis 2:2 po ciekawym spotkaniu z dużą ilością składnych akcji.
Australia pokonała silną Danię wobec nie przekonującej postawy Ghany i Serbii Kangury mają szansę na 2 miejsce w grupie za Niemcami.
Serbia ma swietny skład sporo dobrych piłkarzy jednak zbytnio sie na grę to nie przekładało
Meksyk dziś Wlochów zaskoczył będa się liczyć w grupie A mają solidny blok defensywny z przodu też potrafią wykończyć akcję pięknie wymanewrowali przy 1 bramce obronę mistrzów świata mogą powalczyć o pierwsze miejsce w grupie.
Zapowiadają się zaciętę mecze na Mundialu z udziałem tych silnych, możnych z tymi teoretycznie słabszymi a między zespołami o podobnym potencjale też zapowiada sie ciężka walka o punkty.
Takie ogólne spostrzeżenia z mojej strony po ostatnim tygodniu nauka tongue
Posted by: Amir_Khan

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 07:34

Postawiłem na awans druzyny WKS do nastepnej rundy.Mysle ze awansuja kosztem Portugali.Sven Goran Eriksson to jest trener znakomity i potencjal kadrowy jakim dysponuje przy odpowiednim ustawieniu taktycznym moze sprawic ze na afrykanskim ladzie druzyna WKS bedzie czarnym koniem tych mistrzostw.
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 07:58

Originally Posted By: Amir_Khan
Postawiłem na awans druzyny WKS do nastepnej rundy.Mysle ze awansuja kosztem Portugali.Sven Goran Eriksson to jest trener znakomity i potencjal kadrowy jakim dysponuje przy odpowiednim ustawieniu taktycznym moze sprawic ze na afrykanskim ladzie druzyna WKS bedzie czarnym koniem tych mistrzostw.


Zgadzam się z Tobą. Strasznie ubolewam nad faktem, że WKS nie jest w innej grupie (np. w miejsce Ghany). Wtedy bez wątpienia byłby bankier na awans. A tak jest 'tylko' ciekawy bet warty przemyślenia.
Posted by: Amir_Khan

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 08:06

Co do Grecji moim zdaniem zdobęda maksymalnie dwa punkty w swojej grupie.Widziałem mecz z Paragwajem i majac na uwadze fakt ze to jedynie spotkanie treningowe Grecja po trzech meczach bedzie pakowac walizki.Nadal prezentuja toporna gre tak jak na Euro 2004 ale taki turniej zdarza sie tylko raz. Formacja defensywna nie jest juz taka szczelna jak wowczas i to bedzie mialo spore znaczenie dla ludzi Otto Rehagela.W ataku tez nie bardzo jest kim straszyc bo zarowno Gekkas ktory mial slaby sezon w Bundeslidze jak i Samaras nie blyszczacy na slabych szkockich boiskach to nie jest argument w walce z solidnymi grupowymi rywalami.Srodek pomocy to niezniszczalny Karagounis ale lata leca i forma juz nie ta jak za czasow gry w Interze.

Baczna uwage proponuje zwrocic na Paragwaj ktory powinien wyjsc z grupy za sprawa swojego potencjalu ofensywnego.Zarowno Santa Cruz jak i Lucas Barrios czolowy strzelec Borussi Dortmund wsparci Oscarem Cardozo za ktorego czolowe kluby oferuja juz po 30 milionow euro i nieobliczalnym Edgarem Barreto bylym kolega Niedzielana z NEC Nijmegen to mieszanka wybuchowa ktora potrafi stwarzac multum okazji w swoich meczach.
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 08:12

Originally Posted By: Piecia
Originally Posted By: tangerine
Dlaczego na stronach TVP nie ma zakładki o mundialu ?


bojkot TVP ze względu iż nie będzie tam Polski
\

Jest już pewne info jak będzie wyglądać transmisja? Przez pierwsze fazy grupowe są przewidziane 3 mecze dziennie, jak to będzie wyglądać? Coś w stylu jeden mecz na tvp2 a reszta w tvp sport?

Ewentualnie jakie inne (zagraniczne) kanały będą transmitować mecze z MŚ? Może ktoś z Niemiec?
Posted by: Grafite

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 08:15

Tvp pokaze wszystkie mecze w otwartych kanałach prócz ostatniej kolejki fazy gr. bo tam graja równolegle 2mecze na raz
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 16:59

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: Amir_Khan
Postawiłem na awans druzyny WKS do nastepnej rundy.Mysle ze awansuja kosztem Portugali.Sven Goran Eriksson to jest trener znakomity i potencjal kadrowy jakim dysponuje przy odpowiednim ustawieniu taktycznym moze sprawic ze na afrykanskim ladzie druzyna WKS bedzie czarnym koniem tych mistrzostw.


Zgadzam się z Tobą. Strasznie ubolewam nad faktem, że WKS nie jest w innej grupie (np. w miejsce Ghany). Wtedy bez wątpienia byłby bankier na awans. A tak jest 'tylko' ciekawy bet warty przemyślenia.



przeczytajcie na forum BA ,koles fajna analize napisal dlaczego WKS NIE AWANSUJE !!! i go popieram w zupelnosci !!!
Posted by: craax

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 17:46

Zupelnie nie zgadzam sie co do opinii , ze WKS awansuje. Wcale to , ze graja w Afryce nie bedzie im pomagalo bo niby jak ? Sedziowie na pewno nie , tutaj jedynie w strone RPA takie wnioski bym wysnuwal. Widzielismy przy okazji Pucharu Narodow Afryki , ze ta pilka afrykanska jednak stanela w miejscu i druzyny nie pokazaly nam nic praktycznie. Jedyna, ktora moglaby faktycznie namieszac to Egipt ale niestety ich nie zobaczymy. Sam trener 'czarnej' druzynie nie wpoi zelaznej taktyki,ktorej zawodnicy by sie trzymali dokladnie cale spotkanie, widzielismy juz w sparingu Portugalia-Kamerun jaka jest roznica pomiedzy zespolami tej klasy. Tak jak mowie , afrykanskie zespoly mialy swoje 5 minut i chyba jednak go nie wykorzystaly i sie zatrzymaly. Moze za rok czy dwa znow zaczna grac fajna ofensywna pilke i beda cos w stanie namieszac ale w tej chwili nie wroze im sukcesow. Tymbardziej WKS, ktore trafilo taka grupe, z ktorej wg mnie nie ma prawa wyjsc. Rywale sa lepsi pod wieloma wzgledami.
Posted by: Mr. Federer

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 18:09

Originally Posted By: Grafite
Tvp pokaze wszystkie mecze w otwartych kanałach prócz ostatniej kolejki fazy gr. bo tam graja równolegle 2mecze na raz


W ostatniej trzeba bedzie pilotem na TVP Sport wink

http://sport.tvp.pl/fifa2010

Jesli chodzi o Niemcy to 'standart' ARD, ZDF rowniez pare spotkan RTL. Tylko ciekawe czy wtedy sygał z Hot Bird nie bedzie kodowany. Na Astrze nie powinien byc ale przestawiac anteny sie nie che tongue Choc czasmi by mozna było bo niektórzy nasi komentatorzy...
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 18:18

Piszecie, że Grecja nie ma kim postraszyć w ataku a z kolei Meksyk będzie grał ofensywnie. To jak Wam się w takim razie podoba ten zakład z bwin?

Która drużyna zdobędzie więcej goli w fazie grupowej? Head-to-Head (Meksyk/Grecja)
Mexico @ 2.05

smile
Posted by: mura

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 18:27

bardzo ciekawy zakład.
greki nie zmieniły stylu gry, toporna szkoła niemiecka i niezby rześka ofensywa- wg mnie zdobędą 2 bramki na turnieju. argentyna obrone ma słabiutką ale powinni zagrac z hellada na zero z tyłu. nigeria - atleci, tu bedzie się ciężko przebić grekom. z mikroprocesorkami powalczą. występ może być jednak równie barwny jak na euro2008.

meksyk musi atakować, bo czuje się wtedy w swoim żywiole, a do tytanów defensywy ciężko ich zaliczyć. w dodatku niezwykle ofensywna grupa, w której, wydaje mi się, będzie można polować śmiało na BTS w kilku meczach. powinna błysnąć wreszcie gwiazda veli. meksyk, jeśli nawet będzie przegrywał, to wątpie by do zera. werdykt: minimum 3 gole na mundialu.
Posted by: Egon

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 18:57

W grupie A :
moim zdaniem pomimo bardzo dobrze wyglądających meczy kontrolnych Meksyk - NIE awansuje. Należy brać pod uwagę fakt że we wszystkich do tej pory rozegranych MŚ gospodarz zawsze wychodził z grupy i trudno przypuszczać aby tym razem było inaczej. Na nieszczęście Azteków 1 mecz grają z gospodarzami i moim zdaniem remis to maks co uzyskają. W drugim swoim spotkaniu mają Francję , i to już może być mecz "o wszystko" gdyż żabojady przystąpią do niego prawdopodobnie z 1 lub 3-ma punktami. ( Jeśli Francja zwycięzy z Meksykiem to nie zdziwi mnie ,ich słabsza postawa w ostatnim meczu grupowym z gospodarzami i strata 1 lub 3 punktów - w zależności od sytuacji w grupie ).
Do tego dodać należy Urugwaj , który raczej na wycieczkę tez się nie wybrał i do ostatniego meczu z Meksykiem przystąpi moim zdaniem z 1 lub 2 punktami , więc z nadzieją na awans.

Skłaniam się do opcji że z grupy wyjdzie:
1. Francja
2. RPA
Posted by: craax

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 19:13

Originally Posted By: Dżin
W grupie A :
moim zdaniem pomimo bardzo dobrze wyglądających meczy kontrolnych Meksyk - NIE awansuje. Należy brać pod uwagę fakt że we wszystkich do tej pory rozegranych MŚ gospodarz zawsze wychodził z grupy i trudno przypuszczać aby tym razem było inaczej. Na nieszczęście Azteków 1 mecz grają z gospodarzami i moim zdaniem remis to maks co uzyskają. W drugim swoim spotkaniu mają Francję , i to już może być mecz "o wszystko" gdyż żabojady przystąpią do niego prawdopodobnie z 1 lub 3-ma punktami. ( Jeśli Francja zwycięzy z Meksykiem to nie zdziwi mnie ,ich słabsza postawa w ostatnim meczu grupowym z gospodarzami i strata 1 lub 3 punktów - w zależności od sytuacji w grupie ).
Do tego dodać należy Urugwaj , który raczej na wycieczkę tez się nie wybrał i do ostatniego meczu z Meksykiem przystąpi moim zdaniem z 1 lub 2 punktami , więc z nadzieją na awans.

Skłaniam się do opcji że z grupy wyjdzie:
1. Francja
2. RPA




O matko , czlowieku a czy kiedykolwiek gospodarzy byl tak slaby ? Pierwszy raz takie turniej odbywa sie w Afryce i co nas interesuje, ze gospodarz zawsze z grupy wychodzil. Ma piekielnie trudna grupe i za nic w swiecie z niej nie wyjdzie.
Jakie znowu nieszczescie ? RPA bedzie bardzo zestresowana,pod presja i w nerwach , mecz otwarcia i caly swiat bedzie patrzyl na raczki sedziom. Sorry ale Ty juz sobie ulozyles punkty tak jak Tobie sie podoba i przebieg calej grupy. Dla mnie to zupelnie irracjonalne to co tam powypisywales i te argumenty mooocno naciagane.
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 19:29

Tak naprawdę argumenty da się dopisać do każdego typu. Fajnie, że jest ktoś kto widzi to wszystko inaczej. Ja jednak w tym względzie jestem po stronie większości, dla mnie RPA nie ma absolutnie żadnych szans na awans. Nie z takiej grupy. Widziałem ich 2 mecze towarzyskie (z Bułgarią i Kolumbią) i w ogóle do mnie nie przemawiają. Nie ma w nich żadnego zmysłu taktycznego, ani polotu i frywolności w ataku. Owszem, od czasu tamtych meczów do MŚ coś może ulec zmianie, jednakże nie chce mi się wierzyć by było to wystarczające na awans...

Zakład na bramki Meksyk-Grecja świetny jak dla mnie. Od razu pograłem, więc dzięki za info. Nie wiem jak ja ofertę bwina przeglądałem, że nie zauważyłem tego... Tutaj moje myślenie podobne jak u @mury. Grecja max 2 gole, Meksyk 3-4. Tak to widzę. Zagrałem jednak z lekkim ubezpieczeniem na wypadek równej ilości bramek.
Posted by: Kitzler

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 19:56

Originally Posted By: Mr. Federer


Jesli chodzi o Niemcy to 'standart' ARD, ZDF rowniez pare spotkan RTL. Tylko ciekawe czy wtedy sygał z Hot Bird nie bedzie kodowany. Na Astrze nie powinien byc ale przestawiac anteny sie nie che tongue Choc czasmi by mozna było bo niektórzy nasi komentatorzy...


