Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1512659 - 22/08/2007 22:16 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: szery]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
hmmm niewiem może zaryzykuje czystą 2 na Lubin na ryzykownym kupońie może wejdzie lub poprostu under jeszcze się zastanowie:)

Do góry
Bonus: Unibet
#1512675 - 22/08/2007 22:21 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Wade]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
legia nie warta grania..kurs 1,25 jest po prostu śmieszny-legia nie zachwyca, w końcu się potknie a przeważnie jest tak że liderzy tracą punkty ze słabeuszami, do których niewątpliwie należy sosnowiec..mcdziarz pisząc że będzie 5-0 urwał się po prostu z choinki

Do góry
#1512710 - 22/08/2007 22:29 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: szery]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Ja chyba własnie postawie na Legie over moze nie bedzie 5-0 ale 3-0 spokojnie powinno być.
Będe także grał under na Bełchatów-Wisła zapewne:)

Do góry
#1513257 - 23/08/2007 00:17 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: szery]
D4ni3l Offline
stranger

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1
Witam wszystkich jako nowo zarejestrowany!

I odrazu do dzieła:

Jak już ktoś wspomniał, wydaje się być dobrym typem 2 w meczu GKS-Wisla. Wisła walczy tylko w kraju, skład bardzo dobry, jak i motywacja po klapie w ostatnim sezonie no i trener z "głową". Pozatym w tym sezonie chyba każdy kurs na Białą* powyżej 2 (w tym meczu 2.15!) jest chyba wart ryzyka! A GKS...jeszcze nie w formie a i napewno myślą o europejskich w tej chwili a nie oddaniu ostatku sił w tym meczu.

Drugi typ: Odra-Zagłębie 2. Kurs wysoki (też coś ok 2.1) a klasa drużyn nie porównywalna. Fakt ,że Odraz u siebie, ale chyba kibiców Odry ciężko nazwać 12. zawodnikiem (chodzi oczywiście o ilość na meczach). No i znowu duży plus w osobie trenera przyjezdnych. W polsce już osiągnął wszystko mimo malutkiego stażu. Wie chłop co robi ;\)

Ewentualne pojawienie się jakichś "ważnych" kontuzji tylko może zmusić mnie do ponownego przemyślenia \:\)

Pozdrawiam!

Do góry
#1514284 - 23/08/2007 03:19 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: D4ni3l]
PeroPułtusk Offline
stranger

Meldunek: 23/08/2007
Postów: 1
witam jestem tu nowy ale nie ma co tracic czasu czas na konkrety:

Polonia Bytom - Groclin Dyskobolia
Typ - Typ: X 3,15

Legia Warszawa - Zaglebie Sosnowiec (0:1)
Handicap - Typ: 1 1,6

mysle ze Legia powinna slabiutkie Zaglebie ograc jednak tymi dwoma bramkami bo zapewne Urban w przeciwienstwie do gry w Łodzi w ktorej zagral nieco asekuracynie wystawi przede wszystkim Chunyame i bedzie dobrze.

co do Dyskobolii nie wiem wiec pytam o rade ale najbardzije prawdopodobny wydaje mi sie remis szczegolnie ze kurs calkiem niczego sobie

myslalem rowniez o Cracovii 1 i Koronie x2 i tu tez prosze o rade

pozdrawiam

Do góry
#1514424 - 23/08/2007 03:57 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: PeroPułtusk]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: PeroPułtusk
witam jestem tu nowy ale nie ma co tracic czasu czas na konkrety:

Polonia Bytom - Groclin Dyskobolia
Typ - Typ: X 3,15

Legia Warszawa - Zaglebie Sosnowiec (0:1)
Handicap - Typ: 1 1,6

mysle ze Legia powinna slabiutkie Zaglebie ograc jednak tymi dwoma bramkami bo zapewne Urban w przeciwienstwie do gry w Łodzi w ktorej zagral nieco asekuracynie wystawi przede wszystkim Chunyame i bedzie dobrze.

co do Dyskobolii nie wiem wiec pytam o rade ale najbardzije prawdopodobny wydaje mi sie remis szczegolnie ze kurs calkiem niczego sobie

myslalem rowniez o Cracovii 1 i Koronie x2 i tu tez prosze o rade

pozdrawiam



co że niby kurs na remis niczego sobie ??? zawsze oscyluje wokół 3 prosta matematyka 33% ;\) sznas na to że padnie remis w meczu...więc nie wiem co tu za rewelacyjnego widzisz w tym kursie....


a co do typowania zwycięstwa Legii więcej niż jedną bramką to jest to ze wszech miar słuszna decyzja.

