Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#2202699 - 27/03/2008 17:24 Polska na EURO kilka miesięcy przed...
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Tak z czytsej ciekawości zastanawiam się jakie są Wasze opinie na szanse naszej "narodowej" w zbliżającym się turnieju.
Było niezle, wczoraj wszło marnie.

Osobiście nie zamierzam zmieniać frontu jak Onet i pisać że totalne dno i że nikt się nie nadaje,
nie mam pojęcia czy to wypadek przy pracy czy poprostu jesteśmy tacy słabi, czy poprostu każda seria się kiedyś kończy...

A jak zapatrują się forumowicze??
Jakie sznase?
- wyjdziemy z grupy
- nie wyjdziemy i bedzie totalna kompromitacja
czy może inne warianty.

Może po fazie grupowej ktoś bedzie mógł stwierdzić, a jednak miałem racje;-)

Zapraszam

Do góry
Bonus: Unibet
#2202707 - 27/03/2008 17:30 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Biszop]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Zagrali bez ambicji, bo nie wiem jak mozna uzasadnic, ze przy rzucie roznym dla USA NIKT nie skacze do glowy i NIKOMU nie chce sie zrobic kilku krokow zeby pokryc przeciwnika.

Do góry
#2202712 - 27/03/2008 17:36 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
RiKi Offline
veteran

Meldunek: 19/12/2007
Postów: 1573
tak to jest jak benhaker taki madrynie stawia na graczy ktorzy teraz sa w opty7malnej formie tylko ala zurawski, krzynowek etc ktorzy grac wogole wczoraj nie powinni

Do góry
#2202713 - 27/03/2008 17:36 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Biszop]
mario 88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 1771
Skąd: Ostrowiec Św.
Witam!

Moim skromnym zdaniem nie ma co robić tragedii.Taki kubeł zimnej wody przyda się Polakom po ostatniej serii dobrych wyników.Ja mam zaufanie do Leo, tak samo jak do części zawodników którzy wczoraj zagrali kompromitująco.Weźmy za przykład Greków, którzy przed samymi mistrzostwami przegrali z nami by potem sięgnąć po ME.Nie marzę nawet o takim wyników naszych kopaczy, ale uważam, że stać nas na coś więcej niż uniknięcie kompromitacji na zbliżającym się turnieju.

Do góry
#2202716 - 27/03/2008 17:39 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Zwykłe zmylenie przeciwników.

Taką wersję przyjąłem i takiej będę się trzymał \:\)

Do góry
#2202717 - 27/03/2008 17:40 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
mario 88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 1771
Skąd: Ostrowiec Św.
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Zagrali bez ambicji, bo nie wiem jak mozna uzasadnic, ze przy rzucie roznym dla USA NIKT nie skacze do glowy i NIKOMU nie chce sie zrobic kilku krokow zeby pokryc przeciwnika.
WNN to nie o to chodzi, że komuś nie chciało się zrobić kilku kroków.Gram trochę w piłkę i nawet na boiskach 4 ligowych znana jest definicja tzw. wybloku.Amerykanie zastosowali ją perfekcyjnie zaskakując całkowicie naszą drużynę.

Do góry
#2202733 - 27/03/2008 17:50 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: mario 88]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
mi sie wydaje, ze wczorajszy mecz mial tylko dac odpowiedz na to czy kilku graczy wykorzysta swoja szanse i pokaze sie w odpowiedni sposob zeby pojechac na euro - np piszek czy radomski

Do góry
#2202741 - 27/03/2008 17:55 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: nOcnY]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Cieżko oceniać całość po jednostkowym przypadku, a taki mam na myśli pisząc o wczorajszym meczu,
z drugiej strony czy można zagrać aż tak słabo?
Miałem wrażenie że pomysłu na grę zupełnie nie mieli,
z drugiej strony tak jak napisał ktoś wyżej, moze taki kubeł zimnej wody im się przyda...

Do góry
#2202743 - 27/03/2008 17:56 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: nOcnY]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: nOcnY
mi sie wydaje, ze wczorajszy mecz mial tylko dac odpowiedz na to czy kilku graczy wykorzysta swoja szanse i pokaze sie w odpowiedni sposob zeby pojechac na euro - np piszek czy radomski


Nocny, masz kare, lecisz po butelke Zubrówki, za pisanie nazwisk, nazw malymi literami

Do góry
#2202748 - 27/03/2008 18:00 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: mario 88]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: mario 88
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Zagrali bez ambicji, bo nie wiem jak mozna uzasadnic, ze przy rzucie roznym dla USA NIKT nie skacze do glowy i NIKOMU nie chce sie zrobic kilku krokow zeby pokryc przeciwnika.
WNN to nie o to chodzi, że komuś nie chciało się zrobić kilku kroków.Gram trochę w piłkę i nawet na boiskach 4 ligowych znana jest definicja tzw. wybloku.Amerykanie zastosowali ją perfekcyjnie zaskakując całkowicie naszą drużynę.


Przy drugim golu - zgoda. Ale przy pierwszej bramce ja tam nie widze wybloku, za to widze stojacego Baka gapiacego sie nie wiadomo na co. Dla mnie to zwykle odpuszczenie. Tez gralem w pilke i widze roznice miedzy graniem na 100%, a markowaniem gry, odpuszczeniem ostatnich 2-3 krokow co czasami robi kolosalna roznice.

Do góry
#2202750 - 27/03/2008 18:01 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Biszop]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: nOcnY
mi sie wydaje, ze wczorajszy mecz mial tylko dac odpowiedz na to czy kilku graczy wykorzysta swoja szanse i pokaze sie w odpowiedni sposob zeby pojechac na euro - np piszek czy radomski


Nocny, masz kare, lecisz po butelke Zubrówki, za pisanie nazwisk, nazw malymi literami


mialem isc na zajecia - no ale coz Kolegom sie nie odmawia

Do góry
#2202764 - 27/03/2008 18:07 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: nOcnY]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: nOcnY
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: nOcnY
mi sie wydaje, ze wczorajszy mecz mial tylko dac odpowiedz na to czy kilku graczy wykorzysta swoja szanse i pokaze sie w odpowiedni sposob zeby pojechac na euro - np piszek czy radomski


Nocny, masz kare, lecisz po butelke Zubrówki, za pisanie nazwisk, nazw malymi literami


mialem isc na zajecia - no ale coz Kolegom sie nie odmawia

No idealne podejście, gdyby wczoraj nasi reprezentaci mieli takie podejście

Własnie tego chyba troche zabrakło, na początku mialem wrażenie ze wyszli tak pewni swego...i juz w kilka minut sie przekonali że po drugiej stronie nie graja "ogórki" z Teksasu tylko bardzo dobrze zorganizowana druzyna.