ZDF zaprzestaje nadawania z HotBirda 8 czerwca.
Posted by: Hakan

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 19:57

przeglądałem ofertę Millenium i takie coś wpadło mi w oko:


Kto więcej goli:

Boriello D-Kuyt D.

typ: 2
kurs: 1.85

Van Persie R.-Tevez C.

typ: 1
kurs: 1.50

Za równo Tevez jaki i Boriello nie będą podstawową siłą rażenia w swoich reprezentacjach. Van Persie i Kuyt to podstawowi gracze Pomarańczowych, dlatego będą mieli większe możliwości by zdobyć gole.

Najlepsza drużyna z Afryki:

typ: Nigeria
kurs: 6.00

Algieria odpada bankowo

RPA - jeśli nie będzie specjalnego traktowania, to także nie wyjdą z grupy

Kamerun- wyrównana grupa, osobiście nie widzę ich w kolejnej rundzie

Ghana- ze składu wypadł Essien, w rozpisce grupy D wyszło mi Niemcy i Serbia...

WKS - jedyna drużyna, która teoretycznie może namieszać w tym zakładzie, ewentualnie 2.40 na zwrot, hm?
Posted by: Rudzik

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 20:08

Z jednego, prostego powodu Boriello na pewno nie będzie podstawową siłą rażenia reprezentacji Włoch. Nie ma go w kadrze na mistrzostwa wink
Posted by: Hakan

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 20:30

może Millenium się nie zorientuje, więc all in wink
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 20:40

http://www.tvn24.pl/-1,1659245,0,1,studenci-rozpracowali-niemcom-rywali,wiadomosc.html


=======

Prośba organizacyjna: Jeśli piszecie o typach dotyczących jednej grupy, to umieszczajcie to w temacie danej grupy. Będzie przejrzyściej. Dzięki
Posted by: kadus

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 04/06/2010 22:32

Kiedy Didier Drogba opuszczał plac gry w towarzyskim spotkaniu z Japonią, sztab szkoleniowy Wybrzeża Kości Słoniowej obawiał się najgorszego i najgorsze stało się faktem. Napastnik Chelsea Londyn nie zagra na tegorocznym mundialu - donosi "L'Equipe".
Przeprowadzone badania wykazały, że snajper ma złamaną prawą rękę. Tego urazu doznał w starciu z japońskim defensorem Tulio Tanaką. Drogba już w 16 minucie był zmuszony opuścić boisko.

- W szpitalu potwierdził, że nie będzie mógł zagrać na mundialu - poinformował "L'Equipe".
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/06/2010 00:28

Nie zagra też niestety i to na 100% Rio Ferdinand. W jego miejsce powołany został Michael Dawson z Tottenhamu.
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/06/2010 04:13

Originally Posted By: Ghost
Piszecie, że Grecja nie ma kim postraszyć w ataku a z kolei Meksyk będzie grał ofensywnie. To jak Wam się w takim razie podoba ten zakład z bwin?

Która drużyna zdobędzie więcej goli w fazie grupowej? Head-to-Head (Meksyk/Grecja)
Mexico @ 2.05

smile


Nie moge znalezc tego zakladu ! pod jaka zakladka (nazwa) szukac tego ? dzieki
Posted by: Piotruś Pan

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/06/2010 05:50

Sytuacja Wybrzeża trochę się skomplikowała po kontuzji Drogby sila ofensywna została pozbawiona najlepszego napastnika.
Drogba to pilkarz kompletny dobry technicznie silny fizycznie ze zdolnoscią przewidywania co może się wydarzyć w polu karnym szkoda iż nie zagra.
Swoją grą apsorbował uwagę obrońców pozostawiając więcej miejsca do gry kolegom.
Ten mundial będzie testem dla ekipy Słoni,będą musieli realizować scenariusz, którego pewnie nie brali pod uwagę.
Jeśli nie wyjdą z grupy to mogą się podlamać dwie ostatnie edycje PNA raczej nie udane mieli być mistrzami nic im z tego nie wyszło w Niemczech mieli silniejszą grupę niz w tych zawodach Argentyna, Holandia i Serbia okazali się rywalami nie do przejścia 2 min porażki spowodowały że pojechali do domu.
W tym mundialu powinni powalczyć o awans z Portugalią i Koreą Płn awansuje ten zespól ktory bedzie potrafił zdobyć min 1 pkt na Brazylii jeśli w bezpośrednim pojedynku nie uda się rozstrzygnąć na własną korzyść.
Teraz sprawa awansu do dalszej fazy WKS nie wydaje się jednak tak pewna jak jeszcze kilka dni temu.
Co do Meksyku to nie widzę przeszkód żeby awansowali z grupy nawet jeśli zremisują z RPA w meczu otwarcia
Francja przegrała dziś z Chinami 0:1 i ja nie odbierał bym szans Urugwajowi i Meksykowi na wyprzedzenie Francji.
Zresztą na mundialu w Koreii było podobnie faworyci zdobyli 2 pkt p remisie z Urugwajem i Danią oraz sensacyjnej porażce z Senegalem 0:1.
Jak dla mnie to od eliminacji Francja grała bez przekonania bez ambicji i jeśli pojadą do domu po fazie grupowej to nic takiego się nie stanie.
Meksyk i Urugwaj z pewnością pokaża dobrą poludniowo- amerykańską piłkę ofensywną i miłą dla oka kibicom.
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/06/2010 07:02

Originally Posted By: kaka1981
Originally Posted By: Ghost
Piszecie, że Grecja nie ma kim postraszyć w ataku a z kolei Meksyk będzie grał ofensywnie. To jak Wam się w takim razie podoba ten zakład z bwin?

Która drużyna zdobędzie więcej goli w fazie grupowej? Head-to-Head (Meksyk/Grecja)
Mexico @ 2.05

smile


Nie moge znalezc tego zakladu ! pod jaka zakladka (nazwa) szukac tego ? dzieki


MS2010 -> Grupy -> na dole jest Group Stage Specials

Oczywiście już spadło do 1.9
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/06/2010 09:12

krótko i na temat
nie widzę,żadnej rep. Afryki po fazie grupowej :
1.Z Drogbą nie wiem jak będzie ale w nich nadzieja jest WKS
2.Kamerun to nie to co kiedyś i wniosków brakuje po CAN
3.Ghana bez Essiena.W CAN widoczny brak a tu dopiero zauważymy to.
4.Nigeria- w CAN co grali wiemy i tu na jakąś poprawę marne szanse
5.Algieria = rozdawanie punktów w grupie,w CAN nie najgorzej wypadli,ale teraz chwila prawdy
6.RPA = pomóc sędziów chyba
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/06/2010 21:57

Slowenia gra tylko 1 mecz towarzyski przed turniejem?

Na razie na rozkladzie mieli Nowa Zelandie 3-1. Tylko tyle?

Dzieki,pzdr
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/06/2010 22:26

Originally Posted By: kaka1981
Slowenia gra tylko 1 mecz towarzyski przed turniejem?

Na razie na rozkladzie mieli Nowa Zelandie 3-1. Tylko tyle?

Dzieki,pzdr


Na to wygląda
http://pl.soccerway.com/teams/slovenia/slovenia/
Posted by: juancarlos

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/06/2010 22:33

Originally Posted By: Bezdomny
krótko i na temat
nie widzę,żadnej rep. Afryki po fazie grupowej :
1.Z Drogbą nie wiem jak będzie ale w nich nadzieja jest WKS
2.Kamerun to nie to co kiedyś i wniosków brakuje po CAN
3.Ghana bez Essiena.W CAN widoczny brak a tu dopiero zauważymy to.
4.Nigeria- w CAN co grali wiemy i tu na jakąś poprawę marne szanse
5.Algieria = rozdawanie punktów w grupie,w CAN nie najgorzej wypadli,ale teraz chwila prawdy
6.RPA = pomóc sędziów chyba



powiem Ci, ze zaczalem rowniez myslec w tym kierunku. A w Pinnacle jest taki zaklad:

Will one or more African Teams Advance to Last 16?

Yes 1.067
No 10.250

kurs juz troche spadl, za pewne po ogloszeniu kontuzji Drogby - wczesniej wynosil nieco ponad 11. Mimo wszystko nadal wyglada calkiem atrakcyjnie i mocno go zaczynam rozwazac.


Jest tez cos takiego:

Will 1 or more African Teams advance to Quarterf.?

Yes 1.794
No 2.080

jak juz ktores z afrykanskich ekip awansuja, to w 1/16 wygladac to moze tak:

Nigeria - gdyby udalo im sie awansowac - nota bene ich szanse na awans z fazy grupowej z afrykanskich ekip oceniam najwyzej - natrafia najprawdopodobniej na Urugwaj, badz Meksyk. Mozliwe rowniez, ze na Francuzow, bo wcale nie jest powiedziane, ze ta grupa nie skonczy sie zwyciestwem np Urugwaju i dopiero 2-gim miejscem Francuzow, ktory wcale jacys super mocni nie sa. Mimo wszystko, uwazam ze Super Orly z zadna z tych 3 ekip sobie nie poradza. Najwieksze szanse dalbym im z Meksykiem, ale ten raczej grupy nie wygra; sukcesem i tak bedzie juz awans z 2-giego miejsca.

Ghana - Grupe maja bardzo trudna. Ale... jezeli juz uda im sie wywalczyc, pomimo braku Essiena - awans do kolejnej fazy, to w 1/16 czeka ich potyczka z Anglikami. Biore pod uwage, ze jezeli Ghana juz awansuje, to z 2. miejsca - Niemcy i Serbia to naprawde silne zespoly, nawet jezeli Serbowie w sparingach nie szaleli, to nie jest powiedziane ze ten zespol z wieloma swietnymi graczami nie eksploduje w RPA. Nie ma ich co lekcewazych, wiec dla mnie ta grupa 1. Niemcy; 2. Serbia/Ghana.
Nawet jezeli wiec Ghana awansuje, to z Anglia, ktora grupe C wygrac po prostu musi, raczej sobie nie poradza.

Kamerun - w przypadku awansu tej ekipy zmierza sie prawdopodobnie z Wlochami, zwyciezcami grupy F. I tu juz pileczka z napisem "Kamerun" odbije sie od sciany i odpadnie.

WKS - raz, grupe maja bardzo ciezka. Dwa ze stracili swojego najlepszego gracza. A trzy, ze w zasadzie tylko zajecie 1. miejsca w tej grupie daje im szanse w 1/16 zmierzenia sie z druzyna z ktora mogliby nawiazac walke - beda to prawdopodobnie Chilijczycy albo Szwajcarzy. Z kazda z tych ekip za pewne WKS by sobie poradzil. Inna sprawa, ze jezeli swojej grupy nie wygraja, to albo sie z turniejem pozegnaja, albo awansuja z 2. miejca, co oznaczac bedzie batalie z Hiszpanami. A tu juz Ivorczykom moze byc bardzo ciezko. Najpierw jednak trzeba awansowac, pomimo wielkiej straty w skladzie. Choc uwazam, ze nadal moga tego dokonac, kosztem wcale nie az tak mocnej Portugalii, lecz raczej Brazylii nie wyprzedza...


Algierii i RPA nie daje raczej szans na awans.
Posted by: juancarlos

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/06/2010 23:22

Obi Mikel nie jedzie na Mundial !
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/06/2010 23:42

Dania ma strasznie slabe wyniki w spotkaniach towarzyskich, ale przeciwnikow w grupie tez nie maja za mocnych oprocz Holandii , ktora jak dla mnie wyjdzie bankowo na 1 miejscu z grupy.
Kto awansuje z 2 miejsca? wczesniej optowalem za Dania ale teraz mam watpliwosci.

Co myslicie?

Betnder ma jakas kontuzje czy normalnie gotowy do gry ?
Posted by: kiziorro

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 06/06/2010 00:32

Robben i Heitinga kontuzje


"Dzieła zniszczenia dopełnił Arjen Robben, który ustalił wynik meczu na 6:1. W samej końcówce gwiazdor reprezentacji Holandii doznał jednak kontuzji, co w znacznym stopniu popsuło kibicom radość z wysokiej wygranej.

Robben nadciągnął ścięgno podkolanowe i boisko opuścił cztery minuty przed zakończeniem meczu. Skrzydłowy Bayernu w towarzystwie sztabu medycznego oraz Dirka Kuyta zszedł do szatni utykając. Zaraz po meczu został przewieziony do szpitala na szczegółowe badania

Na razie nie wiadomo, na ile poważna jest to kontuzja i czy Robben będzie mógł zagrać na mundialu.

- Nie, to nie może być prawda. Mam nadzieję, że lekarze szybko rozwieją nasze obawy. Jednak nie wyglądało to dobrze. Arjen wykonał nienaturalny ruch, często w takich momentach ścięgna nie wytrzymują - powiedział po meczu trener Pomarańczowych Bert van Marwijk.

Jak dodał, piłkarz nie poleci w sobotnią noc razem z drużyną do RPA. W niedzielę przejdzie dodatkowe badania.

- Gdyby sprawdziły się najgorsze przypuszczenia, byłaby to dla nas wielka strata, gdyż to jeden z najważniejszych piłkarzy tej drużyny. Jesteśmy załamani - podkreślił Robin van Persie.

- Pojawienie się na boisku Robbena nadało grze gospodarzy inny wymiar. On rozruszał całą machinę - przyznał szkoleniowiec Węgrów, a były reprezentant Holandii Erwin Koeman.

