Strona 16 z 28 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 27 28 >
Opcje tematu
#4413469 - 30/01/2011 20:21 Re: Kibice [3] [Re: kamasss]
eini Offline
enthusiast

Meldunek: 05/01/2011
Postów: 308
Originally Posted By: kamasss
Z tego co wiem, kupując bilety na II trybunę, na którą sam notabene kupowałem (a były to ostatnie wolne miejsca więc niektórzy byli zmuszeni kupić na II albo zrezygnować z meczu) nie widziałem nigdzie dopisku "trybuna ultrasów" albo coś w tym stylu.


Akurat raz byłem poproszony o wyjazd jako opiekun szkolnej grupy na mecz Lecha, kilkadziesiąt w sumie dzieci, razem z kilkoma nauczycielami / znajomymi pojechaliśmy, otrzymując darmowe biletu od klubu.... na trybunę wraz z tzw. "ultrasami". I co miałem powiedzieć dzieciom? Trąbki im odebrać, umalowane twarze umyć albo grzecznie powiedzieć że meczu nie zobaczą? Bo jest ryzyko że podejdzie jakiś podchmielony bałwan i zacznie ustawiać dzieciaków?

Róbta co chceta w tym kotle, ale jak już ktoś trafi źle ubrany albo jest cicho to zwyczajnie się odpiedo.cie. Dogadajcie się z klubem aby nie sprzedawał na tę święta trybunę biletów, tylko tyle.

Do góry
Bonus: Unibet
#4413521 - 30/01/2011 20:36 Re: Kibice [3] [Re: eini]
kkslech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/08/2007
Postów: 4658
Originally Posted By: eini

Akurat raz byłem poproszony o wyjazd jako opiekun szkolnej grupy na mecz Lecha, kilkadziesiąt w sumie dzieci, razem z kilkoma nauczycielami / znajomymi pojechaliśmy, otrzymując darmowe biletu od klubu.... na trybunę wraz z tzw. "ultrasami". I co miałem powiedzieć dzieciom? Trąbki im odebrać, umalowane twarze umyć albo grzecznie powiedzieć że meczu nie zobaczą? Bo jest ryzyko że podejdzie jakiś podchmielony bałwan i zacznie ustawiać dzieciaków?


Już nie ma takiego problemu, bo będzie sektor dziecięcy i tam mogą sobie dzieciaki robić co chcą. I dlaczego bezczelnie piszesz, że jakiś podchmielony bałwan ustawia kogoś w kotle skoro to właśnie ci ludzie walczą z podchmielonymi bałwanami?

A jeszcze odnośnie twojego poprzedniego posta - w dupie byłeś, gówno widziałeś. Fanatycy Lecha, ultrasi i inne grupy kibicowskie na Kolejorzu mają bardzo duży wkład w to, że Lech jest taką marką jaką jest obecnie. Gdyby nie atmosfera, którą tworzy niepotrzebny według Ciebie kocioł, to Lech nie byłby w tym miejscu, w którym jest dzisiaj.

Zniszczyć zorganizowany ruch kibicowski, przylepić dożywotni zakaz stadionowy za odpalenie racy, a najlepiej do więzienia z takimi! Zakazać śpiewania, wstawania z miejsca, jak to jest w Anglii, rozdać popcorn i zrobić w Polsce Premiership czy inną Barcelonę. Taką dewizę wyznajesz. A ja ludziom z takim podejściem mówię stanowcze - WYPIERD***J!

Do góry
#4413568 - 30/01/2011 20:46 Re: Kibice [3] [Re: kkslech]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków

Do góry
#4413572 - 30/01/2011 20:46 Re: Kibice [3] [Re: kkslech]
eini Offline
enthusiast

Meldunek: 05/01/2011
Postów: 308
Originally Posted By: kkslech
I dlaczego bezczelnie piszesz, że jakiś podchmielony bałwan ustawia kogoś w kotle skoro to właśnie ci ludzie walczą z podchmielonymi bałwanami?


