Opcje tematu
#1321797 - 22/06/2007 17:38 BARAZE O 2 LIGE POLSKĄ
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Zestaw par

Warta Poznań- Unia Janikowo 24 czerwca, 17:30
Kolejarz Stróże - Stal Stalowa Wola 24 czerwca, 17:30
Pelikan Łowicz - Kmita Zabierzów 24 czerwca, 17:30
GKS Katowice 3-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 24 czerwca, 17:30
(wo)

Unia Janikowo - Warta Poznań 27 czerwca, 17:30
Stal Stalowa Wola - Kolejarz Stróże 27 czerwca, 17:30
Kmita Zabierzów - Pelikan Łowicz 27 czerwca, 17:30
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 GKS Katowice 27 czerwca, 17:30
(wo)

Jesli ktos ma rozeznanie w 3ligowym swiatku ,to napiszcie kilka slow o tych druzynach ,czy maja szanse,jak sie zapatruja wlodarze klub na ewentualny awans itd bo mecze juz w niedziele \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1322481 - 22/06/2007 20:36 Re: BARAZE O 2 LIGE POLSKĄ [Re: Domingos]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
pytanie czy kazdy z 2-go ligowcow chce dalej grac w 2 lidze ma na to srodki i zaplecze organizacyjne?

kmita nawet w zabierzowie grac meczy nie mogla w 2 lidze,
ciekawe czy cos sie ma zmienic od nowego sezonu?
janikowo nie bardzo kwapilo sie do gry w 2 lidze 2 razy przegrywajac baraze wczesniej i po wycofaniu sie kani gostyn "musialo" wejsc do 2 ligi ale nie wiem czy w dalszym ciagu jest wola gry z ich strony na zapleczu extraklasy.
takich dylematow nie ma chyba stalowa wola.
jesli chodzi o 3-cio ligowcow to nie wiem ktorym klubom jest na reke wejscie o klase wyzej.
warta chyba tak ale kolejarze ze stroz czy pelikan lowicz,ciezko powiedziec.

Do góry
#1328392 - 24/06/2007 20:59 Re: BARAZE O 2 LIGE POLSKĄ [Re: phantom]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Kolejarz Stróże
VS
Stal Stalowa Wola
Typ: Kolejarz Stróże

Dzisiaj w Stróżach dojdzie do historycznego momentu miejscowy klub Kolejarz stanie przed szansą awansu na drugoligowy szczebel. Ich przeciwnikiem w dwu meczu będzie Stal Stalowa Wola. Gospodarze Kolejarz zostali drugim zespołem w III lidze grupie IV. Lepszą drużyną okazał się tylko Motor Lublin. W tym nie wielkim nowosądeckim miasteczku od dawna są wielkie plany. Mówi się o budowie nowoczesnej areny do 2009 roku. Są odpowiednie pieniądze aby sporowadzi takich piłkarzy jak Krzysztof Pyskaty, Krzysztof Trela, Arkadiusz Bałuszyński, Rafał Berliński czy Jano Frolich. Każdy z tych wspomnianych zawodników ma za sobą duże doświadczenie drugoligowe a nawet pierwszoligowe. Widzimy, że kadra zespołu ze Stróż wydaje się dość mocna i potwierdzeniem tcyh słów jest drugie miejsce w tabeli III ligi grupy IV. Warto także wspomnieć o szkoleniowcu zespołu Kolejarza jest nim Mirosław Hajdo, który współpracował z Albinem Mikluskim (trener Stali Stalowa Wola) za czasów Cracovii Kraków. Panowie znają się na wylot a wiedza na temat przeciwnika trenera Hajdo jest bardzo duża. Jeśli chodzi o najbliżej spotkanie to w składzie Kolejarza zabraknie pauzującego za nadmiar żółtych kartek Marka Gołąbka. Jest to zawodnik pierwszego zespołu dlatego strata tego gracza jest dość poważna. Jednak gospodarze muszą sobie zdawać sprawę, że jeśli chcą zagrać w drugiej lidze to muszą dzisiaj zdobyć odpowiednią zaliczkę w meczu ze Stalą Stalowa Wola. Na wyjeździe będzie bardzo ciężko o wygranie spotkania. Jesli dzisiaj zdobędą odpowiednią zaliczkę to w meczu rewanżowym będą mogli zagrać bardziej asekuracyjnie. Goście ze Stalowej Woli przyjeżdżają do Stróż po dobry wynik i utrzymanie się na drugoligowym froncie. Stal miała zdecydowanie lepszą drugą część sezonu, zwłaszcza za czasów Albina Mikulskiego. Na gwiazdę tego zespołu wyrósł Kamil Gęśla, którym jest nawet zainteresowanie z ekstraklasy. Jednak zawodnik ten nie występi w tym spotkaniu i jest to bardzo poważne osłabienia jeśli chodzi o poczyniania ofensywne "Stalówki". Także poza kadrą meczową będzie Marek Kusiak i Andrzej Kasiak, którzy mają problemy z urazami. Ciekowstką jest fakt, że w składzie Stali Stalowa Wola gra Mieczysław Ożóg. Ten pomocnik jest najstarszym piłkarzym na wysokiem szczeblu ligowym. Pan Mieczysław ma już w sumie 41 lat. Stał się nawet bohaterem krótkie reportażu przeprowadzonego przez jedną ze stacji komercyjnych. Obie drużyny dzisiaj powalczą o drugą ligę. Większe szansę w pierwszym meczu daję Kolejarzowi ze Stróż. W tych niewielkim miasteczku są wielkie plany budowy zespołu na lata. Widzimy to piłkarzach jakich mamy okazję oglądać w tym zespole. Mają za sobą występu na wyższych szczeblach ligowych niż III liga. Wszyscy w Stróżach liczą na powtórkę z historii dwa lata temu ten zespołu walczył o wejście do III ligi z Garbarnią Kraków. W dwu meczu lepszy okazał się Kolejarz, który awansował kosztem Garbarnii do trzeciej ligi. Dzisiaj mają szansę na podobny sukces a występu na drugoligowym szczeblu byłby spełnieniem marzeń dla miejscowych kibiców.

