Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >
Opcje tematu
#4956065 - 04/10/2011 20:29 Re: Odchudzanie [3] [Re: Amir_Khan]
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
Originally Posted By: Amir_Khan
Przechodził ktos z was 7 dniowa głodówkę w celu oczyszczenia organizmu z toksyn ?

Jak to wyglada ? bo slyszalem wiele pozytywnych głosów na ten temat i chciałbym skonfrontować te opinie.

Ostatnio słyszałem, że sok z brzozy dobrze czyści organizm smile

Do góry
Bonus: Unibet
#4956071 - 04/10/2011 20:31 Re: Odchudzanie [3] [Re: Piostar]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
3 tygodniowa ? to chyba z 20 kg straciles

Do góry
#4956099 - 04/10/2011 20:40 Re: Odchudzanie [3] [Re: Amir_Khan]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Originally Posted By: Amir_Khan
3 tygodniowa ? to chyba z 20 kg straciles


dokladnie to 11 kg

polecam oczyszczanie watroby metoda doktor Clark, działa wink

http://dexterlabz.fm.interia.pl/index.html

jesli ktos mialby jakies pytania dotyczace oczyszczania watroby lub jelita grubego to sluze pomoca tongue

Do góry
#4956580 - 05/10/2011 00:53 Re: Odchudzanie [3] [Re: Wojtas_]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Przyznaj się, ile Ci później wróciło? smile

Dla mnie debilizm, w szpitalu tylko można skończyć. No, ale powodzenia Panowie wink.

Do góry
#4956697 - 05/10/2011 01:59 Re: Odchudzanie [3] [Re: Piostar]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Dziś pierwszy raz waga od około 5 lat under 90 kg grin

Do góry
#4956699 - 05/10/2011 02:05 Re: Odchudzanie [3] [Re: Wojtas_]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Wojtas_
polecam oczyszczanie watroby metoda doktor Clark, działa wink

http://dexterlabz.fm.interia.pl/index.html


Niezły hardcore, jakieś wydalanie kamieni, też tak miałeś?

Do góry
#4956706 - 05/10/2011 02:13 Re: Odchudzanie [3] [Re: ArtekPotito]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Originally Posted By: Bambaryła
Dziś pierwszy raz waga od około 5 lat under 90 kg grin



no tak ale nie po sobotnim grillu znowu wroci do punktu wyjscia

Do góry
#4956710 - 05/10/2011 02:18 Re: Odchudzanie [3] [Re: Amir_Khan]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Originally Posted By: Amir_Khan
Originally Posted By: Bambaryła
Dziś pierwszy raz waga od około 5 lat under 90 kg grin



no tak ale nie po sobotnim grillu znowu wroci do punktu wyjscia
hehe, dieta oparta między innymi na grillowanym kurczaku tongue ehh a piffka już ponad 2 miesiące nie piłem frown

Do góry
#4956712 - 05/10/2011 02:23 Re: Odchudzanie [3] [Re: Conrad]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Wojtas_
polecam oczyszczanie watroby metoda doktor Clark, działa wink

http://dexterlabz.fm.interia.pl/index.html


Niezły hardcore, jakieś wydalanie kamieni, też tak miałeś?


tak, wszystko dzieje sie jak opisano

Originally Posted By: panKa$a
Przyznaj się, ile Ci później wróciło? smile

Dla mnie debilizm, w szpitalu tylko można skończyć. No, ale powodzenia Panowie wink.


