WTA - Warszawa, Estoril

Posted by: Gregov

WTA - Warszawa, Estoril - 23/04/2005 10:22

J&S Cup

Place: Warsaw, Poland
Date: April 25 - May 1, 2005
Prize Money: $585,000
Draw: 28M/32Q
Surface: Clay

Website: www.jandscup.pl

Estoril

Place: Estoril, Portugal
Date: April 25 - May 1, 2005
Prize Money: $140,000
Draw: 32M/32Q
Surface: Clay

Website: www.estorilopen.net


Strony pomocnicze

http://www.wtatour.com

http://www.wtaworld.com

http://www.itftennis.com/womens/players/
Posted by: sumo

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 23/04/2005 16:57

Są juz znane pary na jutro. Moze ktos z grona specjalizujacych sie w tej dyscyplinie rozpocznie jakas owocna dyskusje. pozdrawiam


Anna Chakvetadze vs Elena Vesnina
Julia Vakulenko vs Eleni Daniilidou
Hana Sromova vs Michaela Pastikova
Maria Kirilenko vs Gabriela Navratilova
Tatiana Perebiynis vs Dominika Nociarova
Liga Dekmeijere vs Silvija Talaja
Denisa Chladkova vs Anastassia Rodionova
Cara Black vs Zuzana Ondraskova
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 23/04/2005 19:20

1
2
2
1
1
1
1
2

tak mi wychodzi, ale gdzie to mozna zagrac?!
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 23/04/2005 19:27

Jutro w profie będa kwalfikacje

Najpewniejsze to Kirilenko i Perebiynis i Chakvetadze

Na kirilenko powinien być nawet spory kurs
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 23/04/2005 19:28

Quote:

Anna Chakvetadze vs Elena Vesnina 2
Julia Vakulenko vs Eleni Daniilidou 1
Hana Sromova vs Michaela Pastikova 2
Maria Kirilenko vs Gabriela Navratilova 1
Tatiana Perebiynis vs Dominika Nociarova 1
Liga Dekmeijere vs Silvija Talaja 1
Denisa Chladkova vs Anastassia Rodionova 1
Cara Black vs Zuzana Ondraskova 2




wszystkie dzisiaj widzialem
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 23/04/2005 19:31

a i tak najladniej dzisiaj grala hradecka
szkoda ,ze na pastikova trafila
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 24/04/2005 22:01

POLECAM :

Hana Sromova vs Michaela Pastikova typ:1

Posted by: Marcel

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 24/04/2005 22:28

Quote:

POLECAM :

Hana Sromova vs Michaela Pastikova typ:1




Hana Sromova vs Michaela Pastikova
5/7 4/6
chyba Kirilenko
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 24/04/2005 23:08

a tu mnie ktos w błąd wprowadził
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 24/04/2005 23:17

NIE ZNAJĄC kursów

Kirilenko vs Pastikova typ:1 10/10
Dekmeijere/Miyagi vs Farina Elia/Zvonareva typ:1 7/10
Kiszczynska/Radwanska vs Hradecka/Sromova typ:2 9/10
Chakvetadze vs Talaja typ:2 7/10
Chladkova vs Vakulenko typ:1 7/10
Perebiynis vs Ondraskova typ:2 8/10

Posted by: bartmis

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 00:22

Domachowska - Razzano

Najprawdopodobniej we wtorek dojdzie do arcyciekawego meczu na kortach Warszawianki, w którym Marta Domachowska, zajmująca 63 pozycję w rankingu WTA, podejmie Francuskę Razzano sklasyfikowaną na 36 miejscu. Dla nasz będzie to bardzo ciekawy mecz i myślę, że Polka pokona tą zawodniczkę pomimo, że Razzano jest bardzo dobrą tenisistką. Napiszę może pare słów o obu tenisistkach. Marta Domachowska urodziła się 16.01.1986 roku w Warszawie, więc turniej J&C odbywa się na jej „śmieciach”. Marta ma 176 cm wzrostu a waga jej wynosi 60 kg. Jest zawodniczką prawo ręczną, ale preferuje oburęczny back-hand. W obecnym sezonie Marta wygrał 9, a przegrła 8 pojedynków. Po drugiej stronie siatki stanie Francuska Virginie Razzano. Virginie urodziła się 12.05.1983 roku w Dijon ma 173 cm wzrostu a jej waga wynosi 64 kg. Jest praworęćzną zawodniczką. Jak widać Marta jest szczuplejsza, a co za tym idzie – sprawniejsza, od swojej francuskiej rywalki, a to może mieć duże znaczenie. Na temat sznas Domachowskiej w meczu z Razzano fachowcy mają różne zdanie i szansę Marty określa się na 50%. Podonie też reagują bukmacherzy, stąd bardzo wyrównane kursy. No ale ktoś musi wygrać, ja myślę, że będzie to Domachowska, a dlaczego? To może przedstawię po kolei .
Zawsze na początku staram się przedstawić ostatnie mecze obu zawodniczek oraz bezpośrednie pojedynki, jednak w tym przypadku takowych nie było. Ostanim turniejem dla Domachowskiej był turniej w Amelia Island. Marta odpadła w tym turniej w 1/8 ale nie z byle kim, bo z samą Venus Williams i po zaciętej walce 6-3,4-6,2-6. Razzano odpadła w tym turnieju dopiero w półfinale z Fariną Elią 1-6,3-6. Co ciekawe zawodniczki rozegrały w tym turnieju tyle samo meczy singlowych, a to dlatego, że Domachowska musiła walczyć od kwalifiacji. Do meczu z Williams Marta pokonała kolejno takie zawodniczki: Gagliardi 7-5,7-5; Mamic 6-3,6-2; Morigami 6-3,6-4; Ruano Pascual 6-3,3-6,6-4. Natomiast Razzano pokonała kolejno: Loit 7-5 i krecz; Molik 6-4,6-4; Sugiyama 6-4,6-7,7-5; Zvonareva 6-4,6-4. Klasa zawodniczek jakie pokonała Francuska robi wrażenie, ale jedną z cech Razzano jest jej chimerycznosć i to, że potrafi zagrać genialny turniej, a potem całkowicie zawieść. Podobnie było tym razem, gdyż po wielkim sukcesie w Amelia Island Razzano pojechała na turniej w Charleston gdzie uległa w 1 rundzie po słabej grze z ostatno słabą Lisą Raymond 3-6,0-6. Zresztą wcześniejsze turnieje Razzano kończyły się często porażkami w pierwszych rundach,a ostatni turniej w AI był czymś niespodziewanym, chyba do tego stopnia, że w najbliższym czasie się nie powtórzy. Choć fachowcy w Polsce podkreślają, że Razzano jest dobrą i klasową zawodniczką i że Marcie będzie cięzko ją pokonać, sama Domachowska jest zadowolona z losowania: „Nigdy nie grałam z Razzano, ale znam jej styl. Na pewno wymyślimy dobrą strategię na ten mecz. Jestem zadowolona z losowania - mówi Domachowska. - Razzano gra bardzo urozmaicony tenis, ciągle zmienia rytm. Lubi atakować przy siatce, ale świetnie gra też z głębi kortu - podkreśla Iwona Kuczyńska, nowa trenerka Domachowskiej”. A także: ”Nie miałam jeszcze okazji grać przeciwko Razzano, ale na pewno nie jest to łatwa rywalka. Mamy teraz trochę czasu z moją trenerką, żeby przygotować odpowiednią taktykę na ten mecz- powiedziała Domachowska, która uczestniczyła w losowani”. Na pewno wielkim atutem Domachowskiej jest to, że gra przed własna publiką, w swoim mieście, a także to, że bedzie miała jutro ( w poniedziałek) swoistą rozgrzewkę, gdyż będzie ona grała w deblu w parze z Kirlienko. Obie zawodniczki podejmą parę Korrytseva i Tvaroskova i myślę, że wygrają ten pojedynek. Taka gra może dać dużo Marcie w kontekście wtorkowego meczu, po pierwsze zapoznanie się z kortem, po drugie pewna rozgrzewka i trening, i w końcu po trzecie umożliwi to kontakt z publicznością i dostosowaniem się do warunków jakie będą panować na turnieju głównym.
Wspomnę jeszcze o biorytmach obu pań, Marta Domachowska ma rytm fizyczny na wysokości + 51% i jest w fazie wzrostowej co wróży bardzo dobrze odnośnie jej kondycji fizycznej. Drugi rytm-psychiczny, równie ważny w tenisie, Marta ma na wysokim poziomie +43% ale w fazie spadkowej. Rytm intelektualny na poziomie +86% w spadku. Natomiast Razzano ma rytm fizyczny na poziomie -94% w spadku co nie wróży najlepiej jej możliwoscią fizycznym gdyż w tym stanie organizm jest narazony na kontuzje oraz bardzo szybko ulega zmęczeniu, a człowiek nie ma ochoty na nic, tym bardziej na grę . Rytm psychiczny francuski waha się na poziomie +43% w spadku a najmniej ważny, w tym przypadku, intelektualny jest u niej na poziomie +18% we wzroście.
Wg mnie wiele przemawia za tym, że to Marta awansuje do następnej rundy. Przede wszystkim zdecydowanie lepsze biorytmy, poza tym gra na własnych śmieciach, a także to, że Marta rozegra jutro mecz deblowy, który nie jako wdrąży ją w oblicz tego turnieju. Myślę, że Domachowska jest w na tyle wysokiej formie, że powinna poradzić sobie z Francuską i mam nadzieję, że ujrzymy ją w 2 rundzie.

Domachowska - Razzano typ 1; kurs 1.80 Interwetten; 4U

Więcej typów na www.pewniak.net
pozdrawiam
Posted by: Ewelina

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 01:40

Warsaw

Akurat co do meczu Domachowska - Razzano to uwazam, ze analiza jest zbedna. Z tegoz powodu, ze w przypadku tych zawodniczek zadecyduje po prostu dyspozycja dnia. Dlaczego? Dlatego, ze tak naprawde formy Marty dobrze nie znamy, Razzano przeplata dobre wystepy ze zlymi. Sa to dwie zawodniczki malo regularne, ktore potrafia w danym dniu zagrac bardzo dobrze badz kiepsko. Stawiam na Marte bo gra u siebie, powinna sie tu dobrze czuc a kurs nie jest maly. Mysle, ze wymienianie monotonne ich porpzednich wystpow itd nie jest potrzebne. Nie mowie tego w kontekscie analizy powyzszej, po prostu uwazam, ze w tym przypadku to nie potrzebne. Dwie himeryczne postacie, 1 runda, kobiety.

Domachowska - Razzano 1, 1.8

Poza tym propozycje na 1 runde:

Ivanovic - Sucha 1, 1.15
Henin - Groenefeld 1, 1.1
Farina - Schiavone 1, 1.6

Estoril

Pennetta - Kloesel 1, 1.2
Diaz Oliva - Gloria 1, 1.2
Dulko - Foretz 1, 1.25
Serra Z. - Pratt 1, 1.7

Posted by: arktos

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 07:13

Bardzo ciekawie wyglądają dzisiejsze mecze 3 rundy kwalifikacyjnej w Estoril,jako że Czink,Safarova i Nagyova są już w pierwszej rundzie turnieju głównego jako LL mozna się spodziewać zwycięstwa ich rywalek szczególnie Bondarenko i Savchuk .

Czekamy na profka czy wystawi, sądze że jest na to duża sznasa.
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 07:19

ani kwali do wawy ani do estoril prof nie wystawil
Posted by: arktos

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 07:39

No to niestety ani sts ani profek nie wystawili kwalifikacji a szkoda,co mi tu śmierdzi niekonsekwencją wczoraj kwale były widocznie 3 runda to za wysokie progi dla panów analityków.
Posted by: citizen

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 07:39

jest w sts-sie. na Marte 1.75
Posted by: arktos

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 07:41

Quote:

jest w sts-sie. na Marte 1.75




W profku 1.89 więc olać sts
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 07:54

Farina/Zvonar.-Dekmeij./Miyagi 2 4.00
Posted by: azot-poznań

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 07:56

CUKIER DLACZEGO TAK OBSTAWIASZ BARDZO WYSOKI KURS!!!!
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 08:01

Quote:

CUKIER DLACZEGO TAK OBSTAWIASZ BARDZO WYSOKI KURS!!!!




Bo to niezły debel i mogą powalczyc a kurs ZAWYŻONY, to typowe deblistki w porównaniu z Fariną i Vera . Zobaczymy
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 08:07

wczoraj widzialem farinke na treningu, wygladala bardzo dobrze, volleye piekne, tylko tez nie wiem co bedzie wyprawiac vera i kiedy ona przyleciala do wawy... Dekmejere zagrala w singlu bardzo ladnie, nie wiem jak ta Miyagi sie prezentuje...
Posted by: karwan

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 08:55

Quote:

Quote:

jest w sts-sie. na Marte 1.75




W profku 1.89 więc olać sts


ale ejszcze w profku nie ma oferty na tenis
Posted by: Goget

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 09:14

Na Li - Cohen Aloro 2 2.5

Kurs dla mnie na młodą Francuzkę trochę za wysoki więc gram. Pozycja w rankingu wprawdzie wskazuje na Chinke (41 miejsce, Cohen Aloro - 101 miejsce) jednak Li Na wszystkie punkty praktycznie zdobywała na kontynencie azjatyckim bądź amerykańskim. W Europie podczas całej swojej kariery pojawiała się sporadycznie i tylko raz zagrała w Europie w oficjalnym turnieju WTA (4 lata temu na Wimbledonie). Styczności z cegłą nie miała od ponad 3 lat (kiedyś radziła sobie nieźle ale w chalach). Chinka podobnie jak większość Azjatek preferuje raczej tenis siłowy co na cegle nie ma większego zastosowania. Aloro nie jest zbyt wybitną zawodniczką ale na cegle gra dość cyklicznie. Rok temu w Estoril doszła tutaj do półfinału a jak wiadomo historia lubi się powtarzać.

Z innych spotkań :
Sanchez Lorenzo - Osterloh 1 1.4
Serra Zanetti - Pratt 1.7
Posted by: Lopez

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 09:37

Quote:

Quote:

Quote:

jest w sts-sie. na Marte 1.75




W profku 1.89 więc olać sts


ale ejszcze w profku nie ma oferty na tenis


Wejdz na Nabidke
314 Razzano-Domachows. 1.72 1.89
Posted by: TANAMERAH

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 10:01

Quote:

Quote:

CUKIER DLACZEGO TAK OBSTAWIASZ BARDZO WYSOKI KURS!!!!




Bo to niezły debel i mogą powalczyc a kurs ZAWYŻONY, to typowe deblistki w porównaniu z Fariną i Vera . Zobaczymy


W toto-mixie 5,0
Posted by: Thomas_Brighton

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 10:04

Witam

Dziś zabardzo nie ma co grac,ale za małą stawke coś takiego:


104949 Bondarenko A. - Dokic J. 1 1,60 open 25.04.2005
13:00
104914 Arthurs W. - Labadze I. 2 1,85 open 25.04.2005 13:30
104991 Serra-Zanetti A. - Pratt N. 1 1,50 open 25.04.2005 14:30


Pozdro
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 10:24

a co myslicie o deblu Domachowska/Kirilenko??
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 10:28

M. Koryttseva / L. Tvaroskova kto to wogle jest? pierwszo slysze!!
Posted by: _arturek25

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 10:49

o której wogóle grają w warszawie? Betandwin wystawił kursy i możliwość obstawiania do godz. 23 a zwczesniejszych meczy nic
Posted by: Goget

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 10:59

Quote:

o której wogóle grają w warszawie? Betandwin wystawił kursy i możliwość obstawiania do godz. 23 a zwczesniejszych meczy nic




Turniej zaczyna się jutro (przynajmniej gra singlowa).
Posted by: Edgar Cayce

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 14:28

Quote:

Quote:

Co sądzicie o Martuni jutro warto zaryzykować na
nią za 200?;]




Za 200 czego ??? jednostek ?? pln ?? $ ? euro ??

Teoretyczne rozwazania nic tu nie pomogą , bardzo dobrze o tym meczu napisała Ewelina :

...." uwazam, ze analiza jest zbedna. Z tegoz powodu, ze w przypadku tych zawodniczek zadecyduje po prostu dyspozycja dnia. Dlaczego? Dlatego, ze tak naprawde formy Marty dobrze nie znamy,

Fakty sa takie że ostatni mecz w Amelia Island , prawie 2 tygodnie temu , nigdy nie grały ze sobą , tak więc h2h , czyli jeden z elementów analizy nic nam w tym przypadku nie daje . Oczywiście trzeba wziąc pod uwage także czynniki obiektywne - formę z ostatnich meczy, rodzaj nawierzchni, miejsce w którym rozgrywany jest turniej , ja odpowiem tak :
bardzo rzadko gram przeciwko "gospodarzom",
a Marcie bardzo dobrze gra się na kortach Warszawianki , publika sponsorzy , sedziowie , rodzina , przyjaciele, to sa wazne czynniki .
W/g Kuczynskiej nowej opiekunki Marty , wylosowała dobrze, bardziej obawiała sie zawodniczek grających technicznie zmieniajacych rytm gry , natomiast styl gry Razzano --> mocne pilki , bez zmiany rytmu powinien Marcie odpowiadać.
Jak już wspomniałem duza role odegra tu Motywacja , ktora zapewne bedzie wieksza u Marty .... ale z drugiej strony , może to obócic sie przeciwko niej , oby nie

Podsumowanie :
- Serwis zdecydowanie po stronie Marty
- publicznosc tez,
- motywacja , jak najbardziej

Francuzka na pewno jest zdecydowanie umiejetnosciami w zasiegu Marty a szczegolnie na Polskiej ziemi ( dosłownie i w przenośni )

myślę ze za 200 można singla zaryzykować

pozdr.
E.Cayce


Posted by: brendon

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 14:34

Pewnie wiekszosc wie ale informuje tych ktorzy przeoczyli ze na www.itvp.pl bedzie mozna od czwartku ogladac na livie relacje z wszystkich kortow na Warszawiance:)
Posted by: Edgar Cayce

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 16:53

Quote:

Hmm, poza tym Martusia to ma mature w trakcie..
Poza tym chyba z 2 kilogramy ma za dużo :=P
A moze nie chodziło o Marte, tylko o MAGDE Domachowską ? :lol:




Sam jesteś lol !!!
Jak cos wiesz to mów , a nie sypiesz zagadkami jak Sfinks


hmmm , a jak myslisz LACOSTE , czy mógłbym pomylić wysoką , zgrabną blondynkę z ... hmm dużo nizszą Brunetką ????

ps. A nawiasem mowiąc zbyt dużo wróbelków ( nie tylko LACOSTE )... na Mokotowie i okolicach dziś ćwierkało o tej maturze i 2 ..kg conajmniej , tak więc już jestem tak skołowany że raczej odpuszcze sobie ten mecz do obstawienia
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 16:56

marta najblizszy egazmin ma 5 maja
figure ma bezbledna....
dzisiaj calkiem ladnie zagrala, i bardzo dobrze serwowala...
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 17:56

Hehe, Piomil, oglądałeś dzisiaj czy jak wczoraj się bawiłes telefonem ?:-P
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 18:15

???
nie biere na korty telefonu
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 18:25

Heh pisałeś gdzieś, że siedziałeś wczoraj na głównym korcie kolo gościa co bawil się sie laptopem zamiast wyniku pilnować( o tym, że tablica do mierzenia szybkosci serwisu też szwankowała to insza historia)
No wiec, z Centr, to mi utkwił Pan co non stop ziewał i bawił się nokią..;-P,
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 18:29

siedzialem kolo goscia od livescora na korcie 1
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 18:29

Hm edycja postów nmie dziala:/
to ww off topic
a mnie kusi
12.00
Julia Vakulenko vs Anna Chakvetadze 1
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 18:53

Quote:

Hm edycja postów nmie dziala:/
to ww off topic
a mnie kusi
12.00
Julia Vakulenko vs Anna Chakvetadze 1






nie ma takiej opcji
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 19:18

TOTOMIX

Cervanova - Parra 1 1.8
Posted by: pyskacz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 19:20

Dulko G. - Foretz S. 1
Safina D. - Schaul C. 1
Moya C. - Mantilla F. 1
Lopez F. - Corretja A. 1

Które trzy z tych czterech typów sa pewniejsze?? Postawiłbym jutro za rubsza kase... Pomóżcie..
Posted by: ManuUtd

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 19:21

A wie ktos moze ktora runda bedzie grana w czwartek???? miala byc 2 ale czy bedzie?
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 19:22

mysle ze Domachowska piwnna se poradzic z Razzano, gra u siebie i pierwsza runde przejdzie, widac bylo ze po dzisiejszym deblu byla zadowolona ogladalem z nia wywiad. Mysle ze powinna se poradzic w Wloszka
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 19:26

bladz

z Francuzka oczywiscie
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 19:33

na jutro DUBEL za GRRRUBBBOOO proponuje:

Cervanova - Parra typ:1 10/10
Razzano - Domachowska typ:2 9/10


Nie wiem gdzie zagram poczekam jak PROF pokaże kursy
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 19:34

Quote:

TOTOMIX

Cervanova - Parra 1 1.8




zobaczymy co prof pokaże, ale po tym kursie w ciemno
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 19:39

No ja też myśle, ale myśleć a zagrać to 2 rózne sprawy
Piomil tym kortem nr 1 toś zagiął :"P
Posted by: Jaras

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 19:42

Cukier skąd wziąłeś typ Cervanova - Parra na jutro????W profie Parra gra jutro z Crybas a Cervanova z Llagostera.
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 19:44

są zmiany w drabince bo wycofały sie Llagostera i Medina
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 20:00

a co wg was przemawia za tym typem? Cervanova - Parra na 1??
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 20:02

Ondraskova
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 20:02

Może ktoś wie co jest z drabinką , a także planem gier turnirju w Warszawie , bo nie pokrywa się ona z ofertą wystawioną przez buki internetowe .
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 20:04

wyz, szybki jestem , nie?