P.S mecz do zagrania za małe stawki. Kurs na to wydarzenie jest bardzo dobry więc nie ma co szaleć za bardzo.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1328396 - 24/06/2007 21:02 Re: BARAZE O 2 LIGE POLSKĄ [Re: Ignorator]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385

Igi miałem właśnie napisać pare słów na temat typu na Kolejarz ale mnie ubiegłeś wieć nie pozostaje mi nic innego jak się pod tym podpisać. Pozdrawiam

Do góry
#1328421 - 24/06/2007 21:19 Re: BARAZE O 2 LIGE POLSKĄ [Re: Tijk]
KamilZ Offline
journeyman

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 87
Ja dodam jeszcze, że piłkarze Kolejarza mają obiecane dość spore premie za awans, ale sponsorzy nie chcą ujawniać ile to będzie, więc chęć i motywacja jest. Poza tym polecam zagrać undera, bo trener zapowiedział grę na zero z tyłu, gdyż... lepiej im się strzela na wyjazdach :P. W dodatku dość spore osłabienia w Stali. No i oczywiście kurs na awans 2.20 jest wysoki i warto skorzystać ;).

A z innych spotkań to Warta raczej powinna u siebie wygrać z Unią, ale ta potrafiła zaskakiwać w końcówce sezonu, więc różnie może być :P.
Kmita powinna się utrzymać, bo sponsor ma na pewno dużo większe plany niż walka o utrzymanie w II lidze a Pelikan jakimś wymagającym zespołem nie jest, tylko kurs 1.50 troszkę mały...

Do góry
#1328648 - 24/06/2007 23:30 Re: BARAZE O 2 LIGE POLSKĄ [Re: KamilZ]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Ignorator, ta "arena" to raczej bujna wyobraznia Koguta. Moze mu sie LM marzy w Strozach \:D . To bylby ewenement ;). Wioska w LM ;). Choc trzymam za Kolejarzem kciuki, bo mam rzut beretem, to sadze, ze na dluzsza mete ten klub nie ma racji bytu na takim szczeblu rozgrywek. Natomiast co do meczu ze Stala, to na odleglosc czuje remis, choc Baluszynski bunczucznie zapowiada, ze chce cos udowodnic Mikulskiemu, to sadze, ze sprawa rozstzygnie sie w Stalowej Woli i niestety na korzysc Stali, a plany Koguta legna w gruzach i do Stroz powoli zacznie wracac szara rzeczywistosc w postaci 4,5 ligi.

Do góry
#1328935 - 25/06/2007 01:11 Re: BARAZE O 2 LIGE POLSKĄ [Re: donic]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Popieram.....oszolom ktory za lewa kase(czyt.nie swoja..) probuje zaspokoic chore ambicje.Znam tego czlowieka,nie prezentuje on swoja osoba nic szczegolnego,zreszta tak jak wiekszosc wiesniakow ktorzy dorwali sie do wladzy.Ale w Strozach go kochaja...Nie dziwie sie specjalnie bo ze wsi zrobil male miasteczko i dalej robi niezly show...Tyle ze takie druzyny jak juz zycie nauczylo szybko sie pojawiaja,ale jeszcze szybciej upadaja,wystarczy ze braknie kaski i nie bedzie mozna utrzymac armi zacieznej.Miejscowym kopaczom umiejetnosci starcza co najw. na okregowke...Ale nawet wtedy wspomnienia zostana,a kto wie moze moze wowczas senator Kogut doczeka sie pomnika przy wejsciu na stadion..Osobiscie mysle ze Kolejarz nie jest bez szans w tym dwumeczu,choc sprawa wedlug mnie rozstrzygnie sie w rewanzu.W sumie jak dla mnie mogliby awansowac.Podskoczylbym od czasu do czasu zerknac na rywali z 2 ligi.

Do góry
#1334047 - 26/06/2007 16:45 Re: BARAZE O 2 LIGE POLSKĄ [Re: kamasutra]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
po 1-szych meczach bliskie awansu sa kluby 3-cioligowe,ktore maja calkiem komfortowa zaliczke 2-0 przed rewanzem.
w o wiele gorszej sytuacji jest warta ktora nie zdolala uzyskac zadnej zaliczki przed rewanzem.
zastanawia mnie 1-no czemu przy tak ubogiej ofercie bukow (malo lig toczy rozgrywki) naziemni bukmacherzy nie kwapia sie do wystawienia kursow poza profem.
ten z kolei nie wystawia zwyciestw na handicapie czy tez awansow.
czy jakis buk wystawi kompletna oferte na polskie rewanzowe baraze?

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Irek, alfa, Sensei, igea23), 3234 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584639 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07