Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#2582452 - 02/09/2008 19:08 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: arturro]
mexes Offline
journeyman

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 73
Skąd: ZMC
Witam, juz jutro kolejna kolejka... i nastepne mecze do typowania. Powiem wam ze ta liga jest bardzo fajna do obstawiania, z ostatniego weekendu wytypowalem 3 mecze i trzy weszly. Oczywiscie duzo daje to ze moja druzyna gra w tej lidzie Hetman;). Przejdzmy do tematu na srode proponuje !
-S.Poniatowa-G.Wieliczka x2 1,3... dla Tych co graja za mniejsza kase to typ 2 za 2.3 Wieliczka bardzo mocna ostatnio zbili Ponidzie, widzialem w Zamsociu jak graja i naprawde klasowa druzyna a Poniatowa slabiutko oj slabiutko kandydat do spadku.
-K.Stróze-P.Łowicz 1x za 1.22 dla Tych co za wiecej to 1 Stroze u siebie mocni ostatnio poknali na wyjezdzie Przeboj... A Stroze u siebiezawsze byli ciezko do ogrania tymbardziej ze teraz swoje loty podniesli a Łowicz obnizyl przegrywajac ostatni pojedynek z Wigrami u siebie.
- pozatym mozna dac łks łomza x2 za 1.3 z Wolbromiem jak wiemy Łomza sie poneikad rozpada i zbieraja baty
-i jak dla mnie to OKS x2 z Wigrami za 1.38
Pozdrawiam i zycze trafnych tyopow no i mzoe ktos cos jeszcze zapoda;)

Do góry
Bonus: Unibet
#2582915 - 03/09/2008 01:54 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: mexes]
jarecki85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2007
Postów: 3214
ja na srode mam jeden typ...oprocz ostatnich opisow meczy Stali Poniatowa,ktore znam tylko ze strony i z gazet z regionu,mam pewne spostrezenia co do ostatniego meczu ze Stomilem,ktory ogladalem na zywo...brak srodka obrony i srodka pola(slaba dyspozycja Wojcika i Olchawskiego),akcje szarpane..zero kombinacyjnej gierki,tylko dluga gala na Mazurka i Streciwilka..wynik 1-2 bardzo mylny,bo tu sie powinno skonczyc nie przesadzajac 1-6 ..fantastycznie jednak spisywal sie nowy nabytek-bramkarz z Pogonii Szczecin..jesli jutrzejszy mecz bedzie czysty sportowo to nie widze zadnych szans dla gospodarzy w meczu z ograna z duzo lepszymi druzynami ekipa z Wieliczki...

dlatego Stal Poniatowa-Gornik Wieliczka 2 po kursie 2.3 uwazam za przepyszna sprawe...

Do góry
#2583366 - 03/09/2008 05:21 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: jarecki85]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Witam \:\)
Na środę pewniakiem dla mnie było KSZO Ostrowiec-Sandecja, ale okazało się ze gospodarze przystąpią do tego meczu osłabieni brakiem 5 czy 6 zawodników w tym najlepszego strzelca tego zespołu Krystiana Kanarskiego wiec ten mecz odpuszczam.

Także i ja postanowiłem zagrać na mecz Stal Poniatowa-Górnik Wieliczka. Gospodarze zamykają tabele z tylko z jednym zdobytym punktem i to zdobytym na wyjeździe natomiast u siebie przegrali wszystkie mecze. Górnik Wieliczka natomiast w tej lidze jest na 7 miejscu a w meczach wyjazdowych uzyskali następujące rezultaty: 1:1 z Kolejarzem, wygrana w Łomży 1:0, remis z Hetmanem 0:0 oraz porażka z liderem Startem Otwock 0:1. Widać potrafią dobrze grac w meczach z mocnymi zespołami wiec powinni sobie poradzić w Poniatowej. Za drobne napewno warto zagrać ten mecz ;\)

