Strona 31 z 35 < 1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 >
Opcje tematu
#2902281 - 10/02/2009 21:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Hakan]
Andrzej5 Offline
old hand

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 866
To uważasz, że nasza druzyna nie była w przebudowie i omijały ją kontuzje (pod tym względem było u nas znacznie gorzej niż w Serbii)?
Pod względem składu powinnismy walczyć z Finlandią i Belgią o 3 miejsce, a wygraliśmy grupę. Już w sumie nie wiem czy tylko prowokujesz czy rzeczywiście wierzysz w to co piszesz.

Do góry
Bonus: Unibet
#2902351 - 10/02/2009 22:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Andrzej5]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
http://www.lechpoznan.pl/art,11277,oswiadczenie_zarzadu_kks_lech_pozna_s.a._i_piotra_reissa.htm

http://www.lechpoznan.pl/art,11275,oswiadczenie_piotra_reissa.htm

Gazety klubowej jeszcze nie widziałem - pojawiły się problemy z dystrybucją, ale wobec powyższych oświadczeń nie spodziewałbym się niczego odkrywczego.

Do góry
#2902744 - 10/02/2009 23:58 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Andrzej5]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Andrzej5
To uważasz, że nasza druzyna nie była w przebudowie i omijały ją kontuzje (pod tym względem było u nas znacznie gorzej niż w Serbii)?
Pod względem składu powinnismy walczyć z Finlandią i Belgią o 3 miejsce, a wygraliśmy grupę. Już w sumie nie wiem czy tylko prowokujesz czy rzeczywiście wierzysz w to co piszesz.


Chodziło mi o to, że z Twojego postu wynikało, jakby Leo dokonał rzeczy niemożliwej, wywalczył awans z arcytrudnej grupy, a taka w moim odczuciu nie była. Oczywiście można uogólniać i twierdzić: Wywalczył awans i to z 1 miejsca !. Tyle że detale, których się tak czepiam, dały znać o sobie na turnieju i tam nie było zmiłuj się. Dopisało nam szczęście, ale szybko zostaliśmy sprowadzeni na Ziemię. Przygotowania do Euro obnażyły nasze bolączki, ale tłumaczono to genialną zagrywką taktyczną Leo, że niby zasłona dymna, a to był po prostu realny pokaz możliwości naszych kopaczy.

Do góry
#2902902 - 11/02/2009 01:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Hakan]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Przebrnąłem przez wywiad i jest tak jak napisałem wyżej.

Sprawa i zarzuty dotyczą dwóch meczy, z których jeden Lech wygrał, a w drugim grał osłabiony. O jakie spotkania chodzi nietrudno się domyśleć. Reiss przytacza przykład motywowania Saragossy gdy grała z Realem przez Barcelone i motywowanie Chorwatów przez Abramowicza.

Cytat:
"Jeśli chodzi o media - zdaję sobie sprawę, że tę sprawę mogą wykorzystać wszyscy, którzy Lechowi nie życzą najlepiej... Niesprawiedliwością jest również to, że media na mnie jak i na innych zamiast Sądu już wydały zaoczny wyrok, a co za tym idzie przez taki pryzmat mogą patrzeć na mnie także kibice i ludzie niezwiązanie z piłką"

I to w zasadzie wszystko, całość zmieściłaby się bez fotek spokojnie na 3/4 strony a4.

Co do samego magazynu wydaje się być naprawdę OK. Papier wysokiej jakości, 80-stron, może troszkę za dużo reklam. Jestem ciekaw jaki pomysł na dalsze numery będą mieć redaktorzy, bo zapełnić to raz na miesiąc nie będzie wcale tak łatwo, zważywszy, że jest sporo innych, dużo świeższych źródeł - np. program meczowy.

