Strona 6 z 10 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#3011949 - 27/03/2009 15:18 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: drfocus]
szymi_zdobywca Offline
old hand

Meldunek: 03/03/2005
Postów: 797
Nie podpalajcię się tak z tą Łęczną. Widziałem ich na żywo w Lubinie i praktycznie nie istnieli na boisku. Fakt Zagłębie to nie Dolcan, ale z Flotą jak piszecie też zagrali piach.

Ktoś napisze że co z tego i tak wygrali. Tyle że pewnie Flota grała o zwycięstwo, Dolcan może się zadowolić remisem i Łeczna nie pogra już z kontry, to jedyne im w miare wychodziło w meczu z Zagłębiem, przynajmniej w pierwszej połowie.

Do góry
Bonus: Unibet
#3012118 - 27/03/2009 18:15 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: szymi_zdobywca]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5434
Skąd: Bielsko-Biała
Korona-Podbeskidzie 1
Juz dwa razy typowałem zwyciestwo Podbeskidzia w tej rundzie i dwa razy typ był nie trafiony.Do zespołu gości wraca rozgrywajacy Jarosz co powinno poprawić rozgrywanie piłki w środku pola.Niestety ze składu za żółte kartki wypadł najlepszy strzelec Chrapek.Sytuacja w klubie jest troche napieta.Duże oczekiwania przed rundą rewanżową a tu w dwóch spotkaniach 1 pkt ze słabymi rywalami.W ostatnim meczu Bielszczanie mieli przewage której nie potrafili wykorzystac.Jak podkreślają zawodnicy brakuje wykończenia akcji.Brak Chrapka w przodzie to bardzo duże osłabienie.Cieżko będzie w dzisiejszym meczu poprawic skuteczność.Korona będzie chciała zatrzeć złe wrażenie po porażce 3:0 w Stalowej Woli.Mój typ-zwycięstwo gospodarzy.

Do góry
#3012228 - 27/03/2009 19:21 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: Skorpion BB]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Trudno mi się nie zgodzić z typem Skorpiona grin . Patrząc na meczową 18tke widac, że Gąsior bardzo chce wygrać to spotkanie i powołał na mecz 5 napadziorów. Fakt, że w Edi zagra w pomocy i zastąpi Mariusza (zakręce dwa kółeczka i zwonie akcje) Zganiacza. W Koronie w bardzo fajne formie są skrzydła Sobolewski i przyszły kadrowicz (poważnie mówie) Jacek Kiełb. Mam nadzieje, ze z takimi skrzydałmi od początku wystąpi Cichod który bardzo dobrze gra łepetynką. Ze Stalą to była wpadka, zresztą jesli gramy z nimi uczciwie to zawsze przegrywamy grin . Korona u siebie naprawdę mocna. Z drugiejstrony Posbeskidzie jak pisze kolega z przodu bez Chrapka. Ciezko mi cokolwiek powiedzieć o ich grze, ale wyniki z przeciętniakami nie zachwycają.

Typ 1 1.90 Bet365

Do góry
#3012236 - 27/03/2009 19:29 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: Skorpion BB]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
Zagłębie Lubin - Stal SW 1 z handi 1,70

Miedziowi w pierwszym meczu wiosny rozbili bardzo silną Łęczna, potem porazka w Łodzi acz zaprezentowali sie calkiem pozytywnie. Stracili pozycje lidera i teraz przyjdzie im ze Stalówką odrabiać stracone punkciki. Stal cóż. 3-0 z Koroną, acz mysle ze dzis zobaczymy zupelnie inny zespol. Maja 1-1-7 na wyjazdach. 8-10 tysiecy wiary na Dialog Arena, Pawlowski Kolendowicz i Micanski powinni poprowadzic Zagłębie do zwycięstwa.

Korona - Podbeskidzie NO BET

obie ekipy strasznie podraznione. Obie beda bardzo umotywowane dzis. Może byc nerwowo, jedna strzelona bramka moze podlamac ktoras z druzyn. Ja trzymam sie z daleka od tego meczu.

