Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1934857 - 12/01/2008 04:06 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
16)Nec-Twente spotkanie holenderskiej Eredevisie,Naprzeciw stają drużyny które plasują się na przeciwnych biegunach w lidze Nie tylko miejsce w tabeli ale też a może przedewszystkim ich dotychczasowa gra sprawia zdecydowanego faworyta należy upatrywać w drużynie Twente Enschede. Ostatnio remis z Ajaxem 2:2 który pomimo słabszej formy jest od Nec zespołem przynajmniej o 2 klasy lepszym Słabszych przeciwników drużyna z Twente z reguły zjada na śniadanie Ostatnie wyniki Nec to przegrana 3:0 z Willem II a także fartowny remis z Venlo Forma naprawde słabiutka Martwi mnie tylko jedna rzecz jest to bardzo popularny typ na dziś oby dziwnym trafem Nec dziś się nie przebudził
Generalnie ten Typ zapożyczyłem o znajomego który na lidze holenderskiej zjadł zęby ;\) Także polecał dziś Twente z handicapem -1.5bramki
Także Typ będzie podwójny z asekuracją i dla odważnych
16)Typ: Twente Enschede kurs 1.8 Betgun 7/10
17)Typ : Twente Enschede -1.5 bramki kurs 3.15 Betgun 1/10
Sugerowany przez mojego znajomego (którego pozdrawiam )wynik to 3:1 dla Twente jak będzie zobaczymy ja osobiście zostaje przy zwykłym zwycięstwie Twente

Do góry
Bonus: Unibet
#1934900 - 12/01/2008 04:26 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
18)Paris-Roanne Tu większej analizy nie będzie typ na tak zwanego czuja pamietam Roanne które rok temu grało świetnie Paris ma zawsze z nimi problemy Rok temu wygrał po dogrywce 2 lata temu przegrał(mecze w Paryżu) Roanne wyżej w tabeli Czuje bardzo wyrównany mecz z możliwą wygraną Roanne także bardzo sympatycznie wygląda typ:Roanne+3.5 pkt kurs 1.88 Betgun 3/10

A teraz czas zobaczyć naszą nalepszą Reprezetacje Narodową
OCZYWIŚCIE PIŁKARZY RĘCZNYCH
Aż się łezka kręci w oku po powtórce meczu Polska Dania Półfinał MŚ To jest drużyna a nie gwiazdki siatkarskie (Niech sie nauczą od kolegów jak się powinno Polske Reprezetować
Zresztą pokażą chłopcy Wenty jescze raz na co ich stać dziś tylko przedsmak

Do góry
#1935398 - 12/01/2008 07:24 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków

Więc tak Twente zachowało się nieładnie cóż troche karny zmienił przebieg meczu a tak naprawde w spotkaniu przeważali goście coż...ale nie o tym chce tu pisać
Przejrzałem swój temat i chciałem przeprośić za dużą ilość literówek a także zdarzające się błedy ortograficzne Analizy po prostu pisze czasem na szybko bo jest mało czasu a chce zawrzeć jak najwięcej informacji odnośnie danego spotkania Literówki wyłapuje później po wysłaniu postu ale spróbuje się poprawić

Narazie zostawiam taką forme prowadzenia tematu podaje zakłady które ,moim zdaniem są warte zagrania,podpieram lepszą lub gorszą analizą Wcześniej czy później wróce do początkowej formuły ale sczerze mówiąc ostatnio prześladuje mnie syndrom jednego błędu także trzeba to przetrzymać ale skuteczność się musi podnieść i powoli idziemy w tym kierunku......... \:\)

Tyle w kwestii formalnej

Teraz o spotkaniu naszych Piłkarzy Ręcznych I połowa Grali bardzo nerwowo chcieli grać bardzo efektownie dla kibiców i piłka niestety do bramki przeciwników nie wpadała Przewaga naszych gości urosła nawet do 4 bramek ale na tym koniec przed przerwą doprowadziliśmy prawie do remisu w drugiej części wejście Wejnera który zagrał naprawde nieźle. \:\)
Polacy zaczeli grać na luzie odzyskali prowadzenie i trochę tak bawili się z przeciwnikiem ale miło się to oglądało Chłopaki mają głód grania tworzą drużyne a dziś chcieli dać troszke radości polskim kibicom.
Sukces na ME bardzo możliwy chodziaż grupa niełatwa \:\)

