Strona 13 z 34 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 33 34 >
Opcje tematu
#3110930 - 05/05/2009 17:07 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
milan0305 Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2008
Postów: 927
Skąd: poznan
moim zdaniem dla Wilka to optymalna pozycja, bo w ofensywie chłopak się gotuje, stąd tyle setek zmarnowane
mam nadzieje ze wreszcie szanse od początku dostanie Cueto, choć z drugiej strony znając naszego wspaniałego taktyka Smudę to wyjdziemy na Polonię 3 defensywnymi pomocnikami i jedynym skrzydłowym- Peszko
fatalne wieści, w sumie cała obrona wyleciała

Do góry
Bonus: Unibet
#3111805 - 05/05/2009 23:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: milan0305]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
"Jeden dzień trwał strajk piłkarzy ŁKS Łódź. We wtorek zawodnicy zapowiedzieli, że wznowią treningi i przystąpią do sobotniego meczu z Górnikiem Zabrze. Do pracy wróci również trener Grzegorz Wesołowski, który wycofał złożoną w poniedziałek rezygnację. "

Do góry
#3114160 - 06/05/2009 22:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Hakan]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
CBA zatrzymało dwóch sędziów piłkarskich

Kolejnych dwóch sędziów piłkarskich zatrzymali w środę w związku z korupcją w sporcie funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Zatrzymani to: Adam K. i Jarosław O.


Jak poinformował w środę Temistokles Brodowski z Centralnego Biura Antykorupcyjnego Adam K. został zatrzymany w Warszawie, a Jarosław O. w podwarszawskim Piasecznie. - Sędziowie jeszcze w środę zostaną przewiezieni do Wrocławia na przesłuchanie do prokuratury - dodał Brodowski.

Śledztwo w sprawie korupcji w polskim futbolu toczy się od maja 2005 r. Do tej pory prokuratura postawiła zarzuty ponad 200 osobom: sędziom, m.in. znanemu polskiemu arbitrowi Grzegorzowi G., trenerom, m.in. byłemu selekcjonerowi drużyny narodowej Januszowi W., oraz byłemu reprezentantowi kraju, a później trenerowi Dariuszowi W., piłkarzom, np. byłemu kapitanowi Lecha Poznań Piotrowi R., a także obserwatorom i działaczom piłkarskim.

Odliczania ciag dalszy.... 206 i 207 osoba zatrzymana...

Do góry
#3114214 - 06/05/2009 22:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: ___On]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Już 208 osób zatrzymano w związku ze śledztwem dotyczącym korupcji w polskiej piłce. Jak dowiedziała się reporterka RMF FM Barbara Zielińska, policjanci aresztowali i dowieźli do wrocławskiej prokuratury Marcina J. - piłkarza Górnika Polkowice.

Mężczyzna ma usłyszeć zarzuty korupcyjne.

Do góry
#3114393 - 06/05/2009 23:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: pescar]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
A listkiewicz na to " To wyłacznie jedna czarna owca "...; )

Do góry
#3114607 - 07/05/2009 00:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: ___On]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Adam K. to Kajzer?

Do góry
#3116363 - 07/05/2009 14:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: podstawek]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
lesne dziadki pod wodza Laty sa jeszcze bardziej "cwani" niz za czasow Listkiewicza smirk
http://www.sport.pl/pilka/1,95644,6578119,50_tys__zl_dla_Grzegorza_Laty__Gigantyczna_podwyzka.html

Do góry
#3116572 - 07/05/2009 18:48 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: jarko 33]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Tak, Kajzer

Do góry
#3117488 - 08/05/2009 00:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: zecik]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
***/news/2906

Złośliwie smile

Do góry
#3117489 - 08/05/2009 00:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
"To jest Monty Python, a nie liga piłkarska.

Co za pseudowyścig o mistrzostwo Polski. Wszyscy jadą do mety jakimiś rozklekotanymi gruchotami. Chociaż Lech to już chyba zasuwa pieszo albo się nawet czołga. Z ostatnich siedmiu meczów, poznaniacy wygrali JEDEN, z Piastem Gliwice po golu w ostatniej minucie. Gdyby w tej lidze była aktualnie choć jedna dobra drużyna, to pewnie miałaby już z dziesięć punktów przewagi nad resztą stawki. A tak... wszystko jest jeszcze możliwe. W tej kolejce z trzech czołowych drużyn wygrała tylko Legia i to jedynie dlatego, że w 93 minucie samobója wbił Robert Sierant z ŁKS-u Łódź.

