Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 >
Opcje tematu
#4216373 - 06/11/2010 17:55 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
Wąski Offline
addict

Meldunek: 19/08/2010
Postów: 580
Skąd: Polska Wschodnia
a co myślicie o meczu Bydgoszczy z Warszawą?

Do góry
Bonus: Unibet
#4216409 - 06/11/2010 18:06 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
Daniello1991 Offline
member

Meldunek: 19/03/2009
Postów: 148
Skąd: Czestochowa
No sprawa nie jest łatwa. Wiadomo oficjalna wersja to pusczony mecz w tamtym sezonie z Wieluniem i decyzja Pakosza o przeniesieniu klubu do innego miasta a nie oficjalna to kibice Rakowa bo z Rakowem raczej na pewno się nie dogadają. Na chwilę obecną to się raczej nie zmieni.Wiele zależy od wyborów w Częstochowie.

Ja jednak gram +2.5 na Cz-we. Drużyna jest w dobrej formie. Liczę na doświadczenie i spokój Murka i Gierka. Obaj są bardzo przywiązani do klubu i na pewno dadzą z siebie wszystko. Ogólnie gra drużyna wygląda bardzo ciekawie i mimo ,że Skra gra coraz lepiej to tego seta albo może nawet dwa uda się ugrać. Ostatnio zresztą Skra wygrała dwa razy 3-2 i przegrała 3-1. Wygrywanie nie przychodzi im już tak łatwo. Hala Polonia zapewne będzie pełna więc myślę ,że bez KK i tak jakoś ten doping będzie wyglądał. Jest zawsze na meczu spiker która w meczu z Wieluniem starał się rozkręcić doping.

Do góry
#4216462 - 06/11/2010 18:39 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wąski]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Dobra to skrobniemy jeszcze cos odnosnie naszej rodzimej ligi panów grin



Czestochowa-Bełchatów
Zaczne od meczu w Czestochowie. Jak juz pisałem wyzej miałem grac +2,5 Azs, jednak po dluzszym zastanowieniu się odpuszczam to, bo denerwuje mnie ta sprawa z Klubem Kibica Czestochowy. Nadal czuje, ze Czewa u siebie postawi przynajmniej trudne warunki belchatowianom i uwazam ze tego seta czy dwa powinni ugrać. Blizej mi do wygranej Skry, gdyz cały czas jest to klasowy zespol, ktory powoli sie rozkreca. Widac, ze Wlazły wraca do formy, Falasca sie na razie dobrze trzyma. Zastanawia mnie tylko kto wyjdzie na przyjeciu, Baku + Winiar czy Baku + Kurek czy moze Winiar + Kurek? Najblizej mi do 1 lub 2 opcji i Nawrockiemu pewnie tez. Bardzo duzo szumu robi sie wokol Zatora, ale ja bym nie histeryzował, bo to dopiero poczatek i on musi sie wkomponowac w ten co jak co gwiazdorski sklad. Wczesniej gral z rowniesnikami, było mu na pewno duzo łatwiej. Jest on swietnym libero, wiec poradzi sobie. Zeby nie przedluzac, Skra powoli sie rozkreca, po pojedynkach z najmocniejszymi ekipami maja przed soba teraz slabsze ekipy i nie ma innej opcji, zeby tracili punkty, bo juz wystarczajaco potracili z czołówką. Co do Czestochowy, to w Polonii sa strasznie mocni, ostatni raz przegrali tutaj 0-3 bodajze w 2008 roku z Olsztynem, ktory im w tamtym okresie strasznie nie lezał. Bede bardzo zdziwiony jesli Czewa nie ugra seta. Gierek gra jak za dawnych lat, powrot na stare smieci dobrze mu zrobił. Murek(ostatnio MVP w WWA) odbudowuje sie i zaczyna grac swoje. Zastanawia mnie tylko dyspozycja Fabiana, bo on cos falował ostatnio z tą formą, ale zobaczymy. Sercem za Czewa, ale obiektywnie wiadomo...
Bełchatów 3-1