Do góry
#1515221 - 23/08/2007 09:53 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: szery]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: szery
uważałbym na stawianie na zagłebie lubin...odra zawsze mocna u siebie i urywa punkty pretendentom do mistrzostwa kraju...polecałbym tu under 2,5 gola..cieżko bedzie zagłebiu strzelić gola na terenie odry a i odrze będzie się cięzko przebić przez lubińskie zasieki obronne...dla mnie under jak nic


Może i tak ale jeśli Odra zagra w sobotę tak słabo jak w Kielcach to Zagłębie wygra i to wysoko! Nie ma wątpliwości że kurs @2.15 na lubinian to bardzo dobra oferta i trzeba ją pobrać

Z pozostałych meczów mozna zagrać dubelka Lech Poznań (1.50) + Legia Warszawa (1.25). Oba zespoł mocne u siebie a w tej kolejce grają z bardzo słabymi na dzień dzisiejszy rywalami.

Dobranoc.

Do góry
#1515682 - 23/08/2007 18:21 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: DJ SOSNA]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
Link do tabeli
Witam
Czysta matematyka,i tego sie trzymam zawsze
Belchatow-Wisle nie da rady .Typ2 ,wynik 1-2 jak widac
Cracovia -75% to bardzo duzo-typ-1
Jagielonia-typ 1,Gornik na wyjazdach gra zle
Ruch typ -1 ,Korona zawodzi i przegra
Lech rozjedzie Widzew...typ1
Odra - Z.Lubin ...czysty remis 50% i 1-1


Edited by Biszop (23/08/2007 19:08)

Do góry
#1515766 - 23/08/2007 18:56 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: medivall]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: medivall



Weź nie wklejaj tych tasiemców, bo potem nie idzie normalnie poczytać forum, bo trzeba przesywać paskiem
Poza tym to samo wklejasz drugi raz - po kiego grzyba!
Wystarczy, że dasz linka, to kto będzie chciał, to sobie wejdzie

Apeluję do adminów, by zrobic porządek z tym obrazkami

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Co do matematyki i statystyk, to ja uważam także, że to są bardzo fajne narzędzia dla typerów i warto je uwzględniać
Ale też nie można zdawać się tylko na to
Co do meczu Odry ( bo chyba o to Ci chodziło teraz ) to zastanawiam się nad tym spotkaniem
Ciężko tam się gra faworytom

Do góry
#1515811 - 23/08/2007 19:18 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
rene ma racje,
wklejaj linki do tabelki, bedzie duzo przejzysciej w temacie.
Swoja droga bardzo ciekawe tabele i mysle ze mozna miec z nich duzo pozytku jesli umie sie z nich korzystac \:\)

Do wszystkich prosba, starajcie sie podawac stawki przy typach, to forum bukmacherskie ;\)

Do góry
#1515825 - 23/08/2007 19:25 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Beticos to może ja napisze kilka słów co do meczu Odra - Zagłebie.

Przed sezonem piłkarze Odry mówiłi że będą walczyli o pucharu, po tym co zobaczyłem w Kielcach to muszę powiedzieć, że dawno nie widziałeś takiej słabej drużyny. Korona zagrała piach, ale i tak wygrala 2:0. Ofensywa?? Zero. To już nie ten zespół co pod wodzą Jacka Zielinskiego u siebie ogrywal prawie każdego, co prawda na 3 mecze u siebie jeszcze nie przegrał ale tak naprawdę z kim oni grali?? Przefartowny remis z kandydatem do spadku ŁKSem, przefartowna wygrana z 100% spadkowiczem Zagłebiem Sosnowiec no i niefartowny remis z Widzewem, który także będzie walczył raczej o utrzymanie.
Jedynie co może martwić to ostatnie informacje jakie dochodzą odnośnie piłkarzy z Lubina. Do Widzewa odszedl już Mierzejewski, lech coś przebąkuje o kupnie Arboledy. Czyzby rozpad mistrza Polski?? Zobaczymy. Ale na dzień dzisiejszy miedzioi mogą skupić się tylko na lidze więc pojadą do Wodzisławia po 3pkt i powinni je wywalczyć. A no jakże bym mógł zapomieć, że do gry wraca niezawodny Piotrek "diablo" Włodarczyk

Mój typ:
Odra - Zagłebie 2 7/10 (specjalnie dla biszopa ;: )

Do góry
#1515871 - 23/08/2007 20:00 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus

Przed sezonem piłkarze Odry mówili że będą walczyli o puchary...

