Opcje tematu
#825042 - 01/01/2007 20:41 co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
mal!bu Offline
journeyman

Meldunek: 19/11/2006
Postów: 93
Nowy rok - nowe nadzieje , zalozylem temat i mam nadzieje , ze typy umieszczane w nim przyniosa oczekiwany zysk. Narazie poczatek roku , oferty bukmacherow powoli beda sie zapelniac , a narazie trzeba grac to co jest , jest tenis , ale poczatki sezonu sa trudne do przewidzenia , dlatego narazie bede przygladal sie temu wszystkiemu z dystansem , co mam nadzieje zaowocuje na moim ulubionym turnieju Australian Open. Po emocjach na kortach AO , w kolejce czekaja MS w plywaniu , ktore mi osobiscie zawsze przynosily zyski. Gdy na dobre wejdziemy w rok 2007 zacznie sie to co uwielbiam , czyli lekkoaletyka. A wiec bedzie sie dzialo i oby dobrze dzialo. A i prosze nie wpisywac sie do tematu.

Do góry
Bonus: Unibet
#825064 - 01/01/2007 21:00 Re: co mnie nie zabije, to mnie wzmocni [Re: mal!bu]
mal!bu Offline
journeyman

Meldunek: 19/11/2006
Postów: 93
#1 http://www.bwin.com

Minnesota Timberwolves - Charlotte Bobcats

- Charlotte Bobcats 2,40

Kurs warty ryzyka , Charlotte na wlasnym parkiecie prezentuje sie bardzo przyzwoicie , wygrane z Lakers , Utah , Orlando pokazuja , ze potrafia powalczyc z kazdym. Ostatnia wyjazdowa wygrana z Indiana na pewno podbudowala druzyne i mam nadzieje , ze i tym razem zejda z parkietu jako ci lepsi. Co do przeciwnikow , to mozna sie po nich spodziewac wszystkiego , graja bardzo nierowno , sa typowymi sredniakami , kurs troche smieszny , dlatego biore win Charlotte.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Igor, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, VVega, wHiTe_StAr, Zaixi, igea23, rafal08), 3575 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583353 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07