Jeszcze o małej wpadce zaliczonej przy dystrybucji.
Magazyn dotarł do punktów sprzedaży dopiero popołudniu, co już jest skandalem. Do tego wszystkiego dziś rozprowadzono jedynie 1000 sztuk. W każdym punkcie sprzedaży nie było go już po 15-20 minutach, jutro ma być reszta. Całość najpierw miała mieć nakład 5000, dziś zwiększono do 8000, co i tak według mnie będzie wartością zbyt małą. Spokojnie można sprzedać 15000. Dziś byłem w klubie, bo miałem pewną sprawę do załatwienia, i troszkę czasu spędziłem w sklepie, gdzie co chwila ktoś pytał o gazete. Punktów sprzedaży jest sporo. Przeciętnego kibica taka sytuacja może po prostu wk**wić.
Tłumaczone jest to przyspieszeniem wydania magazynu (ze względu na sprawę Reissa) o prawie tydzień.

Do góry
#2904361 - 11/02/2009 15:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30450
Skąd: Brama



Grzegorz Lato, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej

Jak przebiegało spotkanie z Leo Beenhakkerem?

Grzegorz Lato: Jak zwykle bardzo sympatycznie, atmosfera była przyjazna. Wyjaśniliśmy wszystkie nieporozumienia. Oczywiście nie zgodziłem się na oficjalną czy nieoficjalną współpracę z Feyenoordem Rotterdam. Nie mogłem jednak zabronić trenerowi, żeby odwiedzał swój klub i przy kawce dyskutował o problemach. Przecież ma tam rodzinę, bywa w Rotterdamie, a Feyenoord ma w sercu, tak jak ja mam Stal Mielec.


Leo Beenhakker, trener reprezentacji Polski

Ale Grzegorz Lato powiedział, że odmówił panu zgody na współpracę z Feyenoordem.

Leo Beenhakker
Tak powiedział? Chyba są jakieś problemy z tłumaczeniem. Jak mam wolne, mogę pojechać na wycieczkę albo pograć w golfa i nikt poza mną nie jest w stanie organizować mi tego czasu. Będę oglądał mecze polskiej ligi, będę szukał zawodników do reprezentacji Polski, to moje podstawowe zajęcie i jest mi bardzo przykro, że ktokolwiek mógł zwątpić w to, że jestem zaangażowany w prowadzenie tej kadry. Rozmawiałem o tym z prezesem Latą w Warszawie, rozmawiałem i w Portugalii. Ustalenia są takie same, nie mam żadnych powodów do bycia rozczarowanym.

problemy z tłumaczeniem laugh laugh Leo why?

Do góry
#2904367 - 11/02/2009 15:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: szery]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Originally Posted By: szery
LEO WHY? potrzebujemy młodego trenera, które będzie budował naszą drużynę a nie gościa już podstarzałego który chce ciagnąć dwie sroki za jeden ogon!


A wy ciagle swoje....Pytam sie ...Jakie ma znaczenie kto bedzie trenerem reprezentacji Polski? Nie mamy dobrych graczy... Nasi kopacze zagranicą w wiekszości albo grzeją ławe albo grają sporadycznie , liga polska skorumpowana i sprzedajna, stadionów mało.
Jak do tego dodamy jeszcze słabe szkolenie młodzierzy mamy ogólny obraz tego co sie potocznie nazywa STANEM POLSKIEJ PIŁKI.

Widze ze sporo osób na mecz.pl wyczekuje kazdego trenera jak mesjasza: ) Czy nowy trener jak za dotknieciem czarodziejskiej różdzki sprawi ze Brozkowi piłka bedzie trzymała sie przy nodze a Krzynówkowi zaczną odrazu zwody wychodzic?

Próbował Łazarek, próbował Strejlau, Janas, Engel Boniek, Piechniczek a teraz LEO... czy tak trudno jest dostrzec fakt ze problemem nie jest trener tylko słaby materiał ludzki?

Awans do finałów Mistrzostw Świata czy Europy to juz w obecnej chwilii szczyt mozliwosci naszych kopaczy...

Do góry
#2904389 - 11/02/2009 16:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ___On]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: ___On
[quote=szery]LEO WHY? potrzebujemy młodego trenera, które będzie budował naszą drużynę a nie gościa już podstarzałego który chce ciagnąć dwie sroki za jeden ogon!