Gdyby wierzyć zapowiedziom naszych grajów, to w pucharach powinno grać z 10 polskich drużyn, a w LM minimum 4 \:D

Rozbioru Zagłębia nie będzie, ale skąd pojawił się "wątek Arboledy", tego nie wiem. Coś w tym może być, a jeśli tak, to pewnie idzie o kasę. W każdym razie, plotka to czy nie, warto to mieć na uwadze.
Gdyby patrzeć na mecz Odra - Lubin tylko i wyłacznie pod kątem kadry, umiejętności to dwójeczka jak najbardziej
Ale Zagłębie w zaszłym roku dostało 0:1, a to był dla nich mistrzowski sezon. Rok wcześniej Odra też wygrała 1:0, a cofając sie o kolejny rok było 0:0
Kolejnym argumentem, jest to, że Zagłębie tylko z Widzewem na inaugurację strzeliło 2 bramki i to na własnym boisku. W pozostałych spotkaniach ( wszystkich ) po stronie zdobyczy miedziowych była jedna bramka lub zero. Przeciwnicy mocni, ale też skuteczność słaba, co pokazał ostatni mecz z Lechem
Miedziowi stwarzają sytuacje, ale nie mają szczęścia i karnych też im sędziowie nie dają

Do góry
#1515879 - 23/08/2007 20:07 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
arboleda jest po slowie z lechem z tego co wiem, ale w zaglebiu do konca rundy pogra
ja zgaram jak zwykle lszka na 1, u siebie nie zawiedzie 24 tys, no 21, bo reszta to widzewiaki
nie zagra reiss, szykowany na wisle
po za tym wszyscy sa zdrowi i chetni do kolejnego zwyciestwa
mmozna tez zagrac over, kurs wyzszy a obrona lecha nie stanowi monolitu- stad pomysl ze sciagnieciem arboledy, ktory ma swietny kontakt z smuda
lech u siebie gra ofensywnie, skrzydlami, nie trzymaja sie kurczowo wlasnej polowy
dla mnie 1 oraz over

Do góry
#1515895 - 23/08/2007 20:19 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: szymon0305]
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Ja postanowiłęm gram underka w meczu Odra-Z.Lubin zdaje mi się ze tak więcej niz 3 bramki nie wpadną tak jak wspomniał rene patrząc na kadre to 2 ale Odra ogrywała ostadnio Lubin u siebie po 1-0 myśle ze under wejdzie
2 moim typem jest over w meczu Legia-ZS Legia wygrywa jest na zero z tyłu myśle ze rozjedzie ZS spokojnie wyżej niz 3-0 zdaje mi się ze juz do przerwy będzie jakies 2-0:)


zastanawiam się jescze nad zagraniem undera w meczu Bełchatów-Wisła niby Wisła rostrzelała się od poczatku sezonu Bełchatów zawodzi ostadnio remis jak dla mnie mecz typowy na remis:) jak myślicie grać under w tym meczu??
Co myślicie o wczesniejszych typach??


Pozdrawiam

Do góry
#1516317 - 23/08/2007 23:33 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Legia]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Witam jestem nowym użytkownikiem, już kilka dni przeglądam forum mecz.pl i mam pytanko chłopaki. Dlaczego nie ma postu o 3 kolejce ligi angielskiej i niemieckiej?? Jak dodałem to ktoś mi usunął? Pozdrawiam Slawciu_S

