Strona 27 z 33 < 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 32 33 >
Opcje tematu
#3795105 - 09/04/2010 18:37 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: kazow]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: kazow
ku.wa Panowie ... dajcie spokoj ... zrecie sie jak przekupy na targu ... najlepszy temat na tym forum zaczyna przypominac polskie bagienko


kazow po przeanalizowaniu wszystkich wypowiedzi zauwazysz ze cala reszta odpowiada tylko i wylacznie na zaczepki jednego z nas...

a poza tym cos sie dzieje - inna sprawa ze powinno byc wiekszosc wypowiedzi na QC przeniesiona - ale poczekajmy z tym jeszcze grin

Do góry
Bonus: Unibet
#3795111 - 09/04/2010 18:41 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: kazow]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Radom - Warszawa under 187,5 - kurs 1,8 moim zdaniem jak najbardziej wart przemyslenia... ja wiem ze zespoly sa wyrownane, walka moze byc dluga. Ale linia 187,5, przy zalozeniu ze nie bedzie jakiegos ekstremalnie dlugiego seta po drodze, powinna zostac przekroczona tylko w przypadku tb... a kurs 1,8 na brak tb uwazam za dosc sporego UD smile

Do góry
#3795282 - 09/04/2010 20:15 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: kazow]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: kazow
ku.wa Panowie ... dajcie spokoj ... zrecie sie jak przekupy na targu ... najlepszy temat na tym forum zaczyna przypominac polskie bagienko


kazow, jako obserwator zapewne zauwazysz (analizujac chocby poprzednia strone tematu kazdy moze to zauwazyc) ze dwie osoby zaczynaja osobiste wycieczki pod moim adresem i pisząc bzdury robią zamieszanie - Wojtas i Misiek.
co gorsza uzywaja tu nawiązań i odniesień do informacji prywatnych, ktore jeden z drugim mają z dawnych kontaktow miedzy nami, gdy jeszcze z Miskiem pisalem na gg, a swinstwa w postaci wykorzystywania tych informacji na publicznym forum nie zamierzam tolerować.
Moze jako postronny uczestnik forum zainteresowany porządkiem w dziale siatkówka zaapelujesz do tych dwóch userów aby swoją twórczość na forum ukierunkowali na właściwe tory?
Pozdrawiam.

Do góry
#3795307 - 09/04/2010 20:24 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Giertyszek]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
no i wyroslem na obserwatora analizatora apelatora..co ja jakis dalaj lama jestem?

ale dobra apeluje:

1. Giertyszek -> napisz ze pomyliles sie z ustawkami poprzednimi i nastepnym razem nie pisz ze jestes przekonany i wiesz o ustawce, ale ze to tylko twoja prywatna opinia nie potwierdzona u trenera

2. Misiek i Wojtas -> nie wyciagajcie brudow z waszego poprzedniego zwiazku z Giertyszkiem ktory nie odbywal sie an forum. Co poza forum to poza forum, a my nie chcemy czytac kto sie przytulal a kto jaki sex lubi. Wroccie do typowania siatki bo to robicie genialnie

3. Craax -> nie pisz pogrubionymi literami i nie bede mowil juz anwet ze nas wczoraj ktos na overze przewiozl

4. Boubson sam wymysl sobie apel do siebie

5. Apel do Moda: Modzie kochany skasuj te posty wieczorem jak juz sie wszyscy posmieja, niech piszacy maja nauczke zeby sie zachowywac jak dorosli a nie przedszkole

to przemowilem ja alfa i Omega a nawet Insignia

Do góry
#3795313 - 09/04/2010 20:26 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: kazow]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
chłopaki wyluzujcie smile typki typki dajcie by ograc bukow smile

Do góry
#3795541 - 09/04/2010 22:03 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Boubson]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Originally Posted By: Boubson


i jeszcze jedno... Wojtas a na czyje zlecenie Ty dzialasz? bo to mi pachnie ludzmi ktorzy J.Sucha uciszyli, gdy ten glosno powiedzial co o tym wszystkim mysli...



a Tobie o co chodzi? nie napisałem słowa o Tobie w tym temacie, nie pochlebiaj sobie tongue

niech Giertyszek pokaze, ze ma jaja to go publicznie przeprosze za wczorajsze i dzisiejsze posty ... tyle w tym temacie

Do góry
#3795561 - 09/04/2010 22:09 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Wojtas_]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
Giertyszek blagam nie bierz tego wyzwania doslownie ...

