Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2767186 - 08/12/2008 01:12 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Fotki :









Do góry
Bonus: Unibet
#2767208 - 08/12/2008 01:25 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Typy :


Detroit Pistons - New York Knicks

Najlepszym rozwiazaniem na ten mecz wydaje mi sie over.
Linia wystawiona na poziomie 206.5 pkt , jak dla mnie troszke za nisko.
Detroit w tym sezonie to już troche inna drużyna niż w poprzednich , grają szybciej , już nie skupiają sie głównie na zelaznej obronie.
Knicks w tym sezonie pokazali , że we własnej hali potrafią punktować i licze na to , że podobnie bedzie i tym razem.
Mecz już za niecałą godzinke , licze , że chłopaki dadza popis swoich umiejetnosci i , że pokażą , że jeśli chodzi o widowiskowość to nadal NBA jest niedoścignione \:\)
Mecz w C+.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : powyżej 206.5 pkt
Buk : Bet365


Portland TrailBlazers - Toronto Raptors

Zdziwiło mnie , że Portland na trudnym terenie w Toronto jest aż takim faworytem.
Ale cóż , jak tak jest to wydaje mi sie , że nie pozostaje mi nic innego niż tylko z tego skorzystac \:\) .
Portland jak wiemy gra rewelacyjnie... długa seria wygranych , polegli dopiero ostatnio z Bostonem , z drugiej strony przechodzące nienajlepsze chwile Toronto.
Nie moge powiedzieć żeby Raptorski grali w tym sezonie jakąś kompletną kaszane... ostatnio doznali 3 porażek z rzedu ale z przeciwnikami takimi jak : Lakersi , Denver czy Utah to raczje nie wstyd.
Potrzebne są im zwyciestwa , bo na razie to nie wyglada zbyt dobrze.
Licze tez troche na zmeczenie grczy Portland no bo ile mozna grac na takim wysokim poziomie?
Kurs w granicach 2.40 na Raptorsów biore z pocałowaniem reki.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 2.40
Typ : Toronto Raptors
Buk : Bet365


To tyle na dwa pierwsze mecze , może poznym wieczorem wymysle cos na dwa pozostałe ale na razie nie mam jakoś koncepcji.

Do góry
#2770902 - 10/12/2008 06:13 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Podsumowanie :

Typy : 13/22

Detroit Pistons - New York Knick
poniżej 206.5 pkt / - 10 j.


Portland TrailBlazers - Toronto Raptors
Toronto Raptors win / - 10 j.


Stan Konta : + 21.9 j.

Do góry
#2771018 - 10/12/2008 06:31 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Typy :

Detroit Pistons - Washington Wizards

Nie wyobrażam sobie kolejnej porażki Pistons z tak słabą ekipą ( Knicks grali pierwszą połowę na nieziemskiej skutecznosci wiec im sie udało).
Mam nadzieje że dzisiaj Detroit podejdzie od poczatku meczu skoncentrowane do pojedynku i nie da Wizards odskoczyc.
Licze też , że wkońcu Iverson zagra dobry mecz w Pistonsach i poprowadzi ich po łatwe zwyciestwo , bo z kim jak z kim ale z Wizardsami to trzeba punktować.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.50
Typ : Detroit Pistons
Buk : Bet365


Utah Jazz - Minnesota Timberwolves

Utah dużo słabsze na wyjezdzie niz u siebie.
Tracą dużo z swej wartości kiedy opuszczaja własną hale.
Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyc z Minnesotą która jakąś potęgą w zdobywaniu punktów niestety dla jej fanow nie jest.
Utah tak jak mowilem na wyjazdach nie zachwyca - a nie zachwyca to i nie puntuje.
Linia wystawiona na poziomie 197.5 pkt wydaje mi sie lekko zawyzona i warta sprobowania. UNDER!
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : poniżej 197.5 pkt
Buk : Bet365

