Strona 5 z 20 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 19 20 >
Opcje tematu
#1727275 - 30/10/2007 19:33 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Matias88]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
hmm.... albo mi się wydaje albo znowu znalazłem coś ciekawego w ofercie STSu:

Śląsk Wrocław - Turów Zgorzelec kurs na 2: 1.75

Z tego co widzę jaką kaszanę gra Śląsk w obecnym sezonie to ten kurs chyba za wysoki jest. I nie chodzi już tylko o tę wielką porażkę z Prokomem 35 punktami (bo na prokom w lidze nie będzie mocnych pewnie) ale fakt że taki AZS Koszalin wygrywa w Śląsku albo że Śląsk się męczy z bieniaminkiem Kwidzyń to już coś. To że Polpak wygrał aż 13 punktami to też nie było jakieś duże zaskoczenie patrząc teraz na to jak gra drużyna Śląska.

Urlep coraz więcej myśli o reprezentacji a oto jego wypowiedz po porażce z Prokomem:

" - Niektórzy gracze nie zasługują na to, żeby grać w tej drużynie. Szykują się zmiany na pozycji jeden i pięć. Potrzebujemy także zawodnika rzucającego – mówił po spotkaniu Słoweniec, który nie chciał przyznać się czy podjął już decyzję w sprawie reprezentacji Polski. "

Jak dla mnie to Turów po wpadce i zlekceważeniu Górnika zabiera się do odrabiania strat do czołówki. Zespół jest lepiej zoorganizowany niż rok temu i powinien być ponownie wysoko w tym roku.

Wg mnie powinno tam być max 1.4 na ten Turów. I stawiałbym na to że BOT wygra przynajmniej 7-8 punktami.

Do góry
Bonus: Unibet
#1728417 - 31/10/2007 03:16 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: - c1amak -]
Johan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1961
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Dokładnie wpadł mi w oko ten sam mecz.Śląsk jak narazie gra katastrofalnie i nie ma przesłanek ku temu żeby coś się poprawiło.Kurs jaki zaproponował STS (1,75) można brać z pocałowaniem ręki.

Do góry
#1728668 - 31/10/2007 04:19 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Johan]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Nie zapominajcie ze do Wroclawia przyjecha rasheed Atkins ktory napewno juz zagra i bedzie to duze wzocnienie po kontuzji wroca Radek Hyzy oraz ma przyjechac jakis bialy center ( nei wiadomo czy do piatku zdarzy) wiec to bedzie calkiem inny Slask niz dotychczas.... PZDR

Do góry
#1728703 - 31/10/2007 04:27 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Originally Posted By: krycha84
Nie zapominajcie ze do Wroclawia przyjecha rasheed Atkins ktory napewno juz zagra i bedzie to duze wzocnienie po kontuzji wroca Radek Hyzy oraz ma przyjechac jakis bialy center ( nei wiadomo czy do piatku zdarzy) wiec to bedzie calkiem inny Slask niz dotychczas.... PZDR


Atkins koniec poprzedniego sezonu miał z głowy z powodu kontuzji, sezonu przygotowawczego też nie przepracował najlepiej, narazie nie będziemy oglądali Rashida z jego najlepszych występów. A status Hyżego chyba nie jest potwierdzony, Homan nawet jak zdąży, to w pierwszym meczu nie sadze zeby pokazal cos ciekawego.

Do góry
#1729196 - 31/10/2007 06:36 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: bursztyk]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Tu coś śmierdzi według mnie. To 1,75 jest zbyt piękne, by było prawdziwe.

Tak więc przed wysokimi stawkami.

;\)

Do góry
#1729219 - 31/10/2007 06:51 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Nie no nie przesadzajmu Turow to wygra. Ja tylko tak napisalem ze to bedzie troszke mocniejszy Śląsk, ale nie na tyle zeby poknac Turow jeszcze nie teraz napewno.

PS nie jestem wielbicielem druzyny ze zgorzelca i jej gry , ale tym razem mysle ze warto na nich zagrac;)

Do góry
#1729267 - 31/10/2007 07:12 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
Cypryjczyk Offline


Meldunek: 29/11/2004
Postów: 1749
Skąd: Nikozja
derby to derby niezapominajmy jednak jakby nie bylo jest to valuebet i warto zagrac turow po kursie 1.75 gdyz oplaca sie z wyzej wymienionych pogladow.

