Strona 15 z 17 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 >
Opcje tematu
#2382747 - 30/05/2008 16:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: z o ® r o]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
[quote=z o R r oCiekawe czy gdyby Śląsk zajął w drugiej lidze na przykład 4 miejsce (do czego niewiele brakowało) to kibice woleli by żeby nowy klub grał w II lidze? [/quote]

bezapelacyjnie

Do góry
Bonus: Unibet
#2383639 - 30/05/2008 21:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: z o ® r o]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Włodzimierz Smolarek w dniu dzisiejszym został trenerem Widzewa
oby nastały lepsze czasy
Teraz czas pożegnać kilku pseudo grajków i budować w końcu mocny klub

Do góry
#2383660 - 30/05/2008 21:06 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: blackjack]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: blackjack
Włodzimierz Smolarek w dniu dzisiejszym został trenerem Widzewa
oby nastały lepsze czasy
Teraz czas pożegnać kilku pseudo grajków i budować w końcu mocny klub

I już chyba nieaktualne \:\(
Podobno Feyenoord nie zgodził sie rozwiązać kontraktu z byłym piłkarzem Widzewa

Do góry
#2383739 - 30/05/2008 21:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Piotruś Pan]
muine bheag Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2007
Postów: 62
Originally Posted By: Piotruś Pan
Mam pytanko dla bliżej zorientowanych w sprawie fuzji Groclinu i Śląska nie rozumiem postawy pana Rafała Dutkiewicza, Drzymały oraz rady miejskiej Wrocławia dlaczego nie chcą zagrać w pucharze UEFA, to jakieś nieporozumienie walczyć cały rok o prawo gry w europejskich rozgrywkach z taką determinacją i później sie wycofywać i robić zamieszanie nie ma odpowiedniego stadionu zg z wymaganiami UEFA, czy raczej nie da sie odpowiednio drużyny przygotować, ciekawe co szanowny prezes powie swoim piłkarzom kiedy oni wrócą z tych wakacji pewnie liczyli na ten udział to z pewnościa jest wobec nich nie w porządku niezależnie od tego że mają kontrakty jednak myślałem iż piłkarzom a przede wszystkim kibicom będzie zależało na pucharach europejskich.
Dla mnie postępowanie filantropa Drzymały są bez sensu jeśli taki klub jak Śląsk nie chciałby grać w UEFA CUP to nie przenosiłbym bym klubu jeszcze w tym roku lub do miasta gdzie te puchary mogłyby byc rozgrywane myślę iż taki Bydgoszcz czy Szczecin wziąłby z pocałowaniem ręki takie rozgrywki.
To co się u nas wyprawia to błazenada na maksa nie wiadomo kogo zdegradują za korupcję, jak bedzie wyglądać liga w przyszłym sezonie, zamierza się rozgrywać baraże dla samego rozegrania i na koniec zespół który na boisku wywalczył prawo gry w europejskich pucharach nie zamierza w nich uczestniczyć,lecz jej własciciel likwiduje klub by tworzyć w innym mieście kolejny kombinując jak koń pod górkę który chyba sam już nie wie czego chce, może do kompletu to jeszcze niech Wisła Kraków wywiesi białą flage i zrezygnuje z udziału w LM z jakiegoś istotnego powodu lub braku wiary, czy niewystarczających umiejętności bo i tak do raju się nie dostaniemy.
Po prostu koszmar i smiech w Europie na takie poczynania w naszej kopanej, aż dziw że reprezentacja jeszcze funkcjonuje bez większych problemów organizacyjnych Pozdrawiam do jutra