Odra Opole - GKS Katowice 1x 1,40

Odra zaprezentowala sie nadspodziewanie dobrze w meczu z Turem. Czasem tak bywa (jak swego czasu Pogoń Szczecin) ze druzyna bez kasy i w ogromnych klopotach potrafi wykrzesywac dodatkowe sily i robic niespodzianki. Bardzo dobrze prezentuja sie Nwaogu i Felipe, zobaczymy przyjezdza rownie mizerny GKS. Odre juz wielu spuscilo do II ligi. Ja uwazam ze w sobote conajmniej nie przegraja a maja i szanse na 3 pkt.

Dolcan Zabki - Górnik Łęczna 2 2,55

Znakomity kurs, trza brac smile Górnicy z takim skladem mogliby spokojnie grac w Ekstraklasie. A obok Widzewa to wlasnie oni maja najsilniejszej sklad w I lidze. w klubie kasa jest, nic tylko grac i wygrywac. Traca "tylko" 6 punktow do barazy a wiec maja o co walczyc, Dolcan jakims cudem sie zakotwiczyl w srodku tabeli a wiec ten mecz dla nic "o zycie" napewno nie bedzie.

Warta Poznan - Tur Turek x2 1,71

czyli Derby Wielkopolski. Starzy znajomi od wielu lat w kazdym sezonie graja ze soba ostatnio. Obie ekipy prestiżowo chcą zostać na koniec sezonu druga ekipa Wlkp. W Turze oczywiscie bez Imeha (ostatecznie dostał tylko 1 czerwoną kartke, viva sedzia Roguski laugh , nie zagra tez kontuzjowany Kubowicz). W ataku pewnie para Bałecki-Różycki pierwszy raz w sezonie. Warciarze zrobili juz dwie niespodzianki na wiosne. Czy beda mieli 7 punkt w trzecim meczu? Osobiście watpie, Tur lepiej gra na wyjazdach niz u siebie, pachnie remisem. Patriotycznie x2 tongue

i jedziem z koksem. Udanej kolejki piwo

Do góry
#3014919 - 28/03/2009 19:24 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: Ryan20]
Ragnarök Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/12/2008
Postów: 2000
Originally Posted By: Ryan20


Odra Opole - GKS Katowice 1x 1,40

Odra zaprezentowala sie nadspodziewanie dobrze w meczu z Turem. Czasem tak bywa (jak swego czasu Pogoń Szczecin) ze druzyna bez kasy i w ogromnych klopotach potrafi wykrzesywac dodatkowe sily i robic niespodzianki. Bardzo dobrze prezentuja sie Nwaogu i Felipe, zobaczymy przyjezdza rownie mizerny GKS. Odre juz wielu spuscilo do II ligi. Ja uwazam ze w sobote conajmniej nie przegraja a maja i szanse na 3 pkt.



Mecz ten jest w niedziele
obie drużyny graja o utrzymanie wiec będzie remis.

ps. fajnie by było jakby GieKSa wygrała to wyjazd bedzie jeszcze bardziej udany boks

Do góry
#3035305 - 04/04/2009 18:52 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: Ragnarök]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5434
Skąd: Bielsko-Biała
Podbeskidzie-Zagłębie
W tej rundzie ciezko wytypować wynik Podbeskidzia.W dwóch pierwszych meczach kiedy mieli wygrać nie wygrali, w ostatnim z Koroną kiedy mieli przegrać nie przegrali smile Teraz czas na Zagłębie.W składzie gospodarzy zabraknie Białka, Dancika oraz Górkiewicza.Nasza obrona nie jest już taka pewna jak to było w poprzedniej rundzie.Przytrafiają się błędy.W Kielcach gospodarze mogli zdobyć wiecej niż 2 bramki ale zabrakło szczęścia.Gdyby Motor w meczu w Bielsku nie nastawił sie na obrone bramki wszystkimi zawodnikami pewnie też jedną bramke by strzelił.Do składu wraca Chrapek wiec będzie miał kto strzelić.Typ na dzisiejszy mecz to 2-3 bramki w Expekcie.Przewidywalny wynik 1:1.Pozdrawiam
P.S.podoba mi się również Korona która wygrać musi.W Jastrzębiu podobno brak Wiśniewskiego.Kurs ponad 2.