Do góry
#1729450 - 31/10/2007 16:59 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Cypryjczyk]
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
Czyli widzę że zdecydowana większość popiera to zagranie na Turów \:\)

Oto jeszcze garść statystyk, czyli ostatnie spotkania tych drużyn:

Turów Zgorzelec Slask Wroclaw 83:56 05.05.2007
Slask Wroclaw Turów Zgorzelec 53:71 29.04.2007
Slask Wroclaw Turów Zgorzelec 53:61 27.04.2007
Turów Zgorzelec Slask Wroclaw 55:57 23.04.2007
Turów Zgorzelec Slask Wroclaw 74:51 21.04.2007

czekam z niecierpliwością na kursy na pozostałe spotkania polskiego basketu w STSie \:\)

Wg mnie powinien wygrać jeszcze AZS z Basketem Kwidzyń (tutaj daję 6/10) oraz Energa ze Stalą po bardzo zaciętym spotkaniu - ale tego grać nie będę \:\)

Do góry
#1735534 - 02/11/2007 06:44 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: - c1amak -]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Śląsk Wrocław - Turów Zgorzelec, UNDER, Pinnacle

Pinkowi odjebało! Wystartowali z linią 163 pkt. i tak przyjmowali mi po niecałe 200 PLN aż zbiłem do 156 pkt. co i tak jest megaświrem!
Właściwa linia powinna sie zakręcić w okolicach 140 pkt.! Grać do oporu każdą linię powyżej 150, a nawet 145 pkt.!

Do góry
#1736450 - 02/11/2007 19:32 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: tomo]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Bergson Śląsk Wrocław - BOT Turów Zgorzelec
TYP: BOT Turów Zgorzelec
KURS: 1,55
BUKMACHER: Bet-at-home
STAWKA: 4/10

&

ZDARZENIE: Bergson Śląsk Wrocław - BOT Turów Zgorzelec
TYP: BOT Turów Zgorzelec -4
KURS: 1,90
BUKMACHER: Pinnacle
STAWKA: 3/10

&

ZDARZENIE: Bergson Śląsk Wrocław - BOT Turów Zgorzelec
TYP: poniżej 153 pkt w meczu
KURS: 1,95
BUKMACHER: Pinnacle
STAWKA: 5/10


Data i godzina rozpoczęcia meczu: 2.11.2007 (piątek), godz. 19:00

Już dzisiaj dojdzie do spotkania Śląska Wrocław z Turowem Zgorzelec. Na początku miałem tego spotkania raczej nie grać, ale po tym jakie kursy wystawili bukmacherzy postanowiłem zaryzykować. Nikt chyba z nas nie spodziewał się, że w dniu tego meczu Śląsk może zajmować 10. miejsce w ligowej tabeli, legitymując się bilansem 1-3. To co się dzieje w drużynie z Wrocławia jest bardzo, ale to bardzo niekorzystne i źle wpływa na drużynę. Nowy prezes zrobił wiele szumu, wprowadził wiele zmian i teraz widzimy tego efekty. Skład skompletowany w zasadzie "za pięć dwunasta", Urlep więcej czasu poświęcił grze Reprezentacji Polski i ME w Hiszpanii, a gracze sprowadzeni do Wrocławia cały czas nie mogą się ze sobą zgrać, tak jakby oczekiwali od nich tego zarówno działacze jak i kibice.

No, ale nigdy nie może być tak wesoło i fajowo... Spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami i daję sobie rękę uciąć, że Turów w tym spotkaniu nie będzie miał lekkiej i przyjemnej przeprawy z koszykarzami Śląska. Może być tak, że Wrocław postawi wszystko na jedną kartę, a przed meczem Urlep powie do swoich koszykarzy w szatni "Panowie, zapominamy o poprzednich wynikach, gramy na 150% możliwości, nie boimy się rywala i walczymy do upadłego, bo jak nie to każdy po meczu ma po klapsie" \:p

I troszeczkę właśnie takiej gry ze strony wrocławian oczekuję - walki do upadłego i gryzienia parkietu, co by się znowu nie skompromitować przed własną publicznością. Mogłoby się wydawać, że atutem Śląska może być własna hala, ale dotychczasowe wyniki niestety tego nie pokazują. ASCO Śląsk Wrocław przegrał bowiem u siebie zarówno mecz z Koszalinem jak i świeckim Polpakiem. To za dobrze jednak nie wróży... Przed tym spotkaniem skład ekipy Andreja Urlepa nieco się zmienił. Dołączył do drużyny bowiem znany z występów w Prokomie Trefl Sopot, Atkins jak również Homan. No, ale co oni mogą zrobić? Atkins po kontuzji ma zaległości treningowe w dodatku tak naprawdę do końca nie wiadomo czy zagra, a Homan zgrany z drużyną nie jest (zresztą Atkins też nie, co w jego sposobie gry jest bardzo ważne). Za dobrze to nie wygląda jak dla mnie co zresztą pokazują wyniki, więc moje słowa nie są wyssane z palca...

