Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#3280295 - 20/07/2009 04:57 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: 11kera11]
Yakeri Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2009
Postów: 3237
Skąd: London
Originally Posted By: 11kera11
tak czy siak z meczu na mecz powinno być lepiej myślę under


A moim zdaniem pewny over. Wisla musi grac swoje, musi wygrac by awansowac (wiem wiem musi to na rusi laugh ), z kolei Levadia u siebie bedzie grozna i czuje swoja szanse awansu wiec ukuje brameczke. Równie dobrze typ ze obie ekipy strzela bedzie na miejscu

Do góry
Bonus: Unibet
#3280308 - 20/07/2009 05:04 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Yakeri]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43512
no i od razu fajnie że ktoś ma inne zdanie laugh
a moim zdaniem bo: Levadia wraz z rozpoczęciem meczu będzie w kolejnej rundzie i musi to na rusi grin

Do góry
#3280419 - 20/07/2009 07:12 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: 11kera11]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
a może będzie lało kilka dni i murawa będzie fatalna , łatwiej się bronić w takich warunkach. granie under over to praktycznie loteria jak przy rzucie monetą. ja tam praktycznie nigdy nie gram tego typu zakładów. ale grajcie sobie > jedno jest pewne jeden z was się pomyli wink

Do góry
#3280429 - 20/07/2009 07:27 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Legia]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43512
takie luznie przemyślenie nic konkretnego 2:2 to chyba nie będzie, jakoś nie wyobrażam sobie żeby Wisła odpadła więc.. typ na Wisłe smile

Do góry
#3280824 - 20/07/2009 20:22 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: 11kera11]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
ja sobie puscilem takiego wariata

Glentoran - Maccabi Haifa
kurs:26.00
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:1/2
=====================================
1. FC Mogren - FC Copenhagen
k:26.00
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:1/2
=====================================
1. Glentoran - Maccabi Haifa
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:1/2
2. FC Mogren - FC Copenhagen
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:1/2
ako:676
====================================
1. Glentoran - Maccabi Haifa
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:2/1
2. FC Mogren - FC Copenhagen
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:2/1
AKo:2500
========================================
1. FC Mogren - FC Copenhagen
Ako:50.00
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:2/1
=========================================
1. Glentoran - Maccabi Haifa
Ako:50.00
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:2/1
=====================================
1. Glentoran - Maccabi Haifa
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:2/1
2. FC Mogren - FC Copenhagen
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:1/2
AKo:1300
=========================================
1. Glentoran - Maccabi Haifa
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:1/2
2. FC Mogren - FC Copenhagen
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:2/1
Ako:1300
========================================
1. FC Mogren - FC Copenhagen
kurs:11.00
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:X/1
===========================================
1. Glentoran - Maccabi Haifa
k:10.50P
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:X/1

Do góry
#3280829 - 20/07/2009 20:23 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Kopenhaga i Maccabi wygraly po 6-0

Do góry
#3285316 - 22/07/2009 18:59 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: 11kera11]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
A ja sobie wyobrazam calkiem realnie odpadniecie Wisly....

Nie ogladalem niestety pierwszego meczu,ale a relacji wiem ze Wisla nie blysczala delikatnie mowiac na tle przeciwnika.

Jezeli ktos tlumaczy slaba gre i zly wynik tym ze nie jest w trakcie sezonu,to osmiesza sam siebie.Nie przyszlo Wisle sie mierzyc z mistrzem Niemiec,Francji,czy Portugalii..

Jezeli mysli sie powaznie o fazie grupowej LM, to takie druzyny powinno sie przechodzic z marszu.

Jesli brak ogrania byl powodem slabej gry w Krakowie,to tym bardziej biore 1x w ciemno przy kursie 2.06.W tydzien niczego sie nie da zmienic,a Levadia u siebie powinna byc grozniejsza..