Uraz Robbena to nie jedyna zła wiadomość dla kibiców drużyny z kraju tulipanów. Po godzinie opuścił plac gry obrońca John Heitinga i jego nogę lekarze natychmiast obłożyli lodem. "
Posted by: kiziorro

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 06/06/2010 15:59

"Uzbek Rawszan Irmatow poprowadzi 11 czerwca w Johannesburgu mecz otwarcia piłkarskich mistrzostw świata w RPA, w którym zespół gospodarzy zmierzy się z Meksykiem - zdecydowała w sobotę FIFA.

Irmatow, który w sierpniu skończy 33 lata, uznawany jest za czołowego arbitra Azji. Ma już za sobą pracę na młodzieżowych MŚ w 2007 roku, juniorskich MŚ w 2007 i 2009 roku. W 2008 roku prowadził finał klubowych mistrzostw świata między Manchesterem United i ekwadorską drużyną Liga de Quito.

Irmatov jest również dwukrotnym laureatem nagrody Sędziego Roku w Azjatyckiej Konfederacji Piłkarskiej (AFC). Uzbek zdobył to wyróżnienie w 2008 i 2009 roku.


Arbiter ostatniego finału Ligi Mistrzów, Howard Webb, będzie rozjemcą spotkania pomiędzy Hiszpanią a Szwajcarią. Z kolei inny ciekawie zapowiadający się mecz pomiędzy Wybrzeżem Kości Słoniowej będzie sędziował Jorge Larrionda z Urugwaju.

Grupa A:
11.06, RPA - Meksyk, Irmatov Ravshan (Uzbekistan)
11.06, Urugwaj - Francja, Nishimura Yuichi (Japonia)

Grupa B:
12.06, Argentyna - Nigeria, Stark Wolfgang (Niemcy)
12.06, Korea Południowa - Grecja, Hester Michael (Nowa Zelandia)

Grupa C:
12.06, Anglia - USA, Simon Carlos (Brazylia)
13.06, Algieria - Słowenia, Pozo Pablo (Chile)

Grupa D:
13.06, Niemcy - Australia, Rodriguez Marco (Meksyk)
13.06, Serbia - Ghana, Baldassi Hector (Argentyna)

Grupa E:
14.06, Holandia - Dania, Lannoy Stephane (Francja)
14.06, Japonia - Kamerun, Benquerenca Olegario (Portugalia)

Grupa F:
14.06, Włochy - Paragwaj, Archundia Benito (Meksyk)
15.06, Nowa Zelandia - Słowenia, Damon Jerome (RPA)

Grupa G:
15.06, Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia, Larrionda Jorge (Urugwaj)
15.06, Brazylia - Korea Południowa, Kassai Viktor (Węgry)

Grupa H:
16.06, Honduras - Chile, Maillet Eddy (Seszele)
16.06, Hiszpania - Szwajcaria, Webb Howard (Anglia)"
Posted by: marzano

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 06/06/2010 16:47

gdzie znajdę stronkę na której będą wyniki wszystkich meczy sparingowych finalistów MŚ (2009/2010), ich osiągnięcia w dotychczasowych edycjach turnieju, tudzież osiągnięcia w imprezach typu PNA, ME itp.?
Posted by: kardynal20

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 06/06/2010 16:56

11.06, RPA - Meksyk, Irmatov Ravshan (Uzbekistan)

sadze ze nie przypadkowo wybrano sędziego z takiego kraju sędziującego w meczu gospodarzy

nie mogli wziąć dobrego sędziego europejskiej czyli normalnej klasy

pare slow po angelsku kazdy zrozumie

Ravshan Irmatov has been very busy in 2009 and 2010, officiating at youth tournaments, qualifiers and the AFC Champions League.

Irmatov whistled the final of the 2008 Club World Cup LDU Quito - Manchester United in (as always) Japan. He showed a direct red to Man U's Vidic

w tam tym meczu dal 6 żółtych i to czerwo

i teraz to co zauważyłem oglądając ostatnio mexykanow to graja zadziornie chyba aż nadto i liczę na to ze sędzia będzie chciał to wykorzystać w końcu gospodarze muszą dobrze wypaść

mimo ze to najlepszy sędzia azjatycki moze dlatego go wybrali bo azjatycki tongue
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 06/06/2010 17:46

Gonzalo Higuaín znajdzie się w wyjściowym składzie Argentyny na pierwszy mecz Mistrzostw Świata, w którym Albicelestes zmierzą się z Nigerią. Podczas dzisiejszego treningu Diego Armando Maradona podzielił zawodników na dwie drużyny, graczy podstawowych i rezerwowych, oraz przeprowadził minisparing. Pojedynek, który trwał godzinę, zakończył się pewnym triumfem (4:0) wyjściowej jedenastki.

Testowany przez Maradonę zespół zagrał w ustawieniu 3-4-3, a tworzyli go następujący zawodnicy: Romero; Demichelis, Samuel, Heinze; Jonás Gutiérrez, Mascherano, Verón, Di María; Messi; Tévez i Higuaín.

Napastnik Realu Madryt trzykrotnie wpisał się na listę strzelców, a Leo Messi dołożył jedno trafienie. Zgodnie z przewidywaniami, gwiazda Atlético Madryt, Kun Agüero, rozpocznie Mundial na ławce rezerwowych.
Posted by: Hakan

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 06/06/2010 20:48

A Milito na ławce smirk

ale ja nie o tym:

Tym razem przeglądałem ofertę Totomixa i:


Chile over 3.5 punktów + Paragwaj over 3.5 punktów = 1.71

Chile powinno wyrobić nawet over 5.5, ale w dublu zagram asekuracyjnie, Honudras i Szwajcarzy to ich "ofiary". Paragwaj powinien zapunktować z Słowacją oraz Nową Zelandią, w meczu z Włochami także nie stoją na straconej pozycji.


Chile over 4.5 punktów 2.30

Paragwaj over 4.5 punktów 1.70
Posted by: Krompa

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 06/06/2010 21:04

Originally Posted By: kardynal20


Irmatov whistled the final of the 2008 Club World Cup LDU Quito - Manchester United in (as always) Japan. He showed a direct red to Man U's Vidic

w tam tym meczu dal 6 żółtych i to czerwo



Zna ktos moze strone ze statystykami sedziow? Jak gwizdali na imprezach typu ME, M Azji, czy innych kontynentow? Ewentualnie ich statystyki ligowe (to moze byc dostepne tylko jesli chodzi o sedziow europejskich).
Taka wiedza moze pomoc w graniu speciali na kartki, ktore Azja zapewne bedzie oferowala in-play, zreszta przed meczami tez wiele bukow powinno to miec (np. w sportingindex, betfair).
Z gory bym byl wdzieczny za pomoc.

Pozdro
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 06/06/2010 21:22

Originally Posted By: Hakan
A Milito na ławce smirk

ale ja nie o tym:

Tym razem przeglądałem ofertę Totomixa i:


Chile over 3.5 punktów + Paragwaj over 3.5 punktów = 1.71

Chile powinno wyrobić nawet over 5.5, ale w dublu zagram asekuracyjnie, Honudras i Szwajcarzy to ich "ofiary". Paragwaj powinien zapunktować z Słowacją oraz Nową Zelandią, w meczu z Włochami także nie stoją na straconej pozycji.


Chile over 4.5 punktów 2.30

Paragwaj over 4.5 punktów 1.70


Ja uwazam odwrotnie akurat ze Slowacja i Szwajcaria sa w stanie wyprzedzic wyzej wymienione druzyny i wyjsc z grupy...
I tak wlasnie zagram po niezlych kursach (niespodziankowo troche).
Posted by: Izajasza53

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 01:43


Co do gry to ja taką taktykę sobie obrałem.

Zagrałem sobie parę miesięcy temu kupony kombinacyjne coś w stylu:

Grupa B Zwycięzca Grupy B Argentyna 1.50
Grupa C Zwycięzca Grupy C Anglia 1.40
Grupa E Zwycięzca Grupy E Holandia 1.70
Grupa F Zwycięzca Grupy F Włochy 1.40
Grupa G Zwycięzca Grupy G Brazylia 1.65
Grupa H Zwycięzca Grupy H Hiszpania 1.30
plus
inne typy na mistrzostwa

AKO: XX / XXX

i tak różnych kombinacji.
Kupony są mega valuebetu. Na większość meczy takich jak:
Anglia - Stany Zjednoczone 1 1.55
Argentyna - Nigeria 1 1.60
Holandia - Japonia 1 1.50
itd. kursy zdecydowanie pospadały.
Skupiłem się na zagraniu jak najwcześniej na foworytów z myślą, że spadną kursy. Tylko odpuściłem tak szczerze Grupę A, chodź w sumie mam na 1miejsce Meksyku na 1kuponie z kuponu zagranego w lutym.

Następnie mam duże kwoty do wygrania. I pierwsze mecze rundy obserwuje jak mi będzie szły poszczególne szanse na wejście danego typu długoterminowego i tak jak jeśli będzie dobrze to kursy jeszcze oczywiście spadną na rynku wtedy będę mógł kontrować i wyjść na zysk.
Np. zostanie mi ostatni dzień i wszystko przykładowo weszło, a zostały mecze, a mam zagrane:
Portugalia - Brazylia X2 1,21
Chile - Hiszpania X2 1.12

przykładowo porażka faworytów pozbawia ich 1miejsca w grupie wtedy to kontruje na jak największe kursy na rynku na Portugalię czy Chile.
Zarówno mam typy np. Mistrz Świata Hiszpania + król strzelców David Villa itp. itp.
i tutaj może też będzie możliwość ewentualnego kontrowania.
A tak na mecze to będę grał w ogóle nie koniecznie tylko zakłady typu 1X2 czy u/o . Ale co to niech każdy sobie przemyśli. Osobiście szukam buka co będzie miał zakłady która drużyna wykona więcej fauli / autów / rożnych itd. itp. ???
Na poprzednich MŚ ładnie dawali kursy na 6zmian podczas meczu czy 3zmiany danej drużyny, a ja wtedy publikowałem typy i szybko skorygowali kursy może gdzieś też będą dobre kursy na to.
Posted by: Kura

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 01:52

Originally Posted By: Krompa


Zna ktos moze strone ze statystykami sedziow? Jak gwizdali na imprezach typu ME, M Azji, czy innych kontynentow? Ewentualnie ich statystyki ligowe (to moze byc dostepne tylko jesli chodzi o sedziow europejskich).
Taka wiedza moze pomoc w graniu speciali na kartki, ktore Azja zapewne bedzie oferowala in-play, zreszta przed meczami tez wiele bukow powinno to miec (np. w sportingindex, betfair).
Z gory bym byl wdzieczny za pomoc.

Pozdro


http://www.worldreferee.com/site/home.php

wybieramy sędziego , potem matches po prawej wyświetlają się zpotkania , które dany arbiter prowadził, klikając na mecz mamy kartki i karne
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 02:50

za onet.pl

"Do długiej listy słynnych zawodników, którzy opuszczą mistrzostwa świata z powodu kontuzji, dołączyć może niedługo Diego Forlan. Król strzelców ligi hiszpańskiej z 2009 roku doznał urazu na niedzielnym treningu reprezentacji Urugwaju.

Forlan upadł na murawę po starciu z Walterem Gargano i zakończył trening z grymasem bólu na twarzy. Szczegółowe badania mają zostać przeprowadzone szybko, ale wstępnie mówi się o "źle wyglądającej kontuzji". Urugwaj pierwszy mecz na mundialu gra już w dniu inauguracji, w najliższy piątek. Rywalem ekipy z Ameryki Południowej będzie Francja.

Napastnik Atletico Madryt jest kluczową postacią swojej reprezentacji. To właśnie dzięki bramce Forlana w 93. minucie eliminacyjnego meczu z Ekwadorem (2:1 dla Urugwaju), jego drużyna zakwalifikowała się barażów o finały mistrzostw świata.

W tym sezonie Forlan strzelił 18 bramek w Primera Division. W finale Ligi Europy dwukrotnie pokonał także Marka Schwarzera i Atletico sięgnęło po puchar w tych rozgrywkach."
Posted by: taniak

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 06:16

Witam

Próbował ktoś coś skleić ciekawego z meczy bądź innych zakładów grupowych na fazę grupową? Chcę zamrozić kasę na czas grup i wybrać coś z tych wszystkich spotkać na prawdę pewnego. Na chwilę obecną wydaje mi się że takie coś :
Anglia - Algeria 1 1,25
Holandia - Japonia 1 1,35
Brazylia - Korea Północna 1 1,10
Jak daleko dojdzie Algieria w przebiegu turnieju (liczy się pozycja końcowa)? Koniec w fazie grupowej 1,30
Jak daleko dojdzie Australia w przebiegu turnieju (liczy się pozycja końcowa)? Koniec w fazie grupowej 1,25
Jak daleko dojdzie Japonia w przebiegu turnieju (liczy się pozycja końcowa)? Koniec w fazie grupowej 1,20

Całkowity kurs 3,62

jest dość dobre. Chce zainwestować sporą kasę więc chętnie poznam Wasze zdanie. Pozdrawiam
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 07:55

Skoro chcesz grać to grubą gotówką to nie lepiej zminimalizować ryzyko i zagrać wszystkie zakłady na zasadzie awansuje/nie awansuje, a nie tylko nastawiać się na jeden mecz? Sport ma to do siebie, że lubi zaskakiwać w najmniej oczekiwanych momentach, stąd wyobraźmy sobie sytuację, że np. Anglia napiera cały mecz na biedną Algierię, bezskutecznie, wynik 0-0. W pozostałych meczach zgarniają komplet punktów i spokojnie awansują nawet z I miejsca w grupie... Wystarczy sięgnąć pamięcią do ostatnich MŚ, kiedy to właśnie Angole męczyli się przez bodajże 75 min ze skazanym na pożarcie Trynidadem, czy też inny mecz z tego Mundialu, który mi zapadł w pamięć, mianowicie Portugalia-Angola FT 0-0. Oczywiście wiąże się to z niższymi kursami, ale jak już naprawdę chcesz grubo wchodzić w takie coś, to ja bym poszedł w tę stronę.