Atlanta Hawks - Houston Rockets

Kurs na Houston jak dla mnie z kosmosu.
Już nie raz w tym sezonie pokazali , że we własnej hali potrafią bardzo dobrze zagrac.
Atlanta w tym sezonie gra bardzo przyzwyicie ale wydaje mi sie , że juz powoli powietrze uchodzi i na Houston w tej chwili to troche za mało.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.55
Typ : Houston Rockets
Buk : Bet365


New York Knicks - Chicago Bulls

Knicks ostatnio znowu mecz na wspaniałej skutecznosci (głownie pierwsze dwie kwarty , ale potem tez wiele punktów poprostu 'farcili').
Dzisiaj juz nie grają we własnej hali , Byki w obronie grają nieźle , wiec jeśli znowu Knicksi nie zagrają 'nadzwyczaj skutecznie' to do linii 216 pkt nawet nie powinni sie zblizyć.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : poniżej 216 pkt
Buk : Bet365


Sory , że dzisiaj znowu opisy niezbyt rozbudowane ale nie mam ostatnio czasu na prowadzenie tematu tak jakbym chciał. ;/
Mam nadzieje , że w przyszłosci sie to zmieni a poki co grajac moje propozycje ze stawka bym nie szalał , bo tak jak mowie... nie są to typy tak w 100 % potwierdzone dogłębną analizą , ale może akurat sie uda.

Do góry
#2771656 - 10/12/2008 23:58 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Podsumowanie :

Typy : 16/26

Detroit Pistons - Washington Wizards
Detroit win / - 10 j.


Utah Jazz - Minnesota Timberwolves
poniżej 197.5 pkt / + 9 j.


Atlanta Hawks - Houston Rockets
Houston win / + 5.5 j.


New York Knicks - Chicago Bulls
poniżej 216 pkt / + 9 j.


Stan Konta : + 35.4 j.

Do góry
#2772688 - 11/12/2008 07:02 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Typy :


Indiana Pacers - Toronto Raptors

Toronto po wysokiej przegranej z Cavaliers.
Indiana w tym sezonie bardzo mocna , nie mozna ich lekcewazyć.
Licze , że te dwa fakty spowoduja to , że Raptorsi od poczatku podejdą poważnie do meczu i nie dadza sie rozrzucac ekipie Indiany.
Widze w tym meczu under 210 pkt.... przyznaje , że jakoś nie potrafie tego udokumentować statystyką , ale poprostu licze dzisiaj na to , własnie , że Raptorsi zdaja sobie sprawe z siły Indiany w tym sezonie i , że zagraja uwaznie w obronie.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : poniżej 210 pkt
Buk : bet365

Charlotte Bobcats - New Orlean Hornets

Charlotte zaczyna grać coraz lepiej... gracze powracają do składu po kontuzjach , zaczyna to wygladac coraz bardziej obiecująco.
NOH też ostatnio gra coraz lepiej , ale wydaje mi sie że handi aż 12,5 punktowe w tym wypadku to lekka przesada.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : Charlotte Bobcats + 12.5 pkt
Buk : bet365

Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers

Cleveland to co gra ostatnio to poprostu coś niesamowitego.
9 zwyciestw z rzedu i wspaniały bilans (17-3) mówią same za siebie.
Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyc z słabą w tym sezonie Philadelphia.
Trudno wsumie było sie po nich spodziewać lepszej gry przed sezonem ale no... nie zachwycają i tak.
Dzisiaj licze na dalszy popis Jamesa i spółki i łatwa , przekonujące zwyciestwo gości.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : Cleveland - 6.5 pkt
Buk : bet365

Do góry
#2778334 - 14/12/2008 21:39 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Originally Posted By: misiek1991
Podsumowanie :

Typy : 18/29

Indiana Pacers - Toronto Raptors
poniżej 210 pkt / + 9 j.


Charlotte Bobcats - New Orlean Hornets
Charlotte Bobcats + 12.5 pkt / - 10 j.