TYP 2 : Górnik Wieliczka

Do góry
#2584312 - 04/09/2008 02:14 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: maciekm79]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Stal Poniatowa bo bardzo słabej grze przegrała z Górnikiem Wieliczka 0:3 (0:1). Dodajmy, iż w 6 min jeden z obrońców gości otrzymał czerwoną kartkę. Wszystkie gole padały, kiedy to przyjezdni grali już w "10".
Co tu powiedzieć... brawo Górnik i kolejny poprawnie wytypowany mecz i to nie tylko przeze mnie ;\) oby tak dalej ....... w weekend kolejne mecze w tej lidze i coś na pewno ciekawego się znajdzie.... pozdrawiam

Do góry
#2584328 - 04/09/2008 02:21 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: maciekm79]
arturro Offline
old hand

Meldunek: 13/09/2007
Postów: 1069
Skąd: Warszawa
[quote=maciekm79]Stal Poniatowa bo bardzo słabej grze przegrała z Górnikiem Wieliczka 0:3 (0:1). Dodajmy, iż w 6 min jeden z obrońców gości otrzymał czerwoną kartkę. Wszystkie gole padały, kiedy to przyjezdni grali już w "10".
Co tu powiedzieć... brawo Górnik i kolejny poprawnie wytypowany mecz i to nie tylko przeze mnie ;\) oby tak dalej ....... w weekend kolejne mecze w tej lidze i coś na pewno ciekawego się znajdzie.... pozdrawiam


Do góry
#2586745 - 06/09/2008 03:59 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: arturro]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Witam wszystkich \:\)

Przed nami kolejna seria spotkań w drugiej lidze. Ciekawie wygląda mi spotkanie Ruch Wysokie Mazowieckie – Ponidzie Nida Pinczów. Ruch w środę uległ na boisku lidera w Otwocku 0:1 natomiast Nida pokonała u siebie w tym samym stosunku zespól Okocimskiego Brzesko. Warto zaznaczyć w drużynie Nidy udanie w roli szkoleniowca zadebiutował Jerzy Kowalik. Trudno jednak uwierzyć w to ze okaże się on czarodziejem i całkowicie odmieni grę zespołu z Pińczowa. Co do zespołu gospodarzy to maja oni w składzie kilku ciekawych zawodników, atak to mieszanka rutyny (35letni Zuberek) z młodością (Twardowski) a obrona kieruje doświadczony Jurkowski. Drużyna Ruchu zajmuje 8 miejsce z 11 punktami z bilansem u siebie 2 zwycięstwa (z Kolejarzem 2:0 i Jeziorakiem 2:1) oraz remis z KSZO 0:0. Natomiast Nida na wyjazdach grała trzy mecze, które wszystkie przegrała i nie zdobyła nawet gola! Bilans 0-11!!! Z Hetmanem 0:4, z Otwockiem 0:1 a z Górnikiem Wieliczka 0:6!. Trudno oczekiwać zdobycia jakichkolwiek punków w meczu z Ruchem, który pogubił trochę punktów grając z mocnymi przeciwnikami i teraz musi je nadrabiać w innych spotkaniach. Innego rozstrzygnięcia ja wygrana Ruchu nie można się spodziewać. Wszystko jednak zweryfikuje boisko. Jak dla mnie Ruch to pewniak! Kurs na Ruch w Unibecie 1,50.

Typ 1: Ruch Wysokie Mazowieckie

Do góry
#2589203 - 08/09/2008 01:34 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: maciekm79]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Witam \:\)

Dzisiaj Ruch Wysokie Mazowieckie pokonał Nide Pińczów 2:0 \:\) Bramki dla Ruchu zdobywali Wojciech Kobeszko w 47 z karnego oraz
w Tomasz Jakuszewski w 86 minucie meczu.

Znów udało się dobrze wytypować spotkanie i mam nadzieje ze tez i tym razem ktoś na tym skorzystał oprócz mnie ;\)

Za tydzień następna seria spotkań w tej lidze i jak będę miał jakieś przeczucie to znowu coś zapodam ;\)

Pozdrawiam \:\)

Do góry
#2589206 - 08/09/2008 01:37 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: maciekm79]
arturro Offline
old hand

Meldunek: 13/09/2007
Postów: 1069
Skąd: Warszawa
dzięki

Do góry
#2589209 - 08/09/2008 01:38 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: arturro]
arturro Offline
old hand

