Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#3304320 - 31/07/2009 17:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: twarog2006]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
no ja pier.ole ... jak nie mam biletu to na co liczE? ze stane pod stadionem zaczne sie awanturoac i wpuszcza?

logika jak na strajkach gornikow?

nie mam biltu to nie jade i sidze na dupie

jak dla mnie to w tym momncie powinni dac zakaz stadionowy tym co zrobili awanture

Do góry
Bonus: Unibet
#3304329 - 31/07/2009 17:07 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: kazow]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: kazow
no ja pier.ole ... jak nie mam biletu to na co liczE? ze stane pod stadionem zaczne sie awanturoac i wpuszcza?

logika jak na strajkach gornikow?

nie mam biltu to nie jade i sidze na dupie

jak dla mnie to w tym momncie powinni dac zakaz stadionowy tym co zrobili awanture


Nie rozumiesz, czy nie chcesz zrozumieć?
Bilety miały być pod stadionem. Najwięcej masz do gadania, a nie potrafisz prostych rzeczy pojąć.

Do góry
#3304335 - 31/07/2009 17:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: mgr]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: mgr
Originally Posted By: Inzaghi78
twarog2006

ok , ale jesli sam mowisz ze tyle jest goracych glow i dosc duza , narastajaca nienawisc do ITI to powtarzam ponownie moje pytanei z posta powyzej, nie ma chetnych do odpowiedniego porozmawiania z tymi ludzmi ...


Sugerujesz, żeby ktoś poszedł Walterowi wjebać?


Nic nie sugeruje tylko pytam !!!

Bo jaka jest logika i przeslanie wyladowywania zlosci na ITI w Kopenhadze ????

Do góry
#3304337 - 31/07/2009 17:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: mgr]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
w ktorym miejscu ktos napisal ze blity mialy byc pod stadionem?

jezeli tak to zwracam honor w sprawie sprzeczki ITI vs. kibice

ale nawet jezeli tak, to jak brawdziwy kibic moze swiadomie spiewac ze za kare wywalaja legie z pucharow?

Do góry
#3304338 - 31/07/2009 17:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: Inzaghi78]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Originally Posted By: Inzaghi78
twarog2006

ok , ale jesli sam mowisz ze tyle jest goracych glow i dosc duza , narastajaca nienawisc do ITI to powtarzam ponownie moje pytanei z posta powyzej, nie ma chetnych do odpowiedniego porozmawiania z tymi ludzmi ...

z tego co ja wiem od dawna prowadzone były rozmowy tylko ITI zawsze coś nie pasuje i nie da rady dojśc do kompromisu mimo,że kibice dali wiele zobowiązań,jak np. pokrywanie kar za odpalane race czy też pilnowanie porządku na wyjazdach,no ale ITI zawsze coś nie pasuje,po prostu stwarzają pozory ,że rozmawiac chcą,a zupełnie o czymś innym myślą...

Do góry
#3304344 - 31/07/2009 17:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: kazow]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Originally Posted By: kazow
w ktorym miejscu ktos napisal ze blity mialy byc pod stadionem?

jezeli tak to zwracam honor w sprawie sprzeczki ITI vs. kibice

ale nawet jezeli tak, to jak brawdziwy kibic moze swiadomie spiewac ze za kare wywalaja legie z pucharow?

w linku, który dałem stronę wcześniej

Do góry
#3304345 - 31/07/2009 17:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: twarog2006]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: twarog2006
Originally Posted By: Inzaghi78
twarog2006

ok , ale jesli sam mowisz ze tyle jest goracych glow i dosc duza , narastajaca nienawisc do ITI to powtarzam ponownie moje pytanei z posta powyzej, nie ma chetnych do odpowiedniego porozmawiania z tymi ludzmi ...

z tego co ja wiem od dawna prowadzone były rozmowy tylko ITI zawsze coś nie pasuje i nie da rady dojśc do kompromisu mimo,że kibice dali wiele zobowiązań,jak np. pokrywanie kar za odpalane race czy też pilnowanie porządku na wyjazdach,no ale ITI zawsze coś nie pasuje,po prostu stwarzają pozory ,że rozmawiac chcą,a zupełnie o czymś innym myślą...


