Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#619360 - 16/07/2006 11:51 Propozycje zmian w "US Sports"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
W tym temacie proszę wpisywać swoje propozycje ,dotyczące funkcjonowania działu.

Do góry
Bonus: Unibet
#619361 - 16/07/2006 15:53 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Akurat w tym dziale to chyba zmian nie trzeba. Moderatorzy ze swoich obowiązków wywiązują się wzorowo ( ), użytkownicy codziennie, grzecznie zakładają odpowiednie tematy, w których piszą kulturalne posty ( ), więc zmian techniczno-organizacyjnych moim zdaniem nie trzeba.

Zresztą żadne zmiany tego typu nie pomogą na to co jest bolączką tego działu.

Do góry
#619362 - 16/07/2006 16:38 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Mam tylko taką drobną kwestię - dlaczego jest aż tyle przyklejonych tematów, głównie chodzi mi o :
- MLB - Ranking 2006 - typy cz.10
- Fantasy Baseball - gramy
- Nowy czat mecz.pl

Do góry
#619363 - 16/07/2006 17:15 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Wywalic czat z przyklejonych i edytowac dzial linki gdzie sa np sklady z NBA z porzedniego sezonu(smialo to mozna wywalic)

Od fantasy MLB mi z daleka

Do góry
#619364 - 16/07/2006 22:12 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Jak dla mnie... modow nigdy za wiele.. Ghost, snoopol i lupus do grona moderatorskiego, wielokrotnie juz wykazali checi, wiedze... ciety jezor Ja mniej sie udzielam ale uwierzcie mi ze jestem na forum codziennie Chopy.. do boju

Do góry
#619365 - 17/07/2006 17:59 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Jak dla mnie... modow nigdy za wiele.. Ghost, snoopol i lupus do grona moderatorskiego, wielokrotnie juz wykazali checi, wiedze... ciety jezor Ja mniej sie udzielam ale uwierzcie mi ze jestem na forum codziennie Chopy.. do boju




Miło nam powitac w gronie moderatorów "US Sports" Kolegów
Ghosta i Snoopola

Lupus dołączy później ,po ucywilizowaniu QCZ

Tak wiec moderatorzy w komplecie ,pozostają do przedyskutowania inne kwestie,w tym ta chyba najważniejsza:
"Konkursy a kształt tematów dziennych".

Userzy wiedza o co chodzi - prosimy o wyrażenie opinii i propozycji.

Do góry
#619366 - 18/07/2006 03:05 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
Dzieki za funkcje moderatora.

Co do zmian to nie wiem czy to bedzie problem czy nie ale moze mozna by w dziale US Sports stworzyc poddzialy, cos w stylu: NBA, NFL, MLB np College Sports.
W chwili obecnej nie za bardzo jest to wszystko przejrzyste.

Do góry
#619367 - 18/07/2006 07:24 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Dzieki za funkcje moderatora.

Co do zmian to nie wiem czy to bedzie problem czy nie ale moze mozna by w dziale US Sports stworzyc poddzialy, cos w stylu: NBA, NFL, MLB np College Sports.
W chwili obecnej nie za bardzo jest to wszystko przejrzyste.




Jezeli dobrze rozumiem ,to peroponujesz wprowadzić cos na kształt tego ,co istnieje na "Korcie" (np.ATP i WTA jako poddziały) i "Stadionie Piłkarskim".

Moim zdaniem jest to dobry pomysł.

Czekamy na opinie inych userów.

Do góry
#619368 - 18/07/2006 15:52 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
1. Podział US Sports na działy NBA, MLB, NHL etc. - popieram w 100%

2. mnożenie się moderatorów - NIE
uzasadnienie:
uważam, ze modów jest wystarczająca ilość. Jeśli natomiast koniecznością jest "zatrudnienie" kolejnych moderatorów to mam pytanie: Jakie są kryteria naboru? Staż? Ilość postów? w ogóle kto mianuje na taką funkcje? jedna osoba na postawie wlasnego widzimisie?
To forum jest właśnością Conrad'a, ale my - uzytkownicy - tworzymy tutaj społeczność, i moim zdaniem tego typu wybory powinny mieć wymiar demokratyczny. Więc skoro potrzbni są kolejni moderatorzy to moja propozycja jest taka. Założyć tymczasowy temat, w którym Ci którzy chca objąc tą funcke zgłoszą swoją kandydature. A później dać pozostałym użytkownikom np. tydzień czasu, na oddanie głosu na któregoś z kantydatów. Ten (Ci) z najwyższą ilością zdobytych głosów obejmie/obejmą tą funkcje. I szczerze mówiac to jest jak dla mnie jedyne słuszne rozwiązanie.

nie doprowadzajmy chociaz na forum do sytuacji jaką mamy obecnie w naszym kraju, gdzie osobiste sympatie/upodobania/układy jednej osoby będą decydujące dla ogółu.