Cleveland Cavaliers - Philadephia 76ers
Cleveland - 6.5 pkt / + 9 j.



Stan Konta : + 43.4 j.

Do góry
#2780438 - 16/12/2008 03:40 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Typy :

Indiana Pacers - Washington Wizards

Zacznijmy od gości.
Indiana - dla mnie drużyna zagadka w tym sezonie...
Potrafili w tym sezonie powalczyc skutecznie z Bostonem (jedna wyraźna wygrana , jedna wyraźna przegrana , i przegrana dopiero po dogrywce ), potrafili wygrać z Lakersami i z Houston a z drugiej strony potrafią przegrać z teoretycznie dużo słabszą drużyną.
Gracze Pacers mieli bardzo trudny terminarz poki co , bardzo dużo meczów grali z zespołami pretendującymi do walki o najwyzsze cele - stad ten niezbyt korzystny bilans poki co.
Wydaje mi sie jednak , że stać ich na wiele wiecej i , że dzisiaj ze słabymi bądz co bądz Wizards to udowodnią.
Czarodzieje grają wielką kaszane.
Wygrali co prawda całkiem niedawno z Detroit i myślałem , że coś sie w tym zespole ruszy ale kolejny mecz i porażka ponad 30 punktami z Bostonem na pewno morali ich nie poprawia.
Washington niestety nadal przegrywa z kim popadnie i gdzie popadnie i sądze , że dzisiaj Indiana pokaże na co ja stać i spokojnie wypunktuje gospodarzy.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 2.00
Typ: [/b] Indiana Pacers
Buk : betsson


Phoenix Suns - New York Knicks

Phoenix całkiem nieźle zaczeli ten sezon , niezły bilans jak na tą ekipe - trzeba jednak powiedziec otwarcie , że sporo meczów grali ze słabymi ekipami i ten wynik jaki osiagneli mógł być spokojnie o te kilka zwyciestw bogatszy.
Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyć z ekipą która osobiscie mi w tym sezonie imponuje.
Spodziewałem sie , ze będą to tacy typowi chłopcy do bicia jednak Knicksi pokazali już nie raz , ze potrafią sie przeciwstawić wyraźnie lepszej przynajmniej na papierze ekipie.
Bardzo dobrze rozrzucają obrone rywali i grają na wysokiej skutecznosci co wiąże sie z tym , że rzucają z czystych pozycje.
Nie jest to oczywiscie ekipa jakas super mocna ale bardzo fajnie wykorzystują ten potencjał jakim dysponują.
Niestety nie moge tego samego powiedziec o Phoenix bo widziałem ich kilka razy w tym sezonie i było widać , ze nie zawsze wiedzą co mają grać a jak już Nash ma słabszy dzień to sie zaczyna robić problem.
Handi + 8.5 pkt na Nowojorczyków? Jak dla mnie troszke za dużo.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : New York Knicks + 8.5 pkt
Buk : Bet365


Póki co tyle , postaram sie później opisać jeszcze mecz Orlando i może Toronto ale już czas nie pozwala.

Do góry
#2780605 - 16/12/2008 05:51 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Orlando Magic - Golden State Warriors

Jak wiemy Orlando dzisiaj raczej nadal bez Howarda.
Co to oznacza? Strata w zbiórkach i w punktach, a na pewno już w zgraniu.
Zastąpi go prawdopodobnie znowu Gortat który z całym szacunkiem dla niego ale do Dwighta jeszcze 'troche' mu brakuje.
Wydaje mi sie , że z racji tego akcje Orlando będą dzisiaj prowadzone wolno i nie będą chcieli isc na jakas wymiane ciosów z badz co badz groźnymi Wojownikami.
Co z tego wyjdzie? Licze na under !
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : poniżej 221 pkt
Buk : Betsson