p.s.
Nocny, pamietaj o piwku;-)

Do góry
#2202777 - 27/03/2008 18:21 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: nOcnY]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
tu nie chodzi o to że przegrali ale sposób w jaki to uczynili

nie od dziś wiadomo że wyniki spotkań towarzyskich nie mają komlpetnie żadnego znaczenia, ale gra się liczy, zaangażowanie, sprawdzanie koncepcji taktycznych, ustawienie i rózne rodzaje ataków etc

tylko jak na to wszystko się patrzyło to ciężko mieć wielkie nadzieje na turniej. nasi albo nie grają w ogóle w swoich klubach (mowa o stranieri) albo odgrywają poboczną rolę (wyjątkami są oczywiście Boruc i Smolarek)

nie będę pisał nic o Żurawie, bo dla mnie to on i może w Larisie strzelić nattricka Panathinaikosowi ale prawda jest taka że od dłuższego czasu gra w kadrze dno i ciężko budować swoją taktykę na przekonaniu że "może się wreszcie przełamie"

troszkę niedobrze mi się słuchało wczoraj Matusiaka po meczu - gość który chyba powinien mieć wiele do udowodnienia i powinna kipić od niego sportowa złość, bo najpierw nie może się odnaleźć na Zachodzie, potem wraca do kraju jako piłkarz z nazwiskiem (na polską skalę) i okazuje się że słabiutko radzi sobie w Wiśle. nie dość że zagrał słabo to mówi że nic się nei stało, takie rzeczy się zdarzają, nie ma co panikować i że wszystko jest ok. mi to wygląda trochę na brak ambicji

ogólnie chciałbym by wreszcie było inaczej ale to wszystko zaczyna bliźniaczo wyglądać do sytuacji sprzed 2006 czy 2002r.

dobrze się stało że ten mecz pokazał że kilku do kadry się po prostu na chwilę obecną kompletnie nie nadaje!!!
niestety boję się że cieżko znaleźć lepszych, bo niektórzy którzy pojadą na Euro (np. Bąk, Bronowicki, Radomski) są słabi i będą łatwym ogniwem do przejścia przez Klose, Ivanschitza czy Olica.

reasumując zostało jeszcze trochę czasu ale z pustego i Leo nie naleje, realnie patrząc mamy bardzo słaby skład (patrząc przez pryzmat europejskiej piłki) a uratować nas może jedynie jakiś geniusz trenera. bo piłkarsko tylko Boruc i Ebi coś znaczą na kontynencie (mimo tragedii wczoraj na pewno nadaje się Wasyl czy Lewy)

Do góry
#2202798 - 27/03/2008 18:39 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: mura]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Co ten mecz pokazal? Ze jestesmy slabi, jasne, mecz towarzyski, ale rywal nie z najwyzszej polki, a pojechal z nasza repreza jak z fura gnoju. Obawiam sie, ze powoli wchodzimy w faze typowa dla polskiej ekipy narodowej...nie podolali temu Engel i Janas i obawiam sie, ze nie podola tez Leo. Nadchodzi moment, kiedy nasi grajkowie sa z siebie zachwyceni, przestaja nad soba pracowac...w ostatnim czasie jest to regularne zjawisko co 2 lata. Dlaczego tak jest? Bo nasz narod to urodzeni minimalisci, nie inaczej jest ze sportowcami. Start na IO to juz sukces, tak samo dla pilkarzy start na ME to juz sukces. Nasi sportowcy nie patrza na to, ze do historii przechodza tylko zwyciezcy. Hajto uwaza sie za wielkiego grajka, bo gral na zachodzie. Niewazne, ze w Duisburgu i Schalke, wazne, ze na zachodzie. W innych krajach licza sie Barcelona, Real, Bayern, u nas liczy sie zachod. (Kluby podalem dla przykladu, moge podac jeszcze z 10 nazw (zeby nie bylo, ze faworyzuje kogos))

Wielu naszych sportowcow daje z siebie wiecej w elim. niz w finale.

Chcialbym sie mylic, ale nie widze nas za daleko. Kolejny juz raz niezle losowanie, kolejny raz radosc po losowaniu i kolejny raz ostatni mecz bedzie meczem o pietruszke ;\)

Do góry
#2202803 - 27/03/2008 18:42 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: polskignom]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
nie o pietruszkę tylko o ... honor

jak to było?

1 mecz o zwycięstwo
2 mecz o wszystko
3 mecz o honor

deja vu?

Do góry
#2202807 - 27/03/2008 18:45 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: polskignom]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Tutaj nie chodzi, że jesteśmy słabi. Po prostu w moim odczuci piłkarze podeszli lekceważąco do tego spotkania. Myślą już pewnie, że mają bilet na Euro a pewnie spotka ich nie miła niespodzianka. Po raz pierwszy za kandecji selekcjoner Leo Beenhakkera Polacy zagrali jakby ich trenerem był Stojanow a ulubioną taktyką gra na "Stojąco". To moim zdaniem były główne przyczyny. Nasi nie zapomnieli jak się gra, ale po prostu nie chciało się. Wiadomo murawa nie równa a do tego ten mróz w Marcu po prostu apokalipsa \:D . Nie przejmowałbym się, aż tak strasznie tym meczem. Jeden upadek nie musi oznaczać końca \:\)

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2202814 - 27/03/2008 18:52 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Ignorator]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111155
Skąd: Las Vegas
OT

Biszop posprzatałbys sobie w PW bo limit wiadomosci Ci sie skończyl \:p

Do góry
#2202816 - 27/03/2008 18:53 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Ghost]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Ghost
Zwykłe zmylenie przeciwników.

Taką wersję przyjąłem i takiej będę się trzymał \:\)


Dokładnie tak samo uważam.

Przy okazji Leo upiekł jeszcze jedna pieczeń.
Ma powód ,by pozbyc sie z kadry paru grajków ,nad których absencja nie bedą teraz wylewać łezci,którzy są przeciw niemu ,no i pismaki także.

Mecze towarzyskie służą róznym celom (drużyna Górskiego bezpośrenio przed MŚ'74 przegrywała z niemieckimi III-ligowcami).