Mecz Cervanova - Parra to spotkanie I rundy turnieju w Estoril. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest Słowaczka. Jest kilka argumentów przemawiających na jej korzyść. Pierwszy to fatalne wyniki Parry w tym sezonie. Dwa mecze przegrywała 0-6 0-6, miesiąc temu podczas wygranego meczu 2-1 z bliżej nieznaną Gruzinką Tatishvili także przegrała seta do zera. Szczerze mówiąc trudno mi przypomnieć sobie zawodniczkę z pierwszej setki rankingu, która miałaby tak kompromitujące wyniki. Drugi argument to niezła dyspozycja Cervanovej na przestrzeni całego sezonu. W ubiegłym tygodniu w mniejszym turnieju we Francji pokonała utalentowaną Szwajcarkę Bacszinsky, przegrywając w III rundzie z niezłą Czeszką Ondraskovą. I po trzecie Cervanova w tym sezonie wygrała już z Parrą gładko 6-2 6-3 podczas turnieju w Acapulco, na identycznej nawierzchni jak w Estoril. Tak więc bardzo duże szanse Słowaczki na zwycięstwo po niezłym kursie 1.65 [ u naziemnych np.w Totomix 1.8 ]. Powodzenia.
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 20:05

z wawy wycofaly sie momo, groenefled i shaughnessy dzis rano jak byscie nie wiedzieli
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 20:06

Quote:

wyz, szybki jestem , nie?

Mecz Cervanova - Parra to spotkanie I rundy turnieju w Estoril. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest Słowaczka. Jest kilka argumentów przemawiających na jej korzyść. Pierwszy to fatalne wyniki Parry w tym sezonie. Dwa mecze przegrywała 0-6 0-6, miesiąc temu podczas wygranego meczu 2-1 z bliżej nieznaną Gruzinką Tatishvili także przegrała seta do zera. Szczerze mówiąc trudno mi przypomnieć sobie zawodniczkę z pierwszej setki rankingu, która miałaby tak kompromitujące wyniki. Drugi argument to niezła dyspozycja Cervanovej na przestrzeni całego sezonu. W ubiegłym tygodniu w mniejszym turnieju we Francji pokonała utalentowaną Szwajcarkę Bacszinsky, przegrywając w III rundzie z niezłą Czeszką Ondraskovą. I po trzecie Cervanova w tym sezonie wygrała już z Parrą gładko 6-2 6-3 podczas turnieju w Acapulco, na identycznej nawierzchni jak w Estoril. Tak więc bardzo duże szanse Słowaczki na zwycięstwo po niezłym kursie 1.65 [ u naziemnych np.w Totomix 1.8 ]. Powodzenia.




bez kitu

a tak na powaznie, to kurs w BAWie na Cervanova 1,5 jest, czyli jest niby "faworytka"

no walsnie sie tez zastanawiam nad dublem taki Domachowksa + Cervanova, bo mialem grac Domachowska raczej, to moze dorzuce i to
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 20:10

Quote:

z wawy wycofaly sie momo, groenefled i shaughnessy dzis rano jak byscie nie wiedzieli




a przed chwilą kurs na Henin - Groenefeld z 1.1 spadł na 1.08 , po 12 godzinach buki oferty nie uaktualniły , LOL
Posted by: shogun

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 20:35

web page
Posted by: DJ SOSNA

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 20:52

Gregov, podoba mi sie twoj typ na pewniaku.pl na Cervanova -Parra. Nie wiesz może czy któraś z nich już kiedyś grała w Warszawie? thx i powodzenia
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 21:44

Grały. Cervanova w 1998 i 2002 , a Parra w 2003 , a czy to ważne?
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 22:42

Ja sie jutro, a właściwie już dzis wybieram na Warszawianke (z Wilanowa mam bliziutko ;-)) zobaczyć naszą Martuchnę... Poszły juz pieniążki na nią...

Cervaonowa to bedzie typ Gregova Jak dowiedzialem sie o zmianie par to też od razu mi sie rzucila w oczy.. potem na pewniaku przeczytałem Grześka i... poszła Cervanowa Także po pojedynku Marty wsiadam do odrzutowca i lęcę do Estoril

BTW może jutro spotkam Piomilów i jakieś inne ufoludki na Warszawiance ;-))))))))))

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 22:45

Quote:

Grały. Cervanova w 1998 i 2002 , a Parra w 2003 , a czy to ważne?




Rzeczywiście mało ważne... DJ za dużo w piłce siedzi Inaczej by pewnie było jakby to Estoril grało z Legią
Posted by: DJ SOSNA

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 23:13

Gregov & gOOniek - si, za dużo w piłce siedze ale od czasu do czasu troche odmiany się przyda, dzięki za informacje i powodzenia na pewniaku <piwo>

PS: Henin, Clijsters czy jakiś jocker? who'll beat the Warsaw? ;-)
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 25/04/2005 23:28

Quote:

Gregov & gOOniek - si, za dużo w piłce siedze ale od czasu do czasu troche odmiany się przyda, dzięki za informacje i powodzenia na pewniaku <piwo>

PS: Henin, Clijsters czy jakiś jocker? who'll beat the Warsaw? ;-)




Clijsters or Domachowska
Posted by: connor

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 00:10

Quote:

BTW może jutro spotkam Piomilów i jakieś inne ufoludki na Warszawiance ;-))))))))))



Też mam blisko, ale nie wiem czy wstane na 11h A Hantuchova o 11h gra Rok temu specjalnie na nią poszedłem

No i rownież, różnych ufoludków z meczu może bym tam spotkał
Posted by: connor

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 01:00

Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść
Posted by: mankiet

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 01:19

Quote:

Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść



WItam.Na pewno bede ja,mam karnet a wiec dokladnie siedze,trybuna b,sektor I rzad 5, miejsce 7..wiec mam nadzieje ze ktos podejdzie i sie pogada..zapraszam
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 05:29

Karolina Kosinska vs Daniela Hantuchova jak myslicie?? roznica klas chyba bedzie widoczna, chce Hantuchova dorzucic jako pewniaka?? hmm?? czekam na Wasze opinie
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 06:00

zaden buk w necie nie uaktualnil jeszcze oferty w zwiazku ze zmianami w drabince
żenada
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 06:00

Warszawy w 1R nie tykam, 3 meczyki z Portugali:

Dulko-Foretz 1

Argentynka nie schodzi nigdy ponizej pewnego poziomu, a Foretz ostetnie turnieje to porazki z zawodniczkami z miejsc w rankingu 200-300...

Safina-Schaul 1

W Rosjanka duza wieksze umiejetnosci, + nawierzchia ziemna na korzysc siostry pokerzysty...

Diaz-Oliva-Gloria 1

Dla Kanadyjki jest to 1 "powazny" turniej, z pewnoscia nie bedzie miala do powiedzenia za duzo... rozwazany jest "rover".


P.S.Wyz co do Hantuchowej, to nie oceniam szans Karoliny az w takim stosunku, jak znajdziesz gdzies kurs na Slowaczke powyzej 1.25 to graj, pewnie, ale za 1.10 (albo i nizej) to siech na sali
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 06:05

Quote:

Safina-Schaul 1

nawierzchia ziemna na korzysc siostry pokerzysty...




a przypadkiem schaul nie zdobyla swojego jedynego jak dotad tytulu wlasnie na ziemi pokonujad w finale davenport
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 06:12

Quote:

Warszawy w 1R nie tykam, 3 meczyki z Portugali:

Dulko-Foretz 1

Argentynka nie schodzi nigdy ponizej pewnego poziomu, a Foretz ostetnie turnieje to porazki z zawodniczkami z miejsc w rankingu 200-300...

Safina-Schaul 1

W Rosjanka duza wieksze umiejetnosci, + nawierzchia ziemna na korzysc siostry pokerzysty...

Diaz-Oliva-Gloria 1

Dla Kanadyjki jest to 1 "powazny" turniej, z pewnoscia nie bedzie miala do powiedzenia za duzo... rozwazany jest "rover".


P.S.Wyz co do Hantuchowej, to nie oceniam szans Karoliny az w takim stosunku, jak znajdziesz gdzies kurs na Slowaczke powyzej 1.25 to graj, pewnie, ale za 1.10 (albo i nizej) to siech na sali




ok dzieki,

wiec tochyba odpuszcze, wole zagrac Marte+Cervanova ale musze sie bardziej przekonac do tego, bo narazie na 60% jestem pewien tych dwoch spotkan
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 06:13

Quote:

Quote:

Safina-Schaul 1

nawierzchia ziemna na korzysc siostry pokerzysty...




a przypadkiem schaul nie zdobyla swojego jedynego jak dotad tytulu wlasnie na ziemi pokonujad w finale davenport




Zdobyla w Strasbourgu rok temu, ale "raz to i kura pierdnie"-Boruc A.

Safina 3 krotnie juz wygrywala ziemie, i to ona ma zdecydowanie lepsze wyniki na tej nawierzchni, jednak to nie ma za duzego znaczenie... bo w przypadku tego "rodu" decyduje chec gry, i aktualna potrzeba zarobienie hajsu;)...

P.S.Apropos WWA to ciekawie wyglada pojedynek Jasowej i ROsolskiej z czeszkami... Kursy w granicach 2.7-2.8... A nasze dziewczyny nie stoja na straconej pozycji... Opinie specjalistow od kobiecego debla poprosze
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 06:16

Schaul tydzien temu w Antalyi grala z Karolina... 6-4 4-6 6-4... to jest jej aktualna forma... a Karolina w meczu ze Szwecja przegrala z rywalka ktora nie ma zadnych osiagniec nawet na imprezach ITF
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 06:18

Quote:

Schaul tydzien temu w Antalyi grala z Karolina... 6-4 4-6 6-4... to jest jej aktualna forma... a Karolina w meczu ze Szwecja przegrala z rywalka ktora nie ma zadnych osiagniec nawet na imprezach ITF




sorki teraz mowisz o Karolinie Kosinskiej??
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 06:22

Quote:

Quote:

Schaul tydzien temu w Antalyi grala z Karolina... 6-4 4-6 6-4... to jest jej aktualna forma... a Karolina w meczu ze Szwecja przegrala z rywalka ktora nie ma zadnych osiagniec nawet na imprezach ITF




sorki teraz mowisz o Karolinie Kosinskiej??



tak

P.S.sorry, Arvidsson wygrala 1 turniej w Sunderlandzie cyklu ITF, a najwiekszy jej sukcesem tegorocznym jest wygrana w Hobrat ze Skovronskaia,
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 06:56

Quote:

Quote:

Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść



WItam.Na pewno bede ja,mam karnet a wiec dokladnie siedze,trybuna b,sektor I rzad 5, miejsce 7..wiec mam nadzieje ze ktos podejdzie i sie pogada..zapraszam




hahahahah Mankiet, a ja mam b, sektor I, rząd 4, miejsce 7...
Posted by: Dabbert

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 07:03

Witam all...nie ma jeszcze kursów u bukow wiec postaram sie wytypowac mecze na dzień dzisiejszy na J&S...

Karolina Kosinska vs Daniela Hantuchova typ 2
Kim Clijsters vs Tatiana Perebiynis typ 1
Justine Henin-Hardenne vs Denisa Chladkova typ 1

CHYBA NIE BEDE SIE TU ROZPISYWAL SPECJALNIE...KAZDY WIE CZEMU

Virginie Razzano vs Marta Domachowska typ 2
Dobry kurs-dobry mecz...po wycofaniu sie Momo mam nadziej,ze MArta zwietrzy swoją szanse i pokona Virginię..widziałem trening Marty...gra dobrze..Razzano nie miałem okazji...ale wierze,ze sobie z nią poradzi

Silvia Farina Elia vs Michaela Pastikova typ 1
Róznica klas...Pastikova słabo w eliminacjach grała..oj słabo i niech nikogo nie zmyli urwany set Kirlenko..Maria po prsotu odpusciła sobie mocno ten mecz.

Maria Vento-Kabchi vs Francesca Schiavone typ 1
Tutaj licze na niespodziankę..Vento w dobrej formie a włoszka jakoś nie moze sie odnaleźć..

Vera Douchevina vs Zuzana Ondraskova typ 2
Widziałem Zuzę na eliminacjach..imponujaco gra..jest zmotywowana i moim zdaniem jest w stanie pokonać Verę...

Maria Kirilenko vs Iveta Benesova typ 1
mam nadzieje,ze Maria zacznie wreszcie grac swoje i przestanie olewac mecze tak jak zrobiła to z PAstikova i Navratilovą w eliminacjach...gdyby nie to wrzuciłbym to do 3 pewniaków

Martina Sucha vs Ana Ivanovic typ 2
Sucha zupelnie nic nie graa Ivanovic jest dobrej formie...moim zdaniem 2-0 dla Any..

innych meczy nie ruszam...pozdrawiam
Posted by: Dabbert

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 07:05

Quote:

Quote:

Quote:

Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść



WItam.Na pewno bede ja,mam karnet a wiec dokladnie siedze,trybuna b,sektor I rzad 5, miejsce 7..wiec mam nadzieje ze ktos podejdzie i sie pogada..zapraszam




hahahahah Mankiet, a ja mam b, sektor I, rząd 4, miejsce 7...



Ja bede głównie na trybunie D...ale jak bedzie czas to moze podskocze do was..POZDRAWIAM
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 07:08

Dabbert chyba nie ogladales spotkania Pastikova - Kirilenko Michaela grala bardzo dobrze , duzo konczyla, a kirilenko i chakvetadze dalej udowadniaja ze sa overrated
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 07:09

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść



WItam.Na pewno bede ja,mam karnet a wiec dokladnie siedze,trybuna b,sektor I rzad 5, miejsce 7..wiec mam nadzieje ze ktos podejdzie i sie pogada..zapraszam




hahahahah Mankiet, a ja mam b, sektor I, rząd 4, miejsce 7...



Ja bede głównie na trybunie D...ale jak bedzie czas to moze podskocze do was..POZDRAWIAM




Wam to dobrze chlopaki, kurde czesto bywam w wawie ale akurat ten tydzien nie, (jak na zlosc) a tez bym se z checia obejrzal
Posted by: Dabbert

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 07:13

Quote:

Dabbert chyba nie ogladales spotkania Pastikova - Kirilenko Michaela grala bardzo dobrze , duzo konczyla, a kirilenko i chakvetadze dalej udowadniaja ze sa overrated



Oglądałem ..to twoje zdanie..Ja napisałem co uważam..Widziałem mecz. Pastikova niech gra dobrze..na zdrowie..ale z Farina sznas nie ma
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 07:38

ja dzis zagralem singla na Nasza Marte musi wygrac pierwsza runde i pokazac ze umie grac i walczyc, wkoncu gra usiebie a to do czegos zobowiazuje
Posted by: pigmey

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 07:39


Panowie a jak z pogodą w Warszawie?
Na południu Polski od wczoraj pada.
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 07:42

Quote:


Panowie a jak z pogodą w Warszawie?
Na południu Polski od wczoraj pada.




wczoraj w prognozie pogpdy slyszalem ze te deszczowe chmury maja dojsc do centrum ale czy do wawy i kiedy to dokaldnie nie wiem :P
Posted by: lichwiarz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 07:42

w wawie niebo cale zachmurzone, na moje oko deszczyk pewny
Posted by: aqu32

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 07:52

Wg najnowszych info nad Wawą obejdzie się bez opadów ,pozdro
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 07:53

Hm Smashnova A. - Koukalova K a co panowie myślicie o tym meczyku. Pistolesi zdaje się być mocniejsza walczyła na cleju w ostatnich miesiącach z Lichą i przegrała z Koukalova nikt nie wie w jakiej formie jest ???
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 08:27

WARSZAWA:

Kirilenko-Benesova 1 1.67
Razzano-Domachows. 2 1.8
Malejeva-Dechy 1 1.7
Ivanovic-Sucha 1 1.23
G.Navr/Pas-Jans/Ro 1 1.33

MOŻE BYĆ:

Smashnova-Koukalov 2 2.6

ESTORIL:

Marrero-M.Muller 1 1.5
Zheng-Nagyova 2 1.92
Cervanova-Parra 1 1.55
Sanch.Lor.-Osterl. 1 1.4
K.Bondarenko-Czink 1 1.7
Craybas-Mihalache 2 2.36
Krajicek-Beltrame 1 1.55
Bond/Bond-Hewi/LiN 1 1.5
C.Al/Prat-M.Mu/Ost 1 1.35

Posted by: Tomasz_Gollob

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 09:00

Panowie jest gdzieś relacja Live z tego turnieju
w necie:):)
Posted by: Funfel

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 09:03

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=1622530&page=0&fpart=1&vc=1 << Pierwszy Link od Gory
Posted by: Tomasz_Gollob

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 09:07

Dzieki stary śleposc nie radosc:)
Posted by: Śmigło

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 09:09

Prosze ocencie z tych niskichkursow co dzis bedzie najciezsze dla mnie:Ivanovic,Chakvetadze,Schiavone,Farina,Hantuchova,Clijsters,Henin,Diaz Oliva, A co ztym Caklem zagrałem bedzie 1?? I co proponujecie na godziny popoludniowe, z gory thx,
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 09:23

Na dzisiaj proponuje Solówe na moje oko najpewniejszy mecz dzisiaj Maleeva z Dechy kurs 1,8 Każdy wie jak grała Dechy w Fed Cup a Maleeeva w nawet nienajgorszej formie, dzisiaj gładko powinna ograc Francuzke Ja glównie pokładam finanse na ten mecz
Posted by: Fozzie

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 10:04

Z dzisiaejszych meczy panienek rzucił mi sie w oczy:

Lucie Safarova - Virginia Ruano Pascual

kurs:2,62 (Betandwin)

18-letnia czeszka ostatnio w niezłej formie, całkiem nieźle sie wprowadziła po zmianie nawierzchni z kortow twardych, na ceglaste, gdzie najpierw gładko ograła Freitas, a później już z nieco większym bólem, ale i o co najmniej półkę wyzszą przeciwniczkę, a mianowicie Bondarenko...
Virginia pare latek juz ma na karku, co ma swoje plusy i minusy, napewno plusem bedzie duże doswiadczenie na cegle, a zdecydowanym minusem juz nie ta kondycja , która zdecydowanie jest potrzebna na tych kortach..
Młoda czeszka powoli sie wprowadza na korty poważnych imprez, i myslę , ze dzisiaj nie jest bez szans, a niezły kurs dodatkowo mnie do tego typu przekonuje....
Posted by: barister

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 10:10

Mam chwilke czasu, więc powiem dlaczego dzisiaj Razzano wygra z Domachowską:

- dobra forma w kwietniu, dużo lepsze wyniki niż Polki,
- kilka dni temu sobie potrenowała w fed cup z niezłym skutkiem,
- spokojna i pewna siebie we wczorajszym wywiadzie, co dobrze dla niej wróży,
-zagra z Domachowską, która w tym roku tak naprawdę nic pokazała: wygranej z Pascual w Amelia Island czy zabranie seta Williams nie jest jakimś sukcesem;
- Razzano ma lepszą psychike od Marty jak na razie.....
- obserwowałem obie w ub roku i jakoś Francuzka lepiej się prezentuje - jeśli nie będzie wyrzucać piłek jak w pewnym meczu to będzie w 2 rundzie.