New Jersey Nets - Toronto Raptors

Tutaj nie będę oryginalny.
Nets po bardzo dobrym poczatku sezonu złapali wyraźną zadyszke , 3 dni temu Toronto pokazało już , że zespół z New Jersey jest spokojnie w ich zasiegu (wygrana 101-79) i sądze , że dzisiaj też nie będą mieć z nimi wiekszych problemów.
Grają u siebie gdzie mimo wszystko powinno im byc jeszcze łatwiej pokusic sie o zwyciestwo.
Widziałem Raptorsów wczoraj w konfrontacji z Hornets i może nie grali jakoś oszałamiająco, bo oprocz pierwszej wyrownanej kwarty w kolejnych Nowy Orlean już kontrolował gre ale i tak wydaje mi sie po tym co zobaczyłem , że z Netsami sobie Dinozaury poradza :).
Spodziewałem sie nawet nizszego kursu ale powyzej 1.50 bardzo miło mnie zaskoczył .
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.53
Typ : Toronto Raptors
Buk : Betsson

Do góry
#2781198 - 17/12/2008 00:11 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Podsumowanie :

Typy : 21/33

Indiana Pacers - Washington Wizards
Indiana win / + 10 j.


Phoenix Suns - New York Knicks
New York Knicks + 8.5 pkt / + 9 j.


Orlando Magic - Golden State Warriors
poniżej 221 pkt / + 9 j.


New Jersey Nets - Toronto Raptors
Toronto win / - 10 j.



Stan konta : 61,4 j.

Do góry
#2781834 - 17/12/2008 05:21 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Wczoraj całkiem miła noc.
Szkoda tylko tego Toronto ale no trudno ... jednak ich bilans dotychczasowy nie bierze sie z niczego...

Typy :

New York Knicks - Los Angeles Lakers

Tutaj nic odkrywczego chyba nie wymyśle bo z tego co widze każdy gra jedno..a mianowicie UNDER !
Knicksi zdobywają w tym sezonie bardzo dużo punktów , głownie są to oczka uzyskane rzutami za 3 po dobrym rozrzuceniu obrony 'extra podaniami' jak to mówią komentatorzy C+ \:\)
Dzisiaj będą musieli sie zmierzyć z obroną Lakersów i nie wydaje mi sie żeby mogli tak czesto rzucac z łatwych pozycji jak w spotkaniu chodzby z Phoenix czy z Sacramento.
Natomiast Lakersi licze , że szybko uzyskają sporą przewage i będą juz tylko kontrolować gre nie przemeczajac sie bo sezon długi \:\)
Obawiam sie tylko , że Lakersi na 4 kwarte przy przewadze wpuszczą rezerwy i zacznie sie taka troche bieganina od kosza do kosza lecz i tak uwazam że linia jest sporo przesadzona \:\)
Linia leci dosc ostro w dół... rano złapałem 225 pkt , teraz już tylko 222.5 pkt i taką też podaje.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : poniżej 222.5 pkt
Buk : bet365


New Orlean Hornets - Memphis Grizzlies

Tutaj krótko - Hornets złapali już swój rytm , zgranie , grają wkońcu to co prezentowali w presezonie i po słabym poczatku sezonu zaczynają wyrastać znowu na pretendentów do walki o najwyzsze cele.
Porażka z Misiami ? Jakoś mi sie to nie widzi.
Kurs nie rozpieszcza ale poprostu nie wyobrazam sobie innego rozstrzygniecia.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.35
Typ : New Orlean Hornets
Buk : Bet365


Denver Nuggets - Houston Rockets

Ciężki mecz do typowania... Wydaje mi sie jednak , ze kursy powinni być bardziej wyrównane.
Bryłki w tym sezonie grają na prawde fajną koszykówke , pozatym pokonali już Houston nie tak dawno i to różnicą 10 punktów a ich ostatnie mecze - m.in wczorajsze zwyciestwo z Dallas skłaniają mnie do ponownego powierzenia im mojej gotówki \:\)
Z drugiej strony Houston , które bilans ma niezły jednak ostatnie mecze są słabe w ich wykonaniu i nie sadze aby dzisiaj sie to jakos znacząco zmieniło.
Ostatnio grali 3 dni temu i to jak dla mnie chyba najwieksze 'za' które przemawia za drużyną Rakiet - ale zmeczenie na tym etapie rozgrywek? Mało prawdopodobne aby to miało jakiś wpływ.
Dlatego go go Bryłki !
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 2.35
Typ : Denver Nuggets
Buk : Bet365