A w Turowie po staremu. Zmian nie ma, bo nie ma takiej potrzeby. Z meczu na meczu grają lepiej, udowadniając tym samym, że przegrana z Górnikiem była tylko wypadkiem przy pracy i zimnym prysznicem, który jak widzimy dobrze zadziałał na ekipę Filipovskiego. Z dystansu Turów ma kim postraszyć w porównaniu do Śląska i to tutaj upatruję klucza do zwycięstwa, stąd moje typy. Biorę zwycięstwo Turowa jak również zakład, że Turów wygra minimum 4 punktami, co jest w miarę dobrym handicapem i myślę, że prawdopodobieństwo wejścia zakładu jest dosyć spore.

Podobnie sprawa ma się co do betu na poniżej 153 punkty w meczu. Linia jaką wystawił Pinnacle jest wyjątkowo atrakcyjna dla grających i przez myśl mi nie przeszło, że w ogóle taką zobaczę gdziekolwiek. Gram oczywiście poniżej, bo w końcu to derby. Zobaczymy walkę o każdy centymetr parkietu, dobra obronę z jednej jak i drugiej strony i chyba pewną mobilizację w szeregach Śląska, która powinna zaowocować, że atak Turowa nie będzie tak mocny jak w poprzednich meczach (co nie znaczy, że będzie zły). Wyniki z poprzednich lat pokazują, że w spotkaniach Śląska i Turowa to zawsze defensywa odgrywała kluczową rolę, tak więc typuję poniżej 153 punktów w meczu.



Turów

Defence

Do góry
#1737784 - 03/11/2007 00:36 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
olopatronat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2007
Postów: 3631
Skąd: Piaseczno
Dzisiaj dla Mnie hitem wydaje sie under w meczu Slask - Turow

Linia na to spotkanie to 145 (wedlug toto mixa)

W ostatnich 7 meczach miedzy tymi druzynami zawsze padal under. W dodatku najwiekszy rezultat miedzy tymi druzynami to 139 : D

Turow w tym sezonie jest druzyna underowa. 3 mecze, 3 undery.

Jak dla Mnie stawka 9/10 \:\)

Do góry
#1737936 - 03/11/2007 01:08 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: olopatronat]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
"3 mecze - 3 undery" ? Turów-Górnik 75:77 czyli 152 pkt. Jaka tu była linia, że padł "under"?

Uważał bym z tą SP, myślę, że Śląsk może rzucić ok 70pkt (Atkins i Hyży mimo, że po przerwie powinni trochę rozruszać ich grę) w ataku, no a potencjał ofensywny Turowa - Kelati, Logan, Witka, Rodriguez, Nana, Kitzinger - naprawdę budzi szacunek.

Nie zdziwię się jeśli po syrenie końcowej na świetlnej tablicy będzie widniał wynik: Śląsk-Turów 72:80

Pozdrawiam i życzę powodzenia
c.d.n.

Do góry
#1737952 - 03/11/2007 01:10 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Big Ben]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Obok zapowiadanego Jareda Homana we Wrocławiu pojawił się także Torrell Martin. Obaj przeszli badania medyczne i wczoraj wzięli udział w treningu.

Martin to 22-letni zawodnik, który do sezonu przygotowywał się z drużyna NBA Orlando Magic. W Śląsku gracz ma być typowym strzelcem, jednak jego uniwersyteckie osiągnięcia nie są rewelacyjne. Martin w barwach Winthrop University średnio zdobywał 14 punktów w meczu

Do góry
#1740221 - 03/11/2007 07:11 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Big Ben]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: Big Ben
"3 mecze - 3 undery" ? Turów-Górnik 75:77 czyli 152 pkt. Jaka tu była linia, że padł "under"?

