Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2260214 - 15/04/2008 02:54 LM Półfinał
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Mecze:


Strzelcy:


Kursy:

Liverpool - Chelsea


Barcelona - Manchester United

Do góry
Bonus: Unibet
#2260276 - 15/04/2008 03:10 Re: LM Półfinał [Re: micha$]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Wydaje mi się, że Manchester ma mnóstwo szczęścia w tej edycji LM. Teraz pierwszy mecz na wyjeździe. Wydaje mi się, że Sir Alex Ferguson już ma ułożony plan na ten dwumecz - bramka na wyjeździe, u siebie na spokojniej, czyli tak jak dotychczas ;\)
W związku z tym, najbliższe spotkanie będzie dla nich najważniejsze, a co za tym idzie, ManU chyba znowu popuści w lidze (gra z Blackburn na wyjeździe).

Barcelona z kolei ma po drodze derby z Espanyolem (na szczęście na Camp Nou), a skoro grają dość słabo (jak na Barcelonę) wydaje mi się, że jedynym sposobem na ManU jest wygrać pierwszy mecz i w drugim się bronić.

Tak czy inaczej wydaje mi się, że ManU przejdzie Barcelonę i spotka się w finale z Liverpoolem i wreszcie zdobędzie puchar Europy.

Zapraszam!

Do góry
#2262315 - 15/04/2008 22:56 Re: LM Półfinał [Re: micha$]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Jak dla mnie Barca wygra mecz na Camp Nou, kurs ku temu jest naprawdę ciekaw gry. Piłkarze Barcy nie wierzą już w zdobycie mistrza Hiszpanii, czego co prawda w mediach nie mówią. Manchester w tym sezonie jest jedną z najlepiej grających drużyn w Europie, rozegrali już mnóstwo meczy więc w koncówce sezonu niewykluczone jest zmęczenie, gra na dwa fronty: w lidze i w europejskich pucharach najczęściej kończy się fiaskiem na jednym lub obydwu frontach co jest kolejnym argumentem za Barcą której została już tylko walka o Puchar Ligi Mistrzów który by uratował narazie stracony sezon.

Do góry
#2262508 - 15/04/2008 23:47 Re: LM Półfinał [Re: madel]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
sorry za offtopic ale może spytamy Tomka jak jego kumple typują dwumecz z Barcą? kto ma numer tel. do naszego bramkarza?


Do góry
#2262567 - 16/04/2008 00:02 Re: LM Półfinał [Re: madel]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: madel
Jak dla mnie Barca wygra mecz na Camp Nou, kurs ku temu jest naprawdę ciekaw gry.


Tyle ,ze nierealny

Do góry
#2262779 - 16/04/2008 00:58 Re: LM Półfinał [Re: Amkwish]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: madel
Jak dla mnie Barca wygra mecz na Camp Nou, kurs ku temu jest naprawdę ciekaw gry.


Tyle ,ze nierealny


o proszę to wierny kibic Barcy widzi tutaj inny wyniczek niż zwycięstwo? \:\)

Do góry
#2262791 - 16/04/2008 01:03 Re: LM Półfinał [Re: madel]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Patrząc na to, co Barca ostatnio wyprawia, to ja mam wątpliwości, czy oni zdołają zremisować. Oczywiście do meczu zostało jeszcze trochę czasu, ale na jakąś zdecydowaną poprawę gry w ich wykonaniu nie liczę.

Do góry
#2264219 - 16/04/2008 05:31 Re: LM Półfinał [Re: Szewa]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Widzę po komentarzach, że ManU rośni na pewniaczka. Naprawdę jest tak źle z Barceloną?
Ja szczerze mówiąc liczę na ciekawe spotkanie, bo nie po to rezerwuje stolik, żeby bez emocji się piwka napić...

Do góry
#2264258 - 16/04/2008 05:47 Re: LM Półfinał [Re: micha$]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Czy Messi wykuruje się na mecz z Manchesterem?

Do góry
#2264307 - 16/04/2008 06:10 Re: LM Półfinał [Re: madel]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: madel
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: madel
Jak dla mnie Barca wygra mecz na Camp Nou, kurs ku temu jest naprawdę ciekaw gry.


Tyle ,ze nierealny


o proszę to wierny kibic Barcy widzi tutaj inny wyniczek niż zwycięstwo? \:\)


To nie jest forum dla kiboli ,tylko bukmacherskie, a to ,ze ktos zna druzynę bardziej lub mniej pomaga badź przeszkadza typowac.

Ja biore pod uwage realia ,to co jest na dzis ,a na dzis wyglada to tak ,ze Barca jest tak slaba ,jak od paru lat nie byla.

