Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1399195 - 15/07/2007 07:33 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
ola_betrueQQ Offline
addict

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 436
Skąd: Elbląg
Originally Posted By: Virapl
Originally Posted By: rafal08

Olali to i dali mu kase ,która nie powinna podlegać żadnym ograniczeniom typu wpłata ,obrót itp bo kasa wygrana we frerolach jest normalnie dopisywana do kont i tyle.

błąd!
nie chciałbym się powtarzać, ale w tej sieci wygrane we freerollach SĄ obarczone restrykcjami co do obrotu.

Błąd \:p
w maya wygrana z freerolla wyplacalam bez depozytu, bez obrotu, a pin dostalam od supportu \:\)

Juz sie nie wypowiadam... bo zaraz bedziecie bic \:p

Pozdrawiam \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1399204 - 15/07/2007 07:38 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: ola_betrueQQ]
Virapl Offline
veteran

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 1404
Skąd: odzyskałem login: Vira, wszelk...
Originally Posted By: oopalona

Co Ty gadasz? Jakie ich pieniadze? Byly ich dopoki bzyku ich nie wygral (nie mowiac juz o tym, ze ma juz je na koncie)!
A te ICH "reruly", nie zasluguja na nic wiecej niz kreytyke... oni sami ich nie znaja...
Freeroll jak nazwa wskazuje jest turkiem darmowym, w ktorym wygrywa sie darmowy hajs (tickety etc.) i nie wymaga on zadnege obrotu.
A teraz wytlumacze Ci co to za "zal"... wygrywasz $500 we freerollu... juz mega radosc... pierwsze co to myslisz 'zaraz sobie wyplace' zlecasz wyplate, a tu wal... Nie dosc, ze wyplata anulowana to jeszcze problemy z dogadaniem sie z supportem, udzielanie mylnych informacji (ktore nazywasz ICH regulami), nie mowiac o zablokowaniu konta... wlasnie to jest ten zal...
A co do "nie chcesz nie graj"... otoz chce i bede grac... ale nie uwazasz, ze fajnie np. byloby wiedziec, ze wygrana w danym freerollu podlega obrotowi po zakonczeniu turnieju... chociaz by dlatego, ze za wczesnie nie walic glowa w sufit z radosci?

Sprawa jest do wyjaśnienia - ale napewno nie w tak nietypowej sprawie kontaktując się tylko z supportem.
info@thenutz.com - adres właściciela strony
Jak już pisałem - grupa ta nagradza najlepszych graczy wygranymi we freerollach pieniędzmi po to, aby dać im możliwość gry na ich stronie - jeżeli naprawde są tak dobzi, to będą w stanie je pomnożyć, a powierzone pieniądze oddać w formie prowizji do pokerroomu - to chyba nie jest zły układ ani dla gracza, ani dla pokerroomu, a przecież o to cały czas chodzi, aby wszyscy byli zadowoleni.
Nie ma wokół nas instytucji charytatywnych - wszystko ma jakiś cel. Organizowanie freerolli również.
Ta sprawa jest o tyle specyficzna, iż wygrana faktycznie była czymś, z czego nie mogli oczekiwać zysku - jedynie zależało im na reklamie i pokazaniu się w środowisku graczy (o turnieju pisano na kilku forach, lecz tak naprawde uczestników ledwie setka)
Bzyku nie chciał tej nagrody - więc zaproponowano mu inne rozwiązanie... gdy poznał szczegóły tego rozwiązania, chciałby się wycofać i może to być po części zrozumiałe i tego należałoby się przed managerem trzymać - niedoinformowania co do warunków zamiany. Jeżeli zależy im na dobrym wizerunku, a sądząc po akcjach jakie organizują (chipstalkers) i reputacji jaką sobie stworzyli (rzetelnych, wypłacalnych, sprawnie działających w supporcie) to zależy im, napewno załatwią to tak, aby żadna ze stron nie była stratna; lecz nie można liczyć, że poddadzą się wytycznym gracza, bo wtedy wszyscy puściliby ich z torbami...
Może to się komuś wydawać smutne, ale niestety jest prawdziwe.
ŚWIĘTY MIKOŁAJ NIE ISTNIEJE!!!!