W niedzielę Lech zremisował z Ruchem Chorzów, co kibice skwitowali gwizdami. Trudno się dziwić. Z kim zespół Franciszka Smudy chce wygrać, jeśli w ostatnim czasie nie zdołał pokonać nie tylko Ruchu, ale też Górnika Zabrze, Arki Gdynia i ŁKS-u Łódź? Naprawdę, ten zespół bardzo solidnie pracuje na miano FRAJERA ROKU, choć przyznać trzeba, że to mocno obsadzona konkurencja. Tylko że ilekroć ktoś się zbliży w klasyfikacji generalnej frajerstwa, Lech momentalnie się spina i znów odskakuje.

A przecież dla "Kolejorza" zbliżają się jeszcze gorsze czasy - aż szesnastu piłkarzy ma oferty z Premiership (na łączną kwotę 124 milionów euro), do tego Serie A wzywa ośmiu. Utrzymanie tego dream-teamu graniczy z cudem.

Ale wróćmy do tej kolejki. W skrócie wyglądała ona tak:

Legia - dno
Wisła - do bani
Lech - kompromitacji
Polonia - żal

No i tylko Bełchatów się trzyma. Powoli zaczynamy kibicować temu zespołowi - w ostatnim czasie jako jedyny coś tam regularnie pokazuje. Bo wyścig całej reszty wygląda mniej więcej tak..."

Do góry
#3117828 - 08/05/2009 03:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: kfjatek]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29870

Do góry
#3125509 - 11/05/2009 05:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Ojro]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Celowo przenoszę dyskusję do tego tematu, bowiem "kolejkowy" zostanie pewnie szybko zamknięty.

Na 3 kolejki przed końcem sytuacja - bardzo ciekawa.
Wisła prowadzi, za jej plecami Lech i Legia.
W tym sezonie widzieliśmy wszystko, więc również w ostatnich spotkaniach mogą dziać się cuda.

Wisła - przewodzi - jej do wygrania ligi wystarczą dwa wyjazdowe zwycięstwa, o wynik końcowego spotkania ze Śląskiem bowiem można być spokojnym. Przy okazji cofam napisane jakiś czas temu słowa, żeby rozdzielić sprawy kibicowskie od piłkarskich w przypadku Wrocławian. Z moich informacji wynika, że zostały przeprowadzone rozmowy "motywujące" z piłkarzami w tym mieście.
Zostaje wyjazd do Łodzi oraz Gdańska. ŁKS może być pewny utrzymania, jedynie zbieg bardzo niekorzystnych rezultatów może sprawić, że znajdzie się w strefie spadkowej. Inaczej sytuacja ma się z Lechią. Tutaj każdy punkt może decydować o przyszłości.
Łodzianie udowodnili jednak, że potrafią walczyć, nieutępują najlepszym oraz grają wbrew głoszonym poszlakom. Wisła zdecydowanie silniejsza od tych dwóch ekip, sytuacja kadrowa może być problemem. Jeżeli wygra te dwa mecze - świętuje mistrza.

Lech. U siebie Lechia, wyjazd na Polonie, Cracovia dom.
Ile razy Lech zawodził nie chcę już rozpamiętywać. Faktem natomiast jest, że wreszcie zaprezentował się dobrze, starczyło na zdeterminowany Śląsk, powinno również na Lechie. Polonia ma rachunki do wyrównania za PP - wynik pozostaje sprawą otwartą, z Cracovią można wróżyć jedynie, wszystko zależy od sytuacji w tabeli przed ostatnią serią spotkań. Piłkarsko poznaniacy zdecydowanie lepsi.

Legia. Polonia Bytom - podobnie jak w przypadku ŁKSu utrzymanie raczej pewne, wyjazd na Śląsk - pisane wcześniej oraz Ruch u siebie, który walczyć będzie do końca,a z Legią grać potrafi.

