Strona 3 z 20 < 1 2 3 4 5 ... 19 20 >
Opcje tematu
#1687467 - 17/10/2007 22:43 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Snajper2]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Anwil - Górnik
typ: Anwil Włocławek -16.5
Polpharma - Polpak
typ: Polpak ML
kurs: 1.85*1.65=3.05 expekt

Górnik mimo zwycięstwa w pierwszym spotkaniu to w moich oczach pierwszy kandydat do spadku(obok drugiego beniaminka - Basketu Kwidzyń)...Anwil już w pierwszej połowie powinnien pokryć ten handicap a po przerwie spokojnie kontrolować grę. Z kolei Polpharma ma najsłabszą ekipę w historii swojego pobytu w ekstraklasie i nie daję im za dużych szans na zwyciestwo w derbach Kociewia.

Do góry
Bonus: Unibet
#1687720 - 17/10/2007 23:53 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: zw1]
karina Offline
addict

Meldunek: 07/11/2006
Postów: 526
zw1 nie zgadzam siecalkowicie z typem na Anwil. Okey 1 kolejka anwil pokonuje na wyjezdzie gospodarzy,prezentuje sie dobrze; no ale nie mogloby byc inaczej jesli trzy dni wczesniej ogralosi prokom.Dzis jednak Anwil moim zdaniem zlekcewazy kompletnie Walbrzych i napewno nie bedzie az takiego odskoku juz po pierwszej polowie o ktorej wspominasz gdyz co jak co ale wygrana u siebie z Turowem tak podbuduje graczy z Gornika ze dzis grajac na kompletnym luzie cieszac sie basketem beda walczyc na styku. Jesli mialbym typowac to spotkanie to tylko +16.5 na gornik albo wcale \:\)

P.s cholerna szkoda ze polsat nie pokazuje zadnego spotkania 2 kolejki PLK.Prokom - Czarni co to moze byc za mecz \:\) moze pierwsza przegrana puzzli?? Wkoncu juz za dni pare graja eurolige . Jednakze Prokom korzysta strasznie na braku jednego zespolu z PLK bo 3 kolejke pauzuje.

Do góry
#1687740 - 17/10/2007 23:58 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: karina]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Nie lekceważy się rywala jezeli wygrywa on z wicemistrzem Polski!
Poza tym trener Włocławian ma przeciwnika na wyciągniecie ręki...nie musiał walczyc o nagranie z meczu Górnika(pewnie by go nie dostał w ciagu 4 dni) i odbył niejeden miting pokazowy z pokazywanym przez PS meczem z Turowem.
Górnik przypomina mi troche koszaliński AZS z pierwszego sezonu po awansie do EBL(tak sie wtedy nazywała liga) i mimo iż nie wziąłem pod uwagę tego w pierwszej kolejsce bedzie groźny dla każdego we własnej hali w początkowej fazie sezonu...dla mnie bedzie miazga +20 to bardzo asekuracyjny wariant.


Edited by zw1 (18/10/2007 00:23)

Do góry
#1688009 - 18/10/2007 00:51 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: zw1]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Originally Posted By: zw1
Anwil - Górnik
typ: Anwil Włocławek -16.5
Polpharma - Polpak
typ: Polpak ML
kurs: 1.85*1.65=3.05 expekt

Górnik mimo zwycięstwa w pierwszym spotkaniu to w moich oczach pierwszy kandydat do spadku(obok drugiego beniaminka - Basketu Kwidzyń)...Anwil już w pierwszej połowie powinnien pokryć ten handicap a po przerwie spokojnie kontrolować grę. Z kolei Polpharma ma najsłabszą ekipę w historii swojego pobytu w ekstraklasie i nie daję im za dużych szans na zwyciestwo w derbach Kociewia.


Zagrałem dzisiaj identycznie. Osłabiona Polpharma nie sprosta solidnemu Polpakowi, zaś Anwil powinien udowodnić dobrą dyspozycję i nauczony doświadczeniami Turowa, pokazać beniaminkowi miejsce w szeregu.

