Strona 11 z 13 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#384607 - 13/07/2006 20:50 Re: Challengery [2]
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Watpie zeby taki zawodnik jak Cipolla rezygnowal z mozliwosci polfinalu niezlego challengera na rzecz niepewnego wystepu w turnieju glownym w stutgarcie!

Do góry
Bonus: Unibet
#384608 - 14/07/2006 05:17 Re: Challengery [2]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Gabasvili T.-Gil F. 1
Rosjanin w challengerach bardzo dobre wyniki osiaga np.półfinał w Furth i Brunszwiku.Nie zawodzi mnie w tym turnieju.Gil jest słabszym zawodnikiem.Zadecyduje tutaj doświadczenie.

Do góry
#384609 - 14/07/2006 07:38 Re: Challengery [2]
Ronni Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2003
Postów: 5910
Skąd: Poznań / Kutno / Barcelona
Quote:

Jutrzejsze ćwierćfinały dosyć klarowne : (kolejność wg. pewności)


Bozoljac - Galvani
Galvani mnie bardzo rozczarowuje. Miał być rewelacją w Mastersie w Rzymie. Typowy Włoch - przebijacz, aczkolwiek jeden z regularniejszych makaronów. Szczególnie bh, aczkolwiek bez konkretnej siły. Jednak zdarzają mu się okresy w których sporo psuje. Za to Bozoljac zdecydowanie nie rozczarował, wręcz przeciwnie bardzo podoba mi się jego gra. Na pierwszy rzut oka wygląda jak Serbski Karlovic, jednak umie od niego nieporównywalnie więcej. Gra oburącz, bardzo mocno serwuje(sporo asów), regularny!, pewny, solidny. Owszem zdarzają mu się błędy(w stat. RG Q wygrywał mecze mając po 50 niewymuszonych błędów), ale rekompensowane one są przez winnersy. Poza tym widać że umie myśleć na korcie. Junqueirę perfekcyjnie rozbił taktycznie grając na jego słabszą bh stronę. Myślę, że jeśli zobaczy że Galvani ma słabsze strony to będzie się starał je wykorzystać.






rozmawialem wczoraj z Bozo i powiedzial ze na temat jakis kontuzji czy slabszej kondycji nie ma co tu mowic czuje sie dobrze w poznaniu podoba mu sie ten turniej na temat rywala powiedzial ze jest jakis przygaszony bo zna go dobrze mimo ze nie gral z nim nigdy jeszcze poza tym gra on ofensywny tenis a gubi sie w obronie dlatego bedzie staral sie grac bardzo agresywnie i liczy ze zacznie gubic sie Galvani rowniez uwazam ze jest on faworytem

Do góry
#384610 - 14/07/2006 08:17 Re: Challengery [2]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Quote:

Gabasvili T.-Gil F. 1
Rosjanin w challengerach bardzo dobre wyniki osiaga np.półfinał w Furth i Brunszwiku.Nie zawodzi mnie w tym turnieju.Gil jest słabszym zawodnikiem.Zadecyduje tutaj doświadczenie.




Watpie. Zdecyduja raczej piorytety. Gaba wybiera sie do Niemiec, za to dla Portugalczyka wejdzie do 150 bedzie sporym sukcesem. Od jakiegos czasu mowilo sie o tym, ale przed sezonem wydawalo sie to nierealne. Brawo Frederico za walke i mysle, ze dzis warto na niego zaryzykowac. Jak juz mowili przedmowcy faworytem jest rowniez Bozoljac. Pozdrawiam grajacych.

Do góry
#384611 - 03/08/2006 07:54 Re: Challengery [2]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Del Potro - Bozoljac (2) 1,85 GB
CH w Segovii.
Obaj wysocy i obaj raczej trzymają się końcowej linii. Z racji wzrostu dobrze serwują, ale Serb lepiej. Gra też na pewno agresywniej niż Del Potro. W pierwszym meczu wygrał po dłuższej walce, w P-niu było podobnie, z Koubkiem też nie do końca pewny. W kolejnym meczu już grał b.dobrze. Po kontuzji też już raczej nie ma śladu. Poza tym nawierzchnia, z THOM'em jednogłośnie stwierdziliśmy, że Bozo to będzie klasowy hard-hitter i sporo namiesza na betonie.