Do góry
#3049126 - 10/04/2009 18:56 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: Skorpion BB]
ślimak Offline
enthusiast

Meldunek: 15/01/2006
Postów: 330
Skąd: Gorzów Wlkp.
STILON-WIDZEW NO BET!!!!

Jestem kibicem Stilonu, więc pewnie nie zawsze jestem obiektywny, ale przy obstawianiu staram się zachować jak najwięcej zdrowego rozsądku....

Jak pewnie sporo z Was wie w Gorzowie doszło do prawdziwej kadrowej rewolucji. Trener Broniszewski wywalił praktycznie całą podstawową jedenastkę z jesieni, co nie zawsze spotkało się z uznaniem kibiców i jak do tej pory nie przełożyło się na poprawę wyników.... ale.... moim zdaniem gra drużyny wcale nie wygląda źle. Problem to KOSZMARNY BRAK SKUTECZNOŚCI!!! W rozegranych wiosną meczach "ugraliśmy" punkt (punktów za Kmitę nie liczę) a powinniśmy komplet!. Nie będę się rozpisywał co do każdego ze spotkań bo nie w tym rzecz, ale ich skróty można znaleźć w necie i samemu ocenić...

Najsłabszym ogniwem drużyny zdaje się być w tej chwili bramkarz Janukiewicz (Być może szansę dostanie były gracz Widzewa Hładowczak) Najprawdopodobniej z powodu urazu nie wystąpi również Drozdowicz ( jak do tej pory najwięcej bramek, ale ostatnio w nieco słabszej formie) ale powinien mieć godnego następce w linii ataku.

Wiadomo, że dla takiego "kopciuszka" jak Stilon mecz z Widzewem to podwójna mobilizacja, więc wiadomo, że nikt się przed renomowanym rywalem na boisku nie położy Zespoły grają o różne cele, Gorzów już trochę punktów zgubił i rywale uciekają. Widzew grał w poniedziałek wieczorem, Stilon przez dwa dni na drugim końcu Polski w Łęcznej, do domów piłkarze wrócili w niedzielę w nocy....

Reasumując zalecam ostrożność przy obstawianiu tego spotkania.

Tak to moim okiem wygląda.

Do góry
#3051611 - 11/04/2009 09:03 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: ślimak]
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
Motor Lublin - GKS Katowice

To co zrobil Adam Nawalka z tym zespolem przeszlo najsmielsze oczekiwania wszystkich sympatykow GieKSy. Szargana finansowymi klopotami druzyna, pozbyla sie ponad polowy skladu. Odeszly pseudo gwiazdy, dano szanse mlodym, zdolnym chlopakom. Do tego wspomniana wielka prac Adama Nawalki i efekt jest taki, ze GieKSa juz po 4 meczach prawie wyszla ze strefy spadkowej. W ostanich tygodniach Katowice graja o 6 punkow. Sprostali juz w bezposrednich meczach o unikniecie degradacji Odrze i Warcie. Nie inaczej powinno byc tym razem w meczu z Motorem, ktora na wiosne stzrelil zaledwie jedna bramke. Nic jednak dziwnego, skoro opuscil ta druzyne trzon ofensywny. Do Korony Kielce przeniósł się Marcin Popławski, w Wiśle Płock gra teraz Janusz Iwanicki, odszedł również Rafał Wawrzyńczok. Ta trójka decydowała jesienią o sile ofensywy Motoru &#8211; łącznie zdobyli 6 z 11 bramek. Ich trafienia zapewniały zwycięstwa i punkty Motorowi, dlatego brak tych zawodników jest mocno odczuwalny. Z kolei we wspanialej formie na wiosne jest Bartek Iwan, ktora rzadzi i dzieli na boisku, a ponad to stzrelil na wiosne juz 4 bramki. W katowicach pauzuja za kartki Cholerzynski i Mikulenas, na szczescie ma ich kto zastapic. Jest to bowiem dobra szansa dla Kaliciaka, ktory powinien w koncu zaczac trafiac do siatki rywala. Co najwazniejsze jednak, warto postawic na GieKSe bowiem jednego mozna byc przed tym meczem pewnym. Zawodnicy wyjda na ten mecz i bede charowa na nim przez pewle 90 minut. W szatni jest wspaniala atmosfera, pilkarze czuja sie zwiazani z kibicami, a kibice z pilkarzami i trenerem. Do Lublina wybiera sie tez spora grupa sympatykow GKSu i prawdopodobnie GKS podobnie jak w Opolu bedzie mogl poczuc sie jak w domu, bowiem na Odrze doping zostal calkowicie zdominowany przez fanow zolto-zielono-czarnych.