Do góry
#1688054 - 18/10/2007 00:58 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: zw1]
karina Offline
addict

Meldunek: 07/11/2006
Postów: 526
Originally Posted By: zw1
Nie lekceważy się rywala jezeli wygrywa on z wicemistrzem Polski!
Poza tym trener Włocławian ma przeciwnika na wyciągniecie ręki...nie musiał walczyc o nagranie z meczu Górnika(pewnie by go nie dostał w ciagu 4 dni) i odbył niejeden miting pokazowy z pokazywanym przez PS meczem z Turowem.
Górnik przypomina mi troche koszaliński AZS z pierwszego sezonu po awansie do EBL(tak sie wtedy nazywała liga) i mimo iż nie wziąłem pod uwagę tego w pierwszej kolejsce bedzie groźny dla każdego we własnej hali w początkowej fazie sezonu...dla mn
ie bedzie miazga +20 to bardzo asekuracyjny wariant.


juz za chwile zweryfikuje to parkiet.To ze Gornik wygral z Turowem to Anwil sobie do serca zbytnionie wezmie \:p wezmie to za przejaw slabszej dyspozycji Turowa. A sam przekonany o swojej dominacji i lepszej klasie nad rywalem zagra na pol gwizdka. \:\) pozdroo panowie i przed plk.pl czas sie udac:)

Do góry
#1689014 - 18/10/2007 03:39 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: karina]
karina Offline
addict

Meldunek: 07/11/2006
Postów: 526
Originally Posted By: karina
typowac to spotkanie to tylko +16.5 na gornik albo wcale \:\)


się sprawdzilo. Druga kolejka przyniosla pare niespodzianek. Fajnie ze Czarni walczyli jak rowny z rownym., Widac ze ta liga bedzie bardzo wyrownana i kazdy bedzie mogl wygrać z kazdym. Juz za kilka dni 3 kolejka i kolejne emocje. Do uslyszenia panowie..

Do góry
#1692207 - 19/10/2007 02:37 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: przyborro]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
Prof wystawił już następną kolejkę Polskiego kosza:

Koszykowka | 1.Polska : mecz

2329 Polonia W.-Anwil W. 3,41-18-1,27
2330 Polpak S.-B.Kwidzyń 1,1-20-5,64
2331 Śląsk W.-AZS Koszalin 1,3-18-3,21
2332 G.Wałbrzych-St.Ostrów Wlk. 2,18-14-1,65
2333 K.Kołobrzeg-Polpharma 1,55-15-2,36
2334 E.Cz.Słupsk-T.Zgorzelec 2,1-14-1,7

wg mnie Stal wyglada całkiem ciekawie, nie wierzę że Górnik wygra 3 mecz z rzędu

Do góry
#1693430 - 19/10/2007 15:00 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: - c1amak -]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
a mnie sie podoba Turów, po slabym początku powinni wreszcie zagrać na swoim poziomie, z takim skladem !! Czarni waleczni, ale moim zdaniem ulegną, nawet pomimo tego, ze grają w Slupsku, a kursik nęci

Do góry
#1693479 - 19/10/2007 16:27 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Mitul]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..na pierwszy rzut oka ładnie wyglada gra na wygrane Ostrowa i Zgorzelca...Stal ma potencjał aby pokonać rewelacyjny Gornik i podobnie ma sie z Tutowem , ale ja znawcą kosza nie jestem wiec czekam na wypowiedzi fachowców od basketu a jest ich tutaj bardzo wielu....Panowie do dzieła....

Do góry
#1693641 - 19/10/2007 18:29 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: - c1amak -]
MaTHiaS Offline
enthusiast

Meldunek: 23/02/2007
Postów: 353
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Jako kibic Stalówki chętnie bym widział wygraną z Górnikiem. Jednak to pierwszy mecz wyjazdowy Ostrowian i ciężko na chwilę obecną powiedzieć, czy ta dobra gra z własnego parkietu będzie równie efektywna na parkiecie beniaminka. Zaznaczyć też trzeba, że obie wygrane Stali, w przeciwieństwie do Górnika, były z zespołami teoretycznie słabszymi. Gorąco kibicuję Stalówce, bo to spotkanie będzie prawdziwym sprawdzianem dla ich aspiracji w tym sezonie.

Do góry
#1693692 - 19/10/2007 18:58 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: MaTHiaS]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Originally Posted By: MaTHiaS
Gorąco kibicuję Stalówce, bo to spotkanie będzie prawdziwym sprawdzianem dla ich aspiracji w tym sezonie.


No chyba to lekka przesada, bo jeśli Górnik Wałbrzych z całym szacunkiem dla ich dokonań ma być prawdziwym sprwadzianem dla Satli to co Stal ma walczyć o utzymanie w lidze niby Wg mojej opini wyniki Wałbrzycha są niezindyfikowanym zbiegiem różnych dziwnych okoliczności. A Stal jak chce walczyć o medale takie sprawdziany musi zdawać celująco...