Oczywiście nie piszę tego bez pokrycia, sam pograłem kilka kuponów na fazę grupową. Jak chcesz więcej szczegółów to zapraszam do mojego tematu:

KLIK
Posted by: Krompa

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 09:20

Originally Posted By: Kura
Originally Posted By: Krompa


Zna ktos moze strone ze statystykami sedziow? Jak gwizdali na imprezach typu ME, M Azji, czy innych kontynentow? Ewentualnie ich statystyki ligowe (to moze byc dostepne tylko jesli chodzi o sedziow europejskich).
Taka wiedza moze pomoc w graniu speciali na kartki, ktore Azja zapewne bedzie oferowala in-play, zreszta przed meczami tez wiele bukow powinno to miec (np. w sportingindex, betfair).
Z gory bym byl wdzieczny za pomoc.

Pozdro


http://www.worldreferee.com/site/home.php

wybieramy sędziego , potem matches po prawej wyświetlają się zpotkania , które dany arbiter prowadził, klikając na mecz mamy kartki i karne


O takie cos mi chodzilo. Super. Dzieki Kura.
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 09:21

Widział ktoś gdzieś zakład: Czy będzie HATTRICK podczas turnieju? Dałbym sobie rękę uciąć, że gdzieś mi to mignęło, ale nie mogę skojarzyć gdzie...
Posted by: młody gniewny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 10:25

W naziemnych są po kursach 1.40, nie wiem czy Cię takie coś interesuje.

Ja już swój główny kupon na fazę grupową mam, opisywałem wstępnie to wcześniej, w "kto wygra mundial". Zespoły z Ameryki moim zdaniem dość znacznie mocniejsze, Australia słaba w trudnej grupie i Grecy w sumie wcześniej jak grałem byłem bardziej pewny, ale mam nadzieję, że ofensywna piłka jaką grają Korea i Nigeria da radę z wyrachowaną, defensywną taktyką ekipy prowadzonej przez Otto Rehnagela.

Awans: Chile (1.65) Paragwaj (1.50)
Brak Awansu: Grecja (1.50) i Australia (1.30)


Moja luźna propozycja do której się przymierzam Niemcy odpadną w ćwierćfinale 4.50 w Fortunie, z kontrą na odpadną w 1/8 na zwrot stawki. Lub po prostu Niemcy nie osiągną półfinału 1.30 w Bwin. Dobry kurs biorąc pod uwagę drabinkę.

Dobry zakład moim zdaniem też, Korea Północna bez punktu 1.50, dwa pierwsze mecze to Brazylia i Portugalia. Ostatni WKS i tu można się obawiać czy jeszcze będą mieli szanse na awans, bo jak nie to czarny ląd lubi kręcić i zawsze można kontrować, a kursy spore.
Posted by: Kura

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 13:27

Korver w Betfair masz taki zakład obecnie na nie @3.75

w poprzednim poście oczywiście miało być "spotkania" taka mała literówka smile bo dopiero teraz zobaczyłem
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 17:08

Kilka ciekawostek dotyczących rzutów karnych po dogrywkach

- w siedmiu turniejach MŚ, w 20 meczach o awansie decydowały karne
- aż 30% karnych było nietrafionych
- Niemcy wygrali wszystkie 4 serie, jedynym(!!!) Niemcem który nie trafił karnego był Uli Stielike w 1982
- Anglicy nie wygrali żadnej z 3 serii w których brali udział (marne 50% skuteczności)
- w 60% przypadków wygrywa zespół zaczynający jako pierwszy

Pełny artykuł tutaj:
http://g.sports.yahoo.com/soccer/world-c...dpenalties.html
Posted by: kamil077

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 20:47

Originally Posted By: Kura
Korver w Betfair masz taki zakład obecnie na nie @3.75

w poprzednim poście oczywiście miało być "spotkania" taka mała literówka smile bo dopiero teraz zobaczyłem
widzę, że fortuna ma również ten zakład, ale kurs tylko 3,00 na NIE.
Posted by: Gust

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 21:34

Cytat:

STS

Piłka nożna MŚ RPA 2010 klasyfikacja końcowa 1 X 2 1X 2X
859 11-06 23:55 Hiszpania 5.00 2.75 1.90 1.32
860 11-06 23:55 Brazylia 5.50 2.85 1.95 1.32
861 11-06 23:55 Anglia 7.50 4.00 2.15 1.40


ktos wie ktore miejsca oznaczaja poszczegolne stawki ??

jest gdzies w sieci "symulator MS" ?? - po wpisanu wynikow meczy wiadomo bylo kto z kim gra w nastepnych fazach turnieju - kiedys bylo cos takiego na WP wink
Posted by: NanekHKS

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 21:38

Witam poszukuje buka (netowy) w ktorym mozna laczyc rozne kombinacje z MS
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 21:51

Originally Posted By: Gust
wiadomo bylo kto z kim gra w nastepnych fazach turnieju


http://www.fifa.com/worldcup/matches/kostage.html
Posted by: Gust

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 22:04

Originally Posted By: Ghost
Originally Posted By: Gust
wiadomo bylo kto z kim gra w nastepnych fazach turnieju


http://www.fifa.com/worldcup/matches/kostage.html


grin

Takie proste rzeczy sa tez tu: http://livescore.co.uk/worldcup/
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 22:14

Originally Posted By: kamil077
Originally Posted By: Kura
Korver w Betfair masz taki zakład obecnie na nie @3.75

w poprzednim poście oczywiście miało być "spotkania" taka mała literówka smile bo dopiero teraz zobaczyłem
widzę, że fortuna ma również ten zakład, ale kurs tylko 3,00 na NIE.


Właśnie chodzi mi o to, że NIE będzie Hattricka wink GB ma jeszcze @3,25, ale cóż trzeba szukać wyżej.
Posted by: Gust

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 22:19

Kiepsko wypada plan transmisji w otwartych kanalach TVP .. mecze wszystkich "wielkich" tylko na TVP SPORT frown
Posted by: Boubson

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 22:23

Originally Posted By: Gust
Kiepsko wypada plan transmisji w otwartych kanalach TVP .. mecze wszystkich "wielkich" tylko na TVP SPORT frown


przeciez zapowiadali wszystkie mecze w kanalach otwartych a w tvp sport mialo byc tylko osiem spotkan z ostatniej kolejki grupowej kiedy to 2 mecze jednoczesnie rozgrywane beda
Posted by: Gust

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 22:51

Originally Posted By: Boubson
Originally Posted By: Gust
Kiepsko wypada plan transmisji w otwartych kanalach TVP .. mecze wszystkich "wielkich" tylko na TVP SPORT frown


przeciez zapowiadali wszystkie mecze w kanalach otwartych a w tvp sport mialo byc tylko osiem spotkan z ostatniej kolejki grupowej kiedy to 2 mecze jednoczesnie rozgrywane beda


http://sport.tvp.pl/fifa2010/plan-transmisji

Moze dla TVP TVP SPORT to tez jest kanal "otwarty" ??
Posted by: Gust

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 22:56

W programie TV jest mecz Argentyna - Nigeria w TVP 2 czyli cos sie nie zgadza.. i dobrze tongue
Posted by: Gust

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 07/06/2010 23:47

http://www.tournamentsimulator.com/

Taka marna podrobka tego co bylo w 2006 roku na WP smile
Posted by: pauL005

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 00:15

http://www.ktowygramundial.pl/
Według mnie dużo lepszy polski odpowiednik smile
Posted by: smoke

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 00:56

Widział ktoś w jakimś buku zakłady na ilość zmian w całym meczu? Przejrzałem kilka stron i widzę, że ilość zmian w I połowie można zagrać ale w całym meczu już nie.
Posted by: Pizza-man

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 01:34

mam takie pytanie. jest gdzies na necie mapa rpa z zaznaczonymi fajnie miejscami gdzie bedzie rozgrywany mundial??
Posted by: Szewa

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 01:54

Originally Posted By: Pizza-man
mam takie pytanie. jest gdzies na necie mapa rpa z zaznaczonymi fajnie miejscami gdzie bedzie rozgrywany mundial??


Posted by: mini-cab_driver

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 05:17

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: kamil077
Originally Posted By: Kura
Korver w Betfair masz taki zakład obecnie na nie @3.75

w poprzednim poście oczywiście miało być "spotkania" taka mała literówka smile bo dopiero teraz zobaczyłem
widzę, że fortuna ma również ten zakład, ale kurs tylko 3,00 na NIE.


Właśnie chodzi mi o to, że NIE będzie Hattricka wink GB ma jeszcze @3,25, ale cóż trzeba szukać wyżej.


4.00 w stan james
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 05:36

Originally Posted By: _Korver_
mianowicie Portugalia-Angola FT 0-0.


Oj coś słabą mam pamięć, sorry za wprowadzenie w błąd.
Posted by: Rudzik

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 05:49

Originally Posted By: smoke
Widział ktoś w jakimś buku zakłady na ilość zmian w całym meczu? Przejrzałem kilka stron i widzę, że ilość zmian w I połowie można zagrać ale w całym meczu już nie.


Unibet ma takie coś.
Posted by: Angela

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 06:45

A ktoś jeszcze poza unibetem dał zakład na ilośc zmian w meczu?
Posted by: Oli2424

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 06:48

W Unibecie to tylko mecz RPA`-`Meksyk widzę na ilośc zmian.
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 08:17

Originally Posted By: tomex23
Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: kamil077
Originally Posted By: Kura
Korver w Betfair masz taki zakład obecnie na nie @3.75

w poprzednim poście oczywiście miało być "spotkania" taka mała literówka smile bo dopiero teraz zobaczyłem
widzę, że fortuna ma również ten zakład, ale kurs tylko 3,00 na NIE.


Właśnie chodzi mi o to, że NIE będzie Hattricka wink GB ma jeszcze @3,25, ale cóż trzeba szukać wyżej.


4.00 w stan james


s SJ nie do pogrania,

Znalazłem w expie po @3,30 al łajzy dały mi zagrać za bagatela 100zł. Nie wiem po co w takim bądź razie wystawiają coś takiego, żeby wyglądało na bogatszą ofertę? Żenada. W GB już po spadku, ale też limit mizerny. Chyba będę musiał się w końcu przekonać do betfair wink

W expekcie było o tyle dobrze, że jasno napisali, że chodzi o bramki w regulaminowym czasie, ale co zrobić skoro nie do pogrania...

Dla mnie bardzo dobry zakład i kurs opłacalny do gry uważam nawet do @2,6-2,7.
Posted by: GBocian84

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 08:29

Originally Posted By: smoke
Widział ktoś w jakimś buku zakłady na ilość zmian w całym meczu? Przejrzałem kilka stron i widzę, że ilość zmian w I połowie można zagrać ale w całym meczu już nie.


a gdzie to można zagrać?
Posted by: Gust

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 09:07

Originally Posted By: Gust
Cytat:

STS

Piłka nożna MŚ RPA 2010 klasyfikacja końcowa 1 X 2 1X 2X
859 11-06 23:55 Hiszpania 5.00 2.75 1.90 1.32
860 11-06 23:55 Brazylia 5.50 2.85 1.95 1.32
861 11-06 23:55 Anglia 7.50 4.00 2.15 1.40


ktos wie ktore miejsca oznaczaja poszczegolne stawki ??



Ponawiam pytanie ale chyba wyglada to tak:

1 Mistrz
X Finalista
2 Polfinal
1X Ćwierćfinal

Zakladajac ze tak jest to 1X oznacza ze druzyna musi awansowac do Polfinalu ?? smile dobrze mysle ?? crazy
Posted by: twarog2006

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 16:51

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: _Korver_
mianowicie Portugalia-Angola FT 0-0.


Oj coś słabą mam pamięć, sorry za wprowadzenie w błąd.