na poparcie dobrej atmosfery w katowickim klubie proponuje filmik http://www.youtube.com/watch?v=72XYWSUeRMA&feature=related od 2:27 i zachowanie katowickich plkarzy po meczu z Odra

GKS Katowice to win 2,95 BAW 7/10

Do góry
#3051931 - 11/04/2009 18:00 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: Salvador Dali]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5434
Skąd: Bielsko-Biała
Korona-Tur
Nie wiem jak wyglądają braki w składzie w obu drużynach.Korona wielkie rozczarowanie do tej pory.Dzisiaj czas na przełamanie.W spotkaniach z Widzewem oraz Podbeskidziem gospodarze zaprezentowali się dobrze.Zabrakło szczęścia.Jeżeli nie dzisiaj to nie wiem z kim Kielczanie mają zdobywać komplet pkt.Dodatkowo spróbuje zagrać handi -1,5.Uważam że Koronie będzie bardzo zależało aby wygrać pewnie.Pozdrawiam

Do góry
#3051956 - 11/04/2009 18:18 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: Skorpion BB]
jarecki85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2007
Postów: 3214
co do meczu Motor Lublin-GKS Katowice..3 mecze i 3 remisy,faktycznie tylko jedna bramka strzelona,ale sytuacji jest naprawde sporo(poza meczem z Podbeskidziem),GKS Jastrzebie powinien wyjechac z bagazem 3-4 bramek ale szwankowala skutecznosc(2 poprzeczki,strzal z 5 metrow na pusta bramke),na wyjezdzie z Turem Turek tez byly szanse..Ogolnie obraz gry troszke przyciemniaja wyniki,na dzisiejsze spotkanie pozwolenie na prace dostal juz Mołdawski napastnik Alexandru Carabulea..O motywacje i zaangazowanie jestem spokojny,wszak to mecz o 6 punktow,bardzo wazny dla ukladu dolnej czesci tabeli..no coz szykuje sie ciekawe spotkanie,a 3 punkty zostaja w Lublinie..

Do góry
#3052000 - 11/04/2009 18:46 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: jarecki85]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
ja z kolei w meczu u nas typuje over 2,5. klasyczny mecz o 6pkt, Motorowi braklo szczescia przy strzalach i z Gieksą Oziemczuk z Królem musza sie wstrzelic, najlepszy moment zeby zastopowac rozpedzoną Gieksę.

Do góry
#3053780 - 12/04/2009 02:58 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: anfa_]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
mecz walki u nas, sporo zdrowia obie druzyny zostawiły. w Lublinie zabrakło wykonczenia bo sytuacji bylo sporo. z drugiej strony goście dosc niemrawo + fantastycznie dysponowany Przemek Mierzwa, który m.in broni karnego.

kolejny mecz w środe ze Stalową Wolą. tu muszą sie wreszcie 3pkt. pojawic na naszym koncie. Stal gra piach, my u siebie i kolejny typ na 1 pokryty overem 2,5

Do góry
#3070747 - 18/04/2009 08:11 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: anfa_]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Tur Turek-Zagłębie Lubin