A wy ciagle swoje....Pytam sie ...Jakie ma znaczenie kto bedzie trenerem reprezentacji Polski? Nie mamy dobrych graczy... Nasi kopacze zagranicą w wiekszości albo grzeją ławe albo grają sporadycznie , liga polska skorumpowana i sprzedajna, stadionów mało.
Jak do tego dodamy jeszcze słabe szkolenie młodzierzy mamy ogólny obraz tego co sie potocznie nazywa STANEM POLSKIEJ PIŁKI.


...??? takie błędy to chyba poloniście nie przystoją ...

Do góry
#2904404 - 11/02/2009 16:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
p[isze szybko i zdarza sie iz popełniam błędy. Zastanawiam sie tylko nad jednym...Długo zamierzasz leczyc swe kompleksy na tym forum? Do szkółki nie musisz juz isć?

Do góry
#2904411 - 11/02/2009 17:03 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ___On]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: ___On
p[isze szybko i zdarza sie iz popełniam błędy. Zastanawiam sie tylko nad jednym...Długo zamierzasz leczyc swe kompleksy na tym forum? Do szkółki nie musisz juz isć?


Jestem purystą lingwistycznym i dbam o czystośc składni języka polskiego.

Do góry
#2904416 - 11/02/2009 17:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Originally Posted By: McDziarz
QRVA jak sie wstawia obrazek ??? wink



Zdanie wypowiedziane przez PURYSTĘ LINGWISTYCZNEGO; )

Chłopie Ty juz tymi swoimi głupotami RAFIKA ( legendę tego forum ) przebijasz: )
Nie wiem tylko czy zdajesz sobie sprawę ale osmieszasz nie tylko siebie ale i pewną grupę której podobno jestes częśćią ( GRUPE KIBICÓW LEGII )

Do góry
#2904543 - 11/02/2009 18:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ___On]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: ___On
Originally Posted By: szery
LEO WHY? potrzebujemy młodego trenera, które będzie budował naszą drużynę a nie gościa już podstarzałego który chce ciagnąć dwie sroki za jeden ogon!


A wy ciagle swoje....Pytam sie ...Jakie ma znaczenie kto bedzie trenerem reprezentacji Polski? Nie mamy dobrych graczy... Nasi kopacze zagranicą w wiekszości albo grzeją ławe albo grają sporadycznie , liga polska skorumpowana i sprzedajna, stadionów mało.
Jak do tego dodamy jeszcze słabe szkolenie młodzierzy mamy ogólny obraz tego co sie potocznie nazywa STANEM POLSKIEJ PIŁKI.

Widze ze sporo osób na mecz.pl wyczekuje kazdego trenera jak mesjasza: ) Czy nowy trener jak za dotknieciem czarodziejskiej różdzki sprawi ze Brozkowi piłka bedzie trzymała sie przy nodze a Krzynówkowi zaczną odrazu zwody wychodzic?

Próbował Łazarek, próbował Strejlau, Janas, Engel Boniek, Piechniczek a teraz LEO... czy tak trudno jest dostrzec fakt ze problemem nie jest trener tylko słaby materiał ludzki?

Awans do finałów Mistrzostw Świata czy Europy to juz w obecnej chwilii szczyt mozliwosci naszych kopaczy...


a Podolski, Klose, Acquafresca, Szetela - w konću mają coś z polskości wink

Włoska ( i zapewne nie tylko ona) umoczona a nie przeszkadza im to w odnoszeniu sukcesów grin

a tak już zupełnie na poważnie to z przykrością muszę się zgodzić z tym co napisałeś. Są wprawdzie takie perełki jak Błaszczu, ale z naszym kulawym scoutingiem wiele ich nie znajdziemy ( ciekaw jestem jak potoczy się kariera chwalonego ostatnio Salomona). Po za tym faktycznie u nas chce się wszystko budować od środka, zapominając o podstawach tj pracy z młodzieżą. Gdyby nie lenistwo i kombinatorstwo, żeby wszystkiego dokonać po najmniejszej linii oporu, może udałoby się coś naprawić, poprawić, a tak pozostaje być zdystansowanym racjonalistą frown