Do góry
#1693714 - 19/10/2007 19:07 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: sebkos]
law23 Offline
member

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 190
Gornik mial dwa dni konia zapewne niedlugo przytrafi sie im seria 10 przegranych meczy znajac zycie.

Do góry
#1693715 - 19/10/2007 19:07 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: sebkos]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Górnik Wałbrzych to tymczasowo rewelacja rozgrywek, ale mówię - tymczasowo. W koszykówce szczęście jest potrzebne, ale najważniejsze jest to, by trafiać kulką do dziurki.

Zwycięstwo w meczu z Turowem wynikało z tego, że gracze Turowa w końcówce meczu nie grali tak jak im trener Filipovski rozrysował, a na dodatek popełniali straszne błędy w obronie i to wszystko spowodowało brak koncentracji i pogubienie się.

Natomiast w meczu z Anwilem... Cóż. Górnikowi siedziała gała, Anwilowi nie. W dodatku taka skuteczność "Wafla" zdarza się niezmiernie rzadko. Wręcz od sezonu można powiedzieć

Górnik namiesza jeszcze, ale ich zwycięstwa nie oddają ich siły - oddają niefrasobliwość rywali.

To tak ode mnie \:\)

Do góry
#1693732 - 19/10/2007 19:17 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
Komentator Offline
enthusiast

Meldunek: 15/03/2006
Postów: 275
Skąd: Gdańsk
Tez widze wygrana Stali. Górnik za bardzo sie napompował tym startem nie wiem czy będą w 100 % skoncentrowani..

Do góry
#1693774 - 19/10/2007 19:33 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Komentator]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
uuuuuuu masowka sie robi widze..... Beda zygi znow na Quasi:) Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego nikt nie gra na Kotwice:P
Wczoraj w Bwin byly fajnie kursiwa niestety dzis juz mocno spadly szczegolnie na Stal z 2,4 na 1,7 no i na Polpak z 1,25 na 1,1.

Do góry
#1693839 - 19/10/2007 20:02 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: sebkos]
MaTHiaS Offline
enthusiast

Meldunek: 23/02/2007
Postów: 353
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Co do aspiracji to chyba nie do końca mnie zrozumiałeś, lub nie chciałeś zrozumieć. Ale widocznie czytanie ze zrozumieniem nie do końca uważasz za rzecz konieczną do oceny czyiś wypowiedzi.

Niech che już przytaczać wypowiedzi odnośnie występów Turowa i Anwilu z Górnikiem, jak to ich rozniosą 20pkt lub lepiej, a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Ale idąc Twoim tropem myśli Anwil i Turów nie będą walczyć o medale, bo obie te ekipy nie poradziły sobie z Górnikiem "celująco" jak to napisałeś. Ale na szczęście tak nie zrobię. Takie spłycanie czyiś wypowiedzi jest chyba mało poważne i uznaję to za dowcip. Kiepski ale jednak.

Jest to pierwszy wyjazd Stali, i uważam, że jeśli chcemy walczyć o "pudło", to takie spotkania musimy wygrywać, jednak Górnik na początku sezonu pokazał, że potrafi ogrywać właśnie takie zespoły.

Do góry
#1695428 - 20/10/2007 01:52 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: MaTHiaS]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Kilka perełek wybrałem na najbliższą kolejkę, a kursy w Unibecie wyjątkowo zachęcające, więc trzeba próbować! \:\)

vs

ZDARZENIE: Śląsk Wrocław - AZS Koszalin
TYP: AZS Koszalin +8,5
KURS: 1,90
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 2/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 20.10.2007 (sobota), godz. 17:30


W najbliższą sobotę do Wrocławia przyjeżdża koszaliński AZS. Dla mnie ten mecz jest bardzo ciekawy - będziemy w nim mogli podziwiać solidną koszykarską szkołę Urlepa i nieco dziki zespół AZSu Koszalin.

Biorąc pod uwagę wyniki dwóch wcześniejszych kolejek gram Koszalin +8,5 pkt. Kurs 1,90, który zaproponował Unibet wygląda całkiem fajnie. Przy niskiej stawce spokojnie można taki bet zagrać. Śląsk w porównaniu z poprzednim sezonem, to już nie to samo co teraz. Zespół jakby trochę nieprzygotowany do rozgrywek, a wielu graczy zostało sprowadzonych do zespołu na ostatnią chwilę. W dodatku Urlep miał na głowie Reprezentację Polski i zdecydowanie mniej czasu dla swojego zespołu niż inni trenerzy w DBE. Nic wrocławianom nie ujmuję, ale szukając niespodzianek po dobrych kursach w tej kolejce, ta jakoś najszybciej rzuciła mi się w oczy. W Śląsku do teraz pory chyba nie może się wykreować lider zespołu, a momentami gra z Basketem Kwidzyn tez nie wyglądała różowo.