Do góry
#1399208 - 15/07/2007 07:39 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
Virapl Offline
veteran

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 1404
Skąd: odzyskałem login: Vira, wszelk...
co do wypłaty z mayagaming - to już tylko ich dobra wola i chwała im za to, ich regulamin stanowi inaczej

Do góry
#1399221 - 15/07/2007 07:50 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
ola_betrueQQ Offline
addict

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 436
Skąd: Elbląg
Originally Posted By: Virapl
Originally Posted By: oopalona

Co Ty gadasz? Jakie ich pieniadze? Byly ich dopoki bzyku ich nie wygral (nie mowiac juz o tym, ze ma juz je na koncie)!
A te ICH "reruly", nie zasluguja na nic wiecej niz kreytyke... oni sami ich nie znaja...
Freeroll jak nazwa wskazuje jest turkiem darmowym, w ktorym wygrywa sie darmowy hajs (tickety etc.) i nie wymaga on zadnege obrotu.
A teraz wytlumacze Ci co to za "zal"... wygrywasz $500 we freerollu... juz mega radosc... pierwsze co to myslisz 'zaraz sobie wyplace' zlecasz wyplate, a tu wal... Nie dosc, ze wyplata anulowana to jeszcze problemy z dogadaniem sie z supportem, udzielanie mylnych informacji (ktore nazywasz ICH regulami), nie mowiac o zablokowaniu konta... wlasnie to jest ten zal...
A co do "nie chcesz nie graj"... otoz chce i bede grac... ale nie uwazasz, ze fajnie np. byloby wiedziec, ze wygrana w danym freerollu podlega obrotowi po zakonczeniu turnieju... chociaz by dlatego, ze za wczesnie nie walic glowa w sufit z radosci?

Sprawa jest do wyjaśnienia - ale napewno nie w tak nietypowej sprawie kontaktując się tylko z supportem.
info@thenutz.com - adres właściciela strony
Jak już pisałem - grupa ta nagradza najlepszych graczy wygranymi we freerollach pieniędzmi po to, aby dać im możliwość gry na ich stronie - jeżeli naprawde są tak dobzi, to będą w stanie je pomnożyć, a powierzone pieniądze oddać w formie prowizji do pokerroomu - to chyba nie jest zły układ ani dla gracza, ani dla pokerroomu, a przecież o to cały czas chodzi, aby wszyscy byli zadowoleni.
Nie ma wokół nas instytucji charytatywnych - wszystko ma jakiś cel. Organizowanie freerolli również.
Ta sprawa jest o tyle specyficzna, iż wygrana faktycznie była czymś, z czego nie mogli oczekiwać zysku - jedynie zależało im na reklamie i pokazaniu się w środowisku graczy (o turnieju pisano na kilku forach, lecz tak naprawde uczestników ledwie setka)
Bzyku nie chciał tej nagrody - więc zaproponowano mu inne rozwiązanie... gdy poznał szczegóły tego rozwiązania, chciałby się wycofać i może to być po części zrozumiałe i tego należałoby się przed managerem trzymać - niedoinformowania co do warunków zamiany. Jeżeli zależy im na dobrym wizerunku, a sądząc po akcjach jakie organizują (chipstalkers) i reputacji jaką sobie stworzyli (rzetelnych, wypłacalnych, sprawnie działających w supporcie) to zależy im, napewno załatwią to tak, aby żadna ze stron nie była stratna; lecz nie można liczyć, że poddadzą się wytycznym gracza, bo wtedy wszyscy puściliby ich z torbami...
Może to się komuś wydawać smutne, ale niestety jest prawdziwe.
ŚWIĘTY MIKOŁAJ NIE ISTNIEJE!!!!

Istnieje \:\) wygraj freerolla w pokerroomach innych sieci to sie przekonasz \:\)

Do góry
#1399223 - 15/07/2007 07:52 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: rafal08]
Egzekutor Offline
old hand

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1174
Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: Egzekutor
Niektorzy by chcieli zeby jeszcze im siano pod drzwi podwiezli..a jak ktos tak straszy support na live chacie (I must go now - I will try do finish this question tonight. If this information about this 5 tousend dollars is right, I am enforced to place information on this situation in every poker forums obeying before playing in TheNutz poker.) i texty type "this is a joke" to ja na miejscu supportu bym sie od razu rozlaczyl i olal pajaca.
Niektorzy jeszcze nie zrouzmieli ze chamstwem i straszeniem nic nie wskoraja.


To co oni napisali można określic słowem żart.Bzyku w uczciwy sposób wygrał PS3 i powinien je otrzymać.Olali to i dali mu kase ,która nie powinna podlegać żadnym ograniczeniom typu wpłata ,obrót itp bo kasa wygrana we frerolach jest normalnie dopisywana do kont i tyle.


Rozumiem,że tekst "olał pajaca " odnosi sie do autora tematu.

Licz sie ze słowami Egzekutor.

