Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#4209787 - 03/11/2010 06:33 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Misiek]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
na moje jutro do grania:

Polska i Czechy po 3:0 - niby mecze bez znaczenia, ale zenada bylyby stracone sety z tak egzotycznymi rywalami

Holandia -1,5 - mecz o awans, Holenderki mimo wszystko sa zdecydowanie lepsza druzyna i nie wyobrazam sobie innego wyniku jak ich wygrana

Niemki,Rosja,Dominikana - o Niemkach i ROsjankach juz pisano, na Dominikane byloby pewnie z 1,04 gdyby dzis Turczynki nie wydziwialy w dwoch pierwszych setach... pozniej wziely sie juz do roboty i rozniosly Kanadyjki, jednak buki zaczely troszke przeceniac Kanadyjki

i na koniec
Turcja - mozna zlapac naprawde fajne kursy... Turczynki od lat w europejskiej czolowce, tutaj prezentuja sie co najmniej dobrze, Koreanki tez bardzo pozytywnie zaskakuja... jest to niezwykle istotny mecz, przegrany zespol mozna powiedziec traci szanse na walke o polfinal... Europejki (o ile Turcje mozna nazwac Europa wink ) mysle ze dadza mimo wszystko rade i wyjda z zaskakujaco wyooyi...


niby jeszcze Brazylijki i Amerykanki wygladaja pewnie - ale Wloszki to zawsze Wloszki - moga sie spiac i ich wygrana napewno nie bedzie mega-sensacja... a co do USA... zalozylem sobie juz jakies trzy lata temu ze pod zadnym pozorem nie obstawiam spotkan w ktorych Kuba gra w siatke... czy to panie czy panowie - to jest kraj ktory zawsze moze wystrzelic, a takze zawsze moze dac ciala...

Do góry
Bonus: Unibet
#4209800 - 03/11/2010 07:37 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Boubson]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Jako ciekawostkę podam:

Wyniki z PanAm Cup

2010 Costa Rica 0-3 Peru (7-25, 7-25, 9-25)
2009 Costa Rica 0-3 Peru (14-25, 10-25, 11-25)

crazy

Do góry
#4209824 - 03/11/2010 09:54 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: _Korver_]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Wszystko co piszecie jak najbardziej ok - ale granie JAP z SER to czyste wróżenie z fusów - ja zaproponuję coś dla lubiących małą dawkę adrenaliny, ale napięcie przez całe spotkania /niskie stawki wysokie kursy etc.) - typy z UB dla podwyższenia ryzyka można zagrać rozpisy
1/ Peru - Kostaryka under 125,5 /20, 20, 15/ - już spadek z 4.50 na 3.50
2/ Portoryko - Holandia under 120,5 /4.50/ - jak zagrają jak wczoraj kto wie a POR narazie bardzo bezbarwnie
i wg mnie 3 najbardziej prawdopodobne
3/ Algeria - Polska under 110,5 4.50 /dwa sety do 10 i jeden 15 - gra na luzie oby dobrze serwowaly a wynik w zasięgu
4/ Kenia - Czechy under 110,5 5.00 - może Czeszki nie są jakimś gigantem ale po wczorajszym win z Włoszkami morale bardzo wysokie a Kenijki poza ambicją = poziomem Algierkom - po prostu jeszcze długo muszą sie uczyć
i dla mnie hit
5/ Chiny - Rosja under 135,5 - jak Rosjanki od poczatku będą skupione gładkie 3-0 i to ze sporą zdobyczą pkt. tez umieją liczyć a Chinki /jak na nie/ żenująco słabo - szybkie 3-0 w setach do 22, 20, 17

Do góry
#4210638 - 03/11/2010 22:56 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: KRAJAN]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Organizatorzy zmienili jednak godziny rozgrywania meczów i terminarz naszej grupy prezentuje sie następujaco:

6 listopada
Peru-Rosja, g.4:45 *
POLSKA-Korea, g.7:00
Serbia-Turcja, g.2:30
Japonia-Chiny, g.10:00

7 listopada
Peru-Korea, g.2:30
POLSKA-Rosja, g.7:00
Serbia-Chiny, g.4:45
Japonia-Turcja, g.10:00