no pozniej wrocilem do normalnej wagi tak jak planowalem, ale juz na zdrowszym odzywianiu itp, to nie bylo odchudzanie czy cos w tym stylu, po prostu oczyszczanie organizmu, jednak zrobilem ten blad, ze wczesniej nie oczyszczalem watroby, a to jest podstawa przy oczyszcaniu organizmu, moze sie komus wydawac, ze ma zdrowa watrobe itp, niech zrobi oczyszczanie, to sie sam zdziwi ile kamieni wychodzi za kazdym razem, ogolnie to mozna nazywac sie zdrowym dopiero po oczyszczeniu watroby, nie jest to psychicznie prosty zabieg dla "laikow", trzeba troche silnej woli, ogolnie mnie pierwsze 2 oczyszczania nie wyszly, bo zamiast lezec w spokoju itp te zalecane 30 minut, to ja sobie film ogladalem i sie cos tam poruszałem, kolejne 3 oczyszczania to byl szok, lezalem nawet po 1-2h bez ruchu i byla masakra ile kamieni wyszlo, i to nie ze jakies male popierdolki, niektore to wielkosci 3-4 cm, az sie sam dziwilem jak to wyszlo tongue trudna rzecza jest rowniez zasniecie w trakcie "zabiegu" bez brania kapsulek ornityny, ale ja nie bralem ani razu i nie narzekam, trzeba chciec

ogolnie jest to bardzo proste do wykonania od strony technicznej, a mega efektywne, juz samo uczucie udanego oczyszczania daje bardzo duzego powera, jesli chodzi o pozytywne myslenie o swoim stanie zdrowia, proste, gdyz zajmuje raptem 1 dzien, a wymaga tylko soli gorzkiej, oliwy z oliwek, grejpfrutow i troche samozaparcia i silnej woli

Do góry
#4956716 - 05/10/2011 02:27 Re: Odchudzanie [3] [Re: Piostar]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
A te wydalanie kamieni nie jest jakieś mega bolesne? Podczas ich "deportacji" z naszego ciała nie potrafią po drodze szkód narobić (krwawienie?)?

Do góry
#4956719 - 05/10/2011 02:34 Re: Odchudzanie [3] [Re: Piostar]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
calkowicie bezbolesne

ja duzo "pracuje" z podswiadomoscia itp, w trakcie zabiegu wyobrazalem sobie jak wychodza te kamienie itp itd i mimo iz mocno sie "powkrecalem" to nie czułem zadnego bolu

ogolnie po to jest sol gorzka i oliwa z oliwek, aby te kamienie wychodzily "bezszelestnie" z watroby

tam zalecaja 125 mln oliwy, ja pierwsze 2 razy tak zrobilem i dupa, moze przez to, a rowniez przez to, ze nie lezalem spokojnie, ale kolejne 3 dalem cala szklanke oliwy i wiecej soku z grejpfrutow i spotkalo mnie mile zaskoczenie na nastepny dzien, to musialo miec jakis wplyw, moze potrzeba bylo wiecej oliwy itp, aby za pierwszym razem "odblokowac" te sciezki wychodzenia kamieni itp, nie wiem, wiem, ze dziala

ciezkie moze sie tez wydawac wypicie szklanki oliwy z dodatkiem soku, ja przykladowo nie mam problemu z takimi rzeczami itp, ale wiem ze sa osoby, ktore od razu mdli i nie potrafia tego wypic, tak samo sa osoby, ktore po wypiciu maja problemy zoladkowe, biegunki itp, to juz indywidualnie kazdy ma inaczej, ja nie mialem zadnych problemow, dlatego polecam probowac, bo warto tongue

Do góry
#4956764 - 05/10/2011 03:13 Re: Odchudzanie [3] [Re: Piostar]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Rozumiem, czyli nie jest to jak z wydalaniem kamieni nerkowych gdzie lepiej łyknąć tabletki przeciwbólowe lub inaczej się znieczulić...

Do góry
#4956889 - 05/10/2011 05:26 Re: Odchudzanie [3] [Re: Piostar]
bamik14 Offline
addict

Meldunek: 30/07/2011
Postów: 410
hehe praca z podswiadomoscia laugh
prawda taka ze jezeli rzeczywiscie sie kamienie wydalaja to bol jest masakryczny

Do góry
#4956905 - 05/10/2011 06:23 Re: Odchudzanie [3] [Re: bamik14]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Originally Posted By: bamik14
hehe praca z podswiadomoscia laugh
prawda taka ze jezeli rzeczywiscie sie kamienie wydalaja to bol jest masakryczny


proponuje najpierw zrobic takie oczyszczanie, a dopiero potem pisac komentarze wink uwielbiam takie komentarze, od razu kojarzy mi sie to z lekarzami, pozdrawiam tongue

Do góry
#4959314 - 06/10/2011 20:19 Re: Odchudzanie [3] [Re: Piostar]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Nawet nie wiedziałem wcześniej, że w wątrobie mogą być kamienie. A na stronie piszą, że może ich być nawet... 2.000+? cool

"Niektórzy czują jakby kulki wydobywały się z wątroby." Rzeczywiście tak jest?