Cos mi sie wydaje ze dzis jeszcze raz okaze sie ze bunczuczne wypowiedzi o LM w wypadku polskich zespolow to budowanie zamkow na piasku...Obym sie mylil,ale kursu 2.06 nie odpuszcze....

Do góry
#3285330 - 22/07/2009 19:11 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: kamasutra]
gumis1987 Offline
addict

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 413
Skąd: Kraków
Originally Posted By: kamasutra
A ja sobie wyobrazam calkiem realnie odpadniecie Wisly....

Nie ogladalem niestety pierwszego meczu,ale a relacji wiem ze Wisla nie blysczala delikatnie mowiac na tle przeciwnika.

Jezeli ktos tlumaczy slaba gre i zly wynik tym ze nie jest w trakcie sezonu,to osmiesza sam siebie.Nie przyszlo Wisle sie mierzyc z mistrzem Niemiec,Francji,czy Portugalii..

Jezeli mysli sie powaznie o fazie grupowej LM, to takie druzyny powinno sie przechodzic z marszu.

Jesli brak ogrania byl powodem slabej gry w Krakowie,to tym bardziej biore 1x w ciemno przy kursie 2.06.W tydzien niczego sie nie da zmienic,a Levadia u siebie powinna byc grozniejsza..

Cos mi sie wydaje ze dzis jeszcze raz okaze sie ze bunczuczne wypowiedzi o LM w wypadku polskich zespolow to budowanie zamkow na piasku...Obym sie mylil,ale kursu 2.06 nie odpuszcze....


W Tobet masz kurs na awans Levadi 2.42 ja jeszcze poczekam, bo kurs na ich awans systematycznie rośnie....

Do góry
#3285342 - 22/07/2009 19:18 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: gumis1987]
terminator Offline
old hand

Meldunek: 29/07/2001
Postów: 704
Skąd: Rzeszów
W pierwszym meczu Wisła wyszła do gry z zbyt dużym luzie (za to winię trenera) ale i tak 4-5 okazji miała. Teraz wyjdą maksymalnie sprężeni a jak to się skończyło z Beitarem rok temu pamiętamy (5-0). Piłkarze Levadii odstają umiejętnościami od "polaków" i drugiego cudu nie będzie.
Typ na wynik 0-3.

Do góry
#3285515 - 22/07/2009 20:37 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: kamasutra]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: kamasutra
A ja sobie wyobrazam calkiem realnie odpadniecie Wisly....

Nie ogladalem niestety pierwszego meczu,ale a relacji wiem ze Wisla nie blysczala delikatnie mowiac na tle przeciwnika.

Jezeli ktos tlumaczy slaba gre i zly wynik tym ze nie jest w trakcie sezonu,to osmiesza sam siebie.Nie przyszlo Wisle sie mierzyc z mistrzem Niemiec,Francji,czy Portugalii..

Jezeli mysli sie powaznie o fazie grupowej LM, to takie druzyny powinno sie przechodzic z marszu.

Jesli brak ogrania byl powodem slabej gry w Krakowie,to tym bardziej biore 1x w ciemno przy kursie 2.06.W tydzien niczego sie nie da zmienic,a Levadia u siebie powinna byc grozniejsza..

Cos mi sie wydaje ze dzis jeszcze raz okaze sie ze bunczuczne wypowiedzi o LM w wypadku polskich zespolow to budowanie zamkow na piasku...Obym sie mylil,ale kursu 2.06 nie odpuszcze....


nie dosc ze ci nooby z relacji farmazonów nawciskaly zwłaszcza ze nie widzialy wiecej niz 45 minut to jeszcze wmowily ze grali w Krakowie laugh laugh laugh pieknie smile