moze nie traktuja kibicow powaznie dlatego nie czuja presji i stwarzanie pozorow im wystarczy ...
ale jesli nic z tym nie mozecie zrobic to jestescie skazani na potulne i grzeczne sluchanie ITI czy Wam sie to podoba czy nie

Do góry
#3304350 - 31/07/2009 17:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: kazow]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: kazow
w ktorym miejscu ktos napisal ze blity mialy byc pod stadionem?

jezeli tak to zwracam honor w sprawie sprzeczki ITI vs. kibice

ale nawet jezeli tak, to jak brawdziwy kibic moze swiadomie spiewac ze za kare wywalaja legie z pucharow?


Chociażby pod samym nosem, na tym właśnie forum:

Originally Posted By: twarog2006
gościu filozofie słuchaj, kumpel był na miejscu i nie wiem czy czymś normalnym jest by klub wymagał na organizatorach spotkania by nie sprzedawali polakom biletów,bo gdyby nie klub to wszyscy by weszli a dodam,że pod stadionem było 1,5 tys. jeśli nie 2 tys. osób więc o czym mowa,dla ciebie jako zwykłego kibica nie wku***łbyś się gdybyś przejechał te tysiąc kilometrów a na miejscu pocałowałbyś klamkę przez działaczy swojego klubu,dodam,że robili oni biznes sprzedajac te bilety 30 zł drożej niż normalnie...,ITI robi już od dawna wszystko by tylko zaognic ten konflikt zamiast go zakończyc,do pewnego momentu byłem po ich stronie bo jednak uważałem,że zrobili wiele dobrego ładując kasę w Legie ale z czasem jak zauważyłem co oni robią jaką robią nagonkę ,i do tego utrudniają kibicom wszystko co się da to jak można na to inaczej patrzec jak na to,że chcą po prostu zabic ruch kibicowski na Legii,teraz pozostaje czekac aż Walter kopnie w kalendarz,bo Wajchert to akurat nie był za pomysłem inwestowania w Legię,i może komuś odsprzeda te udziały,bo ze stadionem nowym nie będzie to problem,a za wczoraj tylko jedno ITI SPIERDALAJ!!! I postaw się na miejscu tych osób które jechały tysiąc kilometrów,a jak powiesz ,że mogły kupic w klubie,a czy osoby np. ze Szczecina to do Warszawy mają blisko by jeździc po vouchery? tym bardziej jak niektórzy dzwonili do duńczyków to oni nie robili problemów i mówili,że będzie można dostac spokojnie bilety na miejscu i to 30 zł tańsze...,więc nie dziwię się,że większośc wolała pojechac na Jana i na miejscu je zakupic,no ale interwencja naszych działaczy ,że nie chcą więcej kibiców Legii na stadionie załatwiła sprawę...





Ponadto, to jest właśnie to. Jeszcze brakuje kilku ludzi, którzy przeczytają "obiektywną relację" na stronie Gazety Wyborczej i przybiegną spoceni na forum orzekać sądy - chociaż, jak widać, nie mają pojęcia:
1) Jak było
2) Co się działo
3) Dlaczego się działo

Żeby się na jakiś temat wypowiadać i osądzać, wypadałoby wiedzieć = być tam lub przynajmniej porównać informacje z jednej i drugiej strony barykady.

Do góry
#3304356 - 31/07/2009 17:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: mgr]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
mgr : masz racje nie doczytalem o biletach i zwracam honor, jezeli tak bylo to ITI zachowalo sie tak jak mowisz i z tym sie nie kloce


napisalem juz wczesniej, nie odnosze sie do kibicow legii, nie bazuje na GW ..ale na ogolnym odczuciu wobec polskiego srodowiska pilkarskigo i kibolskiego .