Nie biadolić ,czekac na mecze mistrzowskie

Do góry
#2202819 - 27/03/2008 18:54 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Ignorator]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Jesli dla tych ludzi mroz i nieronw trybuna powoduja, ze oni nie daja z siebie wszystkiego grajac z Orzelkiem na piersi to tym bardziej twierdze, ze im sie cos pomylilo, gdy wybierali sport ;\)

Do góry
#2202821 - 27/03/2008 18:54 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: polskignom]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
\:D nierowna murawa. Myslalem o czym innym, pisalem co innego i wyszedl babol. \:D

Do góry
#2202823 - 27/03/2008 18:55 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Ignorator]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Ignorator
Tutaj nie chodzi, że jesteśmy słabi. Po prostu w moim odczuci piłkarze podeszli lekceważąco do tego spotkania.



Ignorator ,pomyśl logicznie.

Wszyscy olali ten mecz ,bo.....chcieli wyleciec z kadry ?

Mecz towarzyski ,wynik nie ma znaczenia ,a szwaby ,ci wieksi i mniejsi ,niech sobie teraz myślą,jaka to Polska jest słaba

Do góry
#2202827 - 27/03/2008 18:59 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
nie zgadzam się Amkwish

oczywiscie wynik nie ma znaczenia ale gra ma.

i mysle że ocena innych po wynikach to polska mentalność (np. porażka Ekwadoru z hiszpańskim 2ligowcem) i inni już nie popełniają takich błędów

właśnie dlatego w piłce nie możemy odnieść sukcesów, podejście w bardziej cywilizowanych krajach jest po prostu bardziej profesjonalne

btw... widząc Austrię lejącą Oranje 3:0 mocno się przeraziłem, ale sposób w jaki Holendrzy zdobywali bramkę daje jakiś promyk nadziei. ich obrona możliwe że jest równie słaba jak nasza

Do góry
#2202834 - 27/03/2008 19:05 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: mura]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Szwaby nie musza nic na temat Polski myslec. Na chwile obecna to nie z Polska oni na tym turnieju beda sie mierzyc. I taka prawda. Niemcy, choc w moim odczuciu bez wielkich gwiazd jada z rywalami az milo. Tworza swietna druzyne, ktora przejedzie po rywalach grupowych jak walec.

Do góry
#2202835 - 27/03/2008 19:05 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Amkwish]
Misza_SB Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/12/2006
Postów: 1735
Skąd: UE
Wg mnie...

=> "Dół" w jaki wpadła wczoraj nasza reprezentacja ma ten plus, że zdarzył się on kilka miesięcy przed mistrzostwami, a nie w czasie Euro (jak było np w Korei). Lepiej podejść do mistrzostw z pozycji niepewnej niż zadufania i niczym nieuzasadnionego szczęścia (jak było np w Korei).

=> Nie wiem ile w tym taktyki starego lisa ale ja twierdzę od dłuższego czasu, że Leon przyjął tragiczną strategię nieszukania wzmocnień obrony (szczególnie środka). Oparcie się na niepewnym już niestety Bąku źle wróży. Przy nie daj Boże jakichś kontuzjach, nasza obrona zniknie.

=> Zauważyłem, że chyba nikt z naszej reprezentacji nie potrafi dograć piłki z rzutu wolnego. Nikt! Albo ja sie czepiam, może nie znam, a może Leon jest ślepy. Nie wygramy jeżeli każda wrzutka będzie leciała na wysokości pasa lub blisko orbity okołoziemskiej.

=> Nasza reprezentacja niestety jest dobitnym dowodem polskiej martyrologii. Najpierw przegrać wszytko, ostatecznie wygrać honor.

Ja podchodzę pesymistycznie i często narzekam. Z grupy raczej nie wyjdziemy. Kompromitacji nie będzie, chwały też nie.

Mam nadzieję, że się mylę. \:\)

Do góry
#2202839 - 27/03/2008 19:12 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Misza_SB]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Misza zgadzam się, oprócz tego że w marazm kilka lat temu popadliśmy w Korei dopiero

już wcześniej było tragicznie (Rumunia, Japonia)

Do góry
#2202841 - 27/03/2008 19:12 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Misza_SB]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
wg mnie ekipa Niemiec jest poza naszym zasiegiem, Chorwacja i Austria do ogrania przy odpowiedniej dozie szczescia i trafieniem w forme

Do góry
#2202847 - 27/03/2008 19:18 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: cobra]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Na EURO zremisujemy z Austrią i zaliczymy porażki z Niemcami i z Chorwatami,. Obie ekipy maja o klasę lepszych grajków od naszych. Ten mecz mnie w tym przekonał.

Do góry
#2202852 - 27/03/2008 19:21 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: polskignom]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: polskignom
Niemcy, choc w moim odczuciu bez wielkich gwiazd jada z rywalami az milo. Tworza swietna druzyne, ktora przejedzie po rywalach grupowych jak walec.


\:D

Do góry
#2202856 - 27/03/2008 19:24 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura

właśnie dlatego w piłce nie możemy odnieść sukcesów, podejście w bardziej cywilizowanych krajach jest po prostu bardziej profesjonalne


Idąc tym torem myslenia to obejrzyc wczorajszy mecz Hiszpania - Włochy i postaw ,ze makaroniarze nie wyjdą z grupy \:\)

Wyciaganie daleko idących wniosków z meczu towarzyskiego ,odbywajacego sie na wiele tygodni przed mistrzostwami to dla mnie objaw (bez obrazy) ,ale ...dyletanctwa.

Do góry
#2202861 - 27/03/2008 19:33 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
@Amk

ja oglądałem prawie każdy mecz kadry od czasów nim jeszcze Kowal i Jusko podbili Barcelonę \:\)

były radości i smutki, tym bardziej że wiele meczów śledziłem z pozycji trybun a nie tv

doświadczenie robi swoje, boje się po prostu tego że jest wiele argumentów na to że historia sprzed turnieju znów się powtórzy

tak czy inaczej będę miał kolejną nadzieję i w każdym meczu będę liczył na zwycięstwo, ale będzie o to piekielnie ciężko

nie rozumiem trochę porównania do senioritów z południa. Włochy i Hiszpania to europejska czołówka, kraje z mocnymi klubami i świetnymi zawodnikami światowego formatu. mecz zły nie byl, Włosi mieli swoje szanse, a Hiszpanie trafili po przepięknym golu
przecież Włosi to mistrzowie świata, na turnieje spinają się zawsze i pokonać ich na imprezie jest niezmiernie ciężko co udowadniają od lat,bo po 94roku w każdej imprezy odpadali dopiero po karnych, dogrywkach albo kuriozalnych decyzjach sędziego

wnioski są więc takei jakie realia. nie bardzo wiem jak lwia część naszej kadry ma w kilkanaście tygodni złapać formę skoro nawet nie grają w klubach, albo odgrywają z nich znikomą rolę, bądź też kopią w ligach, które są na niskim poziomie

cóż taki mamy obraz polskiej piłki, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

Do góry
#2202880 - 27/03/2008 19:53 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Misza_SB]
rafael86 Offline
El Siete

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 2219
Skąd: Warszawa
Cięzko wyrokować co nasi zagrają na Euro po jednym nieudanym meczu towarzyskim. Grupa nie jest zbyt mocna - można z niej wyjść.