Do góry
#3285557 - 22/07/2009 20:50 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Byłem na ligowym meczu Wisly pierwszym w Sosnowcu po oddaniu stadionu do uzytku ...widzialem jak tam po opadach wyglada boisko i podobnie grali jak wtedy choc nie ma co porownywac tego co bylo tydzien temu ...nie da sie na takiej plycie grac kombinacyjnie zwlaszcza gdy sporym atutem zespolu jest gra techniczna a warunki bardziej przychylne dla Levadii zespolu ktora preferuje gre adekwatna do poziomu swojej gry czyli skomplikowanej jak budowa cepa....i tylko nie mowcie ze obie druzyny mialy takie same waronki bo mimo wszystko odbija sie to na pewnych aspektach....co do tezy ze Wisla prezentowala sie slabo na tle rywala??no panowie widzieliscie tylko pierwsza polowe wiec nie gadajcie glupot Wisla spokojnie mogla wygrac gleby 5 metrow czy kiksy ktore mozna bylo zauwazyc w 1 czesci nie mowiac o drogiej polowie poprzeczkach itp a......sie skonczylo wszyscy dobrze wiemy smile

Do góry
#3285579 - 22/07/2009 20:58 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: royalflush]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: royalflush
gdy sporym atutem zespolu jest gra techniczna a warunki bardziej przychylne dla Levadii zespolu ktora preferuje gre adekwatna do poziomu swojej gry czyli skomplikowanej jak budowa cepa....i tylko nie mowcie ze obie druzyny mialy takie same waronki bo mimo wszystko odbija sie to na pewnych aspektach....co do tezy ze Wisla prezentowala sie slabo na tle rywala??no panowie widzieliscie tylko pierwsza polowe wiec nie gadajcie glupot Wisla spokojnie mogla wygrac gleby 5 metrow czy kiksy ktore mozna bylo zauwazyc w 1 czesci nie mowiac o drogiej polowie poprzeczkach itp a......sie skonczylo wszyscy dobrze wiemy smile



Levadia też miała swoją sytuację przy 1:0 gdyby Andriejew ją wykorzystał byłoby pięknie...


Wisła jak sam Skorża przyznaje jeszcze nieco zajechana...a to nie jest dobry prognostyk!!!

Szkoda że żadna stacja nie pokaże tego marnego widowiska wink


oby Krakusy wracały na tarczy , mam nadzieje że Estończycy utrą im nosa !!!

Do góry
#3285640 - 22/07/2009 21:19 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Legia]
javapl Offline
Spójnia Świdwin

Meldunek: 14/03/2008
Postów: 8001
Skąd: Szczecin
Royal widać,że jesteś za Wisłą..przeczytaj swoją wypowiedź. Każdy ma swoje zdanie, więc proszę Cię nie wciskaj innym tego,że Wisła była lepsza. Bo grali słabo i tyle w tym temacie. Z mistrzem Estonii 1-1 i bronić się,że skład nowy, brak ogrania. Ale guzik mnie to obchodzi, Legia też grała z miejsca i wygrała 3-0, a Wisła szczęśliwie uratowała w ostatnich sekundach remis. Jak tak dalej pójdzie to Estończycy będą grać w LM, a my w 1 rundzie. Żeby nie było jestem za Wisłą, jak i za każdą drużyną, która gra w pucharach dla Naszego kraju. Wisła powinna wygrać, 1-0, 2-0

Do góry
#3285660 - 22/07/2009 21:25 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: kamasutra]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43512
Originally Posted By: kamasutra
Jezeli ktos tlumaczy slaba gre i zly wynik tym ze nie jest w trakcie sezonu,to osmiesza sam siebie.Nie przyszlo Wisle sie mierzyc z mistrzem Niemiec,Francji,czy Portugalii..

a szkoda wtedy szanse były by bardziej wyrównane wink ich liga może jest amatorska ale Levadia goli tam wszystkich po 5:0 i ma zawodowych piłkarzy, po za tym nie powiedział bym że Wisła grała ten mecz u siebie co nie zmienia faktu ze powinna wygrać, jakoś nie wyobrażam sobie odpadnięcia Wisły na tym etapie rozgrywek crazy

Originally Posted By: kamasutra
Jezeli mysli sie powaznie o fazie grupowej LM, to takie druzyny powinno sie przechodzic z marszu.

