Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#2189149 - 22/03/2008 23:12 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Ignorator]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: Ignorator
Dziwią mnie hura optymistyczne komentarz odnośnie Jagiellonii. Ten zespół gra tak fatalnie w obronie, że po prostu brak słów. Chyba super optymiści zapomnieli jak sam Radosław Kałużny mówił, że grają jak c**y.

no to że tak powiedział to nie znaczy że zawsze tak bedą chyba grać? ;\)

Originally Posted By: Ignorator
Nie można wprowadzać paniki i robić z drużyny Jagiellonii faworyta do pucharów. Ta drużyna jest słaba a w lidze po prostu zostanie, bo są problemy korupcyjne. W przyszłym sezonie jeśli nic się nie zmieni to Jagiellonia będzie głównym faworytem do spadku.

Do tego posta myślałem, że jesteś człowiekiem który rozsądnie stąpa po ziemi a tu psikus \:D
Jaga zostanie w 1 lidze bo inni spadaja karnie? \:D aha czyli gdyby nie degradacje to by ją wyprzedził np. ŁKS i Sosnowiec i Widzew? \:D czy może Polonia Bytom?
a co do przyszlego sezonu to moze skupmy sie lepiej na obecnym bo rownie dobrze mozna napisac ze jezeli nic sie nie zmieni to za rok spadnie Belchatow \:D

Do góry
Bonus: Unibet
#2190120 - 23/03/2008 01:25 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Chaoz]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Chaoz a końcowy wynik (1:0) dla Korony Kielce. do tego Korona w cały meczu była strona lepszą. Ty Chaoz jesteś fanem tego klubu i dlatego miałeś, ale do tego co napisałem. W każdym razie Korona pokazała Jagiellonii gdzie jest jej miejsce. Oczywiście nie powiem lubię wasz klub, bo ma piękne klubowe tradycje i wspaniałych kibiców. Jednak jeśli chodzi o zespół to naprawdę mocni nie jesteście. A pro po Bełchatowa to już w przyszłej kolejce stracie. Możecie zapewnić sobie utrzymanie i pogłębić kryzys w drużynie GKS-u.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2194879 - 24/03/2008 17:33 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Ignorator]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: Ignorator
Chaoz a końcowy wynik (1:0) dla Korony Kielce. do tego Korona w cały meczu była strona lepszą. Ty Chaoz jesteś fanem tego klubu i dlatego miałeś, ale do tego co napisałem. W każdym razie Korona pokazała Jagiellonii gdzie jest jej miejsce. Oczywiście nie powiem lubię wasz klub, bo ma piękne klubowe tradycje i wspaniałych kibiców. Jednak jeśli chodzi o zespół to naprawdę mocni nie jesteście. A pro po Bełchatowa to już w przyszłej kolejce stracie. Możecie zapewnić sobie utrzymanie i pogłębić kryzys w drużynie GKS-u.

.::Think Twice::. Ignorator.

Akurat nie pisałem pod kątem meczu z Korona bo swojego posta stworzyłem w trakcie meczu ;\)
Ignorator ale ja nie negowałem typu na Koronę w tym meczu. Sam go grałem 10/10 wiele razy rozmawiałem też o tym z Focusem \:\)
No tak Korona pokazała miejsce Jagi w szeregu. Wystarczy przecież porównać składy obu ekip. Więc trochę zdanie nie na miejscu. Dziwne żeby w meczu drużyny zamożnej, naszpikowanej gwiazdami jak na nasze warunki biedna ekipa z Podlasia zdziesiątkowana po przerwie zimowej mogła cokolwiek ugrać.
A pro po Bełchatowa to akurat znów na nas trafia zmiana trenera w drużynie przeciwnej, co za tym pewnie pójdzie większa mobilizacja w ich szeregach, skład Jagi pewnie się nie zmieni bo kogo niby Płatek ma wstawić nowego? Myślę że będzie podobny mecz jak z Cracovią.

PS. Co do tego że jestem kibicem Jagi to potrafię spojrzeć na obecny zespół, sytuację i piłkarzy krytycznie. Przed rozpoczęciem tej rundy napisałem w którymś temacie OE że Jaga nie będzie miała czego szukać w tej rundzie i póki miałem rację. Stwierdziłem nawet że to główny kandydat do spadku (chyba jednak starczy zaliczka z jesieni)
w ogóle dziwię się jak w OE może funkcjonować drużyna bez prezesa oraz osoby odpowiedzialnej za transfery \:D

Do góry
#2194902 - 24/03/2008 17:50 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Chaoz]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Originally Posted By: Chaoz

A pro po Bełchatowa to akurat znów na nas trafia zmiana trenera w drużynie przeciwnej, co za tym pewnie pójdzie większa mobilizacja w ich szeregach, skład Jagi pewnie się nie zmieni bo kogo niby Płatek ma wstawić nowego? Myślę że będzie podobny mecz jak z Cracovią.


Dodać należy również to że zawsze z Bełchatowem moczyliśmy czy graliśmy źle czy dobrze - wynik był jeden porażka (ostatnie mecze 0-2 , 0-2 ,1-2, 1-3 , 2-3 ,0-2 , 1-2) H2H imponujące - Bełchatów Jadze nigdy nie leżał. Ciekawią mnie kursy na ten mecz - spodziewam się po równo więc AH 0 na Bełchatów wezmę z pocałowaniem w ręke

Do góry
#2196995 - 25/03/2008 18:40 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Ignorator]
Tombal Offline


Meldunek: 04/12/2004
Postów: 1803
Skąd: Jagiellonia Bialystok
Originally Posted By: Ignorator
Chaoz a końcowy wynik (1:0) dla Korony Kielce. do tego Korona w cały meczu była strona lepszą. Ty Chaoz jesteś fanem tego klubu i dlatego miałeś, ale do tego co napisałem. W każdym razie Korona pokazała Jagiellonii gdzie jest jej miejsce. Oczywiście nie powiem lubię wasz klub, bo ma piękne klubowe tradycje i wspaniałych kibiców. Jednak jeśli chodzi o zespół to naprawdę mocni nie jesteście. A pro po Bełchatowa to już w przyszłej kolejce stracie. Możecie zapewnić sobie utrzymanie i pogłębić kryzys w drużynie GKS-u.

.::Think Twice::. Ignorator.


Byłeś na meczu ? Czy na podstawie skrótów w TV tak twierdzisz.

Do góry
#2197011 - 25/03/2008 18:45 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: Tombal]
kingleo0 Offline
addict

Meldunek: 28/02/2008
Postów: 456
A co nie byla lepsza? \:\)

Do góry
#2197114 - 25/03/2008 19:32 Re: 22. kolejka Orange Ekstraklasa [Re: kingleo0]
Tombal Offline


Meldunek: 04/12/2004
Postów: 1803
Skąd: Jagiellonia Bialystok
Na pewno nie w takim stopniu jak pisze to Ignorator . Gdyby nie fenomenalne parady Mielcarza to ... No właśnie teraz sobie można gdybyć .

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Akhu, forty, VVega, alfa, 11kera11, igea23, Sensei, latajaca_holenderka, DePito, Zaixi, Emilio), 3515 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584687 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07