Osobiście uważam że dobrym posunieciem było dokoptownie do składu trenera od przygotowania fizycznego - bo w poprzednich imprezach był z tym duzy problem.

Inna sprawa to selekcja. Oczywiście Leo ma pełna swobode w wyborze i póki ma wyniki to nie ma co go krytykowac, jednak za Engela i Janasa bylo podobnie.

Mnie i zapewne nie tylko mnie dziwi obecność lub nieobecność niektóych graczy...

o całej kadrze nie bede sie rozpisywał poki co ale brakuje mi przede wszystkim
- Michała Stasiaka - obrońca Zagłebia, aktualny mistz Polski, były kapitan młodzieżówki, spore już doświadczenie, świetna gra głowa, strzela sporo bramek, jeden z najlepszych obrońców naszej ligi - przy tak słabej obsadzie środka obrony wydaje mi sie w kadrze niezbedny
- Arka Głowackiego - obrońca Wisły był kilka razy powoływany przez Leo(ale tak naprawde z róznych wzgledow w tej kadrze nie pogral),jeden z najlepszych obronców w kraju, jednak często kontuzjowany. Obecnie w wysokiej formie, w Wisle niemal bezbłedny - tak dobrego i doświadczonego gracza nie wolno pomijać
(od Kokoszki i Jopa z pewnoscia lepszy)
- Marcin Baszczyński - przez wiele lat pewniak w obronie, obecnie wobec róznych problemów Golanskiego mogłby byc prawym obrońca nr 2 w kadrze (po Wasilewskim). Baszczu ciagle daje rade
- Grzegorz Bartczak - tu z kolei młodzsza alternatywa na prawa obrone, gra w Zagłebiu, prezentuje nowoczesny styl gry, pare razy sprawdzany przez Leo
- Maciek Iwański- Leo woli Golińskiego, jednak to Maciek jest liderem Zagłebia, swietny strzał z dystansu, dośrodkowania, przegląd pola. Co prawda w środku pola jest spora konkurencja wśród graczy o podobnej charakterystyce to Iwański zasługuje na szanse gry
- Irek Jeleń - co prawda teraz kontuzjowany, jednak gdy bedzie zdrowy po prostu trzeba dać mu szanse (Leo takowej mu narazie nie dał) Szybki, uniwersalny, skuteczny, rowniez co pokazaly MS w Niemczech - bez kompleksów wobec rywali.
- Sikora Adrian - nie jestem pewien czy Sikorka sprawdziłby sie w kadrze, ale wobec jego fantastycznej formy zasluguje na to by dać mu szanse (mysle ze nie zaprazentowałby sie gorzej od Matusiaka, ktory nic nie gra od dobrych kilkunastu miesiecy)
- Rafał Grzelak - na lewej pomocy mamy poki co tylko Krzynówka. Zienczuk i Kosa poki co raczej sa daleko poza kadra. Rafał z kolei po wyjezdzie za granice pokazuje że "można" - najpierw dobra gra w Boaviscie, teraz w Grecji prezentuje wysoka dyspozycje - szybki, dobry technicznie, potrafi dośrodkować.
- szanse można byłoby dać jeszcze np. Kowalczykowi i Łagiewce - grającym na wschodzie, czy też dać jeszcze szanse Wichniarkowi, o Janczyku chyba Leo jeszcze pamieta.


z kolei takie nazwiska jak Pazdan, Kokoszka czy też co poniektórzy inni powoływani do reprezentacji "polskiej ligi" to już totalne nieporozumienie

Do góry
#2202960 - 27/03/2008 20:58 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: rafael86]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Jak zagrali? No zagrali tak jak sie spodziewalem, a wiec do dupy \:D Pomyslec ze przed meczem mialem watpliwosci ze pick na to ze usa strzeli gola moze nie wejsc \:D

Nadal twierdze ze maja 45% szans na wyjscie z grupy.

We wczorajszym meczu kazdy gral jak nie on.

Do góry
#2202965 - 27/03/2008 21:04 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: connor]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111155
Skąd: Las Vegas
Quote:
Nadal twierdze ze maja 45% szans na wyjscie z grupy.


Optymista

Do góry
#2202970 - 27/03/2008 21:07 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: rafal08]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
dlatego na nich teraz postawie, bo dobry moment.

Do góry
#2202972 - 27/03/2008 21:10 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: connor]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: Experto
dlatego na nich teraz postawie, bo dobry moment.


http://www.youtube.com/watch?v=CIq6dKwxpUs

Do góry
#2202977 - 27/03/2008 21:13 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: lupus]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
ja myślę że mamy nawet 50% szans na wyjscie - albo wyjdziemy albo i nie \:\)

Do góry
#2202996 - 27/03/2008 21:27 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: mura]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Dobrze że nie oglądałem tych padliniarzy

Ps: Podobno mieliśmy zagrać tak jak zagramy z Niemcami więc nie bardzo rozumiem dlaczego Pan Benhałer nie traci optymizmu ?

Czy tzn że kiedy przyjdzie im zagrać mecz o pkt w ME to znowu "narobią" w gacie ?

Poza tym denerwują mnie wypowiedzi naszych kopaczy po meczu ... bodajże Żurawski zapytany o to co się stało ... chodziło o 3 stracone bramki po stałych fragmentach mówi że "takie sytuacje sie zadażają \:D to ja się zapytam dlaczego nam nigdy takie sytuacje się nie zdarzają

Ostatnia sprawa ... Czy Leo jest tak słabym trenerem że potrzebuje asystenta od przygotowania fizycznego ???
Ciekawe czy Leo płaci mu ze swojej pensji czy PZPN ?

;\)

Do góry
#2203009 - 27/03/2008 21:35 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Stoin]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Ten mecz dobitnie potwierdził to, co powtarzam od dawna.

Tak naprawdę nasza reprezentacja to PRZECIĘTNA drużyna. Nie mamy własnego stylu gry, nasi zawodnicy są raczej przeciętnymi/niezłymi wyrobnikami, nie mamy gwiazd, nie mamy jakiegoś charyzmatycznego lidera (w stylu Gerrarda chociażby).