Są osoby które baaaaardzo chętnie bym widział sprawujące funcje moda, ale też są takie które na tym "stanowisku" to dla mnie totalne nieporozumienie. ALe nie będe wnikał w szczegóły

dziękuje - skończyłem

Do góry
#619369 - 18/07/2006 16:35 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Tylko, ze NHL znajduje sie w dziale hokejowym, nie wiem czemu akurat tak jest, ma tu wrocic?

PS Ja nadal widze Ghosta na niebiesko a nie na zielono i bez M?

Do góry
#619370 - 18/07/2006 17:44 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
z tym NHL to się troszke rąbnąłem , zapominając że znajduje się ono w "lodowisku"

ale proponowalbym własnie przeniesienie NHL. "lodowisko..." --> US Sports

Do góry
#619371 - 18/07/2006 18:17 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Krzysiekow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2004
Postów: 7408
Skąd: Busch Stadium
Quote:

. mnożenie się moderatorów - NIE
uzasadnienie:
uważam, ze modów jest wystarczająca ilość. Jeśli natomiast koniecznością jest "zatrudnienie" kolejnych moderatorów to mam pytanie: Jakie są kryteria naboru? Staż? Ilość postów? w ogóle kto mianuje na taką funkcje? jedna osoba na postawie wlasnego widzimisie?
To forum jest właśnością Conrad'a, ale my - uzytkownicy - tworzymy tutaj społeczność, i moim zdaniem tego typu wybory powinny mieć wymiar demokratyczny. Więc skoro potrzbni są kolejni moderatorzy to moja propozycja jest taka. Założyć tymczasowy temat, w którym Ci którzy chca objąc tą funcke zgłoszą swoją kandydature. A później dać pozostałym użytkownikom np. tydzień czasu, na oddanie głosu na któregoś z kantydatów. Ten (Ci) z najwyższą ilością zdobytych głosów obejmie/obejmą tą funkcje. I szczerze mówiac to jest jak dla mnie jedyne słuszne rozwiązanie.

nie doprowadzajmy chociaz na forum do sytuacji jaką mamy obecnie w naszym kraju, gdzie osobiste sympatie/upodobania/układy jednej osoby będą decydujące dla ogółu.

Są osoby które baaaaardzo chętnie bym widział sprawujące funcje moda, ale też są takie które na tym "stanowisku" to dla mnie totalne nieporozumienie. ALe nie będe wnikał w szczegóły




popieram w 101%

Wszystko tylko nie załatwianie takich funkcji "na boczku"

pozdro

Do góry
#619372 - 18/07/2006 18:59 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
lekki Offline
addict

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 614
Pls, nie zrobcie z USports kolejnego "Kortu tenisowego", po zmianach ktore mialy wyjsc na dobre dział praktycznie umarl. Co z tego ze jest porzadek jak praktycznie nikt w tym dziale nie pisze. Mimo porzadku i podzialu na WTA/ATP gorzej sie nawiguje i co najbardziej boli duzo wolniej, no i nadgorliwi moderatorzy ktorzy doprowadzili do sytuacji w ktorym przykladowo jeden dzien wielkoszlemowego turnieju analizowany jest przez 3 lub 4 osoby (5-6 postow).

Moje propozycje:
- zredukowac liczbe przyklejonych linkow
- wprowadzic archiwum aby w glownym temacie byly tylko tematy dzienie z 2-3 dni
- usunac ranking przez ktory cierpi merytoryka tematow dziennych
- fajnym pomyslem byla statystyka typow jaka mieli chyba ghost i/lub gOOniek. Mimo ksera z amerykanskich forow swietny pomysl b. pomocny dla nowych uzytkownikow a chyba poto sa na forum analizy aby byly pomocne innym.

over ...

Do góry
#619373 - 18/07/2006 19:38 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Wcięło mi posta, którego pisałem w sprawie zmian. Więc napiszę tylko, że w większości zgadzam się z lekkim.
Podział na poszczególne ligi - byłby ok, ale w praktyce będzie jak z kortem tenisowym, jestem przeciw
Zmniejszyc liczbę przyklejonych linków - jestem za
Archiwum - jak najbardziej
Usunąc ranking - tu już się nie do końca zgodzę. Chociaż zawsze pisałem, że ranking jest powodem dla którego wysychają tematy dzienne, to jednak jest to świetna zabawa i trzyma też takich użytkowników, których wiedza i tak nie pozwala na udzielanie się w temacie. W przypadku MLB sytuacja i tak się poprawiła, coraz więcej osób odróżni Clemensa od Oswalta, ale mimo wszystko sporo ludzi nie ma o tym pojęcia. Co innego w NBA, tu jestem przeciwny rankingowi.
Statystyka podawanych przez siebie typów - zawsze to forowałem i praktycznie zawsze stosowałem u siebie. Baaardzo pomocna sprawa dla wszystkich, tylko niestety ludzie wciąż mają opory przed czymś takim. Wprowadzenie takiego wymogu tylko odstraszy użytkowników.