Pisze to bo cały naród tylko Marta i Marta, a jakoś nie ma do tego powodu :P Sam doping nie wystarczy do zwycięstwa. Zresztą ona się wczoraj tak zachowywała jakby już zwyciężyła z Razzano, a przecież to jeszcze nie ta klasa, żeby się tak zachowywać.......
Posted by: nOcnY

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 10:10

nie moge znalezc tego meczu w rozspisce u b&w
Posted by: Ryśko z KLANU

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 10:10

Czszka nie wygra ... ma słabszą lewa noge
Posted by: _Carola_

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 12:19

na caklu juz arobiłem i tak sie teraz szczerze zastanawiam , czy nie postawic zysku z niego na razzano--musze sie w 100% zgodzic z baristerem ze mnie wyniki marty takze przekonuja o wiele mniej niz okularnicy z francji , widzialem razzano nawet raz w zyciu i istotnie gra dosc jednostajnie, ale ktos zapomnial dodac ze jednostajnie dokladnie i systematycznie gra czesto w slabsza strone zawodniczki atakujacej , a martusia jak wiemy wszyscy bije mocno no i zdazaja jej sie bledy+ ostatnio miala mature, nawet nawet wygraladal a choc bez rewelacji, zaczynaja sie u niektorych bookow czarowania z kursem na maleewa i dechy , ale dzis juz 2 ustawki , a moze dziwne mecze tylko?? czyli cakl i mathiu (nawet czesi pisali ze jirka oleje nasjprawdopodobniej i brawa dla pana ktory to napisal na forum)wiec ja juz chyba 3 nie bede szukal --jednak virginie na pewno nie jest na tak mocno slabszej pozycji od marty jak to wszyscy pisza
Posted by: Fozzie

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 12:47

Quote:

Czszka nie wygra ... ma słabszą lewa noge




Na babcie Virginie wystarczyła tylko prawa...

Safarova 7:5, 6:7, 6:0
Posted by: szymi_zdobywca

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 14:07

Waham sie jeszcze czy postawic Cervanova-Parra 1

Wszyscy tak zachwalają ze to dobry typ ale podobnie bylo z zibem, na którego sie skusiłem.

Marte równiez zostawiam z boku, jakoś nie mam przekonania że bedzie to łatwe zwyciestwo a nerwy i tak nadszarpałem meczem suk/vizner i na dzisiaj starczy.

Ale dalej zastanawia mnie Cernanova na betafair 1.54 w toto 1.8

Przekonajcie mnie jakoś do tego typu
Posted by: NiUNiU

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 14:11

Cervanova 1,63 + Razzano 2.06 - @3,35 5/10
Posted by: _Carola_

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 14:19

no i po 3 dzisiejszego dnia dziwnym meczu --czyli dechy---na kilka minut przed meczem kurs polecial na dechy w dół u niektórych bookow miedzy innymi w bewie , pytaniemn reszty dnia pozostaje co bedzie z ostatnim meczem dzis na liscie czyli owczym pedem na cerwanke do ktorego w sumie jestem nawet gotow sie przylaczyc --parra pod kazdym wzgledem ostatnio gorsza od cerwanki , i mecz miedzy nimi latwo dla ludmuły i jeszcze te kursy oraz historia wystepow tutaj heh , no wszystko na nia wskazuje , ale czy dobrze kombinujemy...................
Posted by: Ewelina

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 14:22

A mnie wcale nie dziwi wygrana Parry, typ na Cervanova to kolejny hit... roznie z tymi hitami bywa. Zib juz dostal.
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 14:27

Quote:

A mnie wcale nie dziwi wygrana Parry, typ na Cervanova to kolejny hit... roznie z tymi hitami bywa. Zib juz dostal.




No, Parra kiedyś zacznie wygrywać ( chyba ) , ale wątpie że nastąpi to dzisiaj . Zib faktycznie zrobił psikusa , ale trzeba przyznac ze kursy na niego były bardzo liche . W BAW nawet 1.25 , to przeciez przesada. A na Cervanovą kurs w toto dalej 1.8 więc napewno opłaca sie zagrać .
Posted by: Meister

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 15:07

Czy sponsorem tytularnym J&S to jest ta firma co jest oskarżana w mafii paliwowej?
Posted by: Ewelina

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 15:33

Jaka tam mafia czysty biznes
Posted by: kewin

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 16:02

Dziś zagrałem w miksie

Cervanova -Parra, typ 1, kurs 1,8
A.Costa -Massu , typ 1, kurs 1,6
Detroit -Philadelphia (H 0-10), typ 2 , kurs 1,9
Ako 5,47 X 200 PLN = 980 PLN

ryzyk fizyk :/
Posted by: Gajwer2

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 16:23

Sorki, ale co z tym meczem Cervanovej? Planowo miał się zacząć ponad 1h temu? Jest przesunięty? Będzie dzisiaj? Sorki, że może zaśmiecam, ale trochę mnie to interesuje, bo postawiłem na nią pieniążki..

Pozdrawiam!
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 16:26

Cervanova będzie grało około godz 20.15
Posted by: _Carola_

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 17:17

gajwer zazwyczaj jedyne mecze gdzie sa ustalone godziny to pierwsze mecze danego dnia--cała reszta pojedynkow to najczesciej albo odstepy 2 godzinne (pod warunkiem ze poprzednie mecze sie skoncza), albo najczesciej mecze naste-pujace po danym pojedynku,
jako ze booki nie sa wrozkami to podaja przewidywana najwczesniejsza godzine rozpoczecia spotaknia , polecam ci wez sobie raz zajzyj w rozpiske dnia na jakimkolwiek turnieju i dowiesz sie dlaczego tak jest a nie inaczej , teraz masz do tego super okazje bo j&s cup jest po polsku i nie trzeba do tego na przyklad wykazywac sie znajomoscia jezyka a wystraczy checia zalookania jak wyglada cos na co postawiles pieniazki, w innym przypadku proponuje zamiast do booka zanosic je na tace do kościółka lub na caritas albo orkiestre jurka owsiaka
Posted by: Tomasz_Gollob

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 17:28

Co sadzicie o Dechy Martunia ma szanse ja
skasować ???
Posted by: Ewelina

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 17:37

Quote:

Co sadzicie o Dechy Martunia ma szanse ja
skasować ???




Jasne, ze ma szanse. Dechy po AO gra slabiej, jeszcze doszla ta proazka ostatnio w Fed C., 3 gemu ugrane z Martinez, porazka w Koukalova itd. Jest do ogrania, stawka nie powinna byc mniejsza niz w meczu z Razzano. Mysle, ze mozna sie spodziewac 1.9-2.0 ale ze stawka szalec nie bede.
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 18:02

Dzisiaj Dechy grała cały kij Marta jutro powinna sobie poradzić nawet po 3 setach Powiem tak Maleeeva dzisiaj olała mecz spieszyło jej się
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 18:05

Witajcie,

Właśnie wróciłem z J&S, niestety nie sprawy nie pozwolily mi obejrzeć meczu Hantuchowej, ale oprócz jej widoku podobno nic nie straciłem Na kort centralny dotarłem w 2 secie meczu Perebiynis-Clijsters i musze powiedziec ze przynioslem pecha Kim ;-P ze stanu 7-5 3-1 zrobiło się niewesoło.. odrobiła breaka ale przegrała partie w tie-breaku... Tatiana bardzo ladnie sie zaprezentowała w czarnych obcisłych długich spodniach ale na trzeci set wyszła w ... spódniczce i... przegrała wyraźnie Clijsters nie pokazała zbyt dużo, mecz średni...

Kolejny mecz Henin-Hardenne vs Chladkova przktycznie bez historii... Chladkova miała problemy z wyrzutem piłki do serwisu... i tyle.. Henin bardziej mi sie podobala niz Kim...

I na koniec gwóźdź programu i zdecydowanie obiektywnie najlepszy mecz: Domachowska-Razzano, pierwszy set łamały się obie strasznie, ale widać było przewagę Marty... W 2 secie do stanu 3-0 dla Polki wszystko szło wyśmienicie, od tego momentu Razzano tak jakby rozszyfrowała naszą i zaczęły się schody... Powiem szczerze że Polka nie zasłużyła na wygraną w 2 setach... Francuzka popełniała mało niewymuszonych błędów i wygrywała prawie wszystkie dłuższe wymiany... Ale Martusia sobie poradziła I dobrze!! Teraz kolejna "żabojadka" na drodze

Cukier nie piszę Ci odpowiedzi na PM, tutaj masz wszystko... Czy Marta jest w stanie ograć Dechy.. Nie wiem... szczerze.. widać że ma potencjał, ale martwiły mnie te przegrywane długie wymiany... Serwis bardzo nierówny.. Wspaniały np 5 gem 2 seta gdy zaserwowała 2 asy z rzędu przy przewadze Razzano... Widać że w serwisie dzieje się nieźle, gdyby utrzymała go na poziomie tego z 5 gema to byłoby cudo...

Aha.. mam nadzieję że stróże kortu nie będą mieli za złe jak otworzę temat dotyczący spotkania ekipy mecz.pl na turnieju, nie chce zasmiecac tematu a prywatnymi wiadomościami w życiu się wszyscy nie skrzykniemy

Pogoda była dziwna dziś.. Słońce, chmury słonce i tak w kółko.. zimno.. ostatni mecz było już bardzo zimno.. A Marta wygląda... wspaniale ;-)))))

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 18:07

marta zero szans z nath
prosze sie nie ludzic
wies na trybunach byla
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 18:11

Piomil.. głupoty piszesz... z publiką nie było źle.. co prawda przy błędach Razzano nie powinno się klaskać ale ogólnie wrażenie pozytywne.. Moim zdaniem nawet zdecydowanie za mało żywiołowo...
Posted by: Gajwer2

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 18:21

Quote:

gajwer zazwyczaj jedyne mecze gdzie sa ustalone godziny to pierwsze mecze danego dnia--cała reszta pojedynkow to najczesciej albo odstepy 2 godzinne (pod warunkiem ze poprzednie mecze sie skoncza), albo najczesciej mecze naste-pujace po danym pojedynku,
jako ze booki nie sa wrozkami to podaja przewidywana najwczesniejsza godzine rozpoczecia spotaknia , polecam ci wez sobie raz zajzyj w rozpiske dnia na jakimkolwiek turnieju i dowiesz sie dlaczego tak jest a nie inaczej , teraz masz do tego super okazje bo j&s cup jest po polsku i nie trzeba do tego na przyklad wykazywac sie znajomoscia jezyka a wystraczy checia zalookania jak wyglada cos na co postawiles pieniazki, w innym przypadku proponuje zamiast do booka zanosic je na tace do kościółka lub na caritas albo orkiestre jurka owsiaka




Dzięki za rzeczowe wyjaśnienie, ale późniejszy kąśliwy komentarz już niepotrzebny. Tak się składa, że chyba ważniejszy jest wynik, nie godzina rozpoczęcia, która jest tu detalem. Chciałem tylko wiedzieć od kogoś lepiej poinformowanego i upewnić się, że nie ma żadnego krecza z żadnej ze stron i tyle. Pozdrawiam!

P.S. - Na Orkiestę zanoszę i na tacę też daję co tydzień, tylko, że następna Orkiestra w styczniu, a msza w niedzielę
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 19:27

Quote:

Piomil.. głupoty piszesz... z publiką nie było źle.. co prawda przy błędach Razzano nie powinno się klaskać ale ogólnie wrażenie pozytywne.. Moim zdaniem nawet zdecydowanie za mało żywiołowo...


wg ciebie to byla publika z tenisowego kortu? to wies za ktora wstyd bylo nie tylko mi
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 19:29

Troszke off topic
Tvp 1 00.05 Kronika Turnieju J&F Cup.
skrót ok 15-20 min.
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 19:38

off 2.
Dzisiaj akurat mnie nie było.
ALe moge sie domyślać.;-/
wczoraj meczoewa dla Tatianki a ochroniarze be zopamietania wpuszczalina trybuny na 1.
O nawierzchni i o tym co w przerwach z nią robią to ŻENADA.
Central kort mam na myśli...
ubijanie nogami bo komuś sie nie chce wyjechać cieżkim sprzetem..o butelkach z wodą gazowaną która z góry leciałą to nie wpsmne bo za dużo tego.
Oby lepiej bylo..
of offów:

AC Milan - PSV Eindhoven Liga Mistrzów 2 24.00
to co 2 ?;-PP
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 19:41

Quote:

Quote:

Piomil.. głupoty piszesz... z publiką nie było źle.. co prawda przy błędach Razzano nie powinno się klaskać ale ogólnie wrażenie pozytywne.. Moim zdaniem nawet zdecydowanie za mało żywiołowo...


wg ciebie to byla publika z tenisowego kortu? to wies za ktora wstyd bylo nie tylko mi




Hm... bylem z wizytą na kilku imprezach sportowych w swoim zyciu... mecz NBA, NHL, mecze reprezentacji w nożną, mecze klubowe w nożną, koszykówkę, siatkówkę i ręczną... Z tenisa oprócz naszego turnieju warszawskiego oczywiście w Sopocie a z tych niezapomnianych na Flushing Meadows i Roland Garros... Wimbledon niestety tylko pusty widziałem.. ale podobno sztywniacy.. A więc zwiedzając troche imprez nie rozumiem o co Tobie chodzi? Co się nie podobało, bo ja nie widziałem jakichs bulwersujących sytuacji... Wolałbyś kibiców z piłki kopanej np?? Co do nieobiektywizmu kibiców w meczu Marty to było raczej normalne.. Zresztą Razzano też zebrała brawa, a że były one minimalnie cichsze...

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: pyskacz

Re: WTA - Warszawa, Estoril *DELETED* - 26/04/2005 20:05

Post deleted by THOM
Posted by: connor

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 21:00

Niestety nie mogłem być, napiszcie czy ekipa z mecz.pl się tam jakoś zgadała???
Posted by: tokara

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 21:35

jeszcze bez kursow ale na jutro z estoril gram zalezy od kursow:
cervanowa-craybs 1
dulko-bondarenko 1
z warszawy:
henin-vento 1
clijsters-kirilenko 1
farina-ondraskowa 1
kuznetsowa-smashnowa 1
zastanawiam sie nad domachowska z dechy i schnyder z vakulenko
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 21:43

odradzam granie clijsters i kuznetsova po kursach >1.10

nie mowie, ze nie wygraja, ale gra nie warta swieczki,...
Posted by: grabtom

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 23:03

Quote:

Schaul vs D. Safina
Co z tym meczem? Na jutro? Jak tak to kolo której to zagraja??



Nie wiem cz pytanie jeszcze aktualne, ale jak coś to grają o 12tej na centralnym.
Posted by: Rossiter

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 26/04/2005 23:37

V Zvonareva V I Ivanovic - 2 - 1.70 - Hill -

Od kiedy pierwszy raz zobaczylem jak gra Ana bardzo jej kibicuje Dzis nie dala szans swojej rywalce. Vera nic nie ugrala w tym roku. Nie bedzie to latwy mecz. Wygra mlodosc

K Clijsters V M Kirilenko - 2 - 5.0 - Hill -

Kurs jest spory a po tym co dzis Kim wyprawiala mozna sprobowac

Mecze Marty i Danieli to bedzie lotto



PS. Typy na sucho - tak dla sportu
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 06:41

Quote:

Hm... bylem z wizytą na kilku imprezach sportowych w swoim zyciu... mecz NBA, NHL, mecze reprezentacji w nożną, mecze klubowe w nożną, koszykówkę, siatkówkę i ręczną... Z tenisa oprócz naszego turnieju warszawskiego oczywiście w Sopocie a z tych niezapomnianych na Flushing Meadows i Roland Garros... Wimbledon niestety tylko pusty widziałem.. ale podobno sztywniacy.. A więc zwiedzając troche imprez nie rozumiem o co Tobie chodzi? Co się nie podobało, bo ja nie widziałem jakichs bulwersujących sytuacji... Wolałbyś kibiców z piłki kopanej np?? Co do nieobiektywizmu kibiców w meczu Marty to było raczej normalne.. Zresztą Razzano też zebrała brawa, a że były one minimalnie cichsze...

Pozdrawiam
Dominik



jak moze porownywac kibicow pilkarskich czy hokeja do tenisowych
Wies - okrzyki pod adresem liniowego
spiewy miedzy gemami przypominajace kibicow z chorwacji, z ktorych szydzi caly swiat
sto lat na koniec meczu pobilo juz wszystko, patrzac na miny chakvetadze i rosyjskiego obozu, oraz twarz fibaka odniosliem wrazenie, ze nie tylko mi bylo wstyd
Posted by: darros

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 07:03

Quote:

odradzam granie clijsters i kuznetsova po kursach >1.10

nie mowie, ze nie wygraja, ale gra nie warta swieczki,...




pkubik zgadzam się z tobą co do Clisters(powinna wygrać ale to co wyprawiała wczoraj to mało nie dostałem zawału-postawiłem 1000zł z jej udziałem).Ona może dojść do finału ale musi się ograć z nawierzchnią (jest to jej pierwszy turniej w tym roku na tej nawierzchni oraz jak wiemy wróciła po rocznej przerwie do gry)
Myślę że tą rundę należy odpuścić a w kolejnych można spokojnie stawiać na nią.
Posted by: Dabbert

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 07:11

Witam...po wczorajszym bardzo udanym dniu polecam na dzisiaj z J&S takie meczyki:

Silvia Farina Elia vs Zuzana Ondraskova typ 1
Widziałem obie Panie w akcji i musze przyznac,ze Farina jest dobrej formie..Ondraskova trochę mnie zasmuciał swoją postawą we wczorjaszym meczu...cały czas sie dziewczyny nawzajem przełamywały...a to dobrze nie świadczy o grze.