Do góry
#4959533 - 06/10/2011 22:16 Re: Odchudzanie [3] [Re: Piostar]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
tego ile jest nie wiem, po 3 udanych razach, tak pi razy drzwi, naliczylem kolo 600

a co do uczucia wydobywania sie kulek to rowniez nie wiem czy mozna to podciagnac pod to co ja czulem, ogolnie cos sie dzieje i trudno nazwac jakie to uczucie, ale powtarzam jeszcze raz, jest bezbolesne

Do góry
#4980987 - 17/10/2011 23:24 Re: Odchudzanie [3] [Re: Wojtas_]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
@wwwujek:

kwestia sosów do kaszy i innych:

zamiast jeść E500 E200 E100 Echuj i inne gówna z torebki proste przepisy:

1.Sos Pomidorowo - Ziołowy
Składniki :
- 2 duże pomidory / lub pomidory z puszki ,
- 1 ząbek czosnku
- bazylia
- oregano
- pieprz i sól do smaku


Sposób przygotowania :
Wrzucić wszystko do blendera i zmixować !

2.Sos Pomidorowo - Paprykowy [Ostry chilli]
Składniki :
- 2 duże pomidory / lub pomidory z puszki ,
- Papryczka chilli bez pestek
- 1 ząbek czosnku
- bazylia
- oregano
- pieprz i sól do smaku

Sposób przygotowania :
Wrzucić wszystko do blendera i zmixować !


3.Sos Ziołowy [ np do sałatek]
Składniki :
Sos ziołowy
- 8 łyżek oliwy z oliwek
- 2 łyżki octu jabłkowego
- 1 łyżeczka musztardy
- 1 ząbek czosnku
- 1 łyżka stołowa mieszanki ziól np : oregano / bazylia / kolendra
- 3 łyzki stołowe wody

Sposób przygotowania :
Wrzucić wszystko do słoika lub shakera i mocno wymieszać.

4. Sos jogurtowo - ziołowy
Składniki
- mix ziół : szczypior, pietruszka, szałwia, koperek
- 1 por
- 1 ząbek czosnku
- 2 łyżki oliwy z oliwek
- 100 g jogurtu 0 %
- 2 łyżki soku z cytryny

Sposób przygotowania :
Siekamy nasze zioła wraz z porem a czosnek przeciskamy przez wyciskarke .
Wszystko razem zmieszać.

4. Sos jogurtowo - czosnkowy
Składniki
- 1 łyżka stołowa wybranej mieszanki ziół
- 200 gr jogurtu 0 %
- 3 ząbki czosnku
- pieprz i sol

Sposób przygotowania :
Przeciskamy czosnek przez wyciskarke i wszystko razem mieszamy.



moje obiadowe kurczaki:

pierś z kurczaka zamarynowaną w czymś pokroju sok z limonki, papryka, czosnek itp. gotuję na parze lub na patelni grillowej. Obok przygotowuję sos pomidorowy- pomidory z puszki, zioła prowansalskie, cebulka, papryka lub co kto woli. Jak się podgrzeje na patelni to przerzucam kurczaka mieszam i wykładam na talerz. Do tego sałatka: jakieś sałaty (mix z hipermarketu) oliwa z octem winnym czy sokiem z cytryny/ggrejfruta jako winegret, pomidorki koktajlowe, ogórek. Jak mi brakuje węgli i chodzę śpiący albo bez siły to dorzucam sobie pół torebki ryżu albo kaszę kus-kus do tego.