Bydgoszcz - Warszawa
Ciekawy pojedynek jesli chodzi o "tajemniczosc", bo nie mozemy byc pewni jaka dyspozycje zaprezentuja obie ekipy. Moze niektorzy beda zdziwieni, ale ja typuje tutaj zwyciestwo Warszawy. Kursy juz pospadały, a ze pisze dopiero teraz o tym meczu to juz inna kwestia. Bydgoszcz ostatnio blamaz w Wieluniu, a Warszawa po dobrym poczatku z Czestochowa przespała 2 pierwsze sety, w 3 sie obudziła i starczyło jej koncentracji do stanu 12-8 w 4 secie. Pozniej grali juz tylko akademicy z Czestochowy. Obie ekipy przegrywały, jednak to w Warszawie widze wiekszy potencjal, oczywiscie maja gorace glowy i sa młodzi, ale maja swietnego trnera, ktory nad tym wszystkim potrafi zapanowac. W Bydgoszczy niewyrazny Wspanialy gada tylko utarte teksciki typu "jest dobrze" "jest zle" "gramy panowie" i sobie tak chodzi. Jak zespol gra dobrze to ok, a jak zle to widzielismy co sie stalo w Wieluniu. Personalnie sklady nawet porownywalne, do tego Warszawa zawsze lezała Bydgoszczy. Jednak ten sezon to zupelnie inny sezon dla Warszawy. Mecz o 6 punktów, bedzie pewnie zaciety. Jednak ja mimo wszystko typuje wygrana gosci.
Warszawa 3-1 v 3-2



Rzeszów - Kielce
Powinno byc szybko, gładko i bezbolesnie. Rzeszowianie nie daja zadnych szans przyjezdnym, sa lepsi od nich w kazdym siatkarskim elemencie. Apropo skladow, to Rzeszów bez Grozera, Jozefackiego i prawdopodobnie jeszcze Cernica. Kielce natomiast bez swojego podstawowego rozgrywajacego-Dobrowolskiego. Tyle na ten temat, bo wiecej pisac nie trzeba.
Rzeszów 3-0


Olsztyn - Wieluń
Kolejny mecz o 6 punktów, bo wiadomo ze te ekipy beda walczyc w strefie 7-10, nie oszukujmy sie. Wielun moze byc postrzegany jako najslabsza ekipa ligii, ale trzeba sobie cos wyjasnic. Grali z takimi ekipami jak Rzeszów, Kedzierzyn i Czestochowa. Porazki z tymi zespołami były wkalkulowane, wiec nie ma co ich roztrzasac oraz od razu skreslac wielunian. Po ostatnim meczu z ekipa na swoim poziomie, pozwolcie ze tak to nazwe, Wielun okazal sie bezsprzecznie lepszy i rozgromił przeciwnikow. Tym razem przyjdzie im sie zmierzyc z Olsztynem, ktory rowniez jest skazywany na dol tabeli po ostatnich slabych meczach. Nie zdobycie zadnych punktow w Kielcach czy Bydgoszczy to bardzo duze wpadki. Patrzac na to, ze te punkty beda im w koncowym rozrachunku bardzo potrzebne to dzis maja noz na gardle i musza wygrac. Jesli dzisiaj przegraja to ich sytuacja bedzie tragiczna. Strefa 7-10 bedzie dla mnie wygladac tak: Kielce, Wielun, Olsztyn, Bydgoszcz. A wiec na razie Olsztyn ma 0 pkt. Wielun ma lepsza sytuacje, ale to i tak tylko 3 pkt roznicy. Widzimi wiec, ze dla obu ekip to mecz o 6 a moze i nawet o 9 punktow. Jednak trenerowi Sordylowi sie petelka juz zaciska na szyji, a Wielun po ostatnim sukcesie troszke "odzył". Ja typuje zaciety mecz, czyli 5 setów. Co do zwyciezcy to blizej mi do wygranej przyjezdnych.
Wielun 3-2 lub Olsztyn 3-2



O Kedzierzynie mi sie juz nie chce pisac, napisze jak cos jutro. Typuje 3-1 dla Swidra i społki.