8 listopada - DZIEŃ PRZERWY

9 listopada
Peru-Turcja, g.5:30
POLSKA-Chiny, g.7:45
Serbia-Rosja, g.3:15
Japonia-Korea, g.10:45

10 listopada
Peru-Chiny, g.3:15
POLSKA-Turcja, g.7:45
Serbia-Korea, g.5:30
Japonia-Rosja, g.10:45

* godziny wg czasu polskiego

Do góry
#4214289 - 05/11/2010 09:00 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Cendruś]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Originally Posted By: Cendruś

Kupony:

1)Brazylia+Polska3:0+Niemcy+Usa @2.57 piwo

2)Brazylia -1.5 @1.95 piwo

3)Niemcy-1.5 @1.6 + Usa -1.5 @1.5 piwo

4)Chorwacja dw3:0 @2.4 piwo


Ostatni dzien pierwszej rundy maaaalina 4/4 izi ooo
Oby druga runda rowniez sympatycznie dawala zarobic.

Na sobote widze narazie to tak:

Polska - Korea

Pewna wygrana Polek. Nasze do tego turnieju sa dobrze przygotowane, szkoda dwoch pierwszych meczow ktore przegraly w glowach, ale dopoki jest szansa to trzeba walczyc i wygrywac.
Koreanki to gorsza wersja Japonek, a Bialo-Czerwone calkiem niezle sobie radzily w pierwszym meczu z gospodyniami, wiec tutaj tymbardziej powinno wszystko grac.
Polki fizycznie zdecydowanie lepsze co powinny wykorzystac i zrobic duza przewage na siatce.
Wyniki Koreanek z pierwszej fazy nie robia na mnie wrazenia - wygrana z oslabionymi Chinkami, z mega slaba Kanada i nie lepsza Dominikana męki w 2setach, a na koniec przemeczona Turcje (na 5 meczow 4 razy graly 5cio setowki!) spakowaly...3:2 smile .
W przypadku wygranej doganiamy Koreanki i pniemy sie w gore!


USA-Czechy

W tym meczu widze 3-0/1 dla USA. Szczelny blok, mocny atak to w zupelnosci wystarczy na Czeszki, ktore maja podobne atuty jednak poziomem odstaja znaczaco.
To juz taka faza, ze Amerykanki beda skoncentrowane przez caly mecz i nie pozwola sobie na serie jaka im sie przydarzyla w 3cim secie z Kuba. Gra toczy sie o polfinal, zlaczyli sie z silnymi przeciwnikami z grupy B i takie mecze trzeba szybko wygrywac!


Kupony:
Polska@1.7+USA@1.2 @2,04

Polska-1.5 @2.3

USA 3:0 @2.2

Do góry
#4214618 - 05/11/2010 19:00 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Cendruś]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Polska - Korea

Krótko. Koreanki to takie 'lustrzane odbicie' Japonek. Ciut lepsze warunki fizyczne, ale na pewno gorsze w defensywie i nie wyciagaja pilek w obronie tak jak robią to gospodynie. Bedzie to arcywazne spotkanie dla naszych. Tak jak ta porazka porazka z Japonia podlamala nasze i widzielismy, jak zagraly z Serbkami (choc i tu mielismy swoje szanse), tak jutro po prostu musi rozpoczac sie to po naszej mysli. Wierze, ze te 3 latwe wygrane Polkom daly pozytywnego kopa i wygrają ten mecz, czym rozpoczniemy udana serie gier w tej fazie, bo tu jeszcze wiele mozna ugrac! boks

Do boju Złotka boks

POLSKA @1.68 betclick

Do góry
#4214655 - 05/11/2010 19:27 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Krystian]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
U mnie natomiast bez szaleństw, poszło coś takiego:

Polska @1.68 + Brazylia 3:0 @1.35 @2.27 expekt

Polki tak jak już wyżej napisali koledzy. Powinny dać radę wreszcie i liczę, że to sportowe szczęście nareszcie do nas się uśmiechnie, a nie do rywalek, bo być może będzie to naprawdę zacięty mecz. Mam nadzieję, że odbiór będzie w miarę i udowodnimy 'skośnym' że na siatce to one już za wiele nie zrobią.