Nie bede sie rozpisywal, ale to co publicznie powiedzial Jose Sala oznacza podpalenie lontu pod ładunkiem,który eksploduje z hukiem.

Sportowo ,mentalnie i pod kazdym wzgledem na dzis lepszy jest MU ,wiec nie ma co sie napinac i wyskakiwac z typem na Barce ,bo jest on wylacznie zyczeniowy.

Ja zreszta nic nowego nie typuje ,bo progres na to ,ze Barca nie wygra CL mam juz dawno w grze.

Co do Messiego to gral 2 kwadranse z Truskawkami i na 100% bedzie gral z MU ,ale nawet Leo nie pomoze.

Co osiagnie Barca zalezy od ...Fergussona.

Jak zagra ofensywnie to moze spokojnie wygrac ,jak nastawi sie na remis to tez go osiagnie.

Na przeciwnej ławce zasiada bowiem kukla trenerska ,niezdolna nawet nosic notesu za Alexem.

Na wielki doping Barca nie ma co liczyc.
Po ostatnich ekscesach Camp Nou sie nie zapelni ,tym bardziej ,ze bilety wystawiono po chorych cenach.

Predzej usłyszymy z trybun "Fuera !" niz "Barca".

MU X2

Moim zdaniem spokojnie wejdzie.

Oczywiscie zagranie na awans MU do finalu jest bezkonkurencyjne z kazdym typem.

Ktos pisze ,ze moze FCB wygra u siebie i w Manchesterze bedzie bronic remisu.
To bylby teatr absurdu ,Ionesco móglby pozazdrościć.

Do góry
#2268851 - 17/04/2008 23:13 Re: LM Półfinał [Re: Amkwish]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
PÓŁFINAŁ LM: Barcelona - Manchester United


Rywalizacja obu drużyn co prawda dość odległa, jednakże już teraz zyskałem przekonanie do pewnego typu. Krótko o sytuacji w obu zespołach. Man Utd niesiony kolejnymi zwycięstwami na arenie europejskiej, jak i na swoim lokalnym podwórku. Ekipa Sir Alexa nieuchronnie zmierza po koronę mistrzowską, wykazując jednocześnie swoje aspirację na triumf w niezwykle prestiżowej Lidze Mistrzów. Tak blisko 'Czerwone Diabły' nie były od dawna, mianowicie od pamiętnego finału z Bayernem Monachium, kiedy to udało im się sięgnąć po Puchar Mistrzów. Swoją postawą, prezentowaną przez cały sezon, pozwolili licznym ekspertom i fachowcom uznać ich za głównego faworyta do ostatecznego triumfu w europejskich rozgrywkach. W zespole brak słabszych ogniw, całość prezentuje się wyśmienicie. W końcu na miarę swych możliwości gra C.Ronaldo, co przy co najmniej dobrej formie pozostałych graczy ofensywnych, stwarza bardzo efektywnie funkcjonującą układankę. Defensywa, jak to zawsze u Fergusona, swą konsekwentną i wyrachowaną grą spisuje się na medal. W zespole brak jakiś zatarć, nieporozumień. Wszyscy mają jasno określony cel, a raczej cele, i pewnie do nich dążą.
Inna sytuacja jest w drużynie 'Dumy Katalonii'. Barcelona sprawia wrażenie zespołu wewnętrznie rozbitego. Brak w jej grze finezji i polotu, czym przyzwyczaiła swoich wiernych kibiców za dawnych lat. Socios domagają się zmiany trenera, są zdegustowani postawą drużyny, co demoralizująco wpływa na postawę graczy. Zawodnicy grają pod wielką presją, co niektórzy jej nie wytrzymują. Tytuł mistrzowski praktycznie jest już poza zasięgiem, to odwieczny rywal, Real Madryt, zgarnie mistrzowską paterę. W takiej sytuacji konfrontacja z 'Czerwonymi Diabłami' będzie cholernie trudna. Tym bardziej jeśli przypomnieć, że pierwszym mecz będzie rozgrywany w Hiszpanii, co w razie niekorzystnego rezultatu praktycznie przekreśla szansę Wielkiej Barcelony na awans do finału...




Manchester United - AWANS @1.60 unibet

Do góry
#2283136 - 21/04/2008 21:01 Re: LM Półfinał [Re: _Korver_]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Może nie jestem wielkim specjalistą od piłki kopanej, ale po tym co ostatnio widzę w wykonaniu obu drużyn (a mam możliwość oglądać niemal każde spotkanie obu drużyn) to ja nie mam cienia wątpliwości, że zwycięsko z tego dwumeczu wyjdzie Manchester United.