Pod te analizy:

Skra -1,5 @ 1,606 7/10 pinn

Kedzierzyn -1,5 @1,45 7/10 exp

Rzeszów 3-0 @ 1,60 9/10 exp

Warszawa +1,5 @ 1,526 7/10 pinn

Warszawa @ 2,07 3/10 pinn

Wielun +1,5 @ 1,877 4/10 pinn

Wielun @ 2,74 2/10 pinn


oraz combos

Skra + Mosto + Wielun +2,5 + Wawa +2,5 + Rzeszów under 160,5 pkt @ 2,50 10/10 uni


pozdro grin

Do góry
#4216566 - 06/11/2010 19:50 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Tak przejrzałem jeszcze oferte tobetu odnosnie I ligii mezczyzn. Moze nie ma jakis super promocji itp ale jak ktos lubi takie kursy to moze sobie spokojnie dorzucic do combosa Nyse @ 1,15, bo jest to dla mnie tak zwany pewniak. Nie wyobrazam sobie, zeby swietnie spisujaca sie w tym seoznie Nysa poległa w Spale z tymi mlodymi chlopakami. Nysa 3-0


Kolejnym ciekawym typem wydaje sie byc Slepsk Suwalki @ 1,55. Niespodziewanie jest to dotychczasowy lider pierwszej ligii. Slepsk to beniaminek, ich dzisiejszy rywal - Pekpol - rowniez. W pojedynku beniaminkow przewiduje, ze gora beda Ci pierwsi. Slepsk 3-1


Trefla po takim kursie bym nie ruszał, są wyraznie w dołku, roznie moze byc, jednak powinni wygrać. Gdansk 3-2

Na Radom bardzo słaby kurs(1,05). Ich pierwszy rozgrywajacy - Kruk - kontuzjowany od 2 kolejek. Jednak nawet to oslabienie nie powinno zmienic gry Jadaru, ktory walczy o pluslige. Radom 3-0


Ciekawym meczem jest mecz w Swidniku. Na pierwszy rzut oka typowy no bet. Jednak blizej mi do wygranej gości po @ 1,60. Gorzów 3-1


Na koniec zostawiłem sobie Bedzin @ 1,42. U siebie bardzo mocna ekipa, z duzymi aspiracjami i potencjałem. Jaworzno w ost sezonie mialo lepszy sklad, teraz troche roszad i widac jeszcze brak zgrania i tego czegos. Bedzin 3-1

Do góry
#4216612 - 06/11/2010 20:40 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Jesli ktos lubi H2H na zawodnikow to prosze bardzo, ciekawe pary dzisiaj tongue


Cedic - Gunia 1 @ 2,70

Pojedynek srodkowych i kursy powinny byc po rowno, bo srodkowi zdobywaja relatywnie mało punktow i roznice pewnie beda nieduze.

Costa - Buniak 1 @ 1,85

Costa wkomponowal sie juz chyba w druzyne. W ataku jest bardzo skuteczny, do tego zagrywa z wysoku raczej mocniej, wiec mzoe cos rowniez ustrzelić. Nie wiem czy Buniak wyjdzie w "6", ale prawdopodobnie tak.

Murek - Gierczynski 1 @ 2,90


Dawid wraca, powoli bo powoli, ale wraca. Krzysiek gra wysmienicie, jednak dzisiaj przeciwko Skrze bedize im ciezko zdobywac punkty. Jest wiec szanse, ze Dawid nabije to oczko wiecej. Ost dostał MVP, wiec Fabian powinien juz mu wiecej ufac.