Jest kilka powodów dla których Zagłębie moim zdaniem wygra ten mecz

futbol Do gry powracają Bartczak i Stasiak

futbol Zagłębie zatrudniło na stanowisko trenera Oresta Lenczyka , efekt nowej miotły , wszyscy w Lubinie są zadowoleni , ten ruch sprawił że powiało świeżością i optymizmem w Miedziowym Zagłębiu

futbol Najwyższy czas przełamać złą passę , Zagłębie nie wygrało 4 ligowych spotkań z rzędu , nie wierzę w to że 5ty mecz pod rząd nie zakończy się zgarnięciem kompletu punktów , zbyt mocny skład mają na tą ligę żeby takie rozstrzygnięcie mogło paść, dla przykładu dla Widzewa najdłuższa seria bez zwycięstwa to tylko dwa mecze !!!

futbol Zagłębie nie będzie chciało dać odskoczyć głównym rywalom , tym bardziej że za Miedziowymi też robi się tłoczno

futbol Zagłębie w rundzie jesiennej rozbiło Tura aż 5:0 więc napewno umiejętności mają ku temu ażeby wygrać ten mecz

Nowy trener , nowy ładny stadion , niezła paka jeżeli miedziowi nie chcą frajersko wegetować kolejny sezon na zapleczu ekstraklasy a myśle że byłemu Mistrzowi Polski poprostu nie wypada nie awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej to muszą ten mecz poprostu wygrać.


Kursy: 2,1 oraz dla odważniejszych handicap : 4,2 (Tobet)






Do góry
#3081837 - 22/04/2009 05:06 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: Legia]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
shiva, Mindman, drfocus - wywoluje Was do tablicy

Czy moze mi ktorys wytlumaczyc co dzis stalo sie z Korona ?????????

Pomijam fakt ze gralem zarowno 1 jak i 1X bo nie takie rzeczy sie w zyciu nie trafialo ale byl to mecz co do ktorego bylem najbardziej przekonany od bardzo dlugiego czasu ...

Z racji pobytu Widzewa w 1 lidze interesuje sie dosc mocno wszystkimi meczami i wiem co gra Korona i wiem co gra Znicz i jestem po prostu zszokowany shocked

Porazka w takim momencie kiedy kazdy punkt jest na wage zlota ...
Widzew tez przegrywal i z Dolcanem i z Leczna ale nawet gdyby nie odrobil to ma delikatny komfort psychiczne w postaci malej przewagi w tabeli ale Korona shocked

Nadal macie bardzo dobry sklad, nadal u siebie jestescie niczym rozpedzona lokomotywa a tu taki zonk ...
chlopaki co sie stalo smirk

Powiem szczerze ze nawet porazke Zaglebia z Jastrzebiem bralem pod uwage i gralem za drobne ale dzis ...

Do góry
#3083532 - 22/04/2009 23:27 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: Inzaghi78]
shiva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 3108
Skąd: Korona Kielce
Co tu mogę napisać.

Frajerska przegrana, Znicz - 2 strzały celne - 2 bramki
Ogólnie źle nie graliśmy, przynajmniej w I połowie. Znicz niczego nadzwyczajnego nie pokazał, no ale tu o bramki chodzi.

Od początku rundy treneiro ma problemy z poskładaniem, jakiejś przyzwoitej linii obrony. Za dużego wyboru nie ma jeśli musi korzystać z usług Kuzery, Nawotczyńskiego, czy Markiewicza (ten też w pomocy "występuje"), którzy to prezentują piach.


Poza tym transfery(Kuzera,Kozubek,Popławski,Cichos,Łatka) nic nie wniosły. Oczywiście cudów się nie spodziewałem na garnuszku miasta.

Dodając do tego któryś mecz bez Sobolewskiego, Zganiacza, Hernaniego, ostatnio też Gawęckiego to ten skład Korony za ładnie nie wygląda.


Można się sprzeczać, że w rundzie jesiennej lepszym składem nie graliśmy, coś się stało z tą drużyną i tu jest miejsce na wszelkie dywagacje o tzw. Jadze 2, czy ekipie imprezowej, złym przygotowaniu drużyny przez Włodka. Tylko nie było by o tym mowy jeśli drużyna na prawdę grała by swoje i widać było to po wynikach.