I jescze jedno po meczu wywiad z Adamem Wejnerem :
Zwróciłem uwage na to co ten zawodnik powiedział
JESTEŚMY V-ce MISTRZAMI ŚWIATA I TO NAS ZOBOWIĄZUJE DO WYGRYWANIA SPOTKAŃ WSZYSTKICH SPOTKAŃ !!!!!
Tak brzmiał sens tej wypowiedzi nie jest to dokładny cytat ale o to właśnie chodzi V-ce Mistrzostwo zobowiązuje!!!!!!! i oni to wiedzą.......Szkoda że nie wiedzą tego Siatkarze bo według tego zbioru ludzi im za V-ce Mistrzostwo się należy już każdy awans niezależnie od tego jak będą grać

Aha i jescze jedno To co dziś przeczytałem na onecie(jeśli to prawda to dopełnia obrazu tej pseudo reprezetacji Lozzano zdenerowany że Hiszpanie mecz oddali To wielki Skandal-mówi polski trener Nie nie panie Lozzano to wielki skandal jak gra REPREZENTACJA !!!!!!!!

Żeby V-ce Mistrzowie świata żebrali o łaske bo tak to trzeba nazwać to jest dopiero SKANDAL,ŻENADA i WSTYD......
Tyle odemnie w tym temacie, może jescze coś za kilka chwil podam

Do góry
#1935747 - 12/01/2008 09:11 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Kilka ciekawych typów z NBA na nocke \:\)
Kursy z BetGuna Plusem tego bukmachera jeśli chodzi o koszykówke są 3 różne możliwosći handicapu punktowego przy każdym meczu ale limity jakie tam nakładają to troszke jest śmieszne \:p

19)O meczu Bostonu już pisałem Win Celtics wzięty z Stsu za 1.55 będzie izzi ;\) zresztą w necie już kursy około 1.3 ale Betgun wystawił ciekawy pokedynek w tym spotkaniu a mianowice
Pierce-Jefferson niby faworytem Jeśli Jefferson nie włączy się w zdobywanie pkt to będzie pogrom W Bostonie jest przecież jescze Garrnet Allen i paru solidnych pomocników A Jefferson z Vincem ciągną wózek o nazwie Nets ;)Także ciekawie wygląda taki typ:Jefferson-Pierce Kto więcej pkt??? Jefferson
kurs 1.64 7/10

20)Kolejny mecz dziś to Lebron i spółka vs.Bobki które wcale nie mają takiego słabego składu Ostatnio pokonali Boston co jest niewątpliwie niespodzianką Może to jednorazowy wystrzał ale można spróbować z tego skorzystać Handicap 9.5 pkt na Bobki jak najbardziej do wzięcia
Typ: Charlotte+9.5 pkt kurs 1.7 6/10

21)Jastrzebie na swoim boisku grają naprawde dobrze drużyna zmieniła swoje oblicze w porównaniu do poprzedniego sezonu mają szanse na playoff i to spore walczą z każdym Washington powiedział bym ostatnio w lekkim dołku Niby od kontuzji Arenasa wszystko juź się poukładało ale ubytek jest i to spory w Atlancie wygrać będzie w momim mniemaniu bardzo cieżko Dlaczego ???? Swoje zrobi Joe Johnson ;\)
Typ Atlanta kurs 1.72 5/10

Do góry
#1935903 - 12/01/2008 09:38 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Ostatnia post z typami na dziś:
Dalej Betgun
22) Pojedynek Wade Paul O czym tu gadać dla mnie więcej pkt rzuci zawodnik Miami na którego barkach opiera się prawie cała ofensywa Miami Hornets natomiast to drużyna grająca bardzo zespołowo rzucają dosłowie wszyscy Także Paul wcale nie musi rzucić jakiejś oszałamiającej ilości pkt bo zrobią to za niego inni Wade musi radzić sobie sam \:D Paul otrzymuje do wyniku 4.5pkt ale to na mu raczej w pojedynku na punkty z gwiazdą Miami nie wystarczy Dlatego warte zagrania jest
Typ:Paul+4.5pkt-Wade Kto więcej pkt? Wade
Kurs 1.85 5/10