Lubiejewski - Gromadowski 1 @ 2,30

Lubiej ost złapał formę. W Olsztynie gra prawie jak u siebie, wiec dodatkowo powinien sie czuc jeszcze lepiej. A Marcel? Marcel jakos faluje strasznie.

Akhrem - Grozer 1 @ 4,70

Grozer ma nie grac, ale moze wyjdzie na sam poczatek i pozniej bedzie odpoczywac, mozna zaryzykowac taki scenariusz, jak nie wyjdzie w "6" to zwrot.

Kosok - Szczerbaniuk 1 @ 1,70

Dobrowolski nie zagra i kto wie jak drugi sypacz bedzie rzucac na srodek. Wydaje mi sie,ze RObert wiecej pkt zdobedzie blokiem i zagrywka, a Baranowicz cos tam na srodek pogra na pewno. TO bedize szybki mecz i roznice punktowe pewnie niewielkie miedzy zawodnikami.

Swider - Divis 1 @ 1,55

Rozklad ataku w Mostostalu jest prosty, Swider + Jarosz + reszta. W Jastrzebiu Yudin+Hardy+DIvis. Licze na wygrana Kedzierzyna i w tym upatruje wiecej pkt Sebastiana.


Wlazly - Janeczek 1 @ 1,65

Pojedynek dwoch glownych armat. Dzisiaj typuje Mariusza do MVP i wygrana Skry 3-1. Zdobeda tym samym wiecej pkt, a dodatkowo Mario wraca do formy i Falasca ma do niego duze zaufanie.

Do góry
#4216613 - 06/11/2010 20:40 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Ja oprócz tego Rzeszowa 3-0 po @1.6 [ze względu na ostre przeszacowanie] , spróbowałbym sobie gdybym miał konto w betsafe bez szaleństw:

Kapelus v Lubiejewski 1 @2.55

Ostre value moim zdaniem. Luba fakt, że zagrał bardzo dobrze u nas z Delectą przy okazji zdobywając MVP meczu + w miarę dobra zmiana w Częstochowie, ale bez przesady jednak. Kapelus to nasza taka gwiazda na przyjęciu i naprawdę musi mu nie iść, żeby został zmieniony, a Marcin? Marcin jak to Marcin ma w swoim zwyczaju ostre blokady w skuteczności i być może dziś będzie miał taką i na parkiecie pojawi się Sarnecki którego wygryzł z I składu. Lekko po takim kursie myślę, że można wziąć.

Wlazły v Janeczek 1 @1.65

Mario pokazał w ostatnich spotkaniach, że jest po prostu w zajebistej formie. Janeczek również niczego sobie, zawsze groźny bardzo, ale jednak postwiłbym tutaj na doświadczenie i mocniejsze ataki ze strony Wielunianina wink


Szkoda, że nikt oprócz betsafe nie pomyśli właśnie by dawać takie pary h2h ...

Do góry
#4216616 - 06/11/2010 20:43 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Cytat:
Costa wkomponowal sie juz chyba w druzyne. W ataku jest bardzo skuteczny, do tego zagrywa z wysoku raczej mocniej, wiec mzoe cos rowniez ustrzelić. Nie wiem czy Buniak wyjdzie w "6", ale prawdopodobnie tak.


Wydaję mi się, że jednak Zajder+Costa tongue Buniak miał fajny mecz w I kolejce, a tak to bez komentarza. No i z Delectą już ta para środkowych wyszła, więc raczej Marszałek nie będzie zmieniał, choć kto go tam wie tongue

Do góry
#4216624 - 06/11/2010 20:50 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Rafał mi pisał, ze Buniak duzy postep zrobił od poczatku sezonu, a Zajder faluje. Wiec jakas tam szansa jest. W Czewie gral Buniak+Costa. Jak nie to zwrot, problemu nie ma tongue

Do góry
#4216628 - 06/11/2010 20:52 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
mirasPL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2007
Postów: 2153
Originally Posted By: Wojtas_


Kolejnym ciekawym typem wydaje sie byc Slepsk Suwalki @ 1,55. Niespodziewanie jest to dotychczasowy lider pierwszej ligii. Slepsk to beniaminek, ich dzisiejszy rywal - Pekpol - rowniez. W pojedynku beniaminkow przewiduje, ze gora beda Ci pierwsi. Slepsk 3-1



Ślepsk to nie jest beniaminek. Ostatnio utrzymał się po barażach. Kurs do grania,tylko brak rzetelności w wypowiedzi.
Są pieniądze w Suwałkach na siatke,więc jest o co grać.