Gramy futbol dość siermiężny i archaiczny - Beenhakker nie próbował tego zmieniać (bo nie mamy wykonawców by to się udało), lecz dopracować, by to przynosiło efekty. I przynosiło - pod jednym warunkiem.

KTOŚ Z NASZYCH MUSI BŁYSNĄĆ FORMĄ!

Najczęściej był to Smolarek (choćby mecz z Belgią) czy Krzynówek (rewanż z Portugalią). To ich indywidualne popisy zapewniały nam zwycięstwa. Jeśli żaden z zawodników nie błyśnie - wtedy nasza gra wygląda dokładnie tak jak z USA. Każdy poukładany zespół bez problemu sobie z nami poradzi.

P.S. Zaraz ktoś mi wypomni nasze 2-1 z Portugalią. Owszem był to świetny mecz naszej kadry - wszystko nam wychodziło i zasłużenie przyćmiliśmy Portugalczyków. Ale to był mecz, który się zdarza raz na kilka lat. Wyjątek, który potwierdza regułę.

Do góry
#2203017 - 27/03/2008 21:39 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Stoin]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Leo popada w syndrom Lenczyka z Bełchatowa. On przegrał wygrane mistrzostwo bo kombinował jak tylko mógł ze składem aby tylko wstawić jakiś element zaskoczenia i pokazać jakim to jest dobrym trenerem co odkrył kogoś na pozycji, na ktorej wczesniej nikt go nie widzial. Psychol. Teraz Leo też manewruje, bierze garściami ogórki z Górnika i Widzewa. Jak już kogoś z Górnika to Madejskiego , a nie Pazdana. Na dzisiaj do kadry na pewno nie nadają się Żurawski, Piszczek, Radomski, Wasilewski, Garguła. Nie myślałem, że to kiedyś powiem, ale szkoda, że nie mamy w kadrze więcej Lewandowskich \:D

Do góry
#2203102 - 27/03/2008 22:16 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: PioKing]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Wszyscy "zniesmaczeni" niech sobie poczytają swoje wpisy ,jakie uczynili po eliminacyjnym meczu Polska - Finlandia 1:3 ,a potem porównają z peanami ,jakie wypisywali po awansie.

Nawiasem mówiąc przed meczem z Belgią 2;0 tez nie brakowało przekonanych o słabości Polski.

Dajcie temu facetowi spokojnie popracować ,bedzie sie rozliczał po mistrzostwach.

Pieprząc takie farmazony ,jaka to repra słaba ,dmuchacie w trabę tych wszystkich palantów ,którzy dostana orgazmu ,jak sie Leo powinie noga.

I prosze ,nie porównujcie LB do pajaców typu Engel i Janas ,bo ubliżacie Leo ,a gloryfikujecie miernotę.

Polska wyjdzie z grupy.

To sobie wydrukujcie i powieście nad łóżkiem

Mariusz ,gramy razem

Do góry
#2203104 - 27/03/2008 22:18 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: PioKing]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Nich te downy z zachodu [nasz sasiad po zachodzniej stronie - no jak oni sie nazywaja , Francja czy Belgia bo zapomnialem ?? \:p ] mysla ze nas ojada po przegranej 3-0 z USA - pewnosc ich zgubi , jak im jakis Lubos Michel nie pomoze [vide mecz z Argentyna na Mundialu 06'].

A tak na serio to mozemy nie wyjsc z grupy , byle by dojczlandow pojechac , poprostu nie nawidze tej reprezentacji , juz wole Rosje czy Wyspy Owcze \:p zeby zdobyli ME niz te oszusty.

Chociaz prawda taka ze jak wygramy z nimi to i z Austria tez wygramy i bedzie 6 punktow , jeszce jak Chorwacja z Waffen-SS wygra to bede zadowolony , bo my mamy awans , Chorwacja ma 4/6 , Austria 1 , a Wermachty 0.

Moj post przepelniony nienawiscia , ale po porstu nie lubie niemcow i denerwuje mnie ten narod.

Do góry
#2203139 - 27/03/2008 22:29 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Ludwiczek]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Post pod postem - sorry za offtop

amk - a jak tam Hiszpania ?? bo cos dawno jakies trofeum zdobyli chyba co nie ??

W 2000 Euro - Francja
W 2002 MS - Korea + sedzia
w 2004 Euro - grupa
w 2006 MS - Francja
W 2008 Euro - Wlochy/Rumunia/Holandia [nie bardzo wierze ze Francja wyjdzie]

Do góry
#2203180 - 27/03/2008 22:40 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Ludwiczek]
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Typowa polska mentalność...jak laliśmy Portugalię i nie wiedzieli co się dzieje to wszyscy jednym duchem wierzyli w naszą reprezentację. Przychodzi jeden słabszy mecz i już patrzą aby kogoś zjechać. Kto jak Kto ale Leo to się raczej na rzemiośle piłkarskim zna. Niech próbuje różnych wariantów, nigdy nie wiadomo co sie może wydarzyć. Lepiej teraz sprawdzić i przekonać sie że Radomski nie nadaje się na obrońcę niż gdyby z przymusu miało to być na Euro. Bo teraz Leo wie, że Radomski nie może grać w obronie i jak coś to już go tam nie ustawi. Wydaje mi się, ze to podpucha, przecież od pewnego czasu Polska grała już na bardzo dobrym poziomie. We wczorajszym meczu nic nie funkcjonowało. Po prostu nic. Nawet podać do siebie nie potrafili na odległość 5 metrów. Przecież to nie możliwe że można tak słabo grać. To raz a dwa to USA ma zupełnie innych zawodników, mniejszej postury, dużo szybszych od Polaków. Dziwi mnie tylko jak takie kurduple mogli je.bnać nam z dyńki dwie bramki... Poza tym np Czesi od nas dostali, a myślę, ze Czesi są lepsi od USA. Nie zapominajmy też, że Leo to trener, który posiada największy autorytet od czasów Górskiego. Jego praca jest doceniana(człowiek roku). A to nie bierze sie z byle czego. pzdr

Do góry
#2203298 - 27/03/2008 23:04 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Ludwiczek]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Ludwiczek
Post pod postem - sorry za offtop

amk - a jak tam Hiszpania ?? bo cos dawno jakies trofeum zdobyli chyba co nie ??

W 2000 Euro - Francja
W 2002 MS - Korea + sedzia
w 2004 Euro - grupa
w 2006 MS - Francja
W 2008 Euro - Wlochy/Rumunia/Holandia [nie bardzo wierze ze Francja wyjdzie]


Moim zdaniem ,Ludwiczku ,wyjdzie z grupy i....niczegonie osiągnie.