Brazylijki po @1.2 bym nie zagrał, ale to @1.35 rzucone ze strony expekt, myślę, że do zaakceptowania. Canarinhos wiemy co obecnie prezentują. Jak im się tylko chce i nie lekceważą rywala, to wbijają w parkiet swoje przeciwniczki, forma jest, co udowodniły w spotkaniu z takimi dziwnymi Włoszkami. Tajki ciekawe siatkówka, ale te ich warunki fizyczne nie pozwolą im na wyrównaną grę, bez przesady.

Lekko, bo coś czuję, że wreszcie jakaś mina będzie w tych MŚ, więc nie ma co szaleć.

W 2006 również graliśmy z Koreą, i był to prawdziwy horror:
http://www.fivb.org/vis_web/volley/WWCH2006/pdf/P2-014.pdf

Co do innych spotkań, to dla mnie no_bety:

Serbia-Turcja Miałem ochotę pograć Serbki, ale jednak zrezygnowałem. Turcja potrafi zaskoczyć i może to być wyrównany mecz. Reprezentacji 'kebabów' widziałem tylko połowę seta z Koreą, więc ciężko mi cokolwiek sobie wnioskować...

Holandia-Kuba Tutaj powinny być górą doświadczenie, ale nie chce mi się już powtarzać, że Kuba potrafi zaskoczyć i że są po prostu nieobliczalne, tak więc odpuszczam.

Czechy-Usa Powinno być -1.5 Usa, ale z racji, że nie lubię grać tej reprezentacji po GP to i po tym marnym @1.15 z dziwną reprezentacją Czech odpuszczam.

Japonia-Chiny Fakt, że Chinki słabe, ale buki presadziły dawając kurs na pograniczu @1.5-1.4 na Japonki. Taka sama sytuacja była już jak mieliśmy GP w tym roku. Wówczas niby bez formy Chinki jednak zdołały wygrać 3-1. Teraz rola gospodarza się odwraca, więc powinny wygrać 'faworytki' tego spotkania, ale mnie to w ogóle nie przekonuje. Nie jestem przyzwyczajony, żeby grać przeciwko Chinkom jak te grają z Japonią po @1.45 :|

Włochy-Niemcy Tutaj również nie wiem co mogą zaprezentować obie reprezentacje. Włoszki mnie w ogóle nie przekonują, a po Niemkach to też tak naprawdę nie wiemy co zagrają danego dnia. Italy w miarę dobre spotkanie z Holenderkami, tak to kpina. Porażka z Czechami z 2-0, oraz ten trzeci set z Brazylią do 7, pokazuje, że nie są one w zbyt wysokiej formie.

Peru-Rosja . Powinno być spokojne 3:0. Jednak wiemy, że Ruskie potrafią sobie odpuścić jakiś set. Teraz niby II faza, trzeba się jeszcze bardziej spiąć, więc chyba raczej takiego przestoju, żeby Peruwianki ugrały seta nie powinno być, jednak odpuszczam dla spokoju świętego, nie ma co być pazernym. Wybrałem Brazylijki po takim samym kursie.

@Cendruś - gdzie były do złapania w sieci Polki po całym @1.7 ?

Do góry
#4214701 - 05/11/2010 20:28 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Misiek]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Misiek, po 1.68 masz cały czas w Expekcie i Betclicu.

Do góry
#4214705 - 05/11/2010 20:30 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Misiek]
tofik82 Offline
stranger

Meldunek: 22/02/2010
Postów: 8
ogladalem wczoraj mecz usa kuba i albo kuba jest taka dobra,albo stany takie slabe,ze o malo co nie przegraly z kubankami. a patrzac po wynikach kuby wczesniejszych to nie sa w szczytowej formie ( 0:3 z chorwacja) a czeszki milo zaskakuja i nie zdziwie sie jak bedzie tak samo jak z wloszkami i pogonia niby faworytki. kurs calkiem mily

Do góry
#4214720 - 05/11/2010 20:47 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Misiek]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Originally Posted By: Misiek
@Cendruś - gdzie były do złapania w sieci Polki po całym @1.7 ?