OSTRZEZENIE

To jest chyba jakis zart !?
Ostrzezenie za prawdziwa wypowiedz, i w dodatku inni sadza o tym to samo?
A 'pajac' bylo specjalnie uzyte w formie ogolnej, bo jak mam jeszcze lagodniej okreslic ludzi, ktorzy placza na forum ze im kasy za darmo nie daja bo warunkow nie znali?
Na taka motywacje dawana przez zielonych ludziom ktorzy chca cos kulturalnie skomentowac nasuwa mi sie na mysl tylko jedno : żal.pl

Do góry
#1399228 - 15/07/2007 08:06 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Egzekutor]
mielone Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 2130
Skąd: Elblag
Quote:
...sprawnie działających w supporcie)...
tym to oni nie pokazuja ze posiadaja sprawny support...

Quote:
Ta sprawa jest o tyle specyficzna, iż wygrana faktycznie była czymś, z czego nie mogli oczekiwać zysku - jedynie zależało im na reklamie i pokazaniu się w środowisku graczy


no wlasnie ale gdy Bzyku zrezygnowal z PS3 to TheNutz wyweszylo kase... ze jeszcze moga sie jakos odrobic... Zobaczcie rowniez jeden z pierwszych postow Bzyka w tym temacie, napisal ze nie zabardzo kwapili sie zeby wyslac mu tego PSa


dla mnie podsumowanie TheNutz... nie grac tam...

Do góry
#1399232 - 15/07/2007 08:18 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Egzekutor]
Haz$ Offline
$

Meldunek: 30/12/2002
Postów: 15195
Skąd: Skjervøy (Norway)
no ale cwhila to nie jest kasa wygrana z turnieju z punktu widzenia prawnego \:D wkoncu wygrales rzecz materialną, za którą dali Ci $ i to nie powinno podlegac zadnemu regulaminowi obrotu...

Do góry
#1399234 - 15/07/2007 08:21 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Haz$]
ola_betrueQQ Offline
addict

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 436
Skąd: Elbląg
proste

Do góry
#1399238 - 15/07/2007 08:33 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: ola_betrueQQ]
Virapl Offline
veteran

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 1404
Skąd: odzyskałem login: Vira, wszelk...
Ja jednak stane po stronie pokerroomu.
support działa sprawnie - jak ma niby odpowiedzieć niezorientowany w sprawie podrzędny pracownik, którego zadaniem jest odpowiadanie regułkami?
wygrana w innym roomie - żaden room nie chce, aby po wygranej gracz odrazu wycofywał swoje środki na konto bankowe, a że Ci tego nie utrudnia, to ich dobra wola - na której w Twoim przypadku tracą, dobrze dla Ciebie, ale nie wszyscy chcą być ograbiani, nie dostawać nawet odrobiny prowizji w zamian.
Najwyraźniej playstation zamienił na BONUS - to jedyna niejasna kwestia, a w takiej jak już pisałem nietypowej sprawie pisze się do managera, kłótnie z niczego nieświadomym supportem są w tym momencie bezcelowe.

Do góry
#1399420 - 15/07/2007 17:44 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
ola_betrueQQ Offline
addict

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 436
Skąd: Elbląg
Originally Posted By: Virapl
Ja jednak stane po stronie pokerroomu.
support działa sprawnie - jak ma niby odpowiedzieć niezorientowany w sprawie podrzędny pracownik, którego zadaniem jest odpowiadanie regułkami?

No wlasnie.. jak ma odpowiedzic? Niech skieruje dalej, zamiast udzielac wielokrotnie nieprawdziwych informacji. Support ma zapewnic pomoc graczom, a nie bardziej komplikowac sprawe. W regulaminie nie jest napisane, zeby w razie problemow kontaktowac sie z menedzerami ds xXx... ale za to na stronie pisza o swietnym supporcie... dlaczego wiec nie zalatwili sprawy jak trzeba... skoro nie wiedzieli jak, mogli skierowac bzyka gdzies dalej...

wygrana w innym roomie - żaden room nie chce, aby po wygranej gracz odrazu wycofywał swoje środki na konto bankowe, a że Ci tego nie utrudnia, to ich dobra wola - na której w Twoim przypadku tracą, dobrze dla Ciebie, ale nie wszyscy chcą być ograbiani, nie dostawać nawet odrobiny prowizji w zamian.
Najwyraźniej playstation zamienił na BONUS - to jedyna niejasna kwestia, a w takiej jak już pisałem nietypowej sprawie pisze się do managera, kłótnie z niczego nieświadomym supportem są w tym momencie bezcelowe.