Balon o nazwie Ekstraklasa napompowany jeszcze przed tą rundą, powoli spuszcza powietrze. Zobaczymy, co pokażą kolejne mecze.



Tyle związku z wywołaniem do tablicy.

Do góry
#3087466 - 24/04/2009 22:53 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: shiva]
ślimak Offline
enthusiast

Meldunek: 15/01/2006
Postów: 330
Skąd: Gorzów Wlkp.
Jastrzębie- Stilon 1

Niestety to typ przeciwko swoim piłkarzom ale po tym co zobaczyłem w środę-żenująco słabe spotkanie z Podbeskidziem, kiedy to Stilon daje sobie strzelić dwie bramki grając z przewagą jednego zawodnika, potem także grając już w 10 dają sobie strzelić jeszcze jedną bramkę. Przez cały mecz stwarzają jedną groźną sytuację- zaraz na początku spotkania w zamieszaniu strzał w poprzeczkę i to w zasadzie wszystko...

Atmosfera w zespole jest zła, trener Broniszewski znienawidzony przez kibiców. Prezes chętnie sam by go zwolnił, ale ze względu na zapisy w umowie byłby to zbyt duże koszty finansowe dla klubu., więc "Bronek" siedzi kasę bierze a wyników nie ma. Oczywiście zapowiada, że do Jastrzębia po zwycięstwo jedzie, ale ja osobiście nie bardzo w to wierzę zwłaszcza, że w tym meczu nie zagra trzech jak dotychczas podstawowych zawodników; obrońcy Obem(kontuzja), Truszczyński(czerwo z Podbeskidziem) oraz pomocnik Sawala (kartki)
___________________________________

Do góry
#3087493 - 24/04/2009 23:18 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: ślimak]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Patrząc co robi Truszczyński to jego strata wcale nie jest jakimś wielkim osłabieniem. Obem niczym nie zachwycał w tej rundzie, a to po jego błędzie straciliśmy bramkę w Stalowej. Jedyny widoczny brak będzie Sawali.

Jeśli Broniszewski zmieni taktykę i nie będzie kazał grać długich piłek na Traore, ba, może wystawi od pierwszych minut Piątkowskiego to coś z tego może być. No i do zmiany jest Sunday, któy rozczarowuje.

A co w Jastrzębiu słychać? Problemy finansowe specjalnie im we znaki się nie dają smile

Do góry
#3087516 - 24/04/2009 23:36 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: VanTheMan]
ślimak Offline
enthusiast

Meldunek: 15/01/2006
Postów: 330
Skąd: Gorzów Wlkp.
Originally Posted By: VanTheMan
Patrząc co robi Truszczyński to jego strata wcale nie jest jakimś wielkim osłabieniem. Obem niczym nie zachwycał w tej rundzie, a to po jego błędzie straciliśmy bramkę w Stalowej. Jedyny widoczny brak będzie Sawali.

Jeśli Broniszewski zmieni taktykę i nie będzie kazał grać długich piłek na Traore, ba, może wystawi od pierwszych minut Piątkowskiego to coś z tego może być. No i do zmiany jest Sunday, któy rozczarowuje.

A co w Jastrzębiu słychać? Problemy finansowe specjalnie im we znaki się nie dają smile


W sumie to oni wszyscy błędy popełniają. Naprawdę ciężko mi uwierzyć w zwycięstwo po tej masakrze w środę, ale... raz już tak było, że wygrali kiedy się tego raczej nie spodziewano. Myślę o meczu w Lublinie.
Faktycznie trzeba by ich inaczej ustawić. Ja bym dał do ataku Drozdowicz z Piątkowskim a Traore cofnął...