Do góry
#2907504 - 12/02/2009 16:03 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Hakan]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Wczoraj odbyło się spotkanie Reissa z kibicami.
Zapewnił, że nigdy nie sprzedał i nie kupił żadnego meczu Lecha. Została wyjaśniona również kwestia jego "zawieszenia". Mówił o przywiązaniu do Lecha i wielu innych wątkach.
Oczywiście sporo spraw nie doczekało się głębszej syntezy ze względu na tajemnice śledztwa i zoobowiązania jakie podpisał. Zapewnił, że po wyjaśnieniu sprawy wszystko zostanie dokładnie opisane.
Mimo, że nie darzę go sympatią, jakoś w głowie mi się nie mieści, żeby mógł kłamać, choćby ze względu na dalsze konsekwencje.
Spotkanie zostało zoorganizowane z inicjatywy Reissa.

Lech przetrwał - nie dał się podzielić. Znów coś co miało być dla nas kłodą pod nogi wzmocniło nas. Ponadto podjętych zostało parę działań, które jeszcze bardziej scementują ludzi związanych z Lechem.

To tak dla wszystkich szczekaczy, którzy już wydali wyrok. GW nie ma licencji na prawdę. Teraz macie info z pierwszej ręki, a nie bełkot sprzedajnych kur*wek z GW.

Do góry
#2907540 - 12/02/2009 17:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
s LP nie chcę nikogo osądzać jednak proponował bym trochę z dystansu spojrzeć na to wszystko

Co takiego według Ciebie "Reksio" miał powiedzieć podczas spotkania?
Panowie sprzedawałem mecze na które chodziliście.
Po takich słowach chyba miałby problem z wyjściem o własnych siłach z tego spotkania

Szanuje Reissa za to jakim był piłkarzem i za jego przywiązanie do barw klubowych ponieważ coraz mniej jest to spotykane jednak dopóki sprawa nie będzie zamknięta pewien niesmak jest

Wiem że każda drużyna sprzedawała i kupowała mecze ( Mc dziarz ma inne zdanie ) Jeżeli Lech w to umoczony jak i cała reszta ktoś tymi meczami musiał handlowa i nie wykluczone że był to ktoś z bardziej doświadczonych zawodników

Nie będę oceniał ani GW ani Reissa tylko radzę trochę z dystansem na razie podchodzić do tego co jedni piszą a co inni mówią niedługo na pewno dowiemy się kto miała rację i wtedy przyjdzie czas na oceny

Ja akurat należę do osób które lubią Lecha ( mam rodzinę w WLKP)i bardzo byłem zadowolony z układu który mieliśmy a którego już nie ma

Do góry
#2907613 - 12/02/2009 18:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: blackjack]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Jak najbardziej patrzę z dystansem i opieram się na faktach
Jak mógł się zachować? Po prostu - mógł nie mówić nic, nie organizować niczego. Mógł szukać usprawiedliwień, mógł przeprosić za sprzedawanie, mógł wyjechać z Polski smile. Możliwości są tysiące. Po tym spotkaniu i wypowiedziach, których udzielił zamknął sobie furtkę ewentualnego mataczenia i kręcenia. Określił sie jasno.

Widzisz - dla mnie powiedzenie czegoś prosto w oczy ma nieporównywalnie większą wartość, niż domysły jakieś dziennikarzy, stawianie tez bez pokrycia czy zwykłe szykanowanie.
Szykanowanie, w którym nie ma się nawet możliwości obrony.
Nie twierdzę, że jest czysty. Dokładnych treści zarzutów nie znamy. Możemy znów teoretyzować,że zarzuty dotyczą przyjęcia siana za nieodpuszczenie meczu z Górnikiem. Być może chodziło o jakieś inne ustawianki typu dzielimy się punktami dla obupulnej korzyści- co nie jest równoznaczne z kupnem czy sprzedażą.
Wiem, że można to różnie interpretować - nie oceniam tego - nie wiem jak było.
Gdyby jednak zarzuty były ciężkie przybiliby mu 3 msc, a nie wypuścili po 2 dniach. Po zatrzymaniu rozmawiałem z wieloma osobami i bynajmniej nie byli to "kibice sukcesu", tylko ludzie kumaci, paru z nich zna Reissa osobiście. Reakcje były różne. Od zupełnego odrzucenia możliwości uczestniczenia w korupcji przez niego - po chęć natychmiastowego rozszarpania go - te skrajności to właśnie postawy osób, które można powiedzieć się z nim kolegują. I powtórzę to jeszcze raz: mimo wielu niejasności, niedomówień, kontrowersji, opini czy ocen - udało nam się zachować jedność. I to jest ważne.
Wiadomo - czas pokaże jak rzeczywiście było.