Uważał bym z tą SP, myślę, że Śląsk może rzucić ok 70pkt (Atkins i Hyży mimo, że po przerwie powinni trochę rozruszać ich grę) w ataku, no a potencjał ofensywny Turowa - Kelati, Logan, Witka, Rodriguez, Nana, Kitzinger - naprawdę budzi szacunek.

Nie zdziwię się jeśli po syrenie końcowej na świetlnej tablicy będzie widniał wynik: Śląsk-Turów 72:80

Pozdrawiam i życzę powodzenia
c.d.n.


Energa Czarni Słupsk- Atlas Stal Ostrów Wlkp

Do tego ciekawego pojedynku dojdzie już w sobotę o godz.16.
Po 4kolejkach w jakże różnych nastrojach są obydwie ekipy, Stal jest liderem z bilansem 4-0, Czarni natomiast z bilansem 1-3 nie mają czego szukać w czołówce DBE...
Jednak gdy spojrzymy z jakimi rywalami przyszło im się mierzyć wygląda to już nieco inaczej.
Stal ma na rozkładzie (nikomu nic nie ujmując ) "średniaków" ligi - Polpharma, Kotwica, Górnik, Polonia...
Czarni natomiast potykali się z potentatami DBE i trzeba zauważyć, że ich porażki były naprawdę nieznaczne: @ Prokom 58:62, d Turów 64:68, @ Anwil 79:87 po dogr. (do tego bilansu dochodzi domowa wygrana z AZS-em 65:58).
Myślę, że będzie to świetny mecz dla podopiecznych Igora Griszczuka by pokazać ich prawdziwą wartość. Pokonanie lider to zawsze coś, a potencjał Czarnych jest naprawdę bardzo ciekawy.
Czas przełamać passę porażek!
Spotykają się zarazem dwa style gry, defensywa-Czarni i ofensywa-Stal...zawsze uważałem, że w koszu wygrywa się obroną, więc niech tak będzie i tym razem!
Martwi mnie tylko wąska kadra Czarnych... Scott, Szczotka, Frasunkiewicz, Cesnauskis, Barlett, Hughes, Kudriawcew(tu proszę o potwierdzenie jego pełnej dyspozycji, jeśli ktoś wie coś więcej-w końcówce meczu z Anwilem kłopoty z plecami) i Kikerpill (również, jak wygląda jego stan zdrowia(?) ).
W meczu z Anwilem grali tylko w 7 (właśnie bez Kikrpilla), ale Griszczuk uważa, że w takim składzie można rozegrać nawet cały sezon (i ja mu wierzę )
(Także jak macie coś o stanie zdrowia tych zawodników to z chęcią przeczytam). Mimo tych znaków zapytania (choć w razie braku Kudriawcewa się wycofam!)....

Typ na ten mecz:
Energa Czarni-Atlas Stal @ 1,60

Pozdrawiam
c.d.n.

Do góry
#1740276 - 03/11/2007 07:28 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Big Ben]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: SPEC Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg
TYP: SPEC Polonia Warszawa
KURS: 1,72
BUKMACHER: Bwin.com
STAWKA: 4/10

Data i godzina rozpoczęcia spotkania: 3.11.2007 (sobota), godz. 18:00


Nie mogłem przejść obojętnie obok kursu 1,72 na Polonię, bo uważam, że absolutnie jest on zawyżony. Mimo iż Polonia legitymuje się zerowym bilansem zwycięstw, to w jutrzejszym meczu nie jest wcale skazana na porażkę. Bilans 0-4 wynika raczej trochę z pechowego terminarza, a nie słabej gry Polonii. Warszawiacy przegrali jak do tej pory z takimi tuzami ligi jak Prokom, Turów, Anwil, Stal, więc pretendentami do medalu Mistrzostw Polski. By nie stracić kontaktu z ligową czołówka muszą po prostu jutro wygrab, bo ten mecz jest tym z gatunku być albo nie być w lidze. 1,72 jakie zaproponował nam Bwin.com to smakowity kąsek dla typerów.

Polonia zawsze nam się kojarzyła z zespołem overowym. I tak jest nadal. W meczach, które wymieniłem powyżej Polonia długo stawiała opór rywalom i dopiero w końcówkach musiała uznać ich wyższość. Swoje strzeleckie popisy pokazali w meczu u siebie z Prokomem. Co więcej, Polonia w tym roku dobrze broni, co na pewno nie jest na rękę takiej ekipie jak Kotwica Kołobrzeg... Kotwicy, która wygrała to co musiała, a grała powiedzmy sobie szczerze - z ligowymi średniakami. Skład mają niezły, ale ciągle niestety nie są ustabilizowani. Nie wiem jak mogli roztrwonić prawie 30-punktową przewagę w meczu u siebie z Polpharmą. To pokazuje, że w tym zespole nadal coś jest nie tak i szybko na nich nie postawię z jakaś mocniejszą drużyną.