Sacramento Kings - Portland TrailBlazers

Dziwie sie , że w tym meczu tak mocnym faworytem jest ekipa gospodarzy.
Sacramento nie gra ostatnio źle - wygrana przekonująca z Minnesotą na pewno ich troche podbudowała , ponadto w tym miesiącu co prawda tylko w jednym (raczej aż!) meczu pokonali Lakersów a to wyczyn nie lada :).
Dziś przyjdzie im sie zmierzyć z ekipą Portland które po wspaniałym początku sezonu teraz chyba złapali leTką zadyszke \:\) , trzy porażki z rzedu na pewno nie budują atmosfery w zespole , nie mniej jednak dzisiaj powinni sobie z Sacramento poradzić ale licze na walke i na to , że Kingsi powalczą - na co na pewno aktualnie ich stać.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.90
Typ : Sacramento + 12.5 pkt
Buk : bet365

Do góry
#2786462 - 20/12/2008 03:58 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
kosz kosz kosz Podsumowanie : kosz kosz kosz

Typy : 22/37

New York Knicks - Los Angeles Lakers
poniżej 222.5 pkt / - 10 j.


New Orlean Hornets - Memphis Grizzlies
New Orlean Hornets win / + 3.5 j.


Denver Nuggets - Houston Rockets
Denver Nuggets win / - 10j.


Sacramento Kings - Portland TrailBlazers
Sacramento Kings + 12,5 pkt / - 10 j.



kasa Stan konta kasa : 34,9 j.


Jednym słowem tragedia...
Ale co tam... po krotkiej przerwie dzisiaj atakujemy znowu smile
Mniej wiecej za pół godziny pierwsze przemyslenia.

Do góry
#2786490 - 20/12/2008 04:17 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Typy :

Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets

Jeden z hitów dzisiejszej nocy.
Podsumuje go krótko - Denver w tym sezonie grają bardzo dobrze - Cleveland zachwycają.
Juz raz w tym sezonie doszło do takiej konfrontacji i górą byli Kawalerzyści 110-99.
Od tamtej pory niewiele sie zmieniło , oprocz tego , że w moim mniemaniu Cleveland gra jeszcze lepiej.
Potrafili zapełnić dziure pod pod koszem pod nieobecnosc Ilgauskasa i pokazali , że nawet w obliczu kontuzji nadal potrafią grać na najwyższym poziomie.
Przytrafiła im sie jednak niedawno wpadka z Atlantą , ale Hawksi już nas do tego przyzwyczaili , że na ekipy potencjalnie sporo mocniejsze niż oni potrafią sie spiąć i skutecznie powalczyc o korzystny wynik .
Denver natomiast też mnie pozytywnie w tym sezonie zaskakuje... oprocz porażki z Golden State na poczatku sezonu później uznawali wyzszosc już tylko ekip ze ścisłej czołowki ligi.
Grają bardzo równo i praktycznie tych teoretycznie słabszych rywali punktują aż miło popatrzeć.
No właśnie - slabszych rywali.
Niestety z tą czołówką na razie sobie jeszcze nie radzą tak dobrze i wydaje mi sie , że dzisiaj LeBron znowu da im lekcje koszykówki.
Kursy wyrównane z lekkim wskazaniem na Denver - jak dla mnie nic tylko sie cieszyc. smile
Stawka : 10 jednostek
Typ : Cleveland Cavaliers
Kurs : 1.93
Buk : betsson

Do góry
#2786504 - 20/12/2008 04:25 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Milwakuee Bucks - New York Knicks