23) Ostatni typ na dzisiejszą noc Dallas ostatnio miażdzy wszystko i mocnych i słabych obojętne \:D Dziś będą gościć na parkiecie jednej ze słabszych ekip NBA, Sam Durant nie da rady a z drugiej strony Nowitki Terry Stakchouse Dampier Howard to na Seattle wystarczy napewno i będzie ostre lanie ;\)
Typ: Dallas -6.5pkt
Kurs 1.7 7/10

Tyle na dziś bo późna pora a ja się coś dziś za mocno rozpisałem

Dobranoc

Do góry
#1937059 - 12/01/2008 19:44 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Cóż wczoraj słabiutko i to bardzo \:\( kilka wyników zupełnie mnie zaskoczyło ale po kolei

11)Boston bez niespodzianki łatwo i przyjemnie \:\)
12)Młoda Radwańska wielkie rozczarowanie przegrać można ale tu nawet walki nie było \:\(
13)Postawa Jenkinsa znisczyła mnie \:o kupon gówny mi wczoraj załatwił może troche go przeceniłem i mam za swoje \:\(
14)Szło jak po grudzie ale Troicki dał rade \:\)
15)Economidis po 1 secie cudowna przemiana \:\)
16/17) Karny dla Nec wszyatko zepsuł \:\(
18)Najlepszy typ wczoraj Roanne izzi \:\)
19)Duży pech Jefferson prowadził17-16 ale na 30 sec przed końcem rzuca jescze Pierce i i kończy się 18-17 \:\(
20)Bobki według planu przegrały ale nie 10 pkt zresztą 2 dogrywki były \:\)
21)Atlanta miała wygrane spotkanie ale przegrała go w dogrywce \:\(
22)Wade zupełna pomyłka wczoraj Blount rzucał za niego \:\(
23)Miazga taka jak miała być \:\)

6/13 wczoraj Kilka zakładów przegranych bardzo pechowo w końcówce Katastrofalna postawa Radwańskiej i zaskakująca dla mnie bardzo przegrana Jenkinsa......
Dziś będzie lepiej

Do góry
#1937177 - 12/01/2008 21:09 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Na dziś takie propozycje

24)Serbia-Holandia Serbowie ekipa, która moim zdaniem przewyższa swoich dzisiejszych przeciwników pod każdym względem Pozatym Serbowie zawsze mobilizują się w momentach kluczowych Aha i jescze jedna sprawa jest mają asa w rękawie.... Mowa tutaj o Ivanie Milinkoviciu jak trzeba będzie sam pokona Holendrów dla których ten pół finał to i tak za wiele
Typ Serbia Kurs 1.40 STS 10/10

25)Treviso-Pescaro Faworyt jest tylko jeden gospodarze którzy ostatnio złapali forme Przyszedł trener Oktay Mahmuthi i wreszcie zaczyna układać gre ekipy z Treviso Ostatnio dwa zwycięstwa 71:93 na wyjezdzie w lidze z Rieti wygrana na cięzkim terenie w w Bułgarii z Lukoilem Forma zespołu zdecydowanie zwyżkuje dziś ciąg dalszy Scavolini Pescaro ostatnio wymęczone zwycięstwo z Lega Scarfati i lanie w na wyjeżdzie od Avelino Wszystko wskazuje na win Benków
Typ Benneton Treviso 1.45 STS 9/10