Do góry
#3795593 - 09/04/2010 22:29 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: kazow]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: kazow

apeluje:

1. Giertyszek -> napisz ze pomyliles sie z ustawkami poprzednimi i nastepnym razem nie pisz ze jestes przekonany i wiesz o ustawce, ale ze to tylko twoja prywatna opinia nie potwierdzona u trenera


nie wiem o co chodzi Wojtasowi, zaś jesli idzie o "ustawki", szczegolnie mecz Polibuda-Skra to tak pomylilem sie, przesadzilem tez z ocena pewnosci tego co mialo byc, na przyszlosc nie bede pisal w podobnych sytuacjach (jeśli będą) w ten sposob jak to miało miejsce tutaj że "wiem o ustawce" granicząc zajście tego zdarzenia z pewnością bo mogło to wprowadzac w blad - natomiast nie byla to tez tylko moja prywatna opinia(wymysł), slyszalem co nieco od osob zwiazanych z Polibuda, o takich teoriach pisał też m.in. Cendruś, w każdym razie nie byla to informacja z pierwszej reki, a poniewaz mozna bylo to tak odebrac, wiec wszystkich ktorzy czuja sie urażeni i/lub ponieśli z tego tytułu straty finansowe przepraszam.

Do góry
#3795625 - 09/04/2010 22:50 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Giertyszek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
No widzisz jak chcesz to potrafisz, chociaz nie jest to czego do konca oczekiwałem, ale lepsze to niz nic tongue

Jesli nie będzie takiej potrzeby to nie będe więcej "napinał" wobec Twojej osoby, a mam nadzieje ze nie bedzie takiej potrzeby

obiecałem więc przepraszam za wczorajsze i dzisiejsze posty na ten temat, ale wiesz ze były one konieczne i prawdziwe

Do góry
#3795633 - 09/04/2010 22:58 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Wojtas_]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
pobawie sie w mediatora do konca...

Wojtas ..Giertyszek dal rade ..to juz go nie zaczepiaj, bo w tym poscie powyzej niby przepraszasz ale juz szukasz zaczepki smile

luz Panowie jak to juz Fart napisal

Do góry
#3795673 - 09/04/2010 23:42 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: kazow]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Jakbym wiedzial, ze moj post o meczu Wielun-Czestochowa wywola taka burze na forum to w ogole bym nie wyskakiwal z tym.
Tak sobie na spokojnie wszystkie posty przeczytalem to o typach tutaj zero konkretow, a wiekszosc wpisow to osobiste wycieczki, po co? Troszke zalatuje piaskownica - 'Ty mi zabrales grabki to ja Ci zniszcze zamek, itd. ' . Naszym celem jest wspolna walka o zarobek i tego sie trzymajmy.

Ja juz pogralem zdecydowanie na AZS Czestochowe @1.72 i licze na 'oddanie' tego co dostali w zasadniczym wink. Moje drobne przemyslenia czemu tak, mozna znalezc gdzies 2-3 strony wczesniej.

Do góry
#3796573 - 10/04/2010 05:44 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Cendruś]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
AZS Częstochowa! tongue

Widać było, że zawodnicy tacy jak Wiśniewski, Nowakowski, Janeczek, Fabian, (którzy przypomnę jeszcze raz co niektórym nie byli nie grali od jakiś 2-3 meczy z powodu kontuzji/chorób, wyszli na parkiet u nas, bo Wagner chciał sobie ich na Rzeszów wprowadzić w tryb meczowy) dziś pokazali dobry poziom siatkówki.