Uważam wręcz, że w spotkaniu na Camp Nou to właśnie Czerwone Diabły także zgarną pełną pulę. Barca jest obecnie cieniem drużyny, która zachwycała i porywała wszystkich swoim przepięknym futbolem. Dla mnie dzisiaj Barca to tylko (lub "aż") Messi, i dalej długo długo nic... Manchester to drużyna kompletna, zdaniem wielu fachowców grająca na dzień dzisiejszy najlepszy futbol w Europie, a ja z taką opinią zgadzam się w całej rozciągłości.


Nie zdecydowałem jeszcze co i czy w ogóle zagram, ale najprawdopodobniej skuszę się na Manchester DNB w 1-szym spotkaniu po kursie pow. @2 a także poślę zakładzik na awans chłopców Fergusona.

Do góry
#2283632 - 21/04/2008 23:36 Re: LM Półfinał [Re: micha$]
mazi Offline
newbie

Meldunek: 04/03/2008
Postów: 46
Skąd: Siarkowy Gród/Kraków
Witam! Zapowiada się całkiem ciekawy mecz, drużyn z wielką historią, tradycjami, kibicami itp, itd...
Ja może nie typowo, ale nie gram wyniki meczu, ponieważ są to dwie dobre drużyny, choć MU prezentuje się ostatnio lepiej i prawdopodobnie przejdzie do finału. Proponuje na ten mecz coś takiego jak overek 9,5 rzutów rożnych (1,65 Unibet). Choć jest to pierwsze spotkanie to myślę, że gra będzie ciekawa(bo jeśli pan Rijkaard, chce coś ratować to tylko CL mu pozostała) i nastawi swój zespół ofensywnie, a wiadomo w jakiej formie jest maszyna Fergusona ostatnio i co z tego może wyniknąć. Swój wybór popieram ponadto tymi statystykami, z których wynika, że są to 2 drużyny, które zdobywają najwięcej rożnych \:\)
W tej parze proponuje także jak wielu awans MU \:\)

Do góry
#2285442 - 22/04/2008 18:02 Re: LM Półfinał [Re: tomo]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: tomo
Dla mnie dzisiaj Barca to tylko (lub "aż") Messi, i dalej długo długo nic...


nie zapominaj o Eto. to napastnik kompletny, ścisła światowa czołówka jeśli chodzi o tę pozycję.
ostatnio znaczna zwyżka formy. charakterem bardzo przypomina mi Rafę Nadala, po prostu nie umie przegrywać.

Do góry
#2285772 - 22/04/2008 20:06 Re: LM Półfinał [Re: mura]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Liverpool-Chelsea


Pojedynki oby druzy naszpikowane sa duza doza emocji, cechuje je ogromna zacietosc i naogol nie obfituja w duza ilosc bramek. Jest to pierwsze spotkanie , zatem ostroznosc bedzie celem nadrzednym, nie spodziewam sie szalenczych atakow lecz spokojnej, pelnej rozwagi gry. Czujnosc, ogromna determinacja aby zrealizowac taktyczne zalozenia, spokojne "badanie" przeciwnika. Takiego obrazu gry spodziewam sie dzisiejszego wieczoru.Wiadomo ze gdy naprzeciw siebie staja dwie wielkie druzyny, nielatwo jest przechylic ktorejs szale zwyciestwa na swoja korzysc. To wszystko sklania mnie do zaproponowania nastepujacego rozwiazania:

typ: połowa lub koniec X
kurs: 1.62

Do góry
#2285961 - 22/04/2008 20:59 Re: LM Półfinał [Re: Hakan]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
a ja sobie zagram dziś Chelsea.
zresztą w takich spotkaniach, na takim poziomie żaden wynik nie zdziwi, więc wszelkie typy są raczej wynikiem osobistej sympatii typera.
oba zespoły znają się jak łyse konie, zaangażowanie będzie ogromne, każdy da z siebie wszystko.
można sugerować się historią, wypowiedziami trenerów czy zawodników, wynikami w lidze etc. ale tak naprawde rozstrzygający wynik może być w dwie strony.
większosc spodziewa się szachów, ale nie dla mnie takie typy bo over uważam za równie prawdopodobny co under.
do sympatii na The Blues dodam jednak mały argument na zwycięstwo gości, a mianowicie kurs, @3.5 wygląda w moich oczach "z deczka" irracjonalnie:)
bo niby czemu Chelsea ma tam nie wygrać. paradoksalnie to co nie udalo się Jose, może udać się Grantowi (czy też Terremu wedle upodobań :)) zresztą gdyby nie drukarze dziś grałby tu Arsenal.
ciężko się czasem patrzy na czerwonych drwali, więc mam nadzieję że Chelsea zgarnie puchar w tym roku:)
jakoś tak w ogóle wydaje mi się że personalnie mocniejsi są goście, bo maja szerszy wachlarz możliwości w wystawieniu mocnej 11stki. Chelsea w lidze ma ogromnego pecha, gdyby nie gole tracone w końcówkach to dziś Manchester oglądałby ich plecy
o tym że Chelsea w tym sezonie jest bardzo mocna piszę z perpektywy c+ a nie betexplorer. com
wśród gości widzę znacznie więcej osobowości mogących poderwać zespół i zrobić bramkę z niczego.
bramkowy remis zły nie będzie - liczę na zwycięstwo.
Chelsea come on! \:\)