26)Tym razem ACB pojedynek Pamesy z Tau
Zaskaująco dobra ostatnio postawa ekipy gospodarzy dzisiejszego spotkania Zwraca uwage zwycięstwo z Jouvetude Badalona i to na wyjeżdzie. Na swoich śmieciach Pamesa leje wszystkich Ekipa naprawde mocna wystarczy popatrzeć na skład Williams Milojevic Douglas Barac Mirrales Garces Potencjał jest zwłascza Ruben Douglas dziś sprawi zawodnikom Tau duże kłopoty \:\) Nie będzie to napewno spotkanie łatwe bo Tau to też drużyna klasowa ale zdarzają im się wpadki Są do pokonania pozatym w Valenci nikt w tym sezonie jescze nie wygrał
Typ:Pamesa Valencia Kurs 1.8 STS 7/10

Do góry
#1938111 - 13/01/2008 01:56 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
27)Jescze jeden typ odnośnie meczu Serbia-Holandia jako że spodziewam się w miare łatwego zwycięstwa Milinkovica i spółki to idąc takim tokiem myślenia ciekawie wygląda Under punktowy w tym spotkaniu 184.5 pkt to mogą być 4 sety a o pięciu to tutaj raczej możemy zapomnieć,także jak taka linia to biore poniżej
Typ:Serbia Holandia Under 184.5 pkt kurs 1.85 Bwin 7/10

Do góry
#1938482 - 13/01/2008 03:37 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
28)Mecz na sczycie Eredevisie Feyenoord-Psv
Moje przemyślenia wyglądają tak:
-Feyenoord własne boisko to duży atut bo portowcy w domku ;)grają w tym sezonie świetnie tylko 1 remis z Ajaxem pozatym same zwycięstwa i to w bardzo dobrym stylu Bo Feyenoord u siebie gra szybko,efektownie z pomysłem atakuje przez 90 min nie ma takiej nieporadności jak na wyjazdach Gra naprawde się klei \:p

Goście Psv- Duże zmiany w klubie niespodziewanie opuscza go Keneth Perez(jak dla mnie spore osłabienie)no i oczywiście nowy szkoleniowiec Ale czy nowa miotła \:p zrobi z PSV porządek uważam że jescze nie. Klub z Eindhoven gra na wyjazdach słabo Błędy popełnia bramkarz Gomez a także linia obrony
Miałem okazje oglądać mecz z Groningen gdzie po pierwszej strzelonej bramce PSV staneło i 2:1 dla Groningen
Uważam że Feyenoord od 1 minuty zaatakuje i będzie chciał szybko zdobyć bramke także proponuje taki Typ:
Feyenoord Prowadzenie do połowy LUB na koniec spotkania
Kurs 1.90 Bwin 6/10

Do góry
#1938549 - 13/01/2008 04:04 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
29)Charlotte-Detroit Tu krótko Bobki w dobrej formie o której wczoraj się przekonaliśmy 2 dogrywki z Cleveland wygrana z Bostonem trzeba korzystać póki jest z czego ;\) Dziś przeciwnik bardzo bardzo trudny bo mowa o Detroit \:\) Ale na własnych śmieciach pogromu wcale nie musi być także Typ jest taki:
Charlotte +10 Bwin 1.91 2/10 lub Charlotte +11.5 Betgun 1.75 2.5/10 (Zawsze 2 punkciki wiecej Betgun daje ale kurs oczywiście niższy :))

Do góry
#1939385 - 13/01/2008 10:01 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
30)San Antonio -Minnesota-krótko mówiac różnica klas ale biorąc pod uwage że San Antonio nie przezentuje ostatnio jakieś świetnej formy można spróbować handicap na Leśne Wilki bo jest on naprawde spory \:\) Pod koniec wejdą rezerwy pewnie będzie troche zabawy a wtedy Leśne Wilki kilka oczek nadrobią ;\)
Typ:Minnesota+17.5 pkt kurs 1.70 Betgun 2/10 Zresztą wczoraj Minnesota zagrała spotkanie tak słabe że już gorzej być nie może ;\)