Polonia to zespół własnej hali. Tu czują się najlepiej i tu walczą o każdą piłkę. Strzelców mają w tym roku bardzo solidnych i tak jak pisałem - po kursie 1,72 naprawdę warto zaryzykować stawiając na Polonię Warszawa. Trener Kamiński potrafi zmotywować graczy, a cóż może być lepszą motywacją jak odniesienie pierwszego zwycięstwa w lidze.


Do góry
#1740466 - 03/11/2007 09:58 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: shane]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Polonia + Czarni

O obydwu ekipach napisali moi poprzednicy wiec nie bede sie powtarzal mimo ze Shane z tymi solidnymi strzelcami w Polonii troche przesadziles ale faktycznie w tym meczu na wlasnym parkiecie zarowno Richardson jak i Rivera powinni zagrac przyzwoicie i nastrzelac troszku. Gdyz sila pod koszem bedize raczej zneutralizownaa przez Bigusa i Miller nie bedzie juz tak skuteczny.Ja osobiscie mysle ze Szubi jutro w koncu zacznie troszke wiecej sam grac i poprowadzi Polonie do wygranej;) A co do Czarnych to jesli bedzie Kudriwew mysle ze na wlasnych smieciach przerwia passe porazek i pokonaja Stalowke;)

Do góry
#1740470 - 03/11/2007 10:02 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg
Typ: 1
Kurs: 1.81
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Gdyby sugerować się wyłącznie tabelą można by dojść do złudnego przekonania, że Polonia fatalnie zainaugurowała sezon. Jednak nie jest to do końca prawdą, gdyż taka, a nie inna pozycja jest pokłosiem gry z niemal całą czołówką DBE. Ponadto stołecznym za każdym razem przychodziło grać z rywalem mającym za sobą starcie z rewelacją rozgrywek Górnikiem Wałbrzych w rezultacie czego możni ligi odbijali sobie wpadki z beniaminkiem na podopiecznych trenera Kamińskiego. Dlatego też daleki jestem od przekreślania umiejętności stołecznych. Co więcej uważam, że w ekipie z Warszawy zbudowano bardzo ciekawą drużynę, która przy dobrych wiatrach jest w stanie walczyć o „ósemkę”. By tak się stało „Poloniści” muszą zacząć wygrywać, a drużyna z Kołobrzegu jest ku temu doskonałą okazją. Kotwica ma sporo słabych punktów w związku z czym miejscowi dysponujący solidniejszymi zawodnikami (ze świetnym środkowym Millerem) powinni swoją wyższość spokojnie udowodnić.

Do góry
#1740536 - 03/11/2007 15:00 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: Valverde]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
sorki wam tez betadwin rzliczyl wczorajszy mecz slaska z turowem na korzysc slaska :/ ?

Do góry
#1740589 - 03/11/2007 16:15 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: fart?]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Originally Posted By: fart?
sorki wam tez betadwin rzliczyl wczorajszy mecz slaska z turowem na korzysc slaska :/ ?

Tak ale ze za pare godzin sami to zmienia.

Do góry
#1740704 - 03/11/2007 17:11 Re: Dominet Bank Ekstraliga - sezon 2007/2008 [Re: vonseb]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Kundriawcew ledwo sie porusza...ma zbitą kość ogonową.Przypomniała mi się podobna kontuzja Rudego Fernandeza w poprzednim sezonie(on wtedy wychodził z ławki po solidnej rozgrzewce z trenerem od przygotowania fizycznego i nie grał na 100procent swoich możliwości)...czy zagra...napewno bo to walczak jakich mało ale czy Czarni są w stanie dzisiaj wygrać?nie wiem...Kikerpill nie dość ,że ma nadwage jest w kiepskiej formie i na jego umiejętności za bardzo bym nie liczył mawet jeżeli dzisiaj wystąpi
Czarni za 1.65 to nie jest dobry pomysł...według mnie kursy powinny być po równo.

Do góry
Strona 5 z 20 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 19 20 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, igea23), 3248 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584158 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07