Domachowska/Kirilenko vs Rodionova/Vesnina typ 1
Domachowska moze nie jest super deblistką/o ile w ogóle nią jest:)/ ale z ta parą czyli słabiutką Rodionova i Vesniną powinna do spółki z Marią wygrać bez problemu..

Black/Huber vs Hradecka/Sromova typ 1
Tutaj nie przewiduję niespodzianki i uważam,ze nr 1 wygrają gałdziutko...

P.S
PROSZE O KONTAKT NA PRIVA OSOBĘ Z KTÓRĄ ROZMAWIALEM NA MECZU FARINY....POZDRAWIAM
Posted by: Fozzie

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 07:45

Martina Muller - Jie Zheng

kurs: 2,45 (Betandwin)

Bardzo dobra postawa Niemki na cegle i niezły kurs zachecają mnie do tego typu. Młoda Chinka zdecydowanie preferuje korty twarde, w pierwszej rundzie wymeczyła po 3-setowym boju Nagyovą, Martina raczej bez wiekszych problemów ograła Marrero, a wcześniej w qwalach przeszła spacerkiem, co prawda z zawodniczkami mniej znanymi, ale mimo wszystko wyniki świadczą, że gra na cegle układa się jej nieźle... wielkich pieniedzy nie postawię, ale napewno bedzie to jeden z moich typów na dzisiaj...
Posted by: MICHAIŁ

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 08:15

Z PAN MOZNA DZIS NIESPODZIANEK POSZYKAC WIEC MNIE WYCHODZI TAK:
PRATT-NA LI 1 4,30
CHINKA NIE GRA NIC SWIELKIEGO NA ZIEMI A PRATT NIE JEST TO SLABA ZAWODNICZKA LECZ BARDZO NIE REGULARNA
CLEIJSTERS-KIRILENKO 2 6,7
MYSLE ZE MARIA PO WCZORAJSZYM DOBRYM I SZYBKIM MECZU ZDAZYLA ZAPOZNAC SIE Z NAWIERZCHNIA CZEGO NIE MOZNA POWIEDZIEC O KIM
Posted by: redson19

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 08:23

zagrałem debel ivanovic/kriz za 1,90 mają szanse jak myslicie ja mysle ze spore
Posted by: tokara

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 08:27

ja sie zastanawiam czy nie zagrac na nasz debel kosinska/brozda-dragomir/chladkowa kurs 3.70 w profie
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 08:31

Quote:

Z PAN MOZNA DZIS NIESPODZIANEK POSZYKAC WIEC MNIE WYCHODZI TAK:
PRATT-NA LI 1 4,30
CHINKA NIE GRA NIC SWIELKIEGO NA ZIEMI A PRATT NIE JEST TO SLABA ZAWODNICZKA LECZ BARDZO NIE REGULARNA
CLEIJSTERS-KIRILENKO 2 6,7
MYSLE ZE MARIA PO WCZORAJSZYM DOBRYM I SZYBKIM MECZU ZDAZYLA ZAPOZNAC SIE Z NAWIERZCHNIA CZEGO NIE MOZNA POWIEDZIEC O KIM




BRAK LOGIKI W TYM CO NAPISALES...

u kim niespodzianki bym nie szukal... bardziej Smashnova moze ograc Kuznetsova, ktora pewnie znowu przyjechala tylko po pieniazki...
Posted by: Antigia

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 08:38

Quote:

Quote:

Z PAN MOZNA DZIS NIESPODZIANEK POSZYKAC WIEC MNIE WYCHODZI TAK:
PRATT-NA LI 1 4,30
CHINKA NIE GRA NIC SWIELKIEGO NA ZIEMI A PRATT NIE JEST TO SLABA ZAWODNICZKA LECZ BARDZO NIE REGULARNA
CLEIJSTERS-KIRILENKO 2 6,7
MYSLE ZE MARIA PO WCZORAJSZYM DOBRYM I SZYBKIM MECZU ZDAZYLA ZAPOZNAC SIE Z NAWIERZCHNIA CZEGO NIE MOZNA POWIEDZIEC O KIM




BRAK LOGIKI W TYM CO NAPISALES...

u kim niespodzianki bym nie szukal... bardziej Smashnova moze ograc Kuznetsova, ktora pewnie znowu przyjechala tylko po pieniazki...



ogladalem wczorej na warszawiance mecz Smashnowej z koukalova , bardziej czeszka przegrala jak izraelka wygrala , na ten mecz zawitala Kuzniecowa aby analizowac gre przyszlej rywalki , analiza zabrala jej dwa gemy i wyszła z kortu numer 4 ps. bardziej byla zajeta swoim facetem jak obserwowaniem gry przyszlej przeciwniczki
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 10:33

WITAM DZISIAJ ZAGRAŁEM TAK:

WARSZAWA:

Bovina-Hantuchova 1 1.65
McSh/Ven-Ivan/Kriz 2 1.98
Doma/Kir-Rodio/Ves 1 1.25

ESTORIL:

Randrian.-S.Loren. 1 1.58 9/10
Li Na-Pratt 2 2.85
Bond/Bond-Hew/LiNa 1 1.5
Di.Ol/Dul-For/Scha 1 1.5
Kraj/Nag-Se.Z/Se.Z 1 1.65

Posted by: Kosjo

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 11:14

Witam,

w baw jakies 1-2godz temy były takie kursy:
Marin, J-A - Calleri, A 4,55-1,12
aktualnie
Marin, J-A - Calleri, A 4,95-1,10


Może to jakiś znak ? Wzrost w ciągu 120 min na Martin az o 40gr :/
Posted by: szymi_zdobywca

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 11:30

Quote:

Witam,

w baw jakies 1-2godz temy były takie kursy:
Marin, J-A - Calleri, A 4,55-1,12
aktualnie
Marin, J-A - Calleri, A 4,95-1,10


Może to jakiś znak ? Wzrost w ciągu 120 min na Martin az o 40gr :/




Tak znak ze ludzie stawiaja duzo kasy na calleriego
A po takim kursie to sie moga slono przejechac

jak juz chcesz grac ten mecz to idz do naziemnego i zagraj za 1.3
Posted by: lajkonik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 11:30

Nie pomylilo Ci sie cos ?
Marin to nie Martin i chyba zaden z nich nie jest kobieta.
Posted by: feliciano

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 11:33

witam. Jestem dzienikarzem sportowym, w kazda niedziele miedzy 21 a 23 prowadze z partnerami audycje sportowa w internetowym, akademickim RADIU LUZ. Jest to podsumowanie sportwego tygodnia, mowimy o futboli, koszykowce ale tazke tenisie./ aktualne turniej, sylewetki zawodnikow, typy bukmacherskie / zwracam sie z pytaniem czy jest mozliwosc na waszych łamach podania naszego adresu i zachecenia waszych czytelnikow do słuchania naszego programu... ? Oczywsicie kwestia wspolpracy i waszych propozycji ,ktore mogłyby sie znalezc na naszej antenie jest do uzgodnienia. Jest to radio akademickie, non -profit,spoleczne, ale bardzo perspektywiczne, ze swietnym zapleczem i sprzetem niejednoktronie przewyzszajacym jakoscia sprzet w rozglosniach radiowych. Za kilka miesiecy spodziemy sie uzysyskac koncesje i wtedy radio to jako pierwsze w polsce akademickie radio bedzie dostepne na falach . Prosze o rozpatrzenie mojej propozycji, w kazdej audycji staramy sie zapraszac atrakcyjnych gosci , niebawem spodziewany jest udział jesli chodzi o tenistów łukasza kubota czy michała przysieznego, zapraszam z powazaniem andrzej g. www.radioluz.pwr.wroc.pl niedziela 21-23 sport na luzie
Posted by: Kosjo

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 11:36

Quote:

Quote:

Witam,

w baw jakies 1-2godz temy były takie kursy:
Marin, J-A - Calleri, A 4,55-1,12
aktualnie
Marin, J-A - Calleri, A 4,95-1,10


Może to jakiś znak ? Wzrost w ciągu 120 min na Martin az o 40gr :/




Tak znak ze ludzie stawiaja duzo kasy na calleriego
A po takim kursie to sie moga slono przejechac

jak juz chcesz grac ten mecz to idz do naziemnego i zagraj za 1.3




w naziemnym po odjeciu podatku mi wyjdzie 1,17
a w expie jets 1,20 . Pozdro
Posted by: Kosjo

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 11:38

Quote:

Nie pomylilo Ci sie cos ?
Marin to nie Martin i chyba zaden z nich nie jest kobieta.




Raczej mi sie nic nie pomyliło
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 17:37

Kolejny dzien na j&s minął bardzo szybko... Mecze Fariny i Cijsters bez historii.. Natomiast Hantuchova-Bovina.. bardzo ciekawy, dramatyczny.. Widać było juz od poczatku ze bedzie dlugi i zaciety pojedynek, obie zawodniczki prezentowały podobny poziom... Bowina wyszła jednak zwycięsko chociaz niewykorzystala bodajze 5 lub 6 meczboli... Ogólną wesołość wzbudziła Daniela krzyknąwszy w pewnym momencie po nieduanym zagraniu: "j...ny forehand" ;-))

Kuznetsova to jak dla mnie na ten moment najmocniejsza zawodniczka spośró potencjalnych zwyciężczyń.. Wiadomo jakie są mecze ze Smashnovą, nigdy łatwo nie jest, Ana biega do wszystkiego... dziś jednak oprócz 2 seta w 1 i 3 nie miala nic do powiedzienia i Sveta zaliczyła mnóstwo wygrywających piłek... Gra mocno, płasko po rogach, zaprezentowała bardzo rózne warianty gry, i drop-shoty i serve&volley.. Z faworytek jeszcze do zaprezentowania się zostala Zvonarewa ale to juz jutro..

Po dzisiejszym dniu bez wahania stawiałbym na Kuznetsovą...

Piomil wróce jeszcze do dopingu... Nigdy moim zamiarem nie bylo porównywania kibiców piłki, kosza do tenisa hahah po prostu chciałem napisać że uczestniczyłem w wielu wydarzeniach i moim zdaniem wczoraj wiekszosc rzeczy byla ok... Śpiewy w przerwac? Chodzi Ci o "Dalej Marta!!" ? Odspiewanie 100 lat hehe niech sobie spiewaja...:) Co do liniowych to dzisiaj bylo sporo kontrowersyjnych decyzji, jakos liniowi średnio wywiązują sie ze swoich obowiazkow i naciąganie ale mozna zrozumiec niektore gorace glowy, ktore cos tam krzykna... Poza tym nie ladujmy wszystkich do jednego wora... Dzisiaj niesamowicie wqrwialy mnie telefony ktore nagminnie gdzies tam dzwonily.. Czy niektorzy nie rozumieja co sie do nich mowi???? To jest wies...

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 20:35

Quote:

Ogólną wesołość wzbudziła Daniela krzyknąwszy w pewnym momencie po nieduanym zagraniu: "j...ny forehand" ;-))




Wlasnie tak krzyknela? Bo nie uslyszalem i zalowalem pozniej, ze nie wiem o co chodzilo. Niezla jest zatem.

Quote:

Dzisiaj niesamowicie wqrwialy mnie telefony ktore nagminnie gdzies tam dzwonily.. Czy niektorzy nie rozumieja co sie do nich mowi???? To jest wies...




Zgadzam sie... Nie potrafie zrozumiec czy ludzie, ktorzy ich nie wylaczaja od razu maja cos nie tak z glowa? Co chca udowodnic? Komu zaszpanowac? Nie da sie zyc bez tego? Nie mozna sciszyc? Zenada... Mi by bylo okrutnie wstyd.

Oberwalo sie tez Kurowskiemu (tak sie zwie?) z TVP, ktory jakby nigdy nic w czasie gry zaczal na glos nagrywac jakies wstawki. Ludzie Go zjechali, ochrona niemal wyprosila, potem przeprosil... Hehe...

Kuznetsova grala naprawde niezle w pierwszym i ostatnim secie, ale: 1. w trzecim secie widac bylo od poczatku, ze Smashnova nie ma juz sil i ochoty do walki, zwlaszcza po szybkim przelamaniu, 2. pierwszy set i pojedyncze pilki w pozostalych rzeczywscie imponujace w wykonaniu Kuznetsovej, 3. drugi set pokazal, ze tez potrafi moooocno psuc...

Faktycznie, na pierwszy rzut oka pokazala sie z najlepszej strony sposrod dzisiejszych zawodniczek, ale poczekajmy... Warto pamietac, ze Smashnova serwuje pierwszy z predkoscia 130, a Clijsters siegala po 190 km/h... Warto pamietac, ze Smashnova drugi posyla z predkoscia okolo 100, a Clijsters 140 km/h... Zatem i gra Kuznetsovej moze wowczas inaczej wygladac. Nie wierze, zeby Kim miala jakiekolwiek problemy z Bovina. A ze Svietlana ma genialny H2H i wygrywala w sposob zazwyczaj bardzo latwy.
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 20:56

Maxdyzio tak krzyknęla Daniela U Słowaków to znaczy to samo co u nas.. wiem bo mialem kiedys dziewczyne Słowaczkę Musiales siedziec gdzies niedaleko mnie, bo Kurowski z Paulina Chylewska zaczeli nagrywac te wstawki wlasnie nade mna Myslalem ze sie pobija hehehe... Oproznij skrzynke bo nie moge Ci priva poslac...

Co do meczu Clijsters - Bovina zgadzam sie ze Kim nie powinna dać szans Rosjance... Elena ma jeszcze zapas w sile swoich uderzen, przy swoim wzroscie (189) uderza lzej niz Kuznetsova... Mysle ze Clijsters doswiadczeniem wygra z Rosjanka... ale te emocje dopiero w piatek

Jutro oczywiscie spotkaniem dnia dla nas jest mecz Marty Domachowskiej z Nathalie Dechy... i jest wiele opinii na temat tego meczu.. Stary wyjadacz, starszy czlowiek widac ze znajacy sie na tenisie powiedzial mi ze Marta juz gorzej niz z Razzano zagrac nie moze i ma szanse z kolejna Francuzka... Optymistyczne stwierdzenie... Bardzo ciekawie zapowiada sie pierwszy mecz na korcie centralnym mianowicie Zwonareva-Ivanovic.. Ana w pierwszej rundzie uciekla na rowerku ;-) czy sprawi jakies problemy Werze? Ma szanse...

Poza tym widze dosc pewne zwyciestwa Schnyder i Henin i... prawdziwy tenis zacznie sie od piatku... kazdy z ćwierćfinałów zapowiada sie szalenie smakowicie ;-)

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 21:05

Quote:

Jutro oczywiscie spotkaniem dnia dla nas jest mecz Marty Domachowskiej z Nathalie Dechy... i jest wiele opinii na temat tego meczu..




Okiem laika (czyli moim) Marta wcale zle nie grala... Albo inaczej: Dechy mi niczym nie zaimponowala, poza tym, ze wykorzystala zupelna niechec do gry w wykonaniu Maleevej.

Quote:

Bardzo ciekawie zapowiada sie pierwszy mecz na korcie centralnym mianowicie Zwonareva-Ivanovic..




I przyznam, ze kursy na ten mecz, gdzie Ivanovic jest traktowana jako faworytka, troche mnie dziwia.

Quote:

Poza tym widze dosc pewne zwyciestwa Schnyder i Henin




Gram na Vakulenko... Schnyder nigdy nie grala dobrze w Polsce Zbyt nudno, jezeli wszystkie faworytki mialyby wygrac.
Posted by: vonseb

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 21:10

Fajna relacja g00niek - czekamy na wiecej tego typu raportow ... moze ktos gdzie indziej siedzial
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 21:18

Vonseb właśnie sie zastanawiałem czy to komukolwiek potrzebne jest... Mam nadzieję że komuś się przyda
Posted by: Tomasz_Gollob

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 21:20

g00niek bardzo dobra relacja;) oby tak dalej;)
Posted by: rokus

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 21:20

sorki ze z innej beczki zapytam o estoril.Czy wie ktos moze z kim jutro graja skosnookie zheng i li bo od 2 dni poluje na ich odpadniecie i chce zagrac grubo
Posted by: connor

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 21:23

Guniek, a w końcu było jakieś spotkanie ludzi z meczu czy niet? Odnośnie Słowaczek to mają sporo interesujących textów, wiem bo zna tamte regiony
Posted by: Tomasz_Gollob

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 21:48

Experto a te Slowaczki to są chodz troszke ładne:D:D:D
Posted by: connor

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 22:22

Quote:

Experto a te Slowaczki to są chodz troszke ładne:D:D:D



Ładne Ogólnie poziom Polek, chociaż jeśli ktoś chce zobaczyć najwięcej ładnych kobiet na kilometr kwadratowy to polecam Petersburg
Posted by: Rossiter

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 22:27

Polki ladne..Czeszki to i Slowaczki

Ogladal ktos mecz Dechy - Maleeva - czytalem ze Bulgarka "gdzies sie spieszyla" Postawilem na Marte, w koncu gra u siebie w domu a jak wszyscy wiedza gospodarzom pomagaja.. sedziowie

Ivanovic - Vera - decyzja zapadla juz wczoraj, Ana powalczy Sucha nie sprawila jej zadnego problemu, mysle ze placzaca Vera tez nie powinna wiele ugrac w tym meczu

Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 22:36

Słowaczki są piękne.. Moja Darinka była... ;-P
Experto to już mamy jutro załatwione ;-)

Co do Marty to pewnie że ma szanse.. Tak jak pisałem, jeśliby miała serwis na poziomie który na razie prezentuje tylko czasami, to byłaby w pierwszej 20... a jakby się ruszała przynajmniej jak 3/4 Smashnovej to byłaby w 10 Ma potencjał dziewczyna... I dla kibiców musi walczyć...:)
Co do Very to mamy połowę tygodnia a Ona wczoraj miała sparing z jakąś 40-ką dzieciaków i zagrała w deblu z dziewczynką 120 cm przeciwko Schnyder i Jankowi 130cm Śmiechu bylo co niemiara Często jest tak że zawodniczka która juz grala (Ivanovic) ogra tą która dopiero zaczyna... Ale żeby Zvonareva była w tym meczu dogiem....
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 27/04/2005 22:45

heh, zwróćcie uwagę co gra w tym sezonie Zvonareva, katastrofa to może jeszcze nie jest, ale ogólnie prezentuje sie słabo..... Dla mnie Ivanovic, chociaż podobno ma opatrunek na kostce , co sugerowałoby jakies problemy zdrowotne.
Posted by: Fozzie

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 04:58

Na dzisiaj z panienek najpewniejszym zakładzikiem wydaje mi się meczyk:

Ludmila Cervanova - Jill Craybas

kurs: 1,50 (Totomix)

Nie jest to taki pewniak jak wczoraj ktoś zapodał Eltis/Rodriguez , ale uważam, ze babcia Jill (nie mylić z babcią Jill z "Powrót do Edenu") nie ma większych szans z nieźle grającą na cegle Słowaczką.
Laluchny spotkały się do tej pory tylko raz, a było to lata świetlne temu (2001 r) na hardzie podczas Indian Wells i wówczas bezproblemowo, bo 6:2,6:4 wygrała Ludmila.
Ogranie wysoko młodej rumunki przez Craybas nie robi na mnie wiekszego wrazenia, i mimo, ze Cervanova, na cegle nie gra ostatnio za równo, to uważam, ze dzisiaj powinna zdecydowanie zwyciężyć, a kurs jaki nam zaoferował Totosyfek, jest do przyjęcia...
Posted by: joker111

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 06:08

Mecz Marty dzisiaj na EUROSPORT 2 o 15 na żywo. Jak oceniacie jej szanse z Dechy ?
Posted by: tokara

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 06:56

z kobitek dzis bym gral cerwanow-craybs 1
diaz olivia-savchuk 1
ivanowic-zwonarewa 1
marta z wielkim znakiem zapytania
Posted by: kuba81

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 07:38

Najpierw niech w ogole wyjda na kort poniewaz pogoda w Warszawie jest beznadziejna , w nocy caly czas lalo .Teraz kropi a nad Warszawa wisza czarne chmury.Jesli chodzi o Zvone to po tym co pokazala Ivanovic takze myslalem , iz to pewniak(z tym ze Suchą to we wtorek zmiazdzyla by nawet Kosinska ).Jednak kurs na zvone 1.9 to jakas kpina .Rozumiem , iz zawodniczka nic nie gra caly rok ale w koncu musi zaczac grac szczegolnie ,ze clay bardzo lubi.Wczoraj specjalnie poszedlem ogladac ja w deblu i grala rewelacyjnie a przegraly dzieki...Farinie ktora zagrala po prostu beznadziejny tenis a kazdy punkt praktycznie zdobywala zvona.Zapowiada sie ciekawy mecz a Zvona czesto lubi zagrac tak by ludzie na niej wtopili a wiec jesli dzis pelno ludzi gra na Ivanovic to na bank bedzie walczyla o zwyciestwo .Jesli oczywiscie bedzie jej sie chcialo aczkolwiek wczoraj w deblu to Farina caly czas sie wkurwiala a Zvona na zaskakujacym luzie.

