Strona 5 z 31 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 30 31 >
Opcje tematu
#4230571 - 13/11/2010 08:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: podstawek]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
polska liga sie wyrownala. nawet jak gra wielki faworyt z outsiderem to mozna sie wszystkiego spodziewac. nawet wtedy o wyniku przewaznie decyduja detale wlasnie takie jak szczescie, interpretacje sedziego itp. dzisiaj te detale byly na korzysc wisly po prostu. moznaby tez rzec, ze niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic i to sie potwierdzilo dzisiaj. legia mogla prowadzic przynajmniej jedna bramka po sytuacjach z poczatku meczu. no coz taka jest pilka nozna. mimo, ze wisla wygrala bardzo wazny mecz to i tak nie mozna powiedziec, ze sie odbudowala czy cos takiego. podobnie z legia, moga dalej wygrywac wszystko. i na tym wlasnie polega piekno polskiej ligi laugh

Do góry
Bonus: Unibet
#4230610 - 13/11/2010 08:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: podstawek]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
z tego co czytalem dzis sedzia lekko na korzysc Legii. Jak to mowia suma szczescia i pecha musi byc zero (minus prowizja dla bukmachero) a Legia generalnie na decyzjach sedziowskich i tak jest do przodu choc to dluzszy temat.
W normalnych okolicznosciach jakie dzis w miare byly mimo nawet lekkiego skrzywiania gwizdka Legia powinna byc i byla stluczona mimo wszystko bo chyba kazdy przyzna ze to sa baty niemilosierne. Akurat Brozek sie obudzil bywa. Legia w rewanzu jak najbardziej ma szanse ale rownie dobrze polegnie w Bialymstoku rewanz i nie ma sensu zaklinanie rzeczywistosci.
PS to jak z tym Giza bylo rozstanie i skrocenie kontraktu za porozumieniem czyli po dzentelmensku?

Do góry
#4230867 - 13/11/2010 14:49 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: andegawen]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Giza za porozumieniem

oj bez formy Widzew zupelnie bez formy i strasznie cienki, frajersko oddalismy ten mecz, 11 na 10 i karny strzelony w niebo frown cieszylem sie z powrotu Matusiaka to 'mnie wykolegowal'

dobry i uratowany punkt, gole tracone po indywidualnych bledach wiec nic nowego, widac leciutki postep w grze, na utrzymanie nie starczy ale cos tam zapunktujemy jeszcze piwo Jagiellonio drzyj, nadciagamy wink

zszokowala mnie Wisla, meczu ani skrotow rzecz jasna jeszcze nie widzialem ale zszokowala mnie jak wrocilem i zobaczylem wynik

Do góry
#4230997 - 13/11/2010 17:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: andegawen]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Originally Posted By: andegawen
z tego co czytalem dzis sedzia lekko na korzysc Legii.

oczywiscie na korzysc Wisly sedzia. Wielka szkoda Cracovii ci co grali na widzew byli w grubym bledzie podobnie jak ci ktorzy uwazali ze Legia na Reymonta cokolwiek osiagnie (pewnie jeszcze bukiet kwiatow do kompletu)
Ciagle wierze w Szatalowa to jest fachowiec ten poprzedni treneiro to niech na Islandie z powrotem spada gary zmywac jesli jest taka gnida jak opisal Stanowski. Cracovia nie powiedziala ostatniego slowa zreszta gra ofensywna naprawde nie wyglada zle przyczyna takiej zalosci jest obrona i bramkarz
Paczek dzis tylko w 2 polowie wszedl i zostala ona przegrana 0-3. Pytalem o Gize bo zastanawiam sie czy ci przesunieci do ME nie ostali propozycji rozwiazania kontraktu i Paczus postanowil skasowac klub do konca a Giza zachowal sie wporzo ale to chyba zostana spekulacje. Jesli Iwanski ma kontrakt do czerwca to ostatnia szansa a wytarganie jakiejs kasy w styczniu a potem sie dziwic ze cudzoziemcy jak nam podaja reke srawdzaja czy maja wszystkie palce na miejscu.