Do góry
#4216630 - 06/11/2010 20:53 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Bo to jego kolega:) Ja tam mam swoje zdanie. Postęp, postępem, ale jak ktoś z dwójki Zajder i Costa nie będą słabiutko grać, to będzie w kwadracie tongue
Mi pisał, że Luba ostra forma, jednak gram pod niego, że będzie się trzepał dziś troszkę "u siebie" wink
A jak w Rzeszowie ma nie zagrać Józef i Grozer, to na ataku jak na moje zagra sobie Aleh, a na przyjęciu Buszek z Miką. Aleh lubi na ataku popykać tongue

Do góry
#4216693 - 06/11/2010 21:21 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: mirasPL]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Originally Posted By: mirasPL
Originally Posted By: Wojtas_


Kolejnym ciekawym typem wydaje sie byc Slepsk Suwalki @ 1,55. Niespodziewanie jest to dotychczasowy lider pierwszej ligii. Slepsk to beniaminek, ich dzisiejszy rywal - Pekpol - rowniez. W pojedynku beniaminkow przewiduje, ze gora beda Ci pierwsi. Slepsk 3-1



Ślepsk to nie jest beniaminek. Ostatnio utrzymał się po barażach. Kurs do grania,tylko brak rzetelności w wypowiedzi.
Są pieniądze w Suwałkach na siatke,więc jest o co grać.


o kurde faktycznie, pisałem z głowy bez sprawdzania, a byłem przekonany ze to beniaminek, cos tam mi nie pasowało z tym, ze az 3 beniaminkow(bedzin, pekpol i slepsk) no ale zaakceptowalem to grin

no nic moj blad, co nie zmienia faktu, ze jest zaskoczeniem ich pierwsze miejsce i nie zmienia faktu, ze kurs do gry

Do góry
#4219024 - 07/11/2010 21:14 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Kapelus i Wlazły na plus, Rzeszów cyrk z 17-18 > 17-25 w II secie.
Żeby było jeszcze śmieszniej, to Grozer zagrał w tym spotkaniu, dostał MVP smile Kto to będzie pamiętał zresztą, że Kielce wygrały seta z Rzeszowem... chyba tylko ci którzy skusili się na `promocję` ;]

Co do dzisiejszego HITU. To chyba większość zgodzi się, że najrozsądniejszym typem na to spotkanie w Kędzierzynie jest opcja over 168.5 @1.85 z betclic.
Kurs jak na moje ostro przeszacowany, patrząc na inne buki gdzie mamy na over 160.5 kursy w granicy ~@1.55. Próbuje i oby nie było takiej samej sytuacji jak wczoraj z Rzeszowem wink

Do góry
#4220533 - 08/11/2010 18:12 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
fragment wywiadu z przedpelskim(sport.pl)



"Czyli nie ma wątpliwości - nasza siatkówka się nie wali?

- Nie. Jeśli poczuję, że coś jest nie tak, sam ustąpię. Mam nadzieję, że zrobię jeszcze dużo dla siatkówki, także tej światowej."




sie usmiałem grin

Do góry
#4222993 - 10/11/2010 03:22 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
void Offline
member

Meldunek: 20/07/2010
Postów: 187
Mariusz Wlazły kontuzjowany(skręcona noga) i jutro nie zagra. Zamiast niego wystąpi Novotny.