Do góry
#1939405 - 13/01/2008 10:36 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
31)Lubie drużyne Sacramento lubie też na nią stawiać zwłaszcza kiedy grają na swoim parkiecie Ok nie ma Martina Thomasa i Artesta ale tej 3 brakuje już od kilku spotkań a Sacramento u siebie odnośi zwyciestwa Dlaczego???? Świetnie gra Salmons Garcia Moore Udrih druźyne wspomagają młodzi Hawes Jones Dhouby Williams pod koszem rządzi Miller czyli krótko mówiąc jest kolektyw a nie same nazwiska Dziś przyjeżdzają goście z Indiany którzy przegrali z Sacramento 6 na 8 ostatnich spotkań a ostatnio grają słabo zwłaszcza na wyjazdach Stawki umiarkowane bo jednak co jak co ale 3 zawodników w Kings brakuje Także proponuje
Typ: Sacramento kurs 1.73 Betgun 3/10

Do góry
#1939417 - 13/01/2008 12:02 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Nie mogę coś dziś spać taka przypadłość pojawiająca się przed Turniejami Wielkiego Szlema \:D
Jako że jutro startuje AO trochę propozycji analizy będą krótkie jednozdaniowe bo typów duźo Jedziemy ;\) Wszystko Bwin

32)Czy Roger Federer wygra AO Typ : Tak
Uważam że tym momencie nie ma zawodnika który moźe pokonąc Rogera na nawierzchni twardej w turniejach wielkoszlemowych Kurs może nie jest oszałamiający ale dla mnie to lokata bankowa na 50 procent Oczywiście moźe przydarzyć się kontuzja no ale tego przewidzieć się nie da A jeśli uznam że w jakimś spotkaniu istnieje niebezpieczeństwo przegranej zawsze będzie można skontrować LIVE
Przymierzam sie z grubszą gotówką do tego zakładu bo jak już grać ostro to na coś pewnego a kto jest pewniejszy niż Król Roger ??????????

Typ:Federer Wygra AO kurs 1.50 12/10 !!!!!! (Taki jest w Bwin poszukam jescze jakiegoś wyższego gdzieś ale wszędzie podobne są

33)Seppi-Levy Wszystko rozumiem Seppi lepszy ale kurs warty ryzyka
Typ:Levy 4.01 1/10

34)Schuettler-Clement Niemiec podbał mi się w pierwszym secie meczu z Murrayem w Doha dlatego mu zaufam
Typ:Schuettler 1.91 3/10

35)Lopez-Odesnnik Amerykanin przeszedł kwale ale na Lopeza to mało
Typ: Lopez 1.25 7/10

36)Pavel-Andreev -Rosjanin w Doha z Johansonem-DRAMAT Kurs na Rumuna wart Ryzyka!!!!!
Typ:Pavel 3.15 2/10

37)Sela-Slamnar- Kwalifikantom trzeba dawać szanse w I rundzie
Typ:Slanar 3.42 1/10

38)Young-Berrer-Young to duży talent a Niemiec rzemieślnik
Typ :Young 1.95 4/10

39)Wawrinka-Benetau Dla mnie róźnica klasy Stasiek wreszcie eksplodował
Typ Wawrinka 1.23 9/10

Tyle na razie za kilka godzin dalasza część

Do góry
#1939974 - 13/01/2008 21:55 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Podsumowanie z wczoraj:
24)Serbia izzzi \:\)
25)Benki izzzi \:\)
26)40 sec przed końcem Pamesa prowadziła 74-71 a skonczyło się 74-76 \:\(
27)Serbia 3:0 także under izzi \:\)
28)Feyenood zupełnie nie trafiony bet Feye....żenua \:\(
29)Bobki znów dogrywka także 2 podane handi izzzi \:\)
30)Tutaj fart 105-88 -czyli 105-105.5 fart \:\)
31)Jednak Pacers \:\(
I dzień 7/10 \:\)
II dzien 6/13
III dzień 5/8
Łącznie 18/31
Dzisiaj ciąg dalszy betów na AO no i coś cekawego z innych dyscyplin

Do góry
#1940042 - 13/01/2008 22:13 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
40)Finał turnieju w Imirze. Od początku uważałem że kwalifikacje zdobędą Serbowie i to zdanie podtrzymuje :)Chodziaż nie grają oszałamiająco ale jest Ivan
Typ:Serbia kurs 1.75 Bwin 8/10