puknij sie w czolo,to tak na poczatek
kto rezygnuje z gry w pucharach??raczej klub ktory przestanie istniec czyli Dyskobolia Grodzisk Wlkp.(mam nadzieje ze choc zaczna w 4 lidze).co ty sobie wyobrazasz,ze jakby juz Slask sie zgodzil na ten szwindel i zdobyl UEFA(teoretycznie)to bylby przedstawiany jako zwyciezca- WKS Slask Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Wroclaw,wyobrazasz to sobie???
moze ty tak,ale ja (nie jestem fanem WKSu)i wieksza czesc wroclawskiej publiki nie(mowie o tych prawdziwych,ktorzy byli ze Slaskiem w 3 lidze jak grali ze Swornica Czarnowasy itp,itd.)
takze to wlasnie ci ktorych czesc spoleczenstwa wtracilaby do kamieniolomu za sama chec kibicowania,okazala sie honorowa i uczciwa,a kibice piknikowi jak zwykle polecieli by na latwa kaske i puchary,oczywiscie do czasu,bo jakby sie sukcesy skonczyly to znikneliby jak kamfora \:D
a podajac przyklad Bydgoszczy jako miasta ktore zgodziloby sie na taka fuzje i puchary z pocalowaniem reki ,narazasz sie na smiesznosc \:D \:D \:D Dla twojej informacji to wlasnie w Bydgoszczy fani tamtejszej Zawiszy nie dalej jak 3 sezony temu,wypieli sie na kupiona za pieniadze 2 lige,ich zespol przemianowano na jakis Hydrotwor.ale nie zlamali sie.woleli jezdzic po 4 ligowych pipidowach niz uwierzyc w taki awans za pieniadze.chwala im za to.wytrwali przy swoim-dzis Zawisza w 4 lidze z rzesza kibicow jest,gdzie jest 2ligowa Hydrobudowa?? \:D

takze zanim zaczniesz cos komentowac nastepnym razem dowiedz sie i zagleb w temat nieco wiecej prosze,zamiast siac ploty i farmazony

Do góry
#2383763 - 30/05/2008 21:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: muine bheag]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto

Do góry
#2383967 - 30/05/2008 22:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: muine bheag]
zombi Offline
enthusiast

Meldunek: 06/09/2005
Postów: 249
Originally Posted By: muine bheag
[quote=Piotruś Pan]Mam pytanko dla bliżej zorientowanych w sprawie fuzji Groclinu i Śląska nie rozumiem postawy pana Rafała Dutkiewicza, Drzymały oraz rady miejskiej Wrocławia dlaczego nie chcą zagrać w pucharze UEFA, to jakieś nieporozumienie walczyć cały rok o prawo gry w europejskich rozgrywkach z taką determinacją i później sie wycofywać i robić zamieszanie nie ma odpowiedniego stadionu zg z wymaganiami UEFA, czy raczej nie da sie odpowiednio drużyny przygotować, ciekawe co szanowny prezes powie swoim piłkarzom kiedy oni wrócą z tych wakacji pewnie liczyli na ten udział to z pewnościa jest wobec nich nie w porządku niezależnie od tego że mają kontrakty jednak myślałem iż piłkarzom a przede wszystkim kibicom będzie zależało na pucharach europejskich.
Dla mnie postępowanie filantropa Drzymały są bez sensu jeśli taki klub jak Śląsk nie chciałby grać w UEFA CUP to nie przenosiłbym bym klubu jeszcze w tym roku lub do miasta gdzie te puchary mogłyby byc rozgrywane myślę iż taki Bydgoszcz czy Szczecin wziąłby z pocałowaniem ręki takie rozgrywki.
To co się u nas wyprawia to błazenada na maksa nie wiadomo kogo zdegradują za korupcję, jak bedzie wyglądać liga w przyszłym sezonie, zamierza się rozgrywać baraże dla samego rozegrania i na koniec zespół który na boisku wywalczył prawo gry w europejskich pucharach nie zamierza w nich uczestniczyć,lecz jej własciciel likwiduje klub by tworzyć w innym mieście kolejny kombinując jak koń pod górkę który chyba sam już nie wie czego chce, może do kompletu to jeszcze niech Wisła Kraków wywiesi białą flage i zrezygnuje z udziału w LM z jakiegoś istotnego powodu lub braku wiary, czy niewystarczających umiejętności bo i tak do raju się nie dostaniemy.
Po prostu koszmar i smiech w Europie na takie poczynania w naszej kopanej, aż dziw że reprezentacja jeszcze funkcjonuje bez większych problemów organizacyjnych Pozdrawiam do jutra