Domachowska - Dechy....wszystko w glowie Domachowskiej poniewaz Dechy na pewno jest do ogrania

O Henin nie ma co pisac

Pozdrawiam
Posted by: _arturek25

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 07:41

czy w warszawie wogóle będą dzisiaj grac? bo jak pogoda w stolicy taka jak w Bydgoszczy to szanse marne
Posted by: feliciano

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 07:48

Quote:

czy w warszawie wogóle będą dzisiaj grac? bo jak pogoda w stolicy taka jak w Bydgoszczy to szanse marne


beda grac, zobacz sobie pogode na. na onecie i bedziesz wszystko wiedzial : D
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 07:49

na dzis:

Henin-Vento 1
no comments, w tym meczu martwie sie tylko o to, zeby pogoda dopisala

Schnyder-Vakulenko 1
Ciezko powiedziec co bedzie grala Szwajcarka, jednak analizujac, nijak nie wychodzi mi zwyciestwo Ukrainki. W 1R kwali blisko ogtania jest byla Madzia.

Cervanova-Craybas 1

Obie strasznie nieregularne, jednak czesciej pilki w dziecinny sposob psuje, grandma from JuEsEj
Slowaczka jest pozatym zawodniczka o wiekszych umiejetnosciach i powinn awygrac, a kurs 1.45-1.5 adekwatny
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 08:09

Quote:

czy w warszawie wogóle będą dzisiaj grac? bo jak pogoda w stolicy taka jak w Bydgoszczy to szanse marne


czarne chmury nad wawa, rano padalo
caly dzisiejszy dzien to raczej oczekiwanie na deszcz
obiecywali deszcz dzisiaj i sie doczekali
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 08:19

Ano niestety, czarne chmury ja biorę parasol i jadę, ale co sie dzisiaj uda ugrać?

Tak jak napisałem juz wcześniej zgadzam sie z kubą że taki kurs na Werę jest zdecydowanie do wzięcia.. Ale o której One zaczną i skończą to nikt nie wie...

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Fanatykk

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 08:26

T. Li/T. Sun (CHN/CHN) - M. Diaz-Oliva/G. Dulko (ARG/ARG) typ 1

kurs: 1.25 (B&W)
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 09:20

Diaz Oliva-Savchuk 3,00 typ2
Li/Sun-Dulko/DiaOl 1.23 typ1
Ivan/Kriz-Jans/Ros 1.38 typ1

Wysokich wygranych
Posted by: viva

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 09:23

Witam

Cervanova - Craybas 1 1.42
Krajicek - Safarova 2 2.54
Krajicek/Nagyova - Muller/Osterloh 1 1.52

Posted by: Mc_Chleb

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 09:28

Viva, na pare Kraijicek/Nagyova ciagle widze @1.7 w STSie na przyklad ?
Posted by: Marcel

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 10:23

włąsnie podali w radiu info ze Marta jest przeziebiona a jej mama boi sie ze to cos powazniejszego nawet moze grypa
Posted by: TomGKS

Re: WTA - Warszawa, Estoril *DELETED* - 28/04/2005 10:58

Post deleted by viva
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril *DELETED* - 28/04/2005 11:02

Post deleted by viva
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril *DELETED* - 28/04/2005 11:32

No i większość poległa na TEJ SŁOWACKIEJ kupie gówna CERVANOVEJ BÓG mnie strzegł że nie zdążylem jej zagrać, za to IVANOVIC
Posted by: Rossiter

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 11:34

Quote:

włąsnie podali w radiu info ze Marta jest przeziebiona a jej mama boi sie ze to cos powazniejszego nawet moze grypa




Usprawiedliwia sie juz przed meczem, w razie co zwali na przeziembienie Oj Polacy Tak czy siak to Ana bedzie w polfinale, nie wazne z kim zagra

Troche mnie Cervanova rozczarowala Nic walczymy dalej
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 16:40

Witam,

Krótkie podsumowanki dnia do którego końca z powodu przeraźliwego zimna nie dotrwałem...

Nie wiem jakie meczyki lecialy w TV, chyba Marty był na Eurosporcie 2...

Pogoda fatalna, deszczyk padał tylko w trakcie meczu Mart z Natalie ale było koszmarnie zimno.. a na początek Wera i Ana wyszły w krótkich spódniczkach (kto chce zdjęcia zawodniczek, Any, Danieli, Marty na priv ;-)))) Nie wiem jak one mogly grac... I zaczęło się, Ivanovic wyglądała.... pięknie i świetnie grała, mocne piłki, Zvonareva nie mogła znaleźć odpowiedzi... Poza tym nie podobało mi sie troche zachowanie Wery, wydawało się że wszyscy ją denrwują i najchętniej dla rozładowania napięcia zamordowałby jednego z chlopaczkow podających piłki... W pełni zasłużona porażka...

Drugi mecz Justine vs Vento-Kabchi... Powalczyła pani Vento, nawet przez moment wydawało się że potrzebny będzie 3 set ale Justine wyszła z opresji obronną ręką, widać było jednak różnice poziomów, chociaż oba zawodniczki zaprezentowały sporo bardzo udanych zagrań...

O 15.00 mecz dnia dla nasz wszystkich, w przerwie pomiedzy meczami Ivanovic i Henin wybraliśmy się z Piomilem (pozdrawiam!!) na jeden z bocznych kortów gdzie trenowały sobie Marta z Marią Kirilenko.. Była oczywiście pani Kuczyńska (stranieri ;-)) Zdziwiłem się jak przeczytałem wasze doniesienia o chorobie... nic nie wskazywało że Marta jest podziębiona, żadnego kaszlu, kataru, wyglądałe bardzo dobrze... Zaczął się mecz i cóż, bez historii.. Marta mogła to wygrać gdyby wykorszaystał połowę szans na breaki... W 2 secie miałe 2 razy sytuację 0:40 przy serwisie Dechy i co? Ano nic....:( Ale pewnie sami to widzieliscie... Szkoda i teraz otwiera się pytanie... jak ćwierćfinał Dechy-Ivanovic... Chorwatka jest w gazie, naprawdę gra świetnie, ale Dechy to zawodniczka bardzo niewygodna i doświadczona... Trzeba będzie zerknąć na kursy jakie wystawią buki... Na jutro zdecydowane faworytki dla mnie to Kim i Sveta.. poza tym w półfinałach powinna znaleźć się Henin i dla tenisa byłoby lepiej Ivanovic (za piękno gry i... piękno)

Nie zdzierżyłem niestety wytrzymac do ostatniego meczu Schnyder-Vakulenko ale przewidywałem spokojne zwycięstwo Patty i tak sie pewnie stanie (6-2 1 set..) Oby jutro wróciła pogoda bo zapowiada się prawdziwe granie

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Edgar Cayce

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 17:03

Quote:

...Zvonareva nie mogła znaleźć odpowiedzi... Poza tym nie podobało mi sie troche zachowanie Wery, wydawało się że wszyscy ją denrwują i najchętniej dla rozładowania napięcia zamordowałby jednego z chlopaczkow podających piłki... W pełni zasłużona porażka...





Odnosnie Zvonarevej
, mecz transmitował Eurosport , g00niek masz racje odnośnie jej zachowania na korcie , to już nie denerwuje ale wkur......e jest , te jej grymasy twarzy , histeryzowanie , głupie miny , płacz jednym słowem ŻENADA, rozpamiętywanie zepsutych łatwych piłek z poprzednich gemów , ..... mnie sie wydaje że lepiej by było zeby nie mordowała tego chłopaczka ,
tylko rozładowała z nim napięcie w inny sposób , chyba tego jej wyraznie brakuje


Co innego Ana , po raz kolejny pokazała wrecz "Olimpijski Spokój " , silna psychika i to w tak młodym wieku , pewnośc siebie ...przecież 2 set zaczęła niekorzystnie od 0/2 ...i potrafiła bez okazywania zbednych emocji ułożyć grę w 2 secie w/g swojego scenariusza ...
Posted by: Rossiter

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 17:15

Co mnie podkusilo zby grac Ane w debla Wypada sie jutro odegrac na singlu

Mecz z Vera - planowo sie potoczyl
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 17:21

O/T - jako że dostałem juz mnostwo próśb o zdjęcia aby nie wysyłać każdemu z osobna może macie jakieś pomysły gdzie mógłbym je umieścić aby wszyscy sobie mogli pooglądać... W kolejnych dniach turnieju mam jeszcze zamiar troche ich porobic i dodać...Jeśli macie Pomysły proszę na priva ;-)
Posted by: archeol

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 18:07

Siemka.

Wie ktoś, może coś o meczu SCHNYDER-WAKULENKO? Wydaje mi się że się nie odbył, czy w tym przypadku kupon z zakładami zawary w Totomix-ie będzie uniewazniony czy tylko to zdarzenie, czy też istnieje jakas inna ewentualność?
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 18:11

Quote:

O 15.00 mecz dnia dla nasz wszystkich, w przerwie pomiedzy meczami Ivanovic i Henin wybraliśmy się z Piomilem (pozdrawiam!!)


sorki ze dzisiaj mialem tak malo czasu
od jutra mam tez bilety na loze na trybunie B wiec bedzie wieksza okazja pogadac
Kim to win j&s
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 18:24

Quote:

Siemka.

Wie ktoś, może coś o meczu SCHNYDER-WAKULENKO? Wydaje mi się że się nie odbył, czy w tym przypadku kupon z zakładami zawary w Totomix-ie będzie uniewazniony czy tylko to zdarzenie, czy też istnieje jakas inna ewentualność?




Źle Ci sie wydaje.
Był przerwany w połowie II seta przy stanie 3-2 ? whatever.
Wywiązała się nawet dyskusja czy bezpiecznie bedzie dla zawodniczek .. troszke zaczął padać deszczyk, wiec sedzia po analizie z expertem. przerwali mecz, .
PO X minutkach wróciły na kort.
II set i cały mecz wins Patty.
http://www.jandscup.pl/wyn_live.php
Posted by: archeol

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 18:26

Dzięki za informacje Lacoste.
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 19:34

Quote:

najchętniej dla rozładowania napięcia zamordowałby jednego z chlopaczkow podających piłki... W pełni zasłużona porażka...




Tjaaa... To prawda, zwyciestwo bezdyskusyjne, jak dla mnie to Ivanovic jest faworytka w meczu z Dechy, ktora niczego wielkiego nie pokazala, lecz wiedziala, iz musi tylko przebijac - Martusia zepsuje na pewno.

Inna sprawa, ze te dzieci do podawania pilek sa czasami tak slodko nieporadne.


Quote:

Marta mogła to wygrać gdyby wykorzystała połowę szans na breaki...




I Marta psula... Psula w sposob juniorski, psula najwazniejsze pilki.. Co wiecej, Domachowska nie potrafi serwowac i przez to nie bedzie nigdy czolowa tenisistka. Smutne, ale brak umiejetnosci serwisowych to polska specjalnosc: Grzybowska, Domachowska, Kuczynska.
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 19:36

Quote:

Kim to win j&s




Piomilu, wycalowalbym Cie za to!

P.S. Gdzie jestescie w sektorze B?
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 19:39

Ja jutro bede siedzial w loży zaraz po prawej stronie
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 20:02

Cały turniej można oglądać na www.itvp.pl . Jezeli ktos ma szybsze łącze to nie będzie problemów z obrazem i dzwiękiem. Ja dzis przez 1.5 godz sobie oglądałem . Jakość obrazu bardzo dobra, a do tego czasami śmieszny komentarz red. Jońcy
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 20:15

Quote:

śmieszny komentarz red. Jońcy




To wrecz synonimy - "smieszny" i "Jonca"
Posted by: jamal_b

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 20:18

Tak se pomyslalem, ze warto jutro sprobowac:

Dulko G. - Zheng J. 2 2.00 - Argentynce, w przeciwienstwie do jej jutrzejszej rywalki, zbyt czesto nawala pierwszy serwis, a do policzenia podwojnych bledow nie wystarczy juz jedna reka. Jesli Zheng to wykorzysta i utrzyma serwis na poziomie, na ktorym utrzymuje sie przez ostatnie rundy to powinna poradzic sobie z Dulko w 2 setach.

POWODZENIA
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 21:32

Jutro jestem na pogrzebie więc nie zagram, ale dał bym tak:

Kuznetsova-Farina 2 2.65
Chla/Drag-Hra/Sro 1 1.61
Dom/Kir-Pere/Stry 2 2.26
Li Na-Randriantef. 2 2.26
Dulko-Zheng 1 1.75

Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 21:56

Quote:

Quote:

O 15.00 mecz dnia dla nasz wszystkich, w przerwie pomiedzy meczami Ivanovic i Henin wybraliśmy się z Piomilem (pozdrawiam!!)


sorki ze dzisiaj mialem tak malo czasu
od jutra mam tez bilety na loze na trybunie B wiec bedzie wieksza okazja pogadac
Kim to win j&s




Spox Piomil, nie panikuj Ty vip jestes hehehehe, jutro sie pewnie spotkamy

Dla wszystkich zainteresowanych zdjęciami.. Zalozylem sobie konto na o2.pl i przeslalem tam zdjecia.. na razie jakies 23 mega... ale jeszcze nie doszly... nie wiem co jest... W razie czego login: dominik106 haslo:daniela i prosze nic nie zmieniac...
Posted by: Rossiter

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 22:42

Ana - Dechy - 1 - 1.66 - Hill

U naziemnych bedzie moze 1.7, mysle ze warto Nie ma potrzeby wiele pisac, Ana powinna wygrac, na pewno bedzie ciezko ale da rade
Posted by: muppet

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 22:44

Kuznetsova poradzi sobie z Fariną? Farina w niezlej formie, ale jesli Sveta gra dobrze, to nei mamy chyba o czym mowic

Poza tym Ivanovic z dechy, wydaje mi sie, ze młoda piękność poradzi sobie w tym spotkaniu - Dechy bez rewelacji, w Fed Cupie tez nie blysnela formą...

g00niek i inni, ktorzy mieli okazje widzieć zawodniczki na zywo - przedstawcie swoje suche typy i prawdopodobienstwo (x/10)m jesli mozna prosic ulatwi to decyzje ;>

pozdr!
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 22:53

Clijsters - Bovina 1 9/10
Henin - Schnyder 1 8/10
Ivanovic - Dechy 1 6/10
Kuznetsova - Farina 1 9/10

Kursy na belgijki i Rosjanke pewnie mizerne...

Tak jak napisalem wczesniej, troszke sie obawiam o Anę jak wytrzyma psychicznie, Dechy jest bardziej doświadczona i dzisiaj jak napisał Maxdyzio, grala na wyczekanie Marty az ta popelni blad i udawalo sie... Ana widac ze jest w formie, ale czy Dechy swoim sprytem jej nie powiezie... Nie chcialbym, bo chce widziec Ane w półfinale
Posted by: Rossiter

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 23:09

Quote:

Clijsters - Bovina 1 9/10
Henin - Schnyder 1 8/10
Ivanovic - Dechy 1 6/10
Kuznetsova - Farina 1 9/10

Kursy na belgijki i Rosjanke pewnie mizerne...

Tak jak napisalem wczesniej, troszke sie obawiam o Anę jak wytrzyma psychicznie, Dechy jest bardziej doświadczona i dzisiaj jak napisał Maxdyzio, grala na wyczekanie Marty az ta popelni blad i udawalo sie... Ana widac ze jest w formie, ale czy Dechy swoim sprytem jej nie powiezie... Nie chcialbym, bo chce widziec Ane w półfinale




Ivanovic jest bardzo odporrna psychicznie - cos jak slynny Roger Nie przejmuje sie nieudanymi zagraniami (przynajmniej nie okazuje tego) W zeszlym roku z Zurichu w meczu z Golovin przegrywala chyba 5:2 w 3 secie odrobila straty i wygrala caly mecz. Widzialem ten mecz i od tej pory Jej kibicuje - owszem czasami przegra mecz, ma przeciez 17 lat

Walczyc bedzie na pewno Do tego Kim i powinno byc OK
Posted by: muppet

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 23:20

Dzieki
Wezme w zaleznosci od kursow, bo nie mam watpliwosci przy zadnym ze spotkan

Jak tak patrze na Dechy, to ona w zeszlym roku rozegrala zaledwie kilka spotkań na clayu. Jej forma od Australian Open nie jest zbyt imponujaca...

Skoro Marta potrafila z nia nawiazac walke i przegrala na wlasne zyczenia, to Ana chyba powinna ja rozniesc

Dziwi mnie tylko wysoki kurs, ale to chyba nie jest powod do narzekan
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 23:21

Rossiter i do tego nie jest zmanierowana (jeszcze)... właśnie dziś z Piomilem wymieniliśmy kilka uwag na temat tej młodej panny i doszliśmy do wniosku że jest zwykłą dziewczyną i nie czuje ze wokół niej zaczyna być głośno... I to się podoba Jutro na pewno będę dopingował Anę...
Posted by: Rossiter

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 28/04/2005 23:35





Posted by: Rossiter

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 00:18

Z pamietnika Patty Schnyder (28 kwietnia 2005):

"Back on court a drunken fan started whistling and making funny noise during my ball toss! Result: two doubles faults and my first break!! So I asked the umpire to seat him elsewhere! Security did a great job."