Do góry
#2286175 - 22/04/2008 22:55 Re: LM Półfinał [Re: mura]
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Czesc,

Ja z innej strony odnosnie wewnatrzangielskiego polfinalu.. Liverpool - Chelsea, wiadomo pierwszy mecz, wazny mecz, raczej obstawiamy tyly niz gramy do przodu. Nie napisze ze typem masowym jest under ale widzialem tu i tam ze sporo osob w ciemno underuje..

Pytam tylko jaka linia i jaki kurs i jak widze linie 2 i kurs 1,78 (Pinnacle) to \:D

Na pewno mecze miedzy tymi druzynami czesciej konczyly sie mniejsza iloscia bramek, ale w tym sezonie LM obie druzyny i duzo strzelaja i traca, wieksze gwiazdy w napadach tych teamow i dlatego dzisiaj widze spore value jednak w overze.. Jedna przypadkowa bramka i mecz sie otworzy, pytanie tylko czy predzej czy pozniej.... \:\)

over 2 @2,18 w wypadku 2 bramek zwrot @Pinnacle
over 2,25 @2,59 @Pinnacle


Do góry
#2286623 - 23/04/2008 02:13 Re: LM Półfinał [Re: g00niek]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
FC Barcelona v Manchester Utd [Rozmiar zwycięstwa]

typ: bramkowy remis
kurs: 4,00 3/10
gamebookers

Wydaje mi sie, zreszta nie ma co tutaj powtarzac argumentow przytoczonych przez kolegów wypowiadających sie w tym temacie, iż zdecydowanym fawortem do awansu jest druzyna z Manchesteru.

Aczkolwiek co do pierwszego spotkania mam mieszane uczucia. Z jednej strony Barca gra u siebie (ale czy obiekt Camp Nou posiada w tym sezonie magie?), z drugiej forma i notowania obu druzyn sa skrajnie rozne. Nasuwa mi sie wniosek, iż remis bramkowy stawialby Manchester United w kapitalnej sytuacji przed rewanzem.

Czerwone Diably stac na strzelenie bramki na wyjezdzie, tym bardziej ze Barcelona powinna szukac zwyciestwa na wlasnym obiekcie, przez co powinna jeszcze bardziej otworzyc swoja dziurawa obrone. A ze ekipe Ryjka z Holandii stac na efektywne zaatakowanie bramki kazdego rywala, bez wzgledu na forme i atmosfere wewnatrz zespolu, nikogo przekonywac chyba nie trzeba

Reasumuja, uwazam ze obie ekipy stac na strzelenie bramki, bramkowy remis powinien rowniez byc sprawiedliwym wynikiem.

A dla widowiska zyczylbym sobie wyniku 4-4 \:\)

Do góry
#2286674 - 23/04/2008 02:32 Re: LM Półfinał [Re: HenkSiracius]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Liverpool - Chelsea Londyn

Zauważyłem, że sporo osób stara się dzisiaj ruszyć oVer w półfinałowym mecz w Liverpoolu.
Ja chyba jest bardziej sceptycznie nastawiony co do tego, ponieważ uważam, że po raz kolejny (niestety kosztem widowiska) zobaczymy małą ilość goli.

Oczywiście granie undera po @1,50 mija się z celem dlatego wydaje mi się, że warto zastanowić się nad typem, że obie drużyny nie strzelą gola @1,71 Expekt.

W takich meczach jak już ktoś wyżej napisał liczy się przede wszystkim zachowanie czystego konta i bronienie dostępu do własnej bramki.
W tym sezonie oba zespoły spotkały się 3-krotnie. Dwa remisy (0-0 & 1-1) i zwycięstwo Chelsea w Carling Cup (2-0).

Zobaczymy jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz - bo może to w rewanżu poszukamy oVera?
Tak więc dzisiaj typ, że obie drużyny nie strzelą, liczę na 0-0 bądz też minimalne zwycięstwo jednej z drużyn - mam nadzieje,że Chelsea. \:\)

PozdrawiaM!