Hiszpanie maja teraz jedną znajmocniejszych ekip w historii.
Mozna z tym polemizować ,oczywiscie ,ale jest minimum 16 grajków na bardzo dobrym poziomie.
Duzym handicapem jest to ,ze praktycznie na kazdą pozycje jest nie gorszy dubler,dochodzi potencjał wymienności na pozycjach.

Tylko co z tego.

Druzyne prowadzi kosciany dziadek ,który sprawia wrazenie ,jakby w piorunujacym tempie rozwijała sie u niego choroba Altzheimera.

Ogladałem ostatnio dyskusję o seleccion espanyola w TVE2 i Aragones wypadł tam ponizej wszelkiej krytyki.
Nie dość,ze tepy ,to jeszcze napastliwy i chamski ,jakby sam siebie nie kontrolował.

W głowę zachodzę ,jak mozna takie cos trzymać jako selekcjonera narodowej reprezentacji ,ale....jak Barca trzyma Ryja ,to federacja moze nawet Aragonesa

Wczoraj dość szczęsliwie wymeczyli wygrana z marniutkimi Włochami (w ta marność to ja nie wierzę ,nawiasem mówiąc ,no ale tak zagrali) ,dzieki fantastycznej bramce ,jaką zdobył David Villa.

Znowu kontuzji doznał Puyol ,Xavi poprawny ,Iniesta troche zagubiony.
Fabregas słabiutki ,Torres przecietny ,Ramos beznadziejny ,Casillas na medal - to tak w skrócie \:\)

Do góry
#2203340 - 27/03/2008 23:11 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Pierniczek]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Moim zdaniem w kontekście Euro 2008 nic złego wczoraj się nie stało. Chłopaki zjechali się w poniedziałek i w środę zagrali sobie mecz, nie byli skoncentrowani, nie wiedzieli co mają robić.
Wynik i gra była kompromitująca, nie wiem dlaczego piszą że druga połowa była lepsza, bo była tragiczna. Nie wiem dlaczego piszą że Piszczek nie nadaje się do kadry, bo wg mnie miał parę fajnych zagrań i widać że chłopak potrafi grać w piłkę, a grał w kadrze jak wiemy dotychczas niewiele.
Nasi grają bardzo dobrze wtedy, kiedy pobędą ze sobą pare dni i potrenują, a trener im wpoi jakąś taktykę i odpowiednio ich zmotywuje. Jestem pewien że Niemcom pokażemy że nie jesteśmy gorsi, a oni nas zapewne zlekceważą.
My tutaj zajmujemy się typowaniem wyników i wiemy jaki sport jest przewrotny. Wcale nie jest powiedziane że nie wyjdziemy z pierwszego miejsca w grupie, mimo że dostaliśmy wczoraj po dupie (fajny rym wyszedł).
Mam pełne zaufanie do Beenhakkera (choć szkoda że nie lubi on Jelenia i Sikory:/) i wiem że wstydu na Euro nie będzie.

Do góry
#2203352 - 27/03/2008 23:13 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Pierniczek]
hbr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 4417
Skąd: EŁK
Originally Posted By: Pierniczek
Typowa polska mentalność...jak laliśmy Portugalię i nie wiedzieli co się dzieje to wszyscy jednym duchem wierzyli w naszą reprezentację. Przychodzi jeden słabszy mecz i już patrzą aby kogoś zjechać. Kto jak Kto ale Leo to się raczej na rzemiośle piłkarskim zna.


Jeden słabszy mecz?
Polska - Węgry 0:1
Rosja - Polska 2:2 (przegrywalismy 0-2 i gralismy jak amatorzy, dopiero jak Hiddink zmienił połowe piłkarzy to dawaliśmy rade)
Armenia - Polska 1:0
Polska - Armenia 1:0 (zwyciestwo, ale w jakim stylu...)
Kazachstan - Polska 0:1 (beznadziejna gra, zero akcji)
Polska - Finlandia 1:3

Dobre mecze: mecz z Portugalia.

Nie jestem zwolennikiem Leo i mozecie po mnie jezdzic ile chcecie. Z grupy nie wyjdziemy. Dobrze bedzie jak zremisujemy chociaz 1 mecz. Skoro jest taki dobry, trenowalby czołowy klub jakiejś europejskiej ligi, a nie Trynidad i Tobago, De Grafschaap, Americe, Guadalajare. Ostatnio sukcesy świecil chyba w 90 latach. Dawać jechać mnie!!

Do góry
#2203361 - 27/03/2008 23:16 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: hbr]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: hbr
Dawać jechać mnie!!


To ile dajesz Polsce % szans na wyjscie z grupy?

Do góry
#2203363 - 27/03/2008 23:17 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: connor]
hbr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 4417
Skąd: EŁK
5%

Do góry
#2203483 - 27/03/2008 23:36 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Amkwish]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: mura

właśnie dlatego w piłce nie możemy odnieść sukcesów, podejście w bardziej cywilizowanych krajach jest po prostu bardziej profesjonalne


Idąc tym torem myslenia to obejrzyc wczorajszy mecz Hiszpania - Włochy i postaw ,ze makaroniarze nie wyjdą z grupy \:\)

Wyciaganie daleko idących wniosków z meczu towarzyskiego ,odbywajacego sie na wiele tygodni przed mistrzostwami to dla mnie objaw (bez obrazy) ,ale ...dyletanctwa.


Dyletanctwem mozna nazwac porownywanie meczu Hiszpania-Wlochy do meczu Polska-Usa. Jako, ze pewnie nie miales przyjemnosci ogladac spotkania Twoich rodakow, to Ci odpowiem, ze Polska rozegrala fatalne spotkanie, a do Euro jest bardzo malo czasu.

Co wiecej, radze najpierw, zebys Ty wrocil do swoich postow sprzed kilku miesiecy, a moze nawet lat, chociazby na temat sytuacji w Barcelonie i porownal je do tego, co wypisujesz teraz.

Ja po Finlandii nikogo nie krytykowalem, teraz Leo tez blotem nie obrzucam. Z grupy nie wyjdziemy i basta. Bo Leo popelnia ten sam blad, co poprzednicy. Bez wzgledu na to czy sie nazywa Benhaler czy Beenhaker czy Janas, to ja mam prawo to napisac.