Do góry
#4231045 - 13/11/2010 17:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: andegawen]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Na korzyść Wisły ale za jakie sytuację? Podobny karny wątpliwy (nie widziałem powtórki) Mam nadzieje że po raz kolejny ktoś nie zacznie pisać że gdyby nie sędzia to wygrała by Legia wink
Z tego co obserwowałem na stadionie sędzia mocno oszczędzał kartki dla Legionistów, gwizdał dla nich jakieś drobne cipki.

Do góry
#4231056 - 13/11/2010 17:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: royalflush]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
oj craax , craax dobrze ze Cie lubie wink

cieniutki powiadasz ?? to czemu taka Jaga tu 4 dostala, czemu Legia , Lech, Polonia.W czy Wisla nie wrzucila nam 3-4-5 goli ?? no czemu ?? wyszly nam mecze ?? wszytkie laugh

ze bez formy sie moze i zgodze ale to co pisalem w kazdym meczu gramy zupelnie nowym skladem z 3-4 nowymi pilkarzami, to widac przede wszsytkim, caly czas mamy latwosc dochodzenia do sytuacji strzeleckich ale wykonczenia jak bylo brak tak jest i nic sie nie zmienilo ...
wcozraj faktycznie mieliscie mecz wygrany bo mysle ze bysmy nie odrobili przy 1-2 ale RadoMatu potwierdzil moje zdanie, dobrze wiesz jakie wink kiedys byl swietnym pilkarzem a teraz lepiej prezentuje sie z piwkiem pod sklepem grin

Do góry
#4231109 - 13/11/2010 18:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Inzaghi78]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
jechaliscie na rozpedzie beniaminka i osiagaliscie wyniki ponad miare, teraz jestescie w dolku, z ktorego latwo nie bedzie wyjsc z tym przecietnym trenerem, potem spoczniecie w srodkowej czesci tabeli tak okolice 10 miejsca bo na to Widzew obecny stac wg mnie, takie moje zdanie ale zycze wszystkiego dobrego wink

ja napisalem WIDZEW JEST CIENIUTKI bo obecnie taki jest

Do góry
#4231145 - 13/11/2010 19:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: craax]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
UNO

nie jechalismy na zadnym rozpedzie, bez jaj to nie chodzi o same wyniki tylko sposob gry , caly czas jestesmy w stanie pograc dobra pilka , tylko co poniektorym musi sie chciec zapier...... a nie stac jak panienki.

DUE

Kretka bede bronil w przeciwienstwie do wiekszosci naszych kibicow ktorzy od dawna marza zeby go wyje.... Bo co , bo nie ma nazwiska ??? popelnia straszne bledy ale staram sie tez dostrzec dobre rzeczy jak to ze stawia na mlodych i nie boi sie takich decyzji, Radowicz wczoraj byl jednym z najlepszych jak nie nienajlepszym zawdonikiem a to mlodziutki chlopak ktory dopiero dostal szanse. Kretek sie caly czas uczy tak jak Probierz i wielu innych trenerow ktorzy nie sa starymi dziadami ala Kasperczak ktory nie musi sie roziwjac i uczyc bo on na pilce zeby zjadl a pozniej spuscil Gornik do 1 ligi ze skladem na puchary smile

TRE

mnie 10 miejsce bedzie cieszyc bo nie mam fantazji jak wiekszosc u nas ktora chce puchary ale to juz, w tej chwili
DEBIL pogania DEBILEM mad
co do tego cieniutki to moge tak napisac o kazdej , no prawie kazdej druzynie naszej ligi laugh
np. taka Legia jest dla mnie cieniutka strasznie ale jednak miala serie zwyciestw i jest w czubie tabeli choc wczoraj ich troche Wisla sprowadzila na ziemie piwo



moglibysmy pogadac na argumenty ale zrobilby sie z tego elaborat tongue
Tylko jedno: jak wczoraj sluchalem niektorych kibicow to sie noz w kieszeni otwiera, gowniarstwo i tyle !!!!
nie oceniajcie tylko meczy z punktu widzenia wyniku !!!!!
ja wiem licza sie punkty ale jak jest wynik a nie ma gry to jest on na krotka mete ale jak jest gra to wyniki tez przyjda !!