puknij sie w czolo,to tak na poczatek
kto rezygnuje z gry w pucharach??raczej klub ktory przestanie istniec czyli Dyskobolia Grodzisk Wlkp.(mam nadzieje ze choc zaczna w 4 lidze).co ty sobie wyobrazasz,ze jakby juz Slask sie zgodzil na ten szwindel i zdobyl UEFA(teoretycznie)to bylby przedstawiany jako zwyciezca- WKS Slask Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Wroclaw,wyobrazasz to sobie???
moze ty tak,ale ja (nie jestem fanem WKSu)i wieksza czesc wroclawskiej publiki nie(mowie o tych prawdziwych,ktorzy byli ze Slaskiem w 3 lidze jak grali ze Swornica Czarnowasy itp,itd.)
takze to wlasnie ci ktorych czesc spoleczenstwa wtracilaby do kamieniolomu za sama chec kibicowania,okazala sie honorowa i uczciwa,a kibice piknikowi jak zwykle polecieli by na latwa kaske i puchary,oczywiscie do czasu,bo jakby sie sukcesy skonczyly to znikneliby jak kamfora \:D
a podajac przyklad Bydgoszczy jako miasta ktore zgodziloby sie na taka fuzje i puchary z pocalowaniem reki ,narazasz sie na smiesznosc \:D \:D \:D Dla twojej informacji to wlasnie w Bydgoszczy fani tamtejszej Zawiszy nie dalej jak 3 sezony temu,wypieli sie na kupiona za pieniadze 2 lige,ich zespol przemianowano na jakis Hydrotwor.ale nie zlamali sie.woleli jezdzic po 4 ligowych pipidowach niz uwierzyc w taki awans za pieniadze.chwala im za to.wytrwali przy swoim-dzis Zawisza w 4 lidze z rzesza kibicow jest,gdzie jest 2ligowa Hydrobudowa?? \:D

takze zanim zaczniesz cos komentowac nastepnym razem dowiedz sie i zagleb w temat nieco wiecej prosze,zamiast siac ploty i farmazony [/quote
nic dodać i ująć.
Ja się dziwie że inni się dziwią że kibice Śląska nie chcieli tych pucharów wywalczonych przez Groclin. czy wy nie rozumiecie że Śląsk grał w 2 lidze i walczył o awans do ekstraklasy a nie o puchar UEFA.Czyli jakim prawem miałby tam zagrać?

Do góry
#2384203 - 30/05/2008 22:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: zombi]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
I tragikomicznej farsy ciąg dalszy:

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=90960

Lech w nagrodę za ambitną postawę w meczu z ŁKS-em zagra w PUEFA \:D

I LOVE THIS GAME! \:D

Do góry
#2384235 - 30/05/2008 23:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Mindman]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Cracovia w Intertoto \:D

Do góry
#2384262 - 30/05/2008 23:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: podstawek]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
jest jakiś kraj w którym dzieją się takie cyrki?

koniec sezonu a tu nie wiadomo kto w uefa, kto w intertoto, kto spada i gdzie, kto awansuje, kto w barażach

normalnie jak na bazarze gdzie można chodzić z walizkami po sezonie i kupować u leśnych dziadków miejsca w lidze.

