Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1764130 - 10/11/2007 18:31 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: szpak007]
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen




Jak informuje „Gazeta Wyborcza” była reprezentantka naszego kraju – Agata Mróz wystosowała do wszystkich kibiców siatkówki dramatyczny apel, w którym prosi o pomoc. Zawodniczka od lat choruje na rzadką chorobę krwi i teraz stan jej zdrowia na tyle się pogorszył, że konieczne są regularne transfuzje krwi. I właśnie o krew prosi kibiców Agata Mróz.



- Apeluję do wszystkich kibiców o pomoc - mówi dwukrotna mistrzyni Europy. - Mam rzadką grupę B Rh (-), której w szpitalach w ogóle nie ma. Jeśli ktoś zdecydowałby się zostać dawcą (grupa krwi nie ma znaczenia, bo zostanie wymieniona na właściwą), proszę w punkcie krwiodawstwa wypełnić druk, podając moje nazwisko (Agata Mróz-Olszewska), i odesłać potwierdzenie na adres: Fundacja 777, 42 200 Częstochowa, ul. Wieluńska 26.

Cytowany fragment wypowiedzi zawodniczki pochodzi z „Gazety Wyborczej”

Do góry
Bonus: Unibet
#1764137 - 10/11/2007 18:36 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Rafik 25]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
Rafik skrobnij jeszcze cos co myslisz o meczu \:\)

Do góry
#1764161 - 10/11/2007 18:48 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: szpak007]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
Jak zobaczylem wczoraj kurs na Polske ponad 2,0 to sie zdziwilem i od razu zagralem \:\) Japonia nie wygrala w tym turniej z nikim waznym. Ogrywa tylko swiatowych kopciuszkow i to tez czasem z problemami. Jesli dzis Polkom sie bedzie chcialo to 3-1 a nawet 3-0 w setach jest bardzo realne

Do góry
#1764241 - 10/11/2007 19:27 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: andrzejek_84]
Davidian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 1791
Skąd: Dont frasunek mlaszcza tutaj
Win Polska 9/10 1.95

Bedzie mecz z emocjami

Do góry
#1765610 - 10/11/2007 23:56 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Davidian]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Tak sobie patrze na forme, tabele PŚ i kursy w jutrzejszym meczu Polska - Serbia i dochodze do wniosku, ze smialo mozna zagrac Serbki po kursie 1.5. Polki dzis znowu bez wiary i sily w najwazniejszych momentach co spowodowalo porazke. Zespol jest rozbity psychicznie, a dodatkowo Bonitta wyjechal do chorej zony. Biorac powyzsze fakty pod uwage oraz dobra dyspozycje Serbek, ktore maja realne szanse na awans do IO grzechem byloby nie zagrac na ich zwyciestwo.
Serbia win, 1.5 Unibet.

Do góry
#1765941 - 11/11/2007 00:59 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Bullet]
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Włoski trener reprezentacji Polski musi opuścić naszą kadrę. Już najprawdopodobniej do Japonii nie wróci. Jak informuje Polsat Sport taka decyzja szkoleniowca podyktowana jest złą sytuacją rodzinną trenera. Marco Bonitta najprawdopodobniej lada chwila wyleci z Japonii do Włoch.



Szkoleniowiec otrzymał informację, że jego żona Francesca przebywa w szpitalu. Jak informuje Polsat Sport lekarze jej stan określają jako ciężki. Dlatego Marco Bonitta nie ma innego wyjścia. Włoch naszą kadrę zostawia pod opieką swojego asystenta Mauro Masacci i Magdaleny Śliwy.

Polki bez głównego szkoleniowca wystąpią w meczach z Serbią, Koreą, Tajlandią i Dominikaną. Kibice muszą mieś nadzieję, że żona trenera wróci do zdrowia.