Nie piszę bezczelnie, ale stwierdzam fakty, bo walczycie a wielu z was na tym kotle zatacza się, bynajmniej nie w rytm klaskanych melodyjek.

Originally Posted By: kkslech

A jeszcze odnośnie twojego poprzedniego posta - w dupie byłeś, gówno widziałeś. Fanatycy Lecha, ultrasi i inne grupy kibicowskie na Kolejorzu mają bardzo duży wkład w to, że Lech jest taką marką jaką jest obecnie. Gdyby nie atmosfera, którą tworzy niepotrzebny według Ciebie kocioł, to Lech nie byłby w tym miejscu, w którym jest dzisiaj.


Tak masz rację, byliby solidną europejską drużyną a póki co grają jak wiatr zawieje... A opinia zasłyszana w LBC, tam gdzie dresami nie śmierdzi a jedynie kasą i z czasem ta kasa będzie ważniejsza niż ultrasy drący ryja na stadionie i wiecznie sprawiający problemy.

Originally Posted By: kkslech

Zniszczyć zorganizowany ruch kibicowski, przylepić dożywotni zakaz stadionowy za odpalenie racy, a najlepiej do więzienia z takimi! Zakazać śpiewania, wstawania z miejsca, jak to jest w Anglii, rozdać popcorn i zrobić w Polsce Premiership czy inną Barcelonę. Taką dewizę wyznajesz. A ja ludziom z takim podejściem mówię stanowcze - WYPIERD***J!


Nie denerwuj się tak, prędzej czy później do tego dojdzie że grzecznie wypijesz piwko i zjesz ładnie popcorn a raz po raz sobie zaklaszczesz, oczywiście jak będziesz zwracał uwagę na toczący się mecz.

PEACE ruchu kibolowski! laugh

Do góry
#4413617 - 30/01/2011 21:03 Re: Kibice [3] [Re: connor]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Jest tylko jeden problem. Żeby model angielski się przyjął to musi być zapewniony odpowiedni poziom widowiska - a u nas tego nie ma.

Poza tym Legia niedawno próbowała wymienić sobie kibiców. Skończyło się klęską.

Do góry
#4413833 - 30/01/2011 21:51 Re: Kibice [3] [Re: Bzyku]
bącki05 Offline
addict

Meldunek: 08/12/2010
Postów: 516
Skąd: Polska
Krzysztof- trza było przyjebać typowi w ryj a nie pluć jak baba. I o to mam do Ciebie żal. Zachowałeś się jak nie Ty. Może wówczas byłoby o czym dyskutować. Jakby się poskładał jak domek z kart, to może by poczuł, że robił źle. (...) Po raz kolejny żydowska gazeta dla Polaków czyni zarzut komuś kto zaprowadza porządek. (...) Jeżeli ktoś nadal uważa, że działania i geneza GóWna nie są powiązane z komunistycznymi służbami specjalnymi, niech se ogoli jajka i wróci do przedszkola.


To dobre smile

Do góry
#4413851 - 30/01/2011 21:55 Re: Kibice [3] [Re: bącki05]
bącki05 Offline
addict

Meldunek: 08/12/2010
Postów: 516
Skąd: Polska

Do góry
#4413883 - 30/01/2011 22:03 Re: Kibice [3] [Re: connor]
Terry Butcher Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2003
Postów: 868
Skąd: Butte Paillade
Originally Posted By: Experto
Najsmieszniejsze w tym filmiku to ze ten caly litar jak ją oplul to jak spierdalal od razu laugh

prawda taka jak juz ktos napisal do nieczego oni(holsi, ultrasy i inni fanatycy) nie sa potrzebni(generalnie chyba najtansze bilety kupuja), popkorn na stadionach to kwestia czasu, liczy sie zysk a z takich litarow zysku nie ma tylko ludzie sie boja isc na stadion bo jeszcze ich opluje w najlepszym wypadku.



Tu sie nie zgodze. Ultrasi sa sola futbolu. Oni robia atmosfere, oprawy, wywieraja zdrowy nacisk na pilkarzy i na klub. Sa wierni.