ładny przykład kibicom dają panowie, którzy umysłowo zatrzymali się kilkanaście lat temu

a co do wspomnianego kiedyś tu "Vademecum..." ciekawe ilu kibiców wie że pzpn nie wiedział co uczynić i listę zakazanych znaków zlecił do wyznaczenia Simonowi Molowi, czyli murzynowi który świadomie zarażał Polki HIVem

Do góry
#2384363 - 30/05/2008 23:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: mura]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Originally Posted By: mura
a co do wspomnianego kiedyś tu "Vademecum..." ciekawe ilu kibiców wie że pzpn nie wiedział co uczynić i listę zakazanych znaków zlecił do wyznaczenia Simonowi Molowi, czyli murzynowi który świadomie zarażał Polki HIVem



serio? o lol \:D \:D \:D

tymczasem Rocki w Legii
http://sport.onet.pl/0,1248675,1759310,wiadomosc.html

Do góry
#2384623 - 30/05/2008 23:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: podstawek]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Heheheheheh komedia \:D Pozwoliłem sobie wkleic posta z listą klubów, które nie wiedzą na dzień dzisiejszy co dalej po tym sezonie autortwa jednego gościa z komentarzy na 90minut (z małymi wyjątkami większośc się zgadza - moga byc odwołania, przypominam o reorganizacji):

Lista klubow ktore sa zamieszane w ich niewiadomy los i nic nie wiedza w tym sezonie:
1) Zaglebie Sosnowiec - I lub II liga?
2) Widzew Lodz - baraze, OE, I lub II liga?
3) Zaglebie Lubin - Puchar Intertoto, OE lub I
liga?
4) Groclin Dyskobolia - Puchar UEFA,
Ekstraklasa, I lub III liga?
5) Lech Poznan - Puchar UEFA lub Intertoto?
6) Korona Kielce - OE, I liga lub Intertoto?
7) Polonia Bytom - OE lub I liga?
8) Jagiellonia - baraze?
9) Slask Wroclaw - puchar UEFA?
10)Arka Gdynia - OE, I liga, baraze?
11)Piast Gliwice - OE, baraze?
13)Znicz Pruszkow - baraze z Arka? OE, I liga?
14)Podbeskidzie - OE, I liga?
15)Tur Turek - I lub II liga?
16)LKS Lomza - I lub II liga?

PZPN - Prawdziwi fachowcy od regulaminów rozgrywek \:D

Do góry
#2384877 - 31/05/2008 00:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Bullet]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Niech mi ktos wytlumaczy dlaczego fakt, ze Polonia nie dostala licencji na PRZYSZLY sezon, zmienia kolejnosc w tabeli OBECNEGO sezonu, na ktory Polonia licencje miala?

Poza tym mam nieodparte wrazenie, ze PZPN wreszcie chcial zakonczyc ta parodie z licencjami warunkowymi (ktora sami zafundowali) i zaczac przyznawac je restrykcyjnie (do tej pory konczylo sie na gadaniu), wiec na poczatek musial kogos udupic i wybral ta biedna Polonie.

Korupcja. Jakos nie slychac zeby cos dzialali w tym temacie? Zamiast harowac 16h/dzien w maju i czerwcu zeby jak najwiecej spraw wyjasnic, to zamiast tego mamy cisze. Kiedy maja zamiar Korone zdegradowac? W sierpniu?

Do góry
#2384888 - 31/05/2008 00:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Poza tym mam nieodparte wrazenie, ze PZPN wreszcie chcial zakonczyc ta parodie z licencjami warunkowymi (ktora sami zafundowali) i zaczac przyznawac je restrykcyjnie (do tej pory konczylo sie na gadaniu), wiec na poczatek musial kogos udupic i wybral ta biedna Polonie.

ekhm. sorry że się wtrącę. Skoro zapowaiadali restrykcje to jakim cudem ŁKS dostał i będzie grał na stadionie Bełchatowa?
Gdzie sens?! Gdzie logika?!

Do góry
#2384914 - 31/05/2008 01:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Chaoz]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Chaoz

ekhm. sorry że się wtrącę. Skoro zapowaiadali restrykcje to jakim cudem ŁKS dostał i będzie grał na stadionie Bełchatowa?
Gdzie sens?! Gdzie logika?!


celna uwaga ...

Chętnie posłucham tłumaczenia (?) leśnych ludków.