Do góry
#1766942 - 11/11/2007 04:14 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Bullet]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Originally Posted By: Bullet
Tak sobie patrze na forme, tabele PŚ i kursy w jutrzejszym meczu Polska - Serbia i dochodze do wniosku, ze smialo mozna zagrac Serbki po kursie 1.5. Polki dzis znowu bez wiary i sily w najwazniejszych momentach co spowodowalo porazke. Zespol jest rozbity psychicznie, a dodatkowo Bonitta wyjechal do chorej zony. Biorac powyzsze fakty pod uwage oraz dobra dyspozycje Serbek, ktore maja realne szanse na awans do IO grzechem byloby nie zagrac na ich zwyciestwo.
Serbia win, 1.5 Unibet.


do tego warto żeby wygrała Serbia i walczyła o awans już tu.. bo dzięki temu mógłby już odpaść kolejny obok Włoszek rywal w następnym turnieju kwalifikacyjnym ;\)

Do góry
#1767474 - 11/11/2007 06:54 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Cholo]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Za 10 godzin mecz Polska Serbia. Ta sama Serbia ktora kilkadziesiat dni temu rozwaliła nas na ME, a przypomnę że grała wtedy Swieniewicz. Jutro jej zabraknie. Teraz co do motywacji. Serbki mają już jedną porazkę a w perspektywie mecze z Usa, Kubą i Brazylia. W tym stanie rzeczy porażka z Polska oznaczać dla nich będzie de facto koniec marzen o olimpiadzie. Kazda Serbka uderzając lub blokując jutro bedzie o tym pamiętac. Polki już nic nie muszą ... być może luz psychicznie wpłynie dodatnio na druzyne polską, jestem jednak przeswiadczony że nasze szanse z walczącą o wszystko Serbią wyglądają kiepsko. Jest tez dodatkowy smaczek tego meczu - być może ktoś litosciwy uswiadomi Polkom ze dla nich bedzie lepiej ten mecz przegrac bo wtedy jest nadzieja ze Serbki awansując zwolnią nam miejsce w dalszych turniejach eliminacyjnych. I wreszcie kwestia zmeczenia - Serbki bedą wypoczywac przed tym meczem o pare godzin dluzej. Przypomne ze Polska grała cięzkie pieciosetowe spotkanie z Japonia gdzie kazdy punkt trzeba zdobywac dwu lub trzykrotnie bo Japonki podbijają prawie wszystko. Reasumując :

Polska - Serbia typ 2 kurs 1.55 Expekt stake 8/10

Zycze powodzenia

Do góry
#1767492 - 11/11/2007 07:00 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: zegarek]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce


Polska - Serbia typ 2 kurs 1.55 Expekt stake 8/10

Zycze powodzenia[/quote]

Juz niestety nie ma 1,55 tylko 1,45 i za taki kurs to ja mam to głeboko w d... Choc Serbia powinna...:)

Do góry
#1767694 - 11/11/2007 08:46 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: santiago]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
nawet i 1.45 jest do wziecia i wg mnie kurs i tak jeszcze przeszacowany \:\) Jesli nawet Polki wzniosa sie na wyzyny umiejetnosci, to nie wytrzymaja kondycyjnie. Zmeczenie juz po nich troche bylo dzis widac, wiec checi by walczyc z Serbkami beda jeszcze mniejsze.

Do góry
#1772874 - 13/11/2007 02:23 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: xqwzts]
szotpix Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 2060
Skąd: Poland B-stok
No i znow nie wiadomo jak podejsc do danych mecz:
Polska - Dominikana ( -1,5 seta ) 1 kurs 1,25 (sts) kuszace, po wygranej z serbia moze jeszcze beda chcialy cos zagrac

Usa - Serbia 1 1,4 (sts) usa jak do tej pory bez poraczki , ale przed nimi jeszcze mecz z wloszkami i tu jedynie mozna szukac porazki, bo raczej z japonkami powinny sobie poradzic, a wiec awans bardzo blisko , trzeba pokonac serbie i japonie \:\) oby tak bylo

Jakies uwagi, pomysly co do tych typow ?

Do góry
#1773003 - 13/11/2007 03:04 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: szotpix]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Ja jakos przekonania do Amerykanek mimo ich wygranych nie mam i zdecydwoanie wole zagrac na Kubanki po wyzszym kursie z Japonkami bo moze i sie powtarzam ale sila kubanek na siatce jest zbyt duza zeby Japonki zrobily im jakakolwiek krzywdę. Oprocz tego oczywiscie Koreanki i Polki.