Do góry
#4223800 - 10/11/2010 15:54 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: void]
gajus_bonus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/03/2008
Postów: 2707
Skąd: Legowisko PC
Co nie zmienia faktu ze pojada Delecte az brzydko wink

Do góry
#4224765 - 11/11/2010 00:38 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: gajus_bonus]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Szybko, bo musze zaraz wychodzić. Dzisiaj kolejna kolejka i kolejne ciekawe spotkania. Hitem oczywiscie mecz Rzeszów - Kedzierzyn. Ja to widzę tak:

Skra 3-0
Kielce 3-2 lub 2-3
Warszawa 3-1
Rzeszów 3-2
Jastrzebie 3-1


to tyle, milego oglądania grin

Do góry
#4226340 - 11/11/2010 17:01 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
zizu88 Offline
stranger

Meldunek: 01/11/2010
Postów: 2

Do góry
#4233882 - 14/11/2010 19:54 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: zizu88]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Wczorajsze miny typu Mosto 3-0 czy Jastrzebie win udalo sie uniknac, ale dzisiaj postanowilem cos napisac, bo czuje w kosciach wygrana akademikow z Czestochowy. Moze to troszke moje pobozne zyczenia, gdyz potrzebujemy tych punktow bardzo, ale mysle ze staralem sie byc obiektywny przy analizie tego meczu i nie kierowalem sie zbytnio wlasnymi "interesami kibica".

Co do samego meczu to wyraznie Czewa odzyla po meczu z Bełchatowem, w ktorym to nie ugrala nawet secika. Moze to wynikało bardziej ze slabosci jastrzebian, ale prowadzic 16-10 i przegrac seta w meskiej siatkowce zdarza sie bardzo rzadko. Chwala czestochowianom, ze wyjeli z takiego stanu i juz do konca meczu nie puscili i "zadusili" gospodarzy. Jastrzebie co prawda ostatnio w slabszej formie, co widac po wczorajszym meczu chociazby, ale to nie zmienia faktu, ze akademicy grali bardzo dobrze. Z drugiej strony rozpedzony Rzeszow, ktory byc moze juz zagra z Cernicem, kto wie. Resovia jest rozpedzona, ale chyba lekko zdyszana juz, co mecz to tie break, tak to wygląda. W tym sezonie upodobali sobie chyba mecze pieciosetowe na wyjazdach. Dzisiaj tez czuje 5 setow. W halii Polonia Czestochowa gra lepiej niz na wyjazdach i w tym upatruje rowniez duzego handicapu dla gospodarzy. Zeby nie przedluzac, analiza analizą, ale ja dodatkowo jak juz pisalem wyzej czuje w kosciach, ze Czewa powalczy z wiceliderem. Co wyjdzie z mojego "czucia" przkonamy sie od 14:45. Mam nadzieje, ze to bedzie dobry mecz i gospodarze zgarna przynajmniej 2 punkty.


wracajcie boks



over 185,5 pkt @ 2,20 8/10 uni
Czestochowa +2,5 @ 1,42 10/10 uni
Czestochowa +1,5 @ 2,30 5/10 betsf
Czestochowa 3-2 @ 7,35 1/10 exp
Rzeszow 3-2 @ 6,50 1/10 exp



Pozdro Wojtas tongue

Do góry
#4234105 - 14/11/2010 21:24 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Wojtas_]
Daniello1991 Offline
member

Meldunek: 19/03/2009
Postów: 148
Skąd: Czestochowa
@Wojtas

Dzisiaj wraca doping. Bilety praktycznie wszystkie sprzedane. Myślę ,że to pomoże drużynie. Na dodatek w Resovii Grozer nie trenuje regularnie bo ma coś z łydką i głównie tylko gra w meczach a treningi ma bardziej indywidualne. Ja też liczę na punkty dla Częstochowy. Na dodatek przy pełnych trybunach tacy zawodnicy jak Murek czy Gierczyński dają z siebie 200% A po meczu z Jastrzębiem myślę ,że drużyna jeszcze bardziej uwierzy w siebie.