Do góry
#384612 - 07/08/2006 23:08 Re: Challengery [2]
pit78 Offline
member

Meldunek: 29/06/2005
Postów: 157
Co myślicie jutro o zagraniu :

Hajek - Vinciguerra 1
Marach - Guzman 1

Vinciguerra i Guzman grali wczoraj finał Challengera późnym wieczorem 3-setowy pojedynek. Mogą być troche zmęczeni. Natomiast Marach grał w Sopocie i dobrze sie zaprezentował wygrywając z Waske i Gaudio. A Hajek niedawno wygrał challengera w Poznaniu i w tym roku wygrał jeszcze kilka challengerów i widać że jest chłopak w formie.
A mecze Maracha widziałem w Sopocie i grał bardzo dobrze.
Poza tym Guzman grał w niedziele swój 7 mecz, gdyż zaczynał z kwalifikacji.

Do góry
#384613 - 09/08/2006 10:58 Re: Challengery [2]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Olejniczak D. vs Zemlja G. 1 @ 1.70 (gb)

dawid i klej to dwa przeciwienstwa, no ale z kim jak nie z takimi przeciwnikami musi wkoncu zaczac wygrywac ? zemlja cienutki, ciezko mu sie przebic przez 2 runde challi
gdyby to byl turniej na hardzie, to pewnie polak bylby wiekszym faworytem ja gram delikatnie na dawida a w nastepnej rundzie przeciwko niemu

Do góry
#384614 - 10/08/2006 08:42 Re: Challengery [2]
striker Offline
addict

Meldunek: 24/05/2006
Postów: 545
Vassalo Arg.M.- Heahnel J. @1.5
Chalenger w San Marino.Argentynczyk Vassalo to już dośc znany zawodnik mający nie małe sukcesy w tym roku na clayu,jego bilans tegoroczny to 35-15.Szczególnie mozna go zapamietać po roland garros gdzie doszedł do 4 rundy,pojawił sie także w Kitzbuehl gdzie nie sprostał Youznemu oraz w Sopocie gdzie musiał uznać wyższośc Cheli.W chalengerach dochodził do conajmniej ćwierćwinałów choć żadnego jeszcze chalngera nie wygrał.Turniej w San Marino rozpoczął od niemałej sensacji eliminując turniejową jedynke Volandriego(chodz wiadomo jakie jest podejście graczy z wyższej półki do chalengerów ).Jerome Haehnel moim zdaniem jest zawodnik głownie na hard,na tej nawierzchni odnosi największe sukcesy.Clay widać że mu niepodchodzi porażki wpierwszych rundach,ostanio w ćwierćwinale skarcony przez Guzmana 6-2 6-4,jego tegoroczny bilans clayu to 5-8 .W pierwszej rundzie pokonał Gorke Fraile w 3 setach (kurs na ten mecz były po 1.8 także nie była to aż tak dużą niespodzianka).Nie sądze aby uniesiony zwycięstwem nad Volandrim Vassalo mógłby dzisiejszy pojedynek przegrać. Powodzenia

Do góry
#384615 - 17/09/2006 18:10 Re: Challengery [2]
Atman Offline
old hand

Meldunek: 21/07/2005
Postów: 876
Skąd: Szczecin
PEKAO Open

  • Miejsce: Szczecin
  • Nawierzchnia: Clay
  • Pula nagród: 150 000 USD

    INFO

    Oficjalna strona turnieju

    Lista zawodników

    Drabinki : Singiel -- Debel

    Plan gier

    LIVESCORE

  • Do góry
    #384616 - 17/09/2006 19:02 Re: Challengery [2]
    Svart_Ulv Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 27/01/2006
    Postów: 4112
    to wychodzi mi na to ze znow trzeba grac porazki wszystkich Polakow w 1 rundzie -