Do góry
#4231212 - 13/11/2010 19:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Inzaghi78]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: Inzaghi78
UNO

nie jechalismy na zadnym rozpedzie, bez jaj to nie chodzi o same wyniki tylko sposob gry , caly czas jestesmy w stanie pograc dobra pilka , tylko co poniektorym musi sie chciec zapier...... a nie stac jak panienki.



kazdy beniaminek jedzie na euforii awansu i rozpedzie, w tym przypadku wg mnie jest tak samo ale nie odbieram Wam umiejetnosci bo zapewne spora czesc druzyny Waszej je posiada i to bardzo duze smile

Do góry
#4231533 - 13/11/2010 20:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: craax]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
"jedzie na euforii awansu i rozpędzie"
Bardzo ciekawe co napisałeś,dla mnie sytuacja bardziej klarowna albo się jest dobrym i gromadzi punkty albo cieniasem i pkt-ów się nie zdobywa, lub albo ekipa jest dobrze przygotowana do sezonu albo nie.
Ale na euforię i rozpęd,tego nie przewidziałem.
Gratuluję punktu na Widzewie bądz co bądz trudnym terenie,czyżby ręka Szatałowa zaczęła już działać?
W ogóle bardzo wyrównana tabela , będzie się jeszcze dużo dobrego działo,a najważniejsze to będzie walka o majstra noi oczywiście o utrzymanie.Jeden z lepszych sezonów jest grany a na pewno najbardziej wyrównany.
pozdro


Edited by Platini (15/11/2010 03:50)

Do góry
#4231572 - 13/11/2010 21:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: royalflush]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: royalflush
Na korzyść Wisły ale za jakie sytuację? Podobny karny wątpliwy (nie widziałem powtórki) Mam nadzieje że po raz kolejny ktoś nie zacznie pisać że gdyby nie sędzia to wygrała by Legia wink
Z tego co obserwowałem na stadionie sędzia mocno oszczędzał kartki dla Legionistów, gwizdał dla nich jakieś drobne cipki.


nie powinno być karnego, ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że na korzyść Wisły... może przegrali, bo doping był za głośny? albo pewnie sabotaż Maćka...

Do góry
#4232044 - 14/11/2010 00:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: rayo76]
Jaruzelski Offline
veteran

Meldunek: 19/10/2007
Postów: 1472
Co do mecz Wisła - Legia
Pierwsza połowę widziałem i nie ma co mówić o stronniczości sędziego wg mnie nie kartkował bo taki ma styl i to tłumaczy niską ilość kartek..

Hm a Legia jak Legia cały czas ustawia się pod stałe fragmenty gry i w końcu dopadła ich nie moc i bida nie ma jak gola strzelić z akcji... To tłumaczy też te częste wywracanie się kogoś z L przed polem karnym itp.. Tak ja to widzę

Do góry
#4236427 - 16/11/2010 03:57 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Jaruzelski]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/ekstraklasa-widzew-lodz-ma-nowego-trenera,1,3786814,wiadomosc.html

Do góry
#4236573 - 16/11/2010 05:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: podstawek]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Legia Warszawa pokonała Wisłę Kraków 4-0 w rozgrywkach młodej ekstraklasy

toast

Do góry
#4237120 - 16/11/2010 17:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: royalflush]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Widzewiacy co sadzicie o zmianie trenera ? paru widzialem tutaj go bronilo ( choc ja na pewno nie wink ) ale dziwi mnie, ze stac Wasz klub na Michniewicza, zadowoleni ogolnie ? wg mnie dobry ruch i z Czeskiem nie spadniecie

Do góry
#4237144 - 16/11/2010 17:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: craax]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: craax
Widzewiacy co sadzicie o zmianie trenera ? paru widzialem tutaj go bronilo ( choc ja na pewno nie wink ) ale dziwi mnie, ze stac Wasz klub na Michniewicza, zadowoleni ogolnie ? wg mnie dobry ruch i z Czeskiem nie spadniecie


jak wiesz zawsze bronilem Kretka i bede go bronil bo jest jednym z nas boks
brak mu strasznie doswiadczenia i to bylo widac golym okiem ale jedno co musze mu oddac to ze nie bal sie stawiac na mlodych jak Radowicz ostatnio jeden z lepszych zawodnikow czy Kaniecki w bramce ale to juz historia ...