Meldunek: 13/09/2007
Postów: 1069
Skąd: Warszawa
wielkie dzięki

Do góry
#2596112 - 13/09/2008 09:24 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: arturro]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Witam \:\)

Na dzisiaj wybrałem mecz Start Otwock - Sokół Aleksandrów Łódzki. Lider z Otwocka dobrze spisuje się w obecnym sezonie. Jak do tej pory nie przegrał jeszcze meczu a będzie podejmował znajdujący się na 7 miejscu w tabeli zespól Soko£a. Gospodarze szczególnie dobrze spisują się na własnym boisku bilans 4-1-0, bramki 5:0. Drużyna Startu może nie zdobywa wielu goli lecz gra skutecznie i konsekwentnie gromadzi punkty. Trener Dźwigała ma szeroka kadrę co daje mu większe pole manewru, które jest szczególnie wazne gdy mecze odbywają się co trzy dni. Podobno napastnik Okafor-Agu był obserwowany przez Legie. \:\)

Natomiast goscie z Aleksandrowa na wyjazdach maja bilans 2-0-2 bramki 4:6. Graja wyjątkowo nieprzewidywanie, gdzie po trzech z rzedu wygranych przegrywają u siebie z przeciętnym zespołem Jezioraka i w dodatku nie mając specjalnie pomysłu na grę. Gra co trzy dni odbijala sie na graczach Sokola w ostatnim meczu gdzie ,,oddychali rekawami'' ;\)

Także w dzisiejszym meczu Start powinien wykorzystać atut swojego boiska i zgarnąć trzy punkty a czy tak będzie przekonamy się po meczu. Kurs w Unibet 1,75.

Typ 1: START OTWOCK

Do góry
#2597281 - 14/09/2008 02:15 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: maciekm79]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Start Otwock 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki

Jednak Start nie dal rady. Tym razem się nie udało ale za tydzień powinno być lepiej. \:\)

Pozdrawiam \:\)

Do góry
#2597850 - 14/09/2008 06:13 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: maciekm79]
mariusz78 Offline
newbie

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 40
Ja z kolei upatrzyłem sobie na niedzielę ciekawy mecz w Zamościu. Oto co można przeczytać na jednej ze stron Hetmana:

Mecz z Przebojem nie będzie ostatnim meczem Przemysława Cecherza w roli szkoleniowca Hetmana. Wpadł w oko Zdzisławowi Kapce już w spotkaniu w Ostrowcu, a wizja bliskości rodzinnych stron, a przede wszystkim normalności i poczciwego życia za godnie zarobione pieniądze może sprawić że niebawem może opuścić zwichnięte dla wielu środowisko piłkarskie w Zamościu. Vacat w Ostrowcu, myśl idących przecież za modą zamojskich działaczy o popularnym ostatnio trendzie zmian w sztabie szkoleniowym jako lekarstwo na niezrealizowane chore ambicje polskich włodarzy klubowych to fakty mocno przemawiające za urzeczywistnieniem tej czarnej wizji w zamojskim świadku. Trener ma więcej cierpliwości i daje nam jeszcze jeden miesiąc na powrót do normalność chyba że.... Przebój to mocny rywal niezasługujący na tak niską pozycję w tabeli. Tylko wzbicie się na szczyty rozbitej drużyny lub akty desperacji indywidualności mogłyby zabrać punkty naszym gościom w niedzielę. Można też zawsze liczyć na słaby dzień przeciwnika. My żegnamy się z drużyną, która ponownie po długich latach beznadziei jechała na boiska rywali zamykając ich na własnej połowie prowadząc otwartą grę. Nie potrafiliśmy wykorzystać sprzyjającej infrastruktury, obecności w pobliżu podmiotów gospodarczych o których może tylko pomarzyć wiele klubów nawet wyższych lig. A może przede wszystkim zabrakło nie tyle mądrych co roztropnych i trzeźwo myślących głów do końca oddanych klubowi. Staliśmy się przystankiem dla obcych tego klubu na próbę swoich sił, eksperymenty jako etap w swojej karierze. Szkoda tylko na nowo utraconych kibiców na których ktoś nawet jeszcze dalszy dla tego klubu zapracował i o których wciąż walczy.