chyba żartujesz laugh

Do góry
#3285672 - 22/07/2009 21:30 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: javapl]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Do tego wszystkiego co wszyscy tutaj juz napisali o meczu Levadii z Wisła , dodam , ze gram awans Estończyków nie tylko po tym co zobaczyłem w ostatnim meczu , nie tylko dlatego , ze Levadia w swojej lidze ma super nilans u siebie , ALE MAJAC W PAMIECI WYCZYNY WISŁY Z POPRZEDNICH LAT Z TEGO TYPU DRUZYNAMI i dzis wcale nie trzeba cudu do awansu Levadii.

Zaznaczam , ucieszy mnie wygrana Levadii nie tylko ze wzgledow mojego zakładu i naprawde staram sie obiektywnie patrzec.

Do góry
#3285734 - 22/07/2009 21:55 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: craax]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
kto obecnie daje najwyższy kurs na awans Levadii ?

Do góry
#3285740 - 22/07/2009 22:02 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
na 1x kurs ok 2,4 wychodzi w Pinnacle co też jest warte rozważenia.

Do góry
#3285773 - 22/07/2009 22:13 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Legia]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Kiedy Wisla rozpoczela okres przygotowawczy? Ja jestem zdania, ze dzisiaj zobaczymy zupelnie inna Wisle. Tydzien w okresie przygotowawczym to naprawde duzo. Poza tym moim zdaniem wszystkie przygotowania do sezonu zostaly zmienione pod katem tego meczu, bo nie wierze, zeby Skorza chcial zaplacic glowa za druzyne jeszcze przed sezonem i realizowal swoj stary plan przygotowan. Ja to widze tak: jak Wisla ma awansowac to wygra kilkoma bramkami (2-0, moze 3-0), a jak nie to bedzie to co w Krakowie. Bede kibicowal Wisle, nie wiem czy zdecyduje sie na nich postawic, raczej nie, ale obawiam sie, ze po meczu bedzie mozna powiedziec "Znowu...".

Do góry
#3285896 - 22/07/2009 23:12 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: iti]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
... Moja przynaleznosc klubowa nie ma wspolnego wiecej niz miec powinna, dlatego powiem ze moze i Wisla nie awansuje to tylko sport wink
Wracając do tematu to pisane sa same bzdury stad moja wypowiedz, kazdy ekspert na temat Wisly wyciaga wnioski po 45 minutach gry opierajac sie o info ze Andreev mogl strzelic drugiego gola, nie kalkulujmy sie my mielismy ich tuzin wieceja pozatym chyba wielu nie ma pojecia gdzie Wisla grala i w jakich warunkach...wypowiedz Skorzy jak najbardziej na miejscu trudno zeby jako trener zwalal wine na warunki atmosferyczne ulewy w tym regionie byly takie ze ludzie lazili po kolana w wodzie...moze jeszcze ktos zaprzeczy ze takie okolicznosci pogodowe sa tak samo nie sprzyjajace dla defensywy jak i ofensywy zwlaszcza ze Wisla jest zespolem grajacym ofensywnie opierajac gre głównie na technice
co do marnych widowisk to ,MC,, lepiej patrz na wlasne podworko jestescie pionierami w tym aspekcie ...i

....ile daliscie na Levadie po 10 złotych???Ja dalem 30 na 8 kuponow kombinacyjnych Glentoriana laczonego z Mogren laugh

Do góry
#3285917 - 22/07/2009 23:24 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Owszem Wisla slabo grala, moze gdyby grali po kostki w bagnie gra byla by o niebo lepsza...... nie widzieliscie nic od 45 minuty wiec prosze nie pisac ze kit wciskam smile Levadia wykorzystala swoja pule ferta ich gra przypomina troche Legie tylko sa mniej motoryczni dobrze czuja sie w wodzie wink

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (poozon, alfa, igea23, Fantômas 44, wHiTe_StAr, Sensei, Akhu), 3273 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584506 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07