Z Niemcami dostaniemy taki wpierdziel, ze chlopaki beda sie dlugo podnosic. A Boruc nie bedzie zadnym bohaterem, jak to mialo miejsce w roku 2006. Boruc obnizyl swoj poziom sportowy od tamtego czasu. Nie bedzie zadnego heroizmu, 0:1 po bramce w 90. minucie, bedzie 0:3 po szmatach obrony i Boruca.

Zawsze jestem optymista i zawsze naszym kibicuje, ale w tym przypadku od realizmu do optymizmu jest za duza przestrzen, by nim tryskac.

Do góry
#2203525 - 27/03/2008 23:43 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: polskignom]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Wiem jakie treningi przed meczem miała kadra ,piłkarze byli lekko zajechani ,czyżby Leo zrobił to świadomie ? \:\)

Do góry
#2203538 - 27/03/2008 23:48 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: panKa$a]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
hbr, z checia bym zagral to u Ciebie, kurs przy szansach 5% marzenie \:\)

Mysle ze dobrze, ze nasi tak mocno wczoraj oberwali, bysmy znowu wygrali to oczekiwania bylby wielkie, a tak, wiekszosc naszych skazuje na porazke, bardzo dobrze \:\)

Do góry
#2203545 - 27/03/2008 23:50 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: polskignom]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Musiało to kiedyś nastąpić. Prawda jest taka, że do tej pory jechaliśmy na niesamowitym farcie. Za Beenhakera zagraliśmy jeden bardzo dobry mecz z Portugalią i jeden dobry z Czechami. Reszta to są okropne męczarnie. Te mecze z Estonią, Kazachstanem, Azerbejdżanem to gra bez żadnego pomysłu. Nawet remis w Portugalii nie może przysłonić prawdziwego oblicza polskiej piłki.
Beenhaker przywiązał się do nazwisk jak Engel. Cały czas Żurawski, Łobodziński, Bronowicki, Wasilewski czy Krzynówek. Selekcja została już dawno zakończona. Każdy psioczył na Janasa, a gdzie po MŚ byli Frankowski, Dudek, czy Kłos?
Zarzucali Engelowi, że zbyt wcześnie skończył selekcję. Zarucali Janasowi, że nie wziął ze sobą dziadków bez formy. Za to Beenhaker traktowany jest jak święta krowa, czego nie powie to wszyscy przyklaskują. Ordery i inne odznaczenia dostaje. Za co?
Mam nadzieję, że mecz z USA trochę pobudzi to kółko wzajemnej adoracji i zaczną wreszcie biegać po tym boisku. Powinna teraz spaść jak największa fala krytyki, aby nie poczuli się zbyt pewnie.
Pomimo, że jadę na Euro i będę drzeć ryja to nie widzę żadnych szans na awans z grupy. Niestety...

Do góry
#2203724 - 28/03/2008 00:35 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: podstawek]
pasterz48 Offline
stranger

Meldunek: 21/03/2008
Postów: 16
witam panowie zapytajcie Ojcow lub Dziadkow jak grala nasza repra przed pamietnymi MS 1974 w Niemczech wiekszosc sparingow to porazki z roznymi drozynami klubowymi nawet z Wegier czarny scenariusz , wypowiedzi typu poco tam jedziemy bylo bezliku a jak sie skonczylo? 3miejscem na MS :):):) wiec badzmy OPTYMISTAMI dz. i pozdro dla cierpliwych

Do góry
#2203739 - 28/03/2008 00:40 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: polskignom]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: polskignom


Dyletanctwem mozna nazwac porownywanie meczu Hiszpania-Wlochy do meczu Polska-Usa. Jako, ze pe


ja naprawde nie mam czasu dyskutować z kims ,kto uważa Rijkaarda za dobrego trenera

Ameeeeeeeeeeeeeeeen

Do góry
#2203744 - 28/03/2008 00:41 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: pasterz48]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Jeszcze wrócę do Janasa.
Pamiętacie te piękne mecz jakie graliśmy w eliminacjach? To były najlepsze mecze na przestrzeni ostatnich lat. Non stop atak, pomysł na grę. Aż się chciało oglądać te mecze. Fakt, źle ich przygotował, ale mecze przed mundialem były wspaniałe.
A teraz żal na to patrzeć. 4 ludzi atakuje, reszta broni. Może coś wpadnie, a może nie. Ale jako, że naszą kadrę prowadzi obcokrajowiec to nikt nawet nie waży się powiedzieć cokolwiek złego na temat repry. Ot takie polskie piekiełko

Do góry
#2203750 - 28/03/2008 00:43 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: hbr]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: hbr
Dawać jechać mnie!!


Jelenia szukasz ?

Wejdź na jakies forum sadomaso i tam składaj takie propozycje \:\)

Podobnie jak Experto zapytuje ,jaki ustalasz kurs na "Polska - wyjdzie z grupy" ,skoro dajesz na to 5% szans.

Wrzucaj kurs i gramy to u Ciebie

Do góry
#2203853 - 28/03/2008 01:01 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Amkwish]
hbr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 4417
Skąd: EŁK
amk, wyrazilem swoją opinie, jednak jesli zdarzy się CUD, (5% to zawsze jakies szanse) nie miałbym z czego Wam wypłacić, powiem szczerze, posada urzednika nie jest tak dobrze płatna jak lekarza w Hiszpani. Pozdrawiam.

Do góry
#2203911 - 28/03/2008 01:15 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: hbr]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: hbr
amk, wyrazilem swoją opinie, jednak jesli zdarzy się CUD, (5% to zawsze jakies szanse) nie miałbym z czego Wam wypłacić, powiem szczerze, posada urzednika nie jest tak dobrze płatna jak lekarza w Hiszpani. Pozdrawiam.


hbr ,ja również wyraziłem swoją ,na tym polega dyskusja/polemika.

Co do wypłaty ,to nie martw się ,zmagamy sie z bukami ,a sobie nawzajem powinniśmy pomagać.

Nawiasem mówiąc ,pieniedzy z pensji nigdy nie "uzywałem" do zakładania się ,bez wzgledu na to ,jaka by ta pensja nie była \:\)

Podsumowując ,to buki pewnie podziela Twoje zdanie ,w zwiazku z tym najlepsze kursy na wyjście Polski z grupy mozna bedzie znaleźć tuz przed rozpoczęciem ME.

Do góry
#2203930 - 28/03/2008 01:17 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Amkwish]
hbr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 4417
Skąd: EŁK
powodzenia, ale moim zdaniem jest to wyrzucanie pieniedzy z bloto. \:p

Do góry
#2204222 - 28/03/2008 02:25 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: hbr]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
a Tomaszewski oczywiście wszystko przewidział i znów go nikt nie słuchał \:D \:D \:D \:D \:D \:D \:D Janku zamilcz

Do góry
#2204773 - 28/03/2008 03:58 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Cholo]
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Dobrze się stało.