Co do KKS to, moim zdaniem - ich stadion, i ich sprawa jak sie urzadzaja. Nam pozostaje obserwowac i ewentualnie pukac sie w czolo. grin

Jako ze to byl mecz miedzynarodowy - to czesc odpowiedzialnosci spada na PZPN . Ponowie pytanie : Gdzie byla ochrona ?

Na marginesie. Zycze reprezentacji Grecji lub Finlandii, aby rozgrywala mecze na Euro 2012 w Poznaniu. 40 000 ludzi w bialo-niebieskich szalikach pozwoli czuc sie jak u siebie. laugh

Do góry
#4413993 - 30/01/2011 22:28 Re: Kibice [3] [Re: kkslech]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: kkslech

Zniszczyć zorganizowany ruch kibicowski, przylepić dożywotni zakaz stadionowy za odpalenie racy, a najlepiej do więzienia z takimi! Zakazać śpiewania, wstawania z miejsca, jak to jest w Anglii, rozdać popcorn i zrobić w Polsce Premiership czy inną Barcelonę. Taką dewizę wyznajesz. A ja ludziom z takim podejściem mówię stanowcze - WYPIERD***J!


Jedna sprawa.

Pewnie wiesz KTO sprzedawał żarcie i napoje na tym meczu.

Tak, tak, firma niejakiego Litara smile

Dla kogo były te kiełbaski, zapiekanki, popcorn, fanty etc ?
Dla pikników jak mniemam.

Tak wiec dobrze sie zastanów zanim rzucisz hasło "pikniki wyp... !" , bo mógłbyś doprowadzic swojego wodza do nędzy laugh

Oczywiscie dopuszczamy mysl, ze tylko bojowcy z WL kupowaliby te smakołyki, ale jakos trudno sobie wyobrazić aktywnośc w młynie z popcornem w jednej, a z kiełbachą w drugiej ręce.

Do góry
#4414043 - 30/01/2011 22:37 Re: Kibice [3] [Re: Terry Butcher]
kkslech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/08/2007
Postów: 4658
Originally Posted By: Terry Butcher


Na marginesie. Zycze reprezentacji Grecji lub Finlandii, aby rozgrywala mecze na Euro 2012 w Poznaniu. 40 000 ludzi w bialo-niebieskich szalikach pozwoli czuc sie jak u siebie. laugh




Że niby Lech ma biało-niebieskie barwy? laugh

Do góry
#4414283 - 31/01/2011 00:02 Re: Kibice [3] [Re: kkslech]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: kkslech
Nie, nie może stać gdzie chce. Kocioł to miejsce, gdzie obowiązują zasady wyznaczone przez kibiców Lecha. I to samo tyczy się Żylety na Legii ...

Pewnie ze to samo, tyle ze na Zylete chodzi sporo 'piknikow', a nie wychodza opluci tylko sa zachecani w trakcie meczu do dopingu grin

Do góry
#4414316 - 31/01/2011 00:17 Re: Kibice [3] [Re: xqwzts]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: xqwzts
Originally Posted By: kkslech
Nie, nie może stać gdzie chce. Kocioł to miejsce, gdzie obowiązują zasady wyznaczone przez kibiców Lecha. I to samo tyczy się Żylety na Legii ...

Pewnie ze to samo, tyle ze na Zylete chodzi sporo 'piknikow', a nie wychodza opluci tylko sa zachecani w trakcie meczu do dopingu grin


W serialu Fanatycy Staruch faktycznie ciekawie zachęca do śpiewania smile Żeby nie było ja go nie potępiam za to. Sam nie lubię ryczeć cały mecz więc nie siadam raczej w młynie, ale rozumiem to, że jest to miejsce gdzie wymaga się pewnych rzeczy. A co do kotła - ostatnio go odwiedziłem przy okazji meczu Lech - Juve. Fantastyczna zabawa min. całych rodzin z dziećmi (tak w kotle były też rodziny z dziećmi). Nikt nie pluł, nikt najebany nie stawał gdzie nie trzeba, pełna kulturka.

