Strona 19 z 24 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 23 24 >
Opcje tematu
#2685581 - 28/10/2008 01:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Chaoz]
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24843
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Chaoz
Płatek zamiast Majewskiego w Cracovii.
Ciekawe co pokaże z większym zapleczem finansowym.
pierwszy mecz i od razy wyjazd do swojej byłej ekipy, ale Artur na pewno może liczyć na gorące przywitanie! \:\)


Rozumiem że dokonania Płatka są doceniane w Białymstoku,ale czy merytorycznie ten trener jest przestawic druzyne na swój sposób myślenia w te pare dni jakie nas dzielą od meczu z Jagą? Po oglądnięciu kursów czaiłem sie na 2 tudzież grube x2,ale po tej informacji konsternacja.Z jednej strony tak jak piszę powyzej Majewski przez dwa lata jakieś to piętno taktyczne na tej drużynie odcisnął i zakładając że Płatek ma inną wizje to może mieć mało czasu.Z drugiej strony wiadomo że piłkarze z Majewskim dobrze nie żyli i nowy trener da im podwójną mobilizacjedo pokazania ze potrafią grać w piłke Jestem przekonany że zarówno Craxa jak i Górnik na koniec sezonu będą zupełnie wyżej niż są teraz.Kasperczak jak 6 lat temu przychodził do Wisły to też zaczął bardzo przeciętnie,troszke punktów sie potraciło po jego przyjściu i mistrzostwo uciekło,ale jak dalsze wydarzenia pokazały to warto było.Myśle że podobnie teraz będzie w Zabrzu i zacznie się tam marsz w góre.
Pasiaki też posiadają dużo większy potencjał niż widzimy w tabeli a pokazał to chociażby mecz w Warszawie.

Do góry
Bonus: Unibet
#2685682 - 28/10/2008 02:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: wHiTe_StAr]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
W ramach ciekawostki:


"Zbigniew Drzymała nie działa już w polskim futbolu po tym, jak latem sprzedał swój klub właścicielowi Polonii Warszawa. Były prezes Groclinu przyznał jednak w rozmowie z Gazetą Wyborczą, że jego drużyna także wygrywała mecze dzięki korupcji, tyle że działo się to jeszcze przed wejściem w życie ustawy karającej ten proceder."


\:D


Edited by Conrad (30/10/2008 03:23)

Do góry
#2685685 - 28/10/2008 02:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] *DELETED* [Re: Mindman]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Post deleted by Conrad

Do góry
#2686010 - 28/10/2008 05:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Mindman]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
Nigdzie na forum nie widziałem dyskusji na temat nastepnego prezesa PZPN, a juz niedlugo wybory. Jako ze jest to forum bukmacherskie to moze warto spojrzec na ta sprawe od tej strony. A kursy przedtswiaja sie tak:

Zbigniew Boniek 2.00
Grzegorz Lato 3.00
Zdzisław Kręcina 3.50
Tomasz Jagodziński 10.00
Michał Listkiewicz 45.00

Gdyby wybory byly powszechne, to uwazam ze Boniek moglby byc faworytem i po kursie 2.0 bralbym to od razu. Jedak w takiej formule w jakiej przeprowadzane sa wybory nie stawialbym go w roli faworyta. Jakos nie wydaje mi sie zeby byl tak "lubiany" w swiatku wojewodzkich osrodkow pilki noznej (a to wlasnie ci przedstawiciele beda mieli znaczacy glos). Uwazam ze wygra ktos z dwójki LAto, Krecina ze wskazaniem na tego drugiego. Lato wydaje mi sie jakis taki "bez jaj" na takie stanowisko. Choc ostatnie doniesienia o osobie Pana Kreciny na pewno nie pomogly mu. Wiem ze malo czasu do wyborow ale moze ktos sie przylaczy do dyskusji.