zauwaz ze napisalem kibolskiego nie kibicow

Do góry
#3304367 - 31/07/2009 17:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: Inzaghi78]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Originally Posted By: Inzaghi78
Originally Posted By: twarog2006
Originally Posted By: Inzaghi78
twarog2006

ok , ale jesli sam mowisz ze tyle jest goracych glow i dosc duza , narastajaca nienawisc do ITI to powtarzam ponownie moje pytanei z posta powyzej, nie ma chetnych do odpowiedniego porozmawiania z tymi ludzmi ...

z tego co ja wiem od dawna prowadzone były rozmowy tylko ITI zawsze coś nie pasuje i nie da rady dojśc do kompromisu mimo,że kibice dali wiele zobowiązań,jak np. pokrywanie kar za odpalane race czy też pilnowanie porządku na wyjazdach,no ale ITI zawsze coś nie pasuje,po prostu stwarzają pozory ,że rozmawiac chcą,a zupełnie o czymś innym myślą...


moze nie traktuja kibicow powaznie dlatego nie czuja presji i stwarzanie pozorow im wystarczy ...
ale jesli nic z tym nie mozecie zrobic to jestescie skazani na potulne i grzeczne sluchanie ITI czy Wam sie to podoba czy nie


tylko z drugiej strony co oni w tym ITI mają w głowach,od kwietnia będą 3 nowe trybuny na 27 tys. ludzi potem w Listopadzie dojdzie kolejna i będzie to 33 tys. a oni zamiast obrac z kibicami wspólny cel to prowadzą z nimi wojnę,ciekawi mnie jak oni planują zapełnic ten stadion,chyba,że Walter zatrudnia 33 tys. ludzi i każdemu da karnet to może i ten problem zniknie laugh ja jako kibic który do niedawna był pośrodku zastanawiam się co ci działacze mają w głowach? zamiast myślec o rozwoju marketingu to walczą z kibicami,mnie ciekawi jak zrealizują obietnicę którą dali tuż przed decyzją miasta o przyznaniu kasę na budowę,gdzie zobowiązali się,że jak już nowy stadion powstanie to będą sprowadzani piłkarze za miliony Euro i ten zespół będzie wreszcie walczył o coś w Europie,bo mi jako kibicowi wstyd jest oglądac tych grajków tak jak wczoraj w Kopenhadze gdzie jeden Jan Mucha jak zwykle ich ratuje a w ofensywie 0... już wolałem tą biedną Legię z Czarkiem Kucharskim w przodzie i ogrywającą Panathinaikos w ostatniej minucie niż ten kabaret co jest teraz... nie dośc,że ci kopacze mają warunki jak z bajki to jeszcze nic nie potrafią w zamian dac...

Do góry
#3304369 - 31/07/2009 17:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: kazow]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: kazow
mgr : masz racje nie doczytalem o biletach i zwracam honor, jezeli tak bylo to ITI zachowalo sie tak jak mowisz i z tym sie nie kloce


napisalem juz wczesniej, nie odnosze sie do kibicow legii, nie bazuje na GW ..ale na ogolnym odczuciu wobec polskiego srodowiska pilkarskigo i kibolskiego .

zauwaz ze napisalem kibolskiego nie kibicow


ale nie masz za co zwracac honoru !!!

ja to wiedzialem i tez uwazam ze ITI zachowalo sie ponizej krytyki i to jest skandal itd itd
ale to nie jest zadnym usprawiedliwieniem aktow bandytyzmu !!!
Kur... ludzie to nie jest epoka kamienia lupanego mad

Do góry
#3304379 - 31/07/2009 17:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: twarog2006]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: twarog2006
nie dośc,że ci kopacze mają warunki jak z bajki to jeszcze nic nie potrafią w zamian dac...


oj nie pisz tak bo McDziarz Cie wyklnie grin
ale niestety masz racje, kiedys gra Legii podobal mi sie o wiele bardziej juz nie mowie o czasach kiedy 2 lata z rzedu walczylismy o mistrza i obie druzyny mialy naprawde solidne ekipy !!
Zobaczymy co pokaze Mieciel, widzialem niedawno w sparingu na Widzewie to jest zal.pl, byc moze sie pomyle ale to bedzie to samo co Piechna w Widzewie czyli dno