Pytanie nie do mnie, ale na poczatku 1,70 bylo w GB, a w Pinnku nawet 1,78 i nastepnie 1,72

A zeby nie bylo, ze tylko z tym pisze w dziale to krotko:
Czeszki+2,5 seta vs USA Czeszki bardzo ladnie graja, wyciagnely z Wloszkami od stanu 0:2 na 3:2. Ale nawet w tych 2 pierwszych, przegranych setach mialy przewagi i pilki setowe.
Jak widac Czesi i Czeszki mieli bardzo dobre przygotowanie i trafili z forma na MŚ, zrobili takze duze postepy.
USA graja bardzo dobrze, ale widzielismy w meczu z Kubankami jak potrafia sie gubic jak zaczyna nie isc po ich mysli. Nie wiele braklo, a zamiast 3:0 (2 pierwsze sety bardzo wyrownane) i w 3 secie z wysokiego prowadzenia chyba tam bylo 16:10 przegraly seta i w 4 secie zaczely tez bardzo zle przegrywaly z tego co pamietam nawet 5-6pkt i calkiem smialo moglo dojsc do Tb, a tam juz nerwy i loteria do 15pkt. Ostateczni jednak wyciagnely tego 4 seta. Ale jak widac nawet mlode Kubanki potrafily im nieco utrudnic zycie, to i smialo Czeszki moga cos namieszac.
1 seta ugrac u pan to nie jest cos niebywalego.

Wloszki vs Niemki 2
Wloszki kompletnie bez formy, jest nieco lepiej niz na WGP, ale jak na nie slabiutko.
Niemki za to calkiem niezle sobie radza, doszla Furst, Kozuchowa w formie.
Bedzie ciekawie, kursy na Niemki sporo ponad 2 i rosna takze mozna probowac.

Do góry
#4214804 - 05/11/2010 21:41 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Radek_89]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Originally Posted By: Radek_89
Misiek, po 1.68 masz cały czas w Expekcie i Betclicu.


Tak, tak, to wiem gdyż sam dałem tego dubla w exp, z racji, że w betclic mamy na Brazylijki tylko @1.2 . Tylko zaciekawiło mnie gdzie były do złapania po tym @1.7 bo obserwowałem trochę i nie było tongue Już jednak @agr1 napisał, więc spox, akurat na GB ofertę nie patrzyłem.

==

Originally Posted By: tofik82
ogladalem wczoraj mecz usa kuba i albo kuba jest taka dobra,albo stany takie slabe,ze o malo co nie przegraly z kubankami. a patrzac po wynikach kuby wczesniejszych to nie sa w szczytowej formie ( 0:3 z chorwacja) a czeszki milo zaskakuja i nie zdziwie sie jak bedzie tak samo jak z wloszkami i pogonia niby faworytki. kurs calkiem mily


Mecz był zacięty, a później zrobił nam się strasznie nerwowy i co za tym idzie 'run-y' niesamowite. Bodajże było już 14-7 dla Amerykanek i tym samym nie miały prawa się podnieść już młode Kubanki, ale jednak jeszcze raz potwierdziły, że są nieobliczalne. Później w tym IV secie niby złapały wiatr w żagiel 8-3. Powinno się dobić leżące Amerykanki, ale one jeszcze raz potwierdziły brak doświadczenia... No niekiedy tak bywa tongue Tak samo zresztą mogę napisać o meczu z przed tygodnia, że Polki miały 2-0 14-11? i bum wink

Kurde, trochę przesadzili z tą 02:30 na Serbki, no i minus dla Polsatu, że nie ma transmisji LIVE. Pozostaje stream w internecie jak coś

Do góry
#4215137 - 06/11/2010 00:43 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Misiek]
Filemon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 2747
Znowu sporo fajnych meczów z dobrymi kursami !

Polska @ 1.65 - Korea
Nic tylko grać, w sumie wszystko zostało wyżej napisane

Serbia @ 1.6 - Turcja
Mimo że typowałem Japonki w poprzednim spotkaniu z Serbią, to te ostatnie przegrały niemal w każdym secie minimalnie i to prowadząc prawie do końca. I nie że grały źle, po prostu Japonki niszczą w końcówkach u siebie. A Turczynki u siebie nie będą grały.. Można się skusić nawet na handi, chociaż czyste 1.6 też ładnie wygląda.