Nie wiem czy to pisze Patty czy nie ale to jest juz ponizej pasa Smutna polska rzeczywistosc
Posted by: muppet

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 00:33

Rossiter

Wiesz co jest ?
To: http://www.anaivanovic.com/index.php?path=media

smacznego
Posted by: Rossiter

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 00:39

Quote:

Rossiter

Wiesz co jest ?
To: http://www.anaivanovic.com/index.php?path=media

smacznego






Prawidlowo - ladna i do tego jeszcze umie grac w



PS.

Dobrze chcialem
Posted by: Thomas_Brighton

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 05:29

Ja na dzis tak :


105585 Clijsters K. - Bovina E. 1 1,10 open
105586 Kuznetsova S. - Farina E. S. 2 2,75 open
105694 Haas T. - Arthurs W. 2 3,40 open
105584 Garcia-Lopez G. - Marin J.A. 1 1,35 open
105700 Diaz Oliva M. - Safarova L. 1 1,35 open


spokojnie za 50 złociszy (ale mam przeczucie,że to siądzie)


Pozdro
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 05:39

Hmmm... chcialbym, zeby wygrala Farina, bo Silvietta jest bardzo ciekawa zawodniczka, ma kapitalny backhand, ale trzeba uczciwie przyznac, ze ani Plastikova, ani Jondraskova nie ustawily Jej poprzeczki zbyt wysoko.

Kuznetsova z pierwszego seta przeciw Smashnovej Farine by zniszczyla. Tylko czy bedzie tak wlasnie grala?

Bede kibicowal Silvii, ale nie zagram tego w ogole.

Ivanovic jest piekielnie mocna psychicznie, nie wierze, zeby mizerna Dechy dzis wygrala, po prostu nie wierze.

Clijsters i Henin-Hardenne powinny awansowac dalej.
Posted by: piotrekkk_22

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 06:26

witam, na dzis to:

Estoril:

D Randriantefy - N Li 2
M Diaz-Oliva - L Safarova 1
J Craybas - D Safina 2

Bondarenko/Bondarenko - Li/Sun 2

Warszawa:

Silvia Farina Elia vs Svetlana Kuznetsova 1
Ana Ivanovic vs Nathalie Dechy 1
Kim Clijsters vs Elena Bovina 1
Patty Schnyder vs Justine Henin-Hardenne 2

Lucie Hradecka/Hana Sromova vs Denisa Chladkova
Ruxandra Dragomir Ilie 2

Tatiana Perebiynis Barbora Strycova vs Marta Domachowska
Maria Kirilenko 1

pozdro i wysokich wygranych
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 06:34

zastanawia mnie co zacheca do gry na farine
to ze polozyla debla w pojedynke?
to ze grala slabo i dawala mnostwo szans ondraskovej ale ta nie umiala ich wykorzystac?
to ze dokladnie rok temu przegrala tutaj w tej samej fazie w 45 minut z kuznetsova?
to ze sveta jest w dobrej dyspozycji?
kurcze duzo tych argumentow za fariną....
Posted by: MICHAIŁ

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 06:41

sorry ze sie wtrace ale svieta nie za duzo grala w tym sezonie na ziemii
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 06:42

Quote:

zastanawia mnie co zacheca do gry na farine
to ze polozyla debla w pojedynke?
to ze grala slabo i dawala mnostwo szans ondraskovej ale ta nie umiala ich wykorzystac?
to ze dokladnie rok temu przegrala tutaj w tej samej fazie w 45 minut z kuznetsova?
to ze sveta jest w dobrej dyspozycji?
kurcze duzo tych argumentow za fariną....




Piomil zagadzam sie z Toba, Sveta jest w uderzeniu, co pokazala w 1 i 3 secie meczu ze smashnova, caly czas kontrolujac przebieg wydarzen.Farina owszem jest pieknie, technie grajaca zawodniczka, jednak zabraknie jej po prostu sily uderzeniowej na Kuznetsova, po kursie 1.4 mozna spokojnie grac.

do tego Safina, Clijsters i zastanawiam sie nad Ivanovic...

Zvonareva nic wczoraj nie pokazala, wiec nie mozna patrzec pod tym katem...

P.S.Piomil to sadzisz o Safinie z babcia Craybas i nad Ivanovic?

Pozdro

Maciek
Posted by: Fozzie

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 06:56

Byc moze i Kuza jest w dobrej dyspozycji, ale ja równiez gram dzisiaj:

Silvia Farina Elia - Svetlana Kuznetsova

Dwie rzeczy skłaniają mnie do tego typu, pierwsza: nie lubię rosjanki, druga wyższy kurs...

Dzisiejszy mecz jest powtórką 1/4 finału z przed roku, Farina poległa wówczas 1:6, 4:6 i mysle, że ona bardziej pamięta ten mecz niż Kuza, wiec liczę na chęć rewanżu.
A ze Kuza jest w formie... Farina tez dołka nie ma, uważam meczyk za wyrównany, a ze kursy na włoszke nienajgorsze więc gram to... nie gram tego grubo, ale z całego serca kibicuje niemłodej już Silvi i liczę, ze jej doswiadczenie (licze na Tiebreaki) i ostatnio dobra dyspozycja przełozy sie na dzisiejsze zwyciestwo....
Posted by: Fozzie

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 06:58

Byc moze i Kuza jest w dobrej dyspozycji, ale ja równiez gram dzisiaj:

Silvia Farina Elia - Svetlana Kuznetsova

kurs: 3,0 (Bet365)

Dwie rzeczy skłaniają mnie do tego typu, pierwsza: nie lubię rosjanki, druga wyższy kurs...

Dzisiejszy mecz jest powtórką 1/4 finału z przed roku, Farina poległa wówczas 1:6, 4:6 i mysle, że ona bardziej pamięta ten mecz niż Kuza, wiec liczę na chęć rewanżu.
A ze Kuza jest w formie... Farina tez dołka nie ma, uważam meczyk za wyrównany, a ze kursy na włoszke nienajgorsze więc gram to... nie gram tego grubo, ale z całego serca kibicuje niemłodej już Silvi i liczę, ze jej doswiadczenie (licze na Tiebreaki) i ostatnio dobra dyspozycja przełozy sie na dzisiejsze zwyciestwo....
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 06:58

Mowta co chceta, a mecz ostatnia pilke i tak wygra Sveta



P.S.Pytanie do stolecznych - jaka pogode teraz macie?
Posted by: MICHAIŁ

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 06:58

no ja dzis pozwole sobie przywalic lekko na:
farina-kuznetsova 1 2,92
randrantefy-li na 1 2,20
T. Perebyinis / B. Strycova
M. Domachowska / M. Kirilenko 2 1.46
powodzenia
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 07:00

Quote:

Mowta co chceta, a mecz ostatnia pilke i tak wygra Sveta



P.S.Pytanie do stolecznych - jaka pogode teraz macie?




Mowta co chceta, a ostatnia pilke w meczu i tak wygra Sveta


P.S.Pytanie do stolecznych - jaka pogode teraz macie?





Prosze o wykasowanie mojej poprzedniej wiadomosci, dziekoweczka
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 07:02

Ivanovic....
Dechy jest bardzo solidna, malo psuje, z pewnoscia dzisiaj zauwazyla ze jesli ana biegala to ana psula a nathalie juz umie rozrzucic po korcie, nie wiem tez czy glowa wytrzyma bo ana pod tym wzgeldem prezentuje sie dosyc slabo, nie mowiac juz kiedy mialaby wyjsc na juju w polfinale....

Aha i zycze powodzenia wszystkim grajacym chladkova w deblu, od razu widac, ze nie macie pojecia kim jest Lucie Hradecka i nie widzieliscie meczu z black/huber....
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 07:04

czyste niebo w wawie
sloneczko
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 07:05

Ja też bym się uparł przy Kuzniecovej Poprostu lepiej gra, Farina tak naprawde niczym do tej pory nie zachwyciła Kuzniecova sama powiedziała że czuje się dobrze na tym turnieju i planuje zostać do samego końca
Posted by: MICHAIŁ

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 07:07

na jakiej podstawie mowicie ze sveta jest w formie...
na podstawie jednego meczu w warszawie
przypomne ze ostatni turniej jaki grala byl w maiami na przelomie marca i kwietnia gdzie polegla w 4 rundzie z niejaka ana ivanovic w 3 setach
wiec nie piszcie ze jest w formie gdyz urywa jej seta nie bedaca w wysokiej formie smashnova-pistolesi
pozdro
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 07:10


i tak samo stawiajcie jak na makiri z kim, bo kim w pierwszym meczu , ktory czesto bywa najtrudniejszy w turnieju tez stracila seta
i potem rzeczywiscie miala problemy z makiri
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 07:10

Mi w oczy kole ten Debel Fariny przegrała go popelniając wiele błędów
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 07:12

Kim CLijsters jest najlepsza w stawce zawodniczek na J&S to nie ulega żadnym wątpliwościom OGólnie to Farina mi zalazła za skóre jak przegrała niedawno z Kostanic od tamtej pory nie dotykam jej
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 08:14

Quote:

na jakiej podstawie mowicie ze sveta jest w formie...
na podstawie jednego meczu w warszawie





Kuznetsova jest w gazie, to widac... Wydaje mi sie ze chce wygrac warszawski turnniej... W meczu ze Smashnova 2 set byl wypadkiem przy pracy, a w 1 i 3 rece same skladaly sie do oklaskow Sądzę ze Silvia mimo calej sympatii dla niej nie ma zadnych szans... Pogoda w Wawie piękna... Ruszamy

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Marcel

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 08:16

w baw debel Jans/Rosolska za 1.57 mimo prowadzenia 6-1 *1-0 a ponoc zmiatały wczoraj rywalki z powierzchni ziemii baw rozdaje prezenty
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 08:27

Clijsters, Kuznetsova, Ivanovic...

Analizy byly wyzej, wczesniej...

TO jest dzisiejsza Wlk. Trojca ktora wejdzie...
Posted by: E-Type

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 08:31

Hej...co myślicie o meczyku Diaz Oliva- Safarova??? W profie na Diaz-Olivę dają 1.56 i mi się wydaje że jest to adekwatny kurs na to spotkanie. Safarova właściwie już wczoraj powinna wypaść z turnieju ale Krajicek w połowie drugiego seta chyba straciła cały koncept na swoją grę. Diaz Oliva mimo dość słabych rywalek ( Gloria i Savczuk) wygrywała jednak w miarę wyraznie, dawała mało szans na przełamanie. Safarova ma ciekawą tendencję w swojej grze- robi strasznie dużo podwójnych błędów serwisowych. Moim zdaniem "jedyneczka"

Dodatkowo z kobitek:
# Henin-Schnyder 1 - bo nielubię Szwajcarki;-)
#Safina -Craybas 1
#Clijsters- Bovina 1

w sumie te 4 meczyki dają w profie kurs po odliczeniu podatku 2.35 i wydaje się to dość realne do wejścia.
Posted by: Rossiter

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 08:44

Uwazaj na Henin - wczoraj rownie dobrze mogl byc 3 set a Patty grac potrafi i co najwazniejsze widac ze nauczyla sie powstrzymywac emocje, do tego lewa reka
Posted by: Marcel

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 08:45

mi wczoraj Dechy sie podobała i jak widze na nia kursik 2.85 to kusi i zagram sobie pod tv - Ivanovic jest swietna ale jednak Dechy to spore doswiadczenie i wczoraj pokazała ze biegac i bronic to ona sie potrafi swietnie . Ivanovic nie bedzie miala juz tutaj przewagi meczu bo Dechy zagrała 2 dobre spotkania a kurs 2.85 to chyba z ksiezyca
Posted by: Edgar Cayce

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 09:28

Quote:

.. Ivanovic nie bedzie miala juz tutaj przewagi meczu bo Dechy zagrała 2 dobre spotkania a kurs 2.85 to chyba z ksiezyca ..




Dokładnie , Marcel masz racje
To bedzie inny mecz dla Any niż ze Zvoną , ..a kurs jest zawyzony jak cholera przy szansach 55/45 ...
Dostałem własnie bonusika w Sportingu , a tam kurs jest 2,75 ....gramy

29-Apr-2005 12:30
Ivanovic, Ana v Dechy, Nathalie 2 @ 2,75
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 16:45

Quote:

Ivanovic....
Dechy jest bardzo solidna, malo psuje, z pewnoscia dzisiaj zauwazyla ze jesli ana biegala to ana psula a nathalie juz umie rozrzucic po korcie, nie wiem tez czy glowa wytrzyma bo ana pod tym wzgeldem prezentuje sie dosyc slabo, nie mowiac juz kiedy mialaby wyjsc na juju w polfinale....

Aha i zycze powodzenia wszystkim grajacym chladkova w deblu, od razu widac, ze nie macie pojecia kim jest Lucie Hradecka i nie widzieliscie meczu z black/huber....




dzieki za życzenia
Posted by: aleksandra

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 16:47

są juz kursy na półfinał clisters-kuznetsova 1,23-3,55 myśle ze KUZNETSOVA wygra ten pólfinał prezetuje się znacznie lepiej w tym turnieju
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 17:02

Quote:

Clijsters - Bovina 1 9/10
Henin - Schnyder 1 8/10
Ivanovic - Dechy 1 6/10
Kuznetsova - Farina 1 9/10






Ladnego akumulatora można sobie bylo zagrac... dodac jeszcze polska pare deblowa ktora nomen-omen mogla przyprawic wielu o zawal... Powinny to w 2 setach wygrac a meczyly sie strasznie...

Kolejny dzien J&S za nami... Pierwsze 2 ćwierćfinały ciekawsze IMO.. Kuznetsova-Farina i Ivanovic-Dechy... W tym 2 meczu początek był właśnie taki jakiego się obawiałem czyli Dechy nie psuła a Ana waliła auty... ale potem poprawiła gre i zasłużenie wygrała..

Piomil chyba troszke na wyrost wykrewoał Kim na zwycięzczynie turnieju, półfinał Kuznetsova-Clijsters zapowiada się przednio i bardzo wyrównanie... Ciekawym czy jednak Anie Ivanovic nie ugną sie trochę kolana prz spotkaniu z Justine która dzisiaj zmiotła Patty Schnyder... Czyzby zapowiadal sie belgijski finał.... Chociaż w meczu Kim-Sveta postawię po prostu na underdoga niezaleznie od tego kto nim bedzie

Ah i jeszcze jedno... Cukier: Piomil sie zadurzyl w Lucie po prostu i dlatego tak optował za tym deblem... Tak szczerze to wynik jest dziwny... Lucie Hradecka jeszcze pokaże wszystkim na co ją stać

Troszkę żal debelka Domachowska/Kirilenko, po wygraniu pierwszego seta w dwóch kolejnych niestety przegraly... natomiast Jans/Rosolska które zagrałem dziś w b&w po kursie 1,57 (!!!) troszke przyprawiły mnie o ból serca Zamiast spokojnie wygrac 2 seta od stanu 4-1 cos sie stalo... w decydujacym secie bylo to samo szybkie wysokie prowadzenie i klapa... na szczescie 7-5 i udalo sie

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 17:19

no stawiajcie, stawiajcie na na svete bo ja chce wyzszy kurs na kimmi
i na ane tez jak mozecie
dzieki

ps MAM DO SPRZEDANIA BILET na polfinaly i finaly NA LOŻE ULGOWY! CENA - 50 ZŁ, W KASIE - 135 ZL. Wiec kto chce dobre miejsca a nie chce przeplacac do uderzac do mnie
Posted by: m_k_polska

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 17:50

Ja jutro w półfinałach stawiam na Belgijki
Kim dzisiaj męczyła się z Boviną ale a najważniejszych momentach potrafił zagrać kilka dobrych piłek, chodzby wtedy kiedy po dwóch podwójnych przegrywała *0-40 i wygrała swój gem serwisowy.Kim dała się przełamać dzisiaj aż 5 razy i popełniła dużo jak na nia podwójnych błędów(bodajże 10) myślę jednak, że jutro powinna serwować lepiej i poradzić sobie ze Svietłaną, która dzisiaj bez histori pokonała Farinę.
Henin-Hardenne dzisiaj zagrała naprawdę dobry mecz z Paty i bardzo podobało mi się kilka piłek w jej wykonaniu.Ana zagrała też dobrze ale na Justin jej aktualna forma to chyba jeszcze za mało chodź ta dziewczyna może duzo osiągnąc.

Kursy pewnie niskie na obie Panie BAW wystawił bodajże 1,2&1,15 więdz kursy słabe ale moża coś porobinować z Handi etc.

Podsumowując, w niedzielę według mnie obejżymy dobry Belgijski finał w Polsce czyli:

GO Kim Clijsters & Justin Henin-Hardenne
Posted by: m_k_polska

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 17:52

sorki, że się poprawia ale wyjdzie, że jestem analfabetą obejRZymy miało być oczywiście
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 19:36

Quote:

sorki, że się poprawia ale wyjdzie, że jestem analfabetą obejRZymy miało być oczywiście




A "więdz"?


Kurcze, boje sie o Clijsters... Mam Ja od poczatku zagrana jako zwyciezczyni turnieju, ale dzis o wiele lepsze wrazenie sprawila Kuznetsova. I grzechem by bylo nie zagrac wlasnie na Nia. Bol glowy. Henin wygra gladziutko, natomiast Kim?
Posted by: tokara

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 20:12

ja niewiem czy ta henin wygra tak gladziutko moim zdaniem to ivanovic moze troche namieszac
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 20:14

moim zdaniem tez
ivanovic i kuznetsova to pewniaki trzeba stawiac bo kursy spadaja
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 20:19

Hahahaha Piomil stosujesz sprytna strategię Wszyscy sie rzuca na Svete i Ane a kursy na Belgie pojda do gory i wtedy Ty je przechwycisz

Napisze tak... Na pewno bede kibicował Anie, nie mam watpliwosci... w drugiej parze kurs na Kuznetsovą za wysoki IMO... tak jak napisale zagram na wyzszy kurs... myslalem ze beda rowniejsze ale skoro tak to... tym lepiej

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 20:24

Zgadzam sie... Ja tez bede kibicowal Anie, ale wygra Justine na 120%. Grajcie Ivanovic! Ja chyba przyszykuje jakis transparent zaraz.

Na zwyciestwie Kim mi zalezy baaaardzo. Tylko ze taki kurs na Svetlane jest gruba przesada. Kazdy obiektywnie obserwujacy turniej widzial, ze Kuznetsova gra naprawde dobrze! Co robic? Badz tu madry.
Posted by: Borczi

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 20:45

Nie da sie ukryć, że mecz Kuznetsovej z Clijsters to przedwczesny finał imprezy. Póki co bardziej przekonuje mnie gra Rosjanki, no ale moje zdanie mniej się liczy w obliczu opinii naocznych obserwatorów;) Myślę, że jednak delikatnie zagram na Svete. Drugi półfinał... hmmm... jeśli kurs na Henin będzie niski, to granie na Belgijkę traci jakikolwiek sens. Wiadomo, że przyszłość należy do Any, kwestia tylko kiedy zacznie jej wszystko wychodzić. Póki co uderzenia genialne przeplata z błędami (dzis było ich za duzo). Jednak nie da się ukryć, że ryzykowanie gry po kursie 1,20 np przeciwko komuś kogo stać potencjalnie już dziś na grę na poziomie nie do doścignięcia dla rywalki, to spacer po polu minowym;) No i wiadomo za kim będę trzymał kciuki jutro...