Przy dobrym przyjęciu, Fabian mógł spokojnie uruchomić środek, a tutaj na pełnym zasięgu Nowakowski czy też Wiśnia, byli nie do złapania przez super Marcina lub Zajdera. Marcin jeżeli ma takie głupie miny robić jak przegrywają, to mógłby dać sobie już spokój z siatkówką wink - to tak na marginesie, ciekawe czy z nim przedłużą kontrakt smile

Wracając do tego dzisiejszego meczu, sporo faz punktowych. W I secie to całkowita dominacja Częstochowian, którzy zagrali bardzo dobrze zagrywką Nowakowski, Wiśnia - stacjonarki z którymi nasi po prostu sobie nie radzili.. zresztą nie ma co się dziwić, że taki przyjmujący Kordysz,Błoński czy też Wołosz nie potrafią sobie z nimi poradzić, jak mają z nimi problemy lepsze gwiazdy naszej Plus Ligi, no i Janeczek - który sadził bomby niesamowite.

II set, to taki fazowy strasznie set w którym Częstochowa przegrywa już 2-8, po czym wychodzi na prowadzenie 16-13 i już kontroluje do końca. III set to lepsza gra gospodarzy, a słabsza gości, którym siadła zagrywka, no i parę kontr wygranych = set dla Wielunia. IV set to już w ogóle śmiesznie wink Częstochowa po I przerwie technicznej 3-8>4-9 po czym na zagrywkę wchodzi Nowakowski i kieruje naszych przyjmujących smile zrobiło się miłe 9-9.. pkt za pkt/ lub maks 2-3 pkt na korzyść gości, jednak mamy stan 20-20, no i tutaj walka ciekawa i emocjonująca do samego końca, jednak ostatecznie blok i kończymy zabawę z wynikiem 3-1 smile

Oprócz mnie Wojtasa i Mefisa, było jeszcze jakiś 20 kibiców porozrzucanych po całej hali, ale jednak fan klub z AZS-u nie dotarł.. ciekawe czy będą 16 na swojej wink

==
Widzę, że się mod przyznał tego działu do błędów fixowych, więc koniec z najeżdżaniem na siebie i robienie z tematu kabaretów tongue

Do góry
#3796612 - 10/04/2010 06:31 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Częstochowa planowo do przodu, tak jak większość pisała przed spotkaniem. Mecz od początku bez emocji, później troszkę goręcej było, bo wygrana się oddalała, jednak kłopoty szybko zostały zażegnane i Azs wraca do domu z zaliczką, by pod Jasną Górą pokonać Wieluń drugi raz i walczyć o 5 miejsce prawdopodobnie z Bydgoszczą. Więcej pisać nie trzeba, bo Misiek wszystko opisał raczej szczegółowo. Żałuje, ze fan club Czewy nie przyjechał, bo mieliśmy miejsca na "młynie" no ale co zrobić, musieli pokazać zawodnikom co jest grane. Czewa udowodniła, ze po kontuzjach juz śladu nie ma i z takim Wieluniem na miękko wygrywa. Jednak mimo porażki to w Wieluniu bardzo fajnie zaprezentował się drugi rozgrywający Matejczyk i o dziwno Lubiejewski, który większość piłek kończył. Pochwalić należy również Zajdera i Wołosza za atomowe zagrywki. Z drużyny Częstochowy trzeba wyróżnić Janeczka, środkowych i Zatorskiego. Zagrywka na bardzo wysokim poziomie, cholernie trudna do przyjęcia, atak pewny i skuteczny, a Zatorski dużo spokoju w grze defensywnej Czewy wprowadzał, zresztą jak zwykle. Słaby mecz Fina "Kanapy" jak to go z Miskiem nazwalismy oraz słabiutko Wierzbowski, no ale do tego byłem przyzwyczajony.

To by było na tyle, pozdro grin

Do góry
#3803467 - 13/04/2010 23:39 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Wojtas_]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Plus Liga wznawia mecze w poniedziałek 19.04

Mecze półfinałowe PGE Skry Bełchatów z Resovią Rzeszów odbędą się w najbliższy poniedziałek (19.04) i wtorek (20.04). Oba mecze rozpoczną się o godzinie 20:30 (transmisja w TV4 i Polsat Sport)

W drugim półfinale ZAKSA Kędzierzyn Koźle zagra z Jastrzębskim Węglem w poniedziałek i wtorek o godzinie 18:00 (transmisja w TV4 i Polsat Sport).