Siłę naszego niedzielnego przeciwnika poznaliśmy niemal rok temu gdy w pierwszej ligowej batalii między klubami uznaliśmy wyższość zespołu Antoniego Szymanowskiego. Wiosną podczas rewanżu było już znacznie lepiej gdzie zagraliśmy jeden z najlepszych meczów ubiegłego sezonu. Statystyka wskazuje na Przebój, niestety nie tylko statystyka. Mecz z Przebojem w niedzielę o godz. 16:00.

Jak widac, nawet kibice Hetmana do końca nie wierzą w zwycięstwo. Zespół jest rozbity, zawodnicy chcą rozwiązywać kontrakty, wszystko oczywiście przez zaległości finansowe. W tej sytuacji ryzykuję 2 po ładnym kursie 2,6
Hetman Zamość - Przebój 2

Do góry
#2597934 - 14/09/2008 08:04 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: mariusz78]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
Bardzo rozsądny typ \:\) na pewno wszystkie te zawirowania które są obecnie w Hetmanie odbijają się na ich postawie na boisku. Większe szanse na zwycięstwo ma Przebój chociaż niezbyt dobrze graja na wyjazdach także można podeprzeć ten typ remisem i powinno spokojnie wejść. \:\)

Do góry
#2597936 - 14/09/2008 08:22 Re: II Liga Wschód [Re: maciekm79]
gomes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/01/2006
Postów: 2110
Biorac pod uwage wszystkie aspekty zarowno pozasportowe jak i pilkarskie to niestety stwierdzam, ze faworytem meczu jest zespol gosci... klub ma zaleglosci w wyplatach premii za poprzedni sezon i dwoch miesiecy pensji, wczoraj mialo sie odbyc walne zebranie czlonkow ale nie doszlo do skutku, obecnie w klubie panuje chaos do ktorego doprowadzil ostatni urzedujacy prezes i zarzad mad powoli zaczyna sie mowic o protescie pilkarzy. Jest to jednak troche bez sensu bo walkowery i porazki nie pomoga w niczym. Do rozwiazania problemow daleka droga...
Co do meczu - w Hetmanie nie zagraja Wojtek Wolanski (czerwona kartka) i Kuba Cieciura (kontuzja). Pod znakiem zapytania stoi wystep kapitana Andrzeja Wachowicza i Mateusza Kołodziejskiego (oficjalnie zglosili "kontuzje"). W zespole gosci niepewny jest jedynie występ obrońcy Patryka Kiczyńskiego.
Po ostatnich osiagnieciach zespolu Cecherza ciezko niestety spodziewac sie dobrego meczu. Ostatnie spotkania to nieporadnosc i slaba gra zespolu Hetmana. Sytuacja nie sprzyja poprawie i chociaz Przeboj nie zachwyca to punkty moze zabrac ze soba.

kurs 2,6? Nawet Milenium 3,1 bez kombinacji.
Moim zdaniem bezpiecznie x2 chociaz po cichu licze na zwyciestwo i poprawe nastroju w i wokol zespolu grin

pzdr.
\o/ HWK \o/


Edited by Platini (11/03/2009 23:33)

Do góry
#2598965 - 15/09/2008 01:00 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: gomes]
mariusz78 Offline
newbie

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 40
Hetman - Przebójn 0 : 1 (koniec meczu)

Do góry
#2598989 - 15/09/2008 01:12 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: arturro]
mariusz78 Offline
newbie

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 40
żałuję, że nie dałem do kuponu jeszcze Stali Poniatowa, która była moim zdaniem pewniakiem w meczu z Wysokiem Mazowieckiem. Wprawdzie, wiekszośc osób pisała, że Wysokie dobrze gra na wyjazdach, o czym świadczyć miałoby wysokie zwycięstwo nad Hetmanem w Zamościu 4 : 1. Okazuje się, że wygrać w Zamościu to nie sztuka w tym sezonie :). No nic, trzeba będzie pomyśleć o kolejce następnej (a Poniatowa do przodu 2 : 0)

Do góry
#2599679 - 15/09/2008 05:40 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: mariusz78]
mariusz78 Offline
newbie

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 40
Jeszcze jedna ciekawostka związana z meczem w Zamościu:
Po meczu dymisję złożył też trener gości Antoni Szymanowski. Były już szkoleniowiec zespołu z Wolbromia otrzymał bowiem propozycję objęcia posady asystenta Henryka Kasperczaka, który niebawem poprowadzi drużynę Górnika Zabrze.