Chciałbym także jeśli to możliwe dopisania NHL do działu. Hokej europejski jest na tyle popularny, że tamten dział nie zniknie, a tu przydałoby się trochę więcej zainteresowania.

Co do załatwiania sobie funkcji, to możecie byc pewni, że ja sobie tego nie załatwiłem "na boczku".

Do góry
#619374 - 18/07/2006 20:14 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
lekki Offline
addict

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 614
>e. Baaardzo pomocna sprawa dla wszystkich, tylko niestety >ludzie wciąż mają opory przed czymś takim. Wprowadzenie >takiego wymogu tylko odstraszy użytkowników.

nie musi to byc wymog bo wtedy bedziemy miec drugi "kort tenisowy" gdzie zielony zaklada temat i na tym sie konczy ale niech "stare wojsko" promuje ten pomysl i przy swoich analizach umieszcza stat.

pzdr

Do góry
#619375 - 18/07/2006 20:37 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Również byłbym przeciwko podziałowi, jak nietrudno zauważyć wszystkie ligi nie nakładają się na siebie, jak np.teraz mlb jest w szczycie sezonu a nba rusza dopiero za 3,5 miesiąca. Nie wiem w czym miałaby pomóc likwidacja rankingu nba (jestem przeciw), a doprowadziłaby do tego że tylko by tu mniej osób zaglądało.

Do góry
#619376 - 18/07/2006 20:59 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

W przypadku MLB sytuacja i tak się poprawiła, coraz więcej osób odróżni Clemensa od Oswalta, ale mimo wszystko sporo ludzi nie ma o tym pojęcia. Co innego w NBA, tu jestem przeciwny rankingowi




To akurat trzeba byc zdolnym aby ich nie odroznic
Jestem za edukacja, to naprawde przynosi efekty

Takze jestem odnosnie odpiecia czesci przyklejonych tematow, ale o tym juz pisalem

Do góry
#619377 - 18/07/2006 22:33 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
No widze że są zmiany i dobrze!

Moderatorów których wybrał Amkwish całkowicie popieram i mam nadzieje że zmienią ten dział na jeszcze lepszy.

Pozdrawiam i gratuluje objecia funkcji moda

Do góry
#619378 - 19/07/2006 05:30 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

No widze że są zmiany i dobrze!

Moderatorów których wybrał Amkwish całkowicie popieram i mam nadzieje że zmienią ten dział na jeszcze lepszy.

Pozdrawiam i gratuluje objecia funkcji moda




Mickey ,nie "wyboru"

Ghost został modem na propozycje Guńka ,Snoopol - na moją.

Obie kandydatury zostały zaakceptowane bez zastrzeżeń przez pozostałych moderatorów forum ,a uprawnienia nadal Kolegom ,w zastepstwie Conrada ,Biszop.

Korzystając z okazji ,dwa słowa do tych ,którzy proponuja wybory modów poprzez głosowanie wszystkich userów.

W ten sposób mozna wybierac Miss Publiczności ,zdumiony jestem ,ze nie jest Wam znany tryb wyborów ,najlepiej sprawdzalny w cywilizowanym świecie ,tzn.poprzez osoby wprowadzające.

Przy okazji ,na jakimż to forum userzy wybieraja modów poprzez głosowanie ?
Podajcie pare przykładów,mam oczywiscie na mysli poważne fora

Pisanie ,że Ktos został modem ,bo ,cytuję :"miał układy na boku" ,świadczy tylko o ....poziomie piszącego

Reasumujac: moderatorzy działu "US Sports" w komplecie ,a komu ten dział jest bliski ,niech teraz skupi sie na dyskusji o treściach merytorycznych.

Zachęcam

Do góry
#619379 - 19/07/2006 06:05 Re: Propozycje zmian w "US Sports"
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Ano tak, zawsze na tym forum tak to wygladalo ze nowi moderatorzy byli wprowadzani przez juz moderujacych. Ja lobbowalem mocno za kewinem, ktory swa prace wykonuje znakomicie. Od dawna takze widzialem Ghosta na tym stanowisku

Moderatorow nigdy nie bedziemy wybierac demokratycznie bo to bez sensu tak jak pisze Amkwish.

Demokratycznie natomiast mozemy porozmawiac czy wolimy poddzialy w US Sports czy tak jak jest. Jak dla mnie moglyby byc poddzialy i w kazdym poddziale podklejone tematy: linki, fantasy, ranking + tematy dzienne, czy zostajemy tak jak jest czyli podklejone tematy te ktore sai tematy dzienne na pierwszej stronie odnosnie wszystkich sportow.. CO do przeniesienia NHL do US Sports, wszystkie sporty amerykanskie w jednym worze uwazam za dobry pomysl, trzebaby to skonsultowac z Lodowiskiem...

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, VVega, ANZELMO, pacyfista, Akhu, burbon, Zaixi, Ojro, Sensei, wHiTe_StAr, alfa, DePito, armado1, Kretol, Warren), 3264 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584823 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07