W Koszalinie natomiast nastroje są mieszane. Zespół Dariusza Szczubiała rozegrał tylko jedno spotkanie - z Czarnymi Słupsk. Pomimo porażki, "Akademicy" nie zagrali źle. Dopiero w IV kwarcie Czarni wyszli na prowadzenie, a Koszalinowi zabrakło czasu, by dogonić zespół przeciwników. Do czego zmierzam. Zdecydowanym faworytem byli Czarni, ale tak jak mówiłem przed sezonem. Każdy zespół, który trenuje nasz ex-trener Reprezentacji, Dariusz Szczubiał, zawsze namiesza w lidze. Jest to zawsze nieco szalona i dzika ekipa, jednak momentami przynosi to całkiem fajny skutek. AZS w moich oczach nie jedzie do Wrocławia na totalnie pożarcie i myślę, że są w stanie napsuć krwi gospodarzom. Rozkręca się Swanson, Thompson, Noordgard, a swoje cenne punkty zawsze dorzuci Arabas i inni gracze z USA w zespole.

Boję się tego typu, ale można spróbować. W końcu do odważnych Świat należy.

vs

ZDARZENIE: Polpak Świecie - Basket Kwidzyn
TYP: Polpak Świecie -10,5
KURS: 1,90
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 6/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 21.10.2007 (niedziela), godz. 18:00 - błąd Unibetu co do terminu spotkania!


Ligowy debiut Polpaku przed własną publicznością. Polpaku, który jak do tej pory spisuje się w lidze rewelacyjnie. Potrafił wygrać we Wrocławiu mimo, że przegrywał na samym początku meczu różnicą 20 oczek, a także w Starogardzie Gdańskim, gdzie pokonał tamtejszą Polpharmę prowadząc praktycznie od 1 do 40 minuty meczu.

Polpak gra bardzo fajną koszykówkę. Widać świeżość w tym zespole, młodość, a jednocześnie doświadczenie. Zmienił się trener w Polpaku. Greka Kostasa Flevarakisa zastąpił Mihailo Uvalin. I ta zmiana zespołowi wyszła na dobre. Skończyło się bezmózgowe granie, tylko w zespole teraz liczy się TAKTYKA. Na pozycji rozgrywającego doskonale spisuje się Bobby Dixon z USA. To doskonały strzelec, a jednocześnie dobry obrońca. To on właśnie prowadzi Polpak od zwycięstwa do zwycięstwa... i właśnie ta seria zwycięstw powinna być podtrzymana, bo do Świecia (nareszcie!) przyjeżdża beniaminek Basket Kwidzyn.

Nie sądzę, by w tym meczu doszło do jakiejś większej niespodzianki, bo takich już chyba mamy w tej lidze, aż za dużo. Polpak stać na wiele w tym sezonie i myślę, że to 10,5 pkt jest spokojnie do przekroczenia. Każdy w Polpaku ma duży wpływ na wynik, a wielu graczy przechodzi samych siebie. Chociażby Mujo Tuljkovic czy Paweł Kikowski. Tego pierwszego skreśliłem przed sezonem i nie dawałem mu dużych szans na pozostanie w zespole, a tu nieoczekiwanie to jeden z czołowych strzelców w zespole Serba. Tak samo sprawa ma się z Kikowskim - naszą nadzieją polskiego basketu. Po przeprowadzce z Kołobrzegu do Świecia, Paweł zrobił ogromne postępy i nie jest już tylko drugoplanową postacią w swoim zespole.

Podbudowany Polpak powinien sobie poradzić z Basketem, który legitymuje się jak na razie skromnym bilansem 0-1 po porażce u siebie ze Śląskiem. Nie należy ich jednak lekceważyć, bo niektóre nazwiska w ekipie Mariusza Karola budzą szacunek (Eldridge, Żurawski, Ansley). Do tego dochodzą gracze z USA, którzy na czele z Keepem i Kingiem mogą trochę namieszać.