Jeden mecz, dwie dymisje...:-)

PS do Arturro: Concordia wygrała 1:0

Do góry
#2609603 - 20/09/2008 20:03 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: mariusz78]
jarecki85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2007
Postów: 3214
na dzisiaj mam do polecenia 1 mecz- Concordia-Stal 1....niby rotacje w zarzadzie wydaja sie byc zwiastunem lepszych czasow w tej 2 lidze dla stali,ale to nie prezes i zarzad gra,wiec czysto pilkarsko...najwiekszym oslabieniem bedzie brak Mazurka,ktory szarpie gre w nieciekawych dla stali momentach,jest silny,ruchliwy i sprawia duzo problemow defensywom druzyn przeciwnych,ale duzo ciezej bedzie zalatac dziury w w defensywie-nie zagraja Czępinski i Nowak,a zmiennic powiedzmy sobie szczerze nie sa takimi grajkami...2 zwyciestwa z rzedu,wystarczy,nie ma sie co rozpedzac,nie ta liga \:\)

Do góry
#2611057 - 21/09/2008 08:41 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: jarecki85]
domi Offline
old hand

Meldunek: 11/01/2003
Postów: 754
Skąd: Hirschberg
Na jutro fajnie wygląda Pelikan. To zespół z wciąż mocnym składem, u sibie grają lepiej niż poprawnie a przeciwnikiem będzie Hetman i to ostatnie chyba najbardziej przekonuje do gry. Sam trener Zamościan (jeden z 2 - Cecherz złożył rezygnację) mówi, że punkty w Łowiczu będą "cudem". Hetman bez 6 zawodników z podstawy i trenerzy mają problem ze złożeniem 11-tki na mecz. DO tego jeszcze wczesna pora - żeby zdążyć na mecz piłkarze Hetmana muszą wyjechać z Zamościa naprawdę wcześnie. A kurs zachęca baaaardzo - 1.70 w Bwin

Do góry
#2611058 - 21/09/2008 09:03 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: domi]
gomes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/01/2006
Postów: 2110
Originally Posted By: domi
żeby zdążyć na mecz piłkarze Hetmana muszą wyjechać z Zamościa naprawdę wcześnie.


Piłkarze wyjechali dzien wczesniej.
Po Cecherzu pozycje trenerska objal znany duet Pajak-Rysak. Nie jestem na miejscu wiec nie bardzo wiem dokladnie co sie dzieje wewnatrz ale z informacji ktore otrzymalem wynika, ze pilkarze nie sa zbyt chetni do oddawania calego zdrowia na boisku, jednak trenerzy itd sa w takiej samej sytuacji, jak juz pisalem - bojkotowanie spotkan niczemu nie sluzy i sytuacji nie poprawi a nie sadze, zeby granie na calego dalo zarzadowi wskazowke: nie placicie a i tak gramy. Moim zdaniem bez sensu.
Co do absencji. Na pewno nie zagraja Migalewski, Piotrowicz, Wachowicz i Mikolajek.
Twardawa, Kolodziejski i Cieciura oficjalnie zglaszaja urazy, po cichu mowi sie o bojkocie z ich strony ale czy ktos z nich zagra o tym dowiemy sie dopiero po rozgrzewce.
W Pelikanie nie zagraja Dylewski i Cichon. Ten drugi gral dotychczas wiodaca role w zespole i tez nie wiadomo czy zostanie godnie zastapiony.
Mimo to zdecydowanym faworytem pozostaje ekipa gospodarzy, ktora na wlasnym stadionie przegrala dotychczas tylko raz a po pozostalych meczach komplet punktow zostawal w Lowiczu.
Po cichu licze na zdobycie chociaz punktu ale na ciezkim lowickim terenie bedzie o to bardzo trudno.
Sam zdecyduje sie na zagranie jedynki po 1,75 za stawke raczej srednia.

\o/ HWK \o/

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa, Sensei, Akhu), 3285 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583590 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07