Do góry
#1516320 - 23/08/2007 23:33 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Wade]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Co do rozbioru Zagłebie to zobaczymy co z tego będzie, bo w sumie już miał odchodzić Czesiek, Iwański, Łobodzińki teraz Arboleda a skład pozostaje bez zmian. Co do dostania Zagłebie w Wodzisławiu to ja Ci tylko przypomne, że wtedy trenerem miedziowych był jeszcze Pan Klejndist (czy jak się to pisze), a za jego czasów wyniki były całkiem inne, a no i wtedy w Wodzisławiu szalał Chmiest. Po drugie to coś ci się pomyliło, rok temu przegrali fakt, ale 2 lata temu właśnie był remis, a jeszcze rok wcześniej do miedziowi wygrali. Naprawdę Odra prezentuje się bardzo mizernie a i trener Kuras nie jest jakimś znowu super trenerem.
A no jak już pisałem wraca do zdrowia Piotr Wlodarczyk więc Czesiu Michniewicz będzie miał kłopot bogactwa \:D . A tak na poważnie to dobrze zauważyłeś, Zagłębie jest nie skuteczne, ale sytuacje sobie stwarza. Potrafiło pokonać na bardzo trudnym terenie Bełchatów to i pokona Odre

Do góry
#1516522 - 24/08/2007 00:30 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Po drugie to coś ci się pomyliło, rok temu przegrali fakt, ale 2 lata temu właśnie był remis, a jeszcze rok wcześniej do miedziowi wygrali.


Faktycznie. Ktoś mi wkleił 2 x ten sam wynik 1:0 i datę
Spojrzałem tylko na obrazek
W poprzednim sezonie było 1:0 dla Odry
rok wcześniej 0:0, a wcześniej 1:2

Do góry
#1517102 - 24/08/2007 03:16 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Lech Poznań
VS
Widzew Łódź
Typ: Lech Poznań

Pierwsze spotkanie rozpoczynające piątą serię spotkań zostanie rozegrane w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej. Na przeciw siebie staną jedenastki Lecha Poznań i Widzewa Łódź.

Po czterech rozegranych już grach w tym sezonie Orange Ekstraklasy. O wiele lepsze wrażenie sprawia Lech Poznań, który powoli depcze po piętach najlepszej dwójce naszej ligi (Wisła Kraków i Legia Warszawa). Trzecie miejsce w stawce zobowiązuje a dobrze wiemy, że plany włodarzy Lecha sięgają, aż mistrzostwa Polski. Na zupełnie innym biegunie znajduje się jedenastka Widzewa Łódź, która zajmuje aktualnie piętnaste miejsce!. Gdyby nie minusowe punkty Zagłębia Sosnowiec to podopieczni Michała Probierza byliby na samym dnie.

Przed sezonem 2007/2008 w Łodzi miało być tak pięknie. Za sterami klubu stanął jeden z bogatszych Polaków - Sylwester Cacek (biznesmen, który założył Dominet Bank). Pomimo większego budżetu (zyski z transferów i od sponsorów) klub nadal stara się pozyskiwać młodych i utalentowanych piłkarzy. Jednak nasza liga nie jest polem do eksperymentów, co pokazał nam już dobitnie przykład Pogoni Szczecin, która dzisiaj gra w IV lidze. Niestety widać, że właściciele Widzewa nie wyciągnęli żadnych wniosków.

Dobitnie pokazał to start Widzewa w tym sezonie ligowym. Tylko dwa punkty po czterech kolejkach to dużo za mało jak na tą jedenastkę. Oczywiście możemy to wszystko tłumaczyć, że: "drugi sezon jest dla beniaminków sezonem prawdy", że kalendarz nie rozpieszczał Łodzian (mecze z Zagłębiem Lubin, PGE GKS Bełchatów i Wisłą Kraków). Jednak wydaje mi się, że mogliśmy spodziewać się więcej. W końcu Zagłębie Lubin miało bardzo słaby start w sezonie. Dopiero po meczach ze Steauą Bukareszt uwierzyli w siebie i zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Patrząc na PGE GKS Bełchatów można odnieść wrażenie, że brak Łukasza Garguły pozbawił ich mocy, co najmniej o 110 Voltów, ale pomimo tego wszystkiego Widzew po tych dwóch spotkaniach miał tylko jedno oczko. Jeśli nic się nie zmieni w grze Widzewa to możemy oczekiwać zmian na stanowisku szkoleniowca. A o zmiany będzie bardzo ciężko w nadchodzącym spotkaniu ligowym. Z gry trener Michał Probierz ma wyłączonych, aż pięciu graczy!. Zabraknie dwóch czołowych postaci tego zespołu: Stefano Napoleoniego i Łukasz Juszkiewicza. Także nie zobaczymy Łukasza Brozia, Mateusza Brozia (obaj wykluczenia za czerwone kartki w meczu z Wisłą Kraków) i Piotr Kuklisa. Tak jak widzimy trener Michał Probierz będzie miał nie zły zgryz przed nadchodzącym meczem.