Do góry
#2686026 - 28/10/2008 05:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: wHiTe_StAr]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: wHiTe_StAr
Originally Posted By: Chaoz
Płatek zamiast Majewskiego w Cracovii.
Ciekawe co pokaże z większym zapleczem finansowym.
pierwszy mecz i od razy wyjazd do swojej byłej ekipy, ale Artur na pewno może liczyć na gorące przywitanie! \:\)


Rozumiem że dokonania Płatka są doceniane w Białymstoku,ale czy merytorycznie ten trener jest przestawic druzyne na swój sposób myślenia w te pare dni jakie nas dzielą od meczu z Jagą? Po oglądnięciu kursów czaiłem sie na 2 tudzież grube x2,ale po tej informacji konsternacja.Z jednej strony tak jak piszę powyzej Majewski przez dwa lata jakieś to piętno taktyczne na tej drużynie odcisnął i zakładając że Płatek ma inną wizje to może mieć mało czasu.Z drugiej strony wiadomo że piłkarze z Majewskim dobrze nie żyli i nowy trener da im podwójną mobilizacjedo pokazania ze potrafią grać w piłke Jestem przekonany że zarówno Craxa jak i Górnik na koniec sezonu będą zupełnie wyżej niż są teraz.Kasperczak jak 6 lat temu przychodził do Wisły to też zaczął bardzo przeciętnie,troszke punktów sie potraciło po jego przyjściu i mistrzostwo uciekło,ale jak dalsze wydarzenia pokazały to warto było.Myśle że podobnie teraz będzie w Zabrzu i zacznie się tam marsz w góre.
Pasiaki też posiadają dużo większy potencjał niż widzimy w tabeli a pokazał to chociażby mecz w Warszawie.

czaiłeś się na 2 i x2 za trenerki Majewskiego? konsternacja..
jedyne co w tym momencie mogłoby mnie przekonać do zagrania wygranej Craxy na wyjeździe jest to iż po zmianie trenera drużyna zaczyna od mocnego uderzenia. Co do Płatka napisałem tyle że ciekawi mnie jak tam się sprawdzi. W Jadze fundusze miał praktycznie zerowe.
Na dzień dzisiejszy Jaga ma do końca rundy mecze u siebie 3 mecze z drużynami walczącymi obecnie o utrzymanie i mocno się zdziwię jeżeli Probierz da sobie tu wydrzeć punkty mogące być na wagę złota.

Do góry
#2686031 - 28/10/2008 05:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: szpak007]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Wg mnie też Bońka nie wybiorą, a na ten czas stawiam szanse Laty i Kręciny po 50%
Dlatego jeśli napiszesz w jakim to jest buku to postawię na obydwu tyle samo \:\)

Do góry
#2686038 - 28/10/2008 05:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: podstawek]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
Originally Posted By: podstawek87
Wg mnie też Bońka nie wybiorą, a na ten czas stawiam szanse Laty i Kręciny po 50%
Dlatego jeśli napiszesz w jakim to jest buku to postawię na obydwu tyle samo \:\)


expekt, ale maja to tylko do jutra do 23:59

Do góry
#2686331 - 28/10/2008 13:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Chaoz]
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24843
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Chaoz
Originally Posted By: wHiTe_StAr
Originally Posted By: Chaoz
Płatek zamiast Majewskiego w Cracovii.
Ciekawe co pokaże z większym zapleczem finansowym.
pierwszy mecz i od razy wyjazd do swojej byłej ekipy, ale Artur na pewno może liczyć na gorące przywitanie! \:\)


Rozumiem że dokonania Płatka są doceniane w Białymstoku,ale czy merytorycznie ten trener jest przestawic druzyne na swój sposób myślenia w te pare dni jakie nas dzielą od meczu z Jagą? Po oglądnięciu kursów czaiłem sie na 2 tudzież grube x2,ale po tej informacji konsternacja.Z jednej strony tak jak piszę powyzej Majewski przez dwa lata jakieś to piętno taktyczne na tej drużynie odcisnął i zakładając że Płatek ma inną wizje to może mieć mało czasu.Z drugiej strony wiadomo że piłkarze z Majewskim dobrze nie żyli i nowy trener da im podwójną mobilizacjedo pokazania ze potrafią grać w piłke Jestem przekonany że zarówno Craxa jak i Górnik na koniec sezonu będą zupełnie wyżej niż są teraz.Kasperczak jak 6 lat temu przychodził do Wisły to też zaczął bardzo przeciętnie,troszke punktów sie potraciło po jego przyjściu i mistrzostwo uciekło,ale jak dalsze wydarzenia pokazały to warto było.Myśle że podobnie teraz będzie w Zabrzu i zacznie się tam marsz w góre.
Pasiaki też posiadają dużo większy potencjał niż widzimy w tabeli a pokazał to chociażby mecz w Warszawie.

