Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#2838067 - 16/01/2009 23:41 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: royalflush]
ryzykant1987 Offline
stranger

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 14
Zupełnie inaczej widzę to spotkanie. Feyenoord już nas przyzwyczaił do gry mocno osłabionym składem. Ostatni mecz jaki miałem okazję obejrzeć - z NAC to żenująca gra i... zwycięstwo. Można się było w tym spotkaniu przekonać co znaczy potencjał poszczególnych graczy dla całego zespołu - tylko dzięki nieprzeciętnym umiejętnością Biseswara Feye zdobył komplet punktów. Dlaczego teraz miałoby być inaczej ? Przecież nawet okrojony skład Feyenoordu ma w swoich szeregach kilku graczy, którzy w pojedynkę potrafią rozstrzygnąć losy meczu. Do tego dodajmy olbrzymią motywację związaną ze zmianą szkoleniowca (słaba gra wcześniej w dużej mierze była spowodowana konfliktem na linii Verbeek - gwiazdy). Tylko dlatego, że doceniam siłę ofensywną Heerenveen, stawiam w tym meczu na remis. Do tego super zakładem wydaje mi się parzysta ilość goli.

parzysta ilość goli 1,9 - bet365
X 3,75 - bet365

Do góry
Bonus: Unibet
#2838302 - 17/01/2009 01:38 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: ryzykant1987]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Jak dla mnie to w Feyenoordzie za dużo braków na ekipe Hereenveen którą należy zaliczać chyba to tych lepszych w Eredivisie, nowy trener?? no napewno nowa twarz wniesie coś nowego do zespołu ale nie na huraa odrazu..
Oczywiście to sport może i moze być róznie gdy Hereenveen zagra beznadziejnie nalezy mieć równiez na względzie to że wyjazdy nie są mocną stroną Feyenoordu

Do góry
#2838345 - 17/01/2009 01:53 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: royalflush]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Royalflush, nie wszyscy, których podałeś są kontuzjowani. Na pewno de Cler jest już zdrowy - musiałbym sprawdzić info odnośnie pozostałych. Pytanie, jak Feyenoord zachowa się po zwolnieniu Verbeeka.

Do góry
#2838358 - 17/01/2009 01:58 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: Radek_89]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: Radek_89
Pytanie, jak Feyenoord zachowa się po zwolnieniu Verbeeka.


na pewno zrobią wszystko żeby wypaść jak najlepiej!
jasnowidzem nie jestem, nie wiem kto wygra, ale trzeba pamiętać że decyzja została podjęta na wniosek RADY DRUŻYNY. chyba jasne więc jest że Verbeek to była typowa PERSONA NON GRATA.

Do góry
#2838366 - 17/01/2009 02:01 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: Radek_89]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
z tego co wyczytałem de Cler ma dzisiaj jeszcze nie zagrać, no zobaczymy co to będzie tak czy siak wiele po Fey spodziewać sie nie można zobaczymy jak zaprezentujre sie Heer... bo oni też czasami lubią dać ciałka smile

Do góry
#2839129 - 17/01/2009 06:56 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: royalflush
SC Heerenveen - (Feyenoord Rotterdam + 1 gol) 1 /3.1

wynik 3-1 podobny jak kurs na propozycje piwo
Feyenoord musi sie poskłądać kadrowo aby cos grac ten sezon niestety chyba pojdzie na marne

Do góry
#2865007 - 25/01/2009 20:03 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: royalflush]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Groningen - Ajax 2
Groningen w ostatnich spotkań słabo spisują się.Mimo to i tak są dobrą ekipą u siebie 6-0-3.Ajax musi gonić AZ.AZ wczoraj wygrał,więc gracze z Amsterdamu nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów.Ajax problemy kadrowe ma.Cvitanich za czerwoną kartkę będzie pauzował a do tego dołożyć brak:Eyong Enoh, Daley Blind, Rasmus Lindgren, Jan Arie van der Heijden oraz Mitchell Donal.Bilans spotkań w Groningen jest na korzyść Ajax.