Problemów także nie brakuje trenerowi Lecha Poznań - Franciszkowi Smudzie. Jego największym zmartwieniem jest brak oczywiście głównego maszynisty - Piotra Reissa. Jednak ostatni mecz ligowy z Zagłębiem Lubin po raz pierwszy obalił tezę, że bez popularnego "Reksia" Lecha nie potrafi zaistnieć w spotkaniu ligowym. W ostatniej kolejce bez Reissa w składzie popularny "Kolejorz" wywiózł cenny remis (1:1) z Lubina. Było to naprawdę porywające spotkanie, w którym mogliśmy zobaczyć następcę Reissa - Hernana Rengifo. Wydaje się, że ten popularny "Renifer" czy też "Żółw" może być lekarstwem na kontuzję Piotrka Reissa. Także idealnym zastępstwem dla "Reksia" mogą być włączający się i bardzo ofensywni pomocnicy: Zając i Wilk. Współpraca tych zawodników na bokach pomocy jest wzorowa i są oni na pewno bardzo niebezpieczni dla przeciwnika. Na to w szczególności powinien uczulić swoich obrońców trener Widzewa Łódź - Michał Probierz. Trochę w tym całym zdrowym organizmie, jakim jest Lech szwankuje środek pola. Popularny "Kwinto" nie potrafi wrócić do tego, co prezentował zaraz po przyjściu do "Kolejorza". Jednak trener Franciszek Smuda nadal liczy na Henry' iego Quinterosa i jego prostopadłe piłki do napastników.

Faworytem zbliżającej się konfrontacji jest Lech Poznań, który już na stracie sezonu stara się gonić czołową dwójkę naszej ligi (Wisłę Kraków i Legię Warszawa), aby gonitwa była skuteczna to trzeba pokonać Widzew Łódź, który ma problemy kadrowe. Brak Broziów, Kuklisa, Juszkiewicza czy Napoleoniego odbierze trenerowi Michałowi Probierzowi pole manewru. Środek pola i atak będzie wyglądał bardzo mizernie a to powinien wykorzystać zdeterminowany Lech Poznań.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1517122 - 24/08/2007 03:25 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: Ignorator]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Mała analiza meczu Lecha jak zwykle na http://www.lechpoznan.tv

Biletów na mecz już nie ma.

Co do Rengifo. Czy jakiś buk zaproponował zakład na to czy strzeli/nie strzeli on bramkę w tym meczu? Myślę, że w przypadku braku Reissa, jest duża szansa że peruwiańczyk coś strzeli. Zagra na szpicy, dobrze gra głową, ale Lech jak wiadomo ma dobre skrzydła w postaci Wilka i Zająca.

Do góry
#1517211 - 24/08/2007 03:50 Re: 5 kolejka Orange Ekstraklasy (24.08-26.08) [Re: kfjatek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0




dzisiaj wielce szczęsliwy dzień dla olbrzymiej rzeszy sympatyków Warszawskiej Legii Uefa złagodziła karę i Legia w najbliższej edycji europucharów zagra , dla zawodników to olbrzymi zastrzyk motywacji...mało osób wierzyło w szczęśliwy obrót sytuacji gdyż kibice Legii dobrej opinii w UEFA nie mają .... że tak powiem sporych rozmiarów kartoteka narosła ostatnimi laty i wydarzenia z Wilna uchodziły za recydywe...niemal wszyscy już się pogodzili z karą bo miarka się już przebrała...panował sceptyczym przed ogłoszeniem werdyktu....a nawet obawa o zwięskzenie kary...

więc dzisiejaszą wiadomość wszyscy przyjeli z olbrzymią radością!!! ...no może poza drużynami które miały chrapkę na występ w Europucharach kosztem miejsca Legii...NIC Z TYCH RZECZY!!!!!

zawodnicy Legii na fali zadowolenia i olbrzymiej motywacji godnie uczczą tę radosną nowinę...4:0 to warinat minimalistyczny jaki przewiduje na sobotni mecz...

wracamy do gry


ave (L)

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Sensei, latajaca_holenderka, VVega, rafal08, pacyfista, akagi, Zaixi, end), 3502 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583341 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07