czaiłeś się na 2 i x2 za trenerki Majewskiego? konsternacja..
jedyne co w tym momencie mogłoby mnie przekonać do zagrania wygranej Craxy na wyjeździe jest to iż po zmianie trenera drużyna zaczyna od mocnego uderzenia. Co do Płatka napisałem tyle że ciekawi mnie jak tam się sprawdzi. W Jadze fundusze miał praktycznie zerowe.
Na dzień dzisiejszy Jaga ma do końca rundy mecze u siebie 3 mecze z drużynami walczącymi obecnie o utrzymanie i mocno się zdziwię jeżeli Probierz da sobie tu wydrzeć punkty mogące być na wagę złota.


Czaiłem sie bo tak jak pisałem Craxa jest dla mnie drużyną o potencjale na spokojny środek tabeli.Początek seoznu dramatyczny,co sprawiło że kursy na mecz z Polonią były wg mnie niewspólmierne co do szans obu zespołów.Oglądając ten mecz nie mogłem uwierzyć że grają drużyny z dwóch krańców tabeli.To co na tym meczu udało mi sie ugrać z nawiązką straciłem na emczu Odrą głównie przez nieskuteczność gospodarzy.Ale nie zrażam sie i dalej uważam że ta drużyna zacznie wkoncu sukcesywnie gromadzić punkty.
A teraz a propo Majewskiego.Z czego sie rozlicza trenera? Wydawać by sie mogło że z wyników.No to mam rozumieć że 4 i 7 miejsce jakie osiągała Cracovia na koniec sezonów pod przewodnictwem Majewskiego,jest ponizej ambicji pasiastej społecznośći? Wiadomo że całą reszta przemawia przemawia przeciwko niemu,mówie tu o stylu gry,o konfliktach z piłkarzami,o fakcie że te pozycje tak naprawde wywalczono pod koniec sezonu kiedy duza liczba meczów była o pietruszke itp itd
Nie chce być odbierany jako wielki obrońca Stefana,ale napewno nie zgodze sie z tym że Majewski zniszczył Craxe,ot bym ujął to tak że coś sie już wypaliło i on też już uznał ze nie da sie pracowac w atmosferze ciągłej nagonki.Tak jak pisałem,Majewski gwarantował mi pewną ciągłość pracy,i byłem przekonany że z tej stefy spadkowej pasy będą sie powoli wygrzebywać.
I stąd ta moja konsternacja...

Do góry
#2686393 - 28/10/2008 16:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: wHiTe_StAr]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
LOL w expekcie przyjęli mi singla na Latę tylko za 32zł \:D

Do góry
#2686416 - 28/10/2008 16:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: szpak007]
style Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2007
Postów: 1046
Skąd: Canarinios/Oranje/Spain
Originally Posted By: szpak007
Originally Posted By: podstawek87
Wg mnie też Bońka nie wybiorą, a na ten czas stawiam szanse Laty i Kręciny po 50%
Dlatego jeśli napiszesz w jakim to jest buku to postawię na obydwu tyle samo \:\)


expekt, ale maja to tylko do jutra do 23:59


3.75 Kurs z betssona na Zdzislawa K., Osobiscie gralem 2tygodnie temu na Krecine ale po tym "co sie stalo"wycofalem kaske obstawiajac na Lato i Bonka, jak wygra Jagodzinski to bedzie niezla wtopa...

Do góry
#2686417 - 28/10/2008 16:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: style]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Jagodzinski nie wygra na 100%.

Betsson, Unibet, expekt - ktos jeszcze ma kursy na prezesa pzpn?

Do góry
#2686420 - 28/10/2008 16:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Giertyszek]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29911

Do góry
#2689953 - 30/10/2008 02:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Ojro]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735

Do góry
#2691155 - 30/10/2008 16:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: kiziorro]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Zdaniem "Polski" wynik wyborów w PZPN jest już ustalony. Nowym prezesem zostanie Grzegorz Lato.
Zbigniew Boniek będzie według dziennika zastępcą do spraw międzynarodowych. Zbigniew Kręcina zostanie sekretarzem generalnym.