Do góry
#2866099 - 26/01/2009 00:29 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Bezdomny
Groningen - Ajax 2
Groningen w ostatnich spotkań słabo spisują się.Mimo to i tak są dobrą ekipą u siebie 6-0-3.Ajax musi gonić AZ.AZ wczoraj wygrał,więc gracze z Amsterdamu nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów.Ajax problemy kadrowe ma.Cvitanich za czerwoną kartkę będzie pauzował a do tego dołożyć brak:Eyong Enoh, Daley Blind, Rasmus Lindgren, Jan Arie van der Heijden oraz Mitchell Donal.Bilans spotkań w Groningen jest na korzyść Ajax.

Groningen 1-0 Ajax
Rozczarował Ajax i kolejny mecz z czerwoną kartką na koncie.Jak tu dogonić AZ smirk mad

Do góry
#2880567 - 31/01/2009 18:22 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: Bezdomny]
di.canio Offline
journeyman

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 90
Skąd: Behold The Iron Cross
ADO Den Haag v FC Groningen

Z Eredivisie proponuję na dziś rozważyć typ na gości w powyższym spotkaniu. Po ostatnich wynikach widać że wracają oni do dobrej dyspozycji jaką prezentowali w pierwszej części sezonu, czego przykładem może być ostatni mecz z Ajaxem. Odwrotnie gospodarze, myślę że forma jaką zaprezentowali w spotkaniach z beznadziejnym Volendam czy remisowym u siebie z Almelo to będzie za mało na rozpędzonych gości. Potencjał ofensywny jakim dysponuje ekipa z Groningen jest jednym z najlepszych w lidze, a co ważne prezentują go także w meczach wyjazdowych. W dzisiejszym meczu liczę na taką ich postawę i podtrzymanie dobrej dyspozycji. Jeśli goście chcą skutecznie powalczyć o powrót do ścisłej czołówki to takie spotkania jak dziś gdzie naprzeciwko staje dziurawa obrona gospodarzy trzeba wygrywać smile a z terminarza wynika że w następnych spotkaniach o punkty może być trudniej.
Reasumując; kurs jaki zaproponował na zwycięstwo gości w tym spotkaniu bet365 mnie satysfakcjonuje, a żeby ubezpieczyć go po cześci na wypadek remisu zagram go w AH(0,-0.5) po przeliczniku 1.78

Do góry
#2880632 - 31/01/2009 19:07 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: di.canio]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Typ na Groningem dobry ale ma jeden poważny mankament - goście zagrają bez swojego najlepszego strzelca. Tego który zdobył w tym sezonie 13 bramek dla zespołu. Marcus Berg mu na imię cool

Do góry
#2880661 - 31/01/2009 19:25 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: DJ SOSNA]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: DJ SOSNA
Typ na Groningem dobry ale ma jeden poważny mankament - goście zagrają bez swojego najlepszego strzelca. Tego który zdobył w tym sezonie 13 bramek dla zespołu. Marcus Berg mu na imię cool

a wczoraj HSV bez Olicia było i dał radę wygrać.A co do Den Haag w pucharze ładne baty dostali od Twente na własnym stadionie.
Groningen.Haga 4 mecze bez zwycięstwa u siebie dodam.I walczą o grę w europejskich pucharach ;)Ostatni sezon to wygrana 3-1 Gronigen cool

Do góry
#2880673 - 31/01/2009 19:32 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Sparta Rotterdam - AZ 2
Sparta to średniak.AZ to lider.Wprawdzie 3 z 4 ostatnich spotkań u siebie wygrała ale mnie to nie przekonuje,AZ passa 3 wygranych na wyjazdach.AZ to machina,którą ciężko zatrzymać.Pokazuje,że to nie PSV,Ajax czy Feyenoord walczy o tytuł.Pora na detronizację tych słynnych klubów.Przewaga w tabeli wprawdzie tylko 2 oczka nad Ajaxem.A dodatkowo wiedzą,że Ajax gra z nieobliczanym Heerenveen,więc nic innego nie pozostaje wygrać mecz.A nawet h2h z korzyścią dla AZ.Na 8 spotkań w Rotterdamie 6 zwycięstw AZ.