Bylem przeciwny zeby zwalniac Kretka bo balem sie ze zatrudnia jakiegos patalacha tylko sztuka dla sztuki natomiast Czesiu no no zaskoczyl mnie Cacek, chyba rozbil swinke grin

ale tak na powaznie piszesz craax czy stac nas na Czesia ??
pewnie!! myslisz ze Czesiu startuje z takiej pozycji jak kiedys ??? nie sadze , mysle ze byl stosunkowo niedrogi bo narazie dla niego to tez szansa na powrot do pilki a w takiej sytuacji nie ma co sie za bardzo wozic smile

Do góry
#4237155 - 16/11/2010 18:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Inzaghi78]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
ale z Kretkiem narazie pewnego poziomu, pewnej poprzeczki byscie nie zdolali przeskoczyc, teraz zaczyna sie inna bajka

bardzo jestem ciekawy zimy i transferowej ofensywy na polskim rynku, bo Widzew staje sie najbardziej smakowitym kaskiem dla wielu ekip i z 4-5 gosci na pewno jest na listach transferowych kilku klubow, bardzo jestem ciekaw czy rozprzedacie sie czy jednak twardo bedziecie trzymac zawodnikow w Łodzi, jak sadzisz ?

sam nie wiem ile Michniewicz sobie krzyknal, ale wiem ile Ulatowski bral w Cracovii, dlatego moze tak mnie to przerazilo wink

Do góry
#4237168 - 16/11/2010 18:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: craax]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Ja osobiście mam mieszane odczucia co do Cześka ale zobaczymy co pokaże polski Jose
Co do transferów to nie obawiam się ubytków z klubu bardziej martwi mnie to że trzeba będzie włożyć rękę do kieszeni aby w końcu zapłacić za kogoś a nie tylko wypożyczyć i brać za free
ciekawe okienko przed nami i to bardzo

Do góry
#4237180 - 16/11/2010 18:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: blackjack]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Ja mam inne odczucia niz blackjack bo jednak obawiam sie oslabien frown nie wiem czy to nastapi juz w tej przerwie czy po sezonie ale mysle ze Sernas odejdzie , Robak juz chyba bardziej mysli o powrocie do Korony bo Sasal nie da spokoju dopoki go nie przekona

a jesli chodzi o takich zawodnikow jak Lisowski czy Mielcarz bo coraz czesciej sie mowi o nich w kontekscie Poloni W to powiem krotko WYPAD smile

@blackjack nie nastawiam sie na transfery bo ich nie bedzie , no chyba ze jakies symboliczne na zamkniecie narzekan kibicow
Wlasnie po to wzieli Czesia zeby nie siegac do kieszeni bo przeciez inaczej by wzieli Zielinskiego ale on sobie zazyczyl kilku zawodnikow a jka wiemy Cacek nie wypuszcza weza z kieszeni smile

Do góry
#4237199 - 16/11/2010 18:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Inzaghi78]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
jak sie oslabicie, a wg mnie sie oslabicie bo skapy Cacek zatrudnil Michniewicza to nie zatrudni jeszcze z 3 gosci, ktorzy potrzebowaliby zarabiac z 20-30 tys miesiecznie a pewnie bedzie chcial wyrownac sobie straty na Czesku, po drugie z niewolnikow nie ma pracownikow, "tuzy ligowe" na pewno sie do Widzewa zglosza w zimie

ale caly czas mniej szans na utrzymanie daje Polonii Bytom i to raczej ich widze w 1 lidze razem z nami, ale po zimie bedziemy madrzejsi

Do góry
Strona 5 z 31 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (VVega, latajaca_holenderka, Sensei, akagi, Akhu, ANZELMO, forty, wHiTe_StAr, alfa, igea23, 11kera11), 3114 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584133 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07