jeszcze lubię kurczaka w curry: kawałki piersi marynuję w oliwie, czosnku, imbirze, troszkę chilli i soku z cytryny/limonki około godziny. Tu akurat smażę normalnie kilka minut, następnie dodaję pół opakowania curry i kurkumę ( +jeśli komuś smakuje to łyżeczkę od herbaty cukru). Trzymam na ogniu ze dwie minuty aż te przyprawy zaczną się "przypalać" wiadomo jak to curry itp. dopiero uwalnia smaki i zapach. Obok w szklaneczce mam jogurt z solą który wlewam jak śmietanę do kurczka. Chwila, żeby się odparowało i jest fajny sos.


mały artykuł

Cytat:
Wielu z Was przeczyta ten artykuł i zacznie się tłumaczyć przed samym sobą, że przecież w szkole / pracy nie da się trzymać diety, to niewykonalne, itd...

Nic bardziej mylnego!!!

Nie jest tajemnicą, że około 80 - 90 % startujących zawodników (nie koniecznie tylko kulturystów !) to ludzie, którzy zajmują się na co dzień pracą lub nauką (albo jednym i drugim). Mimo to udaje im się przestrzegać założeń diety, gdyż bez tego nie byliby w stanie ani osiągać wyników sportowych, ani nawet kontynuować ciężkich treningów. Wszystko jest kwestią organizacji.
Zakup sobie 2-3 pojemniki plastikowe, wygospodaruj w planie dnia 30 minut wieczorem, by przygotować sobie posiłki na kolejny dzień (jeśli rankiem nie dajesz rady, bo wcześnie zaczynasz zajęcia).
A jeśli zaczniesz tłumaczyć, że to wstyd jadać w szkole czy pracy i głupio Ci przed ludźmi, to musisz się zastanowić:

Czy robisz to dla nich, czy dla siebie?

Co jest głupsze &#8211; jadanie przy ludziach, czy zaprzepaszczanie szansy na efekty treningu i brak szacunku dla własnego wysiłku?

Mój trener zawsze powtarzał:

&#8222;Jeśli nie masz zamiaru dbać o to, co jadasz, to równie dobrze możesz odpuścić sobie 7 z 10 treningów, gdyż nie przyniosą one efektów, a nawet mogą Ci zaszkodzić&#8221;

Jest to prawdą. Jeśli nie będziemy dostarczać organizmowi odpowiednich ilości składników odżywczych i to we właściwych porach, nie ma mowy o zadowalających efektach treningu.
Nie ma także mowy o czerpaniu z pokładów energii i możliwości naszego organizmu. Stąd pytanie o to, czy szanujemy własny wysiłek. Jeśli trenujemy ciężko, marzymy o efektach treningu i wkładamy w to serce, a kwestię odżywiania pozostawiamy na marginesie, wtedy właśnie nie okazujemy szacunku dla własnych starań treningowych. Tracimy szansę.
Spotykam wielu młodych (choć nie tylko młodych) ludzi, którzy są mocno zawiedzeni. Twierdzą: &#8222;Trenowałem ciężko przez długi okres, wkładałem w wysiłki całe serce i energię, a nie uzyskałem prawie nic, albo niewiele w stosunku do wkładu. Chyba zrezygnuję, albo dam sobie jeszcze jedną &#8222;szansę&#8221; sięgając po doping - koksy&#8221; Niestety, wielu tak właśnie kończy, a większość z nich po prostu nie jadała jak należy, wręcz była przegłodzona choć wcale nie czuła głodu.

Poniżej przedstawiamy sugerowane wybrane źródła białek i węglowodanów, które nadają się do szybkiego i łatwego przygotowania oraz transportu do szkoły / pracy.

źródła węglowodanów:

ryż biały &#8211; brązowy
makarony
płatki owsiane
kuskus
wafle ryżowe (czyste bez dodatków)
razowe pieczywo
gotowane warzywa
miód
owoce

źródła białek:

białka i żółtka jaj (z żółtkami ostrożnie)
chude mięso drobiowe
chuda wędlina drobiowa
ryby (o ile nie liczymy się z opinią o naszym oddechu)
chudy twaróg
&#8222;serek wiejski&#8221; (najlepiej light)

źródła mieszane:

jogurty (raczej beztłuszczowe)