Wiecej na http://www.krisbet.blox.pl

Do góry
#1773355 - 13/11/2007 04:15 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: krycha84]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Amerykanki są mocniejsze od Serbek i powinny ten mecz zakończyć zwycięstwem, a wówczas zostanie tylko jeden ciężki mecz z Włoszkami. Ich problemem jest jednak to, że nie grają całego meczu na równym poziomie. Dużo wzlotów i upadków, przez co przy przyzwoitej grze Serbek, mecz może potrwać 4-5 setów. Serbki z taką grą jak przeciwko Polsce nie będą mieć szans, muszą zagrać dużo dużo lepiej i uniknąć błędów.

Podobnie rzecz ma się z Kubankami, którym zdarzało się przespać mnóstwo setów i to nawet ze słabszymi ekipami. Z Koreą były blisko porażki. Na gospodynie powinny się spiąć, tym bardziej że czwarte miejsce i dodatkowe punkty rankingowe są w zasięgu. Japonia dalej mnie nie przekonuje, nawet po wygranej z Polkami, które musiały wychodzić z dołka. Jak Kubanki się zmobilizują na maxa to będzie szybki mecz. Jak włączy się leń, to Japonia wykorzysta to i możliwy 5-setowy thriller.


Natomiast niewykluczone, że całkiem łatwo pójdzie Brazylii. Włoszki nie doznały jeszcze porażki, ale na każdego przyjdzie pora i wydaje mi się, że trafiło na Brazylię. Zresztą Włoszki dopiero teraz mierzą się ze ścisłą czołówką (Brazylia,USA,Kuba). Brazylia z jedną porażką na koncie, nie pozwoli sobie na kolejną i w pełni zmobilizowana pokona Włoszki, które nie grały na tym turnieju jeszcze z tak mocnym przeciwnikiem. Zresztą Brazylia grała bardzo równo, poza tym jednym meczem z USA, kiedy po dwóch gładko wygranych setach oddały inicjatywę. A Włoszki z Serbkami miały duże wahania. Z kolei Polki w ogóle nie podjęły walki. Moim zdaniem kurs na Brazylie w okolicach 1.5 jest jak najbardziej do spróbowania.

Ale najpewniejszy typ to Korea-Peru 1 po przyzwoitym kursie 1.3. Koreanki grają bardzo solidnie z drużynami, które leżą w ich zasięgu. Nieźle grały z Japonkami, mimo że uległy, ale to był dopiero drugi mecz turnieju. Później wyraźnie pokonały Dominikanę, Tajlandię. Bardzo dobry występ przeciwko Kubankom, gdzie nawet mogły pokusić się o wygraną. Młody zespół, ale całkiem mądrze grający.

Podsumowując:

Japonia-Kuba 2 1.5 (80%)

USA-Serbia 1 1.4 (65%)

Brazylia - Włochy 1 1.5 (75%)

Korea - Peru 1 1.3 (90%)

i pewnie z tych spotkań zrobie sobie jakieś kuponiki

Do góry
#1773391 - 13/11/2007 04:22 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: assasin]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
zgadzam się z krycha84 i popieram jego typy, jak również uzasadnienie w blogu. Być może Kubanki mają jeszcze szanse na awans przez Puchar, ja jednak sądzę że pierwsza trójka będzie wyglądać (USA,Brazylia,Włochy). Mimo to Kubankom powinno zależeć na 4 lokacie, punktach rankingowych i jakieś łatwiejszej drodze do igrzysk przez kolejne turnieje. Mecz będzie z sąsiadującymi w tabeli Japonkami, do tego gospodarzem, więc woli walki nie powinno zabraknąć.

Tak więc spokojnie zagram na pewno dubelek Kuba+Korea. Polek nie dokładam tylko dlatego że po 1.1 nie opłaca mi się to, a nie dlatego że nie wygrają \:p

Do góry
#1777226 - 14/11/2007 08:41 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: assasin]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Możecie mi powiedzieć dlaczego tak pewnie stawiacie na Kubanki, ja się temu bardzo dziwię przecież Japonia ma taki sam dorobek wygranych co przegranych meczów jak Kuba, dodatkowo Japonia jest gospodarzem, dlatego kursy powinny oscylować w granicach 1.80 - 1.80. Co takiego mają Kubanki czego nie mają Japonki, że z nimi mają wygrać. Ja z chęcią zagram handicap na Japonki +1,5 po kursie 1.65. Przy wyrównanych meczach lepiej jest chyba zagrać coś takiego, przecież Japonki są w stanie wygrać ten mecz.