Ps. Goonek - masz może jakieś fajne fotki Any?;)
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 20:54

A co wy tam się znacie Znowu babki zaczęły mnie inspirować Belgijski finał jest nieunikniony. Kogo pokonała Ivanović ??? Verę która jest całkowicie bez formy Dechy która dostaje ostre baty w fed???? A kogo pokonała Sveta Farine ???? która handluje jak może w jedną i w drugą stronę, Pistolesi ??? Cieniutką jak droot
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 20:56

Quote:

A co wy tam się znacie




Ktorzy "wy"? Na razie wszyscy za belgijskim finalem, poza Tokara.
Posted by: Borczi

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 20:56

Aktorek - a jaka wina Any czy Svety, że takie za przeproszeniem łamagi (hehe) los im wystawił za rywalki?;) Nie zmienia to postaci rzeczy, że z kimś lepszym od poprzednich przeciwniczek nie powalczą... a Sveta moim zdaniem nawet wygra;)
Posted by: Borczi

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 20:58

Maxdyzio - nie uważnie czytasz... ja sądzę, że w finale zmierzy się Sveta z Henin... choć chciałbym finału Ana Ivanovic - Kim Clijsters
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 20:58

Ano nie, masz racje, ktos tam jeszcze twierdzi inaczej. Ale - w moim przypadku - to jedynie kurs na Svete i Jej dobra (pomijam przeciwniczki) dyspozycja za tym przemawiaja. Mysle, ze jednak nie zagram, bo zaprzecze sam sobie - dla mnie ten turniej MUSI wygrac Kim!
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 21:02

Quote:

Maxdyzio - nieuważnie czytasz...




Zgadza sie, nieuwaznie... To pewnie dlatego, ze dzien w dzien musze wczesnie wstawac, zeby dojechac z Lodzi do Warszawy, a potem jeszcze powrot.

Borczi, w jednym sie zgadzamy: ja tez bede z calych sil kibicowal pieknej Anie!

Ajde Ana!!!
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 21:04

No to było w przenośni nie to żebym się wywyższał Ale kim dzisiaj dala próbkę swoich umiejętnosci w ostatnich dwóch gemach <wow> Sveta jest cienka przypomnijcie sobie jej mecze przed J&S Można stwierdzić że Rosjanki w tym roku na cleju to ziema do kwiatków no z wyjątkiem Szarapovej
Posted by: Borczi

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 21:13

Hmmmm... sveta w tym turnieju zawsze czuła się dobrze, nie dziwi więc akurat tutaj jej dobry wynik. Jesli już chcesz patrzeć w podobny sposób (tzn "przypomnijcie sobie jej mecze przed J&S"), to powodzenia życzę - uważasz, że niezły zawodnik po kilku słabszych meczach cały sezon będzie dołował?;) Moim zdaniem właśnie gorsze wyniki mobilizują jeszcze bardziej, a zwłaszcza wtedy, kiedy zawodnik czuje, że idzie - a tak gra Kuznetsova. Zobaczymy zresztą jutro, czy taka cyt. "cienka" ... i żeby nie było - mniej lubię od niej chyba tylko Mauresmo hihi... ale to jest bukmacherka, a nie koncert życzeń;)
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 21:16

Apeluje o cierpliwosc... Dzisiaj nacykałem sporo fotek Anie, Silvii... wszystko zrzuce z karty na kompa czesc juz jest... jutro lub po finale i bede to slal na ten adres o2.pl lub wymyslimy cos innego.. bedziecie miec wszystko do niedzieli Obiecuje

A dzisiaj Ana miała ładny różowy strój ;-))))
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 29/04/2005 21:16

Osobiscie Zagram tylko Henin Kim poprostu nie ruszam, na moje oko troszkę wiekszą faworytką jest Kim jak nie bedzie popełniała tych błędów seriwsowych to latwo się rozprawi ze Svetą jutro, zapowiada się piękny mecz
Posted by: tokara

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 06:34

ja wam mowie final bedzie kim-ana
zobaczycie henin dzis przegra
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 06:50

Quote:

ja wam mowie final bedzie kim-ana
zobaczycie henin dzis przegra




Na podstawie czego tak uwazasz?(przeczucie tez musi miec jakies podstawy "ziemskie").

Jesli powiesz mi, ze Ana wygrala z Dechy i Zvonarieva to i pokona Henin, to ja ci odpowiem, ze tak grajaca Serbka zostala by rozbita przez Patty(ktora wczoraj nawet nie miala szans na rowna walke z Justine).
Nie porownujmy Dechy czy Zvonarievej(ktora w/g jest zawodniczka duzo gorsza od naszej Marty ).

Jesli opierasz to, na tym ze ladnie oglada sie poruszajaca sie po korcie Ane, to zgadzam sie z Toba, ale dzisiaj to ostatni dzionek na to...

Henin wygrywa, a co do Kim to jednak odpuszcze, wczoraj zrobila na mnie wrazenie jakby bardziej niz na grze byla skupiona na wlasnym wygladzie i otoczeniu kortu(gra z wymalowanymi oczami ).

Oczywiscie dzisiaj moze byc w pelni skoncetrowana a wtedy Sveta, ktora gra bardzo nierowno nie bedzie miala za duzo do powiedzenia...

Mimo wszystko kursy zanizone, jesli znajde gdzie w okolicach 1.4 na Kim to sie skusze pewnie, ale wszystko ponizej NO BET


Pozdro!

Maciek
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 06:54

Panowie o czym tu mówić Ivanović jest dobra i jest utalentowana ale aby dzisiaj pokonać Henin musiała by latać po korcie A pokonanie Zvonarievej cienkiej to nic nie znaczy, dechy nic też ze sobą nie prezentowała. Henin wczoraj pięknie po liniach uderzała praktycznie niewiele błędów popelniała.
Posted by: tokara

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 06:56

poprostu ana jest lepsza zawodniczka od henin zreszta zobaczymy dzis kolo 16 i jeszcze jedno dlaczego gram na ane to ten kurs ktory pewnie bedzie wysoki
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 06:59

tokara mógł byś podać jeden rozsądny argument przemawiający za Anną:)
Posted by: tokara

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:01

jeden aegument jej plaskie i do tego piekielnie mocne pilki z ktorymi henin moze miec problemy i tak jak pisalem wczewsniej gram rowniez na nia ze wzegledu na kurs
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:11

Kurs to jest tylko i wylacznie liczba, a jest zasada w bukmacherce
.............
Lepiej trafic kurs 1.05, niz zeby kurs 5.0 przegral...
..................
Posted by: tokara

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:14

wiec dzis bedzier tak ze ja trafie kurs w granicach 4 a ty przegrasz kursem 1.15
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:15

Kursy: Kim 1.3
Henin 1.2

Oba odpadaja jak dla mnie... nO BETS
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:19

Quote:

wiec dzis bedzier tak ze ja trafie kurs w granicach 4 a ty przegrasz kursem 1.15





Odpowiem Ci tylko tyle: czesto bywa tak, ze chcac trafic wiecej niz mozna, traci sie wszystko...

Twoj hajs, Twoja gra...

powodzenia
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:21

Quote:

Kursy: Kim 1.3
Henin 1.2

Oba odpadaja jak dla mnie... nO BETS




W toto 1.35



P.S. Jak znajde 1.4 to gram
Posted by: golo060

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:37

A mnie sie rzucilo w oczy jans/rosolska-chladko/drgomir.Mysle ze za 1.9 chladk/drag powinny wygrac,tym bardziej ze spodzewalem sie zdecydowanie nizszego kursu na nie!!!Wydaje mi sie ze chladkowe nie odpuszcza,a sa zdecydowanie lepsze.Widzialem na zywo 1 seta w czwartek jans/rosol i raczej mnie nie rzucily swa gra na kolana.
Posted by: tokara

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:39

wie ktos czemu w profie nie ma jeszcze kursow na tenisa
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:48

Quote:

poprostu ana jest lepsza zawodniczka od henin zreszta zobaczymy dzis kolo 16 i jeszcze jedno dlaczego gram na ane to ten kurs ktory pewnie bedzie wysoki



tekst roku
ana zniszczy henin, serbka jest tenisistka wyraznie lepsza a dodatkowo bardzo odporna psychicznie
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:50

Jedno wiem Dzisiaj Piękny mecz będzie Kuzneicova z Kim I moja idolka z Belgii gładko to wygra :P


Kursy na Henin w granicach 1,2-1,3 nic tylko brać bo to darmo
Na kim 1,3-1,4 tez darmo
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:52

Quote:

A mnie sie rzucilo w oczy jans/rosolska-chladko/drgomir.Mysle ze za 1.9 chladk/drag powinny wygrac,tym bardziej ze spodzewalem sie zdecydowanie nizszego kursu na nie!!!Wydaje mi sie ze chladkowe nie odpuszcza,a sa zdecydowanie lepsze.Widzialem na zywo 1 seta w czwartek jans/rosol i raczej mnie nie rzucily swa gra na kolana.


moj kolega mowil na korcie, chladkova/dragomir to pewniak na jutro ale ile na nie moze byc? 1,30? a tu prosze nie dosc ze dragomir jest swietna w te klocki, chladkova tez jakos malo psuje, to jeszcze jans wczoraj miala klopoty z kostka w trakcie meczu
Posted by: aleksandra

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:54

gdzie sa takie kursy w betaddwin jeszcze nie ma
Posted by: tokara

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:56

piomil kazdy na tym forum sie smieje z mojego typu na ane ty rowniez ale zobaczymy po meczu co do debla to sie z toba zgodze chyba nasze dziewczynki powinny juz odpoczac
Posted by: aleksandra

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 07:58

gdzie jes kurs 1,9 na CHlad.........
Posted by: tokara

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:00

w profie 1.88
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:04

a BAWie beda? mam nadzije ze beda chyba powinnyu byc co? jak myslicie??
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:05

Quote:

piomil kazdy na tym forum sie smieje z mojego typu na ane ty rowniez ale zobaczymy po meczu co do debla to sie z toba zgodze chyba nasze dziewczynki powinny juz odpoczac


a moglbym uslyszec chociaz 1(słownie: jeden) argument przemawiajacy za Aną?
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:05

aha i jeszczed jedno pytanko, czy to prawda ze Jans ma jakas kontuzje?? czy ktos byl akurat na tym meczyku i wdzial cos?? czekam na info
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:09

Quote:

piomil kazdy na tym forum sie smieje z mojego typu na ane ty rowniez ale zobaczymy po meczu co do debla to sie z toba zgodze chyba nasze dziewczynki powinny juz odpoczac




Nikt sie nie smieje, po prostu tak jak mowi Piomil podaj jakis ziemski argument...
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:10

zadnej kontuzji nie ma... nie dajcie sie zwariowac... a nasze dziewczyny dzis powinny wygrac
Posted by: sparta

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:10

coś dziwnie wysoki kurs w profie 1.88 dlatego chyba z tą kontuzją Jans to coś nie tak???
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:11

Quote:

Quote:

A mnie sie rzucilo w oczy jans/rosolska-chladko/drgomir.Mysle ze za 1.9 chladk/drag powinny wygrac,tym bardziej ze spodzewalem sie zdecydowanie nizszego kursu na nie!!!Wydaje mi sie ze chladkowe nie odpuszcza,a sa zdecydowanie lepsze.Widzialem na zywo 1 seta w czwartek jans/rosol i raczej mnie nie rzucily swa gra na kolana.


moj kolega mowil na korcie, chladkova/dragomir to pewniak na jutro ale ile na nie moze byc? 1,30? a tu prosze nie dosc ze dragomir jest swietna w te klocki, chladkova tez jakos malo psuje,




no to cytuje te slowa tu ktos tak napisal
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:13

Quote:

zadnej kontuzji nie ma... nie dajcie sie zwariowac... a nasze dziewczyny dzis powinny wygrac


a mecz wczoraj widzial?
Posted by: wyz

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:13

moj kolega mowil na korcie, chladkova/dragomir to pewniak na jutro ale ile na nie moze byc? 1,30? a tu prosze nie dosc ze dragomir jest swietna w te klocki, chladkova tez jakos malo psuje, to jeszcze jans wczoraj miala klopoty z kostka w trakcie meczu

top slowa Piomila

wiec moze mi powiesz na jakiej podstawie tak uwazasz??
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:26

widzialem mecz, bylem na konferencji prasowej, dziewczyny zagraja lepiej niz wczoraj i wygraja
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:30

no szkoda ze zamykales oczy jak trainer wbiegal i opiekował sie prawą kostką Klaudii
ale to moze tylko z czystej sympatii sie nia zajmował a na serio to nic jej nie jest
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:34

no to musi byc powazna kontuzja... na bank dzis przegraja... nie no przestancie...
Posted by: sparta

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:36

chce to zagrać za grubszą kase ale nie wiem czy ma ta kontuzje czy nie????
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 08:38

Też chętnie bym wbiegł i zapoiekował się czyjąś kostką ;-))))) A tak na serio to prof troszkę, może nawet więcej niż troszkę przsadził z kursem na polski debel... Pamiętacie ile było zachwytów nad parą Hradecka/Sromova które pięknie ograły number one Black/Huber a z Chladkovą i Dragomir były bez szans... Dzisiaj może być podobnie... Przy 1,45 mixa i bodajze 1,55

sts, 1.88 profa to prezent... Zagrałem przeciwko Polkom, jak wygrają się nie obrażę

Betandwin natomiast jak zwykle swietne kursy na dogi, a więc zagrałem Kuznetsovą @3,78 i... Ivanovic @4,92... To dla jescze lepszego oglądania meczy i oczywiście bez szaleństw.. Wszyscy już ułożyli sobie w głowie belgijski finał a ja myślę że ktoś im te plany pokrzyżuje...

Do usłyszenia po meczach
Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Borczi

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 09:18

Quote:

piomil kazdy na tym forum sie smieje z mojego typu na ane (...)



Ja się nie śmieję - ładny, że się tak wyrażę, typ Ana DO BOJU!:)
Posted by: MagiK

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 10:04

Moim skromnym zdaniem dzisiaj powinna wygrac:
Henin-Hardenne
Justine jest w calkiem niezlej formie, a do tego chcialbym zauwazyc,ze jej przeciwniczka zagrala wczoraj az 4 sety. Moze to sie odbic na jej grze i w decydujacych momentach Anie moze po prostu zabraknac sil...ale i bez tego mysle ze Belgijka wygra gladko 2:0..

Chladkova/Dragomir
Po prostu takie przeczucie;)
Posted by: arktos

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 10:14

Quote:

Moim skromnym zdaniem dzisiaj powinna wygrac:
Henin-Hardenne
Justine jest w calkiem niezlej formie, a do tego chcialbym zauwazyc,ze jej przeciwniczka zagrala wczoraj az 4 sety. Moze to sie odbic na jej grze i w decydujacych momentach Anie moze po prostu zabraknac sil...ale i bez tego mysle ze Belgijka wygra gladko 2:0..

Chladkova/Dragomir
Po prostu takie przeczucie;)




A ja myślę że o przygotowanie fizyczne Ivanović można być spokojnym,jedynym poważnym argumentem który powstrzymuje mnie od zagrania na nią jest fakt iż podstawowa jej broń czyli mocne płaskie piłki będą poprostu wodą na młyn Henin,
która znana jest z niesamowitych kontr a dodając do tego irytujące błędy Serbki wynikające oczywiście z jej stylu gry,skumulują się niestety na porażkę.
Posted by: Marcel

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 10:22

hmm a własnie co jak Dragomir ma dzis grac kwalifikacje w Berlinie nawet jest w ich orderze na dzien dzisiejszy
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 10:41

Quote:

hmm a własnie co jak Dragomir ma dzis grac kwalifikacje w Berlinie nawet jest w ich orderze na dzien dzisiejszy




faktycznie, nie wziąlem tego pod uwage. Ale moje zdanie jest takie , ze oleje Berlin. Ma tam grac z Talają , więc szanse niewielkie. A za debel w Warszwie juz ma ponad 4 tys dolarów dla siebie , jak awansuje do finalu to bedzie miec 8 tys , a za wygrany final 14,5 tys na twarz . Bardziej jej sie opłaca grac tu debla niż kwale w Berlinie w których ma male szanse.
Posted by: RafaL_TSW

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 10:44

JA dzis tak:

Jans/ROsolska - Chladkva/Dragomir 2 1,88
Henin- Ivanovic 1 1,22
Klijsters - Kuznietsova 1 1,30
Dulko - Safarova 1 1,29
Posted by: Borczi

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 12:43

Quote:

Aktorek - a jaka wina Any czy Svety, że takie za przeproszeniem łamagi (hehe) los im wystawił za rywalki?;) Nie zmienia to postaci rzeczy, że z kimś lepszym od poprzednich przeciwniczek nie powalczą... a Sveta moim zdaniem nawet wygra;)



BRAWO Sveta:) ... co prawda brzydka, steryd i jej nie lubię, ale w interesach nie ma sentymentów A po takich kursach aż wstyd było nie grać... hehe..

... a teraz ANA DO BOJU!!! ... ale to już z czystej sympatii;)
Posted by: aleksandra

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 12:45

no CLISERRS połynęła
Posted by: m_k_polska

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 12:51

Gratuluje tym którzy postawili na Switłanę, ja jestem zdegustowany poziomem gry Kim w dwóch ostatnich setach. Mnóstwo niewymuszonych błędów no i bardzo mało winnersów.Gdyby Kim wykorzystała te sytację pod siatką w ostatnim gemie 3 seta i miała break mogło to się ułożyć różnie a tak co??
Finał Switłana-Henin i daje 2
Pozdro
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 15:22

Quote:

Quote:

Aktorek - a jaka wina Any czy Svety, że takie za przeproszeniem łamagi (hehe) los im wystawił za rywalki?;) Nie zmienia to postaci rzeczy, że z kimś lepszym od poprzednich przeciwniczek nie powalczą... a Sveta moim zdaniem nawet wygra;)



BRAWO Sveta:) ... co prawda brzydka, steryd i jej nie lubię, ale w interesach nie ma sentymentów A po takich kursach aż wstyd było nie grać... hehe..

... a teraz ANA DO BOJU!!! ... ale to już z czystej sympatii;)




Borczi za Kuzneicova Ja osobiscie zagrałem tylko Henin I tak jutro Ruska nie ma szans z belgijką a kursy beda <wow>
Posted by: Borczi

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 15:41

No i moja prognoza co do finalistek się sprawidziła... Nie wiem, czy zgodzą ze mną naoczni obserwatorzy, ale moim zdaniem półfinały jednak trochę rozczarowały. Kim ze Svetą co prawda walczyły niby trzy sety, ale każdy układał się falami - raz jednej szło, raz drugiej. Rosjanka jednak pewniej tak jak się spodziewałem i wymęczyła wygraną. Ale mecz mnie nie zachwycił. A drugi... hmmm... tak po prawdzie Ana od stanu 4:2 w pierwszym secie przestała grać w swoim stylu - winnersów było jak na lekarstwo, zagrywane jakoś bez przekonania, a liczba błędów bardzo duża. Henin zaś sprawiała wrażenie wyraznie przestraszonej tym, na co "nadziała się" na początku meczu. Widać było wyrazny respekt dla młodziutkiej rywalki. Stąd też tenis z obu stron w drugim secie strasznie niepewny, nawet łatwe piłki zagrywane były jakoś na pół gwizdka. Niestety problemów "z głową" Belgijki nie udało się Anie wykorzystać, bo po prostu sama przestała grać to co potrafi. Szkoda... trzeci set w tym meczu mógł być ozdobą turnieju!