O układzie możemy sobie pogadać na prv smile.

Do góry
#2907801 - 12/02/2009 20:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
"Guus Hiddink będzie od przyszłego tygodnia trenował Chelsea Londyn. Holender ma prowadzić zespół do końca sezonu, równolegle będzie selekcjonerem reprezentacji Rosji"

Ciekawe kiedy Leo wytknie to PZPN smirk

Do góry
#2907862 - 12/02/2009 20:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Hakan]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Originally Posted By: Hakan
"Guus Hiddink będzie od przyszłego tygodnia trenował Chelsea Londyn. Holender ma prowadzić zespół do końca sezonu, równolegle będzie selekcjonerem reprezentacji Rosji"

Ciekawe kiedy Leo wytknie to PZPN smirk

Mysle ze lepszego goscia na to stanowisko nie mogli znaleźć... Pamietam jak grało PSV pod jego wodzą, i jak grały jedenastki Australii oraz Rosji...Dla mnie to nejlepsze z mozliwych posunięć Abramowicza. Czas pokaze czy zdąży z Chelsea zrobic coś jeszcze w tym sezonie...

Do góry
#2907875 - 12/02/2009 20:45 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ___On]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
I jak kibice Reissa zachowali sie po usłyszeniu tych słów s LP? Podskoczyli z radości wierząc ślepo swemu idolowi?: )

Jak dla mnie pachnie to poprostu dużą dozą naiwności
Troszke jednak obiektywizmu Tobie brakuje.

Ja twierdze ze moja POLONIA ( WARSZAWA ) tez uczestniczyła w tym całym procederze tak samo jak i kazdy klub w tej skorumpowanej lidze. Ty i kibice Lecha poprostu boicie sie ze Legenda Reissa poprostu upadnie...i okaze sie ze jest w tym wszystkim po uszy umoczony.

POzdrawiam
p.s tych wymienionych przez Ciebie gazet juz od dawn nie dotykam: )

Do góry
#2907950 - 12/02/2009 21:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ___On]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
podskoczyli z radości - ogół mu uwierzył - ślepo wierząć swojemu idolowi, prosząc o autografy i robiąc sobie zdjęcia ("niestety" w spotkaniu uczestniczyło sporo osób, które piłkarskich idoli nie posiadają-oni nie skakali z radości)

dla mnie koniec tematu Reissa w tym wątku - tłumaczenie każdemu po kolei, pewnych elementarnych spraw - nie ma najmniejszego sensu

Do góry
#2907951 - 12/02/2009 21:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
wjeba na dudzie jak ch*j...

Do góry
#2907952 - 12/02/2009 21:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ___On]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: ___On
Originally Posted By: Hakan
"Guus Hiddink będzie od przyszłego tygodnia trenował Chelsea Londyn. Holender ma prowadzić zespół do końca sezonu, równolegle będzie selekcjonerem reprezentacji Rosji"

Ciekawe kiedy Leo wytknie to PZPN smirk

Mysle ze lepszego goscia na to stanowisko nie mogli znaleźć... Pamietam jak grało PSV pod jego wodzą, i jak grały jedenastki Australii oraz Rosji...Dla mnie to nejlepsze z mozliwych posunięć Abramowicza. Czas pokaze czy zdąży z Chelsea zrobic coś jeszcze w tym sezonie...


Nie należy też zapominać o "skośnych" grin można powiedzieć, że to taki współczesny trenerski Midas, czego się nie dotknie, zamienia w "złoto" wink

Do góry
Strona 31 z 35 < 1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, Lukasz111, Zaixi, Fantômas 44), 3331 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584584 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07