Do góry
#1777243 - 14/11/2007 08:54 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: grzesol]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Originally Posted By: grzesol
Możecie mi powiedzieć dlaczego tak pewnie stawiacie na Kubanki, ja się temu bardzo dziwię przecież Japonia ma taki sam dorobek wygranych co przegranych meczów jak Kuba, dodatkowo Japonia jest gospodarzem, dlatego kursy powinny oscylować w granicach 1.80 - 1.80. Co takiego mają Kubanki czego nie mają Japonki, że z nimi mają wygrać. Ja z chęcią zagram handicap na Japonki +1,5 po kursie 1.65. Przy wyrównanych meczach lepiej jest chyba zagrać coś takiego, przecież Japonki są w stanie wygrać ten mecz.

mało się interesuję siatką, ale na litość:
-zawsze skośne ustawiają sobie kalendarz pod siebie, łoją lebiody, miejsce w tabeli wysokie, pełna hala, jest fajnie.
-kogo one ograły? leszczyny! ostatnie 3 spotkania będą dla nich horrorem, Kuba, Usa, Brazylia.
te 'po dwie' porażki są dość wymowne:
kuba dostaje 2-3 z brazylią i 2-3 z usa....
japonia dostaje 0-3 z włochami i 1-3 z serbią...

nie twierdzę, że kuba izzzi, obalam tylko Twój 'argument'.

Do góry
#1777263 - 14/11/2007 09:13 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: grzesol]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Originally Posted By: grzesol
Możecie mi powiedzieć dlaczego tak pewnie stawiacie na Kubanki, ja się temu bardzo dziwię przecież Japonia ma taki sam dorobek wygranych co przegranych meczów jak Kuba, dodatkowo Japonia jest gospodarzem, dlatego kursy powinny oscylować w granicach 1.80 - 1.80. Co takiego mają Kubanki czego nie mają Japonki, że z nimi mają wygrać. Ja z chęcią zagram handicap na Japonki +1,5 po kursie 1.65. Przy wyrównanych meczach lepiej jest chyba zagrać coś takiego, przecież Japonki są w stanie wygrać ten mecz.


No spac nie mozna ale wypowiedz @grzeszol mnie zakoczyla.

No kurcze co maja Kubanki :hmmm: , no ja po pirewsze mysle ze maja lepsza ekipe. Wszytkie zawodniczki potrafia dobrze udrzyc i chyba sa w leszej formie.
Co do tego ze maja taki sam bilans: \:p
To mozna porownac dlaczego Resovia w PLS byla prze jakis czas na gorze tabeli = bo miala cienkich przeciwknikow. Ale to takie btw..

Japonki to preferuja tym gry w obronie , natomiast Kuba ... raczej szybka kontra, ale co pokazaly z Polkami i nie tylko ze bronic tez sie potrafia.

Japonki jak napisal kolega powyzej .. nie graly jeszcze z najsilniejszymi i dlatego zajmuja tak wysokie miejsce..bo jakos nie widze ze japonki pokonuja Wloszki , Brazylie czy Usa.

A na dodatek 3 ostatnie mecze ktore zagraly Japonki byly z przecianiakami z dolnej polki.. : Kenia , Peru i Polki ktorej tez juz nie graja to co najlepiej potrafia. A wiec moze teraz taki maraton ciezkich druzyn..zalatwi Japonki ze beda jeszcze za nami

Co do Kuby to walcza o 3 miejsce i bilecik . Przed nimi ciezkie mecz...z Wlochami Serbia... a Japonia to tylko wstep do tej walki o IO.

A wiec ja jak wiekszosc stawiam na Kubanki:

Typ:
Japan (W) - Cuba (W) 2 @ 1.50 expekt

Do góry
#1778177 - 14/11/2007 22:11 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Gib01]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Kuba + Korea

Dziękuję jeszcze raz tym, z którymi konsultowałem typy
i odradzili mi grania na Brazylie,USA.