źródła tłuszczy:

oliwa z oliwek (najlepiej pierwsze tłoczenie)
olej lniany
olej słonecznikowy
orzechy włoskie, laskowe

I przykładowe przepisy (do pojemnika na 2 &#8211; 3 porcje):

Przykład I

100g ryżu
6 białek i 2 żółtka jaj posiekane drobno
150g jogurt naturalny (najlepiej beztłuszczowy)

Wartość odżywcza:

B &#8211; 40g (w tym 10g roślinnego)
W &#8211; ok. 87g> T &#8211; ok.10g Kaloryczność &#8211; ok.600 kcal

PrzykładII

100g kaszki &#8222;kuskus&#8221; , ryżu lub makaronu (drobnego np. kolanka, świderki)
100 twarogu chudego
150g jogurt naturalny (najlepiej beztłuszczowy)
Zamiast twarogu i jogurtu możesz użyć &#8222;serka wiejskiego light&#8221;

Wartość odżywcza:

B &#8211; 36g (w tym 10g roślinnego)
W &#8211; ok. 90g
T &#8211; ok. 0g
Kaloryczność &#8211; ok.510 kcal

Przykład III

100g ryżu lub makaronu
150g gotowanego lub pieczonego mięsa z piersi kurczaka bez skóry
12g (łyżka stołowa) oliwy lub oleju lnianego (dodana po ostygięciu)
Wartość odżywcza:

B &#8211; 43g (w tym 10g roślinnego)
W &#8211; ok. 80g
T &#8211; ok. 13g
Kaloryczność &#8211; ok.600 kcal

Przykład IV

100g płatków owsianych zalanych wrzątkiem
20g orzechów włoskich (rozdrobnionych)
20g ziaren słonecznika (łuskanych)
150g ugniecionego banana (średni owoc)
osobno (drugi pojemnik)
4 białka i 1 żółtko jaj

Wartość odżywcza:

B &#8211; 40g (w tym 22g roślinnego)
W &#8211; ok. 95g
T &#8211; ok. 35g
Kaloryczność &#8211; ok.870 kcal

UWAGA: wszelkie potrawy wkładane do pojemnika plastikowego musisz wcześniej schłodzić zanim zamkniesz je w nim.

Gramatura (waga) ryżu, makaronu, płatków i kaszek podana PRZED obróbką termiczną.

Oczywiście bywa i tak, że niestety charakter naszej pracy nie pozwala na konsumowanie posiłków w miejscu pracy. Często jadamy za to w mieście. I właśnie dla wszystkich stołujących się poza domem (jadających posiłki, których nie przygotowali sami) kilka praktycznych porad:

UNIKAJ

-&#8222;Fast food &#8211; ów&#8221;,
- miejsc, gdzie zawsze jest niewiele osób (zachodzi spore prawdopodobieństwo, że nie dostaniesz tam świeżego jedzenia)
- barów, w których &#8222;proces przygotowania&#8221; dań oparty jest wyłącznie na kuchence mikrofalowej,
- potraw smażonych,
- frytek,
- pizzy,
- spaghetti,
- ziemniaków w formie &#8222;pure&#8221;
- sosów wszelkiego rodzaju, a w szczególności bazujących na majonezie,
- wszelkich potraw w bułce (hamburgery, kebaby, itp.),
- napojów słodkich i gazowanych

WYBIERAJ

- bary, restauracje, gdzie panuje zawsze spory ruch &#8211; postoisz może wtedy chwilkę w kolejce, ale masz znacznie większą pewność, że jedzenie jest świeże,
- miejsca, w których istnieje prawdziwa kuchnia z kucharzem,
- potrawy gotowane i ewentualnie grilowane,
- jeśli zdecydujesz się na ryż lub makaron i mięso z grila (kebab, gyros, itp.), to kupuj tylko tam, gdzie:
a - możesz zobaczyć jak wygląda to mięso (gril na widoku, a nie gdzieś w kuchni, czy na zapleczu),
b - mięso jest podawane bezpośrednio z grila, to znaczy cięte wprost na twój talerz, a nie odgrzewane SPOD grila (cięte wcześniej &#8211; czytaj: &#8222;nie wiadomo kiedy&#8221;)