Do góry
#3304386 - 31/07/2009 17:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: Inzaghi78]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
no mgr to taki hools wink ze zawsze trzyma strone tej bandy wink

Do góry
#3304388 - 31/07/2009 17:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: Inzaghi78]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Inzaghi78

ale nie masz za co zwracac honoru !!!

ja to wiedzialem i tez uwazam ze ITI zachowalo sie ponizej krytyki i to jest skandal itd itd
ale to nie jest zadnym usprawiedliwieniem aktow bandytyzmu !!!
Kur... ludzie to nie jest epoka kamienia lupanego mad



Mogli powiedzieć "Ok. No nic. Nie szkodzi. Niepotrzebnie po prostu przyjeżdżaliśmy taki kawał drogi, no ale nic się nie stało. Wyślemy Wam faks z podziękowaniami za gościnę"

Sprawa jest prosta. Tysiąc ludzi (czy tam więcej) + alkohol + irytacja + 30-40 "przygłupich karków" i potem już leci...

Zaraz wpadnie dimes, czy inny stróż prawa i będzie piał, że bronię idiotów, którzy się biją z policją.
Nie, nie bronię.

Do góry
#3304403 - 31/07/2009 17:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: cobra]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: cobra
no mgr to taki hools wink ze zawsze trzyma strone tej bandy wink


grin

No wiadomo. Każda okazja jest dobra, żeby się pobić z policją piwo laugh

Do góry
#3304407 - 31/07/2009 17:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: mgr]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...

Cytat:
Na stronach internetowych duńskich mediów są już pierwsze zdjęcia z zamieszek związanych z meczem Broendby-Legia. Agencje podają, że łączna liczba zatrzymanych wynosi od 111 do 113 osób i są to Polacy oraz Duńczycy. Wszyscy mają zostać wypuszczeni, za wyjątkiem 5 osób , którzy dopuścili się ataku na funkcjonariuszy.

Większość z nich została zatrzymana przed meczem. Były to zatrzymania prewencyjne, mające na celu zapobieżenie rozprzestrzenianiu się zamieszek między kibicami obydwu drużyn. Policja poinfomowała, że użyła gazu łzawiącego.

Polskie media piszą o racach rzucanych przez Polaków, tymczasem według duńskich dwie race zostały rzucone z sektora kibiców gospodarzy (jedna z trybun za bramką). Obrażenia odniosły trzy osoby, w tym dwójka dzieci w wieku 8 lat.

Miejmy nadzieję, że dzisiejsze wydarzenia nie zakończą się upuszczeniem "miecza Damoklesa", który wisi nad Legią od czasu awantur w Wilnie. Te dzisiejsze nie były tak spektakularne, toczyły się poza stadionem, na który nie wpuszczono dużej części fanów Legii, jednak wydaje się, że jest poważny pretekst, żeby Legię z europejskich pucharów wyklczyć.

Do góry
#3304448 - 31/07/2009 17:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: przemekwn]
chicane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2009
Postów: 2701
bilety na mecz można było nabyć tylko w Warszawie zakupując vouchery które następnie trzeba było wymienić w dniu meczu w kasach stadionu Broendby w Kopenhadze i był to jedyny sposób na możliwość obejrzenia meczu przez Polaków na stadionie
było to napisane na stronach Legii i na stronie Broendby w języku polskim z zaznaczeniem że bilety w dniu meczu nie będą sprzedawane
od razu do gorących głów że jak ktoś mieszka w Szczecinie czy Sosnowcu to co ma zaiwaniać do Wawy,otóż nie musiał,wystarczyło że podał nr karty kibica i nr pesel i znajomy mógł mu zakupić voucher,poza tym sorry,ale może zaraz kibic z Wenezueli będzie marudził że jak on sobie ma kupić bilet,bo tak mamrotali że było dużo kibiców z Wysp,Danii i nie mogli wejść co jest pewnie wielką bzdurą bo tych kibiców mogła być max 100-200 osób i nie było by problemu z zakupem przez nich biletów jak by pokazali zameldowanie w Danii
a nie tu 1000 chłopa przyjechało z Polski i zrobią na złość iti i nie kupią biletów na zasadach jakie są ustalone tylko oni chcą po swojemu bo oni są królami świata
i nie wyjeżdżać mi z tekstami że 30 zł drożej bo jadać na taki wyjazd gdzie koszta transportu,noclegu,jedzenia i picia w 1000 się nie zamykają 30 zł różnicy nie robi
ale wiadome bydło myśli że tak jak dogada się z Leszkiem czy Łksem i nie kupi biletów u iti tak samo zrobi w Kopenhadze,wjadą anonimowo i znów rozpierdolą pół stadionu
a tu taki chuj