Tutaj krótko - Knicksi u siebie w tym sezonie pokazują jak sie punktuje.
Każdy mecz praktycznie to grubo powyżej 200 punktów i dzisiaj licze na podobny wynik.
Linia 215.5 ? Troche wysoko ale jak dla mnie do gry. OVER boks
Stawka : 10 jednostek
Typ: powyżej 215.5 pkt
Kurs: 1.90
Buk: bet365

Utah Jazz - Detroit Pistons

Jazzmani na wyjazdach skupiają sie głównie na obronie.
Detroit grają kaszane póki co - kaszane oczywiście jeśli chodzi o potencjał - bo ten mają zdecydowanie lepszy niż wyniki.
Co z tego wychodzi?
Mecz raczej w wolnym tempie z duzym naciskiem na obrone czyli to co Pistonsi też potrafią robić.
Linia 191,5 pkt? UNDER boks
Stawka : 10 jednostek
Typ: poniżej 191.5 pkt
Kurs: 1.90
Buk: bet365

Do góry
#2792891 - 24/12/2008 03:45 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
kosz kosz kosz Podsumowanie : kosz kosz kosz

Typy : 23/40

Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets
Cleveland Cavaliers win / + 9.3 j.


Milwaukee Bucks - New York Knicks
powyżej 215.5 pkt / - 10 j.


Utah Jazz - Detroit Pistons
poniżej 191,5 pkt / - 10 j.


kasa Stan konta kasa : 24,2 j.

Do góry
#2792941 - 24/12/2008 04:08 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Typy :

Los Angeles Lakers - New Orleans Hornets

Hmm... po pierwsze spotkanie dwóch moich ulubionych zespołów. smile
Ale mniejsza z tym... dzisiaj widze value po stronie Lakersów.
Po pierwsze przegrali dwa prestiżowe mecze z Miami i z Orlando.
Oba te mecze przegrali minimalnie , a Kobe swoim jednym celnym rzutem wiecej mogł doprowadzić do dogrywek.
Na pewno dzisiaj będą chcieli wcześniej doprowadzić do korzystnego dla siebie wyniku , i tak jak mówiłem - zespół na pewno jest podrażniony tymi porażkami.
Wczoraj z Memphis może nie zagrali super koszykówki ale odbieram to tak , że już myśleli o dzisiejszym meczu.
Z drugiej strony Hornets - po słabym początku sezonu teraz idą już jak burza .
Ostatnio 4 zwyciestwa z rzedu - na pewno czują sie pewnie.
Pytanie tylko czy nie za pewnie.
Wydaje mi sie , że może to też zaważyć dzisiaj , bo drużyna Lakers to nie Memphis czy Sacramento , nawet nie Spursi - ktorzy w tym sezonie nie zachwycają.
Dlatego Hornets będą musieli dzisiaj sie mocno spiać , jeśli chcą aby zwyciestwo pozostało w domu smile
Czy im sie uda? Szczerze wątpie , i sądze , że głodni zwyciestwa wkoncu z jakimś mocnym rywalem Lakersi wkońcu udowodnią , że dalej są drużyną która sie liczy w walce o mistrzostwo.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 2.15
Typ : Los Angeles Lakers
Buk : Bet365