- nie najgorszym pomysłem jest wizyta w barze mlecznym, jeśli myślisz o zjedzeniu np. ryżu z warzywami, czy makaronu z twarogiem


źródło: Kulturystyka i fitness.


inne przepisy:

z kfd:

kolejny łatwy przepis z kurczakiem w roli głównej


Składniki:


- 1kg filetów z kurczaka
- pęczek koperku
- duży jogurt naturalny 0% bez cukru
- czosnek
- mieszanka curry(np. kotanyi)
- opcjonalnie orzeszki ziemne solone


Przygotowanie:

Sos:
Koperek siekamy drobno i dodajemy do jogurtu. Dodajemy wyciśnięty mały ząbek czosnku i dobrze mieszamy. Odstawiamy do lodówki na najmniej pół godziny by się przegryzło. Sos ma być zimny i niech komuś nie wpada do
głowy pomysł by go podgrzewać.
*opcja: orzeszki rozdrabniamy i również dodajemy do sosu. tutaj uwaga do tych co to mają więcej siły by nie zrobili z nich masła smile


Kurczak:
Filety kroimy w kostkę i mieszamy dokładnie z przyprawą. Przyprawy dodajemy według uznania. Ja zużyłem całą torebkę na 1kg mięcha. Następnie obsmażamy na patelni bez tłuszczu, ewentualnie oliwa lub olej lniany.


dalej...

http://www.sfd.pl/%C5%81oso%C5%9B_na_salsie_z_cukini_by_Malinowa_-t799621.html tylko ryż wyrzucić i dać kaszę

http://www.sfd.pl/%5Bvideo_przepis%5D_nale%C5%9Bniki_low_carb_by_koniu151%2E-t477301.html

http://www.sfd.pl/%C5%81oso%C5%9B_w_sosie_pomidorowym%2E_Pycha_%21-t796561.html

http://www.sfd.pl/Pier%C5%9B_z_kurczaka_w_sosie_my%C5%9Bliwskim%2E-t779559.html

http://www.sfd.pl/burgery_z_tu%C5%84czyka-t752967.html

do tego przepis na leczo to już co kto woli, wystarczy kiełbę czymś zastąpić.

jak widać po koksowemu- podstawa to kurczak grin ale na prawdę waga może polecieć przy takich obiadkach. kolacja to twaróg i jego odmiany tongue a śniadanie pełnowartościowe + Zwiększyć ilość błonnika w diecie.
Można przygotować na wieczór, wrzucić w pudełko przed pracą i tylko sobie odgrzać na miejscu wink


ew. można wpierdalać jak Robert grin





Do góry
#4981601 - 18/10/2011 03:24 Re: Odchudzanie [3] [Re: Piostar]
wwwujek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 4382
Skąd: Gorny Slask
Czuje się zobowiązany postawić Ci piwo smile I to nie takie wirtualne :)Może mógłbyś mi jeszcze wskazać miejsca, gdzie znajdę SPRAWDZONE przepisy na obiadki z parowaru?

Do góry
#4981750 - 18/10/2011 07:07 Re: Odchudzanie [3] [Re: Piostar]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
http://kotlet.tv/przepisy/gotowanie-na-parze

http://www.sfd.pl/GOTOWANIE_NA_PARZE_przepisy_i_najwa%C5%BCniejsze_informacje-t221162.html

ale generalnie parowar jak parowar. masz 2-3 piętra, dzielisz na to co się wolno a co szybciej gotuje i odpowiednio wyciągasz. Tu masz duży plus, że smaki się nie mieszają smile

Do góry
#4982506 - 18/10/2011 21:55 Re: Odchudzanie [3] [Re: Piostar]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
ja mam z parowarem ten problem, ze niekiedy jak gotuje warzywa to mi sie wylewa z niego, warzywa troche wody oddaja i to sie tak przepelnia jakby

Do góry
Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (akagi, igea23, pacyfista, rymoholik, VVega, Sensei, Sony, forty, Lukasz111, 11kera11, alfa), 3182 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584014 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07