Do góry
#3087532 - 24/04/2009 23:46 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: ślimak]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Po prostu trzeba od pierwszych minut wysunąć całą artylerię niż wprowadzać trzeciego napastnika na ostatnie 20 minut. Traore jest idealny na odgrywającego. Dobrze mu to nawet wychodziło z Widzewem. Naprawdę, patrząc na nasz zespół, na piłkarzy jakich mamy, na to że w klubie w tym sezonie naprawdę wieje profesjonalizmem to spadek byłby jakimś koszmarnym nieporozumieniem. Widziałem wiele drużyn, ale jeszcze nigdy nie widziałem drużyny jak Stilon, która ma tak bardzo pod górkę. A co więcej, całkiem dobrze powodzi się w tabeli zespołom, w których nie wiadomo było czy wystartują na wiosnę, w których piłkarze nie otrzymują pensji, które na mecz wyjazdowy przez pół Polski jadą tego samego dnia z uwagi na finanse.

Powoli zaczyna brakować drużyn, które moglibyśmy przeskoczyć w tabeli. Jedynym pocieszeniem pozostaje fakt, że do końca sezonu mierzymy się z drużynami sąsiadującymi więc w przypadku zwycięstw (o ile będą) o wyprzedzenie będzie łatwiej. Na dobrą sprawę z ciężkich spotkań pozostał nam mecz ze Zniczem i to u siebie.

Cóż, jestem w dobrej myśli. Najgorzej byłoby odwrócić się od drużyny w tym momencie. Chłopaki potrzebują wsparcia, tym bardziej widząc obrazki po meczu z Podbeskidziem, kiedy zawodnicy nieśmiało dziękowali kibicom za doping a Ci odpowiedzieli im wymownym "wypier..., wypier...." wink

Do góry
#3087552 - 25/04/2009 00:02 Re: I liga sezonu 2008/2009 [Re: VanTheMan]
ślimak Offline
enthusiast

Meldunek: 15/01/2006
Postów: 330
Skąd: Gorzów Wlkp.
Originally Posted By: VanTheMan
Po prostu trzeba od pierwszych minut wysunąć całą artylerię niż wprowadzać trzeciego napastnika na ostatnie 20 minut. Traore jest idealny na odgrywającego. Dobrze mu to nawet wychodziło z Widzewem. Naprawdę, patrząc na nasz zespół, na piłkarzy jakich mamy, na to że w klubie w tym sezonie naprawdę wieje profesjonalizmem to spadek byłby jakimś koszmarnym nieporozumieniem. Widziałem wiele drużyn, ale jeszcze nigdy nie widziałem drużyny jak Stilon, która ma tak bardzo pod górkę. A co więcej, całkiem dobrze powodzi się w tabeli zespołom, w których nie wiadomo było czy wystartują na wiosnę, w których piłkarze nie otrzymują pensji, które na mecz wyjazdowy przez pół Polski jadą tego samego dnia z uwagi na finanse.

Powoli zaczyna brakować drużyn, które moglibyśmy przeskoczyć w tabeli. Jedynym pocieszeniem pozostaje fakt, że do końca sezonu mierzymy się z drużynami sąsiadującymi więc w przypadku zwycięstw (o ile będą) o wyprzedzenie będzie łatwiej. Na dobrą sprawę z ciężkich spotkań pozostał nam mecz ze Zniczem i to u siebie.

Cóż, jestem w dobrej myśli. Najgorzej byłoby odwrócić się od drużyny w tym momencie. Chłopaki potrzebują wsparcia, tym bardziej widząc obrazki po meczu z Podbeskidziem, kiedy zawodnicy nieśmiało dziękowali kibicom za doping a Ci odpowiedzieli im wymownym "wypier..., wypier...." wink


Wypada mi się tylko z Tobą zgodzić. Mam nadzieję, że uda nam się przeskoczyć Tura.
A co do niedzielnego meczu to staram się patrzeć jak najbardziej racjonalnie. Osobiście nie gram przeciw swoim, ale gdybym nie był z Gorzowa pewnie bym za niewielką stawkę dał Jastrzębie

Do góry
Strona 6 z 10 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, pacyfista, Ojro, wHiTe_StAr, 11kera11, VVega, Akhu), 3193 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584215 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07