1-0 było;p,pamiętam bo byłem na tym meczu:)
Posted by: evans

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 17:34

nie wiem dlaczego chcecie grac ze nie będzie hattricka na mundialu w dotychczasowej historii tylko raz się taka sytuacja zdarzyła miało to miejsce na MS 2006 w Niemczech
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 18:15

Originally Posted By: evans
nie wiem dlaczego chcecie grac ze nie będzie hattricka na mundialu w dotychczasowej historii tylko raz się taka sytuacja zdarzyła miało to miejsce na MS 2006 w Niemczech


Piłka idzie do przodu, z roku na rko większą uwagę przykłada się defensywie. Do tego dochodzi również oszczędzanie zawodników i nie zajeżdżanie ich oraz coraz bardziej wyrównany poziom drużyn. Dla mnie to co chodziło po kursie ponad @4,00 to bardzo ciekawa opcja, ale oczywiście każdy może mieć inne zdanie. Nie mówię, że jest to pewa 10/10, ale w mojej ocenie prawdopodobieństwo wejścia jest duży wyższy, niż kurs, który to przedstawia.
Posted by: sebkos

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 18:46

To długi turniej, sporo meczy - zawsze ktoś może wyskoczyć z bramkami, tym bardziej że jest kilku wybitnych snajperów (patrząc na rozgrywki w trudnych ligach europy też). Jakby to był klasyczny hattrick to owszem wart gry, ale już nieklasyczny może się zdażyć...tym bardziej żę często w ostatnich turniejach królem strzelców zostaje wlaśnie ktoś kto się ma taki odskok jednomeczowy
Posted by: Platini

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 19:46

Widzę Korver poruszył temat hattricka wink

Ostatnio przeglądając kursy wpadł mi w oczy właśnie kurs z tym związany.
Oceniam również wysoko to, że nie będzie hattricka.
Zawodnicy z czołowych ekip nie są osamotnieni, przy wyniku 5-0 czy 4-0 zawsze mogą bramki się rozłożyć na zespół.
Żadna ekipa nie jest ustawiona wg mnie pod jednego gracza.

Pobrałem ten kurs a później się zobaczy cool
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 20:59

Originally Posted By: kattowitz

Panowie experci , mozecie wytlumaczyc mi czym sie róznią te dwa zakłady ? (sts)

Piłka nożna MŚ RPA 2010 ilość goli -1 połowa 1 X 2 1X 2X
1127 11-06 16:30 RPA - Meksyk ILG 1.5 2.50 1.40
1128 11-06 20:30 Francja - Urugwaj ILG 1.5 2.70 1.35

-----------------------------------------------------------------

Piłka nożna MŚ RPA 2010 il.goli 1poł. 0.5 1 X 2 1X 2X
1133 11-06 16:30 RPA - Meksyk ILG1P 0.5 2.35 1.45
1134 11-06 20:30 Francja - Urugwaj ILG1P 0.5 2.60 1.37
Posted by: pafnucy

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 21:30

Ghost, to jest pomyłka w nagłówku, STS często tak ma.
Zakłady 1127 i 1128 dotyczą liczby goli w meczu (<1,5 i >1,5)
Posted by: Gaske

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 22:03

Potrzebuje pomocy. wink Jest jakaś strona poświęcona w całości Mundialowi? Większość co na googlach znalazłem to tylko po to, by zająć sobie domene, a nic się znaleźć nie da. Tak pozostają chyba sport'owe fak'ty.

Jak co to może też być anglojęzyczna. smile
Posted by: sebkos

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 22:39

Portugalia bez Naniego...
Posted by: Green Arrow

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 23:14

Originally Posted By: Kerogh
Potrzebuje pomocy. wink Jest jakaś strona poświęcona w całości Mundialowi?
Posted by: Green Arrow

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 23:14

http://sport.tvp.pl/fifa2010
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 08/06/2010 23:54

Jeszcze się MŚ nie zaczeły a już mnie denerwują wszelkie informacje typu - XXX/Wielka Gwiazda nie zagra etc.

Słyszałem od kogoś , że ten sędzia co będzie sędziował mecz USA-Anglia z Brazylii to też podobno kozak jakiś.
Prawda to ??
Posted by: mak752

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 00:50

cos mi sie zdaje ze mistrzem globu bedzie holandia, a francja i portugalia nawet z grupy nie wyjda.
Posted by: mini-cab_driver

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 03:51

Korver dlaczegow SJ nie do pogrania? Zagralem to juz w piatek, a widze, ze dalej w ofercie po 4.00
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 03:53

Originally Posted By: Ludwiczek

Słyszałem od kogoś , że ten sędzia co będzie sędziował mecz USA-Anglia z Brazylii to też podobno kozak jakiś.
Prawda to ??


http://www.tvn24.pl/12694,1659594,0,1,anglicy-wyweszyli-skandal-gwizdnie-im-oszust,wiadomosc.html
Posted by: lamps

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 04:31

STS wystawił dość ciekawą ofertę :

Podoba mi się zakład na ilość goli w całym turnieju i np :

Holandia (7.5) powyżej kurs 1,7
-Holendrzy wielka siła ofensywna potrafiąca strzelać dużo dużo goli.Możliwe że pokryją już w fazie grupowej.Grupa w skali od 1 do 5 poziom trudności 2,5.

Hiszpania (10.5) powyżej kurs 1,65
-Hiszpanów widzę co najmniej w 1/2 czyli do tego jest aż 5 meczy i ten 6 w 1/2 do tego momentu są wstanie pokryć tego overka, w napdzie Villa, Torres, Llorene, jest kim strzelać.DO tego grupa dość jak dla Hiszpanii teoretycznie słaba.W grupie już tak z 7 bramek powinno być.

Meksyk (3.5) powyżej 1,65
-Równa grupa, Meksyk stawia na ofensywę, w każdym meczu są w stanie strzelić co najmniej gola lub gole.Powinni pokryć.

A teraz trochę poniżej co myślę chodż nie lubię grać underów:

Włochy (8.5) poniżej 1,7
-Włosi raczej spokojnie, w ich meczach lubi padać mało bramek.Ale trzeba pamiętać że to Włochy.Lepiej chyba odpuścić.

Francja (6.5) poniżej 1,7
-Mają pakę ale nie błyszczą.Może powtórka sprzed 8 lat ?? fatalna faza grupowa.A w tym roku grupa naprawdę ciekawych drużyn w tym gospodarz.Mogą nie wyjść a co za tym idzie raczej under.

Wybrz.K.Sloniowej (5.5) poniżej 1,7
-Odpadł filar drużyny Drogba.Ogromna strata ofensywy.Do tego grupa mocna i ogólnie nie przekonuje mnie poziom gry drużyn z Afryki.Prawie cały zakład może się oprzeć na meczu z Koreą Płn.Bo z Brazylią i Portugalią max po 1 bramce im daje.

Co myślicie o takich zakładach długoterminowych ? jakieś opinie ? sugestie ?
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 04:52

Originally Posted By: tomex23
Korver dlaczegow SJ nie do pogrania? Zagralem to juz w piatek, a widze, ze dalej w ofercie po 4.00



Nie lubią Polaków. Nie wiem jak jest w Twoim przypadku, bo może miałeś konto dużo wcześniej, ale był okres, że zamykali konta i nie pozwalali się rejestrować obywatelom RP wink
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 05:00

Skoro pytasz o opinię, to mi się te undery niezbyt podobają.

Włosi z grupy wyjdą i z 6 bramek powinni wcisnąć. A dalej wiadomo jak to Włosi, prześlizną się przez kolejne rundy a to oznacza kolejne bramki. Kurs słabiutki, ryzyko duże.

Francuzi są dla mnie zagadką i nie wiem jak ich typować. Ale grupa jest dość wyrównana i nie wiem dlaczego dużo osób zakłada, że nie awansują. A jak awansują, to linię też powinni przekroczyć. I znowu kurs słabiutki, ryzyko duże.

A w WKS ten Drogba to jeszcze może zagrać jak się okazuje.
Posted by: radeke

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 07:22

Przyszedłem, włączyłem ostatnie 30 min. meczu ESP - PL, na temat postawy naszych nie będę się nawet wypowiadał, bo nie temat, nie okazja, a i nie ma sensu. Ale proszę powiedzcie mi co to za profesjonalne komentatory of polish television komentowały to spotkanie ? shocked Wydawało mi się że słyszałem tam Trzeciaka co tak mundrkował i jeszcze któryś. Za przeproszeniem, ale takiego pier.d.olenia to ja dawno nie słyszałem blush

Nawiązując do MŚ niech ktoś tknie we mnie nadzieję i napisze, że te lachonki nie będą komentować a i podobnym im nie usłyszymy podczas meczy w RPA. Plisss.

Niestety jako to tvp ( puke tvp) to spodziewam się że nikt mnie nie pocieszy w tej kwestii, więc od razu poproszę o podanie jakiś zagranicznych stron pokazujących Mundial, bo tych powyżej ciężko będzie zdzierżyć, a bez głosu jakoś niezwyczajny jestem oglądać i chyba cieżko (ewentualnie) będzie się przestawić.

frown
Posted by: radeke

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 07:31

Originally Posted By: radeke

od razu poproszę o podanie jakiś zagranicznych stron pokazujących Mundial,


chodziło of cors o jakieś programy TV (ideałem były by ogólnodostępne angielskie)

Żeby nie było powtarzania postu to odnośnie tego:

Originally Posted By: Ghost

A w WKS ten Drogba to jeszcze może zagrać jak się okazuje.


tak może zagrać i pewnie tak się stanie, bo jak to mówią "medycyna czyni cuda" jednak czy coś pokaże ? Nie wiem dokładnie co tam z tym jego ramieniem, ale podejrzewam, że nie będzie szalał, granie z kontuzją w głowie nie pozwoli mu na pokazanie pełni jego umiejętności. A i jako że to Mundial to i gracze innych drużyn nie będą mu szczędzić brutalnych/twardych/ostrych zagrań/łokci/przepychanek. Dla mnie mimo, że Didier twardy piłkarz niestety nie będzie w stanie pokazać wszystkiego co potrafi, także na niego nawet bym się nie nastawiał za zbytnio.
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 07:42

Odnośnie poziomu komentowania mam identyczne wrażenia. Wg mnie te laluchny to Trzeciak (wr ile można słuchać o tym jak on wielbi Hiszpanów?) oraz chyba Krzoska. Osobiście liczę, że na Polsacie Cyfrowym załapię się na jakieś transmisje u Niemców...
Posted by: dragon

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 07:48

jeśli chodzi o ogólno dostępne angielskie to ITV smile
Posted by: kardynal20

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 07:56

Originally Posted By: _Korver_
Odnośnie poziomu komentowania mam identyczne wrażenia. Wg mnie te laluchny to Trzeciak (wr ile można słuchać o tym jak on wielbi Hiszpanów?) oraz chyba Krzoska. Osobiście liczę, że na Polsacie Cyfrowym załapię się na jakieś transmisje u Niemców...



przeciez gdzies juz trabilem ze mecze na zywo ARD i ZDF free to air na hotbirdzie czyli na cyfrze i na polsacie jak i na zwyklej satelicie
Posted by: bolo_lacznik

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 15:28

Cytat:
przeciez gdzies juz trabilem ze mecze na zywo ARD i ZDF free to air na hotbirdzie czyli na cyfrze i na polsacie jak i na zwyklej satelicie
Podobno ARD na MS ma nadawac tylko z ASTRY i cos trąbili o tym ze wsio co na hotbirdzie ma byc kodowane
Posted by: Robben1987

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 16:42

Panowie mam małe pytanko smile

Chodzi mi o zakłady grane w sTSie bo nigdzie nie moge doczytac blush

Piłka nożna MŚ RPA 2010 grupa A - klas.końc.
1 X
Francja (grupa A) 2.00 1.30
Meksyk (grupa A) 4.50 2.00
Urugwaj (grupa A) 4.75 2.05
RPA (grupa A) 6.00 2.75

Czy to oznacza ze jak stawiam jedynkę na którąs z ekip, to ta ekipa musi wyjsc z grupy z pierwszego miejsca ???
I czy gdy stawiam X to dana ekipa musi zajac pierwsze badz drugie miejsce ?

Czy dobrze to rozumuje ???? Prosze o konkretna i sprawdzoną odpowiedz smile bede wdzieczny smile
Posted by: Jose

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 17:08

Robben jestem na 99,9% przekonany że dobrze to rozumujesz. smile

Przecież jak udasz się do sts-a to na pewno gdzieś znajdziesz taką informację. Wiem że swego czasu tego typu objaśnienia znajdowały się w ulotce kursowej.
Posted by: kaka85

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 17:15

Originally Posted By: bolo_lacznik
Cytat:
przeciez gdzies juz trabilem ze mecze na zywo ARD i ZDF free to air na hotbirdzie czyli na cyfrze i na polsacie jak i na zwyklej satelicie
Podobno ARD na MS ma nadawac tylko z ASTRY i cos trąbili o tym ze wsio co na hotbirdzie ma byc kodowane


no dajcie spokój, jak mam słuchać niemieckiego komentarza, to wolę tych wszystkich Iwańskich, Patyrowych i Jońców tongue. Wprawdzie prezentują oni poziom tragiczny, ale to polski język...a nie jakiś germański
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 17:19

TRZECIKA I KRZOSKA komentowali (nie wiem czy dobrze napisalem to 2-ie nazwisko) .Ten 1-szy tak pier....lil ze az glowa mala
Posted by: Robben1987

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 17:22

Originally Posted By: Kobe
Robben jestem na 99,9% przekonany że dobrze to rozumujesz. smile

Przecież jak udasz się do sts-a to na pewno gdzieś znajdziesz taką informację. Wiem że swego czasu tego typu objaśnienia znajdowały się w ulotce kursowej.