Ja jednak pomimo wszystkiego "Basketu się nie boję" i liczę na udany debiut Polpaku na własnych śmieciach.

vs

ZDARZENIE: Czarni Słupsk - Turów Zgorzelec
TYP: Turów Zgorzelec
KURS: 1,90
BUK: Unibet
STAWKA: 2/10

&

ZDARZENIE: Czarni Słupsk - Turów Zgorzelec
TYP: poniżej 140,5 pkt w meczu
KURS: 1,85
BUK: Unibet
STAWKA: 3/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 21.10.07 (niedziela), godz. 18:00 (mecz na żywo pokaże Polsat Sport)


W niedzielę na antenie Polsatu Sport będziemy mogli zobaczyć bardzo ważny i ciekawy pojedynek - Czarni będą podejmować Turów Zgorzelec i dla mnie jest to prawdziwy hit tej kolejki.

Oba zespoły są jeszcze silniejsze niż przed rokiem. Trener Czarnych Igor Griszczuk wszem i wobec mówi, że tak silnego składu jak w tym roku Czarni jeszcze nie mieli nigdy. I nie ma co się mu dziwić, bo gracze, którzy teraz zdobywają punkty dla zespołu ze Słupska należą do ścisłej czołówki DBE. Jednak mimo, że skład jest bardzo mocny to gra słupszczan ciągle nie wygląda tak jakby kibice i działacze tego oczekiwali. Można to już było zobaczyć w pierwszej kolejce, kiedy to do Słupska przyjechał AZS Koszalin. Niby Koszalin taki słaby, a Czarni męczyli się z nimi do ostatnich minut gry. I to mnie właśnie zastanawia. Przecież w zespole zaszły tylko niewielkie zmiany, trzon zespołu pozostał generalnie taki sam, a i oczywiście trener nie zmienił miejsca zatrudnienia. Tak więc patrzeć trzeźwo na tą drużynę możemy powiedzieć, że głównym atutem powinno być w tym przypadku zgranie. Tak jednak nie jest... W dodatku szczerzę powiedziawszy, więcej spodziewałem się po nowym rozgrywającym Energii Czarnych, bo w moim mniemaniu Ed Scott nie ustabilizował jeszcze swojej formy.

Absolutnie nie mówię, że Czarni są słabi! Tak nie jest. To zespól bardzo mocny szczególnie u siebie, ale mój typ jednak kieruję na Turów...

...Turów, który podobnie jak Czarni zachował swoich najważniejszych graczy w zespole, by przed sezonem wzmocnić się jeszcze bardziej. Zgorzelec ma cholernie mocny obwód i kilku killerów, którzy sami mogą przesądzić o wyniku meczu. Bilans zespołu to 1-1, ale porażka w Wałbrzychu nie wynikała raczej w mojej opinii z siły Górnika, tylko z kardynalnych błędów Turowa w końcówce meczu. Tak być nie powinno i po przebiegu meczu z Polonią już widać poprawę. Jeśli Turów rzeczywiście jest taki mocny, jeśli celuje w medal MP, musi takie mecze wygrywać i odprawiać z kwitkiem kolejnych rywali.

Kurs (1,90) na wyjazdowe zwycięstwa Turowa nie zdarza się za często i powinniśmy wszyscy z tego skorzystać. Ja jednak osobiście odradzam granie tego spotkania za jakieś szaleńcze stawki. To naprawdę ciężki mecz i nic w nim z góry nie jest przesądzone.

Jeszcze dwa zdania o drugim zakładzie na to spotkanie tj. underze 140,5 pkt. Oba zespoły nie poczyniły jak już pisałem zbytnich roszad w składzie. Oba zespoły nie zmieniły trenerów i obaj trenerzy to wybitni eksperci w DBE. Już pewno od dłuższego czasu mają umiejętnie rozpracowanego rywala i mało czym mogą sie nawzajem zaskoczyć. Do tego dochodzi ŚWIETNA obrona z obydwóch stron. Under 140,5 pkt może okazać się dobrym typem, jednak podobnie jak z Turowem ML, nie szarżowałbym za bardzo ze stawkami.

To tyle o tym meczu. Vamos Turów, Vamos David!