Co do klutni, to tez nie zupelnie jest tak jak piszesz... Sa tacy co w tej sytyacji zachowali by sie o wiele "ostrzej" niz bzyku. Jestem pewna, ze na co dzien pracownicy supportu spotykaja sie z roznymi sytuacjami w ktorych nie jednokrotnie dostaja "po twarzy"...

Moim zdaniem beznadziejnie zachowli sie, nie informujac bzyka o tym, ze $500 to bonus, a nawet gdyby chcial wziasc plejaka mysle, ze to tez nie odbyloby sie bezproblemowo. IMHO

Dla mnie koniec tematu. Pozdo 600! \:\)

Do góry
#1399512 - 15/07/2007 18:41 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Egzekutor]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Originally Posted By: Egzekutor
Niektorzy by chcieli zeby jeszcze im siano pod drzwi podwiezli..a jak ktos tak straszy support na live chacie (I must go now - I will try do finish this question tonight. If this information about this 5 tousend dollars is right, I am enforced to place information on this situation in every poker forums obeying before playing in TheNutz poker.) i texty type "this is a joke" to ja na miejscu supportu bym sie od razu rozlaczyl i olal pajaca.
Niektorzy jeszcze nie zrouzmieli ze chamstwem i straszeniem nic nie wskoraja.


Czlowieku PRL sie skonczyl, teraz obsluga klienta jest dla klienta a nie klient dla obslugi.

Do góry
#1399533 - 15/07/2007 18:50 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: ola_betrueQQ]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Ja też myślę, że tego playa to bym zobaczył jak świnia niebo. A to, że poprosiłem o kasę to dla nich nawet lepiej, bo:

1) Dali 500$ - co i tak nie do końca odpowiada wartości. Ten, który dopisywał tą kasę w mailu przepraszał, że tylko tyle, ale na dopisywanie kasy większej niż 500$ nie mają pozwolenia. Czyli chyba sam wiedział, że powinno być więcej niż 500$.

2) Mając kasę jest duże prawdopodobieństwo, że choć trochę pogram i trochę tam oddam w formie rake'a.

Gdyby mi wysłali konsolę to kosztowało by to ich nieco więcej niż te 500$, a nie było by żadnej szansy, że chociaż dolara tam zostawię. Bo jak? Konsolą miał bym obracać?


Co do faktu, że te 500$ to bonus, którym trzeba obracać.
Jeśli ostatecznie stanie na tej wersji, że muszę tym obrócić raz to ok. Jest to do przełknięcia i czegoś takiego można było się spodziewać (nie raz tak jest w pokerroomach).


Ale... tutaj zwracam się do Egzekutora - jak nazwać takie praktyki, że:

1) Wpłacam 25$, bo napisali że trzeba zrobić depozyt przed wypłatą - OK.
2) Napisali też na stronie, że tym depozytem trzeba raz obrócić - OK, no problem.

Ale się okazuję, że SAMI dali mi jakiś bonus 25$. Wbrew mojej woli i bez mojej wiedzy (nie prosiłem o niego, nie wpisywałem żadnych bonusowych kodów, nie wysyłałem żadnych maili z prośbą o niego) dodali mi 25$, które muszę obrócić ponad 200 razy.
Przemilczę już fakt, że przelicznik jest wyjątkowo wzięty z kosmosu (200x to się w kasyna obracach, a nie w pokerze), mam na myśli raczej sposób działania.

Gdyby ktoś z was wpłacił sobie do buka np. 100zł by postawić jakiś konkretny mecz - stawia, trafia i chce wypłacać. A tu niespodzianka - buk sam dał wam jakiś marny bonus i zmusza was byście postawili łącznie za 10.000zł - to wtedy łaskawie pozwoli wam wypłacić.

To jest chore.



A support taki do końca sprawny nie jest, bo na początku zanim znalazłem ten live chat, próbowałem się kontaktować z nimi drogą mailową. I na każdego maila odpowiedź dostawałem średnio po 2-3 dniach (zwykle po wysyłaniu kolejnych o tej samej treści).

Czy ta sytuacja z weryfikacją - na czacie mówią mi, że potrzebują skan dowodu i podają adres gdzie wysłać. I wysyłam - codziennie raz lub dwa razy i wreszcie trzeciego dnia do nich "dotarł" mail.

To wtedy mówią, że ok, ale potrzebują jeszcze skanu karty i rachunku... To nie mogli od razu o to prosić? Chyba, że sami nie wiedzą co im potrzebne, a wszystko zależy od "widzimisię" pracowników.