Dzieki Kobe piwo
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 09/06/2010 20:19

Obsada sędziowska na pierwszą rundę meczów:

Friday June 11
1. South Africa v Mexico, Group A

Referee: Ravshan Irmatov (Uzbekistan), assistants: Rafael
Ilyasov (Uzbekistan) and Bakhadyr Kochkarov (Kyrgyzstan), fourth
official Subkhiddin Mohd Salleh (Malaysia)

2. Uruguay v France, Group A

Referee: Yuichi Nishimura (Japan), assistants: Toru Sagara
(Japan) and Jeong Hae-sang (South Korea), fourth official: Joel
Aguilar: (Slovenia)


Saturday June 12
3. Argentina v Nigeria, Group B

Referee: Wolfgang Stark (Germany), assistants: Jan-Hendrik
Salver (Germany) and Mike Pickel (Germany), fourth official:
Khalil Al-Ghamdi (Saudi Arabia)

4. South Korea v Greece, Group B

Referee: Michael Hester (New Zealand), assistants: Jan
Hendrik Hintz (New Zealand) and Tevita Makasini (Tonga), fourth
official: Martin Vazquez: (Uruguay)

5. England v United States, Group C

Referee: Carlos Simon (Brazil), assistants: Altemir Hausmann
(Brazil) and Roberto Braatz (Brazil), fourth official: Eddy
Maillet (Seychelles)


Sunday June 13
6. Algeria v Slovenia, Group C

Referee: Carlos Alberto Batres (Guatemala), assistants:
Leonel Leal (Costa Rica) and Carlos Pastrana (Honduras), fourth
official: Peter O'Leary (New Zealand)

7. Germany v Australia, Group D

Referee: Marco Rodriguez (Mexico), assistants: Jose Luis
Camargo (Mexico) and Alberto Morin (Mexico), fourth official:
Martin Hansson (Sweden)

8. Serbia v Ghana, Group D

Referee: Hector Baldassi (Argentina), assistants: Ricardo
Casas (Argentina) and Hernan Maidana (Argentina), fourth
official: Subkhiddin Mohd Salleh (Malaysia)


Monday June 14
9. Netherlands v Denmark, Group E

Referee: Stephane Lannoy (France), assistants: Eric Dansault
(France) and Laurent Ugo (France), fourth official: Roberto
Rosetti (Italy)

10. Japan v Cameroon, Group E

Referee: Olegario Benquerenca (Portugal), assistants: Jose
Cardinal (Portugal) and Bertino Miranda (Portugal), fourth
official: Oscar Ruiz (Colombia)

11. Italy v Paraguay, Group F

Referee: Benito Archundia (Mexico), assistants: Hector
Vergara (Canada) and Marvin Torrentera (Mexico) fourth official:
Joel Aguilar (Slovenia)


Tuesday June 15
12. New Zealand v Slovakia, Group F

Referee: Jerome Damon (South Africa), assistants: Celestin
Ntagungira (Rwanda) and Enock Molefe (South Africa), fourth
official: Ravshan Irmatov (Uzbekistan)

13. Ivory Coast v Portugal, Group G

Referee: Jorge Larrionda (Uruguay), assistants: Pablo
Fandino (Uruguay) and Mauricio Espinosa (Uruguay), fourth
official: Martin Vazquez (Uruguay)

14. Brazil v North Korea, Group G

Referee: Viktor Kassai (Hungary), assistants: Gabor Eros
(Hungary) and Tibor Vamos (Hungary), fourth official: Subkhiddin
Mohd Salleh (Malaysia)


Wednesday June 16
15. Honduras v Chile, Group H

Referee: Eddy Maillet (Seychelles), assistants: Evarist
Menkouande (Cameroon) and Bechir Hassani (Tunisia), fourth
official: Yuichi Nishimura (Japan)

16. Spain v Switzerland, Group H

Referee: Howard Webb (England), assistants: Darren Cann
(England) and Michael Mullarkey (England), fourth official:
Martin Hansson (Sweden)
Posted by: Krystian

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 00:27

chyba jutro ceremonia otwarcia, nie bedzie pokazywana na jedynce ani na dwojce? w programie na dwojce jest tylko cos takiego

23:10
Mistrzostwa Świata w RPA 2010
muzyczny

confused
Posted by: A-Rod

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 00:44

Krystiann bo na ceremonii otwarcia są koncerty. dwa chyba.
Posted by: cantona7

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 00:54

Zagrałem w fortunie za drobne coś takiego w kombo Grecja Japonia i Korea Płn zdobędą po 0 punktów w grupie, kursy odpowiednio na te zdarzenia to 11, 6, 1.5, łączne AKO:99.
Korea Płn wiadomo jaki poziom prezentuje a jaką ma ciężką grupę, jeśli strzelą w ogóle gola to będzie nieźle. Japonia moim zdaniem również ma małe szanse na jakikolwiek punkt, Dania i Kamerun, nie mówiąc już o Holandii, mają o wiele lepszych zawodników niż Japonia, która w większości zagra zawodnikami z rodzimej ligi. Największe obawy mam co do Greków, z Argentyna raczej nie zdobędą punktu, wiem że mogą zdobyć punkty z Nigeria i Korea Płd, liczę że jednak przegrają wszystkie mecze.
Kupon zagrany bardziej dla zabawy, AKO strasznie kusiło smile
Posted by: lamps

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 02:30

Panowie pytanie.Sts wystawił opcje ilość karnych linia 18.5 i nie wiecie czy te karne są też jako konkurs 11 ??? bo coś mało mi się wydaje.
Posted by: lamps

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 02:46

Hiszpanie trafiają na grupę G po awansie.Oby Brazylia wyszła z 1 i Hiszpania z 1.
Posted by: Pizza-man

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 03:21

mam pytanie: czy jakis netowy buk wystawil zaklady na liczbe wyrzutow z autu i liczbe wybic z 5metra( piatek)?
Posted by: Pizza-man

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 03:26

i czy na necie gdzies znajde drabinke fazy pucharowej ale gifa a nie wymienione 1a-2b itd
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 03:32

Originally Posted By: Pizza-man
mam pytanie: czy jakis netowy buk wystawil zaklady na liczbe wyrzutow z autu i liczbe wybic z 5metra( piatek)?


Pierwszy na myśl chyba bwin?
Posted by: Pizza-man

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 03:36

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: Pizza-man
mam pytanie: czy jakis netowy buk wystawil zaklady na liczbe wyrzutow z autu i liczbe wybic z 5metra( piatek)?


Pierwszy na myśl chyba bwin?


wlansie nie maja. na ost mundialu mieli
Posted by: javapl

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 03:36

a co myślicie o takim czymś:

Francja under 5,5 pkt 1.75
Grecja under 3.5 pkt 1.75
Japonia over 5.5 pkt 1.5
Japonia under 3.5 pkt 1.4
Portugalia under 5.5 pkt 1.55
Korea Północna najwięcej straconych bramek 3.5

tylko jedno pytanie, w totomixie mają zakłady najwięcej bramek strzelonych/straconych. Mam nadzieję,że chodzi o fazę grupową. A kurs 3.5 na to,że straci Korea najwięcej kusi, niby Nowa Zelandia też może parę stracić, ale myślę,że silniejsze zespoły w grupie ma Korea i jest słabsza od Nowej Zelandii.
Posted by: juancarlos

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 03:42

czy któryś internetowy buk ma zakład na to która drużyna straci najwięcej bramek? Podoba mi sie ten typ na Koreę Płn. bo wcale się nie zdziwie, jak w tej grupie o awansie Portugalii i WKS decydować będzie bilans bramkowy.
Posted by: Kura

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 03:49

Originally Posted By: juancarlos
czy któryś internetowy buk ma zakład na to która drużyna straci najwięcej bramek? Podoba mi sie ten typ na Koreę Płn. bo wcale się nie zdziwie, jak w tej grupie o awansie Portugalii i WKS decydować będzie bilans bramkowy.


betfair
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 04:38

Originally Posted By: juancarlos
czy któryś internetowy buk ma zakład na to która drużyna straci najwięcej bramek? Podoba mi sie ten typ na Koreę Płn. bo wcale się nie zdziwie, jak w tej grupie o awansie Portugalii i WKS decydować będzie bilans bramkowy.


dużo tego było. Z pamięci to tobet, unibet.
Posted by: taniak

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 16:46

Witam

Wczoraj w sporcie mówili że RPA nie przegrało ostatnich 12 spotkań. Mógłby ktoś podać linka gdzie sprawdze z kim grali? pzdr
Posted by: szuwi1

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 16:58

np tutaj, http://pl.soccerway.com/teams/south-africa/south-africa/
Posted by: Stelmach

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 17:05

Originally Posted By: taniak
Witam

Wczoraj w sporcie mówili że RPA nie przegrało ostatnich 12 spotkań. Mógłby ktoś podać linka gdzie sprawdze z kim grali? pzdr


6 ostatnich

05/06/2010 Międz. Mecze Towarzyskie Afryka Południowa vs. Dania Z - 1:0
31/05/2010 Międz. Mecze Towarzyskie Afryka Południowa vs. Gwatemala Z - 5:0
27/05/2010 Międz. Mecze Towarzyskie Afryka Południowa vs. Kolumbia Z - 2:1
24/05/2010 Międz. Mecze Towarzyskie Afryka Południowa vs. Bułgaria R - 1:1
16/05/2010 Międz. Mecze Towarzyskie Afryka Południowa vs. Tajlandia Z - 4:0
28/04/2010 Międz. Mecze Towarzyskie Afryka Południowa vs. Jamajka Z - 2:0
Posted by: taniak

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 17:05

Originally Posted By: szuwi1

dzieki piwo
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 17:34

Na poprawe humoru aby sie lepiej typowalo :

"daj koszulke- Pl- Hiszpania" :):):)

http://www.youtube.com/watch?v=oNBcgV1RFrU
Posted by: bolo73

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 18:43

Jeżeli mecz nie będzie przekręcony przez sędziego to RPA nie ma żadnych szans z Meksykanami,którzy mają po prostu o niebo lepszą pakę ale ponieważ są gospodarzami i jest to mecz otwarcia to wszystkiego można się spodziewać.
Posted by: taniak

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 19:55

Originally Posted By: radeke
Originally Posted By: taniak
Witam

Wczoraj w sporcie mówili że RPA nie przegrało ostatnich 12 spotkań. Mógłby ktoś podać linka gdzie sprawdze z kim grali? pzdr



13-October-2009 Iceland - South Africa 1:0

14-November-2009 South Africa - Japan 0:0
17-November-2009 South Africa - Jamaica 0:0 (FIFA Date)
23-January-2010 South Africa - Swaziland 6:2
27-January-2010 South Africa - Zimbabwe 3:0
02-March-2010 South Africa - Namibia 1:1
24-April-2010 South Africa - Korea DPR 0:0
28-April-2010 South Africa - Jamaica 2:0
16-May-2010 South Africa - Thailand 4:0
24-May-2010 South Africa - Bulgaria 1:1
27-May-2010 South Africa - Colombia 2:1
31-May-2010 South Africa - Guatamala 5:0
05-June-2010 South Africa - Denmark 1:0

Grali co prawda z bolkami, ale mimo wszystko 'run' niezły, wyniki piękne.

Dobra co do typu, bo to już powoli dla mnie tradycja...
- mecz otwarcia, a gospodarz w roli 'doga'
- sędzie jakiś z d..., jak nie będą dawać rady to powinien pomóc [bravo fifa smirk],
- wiadomo 'własne śmieci',
- ładny 'run'.


Kurs trochę jednak większy bym oczekiwał. Poczekam do momentu jak będzie 5 min. przed gwizdkiem, grających Meksykanów powinno być więcej, a tym samym kurs powinien lecieć 'na moje'.
Pewnie będzie bezpiecznie i: ah 0, ale jeszcze obaczym.

Nie mniej jednak: Bafana Bafana won't loose gwizdek


Jeśli chcesz grać RPA to graj teraz bo kursy lecą w doł właśnie na RPA, ja sam jestem zdania że Meksyk to wygra.
Posted by: Platini

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/06/2010 23:23

Ludzie, opamiętajcie się.

Z arbitrami to już macie jakąś obsesję. Przecież jutro otwarcia nie poprowadzi jakiś 'bolek' jak go nazywacie.

No ale trzeba się już uzbroić na mecze grupy A - nie wejdzie jednemu, drugiemu piątemu = sędzia przekręcił smirk

Daleko tak nie zajedziecie.
Posted by: Platini

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 00:51

I jeszcze jedno:

Nauczcie się pisać w odpowiednich tematach.
Nie po to Ghost tracił czas, zakladał tematy na każdą z grup byście później swobodnie sobie balagan robili.