Do góry
#2880678 - 31/01/2009 19:36 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: Bezdomny]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: DJ SOSNA
Typ na Groningem dobry ale ma jeden poważny mankament - goście zagrają bez swojego najlepszego strzelca. Tego który zdobył w tym sezonie 13 bramek dla zespołu. Marcus Berg mu na imię cool

a wczoraj HSV bez Olicia było i dał radę wygrać.A co do Den Haag w pucharze ładne baty dostali od Twente na własnym stadionie.
Groningen.Haga 4 mecze bez zwycięstwa u siebie dodam.I walczą o grę w europejskich pucharach ;)Ostatni sezon to wygrana 3-1 Gronigen cool


Nie chodzi o to czy zagra Berg (13 bramek), czy nie. Chodzi o to, że jesli piszesz analizę meczu to o tak znaczącym fakcie warto by było wspomnieć. Mam rację?

...a co do HSV, to cieszy mnie wygrali. W tygodniuku "Tylko Piłka" grałem & polecałem grać HSV po kursie 3.60 cool Jakieś 18,000 osób o tym wiedziało ; -)

PS: Tak czy inaczej, życzę ci aby Groningen wygrało. Jest lepsze od Den Haag, więc może się uda?! Pozdrawiam. dj

Do góry
#2880680 - 31/01/2009 19:39 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: DJ SOSNA]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: DJ SOSNA
Typ na Groningem dobry ale ma jeden poważny mankament - goście zagrają bez swojego najlepszego strzelca. Tego który zdobył w tym sezonie 13 bramek dla zespołu. Marcus Berg mu na imię cool

a wczoraj HSV bez Olicia było i dał radę wygrać.A co do Den Haag w pucharze ładne baty dostali od Twente na własnym stadionie.
Groningen.Haga 4 mecze bez zwycięstwa u siebie dodam.I walczą o grę w europejskich pucharach ;)Ostatni sezon to wygrana 3-1 Gronigen cool


Nie chodzi o to czy zagra Berg (13 bramek), czy nie. Chodzi o to, że jesli piszesz analizę meczu to o tak znaczącym fakcie warto by było wspomnieć. Mam rację?

...a co do HSV, to cieszy mnie wygrali. W tygodniuku "Tylko Piłka" grałem & polecałem grać HSV po kursie 3.60 cool Jakieś 18,000 osób o tym wiedziało ; -)

PS: Tak czy inaczej, życzę ci aby Groningen wygrało. Jest lepsze od Den Haag, więc może się uda?! Pozdrawiam. dj


Tak samo tyle samo ludzi wie o twoich innych co tygodniowych typach, niektóre może są dobre, ale większość to jakaś prowokacja...

Do góry
#2880714 - 31/01/2009 20:05 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: okocha]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
a DJ a co Psv przewidujesz,mi się zdaje by zaczęli się przełamywać tylko niewiem jak się podniosą po tym odejściu trenera smirk

Do góry
#2880837 - 31/01/2009 21:18 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: Bezdomny]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Ja bym sobie odpuścił PSV, zwłaszcza po tak niskim kursie (1.50) Po odejściu trenera ogólnie jest tam niezbyt ciekawa atmosfera. Poza tym, widziałem PSV w meczu z Rodą (1-1) i z ich strony to był chaos i pokaz nieskuteczności. Jedyne co przemawia za PSV w tym momencie to H2H w meczach na stadionie De Graafschap. Moim zdaniem, to za mało aby stawiac na "dwójkę" po 1.50.