Do góry
#4414335 - 31/01/2011 00:24 Re: Kibice [3] [Re: Bullet]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Widze, ze nadal dyskusja zazarta wink

Bullet mowil o tym:

http://balladafilm.pl/Community/647597,Film,balladafilm_Fanatycy_odc__2.html

Do góry
#4415823 - 31/01/2011 16:48 Re: Kibice [3] [Re: lupus]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
http://www.portalkibica.pl/aktualnosci/skandal-wokol-lidera-poznanskich-kibicow.html

Proponuje tonację nastrojów. W odpowiednim czasie ma się ukazać odpowiedź najbardziej zainteresowanego w tej sprawie. Cierpliwości.

Do góry
#4417115 - 01/02/2011 00:38 Re: Kibice [3] [Re: Fro_Lech]
forty Online   karty


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30430
Skąd: Brama
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/bojkot-gw/

To rozszerzenie blokuje ponad 80 stron należących do spółki Agora, które są bojkotowane przez kibiców Lecha Poznań. Po wykryciu blokowanej strony, użytkownik zostanie przeniesiony na stronę wyjaśniającą przyczyny bojkotu.

smile

Do góry
#4418731 - 01/02/2011 17:08 Re: Kibice [3] [Re: forty]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań

Do góry
#4418774 - 01/02/2011 17:25 Re: Kibice [3] [Re: Fro_Lech]
eini Offline
enthusiast

Meldunek: 05/01/2011
Postów: 308
W zasadzie nic to nie wyjaśniło, a oświadczenie samego zainteresowanego wyglądało jak przeprosiny za zabraną zabawkę w piaskownicy, czyli "nic się nie stało, o co wam chodzi?"
Czyli niby kobiety nie opluł, ale jak się zachowywał w stosunku do oplutego gościa i o co tam naprawdę poszło o tym ani słowa.

Staram się bezstronnie spojrzeć na to, ale oświadczenie przypomina dziecinadę, jedynie p.Pleszkun próbował mówić sensownie..

Czyli jednak GWno tym razem miało więcej racji..

Do góry
#4418851 - 01/02/2011 17:50 Re: Kibice [3] [Re: Terry Butcher]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: Terry Butcher
Na marginesie. Zycze reprezentacji Grecji lub Finlandii, aby rozgrywala mecze na Euro 2012 w Poznaniu. 40 000 ludzi w bialo-niebieskich szalikach pozwoli czuc sie jak u siebie. laugh


Niebiesko-białe.

Do góry
#4418917 - 01/02/2011 18:14 Re: Kibice [3] [Re: lupus]
forty Online   karty


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30430
Skąd: Brama

Do góry
#4419017 - 01/02/2011 18:43 Re: Kibice [3] [Re: eini]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: eini
W zasadzie nic to nie wyjaśniło, a oświadczenie samego zainteresowanego wyglądało jak przeprosiny za zabraną zabawkę w piaskownicy, czyli "nic się nie stało, o co wam chodzi?"
Czyli niby kobiety nie opluł, ale jak się zachowywał w stosunku do oplutego gościa i o co tam naprawdę poszło o tym ani słowa.

Staram się bezstronnie spojrzeć na to, ale oświadczenie przypomina dziecinadę, jedynie p.Pleszkun próbował mówić sensownie..

Czyli jednak GWno tym razem miało więcej racji..


wyjasnilo się i to sporo a mianowicie : nic nie zrobiłem,nikogo nie oplułem,nikogo nie popchnąłem ani nie wyganialem z trybun ale bardzo przepraszam za zaistnialą sytuację,która nie powinna mieć miejsca laugh laugh
ba nawet jestem gotowy spotkać się z nimi aby dojśc do porozumienia laugh
pobili głupotą Gówno grin

Do góry
Strona 16 z 28 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 27 28 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (Huberthg, Akhu, burbon, pacyfista, akagi, VVega, latajaca_holenderka, rymoholik, igea23, wHiTe_StAr, alfa, Sensei, forty, 11kera11), 3154 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584086 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07