owszem jak nasz kraj trochę znormalnieje,będą porządne stadiony ( a to już nie długo,bo stadiony mają lub niedługo będą mieć Wisła,Cracovia,Lech,Legia,Widzew,Łks,Jagiellonia,Górnik,Piast,Zagłębie,Korona)
to wprowadzą system identyfikacji kibiców,będzie to łatwiej kontrolować,będzie przychodzić więcej osób na mecze,większe zyski dla klubu i spokojnie będą mogli wprowadzić elektroniczny system zakupu biletu,gdzie z domu sobie zakupisz bilet,podając swoje dane z identyfikatora i pesel i na stadionie odbierasz bilet podając swoje dane

***ący jest obecny system sprzedaży biletów (obecnie na stadiony w Małopolsce czy Śląsku jak gra Legia wchodzę na sektory gospodarzy a wiadome że wolałbym siedzieć z Legią,co obecnie jest bardzo trudne ...

Do góry
#3304461 - 31/07/2009 18:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: chicane]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
jezeli bylo napisane ze bilety w dniu meczu nie bede sprzeadwane to juz wogole nie mamy o czym rozmawiac mad

Do góry
#3305139 - 31/07/2009 22:48 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: Inzaghi78]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Tomasz Hajto:

"Razem z Piotrkiem Świerczewskim zastanawialiśmy się wczoraj, czy skończyć kariery. Graliśmy już tyle lat, na wysokim poziomie. Rozmawialiśmy, czy to wypada, by na koniec biegać po boiskach pierwszej ligi. I w końcu zdecydowaliśmy &#8211; tak, wypada. Chcemy grać jeszcze ten rok tylko po to, by ciągle przypominać o tym, jak oszukano ŁKS. Chcemy być wyrzutem sumienia tych wszystkich ludzi, którzy za brak doniesienia jednego papierka na czas dali klubowi wyrok śmierci."


Szacunek piwo

Do góry
#3305145 - 31/07/2009 22:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /9/ [Re: 19marcin08]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Originally Posted By: 19marcin08
Tomasz Hajto:

"Razem z Piotrkiem Świerczewskim zastanawialiśmy się wczoraj, czy skończyć kariery. Graliśmy już tyle lat, na wysokim poziomie. Rozmawialiśmy, czy to wypada, by na koniec biegać po boiskach pierwszej ligi. I w końcu zdecydowaliśmy &#8211; tak, wypada. Chcemy grać jeszcze ten rok tylko po to, by ciągle przypominać o tym, jak oszukano ŁKS. Chcemy być wyrzutem sumienia tych wszystkich ludzi, którzy za brak doniesienia jednego papierka na czas dali klubowi wyrok śmierci."


Szacunek piwo

ja jako Legionista też będę mocno trzymał kciuki za ŁKS bo tak wyjebac klub to tylko mógł PZPN ,rok temu mogli to zrobic z Bytomiem ale widocznie są jednak równi i równiejsi mam nadzieję,że ŁKS zagra im na nosach i wróci za rok do Ekstraklasy tam gdzie jego miejsce

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
20 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Zaixi, rymoholik, VVega, latajaca_holenderka, ANZELMO, burbon, 11kera11, pacyfista, rafal08, alfa, Sensei, wHiTe_StAr, Huberthg, forty, Ojro, Emilio, phenomenon, Szuman, kemp), 3302 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45058 Tematów
5585056 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07