Do góry
#4236107 - 16/11/2010 01:36 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Daniello1991]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Mecz "przyjaźni" w Wieluniu?



Dokonczenie 7 kolejki spotkań. Mecz między miejscowym Pamapolem Wieltonem Wielun, a Politechniką Warszawską. Obie ekipy znaja sie bardzo dobrze. Grały ze sobą wiele spotkań w tamtym roku(liga+puchary) oraz "wymieniły" się zawodnikami w tegorocznym okienku transferowym. Kapelus i Milczarek przyszli do Wielunia, a "obrazony" Nowak poszedł w zamian do Warszawy. Obecne sklady personalne i forma druzyn jako faworyta wskazuja zespół przyjezdnych. Bukmacherzy nieznacznie wyzej oceniają szanse Warszawy. Jestem w stanie zgodzic sie z ich oceną szans na to spotkanie. Jednak juz wielokrotnie w tym roku przekonalismy sie, ze dzieki dobrym transferom oraz zwiekszeniu i zageszczeniu ligowych spotkan PlusLiga sie bardzo wyrownała. Jest ciekawie, kazdy moze wygrac z kazdym lub chociazby urwac punkty kazdemu. Tylu zacietych spotkan dawno nie było. W ten weekend mieliśmy niespodzianke w Kedzierzynie, w Bydgoszczy oraz miłe zaskoczenie(ja nie byłem zbytnio zaskoczony) w Częstochowie. Mozna napisac "na tą kolejkę wystarczy!", jednak nie dla mnie, jestem "zachłannym" kibicem. Dlatego dzisiaj oczekuje kolejnej niespodzianki - czyli wygranej Wielunia. Gospodarze w tamtym roku kilkakrotnie pokazali, ze potrafia grac z Warszawa, ze radza sobie z taktyka trenera Panasa. Prawda, Warszawa z tamtego sezonu, a ta obecnie to dwie rozne ekipy, ale czy az tak bardzo? Cały czas grają na dwoch ofensywnych przyjmujacych(chociaz w tym roku maja wieksze strzelby) i doswiadczonego atakujacego. Libero ten sam, bo Milczarek w tamtym sezonie nie grał wszystkiego, rozegranie podobne. Zmienili całkowicie "pierwszoszóstkowy" środek. Wiec widzimy, ze styl druzyny pozostał ten sam. Zeby nie było, w Wieluniu rowniez nastapily zmiany na plus odnosnie przyjmujacych i środkowego. Jak dla mnie powinien byc wyrownany mecz. Niby Wielun mial mniej czasu na odpoczynek, bo musiał po meczu jeszcze jechac z powrotem do domu, ale to zaden argument. Nie robmy z igły wideł. Ja liczę na dobre rozpracowanie taktyczne warszawian przez sztab szkoleniowy wielunian. Trener Marszałek sie tym na pewno zajmie i odpowiednio ustawi zagrywke oraz blok. Pamietam w tamtym roku mecz w Wieluniu. "AZS ! co? 3-0" Warszawa jak szybko przyjechała tak szybko wróciła do stolicy(a ja wtedy miałem +2,5 zagrane, Misiek pamietasz jak sie wkur...smy na trybunach?). Dzisiaj jestem lokalnym pariota i przewiduje wygrana Wielunia.


Wielun +1,5 @ 1,704 10/10 pinn
Wielun @ 2,41 8/10 pinn
Wielun win 1st set @ 2,35 5/10
under 188,5 pkt @ 1,72 4/10 uni
under 160,5 pkt @ 4,50 1/10 uni
Wielun 3-0 @ 6,60 1/10 exp
Wielun 3-1 @ 5,40 1/10 exp



Wielun boks


To tyle, dziekuje grin

Do góry
Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (VVega, alfa, DePito), 3352 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45059 Tematów
5585069 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07