Do góry
#3806954 - 15/04/2010 18:01 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Giertyszek]
oracze Offline
stranger

Meldunek: 16/03/2009
Postów: 15
A nie wiecie może czy można je obejrzeć na jakimś portalu na necie. Bo TV4 jakoś nie chce mi odbierać dobrze a Polsatu nie mam? Chciałbym obejrzeć może ktoś podać linka? Dziękuje

Do góry
#3807095 - 15/04/2010 18:50 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: oracze]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
poszukaj sobie na necie programu IPLA, tam transmitują sporo meczów, które pokazują na Polsacie Sport.

Do góry
#3815376 - 19/04/2010 18:26 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: _Korver_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Co tu tak cicho.. wink

Dziś przed nami pierwsze spotkania półfinałowe.. oraz o pozostałe miejsca walka. Przedstawię krótkie moje 'widzimisię':

AZS UWM Olsztyn v Delecta Bydgoszcz 2 @1.72 Unibet ; Betclick

Walka o 5-8 miejsca. Niektórzy piszą, że Bydgoszcz będzie miała mniej motywacji od Olsztyna, niektórzy, że dziś przegrają, ale wygrają dwa mecze w Bydgoszczy itd, każde ma swoje zdanie smile
Moje zdanie jest takie, że dziś ekipa Waldka robi to co Częstochowa u nas, czyli wygrywa po prostu ze słabszą ekipą.

Brak motywacji? No nie wiem... DELECTA na pewno chciała i mówiła o tym głośno przed sezonem, że celem jest pierwsza czwórka, cel nie został osiągnięty, więc 5 miejsce (które daje im europejskie puchary) na pewno osłodziłby im troszkę życie przed podsumowaniem sezonu u prezesa.

Olsztyn zgodzę się, że ma jakieś tam zrywy naprawdę solidnej siatkówki, Sordyl potrafi ich tam w jakiś sposób naprawdę fajnie przygotować do danego spotkania. Potrafią zrobić niespodzianki takie jak ta w Kędzierzynie, ale to był po prostu przypadek/mega szczęścia, jak dla mnie po prostu słabszym występie Mostostalu, niż Olsztyna lepszej gry... ale już to zostawmy.

Delecta zagrała naprawdę fajne cztery spotkania z Jastrzębskim, zabrakło tak jak ktoś to powiedział w wywiadzie (bodajże Lipiński) tych małych szczegółów.. Ja bym się z nim tak do końca nie zgodził, choć naprawdę byli bliscy tego V spotkania i któż to wie...
Grają na pewno o niebo lepiej niż to miało miejsce w rundzie zasadniczej, mają na pewno większy potencjał niż Olsztyn i myślę, że dziś tą rywalizację, którą pamiętajmy.. gra się tylko do dwóch zwycięstw rozpoczną od gola dla siebie....

Mam nadzieję, że.. 'nie spalą się dziś ciastka' wink

Do tego Skra po marnym @1.15, ale innej opcji po prostu tutaj nie widzę.

Bełchatów który szykował się do FF, jest strasznie głodny gry i na każdej pozycji (może oprócz L) mają lepszego zawodnika. Z całym szacunkiem dla Rzeszowa - bo nie grają źle, ale mogli uzyskać 2/3 miejsce po rundzie zasadniczej, wówczas mogliby marzyć o srebrnym medalu smile

__

Delecta+Skra @1.98 zobaczymy co z tego wyjdzie po tej przerwie smile

Do góry
#3815680 - 19/04/2010 21:07 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Misiek]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Mam podobne zdanie do Miśka. Delecta od dluzszego czasu czekala na Play Off wiec porazka ( ktora wstydu nie przynosi i momentami gra bydgoskiej ekipy wygladala imponujaco ) z Jastrzebiem zapewne nie wplynie zle na ich mobilizacje i podejda od dzisiejszego w pelni skoncentrowani do rywalizacji o OPLACALNE 5-te miejsce i moim zdaniem wygraja ja do 0 ! Kurs bardzo fajny , Misiek ladnie mecz opisal , nie ma co wiecej dodawac.