A teraz do rzeczy, bo jutro mamy kilka
niezłych spotkań:

15.11

Brazylia - Serbia 1

Mecz o miejsce w trójce dające awans do igrzysk
olimpijskich. Sytuacja Brazylijek po dzisiejszej
porażce z Włoszkami wyraźnie się skomplikowała.
Do tego doszło trochę nieoczekiwane zwycięstwo
Serbek i tym samym Brazylia musi bić się z Serbkami
o trzecie miejsce. Do gry włączyły się też Kubanki,
które pokonały Japonię. W tej sytuacji Włoszki
zajmują pierwsze miejsce, Amerykanki drugie, a
pozostałe 3 ekipy walczą o ostatnią lokatę.
Myślę, że Brazylia spręży się maksymalnie na ten
mecz, zapomni o dzisiejszej porażce i zwycięży.
Uważam, że jest zespołem lepszym i bardziej doświadczonym
od Serbek, do tego gra o dużą stawke.


Japonia - USA 2

Do Japonek nie jestem przekonany od początku.
Tego zespołu nie stać na walkę z czołówką. Nasze
przegrały, bo były w głębokim dołku.
Kuba gdyby nie popełniła tylu błędów, skończyłaby
mecz szybciej. W ataku i bloku wyraźnie prowadziły.
Jutro nie przewiduję dla USA większych problemów
w wygraniu meczu, tym bardziej że na koniec czeka
ich mecz z Włoszkami, a wygrana da pewny bilet
do Pekinu.


Polska - Korea 1
Myślę, że nasze jeszcze ugrają 2 zwycięstwa.
Oglądałem dzisiaj Koreanki z Peru i nie zachwyciły.
Ogólnie był to "ciężki" do oglądania mecz, na słabym
poziomie, a oba zespoły grały strasznie nierówno,
zwłaszcza w 2 secie.
Jeżeli zagramy na normalnym poziomie to dwa ostatnie
mecze będą wygrane.

Jest jeszcze jedno spotkanie, w którym warto
zaryzykować 2 lub jakieś handi +1.5 Chodzi
o spotkanie Włochy-Kuba.
Gdzieś w prasie wyczytałem wypowiedź Aguero,
że jeśli mecz z Kubankami nie będzie dla Włoszek
kluczowy w sprawie awansu, to ona nie zagra.
I możliwe że tak będzie. Włoszki bez porażki są
w raczej komfortowej sytuacji. Ale to tylko
tak do spróbowania, pewności nie mam.

Powodzenia

Do góry
#1778194 - 14/11/2007 22:23 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: assasin]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Assasin trudno sie nie zgodzic z tym co napisales choc ja chyba tym brazylijkom podziekuje jednak dzis graly slabo nie majac nic do powiedzenia w meczu z Wloszkami nie iwem czy to zmeczenie czy wypalenie materialu ale nie wyglada mi to dobrze...ale mimo wszystko jutro powinny sobei poradzic z Serbkami ktore graja falami.

Mnie natomiast zaciekawil mecz Tajlandii z Peru i kurs na Tajki. Mi sie wydaje ze Tajki sa lepsze siatkarsko od Peruwianek ktore popelniaja hurtowo glupie bledy, Tajki tego robia mniej no i w obronie lepsze. Buki chyba zasugerowaly sie dzisiejszym 3-2 z Kenia Tajek, ale bylby to bardzo dziwny mecz gdyz Tajki ogrywaly w wygranych setacjh bardzo gladko Kenijki i nie iwem skad tez rpzegrane dwa sety... mi sie wydaje ze jutro Tajki pokonaja Peru.

Do góry
#1778198 - 14/11/2007 22:25 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: krycha84]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Sorki za post pod postem ale jak expekt wystawil by kurs -1,5 na Amerykanki to mozna smailo grac. Podobnie jak kolega powyzej nie mam tez przekonania do Japonek(dlaczego pisalem juz wiele razy wiec nei bede sie powtarzal)

Co do Kuby to jak najbardziej moze powalczyc jutro z wlochami tymbardziej ze Wloszki juz maja wakacje....

Zapraszam rowniez na http://www.krisbet.blox.pl

Do góry
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, VVega, forty, burbon, Sony, DePito, alfa), 3335 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585594 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07