Macie jakieś uwagi, sugestie dotyczące meczu z grupy A? - Super, tylko wrzućcie je do tematu z grupą A
Macie uwagi, typy dotyczące meczu z grupy B ? - Super, tylko wrzućcie je do tematu z grupą B

itd

Ten temat sluży do innego rodzaju informacji - ogólnych smile

Pozdro piwo
Posted by: Amir_Khan

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 01:19

Borrielo pojechal na mundial ? bo w Milenium jest w parze z DK ? jak nie to nie ma sensu tego grac bo bedzie zwrot
Posted by: Hakan

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 01:32

Originally Posted By: Amir_Khan
Borrielo pojechal na mundial ? bo w Milenium jest w parze z DK ? jak nie to nie ma sensu tego grac bo bedzie zwrot


niestety nie pojechał
Posted by: Oli2424

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 01:50

Panowie w Fortunie są zakłady na ilość zmian w meczach 1 rundy smile
Posted by: Szypii

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 02:04

i co chcecie grac na te zmiany? tongue
Posted by: Oli2424

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 02:20

Originally Posted By: Szypii
i co chcecie grac na te zmiany? tongue


Już pograne smile ako 119. Każdy trener teoretycznie powinien zrobić komplet zmian zważywszy na to, że jest to turniej. A jak jakiś zespół będzie prowadził to jestem spokojny o zmiany trochę gorzej jak będzie w końcowych minutach utrzymywał sie remis. Ale takie ako to żal nie skorzystac smile
Posted by: Oli2424

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 02:21

Expekt też już wystawił 11/16 meczów na ilość zmian smile
Posted by: GBocian84

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 03:02

Proponuję uważać na Francuzów ze zmianami.
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 03:11

Originally Posted By: GBocian84
Proponuję uważać na Francuzów ze zmianami.


Dlaczego?
Posted by: HAGIi

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 03:15

gdzie te zmiany procz Expa i Fortuny jeszcze sa?
Posted by: Angelika

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 03:24

witam,

co oznacza zakład w Fortunie:

zmiana w 1 połowie k:A,B,C

?????/
Posted by: kardynal20

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 03:33

byla kiedys taka wzmianka ze hiddink ma poprowadzic wybrzeze

czy to prawda
Posted by: kardynal20

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 03:35

i gdzie w internecie mozna pograc kombo ze zmianami
Posted by: Oli2424

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 03:40

Originally Posted By: kardynal20
i gdzie w internecie mozna pograc kombo ze zmianami


Expekt
Posted by: Angelika

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 04:01

Originally Posted By: Angelika
witam,

co oznacza zakład w Fortunie:

zmiana w 1 połowie k:A,B,C

?????/



nikt nie wie?
Posted by: Krystian

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 04:13

Panowie - tak najkrocej a tresciwie - czego z czym nie mozna kombinowac w naziemnych? np milenium? nigdy nie gralem kombinacji dlugoterminowych
Posted by: Krystian

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 05:15

i jeszcze jedno, gdzie w bet365 sa zaklady na klasyfikacje koncowa? (np ze dana druzyna zajmie miejsce 1-4 [dojdzie minimum do polfinalu])
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 07:07

Jak myślicie, kto będzie grał w pierwszej '11' reprezentacji Niemiec? Czytałem gdzieś, że ludność się domaga naturalizowanego Brazylijczyka - Cacau, ale ten ponoć bardzo niechlubnie wypowiedział się na temat Niemców i trener przez to ma moralne obawy przed wystawieniem go w pierwszym składzie... Ktoś ma dokładniejsze info?
Posted by: Radzio1

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 22:53

być może pojawiło się to już, ale mógłby ktoś zapodać stronę ze statystykami live ze wszystkich meczów typu rogi,liczba strzałów itd?
Posted by: jadanek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 22:56

oficjalna strona? 1 post?
Posted by: Radzio1

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 11/06/2010 22:59

rzeczywiście, głupie pytanie... do kasacji wszystko;)
Posted by: bolo_lacznik

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 12/06/2010 16:32

a gdzie mozna sprawdzic ilosc spalonych ? na oficjalnej nie widze ;/
Posted by: Krystian

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 12/06/2010 16:40

Originally Posted By: bolo_lacznik
a gdzie mozna sprawdzic ilosc spalonych ? na oficjalnej nie widze ;/

jak nie?

http://www.fifa.com/worldcup/statistics/matches/round=249722/match=300061454/index.html
Posted by: bolo_lacznik

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 12/06/2010 16:56

co slepemu po oczach , dziekówka ;-)
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 15/06/2010 07:41

Wiadomo co z Drogbą?
Posted by: ssaczu

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 15/06/2010 07:54

Tuz przed meczem ma trener zdecydowac czy bedzie gral czy nie. Takie info podali w wiadomosciach sportowych na TVP INFO wink
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 15/06/2010 08:17

Originally Posted By: ssaczu
Tuz przed meczem ma trener zdecydowac czy bedzie gral czy nie. Takie info podali w wiadomosciach sportowych na TVP INFO wink


Czyli pewnie zagra wink
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 16/06/2010 06:28

Jestem zdegustowany poziomem tych mistrzostw boli

Nie sądziłem, że to kiedykolwiek napiszę, ale na dzień dzisiejszy życzę Niemcom występu w finale. Rywal trudny do określenia, jeśli Hiszpanie się jutro pokażą z dobrej strony to niech też zagrają. Jeśli nie, to niech zagra Nowa Zelandia grin


A teraz zagadka:
W 2006 roku, w pierwszej rundzie meczów było 8 overów i 8 underów czyli 50%
W 2008 w ME były 2 overy i 6 underów czyli 25%
Jako że piłka idzie do przodu, w 2010 mamy na razie 2 overy i 12 underów. Zgodnie z zasadami ciągu liczbowego, jutro będą overy czy undery? grin

Good Night & Good Luck
Posted by: javapl

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 16/06/2010 06:36

Jutro będą undery, w całych mistrzostwach będą same undery. Zwłaszcza w meczach o 13:30 i 16:00. Na razie 2 overy i to w meczach o 20:30, gdzie Korea wbija gola Brazylii w 89 minucie. Jak dla mnie jutro under 2.5 w meczach Hiszpanów, a zwłaszcza Chile. Mecz o 13:30 będą biegać tak samo jak Holendrzy z Duńczykami, a to że znają takie warunki ma się nijak do tego meczu, bo to są MŚ i jaja pewnie będą mieli związane żeby zaryzykować w 1 meczu smile
Posted by: Piotruś Pan

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 16/06/2010 06:37

Skoro piłka idzie do przodu patrząc za twoim tokiem rozumowania to jutro nie będzie ani overów ani underów tylko 2 bezbramkowe remisy po kanciastej grze Hondurasu z Chile i po meczu walki Hiszpanów z Helwetami w stylu obrony Częstochowy dobrej nocki życzę do czwartku jutro mnie tu nie będzie, bo już mi bokiem te finały wychodzą muszę odpocząć od tego odgłosu szerszeni w telewizorze.
Posted by: Animal

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 16/06/2010 06:44

Undery puki co wypadaja w meczach o 13:30 i 16:00 gdzie gra jest smialo mozna powiedziec beznadziejna i to praktycznie we wszystkich spotkaniach bez wyjatku, natomiast nieco sie ozywia wieczorem, nie wiem czym to jest spowodowane, wysokoscia, klimatem, nawierzchnia boisk, ale gra jest wolna a pilkarzyki wiecej chodza niz biegaja.Miejmy nadzieje ze druga runda bedzie lepsza i w koncu zespoly beda pokazywac ladny i szybki dla oka football.
Posted by: bolo73

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 16/06/2010 16:52

No katastrofa z tymi underami,sam jestem póki co nieźle w plecy bo zrobiłem sobie analizę 2 ostatnich MŚ i wychodziło mniej więcej fifty-fifty: 2002 i 2006: 27 underów oraz 21 overów;Teraz póki co mamy 2 overy i 12 underów.Dodam też do wypowiedzi Ghost`a,że w 2002 roku w 1 rundzie mieliśmy 7 overów i 9 underów.I teraz tak.Zakładając,że przecież nic wiecznie trwać nie może i overy muszą się posypać to można byłoby niezły kapitał na ty zbić.Trzeba tylko troszkę gotówki zainwestować na ewentualne przebicie.Co jak co ale Hiszpania w overach nie zawodzi,odpowiednio:2002 rok:Hiszpania - Słowenia 3:1 (1:0); Hiszpania - Paragwaj 3:1 (0:1);Hiszpania - RPA 3:2 (2:1);2006 rok:Hiszpania - Ukraina 4:0 (2:0);Hiszpania - Tunezja 3:1 (0:1);Hiszpania - Arabia Saudyjska 1:0 (1:0).Czyli na 6 spotkań mamy 5 overów w tym w każdym swoim 1 meczu Hiszpanie zaliczyli over.Dodatkowo zwracam uwagę na powtarzający się trzykrotnie wynik 3:1!!!Ogólnie jak przejrzałem historię wstecz do 1990 roku to tylko właśnie we Włoszech w swoim inauguracyjnym spotkaniu z Urugwajem zanotowali under (remis 0:0).Odnośnie meczu Chile z Hondurasem to zastanawiam się nad czerwoną kartką i tutaj prośba do kogoś kto ma jakieś statystyki odnośnie tych drużyn.Jeszcze jedna ciekawostka.Mamy na razie tylko 1 karnego a w poprzednich 2 turniejach w fazie eliminacyjnej było ich około 15.
Posted by: Animal

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 16/06/2010 18:00

Z tym hurra optymizmem z overami to proponuje sie jeszcze wstrzymac, bo tak jak pisalem wyzej gra wyglada jak wyglada tzn. jest wolna i ekipy nie kwapia sie do jakis skladnych i szybkich akcji a gole same sie niestety nie strzela, to samo z karnymi - nie ma szybkosci w polu karnym to i nie ma karnych, widze ze dzisiaj w meczu Chile - Honduras leca kursy na remis i to praktycznie we wszystkich bukach ,kolejny nudny mecz sie szykuje cos w stylu 0:0 lub 1:1 i ten remis chyba zagram, jeszcze jedno co mnie strasznie irytuje to ze sedziowie gwizdza wolne za byle dotchniecie przeciwnika i nie daja pograc.
Posted by: javapl

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/06/2010 01:29

Originally Posted By: javapl
Jutro będą undery, w całych mistrzostwach będą same undery. Zwłaszcza w meczach o 13:30 i 16:00. Na razie 2 overy i to w meczach o 20:30, gdzie Korea wbija gola Brazylii w 89 minucie. Jak dla mnie jutro under 2.5 w meczach Hiszpanów, a zwłaszcza Chile. Mecz o 13:30 będą biegać tak samo jak Holendrzy z Duńczykami, a to że znają takie warunki ma się nijak do tego meczu, bo to są MŚ i jaja pewnie będą mieli związane żeby zaryzykować w 1 meczu smile


mam nadzieję,że ktoś skorzystał.

cool cool cool cool cool cool

Mistrzostwa na razie iziii smile

under 2.5 w meczu Hiszpanów i Chile oraz brak bramek do 30 minuty iziii kasa
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/06/2010 01:36

1 runda za nami
NAJGORSZE MISTRZOSTWA W HISTORII jak narazie
2 Overy na 16 meczów - 4 bramki zdobyła Zbieranina Turków , Polaków , Węgrów i Murzynów zwana po polsku Niemcy [rzygi do 10000 potęgi]

Najceiakwsze mecze [2 niedzielnych nie widziałem] rozegrała Korea Południowa i Chile - tych pierwszych w symulacji nie typowałem wysoko ,a Chile wywaliłem jak wpadli na Brazyli w 1/8.
Wuwuzele doprowadzjaą człowieka do pierdolca
Szpakowski w wymowie naziwsk pólnocnokoreańskich piłkarzy wygrywa z tamtejszymi dziennikarzami.


Średnia bramek : 1.56

Osobiście licze , że nie wzrośnie - jak nei w fazie grupowej to dalej nie ma ch**a taka prawda

Jak Blatter powie ze były to NAJLEPSZE mistrzostwa to chyba nie obehrze meczu do nastepnego finału Mundialu - a że finały w Braylii to może ''poziom'' zdeka urośnie.

I proszę mie póżniej nie pisac , że Baseball/Szachy/FA/Kolarstwo/inny sport do wstawienia są nudne , bo tego co sie w RPA wyrabia sie poprostu nie da oglądać
Posted by: javapl

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/06/2010 01:43

Jak czytam opinie,że trzeba grać overy, bo jest ich mało to krew mnie zalewa blush to są Mistrzostwa Świata!! a nie liga podwórkowa. Tutaj się gra o punkty, a nie kto więcej strzeli, a wiadomo,że po przegranej w 1 meczu praktycznie pakujemy się do domu. Jak grać overy to powtórzę się, grajcie w 3 rundzie gier, gdzie będzie walka o punkty, bramki itp itd.

na wieczór brak bramki w pierwszych 28 minutach wink
Posted by: Szewa

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/06/2010 01:47

Ja bym nie wydawał takich radykalnych sądów. Oczywiście, większość meczów była nudna jak flaki z olejem, ale pamiętajmy o tym, że to dopiero pierwsza runda. Nikt nie chce już na początku stracić szans na awans. Mimo wszystko było kilka fajnych spotkań: oba dzisiejsze, a także Anglia - USA i Niemcy - Australia. Mieliśmy więc przedsmak tego, czego możemy spodziewać się w kolejnych rundach. Teraz już nie będzie miejsca na kalkulację. Zaczyna się walka o awans do fazy pucharowej. Niektórzy będę musieli wznieść się na wyżyny, a to, mam nadzieję, zapewni nam tak oczekiwane emocje.