    Horna - Kubot 1
    Clemens - Gawron (ewentualnie tu bym sie zastanawial nad Gawronem)
    Panfil - Vanek 2
    Matkowski - Guzman 1/2 - tutaj ciezko
    Przysiezny - Minar 2

    argumenty..no coz..Horna ostatnio doszedl na kleju do finalu w bukareszcie gdzie pechowo przegral z frytkiami..po kontuzji juz chyba nie ma sladu..moze Łukasz zawalczy ale jak dla mnie po 3 setowym pojedynku Horna wygra ten mecz

    Gawron..młodziencza fantazja kontra..gosc praktycznie znikad..raz byl w finale czelendzera w Kanadzie. Niemiec raczej nie pojawia sie w wielkich imprezach, Gawron moze zawalczyc.
    Grzesiu Panfil to melodia przyszlosci - serwis Vanka powinien wystarczy.
    Marcin raczej wystep w singlu potraktuje rekreacyjnie tylko ze ..Guzman to klejowiec..jesli Matce bedzie siedzial serwis po jakis tajach moze to wygrac.
    Michał z Ivo tez licze na 3 sety - lekka przewaga Minara i tak tez pewnie zagram ten mecz. bardziej doswiadczony i ograny na wiekszych imprezach.

    z innych pojedynkow to Koryja - z dziewka Sabau mimo serwisu heninowego powinien sie uporac..pytanie tylko czy koryj upadl az tak nisko zeby przyjezdzac na czelendza do szczescina? jaki ma w tym cel? wygra? jesli tak to ogra sabau - jesli nie -coz...kobieta zmienna jest.
    z innych spotkan na jutro koubek z di mauro - di mauro na hardzie praktycznie nie gra..dwa dziadki ale jednak stefan powinien przejsc dalej, poza tym roitman dosc pewny z lolkiem z hiszpanii i to narazie tyle.

    Do góry
    #384617 - 17/09/2006 19:38 Re: Challengery [2]
    Atman Offline
    old hand

    Meldunek: 21/07/2005
    Postów: 876
    Skąd: Szczecin
    "...Michał Przysiężny narzeka na kontuzję uda, uniemożliwiającą mu wszelkie treningi przez ostatnie dwa tygodnie. &#8222;Wczoraj wziąłem rakietę do ręki, gram jedynie dlatego, że pozwala mi na to ranking. Gdybym grał dzięki dzikiej karcie, jak było pierwotnie planowane, wtedy bym zrezygnował, żeby nie marnować innej osobie szansy mówił, prosząc by nie przeceniać jego szans w konfrontacji z rywalem, którego ośmieszył na challengerze we Wrocławiu..." - wiadomosc z oficjalnej strony Pekao Open.
    tymczasem czekam na mecz dnia - Coria - Sabau:) swoje spostrzezenia opisze jutro...Pozdrawiam

    Do góry
    #384618 - 17/09/2006 19:38 Challengery - Szczecin
    Fro_Lech Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 18/06/2003
    Postów: 15179
    Skąd: Poznań
    Prośba do Szczecinian o relacjonowanie meczów .

    Tak jak my to robiliśmy z THOM'em i będzie fajnie .

    Do góry
    #384619 - 17/09/2006 20:10 Re: Challengery - Szczecin
    Kenny Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 02/01/2005
    Postów: 4122
    Skąd: Jaworzno
    Panowie proponuje wyluzować troche i omijac granie na faworytow w tym turnieju a szukac dogów bo znowu bedzie lament jak w turnieju w Sopocie ze jakis faworyt sobie olewa turniej i odpada z byle kim. Ciekawi mnie postawa Corii w tym turnieju tzn. zastanawiam się jak szybko odpadnie, w 1? 2? rundzie czy może podda jakiś mecz znowu przez krecz. Jednym słowem ja bym go nie widział jako atrakcje tego turnieju a okazje do zarobienia poprzez stawianie przeciwko niemu

    Do góry
    #384620 - 18/09/2006 09:05 Re: Challengery - Szczecin
    Pooggoo Offline
    old hand