Do góry
#2286805 - 23/04/2008 03:16 Re: LM Półfinał [Re: 19marcin08]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
ciekawe informacje "wewnętrze" w Liverpoolu - na szczęście działacze nie grają \:\)

Miało być zbawienie, jest koszmar

myślę, że warto jest przeczytać tekst:

Manchesteru mecze sezonu

Barcelona – dwa zwycięstwa w ośmiu meczach, Real – dwa zwycięstwa w ośmiu meczach, Chelsea – jedno zwycięstwo w sześciu meczach, Arsenal – dwa zwycięstwa w trzynastu meczach, Liverpool – trzy zwycięstwa w jedenastu meczach, Inter – jedno zwycięstwo w sześciu meczach, Milan jedno zwycięstwo w sześciu meczach.

Każdy z wielkich europejskich klubów grających w Lidze Mistrzów miał w tym roku obniżkę formy. Niektóre (Barca i Real) nawet je powtarzały. Traciły szanse na mistrzostwo (Barca i Arsenal), triumf w LM (Real, Inter) i jakiekolwiek trofeum (Milan). Kogo brakuje w tym zestawieniu? Manchesteru United. Najgorsza osiągnięcie drużyny Aleksa Fergusona to jedna wygrana w pięciu meczach. Z pierwszych spotkań tego sezonu z Chelsea, Reading, Portsmouth, Manchesterem City i Tottenhamem MU wygrał tylko to ostatnie (do pokonania Chelsea w Pucharze Wspólnoty potrzebne były rzuty karne, liczę je więc jako remis).

Czy Alex Ferguson zaplanował kryzys na sam początek sezonu? Teza karkołomna, ale do obronienia. Cristiano Ronaldo w pierwszych sześciu spotkaniach strzelił tylko jednego gola. Do dziś tak złej serii nie powtórzył.

Jeśli Ferguson to zaplanował, 1234. raz udowodnił, że jest geniuszem. Jeśli nie, i MU seria porażek dopiero czeka, przegra ten sezon*. Świetny sezon, w którym udało się uniezależnić drużynę od trójki Neville, Scholes i Giggs. Sezon, w którym lider nowego MU targnął się na rekordy George’a Besta. Sezon, w którym pierwszy raz od wielu lat Ferguson wydał tak dużo i WSZYSTKIE transfery mu się udały (wiecie gdzie gra dziś nasz redakcyjny ulubieniec Eric Djemba-Djemba? W lidze katarskiej! Czerwone kartki dostaje).

Do katastrofalnego zakończenia świetnego sezonu MU potrzeba niewiele. Dwóch remisów i porażki w spotkaniach z Barceloną (dwóch) i Chelsea. Odpadnie z LM, a w lidze zrówna się punktami z Chelsea.

Byłaby sensacja? Przecież Manchester ani nie gra najładniej w Europie (nie tak jak Arsenal) ani nie ma najsilniejszego składu (czwarty napastnik Barcy to Thierry Henry, a MU Dong Fanghzou albo Frazier Campbell).

Ale w ostatnich tygodniach gra o niebo lepiej od Barcy i Chelsea. Pokonał Arsenal, rozjechał Romę. Wszyscy najważniejsi piłkarze są zdrowi, a Ronaldo ciągle dokonuje cudów.

A Drogba w tym roku strzelił ledwie cztery gole. Lampard gra o klasę gorzej niż rok temu. W dodatku drużyna gra praktycznie bez trenera. W Barcie lider z poprzednich lat kompletnie się rozsypał i tak naprawdę go już w Katalonii niema, Leo Messi dopiero wyleczył kontuzję, a w ataku długo trzeba było liczyć na urodzonego półtora miesiąca przed zjednoczeniem Niemiec Bojana Krkicia.

Jak Manchesteru nie dopadnie kryzys, będzie im ciężko.

*Zakładam, że każda drużyna musi mieć słabszy moment w sezonie. Nawet jak cztery lata temu Arsenal zdobywał mistrzostwo i ani razu nie przegrał w lidze zdarzyło mu się wygrać dwa razy w dziesięciu meczach.


sam mam bardzo podobną opinię do użytkownika tomo, aczkolwiek czy półfinały będą aż tak przewidywalne ? nie wydaje mi się, dlatego zaczynam małą progresję na remisy w tych parach.

pozdr,

Do góry
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sony, VVega, wHiTe_StAr, burbon, forty, Sensei, Igor, latajaca_holenderka, akagi, Filozof_), 3461 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583411 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07