Wszystko pokazuje, że nie można być pewnym niczego. W najlepszej sytuacji jest Wisła, bowiem nie musi liczyć na potknięcia innych, jednak sama również nie może stracić punktów. W najgorszej Legia. Jeszcze dwa tygodnie temu Legia przez niektórych widziana była w podwójnej koronie - na dzień dzisiejszy wygląda na to, że nie zdobędzie ani jednego trofeum.

O sytuacji na dole tabeli nie zaczynam tematu. Rozwiązań bez liku. 33 punkty dadzą utrzymanie.

Do góry
#3130216 - 13/05/2009 05:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
http://piotrreiss.pl/index.php?c=news&nid=5

"Słowo od Piotrka
Od niemalże 27 lat byłem przyzwyczajony, że rano wstaję i biegnę na trening. Tam spotykałem się z najbliższymi znajomymi - kolegami z drużyny&#8230; Każdy weekend spędzałem poza domem, na stadionie przy ul. Bułgarskiej albo w innym miejscu w Polsce.

A tutaj nagle niespełna 4 miesiące temu cały mój dotychczasowy świat obrócił się o 180 stopni. Zamiast wypełniającej mój cały harmonogram dnia piłki, pojawiła się w moim dziennym planie niewyobrażalna pustka. Zamiast artykułów: "100 bramka Reissa" albo "Kapitan Lecha&#8230;" pojawiło się wrzenie na forach internetowych i rzucane wszem i wobec oskarżenia pod moim adresem, bez przedstawienia żadnych dowodów. No bo jeśli można dołożyć komuś, kto w Polsce odniósł jakiś sukces, to dlaczego tego nie zrobić? Każdego można bezkarnie zgnębić, wystarczy na końcu zdania postawić "znak zapytania". W sieci pojawiały się coraz to nowe "newsy", a ja pozostawałem bez jakiejkolwiek możliwości reakcji. Nie miałem także szansy w jakikolwiek sposób podziękować wielu kibicom w całej Polsce, którzy w rozmaity sposób okazywali mi swoją sympatię i dodawali otuchy. Dzięki nim oraz dzięki moim najbliższym przetrwałem ten trudny okres.

Wielu młodych kibiców i piłkarzy nie zna mnie z czasów, kiedy strzelałem bramki dla Herthy Berlin albo kiedy zostawałem piłkarzem sezonu w MSV Duisburg. Wejście do elitarnego grona zdobywców 100 bramek w polskiej lidze (wszystkie dla Lecha Poznań) zostało prawdopodobnie przyćmione przez moje zdjęcia z podpisem "Piotr R.".

Chciałbym to wszystko "wyprostować". Chciałbym, aby ta strona była nie tylko miejscem spotkań z kibicami moimi i Lecha, ale także, żeby była inspiracją dla wszystkich młodych chłopaków, którzy marzą o tym, aby zagrać na stadionach Ekstraklasy, Europy, w lidze lub reprezentacji, przy kilkudziesięciu tysiącach kibiców skandujących właśnie ich imię&#8230;

Piotrek Reiss"

Do góry
#3133355 - 14/05/2009 15:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: kfjatek]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Bramkarz Śląska Wrocław Jacek B. i napastnik Odry Wodzisław Tomasz M. zostali zatrzymani przez policję po meczu finałowym Pucharu Ekstraklasy! Najprawdopodobniej akcja jest związana z udziałem zawodników w procederze korupcyjnym.

Funkcjonariusze czekali na piłkarzy pod szatniami. Golkiper Śląska w meczu nie wystąpił, piłkarz z Wodzisławia grał przez 74 minuty.


Zatrzymanie obu piłkarzy jest najprawdopodobniej (to informacja nieoficjalna) związane z ich grą kilka lat temu w Górniku Polkowice.

Źródło: Wp.pl

Do góry
#3133539 - 14/05/2009 18:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: zecik]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Policja ujawnia, że zatrzymała wczoraj czterech piłkarzy. Oprócz Radosława J., Jacka B. i Tomasza M. zatrzymano także Ireneusza A. z Ruchu Chorzów.

Zawodnik ten grał wcześniej m.in. w Górniku Polkowice i Śląsku Wrocław. Zarzuty wobec Tomasza M., Jacka B. i Ireneusza A. mają dotyczyć ich gry właśnie w polkowickim klubie.