Do góry
#2880934 - 31/01/2009 22:23 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: DJ SOSNA]
Bebeto Offline
addict

Meldunek: 08/01/2009
Postów: 471
Skąd: Opole
Polecam Ajax- Heerenveen typ: drużyna gosci strzeli po 1,6
raczej mecz overowy, nie wierze, ze gospodarze zachowaja czyste konto smile

Do góry
#2881612 - 01/02/2009 01:57 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: okocha]
di.canio Offline
journeyman

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 90
Skąd: Behold The Iron Cross
Originally Posted By: DJ SOSNA
Nie chodzi o to czy zagra Berg (13 bramek), czy nie. Chodzi o to, że jesli piszesz analizę meczu to o tak znaczącym fakcie warto by było wspomnieć. Mam rację?


To chyba o mnie więc poczułem sie wywołany do tablicy smile Otóż może masz rację ale niekoniecznie tongue Moja filozofia obstawiania spotkań obejmuje m.in. taki aspekt jak nie przywiązywanie większej wagi do pojedynczych absencji kadrowych, za wyjątkiem kluczowych zawodników. Takim kimś dla jest w mojej opinii np. Wichniarek dla Arminii czy Ibrahimovic dla Interu. Natomiast nie uważam za takowego Marcusa Berga dla Groningen(mimo iż zdobył on 1/3 bramek zespołu jak do tej pory), stąd fakt jego absencji nie wpłynął na moją decyzję o zaufaniu jego ekipie w dzisiejszym meczu. Stawiając na dany zespół bardziej ufam "mechanizmowi" danej drużyny ukształtowanej przez trenera niż umiejętnościom poszczególnych zawodników(stąd obstawiając np pojedynek Interu z Milanem mowię że dałem na Mourinho z Ancelottim wink ) Dzisiaj mecze piłkarskie coraz bardziej przypominają pojedynki strategów posyłających w bój swoich żołnierzy z misją żelaznego wypełniania założeń taktycznych, a rolą dobrego trenera jest umiejętność zastąpienia poszczególnych brakujących ogniw tej maszynki innymi. Wracając do meritum; wczoraj pisząc analizę meczu HSV z Bayernem wspomniałem że nie zagra Olic lecz również nie uznałem tego za fakt osłabiający znacznie szanse strzelenia bramki przez ekipę gospodarzy (zresztą podobnie jak Ty stawiając na HSV wink ) Pozdrawiam i cieszę się że rozruszałem trochę temat papa

Do góry
#2882794 - 01/02/2009 19:33 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: di.canio]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
NEC Nijmegen v Feyenoord 1 2.1 lub (-1) 4.00

w ekipie Feyenoordu gracze powoli wracają do zdrowia jednak brak 7 zawodników to dalej potężne osłabienie a po tych co już wracają do gry nie można się spodziewać życiowej formy dotychczas goście mieli problem ze zdobywaniem punktów ze słabymi ekipami na własnym terenie a każdy kto choć troszke śledzi poczynania Feyenoordu wie że gra na obcym terenie to nie jest pod żadnym względem atut tego zespołu.
NEC w obecnym sezonie wypadał dosyć dobrze choć ostatnio można zauważyć nie najlepsze noty w statystykach co prawda ograli u siebie Sparte R ale polegli u siebie z Ajaxem i Groningen remisując równiez z Den Hagg także po nie najlepszych występach w nowym roku mam nadzieje na przełąmanie w konfrontacji z kulawym Feyenoordem którego ograli w pazdzierniku na ich terenie 0-2
NEC nie ma poważniejszych braków w kadrze jednak pod znakiem zapytania stoi występ Basa Sibuma i Ramona Zomera w Feyenoordzie jak już wspomnialem dalej szpital kilku już wstało z łużka ale wiadomo po chorobie należy zregenerować siły wink

Do góry
#2887330 - 03/02/2009 21:25 Re: HOLANDIA - Eredivisie 2008/2009 [Re: royalflush]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Ajax - Heracles
Gole na drużynę
Ajax: 2-3 gole @2,06 betsafe
9/10

na swój sposób ciekawy (aczkolwiek część osób może uważać, że loteryjny) zakład znalazłem w betsafe.