Do góry
#1399559 - 15/07/2007 18:57 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Bzyku]
Egzekutor Offline
old hand

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1174
Nic nie odpisze bo dostane znowu ostrzezenie lol \:D

Do góry
#1401320 - 16/07/2007 07:43 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Egzekutor]
gregorovius Offline
enthusiast

Meldunek: 21/12/2005
Postów: 339
Skąd: Allenstein
Bzyku co Ty się jakiś tumanom tłumaczysz,? Jeden debil, i drugi debil. Gówno mają do powiedzenia, a mądrzą się jak nie wiem co. Frajerstwu zawsze mówi się nie, i nie ma co dyskutować. Kasa jest Twoja, i koniec. Bez obracania, fajerwerków, itp. To jest proste dla każdego kto ma z pokerromami do czynienia dłużej niż pół dnia.
Powodzenia w walce o własną należną kasę.
Pozdrawiam

Do góry
#1403063 - 17/07/2007 03:10 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: gregorovius]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Wreszcie mi zweryfikowali konto. Zgodnie z mailem od supportu obróciłem ponad 500$ (przy okazji stówkę przegrywając) i dałem do wypłaty.

Ciekawe, co teraz wymyślą?

Do góry
#1407621 - 19/07/2007 00:38 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Bzyku]
gregorovius Offline
enthusiast

Meldunek: 21/12/2005
Postów: 339
Skąd: Allenstein
I jak?

Do góry
#1407641 - 19/07/2007 00:47 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: gregorovius]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Dałem do wypłaty.

Od 48h jest "pending" - a niby wypłata na mb trwa max 24h

Do góry
#1407651 - 19/07/2007 00:50 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Egzekutor]
spagetti99 Offline
member

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 124
Originally Posted By: Egzekutor
Nic nie odpisze bo dostane znowu ostrzezenie lol \:D


I co sie tak glupio cieszysz pionku?

Do góry
#1415278 - 21/07/2007 23:28 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: spagetti99]
Virapl Offline
veteran

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 1404
Skąd: odzyskałem login: Vira, wszelk...
i jak teraz wygląda sprawa?
PS: Ja tu widze conajmniej dwa ostrzeżenia za to samo co dla Egzekutora...

Do góry
#1443102 - 31/07/2007 12:14 Re: The Nutz Poker - złodzieje? [Re: Virapl]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Sprawa wygląda tak, że to cwele.


Po tym jak dałem jeszcze raz wypłatę, wisiała ona przez półtora tygodnia i... nic.

Codziennie wysyłałem maile na 3 rózne adresy - ZERO odpowiedzi.


W końcu w akcie desperacji cofnąłem wypłatę - i spróbowałem zrobić ten gigantyczny pseudoobrót.

Po 3 dniach gry na 1$/2$ miałem uwolnione aż 11$ (yeeeahhhh, co za promocja). Wczoraj poszedłem na stół 5$/10$FIXED, żeby szybciej szło (uczestniczy się w większej ilości rozdań).
Grałem na nim dobre 3h, straciłem 150$ i uwolniłem aż 5$.

To jawna kpina - rzygać się chce. Jak siadałem na stół z 300$, to skończyłem z jakimś 155$ - a gość z 400$ zaczynał i skończył z 385$. Czyli:

- ja 145$ w plecy
- on 15$ w plecy

Co oznacza, że pokerroom dostał 160$ - z czego połowa ode mnie (bo cały czas we dwóch graliśmy). I za to łaskawie mi uwolnili 5$. Cieszyć się, czy płakać?


A na stronie mają info o 30% rakebacku - boję się tego jak ognia. Nawet jeżeli rzeczywiście dadzą te 30% (w co bardzo wątpię), to pewnie okaże się, że każdego podarowanego dolara będę musiał obrócić zylion razy.

A żeby nie było, że moje obawy są wzięte z kosmosu, taki cytat z ich stony:

Bonus Payouts here at TheNutz are amongst the fastest anywhere. We hate those slow bonuses that you never even get to see. We pay our all bonuses at a 9:1 ratio of real money spent to bonus money earned. For every 9 dollars wagered, 1 dollar of your bonus will release. You can't find a better deal than that. Combined with our return on rake, we pay out the most money to our players!

Piszą, że w przypadku tej promocji na którą mnie skazali trzeba postawili 9 dolców aby uwolnić jednego. To ciekawe czemu ja muszę postawić jakieś 200$ aby uwolnić jednego? (aby uwolnić 25$ kazali mi postawić ponad 6000$).
Ciekawe...

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, Sensei, 11kera11, Emilio, Akhu, VVega, kemp, alfa, rymoholik, ElNinho[mmdea], Lukasz111, akagi, ANZELMO, pacyfista, burbon), 3814 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585380 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07