Do góry
#1940432 - 13/01/2008 23:30 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
41)Avelino-Siena Totalna dominacja Sieny w lidze włoskiej 18zwycięstw 0 porażek Deklasacja drużyn po 40 pkt róźnicy Taka jest rzeczywistość włoskiej koszykówki ale w końcu porażka przyjść musi Dzisiaj jest dobra okazja bo wyjazd do Avelino łatwy nie będzie 5 drużyna LegaBasket gra w tym sezonie bardzo dobrze Na uwage zasługuje fakt że to właśnie Avelino w pierwszej seri spotkań rozegrało najbardziej wyrównane spotkanie ze Sieną Przegrali tylko 6 pkt i to na wyjeździe
Także dziś czas najwyższy na przegraną Sieny \:\)
Zainwestowałem w ten bet 50zł po kursie 4 w STS (taki singielek)ale sczególnie wysokich stawek nie polecam poprostu do taka mała progresja będzie jakby dziś nie weszło
W necie kursy lepsze zresztą już ziemiaki pozamykane
Typ:Air Avelino kurs 4.85 Bwin 2/10

42)Konsekwencja typu powyżej
Typ:Air Avelino+9.5 pkt 1.90 Bwin 4/10

Do góry
#1940735 - 14/01/2008 00:19 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Ciąg dalszy Typów z AO :)Kursy z Bwin

43)Calleri-Horna-Argentyńczyk ma poprostu więcej argumetów Luis może seta zrobi ale to wszystko
Typ Calleri kurs 1.30 8/10

44)Hsieh-Zakopalova Hsieh przeszła w dobrym stylu kwale a Zakopalva no coż przeciętność
Typ:Hsieh kurs 1.90 7/10

45)Warburg-Brzezicki Amerykański kwalifikant preferujący nawierzchnie twarde solidny poziom Chelengerowy kontra średni argentyński ziemiak
Typ:Warburg kurs 1.65 5/10

46)Paszek-Jankovic
Serbka ostatnio niedysponowana a przeciwniczka I rundzie bardzo niebezpieczna mowa o Paszek Jeśli o mnie chodzi uważam że Tamira to wielki talent za 2-3 lata 1 dziesiątka rankingu
Już teraz wiele potrafi i jeśli tylko się nie spali może powalczć
Typ:Paszek+4 Gemy kurs 2.07 3.5/10

47) Dodatkowy typ do meczu powyżej
3 sety kurs 2.82 2/10

48)Vakulenko-Vesnina Julia według mnie zdecydowanie lepsza Vesnina gra słabiutko zresztą nigdy dobrze nie grała, jedna z najsłabszych rosjanek w WTA Tour
Typ:Vakulenko 1.57/6/10

Do góry
#1941119 - 14/01/2008 01:38 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Co za mecz co za spotkanie!!!!!!
Tak wielkie emocje i kawał dobrej śiatkówki chodziaż pierwsze 2 sety zupełnie tego nie zapowiadały Serbowie niemrawo bez pomysłu Hiszpania niesamowite obrony i dobrze działający blok Pierwszy set walka ale 26 24 Hiszpania,w drugim totalna dominacja zespołu Hiszpańskiego(Sczerze mówiąc straciłem już nadzieje,chciałem już posypać głowe popiołem \:p i podsumować typ i pogratulować grającym na Hiszpanów ale pomyślałem jescze nie koniec spotkania..... A Serbowie potrafią wyjść z każdej sytuacji..... i zaczeło się :3 set na początku wyrównany ale Serbowie nie mający nic do stracenia zaczeli ryzykować zagrywką,gorsze przyjęcie Hiszpanów odskok Serbów na kilka pkt i jest 1:2!!!!!
Set 4 Na samym początku na zagrywce staje MILINKOVIC i jest 2:0 (Pokłony dla tego gracza (POPROSTU DOMINATOR JEDEN Z NALEPSZYCH ATAKUJĄCYCH NA ŚWIECIE )Hiszpanie zaczynają się denerwować kłócą się miedzy sobą czego konsekwencją jest set w którym Serbowie DOMINUJĄ pod każdym względem. Hiszpanie rozbici