I teraz trochę szaleńczy kupon, ale kto ryzykuje, ten się dobrze bawi... \:\)

vs & vs

ZDARZENIA: Polonia Warszawa - Anwil Włocławek & Górnik Wałbrzych - Stal Ostrów Wielkopolski
TYPY: Anwil Włocławek + Stal Ostrów Wielkopolski
KURS (AKO): 2,38
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 3/10

Data i godzina rozpoczęcia pierwszego meczu: 20.10.2007 (sobota), godz. 17:00

Mecz Polonia Warszawa - Anwil Włocławek będzie transmitowany przez Polsat Sport od godz. 18:00


Świr ze mnie, wiem \:\)

Nie wiem dlaczego, ale ten dubel mnie cholernie, ale to cholernie kusi. AKO oszałamiającego on raczej nie daje, ale typować można chyba śmiało. No, ale po kolei.

Co do Anwilu. To co zagrali w meczu z Górnikiem to totalna klapa. Po prostu nic im nie wpadało. Chyba po raz kolejny się nie skompromitują, aż tak bardzo. Polonia w pierwszym meczu u siebie niesamowicie napsuła krwi samemu Prokomowi, ale gdy tylko Ci przycisnęli w obronie, zawodnicy z Warszawy nie mieli za wiele do powiedzenia. I tutaj liczę na doświadczenie Anwilu. Pipa(n), aż takim kretynem jak Kijewski mimo wszystko chyba nie jest i wie, że ten mecz trzeba wygrać obroną, przy której superstrzelby z Polonii sobie za bardzo nie poszaleją. Mało tego - takiej skuteczności jak z Prokomem raczej już Warszawa nie zanotuje, bo zupełnie inaczej rzuca się pod presją obrońcy, a inaczej z czystej pozycji. Najlepszymi graczami w ekipie Polonii są Riviera i Miller, na co zapewne Pipan weźmie poprawkę.

Nie mówię, że to będzie łatwy mecz, bo ileż to razy Włocławek sprawił nam, typerom psikusa w DBE. Jednak myślę, że złość jaka drzemie w zespole Anwilu jest przeogromna i po raz kolejny nie zrobią z siebie pajacy \:\)

Do tego meczu dokładam Stal. Kurs 1,70 zachęcający, nie powiem. Już jutro jedna z tych dwóch ekip (Górnik & Stal) zanotuje w lidze pierwszą porażkę. Stal wygrywała jak do tej pory z ligowymi zespołami środka tabeli jakimi są Kotwica i Polpharma, a Górnik bądź co bądź pokonał ultramocny Turów i Anwil. Tak jak mówiłem już wcześniej. Według mnie Górnik cały czas będzie walczył o utrzymanie, bo te dwie wygrane wiosny nie czynią. To Anwil i Turów dali się zrobić w balona, a Górnik miał po prostu dzień konia, który nie zdarza się codziennie. Do tego ten niesamowity duet Zabłocki i Wichniarz. Ligowi średniacy, którzy przeżywają w Górniku chyba drugą młodość. Czy i tym razem zagrają tak dobre zawody jak w meczach poprzednich? Nie sądzę.

Kluczem do pokonania Wałbrzycha jest skuteczna gra na obwodzie i podtrzymanie znakomitej skuteczności z dystansu i półdystansu. Pod koszem o dziwo góruje ekipa Radosława Czarniaka.

Stal, jeśli marzy o zwycięstwie nie może jechać na ten mecz z nastawieniem, że jadą do beniaminka, gdzie nie ma gwiazd, a mecz wygra się sam. Białek ich zlekceważył i teraz może cmoknąć się w pompkę ( \:D ). Trzeba wyeliminować Clarksona i Ercegovica, to będzie już połowa sukcesu.

Stal, jeśli myśli o nawiązaniu w tym sezonie walki o coś więcej jak musi ten mecz wygrać, nie ma innego wyjścia. Jak Hughes (o losie \:o ), Kadziulis i Szawarski będą grać tak jak od początku sezonu to jest bardzo duża szansa na zwycięstwo.


Do góry
#1696126 - 20/10/2007 04:33 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
PS. Czekam na konstruktywną krytykę jarko33 hehe \:\)

Do góry
#1696137 - 20/10/2007 04:38 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: shane
PS. Czekam na konstruktywną krytykę jarko33 hehe \:\)


dlaczego "do mnie pijesz "
ja sie nieznam na koszu nic poza ekipa stali niewidzialem wiec niebede pisal glupot

Do góry
#1696152 - 20/10/2007 04:41 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: jarko 33]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Nie "pije do Ciebie", tylko czekam, aż skomentujesz moje typy, bo zawsze to robiłeś \:\)


Do góry
Strona 3 z 20 < 1 2 3 4 5 ... 19 20 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, VVega, ANZELMO), 3296 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584158 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07