PS. wuwuzele i jabulani dają się ostro we znaki, to fakt.
Posted by: akagi

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/06/2010 02:04

Mam nadzieję, ze ta pierwsza runda, nie będzie trendem obowiązującym na tych mistrzostwach.
Mała ilość bramek, wskazywałaby na tendencje do gry obronnej, a to źle wróżyłoby dla rozwoju piłki nożnej, przynajmniej do Mistrzostw Europy.
Ale taka jest taktyka większości drużyn, w pierwszych rundach dużych imprez. Jest w zasadzie normą i trudno było oczekiwać gradu bramek w pierwszych meczach.
Miejmy nadzieję, że te mistrzostwa dopiero teraz, się naprawdę rozpoczną i doczekamy się naprawdę dobrych meczów.
Posted by: radekstrzyzow

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/06/2010 02:12

Witam! Cyz jest w stanie mi ktos pomoc!

Gdzie moge zobaczyc w internecie powtorki meczow w calosci z danego dnia ?? chodzi mi o to ze pracuje w dzien i nie mam mozliwosci obejrzenia dwoch pierwszych spotkan! wiec gdzioe moglbym je obejrzec po godzinnie 23! prosze o liniki

z gory dziekuje za pomoc!
Posted by: Ludwiczek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/06/2010 02:27

Czasem na TVP Sport nie ma o 23:30 powtórek ?? , wiem ze gdzies chyba o tej porze są powtórki , ale nie mam pojecia gdzie.
Posted by: radekstrzyzow

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/06/2010 02:54

Originally Posted By: Ludwiczek
Czasem na TVP Sport nie ma o 23:30 powtórek ?? , wiem ze gdzies chyba o tej porze są powtórki , ale nie mam pojecia gdzie.


dzieki za pomoc ale chodzi mi bardziej o telewizje internetowe np na vettle!
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/06/2010 03:00

Originally Posted By: akagi

Ale taka jest taktyka większości drużyn, w pierwszych rundach dużych imprez. Jest w zasadzie normą i trudno było oczekiwać gradu bramek w pierwszych meczach.


Proszę zapoznaj się trochę z historią poprzednich mundiali i nie powtarzaj więcej takich bzdur
Posted by: w00fer

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/06/2010 03:10

Originally Posted By: radekstrzyzow
Witam! Cyz jest w stanie mi ktos pomoc!

Gdzie moge zobaczyc w internecie powtorki meczow w calosci z danego dnia ?? chodzi mi o to ze pracuje w dzien i nie mam mozliwosci obejrzenia dwoch pierwszych spotkan! wiec gdzioe moglbym je obejrzec po godzinnie 23! prosze o liniki

z gory dziekuje za pomoc!


na ww.tvp.pl mozesz obejrzec bramki, ciekawe sytuacje a takze mecze w calosci
Posted by: akagi

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 17/06/2010 03:21

Originally Posted By: Ghost
Originally Posted By: akagi

Ale taka jest taktyka większości drużyn, w pierwszych rundach dużych imprez. Jest w zasadzie normą i trudno było oczekiwać gradu bramek w pierwszych meczach.


Proszę zapoznaj się trochę z historią poprzednich mundiali i nie powtarzaj więcej takich bzdur


Przepraszam, nie sprawdziłem historii wszystkich MŚ od początku i to zdanie może być nieprecyzyjne.
Ale czy od razu jest totalną bzdurą ?
Wyrwałeś z kontekstu jedno zdanie i piszesz bzdury o bzdurach.

Z poważaniem.
Posted by: tangerine

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/06/2010 07:47

Czy gdzieś na sieci mogę znaleźć narzędzie interaktywnego do symulowania fazy grupowej. Część wyników jest znana, chciałbym wpisać pozostałe jak mi się wydaje, żeby autimatycznie ułożyła się drabinka rund pucharowych. Taki kalkulator mistrzostw.
Posted by: jacekplacek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/06/2010 14:56

http://www.excely.com/football/2010-fifa-world-cup-schedule.shtml
Posted by: adasko

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/06/2010 15:51

tutaj też dość ładne wink
http://www.wmprophet.de/
Posted by: AMATORnowicjusz

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/06/2010 16:07

wyszedl mi final Holandia - Wybrzeze wink
Posted by: Conrad

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/06/2010 18:09

Czy po fazie grupowej żółte kartki się zerują?
Posted by: APOLLYON

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/06/2010 18:14

Mój finał:

Holandia - Argentyna
Holandia puchar hura hura
Posted by: Kenny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/06/2010 22:45

Co decyduje przy równej liczbie pkt w grupie o kolejności, bramki bezpośredni mecz czy co?
Posted by: ArtekPotito

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 18/06/2010 22:56

Originally Posted By: Kenny
Co decyduje przy równej liczbie pkt w grupie o kolejności, bramki bezpośredni mecz czy co?
bramki
Posted by: marzano

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 20/06/2010 05:39

ale stosunek bramek czy ilość bramek strzelonych a dopiero później ilość bramek straconych?
Posted by: tomo

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 20/06/2010 06:54

http://www.fifa.com/mm/document/tournament/competition/56/42/69/fifawcsouthafrica2010inhalt_e.pdf

Dla ułatwienia strony 49 i 50
Posted by: tangerine

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 20/06/2010 06:59

Zapowiada się fantastyczny pojedynek w ćwierćfinale Urugwaj - Argentyna lub nie mniej interesujący Meksyk - Argentyna. Swoją drogą wizja gry z Argentyną daje Francji szanse na awans (pod warunkiem, że rozgromią RPA jakieś 4-0).
Posted by: Amir_Khan

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 20/06/2010 07:05

Z tym ze Francji juz nie ma. Ribery zgrywa gangstera i robi szmate z JG na oczach kolegow z reprezentacji.Henry mowi ze nie tak powinny wygladac treningi a Anelka w przerwie meczu na oczach wszystkich wysyla soczyste '' spierdalaj sku rwysynu w strone trenera. Jedyne o czym marza trokolorowi to o tym aby ten koszmar sie juz skonczyl.
Posted by: AMATORnowicjusz

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 20/06/2010 07:15

Originally Posted By: APOLLYON
Mój finał:

Holandia - Argentyna
Holandia puchar hura hura


ja tam widze Holandia - WKS
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 20/06/2010 17:32

WKS to z grupy niech wyjdzie najpierw-daremny zespol jak wiekszosc tych z afryki, jak na razie niggery z ghany na farcie jada that's it.
Posted by: tangerine

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 20/06/2010 18:23

WKS może spokojnie wyjść z grupy, ale faktycznie finał to chyba zbyt optymistyczne pomysły. Ja stawiam na latynoski finał. Jak wiemy Argentyna spotka się z Urugwajem lub Meksykiem zaraz po wyjściu z grupy, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby potem dwie z nich spotkały się w finale (może nawet Meksyk - Urugwaj jako powtórka meczu grupowego).
Posted by: bukma

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 20/06/2010 18:57

Originally Posted By: tangerine
WKS może spokojnie wyjść z grupy, ale faktycznie finał to chyba zbyt optymistyczne pomysły. Ja stawiam na latynoski finał. Jak wiemy Argentyna spotka się z Urugwajem lub Meksykiem zaraz po wyjściu z grupy, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby potem dwie z nich spotkały się w finale (może nawet Meksyk - Urugwaj jako powtórka meczu grupowego).


bez szans na taki final
druzyny z europy sie w koncu obudza i jestem pewny ze ktoras namiesza
dyscyplina taktyczna wezmie gore nad polotem i fantazja
Posted by: APOLLYON

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 21/06/2010 01:29

Panowie, pytanie z cyklu "kto awansuje, jeśli...:

Group F Team MP W D L GF GA Pts
Paraguay 2 1 1 0 3 1 4
Italy 2 0 2 0 2 2 2
New Zealand 2 0 2 0 2 2 2
Slovakia 2 0 1 1 1 3 1

Mecze Par - Nzl 0-0, Ita - Slv 0-0

Włochy i N.Zelandia będą miały po tyle samo pkt. i ten sam bilans bramkowy.

Czy w tej sytuacji, awansują Włosi, bo są wyżej w rankingu?
Posted by: Szewa

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 21/06/2010 01:42

losowanie
Posted by: APOLLYON

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 21/06/2010 02:08

Dzięki.
Posted by: kiziorro

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 21/06/2010 16:07

Jak narazie zadna druzyna z Ameryki Poludniowej nie przegrala meczu.
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 26/06/2010 06:31

Kilka statystyk dotyczących fazy pucharowej, od czasu gdy jest w niej grane 16 meczów:

1990 - 8 dogrywek (4 razy karne) | 6 overów / 10 underów
1994 - 4d (3k) | 11o / 5u
1998 - 4d (3k) | 11o / 5u
2002 - 5d (2k) | 5o / 11u
2006 - 6d (4k) | 5o / 11u

Przejrzałem również zdobywane kartki ale tylko w 2006 i to leci tak po kolei meczami:

1/8 finału
5ż + 1 cz
6
6
16 + 4
6 + 1
1
8 + 1
4

1/4
7
3
4 + 1
7

1/2
3
2

3m.
5

1m.
4 + 1
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/06/2010 02:37

ILE padlo jak na razie goli SAMOBOJCZYCH w MS ?

W bet at home jest fajny zaklad:



Ile bramek samobójczych padnie w całym turnieju (regularny czas gry)?
Więcej niż 3,5 goli samobójczych 1,75
Mniej niż 3,5 goli samobójczych 1,85
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/06/2010 02:46

2 padły !!!

a sa gdzies staty z poprzednich MS ile bylo samobojczych bramek?
Posted by: spirolek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/06/2010 06:32

Originally Posted By: kaka1981
ILE padlo jak na razie goli SAMOBOJCZYCH w MS ?

W bet at home jest fajny zaklad:



Ile bramek samobójczych padnie w całym turnieju (regularny czas gry)?
Więcej niż 3,5 goli samobójczych 1,75
Mniej niż 3,5 goli samobójczych 1,85


gdzie jeszcze oprocz bah mozna cos takiego zagrac?
Posted by: analityk

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/06/2010 07:01

nie wiem, a myslisz nad over 3.5 czy under 3.5?
Posted by: spirolek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/06/2010 07:08

Originally Posted By: kaka1981
nie wiem, a myslisz nad over 3.5 czy under 3.5?


przed MŚ mialem zagrane na over wraz z innymi zdarzeniami ktore juz siadly i zostal wlasnie ten zaklad i zastanawiam sie nad kontra
Posted by: spirolek

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 27/06/2010 07:20

Do konca zostalo 13 spotkan, rozegrano jak do tej pory 51 meczy wiec statystyki jak najbardziej przemawiaja za underem. W ogole to dziwie sie ze jest tak wysoki kurs na under:). ja over przed MS zagralem za 1,80
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 29/06/2010 15:42

O Korei Płn:

http://www.mundial.wp.pl/title,Dziak-los...,wiadomosc.html

Chory kraj, chory system, ale to tak na marginesie
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 02/07/2010 20:34

Czy są jakieś transmisje meczów w radiu? Bo tak się pięknie złożyło, że chyba mecz Hol-Bra spędzę w samochodzie...
Posted by: surebure

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/07/2010 04:15

Mam pytanie do forumowiczów . Czy prowadzi ktoś statystykę rzutów karnych i móglby mi napisac ile do tej pory ich podyktowano . W sieci nie znalazłem , a przeglądac 60 relacji z meczów wstecz , trochę czasochłonne . Z góry dziękuje za pomoc .
Posted by: Bezdomny

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/07/2010 13:58

Brazylijska Federacja Piłkarska (CBF) ogłosiła w niedzielę, że przyjęła dymisję selekcjonera drużyny narodowej Carlosa Dungę oraz wszystkich jego współpracowników. Wszyscy zrezygnowali z pracy po odpadnięciu Canarinhos w ćwierćfinale mistrzostw świata w RPA.

47-letni Dunga, tuż po porażce z Holandią 1:2, poinformował, że rezygnuje z dalszego prowadzenia reprezentacji.

W niedzielę po południu, już po powrocie piłkarzy do kraju, CBF wydała komunikat dla prasy. Potwierdziła w nim przyjęcie dymisji całego sztabu szkoleniowego oraz zapowiedziała, że następcę trenera wybierze do końca lipca.
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/07/2010 22:08

Przenoszę

Originally Posted By: Czesiek41
widzial ktos gdzies moze zaklad na posiadanie pilki jezeli chodzi o pólfinaly? bo szukam i nie moge znalezc
Posted by: kiziorro

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 05/07/2010 22:10

posiadanie piłki Posiadanie piłki (z dogrywką)
1057 Urugwaj-Holandia posiadanie piłki 3.50 5.50 1.22 06/07
20:30


totomix
Posted by: _Korver_

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 06/07/2010 04:33

Posiadanie piłki do tej pory wystawiali expekt, unibet i tobet. Betsson też miał, ale ręki sobie uciąć nie dam. Myślę, że do jutra będzie kompletna oferta.
Posted by: Ghost

Re: 2010 FIFA World Cup - Informacje, komentarze, pytania - 10/07/2010 14:07

FIFA była ostrzeżona o tym, że Nigeria może ustawiać swoje mecze na MŚ!

http://news.bbc.co.uk/2/hi/programmes/newsnight/8805137.stm

Chyba teraz nie powinien nikogo dziwić przebieg meczu Nigeria - Grecja frown
Sprzedawczyki stop