Emocje siegają zenitu Tiebreak w którym sytuacja zmienia sie jak w kalejdoskopie 4:1 Serbia 8:6 Hiszpania ale krótko mówiąc Milinkovic SHOW chyyba 6 pkt w Tiebreaku raz tylko dostał piłke pod nogi.
Wspaniałe zacięte spotkanie godnych siebie przeciwników z wieloma zwrotami akcji.Ostatecznie wygrywa Serbia ale obie ekipy jak najbardziej zasługują na Awans do IO i życze aby Hiszpania ten awans zdobyła.Musze jescze jedną rzecz przyznać finał Tiebreaka mógł być zupełnie inny przy stanie po 14-14 atak Hiszpanów uznano za autowy -EWIDENTNY BŁĄD SĘDZIÓW

Tak czy inaczej w Finale spotkały się BEZSPRZECZNIE DWIE NAJLEPSZE EKIPY TURNIEJU KTÓRE STWORZYŁY WSPANIAŁE WIDOWISKO!!!!!
SERBIA 3:2 Wola walki w tej ekipie jest NIESAMOWITA!!!! \:\)

Do góry
#1941249 - 14/01/2008 02:10 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
49) Toronto-Portland Największa rewelacja tego sezonu w NBA zespół z Porltland wybiera się dziś do Kanady Bilans ostatnich gier PORTLAND `17-1 njawyźszy czas na porażke Licze na Bosha który w ostatnim spotkaniu rzucił aż 40 pkt A średnia z ostatnich 5 gier do 27.2 pkt Myśle że poprowadzi dziś Raptors do zwycięstwa A jako że jest w takiej dobrej formie oprócz typu na zwycięstwo Raptors polecam jescze coś takiego
Typ: Toronto -2,5 pkt kurs 1.7 Betgun 5/10
50)Kto więcej pkt Chris Bosh-Brandon Roy? Typ: Bosh kurs 1.65 Betgun 7/10

Do góry
#1941416 - 14/01/2008 02:51 Re: Hrabia Picks 2008 [Re: hrabia]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Generalnie omijam spotkania lidera tabeli z czerwoną latarnią ale dziś wyjątek hiszpańska Primera Divison i spotkanie Levante-Real Kilka pomysłów mi się nasuwa także po kolei:

51)Typ: Real kurs 1.35 Bwin 9/10
-Zwycięstwo Królewskich raczej nie podlega dyskusji Real potencjałem bije na głowe Levante i nawet grając na pół gwizdka wywiezie 3 pkt

52)Typ: Real prowadzi do przerwy kurs 1.60 Bwin 5/10
Real w wielu spotkaniach zaczyna bardzo ostro atakując aby jak najszybciej strzelić gola Z Levante nie powinno być to trudne

Teraz warto się zastanowić kto strzeli bramki Moi faworyci to:
53)Typ:Raul strzeli kurs 2.83 1.5/10
54)Van Nistelrooy strzeli kurs 2.25 2/10
55) Sneijder kurs 4.00 1/10

Jako że wybrałem aż 3 strzelców ciekawym typem może być takie zagranie:
56)Typ: Real -1 (wygrana 2 golami lub więcej) kurs 1.82 3/10

57)Przy przewadze Realu i wysokim prowadzeniu wpaść jakiś gol dla Levante tego nie można wykluczyć Także
Typ: Levante strzeli 1 gola kurs 2.25 1/10

58)Jeśli tak no to over kurs 1.65 5/10

A teraz konsekwencja tych wszystkich typów Dokładny WYNIK

3 Propozycje Tak dla zabawy także tego nie traktuje jako typy wliczane do statystyk tematu ;)ale oczywiście jak któs ma ochote to prosze ;\) Do zagrania w Bwin
Ta więc
1:3
0:3
1:4


No to chyba wszystko \:p

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
17 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, igea23, 11kera11, kamil#15, Emilio, VVega, akagi, wHiTe_StAr, Zaixi, alfa, rymoholik, Górnik_Wałbrzych, Akhu, ANZELMO, burbon, rafal08), 3531 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585125 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07