    Meldunek: 24/10/2002
    Postów: 763
    Skąd: Szczecin
    dziś będę na kortach od ok. 17, więc jutro zdam relację.
    Byłem popatrzeć w sobote na eliminacje, widziałem mecz Polaków, Olejniczak - Syriewicz, ogólnie żenada, oraz mecz Zabaleta - Urban. Muszę przyznać Mariano (mój ulubieniec) rozegrał naprawdę dobry mecz i co najważniejsze chyba mu zależy na wygranej w szczecinie. Rozgrzewał się z pół godziny ganiając między kortami, wzbudzał zainteresowanie , serwis w miarę regularni ok. 200km/h, dobra gra i walecznośc, oraz to co u niego uwielbiam nawet prowadząc 40-0 przegrał piłkę i marudził pod nosem do siebie. Wedlug mnie powinien zajśc daleko.

    relacje jutro rano,

    pozdrawian,

    Pooggoo

    Do góry
    #384621 - 18/09/2006 09:19 Re: Challengery - Szczecin
    Danielos Offline
    veteran

    Meldunek: 29/12/2004
    Postów: 1486
    Skąd: Szczecin
    Tez sie zjawie na korcie tak wiec, zdam relacje z jakiegos meczu dzis nie dam rady bo pracy ale w kolejne dni powinienem sie zjawic:)

    Do góry
    #384622 - 18/09/2006 09:23 Re: Challengery - Szczecin
    host Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/04/2004
    Postów: 2696
    Dzisiejsze mecze i kursy z TOTO-MIXA

    1.22 J.VANEK vs G.PANFIL 3.40

    1.40 G.CORIA vs R.SABAU 2.40

    1.45 K.ECONOMIDIS vs L.AZZARO 2.30

    1.95 B.ULIHRACH vs D.JUNQUEIRA 1.65

    1.40 P.STARACE vs F.CIPOLLA 2.40

    1.80 M.VASSALLO ARGUELLO vs S.BOLELLI 1.80

    Do góry
    #384623 - 18/09/2006 12:03 Re: Challengery - Szczecin
    Marcel Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 20/06/2003
    Postów: 34895
    Skąd: Wrocław
    Pooggoo a widziałeś może w akcji Masse w kwalach ? w 1 rundzie gra z Cysiem Rochusem , który straszył swoich wszystkich fanów zakończenie kariery . 2 lata temu Massa tutaj wygrał . Utalentowany gośc powinien ograc Rochusa .

    Do góry
    #384624 - 18/09/2006 12:12 Re: Challengery - Szczecin
    host Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/04/2004
    Postów: 2696
    Najpewniejszy dziś jest na pewno Vanek , który gra z 18 letnim Panfilem... Niewiadomą turnieju jest Coria, który albo przyjechał rozgromić tutaj towarzystwo i poszukać swojej formy, albo wizytę w Polsce kieruje w celach turystycznych (w końcu na pogodę trafił ) reszty raczej nie tykam, chociaż warty też uwagi jest Bohdan Ulirach , który gra z Cipollą

    Do góry
    #384625 - 18/09/2006 13:17 Re: Challengery - Szczecin
    RoccoRunner Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 12/07/2006
    Postów: 3909
    Ulihrach gra z Junqueira a nie z Cipolla, ja to zagralem na Czecha.

    Do góry
    #384626 - 18/09/2006 18:57 Re: Challengery - Szczecin
    host Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/04/2004
    Postów: 2696
    Quote:

    Ulihrach gra z Junqueira a nie z Cipolla, ja to zagralem na Czecha.




    Moja pomyłka. Przepraszam Chodziło mi oczywiście o Junqueira. Cipolle podałem, bo jego analizowałem wówczasz i pomyliłem się, ale z tego co widzę to Ulihrach wygrał Vanek pojechał Panfila jak po maślę, a Cotia jednak chyba cele turystyczne, lub służbowe

    Do góry
    Strona 11 z 13 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 >

    Moderator:  rafal08 



    Kto jest online
    8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, kemp, VVega, alfa, Górnik_Wałbrzych, Zaixi, forty), 3371 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45050 Tematów
    5584171 Postów

    Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07