Według "Polski" zwolniony zostanie selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker. Już mają trwać poszukiwania jego następcy.
Więcej w "Polsce"

Do góry
#2691283 - 30/10/2008 18:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: style]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Witaj MIDMAN - witajcie PANOWIE: )

Pierwsza batalia polityków z aparatczykami z PZPN-u przegrana.
Dla mnie to zwykłe frajerstwo albo...brak zrozumienia tego co sie działo - takl tylko moge interpretowac fakt iz minister sportu ugiał sie pod szantazem UEFA i FIFA i wycfał kuratora....

czyżby miał nieodpowiednich podpowiadaczy?

To co dziś widzimy to poprostu kolejna próba obalenia dotychcasowego układu w PZPN....moim zdaniem z góry jest ona skazana również na niepowodzenie...

Tzn wierze w to iz LISTEK zostanie odsuniety wreszcie od władzy....tylko pytanie co dalej???

Czy sa jacys sensowni ludzie mogacy i chcacy aby PZPN zaczał działac w inny sposób?

Moim zdaniem Krecina, Jagodzinski LATO I BONiek to ludzie którzy tylko umocnią stare układy i beda gwarantem ciagłości sposobu rządów Listkiewicza.

Mam nadzieje ze prokuratura tez kiedys sie zainteresuje tym co za rzadów BONKA wprawiały takie kluby jak ZAWISZA BYDGOSZCZ I WIDZEW ŁÓDŹ.....

Zadaje sobie pytanie kto z tej czwórki jest najmniejszym złem...i uwierzcie mi Panowie ze mam z tym ogromną trudnośc.

Do góry
#2691528 - 30/10/2008 19:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: ___On]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Listek ma zostać honorowym prezesem PZPN \:D

Do góry
#2691702 - 30/10/2008 20:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Giertyszek]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Originally Posted By: Giertyszek


Według "Polski" zwolniony zostanie selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker. Już mają trwać poszukiwania jego następcy.
Więcej w "Polsce"


to by byl najwiekszy blad "nowego-starego" zarzadu, jesli to prawda

Do góry
#2691841 - 30/10/2008 21:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: ___On]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Witaj ___On \:\)

Rudego nie lubię za jego butę i poczucie wyższości, ale on naprawdę byłby chyba najlepszy z całej czwórki.

Inna sprawa, że tak naprawdę żaden z kandydatów nie jest dobry! W każdym przypadku będą jakieś kosmetyczne zmiany i działania mające na celu uciszyć naciski społeczne, ale osobiście nie wierzę w jakąś (r)ewolucję, a jesteśmy teraz na takim etapie, że tylko coś w tym stylu mogłoby realnie zmienić kształt polskiej piłki.

Wspomniane przez Ciebie kazusy Widzewa i Zawiszy to jedne z bardziej oczywistych dla mnie, do sprawdzenia. Przykro to również twierdzić (mnie jako kibicowi Korony), ale także Craxa nie jest moim zdaniem czysta do końca ... W obecnej ekstraklasie są jeszcze kluby, o których głośno w kontekście korupcji nie było, a nie zdziwiłbym się gdyby ich nazwy w końcu się pojawiły.

Pomysł z Listkiem jako honorowym \:D preziem to już jakieś totalne nieporozumienie.

Do góry
#2691917 - 30/10/2008 21:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Mindman]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: Mindman
Pomysł z Listkiem jako honorowym \:D preziem to już jakieś totalne nieporozumienie.

Michaś wspaniałomyślnie poprosił żeby za rok wyrazili mu wdzięczność taką jak dziś i wtedy go wybrali na honorowego prezesa \:D \:D

Do góry
#2691946 - 30/10/2008 22:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Chaoz]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Chaoz

Michaś wspaniałomyślnie poprosił żeby za rok wyrazili mu wdzięczność taką jak dziś i wtedy go wybrali na honorowego prezesa \:D \:D


Tak, czytałem.

Powiem tylko tyle: trzeba mieć naprawdę dużo tupetu żeby przy takiej atmosferze wokół PZPN-u i takich problemach do rozwiązania wyjść z taką inicjatywą.

Także niejaki Pan Zdzisław Łazarczyk - szef Mazowieckiego (nie inaczej ...) Związku Piłki Nożnej, niech się mocno uderzy głową w ścianę.

Do góry
Strona 19 z 24 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 23 24 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Lukasz111, forty, alfa, burbon, Sensei, pacyfista), 3221 gości oraz 16 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584525 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07