Houston Rockets - Cleveland Cavaliers

Kolejny szlagier z dzisiejszej oferty , i znowu widze może nie faworyta , ale ciekawe rozwiazanie w zagraniu na gości.
Cleveland jak wiemy mają najlepszy start w lidze w całej historii... bla bla bla - właściwie nic złego powiedziec o ich grze nie można smile .
Problem w tym , że grali tylko dwa razy z zespołami z trzech najlepszych drużyn ligi według mnie (Boston , Lakers , Hornets) - i co wiecej , oba te mecze przegrali ( z Celtics i Hornets) .
Tak więc ten rekord bity jest raczej na słabszych zespołach (nie mówie , że tylko bo wygrane z Denver czy z Utah im sie chwali smile ) .
Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyć z - jak dla mnie zespołem o bardzo podobnym potencjale do Cleveland .
Houston bardzo dobrze opisał ktoś dzisiaj w temacie o NBA - bardzo dobry center , Tracy McGrady - w tych dwóch graczach również widze bardzo dużą przewage na korzyść Rockets.
Pozostał James który pewnie swoje rzuci , ale czy tak wiele jak będą go kryć tacy gracze jak Artest i Battier? Nie wydaje mi sie. smile
Tak więc dla bezpieczeństwa Houston + 7.5 pkt pogram , choć ml też wydaje mi sie ciekawym rozwiązaniem na ten mecz.
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.92
Typ : Houston Rockets + 7.5 pkt
Buk : Bet365

Do góry
#2792969 - 24/12/2008 04:17 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Utah Jazz - Milwaukee Bucks

Kolejny ciekawy mecz z dzisiejszej oferty.
Utah po dwóch wygranach z mocnymi w ten sezonie Nets i z Pistons niespodziewanie przegrali z Chicago.
Milwaukee natomiast ostatnio gromią .
Wygrana 24ema punktami z Knicks i 34ema z Clippers musiały mieć wpływ na dzisiejsze kursy.
Na pewno morale Bucksów sie polepszyło... są nawet stosunkowo blisko dodatniego bilansu , ale wydaje mi sie , że dzisiaj Utah bedzie lepiej bronić niż jak to robiły ostatnio wyzej wymienione ekipy i nie dadzą sobie narzucić 'radosnej koszykówki' .
No właśnie , a w tej 'poukładanej' widze faworyta w ekipie Jazzmanów , dlatego kurs w okolicach 2.00 bardzo miło mnie zaskoczyl.
Martwi troche to , że stawiam znowu na zespół gości... ale co tam... święta idą ... licze , że gospodarze będą gościnni i na tą okoliczność przyjmą przyjezdnych jak trzeba smile
Stawka : 10 jednostek
Kurs : 1.98
Typ : Utah Jazz
Buk : Bet365

Do góry
#2793152 - 24/12/2008 06:06 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Pasowało by troche urozmaicić temat smile

Fotki :








Do góry
#2793198 - 24/12/2008 06:44 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Z okazji zbliżających sie świąt chciałbym życzyć wszystkim odwiedzających ten temat przede wszystkim zdrowia , szczęścia w odnajdywaniu w ofercie samych peff , żebyście byli codziennie na letkim plusie i spełnienia wszystkich marzeń smile Chociaż wszystkich to może nie bo by sie Wam potem nudziło smile
Jakieś zdjecie by sie sprzydało... :



... rok temu życzyłbym Wam takiej 'koleżanki' .... ale że rok już minął... to życze 'niejednej takiej' smile
piwo piwo piwo

Do góry
#2794176 - 25/12/2008 23:18 Re: Hej Hej głównie NBA :) [Re: Misiaski]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
]kosz kosz kosz Podsumowanie : kosz kosz kosz

Typy : 24/43

Los Angeles Lakers - New Orleans Hornets / + 11.5 j.

Utah Jazz - Milwaukee Bucks
Utah Jazz / - 10 j.


Jouston Rockets - Cleveland Cavaliers
Houston + 7.5 pkt / - 10 j.


kasa Stan konta kasa : 15,7 j.


Chyba musze bardziej selekcjonować typy i wróce do podawania 'luźnych przemyśleń' bo skutecznosc tego tematu ostatnio to tragedia ;/
Bardoz zawiodło mnie ostatnio Houston - tak słabej koncowki w ich wykonaniu sie nie spodziewałem. 3 minuty do konca mieli punkt straty i tak sie sfrajerowac ;/ No nic. trudno. Dzisiaj wiele ciekawych meczów - mam nadzieje , że bedzie lepiej. boks

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (VVega), 3314 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07