A jutro... ja gram steryda:) W czym gorsza w tym turnieju była Clijsters od Henin? A jednak Rosjanka sobie z Kim poradziła - jesli trafi na grającą tak jak dziś Henin, to nie przewiduję problemów. Ana z prawie 60 niewymuszonymi błędami i bez winnersów w drugim secie miała ją prawie na widelcu... Sveta ten widelec wbije i kilka razy przekręci;)

Pozdrowionka!
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 16:29

polfinaly zawiodly?
dla mnie mecz kim - sveta to jeden z lepszych spotkan w tym sezonie! cudowne wymiany, z bliska to wygladalo imponujaco.
Drugi mecz to samo
chyba macie za malo cali w tv i zly odbior
co do finalu...
droga juju: chladkova - latwo, vento - klopoty, schnyder - latwo, ivanovic - kolpoty , sveta-... (wiadomo )
Posted by: wolny styl

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 16:34

co jest ze spotkaniem Monfilsa? prosze o odp
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 16:36

przelozyli na styczen
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 16:39

Oba mecze super Rzeczywiscie byc moze w tv o inaczej wygladalo ale na miejscu atmosfera byla extra... Mecz Kim ze Svetlaną rzeczywiście świetny... Szkoda że Ana nie doprowadziła do 3 seta, bo moglo byc ciekawie.. Justine strasznie psula dzis, zwlaszcza pilki z powietrza.. Wywalala po autach tragicznie.. Dla mnie jutro Sveta wygra Dzisiaj na nią postawiłe i udało się, jutro postawi do pionu drugą panią z Belgii i wyśle do Liege Dzisiejszy dzień - SUPER!!!

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Borczi

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 16:44

Hmmm...może wczuwając się w emocje trybun inaczej się odbierało te mecze - ja jakoś spodziewałem się trochę więcej. Może zabrakło dramaturgii (tę na pewno stworzyłby trzeci set w meczu Any na przykład), może za wiele po takim zestawie zawodniczek oczekiwałem... w końcu to nie RG;) Z bliska wszystko wygląda inaczej ... a co do cali .. 21 w przypadku monitora do kompa wystarczy, by dostrzec uroki Any - dzisiejszy strój podobał mi się bardziej niż ten bardziej różowy wczoraj;) hehe
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 16:47

Borczi - dramaturgii w 2 meczu bylo od groma i ciut ciut.. ludzie na trybunach az drzeli z podniecenia hahahahah... Ta niezunana piłka meczowa dla Henin, te heroiczne obrony Any i nietrafione setki Justine... Oba mecz sie rozkrecaly... Tak jak dobre thrillery Hitchcocka
Posted by: Borczi

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 16:50

No tak... tzn błędów było od groma;) a te stworzyły dramnaturgię... ale gdy wszystko zaczęło się tworzyć w piękny horror, czyli tie-break i trzeci set, nagle WIELKI REŻYSER przerwał ten spektakl planując najwyrażniej sequel hihi... A serio - napięcie rosło, rosło.. Henin się zakręciła.. i nagle... KONIEC:) O to mi chodziło pisząc poprzedni post.. ja tam mam lekki niedosyt. Ale pewnie się nie znam po prostu...
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 18:21

Quote:

widzialem mecz, bylem na konferencji prasowej, dziewczyny zagraja lepiej niz wczoraj i wygraja




brawo dziewczyny!!! gdzie ta kontuzja Piomil?!
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 19:21

a kto mowi ze majac kontuzje nie mozna wygrac?
dzisiaj tez byles na konferencji? tak jak wczoraj byles na konferencji jans/rosolskiej, ktorej nie bylo
ehh niektorzy sa zalosni ale i zabawni
masz jeszcze jakies dowciapy?
Posted by: Misiek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 19:39

Witam.

Ja tam żadnym fachowcem od tenisa to nie jestem, ale lubię czasami coś mazgnąć, jak sobie obejrzę meczyki w TV, a później można jeszcze grać obie panie ;-)

Jutro Wielki Finał W Warszawie. Zapowiada nam się niezły meczyk. Każdy ma swoje 'widzimisie' jedni grają na Kuzę która na pewno jest mocna... bo słabe to chyba nie wygrywają z samą Kimi :-) aaaa... drudzy natomiast grają na Henin która dziś na pewno rozegrała chyba (bo nie oglądałem wszystkich meczy z jej wykonaniem) najgorsze spotkanie, ale jednak potrafiła pokonać serbkę.. która naprawdę może się już zacząć podobać...:P

Ciekaw jestem jakie kursy na jutrzejszy finał dają nam bucki... BAW dał skromne @1.4, ja czekam na oferty `naziemnych` jeżeli dają @1.4-1.5 lub oczywiście powyżej... zagram na Henin która jak dla mnie pyknie jutro Kuzę w 2 setach
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 20:42

www.o2.pl login: dominik106 haslo: daniela

Zamieściłem pierwszą artię zdjęć w 6 wiadomościach łacznie kilkadziesiąt zdjęć... takze korzystajcie... tylko niech nikt nie zmienia loginu i hasla... i napiszcie jak sie podobaly

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Marcel

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 21:17

no fotki fajne - kilka Farinki i Bovinki zapisałem , takze znalazła sie jedna (tylko ) Kirilenko no i fajna fotka "wypiętej" Marty
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 21:41

To jeszcze nie wszystko... jutro dorzuce jeszcze kilkadziesiat... różową Anę Kim, Justin, Nathalie... Niestety Kirilenko tylko jedna bo widzialem tylko jej trening ;( Nie oglądałem debli, a na jej singla nie wziąłem aparatu Mam zamiar pofotografować też nasze deblistki no i wiecej Perebiynis, bo też jest na co popatrzeć
Posted by: Edgar Cayce

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 21:55

g00niek

odwaliłeś kawał roboty

tez kilka musze sciągnąć

pozdr
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 30/04/2005 22:08

Dziękue Ci Dominik >piwo< za relacje i za fotki
Jestes osob, którą wprowadza tu dobry klima t:-))
Taaak, Perebinis <OK>
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 07:13

Hmmm, ta ostatnia niedziela... Moja faworytka odpadla wczoraj, mowi sie trudno.

Natomiast przyznam, ze nie wiem czego musi dokonac Kuznetsova , aby kursy na Nia nie byly ciagle tak wysokie. W mojej ocenie wczoraj grala znacznie lepiej od Henin i co wiecej, forma Rosjanki rosla z kazdym meczem w tym turnieju, czego nie moge powiedziec o dyspozycji Belgijki. Oczywiscie, ktos powie, ze moze troche zlekcewazyla Ivanovic, ze kontrolowala przebieg meczu caly czas. Zgoda, niech bedzie, tylko ze wczoraj widac bylo jak na dloni, iz Ana przegrala ten mecz jeszcze przed jego rozpoczeciem . Przypomnijcie sobie Serbke, ktora szalenie sie motywowala w meczach ze Zvonareva i Dechy, ktora co chwila krzyczala to wspaniale "Ajde". Wczoraj to ja musialem krzyczec zamiast Niej , od poczatku byla bardzo spieta, bardzo stremowana, dopiero przy kluczowych pilkach typu meczowe grala tak jak potrafi, odwaznie i celnie. To tylko, moim zdaniem, jeszcze dobitniej podkresla, ze Justine nie jest az tak lepsza od Svety jak to wskazuja kursy, o ile w ogole jest lepsza od Rosjanki.

Dzis z calego serca bede kibicowal Svetlanie, dosluchujcie sie krzykow po rosyjsku i hiszpansku, to bede ja.

I bede bil rowniez glosno brawa, gdy zabojcze returny z forehandu po kiepsciutkim drugim (a moze i pierwszym) serwisie Henin beda czyscily linie.

Nie obstawiam dzisiaj, lecz uwazam, ze powinna wygrac Rosjanka. A wczoraj wygralaby bez trudu.
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 07:42

ja slyszalem wczoraj tylko 'davai ana' z czego usmialem sie po pachy
Co do finalu to nie mam pojecia jak JuJu mialaby dzis pokonac svete ale sercem bede za belgijka
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 07:44

Quote:

a kto mowi ze majac kontuzje nie mozna wygrac?
dzisiaj tez byles na konferencji? tak jak wczoraj byles na konferencji jans/rosolskiej, ktorej nie bylo
ehh niektorzy sa zalosni ale i zabawni
masz jeszcze jakies dowciapy?




teraz to sie skompromitowales bardzo... jak mozesz mowic, ze konferencji nie bylo... moge ci nawet cytaty przytoczyc... chcesz? i wczoraj tez byla! nie wierzysz?! a jezeli chodzi o ten mecz to chyba wszyscy mowili ze trzeba pedzic do profa po 1.88

P.S. Piomil naprawde dałeś ostro ciała z tymi konferencjami...
Posted by: jamal_b

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 07:44

Piomil jaka pogoda w wawie?
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 07:46

pochmurno
ale raczej nie bedzie padac

no pkubik przytocz cytaty z checia sie posmieje co tam wymysliles sobie omg zaraz bede mial ostry lol
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 07:48

ok. proponuje wiec zaklad! skoro jestes taki pewny to zalozmy sie czy byla ta konferencja. jestes taki mocny teraz?
Posted by: sotr*

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 07:55

MAM PYTANKO czy buki naziemne sa dzisiaj otwarte?? tzn. chodzi o sts i toto-mix
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 07:58

pRZECIERZ konferencje prasowe są zwoływane codziennie
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:01

aktorek ja o tym wiem, bywam na nich, ale Piomil sie smieje z tego i uwarza, ze to sciema a teraz cos go nie slychac...
Posted by: sotr*

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:03

Quote:

MAM PYTANKO czy buki naziemne sa dzisiaj otwarte?? tzn. chodzi o sts i toto-mix



czy mógłby mi ktos odpowiedziec na tak banalne pytanie??
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:05

podejrzewam ze czynne dzis... ja ide grac o 12 i bardzo sie zdziwie jak bedzie zamkniete...
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:05

jezeli sts wystawia oferte na tenis , to chyba normalne ze otwarty

ps. piomil jak zwykle pewny siebie i mysli ze wszystkie rozumy pozjadał
Posted by: jamal_b

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:08

STS z tego co wiem do 12.30 dzis, ale nie jestem pewny.
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:11

gdzie jest Piomil?!
Posted by: arktos

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:11

Quote:

jezeli sts wystawia oferte na tenis , to chyba normalne ze otwarty

ps. piomil jak zwykle pewny siebie i mysli ze wszystkie rozumy pozjadał




Tak to jest jak się za dużo pije,to się szybko ściemnia i są trudności z dotarciem na konferencje
Posted by: szyda

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:12

panowie czy prof jest dzisiaj czynny?
Posted by: arktos

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:14

Buahahahahaha STS mnie rozbawił wystawił mecz Almagro-Ventura jako challenger w Rzymie i dał go w 3 kombinacjach Buhahahhhaaha nie mogę.
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:15

Konfernecje na każdym turnieju były są i będa po zakończonych wszystkich grach Czyli pod wieczór :P
Posted by: gremlin

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:16

dajcie juz spokuj mnie interesuje na dzis polski debel kurs na ich przegrana 1.6 w toto-mixie ,prosze o opinie tych co je widzieli poprostu juz mnie tak wk...ily 3 dni pod rzad lamiac mi kupony ze chce im dac dzis ostatnia szanse ze przegraja!!!
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:22

aktorek konferencje sa roznie... akurat na turniejach w Polsce odbywaja sie po danym meczu. NP. Skonczyla grac Clijsters to przychodzi i odpowiada na pytania. Tak samo jest z Jans i Rosolska. A dzisiaj dziewczyny powinny wygrac... takie jest moje zdanie.

P.S. Gdzie ten PIOMIL?
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:25

W wielu turniejach jest po wszystkich grach zakończonych danego dnia
Posted by: Gregov

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:27

no mnie debelek polski pozbawił paru $ . a dragomir dzis w najlepsze gra sobie kwalifikacje do Berlina ( przesuneli jej mecz z Talają z wczoraj na dzis ) . Po pierwszym secie 6-0 byłem przekonany o wygranej chla/drag ( a jak obie podeszly do tego mecu to pozostanie juz tajemnicą )
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:28

aktorek ja nie zaprzeczam, tylko pisze jak jest w Polsce
Posted by: aktorek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:31

pkubik fakt faktem jest że zawsze są konfernecje
Posted by: szyda

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:37

prof dzisiaj czynny???????
Posted by: jamal_b

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:47

WTA to WTA, a ze tematu do turnieju w Quatar jeszcze nie ma to piszemy tutaj:

Panova T. - Lisicki S. 2 3.00 /STS/ - wczoraj zabraklo jednego gema aby Panova nie przeszla nawet pierwszej rundy kawalifikacji. Niejaka Antonia Matic jechala Czeszke 6-3 *5-3 i nagle zupelnie zapomniala jak sie gra w tenisa. Bijac za daleko lub za krotko doprowadzila w koncu do wygranej Tatiany. Dla nas to w sumie dobrze, bo Lisicki zagrala podobno swietny mecz ogrywajac Black 6-4 6-1. Jesli dzis obie zawodniczki beda graly na tym samym poziomie co wczoraj to Niemka ma spore szanse na zwyciestwo.

do tego:

Haynes A. - Obziler T. 1 1.60 /STS/

POWODZENIA
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:49

Panowa to przypadkiem nie Rosjanka?
Posted by: jamal_b

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 08:51

Quote:

Panowa to przypadkiem nie Rosjanka?




oczywiscie, przepraszam za pomylke
Posted by: PioKing

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 09:17

sorki ze tak dlugo nie odpisywalem ale w przeciwienstwie do niektorych nie spedzam calego zycia przed kompem mam ciekawsze rzeczy do roboty
odpowiedz na pytanie pkubika - tu jestem
widze, ze kolejny koles nie ma za grosz poczucia humoru i nie umial wylapac mojej ironii wkrecanie ludzi chyba stanie sie niedlugo moja pasja normalnie niektorzy gotowi sa mnie zabic za jeden tekst omg to tylko polacy
Posted by: Macias

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 09:47

Jestem ostro zmelanzowany takze sorka ale analiz dzisiaj nie wrzuce:

Henin-Kuznetsova 2

Przeczucie melanzownika. Sveta przyjechala tu wygrac i to osiagnie



Pozdro!
Maciek
Posted by: Ewelina

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 09:55

Henin - Sveta 1, 1.32
Posted by: Ewelina

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 09:58

I debel:

Pereb./Stry - Jans/Ros 1, 1.6

Estoril

Na Li - Safarova 1, 1.27
Posted by: Borczi

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 13:38

No i to w końcu był TENIS:) Przez WIELKIE "T";) hehe.. i mimo że postawiłem na Svetę po pięknym kursie, i że była tak blisko dostarczenia mi znowu ładnego zarobku, to ani przez chwilę nie żałuję, że wygrała Henin! BRAWO Justynka:) Naprawdę wspaniały mecz:)
Posted by: rokus

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 13:40

Publicznosc na warszawiance do dupy-zero taktu jednostronne kibicowanie henin-nie podobalo mi sie to
Posted by: Gimlak

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 14:26

byles na meczu? ja nie, ogladalem w TV ale widac bylo ze Svete tez wspieraja - dopingowali ja w trudnych momentach, kilka razy slyzalem jak skandowali jej imie.. nie przesadzaj - ja nie zauwazylem ZBYT wielkiego faworyzowania.

a co do meczu - rewelacja - naprawde swietny tenis, cudowne akcje. mecz warty finalu.
Posted by: rokus

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 14:53

co do meczu to sie zgadzam-rewelacja.
Posted by: g00niek

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 16:12

Koniec emocji w Warszawie... ale jakie dzisiaj były Rokus nie masz racji.. Publika była w miarę obiektywna, duzo ludzi kibicowało Svetlanie, m.in. ja Widownia potrafiła dostrzec świetne zagrania obu stron i klaskała po równo.. Meczyk widzieliście więc nie mam co pisać, jednak emocje sprzed telewizorów trzeba pomnożyć sobie kilkukrotnie... więc wiecie co działo sie na stadionie ;-) Poziom meczu rzeczywiście bardzo dobry.. Zagrałem Kuznetsovą @3,25 w Pinnacle przed samym wyjściem dziś rano i ... było blisko, troszkę dekoncentracji w 2 secie... później problemy z nogą.. Pewnie zauważyliście serwis Svety, serwowała strasznie lekko 120-130 km/h co przy 160-180 km/h Justine było slabiutko.. Doszliśmy w końcu do wniosku z przyjaciółmi że Sveta bała się ostrych returnów Henin, także im mocniej by serwowała tym mocniejsze kontry byłyby...

Ogólnie cały tydzień piękny... oby więcej takich wydarzeń w Polsce.. Zjarałem się ładnie, brązowy jak latynos teaz jestem

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: MagiK

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 19:04

Rzeczywiscie dzisiaj to rewelka byla bez dwoch zdan...Zaluje,ze ogladalem to tylko przed tv, ale i tak jestem zadowolony bo chociaz piatkowe cwiercfinaly zaliczylem Szkoda, ze juz sie skonczylo, z niecierpliwoscia czekam na nastepny rok, wtedy juz chyba kupie sobie karnet;) i tak wlasnie wybiegajac w przyszlosc mam do Was pytanie: Czy wiecie moze co musza zrobic organizatorzy aby nasz wspanialy J&S CUP awansowal do rangi Trier I???- a niepodwarzalny jest fakt, ze na to zasluguje Chodzi tylko o kase, czy o cos wiecej??
Posted by: MagiK

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 19:07

Oczywiscie NIEPODWA Ż ALNY, sorki za ten glupi blad
Posted by: pkubik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 19:19

Quote:

sorki ze tak dlugo nie odpisywalem ale w przeciwienstwie do niektorych nie spedzam calego zycia przed kompem mam ciekawsze rzeczy do roboty
odpowiedz na pytanie pkubika - tu jestem
widze, ze kolejny koles nie ma za grosz poczucia humoru i nie umial wylapac mojej ironii wkrecanie ludzi chyba stanie sie niedlugo moja pasja normalnie niektorzy gotowi sa mnie zabic za jeden tekst omg to tylko polacy




oj Piomil, ale sie zagalopowales... wskaz mi prosze elementy twej ironii... rzeczywiscie jestes mistrzem wkrecania ludzi ale jeszcze lepiej odwracasz kota ogonem...
Posted by: Chomik

Re: WTA - Warszawa, Estoril - 01/05/2005 20:50

Quote:

Czy wiecie moze co musza zrobic organizatorzy aby nasz wspanialy J&S CUP awansowal do rangi Trier I?




Przede wszystkim to modl sie, zeby w ogole przetrwal. Z tego co wiem (powazne zrodla ), to juz w tym roku mogl sie nie odbyc (J&S = afera Orlenu), sponsorzy tytularni chcieli sie wycofac, ale w pore zorientowali sie, ze laczy ich jeszcze umowa licencyjna i albo zorganizuja turniej, albo zaplaca kare w wyskosci podobnej do puli nagrod. Na szczescie wybrali organizacje turnieju.

Tylko ze nie wiadomo co bedzie za 2 lata... W przyszlym roku na pewno sie znow spotkamy (ale sie opalilem ), nie sadze jednak, aby ktos chcial podnosic range turnieju, ktory byc moze przestanie istniec.

P.S. Nie chcialbym dolewac oliwy do ognia, ale wydaje mi sie, ze tym razem to Piomil nie potrafi przyznac sie do bledu. To tak oczywiste, ze zaprzeczanie o "wkrecaniu" nawet smieszne nie jest.