Japonia @1.5 Chiny
Mecz podobny jak z Serbkami, tyle że komuchy z tą dyspozycją dużo nie powalczą

Do góry
#4215737 - 06/11/2010 06:53 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Filemon]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Miałem iść na impreze, ale odechciało mi się i postanowiłem cos skrobnac o jutrzejszych meczach na MS oraz ligowych mezczyzn(to w innym dziale).




Zaczne oczywiscie od spotkania Naszych Złotek. Przeciwnik z rodzaju tych mniej wygodnych, bo dobrze broniacych i z powodu slabszych warunkow fizycznych opierajacy swoja gre na wiekszej ilosci kombinacji. Korea to jednak gorsza wersja Japonek czy Chinek(wyłączając te MS, na ktorych Chinki grają piach). Recepta na Koreanki jest prosta, konsekwentna i "mocna" gra, zeby nie dac im sie wykazac w defensywie. Zagrywke przyjmuja bardzo dobrze, lecz zeby przebic sie przez Nasz blok będą musiały sobie bardzo dokladnie dogrywac do siatki, a to przez caly mecz moze nie byc realizowane - Nasze dziewczyny potrafia pogonic zagrywką. My niedokladnosci w pozostalych elementach potrafimy nadrobic w ataku, bo mamy wysokie i silne skrzydłowe. Koreanki moga miec z tym problem, ale najpierw te niedokladnosci musza u nich wystapic. Ja wierze, ze wygramy ten mecz, ostatnie 3 sptotkania mysle, ze pozwoliły się zregenreowac psychicznie naszym dziewczynom i z dobrymi nastrojami przystapia do 2 fazy. Szansa na połfinał jest, trzeba tylko dobrze grac i wygrywac, a na dobra gre nas stac, bo jestesmy odpowiednio przygotowani. Jesli miałbym typowac dokladny wynik to stawiam 3-1 dla Polek. Biorąc pod uwagę, ze to kobiety itp itd ogranicze się tylko do typu na czysty win.



Polska @ 1,68



Kolejny ciekawy mecz to mecz Serbia vs Turcja. Takie małe bałkańskie derby, chociaz tylko czesc Turcji lezy na Bałkanach. Ale trzymajmy się tego określenia derby. Druzyny znają się jak łyse konie, grają ze sobą od lat w lidze europejskiej kobiet. Wieksze sukcesy odnosni tam Serbia - pokonała kilkakrotnie Turcję. To pierwszy argument za Serbkami. Obie ekipy grają bardzo chaotycznie na tym turnieju. Potrafia wygrac z dobrym zespołem, aby dzien pozniej meczyc sie z outsiderem, jednak Turczynki sie bardziej "męczyły" i to one były bardzo bliskie przegranej czy to z Kanadą czy to z Dominikaną. Dlatego kolejny argument za Serbią. Na ostatnich MS Serbia zajęła 3 miejsce i teraz na pewno będzie chciałą powtorzyc ten sukces, tym bardziej, ze mezczyzni zdobyli braz, wiec federacja liczy na bardzo dobry rok siatkarski w Serbii. A więc mamy już 3-0. Pewnie znalazłbym jeszcze kilka "za" Serbią oraz jakies "za" Turcja, ale szczerze mowiac nie zmieni to mego zdania co do tego meczu. Typuje 3-1 dla brazowych medalistego ostatnich mistrzostw.



Serbia @ 1,60




Co do meczu Rosjanek to ciezko pisac inaczej niż pod 3-0 i jakis under, jednak ja ten mecz odpuszczam. Po pierwsze kursy są słabiutkie, a po drugie Peruwianki seciki juz urywały gospodynią oraz Serbkom. I dodatkowo po 3, Rosjanki mogą jakiegoś wałka wykrecic lub zlekcewazyc zbytnio zawodniczki z Peru.




Co nie zmienia faktu, ze inny wynik niz 3-0 dla Sbornej nie miesci mi sie w głowie.