Dostaliśmy baty, mamy nad czym pracować, a czasu jeszcze trochę zostało \:\)

Do góry
#2205130 - 28/03/2008 05:19 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Rusty]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Mnie martwi to, że nieliczni są naprawdę w formie i grają w swoich klubach. Chodzi mi o zagraniczne. Bo w polskiej lidze jest taki poziom, że nawet gwiazda Ekstraklasy wcale nie jest taki dobry gdy gra w kadrze.
A bez ogrania w ważniejszych meczach to będzie ciężko.
Oprócz Smolarka nie widzę nikogo kto tu może bramki strzelać. Nie mamy poza nim dobrego napastnika.

Niemcy będą dobrze przygotowani. Jedynie jeśli nas zlekceważą to wtedy mamy szansę. Chorwaci wyglądają dość solidnie.
Austria gra na własnych śmieciach. Poza tym w meczu z Holandią pokazali, że potrafią nieźle zagrać. Potem stracili 4 bramki ale jednak prowadzenie 3:0 coś znaczy.

U nas może i dobrze, że wpadka była teraz a nie na ME. Ale tak naprawde czasu zostało mało a widać same braki - zero zgrania, zero woli walki, bałagan w każdej formacji. Słabo kondycyjnie. I to się tyczy niemal każdego piłkarza. Oj, kiepsko to wygląda. Poza tym pewność siebie niziutka bo teraz się okazało, że średniacy potrafią nas niemiłosiernie ograć .....

No ale poczekamy na ME. Leo ma na pewno dużo pracy ....

Do góry
#2205318 - 28/03/2008 05:49 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: rivex]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Ciekawi mnie, jak Polska nie wyjdzie z grupy, ile osób z "góry" będzie chciało odwołać Holendra...

Do góry
#2206314 - 28/03/2008 19:49 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: micha$]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: micha$
Ciekawi mnie, jak Polska nie wyjdzie z grupy, ile osób z "góry" będzie chciało odwołać Holendra...


Jeden z nich bedzie chcial ,ale nie bedzie mogl

http://www.sport.pl/sport/0,85619.html

I jak taka gnida miala czelnosc opluwac Leo ?

Do góry
#2206520 - 28/03/2008 21:17 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Amkwish]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Hmmm... kogo konkretnie masz na myśli, bo link nie daje jednoznacznej odpowiedzi. Mam swój typ, ale nie jestem pewien, czy chodzi nam o tę samą osobę.

Do góry
#2206703 - 28/03/2008 22:30 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: grucha]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: grucha
Hmmm... kogo konkretnie masz na myśli, bo link nie daje jednoznacznej odpowiedzi. Mam swój typ, ale nie jestem pewien, czy chodzi nam o tę samą osobę.


Wdowczyk

Do góry
#2206992 - 28/03/2008 23:56 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: Amkwish]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: grucha
Hmmm... kogo konkretnie masz na myśli, bo link nie daje jednoznacznej odpowiedzi. Mam swój typ, ale nie jestem pewien, czy chodzi nam o tę samą osobę.


Wdowczyk


Taa, to ten. Znany od dzisiejszego ranka, jako Szkocka Krata ;\)

Do góry
#2228922 - 05/04/2008 01:36 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: grucha]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
Z leosia media zrobiły wielkiego zbawiciela chociaż tak naprawde nie ma ku temu wielkich podstaw. Awansowalismy 2 razy z rzedu do ms, do tego Janas tez by awansowal do me gdyby mu boniek eliminacji nie zepsuł. Obiektywnie rzecz biorac, to oprocz swietnego meczu z Portugalią w Chorzowie i rownie dobrego z Serbią w Warszawie, w pozostałych gralismy tak jak zwykle tyle ze szczescie dopisywało.
2:2 z portugalskim hollywood po beznadziejnej grze,a potem 2:0 z belgami po jeszcze gorszej grze w ktorej oba gole padają po koszamrnych bledach obrony - jedne wielkie farty. Rownie szczesliwa wygrana z belgami w brukseli. Dodatkowo dochodzi prezenick w postacji sebrskich gwaizadeczek ktorzy rozegrali katastrofalne eliminacje i gubiaca punkty Portugalia. To wszsytko naprawde nie jest takie rozowe jak to przedstawialy media zachwycone holdenreskim zbawicielem. Jedynie czego mozna byc pewnym to ze leo nie speka w meczu z austriakami i niemcami i nie bedzie kolejnego wybijanai pilek na oslep jak to było za engela i janasa na impezach.

Do góry
#2229071 - 05/04/2008 02:16 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: tyson]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Teraz kiedy mamy taki problem z napadziorami, przydałby się Irek Jeleń... Naprawdę nie wiem dlaczego ten zawodnik dostał tak dużą karę za jedno niestawienie się na zgrupowaniu dawno dawno temu. Mecz z Niemcami na MŚ wyglądał tak: Irek Jeleń + 9 obrońców.
Leo opamiętaj się i weź go na tą imprezę, tak samo jak Sikorę, bo ten człowiek umie strzelić gola z niczego.

Ogólnie słowa uznania dla Leo się należą, bo znalazł on wiele talentów, których inni trenerzy znaleźć nie umieli. Sprawił też że każdy w naszej lidze chce mu się pokazać i można powiedzieć że piłkarze grają z myślą o tym że selekcjoner ich zauważy.

tyson, a z kim Polska miała rozegrać super mecze? Po jednym z Portugalią i Serbią chyba wystarczyło. Reszta przeciwników była niższej klasy więc te mecze wyglądały jak wyglądały.
Wątpię aby Janas czy Engel umieli sprawić że nie wystraszymy się Portugalczyków. Beenhakker sprawił że chłopaki grali z wiarą w to że mogą wygrać, nawet w Lizbonie, choć tylko 45 minut.

Do góry
#2230083 - 05/04/2008 08:22 Re: Polska na EURO kilka miesięcy przed... [Re: AnJay]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
Leo jest niestty podbnie jak Janas uprzedzony do Jelenia. A to byl nasz najlepszy grac w Niemczech. Daje szanse nawet starym i wypalonym trepom jak Wichanirek ale jelenia nie powoła chociaz na towarzyski.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, 11kera11, alfa, Akhu, igea23, Sensei, VVega, akagi, wHiTe_StAr, forty), 3432 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583374 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07