źródło: pilkarskamafia.blogspot.com

sypią chłopaki równiutko wink
zaraz uzbieramy całą 11 z Polkowic cool

Do góry
#3133591 - 14/05/2009 18:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Chaoz]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

pamiętam jak dziś te fenomenalne mecze Górnika Polkowice jeszcze w niższych ligach, derbowe pojedynki z Miedzią Legnica czy Chrobrym Głogów

przez wiele lat w regionie mówiło się że w kręceniu lodów lepsi są tylko ojcowie regionu, robin hood polskiej piłki czyli Zagłębie Lubin, mi było dane pamiętać tych rycerzy wiosny jeszcze z radkiem kałużnym, którzy bez honoru wtapiali mecze z kelnerami

i te same twarze w Polkowicach, cudotwórcy na ławkach, pan Dragan i Wiesiu Wojno, kontakty w tym kraju to kluczowa sprawa do osiągnięcia tzw sukcesu zawodowego

z piłką jak z narkotykami, nawet babcia wie kto za tym stoi i gdzie można kupić, ale litery prawa to za mało na niezawisłość naszych sądów i powiązań politycznych

Polkowice to o ile nie najbogatsza, to jedna z najbogatszych gmin w kraju, a mając pod nosem zasoby miedzi, uczyła się od potentata jak sie zarabia i awansuje w polskiej piłce

nawet średnio rozgarnięty kibic, po osiągnięciu pewnego poziomu iq zbytnio nie emocjonuje się wynikami naszej piłki bo w ostatnich kilkunastu latach większość rezultatów z zasadami fair-play za wiele wspólnego nie miała

Do góry
#3134331 - 15/05/2009 00:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: mura]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Czy Piotr Reiss zagra jeszcze w Ekstraklasie? Wszystko wskazuje, że tak. Podejrzany o udział w aferze korupcyjnej piłkarz otwiera listę życzeń trenera Łódzkiego KS, Grzegorza Wesołowskiego.
Sam napastnik tez przyznaje, że bardzo chętnie wystąpiłby w barwach łódzkiej drużyny.

- Chcę grać w ŁKS, bo mam tam wielu przyjaciół. Rozmawiałem już z menedżerem Tomaszem Kłosem i współwłaścicielem klubu, Grzegorzem Klejmanem, od których otrzymałem propozycję. Na razie walczę jednak o odzyskanie dobrego imienia - powiedział Piotr Reiss.

Do góry
#3135857 - 15/05/2009 17:49 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: 19marcin08]
ziomal-111 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/04/2004
Postów: 3525
Skąd: Wielkopolska
Wywołany przez redakcję Głosu Wielkopolskiego, chciałbym ustosunkować się do "sprawy łódzkiej". Rzeczywiście, kilka dni temu dzwonił do mnie współwłaściciel ŁKS-u, pan Grzegorz Klejman, który chce zbudować silną drużynę w Łodzi. Zadał pytanie, co robię i jakie mam plany, jednak dzwonił nie tylko w mojej sprawie. Cieszę się, że kluby mnie dostrzegają, z drugiej strony moje stanowisko się nie zmieniło - wyraziłem je we wcześniejszym wpisie - chcę grać w Lechu Poznań i nigdy nie użyłem określenia przytoczonego przez portal onet.pl jakobym chciał grać w ŁKS.

Za: www.piotrreiss.pl

Do góry
#3136120 - 15/05/2009 21:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: ziomal-111]
karmann Offline
newbie

Meldunek: 17/04/2009
Postów: 30
poproszę o krótką, rzeczową odpowiedź na moje pytanie, które brzmi:

Gdzie można postawić na drużynę która spadnie z ligi??

interesują mnie buki naziemne i internetowe.

Z góry dziękuje za odpowiedź

Do góry
#3136128 - 15/05/2009 21:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: karmann]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Kolego, chociażby w Toto-Mixie możesz obstawiać kto zajmie miejsce np 15-16...

Ruch 2,50
Arka 2,00
Piast 6,00
Lechia 2,00
Cracovia 1,40
Górnik 2,30

Do góry
Strona 13 z 34 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 33 34 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, wHiTe_StAr, VVega, Igor, Sensei, igea23, 11kera11, Sony, burbon, forty), 3468 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583412 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07