w wieczornym spotkaniu 21 kolejki holenderskiej Eredivisie zmierzą się:
- wciąż marzący o mistrzostwie, jednakże gubiący punkty "na prawo i lewo" Ajax Amsterdam
- przeciętna ekipa Heraclesu Almelo, o której przeciętny znawca ligi holenderskiej jakim niewątpliwie jestem może powiedzieć tyle, iż ciągle walczy o utrzymanie (mino dosyć wysokiej, 11 pozycji w tabeli od strefy zagrożonej degradacją dzieli ją zaledwie 3 punkty), co z kolei nie świadczy o niej za dobrze.

przejdźmy więc do dalszej części tej "analizy". Ajax w ostatnich dwóch spotkaniach zagrał słabo. można mówić o pechu, silnych rywalach, nieprzychylności sędziowskiej itd, ale nie oszukując siebie i innych przy okazji dyspozycja podopiecznych Marco van Bastena jest (była?) mizerna. przegrali oni bowiem trzy dni temu na własnym obiekcie z ekipą Heerenveen 0:1, zaś sześć dni wstecz ulegli na wyjeździe drużynie Groningen w identycznych (odwrotnie proporcjonalnych) rozmiarach. widać zatem pewien impas strzelecki drużyny, która przyzwyczaiła do aplikowania kolejnym rywalom dużej liczby bramek w każdym meczu. nic to jednak, skoro dzisiaj na Amsterdam Arena zawita drużyna Heracles Almelo. nie wygrała ona od 5 spotkań, tracąc w tych 5 meczach 10 bramek (łatwo wyliczyć średnią na mecz). gdyby nie bezbramkowy remis z De Graafschap na własnym boisku bilans ten byłby pewnie bardziej okazalszy. cóż jeszcze dodać, bilans Ajaxu w obecnych rozgrywkach jeśli chodzi o stosunek bramek strzelonych do bramek staconych wynosi 45:21 (co z kolei daje 2,25 bramek strzelonych na mecz), zaś Heraclesu 21:33 (co daje 1,65 bramki straconej na mecz).

wniosek nasuwa się sam: skazany na pożarcie Heracles przyjeżdża do Amsterdam, rozgrywa mecz na swoim normalnym poziomie, w grę nie wchodzą żadne czynniki losowe i odjeżdża do domu z bagażem 2-3 bramek straconych.

skąd taki hurraoptymizm? ano czas w końcu przełamać fatalną "serię" (Skiper znów będzie marudził, że dwa mecze to jeszcze nie seria) bez zdobyczy bramkowej, a dzisiaj okazja ku temu przednia.

skąd wiem że Ajax nie strzeli tylko 1 bramki? ano nie wiem. ot co. w ciągu ostatnich 355 dni zdarzyło się Ajaxowi strzelenie mniej niż 2 bramek w meczach na własnym stadionie z: Psv Eidhoven, Twente Enschede, Interem Mediolan, Rodą Kerkrade, FC Groningen, MKS Zyliną, Utrechtem i we wspomnianym meczu z Heerenveen. Heracles Almelo raczej nie może równać się z żadną z tych ekip pod żadnym względem.

skąd wiem że Ajax nie strzeli więcej niż 3 bramek? ano nie wiem. ot co. w ciągu ostatnich 274 dni (początek roku 2008 pomijam, bo wtedy Ajax grał fenomenalną piłkę, rozbijając w pył wszystkie ekipy wizytujące stadion w Amsterdamie) zdarzyło się to tylko dwukrotnie, w meczach na własnym stadionie z: Spartą Rotterdam i PSV Eindhoven.


----
ewentualnie zawsze można spróbować się zabezpieczyć, aczkolwiek bez ryzyka nie ma zabawy.

Ajax 0-1 3,71
Ajax 2-3 2,06
Ajax 4+ 2,41

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (igea23, 11kera11, Lukasz111, ElNinho[mmdea], akagi, Sensei, Huberthg, Ojro, forty, alfa, Akhu, rafal08, DePito, Sony, poozon), 3130 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585285 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07