Odnosnie meczu Japonia vs Chiny to sam nie wiem jak to ugryzc. Chinki zaczely turniej bardzo zle, widac brak podstawowych zawodniczek. Jednak im dalej w las tym sie troszke rozegraly. Porazka z mocna Rosja hanby nie przynosi. To lokalne derby, znaja sie na wylot, mecz moze rzadzic sie innymi prawami niz reszta meczów. Chinki zawsze lubiły grac przeciwko Japonkom, w wiekszosci meczów wychodziły zwycięskie z tych potyczek. Dodam, ze i w tym oslabionym skladzie ogrywały Japonie. Moze doszukuje sie jakis "cudów" ze strony Chinek, ale jest to dla mnie mecz 50/50 i kursy są dlatego zle wystawione. Moze jestem zbytnim optymista, ale zaryzykuje stwierdzenie, ze Chinki powalcza w tym meczu i ugraja przynajmniej te 2 sety. Moze Japonia to wygra, ale nie widzi mi sie jakis gladki mecz typu Rosja-Chiny czy Korea-Chiny. Dlatego doszukiwałbym się overka jakiegoś.



CHN-JPN over 180,5 pkt @ 1,813




Co do meczu Usa-Czechy. Wczesniej już tutaj chłopaki pisali, ja podtrzymuje ich zdanie. Stany wygrają, ale raczej nie będzie to 3-0. Blizej mi do 3-1 i pod ten wynik postawię. Amerykanki grają w kratkę, ale wazne ze wygrywają. Czeszki równiez tak troszke falują, w sumie to wszystkie zenskie ekipy falują grin Jednak tym razem patrzac na amerykanska sinusoidę wypada dobry mecz, a Czeszki owszem są w stanie powalczyc, ale zeby ograc jedne z faworytek do medalu, oj nie, juz wyczerpały limit niespodzianek w 1 fazie turnieju stawiajac twarde warunki Brazylijkom oraz wygrywajac z Włoszkami. Wystarczy.



Usa -1,5 @ 1,42
Usa -11,5 @ 1,85




Apropo Brazylijek o ktorych wspominałem wyzej. Przydarzyl im sie jeden slaby mecz, byc moze jakis kolejny z dni aklimatyzacji lub po prostu im nie szło. Nie wiem, wazne ze otrzasneł się z tego i wygrały tamten mecz przeciwko Czeszkom oraz kolejne, miazdzac po drodze Włoszki i Holenderki. Tym razem brazylijski walec ma przed sobą Tajki. Kazdy kto choc raz gral w siatke(ale nie tylko) przeciwko duzo slabszej ekipie wie jak to jest. Wie sie doskonale, ze sie wygra, ale jesli sie zlekcewazy rywala to moze to przyjsc z kłopotami. Jesli jednak przystapi sie z koncentracja i "szacunkiem" dla tego rywala, bo wszystkim ten szacunek sie nalezy, to wtedy nie ma co zbierac. Ja mam tylko nadzieje, ze Brazylijki bedą miały ten szacunek dla przeciwniczek i zmiazdza je. Moze brzmi to smiesznie, ale tak to juz jest.



Brazylia 3-0 @ 1,35
under 125,5 pkt @ 1,85





Holandia - Kuba to dla mnie mecz zagadka. Holenderki to bardzo dobra ekipa. Kuba rowniez, jednak tutaj graja slabo. Jednak nikt nie zna dnia ani godziny kiedy te młode siatkarki mogą wystrzelic z formą i zaczac grac tak jak sie od nich oczekuje. Wedlug mnie moga sprawic duze problemy Holenderkom, bo w ost meczu juz sie budziły budziły, jednak Amerykanki na czas wyłączyły budzik i uratowały się z opresji.




Zostawiam ten mecz, nawet nie probuje typowac wyniku, chociaz nie, wytypuje, 3-2 dla Holandii, lecz kibicuje Kubankom.