Bydgoszcz ~ 1.70

Od dluzszego czasu twierdzilem , ze jezeli Skra i Resovia nie wpadlyby na siebie wczesniej to taki ogladniemy final. Niestety , JUZ w polfinale obie ekipy 'skrzyzuja rekawice' , niestety oczywiscie dla Resovii. Jestem w stanie sobie wyobrazic wyrownana walke w Rzeszowie ale jednak w Bełchatowie skoncentorwany , zmobilizowany mistrz nie zostawi zludzen kto i w tym roku siegnie po MP.

Skra ~1.15

Do tego na dokladke Czestochowa , ekipa czysto sportowo o klase lepsza , czas na rehabilitacje przed wlasnymi kibicami , rozwala dzisiaj Wielun.

Czewa -1,5 ~1.30

Chodzi mi po glowie jeszcze Jastrzebie ze wzgledu na spory kursik i mam w pamieci ostatni mecz w Kedzierzynie miedzy tymi ekipami. ZAKSA na kolana tez nie rzucila w cwiercfinale , ktos ma jakis pomysl w tym kierunku ?

Do góry
#3816140 - 20/04/2010 00:59 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: craax]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Byłem na meczu w Olsztynie na początku sezonu kiedy Delecta grała siatkówkę podobną do tej z play-off i wygrała z Olsztynem w cuglach 3:0. Dzisiaj bedzie powtórka z rozrywki (niestety).

Do góry
#3817068 - 20/04/2010 14:41 Re: PlusLiga Mężczyzn 2009/2010 [Re: Valverde]
Darwin Offline
Wujas

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 1342
Parę zdań odnośnie dzisiejszych spotkań drugiej serii.

Co do meczu Skry z Resovią to wg mnie dzisiaj skończy się wynikiem 3-0 dla gospodarzy. Goście po kontuzji Achrema stracili można powiedzieć jedno ze swoich skrzydeł. Wika bez formy co widać gołym okiem. Na miejscu Travicy spróbowałbym dzisiaj Mikę w pierwszej szóstce bo wczoraj naprawdę zaprezentował się korzystnie. Oczywiście mecz meczowi nie równy i dzisiaj może być zupełnie inaczej. Faktem jest jednak, że Travica nie ma wielkiego pola manewru i to będzie dzisiaj widoczne na parkiecie. Bwin oferuje 2.10 na zwycięstwo Skry do zera i ja to lekko wezmę.

Jeszcze jedno zdanie odnośnie Gacka. Strasznie irytuje mnie jego postawa. Przyjęcia na trzeci metr, w obronie nie wyciąga niektórych piłek, z którymi radzi sobie Ignaczak. I nie jest to tylko jeden słabszy mecz. Słaby punkt Skry w konfrontacji z Trentino w finale LM, jeżeli do takiego dojdzie sprawi, że Skra nie zdobędzie upragnionego pierwszego miejsca.

Jastrzębie 2-0 po dwóch spotkaniach wyjazdowych ? Myślę, że bardzo prawdopodobna sytuacja. ZAKSA pokazała wczoraj jak łatwo można ją złamać. Brakuje mi w tej drużynie zawodnika, który weźmie na siebie odpowiedzialność w trudnych momentach. Zawodnicy tracą pewność siebie i efekt jest taki jak chociażby w trzecim i czwartym secie dnia wczorajszego. Yudin rozegrał wczoraj słabe spotkanie i jeżeli dzisiaj dorzuci swoich parę punktów lepszą grą to Jastrzębie wygra po raz drugi.

U kobiet wg mnie Dąbrowa wygra dzisiaj gładko 3-0, 3-1. Osobiście zagrałem handi -1,5 seta.

Do góry
Strona 27 z 33 < 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 32 33 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (igea23), 3307 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07