Co do Korony WNN ---> pisałem chyba w temacie o 2 lidze co o tym myślę \:\) Może to dziwnie wyglądać, biorąc pod uwagę, że jestem Jej kibicem, ale takie mam zdanie.

Do góry
#2384917 - 31/05/2008 01:03 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Chaoz]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Bo bliżej z Łodzi do Warszawy niż z Bytomia
PZPN parodia \:D
Nic więcej nie napisze o nich bo nawet nie wiem od czego miałbym zacząc ich wyśmiewanie. \:D

Do góry
#2384955 - 31/05/2008 01:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: trueneo]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: trueneo
ciekawe czy pyry beda chcialy grac, przeciez oni tez nie wywalczyli tylko kuchennymi drzwiami by sie dostali, paranoja.


też się własnie zastanawiam - co na to kibice Lecha ? niektórzy kibice Śląska - Ci przeciwni jego grze w Pucharze UEFA, sami zablokowali, przez swoje groźby, występy wrocławskiego klubu w tym pucharze, czy tak samo zachowają się kibica największego klubu z Poznania ? czy też będą działać na jego niekorzyść, bardzo mnie to ciekawi.

Do góry
#2385001 - 31/05/2008 01:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Baqu]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: trueneo
ciekawe czy pyry beda chcialy grac, przeciez oni tez nie wywalczyli tylko kuchennymi drzwiami by sie dostali, paranoja.


też się własnie zastanawiam - co na to kibice Lecha ? niektórzy kibice Śląska - Ci przeciwni jego grze w Pucharze UEFA, sami zablokowali, przez swoje groźby, występy wrocławskiego klubu w tym pucharze, czy tak samo zachowają się kibica największego klubu z Poznania ? czy też będą działać na jego niekorzyść, bardzo mnie to ciekawi.
Raczej ciężko porównywać oba przypadki..

Kibice Lecha przeklinają, że nie ma wyjazdu na Białoruś do którego się przygotowywali (chociaż w Uefa też kierunek na ten kraj jest możliwy).

Do góry
#2385018 - 31/05/2008 01:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Baqu]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Polonia spóźniła się z dokumentami dotyczącymi spraw finansowych i to był główny powód nieprzyznania licencji. Swoją drogą 3 tygodnie temu gościłem w Bytomiu, i z całym szacunkiem do Polonii, takiego stadionu bardzo dawno nigdzie nie widziałem... Wiem, że w Bytomiu jest konflikt na linii kibice - rada miasta, ktoś dużo naobiecywał i zupełnie się niewywiązał.

Lech niczego nie będzie bojkotować. Oczywiście, każdy może mieć swoje zdanie na ten temat, jednak to my znaleźliśmy się w takiej sytuacji i to co sądzą inni na ten temat w ogóle nas nie interesuje.

Do góry
#2385095 - 31/05/2008 01:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: kfjatek]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: kfjatek
]Raczej ciężko porównywać oba przypadki..


dlaczego cięzko ? i Śląsk i Lech sporotowo nie wywalczyli Pucharu UEFA, wrocławski klub mial go dostać w spadku po Groclinie, a dostał go w spadku Lech. Nawet Smuda ( nie wiem czy dokładnie dzisiaj ) wspominał z dużą niechęcią, iż dostali puchar od Grodziszczan. Dlatego zastanawiały mnie opinie kibiców Lecha.

Do góry
#2385169 - 31/05/2008 02:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce (4) [Re: Baqu]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Śląsk zyskałby miejsce w PU, dzięki fuzji - wniesione, jako dobro z innego klubu.

Lech zagra w PU, ponieważ klub, który był przed nim w tabelii zniknął z piłkarskiej mapy Polski.

I nie Groclin, tylko Dyskobolia.

Do góry
Strona 15 z 17 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Kretol, Sensei, pacyfista, Sony, VVega, Akhu, alfa, Zaixi, kemp, rafal08, ANZELMO, akagi), 3434 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583658 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07