Na koniec zostawiłem sobie mecz Włochy vs Niemcy, bo tutaj wyczuwam najbardziej prawdopodobną niespodzianke jutro(co do innych niespodzianek to moze wygrana Kuby, secik Peru i tb w meczu Japonek? w innych meczach jakos dziwnie przekonany jestem, ze bedzie po mysli faworytów). Wracajac do meczu Włoszek z Niemkami. Picinnini i kolezanki bardzo, ale to bardzo faluja z forma na tym turnieju, ale trzeba przyznac, ze widełki falowan maja obnizone porownujac z ich potencjałem. Graja slabo i nie ukrywajmy tego, meczy ich ta gra. Miały teraz dwa dni na ogarniecie sie, ale czy to cos pomoze? Ja jestem skłonny stwierdzic, ze nie, bo juz w GP grały słabo - jedynie szczesliwe zwyciestwo z Polska i dobry uklad innych meczow pozwoliły im na zajecie trzeciego-nieadekwatnego do ich gry - miejsca. Niemki prezentuja sie bardzo fajnie, Małgosia w swietnej formie. Zaryzykuje i powierze im moje pieniądze.




Niemcy +1,5 @ 1,769




Hmm nie ma wiecej meczow juz? No nic to pozdro grin

Do góry
#4215748 - 06/11/2010 07:07 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Wojtas_]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Szacun @Wojtas, że Ci się jeszcze chce...

Ja zarzucę ciekawostką:

Japonia - Chiny, na 6 ostatnich meczów 6 wygranych Chinek, w setach 18-2 grin

Do góry
#4215774 - 06/11/2010 07:32 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: _Korver_]
blender Offline
enthusiast

Meldunek: 05/10/2010
Postów: 369
Statystyki statystykami, ale trzeba patrzeć na bieżące poczynania drużyn.

Ja jedynie mam zastrzeżenia co do meczy USA-Czechy. Uważam, że a więcej stać Czeszki, a Amerykanki zbyt przeszacowany zespół co pokazał ostatni mecz z Kubankami. wink

Do góry
#4215959 - 06/11/2010 14:00 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: blender]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Polska dzis przegra sa za slabe Koreanki rewelacja w tym turnieju

Do góry
#4216181 - 06/11/2010 16:34 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: KUERTEN.]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Mecz w sam raz na pobudkę.. trzeba przyznać niezłe emocje zafundowały nam nasze dziewczyny i chyba każdy z takiego obrotu sprawy bardzo uśmiechnięty od rana... smile
Nareszcie tak jak pisałem szczęście do nas się uśmiechnęło to sportowe w końcówce dzisiejszego TB.

Serbek nie oglądałem ale po suchym wyniku śmiem twierdzić, że nie miały one zbyt dobrego dnia, a i dla naszych pań taki rezultat bardzo dobry. Jeszcze dwa mecze od 10:00 bardzo ciekawe.
Nie chcę się wymądrzać po meczu, ale rewelacją to one były w I fazie, bo wygrały z słabo spisującymi się Chinkami 3-0? tongue

Do góry
#4216219 - 06/11/2010 16:52 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: Misiek]
blender Offline
enthusiast

Meldunek: 05/10/2010
Postów: 369
Jak dla mnie to powinni popracować nad Werblińską. Kobieta niemiłosiernie robi tyle błędów, byłbym śmiał powiedzieć, że najgorzej serwuje w zespole. (5 z Japonią, 4 z Serbią,3 z Peru , niby tendencja spadkowa, ale dzisiaj ponownie odwalała kichę przy serwisie).

Do góry
#4216503 - 06/11/2010 18:58 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: blender]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Ania jest w pełni usprawiedliwiana. Jej zagrywka jest bardzo groźna, jak na żeńską siatkówkę, stąd owe ryzyko jest wkalkulowane w grę. Takie są decyzje szkoleniowe, poparte widocznie konkretnymi statystykami. Co innego psuć zagrywkę lekką, ale tego to już nikt nie przewidzi.

Do góry
#4216554 - 06/11/2010 19:40 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2010 - kobiety [Re: _Korver_]
Kielon86 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2010
Postów: 2798
Skąd: Puławy
Korver troche nazbierales tych juz postow same jedynki!ZApytam jaką miales ulubioną ocene w szkole hehe?

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, latajaca_holenderka, Irek, kemp, alfa, pacyfista, Ojro), 3205 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584217 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07